119 Zwyrodniała pustynna rozrywka na masę, czyli macie to, co same kcieliśta. Z gorącymi pozdrowieniami dla wszystkich ciągle jeszcze popaprawnych politycznie

No i co, a nie mówiłem? Może zorganizujecie sobie jakiś marsz przeciw złym extre-mistycznym terrorystom, co to niegodziwie ośmielają się siać zamęt i nieład? Jakże to tak? Wy tu im kwiatki w lufy, a oni wam lufy… żeby jeszcze chociaż w… Niszczenie świata i zachodniej cywilizacji… Nie wiem, o jakim świecie i o jakiej niszczonej cywilizacji kwiczą teraz, wszystkie te lewackie gardła, bo na pewno nie o Mojej Cywilizacji i Tradycji Słowiańskiej?!! Najpierw prawie do szczętu zniszczyliście to, co było prastare i podstawowe dla większości, tego co nas jako cywilizacja otacza, a teraz wylewacie te swoje krokodyle łzy? Mądrze jak zwykle… i na czasie…

Przedstawiam zbiór materiałów na temat zakazany i wściekle zakłamywany przez lewackich „przodowników multikulti, wolne media i takich tam wielopłciowców i wielonarodowców”.

Przodownicy wszelkiego wynaturzenia i zwyrodnienia patrzcie i podziwiajcie… bo to także i wasza robota. A tak przy okazji, czujecie już chłód stali na waszych postępowych gardłach? Podnieca to was wystarczająco, czy czekacie już tylko na odbezpieczony granat namiętnie wsadzony wam w jakiś otwór?

https://www.youtube.com/watch?v=WSiehK2asbI” – Uwaga, należy kliknąć ten odnośnik, żeby wyświetlić właściwy film pod tytułem „#ProudToLove – Celebrating Marriage Equality and LGBT Pride Month”

Ktoś widział jakichś np. dwóch mamósiów i dwie tatusie co to naturalnie, zgodnie z prawami Przyrody poczęli dziecko, bez jego adopcji… i czy miało to miejsce w tzw. państwie islamskim? Srogie kęsim na was lewaki nadciąga!!! Ciężko na to pracujecie!!! Cała przyroda idzie na was, ale na sztandarach ma napisane „Państwo Islamskie”… 🙂

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17665965,gpage,2,img,17666043,kat,1356,title,Samobojczy-atak-na-meczet-w-Kuwejcie,galeria.html

W południe w piątki meczety są przepełnione
Zamachowiec wszedł do środka i wysadził się w powietrze. Państwo Islamskie ujawnia jego nazwisko – Abu Suleiman al-Muwahed. Arabskie media relacjonują, że sprawcy wiedzieli, kiedy dokonać ataku: w południe w piątki meczety są przepełnione.
(…)
Celem ataku była „świątynia odrzucających prawdziwą wiarę”
W wydanym oświadczeniu poinformowali, że zamachowiec nazywał się Abu Suleiman al-Muwahed, a celem ataku była „świątynia odrzucających prawdziwą wiarę”, nawiązując w ten sposób do szyickiego odłamu

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Zamach-na-szyicki-meczet-w-Kuwejcie,wid,17665537,wiadomosc.html

Zamach na szyicki meczet w Kuwejcie
Rośnie liczba ofiar zamachu na szyicki meczet w Kuwejcie. Według najnowszych danych zginęło 25 osób, a 202 odniosło rany. Stan wielu z nich jest krytyczny. Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie. Do ataku terrorystycznego doszło w piątek również we Francji i w Tunezji. Ładunek w meczecie zdetonował zamachowiec-samobójca. Z miejsca zdarzenia rannych odwożono do szpitali. Według świadków w momencie eksplozji do meczetu na piątkowe modlitwy przybyło około 2000 osób. W ostatnim czasie terroryści z samozwańczego Państwa Islamskiego nasilili ataki na szyitów w krajach, gdzie mogą liczyć na poparcie ze strony sunnickich pobratymców. Do zamachów na szyickie meczety doszło w Arabii Saudyjskiej i Jemenie. Szyici to główni przeciwnicy Państwa Islamskiego w Syrii i Iraku.

Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie. Terroryści opublikowali oświadczenie, w którym ujawnili nazwisko zamachowca-samobójcy. Cel zamachu – czyli szyicki meczet – nazwali w nim „świątynią odrzucających”. Szyici to główni przeciwnicy Państwa Islamskiego w Syrii i Iraku. W ostatnim czasie terroryści z samozwańczego Państwa Islamskiego nasilili ataki na szyitów w krajach, gdzie mogą liczyć na poparcie ze strony sunnickich pobratymców. Do zamachów na szyickie meczety doszło w Arabii Saudyjskiej i Jemenie.

~poll 1 godzinę i 38 minut temu
Podziękujmy Amerykanom za demokratyzowanie całego Bliskiego Wschodu. Był „dyktator” trzymał wszystkich krótko. Good job juesej! A teraz to też problem Europy, bo te zwierzęta dobijają się do bram UE.

~Petiwczoraj
Jakbyś się interesował polityką to byś wiedział, że inicjatorem interwencji w Syrii i Libii była Francja i Anglia. Ale przecież twój post ma zupełnie inne zadanie – budować wizerunek USA jako agresora. Doswiedania

~dumny antysemitawczoraj
Xyz, właśnie o to jest coraz większy dym. Nienawiść świata arabskiego do Zachodu jest spowodowana imperialno-faszystowską polityką Izraela. Na Bliskim zainstalowali się Żydzi, i próbują wszystkich rdzennych mieszkańców tych ziem trzymać, jak to napisałeś – krótko… Żydzi i ich bullterier – USA. Nie bójmy się prawdy.

~pollwczoraj
Przecież to uSSa zrzuca broń i wyrzutnie rakiet „rebeliantom” w Syrii i Libii. To uSSa uzbroiło mudżahedinów lub TALIBÓW przeciwko sowietom. Gdbyby uSSa nie pomagało talibom to ZSRR zrobiłby porządek w Afganistanie i nie byłoby 11 września i reszty tych wojen.

~Bat nadebilwczoraj
szyici i sunici ten sam pien religi ale dopuki sie nie powybijaja, nie bedzie spokoju , gorsi sa sunici ale ich jest wiacej i jak to rozwiazac

~gienekwczoraj
Jesteś w błędzie ..USA wiedziało co robi o to im chodziło ..to co tetaz soę dzieje to jest specjalna robota USA liczą na większą rozróbę

~wielkopolanin 9 minut temu
To sobie Peti wpisz w wyszukiwarkę „3 sposoby USA na obalenie „dyktatury” – wywiad ekonomisty od brudnej roboty Johna Perkinsa – może wtedy dojrzysz kto powoduje światowy chaos i biedę.

~poll temu
Oczywiście, że USA robi to celowo. Przecież to nie są niedorozwoje (no może oprócz Busha juniora…). Tamte państwa są bogate w np. ropę. Popatrzcie ile w USA jest koncernów paliwowych, ile jest koncernów zbrojeniowych, banków. Rockefeller i spółka to tylko wierzchołek góry lodowej. Te kręgi interesów mają swoich wykupionych polityków, nawet prezydent USA jest podległy tym ludziom, bo dzięki nim jest na tym stanowisku. W czasie pokoju nie ma zapotrzebowania na broń. Więc trzeba stworzyć te zapotrzebowanie… USA postraszyły Rosją i już cała Europa kupuje sprzęt Izraelski czy Amerykański (lub oparty na ich technologiach)- biznes się kręci.

~RzeczywistaRzeczywistosc. 21 godzin i 46 minut temu
Sunnitow jest chyba ok 85 % a szyitów ok 15 %…te religijne konflikty na Dalekim Wschodzie to już sa od zarania…do tego jeszcze oliwy dolewa ”Wielki Brat”,Który wspolczesnie widzi zyski z wojen,konflikow wojennych,politycznych, religijnych czy wojen i konfliktow wewnętrznych w krajach na wschodzie,Afryce czy innych częściach swiata…o pokoju nawet nie można marzyc bo jak widać to tych konfliktow,zaostrzen wszelkiego typu coraz więcej jak choćby przybyl konflikt zagrazajacy wojna w Europie bo co dotyczy Ukrainy i Rosji może rozlać się na cala Europe i swiat…i coz w wielu tych ogniskach haniebnie maczali i maczają swe lapska polski nie/rząd wraz z Wielkim Bratem, co z tego wynika/wyniknie?…wymknie się z pod kontroli i tragedia swiata będzie nieunikniona…a cywilni ludzie najbardziej ucierpia z tej ”politycznej”zabawy rzadzacych krolow ziemi wg;Biblii Bestii swiatowych rzadow…do tego konflikty religijne a w tym duzy ai można rzec ogromny fplyw ma katolicyzm,ktory wg Biblii to ”Matka nierządnic”a odlamy katolicyzmu to owe nierzadnice,ktore wespol z Bestia doprowadzają do tych tragedii,dramatow i nieszczesc ludzkości swiata.

…..

