59 Usrael całą 2 WŚ współpracował z hitlerowskimi Niemcami, a teraz udaje głupka i szuka „winnego”

https://i0.wp.com/i.wp.pl/a/f/jpeg/34951/comey_epa_625.jpeg

~taki jeden 1 godzinę i 8 minut temu
Na naszych oczach..w ciągu dwudziestu kilku lat ta ameryka którą w czasach PRLu zachwycali się wszyscy Polacy zmieniła się w kolonię żydowska..BANKRUTUJĄCĄ KOLONIĘ ŻYDOWSKĄ..hahahaha.

~obiektywny 42 minut temu
Rząd USA kolaborował z nazistami 13 maja 1939 roku z Hamburga wyruszył niemiecki statek St. Louis z 930 niemieckimi Żydami na pokładzie ówczesny prezydent USA nie wpuścił żydowskich uchodźców na teren USA skazując ich na powrót do III Rzeszy tym samym na zagładę. Może James Comey o tym myślał??

~Jacek 45 minut temu
Comey nie ma racji. Nie tylko w krajach okupowanych byli kolaboranci. Byli oni także np. w USA (Mr. Ford, firma IBM, itp.). Comey jako Amerykanin powinien przede wszystkim wspomnieć o swoich rodakach a nie o obcych nacjach (Węgry, Polska). To byłoby uczciwe.

~pablo 1 godzinę i 2 minuty temu
Amerykański buc i tyle jak nie zna historii to sam zmyśla my kolaborowaliśmy z rzeszą a amerykanie to co robili chronili zbrodniarzy żeby dotrzeć do ich wyników badań i wynalazków od cała prawda kolaborowali również z ZSRR czemu bo wiedzieli o Katyniu . A co do prawdy to holokaust był w obozach rzeszy niemieckiej na terytorium Polski a nie był sprawką Polaków żenada wręcz takie treści wypowiadać .

~Antyfaszysta 59 minut temu
No, to pania Comey przypomnę, że w większym stopniu USA swoją obojętnością na raport AK o mordowaniu Żydów przyczyniły się do rozmiarów holocaustu

~roman 22 minut temu
niestety, to co opowiada ten człowiek pokazuje bardzo silny wpływ amerykańskiej diaspory starotestamentowej na nauczaną w tym kraju historię, może to dlatego, że usa nic nie zrobiły dla ratowania żydów europejskich – dlatego tak usilnie szukają winnych daleko od siebie, żeby zakrzyczeć nieczyste sumienie

~mm 28 minut temu
A nie zapomniał ten amerykański buc dodać,że przez prawie całą wojnę wiele firm amerykańskich sprzedawało Niemcom surowce i materiały potrzebne do produkcji broni?

~zawiedziony 43 minut temu
Należy wypomnieć Amerykanom kolaborację ze Stalinem. Mimo że wiedzieli o ludobójstwie w Katyniu, oddali po wojnie Polskę i inne kraje pod okupację Stalina i jego NKWD-owskich bandytów, którzy wraz z naszymi rodzimymi UBeckimi żydokomuchami mordowali w UB-eckich katowniach kwiat polskiego narodu ! To jest dopiero Panie James Comey KOLABORACJA i ZDRADA !!!

~katia 27 minut temu
Prawdą jest też to, że nawet państwa nieokupowane kolaborowały z… NIEMCAMI!!! Np. USA w momencie prośby o pomoc wypięły się, i na środowiska żydowskie i Karskiego, to chyba kolaboracja??? A strach myśleć, jak zachowywaliby się Amerykanie, gdyby doszło do okupacji kraju

~światły 49 minut temu
I co zrobi nas rząd ? Polska powinna wytoczyć proces w USA i go nagłaśniać gdzie popadnie, i na tym procesie przedstawić dowody jak Karski przekazywał dowody holokaustu a USA nawet nie zbombardowało NIEMIECKICH krematoriów w Auschwitz – po co ? żeby można było więcej spalić Żydów ! itd. Sama zapowiedz takiego procesu zrobiła by tyle smrodu, że ten debil nie tylko by musiał przeprosić ale na 100% żegnałby się z urzędem

