117 Rasistowska robota i mowa nienawiści, pytanie tylko czyja, bo na słowiańską, to ona nie wygląda… 01

Jeśli komuś wydaje się, że to co zostało opublikowane tu: https://skribh.wordpress.com/2015/06/19/polacy-rodacy-slowianie-zacznijmy-sie-bronic-i-reagowac/, to nieprawda i jakieś takie coś niedobrego, nieprawdziwego, bo wyssanego z mlekiem naszych słowiańskich matek, no cóż… W takim razie, no to wy wszyscy przeciw-słowiańscy rasiści, trzymajcie się mocno czegoś, co tam macie pod ręką, bo miło to tu już wam nie będzie! My Słowianie już rozumiemy, że wy nienawidzicie Nas z wielu powodów, ale najważniejszym z nich jest to, że jakbyście nie udawali i zaprzeczali temu, to dobrze wiecie, że to Nasza Słowiańska Tradycja jest Prastara i Prawdziwa, a wy z tym waszym chorym rasizmem, tradycyjnym ludobójstwem i zupełnym zakłamaniem, zapisanym w waszych źródłach i w waszych sercach…

Najpierw podstawa prawna za:

https://terazbedziebylo.wordpress.com/2015/06/08/ludobojstwo-narodu-przez-asymilacje-wzgledem-prawa/

Ludobójstwo narodu przez asymilację – względem prawa

Termin ludobójstwo (a dokładnie genocide, który później został przetłumaczony na ludobójstwo) wprowadził żydowski prawnik Rafał Lemkin w swojej pracy „Axis Rule in Occupied Europe” („Rządy Osi w okupowanej Europie”) wydanej w 1944 w USA, łącząc greckie słowa „genos” (rasa, ród) i „cide” (zabijać).

W książce tej Lemkin definiuje ludobójstwo w następujący sposób:

„Ludobójstwo nie musi oznaczać natychmiastowego zniszczenia narodu”… „Ma to oznaczać skoordynowany plan i różne działania, mające na celu zniszczenie istotnych podstaw życia grup narodowych, w celu unicestwienia tych grup. Celem takiego planu będzie rozpad instytucji politycznych i społecznych, kultury, języka, uczuć narodowych, religii, oraz zniszczenie gospodarczej egzystencji grup narodowych, bezpieczeństwa osobistego, wolności, zdrowia, godności, a nawet życia osób należących do tych grup.”

Konwencja ONZ w sprawie zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa definiuje prawnie ludobójstwo w ten sposób:

„Artykuł II

W rozumieniu Konwencji niniejszej ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

zabójstwo członków grupy,
spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,
przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.

Artykuł III
Następujące czyny podlegają karze:

ludobójstwo,
zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,
bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,
usiłowanie popełnienia ludobójstwa,
współudział w ludobójstwie.”

Przymusowa asymilacja jest na całym świecie uznawana za formę ludobójstwa.

Polski Kodeks Karny, stanowi iż:

„Art. 118. § 1. Kto, w celu wyniszczenia w całości albo w części grupy narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub grupy o określonym światopoglądzie, dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby należącej do takiej grupy, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

§ 2. Kto, w celu określonym w § 1, stwarza dla osób należących do takiej grupy warunki życia grożące jej biologicznym wyniszczeniem, stosuje środki mające służyć do wstrzymania urodzeń w obrębie grupy lub przymusowo odbiera dzieci osobom do niej należącym, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.

§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1 lub 2, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Art. 119. § 1. Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto publicznie nawołuje do popełnienia przestępstwa określonego w § 1″

——————————————-

Czy ktokolwiek zgodnie z tymi punktami karnymi zgłosił zawiadomienie o przestępstwie? Nikt? Nikt. Ponieważ nikt nie widzi rodzin, czyli pojedynczych jednostek wyjeżdżających z kraju którzy asymilują się z nowym społeczeństwem, ale to nie jednostki dorosłe które wyjechały, ale ich dzieci, które są podatne na asymilacje i w wieku dorosłym nie mają zamiaru wyjeżdżać, skoro im jest dobrze w swoim kraju.

