141 Dr Ewa Kurek. 9 Maja 1945 – koniec, czy początek wielkiej wojny o tożsamość Polek i Polaków, PoLaszek i PoLahów, „Polek i Polaków”? 03


„Umrze śmiercią naturalną każde kłamstwo” – Ewa Kurek dla Solidarnych2010

Następny wpis o tożsamości Słowianek i Słowian, Polek i Polaków, „Polek i Polaków”… Proszę sobie samemu obejrzeć i posłuchać pani prof. Ewy Kurek, jak to z tzw. żydami było. Proszę się więc nie dziwić, że ci tzw. żydzi mordowali, sprzedawali, wydawali, oszukiwali samych siebie, nawet własne rodziny, nawet własne dzieci… o Słowiankach, Słowianach, Polkach, Polakach itd, jako tzw. gojach nawet nie wspominając…

POWTARZAM JESZCZE RAZ… TO JEST TAKA TRADYCJA!!! TEN TYP TAK MA, CHOCIAŻ NIE KAŻDY!!! WSTYD I HAŃBA WAM OSZUKAŃCZE RASISTOWSKIE ZAKŁAMANE OBRZEZANE SAMOLUBY!!!

ŻĄDAM ODSZKODOWAŃ ZA WASZE HANIEBNE CZYNY, KTÓRE WY I WASI ZBRODNICZY PRZODKOWIE WYRZĄDZILIŚCIE I NADAL WYRZĄDZACIE NAM SŁOWIANOM!!! JEST TEGO TYLE, ŻE NIE WYPŁACICIE SIĘ I NIGDY TEGO NIE ODPOKUTUJECIE!!!

WSPÓŁCZUJE WAM, ALE POZOSTAWIAM WAS ZE SAMYCH SOBĄ I WASZĄ OBŻYDLIWIE ZAKŁAMANĄ PUSTYNNĄ TRADYCJĄ I DZIEJAMI!!!

Kama XY 1 year ago
Kazdy powinien to obejrzec

brati111 1 year ago
Bardzo prawdziwa prawda. Chylę czoła przed p. Ewą Kurek

porel88 1 year ago
sama prawda

Buda Warszawa 1 year ago
Genialna Pani i jej słowa!

Tom Ash Shared on Google+ · 3 weeks ago
Stosunki polsko-żydowskie na przestrzeni wieków. Prawdziwa historia relacji i stosunków polsko-żydowskich opowiadana ustami dr. Ewy Kurek może wielu zadziwić i wiele nauczyć. Zdemaskowany zostaje mit „dobrego, spokojnego, miłego i niewinnego Żyda” na miejsce, którego dowiadujemy się o rzeczywistym stosunku społeczności żydowskiej do państwa polskiego. Spotkanie z Ewą Kurek to także próba odkłamania historii i zarysowania postaw anty-polskich pojawiających się od 300 lat wśród większości członków społeczności żydowskiej.

Stanisław Dominiak 2 months ago
Wątpię w to czy po tym, co nam ukrywana historia pokazuje, ktoś (nie żyd) kiedykolwiek żydom w jakikolwiek sposób pomoże, w razie z powtórki, która w końcu nadejdzie wcześniej czy później. Pani Kurek natomiast, trzeba dziękować za odwagę w obnażaniu prawdy o tym strasznym mieszanym plemieniu. Mam na myśli koczowników turecko-mongolsko-tatarsko-fińskich, które za Bulana przyswoiło sobie zw względów politycznych judaizm. Czyli chazarów.

Paweł Ejnik 7 months ago
Podoba mi się wypowiedź tej Pani, za to nie bardzo podoba mi się wywyższanie Bartoszewskiego (pseud. Profesor). Szkoda, że ten właśnie Pan Bartoszewski tak chętnie brał udział w uroczystości przepraszania Żydów w Jedwabnem. Już dziś wiemy, że Jedwabne to wielka ściema mająca na celu sianie negatywnej propagandy na temat Polski na świecie. Dlaczego ta Pani o tym już nie wspomniała ?

astraldreamer84 2 months ago +Paweł Ejnik To samo pomyslalem.
Bartoszewski to postac z tak niejasna historia i osoba tak kontrowersyjna, ze naduzyciem jest aby mowic o nim pozytywnie.

