79 Popaprawność polityczna, czyli czarne jest białe i odwrotnie, tyle że czarne nie jest czarne

Pamiętacie jeszcze „protesty” inaczej, czyli rozruchy połączone z kradzieżami i rozpierduchami w UK z 2011?

Czy wiecie że w UK nie można pisać białą (czarną inaczej) kredą na czarnej (białej inaczej) tablicy? Trochę to wszystko dziwne, ale jakby na to nie patrzeć, wychodzi na to, że wg. popaprawności politycznej i jej wyznawców, czarny (biały inaczej) kolor jest zły… i nie można go nazywać po imieniu, choć używają go tu wszyscy. W szkołach zamiast złych czarnych (białych inaczej) tablic, mają tam za to białe (czarne inaczej) tablice, gdzie można pisać popaprawnie polityczne obłe prawdy inaczej tymczasowymi kolorowymi (bezbarwnymi inaczej) mazakami i to nikomu nie przeszkadza. (Hehehe… niechby tylko ktoś spróbował mieć inne zdanie… )

To nie jest żaden tam rasizm, to jest powszechna wszędzie nie tylko w Jewropie, popaprawna nie tylko brytyjska rzeczywistość. Słowo czarny (biały inaczej) jest w UK zakazane, ale UK nie jest jedynym miejscem, gdzie popaprawność polityczna krzewi się i w najlepsze rozkwita wielokolorowymi kwiatkami. Ciekawe jak ci światli Brytyjczycy nazywają teraz ich dawną „black board”? Pewno nijak, bo popaprawność polityczna wymazała te słowa z języka angielskiego, zastępując je innymi popaprawnie obłymi słowami, których nie znam.

To wszystko dzieje się oczywiście dla dobra „całego” społeczeństwa i „całej” ludzkości i w „nagrodę”, za zaangażowanie w zwalczaniu nierówności i zła… Taką popaprawnie politycznie poprawną „nagrodą”, może być też np. uprzejmy nakaz lub samotrzymanie swego „ciętego języka”, za swoimi białymi (czarnymi inaczej) zębami, swojej niewyparzonej ale zamkniętej białej (czarnej inaczej) gęby. A wszystko to w imię bycia miłym dla „wszystkich”, zwłaszcza Słowian i Polaków,.. a także tych miłych inaczej, bezbarwnych inaczej, Brytyjczyków inaczej, czyli tzw. „Azjatów”, co to różne takie rzeczy robili i robią np. tym zepsutym białym (czarnym inaczej) dziewczynkom, jak to miało miejsce przez kilkanaście lat w mieście Rotherham i jak to dzieje się wszędzie… Ale o tym sza.

Dziwne, że po aferze z gwałtami i stręczycielstwem muzułmanów na białych (czarnych inaczej) dziewczynkach w Rotherham, różne media popaprawne politycznie, nie nazywają już tych „azjatyckich dżentelmenów” „Azjatami”, tylko nazywają ich niepopaprawnie politycznie „Pakistańczykami”, „muzułmanami”, bo żadnych innych „Azjatów” wśród tych miłych i wielobarwnych inaczej „Azjatów” nie było… Nawet kobiet tam nie było… tj. były tylko te białe (czarne inaczej) wielokrotnie gwałcone nastoletnie Angielki…

No i jak tu to sprzedać w mediach, żeby nadal popaprawnie politycznie to było? Gorąco wierzę w to, że lokalne brytyjskie redaktory coś z tym zrobią i wymyśla jakieś kolejne obłe zwroty, które nikomu nic nie powiedzą, czyli powiedzą wszystkim wszystko inaczej…

Przygotowałem tu coś o poprawności popaprawności politycznej, a że dzieje się to i owo w Usraelu, więc wszystkie źródła odwołują się do tego miejsca. Na podstawie przykładów zobaczymy, jak ta cała popaprawność wygląda w rzeczywistej akcji, a nie tylko na gładkim rasistowskim czarnym inaczej papierze, gdzie prawdy inaczej są zapisywane białymi inaczej literami… Na początek o „demokratycznych protestach” u Usraelu i wyrównywaniu szans…


Murzyn Murzynowi Murzynem – Max Kolonko Mówi Jak Jest


Prawo made in USA – Max Kolonko Mówi Jak

Następnie o tym, że w Usraelu lepiej być głupim białym inaczej, niż Azjatą, czyli Hindusem…

http://www.forumbiodiversity.com/showthread.php/44072-Indian-Poses-as-Black-to-Get-into-Medical-School?p=1188119#post1188119

Vijay Chokal-Ingam, brother of Indian American actress Mindy Kaling is releasing a memoire about his experience with affirmative action. As the story goes, when he was a student he wanted to apply for medical school, but given his mediocre GPA he was told that Indian (Asian) students couldn’t get in with those grades, so he decided to see if he could get in with his poor grades if he posed as black. Sure enough, the plan worked and he was accepted into the program.

