142 Zakłamany lewaku, już najwyższy czas byś zrozumiał, że to i twoja przyszłość…

https://terazbedziebylo.wordpress.com/2015/07/18/europa-2029-film/


Europa 2029 – film

Pewnie już nie raz spotkaliśmy się z tym filmem, ja również wcześniej go obejrzałem, teraz drugi raz, ale teraz napiszę artykuł.

Europa w roku 2029 to krótki film o przyszłości naszego kontynentu, jest historią która może się wydarzyć w niedalekiej przeszłości, historią która już teraz się sprawdza. Wszystko przez Unię Europejską.

Jej polityka lewicowa, socjalistyczna prowadzi Europę do zagłady białego człowieka. Już teraz mamy dowody np. w USA murzyni biją białych, a potem oni robią z siebie ofiarę, gdy biały im odda. W krajach muzułmańskich biała kobieta jest gwałcona i pobita. Nawet w Polsce.. Serb muzułmanin, przyjechał specjalnie do kraju aby zabić Polkę (żonę swoją), a potem uciec z Polski (został złapany na lotnisku z biletem do domu). Separacja odbyła się tylko dlatego że ona chciała aby on także POMAGAŁ w domowych obowiązkach.

Nie będę się rozpisywał na więcej takich przypadków, bo ich jest tysiące. Szwecja, Norwegia, Wielka Brytania, sprawy nie są rozgłaszane, a wręcz przeciwnie. Za to głośno jest o takich kiedy przestępstwo popełni biały człowiek, bo to działa jak woda na młyn dla socjalistycznych krajów.
(…)
…..

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17711459,kat,355,title,Imigranci-proszacy-o-azyl-w-Unii-Europejskiej-w-pieciu-wykresach,galeria.html

Nielegalni imigranci w UE

Coraz więcej nielegalnych imigrantów przybywa do Unii i coraz więcej nielegalnie w niej pozostaje, pokazują statystyki Eurostatu. Przeanalizował je Grzegorz Lindenberg z portalu euroislam.pl.

Ostrzega on m.in., że jeśli liczba proszących o azyl w UE w dalszym ciągu będzie rosła, za kilka lat tych, którzy będą się o niego ubiegać, może być nawet cztery miliony. A to miałoby też ogromne konsekwencje dla Polski.

Jakie jeszcze wnioski płyną ze statystyk?

Coraz więcej ubiega się o azyl

Przybywający do Unii imigranci, na ogół nielegalni, występują o azyl, podając się za uchodźców z terenów wojennych albo prześladowanych w swoich ojczystych krajach. Wbrew powszechnemu przekonaniu (które i ja podzielałem, dopóki nie zacząłem analizować danych) imigranci, których tonących albo ratowanych na Morzu Śródziemnym widzimy w telewizji, to wcale nie większość uciekinierów. To niecała jedna trzecia wszystkich, którzy chcą w Unii dostać azyl! W zeszłym roku tych przypływających było 178 tysięcy wobec ponad 600 tysięcy wszystkich, którzy ubiegali się o azyl.

Jak widać na wykresie, liczba imigrantów, którzy chcą jako uchodźcy zostać w Unii, co roku się powiększa, a jeśli w całym bieżącym roku będzie się zwiększać tak szybko jak w I kwartale, to po raz pierwszy przekroczy milion osób.

Niepokojące przewidywania

W ostatnich pięciu latach liczba osób ubiegających się o azyl w Unii rosła coraz szybciej, w sposób wykładniczy. Jeśli spróbujemy przewidzieć, ilu imigrantów będzie chciało dostać w Unii azyl w następnych pięciu latach, przy podobnym rocznym tempie wzrostu, to okazuje się, że w roku 2020 będzie ich cztery miliony.

Nie spotkałem nigdzie próby oszacowania, ilu imigrantów może usiłować dostać azyl za pięć lat, ale jeśli faktycznie byłyby to cztery miliony, to na Polskę przypadnie ich 200 tysięcy (obecnie z puli 40 tysięcy imigrantów do podziału zdecydowaliśmy się na przyjęcie dwóch tysięcy). Pocieszać nas może to, że na takie ilości imigrantów żadne społeczeństwo w Europie się nie zgodzi.