Aleks Pe 8 months ago
Żydzi zachowują się w sposób łajdacki / z wyjątkiem niewielu/, którzy bezpodstawnie podrywają opinię Polakom i Polsce .Polacy ginęli za ratowanie Żydów – przykład to książka Archiwum Rigenbluma , natomiast żaden Żyd nie nadstawił głowy za Polaka – takie są fakty. W Jedwabnem Kwaśniewski przepraszał Żydów – nie wiem za co a powinien przeprosić za zachowanie się na cmentarzu w Charkowie kiedy był nawalony jak karabin aż się zataczał.

astraldreamer84 2 months ago
+Aleks Pe To Zydzi powinni przeprosic Polakow za szkalowanie Nas i jeszcze buty Nam calowac,za to ze dzieki Bialemu Orlu przertwali. Gdyby nie Polacy pejsy by wygineli jak dinozaury.

monika akinom 1 month ago
+astraldreamer84 Sluszne rozumowanie, Polacy ratowali te badziewie, a oni tak nam sie odwdzieczyli. Polska byla jedynym krajem ktory ich chronil np. we Francji rzad tego kraju bral udzial w selekcji zydow, czy dzisiaj jakis zydek o tym wspomni? nigdy… tylko oczerniaja Polske (oczywiscie POwska banda tuska czy kopaczki, nie sprzeciwiala sie temu) wiedzac ze moga cos tu ugrac. Jestem dzisiaj pewna, ze pan Braun ma racje !!!

vandergraaf78 9 months ago
Świetny wykład, chociaż pani Ewa czasem zmienia zdanie – najpierw tutaj powiedziała, że Papież uważa antysemityzm za grzech, po czym w dalszej części stwierdza, że ma prawo nie lubić Żydów, bo czy antysemityzm to grzech? Oczywiście przychylam się do drugiej części – antysemityzm to zwykła propaganda, a nie żaden grzech. Zwykła niechęć do jakiejś grupy społecznej itd. Różne niechęci w świecie są i nie widzę powodu, dlaczego Żydzi mieliby być w tym uprzywilejowani.

abe 6 months ago (edited)
„chociaż pani Ewa czasem zmienia zdanie – najpierw tutaj powiedziała, że Papież uważa antysemityzm za grzech, po czym w dalszej części stwierdza, że ma prawo nie lubić Żydów, bo czy antysemityzm to grzech?” NIE ZMIENIA ZDANIA! PAPIEZ UWAZA ANTYSEMITYZM ZA GRZECH ALE ONA NIE! nie rozumiesz co sam napisales!

JoAnne Syphus 2 months ago
+abe ANTYKATOLICYZM jest cnota a ANTYSEMITYZM grzechem. Brawo, na pohybel greckiej logice, niech zyje talmudyzm. Stupid Polacks

Beza Malachit 3 months ago
Współcześni Żydzi niech stawiają zarzuty tym Żydom, którzy kolaborowali z Niemcami czy Sowietami, zamiast kierować je pod adresem Polaków, dzięki którym wielu z nich przeżyło dając świadectwo prawdzie

Arthur Bunsch 3 months ago
Polacy niech odsylaja kazdego kto ma roszczenia do Niemiec,z reszta ci zydzi co die do Polski czpiaja to sa Amerykanie,ktorzy nawet reka nie kiwneli by pomoc zydom Polskim podczas 2 wojny swiatowej.

estee9999 10 months ago
Pani nie ma racji, kłamstwa żydowskie mają swoje określone cele, idą ręka w rękę z kłamstwami niemieckimi, jeszcze chwila a to my okażemy się winni holocaustowi, jeszcze chwila a to my wypłacimy im 60 mld dolarów tytułem odszkodowania. To u nas idiota jeden z drugim przeprosił za Jedwabne, to u nas milczy się na temat Koniuchów i Naliboków, to u nas milczy się na na temat żydokomuny w ubeckich katowniach. Jesteśmy idiotami i jedna Ewa Kurek tego nie zmieni.