“Affirmative-action racism is as ingrained in our society as imperialism was in the time of Gandhi and segregation was in the time of (Martin Luther) King”

This has re-opened the debate over the mertis of affirmative action, and comes at a time when Asians are increasingly siding against it. Although Asians are probably helped by AA in the workplace, it’s no secret that they are harmed by it more than any other group in college admissions. And in fact Harvard is currently being sued over its attempts to suppress the number of Asians who are admitted.


It’s been a long time since we’ve had this type of discussion on ABF. How do you feel about this story? Do you see any place for affirmative action in society? How do you feel about the fact that some professionals might have gotten to where they are more based on their race than their merits?

A teraz jeszcze o biednych Afroamerykanach:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-protesty-w-baltimore-i-nowym-jorku-przeciwko-brutalnosci-policji/lg96z9

Demonstracja w Baltimore zakończyła się w sposób pokojowy w przeciwieństwie do poprzednich, kiedy doszło tam do starć demonstrantów z policją i zamieszek. Bilans poniedziałkowych niepokojów w Baltimore to prawie 200 zatrzymanych osób, podpalonych 19 budynków i 144 samochody; obrabowane zostały sklepy.
(…)

~sprawiedliwy : Popatrzcie na zdj. zamieszczone kto niby protestuje? biali a nie trzeba być odkrywcą żeby wiedzieć, że wszystkie burdy podpalenia i grabieże są dziełem czarnych. Ale poprawność polityczna nie pozwala posługiwać się takimi określeniami jak czarny. Już w Polsce nie wolno mówić o żydach czy Romach. Przypomnijcie sobie ostatnie porwanie dziewczynki z okolic Szczecina tylko na początku w „ferworze walki ” dziennikarze podali, że porywaczem jest Rom ale szybko w następnych wejściach ta info. została pominięta. A sprawa z Brukseli gdzie „Polak” zabił nastolatka na ulicy za odtwarzacz? oczywiście był to Rom. itd

~zamiast bajek na dobranoc : tato, a kto to jest murzyn? teraz synku, murzyn to afroamerykanin. a jak murzyn mieszka w rosji to kim jest? no to wtedy jest afrorosjaninem, idź spać

~zmywak Ohio : Do niedouczonych: 63% mieszkancow Baltimore to czarni. Burmistrz i szef policji: czarni. 90% ofiar przestepstw: czarni. 90% sprawcow przestepstw: czarni. Wnoski niech kazdy wyciagnie sam.

~LUIGI_VAMPA : Fajnie być murzynem w USA, o przepraszam – „afroamerykaninem”. Można bezkarnie iść na ulicę i robić zadymy, kraść. A wszelką interwencję policji nazwać „rasizmem”.

~matyp : najlepsza to jest ta czarnoskóra matka ,która bijąc swojego syna po twarzy ,wygoniła go do domu z zadymy .cała ameryka jest z niej dumna i stawia ją za wzór, a ja sie pytam gdzie są ci obrońcy dzieci [ bo to nastolatek był] ,bezstresowego wychowania? co? czyli jednak można używać rąk do wychowania ?

~amigo : USA umarło w 2001 roku na Manhattanie To co jest tam teraz to nie jest ten sam kraj. Niepracujący murzyni zawsze byli problemem tam, getta murzyńskie zawsze były problemem, ale brutalność jaką stosują tam teraz służby przekracza wszelkie granice. Za dużo władzy dostało się Policji… Gdzie jest to USA, które istniało aż do Prezydentury Busha seniora, a które skończyło się wraz z odejściem Ronalda Reagana – nie ma już go. To nie jest już te słynne USA, będące oazą wolności.

