217 Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia imigracji, czyli lewackie pomieszanie z obrzezanym poplątaniem, czyli jak stanąć przed ścianą swojego własnego tyłka, czyli żydowska tragikomedia

~Foto Shop : Przyjrzalem sie zdjeciu. Przyjrzyjcie sie tez! Czy jest mozliwa na jednej focie taka zmiana swiatla i ostrosci jak jest pomiedzy kobieta z dzieckiem a innymi postaciami? I co to za fragmenty postaci za jej glowa?

~147 do ~Foto Shop: Fotomontaż !!!! Jaka normalna Matka , okutana pod szyję , pozwoli żeby jej dziecko bose nóżki miało ??? Ordynarna ustawka !!!!!

Pamiętacie jeszcze te wszystkie jęki różnych takich tęczowych żydokomuchów, lewackich pismaków, bezpłciowych gwiazd jewropejskiego kina i sztuki, „Polaków” z pozamienianymi nazwiskami itd, a wszystko to z okazji rzekomego polskiego i środkowoeuropejskiego przeciw-semityzmu, tego czegoś nazywanego przez nich homofobią, xenofobią, (czyli rzekomym strachem przed pederastami i xenami), rasizmem, dyskryminacją, brakiem współczucia, eee… co by tu jeszcze..? Nie jestem ani Grossem, ani Holland, ani, Żakowskim, ani Najmurkiem, ani… żadnym z tych co tak gardłowali i gardłują, za gorącym przyjmowaniem islamskich terrorystów i mam głęboko w dupie, to co mówili i mówią oni… nieomylni i postępowi Jewropejczycy. HOWGHT!!!

Pamiętacie?

Jeśli nie pamiętacie, to przeczytajcie sobie to, co zamieszczaliśmy tu z tej okazji od kilku miesięcy… bo teraz… zaraz już za chwile… już za momencik… Piątek z Pankracym zacznie się kręcić! Zacznie się kręcić Pankracy z Panem, czy wszystkie buzie już roześmiane?

Pamiętacie Barbarę Spectre i to, co ona i jej pustynno-syjonistyczno-żydokomunistyczni kumple przygotowali nam Europejczykom, jako „ich wkład ubogacający” Naszą Kulturę i Tradycję? Najpierw przypomnę to, by potem przejść do ich samo zaprzeczenia, jakie właśnie obserwujemy.

https://skribh.wordpress.com/2015/09/09/161-przyszlosc-jewropy-wg-towarzysza-wlodzimierza-cimoszewicza-i-jego-towarzyszy-czyli-kiedy-i-na-kogo-pierwszego-zaczna-polowac-muzulmanie-w-islamizowanej-jewropie-na-tzw-zydow-pederastow-lewak/

A fuj obżydliwi rasiści żydowscy z Niemiec, a fuj (a właściwie a goj), jak wy tak możecie?!! 🙂

Ciekawe kiedy np. taki Żakowski wysmaruje w GWN odpowiednio oburzony politycznie poprawny tekst, żeby zasadzić należytego kopa tym nowym… eee żydowskim islamofobom? Hm… tylko jak tu teraz krytykować tych biednych i zastraszonych tzw. żydów za to, że boją się tych miłujących pokój islamskich imigrantów i ich wspólnej przecież tradycji miłości i tolerancji?!! No do roboty roboty, podciągnijcie swoje skarpety pod szyję i dalej mi tu ich, czyli w sumie siebie obsmarowywać tym czymś, w czym tak z uwielbieniem pławicie się od początku istnienia tej waszej zbrodniczej pustynnej tradycji! OJ coś nie zazdroszczę wam wszystkim, oj nie zazdroszczę. Hehehe… 🙂

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dysonans_poznawczy
Dysonans poznawczy – stan nieprzyjemnego napięcia psychicznego, pojawiający się u danej osoby wtedy, gdy jednocześnie występują dwa elementy poznawcze (np. myśli i sądy), które są niezgodne ze sobą. Dysonans może pojawić się także wtedy, gdy zachowania nie są zgodne z postawami. Stan dysonansu wywołuje napięcie motywacyjne i związane z nim zabiegi, mające na celu zredukowanie lub złagodzenie napięcia.
(…)

W celu zmniejszenia tego waszego dysonansu poznawczego, towarzysze, proponuję małe sado-maso biczowanko!

Jeśli teraz ktoś z tych lewitujących lewicujących lewych Lewitów, czy ich (w imię wyższych celów) na smyczy trzymanych politycznie poprawnych ujadaczy i opluwaczy innych niż oni, napisze coś nieładnego o Słowianach (choć nie tylko) i Naszym rzekomym, czymś tam… no to najpierw niech ta osoba wytrze sobie swoja własną kupę ze swojego własnego nosa, bo bez zrobienia tego, każdy z nich wyglądać będzie nadal tylko, jak jakiś klaun z albańskiego cyrku, rozmamłany, w za dużych butach, z wiecznym grymasem niezrozumienia i  zdziwienia wymalowanym na wykrzywionej twarzy… 🙂

Nie cierpię każdego cyrku, a szczególnie nie cierpię występujących tam klaunów, bo wcale nie są śmieszni, chociaż z drugiej strony, może ja zwyczajnie nie rozumiem tego ich całego obrzezanego poczucia humoru… Już srogo kajam się za to! 🙂

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/centralna-rada-zydow-w-niemczech-domaga-sie-ograniczenia-imigracji/md29h5

Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia imigracji

Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia liczby imigrantów. Szef organizacji Josef Schuster powiedział dziennikowi „Die Welt”, że uchodźcy pochodzą z kręgów kulturowych, w których nietolerancja jest na porządku dziennym.

 • Wcześniej czy później nie unikniemy wprowadzenia limitu – powiedział Schuster w wywiadzie dla „Die Welt”.

Jego zdaniem władze powinny kontrolować, kto wjeżdża do kraju. Schuster wskazał na problem integracji imigrantów.

 • Wielu uchodźców ucieka przed terrorem stosowanym przez Państwo Islamskie, pragnąc żyć w pokoju i wolności. Równocześnie uchodźcy ci pochodzą z kręgów kulturowych, których stałym elementem są nienawiść do Żydów i nietolerancja – powiedział szef środowisk żydowskich w Niemczech.

Jak dodał, problemem jest nie tylko podejście do Żydów, lecz także równouprawnienie kobiet oraz stosunek do homoseksualistów.

Zdaniem Schustera przyczyną braku tolerancji nie jest islam jako religia, lecz sytuacja w krajach pochodzenia uchodźców.

Od początku roku w Niemczech zarejestrowano ponad 900 tys. imigrantów. Większość z nich pochodzi z Syrii, Iraku i Afganistanu.

Centralna Rada jest głównym przedstawicielem liczącej ponad 100 tys. osób społeczności żydowskiej w Niemczech. Większość z nich przyjechała do Niemiec w latach 90. z krajów byłego ZSRR.

~Moher49 : Niech zatem żydzi niemieccy zwrócą się do głównego sponsora emigracji, żyda pana Georga Sorosa.

~abc : Mordować biały człowiek – dobrze, mordować Żyda – źle. Muzułmanie mogą napadać białych – dobrze, ale jak przy okazji dostanie się Żydowi-ajajaj. Przy okazji – wśród ortodoksyjnych Żydów homoseksualizm jest potępiany, więc bez przesady, ze tacy są tolerancyjni.

~oglot : „Zdaniem Schustera przyczyną braku tolerancji nie jest islam jako religia, lecz sytuacja w krajach pochodzenia uchodźców.” No i dlatego właśnie szeregi islamistów zasilają kontyngenty trzeciego pokolenia muzułmanów z Francji, Niemiec, Belgii Holandii, Anglii, Norwegii, Danii, i Szwecji. jada na wojnę z powodu sytuacji w ich krajach pochodzenia, bo jest tam za mało szariatu i zamordyzmu islamskiego.

~krajan : A to ci dopiero , Cantralna Rada Zydow w Niemczech domaga sie ograniczenia liczby imigrantow bo sa kulturowo nietolerancyjni i nienawidza Zydow . A od kiedy to Zydzi sa kulturowo tolerancyjni wzgledem innych narodowosci i kultur . Przeciez to Zydzi panosza sie w wielu krajach nazucajac swoje zdanie a gdy ktos sie sprzeciwia lub nie zgadza zaraz jest krzyk o antysemityzmie ….

~Stalownik : Zastanawiam się czy żydzi w Niemczech występują pod rodzimymi nazwiskami, czy tak jak w Polsce pod zmienionymi. Dlaczego dopuszcza się w Polsce że nawet przy staraniu się o stanowiska państwowe, żydzi się kamuflują, Przecież od czasu Gierka na stanowiskach prezydentów, premierów i innych odpowiedzialnych stanowiskach byli żydzi zakamuflowani, a ich nazwiska były ukryte w tajnych wykazach
przy administracji państwowej. Chodzi o to, że wyborcy na pewno nie zagłosowaliby na takich kandydatów. Drodzy Polacy! Widzicie jak jesteśmy okłamywani?