Mniej odmów azylu

Liczba przyznanych azyli rośnie, ale widać, że Unia nie jest w stanie przerobić wszystkich wniosków. W poprzednich latach, gdy proszących o azyl było trochę ponad 200 tysięcy, prawie wszystkie wnioski były przerabiane w ciągu roku i podejmowano decyzje na „tak” lub „nie”.

Być może z powodu nawału wniosków znacznie wzrosła proporcja osób, którym przyznano azyle – na wykresie widać, że o ile w latach poprzednich znacznie więcej osób nie dostawało azylu, to w roku 2014 liczba pozytywnych decyzji była wyższa niż odmów. Ogółem w 2014 roku azylu odmówiono tylko w 49 proc. przypadków, a jeszcze rok wcześniej 59 proc. decyzji było negatywnych.

Powstało błędne koło: więcej imigrantów powoduje, że częściej wydawane są pozytywne decyzje przyznania azylu, a to z kolei powoduje, że do Europy przybywa więcej imigrantów.

Skąd pochodzą proszący o azyl?

W bieżącym roku liczba imigrantów wzrosła o 89 proc – nie dlatego że gwałtownie pogorszyła się sytuacja w Syrii czy Afganistanie. Największą grupą, która prosi o azyl, są mieszkańcy Kosowa, gdzie nie toczy się żadna wojna, a państwo jest w miarę demokratyczne – tyle że biedne. Po prostu powstał jakiś nowy kanał przerzutowy albo rozeszły się wiadomości, że Europa przyjmuje wszystkich.

Jak widać, wśród najczęściej proszących o azyl są – oprócz uciekinierów z Kosowa – mieszkańcy innych krajów europejskich: Albanii, Serbii, Ukrainy, Rosji. Być może jakaś drobna grupa rzeczywiście jest z powodów politycznych albo światopoglądowych w swoich ojczyznach prześladowana, ale na pewno nie są to tysiące. Nawet mieszkańcy Ukrainy nie powinni być do uchodźców zaliczani, bo mogą, zgodnie z unijnymi wytycznymi, znaleźć bezpieczne miejsce w swoim kraju. Na liście jest nawet Gambia – kraj afrykański, który został w tekście w serwisu NaTemat nazwany „uśmiechniętym wybrzeżem Afryki”.

Innymi słowy – znaczna część osób ubiegających się o azyl to imigranci ekonomiczni. 70 proc. z nich to mężczyźni, na ogół w wieku 20-30 lat. Dlatego Unia, co może zaskoczyć, stara się jednak wydalać osoby, którym nie przyznano azylu.

Wydalanie nielegalnych imigrantów

Do tych skutecznie wydalonych trzeba dodać osoby, które wyjechały dobrowolnie (bo takich trochę jest). Dane mamy tylko za rok 2014 – wówczas 67 tysięcy osób, czyli 14 proc. tych, którzy dostali decyzje o wydaleniu, wyjechało dobrowolnie. Jeśli dodamy do tego liczbę ludzi, których deportowano, to okaże się, że tylko w roku 2014 nielegalnie pozostało w Unii ponad 200 tysięcy osób, 45 proc. tych, którzy powinni byli wyjechać. Ale co istotniejsze – nielegalnie pozostało nawet trochę więcej osób niż tych, którym udzielono w roku 2014 azylu.

Reasumując: jeśli jesteś nielegalnym imigrantem, masz dwa razy większe szanse na to, że albo dostaniesz azyl, albo nielegalnie zostaniesz w Europie, niż że będziesz musiał z Europy wyjechać. Proste?

…..

I co jedna z drugim, jesteś ciągle jeszcze dumna/dumny ze swojej lewej roboty?

4 thoughts on “142 Zakłamany lewaku, już najwyższy czas byś zrozumiał, że to i twoja przyszłość…

 1. ~~ 1 godzinę i 44 minut temu
  Polacy podtrzymali niechęć przyjęcia 2 tysięcy uchodźców

  ~zdzisław 59 minut temu
  Niemcy to ostatni naród który może Polskę czegoś uczyć

  ~res 44 minut temu
  Ten niemiecki babochłop niech się odwali od Polski.Historycznie Niemcy zrobili Polsce najwięcej krzywdy więc wara….

