48 WP.PL W(i)SI, czy to „tylko” taka niewinna samocenzura?

~anonymous 7 godzin i 31 minut temu
Dlaczego zmieniono tytuł artykułu?

Przypadkiem wczoraj rano przeczytałem wywiad z JKM i postanowiłem go tu przedstawić, jako że głoszone przez niego NIEKTÓRE poglądy, uważam za prawdziwe, a inne za bardzo prawdopodobne, mimo że z częścią jego opinii, nie zgadzam się. Co ciekawsze, ten sam artykuł w wp.pl, po jakimś czasie został zmieniony, począwszy od jego tytułu, przez jego treść, na komentarzach kończąc. Oto dowód, że stary tytuł tego artykułu, ciągle jest widoczny w internecie. Chwała permalinkowi! Wnioski, co dzieje się w „wolnych mediach” w Generalnym Katolandzie, jak i ogólnie w naszej rzeczywistości, proszę wyciągać sobie samemu, kto jak umie. Dla mnie to jednak bardzo, ale to bardzo brzydko wygląda… co niestety niczym nowym dla mnie nie jest…

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Janusz-Korwin-Mikke-dla-WP-zamach-w-Smolensku-to-moglo-byc-dzielo-ludzi-z-b-WSI,wid,17449668,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,title,Korwin-Mikke-snajperzy-z-Majdanu-byli-szkoleni-w-Polsce,wid,17449668,wiadomosc.html?ticaid=114b2c&_ticrsn=3

~piotr 4 godziny i 31 minut temu
Chyba po raz 10 zmieniacie układ artykułu i nagłówek. Po co to robicie ????

~Cenzor 11 godzin i 58 minut temu
Hej hej wu pe pe el. Cała Polska widziała waszą manipulację!!! Goebbels pozdrawia swoich uczniów z wp.

~maciek 5 godzin i 24 minut temu
DLACZEGO TYTUŁ ARTYKUŁU NA GŁÓWNEJ TO MANIPULACJA SŁOWAMI JKM???

~Marek 5 godzin i 34 minut temu
Jak można tak nierzetelnie zatytułować artykuł? Wredna manipulacja. Co zapamięta statystyczny czytelnik? Otóż nic zgodnego z prawdą. Strzelałby ale dlatego, że są złodziejami a nie dlatego, że są górnikami! Strzelałby do złodziei tak powinien brzmieć tytuł.

~Wolne media? 57 minut temu
A gdzie poznikały wysoko oceniane komentarze do wypowiedzi Korwina? No i ten tytuł „Korwin-Mikke: kazałbym strzelać do górników”. Pora się rozstać z WP bo tutaj cenzura i manipulacja.

~. 8 godzin i 41 minut temu
„Kazał bym strzelać do górników” jak zwykle autorzyna, musi przekręcić słowa p. Janusza żeby wyszedł w złym świetle.

~tejan 2 godziny i 59 minut temu
wirtualna polska to taki sam brukaowiec jak tvn,seuper expres,fakty .pisze co chce i publikuje co chce i jak im zapłacą. muj post nawet nie raczyli puscic.

burak11 3 godziny i 35 minut temu
WP trzeba wrzucić do szamba za fałszowanie wypowiedzi Janusza w tytule. WP to zdrajcy i barbarzyńcy są śmietnikami prawdomówności.

~Nat 8 godzin i 21 minut temu
„Bolszewicka Polska” zmienila tytul artykulu dzis rano na taki aby odciagnal Polakow od Korwina. Udalo sie? Musicie sie bardziej postarac kumuchy.

~Darek Zapatka 1 godzinę i 7 minut temu
Wypowiedzi Korwina są logiczne pozbawione emocji skoro on ma tak małe poparcie to znaczy że Polacy to naród w większości głupi i nie rozumiejący polityki w ogóle manipulowani w dodatku przez telewizje Niestety komentarze pod tym wywiadem potwierdzają moją teze . Zgroza co tu ludzie wypisują . Szkoda że ludzie w ogóle nie rozumieją o co Mu chodzi a to świadczy o państwowej edukacji w tym chorym na emocje kraju.