~camerka do ~Stalownik: Akle jesteście naiwni. A komu oddaliscie wladzę w 1989 r. Jak nazywa się naprawdę Wałęsa, Kwasniewski, kaczyński kto pracuje w sejmie senacie itd

~Polak patriota do ~Stalownik: przykłady : stolzman , szechter , borowski -vel brrman , lewartow vel mgieremek , kuroń vel bauman..itd tfu zaraza

~j.g do ~Stalownik: Zydzi przewaznie nosza niemieckie nazwiska.Dlaczego mieliby je zmieniac w Niemczech?

~Reich do ~Stalownik: Wielu członków Nowoczesnej występuje nadal nad nazwiskami niemieckimi lub jidysz, zatem nie wszyscy się kamuflują.

~Wydra do ~Stalownik: Tak. Żydzi żyjący na obszarze pruskim z nakazu cesarza otrzymali niemiecko brzmiące nazwiska bo własnych nie mieli.Wytypowany był do tego zadania cesarski urzędnik który przy tej okazji zarobił kupę pieniędzy bo bogatsi Żydzi kupowali sobie porządnie brzmiące nazwiska ,natomiast biedacy otrzymywali przez jego złośliwość, że nie ma z nich żadnej kasy, nazwiska z urzędu i w przetłumaczeniu na nasz język kojarzyły się nie ciekawie np. Swińskiogon, Łysakoza lub Swińskiwspinacz, [Schweinsteiger].

~fessta do ~Stalownik: mysle ze podobnie jak w polsce zmienili nazwiska…tylko ze tam nie nazywaja sie warszawscy krakowscy czy wroclawscy tylko adekwatnie ..david berlinauer , miron munischer itp itd 🙂

~lionsjo : Ale się żydy pewnie czują!!! a oni to co? niech ich też deportują z Niemiec i Europy bo oni są też imigrantami. W sumie z tej imigracji islamistów jest jeden plus a właściwie dwa 1….to ze zydy boja się że kasę im zabiorą a 2 to że może muzułmanie zaczną likwidować zydów. Dwa plusy które przykrywają wszystkie minusy. Niech zydy sobie rządzą w USA ich kraju a nie w Europie gdzie są takimi samymi gośćmi jak islamiści. ale mają tupet. Znów podnoszą łby i może sie zdarzyć że ktoś im w końcu te łby …..!

~marianna do ~lionsjo: tak dokladnie jest. tego ich uczy ich religia i rebe . zyd jest wybrancem boga a reszta to goje. ale ciekawie opowaida o tym wikipedia. warto poszukac w googlach. wystarczy wpisac haslo; islam i juz na samym poczatku jego objasniania moze 6 lub 7 linijka informuje ze islam jako religia powstal w 7 w. naszej ery i ze wodz chazarow z trzech religii jakie byly w tamtym czasie wybral judaizm, ktorego najwazniejsza cecha jest owo wybranstwo boze (talmudyczne) , ktore wywyzsza zydow a ludzi, ktorzy nie sa wyznawcami owej wiary skazuje na role bydla , niewolnikow, kogos gorszego. teraz zas doszla nastepna ideologia majaca uwolnic ziemie od nadmiaru ludzi wszelkimi dostepnymi srodkami i to jest robione pod okiem banksterow, iluminatow , masonow, kukiel w rzadach , ktore niby to wybiera lud w wyborach demokratycznych.(-pseudo). ladnie to teraz widac w polsce kiedy jako narod wybieramy demokratycznie nasze wladze ale nikt nie rozlicza z niczego wladz poprzednich,ot najwyzej sie to dzieje na zasadzie pyskowki medialnej, jakies szwindle konszachty korupcja posluchy i dalej nic, pelna bezkartnosc wladz odchodzacych i nastepna pelna bezkarnosc nastepcow. caly czas sie to w polsce odbywa odkad siega moja pamiec a urodzilam sie w 1956 roku wiec kawalek historii znam z autopsji.

~marianna do ~marianna: skad sie wzial islam? czytaj w podanym zalaczniku w siodmej linijce tekstu. opiera sie na talmudycznym wybranstwie przez boga , ktore przypisywali sobie zydzi lub jakies zydowskie plemie a po nich to wybranstwo przejeli chazarowie. o chazarach warto sobie tez poczytac ale to juz podam w innym linku. na razie pozdrawiam

~Żydzi ich znają więc powinniśmy ich słuchać, ale sami są ich warci : I talmud i koran stawia swoich wyznawców ponad innymi. W skrócie talmud nie uznaje własnosci goja (czyli naszej) bo wszystko należy się żydom, a koran za to twierdzi że na muzułmana powinien pracować niewierny. Obie religie zabraniają przyjaźni z innowiercą, ale namawiają do jej udawania by przyjaźń wykorzystać. Talmud – do oszukania/okradzenia, a koran do zarżnięcia niewiernego. Koran też zabrania jakiejkolwiek pomocy niewiernemu. Te religie nie dadzą się nikomu asymilować, chyba że wyrzekłby się wiary. Ale nikt z muzułmańskiej rodziny i podobnie z żydowskiej tego nie zrobi. Muzułmanie by takiego popisowo ukatrupili, a żydzi wydziedziczyli. Nie ma więc nadziei na asymilację. Co więcej są opracowania pokazujące rozwój sytuacji w krajach gdzie ci napływowi się pojawili… To co się dziej jest porażające. Jak bardzo aktywne są te grupy i jak efektywnie działają omamiając gospodarzy. Już przy 20% będziemy mieli elementy szariatu w prawie państwowym! Niedawno w prasie można było przeczytać o duńskiej nastolatce która zabiła matkę z Irakijczykiem która nie aprobowała związku. I o niemieckiej policjantce która ledwie uszła z życiem bo zaatakował ją żyjący od 15 lat w Niemczech Irakijczyk… leży na intensywnej terapii. Co ciekawe Irakijczyk próbował już morderstwa w Niemczech i dostał tylko nadzór elektroniczny!!! Dla mnie to najeźdźcy (hidża) a nie uchodźcy.
Przyjmujmy Gruzinów, buddystów, ostrożnie Ukraińców itp. Powinniśmy mieć system jak w stanach czy Australii gdzie przyjmuje się tylko ludzi wykształconych z potrzebnym zawodem, z gwarancją pracy, a nie jak leci, tylko dlatego, że to uchodźca

~red : a czym się różni żyd od araba, ta sama rasa

~ola do ~red: Odpowiem na to pytanie. Pewien żydowski profesor zbadał genotyp współczesnych Izraelczyków i porównał z genotypem Żydów z czasów Chrystusa. I co się okazało? Że potomkami Żydów z czasów Chrystusa są … Palestyńczycy! Żydzi mieszkający w Izraelu mają zupełnie inne geny. Nie było żadnego wygnania Żydów Z Izraela. Rzymianie nigdy nikogo nie wypędzali, tylko sobie podporządkowywali. Żydzi na świecie, to osoby nawrócone na judaizm. Po powstaniu Izraela przyjechali jako potomkowie rzekomo wypędzonych. Ten profesor po opublikowaniu badań został przez władze Izraela skrytykowany, zgadnijcie dlaczego?

~imas do ~ola: juz ci odpowiadam, żydzi to chazarowie czyli nie semici no może 10% żydów to semici ktoży zawsze tam mieszkali bo nie przeszli na islam, historia jest oszukana masz rację nie było żadnego wygnania z Egiptu, semici to Arabowie więc nie powinno się mówić antysemityzm

~czytelnik do ~Rafał: Ten profesor to Shlomo Sand urodzony w roku 1946 w Linz jako syn polskich Zydow. Uczy historii na uniwesytecie w Tel Aviv. Reszty poszukaj w Internecie. Nie znajac faktow nie mozesz z gory zakladac, ze nie istnieja…::))))))

~am : Z tego chaosu wychodzi jedna nauka. Gdyby Niemcy siedzieli spokojnie u siebie i nie rozrabiali to dziś byliby największym mocarstwem na świecie. Stracili mnóstwo ludzi i terytorów w I i II Wojnie Światowej. Potem przyjmowali Turków i teraz róznej masci imigrantów i tak jak Szwedzi przestaną byc sobą u siebie. Ci terrorysci z Belgii to drugie pokolenie frustratów. Polska przed wojną tez była wielonarodowa. Powodowało to ciagłe konflikty z zabójstwem prezydenta Naruszewicza włącznie. Teraz nasze animozje PIS z PO to będzie mały pikuś jak wpuscimy terrorystów do kraju. Ludziska to wiedzą i dlatego PO i Lewica padła w wyborach.