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17665301,gpage,2,img,17665439,kat,1356,title,Zamach-we-Francji,galeria.html

Eksplozja zbiorników z gazem

Bramę zakładów gazowych amerykańskiej firmy Air Products (siedziba w Allentown w Pensylwanii) w Saint-Quentin-Fallavier, ok. 30 km na południowy wschód od Lyonu, ok. godz. 10 staranował samochód z jedną lub więcej osobami. Nieco później nastąpiła eksplozja zbiorników z gazem. Według źródeł zbliżonych do sprawy mężczyzna, który przedostał się na teren zakładów, miał islamistyczny sztandar w ręku.
(…)
Według informatorów agencji AFP w pobliżu zakładu znaleziono ciało pozbawione głowy, „ale nie wiadomo jeszcze, czy ciało zostało przywiezione na miejsce, czy też nie”. Na miejscu znaleziono również flagę lub kilka flag z napisami po arabsku. AFP poinformowała także, że odciętą głowę, pokrytą arabskimi napisami, znaleziono zatkniętą na ogrodzeniu.
(…)

~zibi54 2015-06-26 (15:24)
Wpuszczajcie do Europy ze współczuciem więcej islamistów a oni wyrżną nas jak barany, gdyż prawda jest taka, że oni nigdy, przenigdy nie zasymilują się z kulturą europejską. Kto myśli inaczej – to znaczy, że nie potrafi myśleć !

moher contra babilon 2015-06-26 (15:53)
Chcieli lewacy multi kulti to mają. Nie wolno pozwolić na wpuszczanie uchodźców do Polski!!!!!!

…..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,USA-brak-dowodow-na-skoordynowanie-atakow-w-Tunezji-Kuwejcie-i-Francji,wid,17666682,wiadomosc.html

USA: brak dowodów na skoordynowanie ataków w Tunezji, Kuwejcie i Francji
Jak dotąd nie ma dowodów na to, że ataki w Tunezji, Kuwejcie i we Francji były skoordynowane – oświadczył w piątek amerykański Departament Stanu.

Rzecznik John Kirby poinformował, że ataki są wciąż badane, ale jak dotąd „nic nie wskazuje na to, by były one skoordynowane na poziomie taktycznym”.

– Oczywiście, jasne jest, że wszystko to były ataki terrorystyczne – oznajmił rzecznik na briefingu prasowym.

W piątek w odstępie kilku godzin w Tunezji, Kuwejcie i we Francji doszło do zamachów o motywach islamistycznych. W Tunezji śmierć poniosło 37 osób, a 36 zostało rannych. W Kuwejcie zginęło 25 osób, a 202 odniosły obrażenia. We Francji jedna osoba zginęła, a co najmniej dwie zostały lekko ranne.

Tego dnia doszło również do ataku islamistów z powiązanej z Al-Kaidą organizacji Al-Szabab na bazę sił Unii Afrykańskiej w Lego w Somalii. Zginęły w nim dziesiątki żołnierzy, w większości z Burundi.

~Tommii 17 godzin i 55 minut temu
Jak często zdarzają się zamachy ? A tu w 3 krajach w jeden dzień !!! Nie jest w interesie rządów żeby ujawniać powiązania tych zamachów bo to pokazuje bezradność czyli słabość państwa które nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa

~Olo 16 godzin i 25 minut temu
Oni są pojebani! Czas zeby w USA cis sie wydarzyło bo to juz zakrawa o pomstę! Ludzie niewinni giną a cywilizowany sie na to przygląda ! Komuś zależy aby tak sie działo ! Nic nie dzieje sur przypadkiem!

~Fang 17 godzin i 8 minut temu
Tak to „przypadek”. USrael sam stworzył ten twór który dziś niszczy Europę i Bliski Wschód. Teraz rżnie głupa tak jak zwykle.

~marek43 17 godzin i 29 minut temu
islam nie potrzebuje koordynacji.

~(..)wierny 17 godzin i 24 minut temu
Te ataki zostały skoordynowane już wieki temu czego dowodem są sury koranu…

~michal 15 godzin i 39 minut temu
czyli nic sie nie stalo, zlozmy kondolencje jak zawsze i lecimy dalej, to jest koniec cywilizacji zachodu…

…..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tusk-jestem-tym-bardzo-przygnebiony,wid,17666314,wiadomosc.html

Tusk: jestem tym bardzo przygnębiony
Zamach w Tunezji to poważny problem nie tylko dla bezpieczeństwa tego kraju, ale całego regionu, a także Europy – powiedział przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

Podkreślił, że pokój społeczny w Tunezji jest „bardzo wrażliwy”. – Dla całej Europy, nie tylko dla Tunezji i regionu, jest ważne utrzymanie politycznej stabilności w tym kraju – także ze względu na gorący problem imigracyjny – powiedział.

– Tunezja była jednym z niewielu państw w całym regionie, który dawał nadzieję na elementarną stabilizację polityczną. Sądzę, że nieprzypadkowo Tunezja jest wśród zaatakowanych państw przez terrorystów – dodał Tusk.
(…)

~59 latek 22 godzin i 8 minut temu
Tusk: jestem tym bardzo przygnębiony, – powiedział rzecznik prasowy Tuska, bo tusk jeszcze śpi.

~Moher Power19 godzin temu
..”Jest ważne utrzymanie politycznej stabilności w tym kraju – także ze względu na gorący problem imigracyjny – powiedział.”.. Przecież to jest bełkot

…..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nigdy-o-was-nie-zapomnimy-Internetowe-echa-zamachow,wid,17666674,wiadomosc.html

„Nigdy o was nie zapomnimy”. Internetowe echa zamachów
Zamachy terrorystyczne we Francji, Tunezji i Kuwejcie wstrząsnęły całym światem. Internauci wyrażają swoje oburzenie oraz smutek na portalach społecznościowych. „Nigdy o was nie zapomnimy” – napisała jedna z internautek, dodając zdjęcie po samobójczym ataku w kuwejckim meczecie. W zamachach zginęło w sumie ponad 50 osób.

~ja 15 godzin i 9 minut temu
heh to jest wszystko co dzisjesze spoleczentwo potrafi, wyrazac oburzenia na portalach spolecznosciowych…. smutne

~Prawda 5 godzin i 27 minut temu
Skoro politycy uważają, że islam to religia pokoju to powinni ich sobie do domów zabrać a nie skazywać niewinnych na śmierć .STOP ISLAMIZACJI EUROPY

~niczek 4 godziny i 50 minut temu
To są efekty wprowadzania multikulti.

~mjs 14 godzin i 21 minut temu
Dzjękujcie amerykanom. Był spokój póki nie zaczęli wprowadzać „demokracji”

~Rozum 14 godzin i 6 minut temu
Koń by się uśmiał, w internecie zapomina się w ciągu 5 minut po publikacji newsa. Puste frazesy, które bez konkretnych działań doprowadzą do kolejny gorszych zamachów, macie to jak w banku!

~wołyniak6 godzin temu
Nie zapomnimy o was do …… do następnego zamachu , gdybyście byli elitami , może pamiętalibyśmy trochę dłużej .

~Gips 13 godzin i 47 minut temu
„Nigdy o was nie zapomnimy” Ahahahahahahahahahahhaahahahhahaha nic dodac nic ujac smiech brak slow na to co sie dzieje czym wiecej tolerancji tym mniej Nas gdzie nie ma kary tam jest samowolka

~Koala 15 godzin temu
za dwa do trzech dni już nie będą pamiętać !!! Widziałem to już nie raz, nie dwa ………..!

~Strzyga 8 godzin i 55 minut temu
Kuwejt i inne państwa arabskie myśleli, że terrorystów można bezkarnie finansować i wspomagać bo oni zaatakują tylko w USA i Europie. Niestety, przeliczyli się… Może teraz zamiast pomocą dla bandytów arabskich zajmą się uchodźcami z Afryki północnej?

~Agata 5 godzin i 16 minut temu
No i najlepiej sprowadzmy emigrantow do nas to bedziemy mieli bajke i pole do popisu dla nich .Niemcy załuja ze wpuscili turkow oszwedach nie wspomne .Wszedzie gdzie sie pojawili jest smrod i strach .A moze bysmy sprowadzili polakow z kazachstanu i syberii bo to powinno byc priorytetem bowiem jestesmy 70 lat po wojnie i nikt o tym nie pomyslal

…..

A teraz na koniec coś specjalnie specjalnego dla przeróżnych politycznie popaprawych lewaków miłujących wszystko inaczej i nawołujących do postępowego podejścia do rodziny, płci lub do ludobójstwa białych ludzi… w imię ich przekonań. Oto wasza przyszłość. Przypatrzcie się, bo tego właśnie chcecie i o to tak usilnie walczycie. Wasze działania są z gruntu mądre i słuszne. Serdecznie postępowo też pozdrawiam!

http://www.tvp.info/18515363/krzyzowanie-ukamienowanie-i-zrzucanie-gejow-z-wiezy-okrutne-zbrodnie-panstwa-islamskiego

Krzyżowanie, ukamienowanie i zrzucanie gejów z wieży. Okrutne zbrodnie Państwa Islamskiego

Zrzucenie z wieży mężczyzn podejrzanych o homoseksualizm, krzyżowanie i ukamienowanie cudzołożnic – bojownicy z Państwa Islamskiego wprowadzają na podbitych terenach „średniowieczne” porządki, a filmy z przeprowadzonych egzekucji publikują w sieci – informuje brytyjski „Independent”.