Zgodnie § 2. osoby które pełniły władze w Polskim Rządzie i które doprowadziły do stanu, gdzie stosuje różne środki (LEGALNE, ale godzące w Rację Stanu) do wstrzymania urodzeń w obrębie grupy – Polaków, ale także który stworzył prawo gdzie dzieci SĄ PRZYMUSOWO ODBIERANE (np. ostatni przypadek że matka która jest po prostu gruba, straciła dziecko, bo wg kuratorów nie była wstanie sprawnie opiekować się dzieckiem – mimo że ono nie chciało odchodzić od niej, już nie mówiąc o setkach przypadków gdzie dzieci są odbierane z powodów braków finansowych, a na które potem płacimy za nie z podatków) to jest CZYN KARALNY póki co, zgodnie z kodeksem karnym.

W kodeksie jest luka, wg mnie nie jest zapisany i to premedytacją, ponieważ tworzyły go lewicowe rządy (wg mnie żydowskie), więc mogły mieć już plan jak wyniszczyć naród który przeszło 1,5 tys. lat jest w miarę jednolity etnicznie, mimo że jego losy toczyły się bardzo krętymi drogami. A tą luką jest brak uznania masowej emigracji za zdradę stanu.

Jednakże dziwię się ludziom że nie widzą tego, że rządy PO i PIS, a wcześniej AWS i SLD spowodowały że mamy największą w historii Polaków ich emigrację i to nie po to aby stworzyć nową społeczność, ale aby zniknąć w społeczności już istniejącej. To jest ludobójstwo narodu.

 

6 thoughts on “117 Rasistowska robota i mowa nienawiści, pytanie tylko czyja, bo na słowiańską, to ona nie wygląda… 01

 1. http://vod.pl/filmy-dokumentalne/nkwd-gestapo-braterstwo-krwi/m1lnd#0

  Film dokumentalny ukazujący współpracę między Gestapo a NKWD w likwidowaniu i „podstawianiu” sobie wzajemnie niewygodnych wrogów systemu faszystowskiego i komunizmu przez obie zbrodnicze organizacje. „NKWD – GESTAPO. Braterstwo krwi” to historia bliskiej współpracy organizacji w różnych dziedzinach przy wymianie więźniami. ZSRR wysyłał do Niemiec głównie antyfaszystów i Żydów, których później mordowano. Niemcy w zamian wydawali Moskwie ludzi, którzy dawniej wyemigrowali i opowiadali się przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Ci zginęli głównie w łagrach…

  NKWD – GESTAPO. Braterstwo krwi
  2009 Polska 30 min Kat. wiekowa: 16
  Gatunki: Dokument, Historyczny
  Reżyseria: Halina Samojłau
  Dostępny w pakietach: Wojenne filmy dokumentalne
  Dostępny do 31 marca 2016

  Polubienie

  • Kolejny bardzo ciekawy artykuł pana Adriana Leszczyńskiego. Tomassus, bardzo Ci dziękuję, za odnośnik na niego. Ja z kolei polecam ten, też tego samego autora: http://www.taraka.pl/germania_i_germanie

   Oba są tak dobre, że umieszczę je tu w całości, bo nie można ich z taraki reblogować. Ten człowiek robi wspaniałą robotę! Mam Wielki Szacunek dla Jego Trudu! PZDRWM!

   Polubione przez 1 osoba

   • Acz nie wszyscy uważają że on pisze mądrze, Ciągle nie mogę zrozumieć podejścia – ignorowania nie naukowców, nie historyków, nie archeologów, a wywyższanie tych którzy skończyli studia w dziedzinie i mają jakieś tam odkrycia badania. A żaden z nich nie zauważy że oni grają tak samo,

    Wg mnie w dobie ogólnodostępnej wiedzy, powinni swoje publikacje umieszczać w ogólnodostępnych zbiorach, właśnie także w formie blogów.

