161 Przyszłość Jewropy, wg towarzysza Włodzimierza Cimoszewicza i jego towarzyszy, czyli kiedy i na kogo pierwszego zaczną polować muzułmanie w islamizowanej Jewropie, na tzw. żydów, pederastów, lewaków, czy raczej na kogoś jeszcze innego?

Trzy filmy i trzy artykuły, dla myślących i kojarzących fakty. Na dole strony jutro pojawi się ankieta. Jeśli myślicie, że to wszystko żart… to najpierw obejrzyjcie, przeczytajcie, to co tu zestawiłem, potem pomyślcie i zagłosujcie! Ja zagłosuję jako pierwszy, żeby dać przykład… Pobawmy się w demokrację i pogłosujmy sobie póki jeszcze wolno…:-(

(10,09,2015. Zmieniłem zdanie i nie będę jednak robił ankiety, bo odechciało mi się zupełnie. Przyszłość sama pokaże od kogo zacznie się wprowadzanie „islamskich praw człowieka”…)

Myślę, że zawarte tu wiadomości wystarczą, żeby wyrobić sobie jakiś własny pogląd, a jeśli nie, no to trudno. Wg mnie wszystko jest jasne i nie chce mi się nawet dokreślać, swojego stanowiska, jeszcze dodatkowo pisząc co mi przyjdzie „mądrego” do głowy, skoro inni już i tak dawno temu zrobili to za mnie i dobrze im poszło.

TO JEST WOJNA I TO MOŻE DECYDUJĄCA I JEŚLI KTOŚ KTO TEGO „NIE ROZUMIE”, TO WKRÓTCE ZROZUMIE. WCALE NIE JEST MI DO ŚMIECHU, TYLE TYLKO, ŻE COŚ MI SZEPCE DO UCHA, ŻE NADCHODZI SŁOWIAŃSZCZYZNA, JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO, BO SAMOISTNIE JEDNOCZĄCA SIĘ, PO OKRESIE WEWNĘTRZNEGO ROZBICIA, DOKONANEGO ZA SPRAWĄ TRADYCJI RODEM Z PUSTYNI… KTÓRA TERAZ SAMA SIEBIE OSTATECZNIE ATAKUJE… I NA NASZYCH OCZACH OSTATECZNIE SAMĄ SIEBIE POŻERA, TJ. JEŚLI JAKIEŚ OBRZEZANE ŁBY CHCĄ NAPIERDALAĆ SIĘ ZE SOBĄ, NIECH TO ROBIĄ, JA IM NIE BRONIĘ, TYLKO MY SŁOWIANIE TRZYMAJMY SIĘ OD TEGO Z DALEKA I ROŚNIJMY W SIŁĘ!

TYLE TYLKO, ŻE WALCZĄC SAMA ZE SOBĄ, CIĄGLE JESZCE WYNISZCZA NAS SŁOWIAN, CO MUSI ULEC ZMIANIE.

MUSIMY JEDNOCZYĆ SIĘ BY PRZETRWAĆ, BO INNĄ DROGĄ JEST NICOŚĆ, PROPONOWANA WŁAŚNIE PRZEZ TYCH, CZY TAMTYCH WYZNAWCÓW TRADYCJI PUSTYNNEJ, JAK TEN TU BOHATERSKI TOWARZYSZ CIMOSZKA, ZASZYTY JESZCZE BEZPIECZNIE W BIAŁOWIERZY.

CZY MY SŁOWIANIE POTRZEBUJEMY TAKICH PRZYWÓDCÓW?!! DO CZEGO… ŻEBY ZNÓW PRZERŻNĄĆ?!! LUDZIE DZIAŁAJMY, BO TERAZ WIDAĆ DOKŁADNIE KTO JEST KIM I TO JEST NASZA SZANSA!!!

SŁOWIANIE BUDZĄ SIĘ,.. ALE ZA MUZUŁMANAMI W KOLEJCE STOJĄ CHIŃCZYCY I JEŚLI PÓJDZIE ŹLE, TO ONI WSZYSTKO POSPRZĄTAJĄ… (Oni zjedzą i wieprzowinę i psininę i ludzinę, jak za rewolucji kulturalnej itp… Oni jak trzeba, to zjedzą wszystko,.. albo sami zostaną zjedzeni przez islam…)

Jeśli, sprawdzi się to do czego nawołuje odważnie towarzysz Włodzimierz (wraz z synem i PO), no to wszyscy mamy bardzo przechlapane, z tym że niektórzy bardziej, za co innego i od kogoś innego… tyle tylko, że niektóre i niektórzy  udają że, tego nie rozumieją… do czasu, kiedy będzie juz dla nich i dla nas za późno!

Jutro pojawi sie nowy artykuł, traktujący o trzeźwiejących katolakach, co to zaczynają rozumieć obłęd rzeczywistości stworzonej przez ich samych, w której wszyscy żyjemy… i w której żyje ich duchowy przywódca, który zaprasza swoich wrogów – muzułmanów do każdej katolickiej parafi…


How Zionists Divide and Conquer

https://www.google.co.uk/search?q=Barbara+Spectre+Paideia&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=TivvVbanPIqrggSgxpH4DA


Welcome to Sweden


Antisemitism in Sweden 2015 – Uppdrag Granskning – Judehatet i Malmö (HELA) Janne Josefsson


Cimoszka – wiadomosci/1/jpeg_35659_pap__cimoszka__203.jpeg.jpg

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wlodzimierz-Cimoszewicz-nie-da-sie-zapobiec-kryzysowi-migracyjnemu-bez-dalszej-integracji-UE,wid,17829709,wiadomosc.html

Włodzimierz Cimoszewicz: nie da się zapobiec kryzysowi migracyjnemu bez dalszej integracji UE

Europa już dziś ma problem z przybyciem ponad 300 tys. uchodźców. A co będzie, gdy w ciągu jednego roku przybędzie milion albo dwa? – mówi były premier i były szef dyplomacji Włodzimierz Cimoszewicz. W jego ocenie nie da się zapobiec kryzysowi bez dalszej integracji UE.

Rośnie presja na kraje tzw. nowej Unii w kwestii imigrantów. Co Polska powinna zrobić?

Włodzimierz Cimoszewicz: – Przyjąć uchodźców w większej liczbie niż to zadeklarowała. Liczby są bardzo abstrakcyjne i nie uświadamiają ludziom skali wysiłku. Pomyślmy: mamy w Polsce 3,5 tysiąca gmin. Gdyby do każdej gminy trafiła jedna czteroosobowa rodzina uchodźców, byłoby to praktycznie niezauważalne, bo pojawienie się jednej rodziny w gminie nie jest przecież żadnym problemem. A w sumie w ten sposób Polska przyjęłaby 14 tysięcy osób.

Te 2 tysiące (zadeklarowane przez rząd jako liczba uchodźców, którą Polska przyjmie w ramach programu relokacji – PAP) to zaledwie jeden uchodźca w co drugiej gminie. Spory dotyczące tych liczb są więc z tego punktu widzenia zupełnie niepotrzebne i chwilami zawstydzające.

Ale jest też drugi problem. Powinniśmy mieć świadomość, że ta dramatycznie wzbierająca fala imigracji do Europy z obszarów Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Afganistanu to wedle wszelkiego prawdopodobieństwa zapowiedź czegoś w skali tsunami nadciągającego do Europy przypuszczalnie w najbliższych dwóch dziesięcioleciach.

To wiąże się oczywiście z utrzymującymi się różnicami w poziomie życia i niestabilnością polityczną w regionach przylegających geograficznie do Europy. Ale to także wynik eksplozji demograficznej na tamtych terenach, której tu w Europie sobie nie uświadamiamy.

W ciągu zaledwie jednego pokolenia w świecie arabskim będzie żyło dwa razy więcej ludzi niż w Europie. Ludność Afryki prawdopodobnie ulegnie podwojeniu. To wszystko oznacza, że na terenach, z których stosunkowo łatwo przedostać się do Europy, będzie żyło prawdopodobnie 1,5 miliarda ludzi. A liczba ludności w Europie – około 500 milionów – nie wzrośnie. Musimy liczyć się z tym, że dziesiątki milionów ludzi będzie chciało przenieść się do Europy.

Nasza mądrość i wyobraźnia powinny polegać na tym, że już dzisiaj powinniśmy głębiej przemyśleć politykę imigracyjną i politykę sąsiedztwa w Unii Europejskiej. Bez tego sobie nie poradzimy. Już dziś Europa ma problem z przybyciem ponad 300 tysięcy uchodźców. A co będzie, gdy w ciągu jednego roku przybędzie milion albo dwa?

Jakie jest rozwiązanie?

– Skuteczniejsze przyspieszanie rozwoju regionów, z których ludzie uciekają, z powodu konfliktu czy ze względów ekonomicznych. Wiąże się to z większą aktywnością UE jako całości w globalnych stosunkach. A to z kolei oznacza, że Unia powinna być jeszcze bardziej politycznie zintegrowana i mieć wspólną politykę zagraniczną, co do dzisiaj nie jest faktem.

A wręcz odwrotnie – szanse na większą integrację maleją. Londyn chce renegocjować unijne traktaty, by ograniczyć swobodę przepływu ludzi.

– To wynika właśnie z tego, że nie ma w Europie wspólnoty politycznej. Mamy rządy narodowe, z których każdy gra na rzecz swoich interesów. Poza tym w Europie uprawia się politykę reaktywną – reaguje się na zaistniałe kryzysy, a nie wyprzedza kryzysów nadciągających. To jest dramatyczny błąd.

Dyskutujmy o przyszłości Europy pełniej. Nie da się zapobiec nadmiernej imigracji do Europy bez wspólnej polityki zagranicznej. A nie będzie jej bez zredefiniowania roli państw narodowych.

A co z tysiącami ludzi, którzy już teraz koczują na dworcach i portach we Włoszech, Grecji, na Węgrzech?

– Nie ma innego wyjścia niż rozproszenie ich po całej Europie, nie mówię, że równomiernie, ale tak, by było poczucie, że w tej kwestii działamy w Europie wspólnie i nikt nie próbuje nikogo ogrywać.

Powinniśmy mieć świadomość, że jeżeli my czy Węgrzy będziemy się bawili tak jak do tej pory – w sposób wywołujący bardzo silne wrażenie zarówno wśród elit politycznych, jak i zwykłych obywateli Włoch, Francji, Niemiec, że, jak to często się podkreśla, chcemy brać pieniądze z Brukseli, ale nie chcemy pomagać w rozwiązywaniu kłopotów, gdy one się pojawiają – to w dłuższej perspektywie będziemy za to płacili. Rosnąca niechęć wobec naszego kraju będzie miała swoje konsekwencje polityczne.

Kraje tzw. starej Unii mogą jednak też próbować grać. Mogą na przykład zadeklarować wsparcie dla zwiększenia gwarancji bezpieczeństwa NATO w naszym regionie w zamian za większe otwarcie na imigrantów z naszej strony.

– Moim zdaniem to też jest niestosowne. Te kwestie należy traktować niezależnie od siebie. Nikt nam z kolei łaski nie robi, że będzie w sposób należyty reagować na bezprawie czynione na przykład przez Rosję. Agresja na Ukrainie to nie jest sprawa tylko polska. Mamy największe powody do niepokoju, bo jesteśmy najbliżej, ale to jest bezprawie, które powinno wywoływać identyczny sprzeciw w całej Europie. Nie godzę się na uzależnianie jednego od drugiego. Imigranci nie mogą stać się zakładnikami polityki wobec Rosji. Jaki oni mają związek z agresywną polityką Kremla?

Z Europy płyną sygnały o możliwym zagrożeniu dla strefy Schengen.

– W to także nie wierzę. Przywrócenie kontroli na wewnętrznych granicach w strefie Schengen byłoby niewiarygodnie kosztowne i koszmarne pod względem organizacyjnym. Kraje takie jak Niemcy są do tego zupełnie nieprzygotowane. Na granicy z Francją od lat nie stoi ani jedna budka straży granicznej. Niemcy musieliby wpakować w to miliardy i jeszcze wytłumaczyć obywatelom, że od tej pory mają poddawać się bezsensownym kontrolom. To są strachy na lachy.

To jakie są możliwe scenariusze dla Europy?

– Tak to już jest w życiu, również w funkcjonowaniu państw i struktur międzynarodowych, że albo coś się umie zrobić na czas, właściwie, albo nie. Nic nie jest gwarantowane. UE jest wspaniałym przedsięwzięciem, którego mogą zazdrościć inne grupy państw na świecie, ale nie ma zagwarantowanego z góry sukcesu. Ona też może ponieść klęskę, jeśli nie będzie prawidłowo prowadzona. Czy tak się stanie – to zależy od klasy i wyobraźni przywódców.

Coraz większa jest presja reszty świata, rośnie konkurencja ekonomiczna, technologiczna. Europa nie jest już kontynentem najbardziej zasobnym w innowację i wiedzę. Wydatki na edukację i naukę w krajach rozwijających się, tak zwanego trzeciego świata, rosną bardzo szybko, już dziś wiele z nich przeznacza większy procent PKB od nas. Dzisiaj przeciętny poziom wykształcenia w krajach europejskich wciąż jest zdecydowanie wyższy niż w Indiach czy Chinach, ale za pokolenie to się może zmienić. Te społeczeństwa będą gotowe rzucać nam wyzwania na różnych polach.

Czasy, w których Europa była centrum świata, już są passe. Teraz pozostaje właściwie jedna kwestia: czy Europa obroni przyzwoitą pozycję w globalnych stosunkach, czy będzie martwym przyrostkiem na krańcach świata.

Rozmawiała Magdalena Cedro (PAP)

~Kara Mustafa 5 godzin i 31 minut temu
Sobieski w grobie się przewraca …

~Al5 godzin temu
Jedyna pociecha, że może narody wymienią wreszcie tą próżniaczą, szkodliwą klasę polityczną. Trzeba nam mężów stanu a nie pazernych na grosz publiczny przeciętniaków

~Boże ratuj nasza Ojczyznę 3 godziny i 11 minut temu
Polsce potrzebny jest Jan III Sobieski, Książ Kordecki albo Józef Piłsudzki. Boże ratuj Polskę bo giniemy !

~czytelnik 38 minut temu
Też tak myślę, ale drugiego Sobieskiego nie mamy.Cieszę się , że i Hitler w grobie sie skręca i pomstuje na Merkel – rasa aryjska wyszła z mody

~warna 36 minut temu
Natychmiast wystapic z UE, nie ma innego wyjscia.

~Reagan 5 godzin i 32 minut temu
Polska nie poradziła sobie z przyjęciem 100 Polaków z Donbasu. Poradzi sobie z 14 000 muzułmanów? A jaka jest kolej rzeczy? Mamy przyjąć do każdej gminy jedną rodzinę muzułmanów? A może lepiej niech każda gmina przyjmie jedną rodzinę Polaków z Kazachstanu lub Ukrainy? Ulizany Włodzio niech się tak nie rozpędza. Jak chce muzułmanów to niech ich sobie sprowadzi na swoje włości. Czerwona zaraz jak już coś wymyśli to tak, aby naród zdechnął.

~romano 2 godziny i 26 minut temu
…mamy konstytucję, pisaną przez obcych – jesteśmy przedmiotem, międzynarodowych machinacji, a sprawa naszych w byłym ZSRR nieuregulowana, a lewactwo „polskie” agituje, żeby brać wszystkich jak leci – w tym szaleństwie jest metoda – ogłupiają nas, od środy, do środy!!

~jerry. 1 godzinę i 39 minut temu
Przecierz to sa pobratancy pana wlodzimierza.

~anka 10 minut temu
niech przyjma w okolicy Cimoszewicza zobaczymy czy tam beda jaki on wciaz czerwony madry zawsze sie wpierdala dac uchodzcow do niego

~xyz 5 godzin i 36 minut temu
Dalsza integracja, wspólna polityka zagraniczna, czyli chodzi o to, aby decydowali urzędnicy z Brukseli, a nie poszczególne narody, państwa. Polska jest przykładem tego, jak ciężko odzyskać niepodległość i jak łatwo ją stracić.

~ela6 godzin temu
Byle do pażdziernika.

~ewa5 godzin temu
Nie urzędnicy w Brukseli bo to można by jeszcze strawić. Będzie rządził Berlin a do pomocy za ciecia, żyranta i drużbę weźmie sobie pannę Francję, która chętnie odda się każdemu kto poprosi.

~mk4 godziny temu
Tak, właśnie o to chodzi towarzyszowi Cimoszewiczowi i każdemu który rzuca hasło o „pogłębieniu integracji”.

~Piotrek4 godziny temu
To co piszesz, to bzdura! Polska odzyskała niepodległość 25 lat temu, ale co z tego, gdy sama nie potrafi sobie z tym poradzić. „Wolna amerykanka” każdy przeciw każdemu, obrzucanie wzajemne błotem i brudami, kamery, podsłuchy – to typowy obraz polskiej „wolności” oraz jej interpretacji wolności dla wielu z polaków. A mi to śmierdzi, lecz nie mam na to wpływu. Co do wspólnoty, to nadal uważam, ze jest to wspaniale móc tak wolno poruszać sie po miedzy krajami. 30 lat temu nawet nikt o tym nie marzył. Polska jest jednym z największych odbiorców pieniędzy z Brukseli, co jest ok. Należy jednak nauczyć sie nie jedynie brać, lecz również dawać. To tak jak w małżeństwie, jest kłótnia, to znaczy problem i należy go rozwiązać – ucieczka przed nim nie jest rozwiązaniem.

~xyz3 godziny temu
Piotrek, te pieniądze z Brukseli to forma kredytu, który będziemy musieli spłacić. Prędzej czy później, ale będziemy musieli go spłacić. To jest jedna sprawa. Druga, Bezmyślne wykonywanie poleceń Brukseli i Berlina, jak wspomniała Ewa, to droga donikąd. Tak samo, jak bezmyślne przyjmowanie unijnego ustawodawstwa w Polsce. W PRLu nawet tak nie było. Poza tym, zanim weszliśmy do UE i strefy Schengen, nie miałem żadnych problemów z podróżowaniem po Europie. Był paszport, kontrole na granicach, ale nie było to w ogóle uciążliwe.

…..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Jakub-Dymek-Odwazni-uchodzcow-sie-nie-boja,wid,17829034,wiadomosc.html?ticaid=1158c8

Jakub Dymek: Odważni uchodźców się nie boją

– Za większością argumentów przeciw pomocy uchodźcom stoi zwykłe tchórzostwo. Także intelektualne. Za dziesięć czy piętnaście lat nasze dzieci, gdy będą chciały się dowiedzieć, czy byliśmy przyzwoitymi ludźmi, nie zapytają, jak głosowaliśmy w tym czy innym referendum. Zapytają, co zrobiliśmy, gdy u wybrzeży Europy utonęło pierwsze dziesięć, sto i tysiąc osób. Zapytają, czy byliśmy za pomocą, przyjęciem i integracją czy za budową murów, deportacjami i pałowaniem na granicach. Czy wybraliśmy odwagę czy strach – pisze Jakub Dymek dla Wirtualnej Polski.
(…)
Za większością argumentów przeciw pomocy stoi zwykłe tchórzostwo. Także intelektualne. Lepiej uciekać od wyzwań, lepiej ignorować trudne tematy, lepiej odpychać odpowiedzialność. Ci, którzy podsycają nasz lęk – wyciągając informacje sprzed kilku lat, z reguły niesprawdzone i nieaktualne, lub za wszelką cenę nagłaśniając każde przestępstwo czy wykroczenie popełnione przez muzułmanina – sami się boją. To widać w ich pośpiechu, w panicznych reakcjach, w języku histerii. Partia murów i zasieków nie przedstawia wyliczeń, nie pokazuje kompleksowych raportów, nie trudzi się sprawdzeniem, jakie kroki faktycznie można podjąć, a jakich należałoby zaniechać. Strzela do nas z anegdoty. Zamiast powiedzieć, dlaczego woli, aby Europę ogrodzić i co nam to przyniesie, straszy gwałcącym muzułmaninem i roszczeniową muzułmanką w burce.

Ci, którzy straszą, odwracają wzrok i wzywają do radykalnego założenia rąk w imię iluzorycznego bezpieczeństwa i wymarzonych oszczędności budżetowych, obudzili się dziś po złej stronie historii. Stają przeciwko temu, co znaczą „europejskie wartości”, te same, których rzekomo bronią. Za pomocą uchodźcom i migrantom są wszystkie instytucje, które uważamy za nasze, za europejską cywilizację i zachodnią kulturę. Wszystkie tradycyjne filary wspólnej Europy: chrześcijaństwo – zarówno we wspólnotach ewangelickich i pod osobą papieża Franciszka – prawo i porządek ustrojowy – z międzynarodowymi instytucjami, konwencjami i trybunałami jako szczytowymi osiągnięciami zbudowanego na prawie europejskiego ładu – oraz instytucje narodowe i ponadnarodowe, którymi tak lubimy się przed światem pochwalić.

Do pomocy wzywa papież, do solidarności mobilizuje Merkel, do wspólnego planu zachęcają szefowie Unii Juncker i Tusk, niestrudzenie o prawach człowieka i wspólnych obowiązkach przypominają organizacje pozarządowe i społeczeństwo obywatelskie. Lewica, centrum i prawica. Socjaldemokraci i neoliberałowie. Nie wszyscy zgodnie i nie zawsze w ten sam sposób, ale jednak odnajdując wspólny wymiar w ogólnym pojęciu „europejskich wartości”. To ten rzadki moment, kiedy za zwyczajowo nudnym i mało spektakularnym pojęciem Europy może stać też odwaga.

To, czy będziemy zdolni tę odwagę w sobie odnaleźć, czy ulegniemy strachowi, jest testem dla nas samych. Uchodźcy i migranci mają dla nas lustro. Odważni nie boją się w nie spojrzeć. Tchórzliwi chcą je już tylko je rozbić.

Jakub Dymek dla Wirtualnej Polski

Jakub Dymek – dziennikarz i publicysta „Dziennika Opinii” Krytyki Politycznej, kulturoznawca i absolwent wydziału nauk politycznych Uniwersytetu Północnej Karoliny w Greensboro, USA. Autor reportaży z Grecji, w tym głośnego tekstu o afgańskich uchodźcach w Atenach („Czy zabierzesz nas do Europy?”).

normals1 7 godzin i 45 minut temu
No właśnie. -Rozliczą nas jak będą jedynym białym dzieckiem w klasie (taj jak zdarza się to w Skandynawii) – Rozliczą nas jak będą obijane przez dzieci przyjętych emigrantów – Rozliczą nas jak będą ciężko pracować, a przyjęci będą leżeć do góry brzuchem na zasiłku i narzekać i wołać mało, mało – Rozliczą nas nasze córki, którym przytrafi się to co przytrafiało się dziewczętom w Anglii, a wszyscy chowali głowy w piasek – Rozliczą nas itp. itd. przykłady można mnożyć. Oni tu przybywają nie po to, żeby się zintegrować, pracować dla wspólnego dobra tylko po to, żeby z wypracowanego dobra czerpać. No dobrze, ale my przecież też korzystaliśmy i korzystamy jako naród z gościny innych lepiej rozwiniętych krajów. Racja, ale proszę zauważyć ile korzyści z pracy naszych rodaków mają USA, Australia czy Wielka Brytania. Jeśli uchodźcy czy emigranci będą mieli chęć kulturowo się integrować to proszę bardzo. Polska przyjmowała już kilkanaście tysięcy uchodźców z Grecji (córką takowych jest przecież Eleni). Grecy ci wspaniale potrafili znaleźć się w Polsce. Jeśli natomiast skutkiem ma być powstawanie gett i imam wrzeszczący przed kościołem, że to go obraża i kościół ten trzeba zburzyć, a sprzedaży wieprzowiny zakazać (polecam tego typu filmiki z Francji czy Anglii, na których widać agresywnych fanatyków pod wodzą imama żądjących wprowadzenia prawa szariatu) to mówię NIE, NIE i jeszcze raz NIE dla tego właśnie, żeby za 10 lat moje dziecko nie miało pretensji o to, że do tego dopuściłem.

~stanisław 35 minut temu
I co zrobisz mądralo jak do tego nie dopuścisz ? Pokrzyczysz czy spalisz ośrodki dla azylantów a może przyczaisz się na granicy z kałachem w ręce i serią w nich a na morzu śródziemnym wyślesz kutry torpedowe, a wszyscy w rodzinie zdrowi ?

