194 A jednak to prawda! Netanjahu: Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. Namówił go mufti Jerozolimy

Dar od losu. Nigdy nie sądziłem, że to napiszę, ale no cóż…

Po pierwsze muszę bardzo gorąco podziękować Herr Netaniahu, za jego radosne słowa, o których będzie poniżej. Danke Szyn! Szalam 🙂

Po drugie także muszem złożyć wyrazy podziękowania WSZYSTKIM CZERWONYM REDAHTOROM, które napisały co napisały!!! Bolszoje spasiba! 🙂

Dziś pierwsza część, a wkrótce kolejna na ten sam temat, ale trochę głębiej… Raczmy się teraz trzema oficjalnymi źródłami… a w sumie to ich treścią…


Premier Izraela Benjamin Netanjahu (AFP / MANDEL NGAN)

http://www.haaretz.com/israel-news/1.681525


„Hitler didn’t want to exterminate the Jews.”-Benjamin Netanyahu

~Jojne 4 godziny i 3 minuty temu
Dziwne, przecież wszyscy na świecie kochają żydów, a tu taki news?

~tak jest 4 godziny i 9 minut temu
CZYLI HITLER NIE WINNY HOLOKAUSTU !!!! HURA , HURA, HURA !!! WIDAĆ CO ROBIĄ PIENIĄDZE PRZESYŁANE DO IZRAELA PRZEZ 40 LAT OD NIEMCÓW !!!!! JAK MOŻNA TAK PIERD……………………….Ć

~Jola 5 godzin i 10 minut temu
Te słowa to miodzio na serca watykańczyków.

~Ekierka 4 godziny i 41 minut temu
Jak widac Hitler stanal w obronie muzułmanow.

~mm 2 godziny i 33 minut temu
hitler zyd chiał ….a angela zydówka to kontynuuje ….cha cha cha

~sceptyk 3 godziny i 29 minut temu
Nie istnieje absurd, którego by nie ogłosili Żydzi w sprawie holokaustu.

~wqrwiony 3 godziny i 28 minut temu
dlaczego ten żydzior nie mówi ,że to bogaci zydzi chcieli swoich wymordować?

~Davo 4 godziny i 48 minut temu
Może i mufti popierał plan Hitlera, ale czy p. Netanjachu ma przekonujące dowody, czy tylko wygłasza swoje teorie i widzimisie?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Netanjahu-szokuje-Hitler-nie-chcial-zaglady-Zydow-ale-namowil-go-palestynski-mufti-Jerozolimy,wid,17921797,wiadomosc.html?ticaid=115cff&_ticrsn=5

akt. 21.10.2015, 18:16

Netanjahu szokuje: Hitler nie chciał zagłady Żydów, ale namówił go palestyński mufti Jerozolimy

Premier Izraela Benjamin Netanjahu zaszokował opinię publiczną stwierdzając, że pierwotnie Adolf Hitler nie chciał eksterminować Żydów, ale został do tego namówiony przez palestyńskiego muftiego Jerozolimy.

Kontrowersyjne słowa, przytaczane przez izraelskie media, padły na 37. Światowym Kongresie Syjonistycznym w Jerozolimie. Przemawiając do delegatów Netanjahu oświadczył, że początkowo Hitler chciał jedynie wysiedlić Żydów, ale zmienił zdanie pod wpływem wielkiego muftiego Jerozolimy Al-Hadżdża Muhammada Amina al-Husajniego.

Al-Husajni, ówczesny palestyński nacjonalista i polityczny przywódca ruchu muzułmańskiego w Brytyjskim Mandacie Palestyny, miał przekonać do tego kanclerza III Rzeszy podczas swojego pobytu w Berlinie w 1941 roku.

– Hitler nie chciał w tym czasie eksterminować Żydów, chciał ich wydalić. Ale Hadżdż Amin al-Husajni udał się do Hitlera i powiedział: „Jeśli ich wypędzisz, wszyscy przyjadą tutaj (do Palestyny – przyp. red.). „Więc co powinienem z nimi zrobić?” – zapytał (Hitler). Odpowiedział: „Spalić ich” – cytuje dokładną wypowiedź Netanjahu serwis internetowy dziennika „Jerusalem Post”.

Rzecznik rządu Niemiec: Niemcy są świadomi swojej odpowiedzialności

Rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert powiedział, że Niemcy są świadomi swojej odpowiedzialności za Holokaust.

– W imieniu rządu federalnego mogę powiedzieć, że Niemcy bardzo dokładnie znają całą historię powstania morderczego obłędu rasowego narodowych socjalistów, który doprowadził do zapaści cywilizacyjnej, jaką był Szoah – powiedział Seibert.

– Nie widzę żadnego powodu, by zmieniać w jakikolwiek sposób nasz obraz historii. Znamy swoją własną odpowiedzialność za tę zbrodnię przeciwko ludzkości – zaznaczył rzecznik niemieckiego rządu.

Izraelski „Haaretz” podkreśla, że ogromna większość historyków badających Holokaust krytycznie ocenia tezę o kluczowej roli al-Husajniego w podjęciu przez Hitlera decyzji o eksterminacji narodu żydowskiego. Część jednak utrzymuje, że wielki mufti Jerozolimy mógł popierać nazistowski plan.

Oburzające słowa Netanjahu padły w czasie, gdy przez Jerozolimę i Autonomię Palestyńską przetacza się fala przemocy. Wśród Palestyńczyków narasta agresja z powodu podejmowanych ich zdaniem przez Żydów prób zbliżania się do jednego z najświętszych miejsc islamu – meczetu Al-Aksa. Niektórzy wskazują na groźbę wybuchu trzeciej intifady, czyli palestyńskiego powstania.

Premier Izraela znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi – w ostatnich latach głównie dotyczących Iranu i zagrożenia irańską bronią nuklearną.

Jerusalem Post, Haaretz, WP

~O…dolcie się wreszcie! 5 godzin i 7 minut temu
Tak, tak….cały świat jest wam wszystkiego winny

~abr2015-10-21 10:33
I to jest najsluszniejsza opinia.

~wnikliwy 3 godziny i 23 minut temu
Poczytaj trochę prawdziwej historii,to się dowiesz,że do 1939 r. Żydzi z kasą mogli spokojnie wyjechać do Palestyny lub do USA.Biedota została skazana przez bogatszych braci w wierze na zagładę…

~kuba55 2 godziny i 15 minut temu
.Biedota została skazana przez bogatszych braci w wierze na zagładę..-ale sie wysiliłes mózgowcu))

~chichot losu 20 minut temu
To Polacy wszystkich obwiniaja za swoja glupote jak nie Zydow to Niemcow albo USA, Zydzi sobie swietnie radza I na nikogo nie narzekaja jeden sie czasem wyrwie z czyms a u Polakow to NORMA!

~xyz 14 godzin i 38 minut temu
On tylko powiedział, że jego nauczyciel dał się omamić przez muftiego.

~mloo 35 minut temu
Niemcy jako państwo ma coś około 200 lat. Niemcy powstały za sprawą Rzymskiego Kościoła Katolickiego dla „szerzenia wiary” na terenach Słowian czyli dla podboju i wyzysku. Żydzi stworzyli Rzymski KK nie mylić proszę tego z Jezusem, bo kościół to tylko instytucja która z wiarą nie ma wiele wspólnego.

~why 5 godzin i 6 minut temu
To raczej „arystokracja” żydowska – elity żydowskie USA namówiły Hitlera do zbrodni na Żydach – np. Rotschildowie? Ci bogaci Żydzi mówili o tej zbrodni „a to tylko taka biedota, to w ramach czyszczenia krwi” – Żydzi to kłamliwy naród.

~Goldstein 4 godziny i 25 minut temu
Żydowska rasistka Emily Goldstein: „Biali ludzie są rakiem”, Jestem szczególnie zadowolona, że biała rasa umiera, i ty też powinieneś”, „Biali ludzie nie mają prawa do istnienia”, Białość to jest rasizm, seksizm, homofobia, transfobia, ableizm, antysemityzm, islamofobia, and heteropatriarchalny kapitalizm, Jedyną drogą aby wyeliminować rasizm jest eliminacja białej rasy”, Szczęśliwie, wskaźnik urodzeń białych jest naprawdę bardzo niski, podczas gdy wskaźnik urodzeń mniejszości jest bardzo wysoki, „Tak, różnorodność oznacza pozbycie się białych ludzi”.

~Piterros 3 godziny i 10 minut temu
Niestety muszę się zgodzić, zastanówcie się kto zbił największy interes na eksterminacji Żydów – oni sami!!!

~hahahahahahahah 1 godzinę i 5 minut temu
~why – to już nawet nie chodzi o żydowską elitę. Ortodoksyjni żydzi jak i wielu z tych pochodzących od Chazarów jest przeciwko syjonistycznemu marszowi ku wojnie. Ludzie na „górze” w d….e mają religie, obywatelstwo, tradycję, jedność kulturową- chcą tylko władzy i bogactwa 😦

~mufti 5 godzin i 1 minutę temu
A potem komando Palestyńczyków przyjechało i wykonało holokaust, bo Niemcy odmówili wykonania polecenia. Poza tym Palestyńczycy poprosili Polakówm aby im pomogli, nieprzwdaż. Ciekawe, ile euro dali żydom Niemcy, aby takie rzeczy opowiadali?

~ab 4 godziny i 52 minut temu
może nie euro a to że zgodzili się na multi kulti w niemczech co widać w ostatnich dniach

~Ju has 4 godziny i 47 minut temu
Jakie majatki zabrali zydom Wolaki npadajac na zydow?

~Roman 3 godziny i 51 minut temu
A żydzi to wogóle chodzili w majtkach? Jeżeli tak to na pewno były brudne i śmierdzące i nie wierzę, że ktoś chciałby im je zabrać.

~alias alias 4 godziny i 45 minut temu
I tak operacja zdejmowania winy i odpowiedzialności z Niemców za II wojnę światową zakończyła się sukcesem. Winni teraz będą Palestyńczycy i Polacy.

