244 Dymania i dumania cioci Angeli, czyli kiedy biedni islamscy „uchodźcy” zaczną gwałcić feministki i lesbijki (jak i mordować lewaków i pederastów)… to co wtedy?


Okopana niemiecka policja przeciwdziała przestępstwom seksualnym na tle rasowym

Najpierw Mój noworoczny manifest sarkastycznej solidarności, z biednymi islamskimi „uchodźcami”, w szczególności z tymi, którym jeszcze „to i owo” nie udało się… a potem kilka artykułów „wolnych mediów”, mam nadzieję odpowiednio podbudowujących moje postępowe i jedynie słuszne podejście do zagadnienia, o którym będzie teraz mowa.

Przedmowa:

Każdego, powtarzam każdego (i każdą), kto ośmieli się mieć inne zdanie niż moje, od razu z zasady słusznie nazywam „faszystą, nazistą, homofobem, xenofobem, islamofobem, kołtunem, kułakiem, zacofańcem, szkodnikiem”, itd. a po resztę odpowiednich określeń, (jeśli trzeba) zwrócę się do gwiazd polskich, jewropejskich (szczególnie niemieckich) i międzynarodowych mediów, jak Lis, Tokarczuk, Najmurek, Żakowski, Sierakowski, Gross, Holland, Stuhr i setki innych). Do ew. ośmielający się lub nawet tylko myślących żeby krytykować Wielkiego Mię (i mój kolektyw), miejsce swe znajta i bójta się i kajajta i to już, bo właśnie popełniacie haniebną myślo-zbrodnię!!!


Nowa flaga Francji, stała się także nową flagą Zidiociałej Jewropy

Zwracam się tera do potrzebujących nie tylko kobiecego ciepła…

Przyjaciele, towarzysze, biedacy, muzułmańskie samce o od dawna nieużywanych, więc opuchniętych jajach i na lodowatym zimnie sterczących obrzezanych siusiakach! Jestem myślami z Wami i życzę Wam odwagi i wytrwałości, w tym jakże okrutnym i bestialskim dla Was czasie! Głowy do góry, wytrwałości w działaniu, bo Wasze już wkrótce będzie na wierzchu, zwłaszcza na wiosnę, np. na Jewropejskich Paradach Równości i Miłości!!!


Córka niemieckiej policjantki w pancernym kondonie przeciwdziała i zapobiega niechcianej ciąży

Tera zwracam się do was bezdusznych i nic niewartych samic (nawet jako nasze ukochane partyjne towarzyszki)…

Białe niewierne suki i dziwki gwałcone w Niemczech na Nowy Rok (i nie tylko)… a dobrze wam tak (przynajmniej niektórym)!!! Dobrze, bo miłujący miłość i pokój (całkiem jak Lenin z kawału) wyznawcy pustynnej tradycji (w tym przypadku w wydaniu islamskim), mogli was przecież zwyczajnie zabić, tak jak nakazuje im ich wspaniała i miłosierna tradycja!

Zgwałcone białe kobiety,.. a kto tam tym ścierwem przejmowałby się – na pewno nie ci biedni muzułmańscy „uchodźcy”, zresztą zgodnie z zaleceniami ich cudownej tradycji miłości i równości!!! Na pewno zasłużenie zasłużyłyście sobie na takie traktowanie tym, że nie chodzicie jeszcze w czarnych, niebieskich workach lub innych białych szmatach, że nie jesteście (jak nakazuje ta najwspanialsza tradycja miłości) obrzezane zardzewiałymi żyletkami lub kawałkami rozbitego szkła, że dbacie o swą czystość i nie dość, że nie śmierdzicie, to jeszcze ładnie pachniecie i wyglądacie… co w oczywisty sposób prowokuje i zachęca do ubogacania czy też innych uzasadnionych czynności np. seksualnych!!! No i najważniejsze… samowolnie macie czelność chodzić same po ulicach, bez nadzoru swoich panów!!! Toż to sama zgroza!!! Jak wy możecie, gdzie wasz honor i skromność?!!

Wracajcie każda do swojej budy, albo co najwyżej do kuchni i pralni, bo sterty brudnych i przepoconych imigranckich gaci i skarpet, ciągle smutnie i samotnie czekają nieuprane i nieutulone, przez wasze wyemancypowane delikatne niemieckie dłonie!!!

Ja z tego miejsca solidaryzuję i łączę się w słusznym gniewie, z biednymi islamskimi „uchodźcami”, którym mimo ich wielkich starań, nie udało się jeszcze ubogacić choć trochę grupowo białego niemieckiego mięska, chodzącego sobie wolno po ulicach pięknych niemieckich (i innych) miast!!! No co to qrfa jest!!? Jak wy niemieckie niewierne białe szmaty (których przypominam jeszcze dumnie nie nosicie na całych waszych ciałach), możecie być takie zimne, nieczułe, nietolerancyjne, islamo i xenofobiczne jednocześnie!!? Gdzie wasze niemieckie jewropejskie i międzynarodowe współczucie, gdzie baaardzo głębokie zrozumienie problemów biednych i nie tylko seksualnie dyskryminowanych „uchodźców”?!! Nie wstyd wam?!! No na co czekacie… rozkładać im szeroko nogi, nawet na oblodzonych ławkach, czy nawet na gołej ziemi i z uśmiechem ubogacać grupowo i multikulturowo tych, którym wasza gorąca pomoc jest tak niezbędnie potrzebna!!! Do dzieła niemieckie towarzyszki, samice, chodzące pochwy, odbyty i macice! Za Waszą czcigodną anielską przewodniczką… ZACZNIJCIE W KOŃCU NA CHWAŁĘ WIELKICH NIEMIEC I CAŁEJ POSTĘPOWEJ SPOŁECZNOŚCI MIĘDZYNARODOWEJ, JAK ONA OSTRO DAWAĆ DOOP BY UBOGACIĆ I DOPOMÓC BIEDNYM I UCIŚNIONYM „UCHODŹCOM”!!!


Angela i jej kolejny muzułmański ukochany, oglądają film z gwałtów w Kolonii

A jak same już nie możeta, no to wysyłajta wasze córki i siostry… a także matki, znajome a nawet żony i kochanki (lesbijki). Nie lękajcie się, islamiści zadowolą się nawet noworodkami, także nie musicie obawiać się naszych jewropejskich postępowych oskarżeń, o pedofilię itp, no bo wiecie, że wspaniała tradycja biednych islamskich „uchodźców”, zezwala na takie i nie tylko takie seksualne ubogacanie! 🙂 Wystarczy zacytować jedynie odpowiedni jakiś fragment, z ich objawionych, miłosiernych natchnionych, nieomylnych źródeł… i gites! Szaria rulez ewrybady, a jak to ogłosiła towarzyszka Andżela,.. islam jest przecież częścią Niemiec!!!

A teraz na koniec poważne pytanie…

No wiecie rozumiecie… tu na prowincji, różni towarzysze (a nawet i towarzyszki) pytajom, a co będzie, jak ci biedni islamscy „uchodźcy”, zaczną tego ten teges… ubogacać tak nasze ukochane towarzyszki lesbijki lub to, co mają wiele płci, w tym nieokreślonych itp? No bo jeśli taki z gruntu słuszny biedny islamski „uchodźca”, dajmy na to ubogaci taką inną z gruntu słuszną osobę… a ona jednak nie polubi tego ubogacenia… no to kto wtedy jest bardziej uprzywilejowany klasowo i racja po czyjej będzie stronie? O kim w tedy należy pisać źle, kogo krytykować i najważniejsze, kto powinien złożyć samokrytykę? No my tu w naszym lokalnym komitecie nie umiemy jednoznacznie orzec i gubimy się w domysłach i spekulacjach, a te jak dobrze wiadomo… prowadzą zawsze na złą drogę występku i musza być z całą siłą i mocą zwalczane. Prosimy, napiszcie kogo wtedy zwalczać! Pilnie prosimy o obowiązujące teraz aktualne wytyczne!!!

Z międzynarodowym postępowym pozdrowieniem, oczekujemy Waszej towarzyszko Andżelo, wykładni partyjnej, no bo nijak poradzić sobie z tym dysonansem poznawczym rady dać nie umiemy. Zawsze wierni i oddani lokalni POstępowi działacze i działaczki.

Tyle ja, a t teraz co na ten temat miały lub nie miały do powiedzenia jewropejskie „wolne media” i ich czytelnicy. Zwracam szczególną uwagę na materiał z TVN. Jest tam film i wywiad z panem reporterem z Niemiec, a pod spodem liczne odnośniki na inne podobne artykuły. Są to doskonałe przykłady, jak można z wielkim oburzeniem i niesmakiem zjadać własne gówno… Smacznego, zwolennicy imigracji islamskiej. Wasze córki, żony, siostry, koleżanki i kochanki, itd. sami ustawiliście następne w kolejce… Radujcie się! Niezaspokojone sterczące obrzezane islamskie dzidy już na nie ochoczo czekają (na razie w Niemczech)… 🙂

Do politycznie popaprawnych, jak i ew. krytyczek i krytyków, także tych z „Krytyki politycznej”. Rozumiecie mam nadzieję, znaczenie słowa „sarkastyczny”? https://pl.wiktionary.org/wiki/sarkastyczny

…..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Media-w-Nieczech-o-atakach-na-kobiety-bagatelizowanie-sytuacji-z-powodow-politycznych-jest-bledem,wid,18086926,wiadomosc.html

akt. 06.01.2016, 17:59

Media w Niemczech o atakach na kobiety: bagatelizowanie sytuacji z powodów politycznych jest błędem

• Niemcy wstrząśnięci atakami na kobiety w Kolonii
• Prasa zwraca uwagę na bezczynność policji i „autocenzurę” mediów

W noc sylwestrową, około 1000 mężczyzn – według świadków – pochodzących z krajów arabskich lub Afryki Północnej, zgromadziło się w okolicach stacji kolejowej i katedry w Kolonii. Zaczepiali oni, napastowali i okradali kobiety. Dwie z nich zgwałcono. Policja otrzymała już około 130 zgłoszeń o napaściach, nie tylko z terenu Kolonii, ale także Hamburga, Stuttgartu i Duesseldorfu. Policja miała już zidentyfikować trzech sprawców, nikogo jednak nie zatrzymano.

Opinia publiczna w Niemczech jest oburzona, nie tylko faktem samych napaści, ale także tym, że informacje o nich upubliczniono dopiero kilka dni później.

„Dlaczego tak długo trwało, zanim wszyscy uzmysłowili sobie wymiar tego, co wydarzyło się w sylwestrową noc w Kolonii: władze miasta, policja, politycy i opinia publiczna w całych Niemczech?” – zastanawia się komentator dziennika „Die Welt” z Berlina. „Ponieważ taka kombinacja zmasowanych aktów molestowania seksualnego i kradzieży jest czymś zupełnie nowym” – odpowiada sobie komentator. Jego zdaniem wydarzenia w Kolonii powinny stać się sygnałem ostrzegawczym. „Tchórzostwo pod maską ostrożności cieszy tylko wrogów demokracji. Wolność można zapewnić wyłącznie przez zagwarantowanie bezpieczeństwa. Więcej uwagi należy poświęcić kontrolom policji w przestrzeni publicznej i ściganiu czynów karalnych z pełną surowością prawa. Po to, żeby nasze społeczeństwo mogło w tych niespokojnych czasach pozostać otwarte, przyzwoite i liberalne” – pisze „Die Welt”.

„W samym sercu Niemiec, w tłumie kobiety potraktowano jak zwierzęta łowne: osaczano, obrzucano obelgami, obmacywano, rozbierano, gwałcono, ograbiano. Co za potworność! Nawet policji brak słów” – pisze „Nordkurier” z Neubrandenburga. Komentator gazety zwraca jednak uwagę, że miejsca, w których zaatakowano kobiety, od dawna nie należą do bezpiecznych. „Już od lat grasują tam handlarze narkotyków, bandy złodziei i inni przestępcy. Władze Kolonii zdają się pasywnie temu przyglądać” – można przeczytać w „Nordkurier”.

„Należy dyskutować nie tylko o rozwydrzonych hordach pijanych mężczyzn, ale także o pracy policji” – zwraca uwagę „Handelsblatt” z Duesseldorfu. „Bo właśnie w liberalnym społeczeństwie policja musi pilnować porządku i ładu, ale zdaje się, że w wielu miastach to właśnie szwankuje. Zanim znów rozlegnie się wołanie o zaostrzenie przepisów, wiadomo już dziś, że możliwe jest zatrzymanie sprawców przez noc, zakazanie im przebywania w pewnych miejscach czy deportacja tych, którzy dopuścili się przestępstwa” – pisze komentator dziennika.

Niektórzy komentatorzy zwracają jednak uwagę, że opóźnienie w poinformowaniu opinii publicznej o wydarzeniach w Kolonii może mieć związek z pochodzeniem sprawców. „Niektórzy sądzą, że ekscesy w Kolonii w noc sylwestrową dlatego tak późno wyszły na jaw, ponieważ rzekomi sprawcy pochodzili z Afryki Północnej” – pisze „Frankfurter Rundschau”. „Pewne jest, że to działa na rasistów jak oliwa dolana do ognia. Ale bagatelizowanie tej sytuacji z powodów politycznych jest błędem, ponieważ byłoby to szydzeniem z koszmaru, jaki przeżyły ofiary” – dodaje komentator.

„Kto słusznie zwraca uwagę na akty agresji wobec imigrantów, ten nie powinien też zamykać oczu, kiedy nagle coś mu się nie zgadza w powszechnym schemacie myślowym w kategoriach: wróg – przyjaciel’ – zwraca uwagę komentator „Nuernberger Zeitung”. „Już latem wielu obserwatorów wskazywało na to, że kobiety w schroniskach azylanckich padają ofiarą przemocy seksualnej. Nikt się nie przejmował tymi ostrzeżeniami, nawet uparcie milczały wrażliwe na to działaczki na rzecz praw kobiet . Nie wypadało przecież niszczyć wizerunku tak przecież miłych imigrantów” – ironizuje.

„Frankfurter Allgemeine Zeitung” pisze: „W rzeczywistości rząd i duża część opozycji niczego tak się nie boi, jak radykalizacji opinii obywateli i tego, że może nasilić się wrogość wobec cudzoziemców. Dlatego obecne wezwania do surowego postępowania wobec obcokrajowców dopuszczających się czynów karalnych czy nawet – aż się nie wierzy własnym uszom – ich deportacji, artykułowane są jednym tchem z ostrzeżeniem przed pochopnym oskarżaniem wszystkich migrantów. Nawet to jest już przesądzaniem z góry o takiej możliwości, tych wszystkich zatroskanych sytuacją Niemców, którzy jeszcze myślą i potrafią wyciągać wnioski. Oni nie stroją sobie żartów. Dobrze znają sytuację, jaka panuje w ich miastach. Przedstawianie jej w lepszym świetle, niezgodnie ze stanem faktycznym, pogorszyłoby tylko nastroje polityczne.

Heribert Prantl z „Sueddeutsche Zeitung” potępia zajścia, ostrzega jednak przed wykorzystywaniem przez skrajną prawicę incydentów do „chamskiej” propagandy przeciwko uchodźcom. Jego zdaniem wydarzenia w Kolonii mogą zagrozić pokojowi społecznemu w Niemczech.

Niemiecka telewizja publiczna, w oświadczeniu opublikowanym na profilu kanału w serwisie Facebook, przeprosiła za brak wiadomości o atakach na kobiety. ZDF stwierdziła, że był to błąd. Wydawca programu informacyjnego w ZDF zdecydował o przełożeniu materiału o wydarzeniach do czasu przedstawienia oficjalnego stanowiska przez władze i policję w Kolonii. „Była to jednoznacznie zła ocena sytuacji” – stwierdzono w oświadczeniu.

„Der Spiegel” pozwolił sobie na ironiczny tekst, nawiązujący do rady, jakiej udzieliła kobietom burmistrz Kolonii Henrietta Reker. Zaapelowała ona, by mieszkanki Kolonii trzymały się na „odległość wyciągniętego ramienia” od obcych. Porada ta natychmiast wywołała mnóstwo komentarzy na portalach społecznościowych. Niemiecki tygodnik ironicznie doniósł natomiast o nowym zabiegu plastycznym, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Niemek – „wydłużaniu ramienia”.

IAR, Deutsche Welle – Redakcja Polska, spiegel.de, PAP

Zobacz też: Wyznanie ofiar sylwestrowych ataków na kobiety w Kolonii

~wole neta19 godzin temu
U nas w tvp ,tvn polsat raczej cicho na ten temat -dlaczego ?

~poznanczyk19 godzin temu
Wydarzenia o tym mowily dzisiaj, Wiadomosci tez, we Faktach ani wzmianki…

~PATRIOT19 godzin temu
na polsacie było mowa ale w tvn NIC !

~asad 17 godzin i 19 minut temu
Nasze, tzn, polskojęzyczne -niemieckie tez nie informowały, choc wiedziały. A teraz święte oburzenie. Niech wreszcie PR Duda podpisze tę ustawę.

~właśnie 17 godzin i 39 minut temu
zapłata dla niemców za II wojne i gwałcenie słowianek

~blondi19 godzin temu
Kim będą rodowici Niemcy przyszłości? Najpierw Rosjanie, potem Amerykanie, teraz Muzułmanie? Czy będą tam jeszcze jacyś wysocy blondyni?

~grazka 4 godziny i 19 minut temu
cholera a gdzie czystość rasy? A tak wogóle to było wszystko do przewidzenia. Nie wiem kto i jakie miał klapki na oczach, że nie chcial tego widzieć. Normalni ludzie jak pamiętam pisali, że tak to się skończy tylko ci na górze mówili coś innego i brnęli.

~ajacd 20 godzin i 54 minut temu
to jest jakaś kpina żeby pozwolić na coś takiego we własnym państwie . . .

~Marcin36036019 godzin temu
Muzułmanie będą brać wszystko wystarczy że im się za chce. A co maja innego robić skoro do pracy i tak nie pójdą bo piedziadze dostają za darmo.

