28 KSIĄŻĘ JAN ŻYLIŃSKI NA PREZYDENTA ODRODZONEJ LEHII!!!


KSIĄŻĘ JAN ŻYLIŃSKI WZYWA NIGEL’A FARAGE NA POJEDYNEK

999qwe999
Ten człowiek powinien być naszym ambasadorem, albo jakimś innym wysokim przedstawicielem polonii na wyspach! On zrobił w tym momencie dla nas więcej niż ktokolwiek z rządu przez ostatnie 11 lat! Wielki szacunek i dziękuję!

…..

Szacunek!
(Tyle tylko, że w Polsce nie jest nawet w połowie tak normalnie, jak np. w takich Czechach, o UK nawet nie wspominając. 😦 Sposób myślenia zarządców Polski, przypomina mi, to jak zachowywali się strażnicy w niemieckich faszystowskich obozach zagłady lub ich żydokomunistyczni koledzy z GUŁAG. Dobrowolni niewolnicy dumni z tego, czym byli/są, czyli strażnikami i poganiaczami na siłę zniewolonych. To tacy współcześni kapo, co z zazdrości kapują na normalnych i niszczą ich, bo sami już nic normalnego nie kapują. Wszystko mam być tak jak oni lubią, walonki, samogon, salceson, podane na poświęconym pozłacanym talerzu)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,title,Jan-Zylinski-dla-WP-Polacy-sa-zakompleksieni-chce-uleczyc-polska-dusze,wid,17409156,wiadomosc.html

W ubiegłym roku ufundował pomnik Złotego Ułana poświęcony polskiej kawalerii. Teraz planuje budowę Łuku Triumfalnego w Warszawie, a także wyzywa na pojedynek przywódcę brytyjskiej Partii Niepodległości Nigela Farage’a. – Polacy są zakompleksieni. Chcę im pokazać, że warto walczyć o swoją podmiotowość – mówi londyński milioner Jan Żyliński (…)

Pomników w Polsce nie brakuje.
– Ale ten jest szczególny, jeden z nielicznych podkreślający nasze zwycięstwo, a nie klęskę i martyrologię. Tego, jako naród, potrzebujemy, to daje nadzieję. Poza tym monument obala mit rozpropagowany m.in. przez Andrzeja Wajdę w filmie „Lotna”, że Polacy szarżowali na niemieckie czołgi z szablami w dłoni. A to bzdura, nasi przodkowie nie byli samobójcami. Niemniej ważny jest również fakt, że pochodzę z zewnątrz, nie jestem związany żadnymi koneksjami, układami czy powiązaniami politycznymi. Ludzie to cenią. Dlatego pomnik stał się wehikułem napędzającym do dalszego działania.

Dalszego działania?
– Polska jest mocarstwem, tyle że nikt tego nie zauważa. Nasi rodacy są zakompleksieni, zalęknieni, boją się. Nie potrafią walczyć o swoją podmiotowość, o to, co im się należy. To jest mentalność postkolonialna i woda na młyn dla różnej maści cwaniaków i hochsztaplerów.
(…)
Trudna sprawa…
– Trudna, ale nie niemożliwa. Siła jest w nas samych, musimy ją tylko wydobyć. A w jaki sposób? Odwołując się do pięknych kart rodzimej historii i z nich czerpać natchnienie – tak, jak to robią inne narody. Kropla drąży skałę, a stawką jest wybór – bycie karłem albo gigantem.
(…)

~kombii 2 godziny i 19 minut temu
super artykuł o wspaniałym człowieku.naprawdę wzruszająca jest jego postawa.prawdą są te nasze wady czytaj: kompleksy, ten rodak wytyka je, nie obrażając nikogo przy tym, to prawda że musimy się otrząsnąć z tego ogromnego zła co rusz narzucanego z zewnątrz i powrócić mentalnie i rozwinąć nasze naturalne myślenie zgodnie z naszymi odwiecznymi cechami i znaczeniem.