~xxxx 4 godziny i 42 minut temu
Wyobrażacie sobie dziki skowyt narodu wybranego gdyby takie słowa padły z ust Polaka ? Bo ja nie.

~e. 4 godziny i 44 minut temu
Cóż, Izrael szykuje się do wojny… To widać, słychać i czuć. A światowy totalny konflikt wisi w powietrzu i nas nie ominie…

~Emi 3 godziny i 48 minut temu
Izrael nie szykuje sie do wojny. Raczej kombinuje, zeby Europa, czyli Niemcy, ich zbawila.

~Zyd polski 4 godziny i 30 minut temu
Chichot historii. Hitler dzisiejszych czasow,broni A.Hitlera, ktory eksterminowal jego narod! Ciekawe kiedy powie, ze Polacy namowili Hitlera?! Broncie Zydow dalej

~Mad88 5 godzin i 6 minut temu
Nie wiem czy wiecie ale Jasser Arafat (Muhammad Abd ar-Rahman Abd ar-Rauf Arafat al-Kudwa al-Husajni)był dalekim krewnym Wielkiego Muftiego Jerozolimy.

~Patriota 4 godziny i 35 minut temu
Ufff, widząc tytuł już się bałem, że to Polacy są wszystkiemu wimmi, a Hitler jest ich ofiarą, chociaż patrząc na to co się dzieje to za 10 lat taka narracja jest całkiem mozliwa…

~Julia15 4 godziny i 30 minut temu
Poczytajcie, dowiedzcie się, bombę na Hiroszimę (na skupisko chrześcijan) zrzucili amerykańscy żydzi. Żydzi jątrzyli, jątrzą, wszystko niszczą, liczą się tylko oni. Chcą Polskę, w rządzie jest ich mnóstwo.

~arek 4 godziny i 39 minut temu
Za chwile niejaki T. Goss i GW powiedzą, że to Polacy namówili Hitlera do ludobójstwa!

~jest ok 3 godziny i 58 minut temu
No! nareszcie syjoniści zaczynają się demaskować:) swojemu guru Hitlerowi zaczną niedługo oficjalnie pomniki w Izraelu stawiać. A dziadek tego Netanjahu to zapewne zginął w Auschwitz. To znaczy spadł po pijanemu z wieżyczki strażniczej.

~mm 2 godziny i 31 minut temu
sowieckim zydom bandytom oprawcom Polakow już postawili w Tel Awiwie pomnik!

~historyk 4 godziny i 56 minut temu
Hitler współpracował z żydami do 1938r

~zeNON 4 godziny i 41 minut temu
A potem mufti zaczepił o Generalną Gubernię i namuftił Polaków na Jedwabne i polskie obozy zagłady…

~dudi 4 godziny i 4 minuty temu
To znaczy nie można być antyżydowskim – to jest fe, ale można być bez większych konsekwencji antypolskim, antypalestyńskim itd.

~Beerworth 3 godziny i 34 minut temu
Żydzi nawet takie fakty poprzekręcają tylko po to żęby dostać zielone światło na bardziej brutalną walkę z Palestyną. To co żydzi robią to jest totalnie obrzydliwe. Po tym co wyprawiają żydzi nie ma co się dziwić że ludzie za nimi nie przepadają.

~Spectre 4 godziny i 47 minut temu
Żydowska rasistka Barbara Spectre: Europa nie nauczyła się jeszcze jak być wielokulturowa. I myślę że będziemy częścią pędu tej transformacji, która musi się wydarzyć. Europa nie zamierza być monolitycznymi społeczeństwami jak już raz była w ostatnim wieku. Żydzi chcą być w centrum tych przemian. To jest wielka transformacja do dokonania dla Europy. Teraz Europejczycy przechodzą na tryb wielokulturowości, i Żydzi będą rościli sobie pretensje do ich wiodącej roli. Ale bez ich przewodnictwa, i bez tej transformacji Europa nie przetrwa.

~Mike 5 godzin i 11 minut temu
Bibi to heatler 2

~tolerancyjny 3 godziny i 34 minut temu
Żydzi krok po kroku podążają drogą niemieckich nazistów. Sieją nienawiść do narodów szczególnie tych z którymi razem zamieszkiwali . Polska i Palestyna są na to przykładem.

~Isru 4 godziny i 2 minuty temu
Kolejne bzdury! Hitler został do władzy wprowadzony za pomocą amerykańsko-niemieckich bankierów. Jego zadanie było wzniecić wojnę po dojściu do władzy. Cel był jeden Niemcy nie chciały płacić reparacji z czasów I wojny światowej bo nie były w stanie, ale w czasie II WŚ okradały PKB swoich okupowanych państw i to wszystko gdzieś się ulotniło. Pytanie gdzie? Jest bank (prywatny centralny) w Szwajcarii, który się tym wszystkim zajmował. Hitler otrzymał grube pieniądze za dojście do władzy i wywołanie wojny. Miał także cel: nowy porządek świata! Tak już wtedy się o tym mówiło. Jak myślicie skąd słabe zdruzgotane Niemcy po I Wojnie światowej wzięły pieniądze na tak szybką odbudowę gospodarki i militarny wzrost. Kosztem amerykańskiej depresji z 1929 r. która wprowadziła 75% podatków do USA i ograbienia Ameryki, pieniądze prywatnych banków zostały wyprowadzone do Europy przez trzy banki w trzech państwach, Niemcy, Holandię i Włochy. Banki należące do tytanów finansowych z korzeniami żydowskimi. Nikt w czasie wojny nie chciał pomóc Żydom (chazarskim) aszkenazyjskim i to rabini żydowscy organizacji w USA skazali swoich pobratymców nie wysyłając im pomocy ani nie przyjmując ich do USA. Nikt Żydów nie chciał ratować! Taki rasista jak Hitler miał rozmawiać z Palestyńczykiem w sprawie Żydów? Państwa takie jak Polska miała ograniczone możliwości ratowania swoich żydowskich obywateli, bo były pod okupacją i nie istniała administracja państwowa a za pomoc Żydom w Polsce groziła śmierć. Polacy ginęli tak samo jak Żydzi w obozach koncentracyjnych. Mimo to wielu pomagało ukrywać swoich żydowskich sąsiadów, między innymi moja rodzina. Prawda jest jedna pieniądze i władza inspirowały wojnę Hitlera. Tylko po takiej ofierze jaką złożyli ŻYDZI EUROPEJSCY można było utworzyć po wojnie państwo Izrael. Czysta geopolityka.

~nikki 4 godziny i 11 minut temu
Za te słowa Gross złego słowa o nim nie napisze.

~sowa9 4 godziny i 39 minut temu
a co nato hameryka i brzezinski to koniec hegemoni

~takatam 4 godziny i 15 minut temu
Jeszcze kilka lat i okaże się, że holokaust zgotowali Żydom Polacy namówieni przez Palestyńczyków a Niemcy próbowali ich bronić…

~domek 4 godziny i 37 minut temu
Posłuchaj, a raczej przeczytaj to marny naciągaczu netanjahu czy jak ci tam: Mein Kampf. Już pojąłeś? Ta książka powstała grubo przed 1941 rokiem i to wtedy plan oczyszczenia ziemii został przelany na papier. Nikt nikogo w 1941 nie namawiał.

~veritas 3 godziny i 42 minut temu
Zacznijmy od tego, że w Auschwitz na poczatku mordowano Polaków! Dość tego żydowskiego antypolonizmu na świecie i mówienie kłamstw nt. żydów i Polaków i wdarzeń z 2WŚ!

~Thalita 3 godziny i 25 minut temu
Zacznijmy od tego, że w Auschwitz na początku mordowano(gazowano)rosyjskich jeńców wojennych

~krakus 3 godziny i 51 minut temu
Tylko jeden krok brakuje do oświadczenia że to my wbrew woli Niemców mordowaliśmy Żydów co pokazała dobitnie państwowa tv ZDF w serialu który oczywiście POwski Braun kazał kupić i emitować w Polsce.

~MójNick 4 godziny i 16 minut temu
Hitler chciał wydalić żydów, tylko że żydzi w USA nie bardzo chcieli przyjmować swoich rodaków pod dach!!!

~mały jan 4 godziny i 37 minut temu
Ja nie mam nic do Żydów. Ale Benjamin Netanjahu namawia mnie żeby to się zmieniło.

~żenada 4 godziny i 39 minut temu
Tym żydom to wali na dekiel ???? Hitler słuchał mufffftiego. powinni sie leczyć ?????????

~bezpartyjny 3 godziny i 21 minut temu
Hitler to bardzo łagodny i kulturalny człowiek , tylko taki straszzzznie naiwny. on tych Żydów to nawet lubił ale Palestyńczycy i Polacy i ich wymordowali. No i ci naziści, ale nazistów już nie ma.

~Chendryk 3 godziny i 50 minut temu
A tak naprawdę to ich załatwili Polacy w „polskich obozach zagłady”. Ech, trzeba będzie im ten złoty pociąg chyba oddać 😉

~Tooman 4 godziny i 25 minut temu
Myślę, że społeczność międzynarodowa powinna potępić premiera Izraela. To co wygaduję to rodzaj ‚kłamstwa oświęcimskiego”. Albo raczej „izraelska prawda”.

~=r=o=b=o= 3 godziny i 42 minut temu
Netanjahu nie tylko broni Hitlera ale się na nim wręcz wzoruje, jak i reszta syjonistów

~asderty 3 godziny i 49 minut temu
Oto narodził się nam „nowy” historyk.

~RAF 4 godziny i 6 minut temu
Zdumiewająca i obrzydliwa wypowiedź, sugerująca, iż premier Izraela nie zna historii, a raczej stosuje wielką manipulację. Hitler bowiem rósł w nienawiści do Żydów od szeregu lat i obwiniał ich za swoje osobiste niepowodzenia. Plan zagłady Żydów przygotowywał będąc jeszcze osadzony, na tym wszakże zbijał kapitał polityczny, zdobywał naród i nie mógł oraz nie chciałby się cofnąć przed ostatecznym rozwiązaniem kwestii żydowskiej. Ustawy norymberskie zostały uchwalone na długo przed 1941 rokiem, o którym wspomina premier Izraela. Wypowiedź Netanjahu jest wysoce żenująca.

