45 Heil führer Bendżamin!

!UWAGA! Na dole wpisu ankieta
https://i0.wp.com/i.wp.pl/a/f/jpeg/34886/netanjahu_afp_625.jpeg

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Premier-Netanjahu-po-raz-kolejny-potepia-porozumienie-z-Iranem,wid,17443042,wiadomosc.html

Premier Izraela Benjamin Netanjahu w niedzielę po raz kolejny poddał krytyce porozumienie sześciu mocarstw w sprawie programu nuklearnego Teheranu, nazywając Iran „najbardziej niebezpiecznym państwem terrorystycznym na świecie”. Izrael jest najbardziej zagorzałym przeciwnikiem porozumienia zawartego 2 kwietnia w Lozannie pomiędzy Iranem a sześcioma mocarstwami. Po jego podpisaniu Netanjahu rozpoczął ofensywę medialną i dyplomatyczną przeciwko podpisaniu ostatecznego układu nuklearnego, co ma nastąpić 30 czerwca.

– Niestety, wszystko, co wcześniej powiedziałem, aby ostrzec przed porozumieniem zawartym w Lozannie, sprawdziło się. Otwiera ono czołowemu państwu terrorystycznemu na świecie pewną drogę do bomb nuklearnych – powiedział Netanjahu w izraelskim radiu publicznym.

– Uważamy, że kontrola (przewidziana w porozumieniu) nie jest poważna. Jak możemy ufać takiemu państwu? (…) Widzimy, że znosi się sankcje natychmiast, jak tego domaga się Iran, choć kraj ten nie zmienił swojej agresywnej polityki w całym regionie. Nie może być tak, że to najbardziej terrorystyczne państwo na świecie może budować sobie najbardziej niebezpieczną broń – podkreślił Netanjahu.

Netanjahu wielokrotnie ostrzegał, że ostateczne porozumienie ws. irańskiego programu nuklearnego będzie zagrażało istnieniu Izraela. Domagał się, aby każde przyszłe porozumienie nuklearne wspólnoty międzynarodowej z Iranem zawierało wyraźny zapis o uznawaniu przez Teheran prawa Izraela do istnienia. Biały Dom po podpisaniu porozumienia w Lozannie podkreślił, że USA nie poparłyby żadnego porozumienia w sprawie irańskiego programu nuklearnego, które stwarzałoby zagrożenie dla Izraela.
(…)

~a-z 7 godzin i 13 minut temu
Za samo pokazywanie pozdrowienia hitlerowskiego Natanijahu powinien znalezc sie w pierdlu…..!

~Gość 7 godzin i 17 minut temu
Takie wysuwanie się przed prezydenta USA jest niesmaczne i aroganckie. ,,Salle Mallejkkuummm”.

~ad vocem 6 godzin i 59 minut temu
Kiedy MAEA odwiedzi Izrael?

~cv 7 godzin i 20 minut temu
Niech opowie jak Izrael zdobył broń jądrową.

~Antypolak 2 godziny i 38 minut temu
Jesli maja bron jadrowa, nie zagrazaja nikomu „zmiecieniem”z powierzchni ziemi. Jesli ja zdobyli to tylko dzieki temu ze mieli takie glowki jak Einstein,Oppenheimer. Pozatym nie pija jak policy.Troszczy sie o to bysmy wreszcie pozbyli sie gosciny tak przyjemnych gospodarzy jakimi zmywacze garow moga byc.

~mmm 2 godziny i 3 minuty temu
DOSTALI od przyjaciol z USraela by gnebic Palestynczykow, garbaty nosku

~nordic 7 godzin i 22 minut temu
zapomniał że sami mają 500 głowic

~matwczoraj
a czy Izrael kiedykolwiek ich użył? Przeciwników ma wszędzie, a jak widać nie zdecydował się na taki krok. W ich rękach broń atomowa jest bezpieczna. Jednak Iran nie zawaha sie ani sekundy, kiedy wejdzie w jej posiadanie.

~motylwczoraj
mat głupku poczytaj sobie na temat opcji samson i zobaczysz jak bezpieczna jest atomówka w ich rękach.

~adlwczoraj
icek nie wciskaj ciemnoty ludziom, Iran nigdy nie wojował z sąsiadami, w czasie II wojny pomagał jak mało który kraj Polakom a Izrael to największy wichrzyciel na ziemi, dla nich każdy nie żyd to potencjalny wróg. To plemię żmijowe winne jest wszystkich konfliktów na ziemi, ponieważ jak ich premier powiedział „w mętnej wodzie lepiej się łowi (czyt. robi geszeft)”.

