114 POLACY RODACY SŁOWIANIE ZACZNIJMY SIĘ BRONIĆ I REAGOWAĆ.

Serdecznie polecam ten tekst, bo tak jak i jego autor uważam, że od baaardzo dawna (Zaratusztra i inni), My Słowianie jako ludzie, jak i Prastara Tradycja Naszych Przodków, jesteśmy poddawani celowo zaplanowanej bestialskiej napaści, ze strony watach zakłamanych zbrodniarzy, wyznających rasistowską i nieludzką pustynną tradycję!!! Już najwyższy czas, by wszędzie zacząć nieustannie wołać WIELKIM GŁOSEM o tym zbrodniczym barbarzyństwie, nie mającym odpowiednika w całych dziejach ludzkości!!!

ZABIJA SIĘ TU NIE TYLKO NAS – LUDZI, ALE I PRASTARĄ TRADYCJĘ I KULTURĘ NASZYCH PRZODKÓW, JAK I PAMIĘĆ O NICH!!! TO ZBRODNIA NAD ZBRODNIAMI!!!

Należy rzucać tę smutną prawdę wszystkim podważającym ten fakt, prosto w ich obłudnie uśmiechnięte twarze, tak silnie, jak to jest tylko możliwe!!!

PAMIĘTAJCIE, ŻE ONI WSZYSCY SĄ WSPÓŁWINNI I WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA TO, CO ROBI SIĘ TERAZ NAM, JAK I ZA TO, CO ICH ZBRODNICZY PRZODKOWIE ZROBILI NASZYM PRZODKOM!!! PUSTYNNA TRADYCJA ŁĄCZY ICH WSZYSTKICH!!!

Nie ma to znaczenia, czy są to wyznawcy tzw. judaizmu, krześcijaństwa, islamu, marksizmu, komunizmu, kapitalizmu, poprawności politycznej, czy jakiejś innej obrzezanej historyjki, bo wszystko to jest jednym i tym samym, czyli krwawym, ropiejącym wrzodem na ciele ludzkości!!! Przez takich prawda została zamieniona w kłamstwo, uczciwość w oszustwo, morderstwo stało się cnotą itd, bo… tak naucza ich pustynna tradycja, której nauki zapisane są w jej zakłamanych, rasistowskich, nieprawdziwych pustynnych źródłach!!!

Niech całe to zło, wywodzące się z tych źródeł zatrutych nienawiścią do Słowian i innych ludów, ostatecznie wpadnie w bezdenną czeluść i zniknie tam na zawsze!!!

SŁOWIANKI I SŁOWIANIE,

NIECH OŚWIECI NAS SAMOŚWIADOMOŚĆ PŁYNĄCA Z PRASTAREJ WIEDZY I TRADYCJI NASZYCH SŁOWIAŃSKICH PRZODKÓW, A SZACUNEK DO NICH I ICH MĄDROŚCI, DODA NAM ODWAGI!!!

KONIEC PRZECIW-SŁOWIAŃSKIM OBRZEZANYM KŁAMSTWOM!!!

To co teraz, to co będzie i było

Od kilkuset lat toczy się wojna przeciwko Słowianom. Usiłuje się nas zniewolić fizycznie i ekonomicznie, wynarodowić, pozbawić naszej wiary i kultury, sfałszować historię, wypędzić z naszych ziem, pozbawić wszelkiej własności, odbierać dzieci wychowując je na bioroboty-potulnych parafian i dobrych konsumentów, a wreszcie fizycznie zniszczyć.

Dlaczego?

My Słowianie jesteśmy grupą ludów genetycznie odpornych na próby podporządkowania. Reprezentujemy jeśli nie najstarszą to jedną z najstarszych cywilizacji na kuli ziemskiej. Wszelkie próby dokonania zmian w naszej świadomości spełzają na niczym. Zakodowana wiedza odbija od korzeni i z powrotem rozkwita.

