21 Weź pigułkę

Dawno dawno temu, kiedy jeszcze nie było na świecie  koncernów farmaceutycznych, czy chemicznych, wg. źródeł pustynnych ludzie żyli nawet i po 1000 lat! Potem stopniowo długość życia stopniowo malała. Przez 99.9999% czasu od powstania ludzkości, ludzie leczyli się tylko roślinami, bo nic innego nie mieli pod ręka, bo żadem „Bóg”, w całej swojej wszechmocy, nie stworzył był ani jednej fabryki, która produkowałaby jakieś tabletki… Potem od rewolucji przemysłowej, poszło już z górki i teraz w ramach walki o szczęśliwe jutro ludzkości, demokratycznie zabrania się nawet używania roślin, jako lekarstw, mimo że ich właściwości lecznicze nie są poddawane pod wątpliwość, no może czasem są demonizowane, jak to ma miejsce z konopiami, czy zboczonymi ogórkami. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi np. o pieniądze, których właściciele przemysłu chemicznego nie zarobiliby na np. takich ziołach lub że chodzi o władze i kontrolę nad ludzkością, żeby ona nie wiedziała za dużo i jeszcze przypadkiem sama sobie dobrze nie zrobiła. Wygląda na to, że ci co zabraniają używania roślin, a ziół w szczególności i ci co paszą nas GówMO, jak i ci co karmią i leczą  nas jakąś chemią, dobrze wiedzą co robią i dlaczego i co jest tego wszystkiego podstaw ą programową…

Mogę coś niecoś powiedzieć na ten temat i nie uważam, żeby ktoś z nich, (w tym lekarze) rzeczywiście miał jakiś interes np. w produkowaniu zdrowej żywności, czy wyleczeniu swoich chorych pacjentów. Leczenie to co innego! Wystarczy pomyśleć, że na wyleczonym leczący nie zarobią przecież kasy, dlatego stworzono sposób, na to żeby tzw. leczenie ciągnęło się aż do śmierci obiektu. Dla zainteresowanych proponuję poszukać coś więcej na temat tzw. „utrzymania chorego/pacjenta”… Business is business, a ludzie to zwyczajne baranki, czy inne indyki… Wielkanoc/Easter nadciąga, bój się więc kto może!

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sredniowieczna-receptura-zabija-superbakterie/2g4f2p

Naukowcy odkryli, że mikstura uzyskana wg receptury z IX-wiecznego manuskryptu Medicinale Anglicum posiada niezwykłe właściwości bakteriobójcze – zwalcza m.in. bakterie gronkowca i stanowi skuteczny antybiotyk.

– Wciąż nie wiemy, jaki jest mechanizm działania dawnego leku. W kolejnym etapie naszych badań chcemy się dowiedzieć, co sprawia, że mikstura zabija groźne bakterie. Na razie możemy jedynie spekulować – możliwe, że zawarte w niej aktywne składniki atakują bakterie – mówiąc obrazowo – na kilku frontach – twierdzą specjaliści.

~noni do ~ : To dziwne, bo w przeszłości nie było koncernów farmaceutycznych, a jednak potrafiono wytworzyć tak specyficzny lek, że dzisiejsza medycyna nie potrafi sprecyzować, na jakiej zasadzie jest on tak bardzo skuteczny. Jednak dało się bez koncernów farmaceutycznych? Jestem pewien że receptura tego leku, jest teraz ściśle utajniona. Chodzi o to by wyprodukować jego chemiczny odpowiednik, opatentowanie i sprzedaż w różnych stężeniach, oprócz tego najbardziej skutecznego, bo źródełko by zbyt szybko wyschło.

~jjjj : Czyli medycyna cofnęła się o 1000 lat. Dawniej to byli specjaliści a dziś mamy koncerny od zabijania i leczenia przez całe życie.

~vip do ~ : Nie masz racji. Otóż jeśli pijesz herbaty np. owocowe, myślisz, że dostarczasz sobie zdrowe witaminki i jakieś tam minerały. Nieprawda! Herbary zostały wcześniej wyssane ze wszystkich dobroczynnych składników (stosuje się je do innych celów) a ty dostajesz sztuczne aromaty. Podobnie jest z np. z witaminą C podawaną dożylnie na raka. Koncerny udowodniły, że nie działa, tylko że celowo w badaniach podawano o wiele mniejsze dawki niż zalecane po to, żeby udowodnić brak ich skuteczności. Przykłady można mnożyć.