…..

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-kod-do-demokracji/fqlekd

„Gazeta Wyborcza”: KOD do demokracji

Nie chcemy Polski zamkniętej dla myślących inaczej, niż każe władza – deklaruje Komitet Obrony Demokracji, spontaniczny ruch w internecie powstały w reakcji na pierwszy tydzień rządów PiS – pisze „Gazeta Wyborcza”.

Jak relacjonuje „GW”, członków KOD wciąż przybywa. W sobotę, 21 listopada, grupa na Facebooku liczyła 3,5 tys. osób, wczoraj wieczorem (w niedzielę, 22 listopada) – ponad 25 tys.

Symbolem grupy jest opornik – w stanie wojennym noszony na znak oporu wobec władz PRL.

KOD założył 47-letni informatyk Mateusz Kijowski, dotąd niezaangażowany politycznie. Zainspirował go tekst „Trzeba założyć KOD” Krzysztofa Łozińskiego, b. współpracownika Komitetu Obrony Robotników.

Twórcy KOD: demokracja jest w Polsce zagrożona

Jak można przeczytać w regulaminie KOD zamieszczonym na profilu nowo powstałej organizacji na portalu społecznościowym Facebook, nie jest ona związana z żadną siłą polityczną. „Do grupy należeć może każdy, niezależnie od przekonań politycznych, religii, narodowości, rasy czy orientacji seksualnej, z wyjątkiem osób jawnie popierających łamanie zasad Konstytucji RP i praw człowieka bądź przyczyniających się do ograniczenia swobód demokratycznych w naszym kraju” – napisano.

„Nie chcemy Polski totalitarnej, zamkniętej dla myślących inaczej niż każe władza, nie chcemy Polski pełnej frustracji i żądzy rewanżu. Chcemy, żeby w Polsce było miejsce dla wszystkich Polaków, równych wobec prawa, z ich przekonaniami, opiniami, etyką i estetyką. Nie godzimy się na zawłaszczanie państwa, dzielenie Polaków na lepszych i gorszych, pogardę dla »innego«. Nie ma też naszej zgody na poglądy godzące w zasady demokracji i prawa człowieka” – czytamy na stronie grupy.

Członkowie Komitetu Obrony Demokracji zapraszają do współdziałania wszystkich, dla których „ważne są wartości demokratyczne, bez względu na poglądy polityczne i wyznanie”. „Nie zgadzamy się na łamanie Konstytucji i wprowadzanie, z nadużyciem mechanizmów demokracji, rządów autorytarnych. (…) Łączy nas to, że jesteśmy ludźmi wolnymi i chcemy nadal mieszkać we własnym, demokratycznym kraju, w którym nikt nie będzie nam nakazywał jak mamy żyć i jakie wartości wyznawać” – napisano dalej.

~zjs : Kto czyta „giewu” ten sam sobie szkodzi. Najgorzej jak inicjatywa przeradza się w farsę. Tak jest z każdą akcja „giewu”. KOD to wielka mistyfikacja zwłaszcza, ze inicjatorzy tego „bunciku” robią analogię do KOR-u. Chciałem przypomnieć, że założycielem KOR-u był złowrogi( dla lemingów) Antoni Macierewicz. Później przejęli lewacy od Kuronia. Sam Adaś Michnik olał inicjatywę i wyjechał do Paryża. Po powrocie w 1977 zapałał gorąca miłością do robotników. Czyż może być większa parodia w dzisiejszej Polsce niż ten cały KOD ? Po 25 latach teatralnej demokratyczne fasady ustanowionej w Magdalence? Chyba Komitet Obrony Zdobyczy Magdalenkowej Republiki Kompradorskie. Nieźle mają wypłukane mózgi ci obrońcy demokracji.

~Komunistyczna Obrona DU_Py, wlasnej : Jak to dobrze, ze GW jest taka czujna I wychwytuje wszystkie ‚SPONTANICZNE’ 😉 akcje internetowe!!! wogole nie skoordynowane z ogolno-medialna nagonka na nowy Polski Rzad. Jakie to zadziwiajace, ze byle komuchy, ktore od 25 lat roluja spoleczenstwo, zerujac na naszym ‚systemowym’, niedoinformowaniu jednoczesnie z gebami pelnymi frazesow nawoluja o szanowanie praw czlowieka!!! I praw demokracji!!! Te wszystkie me_dy wygrywaja swoja bezczelnoscia, bo normalnemu Polakowi w glowie sie nie miesci, zeby mowic ( I to w telewizji czy w internecine) jedno, a robic zupelnie co innego. Zeby rzucac hasla: ‚koniec demokracji’ , ‚zamach stanu’ chwile po tym, jak sie bezgranicznie popieralo B. Komorowskiego czy cala reszte tych POpaprancow! Pamietajmy o tym !

~GW,PO,ZSL,TVP-BYE,BYE : Ale ubaw po pachy. GW- szczyjna, PO, ZSL po przegranych wyborach nie wiedzą co robić. Komitet obrony koryta (straconego) taka powinna być nazwa. Niedługo do tej zbieraniny dołączą Kraśki,Tedle,Stiepany,Lisy i cała reszta sprzedawczyków z TVP.GW dni teź są policzone bo skończy się finansowanie z budżetu państwa- adieu Michnik vel Szechter. Coraz bardziej mi się POdoba to wycie tych zgłodniałych szakali .

~LEGION POLSKI do ~SYN BOLESŁAWA: KOD Komitet Obrony Demokracji, to dla mnie ściema i pic na wodę. To tak naprawdę Komitet Obrony Koryta. Obrony SITWY bogatej, zadowolonej z życia, ustawionej i zblazowanej dekadencji, której się wydaje, że zaraz do ich drzwi zapukają trójki parafialne, trójki od sprawdzania pożycia seksualnego, trójki antykorupcyjne, trójki podatkowe czy inne dowolne trójki i zniszczą ich domowy i dekadencki spokój .

~pytacz : Gdzie był Komitet Obrony Demokracji, gdy państwo w majestacie prawa zabierało nam pieniądze z OFE? Dlaczego obudzili się teraz, a nie wtedy gdy większość obywateli potrzebowała obrony? Skoro nie było ich wtedy, to najwidoczniej są jedynie formacją polityczną, a nie obrońcami prawdziwej demokracji.

~Dezi : Problemem NIE JEST fakt objęcia rządu przez PIS. Problemem jest to, że ok. 20% społeczeństwa, które na PO głosowało, dostało absolutnego amoku i ujawnia swój brak tolerancji i agresję, przede wszystkim wobec pozostałych rodaków,którzy zagłosowali na Polskę, a w dodatku czuje się bezkarne, ponieważ uważa, że ma przyzwolenie swojego lidera TUSKA na jedyną polską prawdę. Spotykam się z bardzo nieprzyjaznymi reakcjami ze strony wyborców PO i czekam, aż zaczną „lać w mordę” i palić to i owo – ponieważ ta opcja skupia właśnie taki element. Ruchy rządu pozwalają wierzyć w to, że czas do „rozliczeń” nadchodzi, czas rozliczeń za Polskę teoretyczną, za te kupy kamieni i za robienie laski. Serdecznie gratuluję prawdziwej Polski, która powoli zaczyna podnosić się z kolan. Dowodem jest to ujadanie na forum wyborców PO, bez ładu i składu, byleby skowyczeć.

…..

http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/w-brytania-wzrost-przestepstw-nienawisci-wobec-muzulmanow/1v1mhx

W.Brytania: wzrost przestępstw nienawiści wobec muzułmanów

Liczba przestępstw nienawiści wobec muzułmanów gwałtownie wzrosła, o niemal 275 proc., od zamachów w Paryżu z 13 listopada – podała w poniedziałek organizacja Tell MAMA, która w Wielkiej Brytanii od 2012 r. monitoruje islamofobiczne incydenty.

Tell MAMA (Measuring Anti-Muslim Attacks) wzorowana na organizacji dobroczynnej CST, monitorującej przejawy antysemityzmu i zapewniającej wsparcie jego ofiarom, podała, że w ciągu ośmiu dni od zamachów w Paryżu odnotowała 115 antymuzułmańskich incydentów nienawiści w porównaniu z 42 w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Większość incydentów to uliczne zaczepki, których ofiarami były muzułmanki w wieku 14-45 lat noszące hidżaby, a napastnikami głównie młodzi biali mężczyźni.

Podobny skok w liczbie incydentów zanotowano po zamordowaniu w maju 2013 roku brytyjskiego żołnierza Lee Rigby’ego przez dwóch konwertytów na islam. Tym razem nie było jednak ataków na meczety jak po tym zabójstwie.

We wrześniu londyńska policja podała, że liczba zgłoszonych islamofobiczych incydentów w brytyjskiej stolicy wzrosła o 71 proc. w stosunku do poprzednich 12 miesięcy i przypisała ten wzrost lepszemu raportowaniu i lepszej świadomości wśród funkcjonariuszy.