    Interakcja z użytkownikami internetowymi, ludźmi z otwartymi umysłami, powinna stworzyć nową jakość badań naukowych.

    Polubienie

 2. Polacy tego nie widza z roznych powodow – glownym jest ciagla praca niemieckich i syjonistycznych polskojezycznych mediow – wciaz nazywanych – nie wiedziec czemu i to nie tylko przez ich przedstawicieli, ale takze przez uwazajacych sie za uswiadomionych Polakow – polskimi.
  Oczywiscie, system tak skonstruowano, ze statystyczny Polak ma bardzo malo czasu i mozliwosci (nawet, jasli juz jakims cudem pojawi sie chec – czesto gdy popsuje sie kabel i tv nie dziala) na zglebianie swojej prawdziwej historii, badz szlifowanie patriotyzmu itp. Madrzy ludzie wynalezli ten system i go wdrozyli. Obecnie nie widac szans, aby go obalic – Polacy nie maja wciaz wiarygodnej alternatywy – to zreszta tez jest wynikiem zawlaszczania nazw, a zatem stojacych (wydawaloby sie) za tymi nazwami idei przez wystepujacych w mediach agentow obcych sil (wszyscy regularnie pojawiajacy sie w tych osrodkach propagandy ludzie sa w ten, czy inny sposob ‚ich’, obojetnie co mowia, nawet Korwiny, Wiplery, czy Winnickie, moze byc tak ze nawet nieraz nie zdaja sobie sprawy do czyjej bramki graja – pozyteczni idioci).

  Poki nie bedzie zmiany propagandy polegajacej na zadawaniu w koncu odpowiednich pytan gosciom w mediach (asy polskojezycznego dziennikarstwa jeszcze NIGDY nikomu z zarzadcow kraju nad Wisla nie postawily konkretnego pytania) i wynikajacej z tego dyskusji miedzy ludzkiej, puty nic sie nie zmieni.
  Jasne, ze sa srodowiska, w ktorych sie dyskutuje merytorycznie, ale to jest nisza My tu gadu gadu, a oni pisza historie i to ich wersja bedzie w podrecznikach. Im nie chodzi, aby przekonac wszystkich – im wystarczy wiekszosc, a nawet mniejszosc, ale krzykaczy, w tym czasie wiekszosc wystarczy uspic, zajac czyms innym. W naszym kraju stosuje sie od lat miks roznych strategii.

  Wydaje sie, ze jedyna opcja jest zrobic desant na rozglosnie, przy wykorzystaniu jedynej niezaleznej, patriotycznej sily w PL – kibicow (wiem, nierozgarnieci, skloceni, bez przywodztwa, niezdyscyplinowani, aczkolwiek nieobliczalni i z tradycja w sercu, a nie na ustach) – ustawic to tak, by w ciagu jednej nocy opanowac rozglosnie tv i radia w PL. Nie ma ma ich az tak wiele – zarzadcom nie starczy sluzb, aby je odbic.

  Dziennikarzom tam pracujacym dac wybor – albo twoja morda bedzie teraz mowic w zgodzie z interesem PL, albo areszt domowy, czy cos – zmienic w ciagu jednej nocy przekaz – podejzewam, ze polowa spoleczenstwa nie zorientowala by sie nawet, ze nastapila rewolucje, skoro nikt by im w tv tego nie powiedzial i radio. Potem, z mediami w garsci, poszloby juz latwiej.

  Nie pisze o aspektach prawnych, itp., gdyz jesli by ta sama procedure zastosowac wobec Sejmu – w ciagu nocy Sejm by usankcjonowal wszelkie zmiany. Przyklad Wegier pokazuje, ze pieski pustynne potrafia glosno szczekac, ale realnych sil za bardzo nie maja (kto i czym moglby tu fizycznie wejsc i okupowac? W czasach, kiedy sasiedzi byli duzo potezniejsi, okupacja sprawiala WIELKI problem – teraz probuje sie to deprecjonowac – dlatego wymyslono ucisk ekonomiczno – propagandowy, poprzez strach. Tylko kontrola nad mediami na to pozwala – zmienisz przekaz, zmienisz ksztalt fal mozgowych odbiorcow.