~Darek19 godzin temu
Mam dobra radę dla Nemiaszkow odkurzcie Mausery i Sturmgewehr bo będzie coraz gorzej haha.

~Koń by się uśmiał!19 godzin temu
I te durnie próbują uczyć demokracji Polaków.

~!19 godzin temu
oni wszyscy są kupieni..zrozum…

~xxyyzz19 godzin temu
gustavo – w Polsce to dopiero po 2 latach dowiedziano się, kto podszywał się pod narodowcami [podpalenie budki strażniczej ambasady rosyjskiej]

~Pol_lak18 godzin temu
to dopiero początek

~qwe18 godzin temu
nie, w Polsce w porę od władzy zostali odepchnięci ci, co dla Merkel i swojej kariery- wszystko

~kaHa18 godzin temu
To co stało się w Sylwestra to dopiero preludium tego, co będzie!!!

~hk.wisniewska18 godzin temu
Współczuję Niemcom. Jeśli Merkel chce decydować za nas, to do czego jest zdolna zmuszać własny naród.

~eqq 17 godzin i 57 minut temu
Bo interes jest ważniejszy motłoch sie nie liczy.

~kosa 20 godzin i 46 minut temu
Te dziennikarze z Niemiec Polski się czepiaja za Ustawe medialną a u nich śmierdi na odległość,sterowaniem od góry i korupcją.

~fryga20 godzin temu
Bo upodlić polski rząd przy pomocy miejscowych zdrajców to fraszka ,która ich nic nie kosztuje

~anitte 20 godzin i 41 minut temu
wyborcza i tzw KOD nawoluja do manifestcji w obronie mediow wolnosci, proponuje aby pojechali do Niemiec i tam przeprowadzili demonstracjie bo to co zrobila publiczna telewizja niemiecka, ktora nie podala swiadomie tak waznych informacji chosby dla ostrzezenia kobiet , dzieci wstyd ,

~kkk20 godzin temu
KOD broni Niemiec, aby nadal mogli manipulowac naszymi mediami.

~jjjjjfff20 godzin temu
KOD = Komited Obrony (intersów) Deutschland

~nie_naiwna19 godzin temu
Niemcy niech sami wyjdą na ulice i walczą o siebie i swoje kobiety. My walczmy o swoje!

~TK19 godzin temu
ciekawe czy ci od obrony draństwa tam będą protestować

~lilos 19 godzin i 3 minuty temu
„przecież ten KOD to KOmited Obrony (intersów) Deutschland” to bardzo trafne okręslenie gdyż Jestsmy calkowicie zalezni od Niemiec (dzieki PO) stalismy sie dla nich rynkiem zbytu, u nas nic sie nie produkuje, jestesmy tylko tanią sila robocza, i rynkiem zbytu dla ich interesów, dlatego KOD powstal po to aby obalic PIS i przywrócic wladze PO, ktróra była gwarantem ze interesy niemieckie nie zostana zachwiane w Polsce (wiekszosc mediów polski ma tez niemieckich wlascicieli stad wiekszosc medi nie informuje nas o przestępstwach dokonywanych przez muzumanów w EU)

~historyk 18 godzin i 55 minut temu
zwróć uwagę, że tam była autocenzura… a u Nas będzie znowu działał taki Urząd… i odgórnie decydował co wolno, a czego nie… ;P

…..


Policja przed dworcem w Kolonii (PAP/EPA / Oliver Berg)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Seria-seksualnych-napasci-w-sylwestra-w-Kolonii-Zwolano-nadzwyczajne-spotkanie,wid,18085907,wiadomosc.html

akt. 06.01.2016, 09:25

Seria seksualnych napaści w sylwestra w Kolonii. Zwołano nadzwyczajne spotkanie

• Nadzwyczajne spotkanie policji i władz Kolonii
• W sylwestra doszło tam do serii napaści o podłożu seksualnym
• Sprawcy z grupy ok. stu mężczyzn „z regionu arabskiego lub północnoafrykańskiego”
• Kanclerz Angela Merkel wyraziła „oburzenie tymi wstrętnymi napaściami”

Przedstawiciele policji i władz Kolonii zebrali się na nadzwyczajnym spotkaniu w związku z napaściami seksualnymi, do których doszło w sylwestra w okolicach głównego dworca kolejowego w mieście.

Kanclerz Angela Merkel wyraziła „oburzenie tymi wstrętnymi napaściami seksualnymi” i podkreśliła, że konieczna jest zdecydowana reakcja państwa prawa. „Trzeba uczynić wszystko, by ustalić wszystkich sprawców tak szybko, jak to tylko możliwe, i ukarać ich bez względu na ich pochodzenie” – powiedziała kanclerz Niemiec.

Incydenty w Kolonii oraz Hamburgu doprowadziły do zaostrzenia toczącej się w Niemczech od miesięcy dyskusji o polityce migracyjnej rządu Merkel. Krytycy pani kanclerz domagają się ograniczenia liczby osób wpuszczanych do kraju, deportowania obcokrajowców wchodzących w kolizję z prawem czy też wręcz zamknięcia granic. Zwolennicy polityki „otwartych drzwi” ostrzegają, by nie „potępiać w czambuł wszystkich uchodźców”.

W zeszłym roku do Niemiec przyjechało co najmniej 1,1 mln imigrantów. Władz Bawarii podały, że od początku br. niemiecką granicę w Bawarii przekracza dziennie 3 tys. osób poszukujących schronienia i pracy.

Spotkanie zwołane przez burmistrz Kolonii Henriette Reker było poświęcone działaniom, jakie policja powinna podjąć w odpowiedzi na serię incydentów.

Z policyjnych informacji wynika, że grupa ok. 1000 mężczyzn „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” zebrała się w noc z 31 grudnia na 1 stycznia w okolicach głównej stacji kolejowej i katedry. Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały.

Komendant okręgowy policji Wolfgang Albers mówił o licznych wykroczeniach na tle seksualnym oraz o jednym przypadku gwałtu. Do południa we wtorek na policję wpłynęło ok. 90 zgłoszeń. Albers powiedział dziennikarzom, że policja nie wie jeszcze, kim byli sprawcy. Dodał, że z obserwacji policjantów wynika, że „w większości byli to młodzi mężczyźni, w wieku od 18 do 35 lat”.

Szef związku zawodowego policjantów w Nadrenii Północnej-Westfalii Arnold Plickert powiedział telewizji ZDF, że napastnicy pochodzili z krajów arabskich i północnoafrykańskich. Jak wyjaśnił, grupy napastników liczące kilkadziesiąt osób otaczały swoje ofiary, uniemożliwiając policji szybką interwencję.

Rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert poinformował, że kanclerz Merkel w rozmowie telefonicznej z burmistrz Kolonii Henriette Reker wyraziła „oburzenie tymi wstrętnymi napaściami seksualnymi” i podkreśliła, że konieczna jest zdecydowana reakcja państwa prawa. Trzeba uczynić wszystko, by ustalić wszystkich sprawców tak szybko, jak to tylko możliwe, i ukarać ich bez względu na ich pochodzenie.

Reker poinformowała szefową rządu o wynikach kryzysowego spotkania policji i władz Kolonii. Seibert powiedział, że kanclerz jest też informowana przez ministra spraw wewnętrznych Thomasa de Maiziere o przebiegu śledztwa.

Minister sprawiedliwości Niemiec Heiko Maas na Twitterze napisał o „obrzydliwych napaściach” i podkreślił, że sprawcy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności.

Rzecznik burmistrz Reker powiedział przed spotkaniem, że władze miasta „nie mogą i nie chcą pozwolić na powstanie strefy bezprawia” oraz nie pozwolą, by goście przyjeżdżający do Kolonii na karnawałowe uroczystości stawali się celami ataków. Reker przestrzegła zarazem przed wyciąganiem pochopnych wniosków dotyczących sprawców. Za „całkowicie niestosowne” uznała „wiązanie tej grupy, pochodzącej – jak się wydaje – z Afryki Północnej, z uchodźcami”.

Także w Hamburgu policja prowadzi dochodzenie w sprawie napaści na kobiety dokonywanych podczas nocy sylwestrowej, jednak skala incydentów jest w tym przypadku znacznie mniejsza – pisze dpa.

Na Reeperbahn, głównej ulicy hamburskiej dzielnicy uciech St. Pauli, grupy liczące od 5-6 do 20 mężczyzn „o wyglądzie południowym lub arabskim” okrążały swoje ofiary, napastowały je oraz zabierały im dokumenty, telefony komórkowe i pieniądze. Według policji chodzi o dziewięć przypadków słownej napaści o charakterze seksualnym, rabunku i kradzieży rozbójniczej.

Telewizja publiczna ZDF zwraca uwagę, że liczba przestępczych band złożonych z cudzoziemców „drastycznie wzrosła”. Zdaniem redakcji dotyczy to także znanych z otwartości miast takich jak Brema. Kilkuosobowe grupki atakują na ulicy samotne osoby, odbierając im telefony komórkowe i portfele.

Szefowa eurosceptycznej i antyislamskiej partii Alternatywa dla Niemiec Frauke Petry obarczyła Merkel i jej rząd odpowiedzialnością za zajścia. – To konsekwencja niekontrolowanej imigracji – powiedziała szefowa ugrupowania, które zdobywa popularność szczególnie na wschodzie Niemiec. Jej zdaniem polityka rządu wobec uchodźców jest „katastrofalna”.

Komentator „Frankfurter Allgemeine Zeitung” stwierdza, że powszechna w Niemczech zasada, że kobiety nie są „zwierzyną łowną”, najwyraźniej nie dotarła do wszystkich. W niemieckich miastach działają klany cudzoziemskiego pochodzenia, które tworzą strefy, gdzie nie obowiązują niemieckie prawa – zauważa Berthold Kohler.

Heribert Prantl z „Sueddeutsche Zeitung” potępia zajścia, ostrzega jednak przed wykorzystywaniem przez skrajną prawicę incydentów do „chamskiej” propagandy przeciwko uchodźcom. Jego zdaniem wydarzenia w Kolonii mogą zagrozić pokojowi społecznemu w Niemczech.

Zobacz też: Angela Merkel ma plan na ograniczenie liczby uchodźców

~patriota 20 godzin i 1 minutę temu
Niemieckie media tak są zajęte szkalowaniem Polski i Polskiego rządu że nie zauważyło jak muzułmanie napadają na niemieckie kobiety. Merkel jest oburzona , chyba nie powinna. Przecież sama zaprosiła muzułmanów do siebie

~jorwczoraj
Myjcie się Niemieckie dziewczyny bo nie znacie ani dnia ani godziny.Na razie wyszło ich 1000 a jak wyjdzie 10000 to będzie mieszanie krwi ,że hej .

~?wczoraj
A co na to polskie pańcie feministki?

~POkopaczwczoraj
Jest jeszcze gorzej – ujawniono, że były naciski na media , żeby nie nagłaśniać tej sprawy.

~Jiżi Placekwczoraj
Niemcy chcą nas wciągnąć w swoje islamskie bagno. Gdyby rządziła Kopaczka byłoby już po nas

~dodowczoraj
Z tego co słyszałem najpierw napisała o tym jakaś tam tzw. bulwarówka dopiero później inni się zająknęli. Bild to ta bulwarówka?

~:)))wczoraj
Merkkel postanowila zapewnic mlodym niemkom rozrywke i zaprosila islamistow :))))

~COGITO123wczoraj
„…bo media śmiały o tym napisać.” Dla Polaków …tlumaczyly….4 dni!! i tylko jeden mało ciekawy art. w serwisie!! Jutro go nie będzie…..taka.”.BAGATELKA”–zbiorowe polowanie na kobiety, nic ważnego….polskimi ustawami trzeba się zająć!!

COGITO123wczoraj
Nie wsmak im nasz rząd….bo podobnie jak Grecy może zarządać dużych kwot za zburzenie polskich miast. To niebagatelna kwota czyt”.Niewygodne Media „

~PL 4 godziny i 5 minut temu
Ubogacają ich kulturowo, a oni się oburzają. Dziwne, przecież sami tego chcieli…
Odpowiedz

~razor19112wczoraj
to chyba nie do konca tak – Merkel tego chciala ale czy wiekszosc niemcow tego chciala nie wydaje mi sie… kolejne wybory pewnie beda duza porazka jej partii..

~tom24 godziny temu
Te ubogacanie to poślicy Musze się udało 🙂 Na wieki będzie z tego pamiętana 🙂

~Miś24 godziny temu
Obłudna stara baba, sama do tego doprowadziła, a teraz leje krokodyle łzy, (wszystkich was przyjmiemy z otwartymi ramionami, przybywajcie), ale patologia…

~jor23 godziny temu
Myjcie się Niemieckie dziewczyny bo nie znacie ani dnia ani godziny.Czego się można spodziewać po młodych zdrowych uchodzcach .Jak taki jest w potrzebie to i jeżowi nie odpuśći

~Moher Power23 godziny temu
W pełni się zgadzam z opinią Heribert Prantl z „Sueddeutsche Zeitung i oczywiste jest że nie byli to uchodźcy, tylko rodowici Niemcy . Niemcy powinni wysłać własne statki do Afryki po uchodźców kochanych Muslinów gdyż ich rdzenni Niemcy robią takie obrzydliwości ich własnym kobietom. Zresztą obowiązkiem krajów UE jest transport uchodźców z granicy UE bezpośrednio do Niemiec z uwagi na wystosowane do nich zaproszenie od rządu niemieckiego.

~c23 godziny temu
Makrela jest niezadowolona,POnieważ myslała,że beda koziojeb.y ją obracać a oni wola kozy.

~kolo23 godziny temu
Niemiec zawszer chce tego co jego firer!

~wd22 godziny temu
W samym sercu Niemiec, w tłumie, kobiety potraktowano jak zwierzęta łowne: osaczano, obrzucano obelgami, obmacywano, rozbierano, gwałcono, ograbiano. Czego innego mzona sie spodziewac po muuzlmanach, ktorzy wlasnie tak sa naucvzeni traktowac kobiety?

~kilo22 godziny temu
.Nowoczesna tez chce zaprosic braci z afryki 😉 zeby bylo politycznie poprawnie

~Gas2321 godzin temu
No i po co tyle gadania?Przeciez nastepni uchodzcy juz w drodze a po nich nastepni i ich krewni. Nie beda pracowac ani sie dobrze zachowywac bo nie musza.Od tych politycznych poprawnosci chce sie wymiotowac,Europa i tak nie ma pomyslu zadnego na Arabow wiec bedzie jeszcze gorzej.

~niewiarek21 godzin temu
a ja slyszalem ze tylko zabom daja spokoj bo za glosno skrzecza.

~ja20 godzin temu
Tylko czekać na nowego hitlera…

~esteta20 godzin temu
Pani kanclerz powinna być spokojna , nikt na nią nie napadnie seksualnie , nawet jak mu jaja spuchną .

~Sierściuch dachowy19 godzin temu
Ubogacają ich, a oni nadal twierdzą, że to deszcz pada: „granicę z Bawarią przekracza 3000 osób dziennie, poszukując schronienia (wtf?) i pracy (to chyba tylko Polacy)”

~ja 17 godzin i 45 minut temu
Oszust Tusk ktory funduje nam razem z kyminalistka Merkel muzulmanskich gwalcicieli, otrzymal od 1go stycznia podwyzke w parlamencie europejskim w wysokosci 700Euro. Bedzie wiec miesiecznie zarabial 31 000tys Euro jak podaja niemieckie zrodla…..

~jolka 17 godzin i 19 minut temu
Szef policji niemieckiej albo ABW powiedział w wywiadzie, że zrobia wszystko by złapać napastnikow….. ale co to da… złapią 10, może 20 a jesli złapią nawet 100 to pojawią sie w to miejsce następni przecież Merkel sprowadziła ich miliony…..Niemieckie kobiety są naprawde w niebezpieczeństwie…. i ten strach już ich nigdy nie opiuści…..

…..


Dworzec Główny w Kolonii, gdzie doszło do ataków na kobiety (PAP/EPA / Oliver Berg)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Ataki-na-kobiety-w-trzech-miastach-Niemiec-Zupelnie-nowy-wymiar-przemocy-seksualnej,wid,18084859,wiadomosc.html

akt. 05.01.2016, 13:48

Ataki na kobiety w trzech miastach Niemiec. „Zupełnie nowy wymiar przemocy seksualnej”

• Kilkadziesiąt ataków na kobiety w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie w Sylwestra
• Policja: napastnicy wyglądali na Arabów i mieszkańców Afryki Północnej
• Władze: napaści były w jakiś sposób zorganizowane

W sylwestrową noc w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie doszło do ok. 100 ataków na kobiety. W samej Kolonii przypadki kradzieży i molestowania zgłosiło 90 kobiet. Burmistrz Kolonii zwołała sztab kryzysowy władz i policji. Kobiety były atakowane przez grupy nawet kilkudziesięciu mężczyzn, którzy zrywali z nich ubrania, obrzucali obelgami, a na koniec okradali. Ataki wyglądały na zorganizowane.

Gwałt, napaści seksualne i kradzieże

Wokół dworca głównego i słynnej katedry w Kolonii w atakach brało udział ok. 100 pijanych mężczyzn. – Wyglądali na Arabów i mieszkańców Afryki Północnej – powiedział szef policji w Kolonii Wolfgang Albers. Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały. Przynajmniej jedna kobieta została zgwałcona, wiele było molestowanych. Większość przestępstw to kradzieże, wśród molestowanych była policjantka w cywilu. Do południa we wtorek na policję wpłynęło ok. 90 zgłoszeń.

Burmistrz Kolonii Henriette Reker nazwała ataki „przerażającymi”. – Nie możemy pozwolić na stworzenie strefy wyjętej spod prawa – podkreśliła Reker, dodając, że agresorzy i złodzieje mogą odstraszyć turystów podczas karnawału. Minister sprawiedliwości Heiko Maas zapowiada surowe kary dla sprawców „obrzydliwych napaści”.

