159 „Soviet story”, czyli sowiecka opowieść… o zagładzie Słowian 01

Trochę w nawiązaniu do Czyngis Chana, Mongolii, Mongołów, podbojów, ustrojów, najazdów, morderstw, rzezi, ustanawiania państw, tego kto kim był i jest itp, czyli „Rosja” i ten jej zbrodniczy komunizm…Pytanie tylko, czy jej?

Teraz trzy filmy, a w drugiej części dużo bardzo ciekawych wiadomości, porównawczych grafik, jak plakaty z epoki itp. Osoba która nie widziała i nie wiedziała tego wczesniej,  może bardzo się zdziwić, jak dużo mają ze sobą wspólnego niby różni tacy, krwiożerczy Mongołowie, sowieccy komuniści, niemieccy naziści, czarni i czerwoni faszyści i inni tacy…hm… poprawiacze ludzkości… Niby wszystko inne, ale jak przyjrzy się temu wszystkiemu dokładnie… to tak czy inaczej… zawsze w tego całego niewyobrażalnego „nieludzkiego” barbarzyństwa i grozy, wyłania się w pełnej swej istocie nic innego, jak pustynna tradycja nienawiści rasowej, z jej „objawionymi” tymi, czy innymi źródłami „miłości i przyjaźni bliźniego”…


Komunizm – film dokumentalny. Lektor PL

Tom Ash 3 miesiące temu
To przykre, że takie pseudo-historyczne, wybiórczo traktujące fakty filmy puszcza się w polskiej telewizji państwowej. Film ten jest ewidentnie lewackim spojrzeniem na historię i przez to próbą bezczelnego wybielania zbrodniczego komunizmu. I nie ma się co dziwić – wystarczy spojrzeć na nazwiska występujących pseudo-autorytetów w stylu syna Chruszczowa czy kałmuka Władimira Kruczkowa, byłych polityków niemieckiej lewicy itp. Dlaczego pominięty został jeden z najważniejszych czynników, który był nieodzownym elementem komunizmu jakim był ATEIZM PAŃSTWOWY ? Dlaczego nie wspomina się o tym, iż komunizm był tworzony i wprowadzany w większości przez bezpaństwowych Żydów ? Nie wspomniano o fakcie, że bolszewicy w początkowym okresie to w większości syjoniści ? Takich pytań jest znacznie więcej. Wszystkich zainteresowanych tematyką komunizmu i jego sowiecką wersją odsyłam do filmu SOVIET STORY (dostępnym na YT) a tym, dla których lewacka narracja filmu jest nie do zaakceptowania polecam rewelacyjną serię filmów Grzegorza Brauna pt. TRANSFORMACJA (dostępne na YT i stronie producenta). Zobaczymy tam te same fakty, te same fragmenty filmów dokumentalnych i jakże odmienną i bliską prawdy narrację. I jeszcze jedno – dlaczego Telewizja Polska wydaje publiczne pieniądze na niemieckie produkcje historyczne wątpliwej jakości skoro mamy tylu naszych POLSKICH wybitnych historyków i dostęp do tak wielu źródeł ? Być może odpowiedzią jest: Kultur Kampf, który w istocie nigdy się skończył a Niemcy nigdy nie zrezygnowali z Polski (o czym świadczy chociażby opanowanie przez naszych sąsiadów zza Odry CAŁEGO rynku medialnego w naszej ojczyźnie, a media jak wiadomo są czwartą władzą).

qad417 2 miesiące temu
+Tom Ash ATEIZM państwowy byłby akurat dobrym rozwiązaniem. Niestety Polska jest wyznaniowa i bardzo mi to przeszkadza. Dlaczego? Ponieważ religia narzuca Ci pewien system wartości, z którym nie koniecznie się zgadzasz i to ogranicza Twoją wolność. Mowa tu np. o antykoncepcji, prawie do eutanazji czy chociażby możliwości legalizacji marihuany, gdzie jest zbadane, że jest zdrowsza niż papierosy czy alkohol i ma właściwości lecznicze. A powiedz mi co jest złego w Żydach? Generalnie nie kumam skąd sie wziął antysemityzm? Co jest nie tak z tymi Żydami?

