93 ~bujajsiekomorowski : Komorowski = Kłamca! Nie chcemy takiego prezydenta, nie chcemy PO!

Dwa strzały, dwa artykuły… Widac już że Cysorz leci… tyle że w przepaść, a za nim kupa jego przerażonych sługusów. Otchłań przyjmie was wszystkich, ona zaprasza i ciepło pozdrawia! 🙂

~bujajsiekomorowski : Komorowski=Kłamca! Nie chcemy takiego prezydenta, nie chcemy PO! Większość to zarabia(jak ma pracę) 1200 zł, jak oni mają za to przeżyć, ja już nie mówię o kupnie mieszkania, bo to jakaś abstrakcja. Nawet nie mają zdolności kredytowej! Gdyby jakiś bank im dał taki kredyt, to z czego spłacaliby raty Komorowski? Opłaty za mieszkanie (jeśli takie posiadają) to 500 zł, bo o wynajmie z pensją śmieciową nie ma mowy, prąd min 100 zł, gaz? telefon komórkowy 30 zł, migawka 100 zł TV i internet, bo bez tego nawet nie znajdą pracy, kolejne 100 zł, to już prawie 900 zł, jak za resztę mają żyć? Gdzie chemia? Gdzie buty i ubranie? Gdzie fryzjer? Nawet gdyby się nie myli, chodzili w worku z zarośniętą czupryną, to i tak na jedzenie mają 10 zł dziennie. Gdzie teatr, kino, wyjście ze znajomymi do PUBu? Gdzie k.. mać normalne podstawowe życie? Powiem tak, bujaj się Komorowski!

~bbh : PIEPRZENIE !!! mgr prawa + studia podyplomowe – pracuje już 14 lat w tej chwili umowa na czas nieokreslony za 1600 zł na rękę. Mam dwoje dzieci, tatuś po 9 latach się ulotnil i zasadzono alimenty ale co z tego kiedy Państwo nie ma narzedzi do ich wyegzekwowania jeżeli tatuś jest cwany a fundusz alimentacyjny .. przelicza dochody 2 lata wstecz kiedy jeszcze były alimenty więc dzieciom nie należy się pomoc. Kobieta z 2 dzieci i 1600 na rękę… poszłam do banku bo może kredyt na mieszkanie… pan zapytal się czy chcę kupić komputer bo taką mam zdolność … w moim mieście w lubelskim jestem 600na w kolejce na mieszkanie socjalne.
Jeżeli ludzie nie wyjdą razem na ulicę .. nic się nie zmieni

~cpc : Prowadze własna działalnosc od 2011r do ZUSu wpłaciłem ponad 56tys. zł. Z NFZ skorzystałem tylko raz! Gdy mi sie zatkało ucho/mam bardzo waskie kanaliki uszne/ pani laryngolog powiedziała zebym sobie kupił olejek do rozpuszczania woskowiny! No zesz kur.. musiałem sie prosic o przepłukanie ucha! Chory kraj, ale mój i bede walczył z takimi jak komorowski, kopacz i reszta bandy, aby moje dzieci zyły w całkowicie wolnym i niezaleznym kraju. Dlatego czas na drastyczne zmiany!!! Teraz głos idzie na Dude, ale na jesien wszyscy na Kukiza. Czas bysmy to my decydowali o Polsce!!!

~piotr : Panie Prezydencie – ma Pan rację w 100% Ponieważ nie potrafiłem przeżyć za kwotę sporo niższą w kraju wyemigrowałem i zarabiam tu odpowiednio do moich kwalifikacji.To dzięki wam Panowie politycy i waszej niechęci do prostych rozwiązań systemowych ja i jeszcze ponad 2 miliony ludzi pracujemy za granicą.Nie wiem jak inni – ja kiedyś chciałbym wrócić do kraju.Wiem jednak że dopóki nie będzie w Polsce prostego i jasnego systemu prawnego i dopóki wy politycy nie zrozumiecie że to Obywatele płacą wasze pensje jest to niemożliwe.I jeszcze jedno -trochę spóźnił się Pan z byciem proobywatelskim -o jakieś 5 lat skromnie licząc

~@@@@@@@@@@@@@@@@ : Wczoraj na początku trasy spaceru Bronek ” przypadkowo” spotkał kobietę z którą kilkanaście lat wcześniej podawał dziecko do chrztu następnie „przypadkowo” spotkał młode małżeństwo z dzieckiem w wózku, którego ojciec wcześniej organizował w niedalekim miasteczku wiec wyborczy z Bronkiem by dalej trafić „przypadkowo na wycieczkę dzieci które natychmiast zaczęły skandować „Nasz prezydent Komorowski” później już nie było „przypadku” tylko spotkał życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bronislaw-komorowski-komentuje-spotkania-z-wyborcami/j9hnvn

Bronisław Komorowski komentuje spotkania z wyborcami

Bronisław Komorowski, który był gościem TVP Info, odniósł się do wczorajszego spotkania z wyborcami, podczas którego został zapytany jak zarabiając dwa tysiące złotych, można sobie kupić mieszkanie. Komorowski zaproponował wzięcie kredytu lub zmianę pracy. Dziś powiedział, że odpowiedział tak, jak uważa, choć jak zaznaczył, obywatele mają prawo oczekiwać pomocy ze strony państwa.

 • Problemy trzeba rozwiązywać, a nie tylko o nich mówić. Są tacy, którzy chcą tylko komentować, a nie rozwiązywać – stwierdził. – Odpowiedziałem tak, jak uważam, należy starać się rozwiązywać swoje problemy, ale można oczekiwać pomocy, interwencji i rozwiązań systemowych, a takim rozwiązaniem jest program Start młodych – mówił. Bronisław Komorowski przekonywał, że rozmawiał o tym z młodym mężczyzną, ale tych fragmentów nie pokazano w telewizji.
  (…)

~Kamil : Wszystko ok , ale w takim razie jak zarobki to 1/4 tego co w Niemczech np, to ceny tez powinny byc adekwatne do zarobkow , i takie mieszkanie powinno kosztowac 1/4 tego co w Niemczech tak samo jak zywnosc i inne dobra i trzeba sie zapytac co sie dzieje z tymi pieniedzmi bo cos tutaj nie tak w takim razie, jak sila robocza w Niemczech jest drozsza niz w Polsce to kto zbiera cala smietanke ??? Panstwo w glownej mierze i ich kolesie ktorzy lobbuja by interesy dobrze szly i mieli ochrone rzadzacych taka prawda.

~jaro!!!! : Mam 40 lat i jestem z Ostrołęki zwykłym pracownikiem.Panie prezydencie bez obrazy,ale My Polacy mamy dosc życia za 1500 złotych netto,albo mniej miesiecznie. A wielu z nas nie ma nawet własnych mieszkań czy domów. Ja również przez brak stabilizacji straciłem własną rodzinę ,a nawet nie tylko ja. Po prostu nie chcemy już pana na stanowisku Prezydenta naszego kraju i pańskiego rządu. Mamy dość tej męczarni. To jest 21 wiek. A nie czasy gdzie nie wolno nic mówić i nie miec nic. Ja mam troję dzieci którym nie mogę nic dać przez tę biedę którą nam zgotowaliście. I przysięgam ,że będę walczył o to ,abyśmy my ludzie z szarej strefy żyli w jakiś sposób godnie. Nie mówię ,że bogato ,ale chcemy własnych mieszkań ,czy domów i mieć to wszystko co w 21 wieku potrzeba do życia ,a szczególnie żeby nasze dzieci miały to co mają inni koledzy czy koleżanki ich. I żeby można było odłożyć również pieniądze dla dzieci na ich start życia dorosłego. Po prostu. Mamy już dość ,a jest nas setki tysięcy którzy rzyją z dnia na dzień i się zastanawiają czy starczy do dziesiątego każdego miesiąca. Podkreślam dość waszych rządów!!!!! Tak mi dopomóż Bóg.

~Robet.Oppenheimer do ~bronisław: No i co w związku z tym? Kapitalizm wyparł komunizm, a mentalność pozostała… Ten młody chłopak zadał prezydentowi BARDZO ważne pytanie: Co (prezydent) zrobi żeby ten chłopak został i pracował w Polsce jak już skończy (z wyróżnieniem) studia? Nie jest tajemnicą, że zachodnie firmy i korporacje wysyłają swoich headhunterów do Polski, by ci oferowali najzdolniejszym absolwentom pracę na zachodzie. Do tego pokrywają koszty związane z relokacją, pomoc w znalezieniu mieszkania (lub nawet oferują mieszkanie w pakiecie z pracą). Takie są FAKTY! Politycy tego nie widzą? Udają, że problem nie istnieje…. Byle do kolejnych wyborów, a później „jakoś to będzie”! Tymczasem Polska powoli i wytrwale staje się krajem starych ludzi. To już nie mówimy o wygaszaniu kilku kopalń. Tutaj wygaszają cały naród. Masz rację – komuna się skończyła. Zamieniliśmy zniewolenie na przymusową tułaczkę po świecie lub wegetację we własnym kraju. Takie są FAKTY po 26 latach wolności!

~Honor : Życzę więc panu Komorowskiego zmiany dotychczasowej „pracy” na taką za 2 tys. zł miesięcznie. Taka odpowiedź męża stanu…w głowie się nie mieści… to hańba! …ten człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy jakie brednie wygaduje. Brak honoru „za grosz”. Panie Komorowski poczytaj pan o mężach stanu, ich inteligencji i honorze. W czasach II RP niegodzien byłby pan im buty czyścić.

Drugi strzał:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-przeklada-uroczystosc-wreczenia-nagrody-czlowieka-roku/pk8808

„Gazeta Wyborcza” przekłada uroczystość wręczenia nagrody Człowieka Roku

15 maja „Gazeta Wyborcza” miała wręczyć nagrodę Człowiek Roku 2014 prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. Jednak, jak poinformował zastępca redaktora naczelnego „GW” Jarosław Kurski impreza odbędzie się w innym terminie. „Zasugerował nam to sam Prezydent RP (…). Przepraszamy za tę nieprzewidzianą – zaskakującą także dla nas – zmianę w programie” – czytamy w oświadczeniu.