~self : W USA też, zgodnie z polityką migracyjną, już od lat 40tych chętniej i bez problemów przyjmują kolorowych imigrantów, niż białych z europy środkowej. Dlatego Polacy nie dostali i nie dostaną wolnego wjazdu, nie zniosą dla nas wiz. I jest to polityka „rozwodnienia” bialego człowieka w kolorowej, wieloetnicznej masie. USA już nie są w większości jednorodne etnicznie, więc teraz pora na Europę, ktora jeszcze taka jest. Komu, jakim grupom zależy na zniszczeniu naszej jednorodnosci, tego europejskiego bialego monolitu?

bimbermacher : Jak islamscy chuligani przeganiają kamieniami Policję z „no-go-zones”, tego już fundacja nie raportuje. Zaczepek młodych muzułmanów do niemuzułmańskich dziewcząt już nie liczy. Za to każda uwaga białego człowieka na widok obcego w naszym kręgu kulturalnym stroju to już „przestępstwo (!) nienawiści. Oto jak dobrze zorganizowane mniejszości potrafią z poparciem mediów (gdzie również rządzi niepodzielnie mniejszość, ale ta „niewyznaniowa”) zagarniać coraz to nowe obszary.

~protestuj(dot)pl : Nikt nie mówi, że Afrykanie będą kiedykolwiek mniejszością w Afryce. Nikt nie mówi, że Azjaci będą kiedykolwiek mniejszością w Azji. Dlaczego więc mówi się, że biali będą mniejszością w Wielkiej Brytanii w roku 2036, a w Szwecji w 2024? Ponieważ MASOWA nie-biała imigracja występuje we WSZYSTKICH białych i TYLKO białych krajach. Ponieważ jest to program białego ludobójstwa. Mówią, że są „antyrasistami”, ale tak naprawdę są anty-biali. Antyrasista to kryptonim dla anty-biały

~taka prawda do ~protestuj(dot)pl: Biali przestali sie rozmnazac i sa rasa na wymarciu

~protestuj(dot)pl do ~taka prawda: Japonia ma niski przyrost naturalny; żadni „antyrasiści” NIE ZMUSZAJĄ Japończyków do asymilowania się z MILIONAMI nie-japońskich imigrantów. Dlaczego? Japonia nie jest białym krajem. Niemcy mają niski przyrost naturalny; „antyrasiści” ZMUSZAJĄ Niemców do asymilowania się z MILIONAMI nie-białych imigrantów. Dlaczego? Niemcy są białym krajem. Antyrasista to kryptonim dla anty-biały.

~wlk : Dopiero, jak napisza artykul, ze biali zaczeli wymuszac na ciapakach haracze, organizowac na nich napady, gwalcic muzulmanki, handlowac pakistanskimi dziecmi i detonowac ladunki w zbiorowiskach ciapatych (czyli biali zaczna robic tamtym to co tamci robia bialym) to bede mogl dac „lajka” pod artykulem. Kraje EU zachodniej i polnocnej to nie sa kraje demokratyczne i tolerancyjne. To sa kraje socjalistyczne i frajerskie.

~Antymulti : Nasze multi-kultowe zboczki wypisują wszędzie, że jak nie lubimy muzułmanów, bo się ich boimy, to nazywają nas nazistami, narodowcami, nacjonalistami. A przecież my nie mamy nic przeciw Wietnamczykom, Rosjanom, Czechom, a nawet Niemcom. To jacy z nas nacjonaliści? My po prostu nie chcemy kłopotu. Tego samego kłopotu, którego nie chce Arabia, Kuwejt i Emiraty. Czy to jasne, panowie i panie z multi-kulti?

~White Rose : Zgwałcenie białej kobiety przez muzułmanina lub kilku to incydent, zamiatany pod dywan, a zaczepki muzułmanek przez białych mężczyzn to przestępstwo. Ciekawe nazewnictwo.

~glupcybezwzrokowcy : muzulmanie zaczepiaja i nawet gwalaca biale dziewczyny czy o tym ten traport wspomina ? Wymuszenia malzenstw dla otrzymania paszportu o tym tez ?

~qq : Jeżeli liczba gwałtów dokonywanych na białych dziewczynach przez muzułmanów w tym czasie zmalał do dobrze.

…..

Wygląda na to, że to ci tzw. żydzi, sami sobie (nie mówiąc o innych) zgotowali ten los, także coś te krokodyle łzy wylewane teraz, nie robią raczej żadnego wrażenia (szyderczy rechot pomijam) na nikim normalnym i rozsądnie myślącym. My i inni pisaliśmy o tym od dawna i nic nie jest nowe, czy trudne do przewidzenia. Kto sieje wiatr,.. ten zbiara burzę więc, wy tzw. żydzi i inne lewaki mata co kcieliśta i na co zapracowaliśta od bardzo dawna,.. więc czego do cholery tera płaczeta?

A tak swoją drogą, po tym jak KaDeWe, czyli chyba największy dom handlowy w Niemczech, wycofał kilka izraelskich winek, wyprodukowanych na tzw. Terytoriach okupowanych, bo nie były właściwie oznakowane… to po 3, słownie trzech dniach, dyrekcja tego KaDeWe na kolanach kalając się i posypując głowy popiołem przeprosiła, za to co tak nieopatrznie i szybko zrobiła (zgodnie z unijnymi zarządzeniami)… i natychmiast wprowadziła z powrotem do sprzedaży te koszerne sikacze… czyli… skoro ci tzw. żydzi skarżą się na tych miłujących pokój imigrantów,.. no to chyba znak, że ciocia Angela ma zdrowo przechlapane… hahaha! Ciekawe jaką logiczną przewrotkę walnie teraz, ta była szefowa komunistycznej propagandy z DDR, a za nią cała rzesza jej lewackich usłużnych popychadeł?.. Czekamy w zniecierpliwieniu! GWN nie zawiedź nas!!! Do boju waszego ostatniego, lewą marsz!!! 🙂

aL-LeHu oGRoMNy! 🙂

17 thoughts on “217 Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia imigracji, czyli lewackie pomieszanie z obrzezanym poplątaniem, czyli jak stanąć przed ścianą swojego własnego tyłka, czyli żydowska tragikomedia

  • http://o2.pl/artykul/wicepremier-we-lzach-bo-jej-kraj-zamknal-drzwi-dla-imigrantow-5932956885410945a

   Szwedzka wicepremier przez łzy i łamiącym się głosem musiała ogłosić koniec słynnej proimigracyjnej polityki „otwartych drzwi”.

   Niewiele państw może poszczycić się tak pozytywnym nastawieniem do imigrantów jak Szwecja. Szwedzi przyjmowali ich najwięcej w Europie w przeliczeniu na głowę obywatela. Jednak 190 tys. osób, które do końca roku mają przekroczyć granice, okazało się dla rządzących zbyt dużym wyzwaniem.

   spisek 3 minuty temu
   Pod koniec tego filmu taka sama pani ze szwedzkiej organizacji żydowskiej mówi wprost, kto za tym wszystkim stoi i jaki ma cel. Nie boi się też, że Europejczycy znienawidzą Żydów, bo to co robi jest słuszne: https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

   Ewa godzinę temu
   Niewiele państw może osmieszyc się tak idiotycznym nastawieniem do imigrantów jak Szwecja. Szwedzi przyjmowali ich najwięcej w Europie w przeliczeniu na głowę obywatela. 190 tys. osób, które do końca roku mają przekroczyć granice, okaze sie dopiero wielkim problemem dla Szwecji w przyszlosci i to w glownej mierze z powodu imbecylnych pomyslow tej baby

   Polubienie

 1. http://biznes.pl/ue/euro-nie-ma-sensu-jesli-upadnie-schengen-uwaza-juncker/t85775

  Juncker: euro nie ma sensu, jeśli upadnie Schengen

  Euroland i UE bez Schengen? Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker przekonuje, że współna waluta bez Schengen traci swój sens. „To nie jest banalna koncepcja, ale jeden z filarów konstrukcji europejskiej”. Strefa Schengen chwieje się z powodu zagrożenia terrorystycznego i fali migracji.

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel uzależniła w środę w Bundestagu trwałe utrzymanie systemu swobodnego przemieszczania się w Europie w ramach obszaru Schengen od wprowadzenia mechanizmu solidarnego rozdziału uchodźców pomiędzy kraje Unii Europejskiej. Merkel podkreśliła, że Europa znalazła się obecnie „w decydującym momencie”. Po przezwyciężeniu międzynarodowego kryzysu finansowego oraz kryzysu euro należy jej zdaniem odpowiedzieć na pytanie, jak chronić europejskie wolności, a przede wszystkim system Schengen.