~AREK 1 godzinę i 5 minut temu
Poco nam była ta demokracja ? skoro jest tylko dla elit a zwykli ludzie są jak niepotrzebne śmieci , co z tego że w sklepach mamy pełne półki skoro nikogo nie stać na zakup tych towarów poza elitami i wybrańcami społeczeństwa na które szare ludki pracują po 12,14 godzin dziennie w soboty i niedziele o które wolne walczyli nasi rodzice i my sami.Poco nam sojusznik który robi z nas kolaborantów i zbrodniarzy wojennych a sam nie pomagał mordowanym żydom podczas wojny , nie wpuszczał statków z uchodźcami z Europy a teraz z nas w bezczelny sposób robi morderców.Mało tego niech ten szef FBI powie publicznie ilu Nazistom USA po wojnie dało schronienie i dostatnie życie w zamian za zrabowane złoto Polaków Żydów i innych narodowości,niech odtajnią te dokumenty to wtedy porównamy kto był w większej kolaboracji z okupantem,ale jak zwykle USA są dobrem tego świata i nic na ten temat nie wiedzą ludzie obudźcie się i głośno wyraźcie swój sprzeciw , byliśmy pachołkami Rosji a teraz jesteśmy śmieciami USA.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,James-Comey-nie-przeprasza-ale-zaluje-ze-wymienil-Polske-z-nazwy,wid,17475773,wiadomosc.html

W swej pierwszej publicznej wypowiedzi na temat kontrowersji, jakie wywołało jego przemówienie o Holokauście, dyrektor FBI James Comey powiedział, że żałuje, iż wymieniał nazwy państw, ale nie przeprosił Polski i podtrzymał swoją opinię o kolaboracji z nazistami.

– Nie powiedziałem, że Polska była odpowiedzialna za Holokaust. W pewnym sensie żałuję bardzo, że w ogóle wymieniałem jakiekolwiek kraje, bo to oderwało uwagę niektórych od mojej głównej myśli – powiedział Comey w Knoxville, zapytany przez kanał Wate-TV, lokalną telewizję powiązaną z siecią ABC.

Zgodnie z relacją umieszczoną na portalu tej telewizji, Comey, zapytany, czy przeprasza Polskę za swe słowa, powiedział „nie”.

Przyznał natomiast, że „martwi się trochę”, iż w niektórych krajach został źle zrozumiany. – Nie ma wątpliwości, że ludzie w Polsce bohatersko stawiali opór nazistom, a niektórzy ludzie bohatersko chronili Żydów, ale nie ma również wątpliwości, że w każdym kraju okupowanym przez nazistów byli ludzie, którzy kolaborowali z nazistami – dodał.
(…)
Te słowa zostały dość powszechnie skrytykowane w Polsce. Ambasador Polski w USA Ryszard Schnepf wysłał już w piątek wieczorem do Comeya list „w związku z niedopuszczalną wypowiedzią dyrektora FBI, który w swoim wystąpieniu zasugerował współodpowiedzialność Polaków za Holokaust”, a ambasador USA w Polsce Stephen Mull został wezwany w niedzielę do złożenia wyjaśnień w MSZ. Szef polskiej dyplomacji Grzegorz Schetyna jeszcze w poniedziałek oczekiwał od władz USA zamknięcia sprawy wypowiedzi Comeya i mówił, że Polska liczy na przeprosiny za „niefortunne słowa”.

Jak dotąd Polska nie usłyszała jednak przeprosin. Jak powiedziano w ambasadzie RP, placówka ta wciąż nie otrzymała żadnej odpowiedzi na list Schnepfa. Ambasada odmówiła komentarza na temat najnowszej wypowiedzi Comeya.

~mdm 55 minut temu
Tak prawdą jest, że w każdym kraju okupowanym przez nazistów byli ludzie, którzy kolaborowali z nazistami. ALE PRAWDĄ TEŻ JEST ŻE SAMI ŻYDZI KOLABOROWALI Z NAZISTAMI. NAWET W CZASIE LIKWIDACJI GETTA W WARSZAWIE I W INNYCH MIASTACH.

~joker 16 minut temu
Nawet w Niemczech nie wszyscy chcieli współpracować z nazistami, ale proporcje są tu sprawą kluczową. Głupiego udaje?

~Kali 14 minut temu
A mało to było w Polsce szmalcowników? Obejrzyjcie POKŁOSIE, IDA, JEDWABNE itd. itd. i ten pan Jan Tomasz Gross. Sami puszczamy w świat taki obraz Polski, cieszymy sie z nagród za te badziewia a potem się dziwimy ze tak nas widzą.

~eryk 27 minut temu
W gettcie też była policja ichnia

~Beton 51 minut temu
Stany Zjednoczone Ameryki nie były okupowane, a i tak pełno tam było kolaborantów, miłośników Hitlera, faszystów, nazistów i rasistów. Z całej tej grupy już tylko kolaborantów nie ma :-)) Faszyzm kwitnie a rasizm …. hoho! Rasizm był, jest i będzie najważniejszym filarem idei USA.

~WalićWujaSama 11 minut temu
Przecież to jankesi zgotowali największy holokaust ludności na ziemi .PRAKTYCZNIE ZLIKWIDOWALI Indian z powierzchni planety. I kuwa nikt się tym nie przejmuje. Jakie prawo moralne ma potomek ludobójców do oceniania Polski i Węgier???