~Pawel_28 8 godzin i 7 minut temu
Polska elita tak by wygladala, gdyby Anglicy nas nie sprzedali… co za klasa.. prawdziwy patriota… a tak to mamy kundli u wladzy…

~rtm. 2 godziny i 46 minut temu
Wspaniały pomysł, tylko jak przekonać tych, dla których ważniejsze są paciorki…

~gh 8 godzin i 59 minut temu
Jak naród nie będzie zakompleksiony jak już dzieci zaczyna się straszyć od małego, a to cukierka nie dam, dostaniesz pałę w szkole, nie dostaniesz się do gimnazjum, liceum,na studia, będziesz tłukł kamienie na drodze, itp, słyszysz tylko, że jestem nieudacznikiem, piosenki typu , mniej niż zero, kumoterskie załatwianie spraw, dołowanie ludzi. To młodzi a dorośli, na każdym kroku- koncesja, zezwolenie, pozwolenie, nie wolno, kara, sankcja, upomnienie, nagana. Wszystko trzeba robić skrycie, na czarno bo inaczej państwo obłupi cię do gołej skóry.Gdybym miał możliwość czasu urodzenie t wybrałbym albo życie Indianina na prerii w Ameryce albo wczesne słowiańskie czasy w puszczy ,bez zakichanego państwo i jego „opieki” . A najlepszym wyjściem byłoby w ogóle nienarodzenie się do tego szajsu. Człowiek ma wolna wole tylko załatwiać potrzeby zwiążane z ubikacja i nic więcej.

~azazel 9 godzin i 26 minut temu
Komuś bardzo zależy na tym abyśmy byli stale zakompleksionymi, rozmodlonymi, biednymi nieudacznikami, kochajacymi swoje klęski i poniżenia oraz stawiającymi tym klęską pomniki takie jak to muzeum PW. W innym kraju rocznica zdobycia Kremla była by swiętem narodowym a u nas jest ciekawostką.

~100 % zadowolenia 6 godzin i 52 minut temu
Polak mieszkajacy w Polsce jest zawsze zakompleksiony, choc o tym nie wie. Dopiero zmiana miejsca zamieszkania ( poza polska) powoduje wzrost osobistej swiadomosci i samooceny,…

~rycho100 8 godzin i 20 minut temu
Ma facet rację co do kompleksów. Media ciągle nam wciskają jacy to jesteśmy zaściankowi i jak to na Zachodzie jest lepiej. Każdy dziennikarzyna powtarza mantrę – ” bo na zachodzie…”. Nikt nie poznał tego zachodu i nikt z nich nie był tam dłużej niż po zakupy w Pepco, ale każdy zna ich lepiej i mając na uwadze swoje „nędzne pochodzenie” myśli że Angole w 99% to potomkowie królów i lordów, a Niemcy to urodzeni managerowie… Ech trudno mówić o swoich takie rzeczy.

~Antek 7 godzin i 56 minut temu
Polacy są zakompleksieni. A jacy mamy być. Jak nie ma pracy, a jak jest to za 1200zł. Wszędzie korupcja, nepotyzm, pełno cwaniaków, itp. Ja nie chcę być milionerem, chcę uczciwie pracować i mieć godną zapłatę. A nie, że co uda mi się zarobić to mnie Państwo okrada, bo zarobiłem 1205zł – jak śmie tak dużo zarabiać. Póki się tego chujostwa nie zakończy to tak będzie.

~tama rasi kanamura 8 godzin i 14 minut temu
Wreszcie ktoś rozumiejący jak to wszystko działa. Stop reżysersko-medialno-aktorsko-dziennikarskie martyrologi ! Popatrzcie na nasze filmy – polak to złodziej, sprzedawczyk, pijak, cwaniak, ew. tragiczny bohater. Podziękujmy reżyserom. A gdzie filmy o polaku wynalazcy, innowatorze, biznesmenie sukcesu? Ile ich jest…

~litek 2 godziny i 30 minut temu
„Kontrowersyjny milioner”, czyli taki, który nie ma ubeckich korzeni – chyba o to chodzi?

~X X X 7 godzin i 20 minut temu
Ten kraj rozkradli styropianowcy albo dla siebie albo za łapówy od zachodnich firm i banków, udając że to prywatyzacja. Jak się dorwali to zastosowali politykę TKM (teraz k…. my)

~Jack1791 5 godzin i 20 minut temu
Zauważ jedno litek – ci tzw. ubecy największą kasę zarobili nie w latach świetności UB, czy SB, ale właśnie za czasów obecnie panującej nam „demokracji”, w której rządzący, to w znakomitej większości byli „działacze” podziemia.