~szczecinianin 1 godzinę i 16 minut temu
Rano pod tym artykułem były same pozytywne dla JKM komentarze i to w ilości ponad 1500 zielonych łapek dla JKM dla umieszczonego jako najwyżej oceniany !! Teraz ten sam wywiad pod ponownie wrednym tytułem i te same komentarze mają zmienione oceny (odjęte zielone łapki) !!!! OSZUSTWO

~Korzeń 21 godzin i 48 minut temu
Żenująca manipulacja Wirtualnej Polski, która edytowała wywiad po tym, gdy spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem. Ze swojej strony dołożę cegiełkę do wywołania efektu Streisand, to już nie jest typowa niekompetencja internetowego tabloidu – to wyrachowane łajdactwo. Bez pozdrowień.

~ASD 8 godzin i 8 minut temu
Pytania tendencyjne i prowokacyjne, cytowane są najbardziej kontrowersyjne fragmenty, a nie najbardziej trafne. Poza tym wywiad ukazuje się dzień po jego udanym występie u Wojewódzkiego… Dziwny zbieg okoliczności. WOLNE MEDIA, cała prawda, całą dobę.

~CENZURA na WP! 33 minut temu
Cenzura nie nadąża filtrować, godz. 19:58, najnowsza opinia 19:57 nieźle!

~-Patriota 1 godzinę i 9 minut temu
Oj pajace jesteście na WP straszne, pokazywaniem każdemu coś innego tutaj, np. moje wpisy tylko mnie a innym nie, inne oceny w zależności od tego z jakiego adresu IP wchodzę … to kolejne dowody przeciwko wam – co za narwana banda… Ludzie, nie wierzcie tym z WP ani ciut ciut, poszukajcie (np. na wykopie) dowodów jak WP manipuluje tutaj wpisami i ocenami – całą noc normalnie a rano około 11:45 nagle nawalili maksymalnie ocen przeciwko JKM tak po 1000-3000 każdy … poważnie. Do tego nie pokazują wpisów albo pokazują je tylko temu, który go wspiał a treść jest za JKM… zmieniają wpisy jak widzą, że komentarze rosną za JKM to treść zmienią tak by było przeciw… normalna chryja!

~Uświadomiony 22 godzin i 33 minut temu
Żenujące są działające w Polsce „Wolne Media”. Usuwanie komentarzy nie zmniejszy poparcia dla JKM. Pozdrawiam pracowników Wirtualnej Polski – sługusów systemu.

~Jan z Czarnolasu 7 minut temu
Rano było dużo pozytywnych komentarzy.Po południu większość jest negatywnych dla JKM.Czy to przypadek?

~Dreamscape 22 godzin i 39 minut temu
W ciągu dnia same komentarze przychylne Korwinowi z ogromną przewagą ocen pozytywnych. Teraz same negatywne, widzę, że cenzura zadziałała dzisiaj znakomicie i usunęła je wszystkie, a teraz dopuszcza tylko te obrażające i negatywne. Gorzej u nas z wolnością słowa jak na Białorusi… Ministerstwo propagandy…

~Obława 20 minut temu
Nagle mnóstwo komentarzy „na zamówienie” opinii publicznej. Szkoda, że wp już się „sprzedało”. Coraz mniej wolnych mediów, dodatkowo banda pajaców, którzy piszą anonimowe komentarze jaki to JKM jest zły. Szkoda, że nie pokazujecie się na jego spotkaniach i mu tego wprost nie powiecie. Bardzo dobrze wam (obecna władza) idzie manipulacja. Pozdrawiam! ps. Mój wpis pewnie zostanie usunięty za zbyt poprawny.

~Jeż 2 godziny temu
Jeżeli chodzi o poglądy na temat Bander-landu i tych przeklętych upa-ińskich dzikusów to facet ma 100% racji. Rosja to sąsiad i partner, z którym robi się interesy, a ukraińską bandę się olewa. Oczywiście dziennikarz robiący wywiad to baran, podobnie jak politycy gotowi wypowiedzieć wojnę „Putlerowi”, żeby się podlizać murzynowi i bronić honoru banderowców. Dla tych bęcwałów Mikke to „ruski agent”, za to bycie agentem banderowskim to dziś zaszczyt. Aha, cicho szaaa o Wołyniu, to dziś niepoprawne politycznie, dzicz ma immunitet jak muslimy 😉

~głos Polaka 2 godziny i 48 minut temu
Hańbą dla Polski jest obecna polityka polskich władz! Jest ona hańba i śmiertelnym zagrożeniem dla biologicznego istnienia Narodu Polskiego! Hańbą jest wpieranie pogrobowców upa, nie zauważanie bombardowania i zabijania ludzi we wschodniej Ukrainie, granie pamięcią Oświęcimia, oprowadzanie się po Majdanie z prezydentem Ukrainy poroszenką, zmienianie historii i popieranie agresywnej, niebezpiecznej dla świata polityki amerykańskiego bankruta!