~asd 39 minut temu
Brawo stary oby jak najwięcej takich głosów. To jedyna szansa byśmy byli zintegrowani żeby tego syfu nam nie wcisneli. Niech nas nazywają homofobami itp ale frajerami nie będziemy

~annno 5 godzin i 13 minut temu
Bezczelny propagandowy artykuł. Prawie nikt nie ucieka przed terrorem. Tak zmasowany nagły najazd z różnych stron to najazd sponsorowany. Celem jest zniszczenie narodów Europy i budowa NWO. „Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą”. W krajach objętych wojną/terrorem na każdego zabitego przypada kilku rannych. Grupy uchodzców wojennych powinny zawierać jakiś procent ludzi noszących oznaki typu rany, skaleczenie, opatrunki. A przede wszystkim wojna i terror zmieniają psychikę. Ludzie uciekający przed prześladowaniami są pokorni, wyniszczeni, spokojni -to wszystko jest widoczne na ich twarzach. Tymczasem w inwazji islamitów widzimy w 80% wypasione młode byki, dobrze ubrane i tak najedzone, że nawet żywności od obcych nie przyjmują. Ci „pokorni uchodzcy” rzucali kamieniami i butelkami w policję na Węgrzech. Ci pokorni zdemolowali obozy tymczasowe, gdzie połamali stoły, krzesła i inne sprzęty aby je wykorzystać do wzajemnego okładania się i obrzucania (są video z obozów z Węgier). Wśród nich są oczywiście terroryści i autor artykułu kpi z rozumu twierdzać, że oni tylko przed terrorystami uciakają. Co to za argument? To nie jest logika nawet przedszkolaka, te żenujące wypowiedzi autora. -ISIS rok temu wydało dokument, gdzie opisano plan wysłania do Europy wielu tysięcy terrorystów ukrytych pośród imigrantów. I na granicy Bułgarsko-Macedońskiej złapano właśnie kilku nieostrożnych, którzy materiały instruktarzowe (wliczając video z obcinaniem głów) mieli wgrane na telefonach. Prócz żołnierzy ISIS/islamistów maszerują też dowódcy, np. Laith AL Saleh dobrze obfotografowany i zidentyfikowany w grupie „imigrantów”. p.s Może autor zamiast bełkotu o 100 utopionych w morzy coś powie o tym tysiącu „uchodzców” którzy sami zagrozili utopieniem 300 dzieci (i wystawili je za burty), jeśli włoska Straż Wybrzeża uniemożliwi im lądowanie na włoskiej ziemi.

~tokk 2 godziny temu
Jak wiadomo, media głównego nurtu są w rękach Niemieckich, dlatego dostali przykaz publikowania artykułów o przyjaznych uchodźcach i ksenofobicznych Polakach, Węgrach czy Słowakach. Wydano również zakaz publikacji materiałów pokazujących prawdziwe oblicze islamskich imigrantów.

~grzechu 28 minut temu
Prawda. Spróbujcie umieścić w odpowiedziach link z materiałem pokazującym jacy są ekstremiści islamscy i co chcą zrobić w Europie (w tym Polsce). Na 100% to się nie ukarze.

…..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Polscy-muzulmanie-nie-przyjma-uchodzcow-Nie-mamy-mozliwosci-lokalowych,wid,17827040,wiadomosc.html

Polscy muzułmanie nie przyjmą uchodźców. „Nie mamy możliwości lokalowych”

Muzułmański Związek Religijny Rzeczypospolitej Polskiej nie pomoże uchodźcom z Bliskiego Wschodu, którzy przyjadą do naszego kraju. – Nie mamy możliwości lokalowych, żeby przyjąć tych ludzi – mówi Wirtualnej Polsce Musa Czacharowski, rzecznik prasowy organizacji. Jednocześnie krytykuje on działanie polskiego rządu ws. imigrantów z Ukrainy.

– Nie jestem w stanie odpowiedzieć za wszystkich muzułmanów z innych organizacji wyznaniowych. W naszym przypadku sprawa jest oczywista. Nie mamy możliwości lokalowych, żeby przyjmować uchodźców, np. w historycznych meczetach. Są one małe i nie ma w nich odpowiednich warunków socjalnych – wyjaśnia Czacharowski.

Rzecznik MZR RP przypomina, że jego organizacja zajmuje się sprawą uchodźców z Krymu. Chodzi o Tatarów, którzy uciekli z tego terytorium z powodu rosyjskiej aneksji. – Na nasze możliwości, jest to wystarczająco dużo – tłumaczy rozmówca WP. I dodaje, że jego organizacja dalej będzie koncentrować się na pomocy właśnie tym uchodźcom.

Jednocześnie Czacharowski krytykuje postawę polskiego rządu w sprawie uchodźców z Ukrainy. – Zadeklarowali gotowość przyjęcia przynajmniej jedenastu tysięcy osób. Okazało się, że były to puste słowa. Są problemy z zapewnieniem możliwości pobytu dla kilkudziesięciu Tatarów krymskich, ludzi, którzy są przecież bardzo blisko związanymi z Polską, zarówno w wymiarze historycznym, jak i kulturowym – mówi rzecznik Muzułmańskiego Związku Religijnego.

„Nie mamy możliwości lokalowych”
Muzułmański Związek Religijny Rzeczypospolitej Polskiej nie pomoże uchodźcom z Bliskiego Wschodu, którzy przyjadą do naszego kraju. – Nie mamy możliwości lokalowych, żeby przyjąć tych ludzi – mówi Wirtualnej Polsce Musa Czacharowski, rzecznik prasowy organizacji. Jednocześnie krytykuje on działanie polskiego rządu ws. imigrantów z Ukrainy.
x x (WP / Konrad Żelazowski
)
– Nie jestem w stanie odpowiedzieć za wszystkich muzułmanów z innych organizacji wyznaniowych. W naszym przypadku sprawa jest oczywista. Nie mamy możliwości lokalowych, żeby przyjmować uchodźców, np. w historycznych meczetach. Są one małe i nie ma w nich odpowiednich warunków socjalnych – wyjaśnia Czacharowski.

Rzecznik MZR RP przypomina, że jego organizacja zajmuje się sprawą uchodźców z Krymu. Chodzi o Tatarów, którzy uciekli z tego terytorium z powodu rosyjskiej aneksji. – Na nasze możliwości, jest to wystarczająco dużo – tłumaczy rozmówca WP. I dodaje, że jego organizacja dalej będzie koncentrować się na pomocy właśnie tym uchodźcom.

Jednocześnie Czacharowski krytykuje postawę polskiego rządu w sprawie uchodźców z Ukrainy. – Zadeklarowali gotowość przyjęcia przynajmniej jedenastu tysięcy osób. Okazało się, że były to puste słowa. Są problemy z zapewnieniem możliwości pobytu dla kilkudziesięciu Tatarów krymskich, ludzi, którzy są przecież bardzo blisko związanymi z Polską, zarówno w wymiarze historycznym, jak i kulturowym – mówi rzecznik Muzułmańskiego Związku Religijnego.

Zdaniem rozmówcy WP większe możliwości pomocy ma Liga Muzułmańska RP. Z przedstawicielami tej organizacji nie udało nam się skontaktować. Rzecznik prasowy LM RP miał dziś wyłączoną komórkę, a we wrocławskiej siedzibie Ligi, nikt nie odbierał telefonu.

Muzułmański Związek Religijny RP posiada w Polsce trzy meczety. Znajdują się one w Bohonikach, Kruszynianach i Gdańsku. Do tego organizacja dysponuje sześcioma centrami religijnymi. Są one w Białymstoku, Katowicach, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. W Białymstoku oraz Suchowoli znajdują się także domy modlitw.

~Gość 23 godzin i 52 minut temu
Sprawa jest oczywista jak brakuje meczetow to trzeba bedzie ich wybudowac najlepiej kilka tysiecy zeby muzulmanie nie musieli za daleko chodzic z ich mieszkan socjalnych utrzymywanych z naszych podatkow

~G 1 godzinę i 15 minut temu
„za swoje” rozumiem że miałeś na myśli te pieniądze które dostają z zasiłków od państwa

~Bunia 55 minut temu
Ta wypowiedź trochę mnie zniesmaczyła. Nie można uogólniać. Byłam w Kruszynianach i jestem zachwycona tą tatarską społecznością. Akurat dla tej nacji narodowej sama chętnie budowałabym meczety.

~grzechu 16 minut temu
Bo to są Polacy. Od wielu już pokoleń i wierni Polsce z dziada, pradziada.

~aaa 20 minut temu
nie ma takiej opcji za 1200 zeta dlugo nie pociagna 🙂

~Kali 14 minut temu
!!!!Tylko rosji zależy na destabilizacji Europy. Sa już przesłanki ze to oni finansują tych młodych byków tzw. uchodźców aby destabilizować Europe i stworzyć z nich V kolumnę do rozwalenia Europy od środka, a potem już będą mieli wolna drogę aż do Lizbony. Bandzior putin to przebiegły i podstępny gracz. Krzyczy na innych aby móc po cichu realizować swoje plany. Sami popatrzcie na te zdjecia. Sami mlodzi, dobrze ubrani i z pieniedzmi. Cicha armia putina!!

~kiew 23 godzin i 30 minut temu
Liga muzułmańska ,Meczet Warszawa przy Reducie Ordona i ich gł. imam Miśkiewicz-sfinansowane przez Arabie S. To państwa Zat. Perskiej powinny przede wszystkim pomagać imigrantom.

~obywatel 22 godzin i 19 minut temu
Trzeba zrozumieć naszych muzułmanów, oni wiedzą co znaczy hijra w ich języku: to zdobywanie terenu wroga przez zasiedlenie pokojowe bez walki.

~mehmet 1 godzinę i 27 minut temu
pierniczysz

~ag 17 minut temu
tak? to zobaczysz co się będzie dalej działo? Zasiedla, podzielą i nasi bracia Niemcy będą szukać u nas azylu ,jeszcze trochę

~Brawo! 12 minut temu
Jak Albańcy w Serbii!

65 thoughts on “161 Przyszłość Jewropy, wg towarzysza Włodzimierza Cimoszewicza i jego towarzyszy, czyli kiedy i na kogo pierwszego zaczną polować muzułmanie w islamizowanej Jewropie, na tzw. żydów, pederastów, lewaków, czy raczej na kogoś jeszcze innego?

 1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Oficjalnie-115-tys-imigrantow-dla-Polski-Wiadomo-z-ktorych-krajow-maja-przybyc,wid,17833882,wiadomosc.html?ticaid=1158df

  akt. 09.09.2015, 14:58
  Oficjalnie: 11,5 tys. imigrantów dla Polski. Wiadomo, z których krajów mają przybyć

  Komisja Europejska już oficjalnie chce, by Polska przyjęła dodatkowo ponad 9287 uchodźców. Razem z poprzednią propozycją unijną, do Polski miałoby przybyć w sumie prawie 11,5 tys. imigrantów. Jak wynika z udostępnionych przez KE dokumentów, zgodnie z nową propozycją Polska miałaby przyjąć 1207 uchodźców przebywających obecnie na terenie Włoch, 3901 przebywających w Grecji i 4179 z Węgier.

  Szef Komisji Jean-Claude Juncker przedstawił w Parlamencie Europejskim w Strasburgu plan walki z kryzysem migracyjnym. Zaproponował, by Unia przyjęła jeszcze dodatkowo 120 tysięcy osób. Jeśli dodać do tego plan Komisji z maja, Wspólnota powinna przyjąć na początek 160 tysięcy uchodźców, z czego Polska prawie 11,5 tysiąca.

  To oznacza, że Polska jest czwartym państwem w Unii przyjmującym największą liczbę uchodźców po Niemczech, Francji i Hiszpanii.

  Wiadomo, z których krajów mają przybyć

  Komisja Europejska już oficjalnie chce, by Polska przyjęła dodatkowo ponad 9287 uchodźców. Razem z poprzednią propozycją unijną, do Polski miałoby przybyć w sumie prawie 11,5 tys. imigrantów. Jak wynika z udostępnionych przez KE dokumentów, zgodnie z nową propozycją Polska miałaby przyjąć 1207 uchodźców przebywających obecnie na terenie Włoch, 3901 przebywających w Grecji i 4179 z Węgier.

  Kto z nich przyjmie uchodźców pod swój dach?

  To oznacza, że Polska jest czwartym państwem w Unii przyjmującym największą liczbę uchodźców po Niemczech, Francji i Hiszpanii.

  Ponadto KE chce ustalenia stałego systemu przyjmowania imigrantów na przyszłość. – To musi być obowiązkowe. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie żadnej retoryki, bo potrzebne są działania – mówił szef Komisji. Obowiązkowym limitom sprzeciwia się Polska, która chce, by decyzje były dobrowolne.
  (…)

  ~elvis 1 godzinę i 30 minut temu
  150 Polaków z „kazahstanu” nie potrafimy ściągnąć do ojczyzny. Nie dla emigrantów. To jest kolonizacja europy. Ludzie popatrzcie trzeźwo na oczy.

  ~Lód 1 godzinę i 31 minut temu
  Straszne, dla Polaków ze wschodu nie ma miejsca a dla obcych jest ?

  ~pikogodzinę temu
  Czy ktoś wie dlaczego nie przyjęliśmy naszych ze wschodu? Papież Franciszek zaproponował aby każda parafia przyjęła jedną rodzinę, parafi mamy 10 tyś. Czyli sam kościół proponuje opiekę nad 10 tyś rodzin. W tym kontekście 10 tyś uchodźców to dopiero ok 25%. Do wszysktich krzykaczy, imigranci ekonomiczni idą do Niemiec, ucieczka do nas nie jest dla nich ciekawa.

  ~xyzgodzinę temu
  Dokładnie. A poza tym, oni krzyczą „Germany, germany”, więc jak ich zmusić aby przybyli do Polski skoro będą uciekać do Niemiec?

  ~Henrykgodzinę temu
  Sam wyjechalem za chlebem a tu czytam takie rzeczy…. szwecja taka bogata a tu 3 razy mniej niz dla polski. bardzo bym chcial wrucic do ojczyzny. przyjmiecie mnie na takich warunkach jak obcych???

  ~bogodzinę temu
  bo jestesmy w junii, a skoro junia tak każe to ma tak być,

  ~fhjghgodzinę temu
  Papież Franciszek to nie polski kościół.

  ~Etyk 30 minut temu
  Dlaczego Polska ma więzić uchodźców, którzy chcą do Niemiec? Czy to etyczne, moralne, zgodne z prawami człowieka

  ~samosądy pewne sprawców 26 minut temu
  WYSTĄPIĆ Z TEJ ANTYPOLSKIEJ UNII EURONIEMIECKIEJ

  ~Rozwiązać Parlament i Rząd ! ! ! 22 minut temu
  Rozwiązać Parlament i Rząd ! ! ! NATYCHMIAST

  Polubienie

 2. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Jean-Claude-Juncker-rozmieszczenie-imigrantow-musi-byc-obowiazkowe-nie-dobrowolne,wid,17832592,wiadomosc.html

  akt. 09.09.2015, 11:43

  Jean-​Claude Juncker: rozmieszczenie imigrantów musi być obowiązkowe, nie dobrowolne

  – Europa ma środki, by pomóc tym, którzy uciekają przed wojną i terrorem – oświadczył w europarlamencie szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Zaapelował do państw UE o przejęcie160 tysięcy uchodźców od Grecji, Włoch i Węgier, by złagodzić kryzys migracyjny w tych krajach. Juncker powiedział, że rozmieszczenie imigrantów musi być obowiązkowe, a nie dobrowolne. Przypomniał, że „20 mln potomków Polaków mieszka poza Polską w wyniku emigracji politycznej i ekonomicznej”.

  „Unia nie jest w dobrym stanie”

  Kopacz: szczyt UE ws. uchodźców prawdopodobnie będzie przyśpieszony
  Szef Komisji Jean-Claude Juncker przedstawił plan walki z kryzysem migracyjnym w Parlamencie Europejskim w Strasburgu. – Unia Europejska nie jest w dobrym stanie – powiedział Juncker w wygłoszonym w Parlamencie Europejskim w Strasburgu przemówieniu o stanie UE. Jak dodał, nie ma sensu przedstawiać w demokratycznie wybranym Parlamencie Europejskim upiększonego obrazu.

  Jak mówił, fala uchodźców napływająca do krajów unijnych jest obecnie najważniejszym priorytetem dla UE. – Od początku roku prawie 500 tysięcy osób przedostało się do krajów Unii – wskazał szef KE. – Liczby robią wrażenie i dla niektórych są źródłem obaw. Ale to nie jest właściwa chwila, by się bać czy obawiać. To czas, by śmiało, w sposób zdecydowany i uzgodniony działać na szczeblu UE – podkreślił. – To kwestia humanitarna, kwestia ludzkiej godności – mówił Juncker.
  (…)

  ~kkkoolll 5 godzin i 10 minut temu
  przepraszam bardzo! to my mamy być jeszcze wieki wdzięczni, że naszych uchodźców przyjmowano?? owszem jesteśmy wdzięczni, jest tylko jedna mała różnica, otóż my jesteśmy europejczykami, blisko związani kulturowo, nie było terrorystycznego zagrożenia z naszej strony, czego teraz wykluczyć w dużej mierze nie można i to przede wszystkim powinno być brane pod uwagę

  ~gizmo 5 godzin i 7 minut temu
  Młode zdrowe chłopy powinni bronić swojej ojczyzny,kto by bronił Polski jak by wszyscy pouciekali.

  ~polka 5 godzin i 7 minut temu
  ALE MY NIE PODKŁADAMY BOMB, NIE PODRZYNAMY GARDEŁ NIEWIERNYM, NIE KAMIENIUJEMY KOBIET, MY POMAGAMY INNYM!!!!

  Polubienie

 3. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Unia-Europejska-w-stanie-krytycznym-Musi-sie-zmienic,wid,17831732,wiadomosc.html

  akt. 08.09.2015, 17:43
  Unia Europejska w stanie krytycznym. Musi się zmienić.

  Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker przedstawi w środę w Parlamencie Europejskim swoje szumnie zapowiadane i pierwsze „orędzie o stanie Unii”. Jaki jest ten stan? Być może najgorszy od jej założenia. – Unia dryfuje od kryzysu do kryzysu – mówi WP Fabian Zuleeg, szef European Policy Centre w Brukseli.

  Kryzys ekonomiczny, kryzys strefy euro, zagrożenie ze strony Rosji, groźba wyjścia Wielkiej Brytanii, a na dodatek kryzys migracyjny napędzany przez wojny u wrót Europy – lista problemów, z którymi tylko w tym roku musi się zmierzyć Unia Europejska jest długa i zagrażająca samym fundamentom wspólnoty. W środę przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker przedstawi swoją wizję poradzenia sobie z tymi kłopotami w „orędziu o stanie Unii”, praktyce zaczerpniętej z tradycji Stanów Zjednoczonych i stosowanej przez unijnych „premierów” – choć zwykle z dużo mniejszymi fanfarami – od pięciu lat. Zdaniem Fabiana Zuleega, szefa wpływowego think tanku European Policy Centre, europejski projekt jest obecnie w jednym z najtrudniejszych momentów w swojej historii.

  – Unia w obecnej kondycji i kształcie przede wszystkim stara się przetrwać, funkcjonuje od kryzysu do kryzysu. Wiele z nich zresztą już przetrwała, pokazując niezwykłą wytrzymałość. Ale niemal za wszystkimi z nich stoi się coraz bardziej widoczny brak zaufania i chęci do współpracy między państwami – mówi analityk. – Coraz częściej górę bierze wąsko rozumiany interes narodowy. Przywrócenie chęci państw do współpracy jest najważniejszym celem stojącym przed Unią – dodaje.

  Między Federacją a luźnym związkiem

  Różnica interesów w Unii nie jest rzecz jasna niczym nowym: spory między państwami UE zdarzały się wielokrotnie, a negocjacje na unijnych szczytach niemal zawsze prowadzone są z pozycji interesu narodowego. Jednak w obliczu obecnych wyzwań – największych, z jakimi dotychczas musiała się mierzyć – brak jednomyślności jest nad wyraz widoczny i jest źródłem pogarszania się sytuacji. Różnica jest też w atmosferze politycznej. Widać to jak na dłoni w przypadku obecnego kryzysu uchodźców. W debacie nad rozwiązaniem problemu obie strony do otwartych oskarżeń i szantaży; obie strony zarzucają sobie brak solidarności i kierowanie się swoim interesem ze szkodą dla całej Unii.

  Jednym z głównych źródeł tej nieufności jest wzrost potęgi i znaczenia Niemiec. Nasz zachodni sąsiad od dawna był najważniejszym państwem UE, lecz wobec słabnięcia Francji i potrzeby przywództwa rola Niemiec urosła do niespotykanych przedtem rozmiarów. Berlin stał się głównym rozgrywającym w niemal każdym aspekcie stanowienia unijnej polityki, od kryzysu greckiego po stosunki z Rosją.

  – To oczywiste, że Niemcy nie są po prostu jednym z wielu państw UE i że bez zgody Berlina niemożliwe jest podjęcie żadnej ważnej decyzji. Niemcy muszą nauczyć się jak zarządzać tak dużą władzą – mówi Zuleeg. – Jednak z jednej strony Niemcom stawia się wysokie wymagania co do ich odpowiedzialności za Europę, a z drugiej narzeka się, że mają w niej zbyt wielki wpływ – dodaje ekspert.

  Zdaniem szefa EPC, dylemat między potrzebą podejmowania skutecznych, wspólnych działań całej Unii w obliczu kryzysów, a obawą przed utratą suwerenności oraz dyktatem Brukseli i Berlina stawia Wspólnotę w sytuacji paraliżu. Paraliżu, z którego bardzo trudno będzie jej się wydostać. Historia pokazała bowiem, że unijnym instytucjom bardzo trudno zabrać jest raz daną władze i uprawnienia, natomiast na oddanie kolejnych obszarów kompetencji Brukseli, w obecnym klimacie politycznym – w którym coraz większą popularność zyskują nurty eurosceptyczne – nie ma co liczyć.

  – Utknęliśmy w pewnym stanie pośrednim, w którym jedyne na co możemy liczyć to przetrwanie Unii. Tymczasem UE powinna mieć swój cel i kierunek rozwoju. Obecnie po prostu dryfujemy od kryzysu do kryzysu – uważa Zuleeg.

  Szansą na zmianę status quo ekspert widzi w brytyjskiej krucjacie zreformowania Unii. Brytyjski pomysł – od realizacji którego być może zależeć będzie przyszłość Zjednoczonego Królestwa we Wspólnocie – polega m.in. na zwiększeniu roli parlamentów i zmianie przepisów dotyczących imigracji i świadczeń socjalnych dla cudzoziemców.

  – Z pewnością Unia przyjmie jakąś część reform, choćby tylko po to, by zatrzymać Wielką Brytanię w UE. Problem w tym, że horyzont czasowy (referendum ws. „Brexitu” odbędzie się prawdopodobnie w przyszłym roku) jest był zdecydowanie za krótki, by wprowadzić poważne, fundamentalne zmiany w tym, jak funkcjonuje Unia Europejska. Aby to zrobić, potrzebna jest poważna debata z udziałem społeczeństw we wszystkich krajach. A to wymaga długiego czasu – mówi Zuleeg. – Zakończy się zapewne starym, dobrym „europejskim kompromisem”. Nikt nie będzie w pełni zadowolony, ale Unia przetrwa kolejny kryzys – dodaje.

  ~diodi 8 godzin i 43 minut temu
  TO KONIEC 4 III Rzeszy

  ~a 7 godzin i 42 minut temu
  No jeszcze tylko 2 mln imigrantów zarobkowych i na pewno. Zaczną się zamieszki i tyle będzie z Unii.

  ~oczy szeroko otwarte 7 godzin i 13 minut temu
  Nie był bym tego taki pewien! Po przegranej II Wojnie Światowej Niemcy już dawno postanowili gospodarczo zdominować Europę i właśnie teraz widać to najlepiej. Grecja, Hiszpania, Włochy, Portugalia i teraz Francja w coraz większym kryzysie a Niemcy rosną w potęgę i dyktują wszystkim krajom kolejne warunki. Jedynie Wielka Brytania wciąż opiera się Niemcom i nie pozwala zmanipulować grożąc wystąpieniem z UE co wciąż daje im przewagę nad Niemcami i kartę przetargową. Moim zdaniem to nie koniec IV Rzeszy tylko początek jej widocznej dominacji, a to wielka różnica!

  ~Urzad pracy 21 godzin i 46 minut temu
  Halo panie Juncker ! Niedlugo bedziesz bezrobotny bo ta „twoja” Unia sie poprostu rozpadnie.

  ~Gosc 16 godzin i 8 minut temu
  Jak sie rozpadnie to i Polska tagze bo bez Uni bedzie tak jak bylo za komuny nawet gorzej Polacy przyjada z powrotem do Polski bo beda musieli ustapic emigrantom u ktorych jest wojna i koniec narzekania juz narzekac nie bedziecie na Unie

  ~inka 8 godzin i 7 minut temu
  Za komuny nie było problemów z pracą, zakłady pracy opłacały pracownikom wczasy, budowały żłobki, przedszkola i mieszkania pracownicze. Dostawaliśmy paczki dla dzieci na święta. I to się działo w kraju, który trzeba było odbudować po wojnie. (Porównaj z tym, co zrobiono przez ostatnie 25 lat). I kraj nie został zadłużony na taką skalę jak w ostatnich latach. Co nam po tych tzw. autostradach. Z głodu ich nie ugryziemy.