Zdjęcia w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się pod koniec zeszłego tygodnia. Niektóre z nich są wyjątkowo drastyczne.

Geje zrzucani z wieży

W sieci można znaleźć m.in. kilka zdjęć z egzekucji pary gejów. Na pierwszym z nich, mężczyzna z zawiązanymi oczami, stoi na szczycie wysokiej wieży. Na kolejnym widać już, jak spada w dół. Na dole egzekucję obserwuje spora grupa gapiów. Na ostatnim zdjęciu widać zwłoki obu mężczyzn, które leżą na ziemi u podstawy wieży.

Kamienowani cudzołożnic i krzyżowanie złodziei

To nie jedyne zdjęcia barbarzyńskich egzekucji, które trafiły w ostatnim czasie do sieci. Wyjątkowo bestialsko potraktowano oskarżonych o kradzież mężczyzn. Podejrzanych najpierw przywiązano do metalowych krzyżów, potem odczytano wyrok i strzelono im w tył głowy.

Państwo Islamskie „pochwaliło” się też inną egzekucją i zamieściło zdjęcie z ukamienowania kobiety oskarżonej o cudzołóstwo. Scenariusz wyglądał podobnie. Najpierw publicznie odczytano jej przewinienia, a następnie obrzucono ją kamieniami. Zwłoki dziewczyny przykryto kawałkiem materiału.

To nie wszystkie egzekucje zbrodniarzy z Państwa Islamskiego – donosi „Independent”. Dżihadyści w odwecie za ofiary we własnych szeregach, przeprowadzili też co najmniej 17 ukrzyżowań młodych mężczyzn. (…)

 

17 thoughts on “119 Zwyrodniała pustynna rozrywka na masę, czyli macie to, co same kcieliśta. Z gorącymi pozdrowieniami dla wszystkich ciągle jeszcze popaprawnych politycznie

 1. A… i jeszcze wczoraj wordpress zmienił sobie kolor menu z niebieskiego na tęczowy, pewno dlatego, że w Usraelu dwóch samców i dwie samice po zawarciu związku małżeńskiego będą umiały/umieli począć i wychować dziecko, tak samo jak normalna para samca i samicy… Ten tęczowy kolor i jak i ta możliwość zawierania „legalnych” małżeństw, na pewno powstrzyma „terrorystów islamskich” przed zrzucaniem takich z wierz lub krzyżowaniem ich… w imię religii miłości…:-) Gratulacje.

  Polubienie

 2. ~as440 1 godzinę temu
  I to przeraża mnie najbardziej. Historyjki o mudżahedinach, o ISIS, alkaidzie to bajki dla grzecznych dzieci. Zwykli Arabowie (student inżynierii) mają sprane mózgi i nas nienawidzą. Każdy Arab jest dla nas potencjalnie niebezpieczny. Jesteśmy dla nich niczym. Im szybciej to zrozumiemy i odseparujemy się od nich do czasu, aż się ucywilizują tym lepiej. Nie można siadać do stołu z osobą, która nie akceptuje zasady, że życie każdego człowieka jest najwyższym dobrem.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Po-ataku-terrorystow-rzad-zamknie-salafickie-meczety,wid,17667876,wiadomosc.html?ticaid=1151f8

  Po ataku terrorystów rząd zamknie salafickie meczety

  Po piątkowym ataku terrorystów z Państwa Islamskiego, w którym zginęło ok. 40 osób, rząd tunezyjski postanowił zamknąć około 80 meczetów znajdujących się w rękach salafitów. Będzie to pierwsze poważne ograniczenie swobód w kraju od obalenia dyktatury prezydenta Ben Alego.

  Premier Tunezji Habib Essid oświadczył, wypowiadając się dla mediów, iż rząd podjął tę decyzję, ponieważ we wspomnianych świątyniach nawołuje się do przemocy w imię Koranu i były one finansowane przez pewne ugrupowania terrorystyczne.

  Kilka godzin wcześniej tunezyjski prezydent Bedżi Kaid Essebsi zapowiedział podjęcie przez państwo tunezyjskie „bezprecedensowych decyzji”, przed jakimi wstrzymywał się po pierwszym zamachu terrorystycznym z marca tego roku, ale które okazują się obecnie nieodzowne.

  – Chodzi o skonsolidowanie Tunezji pod jednym sztandarem – deklarował prezydent.

  Według ekspertów, na których powołują się tunezyjskie media, ponad 3 000 Tunezyjczyków – w tym 700 kobiet – wyjechało przez Turcję do różnych krajów Bliskiego Wschodu, aby przyłączyć się do kalifatu Państwa Islamskiego (IS).

  Tunezyjskie władze oceniają, że około pół tysiąca spośród nich powróciło w ostatnich miesiącach do kraju.

  Drugie tyle udało się do Libii, aby przyłączyć się do tamtejszej organizacji IS.

  Znany tunezyjski analityk zjawiska dżihadyzmu i autor niedawno wydanej książki na ten temat, Hedi Jahmed, w rozmowie z europejskimi dziennikarzami powiedział po piątkowym zamachu, że więcej niż się powszechnie sądzi, bo ponad 5 000 terrorystów z Tunezji zasiliło szeregi wojsk Państwa Islamskiego i innych ugrupowań dżihadystowskich.

  Część z nich rekrutuje się spośród byłych więźniów reżimu prezydenta Ben Alego obalonego w 2011 roku, których wypuszczono na wolność po przywróceniu swobód obywatelskich w kraju.

  Według niego „zjawisko dżihadyzmu pojawiło się jednak w Tunezji już w latach 1980.”, kiedy zaczęli powracać do kraju pierwsi emigranci.

  Jahmed, który jest redaktorem naczelnym dziennika internetowego w języku arabskim „Hakhakaik”, twierdzi, że Tunezja „dochowała się” już trzeciego pokolenia dżihadystów. Wielu z nich to młodzi ludzie, którzy powrócili z Syrii i zostali uwięzieni, ale znacznie większa liczba ma jedynie obowiązek meldowania się co jakiś czas na posterunkach policji. Kontrola nad nimi ze strony służb bezpieczeństwa jest bardzo słaba, ponieważ uległy one znacznemu osłabieniu po rewolucji tunezyjskiej.

  Agencja EFE, powołując się na źródło związane z tunezyjskim MSW, pisze, iż sprawca piątkowej masakry w Susie nie był w ogóle notowany przez tunezyjską służbę bezpieczeństwa.

  Był to 23-letni Saifedin Rezgui, student wydziału inżynierii na uniwersytecie w Kairuan, który w piątek w południe pojawił się z kałasznikowem na plaży hotelu w Susie i otworzył ogień do turystów.

  ~Andrzej 56 minut temu
  Bardzo dobrze. Trzeba twardo walczyć fanatykami religijnymi. Głupia Francja obaliła Kadafiego, a USA Saddama i osłabili Asada, dlatego też państwo islamskie urosło w siłę na terenie Libii, Iraku i Syrii. Brytyjczycy uzgadniają z Imanem czy może policja wejść do meczetu, śmiechu warte. Kadafi czołgami rozjeżdżał meczety, gdzie islamscy fanatycy spiskowali i chcieli zrobić z Libii państwo islamskie.

  ~BRAVO 49 minut temu
  Szkoda że w EU niesteć tych pseudo polityków na takie kroki jak zamykanie meczetów. I delegalizacji islamu w EU.W EU nie byłoby kryzysu gdyby nie ci imigranci którzy nie szanują naszej kultury,prawa i zasad, tylko pobierają zasiłki i ciagle im mało pasożyty.Dlaczego my mamy płacić i dawać pieniądze z naszych podatków na te pasożyty. Deportować wsszystkich zamknąć granice i większa część problemów EU się skończy

  Polubienie

 3. Jak działa się w Generalnym Katolandzie? Ano nie działa się… trza modlić się… Zresztą, myślę, że założenie jest takie, że jak przyjdzie islam, to nikt sobie świeżo ściętej głowy jakimiś wyborami zawracał nie będzie, no nie? Jesteśmy silni, zwarci i gotowi… zwłaszcza zwieracze są zwarte i gotowe…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Kompromitacja-podczas-wyborow-samorzadowych-Autorzy-systemu-nie-zamierzaja-placic-kar,wid,17663664,wiadomosc.html?ticaid=1151f8

  Kompromitacja podczas wyborów samorządowych. Autorzy systemu nie zamierzają płacić kar
  Twórcy systemu informatycznego, który zawiódł podczas ubiegłorocznych wyborów samorządowych, nie zamierzają płacić kar. Krajowe Biuro Wyborcze zapowiedziało, że będzie domagać się rekompensat finansowych od firmy Nabino – podaje radio RMF FM.
  (…)
  Podczas wyborów samorządowych 16 listopada system informatyczny nie zadziałał prawidłowo. Awaria systemu spowodowała, że wyniki wyborów zostały ogłoszone tydzień po nich. Na skutek problemów z liczeniem głosów do dymisji podało się ośmiu z dziewięciu sędziów PKW (…)

  ~polaczek 9 godzin i 56 minut temu
  macie to czego chcieliscie przygarniajcie wszystkich nadrachow ,lajzy obcokrajowcow a oni w imie ALLLLLAcha zgotuja w europie PIEKLO dluzej sluchajcie chameryki a pokuj pochlonie wszystko chamerykanie zdobeda zlote goru a zeuropy zostana bagna i dziury

  Polubienie

 4. ~m24 3 godziny i 59 minut temu
  to proste, kto nie zgadza się z porządkiem europejskim- z powrotem na pustynie – niech tam ganiają wielbłądy. Tylko władze europy nie posiadają właściwego kręgosłupu, dlatego będzie coraz gorzej.