Nagroda Człowiek Roku „Gazety Wyborczej” przyznawana jest przez redakcję od 1999 roku. W zeszłym roku nagroda powędrowała do rosyjskiego przedsiębiorcy i więźnia politycznego Michaiła Chodorkowskiego. W tym roku to wyróżnienie przypadnie głowie państwa. W czasie ceremonii laudację na cześć Komorowskiego ma wygłosić przewodniczący Rady Europejskiej oraz były polski premier Donald Tusk.

Początkowo wręczenie nagrody miało mieć miejsce 15 maja o godzinie 12. Ale „GW” poinformowała, że nastąpiły zmiany. „W związku z toczącą się intensywną kampanią polityczną związaną z wyborami prezydenckimi »Gazeta Wyborcza« przenosi na inny termin uroczyste wręczenie tytułu Człowiek Roku »Gazety Wyborczej«. (…) O szczegółach wydarzenia poinformujemy w terminie późniejszym” – czytamy w oświadczeniu przesłanym przez Agorę.

Jako pierwsza o tym fakcie poinformowała redakcja portalu „Mam Prawo Wiedzieć”.

Jak z kolei wynika z oświadczenia Jacka Kurskiego zmiana daty wręczenia nagrody „wyszła” od Komorowskiego. „Zasugerował nam to sam Prezydent RP, uznając, że musi się teraz całkowicie poświęcić kampanii przed drugą turą wyborów prezydenckich” – pisze zastępca redaktora naczelnego „GW”.

Wręczenie wyróżnienia dla Komorowskiego właśnie 15 maja wzbudziło wiele kontrowersji.

Zbigniew Bajka, medioznawca z Uniwersytetu Jagiellońskiego, zauważył, że jest to zagranie polityczne. ­Kalendarz wyborczy znany jest o wiele wcześniej. – Nawet jeśli Bronisław Komorowski zasłużył na ten tytuł, jest to wyraźne wsparcie polityczne – ocenił Bajka. – ­Przypadkowa zbieżność przyznania nagrody w trakcie trwania kampanii wyborczej także służy relacjom politycznym – dodał z kolei Jacek Dąbała, medioznawca z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Piotr Stasiński, zastępca redaktora naczelnego „GW”, nie zgadzał się z zarzutami o zaangażowanie się „Gazety” w kampanię wyborczą Bronisława Komorowskiego. ­ Naszą nagrodę zawsze przyznajemy w tym samym czasie i nie widzę powodu, by w tym roku to zmieniać – mówił Stasiński.

~yezior : Hmmm… Nagroda „Czlowieka Roku”? Za jakie osiagniecia to jest nagroda? Co takiego Pan Komorowski osiagnal w tym roku? Bo jak ma ta nagrode dostac za wyru**anie spoleczenstwa to powinien co miesiac odbiera. Tak sie dziwnie zbieglo z tymi wyborami, no patrz. W koncu Pan Bronislaw byl tak smiertelnie przekonany, ze wygra, ze pewnie to miala byc ta wisienka na torcie jego miazdzacego triumfu! 😛

~Marcińczyk Jerzy : No to pan, panie Bronku umoczył. Swoją drogą jak nisko może upaść człowiek, żebrząc o miłość. Panie Bronku, nie warto. Żebrząc o miłość otrzymuje się ochłapy. Wzbudza się pogardę w osobie , która, chcielibyśmy, aby nas kochała. Pan tymi metodami nie kupi miłości narodu. Swym dziełem pan na nią nie zapracował. Dziś zbiera pan owoce swej pracy. Najlepszym dla p[ana wyjściem byłoby w miarę honorowe odejście, rezygnacja ze startu w drugiej turze wyborów. Naród ma prawo do lepszego życia, do nadziei. Pan udowodnił, że nie jest zdolny tego dać.

~fazzi: „Piotr Stasiński, zastępca redaktora naczelnego „GW”, nie zgadzał się z zarzutami o zaangażowanie się „Gazety” w kampanię wyborczą Bronisława Komorowskiego. ­ Naszą nagrodę zawsze przyznajemy w tym samym czasie i nie widzę powodu, by w tym roku to zmieniać – mówił Stasiński „. Zapewne dziwaczną w Polsce mamy inteligencję, której ponoć jest to ulubiona gazeta. A może raczej jest tak samo zakłamana, nikczemna, butna pełna hipokryzji jak ten tutaj viceMichnik !!

~Kaligula : Komor boi sie, ze ludzie zobacza komu tak naprawde sluzy. NAGRODA CZLOWIEKA ROKU? ZA CO? KPINA… Michnik i jego mocodawcy z Tel avivu moze zaszkodzic wizerunkowi. Izraelici sie boja, ze jesli Komorowski nie wygra to ciezej bedzie zmusic Polakow do wyplady wyimaginowanych odszkodowan za wojne. A czy to nasz wina ze byla wojna? Dlaczego doplacamy jako kraj 100 euro do kazdej emerytury ludziom, ktorzy przezyli obozy na terenie Polski? Dlaczego Komorowski reprezentuje interesy obcych mocarstw kosztem Polakow? Ukraina to temat rzeka, a zwykly obywatel nie rozumie wspierania obcego i de facto wrogiego panstwa. Rzadzaca klika uwaza, ze obywatele polscy sa na ostatnim miejscu – to my takiego rzadu nie chcemy.

~Lenin : Bo teraz nagroda od Michnika to pocałunek śmierci przed drugą turą wyborów. To co miało w zamyśle „warszawki” przynieść zwycięstwo, w nowych realiach po analizie tury pierwszej byłoby gwoździem do trumny dla strażnika żyrandola. Teraz Bronisław Komorowski będzie zbuntowanym rockmanem miotającym się po hard rockowej scenie, tylko kto w to uwierzy ? A Panu Michnikowi sypie się koncepcja „demokracji” nad Wisłą sterowanej z przytulnego gabinetu na Czerskiej. Demokracji, gdzie społeczeństwo ma jak pacynki podnosić łapki kiedy trzeba i na kogo trzeba. To jeszcze gorsze od realnego socjalizmu, tamci przynajmniej nie udawali a Wy jesteście po stokroć bardziej zakłamani. A teraz czeka Was niespodziewana zmiana, na którą jak widać nie byliście przygotowani. Oj będzie się teraz działo, cuda będą Panie cuda a na końcu jednak Duda.

valadon.z : widocznie sztab p.Komorowskiego czytał wpisy na forum, co internauci i wyborcy zarazem myślą o tej nagrodzie. A opinie sprowadziły się do pocałunku Almanzora, inaczej pocałunku śmierci.

„Wszystkich wzajemnie witał,
wodza najczulej uścisnął.
Objął za szyję, za ręce chwytał,
na ustach jego zawisnął.
Patrzcie o giaury! Jam siny, blady.
Zgadnijcie, czyim ja posłem?
Jam was oszukał, wracam z Grenady,
Ja wam zarazę przywiozłem.”

13 thoughts on “93 ~bujajsiekomorowski : Komorowski = Kłamca! Nie chcemy takiego prezydenta, nie chcemy PO!

 1. Oj coś wirujący dohtorzy chyba kręcom się w miejscu, a nawet gorzej, bo sami wkręcają Jaśnie Przebudzonego w dół… Ciekawostka – przez pierwsze 3 strony komentarze są jak te tu, a od czwartej jak te na dole… Coś to bardzo mi przypomina sytuację, jak z „Profesorem”, tam też „ktoś” ustawiał wpisy, tak że na początku były same za , a potem… Oj uwiera niektórych internet, oj uwiera… 🙂 Zobaczcie godziny opublikowania… i odpowiedzi do tych wpisów… 🙂

  ~BoKa 3 godziny i 28 minut temu
  Ale młody zrobil z siebie idiotę..chyba że nim jest …

  ~moj nick 4 godziny i 27 minut temu
  AHa jasne cmoknij pompke prezesa

  ~Rety 3 godziny i 14 minut temu
  Zadufany du…p. dek z PiSu.

  markan 2 godziny i 18 minut temu
  Pis prowadzi cały czas nieuczciwą walkę polityczną ,również w wyborach prezydencką.Duda naobiecywał Polakom na kwotę 90 miliardów złotych -doprowadzi budżet do ruiny!!!! Nie wierzę mu tak jak nie chcę PIS-u. Pis- to kłamstwo ,nienawiśc,wojna przeciwko ludziom inaczej myślących.

  ~aga 2 godziny i 18 minut temu
  kampania Dudy to wypisz wymaluj kampania Czerepacha i Wójta z Rancza

  ~bajpół godziny temu
  do agi= jeżeli kampania Dudy jest taka jak mówisz to jaka denna jest kampania Komorowskiego

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,title,Bohater-ustawki-PiS-odpowiada-na-zarzuty-PO,wid,17538452,wiadomosc.html

  Sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego wytknął PiS, że jedną z osób, która zadała pytanie prezydentowi w czasie spaceru po Warszawie, był kandydat partii Andrzeja Dudy w wyborach samorządowych. – Nie mam nic wspólnego z kampanią kandydata PiS. Pytanie do prezydenta to moja własna inicjatywa – mówi WP Ziemowit Piast Kossakowski.

  Młody chłopak podszedł do Bronisława Komorowskiego i powiedział, że musi szukać pracy w Norwegii ze względu na złą sytuację w Polsce. – Naprawdę szukam tam pracy. Przeglądam oferty. Chciałem zapytać prezydenta, co o tym sądzi. Usłyszałem, że Bronisław Komorowski też w młodości jeździł do pracy za granicę i został prezydentem. Mi życzył tego samego – relacjonuje Ziemowit Piast Kossakowski.
  (…)

  ~nowy 2 godziny i 42 minut temu
  Jak dziennikarze WP bronią Komora. Sam tytuł wskazuje że są za Bronkiem.

  ~Polak 2 godziny i 29 minut temu
  Bo to POrtal reżimu.