~edyta do ~ : Niestety bardzo dużo ziół jest niedostępnych – wytyczne unijne – sama chciałam kupić zioła na oczyszczenie organizmu i połowa z nich była niedostępna – dyrektywy unijne. Nasze jedzenie wskutek unijnych rozporządzeń ma dozwolone coraz większe dawki konserwantów. Do tego dochodzi GMO. Niestety dzisiejsze laki nie są po to żeby leczyć, jak było to kilkadziesiąt lat temu, ale przede wszystkim po to aby koncerny zarabiały na nich krocia. Lekarze przepisujący najdroższe leki, o których wiedzą, że i tak nie pomogą – no ale potrzeba wypisać ileś recept, aby można było wyjechać na szkolenie na Bali. W dodatku spora część lekarzy nie zna się na swoim fachu. Taka nasza polska rzeczywistość. A może najwyższy czas się zjednoczyć poza sztucznymi podziałami i powiedzieć DOŚĆ.
Pozdrawiam.

~odkłamiacz do ~pogula: Wykopaliska na Krecie dowodzą, że w kulturze minojskiej ludzie żyli średnio 72 lata… A ziołolecznictwo było wtedy legalne (nie tak jak teraz w UE) i dostępne dla każdego – za opatrywanie zranień chlebem z pajęczyną (pleśń wydziela penicylinę) nie wędrowało się do więzienia jak teraz za „czynności lekarskie bez uprawnień”… 🙂

3 thoughts on “21 Weź pigułkę

 1. Znalezione na stronie głównej wp, pod zmanipulowanym tytułem „lekarze protestują”. Nie tylko weź pigułkę, ale przestrasz się chorób i daj nam swoje dane, w tym DNA…

  Uwaga!
  Czy słyszałeś, by ktoś z Twojej bliższej lub dalszej rodziny mógł chorować na co najmniej z jedną z tych chorób? (…) Uwaga! W ramach ogólnopolskiej akcji „Zdrowy Polak – wiosna 2015” osoby, które kwalifikują się do udziału, otrzymują bezzwrotne wsparcie finansowe w wysokości 1500 zł na skorzystanie z tej metody. (…)

  http://gieldaokazji.com/zdrowie/jesli-w-twojej-rodzinie-pojawily-sie-kiedykolwiek-choroby/
  http://gieldaokazji.com/ogolnopolski-program-profilaktycznych-badan-zdrowotnych/#form

  Proszę zwrócić uwagę, że nie wiadomo ani komu, a nie gdzie itd przekazuje się te informacje. Niezłe, tyle tylko, że cuchnie wałkiem na kilometr…

  Polubienie

 2. Wyleczony klient, to stracona kasa… Proste do bólu, ale wytestowałem tę prawdę na sobie…

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/w-2018-roku-globalne-przychody-firm-farmaceutycznych-siegna-ponad-1-6-bln-dolarow/4kc9qc

  Branża farmaceutyczna i biotechnologiczna stoi przed podobnymi wyzwaniami jak kilka lat temu sektor usług finansowych. Starzejące się społeczeństwa, rosnące wydatki na opiekę zdrowotną, innowacje, a także rozwój na rynkach wschodzących sprzyjają wzrostowi przychodów firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i technologii medycznej. Jednocześnie jednak, jak wskazuje raport „2015 Global life sciences outlook. Adapting in an era of transformation” przygotowany przez firmę doradczą Deloitte, branża ta, znajdująca się pod coraz większą kontrolą regulatorów i presją cenową, zmaga się z podobnymi problemami jak sektor usług finansowych 5-10 lat temu. W Polsce rok ten upłynie na dostosowywaniu działalności branży do nowych wymagań w zakresie dystrybucji leków oraz prób ograniczenia eksportu leków.

  Od lat branża farmaceutyczna uznawana jest za jedną z bardziej dochodowych, choć także wyjątkowo konkurencyjnych. W 2014 roku jej przychody na całym świecie wyniosły 1,23 bln dolarów, w porównaniu do 1,15 bln dolarów rok wcześniej. Wiodącym motorem tego wzrostu były leki onkologiczne. Największy udział w tych przychodach mają kraje Ameryki Płn. (41,9 proc.), Azji i Australii (26,8 proc.) oraz Europy Zachodniej (19,8 proc.).
  (…)

  ~zuza : Widać jak systematycznie podtruwają społeczeństwo, żeby firmy farmaceutyczne mogły zbierać zyski. Rothschild się cieszy i nie spi, czuwa aby dostarczyć ludziom trucizn. Opryskiwanie nieba, narzucanie rolnikom ilość zużycia środków chemicznych w postaci oprysków , nawozów itp. Zmiana technologii produkcji żywności, szczepionki z rtęcią, więcej dzieci z autyzmem i tak właśnie uzależnia się ludzi od leków, powoli doprowadzając ich organizm do ruiny. Artykuł mówiący o spadku zysków świadczyłby o tym, że państwo dba o swoich obywateli i są coraz zdrowsi. To nie jest powód do radości tylko do smutku.