Media niemieckie – „Bild”, „Die Welt”, „Frankfurter Allgemeine Zeitung” – informują, że od miesięcy pojawiały się gangi złodziei z Afryki Północnej. Kilka dni po zajściach w Kolonii władze niemieckich miast i policja wiedzą na pewno tyle, że napaści były w jakiś sposób zorganizowane i nie dotyczyły tylko Kolonii. Okazało się bowiem, że do ataków na dziewczęta i młode kobiety (większość zaatakowanych ma 18-24 lata) doszło też w Hamburgu i Stuttgarcie.

Skala incydentów w Hamburgu jest znacznie mniejsza – pisze dpa. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Na Reeperbahn, głównej ulicy hamburskiej dzielnicy uciech St. Pauli, grupy liczące od 5-6 do 20 mężczyzn „o wyglądzie południowym lub arabskim” okrążały swoje ofiary, napastowały je oraz zabierały im dokumenty, telefony komórkowe i pieniądze. Według policji chodzi o dziewięć przypadków słownej napaści o charakterze seksualnym, rabunku i kradzieży rozbójniczej.

„To zupełnie nowy wymiar przemocy seksualnej” – stwierdził szef policji Nadrenii-Północnej Westfalii, cytowany przez „FAZ”. Policja w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie prowadzi śledztwa w tych sprawach. W Kolonii w poniedziałek aresztowano pięciu imigrantów. Nie wiadomo, czy zostali rozpoznani jako osoby, które zaatakowały i okradły w sylwestrową noc kobiety.

Zobacz też: Kosztowny plan przyjmowania imigrantów

~ciekawostkixxx.blogspot.com 2 godziny i 29 minut temu
Połowa Niemców uważa,ze nie może swobodnie wypowiadać swoich poglądów- wynik niedawnego sondażu.To w Niemczech jest zagrożona demokracja a nie u nas.

~mike2016-01-05 13:45
Niestety w Niemczech nie mozna powiedziec tego na glos. Wszystkie wazniejsze gazety milcza albo ostroznie wypowiadaja sie na temat tego strasznego incydentu. Dlatego, ze wiekszosc sprawcow to migranci. Niestety, rzeczywiscie demokracja w tym kraju jest zagrozona.

~You Nick2016-01-05 13:24
U nas jest Kato-Pislam , czyli Republika Embrionow

~daro2016-01-05 14:46
HejYou Nick! Zastanawiam się czego można ci życzyć w tym roku? Tego, byś mógł nadal cieszyć się życiem i swobodami, jakie daje tobie (jak to nazywasz) Kato-Pislamski kraj, którego kultura i tradycje wprost wyrastają z nielubianego przez ciebie (jak czytam z treści twojej wypowiedzi) chrześcijaństwa, czy też wolałbyś może zakosztować w tym roku czegoś nowego, może bardziej ekscytującego, zaczerpniętego z kultury islamu reprezentowanej przez tak szeroko ostatnio napływające do nas rzesze nielegalnych imigrantów? Bo znalezienia się w wyżej opisywanej sytuacji nie życzyłby nikomu. Tobie też nie życzę! Oczywiście jako wolny człowiek życzenia możesz wybrać sobie sam.

~bobikwczoraj
misiu,i na tymwłaśnie polega demokracja! Było by żle, gdyby połowa rządu była za ograniczenie swobody wypowiedzi.

~olawczoraj
jakies zrodlo?

~bnm,wczoraj
Media niemieckie – „Bild”, „Die Welt”, „Frankfurter Allgemeine Zeitung”

~emgwczoraj
Niemcy jak zawsze,jak nie napadną to odwrócą kota ogonem. Trzeba mieć co najmniej 3 fakultety w kilku językach aby ich zrozumieć o co im chodzi.

~jaATwczoraj
Jak nie wiesz to nie zabieraj glosu. W wiadomosciach w Niemczech caly czas mowia na ten temat a na wp artykul ukazal sie dopiero dzisiaj.

~sidwczoraj
Co mówią? Słuchałeś uważnie? ?rano mówili ze grupa młodych kolesi napadała…później ze to chyba Afrykańczycy …ani razu nie padło ze to niby-uchodźcy !!!!!! Klamią w żywe oczy …tylko za dużo przeciekło do internetu i teraz będą cossss z tym robić …bilet do domu i zakaz wjazdu do Europy dla tej dziczy !!!!

~pogowczoraj
Demokracja w Polsce nie jest zagrożona, a twoja wypowiedź jest tego przykładem You Nick.

~PolakMały 2 godziny i 31 minut temu
Zaczyna się, ale najważniejsza jest tolerancja odmienności.

~ucho2016-01-05 14:39
muzulmanie zupelnie odmiennie patrza na kobiety, jak na rzecz do uzywania i do wyrzucenia jak przestanie sie ruszac,,,

~Blondiwczoraj
Jak by tak było jak ty „ucho” twierdzisz, to w krajach muzułmańskich już by dawno kobiet nie było, bo po „użyciu” i „wyrzuceniu” poumierały by z głodu. Tam jak który muzułmanin „użyje kobietę i wyrzuci” to jej bracia albo krewni obetną mu głowę bez sądu. U nas za zgwałcenie kobiety dostaje się co najwyżej parę latek odsiadki albo sprawa ulega umorzeniu bo ofiary ze strachu często odwołują swoje zeznania.

~Paderewskiwczoraj
Araby mają zupełnie inną mentalność. To jest zupełnie inna kultura. Jeśli kobieta nie ma na sobie tego ich worka to można ją zgwałcić lub molestować, bo uważają, że sama się o to prosi. Zapamiętajcie sobie moje słowa zachód spłynie krwią. Rdzenni mieszkańcy już teraz mają dosyć a to jest dopiero początek.

~kocikwczoraj
Mylisz sie. Arab musi zadbac o wygody zony, inaczej zona mu ucieknie, a on pojdzie siedziec. Bracia bronia honoru rodziny – jak siostra zdradzi swojego meza, to wowczas ja zabijaja:)****

~hehewczoraj
Blondi i wszystko jasne

~śnięty pijuswczoraj
kocik to prawda co piszeszs, ale odnosi się tylko do muzułmanek (i to nie wszystkich tylko np sunnitek, szyitki już można inaczej potraktować, nie wspomnę o całkowicie odmiennej religii) to wygląda jak w „planecie małp” małpa nie może krzywdzić innej małpy, a pozatym wszystko dozwolone

…..

http://telewizjarepublika.pl/burmistrz-kolonii-ofiary-napasci-same-sa-sobie-winne-niemki-powinny-zachowac-dystans-od-obcych,28095.html

6 stycznia 2016 12:03

Burmistrz Kolonii: Ofiary napaści same są sobie winne, Niemki powinny zachować dystans od obcych

Po serii ataków na kobiety do jakich doszło w sylwestrową noc w kilku niemieckich miastach, sprawę skomentowała lewicowa polityk, Henriette Reker. Burmistrz Kolonii zaleciła kobietom „trzymanie się na dystans” od obcych i stosowane zachowanie, sugerując, że ofiary napaści same są winne napaści.

Nawet kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów w czasie sylwestrowej „zabawy” w trzech niemieckich miastach: Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. Tylko w Kolonii mówi się o około 80 poszkodowanych. Imigranci molestowali kobiety, zrywali z nich ubrania, wyzywali je, okradali i próbowali zgwałcić. Niemiecka prasa opisała sprawę dopiero wczoraj, kiedy na jaw wyszło, że na policję zgłasza się tłum ofiar przemocy. Czytaj więcej

Sprawę skomentowała m.in. Henrietta Reker, burmistrz Kolonii, która komentując wydarzenia z sylwestrowej nocy dała Niemkom „radę” co do sposobu ich zachowania.

Jak tłumaczyła znana ze swoich lewicowych poglądów burmistrz, kobiety powinny wykształcić u siebie specjalne wzorce zachowań, które pomogłyby im uchronić się przed napaściami ze strony mężczyzny (chodzi o imigrantów – red.). – Od wczoraj jest ona (Henriette Reker – red.) jedną z najbardziej znienawidzonych osób w Niemczech (…) stwierdziła, że Niemki powinny zachować dystans od obcych, dosłownie dystans na wyciągniecie ramienia – mówił poranku Telewizji Republika Cezary Gmyz.

Słowa burmistrz Kolonii zostały zdecydowanie skrytykowane w mediach oraz przez niemieckie społeczeństwo, ze względu na zrzucanie winy za napaści na ofiary, a nie na sprawców.

– Musimy wytłumaczyć koloński karnawał (jego znaczenie – red.) ludziom innych kultur, tak by radosne zachowania nie były mylone z dostępnością seksualną – tłumaczyła Reker, która sugerowała to zachowanie napadniętych kobiet mogło być powodem ataków.

Ireneusz Kornafel 
Aj waj,ma rację,ma rację.Tylko Niemki ubrane w hidżab i burki powinny się ukazywać na TAKICH IMPREZACH.Żeby oczywiście nie prowokować oczu dzieci Allaha! Polscy europosłowie z PiS -u powinni to nagłośnić w Brukseli,gdyż to nieposzanowanie obyczjów zaproszonych przez Bundeskanclerz gości ,może się roznieść jak rak na inne kraje o pięknej tradycji MULTI-KULTI.

Teresa Kwiatek
Poprawna politycznie IDIOTKA.

Bogusław Kramarczyk
To nie idiotka.Ona TAK NAPRAWDĘ MYSLI.Lewactwo to szatańska sekta.

Zbigniew Sieciechowicz
Ty przewrotna K….wo !

Zbyszek Dziewiałtowicz
Po co te kropki – wal prosto z mostu – LEWCTWO TO PARSZYWE KUREWSTWO!!!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof Kaczorowski
No i zadmonstrowano nam powrót do niemieckich standardów: napastowane sa same sobie winne, zapewne gwałcone też. Czy to aby nie przypomina nam: ” gdybyście sie zgodzili na Korytarz”?

Jozef Wasat
Pewnie „zauwazyla”ze arabusy trzymaja sie od niej z daleka . Moze jest postrzegana przez tych kozioj…w za brzydsza od tego zwierzecia ,i dlatego usprawiedliwia ta cholote ,liczac na ich przychylnosc .

Radek Kow
I tak lewica kończy okrążenie od sufrażystek, przez feministki i obowiązkowe równouprawnienie aż do punktu wyjścia a nawet gorzej. Zanim równouprawnienie stało się elementem ideologii gender nie było gwałcenia wyzywająco ubranych kobiet w miejscach publicznych.

Maciej Rabant
Ta wypowiedź automatycznie dyskwalifikuje ją jako burmistrz!!! Najlepiej pewnie gdyby kobiety zaczęły chodzić w burkach gdzie widoczne byłyby tylko oczy…W jakim świecie my żyjemy!!! To jest kompletny upadek naszej zachodniej cywilizacji, a będzie tylko gorzej dlatego brawo dla polskiego rządu i prezydenta, którzy są na szczęście daleko od poprawności politycznej i – cytując klasyka- mówią jak jest!!!

Bogusław Kramarczyk
Niestety takich burmistrzów jest w Niemczech bardzo dużo.Sama kanclerz Merkel wygla da jak by straciła zdrowy rozsąde !SZKODA MI NIEMCÓW.lecz już jest po nich,Sami na to zapracowali.

…..

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/niemieckie-media-ataki-imigrantow-na-kobiety-w-kolonii-i-hamburgu,608198.html

06 stycznia 2016, 10:42 „Jedni molestowali kobiety, inni tworzyli ciasny kordon”. W Niemczech oburzenie

Około 130 kobiet złożyło doniesienia na policji po atakach w noc sylwestrową, do których na dużą skalę doszło w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. Wywiązało się kilka bójek, zgłoszono też jeden gwałt. Napastnicy otaczali przypadkowe, wracające z zabawy kobiety, molestowali je, wyzywali i okradali. Świadkowie twierdzą, że atakowali młodzi mężczyźni „o arabskim wyglądzie”. W samej Kolonii doniesienia złożyła około setka kobiet, w Hamburgu – 27, a w Stuttgarcie – kilka. Jak relacjonował z Berlina Wojciech Hernes (Radio Zet), oburzenie w Niemczech jest ogromne, m.in. dlatego, że dopiero 5 dni po ekscesach poznajemy ich rzeczywiste rozmiary. Niemcy pytają, dlaczego jeszcze w Nowy Rok policja informowała, że uliczna zabawa sylwestrowa przebiegała w spokojnej atmosferze.

– Najwyraźniej taka nieznana do tej pory i przeprowadzona na tak masową skalę forma masowych napaści rabunkowych i o charakterze seksualnym na kobiety zaskoczyła służby bezpieczeństwa – relacjonował Hernes. Powiedział, że sprawcy „działali w sposób zorganizowany”. – Jedni molestowali napotkane kobiety i dziewczyny, rabowali, a inni tworzyli ciasny kordon wokół całego zajścia tak, że zasłaniali widoczność ewentualnym policjantom, którzy byliby w pobliżu i uniemożliwiali tym ofiarom ucieczkę – powiedział Hernes. Na razie nie wiadomo, kim byli napastnicy, ale – jak piszą niemieckie media – większość pochodziła z Afryki Północnej, m.in. z Algierii, Maroka, oraz uchodźcy z Bliskiego Wschodu. – Wszyscy świadkowie mówią o arabskim wyglądzie tych sprawców – powiedział Hernes. Na razie nie ma informacji o zatrzymaniach ani aresztowaniach. „Początkowo nikt nie wierzył” Pierwsze doniesienia o atakach młodych mężczyzn na kobiety i dziewczęta pojawiły się już 1 stycznia wieczorem. Wtedy niemiecki „Bild” napisał, że w centrum Kolonii, wokół dworca głównego i katedry – według świadków – zebrało się około „tysiąca młodych mężczyzn, prawdopodobnie z Afryki Północnej”. Mieli oni atakować młode kobiety. „Początkowo nikt nie wierzył w doniesienia gazety, ale wkrótce okazało się, że policja musi się zmierzyć z wielkim śledztwem” – pisze we wtorek „Frankfurter Allgemeine Zeitung” (FAZ), potwierdzając informacje „Bilda”.

Kobiety były atakowane przez grupy nawet kilkudziesięciu mężczyzn, którzy molestowali je, zrywali z nich ubrania, obrzucali obelgami, a na koniec okradali. – Doszło również do wielu bójek, gdy kobiety i ich partnerzy próbowali bronić się – relacjonował we wtorek Hernes. – Byłam dotykana wszędzie, to był horror. Krzyczeliśmy i biliśmy na oślep, ale ci ludzie nie przestawali – powiedziała dla kolońskiej gazety „Der Express” poszkodowana 28-latka. – Całe szczęście, że miałam spodnie. Gdybym miała spódniczkę, pewnie by ją ze mnie zerwali – dodała. Sztab kryzysowy Przedstawiciele policji i władz Kolonii zebrali się we wtorek na nadzwyczajnym spotkaniu w związku z napaściami seksualnymi. Spotkanie zwołane przez burmistrz Kolonii Henriette Reker było poświęcone działaniom, jakie policja powinna podjąć w odpowiedzi na serię incydentów. Z policyjnych informacji wynika, że grupa ok. 100 mężczyzn „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” zebrała się w noc z 31 grudnia na 1 stycznia w okolicach głównej stacji kolejowej i katedry. Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały. Prezydent (komendant okręgowy) policji Wolfgang Albers mówił o licznych wykroczeniach na tle seksualnym oraz o jednym przypadku gwałtu. Do południa we wtorek na policję wpłynęło ok. 90 zgłoszeń. Albers powiedział dziennikarzom, że policja nie wie jeszcze, kim byli sprawcy. Rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert poinformował, że kanclerz Merkel w rozmowie telefonicznej z burmistrz Kolonii Henriette Reker wyraziła „oburzenie tymi wstrętnymi napaściami seksualnymi” i podkreśliła, że konieczna jest zdecydowana reakcja państwa prawa. Reker poinformowała szefową rządu o wynikach kryzysowego spotkania policji i władz Kolonii. Seibert powiedział, że kanclerz jest też informowana przez ministra spraw wewnętrznych Thomasa de Maiziere o przebiegu śledztwa. Minister sprawiedliwości Niemiec Heiko Maas na Twitterze napisał o „obrzydliwych napaściach” i podkreślił, że sprawcy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności.

Policjanci nie zauważyli?

„Die Welt” pisze, że w Kolonii zaatakowana została nawet policjantka w cywilu, która próbowała nie dopuścić do jednej z kradzieży. Nieznany mężczyzna „chwycił ją za spodnie”, twierdzi niemiecki dziennik. Świadkowie, a także sami policjanci, których wokół dworca głównego i katedry było dość dużo, stwierdzili, że grupa „licząca do tysiąca mężczyzn była w większości pijana”. „Die Welt” pyta w związku z tym, jak policjanci, którzy dbali o porządek w sylwestrową noc w tym miejscu, mogli nie zauważyć przypadków napastowania tylu kobiet naraz. To samo w Hamburgu Do ataków na dziewczęta i młode kobiety (większość zaatakowanych ma 18-24 lata) doszło też w Hamburgu i Stuttgarcie. W ostatnim z miast wydarzyło się kilka takich incydentów, ale już w Hamburgu sytuacja była zdecydowanie poważniejsza. Wtorkowy „Die Welt” opisuje też sylwestrową noc w tym portowym mieście. W dzielnicy St. Pauli – imprezowym zagłębiu Hamburga skupiającym się wokół ulicy Reeperbahn – doszło do co najmniej kilku ataków na młode kobiety. Jak wynika z danych policji, uzyskanych po przesłuchaniach świadków i samych pokrzywdzonych, w okolicy krążyły grupy liczące od 7 do 20 mężczyzn. Za każdym razem rzucali się oni na idące w mniejszych grupach kobiety, zapędzali je pod ściany budynków lub zaułki, a tam – podobnie jak w Kolonii – wyzywali, próbowali zdzierać z nich ubrania, chwytali je za genitalia, aż w końcu okradali. Według ustaleń policji zostali oni również opisani jako mężczyźni „o wyglądzie południowym lub arabskim”.