~goj 4 godziny i 45 minut temu
Czy to aby nie jest karalny gest faszystowski ? Czy jemu tak wolno?

~MiddleFingerSalute 3 godziny i 51 minut temu
left hand salute is right

~qqa 2 godziny i 58 minut temu
U Żydów, widać, też czubków nie brakuje. Ciekawi mnie tylko jakby jakiś Polak powiedział, ze do mordowania Polaków namówił Hitlera rabin, co by się działo?

~rwd7 3 godziny i 29 minut temu
Uff. Ulżyło mi. Zatem to już nie Polacy… No i w sumie, Hitler to był fajny gość… Tylko Polacy wywołali wojnę…

~sceptyk 3 godziny i 16 minut temu
Nie „już nie Polacy”, tylko „JESZCZE nie Polacy”. Jak Palestyńczycy zostaną już ekstermminowani, to wtedy przyjdzie czas na Polaków.

leonidas1321 3 godziny i 48 minut temu
Żyd pozostanie zawsze Żydem ,chociażby przyjął obywatelstwo innego kraju. Dążenie Żydów do uczynienia reszty świata swoimi niewolnikami , którzy będą na nich pracować jest tak wielkie,widoczne i oczywiste iż rzeczywiście tylko to co robił Adolf może zatrzymać ich nienawiść do narodów świata -a w szczególności do Palestyńczyków ,których dosłownie eksterminują stosujac palestyński holokaust-przy cichym milczeniu świata !!!Jedynym państwem ,które widzi tę niewytłumaczalną wręcz nienawiść i zbrodnie Izraela na Narodzie Palestyńskim jest maleńka ISLANDIA,która jako jedyne państwo na świecie nałożyła na Izrael embargo w związku z jego zbrodniczą działalnościa przeciw ludzkości! Brawo Islandia !!!

~Iza 4 godziny i 14 minut temu
Już sie wypowiadałam na jednym z forów na ten temat. Współcześni żydzi powinni budować pomniki Hitlerowi. Dzieki niemu stracili jedno pokolenie, a teraz mogą grać pokrzywdzonych przez następnych dwadześcia pokoleń. Nie chcę być źle zrozumiana, ludobójstwo podczas 2WŚ nie ma żadnego usprawiedliwienia, pokazuję tylko jak bezczelna jest propaganda żydowska.

~czesi 4 godziny i 49 minut temu
Każdy wie że mufti Jerozolimy organizował dywizje SS w Bośni i doradzał Hitlerowi w ekstrerminacji Zydów. Tzw. Palestyńczycy są jego wychowankami.

~terefere 1 godzinę i 58 minut temu
terefere kuku,typowe wybielanie alla zydowskie. tymi którzy napuszczali hitlera na zydow polakow i slowian byli sami zydzi mieli w tym iterhes aby wytłuc biedotę i slowian a potem dogadać się i zajac czesc naszych państw co nie wyszlo wtedy probuja dziś dając krdedyty na mieszkania i inne nieruchomości aby potem wpaść i zajac .

~szlomo 5 godzin i 33 minut temu
Tak po prawdzie to właśnie dzięki Hitlerowi powstało państwo Izrael. Hitler był prawdziwym syjonistą, w centrum Tel-Awiwu powinien stać jego pomnik.

~o tempores! 15 godzin i 41 minut temu
Musimy jak najszybciej zebrać te 65 mld dol i przekazać komu trzeba, żeby nie wyszło, ze to Polacy słali delegacje do Berlina, ze obozy już gotowe …..

~frasunek 15 godzin i 43 minut temu
To już tylko krok, by ogłosić światu, że Polacy zaoferowali Hitlerowi budowę obozów za darmo!

~tomasz 18 godzin i 48 minut temu
Od zarania dziejów nikt ich nie lubi – wniosek: problem tkwi w nich. Nienawidzą każdego, ta nienawiść jest tak wielka, że ich zaślepiła – nie dostrzegają tego co oczywiste.

~yeti 21 godzin i 45 minut temu
Z wypowiedzi Netanijahu jasno wynika ze Zydzi sa sklonni do wszystkiego.Dla nich sianie klamstw,falszywej propagandy to sprawa normalna.Dysponuja do tego srodkami masowego przakazu bedace pod ich scisla kontrola w wiekszosci krajow swiata i sadza ze obecnie nadszedl czas na przjecie calkowitej kontroli nad wydarzeniami na swiecie(budowanie Europy wielokulturowej).Chelpi sie tym Zydowka mieszkajaca w Szwecji,Barbara Spectre,ze oni,czyli Zydzi zmienia Europe raz na zawsze. Netanijahu celowo wypowiedzial slowa klamliwe odnosnie tego kto namowil Hitlera do mordowania Zydow ,chcac w ten sposob usprawiedliwic mordowanie Palestynczykow przez Izrael.Patetyczne.

~voyteck 21 godzin i 48 minut temu
Najpierw zabili Keneddy’ego, bo nie chciał się zgodzić na izraelską broń jądrowa, w 2001 roku wysłali 2 samoloty drony na wieżowce WTC i rakietę na Pentagon, aby USA zaatakowała Irak, w2005 zabili w Libanie premiera Hariri aby wyrzucić Syryjczyków z Libanu, wcześniej wysadzili samolot psażerski nad Lockerby aby zaszkodzić Kaddafiemu-to co się dzieje w Libii, Iraku,Syrii,Jemenie to robota potomków Judy Machabeusza i Józefa Flawiusza!!!!!!!!

~Gość 4 godziny i 30 minut temu
Widać, że Państwo Izrael na okupowanych terenach było planowane już w 41r. Cała ta druga wojna była zaplanowana, jako jeden wielki biznes + eksterminacja kolejnych pokoleń, które mogły by zagrozić rządzącym światem rodzinom i bogaczom w utrzymaniu władzy ! Jak np: na Ukrainie teraz, młody narybek ginie, a garstka się podporządkuje !

~IPN-głuchy-milczący 41 minut temu
W POlsce też „oni ” szokują…twierdza że więcej Polacy zabili żydów niż Niemcy….za Polakow pieniądze kręcą filmy plujące nam w oczy…Taki to sobie pokrętny niewinny,biedny narodzik.

~Sly 5 godzin i 17 minut temu
Zly,przewaznie nie jest brutally,on lubi ssac powoli

~mariusz 3 godziny i 7 minut temu
Syjonizm to jest to czego powinniśmy się obawiać , problem , który często jest pomijany. Niczym nie różni się od faszyzmu czy bolszewizmu . Syjoniści z pod znaku ” sierpa i młota ” nigdy nie zostali rozliczeni za swoje zbrodnie a wręcz przeciwnie oskarżają innych nazywając antysemitami. Najwięksi zbrodniarze komunistycznego systemu totalitarnego wywodzili się ze środowisk syjonistycznych. Lubią zmieniać swoje oblicze , bolszewicy , komuniści dzisiaj lewacy. Wystarczy spojrzeć na nasze własne polskie podwórko. Często występują pod zmienionymi nazwiskami. To właśnie oni przejęli władzę w Polsce po 89′ roku. To jest ewenement na skalę światową, że naród pokojowo oddał władzę w swoim kraju mniejszości narodowej , która sprawuje ją nieprzerwanie od 26 lat , zmieniając tylko szyldy partyjne.

~skołowany 2 godziny i 15 minut temu
To juz nie wiem. W mordowaniu żydów Polacy współpracowali z kanclerzem czy z muftim ? ? ? Co na to Gross lub Tokarczuk?

~drwiszon 2 godziny i 19 minut temu
Zapewne powiedział jeszcze Hitlerowi aby zostawił ich Polakom to zamiast zabijać niemieckich żołnierzy będą zabijać Żydów. Pewnie Gross to podsłuchiwał i dał cynk tej rodzimej polakofobce, jak jej tam?… Tokarczuk?

~zez 2 godziny i 19 minut temu
Wychodzi na to, że za Holocaust odpowiadają Palestyńczycy i Polacy. Jedni ,bo bronią Zachodniego Brzegu przed aneksją, a drudzy, ze bronią Państwowych Lasów przed „prywatyzacją”.

~staszek 2 godziny i 19 minut temu
Kiedy żydzi przestaną mordować grabić i obrażać ….

~zdumienie 2 godziny i 22 minut temu
Jeszcze troche, a Hitler zostanie Sprawiedliwym Wśród Narodów Świata ? ? ?

~rudy 2 godziny i 23 minut temu
Brawo! To już nie Polacy mordowali Żydów. To robili bardzo źli Palestyńczycy

~Helmut 2 godziny i 49 minut temu
I znowu wychodzi na jaw, że islam jest przyczyną zła. Wiedziałem, że Hitler i naród niemiecki jest niewinny.

~Colombo 2 godziny i 11 minut temu
Wiedziałem, że tak będzie …. . Zapomniałes tylko, że podobne zarzuty stawiaja niektórzy żydzi Polakom. Powód? Niezapłacony haracz w wysokości 65 mld dol USA.

~frankopol 3 godziny i 1 minutę temu
jedyny narod na swiecie ktory niczego nie jest winien i ktoremu wszyscy zrobili krzywde oraz ktoremu wszystko sie nalezy … cos tu nie gra

GallAntonin 3 godziny i 4 minuty temu
Czyli co? Jak Izrael prawem kaduka dostał kilkaset mld dolarów reparacji od Niemców (my praktycznie dostaliśmy wielkie NIC), to RFN kupił sobie przychylność Żydów? Zadziwiające jest, jak Żydzi usilnie szukają wszystkich haków na Palestyńczyków, by uzasadnić okupację Palestyny i zabijanie ich prawowitych mieszkańców! Ciekawe, kto uwierzy, że taki Hitler posłuchał się Palestyńczyka, który jakby przewidział przyszłość swojego narodu.