~chamy 23 godzin i 34 minut temu
to jest ciekawe że rano komentarze pozytywne dla korwina były najwyżej oceniane, a teraz wieczorem wykasowano je i zostawiono negatywne. ot wirtualna PO-lska . i tak za nim będziemy

~GAX 4 godziny i 14 minut temu
Prawda w oczy kole i dlatego chcą zniszczyć opozycję!!! Jest gorzej niż za komuny, bo teraz nie wiadomo kto jest wrogiem – służby specjalne przenikają struktury opozycyjne i niszczą je od wewnątrz oraz szkalują za pomocą mediów!!!

~tak było? 6 godzin i 4 minuty temu
Prawda jest taka,że Suchocka za swe ,,zasługi” dla Kościoła dostała posadkę w Rzymie, Buzek za fundusze emerytalne też dostał posadke.Podobnie Tusk.A Bielecki były premier? Też zaraz wyjechał.Kazimierz M. były premier tez wyjechał do zydowskiego banku w Londynie. Moze się mylę\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\?

~Misiu 12 godzin i 16 minut temu
Każdy myślący człowiek doszedł już dawno do takiego wniosku jak Korwin !!!! Zabija ZAWSZE ten który ma z tego jakąś korzyść !!!!!!!!! Oskarżać Ruskich o tę zbrodnie to głupota !!! Co najwyżej to ktoś KGB po starej znajomości mógł WSI pomóc !!!! A WSI wiadomo na czyim pasku chodziła !!!!!!!

~POTĘPIENIEC 4 godziny i 39 minut temu
Szkolenie Snajperów w POLSCE to OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ.Jak był (3 lata temu) na wp artykuł o rozpoczęciu Kursów w LEGIONOWIE dla Opozycjonistów z Ukrainy to Sam reflektowałem na INSTRUKTORA – ale to nie był Mój Kaliber.Tematyka też była podana – „Przełamywanie KORDONÓW Jankowycza”

~Marek 12 godzin i 37 minut temu
Pamiętam jak kilka lat temu pojechałem do Muszyny i zupełnie przypadkowo trafiłem na jakieś spotkanie przedwyborcze Korwina. Było na nim z 10 osób, a Korwin stał na schodach do jakiegoś dużego sklepu i przemawiał. Teraz na jego spotkania przychodzą setki osób. Facet mówi nieco dziwne rzeczy, ale zastanówmy się dokładnie nad jego słowami. Jeżeli idzie o antyrosyjska politykę Polski to ma rację, jeżeli idzie o to, że Polska prowadzi politykę wbrew własnym interesom również ma rację. A w innych punktach można się z nim zgadzać lub nie ale pomyśleć nad jego słowami warto.

~Biłyj 3 godziny i 6 minut temu
Widać na forum obecna jest cała ambasada ukraińska wraz z rodzinami i znajomymi ze Związku Banderowców w Polsce.

~Woooolne media 5 godzin i 58 minut temu
Pani Joanna Stanisławska, nie wiem dlaczego nie poruszyła sprawy Bronisława Komorowskiego, który brał udział w najbardziej haniebnej ze strony ukraińskiej prowokacji gloryfikującej Romana Szuchewycza i Stepana Banderę. Ale nie zapomniała powiedzieć”Znów powtarza pan tezy propagandy rosyjskiej. ” że Stepan Bandera i Roman Szuchewycz byli faszystami. WP, zeszliście na psy.

~wqrwiony 21 godzin i 2 minuty temu
Rezygnuje z wp i namawiam do tego wszystkich moich znajomych. Koniec z kłamstwami!!! Niedługo będziecie portalem wyłącznie czytanym przez żydokomunę i resztki ogłupionego społeczeństwa!!! MIEJSCE WP JEST NA DNIE, PANOWIE I PANIE WZYWAM DO BOJKOTU TEGO CHŁAMU!!!!