  ~gość 7 godzin i 43 minut temu
  To nie problem Unii, ale problem z przywódcami. Dupki filozofowie humaniści potrafią wygłaszać tylko piękne mowy, ale nie potrafią rozwiązać żadnego problemu. Imigranci i prawo szariaty, rozwiążą wszystkie problemy Unii.

  ~woy 8 godzin i 57 minut temu
  Winne temu są żabojady i hitllerowskie pogrobowce, dzięki swojej polityce.

  ~mtie 67/67 7 godzin i 33 minut temu
  Napisana prawda. Dalsza prawda to, że zwalaja skutki na nas w większości katolików, którzy w polityce nigdy nic nie mieli do powiedzenia. Rządy to mafia NWO. To my prości ludzie musimy cierpieć i ponosić tego koszty. Mam nadzieję, że po Ostrzeżeniu ujawnią prawdę lub pójdą tam gdzie ich miejsce. Szczęść Panie Boże nam ludziom już uciskanym.

  ~cleo. 7 godzin i 29 minut temu
  A KOGO MOŻE DZIWIĆ SŁABA KONDYCJA UNII? UNIA W TAKIM KSZTAŁCIE JEST SKAZANA NA ROZPAD I ANIHILACJĘ, JEST ALBOWIEM NIEZDOLNA DO JAKIEGOKOLWIEK DZIAŁANIA. JEST JAK TAKI LUDEK Z GALARETY. DOKŁADNIE TAK. DOPIERO ZUPEŁNIE INNA UNIA, NOWA, ROZCIĄGAJĄCA SIĘ OD LIZBONY PO WŁADYWOSTOK – TAKA UNIA MA SENS I TAKA UNIA MA SZANSE NA PRZETRWANIE. MAŁO TEGO, MA SZANSE BYĆ PRAWDZIWYM ŚWIATOWYM MOCARSTWEM, MOŻE NAWET ŚWIATOWYM LIDEREM. BRZMI FANTASTYCZNIE? OTÓŻ WCALE NIE. JEST TO PRZEDSIĘWZIĘCIE TRUDNE, ALE REALNE I BARDZO SENSOWNE Z GOSPODARCZEGO PUNKTU WIDZENIA.

  ~Kolin 6 godzin i 23 minut temu
  Jeśli cleo jesteś ruskiem to rozumem twoje stanowisko, ale jeśli te słowa pisze Polak to chyba Ci rozum odjęło. Rosja zawsze widziała unię z innymi narodami tak po utworzeniu ZSSR czyli na zasadach mocno partnerskich hahahaha. Ruscy nigdy się nie przystosują do życia na zasadach demokratycznych. Musi minąć jeszcze ze 100 lat zanim może coś się tam zmieni. I to pod warunkiem że nie przyplącze się nam jakaś wojna albo inne nieszczęście

  Polubienie

 4. http://wawalove.pl/Miasto-nie-wydalo-zgody-na-manifetacje-antyimigrancka-Narodowcy-i-tak-przyjada-Beda-zamieszki-a19890

  Miasto nie wydało zgody na manifestację antyimigrancką! Narodowcy i tak przyjadą. Będą zamieszki?

  Kontrowersje wokół przyjazdu uchodźców do Polski

  Obóz Narodowo-Radykalny zapowiedział w najbliższą sobotę manifestację przeciwko imigrantom. Zgromadzenie zgłoszono w ratuszu, jednak miasto nie wyraziło na nie zgody, powołując się na przepisy o zgromadzeniach oraz kodeks karny. Narodowcy zapowiedzieli, że i tak się pojawią.

  – Impreza była zgłaszana, zapowiedziano 2 tys. osób. Dziś wydaliśmy decyzję o zakazie – mówi WawaLove.pl Agnieszka Kłąb z ratusza. I wyjaśnia: – Były dwa powody. Zgodnie z przepisami prawa nie można zarejestrować dwóch zgromadzeń w tym samym miejscu, a taka sytuacja miała miejsce w tym przypadku, ponieważ wcześniej zarejestrowano zgromadzenie na pl. Defilad. – podkreśla Kłąb. – Poza tym powołaliśmy się na 216, 256 i 257 artykuł kodeksu karnego. Dotyczą one znieważania na tle przynależności narodowej lub rasowej oraz propagowania faszyzmu lub totalitaryzmu- dodaje rzeczniczka ratusza.

  Organizatorem manifestacji jest Brygada Mazowiecka Obozu Narodowo Radykalnego. Swój udział w wydarzeniu zadeklarowało już ponad 40 tys. osób. Decyzja ratusza nie spowodowała zmian w ich planach. – Jeśli organizatorzy zdecydują się protestować, dołączę do nich – mówi WawaLove.pl Robert Winnicki z Ruchu Narodowego. Członkowie ONR zapowiedzieli, że też nie zamierzają rezygnować z przyjazdu do stolicy.
  (…)

  Gość 4 godziny temu
  Dalczego HGW ograniczna wolność wyrażania poglądów. Co ona sobie wyobraża, że jak zabroni demonstracji to przekona Polaków do przyjęcia tych emigrantów zarobkowych i potencjalnych terrorystów. Bzdury wypisywane przez Wyborczą, manipulowane sondaże i kłamstwa w TVN mają nasz przekonać ? NIKT W POLSCE NIE CHCE IMIGRANTÓW I NIC TEGO NIE ZMIENI, TU POLAKÓW NIE DA SIĘ PODZIELIĆ.

  4 godziny temu
  HAJKA GRUNDBAUM czyli żydówka trzęsąca warszawą i popierająca żydowskie interesy. Jakoś dziwnym trafem organizatorzy „tak dla uchodźców” to sami żydzi a Netanyahu jak mówi, że ‚nie wpuści terrorystów do jego kraju’ to media głównego ścieku boją się powiedzieć jego słowa na głos. ŻYDZI I MUZUŁMANIE – WASZA WOJNA RELIGIJNA NAS NIE OBCHODZI, TU JEST POLSKA. A półmózgie lewactwo które konformistycznie wspólnie chcę ‚pomagać biednemu islamowi” bo tak napisali w Wyborczej i TVN24 powinno się wieszać za jaja!!

  4 godziny temu
  POLACY DO DZIEŁA – drukować wiadomości z mediów zagranicznych pokazujących muzułmańskie zbrodnie religijne, drukować badania i wykresy pokazujące ile wzrosła przestępczość, bieda i gwałty w ‚shariah zones’ w UK, Francji i Szwecji, drukować zdjęcia urwanych głow przez ISIS, drukować wypowiedzi członków ISIS że zaleją imigrantami nasz kontynent, a co najwazniejsze, zbierać dane o lewusach wypinających swoje gejowskie d**y w stronę brukseli i zapisywać nazwiska, kto jest wrogiem polski!! Lewusy robią to samo robiąc memy z twarzami ludzi którzy wypowiadają się przeciwko brudasom

  Gość 4 godziny temu
  wywalic wladze warszawy przy najblizszej okazji .

  Maruda 3 godziny temu
  A tak bylo zle i taka straszna cenzura w PRL-u!!!!! Teraz dopiero widac co to jest za EU-Kolchoz!!!

  ik 3 godziny temu
  Muzulmanie jeszcze nie przybyli a juz maja wieksze prawa od Polakow.

  adaś 3 godziny temu
  I jak tu nie zostać narodowcem?

  GG 3 godziny temu
  niemcy łamia prawo unijne przyjmując jak leci bez identyfikacji i rejestracji – sprowadzaja zagrożenie i jeszcze maja czelność robić nam uwagi…idiotyczne zachowanie niemców stwierdzaja równiez brytyjczycy…niemcy powinni być postawieni przed trybunał ue….to węgrzy maja rację….

  fin 3 godziny temu
  Dzieje sie bardzo zle to diabelski plan masakra

  borek 3 godziny temu
  obecny polski rząd reprezentuje interesy unii europejskiej a przede wszystkim Niemiec – nie ma polskiego rządu

  Nemo 3 godziny temu
  Polaków zmusza sie do emigracji za chlebem na zmywak do Dublinu,plantacje pomidorów w Holandi albo do POdmywania starych szkopów a w ich miejsce sprowadza sie 80 tyś emigrantów arabskich którym zapewnia sie wysoki socjal i mieszkanie…..To chyba ewenement na skale światowa

  jjjjjjjjjjjjjjjjj 3 godziny temu
  a słyszałem, że w tym kraju manifestacje pokojowe są legalne i każdy urząd ma obowiązek wydać takie pozwolenie

  666 3 godziny temu
  gdyby to zy..dzi czy pe..daly chciały manifestowac to nie bylo by problemu HAŃBA WON ŻYDOKOMUNO Z KRAJU

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Zdjecie-ktore-wywolalo-burze-Uchodzca-czy-terrorysta,wid,17833541,wiadomosc.html?ticaid=1158e2&_ticrsn=3

   akt. 09.09.2015, 13:49
   Zdjęcie, które wywołało burzę. Uchodźca czy terrorysta?
   Możliwość przenikania bojowników do Europy od dłuższego czasu spędza sen z powiek służbom i rządom. Według informacji syryjskiego wywiadu, ISIS planuje przemycić na Stary Kontynent nawet cztery tysiące swoich członków, ukrytych wśród imigrantów. Media donoszą, że bojownicy ISIS „golą brody i przenikają do Europy wraz z falą uchodźców”. Wśród nich miał się znaleźć także bohater tego zdjęcia. Kim jest trzydziestoletni Laith Al Saleh? Uchodźcą czy terrorystą?

   W ostatnich dniach na portalach społecznościowych duży rozgłos zyskało zestawienie dwóch zdjęć przedstawiających Al Saleha. Na pierwszej fotografii z lipca 2014 roku umundurowany Al Saleh pozuje z bronią, na drugim, sprzed dwóch tygodni – w okularach przeciwsłonecznych znajduje się wraz z syryjskimi uchodźcami na granicy Grecji z Macedonią.

   Zdjęcie było udostępnianie setki tysięcy razy na Facebooku i Twitterze, i od razu posypały się komentarze, że Al Saleh walczył po stronie ISIS i jest islamistycznym terrorystą. „Pamiętacie tego kolesia? Jaki z niego uchodźca? Czy my jesteśmy debilami?” – napisał na Facebooku jeden z internautów udostępniających zdjęcie. A to tylko jeden z łagodniejszych głosów.

   Zestawienie tych dwóch fotografii stało się wśród internautów dowodem na to, że ISIS zaczęło skwapliwie realizować obietnice, dotyczące przetransportowywania swoich bojowników na Stary Kontynent wraz z falą imigrantów. Co, jak informuje brytyjski dziennik „Daily Express”, miałoby nastąpić do końca tego roku. Zdjęcie Al Saleha miało sprawić, że groźby ISIS zyskały potwierdzenie. Miało, ale czy sprawiło? W mediach szybko pojawiły się wypowiedzi Al Saleha, które miały zdementować te doniesienia.

   Z ustaleń amerykańskiej agencji Associated Press wynika, że ten mężczyzna nigdy nie był w strukturach ISIS. A wręcz przeciwnie, walczył z dżihadystami w oddziałach Wolnej Armii Syrii (FSA), której wrogami są także terroryści związani z Al-Kaidą oraz wojsko syryjskiego rządu. „Jak na uchodźcę jego tożsamość jest zaskakująco dobrze udokumentowana” – komentuje ten fakt BBC.

   – W Syrii chce mnie dostać Al-Kaida, chce mnie dostać Państwo Islamskie, chce mnie dostać rząd. Walczyłem z nimi wszystkimi. Nie przejmuję się tym. Niektórzy się boją. Ja nie – powiedział reporterowi AP Laith Al Saleh.

   Jak ustaliło AP, w FSA Al Saleh dowodził 700-osobowym oddziałem, a przed wojną był tynkarzem w Aleppo. Po tym, jak został dwukrotnie ranny, a jego dom został zburzony, Syryjczyk postanowił uciekać do Europy. Jego celem jest Holandia. – Wszystko, co robię, robię dla mojej rodziny. Dla mojej żony oraz 3-letniego syna – mówił Al Saleh Associated Press. Pod tym wyznaniem Syryjczyka, posypały się jednak negatywne komentarze. To tylko jeden z nich: „zadziwiający to kraj, gdzie mężczyźni rzucają broń, zostawiają żony z dziećmi i uciekają w bezpieczne miejsce z nadzieją na azyl”.

   Komentatorzy widzą pewną nieścisłość w działaniu Syryjczyka. Piszą, że z jednej strony ucieka z Syrii do Holandii, aby zapewnić byt i bezpieczeństwo rodzinie, z drugiej – zostawia w ogarniętym wojną Aleppo żonę i dziecko. A potem zapewnia, że gdy tylko uda mu się ściągnąć do Europy rodzinę, wróci do Syrii.

   – Wszystko w Syrii jest piękne. Zniszczone, ale dla mnie piękne. Nie mogę tego porzucić na zawsze. Nie mogę zostawić mojego kraju. Ani przyjaciół, którzy tam wciąż walczą – mówił Al Saleh w rozmowie z Associated Press.

   Polski dziennikarz i podróżnik, Witold Repetowicz przekonuje jednak, że prawda dotycząca Al Saleha wygląda inaczej. Na swoich profilach w mediach społecznościowych Repetowicz wielokrotnie odnosi się do historii przedstawionej przez Al Saleha w wywiadzie dla AP. „Zweryfikowałem historię tego człowieka” – przekonuje Repetowicz.

   I dodaje: „On twierdzi, że został ranny w Kobane, więc napisałem do ludzi z Rożawy, z centrum odpowiedzialnego za kontakt z mediami i dostałem odpowiedź, że to kłamca, że ten człowiek nigdy nie walczył w Kobane. Facet nie podaje też żadnych danych, ani nazwy rzekomego oddziału, ani dowództwa operacyjnego”. Dziennikarz twierdzi także, że nie wystarczy powiedzieć, że ktoś został ranny w Kobane, żeby „zostać uznanym bohaterem walk z dżihadystami”. Repetowicz przekonuje, że słowa niewiele znaczą i konieczna jest weryfikacja.

   Tożsamość Laitha Al Saleha nie jest do końca jasna, pojawiają się liczne wątpliwości: kim jest i po której stronie faktycznie walczył. Pewne jest tylko, że jest świetnie wyszkolonym wojownikiem. To, czy jest uchodźcą, czy jednak członkiem ISIS nadal nie jest pewne. Tak naprawdę mamy słowo przeciwko słowu. Historia podwójnego zdjęcia Al Saleha jest pierwszym tak głośnym przypadkiem, ale niewykluczone, że nie ostatnim. To rodzi pytanie, jak władze zamierzają sobie radzić z zapowiadaną weryfikacją napływających uchodźców. Czy uda im się, jak zapewniają, „odsiać ziarno od plew”?

   ~antyterrorysta 3 godziny i 56 minut temu
   Gddy beda gineli niewinni ludzie wtedy bedzie wiadomo kto to jest, Co ? no ale wtedy bedzie juz za pozno.

   ~L2 godziny temu
   Ok 10 lat temu zamachy w metrze w Londynie i Madrycie. Gdy zdarza sie w Warszawie dowiecie się czy to uchodźcy czy terroryści.

   ~won 2 godziny i 18 minut temu
   wtedy zrobia europejski kalifat i se lavi

   ~xcvb 2 godziny temu
   To wtedy bedziemy na nich polować bez wyjątku czy winien czy nie a za wszysto będzie winna nasza kochana władza rządzaca a wtedy i oni zapłacą za swoje rządy.

   ~Piłat 1 godzinę i 36 minut temu
   OTOŻ TO, A POLSKA PROKURATURA ŚCIGA JAKIEGOŚ DOMINIKA, BO DOKONAŁ WPISU O STRZELANIU….

   ~z 1 godzinę i 18 minut temu
   „Jego tożsamość jak na imigranta jest wyjątkowo dobrze udokumentowana” i nikogo to ku.wa nie dziwi? Jakby miał papiery, że był papieżem, to też nikogo by to nie dziwiło?

   Polubienie

   • http://pikio.pl/opinia-polskiego-muzulmanina-podbija-siec-to-zaplanowana-kolonizacja/

    Opinia polskiego muzułmanina podbija sieć. „To zaplanowana kolonizacja”

    Komentarz polskiego muzułmanina podbija sieć i krąży po mediach społecznościowych oraz portalach. To jedna z opinii na temat uchodźców jaka w ostatnim czasie zbiera największy rozgłos w internecie. Publikujemy cały tekst i zachęcamy do dyskusji.

    „Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy.

    Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu.

    Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

    Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy.”

    Michał Gniazdowski · Gdansk, Poland
    http://pl.blastingnews.com/felietony/2015/09/dales-sie-nabrac-na-wpis-europejskiego-muzulmanina-poznaj-fakty-00551135.html
    i tyle w temacie

    Tina Bork
    Ja bym tych chetnych do przyjmowania emigrantów nie uchodźców zmusiła do przyjęcia ich do własnego domu, skoro tacy są pomocni. Jak dostaną w dupe od tych ludzi, to może z czasem rozum z dupy dotrze z powrotem tam gdzie dla niego miejsce, czyli do głowy. Osoby, które nie wiedza co to znaczy islamizacja kraju to niech sobie wyjada do tych krajów i popatrza jakie tam zwyczaje, a jak chcą tego, to mogą tam nawet zostać. Już nie jedna wracała stąd przez ucieczke i za pomocą innych ludzi, bo ją arab za kozę chciał sprzedać innemu…

    Krzesimir Zadora
    nie wiem jak trza byc uposledzonym zeby nie wiedziec ze to jest islamska kolonizacja. po prostu- nie wiem…….

    Bernard Bartkowiak · Poznań University of Technology
    W pierwszej kolejności ucierpią prawdziwi polscy muzułmanie – tacy jak tatarzy którzy od wieków żyją wśród nas i są na równi z nami Polakami. Masa nie odróżnia meczetu tatarskiego od tych zwierząt z wschodu, dlatego powinniśmy o nich pamiętać bo jak wjedzie tu radykalny islam to najpierw tatarzy pójdą pod nóż więc nie dziwię się obawy owego polskiego muzułmanina…

    Polubienie

 5. http://www.fakt.pl/wydarzenia/arabia-suadyjska-zaplaci-za-budowe-meczetow,artykuly,571979.html

  Szejkowie nie chcą uchodźców, ale wybudują meczety w Europie

  Około dwustu meczetów miałoby powstać na terenie Niemiec

  Arabia Saudyjska nie przyjmuje na swoje terytorium uchodźców z Syrii. Proponuje jednak pewne rozwiązanie dla Europejczyków. Dajcie azyl imigrantom, a my wybudujemy u was meczety…

  Jak podaje The Huffington Post, Saudowie zadeklarowali, że w ramach pomocy uchodźcom są gotowi zapłacić za budowę meczetów w Europie. Dokładniej, szejkowie zaoferowali Niemcom, że mogą sfinansować budowę 200 meczetów na terenie ich kraju, jeżeli ci przyjmą uchodźców z Syrii.

  Saudyjska propozycja jest odpowiedzią na falę krytyki pod adresem krajów Zatoki Perskiej. Pomimo, że są one bardzo bogate i dobrze rozwijające się, nie planują otworzyć granic dla imigrantów. Deklaracja Saudów już wywołała kpiny i falę negatywnych komentarzy.

  ~gość : WAŻNE! !!!ALARM!!!!
  Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija – święte kłamstwo Islamu…Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu…we Francji drugi… na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci… Przeczytajcie coś, dowiedzcie się…jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie (nie żebym ich bronił bo wpieprzają się wszędzie) zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia, obawiam się, że zanim ciemne masy to zrozumieją będzie w Europie 3 stopień dżihadu. Poczytajcie o tym wszystkim. A dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane – niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu….a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję…podatek od niewiernych…ps. Takija możliwe jest kłamstwo, bycie podstępnym, jeżeli zagrożone jest dobre imię Islamu oraz Muzułmanin jest w mniejszości…Mówię, że uciekają przed wojną? może 30% z nich. Dlaczego większość nie ma dokumentów? Przecież w intersie uchodźcy z regionu ogarniętego wojną lub uchodźcy politycznego jest dać się zidentyfikować – bo wtedy dostaje status uchodźcy i bezpieczne życie. Oni niszczą dokumenty… to jedna z doktryn, aby metodą osiedlania podbijać kolejne narody i ziemie

  ~JawnyNajazdNaEurope : Przecież to jest tak znamienne i tak jasne do czego to wszystko zmierza !!! Ta cała nawała islamska to najprawdopodobniej może być sponsorowana własnie przez te bogate kraje arabskie. A cel jest jeden . Zalać Europę nastawiać meczety i zaznaczyć nimi swój świeżo zdobyty teren ,a następnym etapem i ich celem miałoby być narzucanie chrześcijańskiej Europie swoich bezkompromisowych islamskich reguł. A kto się wyłamie ten ….. ? wiadomo co …! Trzeba być naprawdę ślepym,żeby tego nie dostrzegać !!!

  ~Paola : Prosze bardzo jakim slepym lub ulomnym trzeba byc !!!!!! Czy islamscy terroryści przenikną do Europy udając uciekinierów z Afryki? Zdaniem władz Libii, bojownicy ISIS wykorzystują transporty uchodźców, by dostać się na tereny Unii i przygotować tam zamachy. Przedstawiciele libijskiego rządu ostrzegają przed terrorystami wśród uciekinierów z Afryki. Jak twierdzą, grupy dżihadystów są przemycane do Europy w transportach imigrantów. Państwo Islamskie nie atakuje nielegalnych transportów, ponieważ samo czerpie z tego zyski. Ponadto transporty imigrantów to dobry sposób na przerzut dżihadystów wśród uciekinierów, którzy z Libii próbują dostać się na stary kontynent – tłumaczy doradca libijskiego rządu Abdul Basit Haroun.

  ~LOL : Pewna kobieta poszła kiedyś nad rzekę jak co dzień po wodę tym razem nad rzeką znalazła wijącego się w agonii rannego węża kobiecie zrobiło się go żal tak smutno na nią patrzał taki był obdarty ranny biedny kobieta więc przyjęła go pod swój dach karmiła leczyła jego rany a wąż co dzień nabierał sił pewnego dnia kobieta schyliła się by jak co dzień pogłaskać węża a ten ją ukąsił kobieta upadła wijąc się w cierpieniu i okropnym bólu bowiem wąż okazał się silnie jadowitym co zrobiłeś opatrzyłam Ciebie karmiłam uratowałam Ci życie sama sobie jesteś winna głupia ludzka kobieto nie znasz historii ani biologii czyż nie wiesz że jestem jadowitym wężem???

  ~Mniej niz zero! do ~dat: Co za cynizm przebija ze slow arabskich szejkow ! To sie w pale nie miesci ! Ja tlumacze te slowa tak: Zgodzcie sie nas wpuscic a my wam podamy sznur, na ktorym sie powiesicie! Niech was diabli i wasze zle dziny porwa w czelusci piekielne ! Bo jaki „prorok'” (pedofil, terrorysta, zbok, zbrodniarz, klamca…itp itd) taka i religia ! ZERO wiarygodnosci !

  ~hihitnik do ~Pyza: oczywiście że tak -niech tylko Polacy i Czesi zażądają budowy nowych katedr i czeskich knajp ,zmiany prawa na im pasujące ,dostosowania norm życia do ich zwyczajów …natychmiast po wyjściu z kolejki po socjal polecą na demonstrację mającą opluć kraj gospodarza ….pewnie, to identyczne sytuacje …no i ci dzicy Czesi zaraz komuś utną głowę a Polacy spalą jakąś redakcję ….to zupełnie ten sam ciężar

  ~marek : to bezczelne ciu…le. a moze warto przypomniec ile lat miala aisza jak ja mahomet bral za zone. i ile lat miala jak ja pierwszy raz puknal. otoz 6. do pierwszego stosunku doszlo jak miala 9. jak takie zachowanie sie teraz nazywa? i zeby nie bylo ze obrazam czyjes uczucia religijne. ale nie chce za sasiada pacjeta ktory wyznaje takie normy moralne.

  Polubienie

 6. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/janusz-korwin-mikke-o-imigrantach-w-parlamencie-europejskim/d4ynkb

  Korwin-Mikke w PE: Zalew Europy śmieciem ludzkim. Polityka upadku!

  – Ludzie, którzy chcą pracować są cenni. Do nas bierze się tych, którzy nie chcą pracować. Absurdalna polityka powoduje zalew Europy śmieciem ludzkim, który nie chce pracować. Niszczymy Europę! To polityka upadku Europy! – powiedział podczas wystąpienia w Parlamencie Europejskim Janusz Korwin-Mikke. To kolejne tak mocne wystąpienie polskiego polityka.