…..

http://r-scale-c9.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/819c9fbfb075d62a16393b9fe4fcbaa5/1912e5bc-3a52-4b63-b1b0-2964cfc109f9.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=3/20&srcw=1/1&srch=87/100&dstw=640&dsth=360
Benjamin Netanjahu znów wzbudził kontrowersje

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/benjamin-netanjahu-hitler-nie-chcial-eksterminacji-zydow,587824.html

21 października 2015, 13:10

Netanjahu: Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. Namówił go mufti Jerozolimy

Benjamin Netanjahu po raz kolejny wywołał burzę kontrowersyjną wypowiedzią. W czasie przemówienia na Światowym Kongresie Syjonistycznym premier Izreala stwierdził, że Hitler nie planował wcale eksterminacji Żydów. Zdaniem izraelskiego szefa rządu, namówił go do tego wielki mufti Jerozolimy Al-Hadżdż Muhammad Amin al-Husajni.

W swoim przemówieniu Netanjahu mówił o spotkaniu al-Husajniego z Hitlerem z listopada 1941 r. – Hitler nie chciał dokonać eksterminacji Żydów, chciał ich wygnać. Al-Husajni pojechał do Hitlera i powiedział: jeśli ich wydalisz, przyjadą do Palestyny. Zapytał wtedy: co więc mam z nimi zrobić? Mufti odpowiedział: spal ich – mówił Netanjahu. Jego wypowiedź cytują izraelskie media. Święte miejsce Żydów podpalone. Izraelowi grozi „Dzień Gniewu” Palestyńczycy… czytaj dalej » Al-Husajni był palestyńskim nacjonalistą. Wielkim muftim Jerozolimy został w 1921 r. W czasie wojny wspierał nazistów i osobiście poznał Hitlera. Prowadził intensywną kampanię propagandową na rzecz nazistów, a po wojnie znalazł się na liście zbrodniarzy wojennych. Większość historyków nie zgadza się jednak z teorią, że miał wpływ na decyzję o rozpoczęciu eksterminacji Żydów. Wersję Netanjahu zakwestionował m.in. prof. Dan Michman, dyrektor Instytutu Badań nad Holokaustem na Uniwersytecie Bar-Ilan i Międzynarodowego Instytutu Badań nad Holokaustem w Jad Waszem. – Mówienie, że to mufti jako pierwszy podsunął Hitlerowi pomysłu wymordowania Żydów jest nieprawdą. Obsesja pozbycia się Żydów była centralnym punktem ideologii Hitlera na długo zanim poznał muftiego – tłumaczyła w rozmowie z jedną z izraelskich rozgłośni radiowej Dina Porat z Jad Waszem. (http://www.tvn24.pl)
(…)
Chrabia Bul 21 godzin temu
Zaraz usłyszymy, że mufti Jerozolimy miał polskie korzenie.

ri280458 2 dni temu
Z tego co wiem to Hitler bardzo ubolewal nad zaglada zydow a nawet nieoficjalnie plakal w zaciszu swojego gabinetu .

marcin_galkowski 2 dni temu
Wg zeznań Eichmanna mufti już w 41 namawiał Hitlera, Himmlera i Eichmanna do wymordowania europejskich Żydów. Wiedział, że jeżeli Hitler ich wygna przyjadą do Palestyny. Na pytanie Hitlera „co mam z nimi zrobić” odpowiedział”spal ich”. Konferencje w Wanesse gdzie zatwierdzono „ostateczne rozwiązanie” odbyła się w 1942 roku. Mufti jeszcze w 44′ wizytował komory gazowe i krematoria w Oświęcimiu. Potwierdzają to zeznania świadków z sonderkommando.

lewart 2 dni temu
W listopadzie 1941 r. mufti wyjechał do Berlina, gdzie powitał go Ernst von Weizsäcker, sekretarz stanu w MSZ, ojciec poźniejszego prezydenta RFN. Opracowano wspólną deklarację intencji – celem państw osi i Arabów miała być likwidacja „żydowskiego domu narodowego” w Palestynie.

lewart 2 dni temu
Dieter Wisliceny, oskarżony w procesach norymberskich, najbliższy współpracownik Adolfa Eichmanna, zeznał, że mufti przyjaźnił się z Eichmannem, w jego towarzystwie incognito wizytował obóz w Auschwitz i przyglądał się pracy komór gazowych.

Aradan 2 dni temu
Żydzi już zupełnie odlatują, jeszcze niech powiedzą, że wspólnikami muftiego byli Polacy.

piotr_rusek 2 dni temu
to tłumaczy utworzenie państwa żydowskiego na terenie Palestyny i przeprowadzane mordy na narodzie Palestyńskim śmieszne ale historię widać wszyscy dostosowują do swoich potrzeb

…..

http://wyborcza.pl/1,75477,19056840,benjamin-netanjahu-hitler-nie-planowal-holokaustu-namowil.html

(Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej)

Adolf Hitler chciał tylko wydalić Żydów, a „ostateczne rozwiązanie” zasugerował mu wielki mufti Jerozolimy – stwierdził premier Izraela Beniamin Netanjahu. „To kłamstwo i niebezpieczne fałszowanie historii ” – grzmią izraelscy historycy i opozycyjni politycy.

Szokujące słowa Netanjahu padły podczas wtorkowego przemówienia na 37. Światowym Kongresie Syjonistycznym. Jak podkreślał prawicowy premier Izraela, początkowo Adolf Hitler planował jedynie masowe przesiedlenia Żydów. Miał jednak zmienić zdanie pod wpływem wielkiego muftiego Jerozolimy Al-Hadżdża Amina al-Husajniego, czyli jednego z najważniejszych przywódców duchowych świata arabskiego.

– Mufti poleciał do Berlina. „Jeśli ich wydalisz, wszyscy przyjadą do Jerozolimy” – powiedział Hitlerowi. „To co z nimi zrobić?” – zapytał Hitler? „Spalić” – opisuje odpowiedź muftiego Netanjahu. Według niego to właśnie stało się przyczyną Holocaustu. To wydarzenie – zdaniem premiera Izraela – ma też tłumaczyć nienawiść Palestyńczyków do Żydów (w ostatnich dniach arabscy zamachowcy nożownicy zabili kilka osób).

Wypowiedź Netanjahu wywołała burzę w Izraelu – od serwisów społecznościowych przez media, historyków po polityków. Premier „zrobił coś, czego nie powinien był robić” – stwierdził prof. Mosze Zimmermann z Uniwersytetu Hebrajskiego, specjalista od historii nazistowskich Niemiec. Podkreślił, że w protokole ze spotkania Hitlera z muftim w listopadzie 1941 r. nie ma słów, o których mówił premier. – Netanjahu dołączy do długiej kolejki ludzi, których moglibyśmy nazwać negacjonistami Holocaustu – dodał prof. Zimmermann.

„To kłamstwo” i „kompromitacja” – skomentował wystąpienie Netanjahu prof. Meir Litvak, historyk z Uniwersytetu w Tel Awiwie. „To niebezpieczne fałszowanie historii i żądam, by Netanjahu niezwłocznie to sprostował, bo trywializuje Holocaust” – napisał na Facebooku Izaak Herzog, lider opozycji. Dodał, że premier „minimalizuje nazizm i rolę, jaką odegrał ten straszny tyran Adolf Hitler”.

– To smutny dzień, gdy izraelski premier tak bardzo nienawidzi sąsiadów, że chciałby rozgrzeszyć najbardziej oczywistą zbrodnię wojenną w historii – stwierdził Saeb Erekat, sekretarz generalny Organizacji Wyzwolenia Palestyny. Zapytany o słowa Netanjahu rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert podkreślił, że za Holocaust odpowiadają wyłącznie Niemcy. Nawet Mosze Jaalon, minister obrony i wysoki rangą członek partii Nertanjahu Likud, powiedział w wywiadzie radiowym, że „historia jest bardzo, bardzo jasna”. – Hitler zainicjował Holocaust. Al-Husajni tylko go wsparł – stwierdził.

W trakcie II wojny światowej wielu arabskich przywódców kolaborowało z Niemcami, licząc na ich pomoc w wyzwoleniu się spod francusko-brytyjskiego kolonializmu. Mufti Jerozolimy (Palestyna była brytyjskim protektoratem) był jednym z nich. Al-Husajni, który wspierał pogromy Żydów w Palestynie w latach 20. XX w., nie krył swego poparcia dla Holocaustu.

W środę Netanjahu bronił się, że wcale nie umniejszał roli Hitlera w Holocauście, ale wskazywał tylko, że Palestyńczycy także chcieli zniszczyć naród żydowski. – To Hitler jest odpowiedzialny za „ostateczne rozwiązanie” i śmierć 6 mln Żydów, i to on podjął decyzję. Z drugiej strony pomijanie roli al-Husajniego jest absurdem – mówił izraelski premier przed wylotem do Berlina.