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Niemcy-ucza-solidarnosci,wid,17719537,wiadomosc.html?ticaid=115429

  Niemcy uczą solidarności

  Polskę zmuszono do przyjęcia 2 tys. uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. To precedens. – Chodzi o pierwszy krok. Jeśli humanitarny kryzys się nie rozwiąże, trzeba będzie przyjmować kolejne partie – mówi dyplomata z Rady UE.

  W ciągu dwóch lat nasz kraj przyjmie 2 tys. uciekinierów z Syrii i Erytrei. W poniedziałek do przyznania im azylu zobowiązał się w Brukseli wiceszef MSW Piotr Stachańczyk. 1100 uchodźców przebywa w obozach we Włoszech i Grecji. Pozostali żyją pod ochroną ONZ w takich krajach jak Liban.

  Za pieniądze UE Polska będzie chciała przyjąć osoby, które mogą się łatwo zintegrować dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz chrześcijańskiemu wyznaniu. Wcześniej zostaną prześwietlone pod kątem przynależności do organizacji terrorystycznych.

  Polskie źródła dyplomatyczne przyznają „Rzeczpospolitej”, że nasz kraj przez wiele tygodni starał się uniknąć takiego zobowiązania. Miał w tym naśladowców: Hiszpanię, Czechy, Słowację, Litwę. W Radzie UE Warszawa uciekała się do dość wątpliwych argumentów. Jednym z nich było to, że w Polsce nie ma mniejszości syryjskiej, przez co uchodźcom z tego kraju trudno będzie się zintegrować.

  – To dość komiczne rozumowanie. Nie ma mniejszości syryjskiej właśnie dlatego, że Polska prowadziła bardzo restrykcyjną politykę imigracyjną – mówi zachodni dyplomata.

  Polskie władze twierdziły także, że w każdej chwili zza wschodniej granicy może ruszyć fala ukraińskich imigrantów, w związku z czym nie możemy brać na siebie dodatkowych obciążeń. Tyle że od wybuchu rewolucji na Majdanie przyznaliśmy azyl zaledwie kilku Ukraińcom pod pozorem, że większość terytorium Ukrainy nie obejmuje wojna.

  Źródła dyplomatyczne ujawniły „Rzeczpospolitej”, że opór Polski złamał ledwie maskowany szantaż Niemiec. Władze w Berlinie ostrzegły, że południe Europy nie utrzyma sankcji wobec Rosji, jeśli Polska nie wykaże solidarności z Włochami i Grecją, które od wielu miesięcy stawiają czoło niezwykłej fali imigracji.

  Dwa tygodnie temu przywódcy UE zgodzili się podzielić między kraje UE 60 tys. uchodźców. Ale nawet w poniedziałek, na ostatniej prostej negocjacji, Polska próbowała uniknąć udziału w tej inicjatywie.

  – Poczekamy, aż wszyscy zgłoszą swoje propozycje. Jeśli okaże się, że sumują się one do 60 tys., sami nie będziemy musieli niczego zgłaszać – usłyszeliśmy w polskim obozie negocjacyjnym. Ten plan się jednak nie powiódł.

  Polska od lat przyjmuje wyjątkowo mało uchodźców. Zdaniem Eurostatu w ub.r. nasz kraj przyznał azyl zaledwie 720 osobom, w tym 315 Czeczenom i 130 Syryjczykom. To proporcjonalnie do liczby ludności 25 razy mniej niż w Niemczech i 180 razy mniej niż w Szwecji.

  Jędrzej Bielecki

  ~POLAK 1 godzinę i 33 minut temu
  Powściągliwości w przyjmowaniu obcych nauczyła nas nasza historia .

  ~qqq 1 godzinę i 33 minut temu
  Ja jako Polak nie zgadzam sie na zadnych imigrantow z krajow muzulmanskich

  ~Gość 1 godzinę i 35 minut temu
  I bardzo dobrze! Doskonale widać na przykładzie UK, Francji, Niemiec do czego prowadzi polityka imigracyjna. Przyjedzie do nas stado nierobów (języka nie znają, technologia jest im obca…) Stop CZRNYM!