„To zupełnie nowy wymiar przemocy seksualnej” – stwierdził szef policji Nadrenii-Północnej Westfalii, cytowany przez „FAZ”. Policja w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie prowadzi śledztwa w tych sprawach. Burmistrz Kolonii zapowiedziała, że gangi Afrykańczyków z północy mają zostać rozbite, bo nie do pomyślenia jest, by turyści przyjeżdżający do miasta i sami mieszkańcy bali się chodzić po jego ulicach. Rozpoznani napastnicy mają być wyrzucani z Niemiec. Kolejny marsz Pegidy Częściowo w odpowiedzi na wydarzenia z sylwestrowej nocy w Kolonii w poniedziałek w Dreźnie przemaszerowali ulicami członkowie i zwolennicy antyislamskiego i ksenofobicznego ruchu Pegida. Jeden z nich – Peter Loughlin, Irlandczyk mieszkający w Niemczech – powiedział, że „musimy [w Niemczech – red.] płacić cenę za naiwną politykę powitania kultury, wśród której przedstawicieli znalazło się tysiąc Arabów i Afrykańczyków molestujących i okradających kobiety”. – Od Sztokholmu po Ateny i od Cork po Kraków – wszyscy musimy się zjednoczyć. Musimy się zjednoczyć, bo siły walczące z nami są potężne – nawoływał z kolei do zebranych lider ruchu Lutz Bachmann. W 2015 r. do Niemiec przybyło prawdopodobnie ok. 700 tys. migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Kolejne 250-300 tys. złożyło wnioski o azyl w krajach Skandynawii.

Dowiedz się więcej…

Wicepremier o serii ataków: takie rzeczy dzieją się w Niemczech od lat 
Gangi „tańczących złodziei”. To oni mieli napadać na niemieckie kobiety 
Pierwsi zatrzymani za ataki na kobiety. Policja przyznaje: zbagatelizowaliśmy zagrożenie 
Zero zatrzymanych, „kartel milczenia” w mediach. Burza po atakach na kobiety 
„Odległość wyciągniętego ramienia”. Rada dla młodych Niemek po sylwestrowych napaściach 

iron_end_tp 5 godzin temu Kiedy wreszcie państwo redaktorzy TVN zrozumiecie, że jazgot Niemców w sprawie rzekomego zagrożenia demokracji w Polsce jest odwracaniem uwagi od niemieckiego chaosu oraz destabilizacji strefy Schengen spowodowanej zaproszeniem imigrantów do Niemiec?

Kreez 19 godzin temu Świat sie powinien przyjrzeć temu co robi Merkel we wlasnym kraju i w Europie, bo przy niej PiS to piaskownica.

filip_pierdun 21 godzin temu Nowa cywilizacja to i nowe zwyczaje.800 aktów podpaleń w ośrodkach dla azylantów,gwałty zbiorowe na ulicach….czy to nie jest dostateczny powód żeby nasze MSZ złożyło wniosek do UE o objęcie nadzorem Niemiec ?

teraja1 22 godziny temu Cos takiego , to bylo niedoprzewidzenia , ale chociaz dzis pisza ze arabskiego pochodzenia a nie urody poludniowej jakby to byly wybory miss a nie przestepcy .

…..

Dodatkowo:

http://wiadomosci.wp.pl/gid,18084513,kat,1356,title,Kontrowersyjnie-o-uchodzcach-i-migrantach,galeria.html

http://www.tvp.info/23466548/burmistrz-kolonii-radzi-kobietom-jak-uniknac-gwaltow-trzymajcie-sie-na-dystans

http://www.fakt.pl/swiat/proby-gwaltu-na-dworcu-w-kolonii-ucierpialo-80-kobiet,artykuly,601800.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Pieszo-pokonal-Eurotunel-Dostal-azyl-na-Wyspach,wid,18084212,wiadomosc.html

http://wiadomosci.onet.pl/lublin/pisala-brudasy-pier-o-uchodzcach-chce-wiezienia-w-zawieszeniu-i-800-zl-kary/0jnvf2

http://www.fakt.pl/swiat/niemcy-uchodzcy-zaatakowali-policjantke-krzyczeli-zabic-policje,artykuly,595457.html

36 thoughts on “244 Dymania i dumania cioci Angeli, czyli kiedy biedni islamscy „uchodźcy” zaczną gwałcić feministki i lesbijki (jak i mordować lewaków i pederastów)… to co wtedy?

 1. http://prostozmostu.net/swiat/pilne-znow-atak-w-paryzu

  PILNE! Znów atak w Paryżu!

  7 stycznia 2016 15:32:00

  Dziś rano doszło do kolejnego incydentu w Paryżu. Jeden z terrorystów wtargnął na komisariat policji i prawdopodobnie zamierzał się wysadzić. Na szczęście udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

  Mężczyzna, który wszedł na komisariat miał przy sobie nóż i materiały wybuchowe. Policjanci w porę zareagowali i zastrzelili go. Prawdopodobnie był związany z Państwem Islamskim. Wchodząc krzyczał „Allah Akbar”.

  To kolejny już atak islamistów we Francji w tym roku. 1 stycznia jeden z przybyłych do Francji imigrantów próbował przejechać samochodem żandarmów w pobliżu meczetu. Doszło do strzelaniny, po której trafił on do szpitala.

  Co ciekawe, prokurator prowadzący sprawę stwierdził, że nie należał on do organizacji terrorystycznej. Narodowość scharakteryzował jako „tunezyjski Francuz”. W związku z tym, że wykrzykiwał hasło „Allah jest wielki”, stwierdził wyłącznie, że jest silnie wierzącym muzułmaninem.

  Kłopoty Francji trwają. Dziś mija rok od ataku na redakcję Charlie Hebdo. Od tamtego czasu nad Sekwaną doszło do niezliczonej liczby incydentów z udziałem islamistów.

  PG

  Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Francja-terrorysta-zginal-w-czasie-ataku-na-komisariat-w-Paryzu,wid,18088380,wiadomosc.html?ticaid=116422&_ticrsn=3

   akt. 07.01.2016, 14:55

   Mężczyzna zginął w czasie ataku na komisariat w Paryżu

   • Mężczyzna uzbrojony w nóż wtargnął na posterunek policji w XVIII dzielnicy Paryża
   • Napastnik został zastrzelony
   • Mężczyzna miał na sobie kamizelkę z ładunkami wybuchowymi
   • Kamizelka okazała się jedynie atrapą
   • Do ataku doszło w rocznicę zamachu na redakcję „Charlie Hebdo”

   Ministerstwo spraw wewnętrznych Francji informuje, że mężczyzna był uzbrojony w nóż i tzw. „pas szahida”, czyli kamizelkę z przytroczonymi do niej ładunkami wybuchowymi, który okazał się atrapą. Oprócz tego napastnik miał wykrzykiwać „Allahu Akbar” przed wejściem do komisariatu.

   – Mężczyzna usiłował w czwartek rano zaatakować policjanta w punkcie przyjęć komisariatu i w odpowiedzi został zastrzelony przez policjantów – powiedział rzecznik MSW Pierre-Henry Brandet. Do komisariatu, znajdującego się w północnej części Paryża, przysłano ekipy saperów, którzy zabezpieczyli miejsce. Udał się tam także minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve.

   Policja zamknęła cały teren wokół komisariatu, który zamieszkuje spora liczba imigrantów. Funkcjonariusze zaapelowali do mieszkańców, by Ci nie otwierali okien i na razie nie wychodzili na balkony. Zawieszono także kursowanie dwóch linii metra, które teraz nie zatrzymują się na stacji Barbes, a więc tej, która jest najbliżej komisariatu. Zamknięto dla ruchu pobliski bulwar, by bez przeszkód mogły nim przejeżdżać karetki i radiowozy, a także dwie szkoły. Przechodniom polecono schronienie się w okolicznych sklepach za zamkniętymi żaluzjami. Zamknięto wejście do pobliskiego przedszkola.

   Prokurator potwierdził, że przy napastniku znaleziono telefon komórkowy, a także kawałek papieru, na którym wydrukowane flagę tzw. „Państwa Islamskiego”. Funkcjonariusze wciąż starają się ustalić tożsamość mężczyzny, który chciał zaatakować policjantów.

   Jak informuje jeden z dziennikarzy, Olivier Gee, w północnym Paryżu trwa teraz spora operacja policji:

   Telewizja BFM informuje, że napastników mogło być dwóch – drugi z podejrzanych miał zbiec z miejsca zdarzenia. Te doniesienia nie zostały jeszcze potwierdzone przez francuskie MSW.

   Do próby ataku doszło dokładnie w rocznicę zamachu na redakcję satyrycznego tygodnika „Charlie Hebdo” i krótko po upamiętniającej to ceremonii z udziałem prezydenta Francois Hollande’a, podczas której powiedział on, że terroryzm nadal stanowi poważne zagrożenie dla Francji. Powiedział także, że każdy atak na przedstawiciela służb bezpieczeństwa jest nie tylko czynem przestępczym, ale zamachem na Republikę.

   ~Polka 4 godziny i 44 minut temu
   Ilu „uchodźców” islamskich przyjmie do swojej willi Swetru, Kopacz, Wielowiejska? Bo ja ich nie chcę widzieć w swoim mieście!

   ~Kochamswojkraj 4 godziny i 43 minut temu
   Jak tak mozna on chcial sie tylko podzielic kulturowo a tu zaraz zastrzelic oj nieladnie Francuzi

   ~gosc 4 godziny i 46 minut temu
   „Szczęśliwej Intifady w Nowym Roku wszystkim Francuzom”.

   ~merkel 3 godziny i 54 minut temu
   na zdrowie! tzn bum!!!

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


   Miejsce ataku na żołnierzy w Valance, Francja. (AFP / PATRICK GARDIN)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Francja-mezczyzna-ktory-zaatakowal-zolnierzy-nie-mial-powiazan-z-organizacjami-terrorystycznymi,wid,18079758,wiadomosc.html

   akt. 02.01.2016, 20:44

   Francja: mężczyzna, który zaatakował żołnierzy, nie miał powiązań z
   organizacjami terrorystycznymi

   • 29-letni Francuz pochodzenia tunezyjskiego zaatakował w piątek żołnierzy
   • Do zdarzenia doszło przy meczecie w mieście Valence w południowej Francji
   • Śledczy ustalili, że mężczyzna działał w pojedynkę i nie miał powiązań z organizacjami terrorystycznymi

   – Nie mamy dowodów, które mogłyby wskazywać na akt terroru – powiedział prokurator z Valence Alex Perrin. Jak dodał, najpewniej 29-letni Francuz tunezyjskiego pochodzenia działał w pojedynkę. – Nic nie wskazuje na to, by należał on do jakiejkolwiek organizacji. (…) Miał wykrzykiwać „Allah jest wielki”, co sugeruje jakiś religijny motyw – powiedział Perrin. Sprawcę określił jako „praktykującego muzułmanina”.

   – Gdy został zatrzymany, wspomniał, że chciał zabić żołnierzy, bo oni odbierają ludziom życie, lub chciał być przez nich zabity – poinformował prokurator. Dodał, że nie wydaje się, by mężczyzna był chory psychicznie. Nie był on wcześniej znany policji ani wywiadowi.

   W piątek żołnierze ostrzelali samochód, którego kierowca próbował ich staranować przed meczetem. W wyniku strzelaniny sprawca został poważnie ranny w rękę i w nogę i trafił do szpitala. W sobotę po południu został przesłuchany.

   Według najnowszych informacji w wyniku incydentu lekkie obrażenia odniósł jeden z żołnierzy oraz przechodzień.

   ~NA PRZEKÓR 20 godzin i 41 minut temu
   NIE mamy dowodów ze był terrorystą ,wykrzykiwał jedynie Allach jest wielki ,głupota i nikczemność Francuzów osiągnęła wyżyny absurdu ,poprawność nawet za cenę śmierci.

   ~Gość 20 godzin i 40 minut temu
   „Gdy został zatrzymany, wspomniał, że chciał zabić żołnierzy, bo oni odbierają ludziom życie, lub chciał być przez nich zabity” Do zakładu i w kaftan. Od razu widać, że ta osoba ma „trochę” inne rozumowanie niż normalny człowiek.

   ~Kamaro 20 godzin i 31 minut temu
   Pewnie chciał im wsadzić… kwiatek do lufy. Żenada. Ci nieudacznicy mogli by wyparować, caly świat może by wzruszył ramionami.

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


   Policyjny patrol w Paryżu. (PAP/EPA / CHRISTOPHE PETIT TESSON)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Na-Nowy-Rok-we-Francji-zmobilizowano-ponad-100-000-policjantow-i-zandarmow,wid,18078252,wiadomosc.html

   akt. 31.12.2015, 19:03

   Na Nowy Rok we Francji zmobilizowano ponad 100 000 policjantów i żandarmów

   • MSW Francji: 100 tys. policjantów i żandarmów na ulicach
   • Zwiększone siły bezpieczeństwa w obawie przed dżihadystami
   • „Istnieje ogólne zagrożenie dla europejskich stolic”

   Ponad 100 000 policjantów i żandarmów zmobilizowano do czuwania nad bezpieczeństwem świętujących we Francji nadejście Nowego Roku – poinformował francuski minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve.

   W sześć tygodni po zamachach dżihadystów w stolicy Francji minister Cazeneuve zaznaczył, że „nie ma jakichś konkretnych gróźb” ataku, lecz „istnieje ogólne zagrożenie dla europejskich stolic ze strony Daesz”. (Daesz to arabski akronim nazwy Państwa Islamskiego – IS).

   Na posterunku w noc sylwestrową we Francji będzie także niemal 40 000 strażaków – zapewnił minister w Domont w aglomeracji paryskiej.

   Uściślił, że ze 100 000 członków sił porządkowych 11 000 będzie czuwać w Paryżu i regionie paryskim, gdzie w ubiegłym roku było ich 9000.

   Około 1700 policjantów i żandarmów będzie rozlokowanych na Polach Elizejskich, gdzie tradycyjnie nadejście Nowego Roku świętują paryżanie i goście. W ubiegłym roku było tu 600 000 osób.

   Chociaż w tym roku tłumy będą mniejsze i nie przewidziano też pokazu ogni sztucznych, będzie to jednak największe zgromadzenie ludzi we Francji od wprowadzenia w tym kraju stanu wyjątkowego po zamachach w dniu 13 listopada. Zginęło w nich 130 osób, a setki zostały ranne.

   Mer Paryża Anne Hidalgo w wywiadzie dla „Journal du dimanche” powiedziała, że nic się na to nie poradzi i po zamachach powitanie Nowego Roku 2016 musi być skromniejsze ze względów bezpieczeństwa.

   ~ciekawostkixxx.blogspot.com 22 godzin i 39 minut temu
   Zaproście jeszcze więcej islamistów do Francji to w następnego sylwestra na ulice Paryża wyjadą czołgi dla ochrony.Kto sieje wiatr…

   ~Gość 22 godzin i 17 minut temu
   No co tam lewaczki? O taką niczym nie skrępowaną wolność wam chodziło? We własnym domu zamknięci zesrani ze strachu? tchórze!

   ~Jeremi 19 godzin i 43 minut temu
   Jacy znowu tchórze? Przecież odważnie organizują pdlskie „marsze przeciwko przemocy”, które zapewne wzbudzają panikę wśród islamistów…;)

   ~Bronek 22 godzin i 18 minut temu
   Przecież islam nie zabija.

   ~supervisor 6 godzin i 32 minut temu
   …oczywiscie, ze nie madralo – to ludzie zabijaja

   ~klak 20 godzin i 48 minut temu
   Zapraszamy do Malmo! Przekonasz sie kto zabija!

   Polubienie

 2. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Europe-czeka-kolejny-zamach-To-nie-jest-pytanie-czy-tylko-kiedy-nie-uda-sie-mu-zapobiec,wid,18087983,wiadomosc.html

  akt. 07.01.2016, 13:25

  Europę czeka kolejny zamach? „To nie jest pytanie ‚czy’, tylko ‚kiedy’ nie uda się mu zapobiec”

  • Mimo wytężonej pracy służb, Europę czekają kolejne akty terroru
  • Prof. Ryszard Machnikowski ocenia, jakich zamachów możemy się obawiać
  • Po pierwsze, ataków w kilku krajach jednocześnie, np. z bronią chemiczną
  • Po drugie, terroryzowania lokalnej społeczności, jak w sylwestra w Niemczech
  • Takie ataki mają zastraszyć ludność i pokazać brak kontroli władz
  • „Następnym krokiem będzie już próba wszczęcia rebelii”
  (…)

  ~ciekawostkixxx.blogspot.com 5 godzin i 8 minut temu
  Państwo Islamskie powstało w gabinetach Waszyngtonu i Tel Avivu więc tam należy kierować zapytania.Oni znają terminy.

  Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


   Kanclerz Niemiec Angela Merkel (PAP/EPA / MICHAEL KAPPELER)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Merkel-o-napasciach-w-Kolonii-musimy-przeciwstawic-sie-pogardzie-wobec-kobiet,wid,18088921,wiadomosc.html

   akt. 07.01.2016, 15:37

   Merkel o napaściach w Kolonii: musimy przeciwstawić się pogardzie wobec kobiet

   • Angela Merkel zabrała głos ws. napaści seksualnych w Kolonii
   • One ujawniły pogardę wobec kobiet, której należy się przeciwstawić – mówiła
   • Kanclerz Niemiec stwierdziła, że „konieczna jest dyskusja o kulturze współżycia”
   • W sylwestra w Kolonii doszło do serii napaści o podłożu seksualnym
   • Sprawcy to ok. stu mężczyzn „z regionu arabskiego lub północnoafrykańskiego”

   Merkel opowiedziała się za wyciągnięciem „daleko idących konsekwencji”. – Należy przeciwstawić się twardo, z całą mocą pogardzie wobec kobiet, jaka miała tam miejsce – zaznaczyła szefowa niemieckiego rządu podczas spotkania z dziennikarzami po rozmowach z premierem Rumunii Dacianem Ciolosem.

