11 Kolejny wielki sukces, czy zwykła propagandowa ściema?

Kolejny wielki i wspaniały sukces, czy zwyczajna propaganda? Niestety ja to widzę dokładnie odwrotnie i wygląda na to, że mam taką sama opinię, jak większość komentujących to osiągnięcie. Dla mnie to zwyczajny następny powolny upadek, tyle że coraz bardziej landrynkowy. Ta wasza landrynkowatość nawet mnie aż tak u was nie wkurza, bo najbardziej nie lubię tych powtórek zupełnie głupawych lub zupełnie anty-polskich artykułów. To urabianie mnie i ugniatanie w jewropejską foremkę, już mi się przejadło i wylało uszami i nosem. Panie i Panowie mój mózg już upraliście i to kilka razy… także już mi to co robicie powiewa kalafiorem! Inni są tacy sami jak wy, więc przynajmniej znaleźliście się w „doborowym” towarzystwie! O kim mowa?

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17384903&ticaid=114985&_ticrsn=5

Internet narodził się w Polsce. W Wirtualnej Polsce 20 lat temu

Mieli świetne wykształcenie, pomysły i wszystko co potrzebne, aby zrobić karierę za granicą, wybrali pracę w Polsce. Tak w marcu 1995 roku powstała Wirtualna Polska. Twórcy WP pracowali początkowo w jednym maleńkim pokoju. Również pierwszą warszawską siedzibą portalu było trzypokojowe mieszkanie. Pracowaliśmy jak w największych firmach internetowych świata – w luźnej, twórczej atmosferze, ale nikt nie wychodził do domu o 16. Dzięki temu przez 20 lat wspólnie z Wami stworzyliśmy największą grupę medialną w polskim internecie.
(…)

~Stary dziad 3 godziny i 8 minut temu
Od dobrego, czytelnego portalu do pisma obrazkowego dla ułomnych i potoku reklam. Poziom dziennikarstwa zszedł na psy. Już niżej upaść się nie da. Analfabetyzm, bełkot, propaganda i znaki zapytania w co drugiej top wiadomości

~Kara 10 godzin i 32 minut temu
Niestety zgadzam się. Jestem z WP od jej początków teraz piktogramy dla mas komórkowych są nie do zniesienia. Rozumiem, wyszliście na przeciw tabletom, smartfonom ale naprawdę nie trzeba było. Są aplikacje a dla czytających Was za pomocą komputerów jest to mordęga. Z przejrzystego, ba niezależnego portalu staliście sie takimi Faktami, znana gazetka brukowa. Szkoda, Pozdrawiam Gdańsk

~as 3 godziny i 15 minut temu
Masz wiele racji poza propagandą.Dla ciebie zapewne każda wiadomość polityczno gospodarcza nie po twojej myśli będzie propagandą. Równie dobrze mogę powiedzieć że propagandę uprawia Rydzyk bo u niego wszelkie informacje z Polski mają kompletnie jednostronny charakter. Innych nie ma.

~wp 10 godzin i 51 minut temu
Dlaczego kasujecie posty, które są zgodne z regulaminem i prawem? Jest to niezgodne z kolei z prawem ludzi do swobodnego wysławiania się.

~20 lat upadku 28 minut temu
niestety logo z projektu na projekt coraz gorsze, projekt strony i jej użyteczność tak samo. obecnie żenująco niski poziom „njusiarstwa”, chałowate tytuły, nierzetelne informacje pisane przez półgłówków. trzyma mnie tu tylko poczta.

~Krys z Wroc 4 godziny i 30 minut temu
Poczta WP była dobra, krótki adres, ale to historia. Blokowanie ilości wysyłanych emali do 10 – 15, bo kilka więcej to blokada, że to spam. Nie poznaję mojego dawnego WP.

~PrawdeCiPowie 20 godzin i 56 minut temu
20 lat klamstwa i oszustw, taka o to jest Wirtualna Polska, tak pisze ja, a razem ze mna 3/4 „korzystających”, albo bardziej odwiedzających tę witrynę! Nie pozdrawiam i życzę Wam, że w ciągu najbliższych lat ludzie przejrzą na oczy i zaczną czytac wiarygodne źródła informacji, a nie portale, które tylko chcą na odwiedzających zarabiać.

Czego sobie i innym z całego serca życzę!

1 thought on “11 Kolejny wielki sukces, czy zwykła propagandowa ściema?

 1. LOL, ROTFL i TROLL 🙂

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/seks-plotki-i-propaganda-telewizja-dla-motlochu-teatr-dla-putina/ewfb8m

  Rosyjska telewizja jest dziś w dużej mierze kontrolowana przez państwo. Również popularne programy rozrywkowe są orężem w rękach rosyjskiej propagandy.
  (…)

  „Motłoch zeżre wszystko”

  Były pra­cow­nik Krem­la, który zna oso­bi­ście Pu­ti­na, po­wie­dział w ubie­głym roku bry­tyj­skie­mu „Gu­ar­dia­no­wi”: „Ten, kto kon­tro­lu­je te­le­wi­zję, kon­tro­lu­je też kraj. Gdy do wła­dzy dojdą ko­mu­ni­ści, kraj ten w ciągu trzech mie­się­cy prze­obra­zi się w ko­mu­ni­stycz­ny. Gdy do wła­dzy dojdą fa­szy­ści, sta­nie się w ciągu trzech mie­się­cy kra­jem fa­szy­stow­skim”. To prze­ko­na­nie po­dzie­la też ro­syj­ska elita rzą­do­wa.