  Janusz Korwin-Mikke powiedział, że „Polska nie ma problemu z imigrantami”. – Polska ma problem z imigrantami, których w realizacji absurdalnej Doktryny Dublińskiej, trzyma się w obozach koncentracyjnych i oni chcą z nich uciec z Polski do innych krajów – dodał.

  I podkreślił, że „w Polsce są znacznie niższe zasiłki socjalne” niż w innych krajach. – Ludzie, którzy chcą pracować są cenni. Do nas bierze się tych, którzy nie chcą pracować. Absurdalna polityka powoduje zalew Europy śmieciem ludzkim, który nie chce pracować. Niszczymy Europę! To polityka upadku Europy! – krzyczał na koniec wystąpienia.

  Kamera pokazała zniesmaczone twarze innych polityków. Podobną reakcję wykazała przewodnicząca. Korwin-Mikke na koniec krzyknął więc: „Socialism kills!” (Socjalizm zabija – red).
  (…)

  ~przekaż dalej : Były doradca Nicolasa Sarkozy’ego, Maxime Tandonnet, na łamach francuskiego dziennika „Le Figaro”: Osiągnąłem już taki poziom obrzydzenia i odrazy, że najchętniej bym milczał. Ale sumienie mi na to nie pozwala. Ogromna fala imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? A Europa rozlewa łzy nad tymi mężczyznami i szeroko otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone i torturowane. Sprzedaje się je w niewolę. I gdzie są feministki? A gdzie obrońcy praw człowieka? Europa sączy obłudę, tchórzostwo, ślepotę, do tego stopnia, że robi się od tego niedobrze. To, że Europa na coś takiego pozwala, na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm propagowany przez najgorszych klaunów. Dziękujemy droga Komisjo, jesteś aż za dobra dla nas. Dziękujemy. Bruksela domaga się, by nasze (francuskie-red.) gminy przyjęły 36 tys. imigrantów, jakby nie miały ich już wystarczająco. Każdy poucza każdego. Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć. Jednocześnie nie zająknął się słowem o mordowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie rozumiem? — pyta były doradca byłego prezydenta Francji. Jego zdaniem Europa, która „pozwala na mord chrześcijan o dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia, jednocześnie chełpiąc się swoją własną dobrocią, rezygnując po drodze ze swoich granic, to Europa, która jest w trakcie poddania się najgorszemu rodzajowi totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet. Najgorszymi hipokrytami, uważa politolog i historyk, są Niemcy.”

  ~brr : To, co w tej chwili robi premier Kopacz jest ostatnim gwozdziem do trumny dla PO. Zaglosuje na kazda partie, ktora oswiadczy, ze definitywnie nie zgadza sie na zadne obowiazkowe kwoty „uchodzcow”. Bylem wiernym wyborca PO, ale to przekracza juz wszystko. Widac ze zrobi wszystko, co kaze Bruksela pod wplywem oszalalej Angeli.

  ~Endek39 : Nasi politycy i ludzie zaliczani do tzw elyty zwyczajnie mijają się z prawdą jeżeli chodzi o tzw,, uchodźców”.To nie będzie jednorazowa akcja związana z przyjęciem kilkunastu tysięcy ,,uchodźców” tylko coroczne kontyngenty sięgające nieraz w zależności od sytuacji do kilkudziesięciu tysięcy rocznie.Kopacz się zgodziła na to wszystko.To nie podlega żadnej wątpliwości.Ze względu na wybory udaje że sprzeciwia się narzucaniu przez UE limitów ,,uchodźców” i powoli podnosi poprzeczkę.Nie wspomina też że owi ,,uchodźcy” mają prawo do sprowadzenia rodzin czyli każdą liczbę owych ,,uchodźców” należy pomnożyć razy cztery. Sprowadzenie ich rodzin spadnie na państwo polskie czyli na nas bo UE nie da na to ani grosza.Najdalej za dziesięć lat w kraju między Odrą a Bugiem będą żyły miliony ludzi wrogo nastawionych do gospodarzy i żyjących na nasz koszt.Ale co tam, na Ewcię już najprawdopodobniej czeka wygodny stołeczek na Brukselskich salonach.

  ~cvb : To nie są imigranci. Proszę zauważyć , że co najmniej 90 % tych niby uchodźców imigrantów to mężczyźni w sile wieku. Czy ktoś pomyslał ile pośród tych niby uchodźców jest bojowników państwa islamskiego ??? Bo , że są i to może nawet tysiące to chyba nikt nie powinien mieć wątpliwość. Zobaczymy jak będą śpiewać zwolennicy sprowadzania imigrantów muzułmańskich jak Europa będzie spłaywć krwią od codziennych zamachów

  Polubienie


 7. Tajemnice Islamu – Mężczyźni kontra kobiety – Filmy dokumentalny – cały film – lektor PL

  Monika Saganek 2 months ago
  Aisha według Koranu żona Proroka Mahometa miała 9 lat gdy przyszła do męża wybrał ją gdy miała 5 więc nie pieprz mi tu dyrdymałów, że ta religia nie pochwala pedofilii , ciekawa jestem jaką to dziecko miało przyjemność ze współżycia z dorosłym mężczyzną? na całe szczęście w europie jest jak najmniej tego gówna którą nazywacie religią U NAS NIE GWALCI SIĘ DZIECI W IMIĘ BOGA DLA NAS KATOLIKÓW TO BLUŹNIERSTWO GORSZE OD ŚMIERCI .

  Jack Bobs 4 days ago
  Poczytaj/cie troszkę, bo Maryja też nie była pełnoletnia podobno, ale jak każda sekta/religia działa na własne potrzeby. Religia to opium dla mas niezależnie jaka. To, że ktokolwiek wychwala swoją religie świadczy już o tym, że jest to sekta piorąca mózg, a dlaczego? dlatego, że jak kochacie kogoś to widzicie tylko plusy(chcecie tylko je widzieć), czyli wasze myślenie jest ograniczone, przejrzyjcie też historię „naszej” religii – oczywiście wyznawcy już najadą na mnie, bo nie myślą- więc tego można się spodziewać po zakutym łbie, bo inteligentny człowiek wymienia się argumentami, a tępak wykrzykuje, bo to jak z psem, niepewny zaczyna szczekać.

  Monika Saganek 4 days ago
  Jestem katoliczką i będę bronić swego zdania zgadza się Maryja miała 16 lat a to już chyba jest wiek gdzie większość tych młodych dam już wie co to jest współżycie a co powiedzieć o 9 latce? Z twojej wypowiedzi wnioskuję iż nie jesteś osobą wierzącą , zdaję sobie sprawę również z tego że podstawy religii katolickiej mają krwawe fundamenty ( starożytny Rzym, czy chociażby Wyprawy krzyżowe gdzie siła nawracano muzułmanów ) .

  Polubienie

 8. http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,title,Jak-przebiegnie-integracja-nowych-uchodzcow-W-Polsce-nie-chca-uczyc-sie-jezyka,wid,17834035,wiadomosc.html

  Magda Kazikiewicz
  akt. 09.09.2015, 15:30
  Jak przebiegnie integracja nowych uchodźców? W Polsce nie chcą uczyć się języka

  Czy Polska jest gotowa na przyjęcie tysięcy imigrantów? Jak teraz wygląda ich integracja, gdy pojawią się już na terenie naszego kraju? Procedury są skomplikowane i trwają nawet kilkanaście miesięcy, a w ośrodkach są umieszczane osoby z kilku krajów. – W jednym miejscu przebywa dużo ludzi sfrustrowanych tym, że długo czekają na decyzję o statusie. Do tego różnorodność kulturowa. To musi rodzić konflikty – mówi WP Piotr Bystrianin, prezes Fundacji Ocalenie. Na dodatek, mniej niż jedna czwarta uchodźców chce się uczyć języka polskiego.

  Zgodnie z propozycją Komisji Europejskiej, Polska ma przyjąć obowiązkowo 11,5 tys. cudzoziemców. Pieniądze na ich utrzymanie ma wyłożyć Unia Europejska – do sześciu tysięcy euro na osobę. Jak informuje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, sprowadzeni uchodźcy zostaną objęci specjalnym programem integracyjnym. Będą to m.in. kursy językowe, co w przyszłości ma im ułatwić znalezienie pracy.
  (…)
  Polska ma duże problemy z integracją i przygotowaniem cudzoziemców do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie. Mimo że starają się o status uchodźcy lub już go otrzymali, w większości nie są one zainteresowani nauką polskiego. Jak wynika z danych Urzędu do spraw Repatriacji i Cudzoziemców, obecnie w ośrodkach przebywają niemal cztery tysiące osób. W ubiegłych latach z zajęć językowych korzystało zaledwie ok. 100 dorosłych oraz ok. 500 dzieci.

  Za odmowę uczestnictwa w zajęciach nie grożą żadne konsekwencje. – Do tej pory sfera nauki języka polskiego w ośrodkach była zaniedbana. A cudzoziemcy często chcą się go uczyć, ale są zniechęceni tym, jak jest to zorganizowane. Nie ma doświadczonych nauczycieli. Może sytuacja niedługo się zmieni, ponieważ właśnie wyłoniono jedną firmę, która będzie odpowiadała za naukę w całym kraju – mówi Piotr Bystrianin, prezes Fundacji Ocalenie, która pomaga imigrantom w integracji w polskim społeczeństwie.

  Problem nauki języków podnosi też psycholog kulturowy. – Nauczyciele nie mają żadnego przygotowania do nauki cudzoziemców. Mężczyzny i kobiety z kraju muzułmańskiego nie można posadzić w jednej ławce na kursie językowym czy w szkole. To niezgodne z ich przekonaniami – mówi prof. Halina Grzymała-Moszczyńska, która od ponad 20 lat zajmuje się imigrantami w Polsce.

  To nie jedyny problem. – W ośrodkach dochodzi do konfliktów. W jednym miejscu jest dużo osób sfrustrowanych tym, że długo czekają na decyzję o statusie. Do tego dochodzą duże różnice kulturowe i bariera językowa. Nietrudno o duże napięcie – mówi Piotr Bystrianin. Na początku roku głośno było o filmie nakręconym w ośrodku dla uchodźców w Górze Kalwarii. Widać na nim, jak Czeczeni atakują m.in. Ukraińców za to, że nie ubierają się zgodnie z zasadami islamu. Jeden z chłopców chodził tam w krótkich spodenkach. „Tu jest państwo islamskie” – mówili.

  – W ośrodku, w którym przebywa 150 osób z różnych kultur ciężko jest uniknąć konfliktów. Przeprowadziliśmy rozmowy z tymi osobami, a autorka filmu zażyczyła sobie, żeby ją przenieść do innego ośrodka i tak zrobiliśmy. Cudzoziemcy zostali poinformowani, że może zostać wezwana policja – mówiła wówczas Ewa Piechota, rzeczniczka Urzędu do spraw Repatriacji i Cudzoziemców.

  Po otrzymaniu statusu uchodźcy cudzoziemcy jeszcze przez rok mogą mieszkać w ośrodku. Po tym czasie pomoc się kończy i muszą się usamodzielnić. – Rok to za mało, by dojść po siebie po ucieczce z ojczyzny, w której trwa wojna, nauczyć się języka i znaleźć pracę. Po opuszczeniu ośrodka nikt nie zajmuje się uchodźcami. Jak pozostawieni sami sobie mają radzić sobie często w zupełnie obcym kulturowo społeczeństwie? – mówi prezes Fundacji Ocalenie.

  Zgadza się z tym psycholog kulturowy. – W ośrodkach czas jest zupełnie stracony. Pracownicy socjalni nie mają w programie kształcenia wiedzy jak wspierać uchodźców – mówi prof. Grzymała-Moszczyńska. I dodaje, że wszystkie błędy, które popełnia teraz Polska, mogą się źle skończyć. – Nie uczymy się na porażkach polityki imigracyjnej Francji czy Niemiec. Tam zaniedbania doprowadziły do powstawania gett i wielu napięć – podkreśla.

  Urząd do spraw Repatriacji i Cudzoziemców zapewnia, że ośrodki działają sprawnie. – Pobyt tam trwa kilka miesięcy. Jeśli ktoś uciekł ze swojego kraju w dramatycznych okolicznościach, to dla niego ten czas to oswajanie się z nową rzeczywistością, aklimatyzacja. Na początku na pewno jest im ciężko, ale staramy się zapewnić jak najlepsze warunki – mówi WP Ewa Piechota, rzeczniczka urzędu.

  W ubiegłym roku wniosek o status uchodźcy złożyło 6,6 tys. cudzoziemców. Na pomoc dla nich wydano 45 mln zł. W tym roku czterokrotnie wzrosła liczba wniosków składanych przez obywateli Syrii. Z 62 do 248.Tylko w ostatnim tygodniu sierpnia status uchodźcy przyznano 102 obywatelom tego kraju.

  ~gość 14 godzin i 1 minutę temu
  Nauka języka polskiego powinna być obowiązkowa a ponadto obowiązkowo powinni uczyć się i poznawać obyczaje i kulturę polską. Swoją kulturę i religię mogą kultywować w domu, publiczne zaś powinni umieć się znależć w naszym państwie.

  ~tomek 14 godzin i 3 minuty temu
  JESTEM PRZECIWNY ISLAMIZACJI POLSKI Nie zgadzam się na to aby obce państwa decydowały o tym ilu i jakich imigrantów mój kraj ma do siebie przyjąć nie chcę aby moje córki żyły w kraju z muzułmańskimi dzielnicami czy godzinami na basenach- tylko w burkach. żal mi tych ludzi ale to nie my wywołaliśmy to piekło Wywieśmy 12 września w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej nasze narodowe flagi pokażmy że chcemy bronić naszego kraju, naszej kultury, naszych wartości. JEDYNYM KAPITAŁEM KTÓRY MA POLSKA JEST NASZA STRUKTURA SPOŁECZNA NIE SPIEPRZMY TEGO !!!

  ~Jan 15 godzin i 27 minut temu
  No to won do tego swojego syfu

  ~POLAK 14 godzin i 2 minuty temu
  nie ma co się oszukiwać, będzie III wojna światowa – Świat kontra Islamiści ! będą grabić, zabijać i czuć się bezkarnie. Z naszych domów zrobią meczety, a my będziemy zamykani w budach jak psy o ile najpierw nie odetną nam łbów ! nikt nie jest ślepy, to media próbują zrobić sieczkę w naszych głowach !! Naród powinien wszystkich tych polityków w rakietę i w kosmos ! niech tam sobie żyją wśród muzułmanów !

  ~NEWS 14 godzin i 8 minut temu
  wszyscy polscy bezrobotni mówią biegle po Polsku a pracy nie maja ,juz widzę jak taki Arab po kursie pisze CV.Jak skończy się dla nich pomoc to zaczną sie rozboje

  ~Jacek 17 godzin i 34 minut temu
  Nie ma nauczycieli, programu, miejsc. Oni nie chca tu byc.

  ~Ripo 14 godzin i 5 minut temu
  Na tym zdjeciu wygladaja jak szarancza, tak swoja droga do czego to doszlo ze bedzie sie dbac o imigrantow , a polacy sa eksmitowani wyrzucani na bruk, to jest chore

  ~dd 13 godzin i 53 minut temu
  Mam gdzieś tą unię, NIE CHCE ŻADNYCH EMIGRANTÓW, NIEROBÓW Z AFRYKI

  ~POLAK_KATOLIK 14 godzin i 8 minut temu
  NIE ZGADZAM SIĘ NA UCHODZCOW

  ~V 14 godzin i 9 minut temu
  Żadnej islamskiej dziczy, tylko chrześcijan i żadnego przymusu. Komisje europejską należy zlać siukiem wzdłużnym ozdobnym.

  ~gigio 14 godzin i 2 minuty temu
  albo sie integrujesz albo wynocha

  ~vv 14 godzin i 3 minuty temu
  gdzie oni się pojawia tam zaraz kupy śmieci

  ~Nostradamus 14 godzin i 3 minuty temu
  Centurie Nostradamusa w Europie wybuchnie wojna z islamem i będzie to wojna na śmierć i życie i potrwa 27 lat. Tych co sprowadzili tę zarazę będą przeklinać.

  ~Marek 16 godzin i 36 minut temu
  te pieniadze wystarcza na 3 miesiace

  ~ee 14 godzin i 44 minut temu
  I tak będzie wyglądać Europa jak na zdjęciu.

  ~ryba 15 godzin i 33 minut temu
  czemu to ja wam powiem czemu poniewasz maly osetek z nich to dzihadysci przeczytajcie sobie darwina i jego przepowiednie kturej sie sprawdziły w 75% muwioc nastepujoco ze napłynoł duzy odsetek imigrantow z afryki i po maly zacznie sie ze przetwa na swieci islam a ja osobiscie jestem zdania ze to najłątwiejszy moment na dzihadystow aby jak najwiecej ich przeszlo do europy i po malu sie zacznie zobaczycuie ludzie juz niebawem zero litosci dla tych imigrantow z afryki czemu zadne panstwo afrykanskie nie chce ich przyjac

  ~deweloper 16 godzin i 16 minut temu
  Witam pamiętajcie jak koło was się osiedli muslim to wartość waszej nieruchomość spada o ok 40% . Pozdrawiam

  ~obserwator 16 godzin i 11 minut temu
  Wiadomo przecież ,że oni sie nie integrują. Mieszkam w Norwegii i wiele mogę powiedziec na ten temat,bo tu ich jest pełno.MUZUŁMANIE nie mają najmniejszej ochoty pracowac ,uczyć sie języka ,siedzą tylko na socjalu,rozmnażaja sie expresowo.Tutaj jest ich pełno. Chcialabym w wieku emerytalnym wrócic z powrotem do Polski, a nie do muzumańskiego kraju,gdzie polacy będa mniejszością .

  ~leon 13 godzin i 55 minut temu
  Oni niczego i nikogo nie będą słuchać. my dla nich jesteśmy niewiernymi których trzeba nawrócić na Islam albo mają zginąć. Oni są nie do ogarnięcia, zabzcycie, będziemy płakać jeszcze.

  Polubienie

 9. https://www.facebook.com/events/1465851250378992/permalink/1493690907595026/

  UWAGA! Data 31.12.2016 oznacza tylko jak najdalsze odłożenie końca wydarzenia. Samo wydarzenie ma służyć informowaniu o akcjach antyimigranckich!

  Najbliższa manifa – Plac Defilad, Warszawa, 12.09.2015, godz. 16:00. Organizuje tym razem ONR!

  https://www.facebook.com/events/1487457864881242/
  —————————————————————————-

  Rodacy!

  Pomimo:

  1. Licznych badań opinii publicznej, które pokazują, że w zdecydowanej większości Polacy NIE CHCĄ tu imigrantów z Afryki i Azji!
  2. Licznych protestów organizowanych w ostatnim czasie przez środowiska narodowe w całej Polsce!
  3. Fatalnych doświadczeń krajów Europy Zachodniej oraz Północnej związanej z imigrantami z Afryki i Azji!
  4. Incydentów wyrażających poparcie dla organizacji terrorystycznych wśród populacji islamskiej na Starym Kontynencie!
  5. Zapowiedzi polityków (w tym PO) oraz urzędników, którzy otwarcie mówią, że przyjęcie imigrantów nam się nie opłaca!
  6. Dziesiątek tysięcy repatriantów, którzy tylko czekają na wymarzony powrót do Ojczyzny!
  7. Ubożenia społeczeństwa, co zmusza Rodaków do wyjazdu na przymusową emigrację zarobkową!

  (Nie)rząd polski zdecydował się na przyjęcie 12 000 (a licznik bije!) emigrantów z Afryki Północnej!

  – Nie wiemy, kim oni są!
  – Nie wiemy, jakiego będą wyznania!
  – Nie wiemy, kto będzie za nich płacić i opłacać ich zasiłki!
  – Nie wiemy, gdzie będą mieszkać!
  – Nie wiemy, gdzie będą się uczyć i jak będą funkcjonować, nie znając totalnie języka!

  Mówimy jasno:

  – DOŚĆ! Mamy dość (nie)rządu, który realizuje wszystkie dyrektywy unijne jak niewolnik!
  – DOŚĆ! Braku realizacji interesu narodowego w polityce międzynarodowej!
  – DOŚĆ! Kopiowaniu niesprawdzonych metod z Zachodu!
  – DOŚĆ! Okradaniu Polaków i przeznaczaniu pieniędzy z budżetu na imigrantów totalnie nieprzystosowanych do polskiej kultury!
  – DOŚĆ! Ignorowaniu woli Narodu!

  RODAKU! RODACZKO!

  Przyjdź na Plac Zamkowy! Przyjedź do Warszawy! Razem z nami maszeruj, by pokazać jasno zdecydowane, polskie, narodowe NIE! dla niechcianych imigrantów z Afryki, a pokaż zdecydowane, polskie, narodowe TAK! dla bezpiecznej przyszłości naszych Rodzin i przyjaciół!

  WIĘCEJ INFO WKRÓTCE! PODAJ DALEJ I ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH!

  …..

  Aktualności

  Grzegorz Ździebko

  Trzy etapy dżihadu.

  W rzeczywistości każdy muzułmanin jest zobowiązany do prowadzenia świętej wojny przeciwko niewiernym — dżihadu. Istnieją trzy etapy prowadzenia dżihadu, w zależności od statusu muzułmanów w danym społeczeństwie.

  Etap 1 to „podstępny dżihad”: gdy muzułmanie są w mniejszości w społeczeństwie i nie są w stanie prowadzić fizycznej/militarnej wojny z niewiernymi. Wtedy mają nakaz głosić pokój oraz tolerancję — „żyj i pozwól żyć innym”. Kluczowym elementem pierwszego etapu dżihadu jest Takijja, czyli ukrywanie prawdziwych zamiarów islamu, aby chronić wspólnotę muzułmańską. W istocie Takijja jest pozwoleniem na kłamstwa w stosunku do nie-muzułmanów. Muzułmanom nie wolno przyjaźnić się z niewiernymi, chyba, że są w mniejszości i czują się zagrożeni przez silnego przeciwnika — wtedy właśnie muzułmanom wolno udawać przyjaźń i są zobowiązani kłamać dla ochrony wspólnoty. Innym elementem pierwszego etapu jest „status ofiary” — muzułmanie stawiają się w roli prześladowanej mniejszości, której należy się ochrona prawna przed „islamofobami”.

  Etap 2 to „defensywny dżihad”. Gdy w społeczności jest wystarczająco dużo muzułmanów oraz zasobów, aby móc chronić muzułmańskie wspólnoty przed atakami, prześladowaniem lub krytyką wtedy muzułmanie są zobowiązani do defensywnego dżihadu, czyli walki z niewierzącymi, którzy są fizycznym lub intelektualnym „zagrożeniem dla islamu”. Przy czym zagrożeniem dla islamu w definicji muzułmanów może być np. mówienie prawdy o islamie, krytyka islamu przez niewiernych czy próby nawrócenia muzułmanów na inną religię. Na tym etapie prowadzenia wojny z niewiernymi muzułmanie mają nakaz aby odpowiedzieć na te rzekome „ataki” fizyczną przemocą i terroryzmem. Etap ten jest obecnie realizowany w krajach Europy zachodniej.

  Etap 3 — „ofensywny dżihad”. Gdy muzułmanie są w większości, posiadają polityczną władzę w regionie oraz siłę militarną aby podporządkować sobie nie-muzułmańską ludność, zmuszają nie-muzułmanów do płacenia daniny (dżizji). Wolni im wtedy wypędzać nie-muzułmanów z ziem, na których żyli lub po prostu mordować ich i gwałcić ich kobiety, gdy niewierni nie chcą przyjąć islamu — aby utrzymać w islamskiej nieskazitelności tereny, które są pod ich panowaniem.

  Sura 9:29 „Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Allacha i w Dzień Ostatni, którzy nie zakazują tego, co zakazał Allah, i jego posłaniec dopóki nie zapłacą dżizji własną ręką w pełnej uległości”.

  Taktyka ta jest obecnie realizowana wszędzie tam, gdzie rządzą islamiści: w Arabii Saudyjskiej czy terrorystycznym Państwie Islamskim (ISIS). Celem dżihadu jest doprowadzenie islamu do dominacji nad wszystkimi religiami i narodami.

  Sura 48:16 „Będziecie z nimi walczyć, chyba że przyjmą islam”.

  Sura 8:39 „Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Allacha”. Mahomet powiedział: „Otrzymałem rozkaz aby zwalczać ludzi, dopóki nie zaświadczą, że nie ma Boga prócz Allaha a Mahomet jest jego prorokiem. Ci którzy tak uczynią ocalą przede mną życie i majątek”.

  Według ortodoksyjnej islamskiej doktryny dotyczącej dżihadu, żaden naród nie może być pewny, że muzułmańscy sąsiedzi go nie zaatakują, ponieważ jest napisane: Sura 9:123 ”O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewierzących, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością”.