Netanjahu broniła też część jego partyjnych kolegów z Likudu. – Premier nie popełnił żadnego błędu. I nie ma też wątpliwości, że ani o jotę nie umniejszył roli Hitlera w Holocauście – zapewniał Cachi Hanegbi, lider partii w Knesecie.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,19056840,benjamin-netanjahu-hitler-nie-planowal-holokaustu-namowil.html#ixzz3pOZlJobo

mietek1910 przedwczoraj
Oceniono 161 razy 113
Ahahaha to jest bezapelacyjnie news roku! Zydzi musa miec jakis bardzo chytry plan zwiazany z Niemcami ze wine za holocaust zwalaja nagle na Arabow. Ciekawe skad ta zmiana frontu…

plastus82przedwczoraj
Oceniono 46 razy8
@mietek1910
bo chca zamordować wszystkich Palestyńczyków i potrzebują/niepotrzebuja pretekstu. Żydzi wstają z jedną myślą … jak tu dziś ubić kolejne palatyńskie dziecko, taki obraz się kreuje z tego co robią.

kap_jedenprzedwczoraj
Oceniono 61 razy-19
@mietek1910
niestety nastepny polityk który dla utrzymania sie u władzy powie kazda bzdure tym wieksza im mniej jest skuteczny na codzien. Niestety nakreca tymi bzdurami ludzi przeciw sobie (tak jakby to w kotle Izraelsko – Palestynskim bylo jeszcze potrzebne)

coalesceprzedwczoraj
Oceniono 17 razy7
@michalik77
To wielka szansa dla naszego narodu- może uda się spaść na pozycję „tylko wykonawców” i dostać 5% zniżki na odszkodowania i reprywatyzacje.

magadiprzedwczoraj
Oceniono 18 razy12
@mietek1910
To wygląda na ideologiczne przygotowanie ostatecznego rozwiązania kwestii palestyńskiej. Bibi kombinuje jak ich zachęcić do wyjazdu do EU w charakterze „syryjskich imigrantów”

kap_jedenprzedwczoraj
Oceniono 43 razy-19
@michalik77
jak sobie poczytasz Mały Dziennik z poznych lat 30tych to Twój dowcip bedzie mniej smieszny niestety: cytat o nieprawomocnych audycjach Polskiego Radia IIRP: -„Słuchacze na razie cierpliwie znoszą te wybryki, ze zgrzytaniem zębów wyłączając aparaty podczas klepania bzdurstw zżydziałych autorów szmoncesów nalewkowskich. Ale cierpliwość ta może się wyczerpać” – pisano. „Przypuszczamy, że władze Polskiego Radia zwrócą na to uwagę i nie dopuszczą, by nadal zatrute anteny roznosiły po Polsce słowa bluźniercze wobec uczuć katolickich”.

boul81przedwczoraj
Oceniono 2 razy0
@mietek1910
Przynajmniej nie zrzucają już na nas…

j3-94 godziny temu
@mietek1910
mamusia mi mówiła,że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Jan Kowalski przedwczoraj
Oceniono 91 razy 75
Dobrze, że nie powiedział, że do Holocaustu namówili Hitlera Polacy. Poszło na Arabów. A tak w ogóle to Niemce są suuuuper, mordowali naziści, większość to chyba byli Polacy.

Odpowiedz
wujek_skrudzprzedwczoraj
Oceniono 6 razy0
@Jan Kowalski
A zdziw się trochę Jasiu, jak to jest, że Żydzi nie mają pretensji do dzisiejszych Niemców i państwa niemieckiego. Sam jestem ciekaw, jak byś to wytłumaczył…

wothanprzedwczoraj
Oceniono 20 razy16
@Jan Kowalski
Jak myslisz, dlaczego Niemcy swoje największe fabryki śmierci umiejscowili w Polsce?

Jedwabne
Szczuczyn
Grajewo
Tykocin
Kolno
Suchowola
Wizno
Zaremba Kościelna
Kielce

Odpowiednikami nazistów w Polsce byli komuniści, prawda? Kim była większość w ich szeregach?

magadi przedwczoraj
Oceniono 131 razy 75
Gazeta ma kłopot, bo całe Pokłosie trzeba nakręcić od nowa – Polacy oczywiście naród sprawców, ale pomagali nie Niemcom, a muftiemu. SS-mani będą teraz biegali w turbanach.

zasielprzedwczoraj
Oceniono 26 razy18
@magadi
Nie. Szarfy się im da takie. Dziedzice Pruscy ale palestyńscy.

kocurxtr przedwczoraj
Oceniono 119 razy 73
no nie no…
Żydom z tym Holokaustem odp.pie… już na całego sami robią z tej wielkiej tragedi farsę…

kap_jedenprzedwczoraj
Oceniono 42 razy-20
@kocurxtr
tzn robi ja Neatanjahu. Jego konceptem na przetrwanie (zwlaszcza po idotycznie sprowokowanej klesce polityce vs USA/Iran) jest podnoszenie strachu obywateli i napuszczaniu ich na siebie (po sporo obywateli Izraela jest arabami) . To samo robi u nas Kaczka, tylko ze my nie mamy permanentnej wojny domowej od lat 60tych…..

zasiel przedwczoraj
Oceniono 96 razy 70
To w końcu nie my żeśmy Żydów wymordowali tylko Naziści ? Już mi się to miesza wszystko. Komu wierzyć?

tokowirowkaprzedwczoraj
Oceniono 4 razy4
@zasiel
Politykom.

sumaccprzedwczoraj
Oceniono 34 razy28
@zasiel
Niemcy weszli do Polski, żeby bronić Żydów przed polskimi antysemitami. Ale nie dali rady i Polacy i tak ich wybili.

wothanprzedwczoraj
Oceniono 2 razy-2
@zasiel
Mordowaliście, mordowali, tylko nie wszystkich

menago1916 przedwczoraj
Oceniono 88 razy 68
Biedni Palestyńczycy. Nie dość że zabrali im ziemie, to niedługo każą im płacić odszkodowania za Holocaust.

indywidualismus przedwczoraj
Oceniono 76 razy 66
Beniamin Netanjahu to, czego by o nim nie sądzić, wytrawny polityk. Czyli zawodowy, doświadczony kłamca. Coś chce uzyskać, więc opowiada baśnie. Kogoś chce pogrążyć – właściwie to nawet wiemy kogo…

chateauprzedwczoraj
Oceniono 5 razy5
@indywidualismus
Przeciwnika należy najpierw odczłowieczyć, dalej idzie gładko.
Netanjahu czerpie garściami z doświadczeń morderców własnego narodu, może planuje jakąś konferencję w sprawie ostatecznego rozwiązania kwestii palestyńskiej?

kap_jedenprzedwczoraj
Oceniono 6 razy6
@chateau
fazet jest nieskuteczny , zraził sobie nawet USA (to duza sztuka, zadnemu premierowi Izraela sie jeszcze nie udała-:) i idzie w totalny populizm i straszenie, co w konsekwencji wychodziłoby idiotycznie gdyby nie bylo na prawde.

Sławek Łukaszewicz przedwczoraj
Oceniono 68 razy 62
Niemcy wcale nie uważali muzułmanów za podludzi. Organizowali nawet muzułmańskie (bośniackie i albańskie) dywizje SS.

Paweł Makówka przedwczoraj
Oceniono 65 razy 61
A to islamofob faszysta z niego! Eeee, wróć, przecież to premier Izraela…

right33przedwczoraj
Oceniono 73 razy59
czy to nie jest mowa nienawiści?

pawelekokprzedwczoraj
Oceniono 62 razy52
Zawsze dziwiła mnie zadziwiająca sympatia znacznej części Żydów do Niemców, gotowych fałszować własną historię i zapomnieć Niemcom holocaust obwiniając o to inne nacje, a to Polaków, a to Palestyńczyków. A zaczęło się od Adenauera, który zapłacił Izraelowi ogromną kasę za taką właśnie niepamięć. Potem doszły powiązania biznesowe. Pecunia non olet.

gontar123przedwczoraj
Oceniono 98 razy42
Jan Gross w porównaniu to wzorzec prawdomówności rzetelnej wiedzy.

j3-94 godziny temu
@gontar123
Jak czytam tego pana „G” to odnoszę wrażenie,że nienawiść do Polaków stała się treścią jego życia.

darius112przedwczoraj
Oceniono 82 razy32
A Grossa namówił Mixxnik

brajanuprzedwczoraj
Oceniono 65 razy31
a to nie polacy podsunęli hitlerowi pomysl kolokaustu?? przeciez polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki i to oni wymordowali więcej żydów niż niemcy, tak pisze gazeta i taka jest prawda.

tlifnapekprzedwczoraj
Oceniono 42 razy28
nowa interpretacja historii, niedługo dowiemy się, że Hitler był święty, a Niemcy wcale go nie poparli

real_nickprzedwczoraj
Oceniono 6 razy2
@tlifnapek
Hitler był i jest nadal święty dla wielu Niemców, którzy nie mieli tyle szczęścia na rynku pracy. Zresztą, podobne, wykluczające innych, faszystowskie przekonania ma już wielu Polaków. Żydzi pełnią zaś uświęconą rolę „kozła ofiarnego”, na którego zrzuca się grzechy społeczności. Ponieważ w obecnym systemie winnym jest nie przestępca ale ten, kto nie potrafi się bronić. Nic nie zmieniło się od tysiącleci.

nultubprzedwczoraj
Oceniono 51 razy25
Ja tam się Herzogowi nie dziwię, że wkurzony. Walczy o 65mld zielonych z Polski a tu mu Netanjahu taki numer wycina…

Andrzej Jankowskiprzedwczoraj
Oceniono 51 razy23
a ja mam pytanie do premiera nataniachu to wymordowal palstyniskich starcow kobiet i dzieci w libanie sabra i szatli i czy ci ktorzy zywcem spalili chlopca palestyniskiego jego matke iojcazostali ukarani i czy ich domy zostaly zrownane z ziemia tak izrael robi gdy palestyniczy zabije zyda

iwa3543przedwczoraj
Oceniono 28 razy-8
@Andrzej Jankowski
Sprawdź najpierw kto na Bliskim Wschodzie mordował starców i dzieci – Żydów, potem sprawdź kto mordował na terenie Sabry i Szatili a dopiero wtedy ewentualnie się wypowiadaj ..a jeszcze lepiej nie rób tego

arenturmprzedwczoraj
Oceniono 14 razy6
@iwa3543
No cóż, krzyczą o antysemityzm a sami są u siebie nietolerancyjny, każdy kto nie jest żydem nie jest tam mile widziany, jest traktowany jak arab, w szczególności Ormianie, którzy tam żyli przed utworzeniem ich państwa. Nie mówiąc już, że wraz z Turcją negują ich ludobójstwo, są jacyś chorzy, chcą mieć monopol na to?!?!

plastus82przedwczoraj
Oceniono 12 razy-12
@iwa3543
idz spuść juche z nowordka na macę