jozef baran 10 months ago
oto dowod,ze te fakty przytoczone wyżej,wychodza z ukrycia

Thomas Czarnowski 7 months ago
Trzeba mowic o antypolonizmie zydowskim a nie absurdzie wyssanym z palca. To proba zgnojenia Polakow poprzez ten zydowski antysemityzm. Zyd ciagnie Zyda na kazde stanowisko na zasadzie mafijnej. Tak sie dzieje w kazdym kraju w ktorym Zydzi zamieszkuja (tymczasowo jak w hotelu). Pluja na kazdy narod a modla sie za Israel.

Thomas Czarnowski 7 months ago
To pytanie „dlaczego Polacy nie uratowali wiecej Zydow”, odpowiedz jest prosta: Zydzi chca spowodowac wine a wowczas oni beda mieli glowny glos i zawsze beda mogli Polakow oskarzac o anysemityzm; jest to antypolonizm; a z tym Polacy musza walczyc. Czy Zyd be oddal zycie za Polaka? Poniewaz Polacy nie znaja wlasnej historii (dzieki komunizmowi ktorzy Zydzi stworzyli), on ja tworza, wypaczone , pelna klamstw i atakow na Polske.

Thomas Czarnowski 7 months ago
Wszystkie takie publikacje powinny byc wydawane po Angielsku w Polsce, a komentarze powinny miec napisy po Angielsku, co more byc jeszcze wazniejsze; latwo przekazywac dalej.

prestissimoLIVE 1 year ago (edited)
Co za bełkot. Całą godzinę opowiadania prawdy tylko po to by pogłaskać po główce żyda Bartoszewskiego, który kolaborował z hitlerowcami, którzy za to wypuścili go jako jednego z nielicznych z obozu koncentracyjnego. Jak pani śmie tak fałszować historię i fakty!!! PROSZĘ PAŃSTWA to jest typowa żydowska metoda by 90% gadać niezaprzeczalnej prawdy dla zdobycia poklasku i uznania, a 10 % a czasem mniej wciskać fałsz. Ile pani płacą za takie wywiady?! I jeszcze jedno. Kłamstwem jest obliczonym na wmówienie Polakom, że Polacy nie są antysemitami. JESTEŚMY CHOLERNYMI ANTYSEMITAMI BO MAMY KU TEMU ABSOLUTNIE UZASADNIONE POWODY i niech pani nie dołącza się do tej fałszywej żydowskiej propagandy obliczonej na akceptację żydostwa bo żydzi w Polsce nigdy nie będą lubiani i akceptowani, a proces ten jest całkiem odwrotny to znaczy antysemityzm narasta w miarę bezczelnego przymawiania się przez żydów do przyjaźni z nami. I już zupełnie na sam koniec wciskanie bajerów, że Polacy nie sa antysemitami widać na facebooku w tysiącach, dziesiątkach tysięcy komentarzy po, których każdy głupi widzi, że większości społeczeństwa najchętniej dokończyła by holokaust bo żydostwo tak opanowało ponownie najwyższe urzędy państwowe, że większość ludzi nie widzi innego wyjścia.

POWROTTATY 1 year ago
Piepszenie w bambus, Polacy potrzebowali garbatów bo nie chcieli straczyć szLACHyctwo, bez przesady. – Polacy : „A wy jesteście takie pizdy że nie mogliście sami się ratować.”
Żaden żyd pod nazwą Rothschild lub Warburg nie zginął w obozach koncentracyjnych, tylko biedni żydzi zginęli, czyli goje (bo żyd ktory jest biedny i nie może się uratować jest gojem, bezwartorciowy żyd). „Jedna krowa jest warta więcej niż 3 miliony żydów w Polsce” izaak greenbaum 1:18:16 : w jakie imię ona gada te brednie, opluwa Nas że nie jesteśmy Narodem Świętych a potem że nie mamy się za co wstydzić. Salcia Kurkman, pomalowana w kolorze kakao, niech ona nie mówi o sumieniach bo takie słowo u żydów nieistnieje.