  ~Kargul 3 godziny i 34 minut temu
  Oto rada Komorowskiego dla Polaka młodego: Chcesz człowieku zmian? To się kurne zmieniaj sam.

  ~Bolek 2 godziny i 59 minut temu
  A kto w latach młodości Bula dostawał paszport ……?????

  ~xyz 3 godziny i 17 minut temu
  Sztab PO to niczym dzieci w piaskownicy-nie ma znaczenia kto zadał pytanie-wazna jest odpowiedz. Słuchając ich wypowiedzi to oni tylko myśla o swoich stołkach o niczym innym. Czysta dziecinada a nie politycy wysokich lotów

  ~Bul Wpadka 3 godziny i 19 minut temu
  Mają być łatwe pytania adekwatne do poziomu odpowiadającego- dewiza sztabowców Bula.

  ~polak 2 godziny i 31 minut temu
  A CIEZKO MU BYLO ODPOWQIEDZIEC,NIE MIAL PRZYGOPTOWANEJ ODPOWIEDZI ANI KARTKI-KAZDY OBYWATWEJ MOZE ZADAWAC PYTANIA ALE TRUDNIE PYTANIE BOLI..

  ~erwin 2 godziny i 48 minut temu
  CZYLI CO????????????? Jeżeli ktoś jest członkiem lub sympatykiem innej partii niż PO to nie ma prawa zadawać pytania kandydatowi Komorowskiemu???? Podobno szczyci się mianem prezydenta wszystkich Polaków.

  ~folklor Jack 3 godziny i 13 minut temu
  Aparatczykow?Kazdy wg PO jest aparatczykiem? Zenada!

  ~wert 3 godziny i 15 minut temu
  Znowu szukanie dziury w całym Czy kiedyś się skończy ujadanie PO i zabiorą się do roboty

  ~wert 3 godziny i 15 minut temu
  Znowu szukanie dziury w całym Czy kiedyś się skończy ujadanie PO i zabiorą się do roboty

  ~młodzi 2 godziny i 23 minut temu
  Panie Komorowski czemu pan odmówił panu Trzeciakowi,żeby nie poszedł do więzienia?- Który jechał ciągnikiem prawidłowo i sprawnym po wszelkich diagnostykach, w którego przywalili pijani ludzie !!! Kamień by się wzrószył na taką niesprawiedliwość, a pan nie!!! Gdzie pan się pcha na prezydenta?, skoro boi się pan ludzi i odpowiadać na trudne pytania, a już rozwiązywać problemy ludzkie to w ogóle dręczą pana!!! Myśli pan o kielichu i strzelaniu do zwierząt tylko? A gdzie społeczeństwo,które potrzebuje w Polsce pomocy!!!!!!!

  ~Andrzej 3 godziny i 3 minuty temu
  Czyli jak zwykle w PO. Nie byli winni ci co w aferze podsłuchowej się skompromitowali, tylko ci co tą kompromitację ujawnili. Nie jest winien Prezydent, że skompromitował się odpowiedzią, tylko ten co zadał pytanie. Jak widać w PO nic się nie zmienia.

  ~elmi 3 godziny i 20 minut temu
  Czy zwolennikom Dudy i sympatykom PiS nie wolno zadawac pytan Komorowskiemu? Podobno to „prezydent wszystkich Polakow”. Komorowski boi sie trudnych pytan i wolalby, aby bylo jak u Putina. Ci ktorzy chca zadac pytanie musza je tydzien wczesniej wyslac do odpowiedniego biura do akceptacji. Brawo Komorowski z ruskimi standardami z pewnoscia wygrasz wybory, tyle, ze nie w Polsce.

  ~LOGO. 3 godziny i 4 minuty temu
  Komorowski dzieli ludzi na swoich i tych innych którzy maja śmiałość zadać mu pytanie. Nie ważne skąd jest. Ważne jest , żeby prezydent rzekomo wszystkich Polaków umiał rzeczowo odpowiedzieć bez pomocy suflera. Gdzie my żyjemy. Czy na wzór Korei Płn. mamy wszyscy popierać Komorowskiego. Na temat sztabu Komorowskiego to lepiej się nie wypowiadać, bo zbrakłoby skali do mierzenia głupoty. Można to ewentualnie zmierzyć miara dna i wodorostów. Ciesze się ,że się pozbędziemy takiego „mądrego”prezydenta. Każdego dnia odstawia numery na miarę swojego poziomu.

  ~gość2 3 godziny i 22 minut temu
  Ważne jest jak i co się odpowiada a nie kto się pyta.Pan prezydent przyzwyczaił się do odpowiedzi na jedynie słuszne pytania.Kilku za takie pytania dostało już ordery.

  ~duch Piłsudskiego 2 godziny i 5 minut temu
  Panie pREZYDENCIE, pan ma wszystkich Polaków w głębokim …POważaniu. POdczas swojej pierwszej – ufam, że ostatniej – kadencji, zrobiłeś dla nich tyle, że POwaliłeś naród na kolana, a obecne, konwulsyjne POsunięcia, pełne cynizmu, nie robią na umęczonym Narodzie wrażenia – to o wiele lat… za późno. Polacy nie dają ci szans na zwycięstwo, bowiem oszustom, mówimy – s t o p !!!.Dla tej POtwornej hydry…BEREZA KARTUSKA, o ile nie…STRYCZEK!!!.

  Polubienie


  • Posłowie PO Robert Tyszkiewicz i Jakub Rudnicki podczas konferencji prasowej w sejmie. (PAP / Radek Pietruszka)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Politolog-o-kampanii-zenujace-wydarzenia-i-festiwal-demagogii,wid,17539135,wiadomosc.html?ticaid=114dd7&_ticrsn=3

   Suflerka Bronisława Komorowskiego w czasie spotkania z wyborcami i podstawiony człowiek związany z PiS, który zadaje trudne pytania obecnemu prezydentowi. Kampania przed drugą turą wyborów prezydenckich nie zwalnia. – To z jednej strony wydarzenia zabawne, ale i żenujące – ocenia w rozmowie z Wirtualną Polską dr Rafał Chwedoruk, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.

   Trwa wymiana ciosów między sztabami wyborczymi kandydatów. – Bronisław Komorowski nie potrafi rozmawiać z ludźmi i musi mieć suflera – krytykowała Beata Szydło z PiS. Odniosła się w ten sposób do sytuacji, gdy członkini sztabu Komorowskiego, kiedy ten polemizował z niepełnosprawną kobietą, doradzała prezydentowi, mówiąc „przytulmy panią”. W odpowiedzi sztab Komorowskiego wytknął PiS, że jedną z osób, która zadała pytanie prezydentowi w czasie spaceru po Warszawie, był kandydat partii Jarosława Kaczyńskiego w wyborach samorządowych.

   „Żenujące i niezbyt mądre”

   – Może się to wydawać zabawne, ale jest też niezbyt mądre. Określiłbym je jako żenujące, reżyserowane wydarzenia – niezależnie od strony, która za nie odpowiada. Jednak tak wyglądają kulisy polityki i Polacy doskonale tę grę odczytują – uważa dr Rafał Chwedoruk.

   Dodaje, że w wyborach prezydenckich głosujący oceniają nie program, ale zachowania kandydatów, chociażby na spotkaniach czy przed kamerami. Dlatego – w opinii naszego rozmówcy – możemy być świadkami wytykania kolejnych wpadek z obu stron.
   (…)

   ~gruntsiepalipodnogami 5 godzin i 23 minut temu
   „który zadaje trudne pytania obecnemu prezydentowi” – ale jazda. Jeśli samo pytanie jest trudne, to co mają powiedzieć miliony polaków którzy żyją w tej rzeczywistości – trudnej. W tym ich sztabie to jakaś panika chyba zapanowała, bo to co wyprawiają to szok, żenada i śmiech na sali.

   ~ELEKTOR 1 godzinę i 49 minut temu
   Tu tak naprawdę nie chodzi o reelekcję Komorowskiego , chodzi o to by dryfująca PO została przy sterze i dalej kręciła lody. Młodzieniec pyta Pana prezydenta Bronka Komorowskiego — jak żyć za 2000 zł płacąc za prąd wodę czynsz zapewnić minimum egzystencji? Pan prezydent odpowiada , weź Pan kredyt.

   ~dęty buc 4 godziny i 14 minut temu
   Tyle kasy pompują w media aby wizerunek bulesnego ocieplić a ten ciagle beka i bonki POpuszcza-dziadostwo i byle-jakoś to będzie to cały dorobek 5 lat prezydętury

   ~emigrant 3023 6 godzin i 28 minut temu
   I co w tym dziwnego! To Komor i jego przeszłość jest bardziej ciekawa! Czego się tak boi! Nie może powiedzieć jak było! Jak Spotykał się z kilkunastoma agentami KGB jakie są jego zwiąsi z fundacją Pro cyvilli zamieszana w śmierć 15 osób! Gdzie jest kilkaset milionów złotych wyprowadzonych przez tę fundacje! Dlaczego umorzył każde śledztwo w tej sprawie! To są proste pytania i Wyborcy mają prawo to wiedzieć!

   ~kamyk 5 godzin i 38 minut temu
   Ten zyd z prawej strony , to po polsku gadac nie potrafi,normalny debil.

   ~ds 4 godziny i 41 minut temu
   co to za pitbul jadowity po-wiec, prawie oszołom niesioł. Zaś pytania były rzeczowe i z życia, na które komor odbredził, za plecami słowami swojej zdemaskowanej suflerki (wczorajsze „Fakty”-foto i opis, you tube)

   ~Inmedio 5 godzin i 34 minut temu
   Podpisuje się pod pytaniami !!! Czemu Bronek jako wiceminister zatajał wszelkie informacja na tema wyparowania tych pieniędzy ? Czemu zwalniał wojskowych gdy nagłaśniali ten temat czemu wiązał prokuratorom ręce ?

   ~Edziawredzia 4 godziny i 22 minut temu
   Czyli Bronek POwinien siedziec -za to … co na to jego doradcy ..POkazcie mu te wpisy niech sie wyPOwie !!!!