~CKN : Dla czarnej tłuszczy i lewactwa każdy pretekst jest dobry, żeby podpalać, niszczyć i rabować. Z powodu śmierci JEDNEGO KOLOROWEGO OPRYCHA, który dostał manto, bo nie chciał dać się złapać, całe miasto staje w ogniu, a w kilku innych dochodzi do zamieszek. Terror motłochu. To początek końca naszej cywilizacji …

~Mick : A gdzie się podziała „społeczność międzynarodowa”???? Nie protestuje? Może tak sejmowe pachoły wybiora sie do USA i staną w obronie protestujących??? A co na to Unia? Sankcji nie wprowadza? Bo jak Janukowycz wysłał policje na” majdanowców” to pół świata wrzeszczało, o łamaniach praw obywatelskich. Teraz właśnie dokładnie widać czym jesteście!!

~socjolog : Policja w USA jest nie tylko brutalna, jest skorumpowana i szkoda, ze Polacy tak malo wiedza o tym kraju. Z drugiej strony rzesze czrnoskorych, bezrobotnych ludzi,mieszkajacych w zdewastowanych przez siebie dzielnicach teroryzuje bialych i zastrasza. W walce z rasizmem sami stali sie rasistami i bandytami.

~angry : Tu jest wieża Babel.Gdyby policja sie piescila to panowie afro codziennie by sobie chodzili na zakupy do sklepu nic nic płacąc.Inaczej w tym kraju sie nie da.Policja dobrze wykonuje swoją prace.Afro mówią ,ze policjanci sa rasistami ale to nieprawda.Gdzie nie popatrzysz to zatrzymano czarnoskórego za kradzież,włamanie czy rozbój.Nie mowie ,ze tylko czarni sie tym zajmują ale ich udział wvprzestepczosci jest najwiekszy.Oczywiscie sa miasta gdzie góra w tej statystyce sa Latynosi ale to nie jest powszechne.Policja jest po to aby zatrzymywać przestępców co niniejszym czyni.

~Jan : Jak na Majdanie wyszli w Ukrainie – to nie wolno bylo ich dotknac, bo oni protestuja, ale jak w USA sie ludzie burza – to oczywiscie zamordyzm – godzina policyjna i brutalna sila. Tak wyglada demokracja w wydaniu USA. Dlaczego Unia i nasz Radzio sie nie oburzaja ze lamane sa prawa czlowieka w USA? Dlaczego nie pomagaja biednym strajkujacym? Dzieje sie im krzywda a policja brutalnie ich bije!! To jest wlasnie hipokryzja polityki USA, naszej i calej Unii.

~Mirek Nowicki do ~Jan: Poczytaj sobie jak czrna burmistrz miasta Baltimore zakazala policji interweniowac aby murzyni mogli sobie jak najwiecej nakrasc.

~Chicagowianka do ~Jan: Panie Janie, czy znalazl sie pan kiedys posrodku takiego motlochu? ich agresja bierze sie z niczego i atakuja kazdego. To ze im kolega zmarl przez brutalnosc policji niby, to byl powod zeby obrabowac setki sklepow, podpalic samochody, czy skopac uciekajaca kobiete z siatka zakupow z jedzeniem dla dzieci? Za mordy trzeba trzymac ! Tyle w temacie. A czemu oni nie byli w pracy w ten dzien? moje dzieci nie maja czasu na protesty bo pracuja po 10 godzin na dzien zeby tym obywatelom wlasciwej rasy oddac prawie polowe swoich zarobkow. Poniewaz oni sie do pracy nie naddaja. Zapraszam pana do obejrzenia z bliska tego zjawiska. Pozdrawiam

~Banita : Brutalnosc i chamstwo policji w USA jest bardzo duze, ALE CZARNI LUDZIE SA BARDZO AGRESYWNI i niebezpieczni, do pracy sie nie garna, ale w luksusie chca dorownac bialym. Patologia w USA siega zenitu. Jezeli braknie bialych w USA to bedzie jak w RPA.

~wazelina niech zyje : no to co z majadanem, hehehehe, dlaczego nalozyli godzine policyjana, i bija i aresztuja i juz 5 tysiecy wojska sciagneli, hehehehe, a gdzie demokracja, ludzi eprzeciez spokojnie chca zaprotestowc>>> a tu Nie wolno??? godzina policyjan…??? a jak byl majdan to wszystko cacy !!
kocham ta wazeline na codzien , ach kocham ta wazeline mediow kontrolowanych..:-))

~:))) : czy oni na głowy poupadali??? Przecież mieszkają w raju na ziemi, Ziemi Obiecanej, ostoi demokracji, są Słońcem Narodów i gwarantem niezawisłości i suwerenności wszystkich krajów świata… Onet, natychmiast proszę zaprzestać wrogiej propagandy w stosunku do naszych przyjaciół z USSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~seriously? do ~neandertalczyk: W RPA Akcja Afirmatywna jest wykorzystywana do dyskryminowania białej mniejszości i uprzywilejowania nie-białej większości. W USA Akcja Afirmatywna jest wykorzystywana do dyskryminowania białej większości i uprzywilejowania nie-białej mniejszości. „Antyrasiści” twierdzą, że Akcja Afirmatywna służy „antyrasizmowi”. Antyrasista to kryptonim dla anty-biały.