Dariusz Woliński 1 year ago (edited)
Nie mam powodu by się wstydzić za kogokolwiek niech żydzi się wstydzą swojej perfidia naród wybrany haha jak barany na rzez tak to jest jak się ufa bezgranicznie swym oprawcą Jak żydzi przestaną być antypolscy i w stosunku do innych nacji porozmawiamy o tolerancji


Wykład z Ewą Kurek w Kwidzynie

Published on May 17, 2015
Spotkanie z doktor Ewą Kurek, historykiem autorką wielu książek między innymi ,, Poza granicą solidarności ” o stosunkach Polsko -Żydowskich ( 1939 – 1945 )
Spotkanie odbyło się 11 maja o godzinie 19:00 w Sali Parafialnej kościoła Świętego Brata Alberta Chmielowskiego na ulicy Piastowska 42
Organizatorzy : „Klub Gazety Polskiej Kwidzyn II” i „Stowarzyszenie Kresowiaków Kwidzyn”


ROZMOWA ND 04.01.2015 Środa (dr Ewa Kurek)

Mieczysław Sylwester Kazimierzak 2 months ago
Zgodnie z tezą polskiego badacza Feliksa Konecznego,autora oryginalnego podziału na CYWILIZACJE Polska była w najgorszej sytuacji kiedy do BIZANCJUM wschodniego zbliżyło się zachodnie.CYWILIZACJA ŻYDOWSKA była katalizatorem antypolonizmu.Relacje rosyjsko-żydowskie opisał Aleksander Sołżenicyn w DWIEŚCIE LAT RAZEM.Dziś trzeba dopisać proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który odwołał się do antypolskich,bandyckich korzeni.To w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ militaryzuje się handel wojną i pokojem na Ukrainie.Ten rodzaj handlowania opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,a językiem matematyki potwierdził Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ.Dobrze,że rozumem można pojąć ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.ANTYROSYJSKOŚĆ jest grubymi nićmi szyta przez tą strategię wobec frontowej sytuacji walczących ze sobą koalicji z jednej strony petrodolarowej,a z drugiej antydolarowej bazującej na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO analizuje jak powiększyć wpływy gospodarcze.Nie można wykluczyć,że powróci stara nazistowska miłość niemiecko-ukraińska.


niezaleznylublin.pl: Liderzy – Ewa Kurek – Stosunki polsko-żydowskie

Streamed live on Apr 20, 2015
Gościem Jacka Figurskiego w programie Liderzy jest Ewa Kurek – historyk i pisarka a tematem spotkania będą stosunki żydowsko-polskie oraz źródła żydowskiego antypolonizmu,czyli granice tolerancji.


Ewa Kurek – 8.09.2013 – pod namiotem Solidarni 2010 – 1/2

Dr Ewa Kurek pod namiotem Solidarni 2010 na Krakowskim Przedmieściu o manipulowaniu historią. Pierwsza części spotkania była poświęcona Majorowi Zaporze (Heronimowi Dekutowskiemu) i jego oddziałowi Zaporczykom, Druga część spotkania poświęcona Żydom, Polakom i stosunkom polsko-żydowskim. To nagranie zawiera część pierwszą i drugą spotkania. Zakończenie drugiej części spotkania tutaj: http://youtu.be/ueZ8mLm1m3s
Polecam: „Dzieci żydowskie w klasztorach. Udział żeńskich zgromadzeń zakonnych w akcji ratowania dzieci żydowskich w Polsce w latach 1939-1945″, Kurek Ewa, Replika (2012), ISBN: 9788376742175
http://www.ceneo.pl/20014731
„Your Life Is Worth Mine: How Polish Nuns in World War II Saved Hundreds of Jewish Lives in German-Occupied Poland, 1939-1945″ by Ewa Kurek
http://www.goodreads.com/book/show/879924.Your_Life_Is_Worth_Mine

Your Life Is Worth Mine: How Polish Nuns in World War II Saved Hundreds of Jewish Lives in German-Occupied Poland, 1939-1945

Polish nuns in nearly 200 religious institutions saved over 1200 Jewish children between 1939 and 1945. In this text, the author has reconstructed the history of these rescues through extensive interviews with both the nuns and many of the children they saved.