~bvmn 6 godzin i 21 minut temu
Transformacja nie żadna niepodległość.Obecnie panująca „demokracja” to transformacja poprzedniej władzy,zawoalowana nomenklaturą nowomowy.

~Polak niestety 7 godzin i 56 minut temu
Kochany panie ! tu w tym kraju rządzonym przez żydów i różnej maści popaprańców tego narodu pan nie ruszy w żaden sposób ! . Szkoda pańskich pieniędzy ! . Tu młodzi zadowoleni są jak znajdą pracę za 1600zł. kupią starego grata za 3-4 tyś zł. Do takiego stanu doprowadziła ludzi ta złodziejska władza której traktorem od koryta nie da sie odciągnąć . Teraz jest najazd banderowców co jeszcze komplikuje sytuację i ciągłe POparcie złodziei w wyborach , to znaczy ktoś ? liczy głosy jak chce.

~Patryjota sprzedany przez Tuska. 8 godzin i 9 minut temu
Polski obecny rząd niewoli Polaków ,to po ca ta szopka. Jaka odwaga walczyć za Rząd przestępców i łapówkarzy, za Prezydenta który mówi o Demokracji a sam w stanie wojennym napuszcza milicję na strajkujących ! O Polskich Obozach Pracy Dla Osób niepełnosprawnych i nabijanie kasy ich oprawców to znaczy Prezesów tych P.O.P.Dla.Os.Niepełnosprawnych, za fałszowane wybory obecnego rządu !Za Premiera wnuka żołnierza Wermacht .Teraz żaden Polak nie jest dumny ze rząd go poniżą i sprzedaje ! Hańba Hańba Hańba !

3 thoughts on “28 KSIĄŻĘ JAN ŻYLIŃSKI NA PREZYDENTA ODRODZONEJ LEHII!!!

 1. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polski-ksiaze-rzuca-wyzwanie-nigelowi-farage-owi/y9ryyh

  Jak mówi polski książę, Nigel Farage jest jedną z osób odpowiedzialnych za dyskryminację Polaków w Wielkiej Brytanii. – Najbardziej idiotycznym przykładem, o którym słyszałem, było obwinianie przez Nigela Farage’a emigrantów o spowodowanie korka na autostradzie M40. Wystarczy już tego, panie Farage! Dosyć! – mówi książę, wyzywając politykowi UKiP pojedynek na szable.

  Jan Żyliński proponuje politykowi honorowe rozwiązanie sprawy w londyńskim Hyde Parku, tak jak robili to arystokraci w XVIII wieku. Gdyby ta forma nie była odpowiednia dla Farage’a, Żyliński oferuję alternatywę – pojedynek na słowa, w studio telewizyjnym w przedbiegu wyborów.

  Jan Żyliński jest synem rotmistrza Andrzeja Żylińskiego, który dowodził zwycięską szarżą przeciw wojskom niemieckim w 1939 roku. Z inicjatywy księcia Jana postawiono 8-metrowy pomnik Złotego Ułana w Kałuszynie, który honoruje polskich kawalerzystów.

  ~anna : Jaki on Polski… polskiego pochodzenia. Mieszka w Anglii, tam ma biznes, tam żyje. Miło, że pamięta o rodakach o ile nie jest to chęć zaistnienia i wybicia się w polityce. Ciekawe jak na co dzień pomaga rodakom, czy jest zaangażowany w sprawy społeczne, organizacje.

  ~powroty : Panie Żyliński, Farage ma rację, niech pan schowa tę szablę. Polacy mają żyć w Polsce, a nie w Anglii.

  ~adam1970 : honorowy czlowiek ,chyle czola waszmosci

  Polubienie

  • I wszystko w temacie. Farage nawet w gębie jest mocny tylko na odległość…

   http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/nigel-farage-nie-bedzie-sie-pojedynkowal-z-polskim-ksieciem/hz5eql

   Książę Jan Żyliński wyzwał na pojedynek brytyjskiego polityka, lidera Partii Nacjonalistów Brytyjskich. Nigel Farage, który słynie z antypolskich poglądów, odpowiedział jednak, że nie weźmie udziału w pojedynku. – Nie mam szabli i nie chcę wprowadzać przemocy do kampanii wyborczej – stwierdził.