Tom Ash 2 miesiące temu
+qad417 W sprawie ateizmu i przy okazji Żydów podsyłam fragment książki „Pożegnanie z Izraelem” autorstwa uczciwego Żyda Jacka Berensteina, który za mówienie prawdy został zamordowany przez izraelską bezpiekę Mossad:

„Żaden kraj nie mógł stać się tak zepsuty i grzeszny jak Izrael poprzez normalny łańcuch zdarzeń. Wydaje się, że tam musiała zadziałać jakaś zła siła. Byłoby dobrze pamiętać o złej historii przywódców Izraela i ich zwolenników. Przez wieki, oni (bolszewiccy Żydzi) praktykowali ateistyczny socjalizm / komunizm w różnych krajach europejskich, zwłaszcza Rosji. Tym bolszewickim (aszkenazyjskim) Żydom wraz z międzynarodowymi bankierami żydowskimi o syjonistycznej orientacji, udało się obalić cara Rosji i nałożyć rząd komunistyczny na naród rosyjski. Przy pomocy bolszewickich Żydów, którzy wyemigrowali z Rosji do Ameryki, byli w stanie szerzyć zły, szatański wpływ w całej Ameryce i na całym świecie. Wielu z tych komunistycznych Żydów z Rosji i innych krajów europejskich, którzy wyemigrowali do Izraela, zabrali ze sobą socjalistyczne / komunistyczne idee Karola Marksa. Z pomocą amerykańskich bolszewickich Żydów, mogli przejąć kontrolę nad Izraelem i nałożyć socjalistyczne / komunistyczne plany Karola Marksa. Równolegle do ruchu bolszewickiego ruchu był syjonistyczny, który w zasadzie ma te same cele – dominację nad światem. W pewnym momencie po rewolucji bolszewickiej w Rosji, bolszewicy i syjoniści wymieszali się i stali się jednym. Obecnie są oni powszechnie nazywani syjonistami. W czasach biblijnych, Bóg obiecał ówczesnym Żydom, że będą jego posłańcami i dał im szczególne przywileje – jeśli będą posłuszni Jego słowu. Biblia opowiada, jak ci Żydzi nie stosowali się do Jego słowa i zaczęli czcić bożki. Zawiedziony przez nieposłuszeństwo Żydów, Bóg powiedział im: „Wy jesteście z synagogi szatana”.

Ateistyczni syjonistyczni przywódcy Izraela oraz ich zwolennicy, najwyraźniej przyjęli „synagogę szatana” i przez swoich przywódców z Izraela zrobili wirtualny „plac zabaw szatana” Całość znajdziesz tu: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/19/pozegnanie-z-izraelem-cierniem-bliskiego-wschodu/

Waldemar Kramarczyk 4 miesiące temu
Aż rzygać się chce patrząc na tę polityczną poprawność w filmie. Należy powiedzieć wprost- to żydzi stworzyli komunizm. Począwszy od jego teoretycznych założeń, wprowadzanie i kontynuację. Nie kto inny, jak żyd Trocki mówił „…utopimy Rosję w morzu krwi”. Nie chcę nikogo uświadamiać, ale taka jest chazarska przewrotność. Przykład- gdy RFN zapłacił żydom olbrzymie odszkodowania za II W.Ś, to winę za Holocaust ponosili już nie Niemcy jako naród, tylko naziści. A tutaj to samo- winny jest komunizm a nie syjonizm i talmudyczne doktryny niszczenia i unicestwiania gojów i ich religii wszędzie, na całym świecie, gdzie tylko się da…Umywają rączki, jak zawsze…

Michael Jastrzebski 3 tygodnie temu
+Waldemar Kramarczyk >> Należy powiedzieć wprost- to żydzi stworzyli komunizm. Tak ale co z tego, byly cale tabuny nie-zydow ktorzy to pchneli do przodu, sami zydzi by nie zrobili rewolucji pazdziernikowej.

…..


Rewolucja październikowa w kolorze [2/2] – Strach i paranoja

…..


Wiek zagłady Sowiecka Historia – Holokaust Słowian.

Opublikowany 30.12.2012

http://abelikain.blogspot.co.uk/2012/12/sowiecka-historia.html

Gdy szuka się określenia, które najlepiej opisze film „Soviet Story”, przychodzą na myśl takie słowa, jak wstrząsający, bezkompromisowy czy przełomowy. Bo taki musi być obraz, który wywołał w putinowskiej Rosji falę demonstracji i zamieszek. Protesty nie ograniczały się zresztą do ulicznych manifestacji. Protestowali politycy, organizowano konferencje prasowe, a programy informacyjne w rosyjskich telewizjach poświęciły filmowi czołówki.