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wojewoda-mazowiecki-uchylil-decyzje-ws-zakazu-manifestacji-ONR-w-Warszawie,wid,17837521,wiadomosc.html?ticaid=1158fe&_ticrsn=3

   akt. 10.09.2015, 21:15

   Wojewoda mazowiecki uchylił decyzję ws. zakazu manifestacji ONR w Warszawie

   Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski uchylił decyzję stołecznego ratusza ws. zakazu planowanej na sobotę manifestacji ONR „Polacy przeciw imigrantom” i polecił ponowne rozpatrzenie sprawy – poinformowała rzeczniczka wojewody Ivetta Biały.

   Narodowcy planowali manifestację na pl. Defilad, udział w wydarzeniu zadeklarowało na popularnym portalu społecznościowym ponad 50 tys. osób. Organizatorzy wysłali zgłoszenie o zgromadzeniu do stołecznego ratusza. W środę wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak przekazał, że miasto wydało zakaz dla planowanej manifestacji. Przedstawiciele ONR odwołali się od tej decyzji do wojewody mazowieckiego. Odwołanie zostało uwzględnione.

   – Decyzja podpisana. Wojewoda Jacek Kozłowski uchylił zakaz i przekazał miastu do ponownego rozpatrzenia – poinformowała Biały.

   Rzeczniczka wojewody, przedstawiając w komunikacie uzasadnienie decyzji wojewody, napisała, że „wniosek organizatora ma zostać rozpatrzony ponownie z powodu niewystarczającego ustalenia szczegółów organizacji przemarszu”.
   (…)

   ~johnny 1 godzinę i 4 minuty temu
   Brawo wojewoda, platforma łapskami HGW chce zakneblować tym ludziom usta żeby stworzyć pozory akceptacji polskiego społeczeństwa dla przyjmowania imigrantów. Wolność słowa w rozumieniu rządu: możesz głosić dowolne poglądy pod warunkiem że zbieżne z naszymi, wszystkie inne to mowa nienawiści. Ile jeszcze można znieść tej manipulacji?

   ~jestem z Wami! 1 godzinę i 6 minut temu
   Nie rezygnujcie popieram Was całym sercem! Nie mogę być w Warszawie, ale będę tam z Wami! I moja cała rodzina. NIE dla imigrantów islamskich w moim kraju! NIE!

   Polubienie

 10. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Arabskie-glosy-ws-uchodzcow-w-Europie,wid,17837197,wiadomosc.html

  Adam Parfieniuk akt. 10.09.2015, 18:03

  Arabskie głosy ws. uchodźców w Europie

  Śmierć 3-letniego Aylana Kurdiego, a następnie publikacja wstrząsającego zdjęcia z tureckiej plaży jest istotnym momentem w obecnym kryzysie migracyjnym. Fotografia martwego dziecka zwróciła oczy zachodniego świata na problem i niejako przyspieszyła publiczną dyskusję oraz działania na rzecz imigrantów i uchodźców. W tym czasie władze bogatych krajów Zatoki Perskiej pozostawały bierne na zdarzenia w Europie, ale już w mediach i internecie toczą się starcia na argumenty i emocje, w których niektórzy publicyści podważają nawet rzekomą bezczynność bogatej Zatoki.
  (…)

  ~kjjjjpolp[ 1 godzinę i 34 minut temu
  Arabia Saudyjska to obszar ponad 2 milionów kilometrów kwadratowych, gęstośc zaludnienia 13 osób na km, Arabia Saudyjska to sumarczny obszar Hiszpani, Francji, Niemiec, Polski i Rumunii !!!! Arabia Może wchłonąc nawet 100 milionów ludzi i nawet nie zauważą tego !!!

  ~Janek 2 godziny i 14 minut temu
  Za śmierć tego dziecka odpowiada Pani Kanclerz Merkel gdyby nie jej apele o przyjazd ten chłopczyk żyłby nadal

  Polubienie

 11. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Muzulmanscy-uchodzcy-w-Niemczech-Salafici-probuja-werbowac-wyznawcow,wid,17837452,wiadomosc.html

  akt. 10.09.2015, 20:45

  Muzułmańscy uchodźcy w Niemczech. Salafici próbują werbować wyznawców

  Salafici, przedstawiciele skrajnie ortodoksyjnego odłamu islamu, próbują werbować nowych wyznawców wśród muzułmańskich uchodźców w Niemczech, szczególnie osoby niepełnoletnie – poinformował urząd ochrony konstytucji w Bawarii.
  (…)
  Salafizm jest religijnym i politycznym ruchem islamskim, domagającym się powrotu islamu do pierwotnych źródeł, odrzucającym zachodnią demokrację i postrzegającym system oparty na szariacie jako jedyną prawowitą formę państwa i społeczeństwa.

  Urząd Ochrony Konstytucji od dawna obserwuje ugrupowania salafitów w związku z podejrzeniami, że niektóre z nich są powiązane z siatkami terrorystycznymi. Niemieckie służby oceniały w 2014 roku liczbę salafitów w kraju na 7 tys. Liczba ich zwolenników szybko rośnie. Są znani ze spektakularnych akcji, w tym tworzenia patroli pikietujących dyskoteki i sklepy z alkoholem.

  ~twoj nick 1 godzinę i 45 minut temu
  No i się zaczyna….

  ~naprawde 1 godzinę i 45 minut temu
  werbuja, nie no przeciez to dobrzy ludzie…

  ~Polak 1 godzinę i 38 minut temu
  12 wrzesnia Gdansk Glowny na placu imienia Polskich Harcerzy,manifestacja przeciw imigrantom (kawalek za dworcem glownym) godz 10:00

  ~Gosc 24 minut temu
  Warszawa Manifestacja „Polacy Przeciw Imigrantom” 12 września, Plac Defilad, godz. 16.00 (Przywrócono pozwolenie)

  Polubienie

 12. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Niemcy-najbardziej-muzulmanski-kraj-Unii,wid,17835242,wiadomosc.html

  akt. 10.09.2015, 07:52

  Niemcy: najbardziej muzułmański kraj Unii

  Z powodu ogromnej fali imigrantów w Niemczech żyje już nawet więcej wyznawców Allaha niż we Francji: niemal 6 milionów osób – czytamy w „Rzeczpospolitej”.
  (…)
  Dlatego pod koniec roku do islamu będzie się przyznawać blisko 6 mln mieszkańców Republiki Federalnej, 7,3 proc. całego społeczeństwa – szacuje waszyngtońska fundacja Pew.

  Do niedawna to na terenie Francji, kraju o długiej tradycji kolonialnej w Afryce Północnej, żyła największa wspólnota muzułmańska w Unii. Ale z 4,7 mln osób jej wielkość blednie w porównaniu z tym, co się dzieje za Renem. Już teraz w Niemczech jest zresztą więcej meczetów (2,8 tys.) niż we Francji (2,45 tys.) – wynika z danych obu rządów.

  W nadchodzących latach ta różnica będzie się zapewne pogłębiać. W przeciwieństwie do Merkel François Hollande nie zamierza zbytnio otwierać kraju na muzułmańskich imigrantów. W Pałacu Elizejskim pamiętają zamieszki na przedmieściach francuskich miast i nie chcą doprowadzić do ich powtórzenia.

  – Jesteśmy w zupełnie innej sytuacji niż Niemcy. W tym roku liczba uchodźców, których przyjmujemy, pozostaje stabilna, około 60 tys. osób – zapowiedział na początku tygodnia prezydent.

  Podobnie sądzą Francuzi. Z sondażu IFOP wynika, że 56 proc. z nich jest w ogóle przeciwnych przyjmowaniu uciekinierów, zupełnie inaczej niż w Niemczech, gdzie 69 proc. wita ich z zadowoleniem.

  Do tej pory gros muzułmańskiej mniejszości nad Renem stanowili Turcy. Zostali w latach 60. i 70. ściągnięci „czasowo” do pracy w fabrykach, gdy RFN przeżywała gospodarczy boom. Do ojczyzny jednak nigdy nie wrócili.

  – Gdybyśmy od razu założyli, że pozostaną na zawsze, ich integracja byłaby łatwiejsza – uważa Claudia Walther, ekspertka Fundacji Bertelsmanna.

  Nowa fala uchodźców może być jednak o wiele trudniejsza do wchłonięcia niż poprzednia.

  – Teraz będziemy mieli do czynienia z setkami tysięcy muzułmanów wywodzących się z arabskiego świata. Jeśli wierzyć temu, co mi mówią francuscy koledzy, to ogromna różnica, gdy idzie o zdolność do dostosowania się do życia w nowym społeczeństwie – przyznaje Thomas de Maiziere, szef MSW.

  Są już pierwsze tego sygnały. Zdaniem Aimana Mazyeka, przewodniczącego Głównej Rady Muzułmanów w Niemczech, tylko w tym roku liczba wiernych przychodzących do niemieckich meczetów się podwoiła. W przeciwieństwie do Turków, wywodzących się z kraju laickiego, wielu Syryjczyków i Irakijczyków jest bardzo wierzących.

  Niemieckie władze obawiają się wręcz rozwoju islamskiego integryzmu. Do fundamentalistycznego ruchu salafitów należy już 7 tys. muzułmanów żyjących w RFN, z czego tysiąc uważa się za bardzo niebezpiecznych. Ich wpływ może się zwiększać, w szczególności jeśli niemieckich imamów wywodzących się z Turcji będą zastępowali ci z Arabii Saudyjskiej.

  Ze względu na historię Niemców szczególnie niepokoi nasilenie aktów agresji ze strony muzułmanów przeciwko społeczności żydowskiej: już w ub.r. ich liczba wzrosła o jedną czwartą.

  – Nigdy nie pogodzimy się z tym, że żydowskie dzieci muszą chodzić do przedszkoli i szkół w Niemczech pod nadzorem policji – ostrzega De Maiziere. Ale niemieckie media sygnalizują inne niepokojące zjawiska: zdaniem telewizji RTL w berlińskiej dzielnicy Neukölln co trzeci muzułmanin ma więcej niż jedną żonę, którą poślubił w obecności imama. W ten sposób zaczyna się pojawiać równoległy system prawny oparty na szariacie.

  Jędrzej Bielecki

  ~LOL 13 godzin i 32 minut temu
  70 lat temu Niemcy zniszczyli Europę. Teraz znowu to robią. Co za naród.

  ~jaco13 godzin temu
  Ze skrajności w skrajność. Wtedy chcieli wszystkich wymordować a dzisiaj biegną bez opamiętania w drugą stronę i nie liczą się z konsekwencjami. Jeśli mają kompleksy z powodu ostatniej wojny to niech się islamizują, ale wara od Polski, Węgier, Słowacji i tak dalej!

  ~ja8 godzin temu
  Nie tylko Europe niszczą takze kościół katolicki ,a na koniec zniszczą sami siebie. Islam zalewa kraje Europy procentowo do ilości katolików, którzy zdradzili Chrystusa.

  ~haha 7 godzin i 38 minut temu
  Kościół Katolicki sam się niszczy.

  ~Alucard 7 godzin i 18 minut temu
  Naród Niemiecki i Hitler byli tylko pionkami w starciu z zachodem i wschodem , tak jak i teraz .

  ~Johny Mnemonic 5 godzin i 16 minut temu
  Wymordują,ale nie swoimi rękami,nie zrobi tego SS,ani Einsatzgruppen,ale odłamy ISIS,czy nowy Hezbollah,który powstanie w UE

  ~naszedł czas… 19 minut temu
  CZŁOWIEKU ! na konkurencyjnym portalu jest piszą: „Arabia Saudyjska chce wybudować 200 meczetów w Niemczech Arabia Saudyjska nie chce przyjmować na swoje terytorium uchodźców syryjskich czy irackich. Według niemieckiej gazety „Frankfurter Allgemeine Zeitung” (FAZ) zaproponowała natomiast wybudowanie 200 meczetów w Niemczech, dokąd najczęściej zmierzają uchodźcy 🙂 A wiecie że urząd ochrony konstytucji w Bawarii już informuje że Salafici, przedstawiciele skrajnie ortodoksyjnego odłamu islamu, próbują werbować nowych wyznawców wśród muzułmańskich uchodźców w Niemczech, szczególnie osoby niepełnoletnie. Właśnie jesteśmy świadkami początku czarnych dni dla Niemców. Wojna domowa już niedługo…

  Polubienie

 13. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Przyjmiemy-uchodzcow-pod-swoj-dach-Liczba-Polakow-chetnych-pomoc-rosnie,wid,17834655,wiadomosc.html

  akt. 10.09.2015, 10:19

  Przyjmiemy uchodźców pod swój dach? Liczba Polaków chętnych pomóc rośnie

  Komisja Europejska zdecydowała – chce by 11,5 tys. uchodźców z krajów arabskich trafiło do Polski. Na ich los coraz mniej obojętni są Polacy. Fundacje zalewane są mailami i telefonami od osób, które chcą udzielić pomocy uchodźcom i przyjąć ich pod swój dach. – Otrzymujemy codziennie kilkadziesiąt deklaracji przyjęcia do swojego domu cudzoziemców – mówi Wirtualnej Polsce pracownik Fundacji „Ocalenie”
  (…)

  ~werty 4 godziny i 29 minut temu
  siejecie propagande nie znam nikogo kto by ich chcial az wrecz przeciwnie

  ~vm 5 godzin i 22 minut temu
  jakos tu sie chętni nie wypowiadają

  ~Zbyszek 5 godzin i 52 minut temu
  Kto przyjmie pod swój dach śmierć?

  Polubienie

 14. http://pikio.pl/lodzki-marsz-antyimigracyjny-zdelegalizowany/

  Łódzki marsz antyimigracyjny zdelegalizowany

  Nie tylko warszawski marsz sprzeciwu wobec imigrantów nie spodobał się lokalnym władzom. Decyzję o zakazie protestu podjęła również prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, gdzie w najbliższą sobotę (12.09.2015) miał się odbyć przemarsz ulicą Piotrkowską organizowany przez przedstawicieli partii KORWiN.

  Celem manifestacji miało być uczczenie 332. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej oraz sprzeciw wobec narzucanej przez Unię Europejską konieczności przyjmowania imigrantów z obszarów Azji (Bliski Wschód) i Afryki.

  Jak można przeczytać w uzasadnieniu władz Łodzi, zakaz tej demonstracji jest spowodowany podanym przez organizatorów jej celem, tj. sprzeciwem wobec „islamizacji Polski przez zaspokojenie niemieckich roszczeń przyjęcia kwot imigracyjnych”

  Mamy doniesienia, że już jutro działacze formacji Janusza Korwin-Mikkego planują odwołać się od tej decyzji do wojewody łódzkiego. W przypadku marszu organizowanego przez ONR w Warszawie, ta decyzja okazała się słuszna, ponieważ wojewoda mazowiecki poinformował prezydent Warszawy, Hannę Gronkiewicz-Waltz, iż jej uzasadnienie jest niewystarczające. Czy jednak wojewoda łódzki okaże się równie wyrozumiały, będziemy mieli okazję się przekonać już wkrótce, o czym postaramy się informować.

  Polubienie

 15. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Manifestacje-poparcia-dla-uchodzcow-w-europejskich-miastach,wid,17841987,wiadomosc.html

  akt. 12.09.2015, 17:50

  Manifestacje poparcia dla uchodźców w europejskich miastach

  Około 30 tys. osób manifestowało w sobotę w Kopenhadze na rzecz otwartej polityki wobec uchodźców; w Londynie w marszu uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy osób, a w Hamburgu w podobnym zgromadzeniu udział wzięło około 7,5 tys. ludzi.

  W Kopenhadze uczestnicy manifestacji, którzy nieśli transparenty z napisami „Witamy uchodźców!” i „Europa jest bliskim sąsiadem Syrii”, zareagowali tłumnie na apele zamieszczone na Facebooku.

  Podobne manifestacje odbyły się też w innych duńskich miastach; w Padborgu, przy granicy z Niemcami, solidarność z uchodźcami wyrażało około 400, podczas gdy w kontrmanifestacji wzięło udział 150 osób.

  Również w Sztokholmie zebrało się tysiąc osób, które manifestowały poparcie dla otwartej polityki imigracyjnej.

  W Londynie manifestanci przeszli od Hyde Parku do siedziby premiera Davida Camerona, niosąc transparenty z napisami: „Otwórzcie granice!”, „Życie uchodźców się liczy” i „Imigranci nie są kozłami ofiarnymi!”

  Do marszu w Londynie dołączył nowo wybrany lider Partii Pracy Jeremy Corbyn, który zaapelował o wypracowanie „pacyfistycznych rozwiązań” problemu uchodźców. „Mamy obowiązek zapewnić tym ludziom pomoc i wsparcie jako sygnatariusze konwencji genewskiej” – powiedział przywódca laburzystów.

  W Hamburgu doszło do niewielkich zamieszek, gdy mała grupa radykałów biorących udział w manifestacji przed dworcem centralnym, zaatakowała pociąg, podejrzewając, że jadą nim przedstawiciele skrajnej prawicy. Na krótko zawieszono w związku z tym ruch kolejowy w Hamburgu.

  Równocześnie w centrum miasta kilka tysięcy osób zebrało się na wezwanie różnych organizacji i instytucji publicznych, by manifestować poparcie dla polityki tolerancji i wielokulturowości.

  Poparcie dla uczestników manifestacji wyraziły teatry Hamburga i tamtejsze radio. Na fasadach budynków teatralnych wywieszono napisy „Nie ma miejsca dla nazistów”, a regionalne stacje radiowe zawiesiły w południe program, by odczytać wspólne oświadczenie, wyrażające poparcie dla koncepcji miasta otwartego.

  Demonstracje solidarności z uchodźcami odbyły się również w Berlinie, Madrycie i innych miastach. W Pradze i Bratysławie odbyły się zarówno marsze na rzecz tolerancji i poparcia dla uchodźców, jak i kontrmanifestacje.

  ~samogon 38 minut temu
  na zdjęciu widać, że chyba sami uchodźcy siebie witaja…

  Polubienie

 16. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Uchodzcy-ktorych-przyjeli-Polacy-uciekli-za-granice-To-juz-kilkanascie-syryjskich-rodzin,wid,17838111,wiadomosc.html

  akt. 11.09.2015, 12:02

  Uchodźcy, których przyjęli Polacy, uciekli za granicę. To już kilkanaście syryjskich rodzin

  Rodzina syryjskich uchodźców, którą zaopiekowała się parafia ze Śremu, uciekła do Niemiec. Jak się okazuje takich przypadków jest więcej. Zdaniem fundacji Estera, która sprowadziła do Polski Syryjczyków, to skutek traumy, która sprawia, że nie zachowują się racjonalnie.

  Cały czas nie ma ostatecznej decyzji, ilu uchodźców z Bliskiego Wschodu przyjmie Polska. Tym bardziej nie wiadomo, kiedy można się spodziewać przyjazdu pierwszych imigrantów. Tymczasem już od dwóch miesięcy na terenie Polski przebywają syryjskie rodziny sprowadzone przez fundację Estera. Są to jednak wyłącznie chrześcijanie, których życie z racji wyznania jest w ogarniętej Syrii wyjątkowo mocno zagrożone.

  Fundacja w sumie sprowadziła ponad 150 osób. Zapewnieniem im mieszkań w Polsce zajmują się indywidualne osoby lub różnego rodzaju instytucje czy organizacje, które same zgłosiły się do fundacji, oferując chęć przyjęcia i zaopiekowania się uchodźcami.

  Jak się okazuje, część sprowadzonych Syryjczyków mimo zapewniania im w Polsce mieszkań, wyżywienia, utrzymania, szkoły dla dzieci, lekcji języka polskiego, już uciekła do Niemiec.

  – W sumie dostaliśmy informacje o ucieczce kilkunastu rodzin. Ich celem są Niemcy, chociaż wielokrotnie z nimi o tym rozmawialiśmy, że w tym kraju z powodu nadmiaru uchodźców sytuacja jest bardzo trudna i lepiej będzie, aby zostali w Polsce – wyjaśnia w rozmowie z Wirtualną Polską Przemysław Kawalec z fundacji Estera. – Niestety, jak widać, w wielu przypadkach to nie pomaga, chociaż część rodzin, która uciekła do Niemiec, widząc sytuację na miejscu, później chce jednak wracać do Polski – dodaje.

  W ostatnich dniach głośno było m.in. o ucieczce do Niemiec pięcioosobowej rodziny ze Śremu, gdzie przyjęła ich jedna z tamtejszych parafii. Jak wynika z informacji „Portalu Śremskiego”, uchodźcy mieli zapewnione bardzo dobre warunki – mieszkanie w jednym z nowszych bloków Spółdzielni Mieszkaniowej z pełnym wyposażeniem i wyżywienie. Dzieciom zapewniono edukację w szkole katolickiej, a rodzicom oferty pracy. Mimo to rodzina bez słowa wyjaśnienia uciekła w kierunku Niemiec.

  – Mieli u nas zapewnione wszystko, chłopcy nawet dostali od nas rowery. Zadbaliśmy też o to, aby mogli w telewizji oglądać kanał arabski, by wiedzieli, co się dzieje w ich ojczyźnie – opowiadał w rozmowie z Radiem Merkury ks. Ryszard Adamczak, proboszcz parafii. – Wydawało się, że dobrze się u nas czują, sami zresztą tak mówili, a tu wielkie zaskoczenie, kiedy zastaliśmy puste mieszkanie nawet bez listu pożegnalnego. Chociaż minęło już kilka dni, widzę, że wielu parafian nie może się z tą sytuacją otrząsnąć, że my otworzyliśmy serca, a oni zniknęli. Widać taki smutek w parafii – dodaje.

  – Rozumiemy rozczarowanie proboszcza i parafian. To normalna reakcja na sytuację, w której oferuje się komuś pomóc, a ta osoba ją odrzuca – przyznaje Kawalec. – Pamiętajmy jednak, jaką traumę przeszli uchodźcy. Ona sprawia, że nie ufają nikomu, nawet tym ludziom, którzy oferują im pomoc. Oni nie potrafią zachowywać się jak osoby dorosłe i podejmować racjonalnych decyzji – dodaje.

  ~kiki 8 godzin i 36 minut temu
  To nie żadna trauma, tylko czyste wyrachowanie.

  ~chloropikryna 9 godzin i 3 minuty temu
  No wszystko jasne. Traume to oni dostali jak zobaczyli jak sie zyje na zielonej wyspie.

  ~ogr 8 godzin i 26 minut temu
  Muszę sobie załatwić syryjski paszport,bo wtedy dostanę robotę i chatę za darmo.

  Polubienie

 17. Paweł Kukiz: Prawdopodobnie imigranci z Afryki mają podzielić i osłabić Polski naród!

  BARDZO ISTOTNE!!! Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ”rasizm” i ”ksenofobię”. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z jakimkolwiek wskazanym np. murzyńskim plemieniem!
  Różnorodność= białe ludobójstwo

  Definicja z Wikipedii czym jest ludobójstwo.
  ”Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.”

  BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów człowieka neandertalskiego, który skończył na kartach historii, lub Indian i Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.

  Polubienie


 18. Muzułmanie stanowią coraz większą część społeczeństwa francuskiego (PAP/EPA / Lucas Dolega)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Jak-integrowac-muzulmanow-Lekcja-z-panstw-zachodnich,wid,17837078,wiadomosc.html?ticaid=11592e&_ticrsn=5

  Jak integrować muzułmanów? Lekcja z państw zachodnich

  Przyjęcie co najmniej 10 tys. uchodźców z Bliskiego Wschodu będzie dla Polski pierwszym tak dużym napływem muzułmańskiej ludności. Państwa zachodu Europy mają w tym względzie zdecydowanie większe doświadczenia. Jakie lekcje można z nich wyciągnąć? Ważna jest nauka języka i postawienie na integrację, a nie asymilację.

  Pozytywnej lekcji nie oferuje Francja. Aby się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić Paryż – a konkretniej jego przedmieścia (tzw. banlieues), gdzie dominują osiedla zamieszkałe niemal wyłącznie przez muzułmanów. Nie bez powodu osiedla te nazywane są gettami.

  – 4 z 20 dzielnic Paryża to dzielnice muzułmańskie. W jednych mieszkają imigranci z krajów Maghrebu, w drugich ci z Afryki Subsaharyjskiej, a jeszcze w innych Turcy. Integracja nie zachodzi nie tylko między rdzennymi Francuzami a imigrantami, ale także między grupami muzułmanów – mówi WP dr Daria Orzechowska-Słowikowska z Instytutu Nauk Politycznych PAN, autorka książek i publikacji o muzułmanach we Francji. Badaczka dodaje, że odzwierciedleniem tego, jak francuskie społeczeństwo ocenia efekty imigracji, jest popularność Marine Le Pen i jej Frontu Narodowego, przewodzącego w sondażach i mającego na koncie pierwsze wyborcze zwycięstwa. Przypomina przy tym, że najbardziej prawdopodobny rywal Le Pen w wyborach prezydenckich w 2017, Nicolas Sarkozy, wypowiadał się o mieszkańcach przedmieść jako o „hołocie” i również jest zwolennikiem twardej polityki wobec imigracji.
  (…)

  ~Beste 2 godziny i 25 minut temu
  Bzdury piszecie z ta integracja w Norwegii,w Oslo.Bądźcie norweskim dzieckiem w szkole zdominowanej przez muzułmanów, a przez ujęcie piekło.Integracja tej średniowiecznej kultury nie udała się w żadnym europejskim kraju i po prostu póki panuje liberalizm i lewica muzułmanie będą wypierać i zastępować miejscową ludność.Wszelką integracja. I asymilacja to utopia.