~ciemnogrodzianin 53 minut temu
największymi sprzymierzeńcami holokaustu byli Amerykanie .Bo wiedzieli o zagładzie a nie reagowali

~patriota 38 minut temu
BEZCZELNY AMERYKAŃSKI KOLABORANT HISTORII, ZRESZTĄ CZEGO WYMAGAĆ OD TYCH, KTÓRZY WIEDZĄC CO SIĘ DZIEJE UDAWALI, ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE…….

~Teska 49 minut temu
Comey napewno ma korzenie zydowskie i jak wiekszość żydów uwaza że Polacy korabolowali z niemieckimi nazistami. Zapomnieli że część żydów też kolaborowała z nazistami i pożniej z komunistycznymi władzamy w Polsce przeciw prawdziwym Polskim patriotom nimal że do 1952 roku. Ale jak w Polsce za pieniądze biednego podatnika kręci się filmy typu Pokłosie czy Ida to nic dziwnego w że w świat idzie taki przekaz.Czy ktoś zapytał sie polskiego obywatela czy zgadza się finansowac takie bagno i chłam z miernotami „artystami”.To też jeszcze dziś ktoś robi sabotaż.

~jjkks 24 minut temu
Niby on Irlandczyk ale wygląda na żyda. I wtedy by sie zgadzało.

~Coś jednokierunkowo 36 minut temu
Tylko dlaczego nie wymienił Niemców , Austriaków, Francuzów, Duńczyków, Holendrów i innych narodów z Waffen SS

~dudi 44 minut temu
Czego można oczekiwać od zbrodniarzy z USA. Mają tyle krwi na rękach że hitlerowcy przy nich to pikuś. Począwszy od indian a skończywszy na Ukrainie. Po II wonie światowej esesmani u nich zresztą mieli się i maja nadal całkiem dobrze.

~b44 32 minut temu
Amerykanscy żydzi w zaden sposob nie pomogli swoim braciom w Europie. Praktycznie wszystkie statki z zydowskimi uchodzcami byly odsylane-ludzi odsylano wiec na pewną smierc. W gettach najwieksze swinstwa robili żydom sami żydzi, tak samo w obozach koncentracyjnych. Tak to jest,ze ten kto ma duzo zlego na sumieniu najgorliwiej szuka winy w innych.

~widmo 1 godzinę i 8 minut temu
Słowa Comey’a, że najbardziej przerażającą lekcją Holokaustu jest to, iż pokazał on, że ludzie są w stanie zrezygnować z indywidualnej moralności i przekonać się do prawie wszystkiego, poddając się władzy grupy i w ich mniemaniu nie zrobili czegoś złego. Przekonali siebie do tego, że uczynili to, co było słuszne, to, co musieli zrobić, można również śmiało przypisać obecnie rządzącej partii w Polsce. Tym ludziom nie znane jest sumienie, pokora, odpowiedzialnośc za wyrządzane narodowi polskiemu szkody tu i teraz. Przyszedł czas by powiedzieć o tym głośno i dokonać rozliczenia. Historia lubi się powtarzać.

~hiena 44 minut temu
To sa wasi najwieksi przyjaciele. A wy sie im jeszcze umizgujecie i szczekacie jak wam kaza. Niedawno dostaliscie rozkaz i zaczeliscie wygadywac brednie jakoby to nei ZSRR wyzwalal Auschwitz tylko jakies przyjacielskie bojowki ukrainskie. Otworzyliscie puszke pandory i daliscie pozwolenie na rewizjonizm. Jestescie niekonsekwentni w soich dzialaniach i mowie. Przyjmujcie opluwanie ze strony Amerykanow i dalej mowice, ze pada deszcz. W taki rog sie zapedziliscie, ze to jest jedyne dla was wyjscie.

~Amerykanin 29 minut temu
Rosjanie nigdy nawet teraz jak się wzajemnie nienawidzimy nie powiedzieli by czegoś takiego !

2 thoughts on “59 Usrael całą 2 WŚ współpracował z hitlerowskimi Niemcami, a teraz udaje głupka i szuka „winnego”


 1. Imperium zła – Lektor PL

  Published on Jan 5, 2014
  Mógłbym tu wiele wytknąć wytykającemu, ale pozostawię to oglądającym (KRK który kradł, mordował, spiskował, stworzył strukturę „mafijną”-kościelną, rządził światem jako państwo-religia nadal chce mieć władzę nad światem.) Nagranie dla tych którzy umieją rozdzielić fakty od manipulacji.

  Polubienie

 2. to ja tylko dodam w temacie:

  Bardzo dziękuje Ci Tom za ten film! Gross, Tokarczuk, Wegener, Obama, Comey… i inni wam podobni mali Goebbelsi i przeciw-polscy, przeciw-słowiańscy oszczercy i kłamcy… napawajcie się… także i waszą jewropejska i usraelską spuścizną, skoro ośmielacie się zaprzeczać faktom!!! 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.