Histeria przetoczyła się przez Rosję pod hasłem: „Ręce precz od naszych dziadków”, skandowanym przez uczestników demonstracji. Znaczy to, że spora część Rosjan odczuwa więź z mordercami z NKWD i tymi, którzy wydawali im rozkazy. Bo film jest potężnym w swej wymowie aktem oskarżenia właśnie wobec nich oraz tych, którzy stworzyli najpierw ideologię, a potem najbardziej krwawy system w historii ludzkości.

Ludobójstwo na wschodzie odbywało się konwencjonalnymi, zwykłymi metodami, dalekimi od widowiskowych i futurystycznych metod. Wieszanie, rozstrzeliwanie, palenie, masowe egzekucje, śmierć w obozach koncentracyjnych z powodu niewolniczej pracy, głodu, warunków bytu, chorób, tortur, egzekucji. 3 miliony słowiańskich jeńców wojennych z ZSRR zginęło w prowizorycznych obozach jenieckich. Zwyczajnie. Niepozornie. Bez rozgłosu. Dzisiaj nie istnieją.

Kto opłacił Lenina ? http://abelikain.blogspot.co.uk/2014/01/kto-opaci-lenina.html

Ta historia do niedawna była tajemnicą. Tajemnicę, którą starannie ukrywali bolszewicy, ich niemieccy opiekunowie i koła finansowe Niemiec, biorących udział w realizacji tego, co do tej pory zwie się „Wielką Socjalistyczną Rewolucją Październikową”. Jest to udokumentowana wersja działalności człowieka, który doprowadził Lenina do władzy.

3 thoughts on “159 „Soviet story”, czyli sowiecka opowieść… o zagładzie Słowian 01


 1. Imperium zła – Lektor PL

  Published on Jan 5, 2014
  Mógłbym tu wiele wytknąć wytykającemu, ale pozostawię to oglądającym (KRK który kradł, mordował, spiskował, stworzył strukturę „mafijną”-kościelną, rządził światem jako państwo-religia nadal chce mieć władzę nad światem.) Nagranie dla tych którzy umieją rozdzielić fakty od manipulacji.

  Polubienie


  • Wysiedlenie Polaków z Wielkopolski, 1939 r./Bundesarchiv/CC BY-SA 3.0 de

   http://ksiazki.wp.pl/gid,17844378,tytul,Ukazala-sie-ksiazka-Wypedzeni-1939-o-niemieckich-deportacjach-Polakow,galeria.html

   Ukazała się książka ”Wypędzeni 1939…” o niemieckich deportacjach Polaków

   Niemiecka zbrodnia

   Okoliczności i przebieg deportacji obywateli polskich, mieszkańców ziem wcielonych do III Rzeszy, prezentuje książka „Wypędzeni 1939… „. To jedno z nielicznych wydawnictw dokumentujących tę jedną z pierwszych niemieckich zbrodni wojennych.

   Według różnych szacunków historyków, z ziem zachodniej i północnej części II Rzeczpospolitej, które zostały wcielone do III Rzeszy, w latach 1939-1944 deportowano na teren Generalnego Gubernatorstwa, pozbawiono majątku lub umieszczono w gettach od miliona do półtora miliona Polaków i Żydów. W niemieckie ręce trafiło na wcielonych ziemiach blisko 100 proc. polskiego majątku.


   Wysiedlenie Polaków z Wielkopolski, 1939 r./Bundesarchiv/CC BY-SA 3.0 de

   Dla Polaków i Niemców

   Publikacja pod redakcją Agnieszki Łuczak i Jacka Kubiaka przy współpracy Małgorzaty Schmidt i Janusza Zemera zawiera m.in. materiały z poświęconej deportacjom wystawy „Wypędzeni 1939…”, prezentowanej od 2009 roku w całej Polsce. Wydawnictwo zostało przygotowane w formie dwujęzycznego albumu: po polsku i po niemiecku.

   Książka „Wypędzeni 1939… Deportacje obywateli polskich z ziem wcielonych do III Rzeszy” zawiera ponad 200 fotografii i dokumentów obrazujących historyczne konteksty deportacji, ich przebieg, losy polskich wysiedleńców, jak również zasiedlanie dawnych polskich ziem przez Niemców. Zawiera również teksty omawiające genezę i efekty niemieckiej polityki względem obywateli polskich po wybuchu II wojny światowej.