  ~dziadek 1 godzinę i 48 minut temu
  to poprawność polityczna jest drogą do terroryzmu islamskiego

  ~Aka 3 godziny i 31 minut temu
  Teraz rasizm i ksenofobia mogą ocalić nam życie!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,AFP-podejrzany-zamachowiec-z-Francji-mial-wyslac-selfie-z-obcieta-glowa-ofiary,wid,17667826,wiadomosc.html

  AFP: podejrzany zamachowiec z Francji miał wysłać „selfie” z obciętą głową ofiary

  Mężczyzna podejrzany o atak na zakłady gazowe we francuskiej miejscowości Saint-Quentin-Fallavier oraz obcięcie głowy swojemu pracodawcy, która potem została przymocowana do bramy fabryki, miał sobie również zrobić z nią zdjęcie, tzw. „selfie” – podaje agencja AFP, powołując się na źródła zbliżone do śledztwa.

  Według AFP zdjęcie zostało potem przesłane dalej przez komunikator WhatsApp na numer telefonu komórkowego. Z kolei agencja Associated Press precyzuje, że chodzi o kanadyjski numer. „Francuscy śledczy pracują nad potwierdzeniem tożsamości odbiorcy, ale nie było w stanie potwierdzić doniesienia mediów, że chodzi o osobę, która znajduje się teraz w Syrii” – pisze AP.

  Podejrzany o dokonanie ataku to 35-letni Yassin Salhi. Został on zatrzymany w piątek na terenie zakładów gazowych w okolicach Lyonu. Według ostatnich ustaleń wjechał on samochodem w hangar na terenie fabryki, powodując eksplozję zbiorników z gazem. Potem usiłował wywołać kolejną. Koło samochodu znaleziono ciało 54-letniego mężczyzny.

  Głowa ofiary była przymocowana do bramy fabryki, a obok przypięto dwie islamskie flagi. Brytyjskie i francuskie media ujawniają także tożsamość zamordowanego – to biznesmen Herve Cornara, który prowadził firmę transportową.

  Jak zauważa agencja AFP, to pierwszy przypadek, kiedy podczas ataku terrorystycznego we Francji sprawca posunął się do takiego działania. W Syrii i Iraku obcięcie głowy swym ofiarom praktykują dżihadyści z Państwa Islamskiego (IS).

  – Ten makabryczny akt obcięcia głowy, z inscenizacją, z flagami (islamistycznymi), jest nowy we Francji i obliczony na wywarcie wrażenia – przyznał premier Manuel Valls. Ostrzegł, że „pytanie nie brzmi, czy będzie nowy zamach, ale kiedy on nastąpi”.

  W piątek przesłuchane zostały żona i matka podejrzanego, przeprowadzono też rewizję w jego mieszkaniu oraz miejscu, gdzie pracował.

  ~carl 3 godziny i 55 minut temu
  No i co dalej biednych muzułmanów wpuszczamy i przygadniami do Europy ????….. zastanówmy sie….

  ~misza 3 godziny i 54 minut temu
  wiecej multi kulti i tolerancji dla wszystkich 🙂

  ~ss 3 godziny i 18 minut temu
  jak widac -wszyscy muzulmanie wczesniej czy pozniej okazuja sie smieciem,dlatego nie wpuszczac tego dziadostwa do polski I europy

  ~Mario 3 godziny i 35 minut temu
  Imigranci z Afryki to V kolumna dla Europy. Wśród ludzi uciekających są dobrze ukryci zabójcy. Prawdopodobnie to ich mocodawcy organizują i opłacają te podróże,, łupinką przez morze,, , dbając tym samym o alibi agentów zabójców . To są swoiści teraźniejsi kamikadze ( niektórym się uda ) a potem jak śpiochy czekają na sygnał. Demokracja nie może być bezbronna. Aby demokrację utrzymać trzeba być w pewnych wypadkach bezwzględny. Na szczęście klimat w Polsce nie służy przybyszom z Afryki. I znowu opaczność nas chroni.

  ~Peter 2 godziny i 49 minut temu
  Jestem przeciwko osiedlaniu się muzułmanów w moim kraju. Oczekuję od mojego rządu konkretnych działań mając na uwadze ilość muzułmanów już widoczną w Warszawie, to ostatni moment na przeciwdziałanie, zamiast wmawiania nam, że powinniśmy rezygnować z chrześcijańskich zasad w imię liberalizmu i laickości. Powinniśmy zaniechać mylącego fakty z fikcją języka poprawności. Islam to groźna religia dla nas chrześcijan.

  ~mjablonsky 3 godziny i 27 minut temu
  Społeczność która nie jest ksenofobiczna jest już trupem – dezerterem z cmentarza.

  ~kasyx 3 godziny i 13 minut temu
  Kiedy w końcu dziennikarze naucza się pisać ” tak zwanego państwa islamskiego”? Legitymujecie ich w imię czego?

  Polubienie

 5. ~* 8 godzin i 8 minut temu
  …niedługo w europejskich mediach ukażą się artykuły o wybaczaniu islamskim mordecom i że nikt z rodzin osób zamordowanych w ataku nie czuje urazy do muslimów.

  ~Morn 7 godzin i 53 minut temu
  Za chwile odezwa się pokojowi muzułmanie, ze to dzieło bandytów i nie ma z islamem nic wspólnego. Dziwne, ze ateiści jakoś nie ścinają głów inaczej myślącym. Nie trzeba oczywiście winić wszystkich muzułmanów, ale czas by przyznali, ze ich religia jest problemem.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Brytyjczycy-stanowia-wiekszosc-ofiar-zamachu-w-Tunezji-Potwierdzono-tozsamosc-pierwszej-osoby,wid,17667477,wiadomosc.html

  Według ostatnich doniesień w piątkowym zamachu zginęło 15 Brytyjczyków, ale liczba ta może jeszcze wzrosnąć – przyznało brytyjskie MSZ. Łącznie w ataku w Susie zginęło 39 osób.
  (…)

  ~KRYSZTALOWA KULA 8 godzin i 10 minut temu
  A teraz wam powiem co bedzie dalej… za 5-10 lat w wiekszosci krajow europejskich wladze przejma partie ultra-prawicowe, dlatego ze wiekszosc spoleczenstwa zmeczona jest biernoscia i nieudolnoscia lewackich bajkowych chlopcow piewcow multi-kulti i tzw. „teczowej rownosci”. To bedzie koniec Europy jaka znamy. W krajach Europy Zachodniej rozpocznie sie otwarty konflikt rdzennych Europejczykow z imigrantami z Afryki i Azji. Problem w tym, ze Europejczycy beda w zdecydowanej mniejszosci i ta konfrontacje przegraja. W ciagu kolejnych 20-30 lat kultura zachodnia w takich krajach jak Wielka Brytania, Francja, Belgia, Niemcy, Holandia, Norwegia czy Szwecja przestanie istniec a jedyna ostoja cywilizacji europejskiej stana sie takie kraje jak Polska, Czechy, Wegry czy Rosja. Musimy byc przygotowani na przyjecie fali bialych emigrantow z Europy Zachodniej… i wiezcie lub nie ale kto przezorniejszy juz kupuje nieruchomosci w Polsce.

  ~Do kryształowej kuli 5 godzin i 10 minut temu
  Zgadzam się!

  ~deuter 8 godzin i 2 minuty temu
  Zastanawiam się czy w przypadku gdyby w ataku zginęło tylu Polaków, a konkretne panstwo by się do tego przyznało, czy nie oczekiwałbym wtedy wypowiedzenia temu państwu otwartej wojny. PS to już nie są anonimowi terroryści tylko działające państwo, które ma swoje struktury i można z nimi otwarcie walczyć.

  ~Boże ufam Tobie 7 godzin i 3 minuty temu
  Oglądacie co grecy mówia o uchodzcach ? Mówią że ci ludzi których ratują z łodzi niszczą hotele, małe kościoły sa to ludzie nie z Afryki ale np: z Pakistanu . Nie maja papierów . Wszystko dewastują i są agresywni. Grecy tez sie boją . Grecy nie rozumieją dlaczego chcą tam się dostać ? Na to jest odpowiedz SOCJAL.

  ~tedi 6 godzin i 51 minut temu
  Czy UE jest przy zdrowych zmysłach. Przyjmujemy bezkrytycznie bandziorów dajemy im pracę,wikt i opierunek a oni do nas strzelają.Będę protestował przeciw nielegalnym emigrantom z Afryki obojętnie czym przypłyną.

  Polubienie

 6. ~jan 10 godzin i 57 minut temu
  teraz czekamy na zamach w niemczech.