Jerzy Bywalec 1 year ago
Jak wynika z Pani wypowiedzi i nie tylko jeżeli w USA jest taka wiedza do amerykanie są 10 razy głupszym narodem niż Polacy. Nie ma tu tłumaczenia, że są nakręcani przez lobby żydowskie. Aż prosi się robić filmy na ten temat. Polacy wolą tyłki całować wszystkim komu popadnie. Jak ktoś może poważnie traktować naród. Zdaje się, że nijaki „dżentelmen” Bismark miał rację. Nie ma głupszego narodu niż Polak. Ktoś zrobi jakiś antypolski film np. Jedwabne. Zrobić w odwecie 100 takich filmów.

telefonondznik 1 year ago
Brawo pani Kurek.Pozdrawiam z Cork w Irlandi.Dla tych ktorzy nie zalapali, nie bylo komor gazowych w ogole,nie tylko w Aushvitz ale w ogole!!! 6millionow Zydow do Palestyny wydeportowano.Prosze koniecznie sprawdzic tzw liste klamcow oswiecimskich eng Holocaust Denial List i zapoznac sie z ich odkryciami.Geszeft z Holocaustem sie juz wkrotce wyda.Powinnismy zmienic nieszczesna ustawe o tzw klamstwie oswiecimskim!!!

telefonondznik 1 year ago
Google video-,,Judea Declare war on germany” YT,,David Cole in auschwitz” Blagam zmiezmy sie z prawda jaka by ona nie byla i wzmocnimy sie tym samym. Czyz gdyby mitem okazala sie historia z komorami gazowymi a my rozpoczelibysmy uchylanie ustawy o tzw klamstwie oswiecimskim czyz nie uzyskali bysmy asa w rekawie,forme nacisku ze-dobra wy nas tu naciskacie to my wolnosc badan przywracamy.I co??5 razy sie zastanowia zanim cos zrobia. Cos czuje ze 2013 bedzie rokiem przelomowym ,dosc holomitu?


Ewa Kurek – 8.09.2013 – pod namiotem Solidarni 2010 – 2/2

Published on Sep 9, 2013
Dr Ewa Kurek pod namiotem Solidarni 2010 na Krakowskim Przedmieściu o manipulowaniu historią. Ten materiał wideo zawiera dokończenie drugiej części spotkania poświęconej stosunkom polsko-żydowskim.

Aleks Pe 9 months ago
Pani Ewa Kurek wspaniale oceniła naród żydowski. To prawda,że policja żydowska kierowała do obozów zagłady swoich rodaków podczas II wojny światowej. Dlatego między innymi Gazeta Wyborcza jako gazeta żydowska w języku polskim nie chce pisać prawdy o Żydach , którzy w stosunku do swojego narodu postąpili w sposób łajdacki


Spotkanie ze Zbigniewem Matysiakiem oraz dr Ewą Kurek 23.02.2014


Zbigniew Matysiak i dr Ewa Kurek o Żołnierzach Wyklętych – Major Zapora, Zaporczycy

3 thoughts on “141 Dr Ewa Kurek. 9 Maja 1945 – koniec, czy początek wielkiej wojny o tożsamość Polek i Polaków, PoLaszek i PoLahów, „Polek i Polaków”? 03

 1. ~x : Na całej ziemi pełno pasożytów żyjących na koszt pracujących frajerów.

  ~zły do ~x: a najgorsze w tym jest to, że te pasożyty żyjące na koszt pracujących gardzą tymi pracującymi bo oni uważają się za lepszych, czasami za świętych

  http://wiadomosci.onet.pl/religia/jedz-modl-sie-i-nie-pracuj/79xf7s

  Jedz, módl się i nie pracuj

  Izrael nie może sobie pozwolić na dalsze utrzymywanie ultraortodoksyjnych Żydów, którzy stronią od pracy.