~obserwator 2 godziny i 27 minut temu
Przestań bredzić, Iran ma stabilny system polityczny i rozsądnych ludzi u władzy. Iran nie zawaha się ani na sekundę? A skąd ty to możesz wiedzieć, z hasbarowego przekazu dnia? 🙂

~Ola 2 godziny temu
„Stabilny system polityczny”, w którym więzi się i torturuje ludzi za przekonania? W którym w więzieniach i katowniach giną chrześcijanie i inni nieprawomyślni? Który wywołuje niepokój w sąsiednich państwach? Jasne, państwo Stalina i Hitlera też było „stabilne”. Kosztem zwykłych ludzi. Dokładnie tak jak Iran. „Obserwator”? A z czyjego ramienia? Hę?

~vava 1 godzinę i 2 minuty temu
Ola ,czas do szkoły. Brednie które wypisujesz ,nawet Ci nie przystają. Zajrzyj do więzień w Izraelu i wtedy porównasz,-cóż pewnie z Podlasia jesteś ,a tam całą dobę tylko prawdę mówią i zawsze mają racje.

~konkretny 7 godzin i 21 minut temu
Izrael to największe państwo terrorystyczne na świecie

~Nina 3 godziny i 35 minut temu
A zaraz po nim USA .

~antyube 1 godzinę i 27 minut temu
Największym terrorystycznym państwem na świecie jest Rosja. Rosjanie finansują i dozbrajają kartele narkotykowe (patrz casus Wenezuela), islamskich terrorystów (islamiści strzelają z AK-47, a nie AR-15) itd…

~des 7 godzin i 18 minut temu
każdy sadzi innych według siebie. Jakoś nie słychać, by Iran przeprowadzał eksterminację innych narodów w przeciwieństwie do Izraela…

…..

Zamiast komentarza ankieta. Wyraź swoje zdanie. Wypowiedz się tutaj!

4 thoughts on “45 Heil führer Bendżamin!

 1. Tu jest przykład, że rzeczywistość może być inna, niż ta jaką nam się przedstawia. Oto jakie mogą być naprawdę młode Iranki i młodzi Irańczycy. A jak to wygląda z młodymi i nie tylko mieszkańcami Izraela, jak i z ich ziomkami mieszkającymi w innych krajach, często udającymi kogoś innego, jak jacyś szpiedzy czy agenci? Czyż nie wygląda na to, że oni są przez ten ich rasistowski system oparty na zbrodniczej i rasistowskiej tradycji, uczeni nienawiści do innych ludów, a szczególnie Słowian PoLaHów? Po obejrzeniu „Zniesławienia” i nie tylko, twierdzę, że to Izraelki i Izraelczycy mieszkający w Izraelu, jak i ci mieszkający w innych krajach i udający innych, wysysają nienawiść i anty-polonizm z mlekiem ich matek, które mają przecież przeróżne DNA, w tym słowiańskie R1a1A… Ot pustynna logika… Przy okazji, nie twierdzę, że każdy z nich tak ma, pytanie tylko ile ilu z nich jest innych? Ja poznałem kilku, ale to jest jak widać kropla słodyczy w oceanie goryczy…

  http://turystyka.wp.pl/title,Azja-oczami-Macka-Roszkowskiego,wid,17449667,wiadomosc.html
  (…)

  Takim krajem jest na pewno Iran, chyba najniesprawiedliwiej potraktowany medialnie kraj kontynentu. Ludzie kojarzą zazwyczaj to miejsce z terroryzmem, bombą atomową, radykalnym, w domyśle niebezpiecznym islamem. Samo zagrożenie dla naszego świata. Nie jest dziwne więc, że turyści omijają to miejsce z daleka.

  Jednak rzeczywistość na miejscu okazuje się diametralnie przeciwna. Ludzie są tak gościnni, że zamykają sklepy, aby pójść z tobą na obiad, oprowadzają po mieście, zapraszają do domów. Nawet policjanci, wojskowi, straż graniczna, robi co w mocy, aby przybysz poczuł się komfortowo. To niewątpliwie jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie do odbycia podróży. Kraj, który otworzy oczy i nauczy, aby nie słuchać za bardzo tego, co przedstawia się o świecie w mediach. Świat jest o niebo bezpieczniejszym miejscem niż nam się wydaje.

  – Rzeczywiście, pokazujesz w książce zupełnie inne oblicze Iranu niż to, które kreowane jest w mediach. Opowiedz, jak wygląda tam życie kobiet i młodych ludzi.