  ~Mike 11 godzin i 51 minut temu
  Nie islamskiej hołocie ! Żadnych UCHODŹCÓW w Polsce ! Kopacz i inne marionetki niech sobie sami ich biorą !

  ~Rafał 14 godzin i 38 minut temu
  Wystarczy zlikwidować socjal i sprawa się sama rozwiąże, nie będzie poco przyjeżdżać do Europy.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemiecka-prasa-taki-zamach-moze-zdarzyc-sie-takze-w-Niemczech,wid,17667017,wiadomosc.html

  Niemiecka prasa: taki zamach może zdarzyć się także w Niemczech

  Relacjonując piątkowe zamachy terrorystyczne we Francji, Tunezji i Kuwejcie niemiecka prasa pisze o krwawym piątku. Komentatorzy podkreślają, że granice nie powstrzymają brutalnego islamizmu.

  Jak czytamy w dzienniku „Sueddeutsche Zeitung” przesłanie wczorajszych zamachów jest jasne. Terror możliwy jest wszędzie, może dosięgnąć każdego, a nawet najostrzejsze zabezpieczenia nie wystarczą, by chronić obywateli. Komentator „Frankfurter Allgemeine Zeitung” dodaje, że wczorajsze zamachy mogą nie być ze sobą powiązane, ale wszystkie świadczą o tym, że brutalnego islamizmu nie uda się związać na polach bitwy Iraku czy Syrii.

  Autor tekstu zauważa, że ataki w Tunezji i Kuwejcie przebiegły zgodnie ze znanym już scenariuszem. Ale to co stało się we Francji to coś nowego. Próbowano tam bowiem doprowadzić do eksplozji w zakładach gazowych. Dziennik „Die Welt” ostrzega, że zamach podobny do tego we Francji, może zdarzyć się także w Niemczech.

  Do 67 wzrosła liczba śmiertelnych ofiar trzech zamachów o motywach islamistycznych, do których doszło w piątek w odstępie kilku godzin w trzech krajach: Francji, Tunezji i Kuwejcie. Nie ma informacji, by wśród ofiar byli Polacy.

  ~Adi 14 godzin i 39 minut temu
  Gdy liczba Islamistycznych pijawek przekroczy w Europie 40% zacznie się wojna. Oni nigdy nie byli tolerancyjni i nigdy nie będą. Poczekajmy 40-50 lat az namnoży sie ich odpowiednia liczba i dalej wpuszczajmy nowych! Niestety dla takich krajów jak Francja czy Niemcy jest już za pózno

  ~heh 9 godzin i 49 minut temu
  A czego się Niemcy spodziewaliście ściągając i tolerując tę dzicz na waszych ziemiach? Obudziliście się teraz…

  ~Rav 9 godzin i 45 minut temu
  Ile jeszcze trzeba zamachów, ofiar, strat by zrozumieć iż islam ma mieć zakaz wstęu do europy? wtedy kiedy będzie już za późno?

  ~asad 10 godzin i 15 minut temu
  Europa powinna już dziś szykować się na nowoczesną wojnę religijną – tylko nie będzie to wojna katolików z protestantami i inne będą środki rażenia.

  Polubienie

 7. ~wobi 3 godziny i 43 minut temu
  …teraz po sznurku powinni dochodzić do żródła inspiracji /tego zamachowca/ i wyciąć wszystkich po drodze. którzy byli inicjatorami takich czynów!!!!!!

  ~Warszawiak 1 godzinę i 8 minut temu
  Żebyś się nie był zaskoczony, gdyby faktycznie udało się dojść do źródeł.

  http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17668526&kat=1329&title=Kim-jest-zamachowiec-z-Tunezji-The-Daily-Telegraph-o-Seifeddinie-Rezguim

  Fan piłki nożnej, student, który miał zostać inżynierem… zamachowiec – brytyjski dziennik „The Daily Telegraph” próbuje odpowiedzieć na pytanie, kim był Seifeddine Rezgui, napastnik z Susy, który zabił 39 osób. – Byliśmy w szoku, gdy usłyszeliśmy wiadomości i zobaczyliśmy jego zdjęcie. Jego matka była zdruzgotana – powiedział gazecie wuj zamachowca.

  Ze słów krewnego Rezguiego wynika, że jego rodzina nie wiedziała, iż chłopak jest „żołnierzem kalifatu”. Właśnie tak Państwo Islamskie nazwało zamachowca z Susy, publikując jego rzekome zdjęcie i biorąc odpowiedzialność za atak. Wuj 23-latka mówił „The Daily Telegraph”, że owszem przyszły zamachowiec chodził do meczetu, ale nigdy go nie widział z brodatymi ekstremistami. Zamachowiec pochodził z miejscowości Gaafour, na północy kraju.

  Brytyjska gazeta dotarła do konta na Facebooku, które – jak się wydaje – należało właśnie do Rezguiego. Widać po nim, że 23-latek był fanem rapu i Realu Madryt. Ale w ubiegłym roku zaczął też publikować posty popierające działania Państwa Islamskiego. Jak opisuje „The Daily Telegraph” swój ostatni wpis na Facebooku zamieścił w Nowy Rok: „Niech Bóg zabierze mnie z tego niesprawiedliwego świata i sprawi, że jego mieszkańcy będą cierpieć i zginą. Oni pamiętają o tobie tylko w momencie śmierć”.

  Według relacji mediów zamachowiec rozpoczął strzelaninę na przyhotelowej plaży – broń miał wcześniej ukrytą w parasolu. Potem przeszedł w stronę basenów i recepcji. W masakrze zginęło w sumie 39 osób.
  (…)

  ~gość 3 godziny i 44 minut temu
  Matka nie widziała????? a co ma teraz powiedzieć? mieszka w Anglii, korzysta ze świadczeń angielskich….musi się oburzać, ona i jej 30-to osobowa rodzina, którą cały czas wspierają finansowo Anglicy! Śmieszne.

  ~xxx 2 godziny i 42 minut temu
  całkowicie się zgadzam. To się nazywa w pojęciu Europy „humanitaryzm i polega na tym: niech oni nas zabijają, a my będziemy im dawać większy socjal…, żeby sobie mogli broń rakietową kupić

  ~marcinFFF 1 godzinę i 19 minut temu
  Takiś pewien? Może jego matka jest dobrą kobietę i nie tak wychowała swojego syna? Okaż trochę empatii i nie osądzaj matki za czyny jej syna.Twój tok myślenia prowadzi do stosowania odpowiedzialności zbiorowej.

  ~kane 44 minut temu
  No to jak go w koncu wychowala?

  Polubienie

 8. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Czarna-seria-zamachow-Eksperci-to-dopiero-poczatek,wid,17666329,wiadomosc.html

  ~Parisko 16 godzin i 20 minut temu
  Dobrze napisane,,,,,,to dopiero poczatek. A nasi politycy chca cholote z afryki,bo zachod chce takze aby polacy mieli u siebie ta dzicz afrykanska

  ~Helmut 17 godzin i 57 minut temu
  Początek zamachów wieszcza nasi wielcy eksperci.Moja zona po niepełnej podstawówce już dobrych kilka lat temu to przepowiedziała.

  ~Leśny dziadek 17 godzin i 37 minut temu
  Eksperci od prowadzania kury szczać…. Co za chlew………

  ~kaloo 5 godzin i 53 minut temu
  Skąd to zdziwienie?Koszerny Wielki Brat to zaplanował już kilkanaście lat temu.A wszyscy mu klaskali.Cierp ciało skoroś chciało.Przecież przez cierpienie do nieba.

  ~Mazury 21 godzin i 22 minut temu
  zlikwidowali watazkow takich jak S.Husajn i Kadaffi, ktorzy ta holote trzymali za ryj i bylo dobrze niestety majsterkowicze wojenni w zydowskiej ameryce i francji chroniac dolara rozpetali pieklo, a gina biedacy , ktorych nie stac na normalne wczasy i musza jezdzic do takich beznadziejnych miejsc jak Tunesja. co prawda sa to bogaci biedacy z zachodu. Niech przyjada na Mazury tam oprocz deszczu i komarow, no, moze rozwolnienia, nic zlego ich nie spotka…;)

  Polubienie

 9. ~wiewiorskiinzynier : Musimy przyjąc jak najwiecej imigrantów,bo jestesmy zasciankiem Europy i u nas nie ma zamachów.

  ~wiewiorskiinzynier : NIe badzmy homofobami,to na pewno nie islamista i zapewne ma cerę białą jak śnieg.

  ~Wielgus Wacek : I teraz będzie miał jak w raju. Trzy posiłki dziennie, TV, internet, spanko, ciepełko a za kilka lat do domciu i od nowa

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-zamachowiec-spod-lyonu-przyznal-sie-do-zabicia-pracodawcy/hp8mr9

  Domniemany sprawca piątkowego zamachu we Francji, w zakładach gazowych pod Lyonem, przyznał się do zabicia swego pracodawcy – poinformowało źródło zbliżone do śledztwa. Ciało 54-letniego mężczyzny, z obciętą głową, znaleziono na terenie zakładów.