3 thoughts on “48 WP.PL W(i)SI, czy to „tylko” taka niewinna samocenzura?

 1. Uważam, że prywatyzacja proponowana przez JKM, to kolejna grabież majątku narodowego, bo kapitał mają ci którzy drukują pieniądze, a właściwie teraz dopisują elektroniczne zera na elektronicznych kontach, w elektronicznych bankach, czego JKM i jego zwolennicy (obecni i byli), udają że nie wiedzą i nie widzą. Prywatyzacja, to nie jest uczciwa gra i ona dla PoLahów dobrze skończyć się nie może. Ale ja nie o tym, proszę przeczytać, o co poszło z tym zmanipulowanym wywiadem w wp.pl:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,140394,title,Janusz-Korwin-Mikke-panstwo-nie-moze-ustapic-przed-sila,wid,17459431,wiadomosc.html?ticaid=114b44&_ticrsn=5

  – Strzelałbym do bandytów, bo mam obowiązek bronić ludzi – powiedział w programie „Kropka nad i” w TVN24 Janusz Korwin-Mikke, pytany o jego wypowiedź dla Wirtualnej Polski dotyczącą strzelania do górników.
  (…)

  ~realista 15 godzin i 21 minut temu
  Im więcej słucham co ten gość mówi tym bardziej dochodzę do wniosku że ma rację. Jego zabójcza logika.A media próbują go niszczyć jakimiś zaczepkami, a samę przegrywają. W ciagu tygodnia zaprosili go 2x do TVN, 2x próbując ośmieszyć, a 2 razy ośmieszyli siebie. To jest niesamowite. Nie ma chyba drugiego takiego polityka w Polsce, z taką stałością poglądów. I teraz mam problem czy głosować dalej jak myślałem na Dude.

  ~von Nogay 15 godzin i 57 minut temu
  Niestety, ale Korwin ma rację, ale to nie dotyczy górników, bo rabusiami są rządzący politycy PO-PSL. A Duda Piotr niech się nie podnieca i nie grozi, tylko zajmie się uporządkowaniem spraw górników, bo po strajkach zniknął.

  ~asd 15 godzin i 40 minut temu
  JKM powiedział wyraźnie, że zamierza strzelać do osób, którzy zaczną demolować miasto, podpalać samochody i siłą wymuszać przywileje.

  ~Cml3 godziny temu
  Jakbys mial 1,5 mln na koncie to tez bys tak mowil. Mysle ze kazdy bankier i połowa politykow PO tez by tak mowiła gdyby nie zaszkodzilo by to jej sondażom. 3/4 tych solidarnosciowych politykow ktorzy kiedys walczyli niby o wolność i tak krzyczeli jaki to bandycki kraj byl, jak to sie tlucze, strzela i terroryzuje spoleczenstwo ktore wychodzi na ulice teraz sami by strzelali. Widac ze punkt widzenia zalezy od pkt siedzenia. Malolat jestes to ci powiem ze juz mielismy takie panstwo w ktorym strzelano do protestujacych. To był PRL. Widze ze Korwinowi bardzo brakuje tamtych czasow.

  ~ja2 godziny temu
  Nie chodzi o strzelanie do protestujących tylko o strzelanie do używających przemocy względem innych. Nie można pozwolić żeby tworzyły się w Polsce grupy zbrojnego nacisku. Z prawa do protestu też trzeba umieć korzystać. Nie nazywaj tylko protestującymi zwykłych, pospolitych chuliganów.