Słowianie zajmują tereny, które w ciągu kilkunastu lat będą miały najbardziej korzystny klimat na kuli ziemskiej.

To dwie najważniejsze przyczyny dla których jesteśmy bezlitośnie niszczeni wszelkimi metodami jaki nasi przeciwnicy są w stanie wymyślić.

Takiego bestialstwa jak w stosunku do Słowian w znanej historii świata nikt w stosunku do nikogo się nie dopuścił i nikt by tego nie tolerował. Eksterminację Słowian…

View original post 893 słowa więcej

2 thoughts on “114 POLACY RODACY SŁOWIANIE ZACZNIJMY SIĘ BRONIĆ I REAGOWAĆ.

 1. Wyznawcy pustynnej tradycji, mają zwyczaj albo przerabiać takie drzewa na szubienice, krzyże, albo inne narzędzia tortur, albo robią z nich wykałaczki, albo zwyczajnie palą je na stosach… jak w kraju Lahów, zwanym teraz Polską…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Drzewo-ktore-rosnie-od-ponad-1700-lat,wid,17648113,wiadomosc.html?ticaid=115131&_ticrsn=3

  ~Jo 1 godzinę i 41 minut temu
  w polsce by juz splonelo

  Najstarsze rosnące w Hiszpanii drzewo oliwne ma 1701 lat i rośnie w Ulldecona na południu Katalonii – wynika z badań przeprowadzonych przez Politechnikę Madrycką.

  Drzewo zostało posadzone w 314 roku w czasie rządów cesarza rzymskiego, Konstantyna I Wielkiego. Okoliczni mieszkańcy nazywają drzewo „Farga de Arion” – kuźnią Ariona.

  Rośnie w pobliżu dawnego traktu wyznaczonego przez cesarza Augusta, podobnie jak 34 inne tysiącletnie drzewa oliwne. Jednak żadne z nich nie pochodzi z czasów Konstantyna I Wiekiego.

  Badania przeprowadził Wydziału Leśnictwa i Inżynierii Lądowej madryckiej politechniki. Studenci przy pomocy lasera mierzyli objętość pni drzew i obliczali ich wiek.

  Ulldecona należy do tzw. Terrirorio del Senia – zrzeszenia 27 wsi, na terenie których rośnie prawie 5 tysięcy zabytkowych drzew oliwnych. Jest to największe takie skupisko na świecie. Drzewa te wciąż rodzą oliwki, z których co roku wyciskana jest oliwa.

  ~toma1 5 godzin i 21 minut temu
  piękne coś takiego należy pokazywać w serwisach godne pochwały i naśladowania.

  ~olio 5 godzin i 22 minut temu
  majestatyczne, przepiękne!

  ~oleśka 4 godziny i 40 minut temu
  dlatego warto sadzić drzewa- niektóre są wieczne- jak ludzie. Mądrość Natury stworzona przez BOGA. Dlatego warto żyć i obserwować tę mądrość chociaż przez krótki życia czas

  ~plokij 1 godzinę i 34 minut temu
  „Mądrość Natury stworzona przez BOGA”- przez którego boga?

  ~dasda 2 godziny i 8 minut temu
  bajkowo fantazyjne

  ~Alvadan 1 godzinę i 39 minut temu
  Cesarstwo Rzymskie wszystko co stworzyli przetrwało tysiące lat, nawet drzewka które posadzili wytrzymały niszczycielski upływ czasu. To pokazuje jak potężni oni byli. Nawet sama przyroda jest im i ich dawnym Bogom przychylna.