  Iran ma dwie twarze. Jedna to twarz Islamskiej Republiki Iranu, rządowa, z prawem szariatu. Opresyjna i ciemniejsza. Jednak z drugiej strony Iran, o czym już mówiłem, to kraj bardzo przyjaznych i gościnnych ludzi.

  Młodzi Irańczycy i Iranki próbują nierzadko ominąć system. Jest zabronione grać czy śpiewać w miejscu publicznym, na tzw. ulicy, ale zdarzało mi się zawędrować pod most czy na podwórko domu, gdzie bardzo radośnie grano na gitarze i śpiewano. Istnieje prohibicja, ale ludzie radzą sobie produkując przepyszne wino z rodzynek w domach. Młodzi piją także alkohol na nielegalnych przyjęciach. Dziewczyny zrzucają tam oficjalne chusty (zresztą i w miejscach publicznych prowadzą z nią niezłe gry), ubierają się w mini, malują, tańczą. Ryzykują w ten sposób poważnymi konsekwencjami – zwolnieniem ze studiów czy nawet więzieniem. Jednak to są nadal młodzi ludzie, a dla nich zabawa i kontakt z rówieśnikami są bardzo ważne. No i nie tylko dla polskiej młodzieży zakazany owoc ma w sobie coś ekscytującego.
  (…)

  ~ande 38 minut temu
  Te krótkie podróże to takie oglądactwo. Dużo indywidualnych odczuć. Prawda niejednokrotnie jest niedostępna. Byłem w kilku krajach, rok, dwa a nawet pięć lat a i tak uważam że wszystkiego nie wydziałem. Nie da się być neutralnym i tylko chłonąć wszystko jak gąbka. Wszędzie są dobrzy i ci niedobrzy

  ~myślący 55 minut temu
  Jak zwykle schematy.Jakoby to Iran miał dwie twarze ta jedna to ciemniejsza z prawem Szaria a druga róbta co chceta.Śmieszne to i żałosne jak rozumują pseudo intelektualiści i przeróżni paeudo filozofowie.Prawo Szarii jest tym samym co biblijne prawo i wbrew pozorom jest łagodniejsze od biblijnego.Gdyby Chrześcijanin chciał żyć według słowa Boga w Biblii byłby też tą ciemną stroną jak Muzułmanin z prawem Szaria przecież to jest nielogiczne i śmieszne czyli rozumiem że prawo od Boga czyli normalność choć czasami brutalna dla przestępców źłodzienji jest złe a te dobre i ta dobra jasna strona to ludzkie fanaberje żądze krótkie spódniczki czerwone usta szpilki zabawa wino i śpiew..a idźcie do diabła z tym waszym prawem filozofowie to właśnie róbta co chceta jest zagrożeniem dla normalnych społeczeństw gdzie wszelkie zboczenia są promowane a normalność zobrzydzana i demonizowana.Społeczeństwo chrześcijańskie zostało zatrute tą chorobą a społeczeństwo muzułmańskie jest teraz na celowniku tych oświeconych oni wiedzą jak rozbić społeczeństwo aby było słabe zresztą zawsze twierdziłem że to noe Islam jest zagrożeniem dla zachodu a zachodnie wynaturzenia dla Islamu są wielkim zagrożeniem i pokusą.

  ~Polak1 (09:31)
  Drodzy panstwo, wylaczcie telewizory , internet, przestancie czytac gazety…..swiat zacznie byc piekny. I taki jest naprawde, nawet z uwarunkowanymi cyklicznie i biologicznie kataklizmami i innymi wydarzeniami zwiazanymi z dzialaniem przyrody. Caly koszmar naszego zycia to polityka, i sposob w jaki nami manipuluja poprzez media……to banda ktora nas straszy i zamienia nasze zycie w koszmar. Jestem w szoku ze WP umiescila ten artykul. Czy autor tego artykulu wciaz pracuje dla WP ???????

  ~orto 1 godzinę i 27 minut temu
  Żeby docenić rzeczywistość, nie trzeba odcinać się od mediów. Trzeba tylko realistycznie patrzeć na otaczający nas świat i każdy przeciętnie inteligentny człowiek potrafi oddzielić plewy od ziarna.

  Polubienie

 2. ~a-z 4 godziny i 36 minut temu
  izrael tez nie dotrzymal i nie dotrzymuje porozumien z Helsinek!.Gdzie jest problem ze jedni musza dotrzymywac a drudzy NIET?!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Netanjahu-o-porozumieniu-z-Iranem-to-historyczny-blad-dla-swiata,wid,17707265,wiadomosc.html?ticaid=11538e&_ticrsn=3

  Netanjahu o porozumieniu z Iranem: to historyczny błąd dla świata

  Izraelski premier Benjamin Netanjahu „historycznym błędem” nazwał porozumienie nuklearne zawarte przez światowe mocarstwa z Iranem. Minister obrony Mosze Ja’alon określił umowę jako „tragedię dla wszystkich, którzy dążą do stabilności regionalnej”.