   ~lion 4 godziny i 39 minut temu
   A to ciekawe! To sympatyk, czy radny PiS nie może zadać pytania urzędującemu prezydentowi? Taki przywilej mają tylko wyborcy PO? Już nie dziwię się oburzeniu sztabu B. Komorowskiego – sami swoi nie zadają niewygodnych pytań.

   ~kogut 5 godzin i 14 minut temu
   hahaha PO nerwowo szuka haków na Dudę… można się uśmiać z tych ich ostatnich POdrygów… Ci panowie z PO nie tylko śmieszni są w tych swoich POczynaniach i nerwowym wyszukiwaniem czegokolwiek o mogłoby zaszkodzić Dudzie, śmieszni są i załośni… tak jak ich idol BUL… który ze strachu ma pełne chyba …wiadomo co…

   ~Inmedio 5 godzin i 39 minut temu
   W artykule jest napisane, że człowiek który zadał Prezydentowi trudne pytanie jest związany z PiS/ otóż kiedyś był, a dziś już nie jest. To jest wprowadzanie w błąd. Ale Komorka już nic nie ratuje.

   ~wyborca 4 godziny i 10 minut temu

   A Kim jest nasz ukochany Buli Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP przyczynil się do mordowania żołnierzy AK na Podlasiu, był także sowieckim agentem. Obecna zona p-rezydenta Polski, Anna pochodzi z rodziny UB. Rodzice komorowskiej zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywala sie Hanna Rojer pozniej zmienila na Jozefa Deptula a gdy Anna miala 2 lata zmienili nazwisko na Dembowscy-pracowali czynnie w PZPR byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli ( do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego ) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan do których doniosl mieszkający u nich Osip Szczynukowicz dziadek obecnego prezydenta skarżąc Komorowskich o sprzyjanie polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie ? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje znikły z oficjalnej strony Komorowskiego ? Dlaczego dziś Prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAKu, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa egzotycznymi naukowcami i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm. Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU ( radzieckie służb specjalne ) kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego tupolwa, czy sam fakt,że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia ? Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie jakie wiemy, czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi. Media ( jakie widac i slychac) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL którymi oficerami prowadzacymi byli tajni agenci KGB.. I ciekawe dlaczego Komorowski wyslal bylego agenta do Komisji Weryfikacyjnej WSI aby wykrasc swoje papiery!!!!To oznacza ,ze cos z nim jest nie w porzadku.Dziwna i zaklamana jest jego historia rodzinna i sam wykradzony tytul hrabiowski, ktorym sie szczyci obludnik!?

   Dopisek.
   Odnośnik z tej strony, żeby nie było, że jadę tylko po Jaśnie Dopiero Co Przebudzonym. Andrzej Duda też miał „suflerkę” – http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17537764&title=Andrzej-Duda-tez-mial-suflerke&kat=1342

   Polubienie

 2. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bronislaw-Komorowski-zaprezentowal-nowe-haslo-kampanii-wyborczej,wid,17539049,wiadomosc.html

  ~steki1 2 godziny i 22 minut temu
  Karolak to facet sprzedający się w reklamach , on swoją gęba zareklamuje nawet nawet pasztetową (wyśmiewany przysmak z PRL) a dzisiaj dobrze idzie. Panie Karolak reklamuje pan film pod tytułem Rodzinka z PRL-u? a Pan Prezydent to pewnie jeszcze jeden aktor z tej historyjki ?

  „Komorowski – prezydent naszej wolności” – to nowe hasło kampanii ubiegającego się o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego zaprezentowane podczas czwartkowej konwencji wyborczej w Łodzi. Komorowski zapewnił, że zrozumiał „komunikat z pierwszej tury wyborów”. Do głosowania na ubiegającego się o reelekcję prezydenta zachęcał m.in. aktor Tomasz Karolak. – Dosyć już tego miętolenia! Ruszmy się i idźmy zagłosować! Do przodu, energia! – zagrzewał zgromadzonych.

  – Chciałbym podziękować za oddane tu na mnie głosy – powiedział do zgromadzonych w łódzkim Muzeum Włókiennictwa Bronisław Komorowski. – Pierwsza tura to dla mnie ważny sygnał od wyborców. Ja ten komunikat głęboko przeżyłem, przemyślałem i zrozumiałem. Komunikat jest prosty: w Polsce, mimo, że wiele udało się osiągnąć, jest jeszcze wiele osób, które nie czują się uczestnikami tej wielkiej, dobrej zmiany – mówił prezydent.
  (…)

  ~OMG 1 godzinę i 2 minuty temu
  Drodzy antysystemowcy – utwórzcie swoje wolnościowe państwo,które będzie rozdawać wam wszystko, co tylko każdemu przyjdzie do głowy. Ale najpierw wypracujcie sobie odpowiedni budżet , a dopiero później zaczerpnijcie dłonią. I wtedy obrażajcie się nawzajem ile wlezie.

  ~Kolo 35 minut temu
  Masz rację ! Ale jeśli pozwolisz najpierw się nachapiemy . sprzedamy wszystko , uwłaszczymy się na państwowym , zajmiemy wszystkie stanowiska w radach nadzorczych w Spółkach skarbu państwa . A potem róbta co chceta .

  ~jasam 58 minut temu
  Sądząc po ilości i jakości komentarzy zwolennicy Jarosława wykonali rozkaz: Wszystkie ręce napokład – a raczej na klawiatury i piszą piszą piszą

  ~Kolo 32 minut temu
  A ty od kogo dostałeś rozkaz od Donalda ?

  ~Cenzor 1 godzinę i 35 minut temu
  Ciekawe że ukazują się tutaj tylko wypociny młodzieżówki PIS która ciągle narzeka na cenzurę i blokowanie ich wolności słowa. Paranoja czy kompletny idiotyzm z cyklu Ciemny Lud Wszystko Kupi.

  ~Koli 10 minut temu
  Póki co to ciemny elektorat PO wszystko kupuje. Spójrz lepiej w lustro.

  ~PiS skisł 1 godzinę i 5 minut temu
  Kim jest Duda? Nigdy nie był samodzielnym politykiem, nie kierował partią ani żadną instytucją. Jako prezydencki prawnik pomógł w ułaskawieniu oszusta, który był wspólnikiem ówczesnego męża Marty K., Dubienieckiego; walczył o wyjęcie SKOK-ów spod kontroli KNF, żeby bankier PiS, Bierecki, miał więcej czasu na wyprowadzanie milionów do Luksemburga i do spółki pod nazwą Spółdzielczy Instytut Naukowy. Jakkolwiek będziecie, agitatorzy PiS, wybielać Dudę – facet tkwi po uszy w bagnie.

  ~Baduraprzed kwadransem
  A Komorowskie tysz żadną partią nie kierował .Miłośnik WSI i słaby historyk ,specjalista od wpadek i szoguna

  ~wicia 12 minut temu
  Jakbym wybiórczą czytał…hehehe jak nie przeczytasz michnika to nie weisz jak żyć…hehehe

  ~przygocki111 2 godziny i 28 minut temu
  mamy wybór między figurantem pariii narodowosocjalistycznej ,który chce nam zabrać wolność i tym który o wolność walczył. Kaczyński przepisał dużą cześć programu PIS z Mein Kampf. ta lektura powinna być obowiązkowa w szkołach żeby narodowi socjaliści nie doszli do władzy

  ~konkol5 6 minut temu
  Do szkoły!!! Dla Was normalny patriotyzm to faszyzm! PIS jest jedyną partią, która może zahamować grabież państwa – patrz obywateli!

  Polubienie

 3. http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/7-powodow-przez-ktore-bronislaw-komorowski-moze-przegrac-wybory/n461st

  ~Janek : Dziękuję Komorowskiemu!
  – za podniesienie wieku emerytalnego
  – za podwyższenie podatku VAT
  – za podniesienie akcyzy na paliwo
  – za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce
  – za o-ZUS-owanie „umów śmieciowych”
  – za koszty utrzymania kancelarii większe, niż Królowej Brytyjskiej
  – za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
  – za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały przeprowadzone rzetelnie
  – za GMO
  – za wygonienie z Polski 2 mln ludzi
  oraz za inne wybitne czyny dla Polski, np.:
  – za zgolenie wąsów
  – za instrukcję obsługi krzesła
  – za międzynarodowe kontakty – z Szogunami
  – za czekoladowego Orła
  – za dbałość o język polski
  – za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób

  ~Głosujemy na Dudę!!! : Buuuhahahahahaha! Komoruskiemu wybrali niby „zarzuty” ale takie naiwne, że aż żartobliwe i milusie! A przecież największy zarzut to zero inteligencji, obciach na każdym kroku, zero orientacji nie tylko historycznej (wiadomo teść mu pisał pracę dyplomową – sam się przyznał) ale w rzeczywistości – fałszywy ogląd sytuacji politycznej w Polsce i na Świecie i brak kontaktu z rzeczywistością – vide jego spacerki po ulicach i ględzenie stetryczałego starca przy spotkaniach z Ludźmi i nieporadnych próbach podjęcia dialogu!!! Ale Polacy wiedzą, że głosujemy na Dudę!!!

  ~migawki blog : Panie Prezydencie Niech się Pan boi, Już tylko „układ” za Panem stoi! A to o wiele za mało. Polacy mogli się przekonać, przecież nie tylko w czasie kampanii wyborczej, że jest Pan kandydatem najsłabszym. Mało tego, Pan już udowodnił, że na prezydenta Polski Pan się zwyczajnie nie nadaje i to zarówno w sferze polityki zagranicznej, jak i wewnętrznej. Pańska bierność, odwracanie się plecami do obywateli przejdzie do historii, która może wreszcie nas czegoś nauczy.

  Andrzej Duda, kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość oraz SOLIDARNOŚĆ wprost nie może z Panem przegrać. I to bardzo radosna konstatacja.