  ~tomcio55-5511 godzin temu
  Dokładnie, jak jest kasa i są w mniejszości to są grzeczni i tolerancyjni. Odciąć ich od kasy albo gdy zaczynają dominować to odkrywają rogi. Ale Austriacy akurat dobrze zrobili z tymi imamami. We Francji w meczetach agitują ile się da. Stąd te zamachy i wycieczki bojowników do Syrii.

  ~PANISKO11 godzin temu
  Michnikowszczyzna. Ten artykuł to jakbym G-Wnianą czytał.

  ~TakaPrawda10 godzin temu
  Norwegia jest bardzo bogatym krajem, dzięki złożom jest zabezpieczona finansowo na długie lata, poza tym Norwegia jest krajem słabo zaludnionym, ich po prostu stać na to by dzięki pieniądzom utrzymywać Islamistów w ryzach i kupować dzięki temu spokój we własnym kraju. Natomiast Francja jest krajem dużym i mocno zaludnionym i nie tak bogatym jak Norwegia, dlatego Francji po prostu nie stać na politykę jaką stosuje Norwegia. Polska pod tym względem plasuje się jeszcze gorzej od Francji nas tym bardziej nie będzie stać na przekupywanie Islamistów by byli spokojni, bardziej zamknie się ich w gettach i tyle a oni będą w tych gettach się frustrować i radykalizować.

  ~FX10 godzin temu
  czemu nie napisali o kraju na północy ktory kiedys nazywał się Szwecja? Tak sie udał eksperyment multi-kulti zwlaszzca w Malmoe.

  ~pikuś 12 godzin i 29 minut temu
  Polska nic nie musi. Nie musi opracowywać żadnej polityki imigracyjnej. Nikt nie będzie nam wciskał islamistów do kraju na siłe! Nawet jeśli będzie się to wiązać z wystąpieniem z EU. Już Polacy o to zadbają.

  ~xyz 11 godzin i 46 minut temu
  Oby sami nie przyszli nie pytając o zgodę tak jak to już robią . Jak na razie są zainteresowani tylko dobrymi zasiłkami .To jest dobra wiadomość bo tu ich nie dostaną .

  wolf.1968 9 godzin i 57 minut temu
  Dokładnie tak!!!! my nic nie musimy, jeśli się coś nie podoba to wychodzimy z tego bagna UE. Nawoływanie o solidarność jest żałosne, narobili głupot, powpuszczali bez jakiejkolwiek kontroli masy imigrantów a teraz ratujcie. Było być przewidującym i odpowiedzialnym a nie teraz zwalać całe go g…. na nas.

  ~xyz 9 godzin i 54 minut temu
  Nie prawda, zasilki beda! i to ustalone przez Unie(wysokie), to ze nie ma zasilkow dla obywateli naszego kraju nie znaczy nic. My nie jestesmy uchodzcami i to islamskimi wiec Polak sie nie liczy. Zasilki na zachodzie tez inaczej sa przydzielane. Przynajmniej tak bylo w Holandii gdzie moja siostra w latach osiemdziesiatych uciekla jako uchodzcca. Kolorowi dostawali wielokrotnie wiecej ci ze wschodniej granicy tyle ze nie starczalo nawet na tydzien jedzenia. Jak tylko skonczyla u nas sie komuna dostala kilka dni na opuszczenie kraju, jej znajomego spakowali w nocy i wywalili na granicy kraju. Moja siostra wyjechala do Kanady bo tam miala znajomych ktorzy za nia poreczyli. Na zachodzie ludzie biali sa dyskryminowani przez rzady. O co tuchodzi?????

  Polubienie

 19. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Dlaczego-Niemcy-zaprosili-uchodzcow-do-Europy-Pomagaja-ofiarom-wojny-i-nie-tylko,wid,17835631,wiadomosc.html

  Dlaczego Niemcy zaprosili uchodźców do Europy? „Pomagają ofiarom wojny” i nie tylko

  – Statystyki są brutalne. W 2060 roku Niemcy mogą mieć mniej mieszkańców niż Francja i Wielka Brytania. To osłabi ich polityczną i gospodarczą pozycję w Unii Europejskiej. Zamierzają temu zapobiec, a wobec nieskuteczności polityki zachęcającej do posiadania dzieci, jedyną furtką jest migracja – tłumaczy Wirtualnej Polsce dr hab. Sebastian Płóciennik z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Upór z jakim uchodźcy próbują dostać się do naszych zachodnich sąsiadów, może świadczyć o tym, że doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb największej, europejskiej gospodarki. Co jeszcze przyciąga do siebie Niemców i imigrantów z Bliskiego Wschodu?
  (…)

  ~Roman 8 godzin i 1 minutę temu
  Wszyscy moi znajomi Niemcy mówią, że najchętniej odesłaliby tę islamską międzynarodówkę do diabła.

  ~Niemcy siedzą cichowczoraj
  do Roman – I co? Nie potrafią? Chyba musieliby zacząć od pogonienia Merkel. Jej coś padło na głowę i chorobą tą zaraziła wierną służącą Kopacz. Wierna zaś służąca Kopaczowej yntelygentna inaczej Mucha już dostaje orgazmu na myśl, jacy to piękni jurni chłopcy trafią do Polski. Ale Niemcy siedzą cicho z obawy, że przypisze im się nacjonalizm. Niemcy czekają, aż zbuntują się Polacy i wyjmą za nich te gorące kartofle z ogniska.

  ~sssssss10 godzin temu
  Jej nic nie padło. Obawiam się, że jej mocodawcy dobrze wiedzą, co robią.

  ~tyi10 godzin temu
  90% rodowitych Niemców publicznie złego słowa nie powie o muzułmanach, co innego w gronie zaufanych ludzi. Niemcom nie podoba się ciągły napływ uchodźców, ale na pytanie dlaczego w żaden sposób nie zaprotestują widać na ich twarzach strach przed posądzeniem o rasizm i ksenofobię. Po 2WŚ społeczeństwo niemieckie jest jak alkoholik przy którym nie wolno wyciągać procentów

  ~fjnf10 godzin temu
  HAHAHA TYLKO ŻE TE MUSLIMY WCALE NIE MAJA ZAMIARU PRACOWAĆ 😀 ONI CHA ŻYĆ NA UTRZYMANIU NIEMIEC I ONI WYKOŃCZĄ NIEMIECKA GOSPODARKĘ I NIEMIECKI NARÓD.

  ~lucek9 godzin temu
  Niech mówią. Bundeswhera bedzie podcierać tyłki Panom Arabom. A Panowie Arabowie wzamian będą dymać ich córki i bić synów. Niech mówią. Aha a co zrobią ze swoim zdrajcami marksistami kulturowymi?

  Polubienie

 20. http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/dziesiatki-zatrzymanych-ws-dzialalnosci-terrorystycznej/jremnl

  Dziesiątki zatrzymanych ws. działalności terrorystycznej

  Przez rok od marca 2014 roku brytyjska policja aresztowała 299 osób w związku z podejrzeniami o działalność terrorystyczną.

  Statystyki dotyczące zatrzymań związanych z działalnością terrorystyczną zaczęto w Wielkiej Brytanii prowadzić po zamachu na World Trade Center w 2001 roku. Liczba 299 aresztowanych osób jest najwyższa jak do tej pory – ustępuje jej nawet liczba aresztowań po zamachach w londyńskim metrze. Wówczas zatrzymanych zostało 285 osób.

  Brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podało w komunikacie, że jest to wzrost o 31 proc. w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej. Częstsze zatrzymania zaczęły się w sierpniu, kiedy podwyższono stopień zagrożenia atakiem terrorystycznym w związku z intensywniejszą działalnością Państwa Islamskiego.

  Spośród zatrzymanych, zarzuty związane z działalnością terrorystyczną postawiono 100 osobom – co jest najwyższym odsetkiem odkąd prowadzone są takie statystyki. MSW podało, że jest to zasługą szkoleń dla funkcjonariuszy pozwalających sprawniej zdobywać dowody obciążające zatrzymanych.

  Liczba aresztowanych posiadających podwójne obywatelstwo (czyli również brytyjski paszport) wzrosła z 52 proc. w 2011 roku do 75 proc. w roku ubiegłym.

  ~niunia : Paszport brytyjski a ta droga narodowosc to jaka?

  ~AZ : A Choudary’ego jakos nie potrafia powiazac z organizacjami terrorystycznymi. Dziwne…

  Polubienie

 21. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Bronislaw-Komorowski-Polska-powinna-sie-przygotowac-do-przyjecia-imigrantow,wid,17841930,wiadomosc.html

  akt. 12.09.2015, 22:39

  Bronisław Komorowski: Polska powinna się przygotować do przyjęcia imigrantów

  Pojawienia się imigrantów w Polsce nie unikniemy; można się tylko do tego tak przygotować, by obie strony odniosły z tego korzyść – uważa były prezydent Bronisław Komorowski.

  – Trzeba przyjąć jako perspektywę nieuchronną dwie rzeczy. Po pierwsze to, że zjawisko pojawienia się w Polsce licznych migrantów z różnych części świata jest zjawiskiem nie do uniknięcia. To nieuchronnie się zbliża – powiedział były prezydent w sobotę dziennikarzom po gali wręczenia mu nagrody „Peryklesa”.

  Jak ocenił, liczba imigrantów do Polski będzie się zwiększała wraz ze wzrostem zamożności Polski. – Migranci przybywają do innych krajów motywowani najczęściej dwoma względami: bezpieczeństwa osobistego i perspektywą lepszego życia. Tak się zresztą zachowują także Polacy wyjeżdżający za granicę – zauważył.

  – Razem ze wzrostem zamożności Polski ten problem będzie się nasilał (…). Polska nie jest w ruinie, ale jest krajem rozwijającym się i będzie się – mam nadzieję – rozwijała coraz szybciej, będzie coraz atrakcyjniejsza dla przybyszów z zewnątrz – dodał.
  (…)

  ~dosyć 16 godzin i 31 minut temu
  panu już dawno podziękowalismy, precz!

  ~cris 18 godzin i 53 minut temu
  Ty pEowski przygłopie

  Polubienie

 22. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Przywodca-Al-Kaidy-wzywa-muzulmanow-na-Zachodzie-do-atakow,wid,17843347,wiadomosc.html

  akt. 13.09.2015, 17:35

  Przywódca Al-​Kaidy wzywa muzułmanów na Zachodzie do ataków

  – Powinniśmy przenieść wojnę do domów i do serca miast na Zachodzie, ale przede wszystkim do Ameryki! – zaapelował do muzułmanów mieszkających w USA i innych krajach zachodnich przywódca Szef Al-Kaidy Ajman al-Zawahiri.

  – Wzywam każdego muzułmanina, który może zadać cios krajom koalicji krzyżowców, aby porzucił wahania, ponieważ jeśli wojna dotrze do ich miast, (…) przemyślą swą politykę – nawołuje al-Zawahiri, nawiązując do działań militarnych sojuszu zachodniego, którego samoloty atakują pozycje dżihadystów w Iraku i Syrii.

  W nagraniu audio, które pojawiło się z niedzielę internecie, szef Al-Kaidy stawia muzułmanom za wzór braci Tamerlana i Dżochara Carnajewów oraz Cherifa i Saida Kouachich. Ci pierwsi dokonali w 2013 roku ataku terrorystycznego w Bostonie, a drudzy dwa lata później masakry w redakcji paryskiego tygodnika „Charlie Hebdo”.

  Al-Zawahiri wezwał jednocześnie „wszystkich dżihadystów” do jednoczenia się w imię stworzenia „jednolitego pola bitewnego” i „zaprzestania wojen”, jakie toczą między sobą w Iraku i Syrii.

  – W ten sposób utrudnimy działania syjonistom i koalicji krzyżowców – argumentuje lider Al-Kaidy.

  Dżihadyści działający w Państwie Islamskim, które poprzednio występowało pod nazwą Państwo Islamskie Iraku i Lewantu (Syria), pojawili się jako sojusznicy Al-Kaidy, ale odseparowali się od ugrupowania Al-Zawahiriego, gdy rozkazał on swym zwolennikom, by ograniczyli się do działań w Iraku i nie działali w Syrii, gdzie filią sieci terrorystycznej jest Front al-Nusra.

  W innym apelu rozpowszechnionym w tych dniach Al-Zawahiri twierdzi, że muzułmanie nie są zobowiązani przysięgać dochowania lojalności wobec IS, ponieważ zostało ono powołane do życia bez zgody wyznawców islamu. Jednocześnie podkreśla, że przywódca IS, Irakijczyk Abu Bakr al-Bagdadi, nie ma cech i umiejętności, jakich wymaga się od kalifa.

  Przywódca Al-Kaidy przyznaje jednak, że Państwo Islamskie, mimo popełniania „ciężkich błędów”, ma również zasługi. – Gdybym był w Iraku i Syrii, współpracowałbym z nimi, aby walczyć przeciwko krzyżowcom, niewiernym i szyitom – zapewnia.

  ~aa 44 minut temu
  Policja postawiona w stan gotowości. Niemcy zawieszają Schengen i zamykają południową granicę. I co lewacy z multikulti? Won islamiści z Europy. Kopacz nie płacz, schowaj się doi szafy.

  ~mm 30 minut temu
  niech pojedzie „odrobić lekcje” do budapesztu…

  ~nie islamowi 42 minut temu
  Religia pokoju…przyjmij ich a poderżną Ci w nocy gardło w podzięce i z miłosierdzia

  ~Ela 27 minut temu
  a właściwie to nawet nocy można nie doczekać. Wszystkie egzekucje wykonują w dzień.

  Polubienie

 23. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-Szwecji-zniknelo-20-malych-uchodzcow,wid,17843844,wiadomosc.html

  akt. 14.09.2015, 09:18

  W Szwecji zniknęło 20 małych uchodźców

  20 małych uchodźców zniknęło z dworca kolejowego w szwedzkim Malmö – informuje gazeta „Aftonbladet”. – Nie wiemy, kto zabrał dzieci – mówi Setareh Yousefi z urzędu migracyjnego.

  Jak czytamy w gazecie, wśród uchodźców, którzy trafili do Szwecji, jest dużo samotnych dzieci i nastolatków. Część z nich zniknęła bez śladu z dworca w Malmö, ale nie wiadomo dokładnie ile, ponieważ nie zostali jeszcze zarejestrowani na liście uchodźców.

  Setareh Yousefi tłumaczy, że być może dzieci trafiły do krewnych, ale tego nie potwierdzono. Pojawiają się także informacje, że Szwedzi przychodzą i zabierają dzieci, by się nimi zaopiekować.

  Annelie Larsson, odpowiedzialna za sprawy socjalne w urzędzie miasta, ma nadzieję, że zaopiekowali się nimi życzliwi ludzie. Podkreśla jednak, że tego rodzaju pomoc jest nielegalna. Potwierdziła, że każdego dnia do Malmö przyjeżdża od 40 do 50 samotnych dzieci.
  (…)

  ~mizantrop 46 minut temu
  NIE dla młodych islamskich DEZERTERÓW. Nie dla multiculti. Nie dla arabskich leni na zasiłkach. Nie dla Szariatu. NIE, NIE, NIE

  ~X X X 40 minut temu
  No to pedofile i handlarze organów mają raj. Przykre. Ale Szwecja już od dawna nie panuje nad imigrantami.

  ~ciekaw 1 godzinę i 26 minut temu
  malych? takie 25-letnie ‚szesnastolatki’??? i szwedzi mieli je przygarnac?? w jaki sposob, gdzie normalny szwed ma stracha wyjsc z domu, aby nie zostal pobity czy obrabowany, a szwedka zgwalcona przez muzulmanski motloch??? i po zapowiedziach kopaczki niedlugo takze juz w Polsce. glosujcie na PO, to bedzie kolorowo i ciekawie…

  ~Jol 38 minut temu
  Ich krewni muzułmańscy pedofile sie nimi zajeli…

  ~ech 32 minut temu
  Poszukajcie w domach publicznych Holandii prowadzonych przez gangi islamskie.

  Polubienie

 24. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-walka-z-isis-jest-niemozliwa-bez-wspolpracy-z-wladzami-syrii/t81h1t

  Putin: walka z ISIS jest niemożliwa bez współpracy z władzami Syrii

  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział dziś, że niemożliwe jest pokonanie Państwa Islamskiego (ISIS) bez współpracy z władzami syryjskimi. Dodał, że Moskwa dostarczyła prezydentowi Syrii Baszarowi el-Asadowi pomoc wojskową i nadal będzie jej udzielać.
  (…)
  Putin powiedział też, że należy połączyć wysiłki władz Syrii, Kurdów oraz innych sił w walce z terroryzmem. Odrzucił oskarżenia, że na skutek okazywanego przez Rosję Asadowi poparcia rośnie fala uchodźców z Syrii. Według Putina, gdyby Rosja tego poparcia nie okazała, to „sytuacja w tym kraju byłaby jeszcze gorsza niż w Libii, a strumień uchodźców byłby jeszcze większy”.
  (…)

  ~wykasowano Zenkowi : ~Zenek do ~wikipediusz: chodzi im o rurociagi do europy przez syrie, chca na nich polozyc lape i wyeliminowac rosje jako dostawce surowcow do europy. Ukraina to czesc tego planu. na rurociagi nie zgodzil sie Baszszar stad ta cala wojenka i bajeczki o demokratycznej opozycji, to nie zadzialalao bo Baszszar dzielnie sie bronil to zmontowali mu ISIS jak kiedys alkaide. Montuja te wszystkie filmiki ze scinaniem glow, burzeniem zabytkow zeby opinie swiatowa przekonac ze syrie trzeba bombardowac bo tam jest isis, a przy okazji zdejmniemy Baszszara. Amerykanie generuja niewyiobrazalne zlo. W interesie swiata jest silna rosja, rownowaga, balans ktory utrzyma swiat w jako takim spokoju. Amerykanie przechylili szale i widac co sie dzieje na swiecie. Za czasoe ZSRR na swiecie bylo duzo bardziej spokojnie, nie widzicie tego ludzie?. Chcecie zeby tacy propagatorzy zla mieli niewyoberazalna wladze nad swiatem? W interesie ludzkosci jest rownowaga sill! Czyli mocna rosja nie wazne czy ich kochamy czy nie! Mimo ze Rosja jest bardzo slaba to nadal zagraza USA wiec staraja sie ja zniszczyc na wielu polach.

  ~animatorzy do ~gorg747: Politycy USA nie są naiwni, to oni są animatorami większości tego co dzieje się na świecie. Wszystkie kolorowe rewolucje to ich dzieło wojny w Jugosławi, Czeczenii były przez nich inicjowane opłacane i ubierane w medialną propagandę są bezwzględni cyniczni i operacje planują nawet na 20 lat, opłacają organizacje , fundacje, ekstermistów cel uświęca środki. To jankesi, Izrael, AS,Katar i państwa zachodnie biorą udział w wojnie i grabieży Bliskiego Wschodu i cynicznie udają niewinnych. Członek komisji obrony Senatu Stanów Zjednoczonych Lindsey Graham jest zaniepokojony tym, że bezpieczeństwo USA jest zagrożone z powodu sytuacji na Bliskim Wschodzie. Zaproponował on, by wprowadzono wobec Rosji nowe sankcje, tym razem w związku z jej stanowiskiem w sprawie Syrii. Uważa on, że bezpieczeństwo samych Stanów Zjednoczonych z powodu tej sytuacji jest zagrożone. W Syrii od marca 2011 roku trwa wojna domowa, w której, według danych ONZ, zginęło ponad 220 tysięcy ludzi. To hipokryci z zachodu wywołali arabską wiosnę i doprowadzili do rozpadu wielu krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. To Zachód odpowiada za to, że przestała funkcjonować Libia. To zachód odpowiada za to, że w takiej, a nie innej sytuacji znajdują się dzisiaj Irak i Syria. I to Zachód oraz jego sojusznicy z Zatoki Perskiej tacy, jak Katar i Arabia Saudyjska, finansowali ugrupowania terrorystyczne, które doprowadziły do katastrofy humanitarnej. W wyniku tego, setki tysięcy uchodźców próbują dzisiaj przedostać się do Europy. Bombardowanie tamtych terenów niczego nie zmieniło i nie zmieni tam potrzeba stabilizacji i zaangażowania państw. organizacji międzynarodowych do stabilizacji tych obszarow. Ckliwe i chwytliwe hasła ,,demokracja” ,,prawa człowieka” są tylko zasłoną dymną do przykrycia grabieży i rozdrapywania tamtych terenów.

  ~JóZeK : Putin o imigrantach:
  „Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szariatu to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, miejsc gdzie szariat obowiązuje. Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To mniejszości potrzebują Rosji, a my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów lub zmieniać nasze prawa zgodnie z ich życzeniami. Mogą krzyczeć głośno o „dyskryminacji.” Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszej rosyjskiej kultury. Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach. Jeśli mamy przetrwać jako naród to Rosja nie pójdzie tą drogą. Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnych zwyczajów szariatu. A jeśli nasz szanowny ustawodawca uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji, a należy pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.”

  KTO Z NASZYCH MUNDRYCH BĘDZIE MIAŁ TYLE ODWAGI ?

  ~ToppErich : I prawidłowo, to tam na miejscu w Syrii trzeba szukać sposobu na rozwiązanie problemu uchodźców. Czy to sie komus podoba czy nie ,to własnie Assad jest tym który realnie walczy z isis. Reszta świata wyraża oburzenie, jest wstrząśnięta i przejawia troskę !!! Kpiny jakieś !!!! Abdullahy troske i oburzenie maja głęboko w……. To w Syrii walczą prawdziwi mężczyźni a po Europie krążą grupy tchórzy szukających darmochy i lekkiego życia. usraelom nie na rękę jest pomoc Putina dla Syrii, oni woleliby widzieć tam dalsza destabilizację i w konsekwencji zdeptanie Europy prze turbanów

  Polubienie

 25. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Diagnoza-niepokojaca-dla-Platformy,wid,17851651,wiadomosc.html

  akt. 17.09.2015, 04:39

  „Diagnoza” niepokojąca dla Platformy

  Na pierwszy rzut oka zaprezentowana w tym tygodniu „Diagnoza społeczna” – przygotowany pod kierownictwem prof. Janusza Czapińskiego raport z badań socjologicznych na wielkiej próbie respondentów – może wydawać się dobrą wiadomością dla rządzącej Polską Platformy – pisze „Rzeczpospolita”.

  Głównym wnioskiem z „Diagnozy” jest konstatacja, że Polakom żyje się coraz lepiej. Choć do sondaży należy podchodzić z ostrożnością, nie można przejść obojętnie obok danych, które pokazują, że coraz więcej gospodarstw domowych jest w dobrej sytuacji, lepiej spłaca długi, ma większe oszczędności itp. A co najważniejsze, aż 81 proc. badanych pozytywnie ocenia własne życie.

  Z pozoru pokrywa się to z narracją partii rządzącej, która stara się uczynić z podziału zadowoleni-niezadowoleni oś politycznego sporu. PO nieustannie przywołuje statystyki, z których wynika, że w rozmaitych rankingach i zestawieniach Polska wypada coraz lepiej. Poświęca też dużo energii na krytykowanie słów polityków PiS czy Andrzeja Dudy, gdy mówią o nierównościach społecznych i biedzie.

  Z uważnej lektury „Diagnozy społecznej” oraz wypowiedzi jej autora Janusza Czapińskiego wynika jednak, że ta prognoza jest dla Platformy zabójcza. Polacy może i dobrze oceniają swoją sytuację, ale nie przekłada się to na ocenę rządzących. Nasze sympatie polityczne nie mają charakteru bytowego (głosuję na kogoś nie dlatego, że mi źle lub dobrze, raczej głosuję, mimo że mi dobrze lub źle), Polacy nie głosują portfelami. Podejmując wyborcze decyzje, kierują się innymi kryteriami – Janusz Czapiński nazywa je estetycznymi. – Na wynik wyborów bardziej wpływa to, która partia ma mniej aferzystów i któremu kandydatowi lepiej z oczu patrzy, niż to, kto – zdaniem wyborców – będzie lepiej realizował ich interesy i prowadził wielkie inwestycje – tłumaczył w „Polityce”.
  (…)

  ~ulf 2 godziny i 34 minut temu
  Koniec już z tym Pospolitym Omamianiem paszli won.

  ~Roch 2 godziny i 43 minut temu
  Jeżeli jest tak dobrze, to po co Polacy popełniaja samobójstwa? ? ? Ich liczba wzrosła ostatnio dwukrotnie !.