  Netanjahu oświadczył, że dzięki ogłoszonemu w Wiedniu porozumieniu „Iran otrzyma setki miliardów dolarów, które pozwolą mu utrzymywać swoją machinę terroru, agresji i ekspansji na Bliskim Wschodzie”.

  MAEA podpisała z Iranem mapę drogową ws. programu atomowego. Izrael krytykuje
  Szef izraelskiego rządu, który od miesięcy prowadził kampanię przeciwko porozumieniu z Iranem, skrytykował grupę 5+1 (USA, Francja, W. Brytania, Chiny, Rosja i Niemcy) za to, że – jak ocenił – była gotowa do „porozumienia za wszelką cenę”. Samo porozumienie, ograniczające irański program nuklearny w zamian za złagodzenie sankcji wobec Teheranu, nazwał „błędem historycznym dla świata”.
  (…)
  ~szajbu 3 godziny i 48 minut temu
  No no. Czyżby Ameryka, Wielka Brytania, Niemcy, Francja i, Rosja, Chiny też – mieli dość żydowskiego rozboju na całym świecie?

  ~dds 2 godziny i 17 minut temu
  no nie wiem, to jest jakieś podejrzane. Przecież USA rządzą żydzi, wiec moze to jest jakas gierka, ktorej na pierwszy rzut oka wydaje sie nie miec sensu.

  ~Gość 2 godziny i 15 minut temu
  Najtragiczniejszym błędem ludzkości było branie na poważnie jakiejkolwiek ideologi o korzeniach judaizmu.. Szkoda tylko i aż przykro, że nie możemy wytknąć tego islamistom będąc pod terrorem chrześcijanizmu.

  ~tomasz 45 minut temu
  Netanjahu o porozumieniu z Iranem: to historyczny błąd dla świata. Historycznym błędem świata, było pozwolenie na to, aby powstało państwo Izrael, które od samego początku swojego istnienia, poprzez swoją politykę , celowo zaogniało sytuację na Bliskim Wschodzie. Robili to za pieniądze swoich pobratymców z USA. To oni i USA doprowadzili do obecnej sytuacji w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Można odnieść wrażenie, że działanie Izraela jest celowe i jest to forma odwetu za wymordowania przez Niemców milionów Żydów. Kto mieczem wojuje od miecza ginie, kto sieje wiat zbiera burzę, co rzucisz za siebie znajdziesz przed sobą.

  Polubienie

 3. ~123 10 godzin i 22 minut temu
  Wyglada na to ze USA stawiaja sie Izraelowi… Ciekawe co z tego wyniknie

  ~aa 8 godzin i 26 minut temu
  Nareszcie,może przestaną chodzić na postronku żydowskim,może przypomnieli o przestrzeganiu ich pierwszego przywódcy narodu.

  ~ham-NPN 4 godziny i 28 minut temu
  Exodus do Poliin . DonT i POmagierzy zadbali aby w POlsce nie było silnego i bogatego narodu który mógłby przeciwstawić się kolonizacji . Tusk przywitał Nataniachu słowami ” Witajcie w domu ” 06.2014 . Nagrodzony brukselką za wierną służbę .

  ~Jane 10 godzin i 46 minut temu
  Dziwię się tej ogólnej retoryce dotyczącej ŻYDÓW i w tym kontekście IZRAELA. Proszę zwróćcie wszyscy uwagę, że obywatel IZRAELA to nie ŻYD, a IZRAELITA. Gdyby było inaczej, to w Polsce nie mieszkaliby Polacy, a chrześcijanie. Ta martyrologia Żydowska jest OK, ale w stosunku do IZRAELA i IZRAELITÓW trzeba ostro. Nie wolno ich stawiać ponad wszystkimi.

  http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17726143&kat=1356&title=Jezdziec-zydowskiej-apokalipsy-Izrael-musi-zmienic-postawe-albo-czeka-go-izolacja&ticaid=1154c5

  Jeździec żydowskiej apokalipsy. Izrael musi zmienić postawę albo czeka go izolacja
  Jeśli Izrael ma zawrócić z drogi ku międzynarodowej izolacji i pomóc w budowaniu stabilności i bezpieczeństwa w regionie, musi zmienić swoją postawę. Paranoja i wrogość powinny ustąpić miejsca trzeźwej polityce – pisze w komentarzu dla Project Syndicate Szelomo Ben Ammi, były izraelski minister spraw zagranicznych oraz bezpieczeństwa wewnętrznego.