  ~czlonek z ramienia do ~PROBAT: Ależ Bul jest – podobnie jak Kukiz – buntownikiem. Z tą drobną różnicą, że Kukizowi z dojrzałością przeszło, natomiast Bul nadal się buntuje: przeciwko regułom ortografii, dobrego wychowania i etykiety, przeciwko miastowym popierając ludzi ze WSI, przeciwko wreszcie zdrowemu rozsądkowi. Bul jest takim chłopcem, awangardowcem no i do niewątpliwych sukcesów jego prezydentury należy bezprecedensowe zgolenie wąsiska.

  tak tylko : Te sqr—ny żydoeSBedzcy są oderwani od rzeczywistości, oni nie mają pojęcia że w POlsce żyją ludzie bez środków do życia, tyrają za 300 euro miesięcznie i to nieraz po 300 godzin w miesiącu Osobiście napisałem do sądu o zwolnienie mnie z kosztów sądowych, w oświadczeniu majątkowym wyszło mi że mam 300 zł miesięcznie na osobę odpisali mi że to jest wystarczający dochód do pokrycia kosztów sądowych, a taki obrzezany Radzio bierze 100 tys rocznie za same kilometrówki i w nagrodę został marszałkiem Czy jak ktoś jest obrzezany to ma większe potrzeby, jemu od życia się więcej należy? Mnie wysłali z urzędu pracy na rozmowę z ,,pracodawcą,, gdzieś na zadupiu 14 km w jedną stronę i oznajmili mi że należy mi się zwrot kosztów podróży za samochód o ile mam zarejestrowany na siebie to dostanę całe 7 zł, ja im na to że za taką kasę to jedynie rowerem z silnikiem się może bym wyrobił, bo te rowery zdaje się że mają normę na 100 km 1,4 l

  ~Papricakorps : Jak wybory można nazwać uczciwymi, kiedy cały aparat propagandy i prostytutki dziennikarskie rodzaju żeńskiego i męskiego, nazywane dla zmyłki dziennikarzami, sterowany przez bandytów z byłych służb prl-owskich i pzpr-owskich dwoi się i troi, aby ośmieszyć niewygodnych dla siebie polityków a promować słupy, w tym wypadku podstawione za prezydenta? „Państwo”-draństwo „polskie”, to wróg społeczeństwa nr 1. Pseudosądy, które są właściwie firmami usługowymi dla możnych, którzy uwłaszczyli się na majątku zrabowanym społeczeństwu i udają biznesmenów, pracownicy „urzędów skarbowych”, ktorzy wg dyspozycji niszczą uczciwych przedsiębiorców, politycy-sprzedawczyki itd – to nie żadna władza, tylko kupa łajna do wynajęcia. Ich miejsce, to obozy pracy dożywotniej. I ten „prezydęt”, który na pytanie, jak przy zarobkach 2tys.zł kupić mieszkanie, odpowiada: zmień pracę i weź kredyt, zamieszany w niejasne- delikatnie mówiąc- sprawy za prezydentury i ministrowania, to zwykły B U C i figurant. Więc jakie uczciwe wybory…?

  ~wyborca z Mazowsza : nie zagłosuje na niego, bo występuje pod fałszywym nazwiskiem, nie zagłosuję na niego bo jest marionetka WSI i kogo jeszcze, to jeden Pan bóg wie, nie zagłosuję na niego, bo jego Wielka Tajemnicza Dama pochodzi z żydoesbeckiej rodziny, a to ma dla mnie znaczenie, nie zagłosuję na niego, bo jest kłamcą, oszustem i zwykłą miernotą. I jeszcze długo można by mówić ale w tym kraju jest co najmniej 20 milionów lepszych od niego kandydatów, więc jego już dotychczasowy awans jest zastanawiający i zadziwiający !!!

  ~xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx : A co ten pajac de facto prezentuje……. drzemki na waznych spotkaniach, kongresach, brak oglady i poprawnego zachowania – na siedzaco wita kobiety i podkrada innhym kieliszki, nie potrafi mowic z glowy tylko czyta z kartki choc wlasciwie duka bez zadnej intonacji, pisze z bledami ortograficznymi, nie mowi w zadnym jezyku obcym, ubiera sie za kase podatnika, chroni synka tak jak Tusk w sprawie zakupu terenow dawnej fabryki Ursus; jego kancelaria to zaplecze bylych wspolpracownikow UB i eks czerwoni, zadnej propozycji ,wizji dla kraju jednym slowem stray ,spierniczaly tuman i oszust.

  ~niedowiarek : Ja tu czegoś nie rozumiem.Na wszystkich forach Komorowski dostaje baty, wszędzie jest wyśmiewany ,po rodzinie i znajomych teź słyszę tylko złe opinie a on zdobył tylko jeden procent więcej poparcia od Dudy.Według mnie powinien zdobyć mniej od Pawła Kukiza.Trzeba uwaźać na drugą turę i na ich rachmistrzów.

  Polubienie

 4. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/emocjonalne-wystapienie-tomasza-karolaka-ruszmy-sie-i-idzmy-zaglosowac/c1yx6b

  Emocjonalne słowa Tomasza Karolaka podczas wyborczego spotkania Bronisława Komorowskiego. Znany aktor ostro skrytykował kampanię Andrzeja Dudy i zaapelował o udział w wyborach i głosowanie na urzędującego prezydenta. – Pokażmy co potrafimy, dość już tego międolenia. Ruszmy się i idźmy zagłosować – apelował Karolak. Sam Komorowski zaprezentował natomiast nowe hasło wyborcze.
  (…)

  ~b9 : Kolejny, który czerpie kasę z ciepłych posadek sponsorowanych z budżetu. Czy ci wszyscy znani ludzie nie mają instynktu samozachowawczego? Przecież Bronek i ekipa z PO idą na dno. Jeżeli tak mocne wsparcie ze strony mediów nie wystarczyło, to mają już pozamiatane. Mam nadzieję, że już niedługo skończy się sponsorowanie ludzi z budżetu państwa.

  ~bolo : Z uwagą wysłuchałam pana Karolaka. Mając nadzieje,że padnie choć jeden racjonalny argument za głosowaniem na prezydenta. Ale niestety. Mówi on,że pan prezydent wiele dla nas zrobił. Nie wiem kogo Karolak ma na myśli bo dla nas to klepnął wiek emerytalny, kradzież forsy z OFE i olał wszystkie inicjatywy obywatelskie. Może dla Karolaka prezydent zrobił coś dobrego ale to z nami ma niewiele wspólnego. Co do świata fikcji, to Karolak który bierze każdą chałturę w tv teksty się pomyliły. To nie ta bajka i nie ten tekst.

  ~km : Lubię Karolaka, ale nie zgadzam się z nim. Rozumiem jego preferencje wyborcze, bo jemu nie potrzeba zmian. Jest ustawiony, nie nusi martwic się o pracę, o jutro jeśli chodzi o sytuację finansowa. Karolak, podobnie jak Komorowski żyją w innym świecie. Nie rozumieją problemów młodych ludzi. Karoak popierając Komorowskiego popiera zastój i obecną sytuację w kraju.Syty nie zrozumie głodnego. Zresztą Komorowski postępuje desperacko. Myśli, że Karolak trafi do ludzi Kukiza. Karolak nie potrzebuje zmian. Wyborcy Kukiza, czy Dudy w zmianach widzą nadzieję na przyszłość.

  ~Marcin. : Powiem szczerze że nie jestem zwolennikiem PiS, ale w wyborach zagłosuje na Dudek. KOMOROWSKI przespal całą kadencję, a teraz pokazuje jakim jest dobrym i doświadczonym prezydentem. Taki doświadczony, a nie potrafi rozmawiać z ludźmi, potrzebuje ,, podpowiadacza”. A pan Karolak niech zajmie się aktorstwem a nie polityka, Polacy są w większości inteligentnym narodem i wiedzą na kogo głosować, nie potrzebują,, podpowiadaczy” jak nasz doświadczony prezydent..

  ~Posen : Ciekawe jak agitowanie przez Karolaka ma się do jego udziałów w kampanii reklamowej Orange. Odnoszę wrażenie, w sytuacji gdy twarz Karolaka przewija się w TV raz jako agitatora a za chwilę jako zachęcającego do kupowania aktywacji Orange, że firma Orange uczestniczy w agitacji kandydata Komorowskiego. Czy jest na sali ktoś z Orange?

  ~jaryy : Tobie Karolak to już sie mieszają fakty z fikcją przez to granie w filmach widzę. Halo Karolak! To nie film, to rzeczywistość, o kim i o czym Ty mówisz?? Tu ziemia. Dla mnie ktoś będący leniem i śpiochem nigdy nie był dobrym człowiekiem, tym bardziej prezydentem. Weź ty lepiej dalej wóde Karolak reklamuj i graj w tych telenowelach. I pozostań w swoim świecie. Realia są drastycznie przyziemskie

  Polubienie

 5. Wirujący dohtorzy Jaśnie Właśnie Przebudzonego, żądają „fair play”!!! Może ich konkurencja, powinna sobie związać nogi i ręce i wydłubać oczy i obciąć języki i dać się żywcem pochować, tak żeby było im łatwiej wygrać?!! Kabaret lepszy od Smolenia i Laskowika:-)

  ~nie ma lipy 12 godzin i 27 minut temu
  „PiS wykorzystuje swoich zwolenników by pytali prezydenta o trudne sprawy” STRASZNE! Mógł mu wcześniej przesłać pytania, aby mógł odczytać odpowiedź

  ~Inet 12 godzin i 25 minut temu
  A co ma pytać o łatwe sprawy? ten Tyszkiewicz chyba się nie nadaje. No i co z tego że kandydat PIS, może to już nie obywatel?

  ~mamnick 12 godzin i 27 minut temu
  Specjaliści od ciosów poniżej pasa apelują o fair play.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,140394,title,Wybory-prezydenckie-2015-Tyszkiewicz-odpowiada-na-manipulacje-PiS,wid,17537523,wiadomosc.html

  – Jednym z obywateli pytających prezydenta podczas marszu po Warszawie był kandydat PiS w wyborach samorządowych – powiedział Jakub Rutnicki z PO podczas specjalnie zorganizowanej konferencji. Szef sztabu prezydenta Bronisława Komorowskiego Robert Tyszkiewicz powiedział, że „PiS wykorzystuje swoich zwolenników by pytali prezydenta o trudne sprawy”. Poprosił o to, by kampania prezydencka była prowadzona fair.