  ~RIK 2 godziny i 37 minut temu
  Kłamstwa….Kłamstwa….i propaganda…..PO.i PSL…to jedno wielkie szambo…..

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Platforma-i-PiS-dziela-sie-imigrantami,wid,17851662,wiadomosc.html

   akt. 17.09.2015, 04:37

   Platforma i PiS dzielą się imigrantami

   Sejmowa debata o przyjmowaniu imigrantów w Polsce miała skłonić rząd, by przedstawił stanowisko w tej sprawie. Ale rząd zrobił wiele, by niewiele powiedzieć – pisze „Rzeczpospolita”.

   Polski problem z kryzysem imigracyjnym w Unii Europejskiej polega na tym, że nie bardzo wiadomo, jak chce się w tej sprawie zachować rząd. Nie tylko wypowiedzi poszczególnych ministrów bywają sprzeczne, ale nawet premier zdarza się składać deklaracje, które się wykluczają.

   Debata w Sejmie mogła się stać dla rządu okazją, aby zaprezentować wreszcie jednolite stanowisko. Ale okazją taką się nie stała. Pani premier mówiła, wykorzystując wysoki poziom emocji, jednak bez konkretów.

   Wspominała o „geście solidarności”, „rodzinie europejskiej”, „wiarygodności Polski w UE”. Jak więc rząd chce negocjować z UE rozwiązanie kryzysu imigracyjnego? – Na jednej szali ważymy wiarygodność Polski w UE, a na drugiej realne lęki Polaków. Rząd w tej sytuacji musi być odpowiedzialny, musi być wiarygodny i przygotowany do decyzji, które podejmie – mówiła Ewa Kopacz.
   (…)

   ~AT 3 godziny i 48 minut temu
   To bardzo proste. Z W. Brytanii odeślą ok 800 tyś Polaków z Niemiec ok. 1 mln. imigrantów z Polski. Nie musze dodawać, że wielu z nich utrzymuje się z różnego rodzaju świadczeń socjalnych. Będą w ten sposób mieli miejsce i środki dla uchodźców z Bliskiego Wschodu a my bedziemy mieli „swoich”. I jak wtedy bedzie wyglądał wynik wyborów!

   ~best 2 godziny i 11 minut temu
   Jeżeli to ma być cena za koniec gwna zwanego unią europejską to jestem za.

   ~zab 1 godzinę i 47 minut temu
   Wiedz że Niemcy podobnie jak i Anglicy nic nie robią bezinteresownie a Polacy mieszkający w tych krajach są niczym kury znoszące złote jajka. Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że nigdzie w życiu nie byłeś i nic nie widziałeś .

   ~orient 1 godzinę i 39 minut temu
   Musisz, skoro według danych brytyjskich 86% zajmuje się pracą a nie „utrzymywaniem z różnego rodzaju świadczeń socjalnych”. Jest to o dużo lepszy wynik zatrudnienia niż wśród tubylców. Wśród uchodźców z BW sytuacja jest dokładnie odwrotna. Z 10, 9 osób zajmuje się „utrzymywaniem z różnego rodzaju świadczeń socjalnych” a zaledwie jedna pracą.

   Polubienie

 26. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,PE-za-przyjeciem-przez-UE-120-tys-uchodzcow,wid,17852527,wiadomosc.html

  akt. 17.09.2015, 12:33

  PE za przyjęciem przez UE 120 tys. uchodźców

  Parlament Europejski poparł propozycję podziału między państwa unijne 120 tysięcy uchodźców. Opinia została wydana w trybie pilnym, aby umożliwić jak najszybsze działania, gdy państwa członkowskie podejmą decyzję w tej sprawie.

  Za przyjęciem rezolucji w sprawie planu Komisji Europejskiej opowiedziało się 372 europosłów, przeciwnych było 124, od głosu wstrzymało się 54.

  Kto z nich przyjmie uchodźców pod swój dach?
  Zastosowanie szybkiej ścieżki ustawodawczej zostało zaproponowane przez przewodniczącego PE Martina Schulza.
  (…)

  ~Benek 1 godzinę i 2 minuty temu
  Brawoooo Kur……a teraz trzeba będzie kupić gnata i pilnować rodziny .

  ~Kasia 1 godzinę i 8 minut temu
  Tragedia.Ile razy Polska będzie jeszcze walczyć o niepodległość?? Jedyna nadzieja w Nas Polakach,że nie poddamy się okupacji Unii!!.Hańba i wstyd dla polskiego rządu-sprzedano Polską suwerenność za stołki w Brukseli.

  ~iz 56 minut temu
  Widzicie jak Kopacz klamała , że nikt nie będzie narzucał,wszyscy z PO wstrzymali sie od głosu zamiast głosowac przeciw narzuconym kwotom.

  ~jan 58 minut temu
  to nie jest parlament europejski tylko niemiecki

  ~1945 25 minut temu
  Niemiec nie ma od maja 1945 roku. Niemcami rządzi Usrael.

  ~Realista 58 minut temu
  To jest koniec unii, to jest koniec PO…

  ~Milo 59 minut temu
  TO POLACY POWINNI DECYDOWAĆ O SWOIM PAŃSTWIE A NIE NIEMCY I ICH SŁUGUSY!!!!!!!!!!!’KTOŚ MA GDZIEŚ OBYWATELI SWOJEGO KRAJU!!!!!!!!!A KTO TERAZ RZĄDZI?????

  ~referendum 1 godzinę i 20 minut temu
  wyjście z unii

  ~Sprawiedliwy 1 godzinę i 20 minut temu
  Zeby eurokolchoz sie rozpadł.

  ~Kasia 59 minut temu
  Niepodległa Polska zmuszona do przyjęcia emigrantów.Czyżby powtórka z historii? Ile jeszcze razy będziemy walczyć o niepodległość??Hańba

  ~wdfrg 59 minut temu
  referendum w sprawie wyjscia z unii natychmiast

  ~Adi 59 minut temu
  Dobrze możemy ich przyjąć, ale tylko w ośrodkach zamkniętych dla uchodzców do czasu uspokojenia sie sytuacji w Syrii a potem deportacja. Ale nie zgodzam się na to że będą dostawać jakiekolwiek pieniądze. Tylko jedzenie picie spanie i leki żadnych luksusów. Żadnych pieniędzy. Moja sąsiadka dostaje 200 zł z opieki miesięcznie + 300 zł za opiekę nad chorym dzieckiem i za to musi przeżyć cały miesiąc(kupić jedzenie, opał i opłaty)wiec o co chodzi z tą pomocą. Swoich Obywateli maja w d..e a arabów po królewsku

  ~iza 1 godzinę temu
  Niemcy otworzyli bramy wiec to ich problem a taraz padliny chcą to przezucic na inne kraje obłuda i paranoja

  ~oby to się tak nie skończyło ! 1 godzinę i 8 minut temu
  PO i cała UE doprowadzi do zagłady cały nasz kontynent, będzie się lała krew, Europejczyków i Muzułmanów, podziękujmy Angeli Merkel i innym jej podobnym za to. My jako Polacy powinniśmy wspierać Orbana, a nawet wysłać mu wsparcie żeby bronić wschodnich granic Europy przed tymi najeźdźcami , bo to nie uchodźcy ani imigranci , to właśnie najeźdźcy którzy siłą chcą się dostać do nas!

  ~tnastarowicz 1 godzinę temu
  Pytam gdzie przydzial do USA i Izraela, glownych sprawcow naplywu uchodzcow???

  ~Wiesław Pilch 55 minut temu
  Referendum za wyjściem z Unii!!!!

  ~Polak 1 godzinę i 3 minuty temu
  To koniec europy . Unia decyduje za polske i inne kraje . Skandal

  ~kloss88 1 godzinę temu
  i znowu doktryny narzucane z gory tym razem nie z Moskwy lub Washingtonu ale z Burdelxseli

  ~anka 1 godzinę temu
  teraz jak jest źle to zdjęcie Kukiza pokazujecie, a jak chodzi o kampanie to Kukiz się nie liczy. Kukiz niczego dla uchodźców nie obiecywał, to pani Kopacz problem, a nie Kukiza

  ~Robcio 1 godzinę i 4 minuty temu
  PO zdradza Polski narod !

  Polubienie

 27. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nabil-Al-Malazi-o-dzialalnosci-Fundacji-Estera-to-wymuszona-emigracja,wid,17852576,wiadomosc.html

  akt. 17.09.2015, 12:55

  Nabil Al Malazi o działalności Fundacji Estera: to wymuszona emigracja

  – To, co jest prowadzone przez Fundację Estera, to jest wymuszona emigracja. Syryjczycy zwrócili się o pomoc, a Estera wyskoczyła ze ściąganiem ich. 17 osób na drugi dzień wróciło do Libanu – powiedział w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo Nabil Al Malazi, szef Klubu Syryjskiego w Polsce.

  Nabil Al Malazi tłumaczył w programie, że finansowanie Fundacji Estera jest finansowaniem zamierzonym. – Wiadomo, że stoi za tym jedna osoba z Anglii pochodzenia żydowskiego, która próbuje realizować plan zrobienia z Syrii drugiej Palestyny – oznajmił.

  Prawdziwi uchodźcy mówią o nich „turyści”. Lacabidze: dla nich Polska to trampolina
  – 80 osób ze 158 wyjechało z Polski. Nie wiadomo, co z pozostałymi, gdzie są. Nic Estera nie chce powiedzieć – mówił Nabil Al Malazi. Gość programu WP powiedział, że połowa z tych, którzy przyjechali do Polski, to muzułmanie, którym kościół syryjski nadał świadectwo chrztu.

  – Oni sobie Europę wyobrażają zupełnie inaczej. Kiedyś jedna syryjska dziewczynka pokazała mi linie wysokiego napięcia i zapytała, dlaczego te linie są nad ziemią, a nie pod. Powinny być pod ziemią, w końcu jesteśmy w Europie – mówił z kolei Przemysław Kawalec, rzecznik prasowy Fundacji Estera. – Oni przyjechali do Polski, ale Polska nie spełniła ich wyobrażeń Europy – dodał.

  to wymuszona emigracja
  – To, co jest prowadzone przez Fundację Estera, to jest wymuszona emigracja. Syryjczycy zwrócili się o pomoc, a Estera wyskoczyła ze ściąganiem ich. 17 osób na drugi dzień wróciło do Libanu – powiedział w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo Nabil Al Malazi, szef Klubu Syryjskiego w Polsce.
  Nabil Al Malazi o działalności Fundacji Estera: to wymuszona emigracja
  00:42 / 02:27
  HQ
  Nabil Al Malazi tłumaczył w programie, że finansowanie Fundacji Estera jest finansowaniem zamierzonym. – Wiadomo, że stoi za tym jedna osoba z Anglii pochodzenia żydowskiego, która próbuje realizować plan zrobienia z Syrii drugiej Palestyny – oznajmił.

  Prawdziwi uchodźcy mówią o nich „turyści”. Lacabidze: dla nich Polska to trampolina
  – 80 osób ze 158 wyjechało z Polski. Nie wiadomo, co z pozostałymi, gdzie są. Nic Estera nie chce powiedzieć – mówił Nabil Al Malazi. Gość programu WP powiedział, że połowa z tych, którzy przyjechali do Polski, to muzułmanie, którym kościół syryjski nadał świadectwo chrztu.

  – Oni sobie Europę wyobrażają zupełnie inaczej. Kiedyś jedna syryjska dziewczynka pokazała mi linie wysokiego napięcia i zapytała, dlaczego te linie są nad ziemią, a nie pod. Powinny być pod ziemią, w końcu jesteśmy w Europie – mówił z kolei Przemysław Kawalec, rzecznik prasowy Fundacji Estera. – Oni przyjechali do Polski, ale Polska nie spełniła ich wyobrażeń Europy – dodał.

  „To, co robi Fundacja Estera, działa na rzecz ISIS”

  Nabil Al Malazi zarzucił Fundacji Estera, że działa na rzecz Państwa Islamskiego, które już kilka lat temu mówiło: „my chcemy wysyłać do was ludzi”. – Teraz połowa z tych, którzy podszywają się pod paszporty syryjskie, jest podsunięta (przez ISIS) – stwierdził szef Klubu Syryjskiego w Polsce.

  Kawalec, zaznaczył, że „społeczność chrześcijańska jest w Syrii bardzo hermetyczna”. – My te wszystkie osoby znamy osobiście i ci ludzie, których ściągnęliśmy, to były osoby, co do których mieliśmy 100 proc. pewności (co do ich tożsamości – przyp. red.) – odpierał zarzuty rzecznik Fundacji.

  ~Franky 1 godzinę i 28 minut temu
  Problem islamski jest poważny i niech sobie z nim radzą kraje post kolonialne które czerpały zyski z handlu m.in. ludźmi a Fundację Estera zdelegalizować

  ~( 1 godzinę i 28 minut temu
  No to Korwinowi zaszkodziła . Jak Żyd jej płaci , żeby tu osiedlała Syryjczyków , to się Polacy wściekną !!! :(((

  ~gosc 1 godzinę i 14 minut temu
  Panienka miriam jeszcze nie została politykiem a już walki trzepie i to równe.. Jedz do Syrii wystartować w wyborach bo ciemnych w rządzie to my mamy pod dostatkiem…

  ~pao-83 1 godzinę i 26 minut temu
  Chyba mnie zaraz schag trafi!! Teraz okazuje sie, ze Polska na sile sciaga ich do kraju!!!To jakis zart!?! Mieszja do tego Zydow???? O co chodzi?! To, ze oni wszyscy chca do Niemiec to wiadomo, ale zeby w taki sposob obwiniac Fundacje !!! Koszmar!!!! Niech powiedza prawde, ze w Polsce nie ma mulitulti i nie chca tu zyc!!

  ~Polacy mówią głośne NIE 23 minut temu
  Proszę, proszę, Polska nawet muzułmańskiej celebrytki już się dochrapała. Wypad z PL!!!

  ~wera 11 minut temu
  W Polsce te wszystkie fundacje i stowarzyszenia to jeden wielki przekręt. Czs z tym skończyć. To jest wyciąganie kasy od ludzi a szefowie tych fundacji żyją jak królowie za pieniądze które powinny iść do potrzebujących. Nigdy nie dam złotówki na żadną fundację i stowarzyszenie banda oszustów i złodziei wystarczy zobaczyć ile tego powstało w ostatnim czasie czy myślicie że tylu u nas jest dobrych ludzi/ czy raczej jest to dobry interes dla złodziei!?!

  ~matel 12 minut temu
  a Wipler tak chwali tą Esterę , czyżby na wyrost? Jak widać jest drugie dno!!!!!!

  ~Alvaress 14 minut temu
  Nie ma to jak wdzięczność za gościnę!!!

  ~red 15 minut temu
  Ja pierdziele, to dziecko ściąga uchodźców ?

  ~aga 15 minut temu
  Tak tak wszystko jasne będą kłamać aby zniszczyć Miriam bo to co robi jest dobre 😦

  ~Jurek 15 minut temu
  Tylko ogłosiła że startuje z listy KORWIN i już nagonka się zaczęła. Co by było żeby weszli do Sejmu, to już można sobie wyobrazić. Ciekawe skąd ten gość wie, że połowa to muzułmanie, którym kościół syryjski nadał świadectwo chrztu, skoro siedzi w Polsce.

  ~Grim Sfirkow 23 minut temu
  Prosze bardzo, dzieczyna wystartowała z niewłaściwej partii, powiedziała wywiadzie co innego niż od niej oczekiwano i już szukają jak tu się jej dobrać do pupy.

  ~pff 23 minut temu
  Chwila, chwila, ta fundacja przyjmowała chrześcijan. To dlatego jest tak atakowana? A czy umieszczanie imigrantów w krajach, w których oni nie chcą być (jak to proponuje UE) nie jest wymuszoną emigracją?

  alfons-van-worden 19 minut temu
  Miriam z beżowej Esterki już kręci wałki

  ~normalny 20 minut temu
  Nagonka lewackich mediów trwa a najlepsze, przypominam, że to jest PRYWATNA fundacja, władza jest zła bo nie może położyć na tym swoich łap. Dlatego te wszystkie wymyślane ataki i pomówienia!

  ~zakaz islamu w polsce 20 minut temu
  tu jest chrzescijanstwo problemy islamy mnie nie interesuja. Wypad z polski bo beda walki na tle religii.

  ~Anty 22 minut temu
  Rozwiązanie ich sporu jest jedno – ŻADNYCH imigrantów w Polsce!

  ~Tak 24 minut temu
  Bujda. Artykuł na zamówienie przeciw Korwinowi.

  Polubienie

 28. akt. 17.09.2015, 10:19

  „Washington Post”: polityka UE ws. uchodźców nie może być zakładnikiem Węgier

  W obliczu fali uchodźców UE nie sprostała dotąd własnym wartościom i zasadzie poszanowania praw człowieka, lecz pozwoliła, by jej polityka stała się zakładnikiem Węgier, które działają według nienawistnej ideologii rodem z lat 30. – pisze „Washington Post”.
  (…)
  Węgierski premier Viktor Orban „otwarcie mówi, że chce uchronić chrześcijańską Europę od najazdu muzułmanów (…), broniąc (jej) wolności, kultury i obyczajów”, a także „sprzeciwia się przyjmowaniu wyznawców islamu przez inne kraje i dlatego blokuje przepływ migrantów do zachodniej Europy”.

  Zdaniem waszyngtońskiej gazety kanclerz Austrii Werner Faymann słusznie porównał niedawno postawę Orbana do europejskich faszystów „podczas najmroczniejszego okresu w historii naszego kontynentu”. „Dzielenie praw człowieka według religii jest nie do przyjęcia” – podkreślał.

  Tymczasem fakt, że Węgry blokują jeden z głównych szlaków migrantów do Europy, sprawia, że „doktryna Orbana staje się de facto polityką całej Europy”, a na to nie może być zgody – zaznacza „WP”.

  Zdaniem gazety ze strony UE potrzebne mogą być bardziej zdecydowane działania niż dotychczasowe apele o solidarność, by „powstrzymać Orbana od narzucania jego ideologii nietolerancji”. Dziennik przypomina, że przedstawiciele władz Austrii i Niemiec sugerowały odcięcie niewspółpracujących krajów od unijnych funduszy; możliwe jest także pozbawienie ich prawa głosu.

  Niezależnie od przyjętej metody „jedno jest pewne: Unia Europejska musi jednoznacznie odrzucić odrażającą politykę Orbana” – konkluduje „Washington Post”.

  ~Agata 2 godziny i 47 minut temu
  Przepraszam bardzo ,o co tu KU…A chodzi?To jest wielkie nieporozumienie !Premier Węgier jako jedyny pokazuje ,że jest człowiekim myślącym ,broni swoich rodaków ,ma wyobraźnie i doskonale wie ,co to znaczy dla Europy taki OGROM muzułmanów !Niestety jest ciagle obrażany i szkalowany !Pytam jeszcze raz o co chodzi ?

  ~hfghfgh3 godziny temu
  niech amerykanie wezma wszystkich emigrantow do siebie rozpentaly tam wojny to niech se sami radza anie wysluguja europa

  ~kłamliwamordaputina3 godziny temu
  To co się teraz dzieje jest skutkiem amerykańskiej głupoty, która rozwaliła Irak dając podstawy do tworzenia terroryzmu oraz rozwaliła Libię, więc niech teraz przynajmniej zamkną swe japy albo niech ich sami wszystkich przyjmą i wypiją to piwo, które sami nawarzyli! Nie trzeba było niszczyć Husaina oraz Kadafiego, którzy to wszystko trzymali krótko za mordę!

  ~Polak3 godziny temu
  Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

  ~kjf3 godziny temu
  USA też się odgrodziło murem od Meksyku! I co? To też polityka z lat 30-tych? Pan redaktorzyna jest osłem i tyle. Zajmuje się pouczaniem innych a sam jest skrajnym hipokrytą. Dno!

  ~Wacuch2 godziny temu
  Obejrzyjcie sobie film na youtube, gdzie w malej niemieckiej miejscowosci ok 1800 osob ulokowano 3500 tej dziczy. Ludzie boja sie wychodzic z domow bo wszedzie walesaja sie grupy mlodych mezczyzn. Makrela POwinna sie szybko POdac do dymisji.

  ~Wacuch 1 godzinę i 7 minut temu
  Obejrzyjcie sobie film na youtube, gdzie w malej niemieckiej miejscowosci ok 1800 osob ulokowano 3500 tej dziczy. Ludzie boja sie wychodzic z domow bo wszedzie walesaja sie grupy mlodych mezczyzn. Makrela POwinna sie szybko POdac do dymisji.

  ~Fantastic boy 48 minut temu
  O to chodzi, że Orban swoją zdecydowaną i konkretną postawą przeszkadza w realizacji potężnie chorej ideologii zmiany porządku świata !!!

  ~nihilnovilista 48 minut temu
  Zabawne, że mówią to przedstawiciele kraju, który sam masowo deportuje nielegalnych imigrantów (pochodzących z Ameryki Środkowej i Południowej). Wszyscy tzw. uchodźcy powinni trafić do USA – bo to ten kraj zdestabilizował cały region dzięki czemu na gigantyczną skalę kwitnie przemyt ludzi do Europy, w dalszej kolejności kraje dostarczające do Afryki i na Bliski Wschód broń a także byłe kraje kolonialne, które grabiły bogactwa naturalne. Nie kojarzę aby Węgrzy obalali Saddama, by zrzucali bomby na Damaszek czy Egipt. Odwalcie się od krajów Europy Środkowej bo nie mamy z tym nic wspólnego !!!

  ~Majka 26 minut temu
  No to może Obama i Netaniahu przyjmą uchodźców? To oni nawarzyli piwa.

  ~dfsgsdg 13 minut temu
  @fantastic boy – no już myślałem że takiego komentarza nie przeczytam, chociaż jedna osoba wie o co właściwie chodzi :))

  ~łolaboga 2 godziny i 24 minut temu
  Przypominamy, że za kryzys migracyjny odpowiedzialni są amerykanie.

  ~q 2 godziny i 3 minuty temu
  Akurat usa nie mają prawa umoralniać innych za własną pazerność, z czyjego powodu migranci pchają się do Europy? kto siłą wprowadzał „demokrację” przez obalanie kolejnych dyktatur np. Kadafiego czy Mubaraka czego efektem jest trwający konflikt na całym bliskim wschodzie? I wreszcie ilu migrantów przyjmą wspaniałomyślne usa jako współodpowiedzialni za zaistniałą sytuację? sic!

  Polubienie

 29. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wlodzimierz-Cimoszewicz-Donald-Tusk-osmiesza-sie,wid,17851764,wiadomosc.html

  akt. 17.09.2015, 04:23

  Włodzimierz Cimoszewicz: Donald Tusk ośmiesza się

  – Donald Tusk ośmiesza się – oblał test nie zwołując natychmiast Rady Europejskiej ws. imigrantów – powiedział w TVN24 Biznes i Świat senator Włodzimierz Cimoszewicz. – Czekał na telefon od Merkel. Tusk nie ma koncepcji wykonywania swojej funkcji – dodał były premier.
  (…)

  ~lobo 11 godzin i 12 minut temu
  ten komuszy gensek uzurpuruje sobie prawo do cenzury wszystkich politykow i klepie jezorem co mu slina przyniesie przy kazdej okazji.

  ~katamara 5 godzin i 57 minut temu
  Teraz taki bohater a z komuną się całowali….. ma krótką pamięć, bo myśli, że jeszcze zaistnieje.

  ~ryszard 5 godzin i 56 minut temu
  To Cimoszewicz ma jeszcze coś do powiedzenia? Myślałem, że zamilkł juz parę łądnych lat temu. Ale autorytet.

  Polubienie

 30. http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/biedron-samorzady-sa-gotowe-na-przyjecie-uchodzcow/gndmy9

  Biedroń: samorządy są gotowe na przyjęcie uchodźców

  Samorządy są gotowe na przyjęcie uchodźców, dla rozwoju naszych miast potrzebni są mieszkańcy i nieważne, czy to będą czystej krwi Polacy, czy czystej krwi Syryjczycy – mówi prezydent Słupska Robert Biedroń. – Ubolewam, że rząd nie podejmuje odważnych decyzji – dodaje.

  – Dzisiaj myślę, że świat otwiera szeroko oczy, bo świat kojarzy Polskę z Lechem Wałęsą, Solidarnością, pięknym zrywem ludzkiej solidarności, braku egoizmu, szukania tego, co nas łączy, a nie dzieli. Mam wrażenie, że my tej lekcji do końca nie odrobiliśmy, że to zagrożenie, które widzimy, jest przejaskrawione. Chciałbym przypomnieć, że Polska przyjęła 100 tysięcy Czeczenów i oni znaleźli u nas dom, schronienie bez żadnego uszczerbku dla naszego państwa. Jestem przekonany, że większość z nas ich nawet nie zauważyła – powiedział Biedroń.