  ~konowal : Ludzie musicie zrozumiec czym jest leczenie a czym jest uzdrawianie.Czlowiek ma dwa stany podczas swojego zycia stan zdrowia lub stan choroby , leczenie polega na utrzymywaniu stanu choroby tak dlugo jak tylko sie da , inaczej tzw.lekarze tzn.leczyciele zostali by bez pracy a co z korporacjami farmaceutycznymi ?.Czlowiek musi jak najszybciej tylko sie da wychodzic ze stanu choroby to znaczy sie UZDROWIC.Zapytacie jak to zrobic odpowiem bardzo latwo np.RAK NIE JEST CHOROBA to stan organizmu bardzo zatoksycznionego,organ zaatakowany to organ w ktorym znajduje sie najwiecej toksyn jak oczyscic odsylam do internetu np .terapia GERSONA i tak dalej i temu podobna myslcie LUDZIE . Musicie oczyszczac swoje organizmy wtedy jest kondycja i zdrowie nawet pan JEZUS o tym nauczal a bylo to 2000 tys.lat temu

  ~maciej : Po co leczyć ludzi .. jak kiedyś ..??? to jednorazowy przychód …
  Lepiej jak pacjent leczy się „przewlekle” do końca swoich dni i wtedy jest z tego kasa!!!
  Ktoś pamięta lata 60-te,70-te,80-te……jedna osoba w rodzinie chorowała i to było wszystko,teraz na imprezach rodzinnych głównym tematem są choroby,bo „przewlekle”choruje już niemal każdy…..!!!!!!!!

  ~odkrywczo : Najpierw szprycują jedną „formułą” potem szukają na nią antidotum, po podaniu którego trzeba zastosować inną „formułę” wymagającą antidotum. To jest farmaceutyczne perpetuum-mobile (a jednak istnieje … niedowiarki).

  ~realista : dlatego celem jest „wczesne wykrycie raka” u każdego człowieka. aby firmy „z troską” mogły ich leczyć bo interes to jest na chorym a nie na zdrowym.

  ~on : najpierw nas truja chemia w zarciu, a zas inna chemia nas lecza i w ten sposob dwa razy wyciagaja z nas kase.

  ~wybieraj zawsze dobro : ten kto pozna ziola i ich dzialanie nie musi chodzic ani do apteki ani po lekarzach …wiedza jest brama do szczescia zdrowai i milosci

  Polubienie

 3. ~dziadek 22 godzin i 19 minut temu
  To jest cena „postępu” . Dopóki ludzkość sie nie otrząśnie , to będzie tylko gorzej. Dorośli zawinili, cierpią dzieci. Chemia też pewnie wywiera wpływ na zdrowie maluchów. Nerwowość w szkole, domu, w tv, gry komputerowe. Świat waryjuje a dzieciaki cierpią.

  ~młot na imbecyli 1 godzinę i 34 minut temu
  Nienormalni rodzice, ogłupiani przez nienormalne media wychowują spaczone charaktery dzieci…Wyłączcie TVN i Polsat, włączcie myślenie…chodźcie z dzieciakami na spacery do lasu, parku, bawcie się z nimi. Nie dajcie ich rządowi w wieku 6 lat…nie niszczmy dzieci, nie oddajmy ludziom nieodpowiedzialnym nasze pociechy…Chrońmy dzieci przed światem wirtualnym…gier i portali społecznościowych…. Człowiek na tą zmianę nie jest jeszcze gotów….ratujmy dzieciaki…!!!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Prawie-200-tysiecy-polskich-dzieci-leczy-sie-psychiatrycznie-Choruja-nawet-3-latki,wid,17519100,wiadomosc.html

  Badania już jakiś czas temu pokazywały, że choroby psychiczne będą – zaraz po nowotworach i problemach kardiologicznych – gnębić ludzkość w XXI wieku najczęściej . Czarny scenariusz się sprawdza. Sytuacja jest dramatyczna tym bardziej, że wśród zmagających się z tego typu chorobami jest coraz więcej osób poniżej 18 roku życia. Ponad 8 tysięcy pacjentów ma mniej niż trzy lata. – Wzrost jest lawinowy – mówi Wirtualnej Polsce psychiatra, Katarzyna Wyciszkiewicz i podpowiada, jak rozpoznać zaburzenia. Zarówno u dzieci, jak i u nastolatków.