  ~JZM 1 godzinę i 38 minut temu
  Nie rozumiem problemu. Co za uchodźca? np. z Donbasu-Ukrainiec a chce do Polski. Ukraina do duży kraj, a działania są tylko na jej dalekiej części, reszta kraju żyje normalnie. Pytanie , dlaczego nie przenoszą się do tej części gdzie jest spokojnie?Tak samo z uchodźcami z Afryki. Dlaczego nie uciekają np. do Kuwejtu albo do USA, które jest temu wszystkiemu winne. A nam się wciska jakiś kit o humanitaryzmie. Oni to zupełnie inna kultura i się nigdy nie zintegrują.

  ~mk 1 godzinę i 35 minut temu
  A kilkanaście tysięcy Ukraińców mających opłacone studia/hotele studenckie, to co ?! Zapomniało się wielkim negocjatorom z PO ?!

  ~X X X 1 godzinę i 16 minut temu
  „pierwszy krok…. trzeba będzie przyjmować kolejne partie” WYPI….. !!!! Olać sankcje na Rosję, jeśli dla ich utrzymania trzeba Islamistów przyjmować. Rusofobia naszych POlityków doprowadzi nasz kraj do całkowitego upadku.

  ~loko 1 godzinę i 13 minut temu
  Rozumiem, że jak my Polacy zaczniemy przyjmować tysiącami tych dzikusów, to kraje UE podtrzymają sankcję dla Rosji? W to nie wierzy nawet mój jamnik.

  ~X X X 1 godzinę i 11 minut temu
  Olać sankcję na Rosję jeśli ceną jest przyjęcie muzułmanów. Zresztą na sankcjach my też tracimy.

  ~Placek 1 godzinę i 20 minut temu
  A co mi jesteśmy winni ze mamy się z nimi solidaryzować, nic nie zawiniliśmy w ich sprawie i ich nie chcemy. polski rząd to farsa.

  ~arek 1 godzinę i 35 minut temu
  mlodych polakow na emigracje a uciekinierów do polski i bye polsko czy warto bedzie w przyszlosci odwiedzac ten kraj unia to paranoja zamiast pomagac polakom to pomagaja innym

  ~lokis 1 godzinę i 8 minut temu
  To niech sobie nie podtrzymują tych sankcji. Jak to ma tak działać, na zasadzie jakichś szantażów, to ja mam w czterech literach Unię, Rosję i Ukrainę razem wzięte. Powinniśmy brać przykład z naszych braci Węgrów. Nie dość, że nie przyjmują tej hołoty, to jeszcze się grodzą. Jedyni z jajami w Europie!

  ~X X X 33 minut temu
  Tak ale Orban to gość z jajami a nami rządzą eunuchy. Przynajmniej takie wrażenie robią jeśli porównać ich z węgierskimi politykami.

  ~Obywatel1950 1 godzinę i 11 minut temu
  Jak wiadomo, Nasz Kraj, ma tak wiele pracy dla miejscowych, za tak potężne pieniądze, że właściwie można przyjąć i z milion uchodźców z całego Świata! Szczególnie, że tak chcą Niemcy, którzy, jak wiadomo od wieków, zawsze Nam dobrze życzyli!. A co z Polonią ze wschodu, która przecież nie z własnej woli tam mieszka? A może chodzi o tanią siłę roboczą, aby zmniejszyć, i tak już żenująco niskie jak na Europę (podobno zjednoczoną), zarobki? Przecież Ci Ludzi zewsząd też będą chcieli żyć i mieć pieniądze, więć podejmą się każdej pracy za każde pieniądze. Czy o to chodzi?