Andrzej Jankowskiprzedwczoraj
Oceniono 6 razy0
@iwa3543
to ja mam do ciebie pytanie kto najechal na liban i kto doprowadzil do rujny liban przed agresja izraela liban byl zwany krajem szwajcarii na bliskim wschodzie

wirusxprzedwczoraj
Oceniono 19 razy17
Zdecydowana większość uznanych historyków zaprzecza nie tylko temu, by mufti Jerozolimy miał jakikolwiek udział w Holocauście, ale nawet, że doszło do jego rzekomego spotkania z Hitlerem.
———————————————————
„Rzekomego” ?! Przecież istnieją kroniki filmowe dokumentujące wizytę W.M.jerozolimy w III Rzeszy . Na zdjęciach widać jak „heiluje” ! Wystarczy poszukać

10 thoughts on “194 A jednak to prawda! Netanjahu: Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. Namówił go mufti Jerozolimy

  • Chyba nie do końca… wygląda na to, że jest w tym część prawdy… a on i jemu podobni zaplątali się już w zeznaniach… Już niedługo będzie opublikowany tu kolejny odcinek tej obrzezanej tragifarsy… a potem i kolejny…

   Polubienie

 1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Benjamin-Netanjahu-cywilizacja-zagrozona-przez-Panstwo-Islamskie-i-Iran,wid,17808743,wiadomosc.html

  akt. 30.08.2015, 02:45

  Benjamin Netanjahu: cywilizacja zagrożona przez Państwo Islamskie i Iran

  Premier Izraela Benjamin Netanjahu przebywający we Włoszech powiedział po spotkaniu z szefem rządu tego kraju Matteo Renzim, że obecna cywilizacja jest zagrożona przez islamski terroryzm oraz Iran. Netanjahu przestrzegał przed irańskim programem nuklearnym.

  Na konferencji prasowej we Florencji szef rządu Izraela oświadczył: „Cywilizacja jest oblężona przez walczące Państwo Islamskie (organizacja dżihadystyczna, która od ub. roku opanowała znaczne obszary Iraku i Syrii – przyp. red.), które chce podbić świat, ale jest także inne zagrożenie: islamskie państwo Iranu”.

  Program nuklearny Teheranu „nie ma celów cywilnych, lecz zbrojne” – dodał Netanjahu, którego rząd krytykuje zawarte niedawno porozumienie Zachodu z Iranem w sprawie polityki nuklearnej.

  Irański program to „wielkie zagrożenie dla przyszłości” – dodał premier Izraela. Ostrzegł, że Iran będzie miał „olbrzymi arsenał, który będzie wart miliony dolarów i który będzie zasilany milionami dolarów”. – To jest groźba dla całego świata, zwłaszcza dla Afryki Północnej, i utrudni to relacje z Iranem w najbliższych latach – ocenił Netanjahu.
  (…)

  ~as 6 godzin i 45 minut temu
  Akurat to Izrael jest większym zagrożeniem dla Polski niż Iran.

  ~wski 6 godzin i 47 minut temu
  Ten yd jest opętany.

  ~y 6 godzin i 43 minut temu
  najgorszym zagrożeniem dla cywilizacji jest sam izrael i zachłanni żydzi!

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17793044&title=Byly-minister-obrony-Izraela-Netanjahu-trzykrotnie-chcial-zaatakowac-Iran&kat=1356&ticaid=115d02&_ticrsn=5

   akt. 23.08.2015, 10:28

   Były minister obrony Izraela: Netanjahu trzykrotnie chciał zaatakować Iran

   Premier Izraela Benjamin Netanjahu trzykrotnie chciał zaatakować Iran, zrezygnował jednak, biorąc pod uwagę rekomendacje sił zbrojnych oraz ze względu na stanowisko USA – ujawnił Ehud Barak, były minister obrony i były premier Izraela.

   Operacje wojskowe wymierzone w Iran i mające na celu uniemożliwienie mu zbudowania broni nuklearnej, rozważane były w 2010, 2011 i 2012 roku – powiedział Barak w wywiadzie dla izraelskiej telewizji.

   W 2010 roku izraelski rząd chciał zaatakować Iran, ale dowódcy sił zbrojnych ostrzegli, że armia nie ma wystarczającej „zdolności operacyjnej” – powiedział Barak.

   Po raz kolejny operacja wojskowa rozważana była w 2011 roku, kiedy to dwaj ministrowie ze ścisłego gabinetu bezpieczeństwa kraju omawiali atak, ale ostatecznie zrezygnowali z tego planu.

   W roku 2012 następne rozmowy na temat ewentualnego ataku zbiegły się w czasie z manewrami wojskowymi, jakie siły zbrojne Izraela prowadziły wspólnie z USA. – Mieliśmy zamiar przeprowadzić (tę akcję) – powiedział Barak, wyjaśnił jednak, że ostatecznie uznano, iż zaatakowanie Iranu podczas wspólnych ćwiczeń z amerykańską armią byłoby złą decyzją, niezgodną z interesami USA i Waszyngton nie poparłby jej – doda były minister obrony.

   Reuters zastrzega, że jego dziennikarzom nie udało się skontaktować z rzecznikiem Netanjahu.

   Ehud Barak był premierem Izraela w latach 1991- 2001 oraz ministrem obrony między 2007 a 2013 rokiem.

   ~Stoicki Obserwator 17 godzin i 21 minut temu
   Najwieksze terrorystyczne panstwo ma Bliskim Wschodzie – Izrael.

   ~m2015-08-23 12:44
   Netanjahu to taki aktualny Hitlerek

   ~POTOZŁO 3 godziny i 38 minut temu
   Amerykański prezydent żeby mógł pomóc izraelowi osłabić irak=sadama husajna musiał mieć pretekst przed narodem amerykańskim a w szczegółności kongresmenami aby go zaatakować,więc izraelski mosad [służby specjalne izraela] zmanipulowały al-kaide która dokonała zamachów samolotowych na wieże word the center rękami nieświadomych kto im dokładnie to zleca muzułmanów.sadam zawsze planował wraz z innymi narodami arabskimi zniszczenie izraela państwa powstałego w latach sześćdziesiątych XX w na ziemiach arabskich,więc powód jakim jest wojna w iraku,afganistanie jest obrona izraela czyli zniszczenie rozwijających się obozów wojskowych powstających w tym celu i źródeł finansowania jakim i jest świat arabski.udział wszystkich krajów w tej wojnie to walka i śmierć żołnierzy tzw. koalicji antyterrorystycznej za izrael.żydzi cały czas knują żeby skłócić katolików z muzułmanami w europie dokonując zamachów rękami nieświadomych muzułmanów.

   ~tete 3 godziny i 22 minut temu
   I właśnie pisze książke „My fight” (niem. Mein Kampf), dlatego agencja Reutera nie może sie z nim skontaktowac.

   ~Mis 23 godzin i 24 minut temu
   Zaś największe terrorystyczne i bandyckie państwo na Świecie, to Rosja…

   ~Edgar 9 godzin i 35 minut temu
   To pewnie dlatego, że od 1991r. czyli od kiedy powstała jest zmuszona do ciągłej obrony?! Pewnie dlatego, że nie daje się rozkraść do końca dlatego jest takie bandyckie? Jakoś tak się dziwnie składa, że to bandyckie państwo nigdy nikogo nie zaatakowało pierwsze, nikogo nie bombardowało, nie okupowało i nie trzymało w Guantanamo.

   Polubienie

 2. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Koniec-rewolucji-islamskiej-w-Iranie,wid,17791063,wiadomosc.html

  kt. 22.08.2015, 11:58

  Koniec rewolucji islamskiej w Iranie

  Porozumienie atomowe zawarte w lipcu między Iranem i międzynarodowymi negocjatorami to oczywisty punkt zwrotny w stosunkach Republiki Islamskiej ze światem zewnętrznym, zwłaszcza ze Stanami Zjednoczonymi. Ale dlaczego pogodzenie się z rewolucją ajatollaha Ruhollaha Chomeiniego w Iranie zajęło USA o wiele dłużej niż pogodzenie się z rewolucją Mao Zedonga w Chinach?

  Oczywiście jednym z wyjaśnień przedłużającego się dwustronnego zamrożenia jest wypaczona dyskusja nad czymś, co George W. Bush niefortunnie nazwał „globalną wojną z terroryzmem”, w której Iran, obok Iraku i Korei Północnej, został zaliczony do międzynarodowej „osi zła”. W efekcie przedstawiciele USA uważali, że każdy gest w stronę dyplomatycznej normalizacji to niedopuszczalne uleganie reżimowi.

  Ale moralistyczna polityka zagraniczna administracji Busha stanowiła tylko wzmocnienie tonu, w jakim Ameryka zwracała się do Iranu od rewolucji islamskiej w 1979 r. I to właśnie historia oraz kierunek tej rewolucji o wiele pełniej i bardziej przekonująco wyjaśniają ostatnie wydarzenia.

  Twardogłowi

  Zapomnijcie o modelu rewolucji francuskiej – tak zwana reakcja termidoriańska, kiedy umiarkowana frakcja zakończyła rządy terroru Robespierre’a, była wyjątkiem we wzorcach współczesnych rewolucji. Typowy wzorzec w rewolucjach naszych czasów wygląda tak, że po umiarkowanej frakcji do głosu dochodzą twardogłowi. W Związku Radzieckim na przykład to właśnie aparatczycy po II wojnie światowej starali się eksportować rewolucję marksistowsko-leninowską, skazując świat na kilka dekad zimnej wojny.

  Podobnie było w Iranie. Po śmierci Chomeiniego w 1989 r. prezydentem został pragmatyczny Ali Akbar Rafsandżani, a po nim reformator Mohammad Chatami. Ale do gry weszli twardogłowi. Kiedy program reform Chatamiego nie przynosił efektów, Mahmud Ahmadineżad, mało znany oficer milicji Basidż, został w 2003 r. wybrany na mera Teheranu (do wyborów poszło zaledwie 12 proc. uprawnionych), a potem w 2005 r. pokonał Rafsandżaniego w wyborach prezydenckich.

  Ahmadineżad, fanatyczny wyznawca Chomeiniego, pierwszego imama rewolucji, przypomniał o jej populistycznych korzeniach. Promowanie agresywnej polityki jądrowej było kontynuacją walki Chomeiniego z Ameryką, czyli „Wielkim Szatanem”.