  ~deParis : Klamstwo za klamstwem, klamstwem pogania…..zaproszenie imigrantow z Bliskiego Wschodu bylo celowym pociagnieciem Niemiec w celu rozwalenia UE. BRD jest jedynym krajem ktoremu jest to na reke. Musza ratowac swoj przyrost naturalny. Jednoczesnie jest to mocny „lewy sierpowy” dla Francji ktora ma z imigrantami muzulmanskimi mnostwo problemow i dodatkowo niejako zmusza Niemcy do finansowania zlodziejstwa Grecji. Na kilkunastoletni okres zapewni to rownie tania sile robocza dla Niemiec. Rowniez „prawy sierpowy” w stosunku do Polski. trzeba przewidziec ze za kilka lat muzulmanie z niemieckimi paszportami beda otrzymywac od rzadu niemieckiego „bezzwrotne porzyczki na zagospodarowanie”. Pod warunkiem ze osiedla slabo zaludnione obszary bylej NRD i zachodnie tereny Polski. Co bedzie musialo wzbudzic rozruchy i tarcia religijne. I tylko o to w tym chodzi. Ta logika byla przez wszystkie rzady Niemiec stosowana w przeszlosci . Od ponad 200 lat……

  ~jg. : czy p. Merkel wydaje się ze Schengen to akt łaski? pogrąża się coraz bardziej. już widzę Niemców stojących na granicach … i cieszących się z tego. Nadal czekam na propozycję, „jak zmusić emigrantów aby chcieli pozostać w np w Polsce a nie uciekali spowrotem do Niemiec (jak ich już rozdzielą)” czekam i czekam, jak to sobie p.Merkel wyobraża??

  ~mik1 : W Schengen pozostaną państwa-założyciele UE. Po co innym krajom waluta euro, skoro będzie potrzebny paszport by wjechać do Super Unii. Niech p.Merkel nie szantażuje resztę państw w sprawie przyjęcia uchodzców. Niech się ogrodzą (super unia) murem, zostawią sobie imigrantów, a za pięć lat Super Unia stanie się Państwem Islamskim.

  ~Addolfo : Panie Juncker, Euro juz dawno zostalo zniszczone przez Niemcy i Pan o tym doskonale wie. Majac jednolita walute, trzeba koniecznie miec jednolita inflacje. W przeciwnym razie dojdzie do utraty konkurencyjnosci poszczegolnych rejonow wzgledem reszty. Niemcy od momentu wprowadzenia wspolnej waluty zrezygnowali z podwyzszania plac wzgledem produktywnosci. Aby osiagnac ustalona skale inflacji (1,9%) nalezy w kazdym kraju bedacym czlonkiem Euro podwyzszac wynagrodzenia o 1,9% + indiwidualny wzrost produktywnosci. Np. W Niemczech rosnie produktywnosc o 2%, wiec podwyzka wynagrodzen powinna wyniesc 3,9%. We Wloszech produktywnosc rosnie o 0,5%, wiec podwyzka powinna wyniesc 2,4% itd. Niemcy tego nie zrobily. W ostatnich 15 latach wynagrodzenia realnie zmalaly, a produktywnosc z roku na rok rosla. Co to oznacza? To oznacza, ze niemieckie produkty sa obecnie o 20-30% tansze, anizeli towary wyprodukowane w innych krajach strefy Euro. Dowodem na to jest olbrzymi wzrost nadwyzki eksportowej Niemiec wzgledem pozostalych panstw strefy Euro w ostatnich latach. Tego niestety nie da sie juz naprawic. Panstwa jak Grecja, Hiszpania, Portugalia probuja odzyskac swoja konkurencyjnosc poprzez dramatyczne ciecia wynagrodzen. Jest to wielki blad! Zmniejszenie wynagrodzen prowadzi do zalamania sie popytu wewnetrznego, a co za tym idzie, zwiekszenia bezrobocia, wzrostu wydatkow panstwa na cele socjalne i rozwarstwienia spoleczenstwa (ludzie beda szukac ekstrymalnach rozwiazan). Jedynym wyjsciem z impasu bylby duzy wzrost wynagrodzen w Niemczech (okolo 5% co rok przez najblizsze 10 lat). Niestety nie jest to wykonalne poniewaz pan Schäuble tego nie rozumie i nadal wierzy w poprawnosc gospodarczej teorii neokonserwatywnej. Co wiec zrobia panstwa bankruty? Wprowadza wlasne waluty i zdewaluuja je w stosunku do Euro (lub Marki) o 40-50%. W ten sposob przez noc stana sie znowu konkurencyjne wzgledem Niemiec. A co stanie sie w Niemczech? Niemcy traca przez noc 3-4 milionow miejsc pracy i przez nastepne 10 lat nie wyeksportuja niczego do tych krajow. Powstanie ogromne bezrobocie a jak wezniemy pod uwage jeszcze emigrantow dojda rozruchy spoleczne. W Europie bedzie zawierucha a USA sie bedzie cieszyc. A to wszystko przez egoistyczna i krotkowzroczna polityke Niemiec :((( zwiń

  ~krótko o niemieckiej pysze : Kto Schengen wojuje, ten od Schengen ginie. Nie tylko euroland diabli wezmą, ale Łunię również. Nie będę płakał jak makrela wykończy eurolewactwo.

  Polubienie

 2. http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/usa-wladze-stanowe-nie-moga-odmowic-przyjecia-uchodzcow/chj5x2

  USA: władze stanowe nie mogą odmowić przyjęcia uchodźców

  W USA trwa konflikt między zwolennikami absorbcji uchodźców a ich przwciwnikami. Wiele stanów jest przeciwnych polityce przyjmowania uchodźców z Syrii. Federalny Urząd ds. Dyslokacji Uchodźców w liście skierowanym w środę do władz poszczególnych stanów przypomniał, że nie nie mają one uprawnień do odmowy przyjęcia uchodźców z Syrii, lub innych krajów.

  W liście stwierdzono, że władze stanowe nie mogą odmówić przyznania uchodźcom prawa do korzystania z programów pomocy i zasiłków na podstawie kraju ich pochodzenia, lub wyznawanej religii.

  Dyrektor Urzędu Robert Carey oświadczył, że stany, które nie zastosują się do obowiązującego prawa mogą być pozbawione federalnych programów pomocy a także mogą wobec nich podjęte kroki zmuszające ich do przyjęcia takich osób.

  List wystosowano po tym jak ponad 20 gubernatorów stanowych, w większości Republikanów, zapowiedziało zablokowanie prób osiedlenia uchodźców z Syrii w ich stanach. Zareagowali oni w ten sposób na zamachy terrorystyczne w Paryżu z 13 listopada.

  Gubernatorzy oświadczyli, że obawiają się, iż do USA mogą przedostać się jako uchodźcy terroryści planujący ataki. Izba Reprezentantów Kongresu USA uchwaliła znaczną większością głosów ustawę o zaostrzeniu kontroli uchodźców z Syrii i Iraku.

  Administracja prezydenta Obamy uznała to posunięcie za zbędne a Obama oświadczył, że Stany Zjednoczone pozostaną krajem przyjmującym uchodźców z całego świata.

  W liście do władz stanowych przypomniano, że kandydaci do statusu uchodźcy poddawani są „najdokładniejszym procedurom bezpieczeństwa” ze wszystkich osób przybywających do USA. „Proces prześwietlania jest wielowarstwowy i intensywny i biorą w nim udział służby bezpieczeństwa, agencje wywiadowcze oraz organy stojące na straży prawa” – podkreślono w liście.

  Jednak rzecznik władz Teksasu oświadczył, że list nie zmieni stanowiska tych władz, które polega na zablokowaniu przyjmowania uchodźców z Syrii. Republikański gubernator Teksasu Greg Abbott wcześniej zapowiedział wycofanie jego stanu z programu przyjmowania uchodźców z Syrii.

  W ciągu ostatnich 4 lat Stany Zjednoczone przyjęły zaledwie ok. 2200 uchodźców z Syrii. Plan Obamy przewiduje przyjęcie 10 tys. dalszych w ciągu obecnego roku budżetowego.

  ~Max : „W liście stwierdzono, że władze stanowe nie mogą odmówić przyznania uchodźcom prawa do korzystania z programów pomocy i zasiłków na podstawie kraju ich pochodzenia, lub wyznawanej religii.” Tam też nie można odmówić przyjęcia do szkoły dzieci nielegalnych imigrantów. Tak właśnie na swoją prośbę upada powoli Ameryka i Europa. Poprawność polityczna i demokracja nie pozwala im na podjęcie odpowiednich kroków zmierzających do obrony swojego terytorium przed zalewem dzikusów

  ~kolek : No popatrzcie jaka deklaracja, z całego swiat a i to juz biegusiem wujek bedzie przyjmował a my jak skomlemy od 30 lat o zniesienie wiz to nie ma jasnej odpowiedzi czyli teraz jestesmy nizej niz muslimy

  ~Polak : Czyli terrorysta ISIS z Syrii jest lepiej traktowany niż Polak wspierający USA…….. No to dostaliśmy odpowiedź za prowadzenie polityki robienia laski ups miało być łaski względem USA

  Polubienie

 3. Ten sam artykuł w trochę innym wydaniu. Widać, że nie tylko ja widzę sprawy podobnie… hehehe

  ~wujo Moshe 10 godzin i 25 minut temu
  BUHAHA!! Co na to Mychnik? Czy nazwie niemieckich Żydow „ksenofobami” i „rasistami”?