  Sztabowcy ubiegającego się reelekcje prezydenta twierdzą, że młody mężczyzna był podstawiony, ponieważ jest działaczem PiS. – Czy warto wysyłać na ulicę aparatczyków, którzy zadają pytania jako Polacy, którzy nie wiedzą, jak się odnaleźć. Pan Ziemowit to kandydat PiS w wyborach samorządowych do rady Ursynowa – powiedział Rutnicki przedstawiając jako dowód zdjęciu ulotki wyborczej Ziemowita Piasta Kossakowskiego oraz jego zdjęcie z Jackiem Sasinem. – PiS cynicznie wykorzystuje swoich zwolenników, by pytali prezydenta o trudne sprawy – powiedział szef sztabu prezydenta Bronisława Komorowskiego Robert Tyszkiewicz.

  Według posła Jakuba Rutnickiego z PO, młody mężczyzna to Ziemowit Kossakowski, który kandydował w ostatnich wyborach samorządowych na warszawskim Ursynowie.

  Ziemowit Kossakowski na swoim profilu na Facebooku napisał: „Wlasnie wrócilem ze spaceru z Bronislawem Komorowskim, zadalem mu kilka niewygodnych pytan, chociazby o jego tajne spotaknie z oficerem KGB Nikolajem Patruszewem, BOR mnie spacyfikowal” (pisownia oryginalna).
  (…)

  ~wawu 12 godzin i 29 minut temu
  A nie może zadać pytania,choćby był z PiSu czy związku działkowców.Dziwne podejście do obywateli.Korwin wysyłał swoich działaczy z krzesłem,a takiej konferencji dyscyplinującej Korwina nie było.

  ~Adam_OK12 godzin temu
  Dokładnie, każdy obywatel, niezależnie czy jest działaczem PiS, czy nie, ma prawo zadać prezydentowi niewygodne (dla niego) i trudne pytania. Taki urok demokracji, widać PO tego nie rozumie.

  ~obserwator cyrku 11 godzin i 32 minut temu
  JKM nie jest atakowany przez PO bo to zadaniowiec , w I turze miał atakowac Kukiza co zrobił w debacie TVP . Teraz ma za zadane chwalic Bronka ze to miły i fajny chłop . czy wy tego nie widzicie ? Z niego taki antysystemowiec jak z ze mnie kosmonauta

  ~sowwa 12 godzin i 27 minut temu
  hahahahaha najlepiej to pana prezydenta nie pytać o nic ,bo on się boi odpowiadać samodzielnie .. sztab Komorowskiego powinien podać się do zbiorowej dymisji i nie ośmieszać !!!!chłopina ma pietra przed debata z Duda …czuję ,że sra w gacie ze strachu !niech zgadnę ? zachoruje tuż przed debatą ? zasłabnie? może nawet zemdleje …

  ~marek.k. 12 godzin i 26 minut temu
  Czy to znaczy, że członek PiS nie może zadawać pytań Panu Prezydentowi? Jak mam rozumieć pytania może zadawać tylko zaprzyjaźniony dziennikarz, np. Tomasz Lis, zarabiający w TVP (telewizja zwana publiczną) kilka tysięcy razy więcej niż najniższa pensja?

  Polubienie

 6. Jak zwykle na pierwszych kilku stronach widać tylko agresywne komentarze przeciw przeciwnikom panującego pro-niemieckiego reżymu, a potem… Wp. pl na 20 lecie swoich urodzi pełna po bruku na niemieckim pasku… A fe! 🙂

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wybory-prezydenckie-Sondaz-dla-Super-Expressu-52-proc-wyborcow-Kukiza-chce-glosowac-na-Dude,wid,17542268,wiadomosc.html

  52 proc. wyborców Pawła Kukiza, który w pierwszej turze wyborów prezydenckich zajął trzecie miejsce, chce w drugiej turze głosować na Andrzeja Dudę – wynika z najnowszego sondażu pracowni IBRiS dla „Super Expressu”.
  (…)
  Z sondażu wynika, że ponad połowa – 52 proc. wyborców, którzy w pierwszej turze poparli Pawła Kukiza, zamierza w drugiej turze poprzeć Andrzeja Dudę. Urzędujący prezydent Bronisław Komorowski może liczyć na głosy 26 proc. wyborców Kukiza. 17 proc. osób, które poparły „antysystemowego” muzyka w pierwszej turze, wciąż nie wie na kogo głosować w drugiej odsłonie wyborów prezydenckich. 5 proc. z kolei zadeklarowało, że odda nieważny głos.
  (…)
  Na kandydata PiS chce głosować także większość wcześniejszych wyborców Janusza Korwin-Mikkego i Adama Jarubasa. Andrzeja Dudę zamierza poprzeć aż 80 proc. Korwin-Mikkego oraz 67 proc. wyborców kandydata PSL.

  Badanie zostało przeprowadzone 14 maja 2015 roku na reprezentatywnej próbie 1100 osób w formie wywiadu telefonicznego.
  (…)

  ~armaggedon 48 minut temu
  No cóż, jak Pan Duda zostanie Prezydentem RP to nie zostanie nic innego jak przenieść firmę do GB lub Czech. Niestety ten Pan nasiąknął psychopatycznymi sloganami PiS i o ile będzie chciał spełnić wyborcze obietnice to błyskawicznie wykończy Polską gospodarkę i Polskich przedsiębiorców. Nie wiem co ten Pan miał w szkole z matematyki ale orłem raczej nie był.

  ~Tomasz2 34 minut temu
  Władzy raz zdobytej nie oddacie nigdy, prawda ?

  ~wasyl 1 godzinę i 26 minut temu
  Głosujcie na Dudę to on jak wygra to wam pokaże na co stać PiS. Już raz Pisowiec rządził. Fajnie było???? Fajnie i strasznie co????

  ~qwe 49 minut temu
  Strasznie? Idze poczytać co wtedy było. Wiesz może ze były niższe podatki? Nie wierzysz to poczytaj a nie siejesz plotki

  ~DOMEL 3 godziny i 31 minut temu
  Bronek zbiera żniwo swojej indolencji. Pewnie już pakuje walizki. Ale na Dudiego nie zagłosuję bo to marionetka Kaczusia.

  ~Kinga3 godziny temu
  DOMEL zmiłuj się!!!! Chyba o to teraz chodzi żeby zmienić obecny rząd PO, orientujesz się ile niekorzystnych dla nas ustaw podpisał za swojej kadencji Komorowski??? Chociażby to że wszyscy musimy pracować do 67 roku życia, albo to że podatki wyższe, albo to że 6-latki do szkoły musiały iść, albo za to że jemy żarcie z GMO. To nie o to chodzi że Duda jest czyjąś marionetką, on nie jest niczyją marionetką ale jak Komorowski dalej zostanie przy władzy to boję się myśleć co będzie się działo przez kolejnych 5 lat. Komorowski chce sprywatyzować lasy państwowe, słyszałeś o tym? To znaczy co, żeby póść na spacer do lasu gtrzeba będzie kupić bilet? Ja naprawdę już nie mogę… Proszę cię idź zagłosować na Andrzeja Dudę bo wiem że w ogóle nie głosując oddajesz tak naprawdę głos na Komorowskiego!

  ~xxsenior 2 godziny i 4 minuty temu
  spokojnie Kinga, DOMEL to taka dzi…ka pisząca komentarze na zamówienie

  ~lupo 1 godzinę i 44 minut temu
  Czyją ty jesteś marionetką? Czyją marionetką jest PBK? Dlaczego chodzi za nim ciągle WSIowy sufler?

  ~Ada 45 minut temu
  domelu głupolu trwaj przy obecnej marionetce z WSI

  ~Miś 30 minut temu
  Trzeba się pozbyć agenta WSI, Komorowskiego, to ta agentura rządzi w Polsce…

  ~ccv 3 godziny i 34 minut temu
  no to muszą pisowcy obstawić lokale wyborcze bo gdy przegra Duda będzie lament oj będzie…

  ~papa3 godziny temu
  obstawią i będą potrzeć na ręce

  ~komorowski przegra 3 godziny i 21 minut temu
  Panie Duda liczę na Pana !!!..,Jest Pan ostatnią szansą dla Polski bo potem zostanie już tylko sznur ….

  ~Monika 44 minut temu
  To on liczy bardziej na nas!!! PO teraz jak oszaleni mobilizują wszystkie siły w szeregach, nie dajmy się zwieźć sondażom które teraz oczywiście wszystkie pokazują dużą przewagę Dudy. Oni właśnie na to liczą, że Polacy stwierdzą że Duda i tak już wygrał i sobie odpuszczą głosowanie. Nic mylnego!!!! Nie słuchajmy TV ani mediów tylko po prostu musimy iść WSZYSCY zagłosować żeby wesprzeć naszego Dudusia. On teraz na nas wszystkich czyli na prawdziwych Polaków patriotów najbardziej liczy, nie zawiedźmy go!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mobilizujcie rodzinę, przyjaciół i znajomych, 24 maja stoczymy bitwę, ale walka już trwa!!!

  Polubienie

 7. ~EFEKT 3 godziny i 56 minut temu Zgadzam się z opinią 531 Nie zgadzam się z opinią 57
  Złodzieje z PO dostali rozwolnienia ze strachu.

  ~izabela 2 godziny i 22 minut temu
  wystarczy przeczytać komentarze powyżej i sprawdzić listę łapek w górę

  tomrob 3 godziny i 56 minut temu
  nowe hasło bronka :zgoda i bezpiczenstwo albo zgoda albo bezpieka

  ~hahaha 3 godziny i 47 minut temu
  Widzieliście dziś akcje „telefon do przyjaciela” ? Prezydent: dzwońmy, smsujmy, stwórzmy system POparcia” – Żal, bool i kompromitacja !