  O godzinie 3 rano tysiąc młodych mężczyzn ślęczy nad tą samą stroną traktatu Talmudu Babilońskiego Naszim, dotyczącą definicji małżeństwa w starożytnym prawie rabinicznym. Ci identycznie ubrani w białe, zapinane na guziki koszule i ciemne krawaty studenci Jesziwy Hebrońskiej, założonej na Litwie w 1877 roku, a teraz leżącej w północnej Jerozolimie, przestrzegają liczącej kilka tysięcy lat tradycji studiowania w noc święta Szawuot, które upamiętnia dzień, gdy Mojżesz otrzymał Torę na górze Synaj.

  Nie ma w tym nic szczególnie wyjątkowego. Sale wszystkich elitarnych jesziw (czyli akademii Tory) w Izraelu w każdy dzień tygodnia z wyjątkiem krótkich świąt mogą być zapełnione studentami analizującymi teksty talmudyczne nawet 18 godzin dziennie. Po zawarciu małżeństwa większość studentów przejdzie do koleli, mniejszych instytucji, gdzie żyją ze skromnych stypendiów, dotacji rządowych oraz niewielkich pensji swoich żon.

  Dla wielu religijnych Żydów rozkwit studiów nad Torą w Izraelu stanowi spełnienie biblijnego proroctwa z Księgi Izajasza – „bo kraj się napełni znajomością Pana”. Jednakże dla licznych izraelskich ekonomistów niechęć ultraortodoksyjnych mężczyzn (haredim) do pracy w połączeniu w wysoką dzietnością w tej społeczności (dwukrotnie wyższą od przeciętnej krajowej) stanowi problem.

  Badanie przeprowadzone niedawno przez Ministerstwo Finansów prognozuje, że przy utrzymaniu obecnych trendów dług publiczny Izraela, wynoszący obecnie 67 proc. PKB, w ciągu najbliższych 50 lat podskoczy do 170 proc. Ministerstwo twierdzi, że zaledwie 45,7 proc. mężczyzn haredim pracuje, co jest wskaźnikiem znacznie niższym od przeciętnej krajowej wynoszącej 60,4 proc. i niższym od jakiejkolwiek innej grupy z wyjątkiem arabskich kobiet.

  Kobiety nie studiują, kobiety pracują

  Od kobiet haredim nie oczekuje się studiowania: ich poziom zatrudnienia wynosi 71 proc. Według Centralnego Biura Statystycznego haredim stanowili w 2009 roku nieco poniżej 10 proc. ludności Izraela; prognozuje się, że do 2059 roku odsetek ten wzrośnie do około 27 proc. Izraela nie stać na dalsze płacenie im, by mogli nie pracować.
  (…)

  ~Zbigniew Lagiewski : każda ortodoksyjna społeczność to wrzód na ciele organizmu państwowego. W Izraelu, ortodoksi jakkolwiek są ciekawostką turystyczną, przysparzają władzom dużych problemów. Podobnie jest w krajach muzułmańskich czy ortodoksyjnie chrześcijańskich. gdyby w Polsce mógł rządzić Terlikowski z ks. Oko i Rydzykiem, mielibyśmy ortodoksów, którzy ustawialiby nam życie wg swoich reguł : obowiązkowe msze, kasa na tace, religia od rana do wieczora zamiast innej nauki, zycie wyłącznie dla dobra katabasów.

  ~architekt : Nasi urzędnicy watykańscy też są leserami na garnuszku Obywateli.
  Żrą i modlą się a żadnego z nich pożytku :))

  Polubienie

 2. to ja tylko dodam w temacie:

  Bardzo dziękuje Ci Tom za ten film! Gross, Tokarczuk, Wegener, Obama, Comey… i inni wam podobni mali Goebbelsi i przeciw-polscy, przeciw-słowiańscy oszczercy i kłamcy… napawajcie się… także i waszą jewropejska i usraelską spuścizną, skoro ośmielacie się zaprzeczać faktom!!! 😦

  Polubienie

 3. Pingback: 102 SKRiBH 653 Ręce precz od Polski, Polek i Polaków potomkowie niemieckich, chazarskich, czy innych nazistów, ludobójców Słowian, swoich ziomków i innych ludów! 01 | SKRBH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.