~wniosek do ~zmywak Ohio: „Różnorodność” oznacza Nagonkę Na Ostatnią Białą Osobę w okolicy. Program PRZYMUSOWEGO wprowadzania „różnorodności” we WSZYSTKICH białych i TYLKO białych krajach będzie trwał dopóty, dopóki nie zostanie tam ani jedno białe dziecko. To LUDOBÓJSTWO. Antyrasista to kryptonim dla anty-biały.

~profesor ciekawski do ~Te Dwie Na Czele: Anty-biali mówią, że nie powinno być białych krajów
Anty-biali mówią, że nie powinno być białych miast
Anty-biali mówią, że nie powinno być białych okolic
Anty-biali mówią, że nie powinno być białych miejsc pracy
Anty-biali mówią, że nie powinno być białych szkół
Anty-biali mówią, że nie powinno być białych dyscyplin sportowych
Anty-biali mówią, że nie powinno być czegokolwiek białego
Anty-biali mówią, że nie powinno być białych ludzi
Antyrasista to kryptonim dla anty-biały
Białe ludobójstwo!

~budzimy się do ~waw: Co to jest demokracja?Ano to jest to,że jak oszukuje się obywateli przez dziesiątki lat,tak jak choćby w Polsce, to nie ma mechanizmu ,który by pozwalał na zmianę skompromitowanych sitw i dalej ta sama sitwa rządzi. Reasumując,jeśli będzie pluralizm w mediach,czego obecnie nie ma,nie będzie dyktatury bankierów,wtedy może istnieć pewien rodzaj demokracji.Demokracja to jest wtedy,gdy ludzie na dole mają realny wpływ na zmianę rządzących.A teraz nie mamy wpływu zmianę okrągłostołowego kantu. Demokracja to fasada dla biednych,nie douczonych,a najgorsze leniwych ludzi.

~stymila do ~Jan: Na zamordyzmie na własnych obywatelach polega demokracja USA. Tam była i jest dyktatura. Obywatel amerykański to gorszy prostak niż gość po zawodowce w PRL. Propaganda w Polsce wykreowała Amerykę na jakiś nad ludzi , wszytko wiedzących i mogących najlepiej. Teraz zacznie się w innych stanach.
Tam gubernatorami i prezydentami są aktorzy i inne popularne miernoty dla ciemnego ludu. Rządziły żydzi, kościół, cwaniacy, oligarchowie i służby bezpieczeństwa.

~CIA : gdzie ta amerykanska demokracja???? niedlugo dojdzie w tym kraju do masowych wystapien spolecznych i rgularnej wojny domowej dlatego ze tak naprawde to nie jest demokracja tylko junta policyjno wojskowa,,,, potega gospodarcza tego panstwa to papierkow fikcja , USA jest bankrutem finansowym istnieje jeszcze tylko dzieki temu ze dolar jest ciagle w obiegu miedzynarodowym,,, gdyby dolar USA zostal wyparty z tranzakcji miedzynarodowych przez inna walute to USA jest z dnia na dzien bankrutem…

~Zza : A tu znowu znaleźli sobie temat zastępczy. Umorzone rozbój w biały dzień w sprawie ordynarnej kradziezy ponad 2,5 mln zł na tak zwane kilometrowki. , nie znaleziono dowodów przestępstwa. Takich polityków sobie wybraliscie, prymitywnych pazernych gnojow którzy specjalnie dla siebie tworzą prawo pozwalające im bezkarnie kraść, jednocześnie tworzac prawo niszczace podstawy egzystencji polskiego narodu. Polski już nie ma.

3 thoughts on “79 Popaprawność polityczna, czyli czarne jest białe i odwrotnie, tyle że czarne nie jest czarne

 1. ~jk 2 godziny i 41 minut temu
  To nie są żadni Afroamerykanie! To są amerykańscy Murzyni.