  ~brówka 42 minut temu
  UE nie rozwiązała problemu uchodźców ponieważ przejmowanie ich łodzi transportowych, którymi przypływają do Europy to żadna pomoc. W ten sposób pomaga się tym, którzy ten transport organizują i czerpią z tego wielkie korzyści finansowe. Natomiast UE ponieważ chce minimalizować wpływ chrześcijaństwa za wszelką cenę, jest nawet gotowa „zalać” Europę islamskimi uchodźcami aby społeczeństwo „się wymieszało” i tym samym wpływ religii chrześcijańskiej przestał w ogóle stanowić o tożsamości europejskiej…a nazywa się ten proceder nauką tolerancji. Niedługo w Europie wyższe od zabytkowych kościołów będą meczety. Niemcy nie tylko chcą zmieniać politykę historyczną Europy ale i mentalną. Co do polityki historycznej niedługo okaże się, że to Polacy są odpowiedzialni za zbrodnie hitlerowskie w obozach koncentracyjnych oraz holokaust natomiast co do zasilenia Europy a teraz i Polski islamem to czas pokaże jakie będą tego efekty. Gdy ma się trochę wyobraźni można to sobie wyobrazić.

  ~vvvv 27 minut temu
  Rodacy! Pomimo: 1. Licznych badań opinii publicznej, które pokazują, że w zdecydowanej większości Polacy NIE CHCĄ tu imigrantów z Afryki i Azji! 2. Licznych protestów organizowanych w ostatnim czasie przez środowiska narodowe w całej Polsce! 3. Fatalnych doświadczeń krajów Europy Zachodniej oraz Północnej związanej z imigrantami z Afryki i Azji! 4. Incydentów wyrażających poparcie dla organizacji terrorystycznych wśród populacji islamskiej na Starym Kontynencie! 5. Zapowiedzi polityków (w tym PO) oraz urzędników, którzy otwarcie mówią, że przyjęcie imigrantów nam się nie opłaca! 6. Dziesiątek tysięcy repatriantów, którzy tylko czekają na wymarzony powrót do Ojczyzny! 7. Ubożenia społeczeństwa, co zmusza Rodaków do wyjazdu na przymusową emigrację zarobkową! (Nie)rząd polski zdecydował się na przyjęcie 2000 emigrantów z Afryki Północnej! – Nie wiemy, kim oni są! – Nie wiemy, jakiego będą wyznania! – Nie wiemy, kto będzie za nich płacić i opłacać ich zasiłki! – Nie wiemy, gdzie będą mieszkać! – Nie wiemy, gdzie będą się uczyć i jak będą funkcjonować, nie znając totalnie języka! Mówimy jasno: – DOŚĆ! Mamy dość (nie)rządu, który realizuje wszystkie dyrektywy unijne jak niewolnik! – DOŚĆ! Brakuj realizacji interesu narodowego w polityce międzynarodowej! – DOŚĆ! Kopiowaniu niesprawdzonych metod z Zachodu! – DOŚC! Okradaniu Polaków i przeznaczaniu pieniędzy z budżetu na imigrantów totalnie nieprzystosowanych do polskiej kultury! – DOŚĆ! Ignorowaniu woli Narodu! RODAKU! RODACZKO! Przyjdź na Plac Zamkowy! Przyjedź do Warszawy! Razem z nami maszeruj, by pokazać jasno zdecydowane, polskie, narodowe NIE! dla niechcianych imigrantów z Afryki, a pokaż zdecydowane, polskie, narodowe TAK! dla bezpiecznej przyszłości naszych Rodzin i przyjaciół! WIĘCEJ INFO WKRÓTCE! PODAJ DALEJ I ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH! POSTY

  Polubienie

 2. ~ana : To jest chore. Cameron krzyczy o zmniejszeniu benefitów na dzieci a tu chce placic zasiłki na żony muzułmanów niech ida do pracy . I gdzie tu milionowe oszczednosci z benefitow. Ci co maja mało to jeszcze chce zmniejszyc zeby napchac kieszenie muzułmanom. Brawo!!!!!

  ~panuk : no tak ale jak teraz na to im pozwola to sie okaze ze wielu z muzulmanow zostawilo swoje trzy zony za granica i teraz zechce je sprowadzic…. widze ze nie tylko w Polsce maja politykow idiotow . to nawet pocieszajace

  http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/poligamia-jest-zabroniona-w-wielkiej-brytanii-ale-muzulmanie-biora-zasilki-na/c0728k

  Poligamia jest zabroniona w Wielkiej Brytanii, ale muzułmanie biorą zasiłki na wszystkie swoje żony

  Brytyjski rząd postanowił dać prawo mężczyznom z poligamicznych małżeństw do pobierania zasiłków na swoje żony, choć wielożeństwo jest nielegalne w Wielkiej Brytanii – podaje „Polish Express”.