  ~Skce 1 godzinę i 51 minut temu
  Aha. Czyli każdy zasługuje na taką opcję, żeby wyjść na ulicę, zdemolować pół miasta, podpalić auta i zniszczyć wszystko co napotka. To życzę, żeby tacy „protestujący” zniszczyli Ci auto i dom. Tylko później nie miej pretensji, że tak się stało… Przecież to dla Ciebie normalne

  ~znf 1 godzinę i 23 minut temu
  Szaleniec?? A kiedy strzelaja do rozrabiajacych kiboli, to juz w porzadku?? Moze i kazdy czlowiek zasluguje bez wyjatku. Tylko czemu ‚gorniki’ robia wymuszenie rozbojnicze?? Rzad nie ma pieniedzy. To my je mamy. I teraz, ‚gorniki’ spala kilka opon i zabiera sie pieniadze Tobie, zeby dac im. rownie dobrze gornik moglby przyjsc do Ciebie do domu z kilofem i powiedziec ‚dawaj’, bo mi sie nalezy, ja zasluguje! Dalbys?? Ze strachi moze i tak. Ale czy czulbys, ze wszystko bylo w porzadku??

  ~JAn 21 minut temu
  Ok, zgodzę się ale powiedz mi jedno, czy w innym przedsiębiorstwie masz takie warunki jak górnicy? Czy możesz zastrajkować czy możesz domagać się zmiany szefa itd. Zauważ jedno, spora część kopalni jest nierentowna a co się robi z przedsiębiorstwem, które traci kasę, naszą kasę, podatnika, powinno się albo je sprzedać albo oddać pod zarząd komuś kto ma nastawienie na zarobek a nie dawać kasę górnikom, którzy i tak mają jak pączek w maśle.

  Polubienie

 2. ~bdd : Neutralność wobec konfliktu na Ukrainie to chyba najważniejsze kryterium przy wyborze prezydenta bo właśnie na tym polu może osobiście cokolwiek dokonać. W pozostałych sprawach, między innymi w podatkach, decyduje głównie rząd. Korwinie, masz mój głos.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/korwin-mikke-w-londynie-polskie-wsparcie-dla-ukrainy-grozi-iii-wojna-swiatowa/pyp8ct

  Janusz Korwin-Mikke przekonywał w Londynie, że obecna polityka Polski wobec kryzysu ukraińskiego to błąd, który grozi III wojną światową, a nasz kraj „idzie dziś na pasku Amerykanów”. Dodał, że za jego prezydentury Polska działałby „rzecz neutralności Polski w konflikcie ukraińsko-rosyjskim”

  – De­sta­bi­li­za­cja Ukra­iny jest kro­kiem w tym kie­run­ku, by roz­huś­tać opi­nię pu­blicz­ną i prze­ko­nać Ame­ry­ka­nów, że wojna jest po­trze­ba, a może nawet ko­niecz­na. Pol­ska jest je­dy­nym kra­jem, który nie tylko idzie na pasku wo­jow­ni­czych Ame­ry­ka­nów, ale jesz­cze ich pod­ju­dza – mówił Ja­nusz Kor­win-Mik­ke.

  Do­da­wał, ze gdyby zo­stał pre­zy­den­tem dzia­łał­by „na rzecz neu­tral­no­ści Pol­ski w kon­flik­cie ukra­iń­sko-ro­syj­skim” – Nie widzę żad­nych ko­rzy­ści dla Pol­ski w wy­bu­chu trze­ciej wojny świa­to­wej – mówił kan­dy­dat par­tii KOR­WiN.

  Na spo­tka­niu z dzien­ni­ka­rza­mi do­da­wał, że „Pol­ska jest je­dy­nym kra­jem”, który nie wie, że to na Za­cho­dzie szko­le­ni byli „ter­ro­ry­ści któ­rzy strze­la­li na Maj­da­nie”, za­bi­ja­jąc i ludzi Ja­nu­ko­wy­cza, i tych, któ­rzy prze­ciw­ko niemu pro­te­sto­wa­li.

  Ja­nusz Kor­win Mikke spo­tkał się też w Lon­dy­nie przed­sta­wi­cie­la­mi Polonii.​Ze wzglę­du na licz­bę chęt­nych trze­ba było zor­ga­ni­zo­wać do­dat­ko­we spo­tka­nie.

  Kan­dy­dat mówił emi­gran­tom, że re­cep­tą na to, by po­wstrzy­mać falę emi­gra­cji z Pol­ski jest li­be­ra­li­za­cja go­spo­dar­cza zmie­rza­ją­ca ku ulże­niu przed­się­bior­com: ob­ni­że­nie jed­nych po­dat­ków i zli­kwi­do­wa­nie in­nych.