  Porozumienie nuklearne zawarte przez Iran z pięcioma stałymi członkami Rady Bezpieczeństwa ONZ (Chiny, Francja, Rosja, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania) i Niemcami nie oznacza – jak chciał premier Izraela Beniamin Netanjahu – kapitulacji Teheranu. I jak każde porozumienie wynegocjowane przez spierające się strony jest niedoskonałe. Niemniej w jednoznaczny sposób uniemożliwia Iranowi produkowanie broni jądrowej w ciągu najbliższych 10-15 lat – i tym samym stanowi bardzo pozytywne rozwiązanie.

  Netanjahu mógłby przypisać sobie sporą część zasług w osiągnięciu tego sukcesu. Gdyby nie wywołał globalnej histerii wokół nuklearnych ambicji Iranu, rujnujące sankcje międzynarodowe, które ostatecznie skłoniły Teheran do zawarcia układu, być może nigdy nie zostałyby wprowadzone.

  Uparty Netanjahu

  Izraelski premier uparcie twierdzi jednak, że ze strategicznego punktu widzenia porozumienie jest fiaskiem; powołuje się na pewne niejasności w kwestiach takich jak mechanizmy kontroli, liczba wirówek, jakie Iranowi wolno będzie utrzymać, oraz warunki przywrócenia sankcji w przypadku, gdyby strona irańska złamała układ. Trzymając się takiego kursu, nie tylko traci okazję ogłoszenia wielkiego dyplomatycznego zwycięstwa, ale pogłębia też izolację Izraela na scenie międzynarodowej.
  (…)

  ~qwa 11 godzin i 12 minut temu
  Izrael, Żydzi to chory z nienawiści naród, plemię. Nienawiści do wszystkiego co nieżydowskie!!! Tak było od zawsze. Wystarczy przeanalizować historię !

  ~Glaurungwczoraj
  Oni nie nienawidzą reszty świata, oni resztą świata gardzą. Wszak są narodem wybranym przez Boga, nieprawdaż?

  ~Janek 11 godzin i 9 minut temu
  Kto chce być pro Izraelski NIGDY nie powinien Izraela odwiedzać. Też miałem dla nich sympatię, do czasu gdy tam pojechałem. Przesłuchania na granicy egipsko-izraelskiej, niezbyt życzliwe nastawienie tych ludzi i wiele innych niby drobnych ale jednak rzeczy sprawia, że myślę, że sami sobie zgotowali ten los. Niczym się od tych z którymi niby walczą nie różnią. Zatem oni jnajpierw powinni pokazać, że są mądrzejsi a dopiero potem walczyć i pouczać innych.

  ~XXX Z POMORZA 11 godzin i 2 minuty temu
  Żydzi to najbardziej zatwardziały naród Świata i nie cofnie sie przed niczym. Chyba nie było żadnego konfliktu w który nie byliby zaangażowani żydzi. Oni przeciez finansowali rewolucję bolszewicką jak i samego Hitlera i to nie tylko w dojściu do władzy (do tego celu załozyli w Anglii London Bank) ale podczas drugiej wojny żydowscy biznesmeni w Ameryce łamali embargo sprzedając hitlerowi np stal !!!!!!

  ~klops 10 godzin temu
  Ameryka zawsze poprze Żydów, a te wszystkie działania pseudo-pokojowe są tylko do „zamydlenia oczu” światowej opinii publicznej. To Żydzi rządzą amerykanami, a nie na odwrót. Kto ma wielka finansjerę, banki i pieniądze we władaniu ten rządzi. Gdyby jakikolwiek inny kraj w sposób całkowicie jawny całymi latami napadał i mordował bezbronnych sąsiadów i ich dzieci tak jak czyni to Izrael to społeczność międzynarodowa na pewno by reagowała i uznała go za zagrożenie pokoju na świecie.

  Polubienie

 4. to ja tylko dodam w temacie:

  Bardzo dziękuje Ci Tom za ten film! Gross, Tokarczuk, Wegener, Obama, Comey… i inni wam podobni mali Goebbelsi i przeciw-polscy, przeciw-słowiańscy oszczercy i kłamcy… napawajcie się… także i waszą jewropejska i usraelską spuścizną, skoro ośmielacie się zaprzeczać faktom!!! 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.