   Lokalizacje, z których niemiecka organizacja VoMi przesiedlała volksdeutschów na teren Kraju Warty i Pomorza Nadwiślańskiego w miejsca po wysiedlonych Polakach i Żydach/Bundesarchiv/CC BY-SA 3.0 de

   ”To jest wciąż nieznana historia”

   – To jest wciąż nieznana historia. Dzieje Polaków mieszkających podczas II wojny światowej na ziemiach wcielonych do III Rzeszy nie przebiły się do wyobraźni i pamięci zbiorowej. Wysiedlenia z Wielkopolski, Pomorza i ziemi łódzkiej, terror i egzekucje były doświadczeniem mieszkańców tych ziem od pierwszego dnia agresji niemieckiej w 1939 roku. A przecież ziemie te stanowiły 25 proc. przedwojennej II Rzeczpospolitej – powiedziała PAP jedna z autorek książki, naczelnik Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Poznaniu dr Agnieszka Łuczak.

   W październiku 1939 roku do III Rzeszy wcielono ponad 91 tys. km kw. ziem II Rzeczypospolitej na których mieszkało ok. 10 mln osób. Historyk prof. Czesław Łuczak wyliczył, że wypędzenia obywateli polskich z tych terenów dotknęły około 1,5 mln osób.


   Obóz w Biłgoraju dla wysiedlonych z Zamojszczyzny/PAP

   Wywóz, pozbawienie mienia, zakładanie gett

   Ponad 400 tys. osób zostało wywiezionych do Generalnego Gubernatorstwa. Blisko 500 tys. pozbawiono domów i mienia. Ok. 600 tys. osób pochodzenia żydowskiego trafiło do gett – niemal wszyscy zostali wymordowani. Majątek obywateli polskich przejąć mieli niemieccy przesiedleńcy ze Wschodu, z ziem będących w strefie wpływów ZSRR. Według różnych szacunków, z krajów bałtyckich, Ukrainy i Besarabii i innych obszarów sprowadzono do nowych okręgów Rzeszy od 500 do ponad 600 tys. Niemców.

   Ofiarami wysiedleń byli w pierwszym rzędzie ziemianie, fabrykanci, kupcy, członkowie polskich organizacji społecznych i politycznych, a także inteligencja i powstańcy wielkopolscy. Wywózkę Polaków i Żydów organizowała niemiecka administracja pod kontrolą ustanowionego w październiku 1939 roku Komisariatu Rzeszy ds. Umacniania Niemczyzny. Deportacjom towarzyszyły egzekucje i masowe mordy.


   Tegoroczna wystawa ”Wygnańcy” w Parlamencie Europejskim w Brukseli przygotowana przez IPN/PAP

   ”Poligon zbrodni”

   Współredaktor książki i współautor wystawy Jacek Kubiak podkreślił, że deportacje obywateli polskich były dla Niemców „poligonem zbrodni, pierwszą tej skali operacją obezwładniania i degradowania wielkich mas ludzkich”.

   – W europejskim, a także chyba i polskim dyskursie historycznym, zbrodnia tych deportacji przesłonięta jest przez Holocaust i obozy śmierci. To zrozumiałe – Holocaust skalą przesłania inne nazistowskie zbrodnie. Ale warto sobie uświadomić, że są one ze sobą powiązane, że nie można ich rozpatrywać w izolacji – ocenił. Według relacji ofiar wypędzeń, Niemcy przychodzili do ich domów w nocy lub nad ranem. Nierzadko dawano im zaledwie kilkanaście minut na spakowanie się.

   ~jus [pół godziny temu]
   Wyślijcie jeden egzemplarz te książki Grossowi, zapłacę!!!!!!

   ~gocha [pół godziny temu]
   Nas się rozlicza? Nie chcemy uchodźców ? – A DLACZEGO CHCEMY MIEĆ ICH PRZYJĄĆ ???? Kiedy była wojna i nasz kraj zajęli wrogowie to…. DO WALKI STANĘŁY NAWET DZIECI !!!!!! Z info uchodźcy to młodzi chłopcy i mężczyźni !!!!! – A GDZIE ICH MATKI, ŻONY , SIOSTRY!!!! …………………….:(

   ~444 [wczoraj]
   Moi dziadkowie na Kaszubach, przez 5 lat pracowali na własnym majątku, jak parobki, dla niemieckiego obszarnika. Po wojnie z wioski dziadków wywieziono prawie wszystkich mężczyzna „za Ural”. Wróciła garstka… „z pooranym czołem i wyplutymi na gwiazdy zębami”. Cały lud PRL przez 50 lat pracował na swoim terenie dla Rosji. Niemcy i Rosjanie traktują nas jak niewolników.