  ~stefans : Rzadko się zgadzam z panem JKM. Uważałem i uważam Go za najlepszego brydżystę wśród polityków ale wiele Jego spostrzeżeń n/t naszej rzeczywistości i proponowanych recept nie za bardzo mnie pociągały. Stosunek do kryzysu na Ukrainie trafia jednak w sedno. I tu mnie ma On duży plus. Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na rzecz symptomatyczną. Tylko Komorowski i Duda prezentują jednolite prawie stanowisko w sprawie Ukrainy. Większość innych ma poglądy podobne lub zbliżone do JKM.

  ~pozdrawiam : W tym wypadku ten ekscentryk ma rację po cholere obecny łajdacki rząd wtrąca sie w sprawy Ukraińsko-Rosyjskie.Przecież wiadomo,że ukraincy są zaciekłymi wrogami polski i Polaków i w imie czego psuć stosunki z Rosją dla wrednej ukrainy

  ~Polak : W którym momencie opamięta się rządowa hołota z Warszawy i bul Komorowski po którego wizycie faszystowski parlament ukraińskich nacjonalistów upamiętnił ustawami „bohaterów” z UPA i OUN mordujących masowo Polaków na Wołyniu i podczas Powstania Warszawskiego. Czego jeszcze tym półgłówkom potrzeba na dowód że to nie są nasi żadni przyjaciele, wręcz przeciwnie te wściekłe bestiw zwrócą się kiedyś przeciwko Polsce.

  WojtekPsycholog do ~Polak: Zadziwia manie krótka pamięć czerni pisowskiej i ich podwójne standardy: Przecież to wasz karłowaty idol pojechał na majdan i to on ze sztandarowym przedstawicielem nacjonalizmu Ukrainy i orędownikiem wskrzeszenia upa manifestował i wznosił okrzyki na majdanie :Sława Ukrainie! – Herojam Sława!.. O co więc wam chodzi?? A pamiętacie Lecha Kaczyńskiego i, co Litwini zrobili po jego wizycie? Uchwalili w swoim parlamencie dokladną odwrotność tego ,co chciał Kaczyński ! Jakoś nie widziałem wtedy wycia ani prostacko -Rydzykowych okrzyków -hańba ,hańba! I na koniec rodzynek ,skopiowany z „Wirtualnej Polonii” cyt : Tak więc polityka braci Kaczyńskich wyartykułowana kiedyś w przemówieniu śp. Lecha Kaczyńskiego do weteranów armii Andersa w Izraelu, a oparta na deklaracji dozgonnej miłości do państwa żydowskiego bez względu na polskie interesy, jest ni mniej, ni więcej tylko polityką zdrady polskich interesów państwowych. Żaden rozsądny polityk nie może składać obcym deklaracji, że niezależnie od sytuacji „możecie być pewni”, że będziemy z wami.”

  ~Baty : Ale baty zebrały rezuny w Donbasie. Oczywiście te oficjalne dane i tak pewnie są grubo zaniżone. Straty tylko z jednego ostatniego kotła debalcewskiego były przerażające, bo były jeszcze wcześniej południowy i iłowajski. Ta liczba ofiar to jakaś kpina. Separatyści plus Rosjanie przyznają się do (nieoficjalnie) 3 tysięcy ofiar (walczących) rannych, zaginionych i zabitych, a przecież to oni byli stroną dominującą. Ukraińcy za nic w świecie nie podadzą prawdziwych strat, ale patrząc na materiały z sieci muszą być one ogromne i przerażające. Tak się kończy wysyłanie do walki niewyszkolonego mięsa armatniego.

  ~as do ~Grzegorz: nic dobrego nas nie łączy, zawsze ukraińcy gotowi byli układac się z innymi przeciw Polakom , z Moskwą , Turkami i Tatarami, z ZSRR i Nkwd, z Niemcami hitlerowskimi, az w końcu wyrugowali Polaków i Polskę z Małopolski Wschodniej , a teraz pomajdanowskim neobanderowskim Kijowie bohaterami stają się najwięksi mordercy bezbronnych Polaków.

  ~mal. : Wybierzmy prezydenta, który nie będzie bezkrytycznie wspierał banderowskiej upainy. Zadba o bezpieczeństwo Polski wzmacniając ochronę wschodniej granicy przed zagrożeniem jakie niesie odrodzony banderyzm. Będzie reprezentował interesy Polski i Polaków, godnie reprezentując nas za granicą. Wolę prezydenta, który upomni się o pamięć i godne uczczenie ofiar ukraińskiego ludobójstwa.