   Nigel Farage stwierdził też, że człowiek z rodziny o tak długim rodowodzie jak Żyliński musi zgodzić się z tym, że emigracja Polaków do Wielkiej Brytanii to „tragedia dla Polski”, która w ten sposób traci wiele młodych, zdolnych osób.

   Jan Żyliński opublikował film, w którym wyzywa na pojedynek brytyjskiego polityka za obrażanie Polaków mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii.

   – Uświadomiłem sobie, że moim obowiązkiem jest stanąć w obronie moich rodaków tutaj, w Wielkiej Brytanii. Mam dość dyskryminowania Polaków w tym kraju – mówi Jan Żyliński.

   ~Gabriel : Jakoś Farage słowem nie wspomina o młodych czarnych imigrantach opuszczających afrykański kontynent, o młodych pakistańskich koziopasach opuszczających swe pustkowia – mówi tylko o Polakach bo Polacy przyjechali do pracy a nie do narzucania swych wyznań i praw. Panie Farage proszę mieć odwagę i wypowiedzieć się na temat kolorowej imigracji spoza Unii, bo to się nazywa imigracją, my Polacy jestesmy dla was rezydentami a nie imigrantami. Jeśli mówi pan o imigrantach to proszę się wypowiadać o całej dziczy spoza Unii! Mojego głosu już nie dostaniesz!

   ~ernest : Jednak taki Nigel Farage ma racje. Polacy niszczą brytyjski rynek pracy. Niszczą go z punktu widzenia normalnego , pracującego Brytyjczyka. Stawki we wszystkich branżach poleciały w dół bo Polak jest gotowy pracować za każde nawet najniższe pieniądze. Do tego biegają jak głupi. Sam pracowałem i wiem jak to wygląda. Kiedyś Brytyjczyk pracował spokojnie , wyrabiał jakąś tam normę a dziś musi za te same pieniądze biegiem poruszać się 8 godzin. Bo takie standardy wyznaczyli Polacy . To jest chore. Ja też jestem przeciwny wpuszczaniu do polski ukraińskich tanich pracowników bo niszczą polski rynek pracy. Bo polski złodziej ma dostęp do pracownika którego można oszukiwać i mało płacić. I to wykorzystują. Tusk obiecywał dla Brytyjczyków że emigracja osłabnie. Że Polacy zaczną wracać do domów. Jednak Tusk jak zwykle kłamał a jego działania pokazują zupełnie co innego. Zluzował obwarowania w sprawie importu taniej siły roboczej między innymi z Ukrainy. Ukraińcy płyną coraz szerszym strumieniem. Polak (coraz więcej Polaków) będzie zmuszona do wyjazdów. Czyli emigracja przybierze na sile. Tusk kłamał i kłamie nadal. Wszystkich. I rodaków i ludzi z innych krajów.

   ~Gabriel do ~ernest: Głupoty piszesz siedząc w polskim mieszkanku. Żaden brytyjski pracodawca nie wybierze leniwego rodaka, biorącego co chwilę wolne. Liczy się biznes i kasa i politycy mogą sobie śpiewać głupoty ale zwykli Angole wolą zatrudniać pracowitych, sumiennych i punktualnych Polaków, Czechów czy Litwinów niż Angoli. Drzeć mordy o zabieranych miejscach pracy mogą jedynie angielskie lumpy i zapijaczone maciory które od wielu pokoleń żyją z zasiłków.

   ~stary : Nigel niech nie zapomina, ze jego rodacy tez rozjezdzaja sie po swiecie, byc moze nie po to by zmywac gary, ale tez nie naleza do jakiejs czolowki super inteligencji. Nie podejrzewam Nigela o anty-polonizm, jego zaczepki akurat Polakow/imigrantow na cele wyborcze moga byc podyktowane tym, ze nasi przywodcy maja bardzo slabe notowania w Europie i nikt sie z nimi a przy okazji z Polakami nie liczy! W tej wlasnie, paskudnej sytuacji reakcja ksiecia Jana jest tym bardziej cenna. Przypomina tez Nigelowi Farage ze Polacy nie wypadli sroce spod ogona, ze tak jak Brytyjczycy moga poszczycic sie krolewskimi korzeniami. Ale juz od stuleci, dzieki sprzedajnym politykom w tym tez angielskim zostali zepchnieci na margines Europy, na pozycje, na ktora tak, jak na krzywe krzywe drzewo kazda koza moze wskoczyc. I mala prosba. Panie Janie, prosze, nawet przy pomocy szabli, przypomniec lub wyedukowac naszych rodzimych politykow, ktorzy zapomnieli co to honor i obowiazek wobec Ojczyzny i Narodu.