  ~Amon G. 3 godziny i 40 minut temu
  O rany ! Zaraz gazeta wyborcza się szczerze oburzy ! he he

  ~hahahahahaha 3 godziny i 26 minut temu
  a to ksenofoby! nałożyć sankcje!

  ~Mirek 23 godzin i 58 minut temu
  I teraz komunistka Angela przestanie wpuszczac, bo Zydzi o to zaapelowali ( czyt.nakazali), a Zydow trzeba sluchac bo jak nie….Nimecow rodowitych ma w nosie, ale Zydow….nie, no nie mozna miec…Stutysieczna ludnosc w 80-milionowym kraju dyktuje warunki…To ci dopiero numer…

  ~Jaś 21 godzin i 40 minut temu
  Żydzi są bardzo tolerancyjni, szczególnie w stosunku do Palestyńczyków, których zabijają w ich własnych domach. Okupują Palestynę od kilkudziesięciu lat za przyzwoleniem demokratycznego świata. M0oralność tej nacji jest co najmniej wątpliwa.

  ~andy 3 godziny i 58 minut temu
  aj waj, aj waj, żydzi boją się konkurencji… Sami doją Niemców a tera rośnie im wielka konkurencja w postaci Arabów.

  ~andrzejka 15 godzin i 48 minut temu
  Islam zrobi wam nowy cholokałst. Ai waj aj wai icek.

  ~P-55 9 godzin i 14 minut temu
  A no to teraz makrela, coś musi zrobić

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemcy-Centralna-Rada-Zydow-domaga-sie-ograniczenia-imigracji,wid,17993880,wiadomosc.html

  akt. 23.11.2015, 19:19

  Niemcy: Centralna Rada Żydów domaga się ograniczenia imigracji

  Centralna Rada Żydów w Niemczech domaga się ograniczenia liczby imigrantów. Szef organizacji Josef Schuster powiedział dziennikowi „Die Welt”, że uchodźcy pochodzą z kręgów kulturowych, w których nietolerancja jest na porządku dziennym. Z podobnym apelem wystąpił przewodniczący wiedeńskiej Żydowskiej Gminy Wyznaniowej.

  „Wcześniej czy później nie unikniemy wprowadzenia limitu” – powiedział Schuster w wywiadzie dla „Die Welt”. Jego zdaniem władze powinny kontrolować, kto wjeżdża do kraju.

  Schuster wskazał na problem integracji imigrantów. „Wielu uchodźców ucieka przed terrorem stosowanym przez Państwo Islamskie, pragnąc żyć w pokoju i wolności. Równocześnie uchodźcy ci pochodzą z kręgów kulturowych, których stałym elementem są nienawiść do Żydów i nietolerancja” – powiedział szef środowisk żydowskich w Niemczech.

  Jak dodał, problemem jest nie tylko podejście do Żydów, lecz także równouprawnienie kobiet oraz stosunek do homoseksualistów.

  Zdaniem Schustera przyczyną braku tolerancji nie jest islam jako religia lecz sytuacja w krajach pochodzenia uchodźców.

  Od początku roku w Niemczech zarejestrowano ponad 900 tys. imigrantów. Większość z nich pochodzi z Syrii, Iraku i Afganistanu.

  Centralna Rada jest głównym przedstawicielem liczącej ponad 100 tys. osób społeczności żydowskiej w Niemczech. Większość z nich przyjechała do Niemiec w latach 90. z krajów byłego ZSRR.

  Także przewodniczący wiedeńskiej Żydowskiej Gminy Wyznaniowej (IKG) Oskar Deutsch zaapelował w o ograniczenie liczby migrantów przyjmowanych w Austrii, uzasadniając to obawą przed wzrostem antysemityzmu w kraju.

  – Pytanie brzmi: ilu uchodźców może przyjąć dany kraj? My doszliśmy do kresu naszych możliwości – powiedział Deutsch dziennikarzom.

  Jego zdaniem wśród migrantów są ludzie, którzy „wzrastali w przekonaniu, że antysemityzm jest normalny”. – Byłoby okropne, gdyby coś takiego stało się w Austrii – dodał.

  Ponadto Deutsch powiedział, że niektórzy z ubiegających się o azyl są „tak zwanymi uchodźcami”. Dał tym samym do zrozumienia, że część migrantów nie ma podstaw, by twierdzić, że potrzebuje schronienia przed wojną i prześladowaniami.

  Deutsch dodał, że jego zdaniem Austria wyczerpała już możliwości przyjmowania migrantów. W tym roku – jak oczekują władze – Austria przyjmie ok. 95 tys. migrantów; w przyszłym roku ich liczba ma sięgnąć 130 tys.

  ~Dante 10 godzin i 43 minut temu
  Dawno nie było takich cudów – Żydzi głosem rozsądku w Niemczech!

  ~lia 7 godzin i 19 minut temu
  no tego nie przewidzieli w swoim niegodziwym planie. A teraz już za późno

  ~or 4 godziny i 6 minut temu
  ale pan żyd, zapomniał niestety że bardzo mocno w tym kręgu kulturowym zwalczani sa chrześcijanie i myli się jesli mówi ze nie wynika to z religii bo te postawy nietolerancyjne wynikaja w prstej linii z islamu – tolerancyjni mahometanie sa w tym kregu kulturowym traktowani jak odszczepiency i zasadniczo ich istnienie jest wyjatkiem bardziej niz regułą w muzułmańskim swiecie. Podobnie zreszta jak istnienie tolerancyjnych i nie nacjonalistycznych żydów (wyznawców judaizmu) jest tez raczej wyjątkiem w ich kulturze, która pielegnuje etos narodu wybranego – czyli lepszego niz inne narody w ich opinii.

  ~gość 15 godzin i 4 minuty temu
  niech mośki przestaną się rozpychać na całym świecie,już wstawili swojego mesjasza do władzy przed 39,teraz mogą zgotować sobie ogólnoświatowy holokaust

  ~DE 10 godzin i 44 minut temu
  900tys islamistów i 100tys zydkow, będzie niezła jatka

  ~ddd 10 godzin i 48 minut temu
  100 tys Zydow w Niemczech ??? Jakm cudem ??? Tak na serio , to maja racje , ale Angeli to nie wzrusza. Nie przyzna sie do bledu bo to zakonczy jej kariere w polityce.

  ~Iza2015-11-23 12:59
  Oni są Niemcami żydowskiego pochodzenia? Dawniej byli Polakami żydowskiego pochodzenia. Żydzi byli wypędzeni z całej Europy i prześladowani. Historia prześladowania żydów w Europie to długa historia i ponura i nie dotyczy tylko wieków średnich. Nawet Marks, Fryderyk, a nawet rewolucja francuska żydów prześladowała. Jedyne państwa gdzie żydzi znaleźli schronienie to Polska i państwo tureckie. Ale 80% populacji żydowskiej żyło w Polsce.

  ~kaHa 7 godzin i 12 minut temu
  Jak na Arabów z obywatelstwem innego kraju mówią Francuz, Belg itd. a na Żydów zawsze Żydzi. P.S. Marks też był Żydem.

  ~ucho 10 godzin i 59 minut temu
  nawed zydzi sie powoli polapali o co chodzi. tego bym sie nie spodziewal… moze trzeba to jeszcze sorosowi wytlumaczyc, aby wstrzymal propagande i finansowanie.

  ~west 10 godzin i 2 minuty temu
  Ma chłop rację .NIEMCY TYLKO DLA ŻYDÓW !!!!!! :-))))))

  ~on0 10 godzin i 9 minut temu
  miesiąc temu uznano by ich za rasistów a przeciez żydzi to naród tak bardzo pokojowy

  ~zbzb 10 godzin i 37 minut temu
  No i co teraz merkel jak cie wyszkolili w FDJ. Co wybierasz antysemityzm czy homofobię. Najlepiej się utop może jakiś mądry Niemiec przyjdzie i pogoni to tałatajstwo

  ~zły 10 godzin i 20 minut temu
  żydom nie pasuje islamska nietolerancja i brak poszanowania praw kobiet? a co żydzi robią w izraelu z prawami kobiet, co z tolerancją dla innych wyznań? paskudni hipokryci.