  Polubienie

 3. ~Venom : Osobiście nie wierzę w wersję Korwina jakoby Komorowski nie wiedział, ze po jego skandalicznym wystąpieniu w parlamencie ukraińskim przegłosuja te 2 haniebne ustawy rehabilitujące UPA. Do dziś nie zabrał w tej sprawie głosu za to powtarza bzdety, że nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy. Uważam, że Komorowski z pełna premedytacją zdradził polskie interesy narodowe w Kijowie. Powinien odejść z polityki. Ale ten człowiek juz od dawna nie ma honoru. Trzeba mu pomóc odejśc 10 maja.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/janusz-korwin-mikke-grozi-nam-wojna-swiatowa/l54pwt

  – To, co zrobił Komorowski na Ukrainie to skandal – powiedział w Salonie Politycznym Trójki Janusz Korwin-Mikke, odnosząc się do wizyty prezydenta na Ukrainie. W tym samym dniu podpisano ustawę, która uznaje prawny status uczestników walk o niezależność kraju w XX wieku, w tym członków Ukraińskiej Powstańczej Armii. – Od tego przecież mamy wywiad? Za co ja płacę podatki? – grzmiał lider formacji KORWiN, który dodał, że „grozi nam wojna światowa” – Powinniśmy jej uniknąć – przekonywał.
  (…)

  ~VIII krzyżyk : W sprawie oceny Komorowskiego w 100 % zgadzam się z Korwinem. Natomiast w sprawie wojny światowej absolutnie się z nim nie zgadzam, bo nikt nie zaatakuje Rosji (ani NATO, ani USA ani Europa zachodnia) licząc się z całkowitym zniszczeniem swojego kraju. W tamtym roku wojskowi doradcy oświadczyli Obamie, że jest jeden kraj na świecie, ktory w ciągu 25 minut może wymazać USA z mapy świata i że tym krajem jest Rosja. Dlatego Stany trzęsą portkami przed Rosją. Gdyby tak nie było to już dawno Stany zaatakowałyby Rosję w związku z Ukrainą. Te same Stany nie zawahały się zaatakować Korei, Wietnamu, Jugosławii, Iraku, Afganistanu, nie zawahały się przed zrobieniem rozruchów w Libii, Egipcie i Syrii…. te same Stany dopuszczały istnienie morderczych reżimów w Chile, Izraelu i Arabii Saudyjskiej. Teraz je wstrzymuje tylko strach… I tak dzięki Putinowi mamy pokój na świecie z lokalnymi morderstwami na Ukrainie (mordercami jest „rząd” ukraiński – Odessa, Ługańsk, Donieck, samolot malezyjski, ten sam rząd ukraiński czyni „bohaterami narodowymi” morderców 160 tys. Polaków na Wołyniu)….

  jaś(3) : W tej kwestii popieram Korwin-Mikke że przed wyborami Komorowski nie powinien rozmawiać o bandach UPA i mordercach Polaków. Chyba nasz prezydent dąży za wszelką cenę nie chce dopuścić do swojej reelekcji jako prezydent bo sytuacja polityczna Europy go przerasta. Od Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie wiadomo że władzę przejęli faszyści którzy gloryfikowali a teraz wydali ustawę o UPA. Nasi politycy robili sobie zdjęcia z przywódcami Ukrainy którzy publicznie dużo wcześniej mówili że są dumni z czystek narodowościowych robionych przez banderę UPA. Nie ma co bać się ruskich oni się bronią przed ekspansją NASTO u swoich granic . Dla Polski śmiertelnym zagrożeniem jest Ukraina i Litwa.