   Jak podkreśliła, należy ponadto podjąć dyskusję o „zasadach współżycia między kulturami”. Jej zdaniem trzeba też zastanowić się, czy deportacje cudzoziemców, którzy weszli w konflikt z prawem, są przeprowadzane w wystarczającym stopniu. – Musimy wysłać w tej sprawie jednoznaczny sygnał – powiedziała niemiecka kanclerz.

   W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1000 mężczyzn, według policji oraz świadków wydarzeń „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem.

   Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały. Grupy napastników liczące kilkadziesiąt osób otaczały swoje ofiary, uniemożliwiając policji szybką interwencję.

   Policja zidentyfikowała dotychczas 16 osób podejrzanych o udział w napaściach seksualnych i rabunkowych na kobiety w sylwestra w Kolonii. Liczba zawiadomień o popełnieniu przestępstwa składanych przez ofiary molestowania wzrosła do 121. W Hamburgu, gdzie miały miejsce podobne incydenty, zgłosiły się 53 poszkodowane. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych.

   Kolońska policja krytykowana jest za opieszałość i początkowe bagatelizowanie incydentów. Ofiary molestowania skarżą się na brak pomocy ze strony stróżów prawa. Krytykowane są także media za poinformowanie o napaściach z kilkudniowym opóźnieniem.

   ~!!!!!!!!!!!!!!!! 1 godzinę i 11 minut temu
   Pogardzie wobec kobiet ??? ta dla tej muzłumańskiej dziczy ich kobiety stawiane są na równi ze zwierzęciem domowym – oni tak myślą o swoich matkach, siostrach , żonach natomiast kobiety zachodu tzw niewierne są jak śmieci, którym gwałt się należy, gwałt i ocięcie głowy to czeka niewierne – to jest w ich świętej księdze Koran – wpiszcie w google Holocaust chrześcjan w Iraku – oni piją krew kobiet … TO nie ludzie

   ~KPINA-2 1 godzinę i 20 minut temu
   Pani Merkel jest pani żałosna,

   ~dd 11 minut temu
   to ON merkel albo ONO ,na kobietę mi ona nie wyglada !!

   ~Pacio 1 godzinę i 21 minut temu
   A to ci dopiero te niemieckie media…Niby takie rzetelne i pracowite ..Dobrze, że z naszymi zrobi się porządek .

   ~KPINA-2 1 godzinę i 28 minut temu
   Merkel o napaściach w Kolonii: musimy przeciwstawić się pogardzie wobec kobiet Kto musimy????? jeśli ktoś musi to pani.!!!! to jest tylko Pani wina. Jeśli z poza UE,maja do nas przybywac ludzie to cywilizowani i szanujący nasze watości, nasz sposób życia !!!!! nie chcemy być zniewoleni na naszym kontynecie !!!

   ~PL 1 godzinę i 38 minut temu
   Polska powinna zwołać naradę w UE w sprawie niepokojącej sytuacji w Niemczech!

   ~wychaczacz 1 godzinę i 9 minut temu
   ”Merkel o napaściach w Kolonii: musimy przeciwstawić się pogardzie wobec kobiet” Niech pani nie zapomina ze tez jest Kobieta

   ~kolos 1 godzinę i 16 minut temu
   Ta kobieta nadal bredzi.

   ~Plotus 1 godzinę i 30 minut temu
   Dla Makreli nie ma nic innego jak pogarda za zaproszenie muślinów.

   ~tomi 1 godzinę i 43 minut temu
   Może Niemcy będą rozdawać śniadym bykom dmuchane lale albo kozy.Co który woli.

   ~Olek 1 godzinę i 23 minut temu
   Współistnienie kultur najlepiej realizuje się jak współistnienie z teściami, oni są bardzo kochani jak mieszkają osobno. Wtedy każda wizyta to święto, a wszyscy są zadowoleni. Natomiast kiedy wszyscy siedzą w kupie razem konflikt rodzi konflikt.

   ~loper 1 godzinę i 33 minut temu
   To rób tak dalej , jesteś problemem dla UE.

   ~hans 1 godzinę i 43 minut temu
   Odwrócenie uwagi od zlego stanu w Niemczech ,cos trzeba puścić w media.

   ~Adamko 1 godzinę i 35 minut temu
   Merkel człowiek który zrujnowal swój kraj i przy okazji mnie nas. Jaki los nam zgotowala ta kobieta. Ci terroryści nas wykańcza powoli nas zgladza bo dostali pozwolenie od Merkelowj. Jak to możliwe że jeden człowiek zniszczył Europe która budowaly pokolenia.

   ~obiektywnie 1 godzinę i 1 minutę temu
   Dziwne że kobieta która rządzi Niemcami wpuszcza do swego Państwa ludzi którzy mają w swej kulturze za nic kobiety , dla nich kobiety są bydłem które trzeba dobrze zakrywać żeby drugi nie porwał w krzaki . Myślała że jak przekroczą granicę to nagle zmieni im się w głowach ? to UTOPIA w głowie Merkel . ! ! !

   ODDAC MERKIEL GŁODNYM SEXU SYRYJCZYKOM

   ~dd 12 minut temu
   tego andzela merkela powinni oskarzyć za gwałty i żądać wysokie odszkodowania!!

   ~KOmentator 27 minut temu
   A ta glupia c..a Merkel nie wiedziala, ze byle niemka mniej dla Araba jest warta, od zwyklej kozy ??? Na targu niewolnikow za jedna koze trzeba zaplacic az TRZY NIEMKI !!! Merkel jest zalosna. Moja koza ma wiecej wiedzy o wspolczesnym swiecie, niz ta zacofana Niemra !!!

   ~konfro 31 minut temu
   Oni przede wszystkim pogardzają tą idiotką, która doprowadziła Europę do otworzenia bram prawie milionowi wojowników islamu. W ich mniemaniu oznacza to poddanie się niewiernych Europejczyków i prośbę o łaskę. Muzułmanom jako zwycięzcom przez „walkover” Europy należy się teraz wszystko: – nasze domy, ulice, majątki, świątynie i kobiety. Więc nie dziwmy się, że raczą kontrolować ich przydatność do uciech seksualnych na ulicach Kolonii czy Hamburga.

   ~dd 1 godzinę i 5 minut temu
   tego andzela merkela powinni oskarzyć za gwałty i żądać wysokie odszkodowania!!

   ~reall 1 godzinę i 28 minut temu
   za chwile wpadnie na pomysł aby ściagnąć kozy, aby kasztanowe buhaje mogły rozładować napięcie z jader

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


   Kanclerz Niemiec Angela Merkel i premier Rumunii Dacian Ciolos (PAP/EPA / MICHAEL KAPPELER)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Merkel-o-strefie-Schengen-i-odpowiedzialnosci-za-uchodzcow-nie-chce-mowic-o-grozbach-ale,wid,18089007,wiadomosc.html

   akt. 07.01.2016, 16:12

   Merkel o strefie Schengen i odpowiedzialności za uchodźców: nie chcę mówić o groźbach, ale…

   • Angela Merkel zwróciła uwagę na związek kwestii uchodźców i strefy Schengen
   • Kanclerz Niemiec mówiła też o solidarności UE ws. kryzysu migracyjnego
   • Na napływ uchodźców zareagowały już Szwecja i Dania
   • Te kraje wprowadziły kontrole na granicach

   – W Niemczech toczy się dyskusja o solidarności w Unii Europejskiej w kwestii uchodźców – powiedziała Merkel po spotkaniu z premierem Rumunii Dacianem Ciolosem w Berlinie. – Solidarność zawsze opiera się na wzajemności. Nie chcę mówić o żadnych konkretnych groźbach i zastanawiać się, co będzie, jeżeli… – zastrzegła.

   – System Schengen może funkcjonować tylko wtedy, gdy będzie istniała wspólna odpowiedzialność za uchodźców oraz za ochronę granic zewnętrznych UE – podkreśliła Merkel. – Musimy kontynuować dyskusję na ten temat – dodała.

   Merkel przyznała, że ubiegłoroczna decyzja o kwotach dotyczących 160 tys. imigrantów została podjęta „ponad głowami niektórych krajów”. Jak tłumaczyła, problem uchodźców „pojawił się nagle”, co powodowało, że „musieliśmy szybko zareagować”.

   Kryzys migracyjny

   W związku z napływem uchodźców kontrole na granicach wprowadziły ostatnio Szwecja i Dania. Oba kraje zapewniły, że restrykcje nie będą obowiązywać dłużej niż to konieczne. Zażądały jednak od pozostałych krajów przestrzegania zobowiązań do ochrony granic i relokacji uchodźców. W zeszłym roku kontrole wprowadziły Niemcy na swojej południowej granicy z Austrią.

   Niemcy i kilka innych krajów członkowskich, wśród nich Austria, Szwecja oraz Włochy, popierają propozycję Komisji Europejskiej przewidującą m.in. ustanowienie stałego mechanizmu podziału uchodźców pomiędzy kraje unijne. Polska i inne państwa naszego regionu są temu przeciwne.

   W zeszłym roku Merkel kilkakrotnie – m.in. w listopadowym wystąpieniu w Bundestagu – zwracała uwagę, że utrzymanie swobodnego przepływu osób w strefie Schengen zależy od osiągnięcia kompromisu w sprawie rozdziału uchodźców.

   ~ktos 1 godzinę i 12 minut temu
   Powiedzmy jasno kto ten „kryzys imigracyjny” wywolal. Wywolaly go Niemcy, ktore dramatycznie potrzebuja sily roboczej, a przy okazji chca sparalizowac politycznie kraje Europy-Srodkowej. Poczatek „kryzysu” byl charakterystycnzy dla „terapii szokowej”, zafundowanej nam w 1990. Pani kanclerz jedzie z wizyta, zaprasza „dowolna liczbe” uchodzcow do Niemiec i nagle rusza armia swietnie zorganizowanych, wyposazonych i przygotowanych, silnych mezczyzn. Zanim ktokolwiek zdolal sie zorientowac i zastanowic nad konsekwencjami KE podejmuje decyzje o rozdziale uchodzcow pomiedzy kraje Europy. Jednoczesnie trwa kampania oczerniania opornych.Tym razem Victor Orban nas ocalil, podobnie jak Pilsudski ocalil Europe w 1920. Ale pani Kanclerz z praktyka polityczna z NRD, wierna uczennica Honeckera nie sklada broni. Jak wiemy z historii przywodcy Niemiec latwo sie nie poddaja.

   ~on 32 minut temu
   Ciekawe czy pani Kanclerz tez ma bunkier pod swoja kancelaria.

   ~mhgk 1 godzinę i 13 minut temu
   Merkel! ty ich zaprosiłaś dlaczego my mamy nadstawiać głowy do urżnięcia?

   ~gosc 1 godzinę i 15 minut temu
   Merkel stwarza niebezpieczenstwo dla całej wolnej Europy czy ktos w koncu zajmie sie ta chora kobieta i odsunie ja od władzy przeciez w unii jest 28 panstw a 2 ktore decyduja o tym co maja robic inne panstwa !!!!narobiła syfu w Niemczech a teraz chce go nam prezekazac !!!!

   ~baska 1 godzinę i 14 minut temu
   ale przecież to ona ich zapraszała, a organizacje z USA finansowały podróże i ulotki, więc dlaczego Polska ma ponosic konsekwencje ich działań?

   ~islamofoobbb 1 godzinę i 19 minut temu
   Jak sie zaprasza gosci to sie potem nie obarcza nimi sasiadow…To jest nie tylko brak taktu ale WIOCHA

   ~neito 1 godzinę i 15 minut temu
   System Schengen może funkcjonować tylko wtedy, gdy będzie istniała wspólna odpowiedzialność za uchodźców oraz za ochronę granic zewnętrznych UE – skoro sama zdecydowała o zaproszeniu uchodźców ,niech sama ponosi konsekwencje

   ~annamaria 1 godzinę i 13 minut temu
   angela ma plan ?pewnie jak wdusic ich do Polski

   ~ee 1 godzinę i 19 minut temu
   czas nakręcić film „Upadek 2”. w roli głównej tym razem Angela Merkel.

   ~dudus 58 minut temu
   Polska przyjmie każdą ilość uchodżców – niemieckich i francuskich i to bez żadnych ograniczeń ani kwot – ratujących się w związku z zamianą Niemiec i Francji na kalifaty co wkrótce dzięki pani Merkel i podobnym jej politykom się stanie. Do Polski nie przyjmiemy islamistów ponieważ ich religia obraża naszą konstytucję i jest sprzeczna z polskim prawem oraz prawami człowieka chociażby z uwagi na głoszoną dyskryminację kobiet i inowierców oraz nawołyanie do wojny religijnej.

   ~pogo 25 minut temu
   Zapomniałeś o Szwedach, Belgach i Holendrach.

   ~Ff 1 godzinę i 1 minutę temu
   Latami naplywali uchodzcy do Wloch, Hiszpanii i Grecji i wtedy mowila ze to nie jest problem Niemiec. Teraz otworzyla o raz za duzo gebe i wszyscy musza tanczyc bo inaczej beda nazwani rasistami albo bedzie sie im grozilo konsekwencjami. Jawohl mein FĂźhrer!!

   ~ 1 godzinę i 1 minutę temu
   ahaaaaaaa…. czyli plan Niemiec na ograniczenie liczby migrantów ( bo przecież nie uchodźców) to podesłać ich innym krajom.. niech wszyscy solidarnie się ubogacą.

   ~pigwa 59 minut temu
   Stara głupia krowo zaprosiłaś ich do NIEMIEC to ich przyjmuj. Jak to zaproszenie się ma do minimalnej znajomości języka niemieckiego której to tak bezwzględnie wymagasz np.: od Polaków??? Granice potrafisz ochronić swoje??? Już chyba nie zrobisz tego bo jak tak można uchodźców kontrolować??? No jak???

   ~Top 1 godzinę i 1 minutę temu
   Zaprosiłaś do siebie to nie rozganiaj teraz po Europie! … a solidarność z UE zakopałaś na dnie Bałtyku ! więc nie wolno Ci używać tego słowa

   ~Nelka 1 godzinę i 3 minuty temu
   KŁACZUCHA zaprosiła arabow do niemiec a teraz kaze nam się nimi zajmować a wała….dzięki Bogu w Polsce były wybory to Kopaczka nie sciagneła za dużo.Nie dla arabow w Polsce

   ~prosty wniosek 1 godzinę i 2 minuty temu
   Pani Merkel pogarda do kobiet wpisana jest w Islam , fanatyków i terrorystów pani nie zmieni !!!

   ~obywatel 59 minut temu
   Merkel powinna sie juz dawno leczyc na demencje

   ~V-Mann 59 minut temu
   Pani Merkel, czy Nordstream 1 i 2 to wyraz niemieckiej – europejskiej solidarnosci energetycznej, czy wyraz niemieckiej buty wobec Europy Wschodniej? Bezczelnoscia jest żądanie solidarnosci imigracyjnej kiedy depcze sie jawnie solidarnosc energetyczna , wespol z Kremlem robiąc narodowe interesy!!! Schande Frau Merkel!

   ~sas 1 godzinę i 2 minuty temu
   Wyraz twarzy tej baby wskazuje na postępującego Alzheimera. Ona jest niebezpieczna.

   Polubienie

 3. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,title,Niemcy-probowali-przemilczec-napasci-seksualne-To-dlatego-im-sie-nie-udalo,wid,18088595,wiadomosc.html

  akt. 07.01.2016, 15:53

  Niemcy próbowali przemilczeć napaści seksualne. „To dlatego im się nie udało”

  • W Sylwestra w Kolonii i Hamburgu doszło napaści seksualnych i rabunków
  • Blisko 160 ofiar ataków złożyło dotychczas zawiadomienia o przestępstwie
  • Ofiary mówią o sprawcach pochodzenia arabskiego
  • Władze oraz niektóre krajowe media próbowały przemilczeć sprawę
  • Nie docenili siły mediów społecznościowych – analizuje prof. Andrzej Sakson

  W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1 tys. mężczyzn, według policji „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal kolońskiej katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem. Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały.

  Wyjątkowo bulwersująca w tej sprawie jest opieszałość policji, która nie reagowała na łamanie prawa, a także próba przemilczenia wydarzeń przez niektóre krajowe media oraz polityków. Zdaniem profesora Andrzeja Saksona z Instytutu Socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu próba wyciszenia tych zajść wynikała z politycznej poprawności władz.

  – Władze próbowały nie nagłaśniać tej sprawy, ale w tym momencie przekonaliśmy się o sile mediów społecznościowych, które nie pozwoliły zamieść jej pod dywan. Szumu, który zrobił się w internecie, władze i telewizja nie mogły już przemilczeć. Wydarzenia w Kolonii oraz Hamburgu wpisują się w debatę na temat napływu imigrantów. Nie sprzyjają one oficjalnej polityce Niemiec i stanowisku Angeli Merkel, która zakłada, że kraj jest otwarty dla azylantów. Tymczasem okazało się, że tego typu niekontrolowana polityka może doprowadzić do różnych napięć i zachwiania równowagi społecznej. Zamieszki dolały natomiast oliwy do ognia – tłumaczy ekspert.

  Konflikt kultur czy problem społeczny?

  Wiele skrajnych komentarzy u naszych zachodnich sąsiadów wywołały również słowa burmistrz Kolonii Henriette Reker. O lewicowej polityk w przeszłości było głośno, gdy podczas kampanii wyborczej została zaatakowana nożem przez neonazistę. Teraz prawdziwą burzę wywołały jej wypowiedzi, w których część odpowiedzialności za sylwestrowe napaści zrzucała na ofiary. – Powinny one same zadbać o to, by bawić się bezpiecznie i przestrzegać „kodeksu postępowania” – przyznała. Co burmistrz konkretnie miała na myśli?