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Frasyniuk-elektorat-Komorowskiego-jest-w-mocnym-szoku,wid,17543325,wiadomosc.html?ticaid=114e01&_ticrsn=3

  – Usłyszałem, że oto mamy w Polsce kandydata antysystemowego, został nim Bronisław Komorowski – mówił w rozmowie z TVN24 Władysław Frasyniuk. Mam poważne wątpliwości, czy elektorat Kukiza to zrozumiał i czy do nich to dotarło, ale wiem jedno, że elektorat Komorowskiego jest w mocnym szoku – tak Władysław Frasyniuk skrytykował działania prezydenta po przegranej pierwszej turze wyborów.

  – Prezydent Komorowski, poważny człowiek, odwołujący się do wartości i zasad, który do celów doraźnych, utrzymania fotela, zamierza w trybie pilnym dokonać zmian w konstytucji – nie jest poważnym człowiekiem, ani poważnym politykiem. Nie budzi zaufania, że będzie człowiekiem, dla którego interes społeczeństwa, interes prawny, jest ważniejszy, niż jego osobisty interes – podkreślił były działacz opozycji w PRL.

  ~kosak 3 godziny i 57 minut temu
  Nie rozumiem dlaczego Pan Komorowski tak za wszelka cenę chce otrzymać władzę? Kadencja minęła i tyle. Pora na zmiany. Nie był na tyle charyzmatyczny, by ludzie mieli za nim tęsknić. Przez okres jego kadencji klepaliśmy biedę nawet bardziej niż wcześniej, bo pensje stały w miejscu a ceny rosły. Moje dzieci są bez pracy, a ja mogę ją w każdej chwili stracić.

  ~Kazik4 godziny temu
  A czego tu nie rozumiesz? Gdzie zarobisz tyle kasy za spanie?

  ~Patriota 3 godziny i 2 minuty temu
  Jak to nie wiesz dlaczego? „Raz zdobytej władzy nie oddamy!!! „Sprzedali ,zarobili i chcą dokończyć to ,czego jeszcze nie zdolali -zniszczyć doszczętnie Polskę i wyprzedać resztę ,upokorzyć Polaków i zrobic z nich niewolników.

  ~julka 2 godziny i 46 minut temu
  A Ja rozumiem to nie Komorowskiemu Chodzi po władzę Ale Tym dla których Komorowskiu jest gwarantem nienaruszalności i ochroną szemranych interesów

  ~jeszcze mało 29 minut temu
  Bo nie zdążył podpisać PODATKÓW OD DESZCZU I MGŁY .

  ~tom 3 godziny i 47 minut temu
  Od kilku dni tzw. eksperci , celebryci, dziennikarze maistreamu , aparatczyki PO i wszyscy inni żerujący na budżecie bardzo często zabierają głos. Wspólny mianownik ich wypowiedzi : merytorycznie bez wartości , paniczny strach przed następującymi pozytywnymi zmianami i stek prymitywnych oszczerstw pod adresem PIS i Pana Kaczyńskiego .

  ~ww4 godziny temu
  pełna zgoda pic i propaganda , i paniczny strach

  ~finn 3 godziny i 32 minut temu
  Komorowski to twarz Tuska , Sikorskiego i Niesiołowskiego , Kopacz i setek innych Dyzmów . Musimy raz na zawsze powstrzymać tych szkodników i podpalaczy Polski .

  ~L.B. 3 godziny i 50 minut temu
  musimy uwolnić się od obecnego reżim PO , popieranego przez Balcerowicza : upolitycznienie sądów, prokuratury, zero nadzoru przez SP, KNF, MF ABW CBA, wysyp tysięcy afer w których Polska traci setki miliardów złotych , miliony podsłuchów, odbieranie dzieci matkom, wyważanie drzwi o 6 rano itd . Komorowski to twarz Tuska , Sikorskiego i Niesiołowskiego , Kopacz i setek innych Dyzmów . Musimy raz na zawsze powstrzymać tych szkodników i podpalaczy Polski .

  ~wojownik 2 godziny i 14 minut temu
  Gdzie jest Stefek mirabelka,tylko on moze jeszcze uratowac BUUla

  ~fakt 3 godziny i 57 minut temu
  Widać, że obudzili się wszyscy złodzieje tacy jak Frasyniuk. Boją się, że Kukiz ich rozliczy za rozkradanie Polski.

  ~cvb 2 godziny i 38 minut temu
  Kukiz może ich w pompkę cmoknąć tak jak i cały PiS z Dudą na czele . Jeżeli uważasz że ktokolwiek będzie rozliczany to jesteś kompletnym idiotom .

  Polubienie

 8. ~kumaten 3 godziny i 21 minut temu
  CHALO Tó Bronek hciałem was ogłópiać pżez pieć nastempnyh lat głosujta na wolność to my bedziemy was dymać!

  ~bury 3 godziny i 22 minut temu
  Ten człowiek się miota. Jakich frajerskich ma doradców.

  ~zołza 28 minut temu
  Raczej jakim sam jest frajerem.

  ~nigdy o,stół 3 godziny i 22 minut temu
  wstydzę się takiego prezydenta, jak nędzarz na śmietniku błaga o wyborców, wstyd

  ~pongo49 3 godziny i 14 minut temu
  czy to tak trudno zrozumieć, że ludzie go po prostu nie chcą ???…trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, a nie żebrać o głosy…to trochę poniżające…

  ~socjolog mówi jak jest 8 minut temu
  PO i honor? Komorowski i honor? Mamy juz maj a ty chyba z choinki się urwałeś?

  ~franz75 3 godziny i 21 minut temu
  To już nie Prezydent, to już clown.

  ~Marcin 2 godziny i 14 minut temu
  Tak ,a niedawno chciał a nawet krzyczał i groził pięścią polskiemu społeczeństwu a dzisiaj sam stacza się na margines społeczny.

  ~jangodzinę temu
  Na całym świecie zmieniają się rządy ,zmieniają się prezydenci i nikt z tego tragedii nie robi. Po co ta farsa ,wszyscy Komorowskiego znają ,wiedzą jakie są jego osiągnięcia ,wiedzą kiedy i w jakim czasie jest głosowanie. Nie chciałbym aby do mnie ktokolwiek dzwonił i namawiał na głosowanie na któregokolwiek kandydata. Taki pomysł może mieć człowiek albo niespełna rozumu ,albo zdeterminowany aby nie puścić się uchwyconego żyrandola. Nie uwierzę że prezydent jest Polakiem ,bowiem nasz naród ma godność.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-zainaugurowal-akcje-Telefon-do-przyjaciela,wid,17543417,wiadomosc.html

  Prezydent Bronisław Komorowski zainaugurował w warszawskim biurze sztabu akcję „Telefon do przyjaciela”. Chodzi o to, żeby jak najwięcej wyborców poszło na głosowanie w II turze; będziemy do nich apelowali poprzez ich przyjaciół – wyjaśnił Komorowski.

  Akcja polega na tym, by popierające Bronisława Komorowskiego osoby wykonały jak najwięcej telefonów, pisały sms-y i maile do znajomych, z prośbą by wzięli udział w II turze wyborów, przekazali apel dalej i zagłosowali na urzędującego prezydenta.

  – Zadzwonimy do naszych znajomych, przyjaciół z prośbą o aktywność. Po pierwsze: głosowanie w niedzielę 24 maja, a po drugie – z prośbą o głosowanie na mnie, na kandydata zgody i bezpieczeństwa, kandydata polskiej wolności – mówił Komorowski.

  – Będziemy dzwonili prosząc, aby wykonali jak największą ilość telefonów, wysłali jak najwięcej sms-ów, maili, z prośbą, aby także ich znajomi, a potem znajomi ich znajomych również włączyli się do tej akcji – dodał prezydent.

  Jak podkreślił, każdy ma znajomych, przyjaciół i „chodzi o to, żeby jak największa część poszła i głosowała”. „Chodzi głównie o osoby, które do tej pory stały z boku. Do nich będziemy apelowali poprzez ich przyjaciół” – mówił Komorowski.

  Prezydenta w akcji wsparły aktorki: Magdalena Boczarska i Anna Czartoryska-Niemczycka.

  – Prezydent Komorowski przez pięć lat wykonywał dla Polski ciężką pracę, więc mam nadzieję, że teraz będziemy mogły się odwdzięczyć – powiedziała Boczarska. – Miejmy nadzieję, że nasza kobieca siła perswazji i nieodparty urok osobisty przekona nawet najbardziej opornych – dodała.

  Czartoryska zwrócił uwagę, że udział w wyborach to nie tylko obowiązek, ale i przywilej. – Na pewno będę wszystkich znajomych namawiać, przypominać im, że wybory to ważny dzień i warto brać w nich udział – powiedziała.
  (…)

  ~dan 3 godziny i 37 minut temu
  Wiekszej zenady w zyciu nie widzialem. Ta strategia jest tak bezsensowna i traci taka nachalnoscia ze zniecheci juz wszystkich do komorowski. Ten czlowiek i jego doradcy nie kumaja ze ludzi nie obchodza ich programy i kampanie tylko zeby rzadzacy byli normalnie i dbali o nich zwyczajnie. Ale syf.

  ~Polka 3 godziny i 40 minut temu
  Błagam, ludzie obudźcie się z letargu. Zacznijcie walczyć o przyszłość swoją i swoich dzieci. Nie bądźcie zaślepieni. Jeszcze trochę będziemy jak ci wyszydzani Romowie/Cyganie. Bez ziemi, bez tożsamości narodowej. To co się w Polsce dzieje, to też jakaś forma eksterminacji naszego narodu. Ci co wyjechali i poczuli normalność, już nie wrócą. Do czego mają wracać? Za czym tęsknić? Rodzice odejdą. Znajomi zajęci własnym życiem. Ilu niby powojennych emigrantów wróciło do ojczyzny? Zastanówcie się. Ten wpis umieszczam pod kilkoma wiadomościami na wp, a nuż ten się pojawi. Przykre.

  ~mateusz 3 godziny i 21 minut temu
  Właśnie zadzwoniłam. GŁOSUJCIE NA ANDRZEJA DUDE !!!!!!!!!!!