  Przyklad: W 15 minut po zdetonowaniu WTC, kiedy Swiat juz obiegly filmiki z CNN z dorysowanymi modelami samolotu satelity okoloziemskie odnotowaly nagla zmiane w ziemskim polu magnetycznym. Zarejestrowaly szok ludzi po obejrzeniu przekazu. Wnioski wyciagnijcie sami.

  Jesli ktos ma lepszy sposob aby odzyskac teren przynajmniej miedzy Odra, a WIsla dla wolnych ludzi – niech napisze.

  PS. Ostatnio powstaly rozne ‚niepokorne’ i ‚niezalezne’ rozglosnie rtv – nie dajcie sie oszukac – to reakcja rzadcow na kurczaca sie wiekszosc przy tradycyjnym, pookraglostolowym przekazie polsatu i tvnu. Tak bardzo rozegrali roboczo czesc spoleczenstwa (w imie ‚dziel i rzadz’) i tak im ta grupa urosla, ze trzeba bylo wprowadzic dla nich osobny kanal propagandowy, gdyz ich plaszczyzny postrzegania formowano tak dalece inaczej, ze sa nie kompatybilne z przekazem. Po to jest na swiecie milion kanalow, zeby miec wiekszosc czym podrazniac.

  PS2. Na tym blogu wykonuje sie swietna robote – duzo farby zeskrobano :).

  Polubienie

  • Myślę, że zajęcie rozgłośni itp. nic nie da, a jedynie pozwoli zarządcom LeHii, wyłapać ujawnionych niepokornych, i to nie pod byle pretekstem, ale dlatego, że napadli na radiostacje, tak jak to zrobili np. „polscy naziści” w Gleiwitz w tzw. 1939r…

   Myślę, że takie opanowanie przez np. „kiboli” nawet wszystkich mediów … ale na krótki czas, nic nie da, bo sprzedajni propagandowcy i gadające głowy, czyli tzw. „dziennikarze” nie zmienią się. Myślisz, że Szechter by sie zmienił i zrozumiał co wyprawia? On dobrze wie, co robi i mówi… On to kocha… bo ten typ tak ma! Kłamstwo i ich pustynne odchody są ich pożywką i pasa sie na nich z wyraźnym zadowoleniem. Nie jest tak?

   On i jemu podobni (nie mówię, że wszyscy oni) zawsze powiedzą to, co w danej chwili jest im na rękę, czyli to co każą im powiedzieć ich władcy, a jak trzeba będzie to dla ratowania własnych 4 liter, sprzedadzą własne matki, dzieci, całe rodziny, kogo trzeba, dokładnie tak, jak to ich obrzezani ziomkowie robili, np. podczas okupacji niemieckiej podczas 2WŚ, ale i nie tylko wtedy…

   Zobacz, co mówi dr Ewa Kurek na temat ich pustynnej „etyki”… i pozbądź sie złudzeń, że coś można z tym zrobić, bo RASIZM, ZAKŁAMANIE, MORDERSTWA, LUDOBÓJSTWA, SĄ ISTOTĄ ICH PUSTYNNEJ TRADYCJI!!!
   Należy odciąć się od tego i pozwolić im dokisić się w ich własnym obrzezanym sosie… w końcu więcej ludzi zrozumie, w co oni graja… a jak nie zrozumieją… no cóż… i tak islam szybciej niż myślą, zajmie się takimi Szechterami itp. po swojemu, sami proszą się o to i tylko przyśpieszają to…

   …..

   Dzięki za dobre słowo, o zeskrobywaniu itp… tyle że to zeskrobywane, to jest zaschnięty pustynny kał i słowiańska krew, a nie jakaś farba… niestety 😦 PZDRWM.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.