  Polubienie

 2. Wyznawco pustynnej tradycji, no i co jesteś z siebie i z tej swojej pustynnej tradycji ciągle dumny? Lubisz palić i niszczyć i mordować w jej imię? Sprawia ci to przyjemność? Nie odpowiadaj… oglądaj…

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/31/programowe-niszczenie-slowianszczyzny/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/24/dab-chrobry-walczy-o-zycie/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/25/dab-chrobry-przezyl-ale-inne-deby-ida-nadal-pod-topor/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/18/w-obronie-debu-w-lipnicy-murowanej/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/18/nadal-gina-nasze-swiete-deby/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/23/plona-swiete-deby-na-swietej-poganskiej-ziemi/

  https://bialczynski.wordpress.com/2012/08/22/z-interii-nie-ma-konca-barbarzynstwu-900-letni-dab-spalony-nagroda-zqa-wskazanie-sprawcy-1000-zlotych-kpina/

  http://mojaslowianskafilozofia.blogspot.co.uk/2012/08/spona-dab-cyganski-swiete-drzewo-na.html

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1291569,Dab-Chrobry-jeden-z-najstarszych-w-Polsce-nie-zostanie-wyciety

  http://www.rp.pl/artykul/1158211.html
  Pożar zniszczył dąb Chrobry, jedno z najstarszych polskich drzew

  Dziewięć jednostek straży pożarnej gasiło ogień, który trawił jedno z najstarszych polskich drzew – dąb Chrobry, rosnący w Borach Dolnośląskich.

  Drzewo rośnie około 300 metrów od wsi Piotrowice, na terenie województwa lubuskiego, tuż przy granicy z województwem dolnośląskim.

  Według specjalistów dąb wykiełkował około roku 1250, ma 760 lat, 28 m wysokości, a obwód jego pnia wynosi około 10 metrów. Korona ma rozpiętość około 16 metrów.

  Chrobry, dąb szypułkowy, został uznany za pomnik przyrody w latach 60. ubiegłego wieku, ale już przed wojną był objęty ochroną.

  Zgłoszenie o pożarze straż otrzymała około godz. 10. Nie wiadomo, w jakim stopniu ogień uszkodził drzewo i czy uda się je uratować. Na miejscu zdarzenia, oprócz 9 jednostek straży pożarnej jest też policja.

  Zdaniem strażaków – dąb został podpalony od środka.

  Rzeczniczka Lasów Państwowych Anna Malinowska poinformowała, że policja wszczęła dochodzenie w sprawie podpalenia dębu.

  Mad David (gość) pisze: 18 listopada 2014 15:25:48
  Jak żałosne trzeba mieć życie, żeby podpalać tak rzadkie okazy natury?

  Krzysztof (gość) pisze: 18 listopada 2014 15:27:33
  Trzymam kciuki za „Chrobego”, ale najważniejsze jest schwytanie sprawców. To już kolejne podpalenie jednego z najbardziej okazałych polskich drzew. Cztery lata temu spłonął najgrubszy polski dąb „Napoleon”, dwa lata temu „Dąb Cygański”. Podpalacze, jeśli zostaną ujęci, powinni być pokazani społeczeństwu, i ukarani jak najsurowiej, zgodnie z literą prawa.

  wielkoludek (gość) pisze: 18 listopada 2014 15:18:11
  Jakim trzeba być chwastem, żeby niszczyć coś tak niezwykłego.

  http://www.wykop.pl/link/2248490/plonie-jeden-z-najstarszych-debow-w-polsce/

  Pro-Xts 7 mies. temu
  @sciana: @Fzhut: @agablazej: Żołędzie z tego dębu zostały poświęcone przez papieża Jana Pawła II 28 kwietnia 2004 roku podczas pielgrzymki leśników do Watykanu. W szkółce w Nędzy wyhodowano z nich 500 sadzonek (każda z nich ma certyfikat pochodzenia), które zostały rozsadzone po całym kraju jako tzw. dęby papieskie upamiętniające Papieża-Polaka.

  mattommottam 7 mies. temu via Android
  Pytam z ciekawosci: co z tego? Po co sie zachwycac drzewem ktore ma 750 lat? Co w nim takiego niezwyklego? Prosze o normalne odpowiedzi, bo jestem ciekawy. Ja nie widze w tym zadnej straty ale moze jak ktos mi wytlumaczy to zaczne inaczej na to patrzyc.