  Tylko w ubiegłym roku wśród dzieci do 3 roku życia z szeroko pojętej pomocy psychiatrycznej skorzystało aż 8157 małych pacjentów, w grupie wiekowej 4-6 były ich ponad 23 tysiące, a wśród młodzieży do 18 roku życia aż prawie 148 tysięcy. Łącznie to aż 179 506 młodych ludzo. Tylko przez dwa lata liczba ta wzrosła o ponad 20 tysięcy. Tak wynika z danych Ministerstwa Zdrowia.
  (…)
  ~pietrasinska 38 minut temu
  styl zycia, chemia we wszystkim , dziwna forma medycyny w polsce nic z logika natomiast wiele z debilizmem. ADHD byle diagnoze postawic, a dziecko oglupiane TV , komputer brak kontaktu z rówiesnikami, babciami, rozwalone rodzine poprzez wyjazdy za pracą itd prawie zerowy wysilek fizyczny i do tego naciski najmadrzejszych specjalistow NIE MA SZANS NA ZDROWIE PSYCHICZNE O TAKE POLSKE WALCZYL BOLO

  ~Hipoteza 21 godzin i 14 minut temu
  Czy ktoś już zbadał zależność pomiędzy zwiększoną liczbą przypadków depresji u dzieci a nasileniem religijnej indoktrynacji już od przedszkola? Moim zdaniem prezentowanie dzieciom egzekucji wykonywanej przez Rzymian oraz wizji mąk piekielnych to możliwe powody wzrostu liczby przypadków depresji. Należy to sprawdzić.

  ~aa 20 godzin i 22 minut temu
  Wsadź sobie w d..ę tę swoją hipotezę.

  ~Wiadomo 1 godzinę i 32 minut temu
  @aa: Hahaha, jaka dogłębna ANALiza tematu :)))) Wiadomo, argumentów brak, to wyzwiska lecą.

  ~nihilnovilista 1 godzinę i 22 minut temu
  Wszechobecna chemia w jedzeniu, toksyczne związki w kosmetykach, leki i szczepionki wprowadzane na rynek bez dokładnych (żeby nie powiedzieć wprost – sfałszowanych) badań skutków ubocznych, porozbijane emigracją rodziny… Zielona Wyspa.

  ~veto 21 minut temu
  Szczepienia obowiazkowe przeciw polio, odrze, ospie, gruźlicy, di-per-te powinny byc. reszta na każda chorobę: przeciw grypie, anginie, i innym powinny być wręcz zabronione.To nie szczepionki sa winne tylko firmy farmaceutyczne które produkuja leki i szczepionki o składzie po którym trzeba leczyć na inne przypadłości niż ta na którą pomógł lek. To firmy farmaceutyczne sa winne powstawaniu chorób. A kto jest włascicielem firm farmaceutycznych, no kto?

  ~Norka 19 minut temu
  Mylisz autyzm z zatruciem metalami, które daje podobne objawy i występuje, gdy organizm nie radzi sobie z wydalaniem metali, często objawy nasilają się lub występują pierwszy raz w wyniku podania szczepionki (która dla ludzi bez problemów z wydalaniem metali jest zupełnie niegroźna). Ale to można zwalczyć chelatacją. A autyzm to trochę inna sprawa – trwałe nieprawidłowe funkcjonowanie mózgu.

  ~ROM 1 godzinę i 9 minut temu
  GMO – oto przyczyna. Geny zwierząt dodawane do genów roślin. Rosiczka to jeden z przykładów, odżywia się owadami. Kiedyś szczypiorek ugryzie nas w d… , a sałata będzie szczekać, A LUDZIE JUŻ ZACHOWUJĄ SIĘ DZIWNIE …

  ~dana 1 godzinę i 24 minut temu
  nawymyslano chorób, jakichś dysgrafii, dysleksji i bóg wie jeszcze czego, i maltretują lekami, wystarczy, że inaczej pierdnie a już latają co niektórzy po lekarzach i psychologach. Dzieci teraz są za mało samodzielne, siedzą przed telewizorem kompem ,od niemowlęctwa przez cały dzień to się dziwicie, że fiksują. W moim wieku wszyscy od rana do wieczora ganiali po podwórkach i nikt nie chorował, jak kto był nieuwalany w kurzu czy błocie to był dziwadłem. Gońcie swoje pociechy na powietrze, to im się mózgi przewietrzą i nie trzeba będzie po psychiatrach latać!!!!!!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.