  Podejrzany, 35-letni Yassin Salhi, powiedział, że zabił swego pracodawcę na parkingu zanim przybył na teren zakładów gazowych w Saint Quentin-Fallavier, 30 km od Lyonu. Wywołał tam eksplozję zbiorników z gazem i został zatrzymany, gdy próbował spowodować następną.

  Salhi ma być w niedzielę przekazany z Lyonu w ręce policji antyterrorystycznej w rejonie Paryża w celu dalszego śledztwa.

  Według dotychczasowych informacji po dokonaniu zabójstwa mężczyzna sfotografował się z obciętą głową i wysłał zdjęcie pod numer kanadyjski. Służby kanadyjskie próbują ustalić odbiorcę zdjęcia. Śledczy francuscy badają ewentualny trop syryjski w śledztwie – podaje AFP.

  Na terenie zakładów znaleziono umieszczone przy głowie ofiary flagi z islamskim wyznaniem wiary. Jak zauważa agencja AFP, przypomina to makabryczne inscenizacje dżihadystów z Państwa Islamskiego (IS).

  Salhi urodził się we Francji; jego ojciec pochodził z Algierii, a matka z Maroka. Ma trójkę dzieci. W przeszłości służby francuskie sprawdzały jego domniemane związki z radykalnym islamem.

  ~Rada Europejska : No uważajcie pracodawcy na pracowników z obcej cywilizacji i wy pracujący na arabskich panów też miejcie oko otwarte -nie tylko to kakaowe.

  ~BABILON : Salim to wyjątkowy zdradliwy islamski gnojek ! Nie dość ,że jego rodzina miała we Francji dobre warunki do życia i Św. P. Pracodawca go zatrudnił to ten islamski potwór zabił Go wcześniej przed próbą zamachu i obciął głowę temu 54- letniemu mężczyźnie ??? Oto islam w całej swojej BRZYDOCIE !!!

  Polubienie

 10. Ja świat chciałbym aby był bardzo spokojny, ale zarazem zdrowy w swoich poglądach, aby człowiek był dumny kim jest, a nie że nagle mówią nam że powinniśmy się wstydzić.

  Sam dzisiaj zostałem zbesztany hasłem: „Świat się zmienia, a ty ciągle stoisz w miejscu.”
  Dziękuję takim zmianom na gorszę.

  Ja nie rozumiem dlaczego ludzie aż tak bardzo są zachwyceni tą obłudną tolerancją na dewiacje, rasizm czy inne rzeczy.

  Polubienie

  • Przyroda NIE ZNA LITOŚCI… Sama o nich „zadba”… Nie da się wygrać z fizyką i Przyrodą… Mi jest tak na prawdę żal tych ludzie, nawet bardzo żal, ale to nie moja broszka. Ja ich na nic nie namawiam. Islam, o którego prawa tak zabiegają, ich pogodzi… Ktoś może myśli, że islamiści zostaną transwestytami i innymi takimi „normalnymi” inaczej? 🙂 Normalni inaczej już o siebie zadbali… tylko tego jeszcze albo nie rozumieją, albo są w takim strachu, że przestali myśleć… Ja puszczam ich wolno i nie kiwnę palcem w ich obronie… Niech sami chwytają za miecze, albo za pawie piórka i do boju! 🙂

   Polubione przez 1 osoba


 11. Zniszczenia po ataku w Iraku (AFP / Ahmad Al-Rubaye)

  ~Inzynier z Anglii 1 godzinę i 23 minut temu
  Muzlumanin dzisiaj jest Twoim przyjacielem a jutro bedzie terrorysta to juz taka wiara wiec nie glosujcie na PO bo oni chca sprowadzic ich do nas a wystarczy jeden zly muzlumanin zeby wstrzasnac Polska i dla naszego i naszych dzieci bezpieczenstwa apeluje do wszystkich aby sie przeciwstawiac przyjmowaniu imigrantow gdyz wiek emerytalny lub szecsiolatki i inne postulaty to nic w porownaniu z tym co moze przyniesc nam imigracja muzlumanow do Polski.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Irak-juz-115-zabitych-w-zamachu-na-targu-ISIS-zaatakowalo-w-czasie-przygotowan-do-Id-al-Fitr,wid,17715830,wiadomosc.html?ticaid=1153e9&_ticrsn=3

  Irak: już 115 zabitych w zamachu na targu. ISIS zaatakowało w czasie przygotowań do Id al-​Fitr

  Bilans ofiar śmiertelnych zamachu, do którego doszło w piątek wieczorem na targu w miejscowości Chan Bani Saad w prowincji Dijala na północny wschód od Bagdadu, wzrósł do 115; co najmniej 170 osób jest rannych. Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie (IS).
  (…)

  ~ADI 2 godziny i 2 minuty temu
  JAK WIDAĆ KOMUŚ ZALEŻY NA TYM ŻEBY CI TERRORYŚCI SIĘ PANOSZYLI !!! PRZY DZISIEJSZEJ TECHNOLOGII – UZBROJENIU I WYSZKOLENIU JEDNOSTEK SPECJALNYCH CAŁY TEN ISIS MÓGŁBY ZNIKNĄĆ W JEDNĄ NOC !!!!!!!!!!

  ~olo 1 godzinę i 21 minut temu
  Może w jedną noc, może w tydzień, tylko jest jeden mały szczegół : rynek zbytu na broń.

  ~Gonzo. 1 godzinę i 54 minut temu
  Tak sobie czytam o ‚wyczynach’ bandziorów z IS i zastanawiam się czy państwa ‚demokratyczne” po prostu nie mogą tego dziadostwa wyplenić tak jak pozbywa się z domu karaluchów, pluskiew czy innych insektów? Chyba, że Amerykanie mają w tym interes.

  ajs17 1 godzinę i 37 minut temu
  Odrobina logiki; Przeciw któremu z państw zwróciliby się Arabowie wszystkich wyznań gdyby się zjednoczyli i przestali mordować? W czyim interesie leży to wybijanie się?

  Polubienie

  • ~Jacek 21 godzin i 34 minut temu
   Podziękujmy Amerykańcom za Państwo Islamskie

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,21-osob-zginelo-w-eksplozji-samochodu-pulapki-w-Iraku,wid,17715070,wiadomosc.html

   21 osób zginęło w eksplozji samochodu pułapki w Iraku

   Co najmniej 21 osób zginęło, a 50 zostało rannych w piątek w wyniku eksplozji samochodu pułapki na zatłoczonym targu w miejscowości Chan Bani Saad, na północny wschód od Bagdadu – poinformowała iracka policja. Wśród ofiar jest wiele dzieci.
   (…)

   ~emii 21 godzin i 51 minut temu
   Przyjmuj Polsko to islamskie gó.wno emigranckie bedziecie latac w powietrze

   ~kick 21 godzin i 6 minut temu
   2000 takich już do nas jedzie. Rząd nam załatwił.

   ~aha 16 godzin i 36 minut temu
   Brak mi slow jak widze takie komentarze, a jeszcze gorzej ze jest ich masa. Jada do nas ofiary zamachowcow. Pewnie wyjedziesz z tekstem, ze to ukryci zamachowcy jak wielu ludzi… Coz, wstyd dla Polakow, ze macie taka mala wiedzie myslac w ten sposob. Juz od roku sporo przychylnych ludzi publikuje zdjecia z Europy, ale media wola wciskac ciemnote. ONI JUZ TU SA OD DAWNA, douczcie sie bo pozniej wstyd za granica mowic, ze jest sie Polakiem; tym bardziej, ze Poacy to inteligentny i zaradny narod. Salam…

   PS:Dodam, ze Irakijczycy i Syryjczycy pomagali nam podczas WW II a za Saddama wielu Polakow pracowalo w Iraku i zachwalali.

   Polubienie

 12. ~Ewa Kopacz 17 godzin i 26 minut temu
  Zapraszam do Polski!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,10-letni-dzihadysta-wykonal-egzekucje-Obcial-glowe-ofierze,wid,17715150,wiadomosc.html

  10-​letni dżihadysta wykonał egzekucję. Obciął głowę ofierze

  10-letni chłopiec, zwerbowany przez Państwo Islamskie, obciął głowę żołnierzowi armii syryjskiej. Wideo z tej wstrząsającej egzekucji – jak informuje Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka – dżihadyści zamieścili w internecie. To pierwszy udokumentowany przypadek egzekucji wykonanej przez dziecko, zwerbowane przez bojowników IS.

  Dżihadyści z Państwa Islamskiego od stycznia zwerbowali już ponad 1100 dzieci. Swój program szkoleniowy dla nich nazywają „Młode Lwy Kalifatu”. Dzieci wykorzystywane są głównie do prowadzenia ognia zaporowego lub zbierania danych wywiadowczych poza strefą kontrolowaną przez IS. Coraz częściej jednak bojownicy wykorzystują nieletnich do przeprowadzania zamachów samobójczych a także przy egzekucjach więźniów.

  Na zaprezentowanym w internecie filmie widać 10-latka w mundurze bojowników IS. Chłopak obcina głowę mężczyźnie, a potem pokazuje ją do kamery, trzymając w drugiej dłoni zakrwawiony nóż.