  ~Gość 9 godzin i 53 minut temu
  To w Izraelu a oni są w Niemczech i może.zdążyli się zaasymilowac

  ~oj 9 godzin i 23 minut temu
  Z Francji wyjeżdżają, w niemczech zaczęli się bać, jeszcze tylko Polska ich choduje

  ~Andzej 11 8 godzin i 55 minut temu
  Eh i zżydzi mówią że Syryjczycy są nietolerancyjni hehehehe a to teraz dobre kto tu jest antysemitą co heheheh TAK wiem oni tego nie przeczytają wiem o tym 🙂 no chyba że przypadkiem 🙂

  Polubienie

 4. Czytajcie http://www.kresy.pl!!!

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/spoczywaj-w-piekle-znicz-i-wieniec-pogrzebowy-pod-redakcja-gazety-wyborczej-w-czestochowie-foto


  Fotografia „instalacji” przed częstochowską siedzibą GW przysłana redakcji Kresów.pl przez jednego z mieszkańców Częstochowy.

  „Spoczywaj w piekle!”. Znicz i wieniec pogrzebowy pod redakcją Gazety Wyborczej w Częstochowie [+FOTO]
  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Sobota, 28 listopada 2015 o godz. 23:11:44

  Dziś pod częstochowską redakcją „Gazety Wyborczej” pojawiły się znicz, wieniec pogrzebowy oraz „epitafium” pod adresem dziennika.

  „Tablica nagrobna” była wykonana z kawałka tektury, na którym napisano „Rest in hell” (Spoczywaj w piekle), a poniżej „Antypolska gazeta Szechtera”, odnosząc się do osoby naczelnego GW, Adama Michnika.

  Obok „tablicy” postawiono zapalony znicz oraz wieniec pogrzebowy z napisem „Ostatnie pożegnanie” na wstędze.

  Niewykluczone, że akcja ta ma związek z planowanym zamknięciem lokalnego wydania „Wyborczej”. Zlikwidowanych ma zostać połowa oddziałów w całym kraju.

  Przeczytaj: „Wyborcza” zwija interes. 10 lokalnych wydań do likwidacji

  Jak na razie nie wiadomo, kto jest autorem tej „instalacji”. Jej zdjęcia, autorstwa jednego z mieszkańców Częstochowy, prezentujemy poniżej:

  jaroslaus:
  28.11.2015 23:31
  no przecież to jest INSTALACJA ARTYSTYCZNA – no chyba skur… z prokuratury i policji nie będą zajmować się sztuką? Pedały kopulujące na scenie w Golgota Picnic to przecież „sztuka” i wszystko było w porządku.

  UPAdlina:
  29.11.2015 11:24
  oby to był początek całkowitego zwijania się żydostwa z Polski, choć czuję, że bez walki się nie obejdzie

  artur188:
  29.11.2015 13:10
  W końcu po latach jakieś przebłyski.Jednak nie wszyscy, to bydło.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/wyborcza-zwija-interes-10-lokalnych-wydan-do-likwidacji

  „Wyborcza” zwija interes. 10 lokalnych wydań do likwidacji

  Dodane przez wachmistrz_Soroka Opublikowano: Poniedziałek, 23 listopada 2015 o godz. 11:11:44

  „Gazeta Wyborcza” likwiduje aż dziesięć lokalnych dodatków do sobotnich wydań dziennika.

  „GW” ma 20 oddziałów lokalnych. Sobotnie wydania lokalne przestaną się ukazywać w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie, Opolu, Płocku, Radomiu, Rzeszowie i Toruniu.

  W ślad za zmianami pójdą zwolnienia pracowników.

  – Wzmacnianie lokalnych wydań piątkowych „Gazety Wyborczej” i serwisów internetowych zmienia nieco charakter pracy redakcji, więc w niektórych miastach z pojedynczymi osobami musimy się niestety rozstać – powiedział szef redakcji lokalnych „GW” Wojciech Bartkowiak.

  press.pl/KRESY.PL

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/suddeutsche-zeitung-chcial-wysmiac-polske-zamiescil-fale-indonezji-grafika

  Süddeutsche Zeitung chciał wyśmiać Polskę – zamieścił flagę Indonezji [+GRAFIKA]

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Sobota, 28 listopada 2015 o godz. 21:09:06

  Na łamach niemieckiego dziennika ukazała się satyryczna grafika, która w założeniu miała wyśmiewać politykę nowego rządu i PiS. Rysownik popełnił jednak „drobny” błąd.

  Na rysunku widać postać najpewniej Jarosława Kaczyńskiego, który z zaciętym wyrazem twarzy wznosi mur z napisem „Polska”, w założeniu zapewne odcinający nasz kraj od Europy. Pozostawiono w nim jednak dziurę, przez którą ktoś wystawia rondel w oczekiwaniu na euro, które trzyma w worku postać w koszulce UE. Inna ręka wyrzuca zza muru (względnie z Polski) unijną flagę. Nad murowanym „fortem” powiewa flaga. W założeniu zapewne miała to być biało-czerwona flaga Polski, jednak kolejność kolorów jest zamieniona i wygląda raczej na flagę Indonezji.

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/s720x720/12240012_924659637625416_187924582279116456_n.jpg?oh=aea3bc64144548e30895ac2f68a36d5d&oe=56D8A8A6

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemiecki-dziennik-polska-przykladem-erozji-europy

  Niemiecki dziennik: Polska przykładem erozji Europy

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Piątek, 27 listopada 2015 o godz. 11:11:19

  Niemiecki dziennik Süddeutsche Zeitung pisze o „wielkiej erozji Europy“, podając za przykład Polskę, w której ogłoszono „kulturkampf”.

  Według gazety, „napływ uchodźców jest tylko katalizatorem wielu procesów, które zachodzą w Unii Europejskiej”, w tym również widocznej „renacjonalizacji państw członkowskich”. „Szukają [one] przyszłości w swojej świetlanej narodowej przeszłości, która niedawno jeszcze związana była z przymusowym członkostwem w sowieckiej strefie wpływów” – twierdzi gazeta.

  Z kolei w państwach tzw. trzonu Europy „niektórzy wyzbyli się iluzji”. „Bezgraniczna wspólnota (…) zdaje się przeobrażać z ideału w zagrożenie” – twierdzi „SZ”. Jako przykład erozji Europy komentator monachijskiej gazety podaje Polskę. Według Kurta Kistera, choć po 1989 roku powstało modne pojęcie „ponadnarodowa Europa”, to była to raczej nadzieja niż konkretna koncepcja.

  „W Polsce rządzi jednoznacznie „post-postnarodowy“ rząd, który uchodźców traktuje jako problem, którzy stworzyli Niemcy” – pisze Kister. „Nie chcą ani przejąć odpowiedzialności, ani wziąć udziału we wspólnym wypracowaniu rozwiązań”.

  Komentator twierdzi również, że w Polsce ogłoszono „kulturkampf”:

  „W samej Polsce zapowiedziano ponadto już kulturkampf, nie tylko przeciwko lewicy i liberałom, lecz także przeciwko Europie wielu kultur, przeciwko pornografii i relatywizowaniu wartości. Do głosu dochodzą obawy o przetrwanie zachodniego chrześcijaństwa” – pisze komentator „SZ”. Dodał też na koniec, że niektóre państwa UE „coraz bardziej oddalają od Europy”.

  Dw.de / Kresy.pl

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/kukiz15-niech-polska-odrzuci-kwoty-migrantow-po-to-grozi-nam-zawieszeniem-czlonkostwa-w-ue#

  Kukiz’15: niech Polska odrzuci kwoty migrantów. PO: to grozi nam zawieszeniem członkostwa w UE

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Czwartek, 26 listopada 2015 o godz. 22:10:05

  Posłowie klubu Kukiz’15 wnieśli projekt uchwały w sprawie polskiej polityki imigracyjnej na forum unijnym. Domagali się, by Polska odmówiła przyjęcia „narzuconych przez Komisję Europejską kwot imigrantów”. Projekt został odrzucony.

  W dokumencie wzywano rząd premier Szydło do zmiany stanowiska Polski w sprawie przyjmowania imigrantów. Posłowie Ruchu Kukiz’15 domagali się, by Polska odmówiła przyjęcia „narzuconych przez Komisję Europejską kwot imigrantów”. Na posiedzeniu sejmowej Komisji do spraw Unii Europejskiej doszło do sporu, gdyż przeciwko temu sformułowaniu protestowała część posłów

  Były wiceszef MSZ Rafał Trzaskowski z PO twierdził, że niewykonanie decyzji o przyjęciu migrantów może doprowadzić do zawieszenia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Z kolei zdaniem przewodniczącego komisji, Piotra Naimskiego z PiS projekt uchwały wyraża intencję, którą on sam podziela, jednak zawiera on nieścisłości merytoryczne i powinien zostać napisany od nowa.