   ~Słowo na marginesie! [wczoraj]
   Chciałbym zapewnić autorów książki „Wypędzeni 1939 …”, że Polacy nie zapomnieli o tej zbrodni niemieckiej. A szczególnie dotyczy to Polaków urodzonych, wychowanych i zamieszkałych na Pomorzu, w Wielkopolsce oraz na Śląsku. Przypominam, że po zakończeniu Wojny Obronnej we wrześniu 1939 roku, wspomniane wyżej dzielnice II RP zostały bezpośrednio włączone do III Rzeszy. Natomiast bardzo wielu Polaków, którzy nie podpisali jednej z niemieckich list narodowościowych, zostało deportowanych do Generalnego Gubernatorstwa bądź niemieckich obozów koncentracyjnych. Na terenach włączonych do Rzeszy, Niemcy bez pardonu zajmowali polski majątek oraz polskie dziedzictwo kulturalne i historyczne. Oczywiście, dotyczyło to także majątku Żydów polskich oraz innych grup narodowościowych, które zamieszkiwały obszar II RP. Podkreślam, nikt nie zapomniał o tych zbrodniach niemieckich, pamiętamy o nich doskonale. Wbrew pozorom, Polacy nie cierpią na zanik pamięci historycznej. Co prawda w ostatnich 25 latach, zdecydowanie więcej mówiono i pisano na temat okupacji radzieckiej na wschodnich terenach II RP oraz związanych z tym zbrodni wojennych, deportacjach obywateli polskich na Wschód, utracie majątku państwowego i prywatnego itp. Jednak zapewniam raz jeszcze: zbrodni i ludobójstwa Niemców na terenach przez nich okupowanych podczas II wojny światowej – nikt rozsądny nie zapomniał i nie zamierza puścić ich w niepamięć. Przy okazji, dziękuję autorom za kolejną publikację książkową, która omawia zbrodnie niemieckie podczas wojny.

   ~córka wywiezionego i okradzionego [wczoraj]
   Mój tata wraz z rodzicami i bratem został deportowany z własnego gospodarstwa w 1940 roku przez Niemców w mroźną styczniową noc. Niemcy rozebrali ich gospodarstwo do gołej ziemi i użytkowali ziemię do końca wojny. To nie byli faszyści, ani hitlerowcy to byli Niemcy! Dziadkowie wraz z tatą wrócili w 1945 roku po zakończeniu wojny na gołą ziemię. Nigdy Niemcy nie zapłacili żadnego odszkodowania, a teraz znów zmuszają Polaków do podejmowania zachowań na swoją szkodę!!! Gospodarstwo: Góry Zborowskie, gmina Żelazków, powiat kaliski

   ~kj [wczoraj]
   Tak, to dziwne, że w III RP częściej słyszałem o niemieckich wypędzonych, a nie słyszałem o polskich! To jednak tak ma wyglądać, według znanej gazety. Polacy mają być wszystkiemu winni i za wszystko przepraszać i zapominać o zbrodniach dokonanych przez SĄSIADÓW – tak także tych wywodzących się z mniejszości narodowych w aparacie bezpieki w PRL. Na szczęście to trwające 25 lat kłamanie powoli się kończy i mam nadzieję, że pozwoli to nam budować na nowo wspólnotę, gospodarkę i bezpieczeństwo.

   ~ada [wczoraj]
   Było „Przebaczamy i prosimy o wybaczenie” – po więc przypominać i podsycać emocje. To już HISTORIA

   ~wujo Moshe [wczoraj]
   @ada ^ Powiedz to Grossowi, który nie tylko zieje nienawiścią powołując się na czasy II wojny światowej, ale jeszcze ubarwia i wymyśla nowe historie. Wszystko po to, aby ukryć, kto finansował Hitlera i zarabia do dziś na skutkach wojny…

   ~pulpecior [wczoraj]
   @ada ^ Powiedz to pani E.Steinbach i tym Polakom którym odebrano domy porzucone przez Polskich-Niemców

   ~Hobo. [wczoraj]
   @ada ^ Przypominać po to, żeby pamiętać. Ci, którzy nie pamiętają swojej historii, są skazani na jej powtarzanie… „Przebaczyć” nie znaczy „zapomnieć”.

   Polubienie

 2. to ja tylko dodam w temacie:

  Bardzo dziękuje Ci Tom za ten film! Gross, Tokarczuk, Wegener, Obama, Comey… i inni wam podobni mali Goebbelsi i przeciw-polscy, przeciw-słowiańscy oszczercy i kłamcy… napawajcie się… także i waszą jewropejska i usraelską spuścizną, skoro ośmielacie się zaprzeczać faktom!!! 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.