  W świe­cie te­le­wi­zji przy­po­mi­na się raz po raz w nie­wy­bred­ny spo­sób, że „mo­tłoch zeżre wszyst­ko”, opo­wia­da Maxim. Sze­fo­wie TV twier­dzą, że robią pro­gra­my dla mo­tło­chu, który do­kład­nie to chce żreć. Mają na myśli prze­cięt­nych te­le­wi­dzów i ich po­trze­by. Ale jeśli się mówi o wir­tu­al­nej rze­czy­wi­sto­ści, którą stwo­rzo­no na prze­strze­ni ostat­nich pięt­na­stu lat, trze­ba w te­le­wi­zji zro­zu­mieć na­stę­pu­ją­cą rzecz: Tej rze­czy­wi­sto­ści wcale nie stwo­rzo­no tylko dla ma­so­we­go widza, lecz w pierw­szym rzę­dzie dla naj­waż­niej­sze­go te­le­wi­dza kraju. Ma­che­rzy chcą swo­je­mu naj­wyż­sze­mu sze­fo­wi po­ka­zy­wać to, co chce wi­dzieć: teatr dla Pu­ti­na.

  ~uczył Marcin Marcina :
  Hahahahahahahaha….. Ten artykuł to chyba jakaś makabryczna farsa…. Polskojęzyczne media zalewające przestrzeń medialną propagandową mamałygą pod dyktando żydłaków z USRaela robią sobie jawne jaja z inteligencji nawet średnio wykształconych Polaków. Narracja wojenna i straszenie wojną, lansowanie spolegliwych i sprzedanych jankesom skorumpowanych styropianowych bałwanów, którzy dorwali się do władzy, kolaboracja i zaprzedanie ukraińskim nacjonalistom …. Oto tylko niektóre kwiatki „demokratycznych” mediów z naszego kraju.

  ~Mniam :
  A u nas oczywiście telewizja nie kłamie i nie prowadzi bezczelnej propagandy sukcesu. Jakże my Polacy mamy dobrze. Cud, miód i orzeszki.

  ~szczery :
  Seks, plotki i propaganda – to jest każda telewizja. No może po za arabskimi. Tam tylko plotka i propaganda.

  ~kropka nad i :
  Na pewno w Rosji jest propaganda, ale jeśli ktoś uważa że nie ma jej w Polsce, czy UE ten niech dam mi minusa. Czasy cenzury się nie zmieniły. Ona zmieniła tylko swój wygląd, ubrana została w inne ciuszki. Kiedyś była jawna i większość ludzi wiedziała o tym i widziała jej działania. Dziś sytuacja jest o wiele poważniejsza ponieważ cenzura działa bardziej subtelnie, jest ukryta i większość jej nie widzi i myśli że to co podają media – szczególnie telewizja to prawda. Cenzura w jednych regionach świata jest jawna np Korea Północna, państwa islamskie ale w wielu jest ukryta – zachodni świat. I ta z zachodniego świata jest chyba groźniejsza bo dla większości niewidoczna, ale zakamuflowana pseudo tolerancją, „prawami człowieka” i różnymi innymi rzeczami. Wyszukiwarka : TELEWIZYJNA I FILMOWA UBOJNIA BLOGSPOT
  Wyszukiwarka : ” czarno białe bliźniaczki Adam Ewa ”

  ~cynik :
  U nas lepiej, nie ma psychozy wojny od czasu Olimpiady w Soczi, wiadomości są obiektywne, zrównoważone, niosące duży walor intelektualny. A żaden z autorów artykułów i zaproszonych ekspertów nie podpada pod Art. 117, § 3. Kodeksu Karnego:”Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”

  ~Boomberg :
  ,,Żadna informacja nie przedostanie się do wiadomości publicznej bez naszej kontroli. Już dzisiaj jest to możliwe o tyle, że wiadomości napływające z całego świata koncentrują się w biurach kilku agencji. Gdy owładniemy tymi agencjami, będą one publikować tylko to, co im podyktujemy’. Sytuacja taka nie istniała w 1905 roku, ani za czasów Sydenhama, ani w roku 1926, kiedy rozpocząłem karierę dziennikarską. Dzisiaj jest faktem. Strumień ‘informacji’, karmiący umysły ludzkie, napływa za pośrednictwem gazet z kilku agencji, jak z baterii kurków wodociągowych. Ręka spoczywająca na tych kranach potrafi kontrolować ‘wiadomości’, o czym może się przekonać każdy czytelnik, do którego docierają tak ‘przefiltrowane’ informacje. Aby ocenić zmianę form artykułów redakcyjnych opartych na tych komunikatach, wystarczy sięgnąć do publikowanych dwadzieścia pięć lat temu obiektywnych artykułów krytycznych w Times, Morning Post, Spectator, Dearborn Independent i tysiąca innych dzienników. Dzisiaj nie mogłyby się one pojawić. Uzależnienie prasy odbyło się w myśl przepowiedni Protokołów, a ja miałem okazję obserwować ten proces jako dziennikarz epoki, w której się on dokonywał. ,,Reed

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.