  ~hehehehehe 5 godzin i 56 minut temu
  Ciekawe co w konfrontacji z takimi dzieciaczkami zrobią nasi rurkowi, metroseksualni młodzieńcy 🙂

  ~ekg 16 godzin i 53 minut temu
  takie szczyle od małego oglądają zarzynanie zwierząt, to i bez problemu człowiekowi łeb obetną… W Polsce należy zakazać uboju rytualnego !!!!

  ~AZT 11 godzin i 16 minut temu
  Za to nasze wieprze z wiejskiej z kopaczową na czele i tym zdrajcą tuSSkiem chcą ich tu przyjmować z otwartymi ramionami.

  ~T. 31 minut temu
  Komuś zależy na tym aby sytuacja na bliskim wschodzie nabrała jeszcze bardziej krwawego kolorytu. Im większa panika zapanuje wśród mieszkańców tzw. Zachodu na tym większe ustępstwa się oni zgodzą w sferze wolności osobistych. Rozwój wydarzeń z ISIS/ISIL można było zdusić w zarodku i już dawno o nich zapomnieć. Tymczasem nic w tym kierunku nie zrobiono. Mało tego, „arabska wiosna” inspirowana z zewnątrz rozpętała piekło i użyźniła grunt dla upowszechnienia radykalnych ugrupowań islamskich.

  Polubienie

 13. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wlosi-protestuja-przeciw-imigrantom,wid,17715311,wiadomosc.html

  Włosi protestują przeciw imigrantom

  W Rzymie i w jednym z miast w regionie Wenecja Euganejska na północy kraju doszło do protestów przeciwko umieszczeniu tam imigrantów. W Wiecznym Mieście w starciach ze zwolennikami skrajnej prawicy rannych zostało 14 policjantów.
  (…)
  Ministerstwo spraw wewnętrznych w Rzymie oświadczyło, że będzie kontynuować „z cierpliwością i wytrwałością” realizację wcześniej uzgodnionego z regionami planu rozmieszczania nielegalnych imigrantów i uchodźców w całym kraju, mimo wybuchających protestów.

  Prawicowe ugrupowania na czele z Ligą Północną krytykują coraz ostrzej rząd Matteo Renziego i zarzucają mu, że nie liczy się ze stanowiskiem lokalnych społeczności przeciwnych napływowi imigrantów.

  Katolicki dziennik „Avvenire” potępił postępowanie gubernatora Wenecji Euganejskiej, oskarżając go o „dolewanie oliwy do ognia” w dobie poważnego kryzysu imigracyjnego. Zaia, oceniła gazeta włoskiego episkopatu, powinien postępować jak gubernator regionu, a nie aktywista partyjny.

  Biuro Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców UNHCR przestrzegło przed „ksenofobiczną i rasistowską retoryką” wobec imigrantów.

  ~fred770 13 godzin i 19 minut temu
  BRAWO WŁOSI. Europo obudź się póki jesteś jeszcze Europą. Ja chce Europy dla moich dzieci i wnuków a nie państwa islamskiego..

  ~kawa 8 godzin i 33 minut temu
  ajtam ajtam a przed chwila pokazywali na tefałenie że znów mase murzynków i arabósków powyławiali z pontoników to przez włochów ten armagedon przeklęci makaroniarze do czego oni chcą doprowadzić.

  ~Bajo 4 godziny i 49 minut temu
  Do czego to doszło??? O tożsamość narodową Europejczyków walczą TYLKO ugrupowania neofaszystowskiej prawicy !!! SKANDAL!!

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Seria-podpalen-osrodkow-dla-uchodzcow-w-Niemczech,wid,17716152,wiadomosc.html

   Seria podpaleń ośrodków dla uchodźców w Niemczech

   W Niemczech trwa seria podpaleń ośrodków dla uchodźców. W Remchingen w Badenii-Wirtembergii nieznani sprawcy podłożyli ogień w budynku przeznaczonym dla azylantów. Dwa dni wcześniej spłonęło schronisko w Reichertshofen w Bawarii.

   Pustostan w Remchingen, dawna siedziba kilku stowarzyszeń, był remontowany. W przyszłym roku mieli się do niego wprowadzić uciekinierzy z krajów afrykańskich i arabskich. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że budynek został podpalony. – Motywem podpalenia mogła być nienawiść do obcokrajowców – podała policja.

   Jak podała agencja dpa, w garażu schroniska dla uchodźców w Waldaschaff w Dolnej Frankonii zapalił się kontener na papier. W budynku znajdowało się 18 uchodźców. Jeszcze nie ustalono, czy ogień został podłożony naumyślnie. Świadkowie wydarzenia zeznali, że na krótko przed pożarem zauważyli na podwórku nieznanego mężczyznę.

   Dwa dni wcześniej w bawarskim Reichertshofen nieznani sprawcy podłożyli ogień w dwóch wejściach do zespołu budynków, w których od września miało zamieszkać 67 azylantów. Uszkodzenia spowodowane przez ogień są tak poważne, że trzypiętrowy budynek będzie musiał być zapewne zburzony. Straty oszacowano na 70 tys. euro.

   W ubiegłym miesiącu do podpaleń doszło m. in. w Lubece na północy kraju oraz w Miśni, w Saksonii.

   Przewodniczący Konferencji Episkopatu Niemiec, kardynał Reinhard Marx wezwał mieszkańców Niemiec do przeciwstawienia się nienawiści i przemocy. – Uchodźcy, którym grozi niebezpieczeństwo, mogą liczyć na Kościół, który stoi po ich stronie – oświadczył Marx. Niemiecki duchowny przypomniał, że papież Franciszek opowiada się za „kulturą gościnności i solidarności”.

   Niemieckie władze są zaniepokojone lawinowo rosnącą liczbą ataków na ośrodki dla uchodźców. W 2014 roku policja odnotowała 175 takich incydentów wobec 55 w roku 2013. Od początku tego roku doszło do 150 zamachów na placówki przeznaczone dla azylantów i uchodźców.

   Minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere, przedstawiając pod koniec czerwca dane, powiedział, że „liczby są zatrważające”. – Sprawcy tych ataków usiłują zastraszyć lokalne władze i mieszkańców – mówił polityk CDU.

   Od zeszłego roku w Niemczech wzrosła też liczba demonstracji przeciwko napływowi obcokrajowców, szczególnie z krajów arabskich. Jednym z bastionów sił pragnących ograniczyć liczbę azylantów jest Saksonia. W stolicy tego landu, Dreźnie, powstała Pegida (Patriotyczni Europejczycy przeciwko Islamizacji Zachodu) – ruch społeczny organizujący od jesieni 2014 roku cotygodniowe demonstracje. Głoszone na nich hasła skierowane są przeciwko nadmiernym jakoby wpływom muzułmanów na życie społeczne w Niemczech i rzekomemu tolerowaniu przez władze tego zjawiska. Na początku roku w demonstracjach Pegidy uczestniczyło co tydzień kilkadziesiąt tysięcy ludzi.

   Od stycznia do końca czerwca wnioski o azyl złożyło w Niemczech 179 tys. obcokrajowców. Według MSW oznacza to wzrost o 132 proc. w porównaniu z pierwszym półroczem 2014 roku. W całym ubiegłym roku do niemieckich urzędów zgłosiło się 200 tys. osób ubiegających się o azyl.

   ~ojtam ojtam 2 minuty temu
   Dzis przyjmiemy ich chlebem i solą a za rok zaczną nas mordować w imie Allacha

   Polubienie

 14. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Dwie-demonstracje-w-Poznaniu-jedna-przeciwko-druga-w-obronie-imigrantow,wid,17714257,wiadomosc.html

  Dwie demonstracje w Poznaniu -​ jedna przeciwko, druga w obronie imigrantów

  W sobotę w Poznaniu odbędzie się „centralna pikieta antyimigracyjna” organizowana przez Polską Ligę Obrony. Tego samego dnia odbędzie się też kontrmanifestacja pod hasłem solidarności z uchodźcami.

  Zgoda polskiego rządu na przyjęcie trzech tysięcy imigrantów z krajów afrykańskich budzi ostry sprzeciw zwłaszcza środowisk związanych ze skrajną prawicą. Przeciwko jest m.in. Polska Liga Obrony, o której głośno było, gdy w styczniu tuż po zamachu na redakcję „Charlie Hebdo” w Paryżu jej członkowie nakleili na budynek Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego w Poznaniu naklejki z hasłem „Polska wolna pod islamu”.

  – W ten sposób dajemy do zrozumienia, że nie chcemy dopuścić do tego, co się obecnie dzieje w zachodniej Europie, gdzie muzułmanie uważają się za lepszych od innych, a żarty z Mahometa kończą się zabijaniem rysowników – wyjaśniał wtedy Wirtualnej Polsce Dariusz Mazurek z PLO.

  Teraz ta sama organizacja organizuje w sobotę, 18 lipca w Poznaniu „centralną pikietę antyimigracyjną”.

  przeciwko, druga w obronie imigrantów
  W sobotę w Poznaniu odbędzie się „centralna pikieta antyimigracyjna” organizowana przez Polską Ligę Obrony. Tego samego dnia odbędzie się też kontrmanifestacja pod hasłem solidarności z uchodźcami.
  YouTube / screen
  Zgoda polskiego rządu na przyjęcie trzech tysięcy imigrantów z krajów afrykańskich budzi ostry sprzeciw zwłaszcza środowisk związanych ze skrajną prawicą. Przeciwko jest m.in. Polska Liga Obrony, o której głośno było, gdy w styczniu tuż po zamachu na redakcję „Charlie Hebdo” w Paryżu jej członkowie nakleili na budynek Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego w Poznaniu naklejki z hasłem „Polska wolna pod islamu”.