  Dopiero kiedy irańscy wyborcy mieli dość niekompetencji Ahmadineżada i w 2013 r. wybrali Hasana Rowhaniego, można było powiedzieć, że islamska rewolucja dobiegła końca.

  Stracone lata

  Czy Ameryka mogła uniknąć straty czasu za rządów Ahmadineżada? Jego poprzednicy mocno starali się, by naprawić stosunki ze Stanami Zjednoczonymi. Zachęcony zwycięstwem amerykańskiej koalicji nad Irakiem (odwiecznym wrogiem Republiki Islamskiej) podczas wojny w Zatoce w 1991 r., Rafsandżani w 1995 r. wysyłał bardzo wyraźne sygnały do USA, że gotów jest przywrócić stosunki dyplomatyczne.

  Administracja Clintona zignorowała starania Rafsandżaniego, a w następnym roku Kongres jednogłośnie przyjął ustawę o sankcjach wobec Iranu i Libii.

  Bill Clinton i jego doradcy mieli rzecz jasna aż nadto powodów do sceptycyzmu. Rafsandżani przynajmniej po części był zakładnikiem twardogłowej opozycji, która chętnie sabotowała jego inicjatywy w polityce zagranicznej precyzyjnie zaplanowanymi aktami terroryzmu we Francji, Niemczech czy Argentynie. Ale Clinton i jego sekretarz stanu Madeleine Albright wzięli za dobrą monetę propozycję następcy Rafsandżaniego – Chatamiego – złożoną na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w 2000 r., by za pomocą „dialogu cywilizacji” otworzyć „szczelinę w murze nieufności” między Iranem i USA.

  Niestety, najwyższy przywódca Iranu ajatollah Ali Chamenei zmusił swojego prezydenta i ministra spraw zagranicznych, by zrezygnowali z planowanych uścisków ręki z amerykańskim przywódcą i szefem dyplomacji.

  Ci, którzy liczyli na poprawę stosunków amerykańsko-irańskich, mieli się wkrótce srogo rozczarować. Najpierw w 2002 r. usłyszeliśmy przemowę Busha o „osi zła”. Potem, w lutym 2005 r., kiedy twardogłowy Ahmadineżad miał rozpocząć swoją pierwszą kadencję prezydencką, Bush formalnie odrzucił porozumienie nuklearne, mozolnie negocjowane przez Rowhaniego (wówczas przedstawiciela Chamenei w Najwyższej Radzie Bezpieczeństwa Iranu) i podpisane pod koniec 2004 r. przez Francję, Niemcy i Wielką Brytanię.

  Kiedy Iran rozglądał się po horyzoncie strategicznym, oczywiste wydawało się, że USA najechały na Irak, bo Saddam nie miał broni masowego rażenia. Dlatego upór Ahmadineżada przy nuklearnych „prawach” dla Iranu przysporzył mu popularności wśród irańskich mas i w klasie średniej.

  Rewolucja się skończyła

  Mimo społecznego rozczarowania erą Ahmadineżada ten nastrój jest w Iranie wciąż wyczuwalny. Ale porozumienie jądrowe osiągnięte przed miesiącem to efekt zupełnie innego kontekstu politycznego: prezydent Barack Obama chciał pozostawić po sobie układ z Iranem, a tym razem Rowhani, jako prezydent, mógł negocjować z pełnym wsparciem Chamenei, z którym (w przeciwieństwie do Chatamiego) ściśle współpracował.

  Ale są też inne powody sukcesu nuklearnych negocjacji: rewolucja islamska Chomeiniego z 1979 r. wreszcie dobiegła końca – i Chamenei to wie. Musi także wiedzieć, że eksport islamskiej rewolucji z szyickiego Iranu stracił swój urok, bo w sunnickim świecie najpierw zastąpił go globalny dżihad Al-Kaidy, a teraz tak zwane Państwo Islamskie i kalifat Abu Bakra al-Baghdadiego.

  Dla Iranu najważniejsza jest już nie ideologia, ale interes narodowy i Realpolitik. To dlatego Iran popiera teraz przeciwników rewolucyjnego islamu: Baszara Al-Asada walczącego z islamistami w Syrii i Huti ścierających się w Jemenie z Al-Kaidą. I dlatego nie tylko podpisał nuklearne porozumienie z „Wielkim Szatanem”, ale taktycznie współpracuje z nim w walce z Państwem Islamskim, czyli wspólnym wrogiem. Rewolucja się skończyła, więc współdziałanie w innych obszarach zapewne stanie się równie atrakcyjne.

  Saïd Amir Arjomand – założyciel Association for the Study of Persianate Societies, jest profesorem socjologii i dyrektorem w Stony Brook Institute for Global Studies na uniwersytecie stanu Nowy Jork w Stony Brook.

  ~Lm 4 godziny i 10 minut temu
  Rewolucje są zawsze wspierane z zewnątrz. Rotszyldowie i banki mogłyby dużo powiedzieć na ten temat . Ich cel jest niezmienny i od tysiącleci ten sam: zmiana stosunków własnościowych na danym terenie i kontrola nad surowcami. I Iranie było trochę inaczej

  ~seboc 4 godziny i 50 minut temu
  Iran to przepiekny i przyjazny kraj a Iranki to najpiekniejsze kobiety na swiecie.

  ~dystart 3 godziny i 39 minut temu
  ciekawi mnie nienawiść Żydów do Iranu, przecież Persowie wyzwolili Izraelitów z niewoli Babilońskiej niegdyś. Teraz Żydzi sami oddali się pod opiekę kolejnego Babilonu bez rozlewu krwi

  ~sasdacsascdcsd 3 godziny i 4 minuty temu
  Goldberg nie cierpi konkurencji.

  ~goldberg 1 godzinę i 30 minut temu
  Persja to Persowie, Iran to Irańczycy. Ci drudzy wyparli tych pierwszych ze swojej ojczyzny po tzw. rewolucji i obaleniu Pahlawi’ch. Persowie w większości żyją na emigracji , dużo ich jest w Polsce. To baaaardzo światli i wykształceni ludzie – większość jest lekarzami. Mam przyjaciół wśród Persów oni bardzo szanują Żydów. I mała uwaga – nie ma gorszej obrazy dla Persa jak nazwać Go Arabem. Prawdziwy Pers zna ale nie posługuje się językiem arabskim! Po tym poznasz Persa. Ci ludzie mają olbrzymie poczucie dumy i honoru. Przyjaciół traktują tak jak powinno się traktować przyjaciół, zawsze mogę liczyć na ich pomoc. Nie ma w moim życiu ważniejszych przyjaciół nad Persów.

  ~bobi 4 godziny i 34 minut temu
  USA sie pogodzily, bo chcialy dodatkowo uderzyc w Rosje. Problem byl po stronie Amerykanow, nie Iranu. Iran jest tam gdzie byl i zwrotu w polityce specjalnego nie ma. To nam saczyly amerykanskie agencje informacje jak to Ahmadinedzad i inni wygrazaja calemu swiatu i szykuja nam nuklerna zaglade. Trudno aby palali miloscia do USA – urzadzili im razem z innymi panstwami Zachodu pieklo. Oczywiscie rekami Saddama, ale bron i pomoc miala jawne zrodlo. Gdy uderzal on bronia chemiczna na pozycje Iranczykow, jakos nikt nie krzyczal o humanitaryzmie. Byla wojna z rewolucja islamska… Nie miejmy zludzen, Iran bedzie szukal sojuszu z Chinami lub Indiami+Rosja w dluzszym okresie. USA to zaden sojusznik dla kogokolwiek spoza NATO. Rozegra tylko dany kraj jak mu wygodnie, jak sie najbardziej oplaca.

  ~ciekawski 4 godziny i 35 minut temu
  Ciekawe porównania: Ahmadineżad był twardogłowy a Bush już nie…

  ~Polak 4 godziny i 20 minut temu
  Amerykanom strach żić ściska że przystąpienie IRANU do współnej waluty wschodnioazjatyckiej z częścią Europejskich krajów doprowadzi oś zła amerykańskich terrorystów do szybkiego upadku . Nie mają pokrycia w złocie nawet na dziesięć % swych falsyfikatów dolarowych , których produkcja trwa bez przerwy. A na podtarcie tyłka sie nie nadają ze względu na szkodliwe substancje w farbach tej makulatury.Niemcy już też produkują euro bez przerwy jako właściciele już pół europy i9 też zmacza majtki Merkelowa Stazi.

  Polubienie

 3. http://o2.pl/hot/tyle-niemcy-zarabiali-na-auschwitz-milionowy-biznes-5922973407589505g

  Tyle Niemcy zarabiali na Auschwitz. Milionowy biznes

  1 z 10: Auschwitz-Birkenau

  Auschwitz-Birkenau wszystkim kojarzy się jednoznacznie ze śmiercią i Holokaustem. Niemcy traktowali obóz koncentracyjny jak „przedsiębiorstwo”, które musiało przynosić zyski. Brzmi okrutnie? Taka jednak była smutna prawda.

  Każdy zna historię obozów śmierci, ma przed oczami komory gazowe i wychudzonych ludzi w pasiakach. Zgodnie z tezą z książki „Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie” Timothy’ego Snydera pierwotnym celem Auschwitz było zebranie w jednym miejscu osób pochodzenia żydowskiego i wysłanie ich na wschód jako robotników, którzy mieli budować nowe niemieckie imperium na podbitym ziemiach. Do budowy nowego imperium niemieckiego potrzeba było sporych środków, głównie finansowych.

  3 z 10: Wagony

  Przerażającym widokiem były zatłoczone wagony pełne ludzi zmierzające do Birkenau, a zaraz za nimi – podczepione wagony z dobytkiem przyszłych więźniów. Niemcy mamili Żydów możliwością osiedlenia się na nowych terenach. W dozwolonym 30-kilogramowym bagażu Żydzi starali się zmieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, tj. żywność, ubrania, kołdry, garnki, ale także specjalistyczne sprzęty, które były konfiskowane przed wejściem do wagonu.