  ~mol 4 godziny i 16 minut temu
  dlaczego media zaczęły „informować” z takim opóżnieniem ?

  ~ziomek 3 godziny i 42 minut temu
  Rozbroić policję. Broń dać czarnym. Najlepiej tym na zasiłkach. Od razu będzie bezpieczniej.

  ~Alex 2 godziny i 29 minut temu
  Negry już mają broń tylko boją się strzelać do uzbrojonych policjantów, dlatego żądają ich rozbrojenia…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pokojowa-demonstracja-w-Baltimore-mimo-zarzutow-dla-policjantow,wid,17503499,wiadomosc.html?ticaid=114cf3&_ticrsn=3

  Kilka tysięcy osób demonstrowało w spokoju w Baltimore mimo wcześniejszej decyzji o postawieniu w stan oskarżenia sześciu policjantów, którzy brali udział w zatrzymaniu zmarłego potem na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego Afroamerykanina Freddiego Graya.

  Wychodząc z ratusza, zebrani skandowali: „Sprawiedliwość dla Freddiego Graya” oraz „rozbroić nowojorską policję”. Widać było transparenty z hasłem: „Dziękujemy pani (Marilyn) Mosby”, czyli prokurator, która kilka godzin wcześniej ogłosiła zarzuty wobec policjantów. Do funkcjonariuszy demonstranci krzyczeli natomiast, by „zakończyli okupację Baltimore”.

  Zarzuty wobec policjantów

  Najcięższe zarzuty postawiono kierowcy policyjnej furgonetki, do której 12 kwietnia policjanci wepchnęli Graya po brutalnym zatrzymaniu. Jest on oskarżony o morderstwo drugiego stopnia, czyli bez premedytacji. Pozostałym policjantom postawiono zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci, napaści i nielegalnego zatrzymania.

  Decyzję o zarzutach ostro skrytykowali przedstawiciele lokalnego związku zawodowego policji. Były policjant, a obecnie prawnik związku Michael Davey wyraził pewność, że funkcjonariusze zostaną oczyszczeni z zarzutów. Jak powiedział, ma nadzieję, że „śledztwo będzie prowadzone przez niezależnego prokuratora”.
  (…)
  Śmierć Graya wywołała falę protestów przeciwko brutalności policji, które po pogrzebie mężczyzny w poniedziałek przekształciły się w gwałtowne rozruchy i starcia z siłami bezpieczeństwa. Doszło do aktów wandalizmu, rabowania i podpalania sklepów i samochodów. Zatrzymano 250 osób.

  ~Prawda 6 godzin i 50 minut temu
  Gdyby to było w Rosji to byłaby to walka z opozycją.

  ~cham i prostak 3 godziny i 2 minuty temu
  wp, proszę NATYCHMIAST zaprzestać wrogiej propagandy w stosunku do naszego największego przyjaciela, ussa! Wszyscy wiemy przecież, że jest to kraj bez jakichkolwiek wstrząsów społecznych, kraina mlekiem i miodem płynąca, jest to strażnik demokracji i wzór do naśladowania! To Słońce Narodów, gwarant spokoju, dobrobytu i szczęśliwości całego świata! wp, kto wami steruje skoro piszecie takie artykuły???????

  ~EWA 22 godzin i 23 minut temu
  W POLSCE TO SAMO . NIE DAJ ZYDOWI TEGO CO ON CHCE TO JESTES ANTYSEMITA. KAZDY MUSI KOCHAC ZYDA BO INACZEJ WYROK.

  ~Hades 2 godziny i 50 minut temu
  Baltimore, to jedno z najbardziej niebezpiecznych miast w USA. Może nawet najniebezpieczniejsze. Gray był recedywistą, był 18-krotnie aresztowany. Z całą pewnością nie bez winy. Policja użyła przemocy adekwatnie do okolicy, w której dokonała aresztowania. Spowodowali tym samym jego śmierć, jednak o zabójstwie mowy być nie może. Murzyni ciągle wywierają nacisk na białe społeczeństwo w USA, grając kartą rasistowską. Używają jej jako wyjaśnienie, jako usprawiedliwienie na brak kwalifikacji, brak pracy, złe wyniki w szkołach, mizerne wyniki w nauce, brak pieniędzy, przegrane w sprawach sądowych. Prawie zawsze zaczynają od zdania: „To dlatego bo jestem czarny/a”.