  Według ustaleń rządu, muzułmanie z poligamicznych związków, którzy sprowadzą do Wielkiej Brytanii swoje żony, nie będą mieć żadnych problemów z tym, aby pobierać na nie zasiłki.

  Ministrowie orzekli w grudniu, że przyzwolenie na pobieranie przez mężczyznę zasiłków na wszystkie jego żony będzie „najlepszą możliwą opcją”.

  Decyzja ta okazała się najbardziej korzystna dla muzułmanów, gdyż islamskie prawo daje im przyzwolenie na posiadanie wielu żon. Brytyjski rząd z kolei dopuszcza wielożeństwo jedynie przypadku, gdy związki małżeńskie zostały zawarte poza Wielką Brytanią, w krajach gdzie poligamia jest legalna.

  Ustanowienie przyzwolenia dla muzułmanów na pobieranie zasiłków na swoje żony nie było od grudnia nagłaśniane – o co dbał także brytyjski rząd. Temat wypłynął dopiero dzięki inicjatywie Corin Taylor z grupy Taxpayers’ Alliance, która walczy m.in. o mniejsze podatki w brytyjskim społeczeństwie.

  – Brytyjscy podatnicy płacą jedne z najwyższych składek, dlatego obowiązkiem rządu jest zapewnienie tego, aby każdy pens został wydany właściwie. Poligamia nie jest dopuszczalna przez brytyjskie prawo i brytyjscy podatnicy nie powinni płacić za ekstra zasiłki na drugą, trzecią, czy czwartą żonę – oświadczył Taylor.

  Sytuację skrytykował również przewodniczący Izby Gmin Chris Grayling, który stwierdził, że „niedopuszczalne jest dostosowywanie działania systemu socjalnego do tego, co w Wielkiej Brytanii nielegalne, czyli poligamii”. Grayling oskarżył również brytyjski rząd o to, że usiłował on utrzymać w sekrecie przyzwolenie na pobieranie zasiłków na wiele żon.

  Ministerstwo Pracy i Emerytur twierdzi jednak, że w Wielkiej Brytanii żyje mniej niż tysiąc małżeństw poligamicznych, z czego tak naprawdę niewiele pobiera zasiłki.

  ~iga : Zasiłek na żony w praktyce żona nie pracuje on ma biznesik na min dochodu. Dostaje working tax w zależności od tego ile ma osób na utrzymaniu dla 5 osobowej rodziny ok 200 na tydzień anglicy mają więcej. Z każdą zona ma co najmie 2 dzieciaków wiec skromnie licząc przy 3 ZONACH i 6 dzieci to..600 na TYDZIEŃ. Plus housing benefit na 3 domy bo każdej zgodnie z prawem się należy średnio min 300 na tydzień i mamy wypasioną wyplate o której mazy specjalista w uk. Na poziomie 4000 tys. Lekko licząc i jeszcze child benefit. Potem szanowny zgarnia 2 żony do 1 halupiny i….zastaje landlord em. Pełno ich na Newham. Poza tym wcześniej każda taka była rejestrowania jako samotna matka wiec w sumie zalegalizowali coś co już i tak istniało chyba od zawsze.A ja znam rodziny nawet z 12 !!! Dzieci. Oficjalnie to 3 różne rodziny samotne mamy się i ….1 tato.
  Z 2 strony teraz zaczynają mówić o sytuacji wielu Brytyjczyków i innych emigrantów którzy mimo że pracują nie mają na wynajęcie mieszkania bo ceny są zaporowe albo pracujac na kontrakty z dnia na dzień ludzie zostają na lodzie z perspektywa eksmisji. No ale muslimy to najbardziej dyskryminowana gr w uk wiec im się należy nieco sprawiedliwości. Ja znikam stąd do Australii jak wielu moich ang znajomych i przyjaciół. Australia , Kanada a nawet Karaiby byle zdala od uk.