  ~dobra rada 3 godziny i 21 minut temu
  Bronek wylatujesz z pałacu – zmieniasz prace i weź kredyt …

  Polubienie


 9. http://www.google.co.uk/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fkomorowski.onlineepyrzyce.pl%2Fsearch%2FKomorowski&ei=PilaVdnSHMv4UqqZgLgP&bvm=bv.93564037,d.d24&psig=AFQjCNHuV6oI-FOKR057nkDZUaVp28rarw&ust=1432058084613191

  ~Pl 42 minut temu
  Najwiecej żydów zabili sami żydzi żeby być narodem wiecznie pokrzywdzonych!

  ~xxx 1 godzinę i 5 minut temu
  Pane Rutnicki, choćbyś pan na wizji przykleił se pejsy i strzelił tałes na wygoloną łepetynę, nie zmienisz pan faktu, że Bronek zmieszał Polskę i Polaków z błotem. Po prostu nie rżnij pan głupa, ja bardzo proszę.

  ~olo 1 godzinę i 2 minuty temu
  Czyli Naród był sprawcą w/g Komorowskiego? Czyli to my gładziliśmy Żydów i wznieciliśmy wojnę? Chyba większej głupoty nie można powiedzieć. Odsyłam do historyków, może czegoś panów nauczą odnośnie tego okresu i samego Jedwabnego gdy akurat w tym samym czasie byli tam Niemcy. Przechodzili przypadkiem z tragarzami. Plujcie na siebie ale nie na mnie.

  ~upr 1 godzinę i 8 minut temu
  mam rozumieć, że przodkowie platfusów mordowali Żydów, skoro uważają się za sprawców?

  ~Kukułka 58 minut temu
  I!!!!!Taki człowiek jest naszym PREZYDENTEM!!!!Daje żydom po 100 euro dodatku do emerytury a Polakom po 30 kilka złotych BRUTTO!!!!Pamiętajcie przy urnach KOGO WYBIERACIE!!!!

  ~ja 40 minut temu
  bo to rezydent dbający o swoich…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,140394,title,Komorowski-wypowiedzial-sie-antypolsko-Rutnicki-to-jest-calkowita-nieprawda,wid,17547568,wiadomosc.html?ticaid=114e33&_ticrsn=5

  Podczas debaty kandydatów na prezydenta poruszony został wątek historyczny dot. wydarzeń w Jedwabnem. Jakub Rutnicki z PO powiedział, że to „było całkowicie nie na miejscu”. Z kolei Małgorzata Gosiewska wyjaśniła, że „nie można Polaków stawiać po tej samej stronie, co oprawców”.

  Andrzej Duda podczas debaty wypomniał Bronisławowi Komorowskiemu, że w 2011 r. na uroczystości upamiętniającej wydarzenia w Jedwabnem Komorowski wystosował list, w którym – jak stwierdził – prezydent zawarł określenie: „naród ofiar był także sprawcą”. Komorowski odpowiedział, że „gdyby chciał pan robić zarzuty z pytań o przepraszanie za trudne sprawy, to musiałby pan zacząć od polskich biskupów, którzy mówili przebaczmy i prosimy o przebaczenie”

  W programie „Dzieje się na żywo” Wirtualnej Polski zaproszeni politycy odnieśli się do tej wymiany słów nt. wydarzeń w Jedwabnem. – Jesteśmy w trudnej sytuacji. Nie pierwszy raz obraża się nas na arenie międzynarodowej, poprzez zarzuty dotyczące historii. Tym bardziej musimy uważać, na to co mówimy i jak mówimy o historii. To nie znaczy, że mamy historię zafałszowywać lub przemilczeć. Ale musimy ważyć słowa, nie można Polaków stawiać po tej samej stronie, co oprawców – powiedziała posłanka PiS Małgorzata Gosiewska.

  – To jest całkowita nieprawda. To była próba zaatakowania prezydenta bardzo bolesna i trudną kwestią jeśli chodzi o Jedwabne. To było całkowicie nie na miejscu, a odpowiedź Bronisława Komorowskiego była jedną z lepszych jakich można było udzielić – wyjaśnił Jakub Rutnicki z PO.

  ~ewr 1 godzinę i 6 minut temu
  Komorowski przepraszając za Jedwabne przyznał, że winnym jest państwo polskie! nie Polacy, tylko polska władza państwowa, bo inaczej by nie przepraszała w osobniku w/w. Tak jest w polityce, ale on tego nie czai!

  ~wert 53 minut temu
  Nie życzę sobie stawiania Polaków w jednym szeregu ze sprawcami i przepraszania za Jedwabne w moim imieniu. Żyją jeszcze ostatni świadkowie tego co się tam zdarzyło i kto za to odpowiada, wystarczy się z tym zapoznać aby stwierdzić że nie nasz naród był winny.

  ~Mieszkaniec 49 minut temu
  To może jakiś historyk wyjaśni rolę Zydów w czasie wkroczenia armii sowieckiej na tereny w 1920r. Kto latał z czerwonymi opaskami na ręku i donosił kogo rosjanie mają zabić.

  ~janek 39 minut temu
  ten jakub Rutnicki typowy żyd walczy o swojego prezydenta ale to nie nasz prezydent .musimy pozbyć się żydowskiej hegemonii .

  ~df 45 minut temu
  Za Jedwabne trzeba rozliczać Niemców a nie Polaków. A Komorowski to tylko pachołek, wiecie komu się podlizuje.

  ~Barowicz 46 minut temu
  Dyżurny młodzieżowiec tłumaczy bełkot Komora z polskiego na nasze ? Czyżby musiał się uaktywnić bo stare rzęchy wciągają go za nogi do kotła ?

  ~mk 30 minut temu
  Prezydent Polski nie powinien mieć żony Żydówki. Będzie zawsze nieobiektywny w sprawach polsko – żydowskich. Może nawet przyjąć ich punkt widzenia. Tak jak Komorowski.

  ~POLAK 27 minut temu
  A DLACZEGO NIE MOWI SIE KTO PO WOJNIE WYSYLLAL POLAKOW NA SYBERIE ,DOO LAGROOW , ZE STO PIEDZIESIIAT TYSIECY ZYDOW SLUZYLO W WOJSKKU NIEMIECKIM,O TYM ZE ZYDZII AMARYKANSCY NIE CHCIELI WPUSCIC DO STANOWW STATKU Z PIECIOMA TYSIACAMII POBRATYNCOW ,JAK SIE MOWI TO TRZEBA MOWIC PRAWDE .

  ~kari 17 minut temu
  Komorowski nawet nie ukrywał tego ze się z tym zgadza, powiedział ze to jest bolesna prawda że byliśmy wspulodpowiedzialni za holokaust, czy pan prezydent przypadkiem nie ma żydowskich korzeni bo tylko zyd tak może powiedziec.

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,115354,title,Debata-prezydencka-okiem-politykow-Duda-plastikowy-Komorowski-czytal-z-kartki,wid,17547313,wiadomosc.html

   – Debatę absolutnie wygrał prezydent Bronisław Komorowski. Był energiczny, merytoryczny i bardzo dobrze przygotowany. Andrzej Duda był bardzo plastikowy i wystraszony – powiedział poseł PO Jakub Rutnicki. Przeciwnego zdania jest posłanka PiS, Małgorzata Gosiewska, która jako zwycięzcę debaty wskazała Andrzeja Dudę. – Wygrał swoją kompetencją, młodością, chęcią zmian, pracowitością. On taki był podczas kampanii wyborczej i takim będzie prezydentem – wyjaśniła.
   (…)

   ~telewidz ze Szczecina 1 godzinę temu
   Jestem pewny ,że gdyby Komorowskiemu zabrano ściągawki z wrednymi hakami przygotowane przez Miśka-kameleona lub niesiołopodobnych ,to podczas debaty padłby jak kawka. Duda był taktownym i naturalnym erudytą i jego ludzie poprą.

   ~lili 1 godzinę i 17 minut temu
   Czy chcecie nam wmówić ze Polacy to głupi naród i nie wie kto powinien być prezydentem? Komorowski przez 5 lat nic nie robił i ma tak być dalej…narodzie obudź się i wybierz Dude!

   ~Ocho 28 minut temu
   Uwarzaj jak ci zacznie robic….ale kolo piora.On tylko bedzie podpisywal i przytakiwal Kaczynskiemu.

   ~wyborca 1 godzinę i 9 minut temu
   Jak zwykle karteczki ciekawe kto mu te brednie wypisuje

   ~Informatyk 32 minut temu
   Pracuje w duzej firmie IT w duzym polskim miescie. Ludzie mlodzi, po 30- tce, po studiach wyksztalceni. Rozmawialismy w zespole o debacie i wszyscy przyznali, ze Duda wygral i ze nie chca juz Komora. Duda wygra. 🙂

   ~Grzegorz 37 lat (przedsiębiorca) 39 minut temu
   W telewizji wygrywa naczelny, w Internecie Duda. Służby już się szykują do cichych wyborów.

   ~WSIok 40 minut temu
   Przestancie na sile ratowac rezydenta! Mam dosc wypowiedzi pseudo publicystow i kolegow z partii ratujacych tego gbura co wraz z PO wyrzucil rzesze ludzi na emigracje!!!

   ~Katarzyna 23 minut temu
   Co to za debata? pytam jak Pan Komorowski zna pytania i ma zapisane na kartce i czyta a ponadto brak mu kultury przeszkadza .A Pan Duda z kulturą i on tylko może dokonać zmian na które czekamy .Pan Komorowski przebudzony ze snu szuka ratunku u wszystkich kolesi To taki ma być Prezydent ?

   ~Claudia 29 minut temu
   Jak wynika z podsumowania POlityków być merytorycznym równa się być agresywnym kłamczuchem. Czy to nie wspaniała wizja przyszłej Polski, rządzonej za jakiś czas przez ambitnych młodych Polaków, którzy dziś nie potrafią więcej samodzielnie myśleć ponieważ ich kręgosłupy zostały skrzywione ?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.