  Crusier 7 mies. temu via Android
  @mattommottam: Proponuję w miejscu Wawelu postawić centrum handlowe. Po co się zachwycać czymś, co ma pareset lat?

  mattommottam 7 mies. temu via Android
  @Crusier: zabytki to absolutnie inna rzecz. Zamek na wawelu wyglada „troche” inaczej niż buda z frytkami. A czym rozni sie ta roslina od innych? Widze ze minusowac to kazdy umie ale jak narazie nikt nie wytlumaczyl o co chodzi.

  Crusier 7 mies. temu via Android
  @mattommottam: Stare drzewa i stare budynki są chronione z podobnych powodów. Bo maja wartość historyczną i często kulturową, są z nimi związane legendy itd. No i skoro tyle lat przyżyły, to muszą mieć dobry materiał genetyczny. Poza tym istnieją też pomniki przyrody nieożywionej, np. głazy.

  zwykly_szpadel 7 mies. temu
  @mattommottam: jako drewno nie jest więcej warte niż jakiekolwiek inne. Natomiast jako symbol… istniało prawie przez cały czas trwania państwa Polskiego. Widziało naszych praprzodków jako dzieci i ich praprzodków przed nimi. Przetrwało zawieruchy wojenne, zabory, wszelkie zawirowania historii. Naprawdę nie porusza to Twojej wyobraźni?

  mattommottam 7 mies. temu via Android
  @Crusier: nie no jasne ze istnieje cos takiego jak pomnik przyrody. Ale jaka kultura wiaze się z drzewem? Najlepiej zostawic wszystko co jest stare bo moze na tym kamieniu ktos wbil dwa nagie miecze a do tego strumienia sral Batory. O co w tym chodzi?

  SzaryRycerzNaZielonymRumaku 7 mies. temu
  @mattommottam: To nie jest nawet kwestia, że to jest „tylko drzewo, co ma 700 lat”. Chodzi o tradycję, symbol, coś, co łączy nas z przeszłością oraz tożsamością. Może to nie jest bardzo efektowny, wielki symbol jak zamek, ale trwały i wiekowy. Już fakt, że stał się elementem legend czy też został poświęcony przez Jana Pawła II stawia go w pewnym miejscu naszej kultury.

  Każdy może rozumieć to w różny sposób. Dla prostego chłopka takie Stonehenge czy bretańskie megality to będą zwykłe kupy kamieni, które należałoby zaorać.

  proweniencja 7 mies. temu
  @mattommottam: Dęby (nawet te młode) to nie jakaś tam jarzębina. Od tysiącleci stanowiły obiekt kultu (tym bardziej dla nas, Słowian). Ale żeby dowiedzieć się czemu tak jest trzeba najpierw skończyć z pisaniem głupich komentarzy, wyjść z domu i znaleźć choćby pięćdziesięcioletni okaz. albo chociaż poszukać obrazków

  bomieboli 7 mies. temu
  @proweniencja: Dęby to zacne i majestatyczne drzewa, coś takiego w sobie mają, że aż ciężko jest przejść i nie zwrócić na nie uwagę. Zawsze gdy takiego spotkam w lesie czy jakiejś polnej drodze, tak sobie stoję i spoglądam.

  magik111 7 mies. temu
  @mattommottam: Jak nie ruszają cie argumenty o historii i tradycji to może to, że to dobra atrakcja turystyczna. Ktoś przyjeżdżał zobaczyć m.in. stare drzewo. Przy okazji kupili pamiątkę i zeżarli obiad w restauracji. Ludzie oglądają znaczki, kapsle, zwierzęta… Inni lubią drzewa…

  mattommottam 7 mies. temu via Android
  @magik111: najlogiczniejszy powod podales. Dzieki!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.