  ~wnuk Legionisty 3 godziny i 54 minut temu
  Mam nadzieję- że ci sprawcy tak wielu zniszczeń i napaści na policjantów w Baltimore zapłacą za zniszczenia które wyrządzili i odsiedzą w więzieniu za napaść i niszczenie czyjegoś mienia. Ok, o winie policjantów rozstrzygnie sąd- policjanci jeśli są winni – poniosą karę, ale wina podpalaczy, niszczycieli mienia zatrzymanych (250 osób) jest na 100% ewidentna. Powinni siedzieć w pierdlu i zapłacić odszkodowania za zniszczenia.

  ~Biały Człowiek 3 godziny i 44 minut temu
  „Afroamerykanina Freddiego Graya ” ? Od kiedy piszemy z dużej litery w środku zdania ? To jakaś funkcja że potrzebuje takiej pisowni ? Czy to przesadzona poprawność polityczna ? Jeśli tak się teraz pisze, to chyba powinno być też „Były policjant, a obecnie prawnik związku Biały Człowiek Michael Davey” ?

  ~czarny alibaba 2 godziny i 23 minut temu
  zapakowac murzynow do kartonow po bananach i wyslac spowrotem do afryki. to sa dzikusy. badania pokazuja, ze sa najglupsza rasa, najwyzej sa zolci.

  ~Krzysiek 2 godziny i 33 minut temu
  Jeden z wybitnych chińskich ekonomistów na pytanie o przyczyny głębokiego kryzysu ekonomicznego w USA i krajach Europy Zachodniej odpowiedział – Trzeba się za robotę wziąć…..

  Polubienie

 2. ~kf 2014-08-19 (13:42)
  Tytuł artykułu powinien brzmieć. „Po zastrzeleniu czarnoskórego przestępcy w mieście trwa regularne niszczenie i grabienie sklepów przez agresywne grupy murzynów.”

  ~zxc 2014-08-19 (15:59)
  ale widać lepiej sprzedaje się tematyka rasizmu – biali źli, czarni dobrzy. Polityczna poprawność wychodzi już im bokami.

  ~ja 2014-08-19 (13:31)
  Dlaczego nie piszą że policjanci zastrzelili bandytę który okradał sklepy tylko że zastrzelono czarnoskórego nastolatka przez białego policjanta. Po co w to mieszać rasizm. Bandyta jest bandytą, to że jest czarnoskóry wszyscy się domyślą bez eksponowania takiej informacji

  ~Madmax 2014-08-19 (13:45)
  Bo taka jest prawda, to nie policjanci, tylko bandyci, którzy strzelali do bezbronnego człowieka.

  ~jkl 2014-08-20 (12:34)
  wcześniej ów czarnoskóry nastolatek dokonał włamania. Czemu o tym nie piszecie?

  ~ryniobyd 2014-08-20 (14:01)
  Raczej dokonał kradzieży z rozbojem…

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,16823869,kat,,title,Policjanci-ostrzelani-w-Ferguson,galeria.html

  Kolejna noc zamieszek na ulicach Ferguson

  – Rozumiem pasję i gniew, ale nadszedł czas, by Amerykanie przestali krzyczeć, a zaczęli słuchać – stwierdził Barack Obama, apelując o uspokojenie nastrojów w Ferguson. Prezydent poprosił o powściągliwość policję oraz protestujących mieszkańców miasta, którzy są oburzeni po zastrzeleniu przez funkcjonariuszy w niejasnych okolicznościach 18-letniego Michaela Browna.
  (…)

  ~Piszący artykuł jest rasistą. 2014-08-19 (13:45)
  Skoro słowo „czarny” jest rasistowskie (zgodnie z zasadami poprawności politycznej). To czymże jest słowo „biały”. Ewidentnie widać, że dziennikarz piszący artykuł jest zwykłym rasistą. Co najdziwniejsze przejawia niechęć do rasy własnej. Głupota lewaków przekracza kolejne granice.