   ~Robert : Nie chce na szable.. ale na slowa w telewizyjnym studio to bylby swietny pomysl BBC1 i program na zywo… i oczywiscie nie o 3.00 nad ranem… Z Fajange nie zostaly by nawet gacie… Mnie tez drazni ten jego ciagly belkot o Polakach, tak jakby innych narodowosci tu juz nie bylo… Nie twierdze, ze Polacy to swiete krowy… ale niech sie moze skupi na Rumunach, ktorzy slowa po angielsku nie potrafia powiedziec, sa kompletnie niewykwalifikowani i zaczynaja byc totalnie przewazajaca wiekszoscia na rynku prostytucji jak rowniez w wiezieniach miedzy innymi za kradzieze… Poki co to ma na Polakach i tak niezly biznes.. wiec niech przestanie marudzic..

   ~qaduq : Ciekawie zaczynają poczynać sobie Polacy na Wyspach Brytyjskich. Nareszcie stara i młoda emigracja pokazują, że można kulturalnie i dowcipnie prezentować swój sprzeciw wobec ksenofobii i pokazywać wartości godne naśladowania. Pora, aby w tym środowisku szukac kandydatów na posłów, którzy mogą startować w okręgu dla głosujących za granicą w wyborach parlamentarnych. Pan Jan Żyliński jako pierwszy niezależny kandydat do promocji. Powodzenia.

   Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ksiaze-Jan-Zylinski-Nigel-Farage-po-prostu-stchorzyl,wid,17450571,wiadomosc.html?ticaid=114b03&_ticrsn=3

   – Wydaje mi się, że on po prostu stchórzył – tak żyjący w Wielkiej Brytanii polski arystokrata, milioner Jan Żyliński skomentował decyzję lidera populistów Nigela Farage’a, by nie brać udziału w pojedynku na szable z polskim księciem.
   (…)
   W Wielkiej Brytanii trwa kampania wyborcza, a słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi Farage nie przebiera w słowach, ostro atakując choćby imigrantów, w tym mieszkających na Wyspach Polaków.

   Żyliński nie chciał dłużej wysłuchiwać obraźliwych wypowiedzi lidera nacjonalistycznej i antyimigranckiej UKIP. – Tutaj się urodziłem i wychowałem. Skończyłem tutaj szkołę, uniwersytet, mówię płynnie po angielsku. Doszedłem do wniosku, że mam tego dosyć. Z roku na rok jest coraz gorzej – tak tłumaczył na antenie TVP Info swoją nietypową propozycję skierowaną do Farage’a.
   (…)
   Żyliński nie traci jednak nadziei na możliwość starcia z Faragem.

   – Podejrzewam, a przynajmniej mam taką nadzieję, że w przeciągu kilku dni będzie na niego taka presja od mediów, że nie będzie miał wyboru – mówi.

   Dodaje także, że nie ma zamiaru walczyć z nim w dosłowny sposób. – Jestem pacyfistą. Możemy skrzyżować szable w Hyde Parku, a potem jak Polak z Polakiem, a w tym przypadku jak Polak z Anglikiem, zaczniemy debatę – mówi w rozmowie z TVP Info.

   ~olki 3 godziny i 10 minut temu
   Koniec świata. Żeby Polski emigrant musiał walczyć o olaków i o Polskę a nasze rządy twierdzą że nas wszyscy uwielbiają. Bardzo dziękuję Panu Janowi Żylińskiemu że nie zapomniał o korzeniach i walczy o dobre imię Polski i Polaków

   ~fhj 3 godziny i 21 minut temu
   to tak jak komorowski boi się debaty z kontrkandydatami

   ~Kalifax 3 godziny i 4 minuty temu
   Dobrze byłoby aby ten starszy Pan.Przyjechał tutej do tego kraju nad wisłą.I zdeżył się z tymi realiami i ludzmi którzy nasiąkli tym dołem moralnym.Powodzenia ! !

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.