  4 z 10: Kanada

  Ukradzione przedmioty składowano w barakach, które nazywano „składami ruchomości” (z niem. Effektenlager). Więźniowe w swojej gwarze nazywali magazyny „Kanadą”, bo ten kraj kojarzył się wówczas z bogactwem i dobrobytem. Rzeczy, które ulegały zepsuciu lub mogły być użyte na potrzeby obozu, od razu przeznaczano na jego funkcjonowanie – były to np. żywność, ubrania, garnki. Najlepsze i najbardziej wartościowe przedmioty przekazywano do Rzeszy lub rozdawano folksdojczom.

  5 z 10: Odzież

  Dobrej jakości odzież, futra i inne części garderoby były starannie myte i dezynfekowane; dbano o to, żeby nie było widać na nich krwi lub uszkodzeń. Prawdopodobnie grube futra trafiały do żołnierzy Wehrmachtu walczących na wschodzie. Pieniądze i kosztowności – do Banku Rzeszy. Według Eweliny Olaszek z ciekawostkihistoryczne.pl 30 kwietnia 2014 roku z Auschwitz wysłano dwie przesyłki zawierające 124 940 złotych, 20 415 rubli, 1858 lei rumuńskich, 825 franków belgijskich, 576 koron czeskich oraz ponad 1,5 kg złota i 4,5 kg srebra. To były zaledwie dwie z kilkudziesięciu podobnych paczek.

  6 z 10: Złoto z zębów

  W obozie w Auschwitz zysk przynosiły nawet zwłoki zamordowanych ludzi. Cennym „surowcem” okazały się zęby więźniów, a właściwie metale, z których te zęby były wykonane. Skala wyrywania zębów była ogromna – w ciągu ok. 200 dni w 1942 roku wyrwano ponad 16 tysięcy zębów ze złota i innych cennych kruszców. W krematoriach powstawały specjalne pracownie złotnicze, których głównym zadaniem było odzyskiwanie złota z uzyskanych materiałów lub przetapianie tego metalu.

  7 z 10: Włosy na produkcję pończoch

  Kolejny pomysł na biznes Niemcy upatrzyli we włosach więźniów. Nie miało znaczenia źródło pochodzenia włosów, czy zostały ucięte za życia, czy już po śmierci. Powstał nawet specjalne komanda, których zadaniem było zbieranie włosów, ich dezynfekcja oraz suszenie. Zebrany materiał wysyłano do fabryk, gdzie wytwarzano z nich filc, przędzę oraz pończochy dla załóg łodzi podwodnych. Po odbiciu obozu przez aliantów znaleziono jeszcze 7 ton niewykorzystanych włosów.

  8 z 10: Rolnictwo

  Najbardziej znanym i najszerzej stosowanym sposobem zarobku było jednak wykorzystywanie taniej siły roboczej. Na początku niewolnicza praca miała zapewnić obozowi samowystarczalność i spowodować automatyczną eksterminację. Później powstawały gospodarstwa rolne, na których więźniowie Auschwitz ciężko pracowali. Zajmowały one obszar prawie 4 tysięcy hektarów.

  9 z 10: Oświęcim

  Osadzeni w obozach śmierci, którzy nie pracowali na roli, mieli inne zadanie. Na terenie obozu powstały szwalnie i zakłady przemysłowe, których zadaniem było wytwarzanie luksusowych przedmiotów dla załogi obozu oraz produkty na zamówienie państwa lub Rzeszy. Wiele z tych warsztatów powstało w samym Oświęcimiu. W Auschwitz pojawiły się także duże koncerny przemysłowe. W szczytowym okresie produkcji obóz pracy we wsi Monowice zatrudniał ponad 11 tysięcy więźniów, pracujących bez przerwy po kilkanaście godzin dziennie.

  10 z 10: Zyski za cenę życia

  W 1943 roku dochody III Rzeszy z pracy więźniów Auschwitz wyniosły około 15-20 milinów marek. Zaledwie rok później suma ta wynosiła już 30-40 mln. Biorąc pod uwagę koszty utrzymania obozu i więźniów, czysty zysk państwa wynosił ponad połowę przychodu. Szkoda tylko, że każda zarobiona marka kosztowała ludzkie cierpienie i życie.

  taki tam 3 godziny temu
  Moim zdaniem ten materiał bardzo krzywdzi Niemców. To nie Niemcy napadli na Europę, to nie Niemcy mordowali niewinnych ludzi i ograbiali ich z dobytku. Tych niegodziwości dopuszczali się tylko NAZIŚCI. Niemcy nie mieli z tym nic wspólnego. To taki porządny i prawy naród. Po prostu wzór do naśladowania

  paulina_189 godzinę temu
  tylko zydow tam mordowali? oboz zostal zalozony dla polskich zolnierzy, to tysiace z nich byly pierwszymi ofiarami obozu, nastepnie miliony polakow z lapanek! za zabicie 1 niemca ginelo 100 polakow, taka byla zasada! co to za bzdury z tymi zydami, owszem zydzie tez gineli w obozach zaraz obok romow, polakow i wielu slowian!!!

  Polonez 2 godziny temu
  Jacy żydzi ? W Oświęcimiu siedzieli pracowali i ginęli Polacy ! Żydzi byli tam na stołkach decyzyjnych ! Dosyć kłamstw !

  Antyszwab 2 godziny temu
  Bzdedy i hipokryzja polaczków.I. Juz dawno skumali się z potomkami hitlera i włażą szwabom bez mydła. Helmuty sa winni Polsce 40 bln $ a Europie i światu ponad 350 bln. Dzisiejsze szkopy i następne pokolenia tych potomków furera beda korzystac z zasobów!

  PAN POLAK 2 godziny temu
  Oświęcim był i jest własnością IG Farben obecnie znanej jako BASF Simens etc ! Szczepionki opryski chemia na raka to wszystko oni ! Oświęcim nadal zarabia dla Niemców ! Zdziwieni ? Heil !

  TuSSk 2 godziny temu
  A teraz my mamy płacić odszkodowania ?

  longman 4 godziny temu
  A co z lekami i szczepionkami testowanymi na więźniach, powstały patenty na leki na których koncerny niemieckie zarabiają kilkaset procent!!! Dlaczego nie jest odwiedzany obóz Birkenau?

  nick 4 godziny temu
  spodziewałem się trochę rzetelniejszych informacji.. np. niemieckie koncerny które wyrosły z pracy przymusowej.. na pierwszym miejscu chyba siemens?

  laykonik 3 godziny temu
  A wszyscy się zastanawiają dlaczego Bayer-owska aspiryna jest taka dobra i skuteczna. Wystarczy uświadomić sobie, że firma Bayer powstała z IG-Farben

  dzisiejsza farmacja bazuje… 19 minut temu
  Książka: Ernst Klee. Auschwitz. Medycyna III Rzeszy i jej ofiary.

  Polubienie

 4. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/list-do-zagranicznych-mediow-przed-rocznica-wyzwolenia-obozu-auschwitz


  Lokalizacja obozów koncentracyjnych w czasie II wojny światowej. Większość z nich znajdowała się na terenie III Rzeszy. Źródło: Wikipedia

  List do zagranicznych mediów przed rocznicą wyzwolenia obozu Auschwitz
  Dodane przez wachmistrz_Soroka
  Opublikowano: Poniedziałek, 25 stycznia 2016 o godz. 09:09:51

  W związku ze zbliżającą się rocznicą wyzwolenia obozu Auschwitz, do zagranicznych mediów zostanie rozesłany list, który ma na celu zapobiec używania kłamliwego sformułowania „polskie obozy koncentracyjne”.

  W porozumieniu z MSZ akcję prowadzi Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom. Adresatami są głównie niemieckie media, gdzie między 26 a 27 stycznia pojawia się wiele artykułów dotyczących wkroczenia Armii Czerwonej do Auschwitz. Po otrzymaniu takiego listu, trudniej im będzie wytłumaczyć się z użycia sformułowania „polskie obozy koncentracyjne”.

  – Chodzi o to, by nie pojawiały się te oszczerstwa w druku, bo one zatruwają relacje polsko-niemieckie. Zwłaszcza w tym trudnym momencie, kiedy Niemcy wywierają nacisk na polski rząd i polskie społeczeństwo w celu przyjęcia tych warunków, które oni nam narzucają w związku z imigrantami, albo też chcąc obalić rząd RP – mówił Maciej Świrski, prezes Reduty.

  „Polskie obozy koncentracyjne” (ang. Polish concentration camps) to błędne określenie stosowane w niektórych mediach, publikacjach, w tym również w opracowaniach historycznych w odniesieniu do niemieckich, nazistowskich obozów koncentracyjnych znajdujących się w granicach okupowanej od 1939 roku przez Niemców Polski. Termin „polskie obozy koncentracyjne” nie tylko wyznacza położenie geograficzne tych obozów, ale sugeruje, że zakładali je i zarządzali nimi Polacy. Według niektórych poglądów sformułowanie wprowadzane jest celowo jako propaganda wymierzona w państwo polskie. Spotyka się także określenia pochodne jak „polskie obozy zagłady” (ang. „Polish death camps”) lub „Polski Holocaust” (ang. Polish Holocaust), niem. »polnische Häuser des Todes« – »Polish death houses«, »polnische Vernichtungslager«, »polnische Vernichtungslager Sobibor und Treblinka«.

  Państwo polskie, organizacje pozarządowe oraz środowiska polonijne od lat próbują przeciwdziałać pojawianiu się tego określenia w przestrzeni publicznej.

  Polubienie

 5. to ja tylko dodam w temacie:

  Bardzo dziękuje Ci Tom za ten film! Gross, Tokarczuk, Wegener, Obama, Comey… i inni wam podobni mali Goebbelsi i przeciw-polscy, przeciw-słowiańscy oszczercy i kłamcy… napawajcie się… także i waszą jewropejska i usraelską spuścizną, skoro ośmielacie się zaprzeczać faktom!!! 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.