  Jej zdaniem kobiety, będąc w miejscach publicznych, powinny zachować od obcych dystans na długość ramienia, przemieszczać się w większych grupach, prosić przechodniów o pomoc w razie próby napaści i zgłaszać wszystkie incydenty na policję. – Powinny nauczyć się, jak zachowywać się, by radosne zachowania nie były mylone z dostępnością seksualną – tłumaczyła Reker na specjalnie zwołanej konferencji.

  W opinii ekspertów słowa burmistrz Kolonii, zamiast pomóc imigrantom, dały jedynie argumenty ich przeciwnikom.

  – Na pewno przyjazd do Europy i zetknięcie się z panującymi u nas bezpośrednimi relacjami damsko-męskimi może być mylące dla osób przybywających z kręgów cywilizacji muzułmańskiej. Ta wypowiedź jest jednak zupełnie nietrafiona i zrobiła więcej złego niż dobrego. Trudno bowiem oczekiwać, że kobiety w Europie będą się zmieniały tylko dlatego, że przyjeżdżają tu muzułmanie – mówi dr Marta Widy-Behiesse z Zakładu Islamu Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego.

  Podobnego zdania jest prof. Andrzej Sakson. – Wypowiedź burmistrz Kolonii była bardzo kontrowersyjna. Pokazuje brak wyznaczenia jasnych granic tego, co wolno. Jeżeli młodzi Niemcy nie reagują w ten sposób na kobiety, to chyba jasny sygnał co do tego, kto powinien się dostosować – tłumaczy.

  Eksperci nie są jednak zgodni, czy wydarzenia z Kolonii oraz Hamburga są wynikiem spotkania dwóch odmiennych kultur.

  – Nie wiązałabym ich bezpośrednio z kulturą czy religią. Oczywiście zdarzają się nadużycia, które usprawiedliwiają gwałty na wyznawcach innej wiary niż islam, ale są one marginalne i stanowią nadinterpretacje religii do własnych celów. Myślę, że należy skupić się bardziej na innych aspektach. Jeżeli przyjmuje się tak dużą liczbę ludzi, jak zrobili to Niemcy, to nie wiadomo do końca, jaka to jest grupa społeczna. Po drugie są to osoby żyjące w skrajnie trudnych warunkach, w związku z tym wymagają specjalnego podejścia psychologicznego. Po trzecie są to również często ludzie z traumami – tłumaczy Widy-Behiesse.

  Odmienne spojrzenie na tę sprawę ma prof. Andrzej Sakson, którego zdaniem zajścia miały kontekst społeczny, religijny, polityczny oraz kulturowy, a ten ostatni był jednym z najistotniejszych.

  – Większość agresorów to najprawdopodobniej ludzie, którzy już wcześniej przybyli do Niemiec. Są to osoby z innego kręgu kulturowego, które wyznają odmienny system wartości. W niektórych przypadkach dotyczy to także instrumentalnego traktowania kobiet. Seksistowskie zachowania, jakie miały miejsce w Kolonii czy Hamburgu, są akceptowane np. w Egipcie i stanowią normę kulturową. W Europie odbiera się je jako obraźliwe oraz uwłaczające godności kobiet. Różnice kulturowe są więc oczywiste – zauważa ekspert z UAM.

  Jego zdaniem nowość stanowiło jednak połączenie napaści seksualnych z rabunkiem. – Ci młodzi ludzie nie potrafili się zaadaptować do nowej sytuacji i zintegrować ze społecznością. Molestowanie mogło więc być również wyrazem kontestacji norm obowiązujących w danym kraju – dodaje prof. Sakson.

  Początek kłopotów Niemiec?

  Seria napaści sprawiła, że w wielu niemieckich miastach panuje strach przed podobnymi atakami. Już w lutym w Kolonii odbędzie się natomiast słynny na całą Europę, huczny festiwal karnawałowy. Czy podczas tego wydarzenia policji oraz politykom uda się zapanować nad imigrantami?

  – W trakcie imprezy sylwestrowej władze popełniły szereg błędów, a pracę policji można nazwać wprost blamażem. Ciężko przewidzieć, czy przy kolejnych imprezach nie dojdzie do podobnych incydentów. Wszystko zależy od tego, czy odpowiedzialne za bezpieczeństwo osoby przeprowadziły analizę i wyciągnęły wnioski – komentuje prof. Sakson.

  Według dr Marty Widy-Behiesse, by w przyszłości nie dochodziło do podobnych wydarzeń, potrzebna jest zmiana podejścia do imigrantów, której wyrazem powinno być postawienie jasnych granic tego, co wolno. Jej zdaniem kluczowe jest stworzenie specjalnych programów edukacyjnych.

  – To pozwoliłoby tym ludziom lepiej zrozumieć, na jakich wartościach opiera się nasze społeczeństwo. Moim zdaniem jest to równie ważne, jeżeli nie ważniejsze, od zapewnienia tym ludziom miejsc pracy – kończy ekspert.

  Zobacz też: Wyznanie ofiar sylwestrowych ataków na kobiety w Kolonii

  ~Ja tylko pytam 2 godziny i 9 minut temu
  Oto cała prawda o politykach w UE uzewnętrznioona przez panią burmistrz Kolonii. Odwrócenie pojęć i wartości. Niedługo będziemy my mieszkańcy Europu dostosowywać się do dzikich ludów zza Świata.Do czego prowadzą te lewackie ugrupowania polityczne, do czego zmierzają ? Chcą nas Niemcy pouczać jak to nie przestrzegamu zasada europejskich a sami kneblują „usta” mediom, gdzie reakcja polskich KOD-ów na takie bezeceństwa, gdzie pan Petru, gdzie pani Pihowicz itp , pytam?

  ~Do Ja tylko…. 1 godzinę i 50 minut temu
  100/100!!!!!!

  ~też pytam 1 godzinę i 32 minut temu
  Czy to prawda, że za poprzedniego rządu powstała organizacja pt.: Otwarta Rzeczpospolita”, której zadaniem będzie ściganie ,,wolnych opinii ” o imigrantach.

  ~Cichy 2 godziny i 14 minut temu
  Ciekawe co na to Unia?Bo przecież o nas zaraz by mówili,że media i rząd.

  ~hipokryta 2 godziny i 18 minut temu
  U nas jest łamanie wolności słowa, a u nich jest propagowanie solidarności międzynarodowej poprzez składanie odpowiedzialności na własnych obywateli i przemilczanie niektórych niewygodnych faktów.

  ~Opt 2 godziny i 2 minuty temu
  Czyli wkładanie palców w każdy otwór ciała kobiety przez obcych mężczyzn na ulicy i wbrew jej woli to przykład zachowania akceptowalnego np.w Egipcie??? Czy ja dobrze zrozumiałam? ??

  ~Helga 1 godzinę i 59 minut temu
  Szczyt ciasnoty umysłowej lewackiej Burmistrz Kolonii. „Kobiety powinny zachować dystans od obcych na długość ramienia”. I takie coś jest Burmistrzem !? Jak ona to widzi w tramwaju lub metro ? Dżwigam kiece i lece do przychodni korekty urody, celem zrobienia zabiegu WYDŁUŻENIA KOŃCZYN GÓRNYCH. Bo to się przyda.

  ~lolo 2 godziny i 7 minut temu
  Władze oraz media próbowały przemilczeć sprawę A czepiaja sie polskich medii

  ~Logic 2 godziny i 2 minuty temu
  Trzeba jasno powiedzieć emigranci chcą migrować do krajów gdzie jest lepiej, a to „lepiej” zostało zbudowane na wartościach lokalnych, więc jeśli emigrant nie chce przestrzegać lokalnych wartości to papa niech se zbuduje swoje lepiej. Do czasu gdy emigrant nie stosuje się do lokalnych wartości lokalne prawo (np, zasiłki, prawa człowieka) nie powinno stosować się do niego.

  ~skw 2 godziny i 4 minuty temu
  Niemiec mądry po szkodzie…

  ~x 1 godzinę i 29 minut temu
  A do marca w Polsce na początek 100 osobowa grupka dla ubogacania polskich kobiet. Niech opatrzność i los odpłaci wszystkim zdrajcom, którzy godzą się na islamizację Polski.

  Historyk. 1 godzinę i 16 minut temu
  PIS nie jest idealny, ale tylko dzięki niemu nie mamy w Polsce „powodzi” imigrantów z bliskiego wschodu i Afryki. Czy wiecie o tym, że Petru chciał przyjąć do Polski jeszcze więcej imigrantów z bliskiego wschodu nie PO? Wszystkie inne błędy można naprawić ale błędu demograficznego spowodowanego masowym przyjęcie uchodźców nie da się naprawić. Dla tego, chociaż ma kilka zastrzeżeń, popieram PIS.

  ~Bodzio 1 godzinę i 52 minut temu
  A co na to pani Angela Merkel na tą demokrację jaką zagotować Niemieckim kobietom .Co na to UE .Do Polski się czepiacie a sami na własnym podwórku sobie nie radzicie .Polska to wolny kraj i sami poradzimy sobie z naszymi ludźmi siejącymi zamęt.

  ~kuj 1 godzinę i 50 minut temu
  Czemu paru nie wykastrowali dla przykładu ? Bo sami nie mają jaj.

  ~ZORRO 1 godzinę i 33 minut temu
  TO DOPIERO POCZĄTEK ATAKÓW TYCH Z KONIA TROIAŃSKIEGO ,PO TO SAMO CHCIAŁO W POLSCE .DOBRZE ,ZE PiS WYGRAŁO WYBORY BO BY POLKI TEŻ JUŻ GWAŁCILI.

  ~marek70 1 godzinę i 34 minut temu
  ha ha ha nie jest ważne by pracowali tylko to by zrozumieli dlaczego my pracujemy,to kto to ma na nich robić krwa jego mać

  ~legion 1 godzinę i 37 minut temu
  To jest wojna. Ale cykory -lewactwo woli udawać że jest inaczej. Ja nie pozwolę wejść im sobie na głowę, krew nie woda…😈 A gdzie byli aryjscy mężczyźni😆

  ~Niech 1 godzinę i 41 minut temu
  Niech teraz jakiś niemiecki polityk spróbuje coś powiedziec o braku demokracji w Polsce. Niestety za jakiś czas ludzie z nowu o tym zapomną a obudza sie kiedy znowu cos sie stanie.

  ~AntyZlewak 15 minut temu
  Ciekawe czy gdyby na imprezie Niemkę zgwałcił Polak to Frau Reker zarzucała by Niemce iż nie zachowała odległości i zapraszała do molestowania zamiast tańczyć z umiarem?

  ~gosciu 39 minut temu
  Niemcy staną się niewolnikami w swoim kraju.Niemcy pokazały równierz jaka jest u nich demoracja w mediach publicznych!?

  ~reall 42 minut temu
  cenzura multi kulti działa, widać jak media są zastraszone poprawnością polityczną, a problem będzie narastać, pobłażaniem niemcy pokazują słabość, a w tej kulturze nie poważa się słabych, to dopiero początek polowania na kobiety. W końcu spuchnięte jadra, wymagają okładów.

  kangur1313 44 minut temu
  Ilu niemieckich mężczyzn poległo w obronie swoich kobiet?

  Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Ataki-w-Kolonii-Ekspert-krytycznie-o-niemieckich-mediach-kolejny-cios-w-poprawnosc-polityczna,wid,18089029,wiadomosc.html

   akt. 07.01.2016, 16:00

   Ataki w Kolonii. Ekspert krytycznie o niemieckich mediach: „kolejny cios w poprawność polityczną”

   • Medioznawca krytykuje zachowanie niemieckich mediów ws. ataków w Kolonii
   • Zdaniem W. Godzica dziennikarz posiadający newsa musi przekazać go dalej
   • W ocenie eksperta w mediach zaczyna obowiązywać nowa norma: deliberacja

   W sylwestrową noc w Kolonii, Hamburgu i kilku innych niemieckich miastach doszło do brutalnych ataków na tle rabunkowym i seksualnym. Zdaniem świadków napastnikami byli mężczyźni pochodzący z krajów arabskich lub Afryki Północnej. Opinia publiczna w Niemczech jest oburzona, nie tylko faktem samych napaści, ale także tym, że informacje o nich upubliczniono dopiero kilka dni później.

   Niemiecka telewizja publiczna, w oświadczeniu opublikowanym na profilu kanału w serwisie Facebook, przeprosiła za brak wiadomości o atakach na kobiety. Wydawca programu informacyjnego w ZDF tłumaczy, że zdecydował o przełożeniu materiału o wydarzeniach do czasu przedstawienia oficjalnego stanowiska przez władze i policję w Kolonii. „Była to jednoznacznie zła ocena sytuacji” – stwierdzono w oświadczeniu.

   Niektórzy komentatorzy zwracają jednak uwagę, że opóźnienie w poinformowaniu opinii publicznej o wydarzeniach w Kolonii może mieć związek z pochodzeniem sprawców. „Niektórzy sądzą, że ekscesy w Kolonii w noc sylwestrową dlatego tak późno wyszły na jaw, ponieważ rzekomi sprawcy pochodzili z Afryki Północnej” – pisze „Frankfurter Rundschau”. „Pewne jest, że to działa na rasistów jak oliwa dolana do ognia. Ale bagatelizowanie tej sytuacji z powodów politycznych jest błędem, ponieważ byłoby to szydzeniem z koszmaru, jaki przeżyły ofiary” – dodaje komentator.

   – Dla mnie jest to kolejny cios w poprawność polityczną. Po raz kolejny okazuje się, że dziennikarze za bardzo myślą o tym, jak coś zostanie przyjęte oraz jaki ma to wpływ dla ich gazety czy opcji – mówi Wirtualnej Polsce Wiesław Godzic, medioznawca z Uniwersytetu SWPS. W jego ocenie takie postępowanie jest błędne. – Są pewnie priorytety, których w tym przypadku nie dochowano. Media muszą informować o wszystkim. Jeśli niemieckie media zachowały się tak ze względu na poprawność polityczną, to mamy do czynienia ze złym trendem – tłumaczy ekspert.

   Zdaniem Godzica niemieckie media przekonały się o tym, że niepodleganie podstawowej zasadzie, „wiesz, że wiadomość jest sprawdzona, podawaj ją”, jest niedobre. – Dziennikarz jest od tego, żeby znajdować informację. Masz newsa, sprawdziłeś go, więc puszczasz w ruch, a nie wkładasz do szuflady – wyjaśnia medioznawca Uniwersytetu SWPS.

   W ocenie rozmówcy WP sytuacja ta pokazała, że w mediach zaczyna obowiązywać nowa norma – „deliberacja”. – Dziennikarze coraz częściej rozważają, czy i komu podanie danej informacji będzie na rękę. Sytuacja ta może doprowadzić do powstania społeczeństwa wzajemnie powiązanych informacji – wyjaśnia Godzi. I dodaje, że takie postępowanie to „plaster na usta mediów”, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo dana informacja będzie nieprzychylna.

   ~Rysiek 1 godzinę i 9 minut temu
   Czytam i myślę, z tych informacji wynika ,ze w Niemczech są tylko ludzie z afryki bliskiego wschodu i Niemki, jeszcze turystki z innych krajów, czyżby nie było już ”facetów”, ojców, braci,.narzeczonych, niemieckiej policji, która na to wszystko pozwala, ludzie wydaje mi się nie do pomyślenia u nas, oby nigdy nie było tak w naszej ukochanej Polsce

   ~DDD 1 godzinę i 2 minuty temu
   TAKĄ MACIE POLITYKĘ !!! hehe

   ~Anty-leming 10 minut temu
   Serdecznie współczuje poszkodowanym kobietom, jestem głęboko zbulwersowana jak mogło dojść do takiego poziomu bezkarności bydła m-kulti. Jednak im więcej takich ekscesów u Angeli, tym lepiej dla nas.

   ~wel 34 minut temu
   SZWABY PISZA klamstwa przedstawione przez PObabrancow o POLSCE a milcz o tym co sie dzieje u nich HImalaje HiPOkryzji

   ~Beton 37 minut temu
   W Polsce o takich wyczynach byłoby wiadomo po 15 minutach a najpóźniej po dwóch godzinach na miejscu byłoby 10 samochodów z różnych stacji telewizyjnych. Ale w Polsce nie ma demokracji a w Niemczech jest. To też jest żałosne.

   ~7777 39 minut temu
   Czy tak mają się zachowywać wolne media mające być wzorem dla polskich mediów? Ile jeszcze głupstw muszą zrobić demokraci zachodni, żeby ludzie dostrzegli, że zmierzają donikąd.

   ~moher 42 minut temu
   a się gejoniemmcy martwią o naszą TVP. martwcie sie pedały o swoje zgwałcone gretchen

   ~ythty 43 minut temu
   to nic co robia gwałcą okradają byle by nas nikt nie nazwał rasistami no pieknie

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


   Policja przed dworcem w Kolonii (PAP/EPA / Oliver Berg)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Minister-sprawiedliwosci-Niemiec-mozliwe-deportacje-w-zwiazku-z-zajsciami-w-Kolonii,wid,18087976,wiadomosc.html

   akt. 07.01.2016, 11:46

   Minister sprawiedliwości Niemiec: możliwe deportacje w związku z zajściami w Kolonii

   • Heiko Maas zapowiedział, że sprawcy napaści w Kolonii mogą być deportowani
   • Tak może się stać, jeśli zostaną skazani na minimum rok
   • W sylwestra w Kolonii doszło do serii napaści o podłożu seksualnym
   • Sprawcy to ok. stu mężczyzn „z regionu arabskiego lub północnoafrykańskiego”
   • Policja zidentyfikowała dotychczas 16 podejrzanych
   • O deportacji mówił też szef niemieckiego MSW Thomas de Maiziere
   • Witold Waszczykowski napisał ws. tych wydarzeń do niemieckiego MSZ

   – Deportacje są z pewnością do pomyślenia – powiedział Maas w wywiadzie dla grupy prasowej Funke. Wyjaśnił, że niemieckie prawo pozwala na deportowanie osób w trakcie procedury azylowej, o ile zostaną oni skazani za przestępstwo na co najmniej rok pozbawienia wolności.

   – Sądy będą musiały zadecydować o wysokości wyroku, ale taka kara jest co do zasady jak najbardziej możliwa za przestępstwa seksualne – dodał Maas.

   Minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere już wcześniej powiedział, że „każdy, kto popełnia poważne przestępstwo, bez względu na swój status, musi liczyć się z tym, że zostanie deportowany z Niemiec”.

   W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad tysiąca mężczyzn, według policji „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal kolońskiej katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem. Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały.

   Waszczykowski pisze do niemieckiego MSZ

   Szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski skierował list do ministra spraw zagranicznych Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera z prośbą o przekazanie informacji, czy wśród ofiar ataków na tle seksualnym znajdowały się obywatelki Polski.

   „Zdając sobie sprawę, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Federalnej Niemiec może nie dysponować tego rodzaju informacjami, będę wdzięczny za przekazanie mojego pisma właściwym władzom niemieckim, mogącym udzielić odpowiedzi na powyższe pytanie” – napisał szef polskiego MSZ.

   Policja: zidentyfikowano 16 sprawców napaści na kobiety w Kolonii

   Policja zidentyfikowała dotychczas 16 osób podejrzanych o udział w napaściach seksualnych i rabunkowych na kobiety w sylwestra w Kolonii, na zachodzie Niemiec.

   – Domniemani sprawcy zostali rozpoznani na nagraniach wideo i zdjęciach – powiedział w rzecznik kolońskiej policji. – Tożsamość większości z nich nie jest jeszcze znana – zastrzegł rzecznik.

   Niemiecka policja informowała wcześniej o zatrzymaniu kilku sprawców napaści. Szef MSW Nadrenii Północnej-Westfalii, kraju związkowego, gdzie znajduje się Kolonia, Ralf Jaeger mówił wcześniej o trzech zidentyfikowanych sprawcach, którzy jednak nie zostali jeszcze aresztowani.

   Liczba osób, które złożyły zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa w Kolonii, wzrosła ze 106 do 121. W Hamburgu, gdzie miały miejsce podobne incydenty, zgłosiły się 53 poszkodowane. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych.

   Policja podkreśla, że na razie nie ma żadnych dowodów na to, że wśród napastników znajdowali się uchodźcy.

   W zeszłym roku do Niemiec przyjechało co najmniej 1,1 mln imigrantów. Władze Bawarii podały, że od początku br. niemiecką granicę w Bawarii przekracza dziennie 3 tys. osób poszukujących schronienia i pracy. Seehofer domaga się ograniczenia liczby imigrantów do 200 tys. rocznie. Merkel jest przeciwna takiemu limitowi.

   ~Zouave 5 godzin i 56 minut temu
   Czy te osoby faktycznie szukają pracy?

   ~botoks5 godzin temu
   One już pracę mają – okradanie i grabieże na dworcach.

   ~Mona5 godzin temu
   chłopoki młode przyjechały się dorobić (czyt.kraść i kombinować)a nie pracować jak Europejczycy

   ~blableblu5 godzin temu
   Chyba sobie zartujesz, po co skoro pieniadze dostaja za nic, wiec wolny czas moga poswiecic na robienie dzieci, ktore kiedys zaleja Europe.

   ~Europejka5 godzin temu
   to sa osoby?

   ~samstrach5 godzin temu
   Oni przyjerzdzaja sie glownie modlic w europejskich meczetach i studiowac u nas koran.

   ~gien4 godziny temu
   No tak, pod bielizną

   ~to_oczywiste3 godziny temu
   No a co posuwanie paskudnych niemr to cholernie ciężka i niewdzięczna robota dla pięknych arabskich młodzieńców

   ~makika3 godziny temu
   Z ksiezyca spadles?!?

   ~axa3 godziny temu
   Tak szukaja, to bylo kulturowe nieporozumienie zaczepieli dziwwczyny aby poniesc im torebki i portfele majac nadzieje na napiwek a one uciekaly. Ustawiali sie pod dworcem bo tam ludzie maja wieksze torby..

   ~z 3 godziny i 1 minutę temu
   Bali się napisać ”osobnicy”

   ~Alucard 2 godziny i 18 minut temu
   Uchodźcy nie mogą legalnie pracować dopóki wszystkie formalności nie zostaną ukończone , a przy tych liczbach uchodźców to może zająć kilka lat .

   ~logic 2 godziny i 3 minuty temu
   Zartujesz ? oni przyjechli na wojne nie do pracy.

   ~as 1 godzinę i 16 minut temu
   A po co pracować, skoro mozna żyć z zasiłku i kradzieży?

   ~Ahmed 1 godzinę i 14 minut temu
   Dla muzułmanina praca fizyczna to obelga i poniżenie !

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Policja-zatrzymala-sprawcow-napasci-na-kobiety-w-Niemczech,wid,18087265,wiadomosc.html

   akt. 07.01.2016, 09:09

   Policja zatrzymała sprawców napaści na kobiety w Niemczech

   • Niemiecka policja zatrzymała kilku sprawców napaści seksualnych i rabunkowych na kobiety, do których doszło w sylwestra w Kolonii
   • Blisko 160 ofiar ataków złożyło dotychczas zawiadomienia o przestępstwie
   • Policja krytykowana jest za opieszałość

   O zatrzymaniu podejrzanych poinformowało – powołując się na rzecznika policji w Kolonii – radio Deutschlandfunk. Według rozgłośni liczba funkcjonariuszy tworzących grupę operacyjną mającą wyjaśnić okoliczności zajść została zwiększona do 80.

   Szef MSW Północnej Nadrenii-Westfalii, kraju związkowego, gdzie znajduje się Kolonia, Ralf Jaeger mówił wcześniej o trzech zidentyfikowanych sprawcach, którzy jednak nie zostali jeszcze aresztowani.

   Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, w tym dwóch gwałtów, złożyło dotychczas 106 kobiet z Kolonii i 53 kobiety z Hamburga, gdzie miały miejsce podobne incydenty. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych.

   W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1 tys. mężczyzn, według policji „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal kolońskiej katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem.

   Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały.

   Szef związku zawodowego policjantów w Nadrenii Północnej-Westfalii Arnold Plickert powiedział, że napastnicy pochodzili z krajów arabskich i północnoafrykańskich. Jak wyjaśnił, grupy napastników liczące kilkadziesiąt osób otaczały swoje ofiary, uniemożliwiając policji szybką interwencję.

   Do podobnych zajść, choć na mniejszą skalę, doszło w Hamburgu.

   Minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere skrytykował policję za opieszałość. – Policjanci zniknęli, po czym doszło do incydentów, a teraz czeka się na zawiadomienia o przestępstwie. Policja nie może tak pracować – powiedział minister. Policja w Kolonii poinformowała o wydarzeniach z dwudniowym opóźnieniem.

   Kolońska policja przyznała, że zbagatelizowała początkowo skalę zagrożenia. Prezydent (komendant okręgowy) policji Wolfgang Albers wykluczył jednak możliwość swojej dymisji. – W tej sytuacji jestem tutaj potrzebny – powiedział funkcjonariusz. Jaeger zobowiązał kolońską policję do sporządzenia do końca tygodnia szczegółowego raportu.

   Niemiecka policja podkreśla, że na razie nie ma żadnych dowodów na to, że wśród napastników znajdowali się uchodźcy.

   Minister sprawiedliwości Niemiec Heiko Maas nie wykluczył, że za napaści w Kolonii i Hamburgu mogą być odpowiedzialne powiązane ze sobą zorganizowane grupy przestępcze.

   Premier Bawarii Horst Seehofer wezwał do surowego ukarania sprawców. Wcześniej oburzenie „wstrętnymi napaściami seksualnymi” wyraziła kanclerz Angela Merkel. Podkreśliła, że konieczna jest zdecydowana reakcja państwa prawa. Trzeba uczynić wszystko, by ustalić wszystkich sprawców tak szybko, jak to tylko możliwe, i ukarać ich bez względu na ich pochodzenie – powiedziała Merkel.

   Niemieckie media krytykowane są za spóźnione poinformowanie opinii publicznej o zajściach w Kolonii. Drugi program telewizji publicznej ZDF przyznał, że nieuwzględnienie tego wydarzenia w głównym wydaniu wiadomości w poniedziałek było błędem. Dziennik „Frankfurter Allgemeine Zeitung” zwrócił uwagę, że jeszcze we wtorek pierwszy program telewizji publicznej ARD na swojej stronie internetowej pomijał fakt, że domniemanymi sprawcami byli obcokrajowcy.

   Incydenty w Kolonii oraz Hamburgu doprowadziły do zaostrzenia toczącej się w Niemczech od miesięcy dyskusji o polityce migracyjnej rządu Merkel. Krytycy pani kanclerz domagają się ograniczenia liczby osób wpuszczanych do kraju, deportowania obcokrajowców wchodzących w konflikt z prawem czy też wręcz zamknięcia granic. Zwolennicy polityki „otwartych drzwi” ostrzegają, by nie „potępiać w czambuł wszystkich uchodźców”.

   W zeszłym roku do Niemiec przyjechało co najmniej 1,1 mln imigrantów. Władze Bawarii podały, że od początku br. niemiecką granicę w Bawarii przekracza dziennie 3 tys. osób poszukujących schronienia i pracy. Seehofer domaga się ograniczenia liczby imigrantów do 200 tys. rocznie. Merkel jest przeciwna takiemu limitowi.

   ~3x 12 godzin i 51 minut temu
   Nadal polityczna poprawnosc nie pozwaka napisac, ze sprawcami sa goscie zaproszeni przez andzele makrele-merkel???!!! A niejaki ,,szulc” martin martwi sie wolnoscia mediow w Polsce!!! ,,szulc”przestan ujadac i spojrz na to co zgotowaliscie Europie. A to dopiero poczatek. Jest rok 2020, ulice Berlina. Policja zatrzymuje samochod i kontroluja dokumenty kierowcy. Wtem kontrolujacy mowi do kolegi Ahmed, spojrz jakie dziwne nazwisko -SCHWARZENBERGER.

   ~niemcy kaput 8 godzin i 20 minut temu
   Nie Policja a Sharia Policja 🙂

   ~chazarska startegia 6 godzin i 58 minut temu
   Schulz to „mischling” , który realizuje politykę chazarów skłócenia chrzescijan i muzułmanów. Przyjmowanie milionów młodych Arabów do Europy oddala niebezpieczeństwo ataku muzułmanów na Israel.

   ~Da ds 1 godzinę i 41 minut temu
   Jak tacy nie odpowiedzialni ludzie mogom kierować UNIOM EUROPEJSKOM. Tak postępuje chorzy psychicznie ludzie. Którzy powinni być pozbawieni praw i stanowisk w trybie natychmiastowym!.

   ~Bilbo 10 godzin i 27 minut temu
   Jako obywatel Polski, kraju członkowskiego UE, jestem zaniepokojony sytuacja w Niemczech. Wzywam unijnych urzędników do natychmiastowego zajęcia się tą sprawą. W Niemczech masowo łamane są prawa obywateli do bezpiecznego życia, prawa wolności seksualnej. Media działają niedemokratycznie, ukrywając przed obywatelami informacje. Wzywam wszystkie możliwe komisje europejskie do natychmiastowego podjęcia działań wobec łamania w Niemczech demokracji na miespotykaną w UE skale. Tusku, Junckerze i innych wzywam was do natychmiastowej reakcji i zwołania posiedzenia Rady Europy!

   ~axe 10 godzin i 26 minut temu
   dla scisłosci sprawców było ok 1000 zatrzymano 3 TRZECH

   ~Emma10 godzin temu
   Jak tak dalej pójdzie, to nie wyrobią się ze złapaniem wszystkich do następnego sylwestra. A trzeba pamiętać, że w tym roku przybędzie znacznie więcej nowych „uchodźców” niż w zeszłym roku. Niemcy bardzo szybko staczają się na dno.

   ~poko 8 godzin i 34 minut temu
   Jak maja ich lapac jak oni dokumentow nie maja ani nie sa w zadnych systemach. Nas na lotniskach prawie do majtek kontroluja i nasz UE paszport przewracaja 20 razy a imigrantom poprostu wskazuja kierunek i nic nie sprawdzaja

   ~blef POlityczny 8 godzin i 22 minut temu
   mam rozumiec ,ze 1000 niemek uprawialo ten sport ?????? ,a 3 byly niezadowolone i POskarzyly sie policji, tej propagandy o napadach nie da sie juz sluchac ,a ci ludzie POsadzeni , to ofiary propagandy niemieckiej ,komisarze eurokolchozu zbadac sprawe ,prawa mniejszosci w niemczech , ZAGROZONE!!!!!!!

   ~oko 6 godzin i 32 minut temu
   nie zatrzymano tylko zidentyfikowano. wszystko inne byloby w niemczech przeciez ,,rasizmem,,

   ~Wawiak 2 godziny i 55 minut temu
   Emmo, nie „staczają”, a „ubogacają się kulturowo inaczej” 😉 Obawiam się, że za jakis czas możemy miec za sąsiada KRD (KalifatischesRepublik Deutschland) zamaist dotychczasowego BRD… :-/

   ~atima1 38 minut temu
   po tygodniu poszukiwań. porażająca skuteczność! to dlatego chcą nam sprzedać kilka tysięcy z tego kontyngentu…

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemcy-po-wydarzeniach-w-Kolonii-dyskusja-o-imigracji,wid,18087573,wiadomosc.html

   akt. 07.01.2016, 10:31

   Niemcy: po wydarzeniach w Kolonii dyskusja o imigracji

   • Wytypowano pierwszych podejrzanych w związku z napaściami w Kolonii
   • Sprawa ta zaostrzyła dyskusję o polityce migracyjnej
   • 106 kobiet z Kolonii i 53 kobiety z Hamburga zgłosiło zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa
   • Ofiary mówią o sprawcach pochodzenia arabskiego

   Po serii napaści seksualnych na kobiety w Kolonii niemiecka policja wciąż szuka sprawców. Wytypowano już kilku podejrzanych. Cała sprawa zaostrzyła dyskusję na temat polityki migracyjnej w Niemczech.

   Niemieckie władze apelują, aby nie oskarżać uchodźców o wydarzenia z nocy sylwestrowej. Sprawcy napaści seksualnych wciąż nie zostali bowiem zidentyfikowani. Do aresztu trafiło jedynie dwóch kieszonkowców, którzy okradali ludzi w centrum w Kolonii. W Niemczech coraz głośniej mówi się jednak o konieczności szybszego wydalania uchodźców, którzy wejdą w konflikt z prawem. Minister sprawiedliwości Heiko Maas przyznał, że deportacje byłyby możliwe nawet w czasie trwającego postępowania azylowego.

   Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, w tym dwóch gwałtów, złożyło dotychczas 106 kobiet z Kolonii i 53 kobiety z Hamburga, gdzie miały miejsce podobne incydenty. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych. Ofiary mówią o sprawcach pochodzenia arabskiego. Kilkadziesiąt podobnych zgłoszeń zanotowano także w Hamburgu.

   W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1 tys. mężczyzn, według policji „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal kolońskiej katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem.

   Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały.

   Szef związku zawodowego policjantów w Nadrenii Północnej-Westfalii Arnold Plickert powiedział, że napastnicy pochodzili z krajów arabskich i północnoafrykańskich. Jak wyjaśnił, grupy napastników liczące kilkadziesiąt osób otaczały swoje ofiary, uniemożliwiając policji szybką interwencję.

   Do podobnych zajść, choć na mniejszą skalę, doszło w Hamburgu.

   Minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere skrytykował policję za opieszałość. – Policjanci zniknęli, po czym doszło do incydentów, a teraz czeka się na zawiadomienia o przestępstwie. Policja nie może tak pracować – powiedział minister. Policja w Kolonii poinformowała o wydarzeniach z dwudniowym opóźnieniem.

   Kolońska policja przyznała, że zbagatelizowała początkowo skalę zagrożenia. Prezydent (komendant okręgowy) policji Wolfgang Albers wykluczył jednak możliwość swojej dymisji. – W tej sytuacji jestem tutaj potrzebny – powiedział funkcjonariusz. Jaeger zobowiązał kolońską policję do sporządzenia do końca tygodnia szczegółowego raportu.

   Niemiecka policja podkreśla, że na razie nie ma żadnych dowodów na to, że wśród napastników znajdowali się uchodźcy.

   Minister sprawiedliwości Niemiec Heiko Maas nie wykluczył, że za napaści w Kolonii i Hamburgu mogą być odpowiedzialne powiązane ze sobą zorganizowane grupy przestępcze.

   Premier Bawarii Horst Seehofer wezwał do surowego ukarania sprawców. Wcześniej oburzenie „wstrętnymi napaściami seksualnymi” wyraziła kanclerz Angela Merkel. Podkreśliła, że konieczna jest zdecydowana reakcja państwa prawa. – Trzeba uczynić wszystko, by ustalić wszystkich sprawców tak szybko, jak to tylko możliwe, i ukarać ich bez względu na ich pochodzenie – powiedziała Merkel.

   Niemieckie media krytykowane są za spóźnione poinformowanie opinii publicznej o zajściach w Kolonii. Drugi program telewizji publicznej ZDF przyznał, że nieuwzględnienie tego wydarzenia w głównym wydaniu wiadomości w poniedziałek było błędem. Dziennik „Frankfurter Allgemeine Zeitung” zwrócił uwagę, że jeszcze we wtorek pierwszy program telewizji publicznej ARD na swojej stronie internetowej pomijał fakt, że domniemanymi sprawcami byli obcokrajowcy.

   Incydenty w Kolonii oraz Hamburgu doprowadziły do zaostrzenia toczącej się w Niemczech od miesięcy dyskusji o polityce migracyjnej rządu Merkel. Krytycy pani kanclerz domagają się ograniczenia liczby osób wpuszczanych do kraju, deportowania obcokrajowców wchodzących w konflikt z prawem czy też wręcz zamknięcia granic. Zwolennicy polityki „otwartych drzwi” ostrzegają, by nie „potępiać w czambuł wszystkich uchodźców”.