  Prezydent Słupska uważa, że w dyskusji o tym, czy i w jakiej formie Polska ma przyjąć u siebie uchodźców, stosowane są argumenty, które nie przystają do rzeczywistości. – Rozmawiamy o maksymalnie 10-12 tysiącach uchodźców i robimy z tego wielkie larum. Naprawdę trzeba ważyć proporcje. Te proporcje w tej panice i histerii są całkowicie zachwiane – ocenił.

  – Oczywiście ubolewam, że rząd przed wyborami nie podejmuje odważnych decyzji. Warto byłoby podjąć odważną decyzję, przeciąć te spekulacje, tym bardziej, że samorządy są na to gotowe i deklarują przyjęcie uchodźców – dodał.

  – My wiemy, że dla rozwoju naszych miast potrzebni są mieszkańcy i nieważne, czy to będą czystej krwi Polacy, czy czystej krwi Syryjczycy, czy ktokolwiek inny. Dzisiaj nasze szkoły, zakłady pracy potrzebują uczniów i pracowników. Polska potrzebuje trzech milionów osób, żeby nie dotknął nas kryzys demograficzny i żeby ktoś zarabiał na nasze przyszłe emerytury – przekonuje.

  Zdaniem Biedronia sami Polacy jako naród i społeczeństwo nie uzupełnią szybko dziury demograficznej. – Po prostu nie urodzi się tyle dzieci, żeby nadgonić te trzy miliony. I potrzebujemy tej różnorodności: my, w samorządach, to wiemy. Szkoda, że ci wyżej tego nadal nie rozumieją – nadmienił.

  – Słupsk zaprasza. I to poza kwestiami humanitarnymi, które są nadrzędne. Dyskusja o tej kwestii humanitarnej, że musimy przyjąć tych ludzi, jest dla mnie czymś niezrozumiałym. My ich po prostu potrzebujemy z powodów ekonomicznych – zadeklarował.

  Jak wyjaśnił, w ostatnich 10 latach w słupskich szkołach ubyło 11 tysięcy dzieci, a struktura organizacyjna oświaty w mieście niewiele się zmieniła i przy znacznie mniejszej liczbie uczniów koszty utrzymania infrastruktury edukacyjnej są podobne jak dekadę temu.

  ~aleks617 : Biedroń gada swoje lewackie ideolo, ciekawe co na to jego wyborcy ze Słupska? Tak na marginesie, zabawna jest fascynacja tęczowego lewactwa tą falą islamskiego najazdu. Karpie śpiewające hymn na cześć Bożego Narodzenia?

  ~Staszek : Biedroń taki dobry dla tych uchodźców, opowiadał jakie to Polska będzie miała z nich korzyści itp. to pewnie przyjmie do Słupska kilka tysięcy islamistów. Tylko współczuć Słupskowi takiego prezydenta miasta

  ~marian p. : Panie Biedroń , przez tych „uchodźców” może Pan przypadkiem zostać skrócony o głowe , wiec może lepiej sie zastanowić dobrze kogo sie popiera.

  ~wojciech : Nie wiem czy islamisci toleruja pederastow we wladzach ale zeby liczyc na profity ekonomiczne zwiazane z pobytem to juz szczyt obludy

  ~edek : Biedron szuka nowego mięska ciekawi jak smakuje i to go chyba podnieca bo rąsądku zero

  Polubienie

 31. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamieszki-w-Chorwacji-z-udzialem-imigrantow-Milanovic-sytuacja-przerasta-nasze-mozliwosci,wid,17856163,wiadomosc.html?ticaid=1159b7

  akt. 18.09.2015, 13:41

  Zamieszki w Chorwacji z udziałem imigrantów. Milanović: sytuacja przerasta nasze możliwości

  W miejscowości Beli Manastir na wschodzie Chorwacji doszło do zamieszek z udziałem imigrantów. Nie wiadomo, co było powodem przepychanek. Imigranci zaczęli obrzucać kamieniami, do akcji wkroczyła chorwacka policja.

  Beli Manastir leży w Chorwacji przy granicy z Węgrami i Serbią. Doszło tam do zamieszek z udziałem imigrantów.

  Ekspert: dzieci uchodźców przechodzą piekło Uchodźcy zaczęli się niecierpliwić, gdy okazało się, że nie zostaną podstawione specjalne autobusy, które przewiozą ich dalej w kierunku Niemiec. Nie wiadomo, kto z kim zaczął się bić, ale po przepychankach imigranci zaczęli się na ulicach obrzucać kamieniami. Do akcji szybko wkroczyła chorwacka policja, która rozdzieliła grupy imigrantów.

  Chorwacja zaostrza politykę imigracyjną

  Chorwacji wystarczyły dwa dni na zmianę polityki wobec imigrantów. Jeszcze niedawno Zagrzeb deklarował otwartość na uchodźców, ale po przybyciu od środy ponad 14 tysięcy przybyszów z Bliskiego Wschodu, Chorwacja chce zatrzymać kolejnych próbujących dostać się z południa.
  (…)

  ~Krzysiek 1 godzinę i 19 minut temu
  W tym wszystkim nie rozumiem jednego, „uchodźcy” demolują kolejne państwa, prywatne mienie, włamują się do ciężarówek, gdy nie otrzymują tego czego żądają pokazuję eskalację siły… Czy ich nie obowiązuje żadne prawo? Zadajcie sobie pytanie co by się stało gdyby biedny polak bez prawa do zasiłku uderzył policjanta?? Odpowiedź sama się nasuwa. Nie respektują niczego… Gdzie tu równość wobec instytucji prawa???

  ~violagodzinę temu
  bo ta cala Merkel nie daje rady ,sama juz niewie co ma robic ,Merkel razem z ta gromada szerszeni wyslac na bezludna wyspe ,niech unia da im nawet pieniadze na przetrwanie ale niech jada stad

  ~tomasz 1 godzinę i 1 minutę temu
  Z sieci:” Idzie opatulona w czador muzułmanka z swoim małym synkiem i dzieciak pyta : mamo a co to jest tolerancja i rasizm ? Widzisz synku tolerancja to jest wtedy gdy ja, twój tata, jego trzy pozostałe żony i 20-stka twojego rodzeństwa€“ mogliśmy tu przyjechać, brać pieniądze od rządu, dostać duży dom, nie musieć pracowa怓 a biali ludzie codziennie rano zasuwają do roboty i ciężko pracują aby nam niczego nie brakowało. Rozumiem mamo, ale czy ci biali ludzie nie są źli że muszą tak pracować podczas gdy my nie robimy nic i opływamy w luksusy ? – Właśnie synku są bardzo wkurzeni na nas i to jest właśnie rasizm !! ”

  ~qd 57 minut temu
  mieszkałam w Szwecjii tam nawet nie mozna sie poskarzyc na muzulmana, bo wowlaja rasista, a policja rozklada bezradnie rece bo ise ich boi

  ~Jola 41 minut temu
  To jak widać „inna kultura”, nie mają skrupułów, dążą do celu po trupach!

  Polubienie

 32. http://www.fronda.pl/a/noah-klieger-to-poczatek-konca-europy,56661.html

  Noah Klieger: ”To początek końca Europy”

  Europejczycy nie potrafią zrozumieć, że muzułmańscy uchodźcy doprowadzą do całkowitego zniknięcia tradycji, kultury i postępu w Europie oraz do ustanowienia władzy islamskiej na całym kontynencie.

  Pisze o tym Noah Klieger, izraelski dziennikarz, były więzień Auschwitz.

  Tak jak każdy oglądałem uchodźczą “inwazję” na Europę z kilku ostatnich dni. Unia Europejska chce ich przyjąć. To mnie w końcu przekonało, że Europejczycy ciągle nic nie wiedzą o tym co się dzieje na Bliskim Wschodzie i na pewno nie wiedzą o zagrożeniach, przed jakimi

  Europejscy przywódcy, kierowani przez władze Niemiec i Francji, niczego nie rozumieli jakieś 40 lat temu, kiedy otworzyli swoje drzwi dla robotników z Turcji i krajów Maghrebu. Teraz powtarzają ten sam błąd – tylko tym razem na dużo większą skalę.

  Czy to z niewinności, czy z głupoty, Europejczycy samodzielnie wprowadzają fundamentalne zmiany w swoich populacjach, co w najbliższych latach doprowadzi do całkowitego zniknięcia tradycji, kultury i postępu w tych krajach. Innymi słowy w nie tak odległej przyszłości będziemy świadkami końca “klasycznej Europy” i ustanowienia islamskiej władzy na całym

  Być może to brzmi apokaliptycznie, jednak coraz do tego bliżej. Niemcy, które każdego roku chcą wziąć od 800 tys. do miliona uchodźców, są niezdolne do tego, żeby ich zmienić w dojrzałych obywateli. Wręcz przeciwnie: uchodźcy, w większości muzułmanie, zmienili Niemcy w terytorium, w którym to oni będą nadawać ton i zamienią się w rządzących.

  Tak samo jak Niemcom nie udało się z setkami tysięcy tureckich emigrantów zarobkowych – póki co zachowali swój język, zwyczaje (również prawo zemsty i “zbrodnie honorowe”). Oni nawet nie chodzą do państwowych sądów np. w sprawie morderstw, tylko preferują swoje tradycyjne sądy. To się na pewno nie zmieni zwłaszcza w obliczu milionów muzułmanów, których oni chcą przyjąć teraz. Nie wspominając o Francji czy Szwecji, które są nawet mniej przygotowane.

  Plan Unii Europejskiej również podaje liczbę uchodźców, których mają przyjąć Polska, Rumunia, Bułgaria, Czechy, Słowacja i Chorwacja. Ale to jest kolejny dowód na brak rozumu przywódców europejskich. To oczywiste, że żaden uchodźca nie zgodzi się zamieszkać w takich krajach jak Bułgaria czy Rumunia, które są jednymi z najbiedniejszych w Europie. A wcale nie jest takie pewne, że takie kraje jak Polska i Czechy zgodzą się przyjąć uchodźców.

  Dziwne jest również to, że przywódcy europejscy nie są świadomi faktu, że większość opinii publicznej nie chce przyjmowania uchodźców.

  Konkluzja: wydaje się, że Europa znowu ignoruje zagrożenia przed jakimi stoi i nie potrafi sobie uświadomić, że to początek końca starego kontynentu.

  Artykuł ukazał się na http://izrael.org.il/
  10.09.2015, 10:07

  Weronika_Hamedrys Wrz 9, 2015, 10:20 po południu
  Spokojnie, mamy ustawe 1066 wlasnie na takie wypadki. Jesli w Polsce wybuchlyby antyimigranckie zamieszki, Niemcy wprowadza na nasze ulice wojsko i beda mogli strzelac bronia ostra oraz aresztowac kazdego, kto im sie nie spodoba. I wszystko odbedzie sie zgodnie z polskim prawem. Podziekujcie panu prezydentowi Komorowskiemu, ktory ja podpisal.

  Zawistowski2 Wrz 9, 2015, 10:28 po południu
  O i wreszcie znalazła się dziedzina, w której o zdanie warto zapytać Żyda! Stosunek do Arabów.
  Podpowiada, że w sprawie inwazji żydowskiej, najlepiej poradzić się Araba

  Polipid3 Wrz 9, 2015, 10:34 po południu
  Podziękujcie Komorowskiemu i PO że niemiecka policja może do Polaków strzelać.

  TomaszJ Wrz 9, 2015, 10:36 po południu
  Drodzy – czemu PO chce przyjąć 150 tysięcy uchodźców do Polski ? Czy naprawdę tego chcecie ? Warto o tym mówić głośno. HGW zakazała antyislamskiej demonstracji w Warszawie … bo uczestnicy chcieli odwołać się do tradycji Jana III Sobieskiego ! To jest jeden wielki skandal !

  Polubienie

 33. http://www.fronda.pl/a/max-kolonko-kto-zatrzuma-islam-zobacz-video,28513.html

  Max Kolonko: Kto zatrzyma Islam? Zobacz video

  Ponad milion osób obejrzało internetowy program Mariusza Maksa Kolonko dotyczącego manipulowania informacjami o zabójstwie brytyjskiego żołnierza w Londynie.

  Co czeka Europę bez większej dzietności? Jak zachowują się muzułmanie wobec chrześcijan? Czy media są politycznie poprawne w stosunku do radykalnej społeczności muzułmańskiej? Mówi o tym w swoim kolejnym programie „Mówię jak jest” jego twórca Mariusz Max Kolonko.

  JW/You Tube

  Polubienie

  • http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/pomoc-dla-uchodzcow-znany-ekonomista,32,0,1906208.html

   Pomoc dla uchodźców. Znany ekonomista przekonuje, że potrzebujemy 5 milionów imigrantów


   Stanisław Gomułka

   Jarosław Kaczyński straszy Polaków widmem wprowadzanego przez uchodźców szariatu. Pozostałe partie też, próbując zbijać kapitał polityczny na naszych zrozumiałych obawach, powtarzają, że Polskę na imigrantów nie stać. Wszyscy zaangażowani w tej dyskusji zdają się jednak zupełnie zapominać, że bez nich już za kilkadziesiąt lat czeka nas katastrofa. – Powtarzamy ciągle, że nie chcemy u nas imigrantów ekonomicznych, ale tak naprawdę my ich potrzebujemy – mówi w wywiadzie dla Money.pl profesor Stanisław Gomułka, główny ekonomista Business Centre Club.

   Ośrodek Badań nad Migracjami w oparciu o prognozy Biura Statystycznego Komisji Europejskiej alarmuje, że w 2060 roku liczba Polaków w wieku 80 lat stanowić będzie 3 mln. Z 31 mln żyjących wtedy Polaków jedynie nieco ponad połowa będzie pracować, a 11 milionów będzie miała więcej niż 65 lat. Z badań SGH wynika, że będziemy potrzebowali napływu rzędu 140 tysięcy imigrantów rocznie, by uniknąć poważnego kryzysu. Fundacja Energia dla Europy przekonuje z kolei, że przed brakiem rąk do pracy w 2060 roku uratuje polską gospodarkę tylko 5 milionów ludności napływowej.

   Money.pl: Z prognoz GUS wynika, że populacja Polski zmniejszy się o 3 miliony osób jeszcze do 2035 roku. W tym samym czasie wzrośnie liczba emerytów i rencistów. Jak zapobiec katastrofie?

   Profesor Stanisław Gomułka, główny ekonomista BCC: Szacunki wskazują na to, że aby utrzymać liczbę ludności na obecnym poziomie, potrzebujemy imigrantów rzędu 200 tysięcy rocznie. I tak nie jesteśmy w najgorszej sytuacji, bo Niemcy potrzebują nawet do 500 tysięcy rocznie. Imigracja w znacznej skali byłaby zatem czymś pożytecznym i pożądanym. Ważne też, by utrzymywała się na stałym poziomie, by w ciągu 10 lat oznaczało to napływ dwóch milionów, a w bardziej odległej perspektywie 25 lat – nawet 5 milionów osób.
   (…)

   xaxa
   Czterdzieści lat po tym jak szwedzki parlament jednogłośnie postanowił zmienić wcześniej jednorodną Szwecję w wielokulturowy kraj , liczba brutalnych przestępstw wzrosła o 300% i gwałtów przez 2,472 %. Szwecja jest teraz numerem dwa na liście krajów gdzie dokonuje sie najwiecej gwaltow..zaraz po Lesotho w południowej Afryce. W wielu tych przypadkach szweckie sądy w strachu przed oskarzeniami o rasizm wydaly wyroki uniwinniajace w zborowych gwaltach dokonywanych przez muzułmanów!! Tak wygalda multi kulti z islamem w tle.

   tom770
   czerwony dziadu…PO pierwsze to mamy Polakow , ktorzy wyjechali wiec zabieraj sie starcze do roboty by ich sciagnac a nie kebaby ktore i tak nie beda pracowac……to nie my POtrzebujemy kebaby a wy do robienia kasy ehheh ale kebaby nie beada pracowac za te pieniadze wiec nici wam wyjda….a tak to Powiem ci dziadzie ze bekniecie za rozwalanie POLSKI .

   Radykał
   Takim idiotom jihadyści zetną łby jako pierwszym.

   Polubienie


 34. Michel Houellebecq (Fot. Bartosz Bobkowski)

  http://wyborcza.pl/magazyn/1,148047,18711592,europa-popelnila-samobojstwo-fragment-najnowszej-powiesci-uleglosc.html

  Wyborcza.pl Magazyn 5 września 2015
  Europa popełniła samobójstwo. Fragment najnowszej powieści „Uległość” Michela Houellebecqa

  – Czy naprawdę pan sądzi, że mógłbym się nawrócić na islam? Spuścił głowę, jakby się pogrążył w głębokim namyśle, po czym podniósł na mnie wzrok i powiedział: – Tak.
  (…)
  Artykuł dostępny tylko w prenumeracie cyfrowej Wyborczej


  „ULEGŁOŚĆ”
  (tytuł oryginału: „Soumission”)
  Michel Houellebecq
  przeł. Beata Geppert
  W.A.B., Warszawa
  Wydanie I, Warszawa, MMXV

  Polubienie

 35. http://wiadomosci.wp.pl/kat,141674,title,Lech-Walesa-o-kryzysie-migracyjnym-rozumiem-strach-Polski-i-Europy-przed-fala-uchodzcow,wid,17859610,wiadomosc.html?ticaid=1159eb&_ticrsn=5

  akt. 20.09.2015, 16:57

  Lech Wałęsa o kryzysie migracyjnym: rozumiem strach Polski i Europy przed falą uchodźców

  – Rozumiem, dlaczego Polska i Europa boją się fali uchodźców – mówi były prezydent Lech Wałęsa na łamach „The Jerusalem Post”. – Ci ludzie przyjeżdżają z krajów, w których jedną z kar jest ścięcie głowy. Ludzie boją się, że to samo spotka ich – tłumaczy Wałęsa.

  – My, Polacy, mamy małe mieszkania, niskie pensje i skromne emerytury, a oglądając telewizję widzimy uchodźców, którzy wyglądają lepiej od nas – są dobrze ubrani, nakarmieni i możliwe, że nawet są od nas bogatsi – kontynuuje. Zaznacza, że Polacy także kiedyś emigrowali ze swojego kraju – w szczególności w czasie komunizmu, jednak wtedy to wyglądało inaczej, ponieważ Polacy szanowali kulturę i prawo kraju, w którym szukali schronienia. – Z tymi imigrantami jest inaczej – mówi. I dodaje „wystarczy popatrzeć na to, co się dzieje we Francji, gdzie kolejne pokolenia emigrantów, mimo tego, że to tam otrzymały możliwość zdobycia wyższego wykształcenia i zarabiają dobre pieniądze, wciąż sprzeciwiają tym, którzy ich przyjęli”.

  Na pytanie dziennikarzy, czy nie współczuje uchodźcom, Lech Wałęsa odpowiedział, że on sam w czasie komunizmu mógł wyjechać z Polski i zostać uchodźcą, jednak odmówił i postanowił zostać, aby „walczyć o to, w co wierzył”. Tłumaczył, że wie, że część imigrantów to rzeczywiście ludzie, którzy boją się o życie swoje i swoich rodzin, jednak większość z nich stanowią ci, którzy po prostu chcą poprawić swój standard życia.

  – Jeżeli Europa otworzy swoje bramy, to bardzo szybko miliony uchodźców skorzystają z tej szansy, przeniosą się tu, będą żyli wśród nas, aż w końcu zaczną kultywowanie swoich zwyczajów, wliczając w to ścinanie głów – kontynuował Wałęsa. Dodał, że dużym problemem w walce z kryzysem migracyjnym jest to, że Europa wciąż tak naprawdę nie jest zjednoczona. – Każdy kraj Unii Europejskiej chce dbać o swoje interesy i realizację własnego planu. Wszyscy europejscy przywódcy powinni się zebrać i zająć się problemem uchodźców. Moja rada dla nich jest taka, abyśmy – głównie bogate narodowości jak Niemcy – udzielili imigrantom pomocy finansowej poprzez tworzenie miejsc pracy w krajach, z których przyjechali – mówił były prezydent Polski.

  ~Narodowiec 1 godzinę i 41 minut temu
  Kurczę, raz powiedział coś sensownego. Jestem w szoku.

  ~LOREK 2 godziny i 5 minut temu
  JAK NIE LUBIĘ TEGO FACETA TAK TYM RAZEM POPIERAM JEGO STOSUNEK DO IMIGRANTÓW ICH OBECNOŚĆ WIĄŻE SIĘ Z OBCINANIEM GŁÓW I ANARCHIĄ , WALKI MIĘDZY SOBĄ,I PRZENIESIENIE KONFLIKTÓW RELIGIJNYCH TAM PANUJĄCYCH NA TERENY EUROPY ONI WYWOŁAJĄ KOLEJNĄ WOJNĘ W EUROPIE STRZEŻMY SIĘ TEGO ZA WSZEKLĄ CENĘ EURA DLA EUROPA DLA EUROPOEJCZYKÓW

  ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE? 1 godzinę i 35 minut temu
  „Bolek”, jeszcze dwa tygodnie temu bredziłeś, że przyjmiesz imigrantów do swojego domu. Teraz mówisz inaczej, bo koniunktura się zmienia. Do słuchania twoich bredni zostali tylko Lis, Olejnik i Pochanke.

  Polubienie

 36. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Angela-Merkel-dostanie-Pokojowego-Nobla-2015,wid,17856840,wiadomosc.html

  akt. 18.09.2015, 16:24

  Angela Merkel dostanie Pokojowego Nobla 2015?

  Czy Angela Merkel będzie tegoroczną laureatką Pokojowej Nagrody Nobla? – zastanawiają się niemieckie media. Kanclerz Niemiec została nominowana do tego wyróżnienia na początku roku za swój udział w rozmowach pokojowych w Mińsku ws. konfliktu ukraińskiego. Teraz znów mówi się o Merkel, ale w związku z otwartą polityką Niemiec wobec uchodźców wojennych, którą ogłosiła. – To mimo wszystko za mało – uważa Piotr Buras, dyrektor warszawskiego biura European Council on Foreign Relations.
  (…)

  ~itek 2 godziny i 7 minut temu
  Orban powinien dostac nobla za obrone Europy! A makrela za co? za zaglade cywilizacji?

  ~janko 2 godziny i 17 minut temu
  Nobel za zrobienie zamieszania i zniszczenie Europy. Tylko USA z braćmi starszymi w wierze mogćóś takiego wymyślić.

  ~Fgfff 1 godzinę i 22 minut temu
  Nobel dla Orbana!

  Polubienie

 37. Wg Maxa Kolonko na pierwszy ogień pójdą prawdopodobnie lewaccy redahtorzy z lewackich mediów… no może normalni inaczej na swoich paradach… Zobaczymy…

  Islamscy imigranci w Europie – Czy grozi nam WOJNA? (Max Kolonko)

  Polubienie

  • Polska dla Polaków!!!

   Izrael dla Żydów – Polska dla Polaków? Max Kolonko Mówi Jak Jest

   Daniel Wójcik 9 months ago
   Żydowski nacjonalizm ma swoją nazwę – jest to syjonizm. Idea powstała jeszcze w XIX w kiedy świadomość narodowa mas ludowych w Europie zaczęła się kształtować. Niemcy, Francuzi , Polacy wiedzieli kim są i o co walczą , inaczej było z Żydami, którzy nie tylko nie mieli własnego języka, ojczyzny, ale przede wszystkim świadomości – kim są. Żydowskość w XIX w i na początku XX była kojarzona raczej z judaizmem, a nie z narodem, dopiero Theodor Herzl- żydowski dziennikarz spopularyzował idę stworzenia nowego odrębnego narodu żydowskiego z własnym państwem w Palestynie- wcześniej planowano budowę siedziby narodowej dla Żydów np. w Ugandzie. Od czasu zwołania I kongresu syjonistycznego w 1987 r idea ta nabrała większego znaczenia – owocując w końcu powstaniem Izraela w 1948 r. Świeckie państwo Izrael jest właśnie dzieckiem syjonizmu, nie może więc dziwić nacjonalistyczna postawa kolejnych ekip rządzących tym państwem!

   Polubienie


 38. Relacja z frontu

  Published on Oct 2, 2015

  Wspaniała odtrutka na medialny ściek pseudo mediów…Niemiecki dziennikarz mówi jak jest. Po polsku – w Radio WNET. 25 minut wywiadu warte każdej sekundy. Otwiera oczy człowiekowi otumanionemu przez media głównego ścieku. Bardzo polecam każdemu. Porównajcie z tym, co wam wciska TV.

  Polubienie

 39. to ja tylko dodam w temacie:

  Bardzo dziękuje Ci Tom za ten film! Gross, Tokarczuk, Wegener, Obama, Comey… i inni wam podobni mali Goebbelsi i przeciw-polscy, przeciw-słowiańscy oszczercy i kłamcy… napawajcie się… także i waszą jewropejska i usraelską spuścizną, skoro ośmielacie się zaprzeczać faktom!!! 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.