  – W ten sposób dajemy do zrozumienia, że nie chcemy dopuścić do tego, co się obecnie dzieje w zachodniej Europie, gdzie muzułmanie uważają się za lepszych od innych, a żarty z Mahometa kończą się zabijaniem rysowników – wyjaśniał wtedy Wirtualnej Polsce Dariusz Mazurek z PLO.

  Teraz ta sama organizacja organizuje w sobotę, 18 lipca w Poznaniu „centralną pikietę antyimigracyjną”.

  – Polska w swej obywatelskiej posłudze winna troszczyć się o repatriantów mających w sercu polskość, a nie o nielegalnych, agresywnych, często pozbawionych zasad imigrantów, którzy nielegalnie dostają się do Europy, później nie asymilując się i nie przestrzegając naszego prawa, wysuwają coraz śmielej swoje żądania – wyjaśniają powody pikiety organizatorzy. – Jak podkreślają fachowcy, jest to nowy rodzaj wojny. Odchodzi się od oręża i walki bezpośredniej, a w to miejsce stosowana jest inwazja ludności i atak demograficzny. Utrzymanie trzech tysięcy imigrantów może kosztować Polskę blisko 100 mln zł! – dodają, wskazując, że naszego kraju nie stać na taki wydatek.

  Pikieta ma się rozpocząć w sobotę o godz. 15 na placu Mickiewicza.

  O tej samej godzinie zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej przed CK Zamek odbędzie się pikieta środowisk lewicowych w imię solidarności z uchodźcami. W wydanym oświadczeniu piszą m.in.:

  „Lęk przed migrantami zbudowany na rasizmie, ksenofobii, a często zwykłej niewiedzy jest niestety nadal silny. Całkowicie zapominamy, że zaledwie 30 lat temu to Polacy byli uchodźcami politycznymi, a obecnie nadal migrują do bogatszych krajów Unii Europejskiej z powodów ekonomicznych. Dla nas jednak granice na razie są otwarte, ponieważ jesteśmy częścią europejskiej wspólnoty i cywilizacji. Zapytajmy: co się stanie, kiedy np. brytyjscy i niemieccy nacjonaliści uznają, że granica „ich cywilizacji” przebiega na Odrze i Nysie? Co się stanie, kiedy dwóm milionów Polaków każe się wracać do domu, ponieważ zabierają miejsca pracy i korzystają z pomocy socjalnej – ponieważ są obcymi, niemile widzianymi imigrantami?”

  Autorzy oświadczenia podkreślają, że obecna potęga Europy została zbudowana na wyzysku w czasie kolonii, dlatego udzielenie im schronienia w obliczu zagrożenia wojną i prześladowaniami stanowi element solidarności międzyludzkiej.

  „Nie powinniśmy zapominać, że to migranci i uchodźcy od wieków również budują bogactwo kulturowe i ekonomiczne Europy. Wbrew opinii ślepych z nienawiści rasistów i nacjonalistów, uchodźcy nie przybywają z pustymi rękami i chcą dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy czy po prostu chęci pracy odbudowywać własne życie w nowych ojczyznach. To od nas zależy czy stworzymy dla nich ku temu dogodne warunki” – apelują.

  Pod oświadczeniem podpisali się m.in. Stowarzyszenie Antropologów Kultury „Etnosfera”, Stowarzyszenie Nomada, Radykalna Akcja Solidarna, Migrant Info Point, Centrum Kultury Amarant, Federacja Anarchistyczna – sekcja Poznań, a także aktorzy Teatru Ósmego Dnia.

  ~Pola 4 godziny i 27 minut temu
  Ale dlaczego środowiska lewicowe porównują imigrantów z zupełnie innych środowisk czym innym jest emigracja ludności podobnej kulturowo,religijnie a czym innym przyjmowanie ludzi którzy przybywają do Europy po to żeby się rozmnażać , korzystać z zasiłku, a następnie gdy będzie ich bardzo dużo zrobią jedno wielkie państwo wyznają ce tylko jedną prawdziwą religię. Ludzie obudźcie się oni nie robią tego aby żyć tak jak my, oni chcą żebyśmy zyli tak jak oni!

  takisejeden 3 godziny i 45 minut temu
  Bo lewica z natury swej ma problemy z logicznym myśleniem. Czy to w sferze gospodarczej czy też sferze kulturowej. Oni myślą, że jak coś się powie odgórnie to tak będzie.

  ~Gościu 4 godziny i 14 minut temu
  Przepraszam, ale jakie umiejętności mają emigranci z Afryki mają nam zaoferować? Będą lepic nam domy z g…? Lewicowy jak zwykle przekraczają fakty, że aż nie chce mi się pisać o różnicy w naszej emigracji a ich emigracji.

  ~niko 2 godziny i 52 minut temu
  Takie umiejętności pustaku że pójdą do roboty której tobie się nie chce wykonywać, ani całej reszcie innych darmozjadów na zasiłkach.

  ~Gościu 2 godziny i 29 minut temu
  Niko. Nie czujesz głu.poty bijącej od swojego posta? Mówisz o ludziach, którzy będą dostawać kupę kasy od państwa za darmo (znacznie więcej niż polski zasiłek) i mający mieszkanie na koszt państwa . I niby oni mają iść do pracy, której Polak nie wykona? A cóż to za praca? będą roznosić ulotki? Przecież oni będą siedzieć na zasiłkach, bo bez pracy będą mieli dużo lepsze wynagrodzenie niż Polak przy najniższej (patrz brak kosztów na utrzymanie chociażby). A jeszcze co do pracy. Gdzie niby ta praca? Przecież Polacy wyjechali z Polski, bo nie było pracy. Wyjechali często ludzie po studiach, którzy w swoim zawodzie dostawali mniej niż 2000zł na rękę. Myślisz, że taki Somalijczyk zastąpi Polskiego nauczyciela WFu, który wyjechał do Anglii? Niko, zejdź na ziemię, bo jak to ktoś ładnie napisał, „lewicujesz” za wysoko nad ziemią.

  ~zyzak 22 godzin i 25 minut temu
  W latach 75-86 na budowie w Libii byli zatrunieni bardzo ciemnoskórzy .Przywiezli kilkanaście pęczków rurek Bergmana do płożenia elektryki – każdy z nich brał jedną rurkę i szedł z nią do budynku , biały brał pęczek pod pachę i niósł na swoje piętro… dziś jest podobnie

  ~anty imigrant 10 godzin i 15 minut temu
  noki ,cegło wiejska ty masz 12 lat czy w zamartwicy cie matka urodzila i IQ poniżej 70???? Aby wykonywac jakąkolwiek prace w Polsce trzeba znac jezyk ,miec kwalifikacje i mieć do wykonania tej pracy. Poszukaj sobie filmow dokumentalnych an youtube o nich. Ich życie polega na braniu , świat ma ich nakarmic i ubra . Pomyslales kiedys co to jest wychowanie sie w innej kulturze? A dlaczego swiat nie moze poradzic sobie z AIDS w Afryce??? Bo ich KULTURA nie pozwala na prezerwatywy, poza tym oni uprawiają sex jak króliki a kobieta ma caly czas chodzic w ciąży bo taka jest tam KULTURA. Ich babki, matki tak żyły a oni tego nie chcą zmieniać. Pracy nie nauczyli się i nie nauczą tak samo jak murzyni w USA ktorzy gardzą pracą. Niewielka wiedza u ciebie niko…

  ~moni 7 godzin i 52 minut temu
  oni pojda do roboty?/???? polacy tez pojda do kazdej roboty ,tylko im ja daj! to oni będą na dobrych zasiłkach…. a ty pedziesz na nich zapier..l, jesli w ogole pracujesz/??

  khhhk 4 godziny i 2 minuty temu
  Ręce opadają jak sie czyta te lewicowe bzdury. Każdy ich argument jest do podważenia, a w zasadzie każde jedno zdanie. Napiszę tylko, że Polacy nie są żadnymi ksenofobami itd. Przyjęliśmy kiedyś Greków, Koreańczyków, Czeczenów, udzielamy pomocy tysiącom Ukraińców, w naszym kraju mieszka bardzo wielu Wietnamczyków, Chińczyków, Filipinczyków i nie ma z tym żadnych problemów. Po drugie: jeśli nacjonaliści będą chcieli zamknąc granice to i tak je zamkną i tyle. Po trzecie: 70% tych uchodzców na M.Śródziemnym wyrzuca swoje paszporty, to normalne? Po czwarte: przestępstwa seksualne w Szwecji wzrosły o 500%, odkąd wpuścili imigrantów spoza kontynentu, to jest ten wkład? Jeszcze długo pisac mozna….

  ~waldi 5 godzin i 52 minut temu
  W nawiązaniu to nie przypominam sobie by Polska uprawiała wyzysk kolonialny.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.