  Robert Winnicki z Kukiz’15 tłumaczył, że to Komisja Europejska narzuca kwoty imigrantów, zaś uchwała dawałaby rządowi większą legitymację do „asertywnego i podmiotowego” zachowania się w obliczu kryzysu migracyjnego.

  Projekt został odrzucony w głosowaniu za sprawą posłów PO i Nowoczesnej; parlamentarzyści PiS wstrzymali się od głosu.

  IAR / Interia.pl / Kresy.pl

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-trzeba-warszawe-zmusic-uzaleznic-fundusze-unijne-od-postawy-wobec-uchodzcow

  Niemcy: „Trzeba Warszawę zmusić!”. „Uzależnić fundusze unijne od postawy wobec uchodźców”

  Dodane przez wachmistrz_Soroka Opublikowano: Czwartek, 26 listopada 2015 o godz. 14:02:21

  „No to trzeba Warszawę zmusić” – pisze niemiecki „Die Zeit”.

  „Najwyższy czas, aby niemiecki rząd pozbył się obaw przed połączeniem polityki finansowej z polityką migracyjną” – pisze komentatorka „Die Zeit” Miriam Lau. „Wszystko ze wszystkim się łączy” – pisze Lau.

  „To absurd, że kraje wschodnioeuropejskie traktują ‚molocha Brukselę’ z szyderstwem i nienawiścią, a równocześnie na wielką skalę biorą środki strukturalne na rozwój” – zaznacza niemiecka dziennikarka.

  „To jasne, że przyznanie się do finansowej zależności nie pasuje do wrogiej wobec obcych postawy macho, demonstrowanej na Węgrzech i ostatnio także w Polsce. Nadszedł być może czas, aby przypomnieć o tym (Węgrom i Polakom) z zewnątrz” – czytamy w „Die Zeit”.

  Zdaniem niemieckiej gazety kraje Europy Środkowej wykazują brak solidarności wobec innych członków UE.

  „Polska, Węgry, kraje bałtyckie i Słowacja są od 10 lat członkami Unii Europejskiej. W tych latach UE płaciła im miliardy na poprawę ich niskiego poziomu życia, na unowocześnienie ich fatalnej infrastruktury i na sprawienie, by ich gospodarki stały się bardziej konkurencyjne. Kraje te oczekują też słusznie europejskiej solidarności, w tym także wsparcia wojskowego przeciwko Rosji” – pisze Lau.

  Dziennikarce nie podobają się też nowe porządki w Warszawie.

  „Beata Szydło, usunęła flagę europejską z pomieszczenia, gdzie organizuje swoje cotygodniowe konferencje prasowe. Pozostała tam tylko flaga polska. Pomoc z Brukseli jest jednak nadal chętnie brana” – stwierdza autorka.

  „Coraz bardziej obco brzmią odwołania się do chrześcijaństwa, które najwidoczniej rozumiane są przede wszystkim jako nienawiść do gejów i do zdemoralizowanej Europy” – dodaje Lau.

  PAP/KRESY.PL

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/polska-chce-dobrowolnosci-przy-przyjmowaniu-imigrantow

  Polska chce dobrowolności przy przyjmowaniu imigrantów

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Czwartek, 26 listopada 2015 o godz. 16:04:31

  Polska gotowa jest wypełnić podjęte zobowiązania dotyczące przyjęcia 7 tys. uchodźców, ale szuka sposobności, by doprowadzić do rekonstrukcji unijnych postanowień. Celem jest zasada dobrowolności. Jeśli się nie uda, imigranci zapewne trafią do Polski, choć sygnalizowany już przez Polskę brak procedur w tym zakresie może opóźnić ich przyjazd.

  Jak podkreślił w Sejmie Mariusz Błaszczak, szef MSWiA rząd PiS jest świadomy zobowiązań podjętych przez poprzedników na forum unijnym, ale to jeszcze nie oznacza akceptacji dla zasady automatyzmu w procesie relokacji uchodźców z krajów UE.

  – Stoimy na stanowisku, że powinna obowiązywać zasada dobrowolności w tym zakresie. Jednocześnie rząd prowadzi analizy pod kątem możliwości ewentualnej rekonstrukcji dotychczasowych decyzji UE. Dla rządu PiS najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa Polsce i Polakom – podkreślił.

  Zmiana stanowiska polskiego rządu nie byłaby tu wyjątkiem, bowiem sytuacja migracyjna oraz poziom bezpieczeństwa w Europie ulega dynamicznym zmianom, co przekłada się na zaostrzenie polityki imigracyjnej rządów kolejnych państw UE.

  – Aktualna sytuacja związana z bezpieczeństwem w UE zależy od wielu czynników, co wpływa na dynamikę podejmowanych decyzji. Bieżącą sytuację należy rozpatrywać w powiązaniu z kryzysem migracyjnym – ocenił Błaszczak.

  Minister negatywnie ocenił podjęte przez rząd PO-PSL decyzje oraz złamanie solidarności wyszehradzkiej. Jak zapewnił, priorytetem obecnego rządu jest bezpieczeństwo kraju i obywateli.

  – Nie podejmiemy żadnej decyzji, która narażałaby nasz kraj na niebezpieczeństwo. Po tym co wydarzyło się w Paryżu widać, że zagrożenie terrorystyczne jest faktem w Europie. Stąd nasze starania żeby tych zagrożeń uniknąć – dodał.

  Błaszczak zwrócił jednoczesne uwagę na fakt, że większość ludzi, którzy napływają do UE, nie są uchodźcami. Taki status należny jest im bowiem wtedy, gdy zgłaszają się w obozach w Libanie, w Jordanii czy Turcji. – Bardzo wiele z tych osób, które szturmowały granicę węgiersko-serbską, to ludzie, którzy uchodźcami nie są – ocenił.

  Szef MSWiA poinformował też, że w związku z narastającym kryzysem migracyjnym przygotowany został plan działania dla Straży Granicznej, obejmujący przypadki masowego napływu imigrantów ze strony południowej. Mają oni być tam zatrzymywani. Służby prowadzą monitoring granic, szlaków kolejowych i drogowych z zagrożonych kierunków.

  Błaszczak za kluczowe uznał też podnoszenie świadomości społecznej w zakresie postępowania w razie ataku terrorystycznego oraz możliwych w tym czasie działań służb.

  – Pomoże to w budowaniu społecznego zrozumienia i poparcia dla tych działań, usprawni akcję ratowniczą, a przede wszystkim podniesie bezpieczeństwo naszego kraju – wskazał.

  W ramach profilaktycznych działań wymieniane są szkolenia dla kadry dydaktycznej szkół czy zarządców centrów handlowych w zakresie sposobu rozpoznawania zagrożeń i zasad postępowania. To także zalecenia do lepszej kontroli miejsc dużych skupisk ludzi, obiektów użyteczności publicznej czy innych pozamilitarnych potencjalnych obiektów ataków. Realizowane są sprawdzenia łączności, systemów alarmowych, czy przepustowości dróg ewakuacyjnych. Ze strony rządu, przygotowana zostanie specjalna ustawa antyterrorystyczna. Jej główne założenia ma opracować szef MSWiA i minister koordynator ds. służb specjalnych.

  PCh24.pl

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/polska-wykluczona-ze-strefy-schengen#

  Polska wykluczona ze strefy Schengen?

  Dodane przez wachmistrz_Soroka Opublikowano: Czwartek, 19 listopada 2015 o godz. 08:08:40

  Państwa zachodnie chcą stworzyć własne „mini-Schengen”.

  Unia Europejska może wykluczyć ze strefy Schengen Grecję, Hiszpanię, Włochy i kraje Europy Wschodniej – donosi brytyjski „Daily Mail”. Wszystko po to, aby uratować ruch bezpaszportowy wśród państw zachodniej Europy.

  O stworzeniu własnego „mini-Schengen” rozmawiają podobno Belgia, Francja, Niemcy i Luksemburg. Państwa te chcą zamknąć swoje zewnętrzne granice w obawie przed imigrantami. Obozy dla uchodźców miałyby być sytuowane na obrzeżach granic mini-Schengen.

  Na piątek zostało zwołane nadzwyczajne spotkanie ministrów krajów UE, którego celem ma być rozważenie ponownego zamknięcia granic.

  wprost.pl/KLRESY.PL

  Polubienie

 5. to ja tylko dodam w temacie:

  Bardzo dziękuje Ci Tom za ten film! Gross, Tokarczuk, Wegener, Obama, Comey… i inni wam podobni mali Goebbelsi i przeciw-polscy, przeciw-słowiańscy oszczercy i kłamcy… napawajcie się… także i waszą jewropejska i usraelską spuścizną, skoro ośmielacie się zaprzeczać faktom!!! 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.