  ~eskel : „Ministerstwo Pracy i Emerytur twierdzi jednak, że w Wielkiej Brytanii żyje mniej niż tysiąc małżeństw poligamicznych, z czego tak naprawdę niewiele pobiera zasiłki.” No to zaraz ich się zrobi kilka milionów. Nie pamiętam z historii takiego przypadku zachęcania do masowego

  ~Niesprawiedliwość do ~eskel: Czyli jak mała ilość jest niezgodna z prawem to może być NIEZGODNA Z PRAWEM….

  ~kolos : Ich kraj niech robia co chca ze swoimi pieniedzmi. Boja sie muslimow I zrobia wszystko jak widac by kupic sobie spokoj chociaz na pare lat. Sa nacja stracona, ale zbyt du rni by zdawac sobie z tego sprawe.

  ~Logik25 : A ja naiwny myślałem że nie ma głupszego kraju niż Polska!

  ~PeteUK : No dobra,napiszę to jeszcze raz: brytyjczycy to debile !!!

  ~bolshevik : przyklad uk pokazuje do czego politycy sa wstanie doprowadzic. zniszczyli wlasny kraj i prawdopodobnje za kilka pokolen rodowici mieszkancy wysp beda musieli opuscic wlasny kraj. poznacie ich po owocach. najgorsze ze lokalni nie widza co sie dzieje i do czego to moze doprowadzic.

  ~lord ahmed : Anglia to szambo, a takie posunięcia tylko go pogłębiają. …

  ~tyle w temacie : Jest – wife benefit (muslims version) a dla wschodniej Europy praca za minimal wage

  ~Zenek vel Ahmed : Super ja powiedziałem w urzędzie ze mam 15 zon i biore taxy na kazda z nich oczywiście zrobili wielkie oczy ale wytłumaczyłem ze moja religia na to pozwala i oskarzylem ich o dyskryminację no i przelew jest regularnie dlatego

  ~toń brytanio, toń : Uk nie chce byc w Uni ? To ja nie chce ich tam Chory naród ,chore prawa

  ~Stan : Ale – jest w ogóle jakiś „zasiłek na żony”? Nie słyszałem… no chyba, że niepełnoletnie – to wtedy Child Benefit.

  fink.ployd : A w Daily Telegraph jest artukuł z dzisiejszą datą który twierdzi coś innego. Mianowicie , że mozliwość pobierania zasiłków na żony istnieje od lat i że właśnie mają to zlikwidować. Czyli odwrotnie prawie że do tego co tu napisano .

  http://www.telegraph.co.uk/news/politics/9029807/Ministers-ban-extra-benefits-for-multiple-wives.html

  Ministers ban extra benefits for multiple wives
  Ministers are to bring to an end an „absurd” benefits regime which has seen husbands with multiple wives able to claim extra welfare payments.

  Polubienie


 3. http://vod.pl/filmy-dokumentalne/masakra-w-norwegii-ocaleni/vcsb8#0

  Filmy dokumentalne › Dokument › Masakra w Norwegii. Ocaleni
  Masakra w Norwegii. Ocaleni
  Norway Massacre: The Survivors

  22 lipca 2011 roku Anders Behring Breivik zdetonował bombę w Oslo. Zginęło osiem osób. Tego samego dnia zamordował 69 uczestników obozu młodzieżówki norweskiej Partii Pracy, a 33 osoby ranił. „Masakra w Norwegii. Ocaleni” to dokument przedstawiający wspomnienia i relacje osób, które przeżyły ataki terrorysty.

  2012 Lektor PL 45 min Kat. wiekowa: 16

  Polubienie

 4. to ja tylko dodam w temacie:

  Bardzo dziękuje Ci Tom za ten film! Gross, Tokarczuk, Wegener, Obama, Comey… i inni wam podobni mali Goebbelsi i przeciw-polscy, przeciw-słowiańscy oszczercy i kłamcy… napawajcie się… także i waszą jewropejska i usraelską spuścizną, skoro ośmielacie się zaprzeczać faktom!!! 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.