  ~bbk : I stało się w 2014… Bankrutujące USA szuka kozła ofiarnego swojej fatalnej sytuacji – a tu dodatkowo kraje BRIC nie chcą handlować w Dolarach… o czym najdobitniej i głośno powiedział sam W.Putin… i zaczęło się szukanie przez owo USA-Bankruta pretekstu do Wojny… Najłatwiej było przekupić paru Banderowców na Majdanie i robić rewolucje…ale jakoś nie wyszło… Napatoczył się pan Putin i USA „namaściło” go na ucieleśnienie zła… A tym czasem Putin twardo walczy o interesy Rosji nie oglądając się w ogóle na pejsatych Banksterów z Wall Street… i to owych amerykańskich finansowych terrorystów boli najbardziej…A Dolar z każdym dniem zbliża się do wartości makulatury…Polacy-Idioci oczywiście dali się wkręcić w całą awanturę, no i dostali SANKCJE… przy okazji dowiadując się, że w razie wojny nie mogą liczyć na pomoc państw NATO – w szczegóoności Niemiec….a tymczasem owi Niemcy cały czas kupują Rosyjski gaz przez NordStream… Francuzi sprzedają Rosji ultranowoczesną broń w postaci Mistrali…a Brytyjczycy z otwartymi rękami witają nowych Rosyjskich Oligarchów w Londynie… Rzygać się chce – zamiast robić twardy biznes zarówno z Rosją jak i z Niemcami i zarabiać Polacy przez swój Rząd-nierząd cały czas dają się rozgrywać i Zachodowi i Rosji jak naiwne dzieci… Ani Zachód (a już w szczególności USA), ani Rosja nie są naszymi Przyjaciółmi… patrzyć na nich należy tylko i wyłącznie jako na Partnerów Handlowych – oni też tak na Nas patrzą… nie miejmy złudzeń !!!

  Polaku czemuś biedny ?…bom głupi…A czemuś głupi ?…bom biedny…

  TVN,Polsat,TVP – telewizje dla niemyślących samodzielnie IDIOTÓW, urabiająca Społeczeństwo na bezideową, „europejską” masę bezmyślnych niewolników-konsumentów…

  Ideą Unii Europejskiej jest likwidacja i zniszczenie małej i średniej przedsiębiorczości – pozostać mają tylko wielkie korporacje płacące wielkie łapówki Politykom, za tworzenie prawa podporządkowującego normalnych ludzi jako karnych niewolników – konsumentów, którzy tylko pracują, żrą i nie myślą…

  I tylko o to chodzi, aby po przez zastraszenie ZMANIPULOWAĆ Społeczeństwo – cytat: „…firmy internetowe powinny dać Służbom Bezpieczeństwa większy dostęp do ich sieci – mówił w zeszłym roku szef brytyjskiej agencji wywiadu elektronicznego GCHQ Robert Hannigan” czyli Rządy muszą mieć powód by zwiększyć KONTROLĘ nad Społeczeństwem i zintesyfikować inwigilację Obywateli, w myśl zasady: PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE. Podobnie było z prowokacją w USA, kiedy CIA dokonało zbrodni i wysadziło w powietrze WTC…i Społeczeństwo samo zgodziło się w „obliczu tzw. zagrożenia” na samoograniczenie swoich praw… A wszystkim tym sterują Banksterzy z Wall Street, dla których Prezydenci i szefowie Rządów, to tylko opłacane, w pełni sterowalne marionetki… w tle jest oczywiście Bankrutujące USA, FED, Ropa, Saudowie – Właściciele już 5% przemysłu w USA… i oczywiście Derywaty 😉

  Jak mawiał jeden amerykański Bankier: rolą i zadaniem Społeczeństwa, jest spłacanie Długów zaciągniętych przez demokratycznie wybrane Rządy – i tak powstał ZŁODZIEJSKI PODATEK OD DOCHODÓW, który jest potrzebny do spłacania Długów Państw.

  ~Obywatel : Właśnie wprowadzają się do mnie do bloku Ukraińcy, od ręki dostali mieszkanie komunalne, o które od wielu lat starało się mnóstwo naszych rodaków. Od ręki dostają pracę, w kraju gdzie 12 % ludzi nie ma pracy, a ci co mają często pracują za grosze. Ten chory naród mordował Polaków, do dzisiaj ich bohaterami są zbrodniarze, więc dlaczego mamy nastawiać za nich karku, dlaczego mamy im pomagać i narażać się ??? Bronek upokorzył swój naród wizytą na Ukrainie, wizytą podczas której nasi ukraińscy „przyjaciele” ustawowo gloryfikowali bandytów z UPA.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.