  ~Polski Yankes 2014-08-19 (15:21)
  Bo to jest SCANDAL!!!! Doszlo juz do tego , ze czarny w Ameryce nie moze w bialy dzien obrabowac sklepu spokojnie!, bo biala rasistowska policja mu przeszkadza i chce go zaaresztowac! Przeciez to jawny rasizm! ( Zwlaszcza ze wlasciciel sklepu w dodatku nie byl czarny….) No i policjant jeszcze probowal sie bronic jak mu czarny „chcial” wytlumaczyc ze nie ma racji……

  ~yenny 2014-08-19 (14:03)
  zeszłoroczne wakacje spędziłam w USA. Poradzono mi żeby nawet na czarnego nie patrzeć.. bo od razu w najlepszym wypadku oskarży cię o rasizm! w najgorszym wyciągnie spluwe, strzeli a i tak powie ze cholerny białas go zaczepiał. 99% przestępców w pierdlu to czarni, oczywiście wszyscy niewinni, tylko ta cholerna biała policja to rasiści… kiedy tam przebywałam głośno było jak to zwolnili cała ekipe strażaków w małym miasteczku, świetnie wysportowani, wykształceni i przeszkoleni- polecieli na bruk, trzeba było zatrudnić czarnych bo skarżyli się na rasistowską firme jaką jest straż. w rezultacie przyjęli czarnych, głąbów( uczyc i szkolić się to oni nie chętnie). całe miateczko wkurzone bo mają żałosną straż ale nic nie mogą zrobić. Słynne już są uniwerki, żeby nie było ze sa rasistami przyjmują czarnych na studia bez egzaminów i opłat, mają talony na zarcie, internat. tymczasem biali muszą kuć do cholernie ciężkich egzaminów, płacic ogromne pieniądze na studia a wielu w dobie kryzysu nie stać. niestety szkoła białym nic nie funduje…generalnie czarni to leniuszyska, agresywni i nadmiernie wykorzystują fakt rasizmu! oczywiście nie mówię ze wszyscy tacy sa ale oby toto nie doszło do nas!!!!

  ~XYZ 2014-08-19 (13:44)
  Nie jestem rasistą, szanuję każdego człowieka tak samo ,bez względu na kolor skóry ,religię czy narodowość. Nie mogę jednak ukrywać moich przemyśleń. Młody chłopak zostaje postrzelony 6 razy (wstępna autopsja) i ginie na miejscu. Jednak czy on szedł spokojnie do domu i bezczelny biały policjant podjechał radiowozem koło niego ,wyszedł i bez słowa wpakował w nastolatka pół magazynka ? hmm? Nie wątpię, bo to aż śmieszne. Jak znam takie sytuacje (również u nas w Polsce ) młody pewnie nieźle skakał do gliniarza a nawet mógł się na niego rzucić a że Policjant był młody to mógł spanikować i rzeczywiście wystrzelić. Jako że utarło się tak ,jeśli biały człowiek zaatakuję czarnego człowieka, to od razu jest to brane jako atak rasistowski. Nawet jeśli taki przed chwilą napadł na sklep czy pobił kogoś- on zawsze zezna że dostał bardziej bo był czarny. Ale jeśli czarny pobije białego człowieka nie dzieje się nic. Teraz w Ferguson trwają zamieszki solidaryzujące się z ofiarą. Ale jaki ma to sens ? Policja opublikowała nagrania wedle których prawdopodobnie ten sam chłopak napadł na kilka minut przed zastrzeleniem sklep i uciekł. Kiedyś już USA przeżywało coś takiego. -lata 90 Los Angeles i wielkie powstanie w biednych dzielnicach które zamieniło się w trwające kilka tygodni zamieszki (Ci młodsi z pewnością skojarzą fakty z wydarzeń z gry GTA: San Andreas-gdzie w pewnej misji tłem były własnie zamieszki wzorowane na tych z Los Angeles). Powodem było pobicie przez białych policjantów czarnoskórego obywatela. Mimo że wszyscy czarni solidaryzowali się z nim jako że został skrzywdzony przykładny, wzorowy obywatel, potem kilka miesięcy ,po kilku wyrokach w sprawie, po skończonych zamieszkach policja zatrzymywała go za pobicie dziewczyny, pijaństwo i jazde po autostradzie nawalonym do nieprzytomności… Jakie wnioski? Tutaj mógł zostac zabity każdy -Biały ,Czarny, Żółty, Polak, Niemiec, Rusek lub Latynos. Ale że został zabity czarny zrobiła się wielka fala „rasizmu” i rozruchy. Bo ciemnoskórzy są zbyt bardzo wrażliwi na swój kolor skóry. i nawet jeśli tam padł przypadkowo zabity człowiek, to dla nich będzie to i tak akt rasizmu i celowo zaplanowana akcja białych stróżów prawa przeciwko czarnym. Smutne to wszystko.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.