   W zeszłym roku do Niemiec przyjechało co najmniej 1,1 mln imigrantów. Władze Bawarii podały, że od początku br. niemiecką granicę w Bawarii przekracza dziennie 3 tys. osób poszukujących schronienia i pracy. Seehofer domaga się ograniczenia liczby imigrantów do 200 tys. rocznie. Merkel jest przeciwna takiemu limitowi.

   ~Bilbo 7 godzin i 26 minut temu
   Jako obywatel Polski, kraju członkowskiego UE, jestem zaniepokojony sytuacja w Niemczech. Wzywam unijnych urzędników do natychmiastowego zajęcia się tą sprawą. W Niemczech masowo łamane są prawa obywateli do bezpiecznego życia, prawa wolności seksualnej. Media działają niedemokratycznie, ukrywając przed obywatelami informacje. Wzywam wszystkie możliwe komisje europejskie do natychmiastowego podjęcia działań wobec łamania w Niemczech demokracji na miespotykaną w UE skale. Tusku, Junckerze, Shultzu Martiniei innych, wzywam was do natychmiastowej reakcji i zwołania posiedzenia Rady Europy!

   ~tom7 godzin temu
   Brawo, popieram

   ~alejaja7 godzin temu
   Dobrze by ci zrobila woda mineralna niegazowana.Treść komentarza

   ~TK7 godzin temu
   Czy masz pewność, że polska Konstytucja gwarantuje wolność słowa? Amerykańska Konstytucja gwarantuje wolność słowa w pierwszej poprawce: „Kongres nie ustanowi ustaw wprowadzających religię lub zabraniających swobodnego wykonywania praktyk religijnych; ani ustaw ograniczających wolność słowa lub prasy, lub naruszających prawo do pokojowych zgromadzeń i wnoszenia do rządu petycji o naprawę krzywd.” Niestety, polska Konstytucja nie gwarantuje nawet tak podstawowej wolności, jak wolność słowa.

   ~niko7 godzin temu
   bardzo trafiony komentarz … nic dodać nic ująć

   ~Lech6 godzin temu
   Najbardziej ubawiła mnie rada pani burmistrz Kolonii Henrietty Reker, której to rady udzieliła ona kobietom, żeby uchroniły się od napaści imigrantów. Otóż zaapelowała ona, by mieszkanki Kolonii trzymały się na „odległość wyciągniętego ramienia” od obcych. Teraz kliniki urody będą oblężone przez Niemki, które będą poddawały się operacji plastycznej polegającej na „wydłużeniu rąk”.

   ~das 5 godzin i 36 minut temu
   Brawo, powinieneś jeszcze dodać, że możemy pośpieszyć z bratnią pomocą

   ~Bilbo 5 godzin i 33 minut temu
   Do ~alejaja – od wody mineralnej wolę wino. Reńskie. I boje się, ze jak tak dalej będzie, to to wino okaże się że nie jest „halal” tylko „halam” i nie będę mógł się go napić, bo go przestaną robić. I dlatego ponownie wzywam władze UE do obrony niemieckiej demokracji, tak bliskiej memu sercu

   ~? 5 godzin i 17 minut temu
   Moze pani burmistrz powinna sie wiec sama przjesc samotna uliczka i poprobowac dlugosci swoich ramion, i korzystac z uroku polityki otwartych drzwi. A moze liczy na cos?

   ~kosa 4 godziny i 4 minuty temu
   Ten atak na kobiety nie był przypadkowy. To jedna z akcji ISIS wypróbowania czy uda się zastraszyć kobiety w Europie. To też obrazuje ilu jest terrorystów w Europie.

   ~f16 3 godziny i 51 minut temu
   Z racji tego ,ze mieszkam w USA moge ci powiedziec :Polacy jak narazie w Polsce maja wieksza wolnosc slowa nie majac tego zapisanego w konstytucji niz obecnie Amerykanie z tym zapisem.Smutne,ale prawdziwe.

   ~knebel 7 godzin i 26 minut temu
   oto mamy WOLNE MEDIA Niemczech – gwłlty były w Sylwestra a dopiero wczoraj opublikowano !!!

   ~Wolne Miasto Gdańsk 6 godzin i 9 minut temu
   Informacje były podane dużo wcześniej na portalach, które nie są kontrolowane przez zagraniczne media. Nawet są pokazane filmy jak brudasy rzucają petardy w innych ludzi.

   ~Max?M. 6 godzin i 1 minutę temu
   I słusznie – gdyby podali wiadomości w Sylwestra, ludzie wyszliby na ulice i polała krew. A tak sprawa trochę przyschła. Należy współczuć i pomóc ofiarom – ale w tamtej sytuacji media były odpowiedzialne. Nie wiem jakie byłoby zachowanie w Polsce.

   ~wew 5 godzin i 59 minut temu
   Na twitterze było natychmiast i tam szukaj info.

   ~kazek 5 godzin i 39 minut temu
   Bo o to przecież najbardziej wszystkim chodzi, żeby „sprawa trochę przyschła”, prawda? To jest najważniejsze, a nie bezpieczeństywo obywateli, co spokojnie przebywali na ulicach własnego miasta.

   ~Grzegorz 3 godziny i 34 minut temu
   Boże skąd tacy jak ty się biorą? Czyli krew powinna się lać w ciszy obywateli niemieckich? To samo na byś zaproponował?

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-zidentyfikowano-16-sprawcow-napasci-na-kobiety-w-kolonii/c66rzg

   Niemcy: zidentyfikowano 16 sprawców napaści na kobiety w Kolonii

   Policja zidentyfikowała dotychczas 16 osób podejrzanych o udział w napaściach seksualnych i rabunkowych na kobiety w sylwestra w Kolonii, na zachodzie Niemiec. Liczba zawiadomień o popełnieniu przestępstwa składanych przez ofiary molestowania wzrosła do 121.

   Szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski skierował dzisiaj list do ministra spraw zagranicznych Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera z prośbą o przekazanie informacji, czy wśród ofiar ataków na tle seksualnym znajdowały się obywatelki Polski.

   „Zdając sobie sprawę, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Federalnej Niemiec może nie dysponować tego rodzaju informacjami, będę wdzięczny za przekazanie mojego pisma właściwym władzom niemieckim, mogącym udzielić odpowiedzi na powyższe pytanie” – napisał szef polskiego MSZ.

   W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1000 mężczyzn, według policji „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem.

   Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały. Grupy napastników liczące kilkadziesiąt osób otaczały swoje ofiary, uniemożliwiając policji szybką interwencję.

   Rzecznik kolońskiej policji powiedział dziś, że domniemani sprawcy zostali rozpoznani na nagraniach wideo i zdjęciach. Zastrzegł, że tożsamość większości z nich nie jest jeszcze znana.

   Niemiecka policja informowała wcześniej o zatrzymaniu kilku sprawców napaści. Szef MSW Nadrenii Północnej-Westfalii, kraju związkowego, gdzie znajduje się Kolonia, Ralf Jaeger mówił wcześniej o trzech zidentyfikowanych sprawcach, którzy jednak nie zostali jeszcze aresztowani.

   Liczba osób, które złożyły zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa w Kolonii, wzrosła ze 106 do 121. W Hamburgu, gdzie miały miejsce podobne incydenty, zgłosiły się 53 poszkodowane. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych.

   Minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere skrytykował policję za opieszałość. Kolońska policja przyznała, że zbagatelizowała początkowo skalę zagrożenia. Prezydent (komendant okręgowy) policji Wolfgang Albers wykluczył jednak możliwość swojej dymisji. „W tej sytuacji jestem tutaj potrzebny” – powiedział.

   Niemiecka policja podkreśla, że na razie nie ma żadnych dowodów na to, iż wśród napastników znajdowali się uchodźcy.

   ~Tomasz : Nie wiem czy tu się śmiać czy płakać, ale jak się czyta najpierw cytuje „Policja zidentyfikowała dotychczas 16 osób podejrzanych o udział w napaściach seksualnych i rabunkowych na kobiety w sylwestra w Kolonii, na zachodzie Niemiec.” a potem cytuje: „Niemiecka policja podkreśla, że na razie nie ma żadnych dowodów na to, iż wśród napastników znajdowali się uchodźcy.” to po prostu brak słów… Złapali 16 i nie wiedzą czy to uchodźcy…. Gratulacje dla Niemiec. Widać jakie tam mają podejście do tematu uchodźców i problemu… A przecież liderzy państwa islamskiego od razu mówili że najpierw zaleją Europę a potem będą gwałcić europejskie kobiety… Przecież to wszystko idzie zgodnie z planem… To czemu takie zdziwienie i zaskoczenie? Co Niemcy myśleli że będą im wdzięczni za przygarnięcie??? Ha Ha Ha to się przeliczyli….Ale „poprawna” Europa tego nie widzi albo nie chce widzieć….

   ~zdzichu do ~Tomasz: te grupy imigrantow juz tam wczesniej napadaly kobiety, ale merkel zamiast ostrzec kobiety w mediach to chciala sprawe zatuszowac, bo to jest wlasnie jej wina, ona ich tam sprowadzila i teraz ma problem bo jak zacznie oglaszac ze bandy grasuja to bedzie strzal w stope, poparcie jej poleci na leb na szyje

   ~galatea do ~zdzichu: w stope sobie strzeliła w dniu gdy pokazała się w TV witająca „uchodzcow”. Bo się wzruszyła zdjeciem dziecka ktore utonęło z powodu głupoty własnego ojca. Zdziwiłabym się gdyby w kolejnych wyborach wygrała…

   ~www : Minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere skrytykował policję za opieszałość. To jest dopiero objaw schizofrenii , najpierw zabrania się Policji i mediom a nawet obywatelom podejmować działania w stosunku do Arabskich imigrantów aby nie być rasistami i aby zachować jedynie słuszny nurt polityczny UE czyli MERKEL a potem mieć pretensje. Paranoja ta trwa ciągle i to w innych krajach UE gdyby nie PIS u nas było by to samo.

   ~gija do ~www: Hitler mawiał że kłamstwo aby było wiarygodne musi być wielkie, no i mamy zachodnioeuropejski teatr absurdu

   ~wrw do ~www: 16 przestępców zostało zidentyfikowanych. Czyli zostało jeszcze około tysiąca. A potem będzie dochodzenie i proces. I rzecz jasna brak dowodów. A ofiary nie będą w stanie rozpoznać winnych bo było ciemno, były zastraszone i przerażone. I na tym koniec. Umorzenie sprawy, że względu na brak wystarczających dowodów, żeby skazać. Ciekawe jakie wnioski wyciągną co rozpoznani. I cała reszta. Jeśli cały proces poszukiwania terrorystów rozpoczął się w wyniku protestów medialnych za brak działania w trakcie popełniania przestępstw.

   ~Puzon do ~wrw: Tych 16 wypozyczyćdo Guamtanao a poznamy nazwiska pozostałego tysiąca.

   ~awsed do ~wrw: oczywiście powiedzą że w nocy wszyscy są ciemni i zaatakowali ich zwyrodniali niemcy
   bo muzułmanin takich rzecz nie robi…on tylko jest islamistą….

   ~zomo_w_komży do ~www: Przypuszczam, że całym tym cyrkiem kieruje Angela, bo gdyby w Niemczech przyrost naturalny był na odpowiednim poziomie, to wojska i policja spacyfikowałaby tych muzułmanów w jednej sekundzie. Ale Angela wie, że rdzenni Niemcy są na wymarciu jak dinozaury, więc jeżeli połowa tych zgwałconych młodych Niemek zajdzie w ciążę, to już jest sukces Angeli w przyroście naturalnym. Alimenty oczywiście będą rządowe, no chyba że się opcja zmieni. A później, to już tylko gender i gender …

   ~awsed do ~zomo_w_komży: nawet ja na to nie wpadłem……… dzieci będą niemieckie ale czarne……lub nie niebieskookie…. swierza krew ,tak traktuje naród myslicielka z ddr

   ~Medicus do ~zomo_w_komży: Uchodźcy nie załatwią problemu przyrostu bo 80% z nich mają Rh minus (konflikt serologiczny). Podobne Rh- występuje w rejonie arabsko-izraelskim. Ok. 80 % Izraelitów ma również Rh-. Europejczycy w wiekszości mają Rh plus.

   ~viiio do ~Medicus: konflikt występuje tylko wtedy, gdy kobieta ma rh-, a mężczyzna rh+. Wtedy dziecko po ojcu ma rh+

   ~Elka1 : Sposób działania grup przestępczych (seksualnych) policja w Niemczech zna od kilku lat. W ubiegłym roku TV emitowała film o napadach seksualnych na kobiety w Kairze. Podczas protestów antyrządowych za Mubaraka, grupy byczków otaczały kobietę i w ścisku wypychali do dostawczaka gdzie dokonywano gwałtu. W biały dzień rozwydrzone i napalone byczki podlatują do samotnych kobiet na ulicy i od tyłu łapią za krocze. Bywa też, że zabierają torebkę lub telefon. Podejrzewam, że zaniechano ostrej interwencji aby Merkel w końcu przejrzała na oczy. Całą winę za te ekscesy politycy zwalili na policję.

   norbert1970 do ~Elka1: Uważam, że masz rację, ale myślę też, że Makrela jest na tyle bezczelna, że nie zmieni kierunku swojej polityki.

   ~c : Jak podaje brytyjska gazeta „The Telegraph”, powołując się na niemiecką prasę, jeden z zamieszanych w ekscesy mężczyzn, bezczelnie powiedział policjantom z Kolonii: „Jestem Syryjczykiem. Musicie traktować mnie życzliwie. Pani Merkel mnie zaprosiła.” Inny podarł na oczach policjantów swoje pozwolenie na pobyt w Niemczech. „Nie możecie mi nic zrobić. Jutro dostanę nowe” — rzucił. Według lokalnej niemieckiej prasy, jak podkreśla „The Telegraph”, bezpośrednio po sylwestrowych zajściach w Kolonii policja zatrzymała 15 mężczyzn, ale zostali oni zwolnieni. 14 było z Syrii, a jeden pochodził z Afganistanu. „To bolesne, ale taka jest prawda” — relacjonował jeden z policjantów. Dodał, że kilka zatrzymanych osób przebywało w Niemczech dopiero od kilku tygodni. Miejmy nadzieję, że następnym razem kanclerz Angela Merkel sto razy zastanowi się, zanim zaprosi do Europy tak zuchwałych gości.

   ~wrrr : Ale tłumoki! Wyłapać wszystkich „o wyglądzie wskazującym”. Zamknąć na stadionie i poczekać aż wydadzą sprawców. Jak nie, to deportacja wszystkich. I kolejna partia na stadion. I tak do skutku, aż się uspokoją, albo żaden nie zostanie!

   ~JanOsik : Jak policja boi się arabów, żeby ktoś przypadkiem nie posądził ich o rasizm ,to niech czekają aż zaczną im ścinać głowy i zatykać na płotach. A za wszystko niech dziękują polityką którzy tak chętnie zapraszają i przyjmują arabów a co to jest to widać .Arab nie nadaje się do integracji z europejczykiem – to leń i seksualnie chory nieczłowiek nawet gorszy od zwierząt -które znają swoje miejsce w środowisku i umieją się zachować w stadzie.

   ~Kaszub : Tak żal jest Niemcom tych „Ziem Odzyskanych”, które musieli nam odpalić po wojnie, a teraz cały swój kraj oddają za darmo arabskim bandytom. Jeszcze im za to płacą.

   ~:( do ~Kaszub: i dalej wyciągają rękę po nasze …

   ~N : JAK TO NIE WIADOMO KTO? BZDURA, MLODZI O WYGLADZIE ARABSKIM, NIE MOWIACY PO NIEMIECKU ROZBIERAJA DO NAGA DWIE DZIEWCZYMY I FIMUJA TO. POSZKODOWANYCH JEST KILKASET KOBIET, GWALTY RABUNKI MACANIE…… POLICJE PODAC DO SADU

   ~kobiety brocie sie same do ~N: Policjanci tlumaczyli, ze bali sie oskarzen o rasizm, a te slowo wywoluje wiekszy strach niz hitleryzm.

   Polubienie

 4. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Pawel-Kukiz-chce-referendum-ws-uchodzcow-Stefan-Niesiolowski-idiotyczny-pomysl,wid,18089032,wiadomosc.html

  akt. 07.01.2016, 16:49

  Paweł Kukiz chce referendum ws. uchodźców. Stefan Niesiołowski: idiotyczny pomysł

  • Kukiz chce referendum ws. uchodźców
  • Jacek Sasin z PiS twierdzi, że obecnie nie ma takiej potrzeby
  • Kukiz chce się podtuczyć na krzywdzie uchodźców – mówi Niesiołowski
  • Zapowiedzi Pawła Kukiza nie traktuje poważnie Marek Sawicki z PSL

  Rząd Prawa i Sprawiedliwości podtrzymał deklarację koalicji PO-PSL ws. uchodźców. W związku z tym Polska przyjmie ok. 7 tysięcy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Do marca może przybyć już ok. 100 cudzoziemców.

  Paweł Kukiz na portalu społecznościowym zapowiedział, że „bezwzględnie konieczne jest referendum w sprawie przyjmowania uchodźców w Polsce”. – Niedopuszczalne jest to, aby jakaś partia polityczna autonomicznie decydowała o tym, kto będzie zaproszony do mojego domu. To nasz dom, obywateli, a nie polityków – wyjaśnia w rozmowie z WP Kukiz.

  – Jeżeli weźmie się pod uwagę to, co zdarzyło się ostatnio w Niemczech, to sprawa przyjęcia imigrantów z pewnością wymaga ponownego przedyskutowania. Obywatele muszą brać w tej dyskusji bezpośredni udział, ponieważ właśnie obywatele będą ponosili konsekwencje ewentualnego przyjęcia arabskich imigrantów – dodaje Kukiz.

  Polityk podkreśla, że ma zamiar zaproponować zmiany w ustawie o referendum ogólnokrajowym. – Mamy projekt ustawy, w którym przewidujemy obniżenie progu frekwencyjnego do 25-30 proc. – twierdzi.

  – Chcemy, aby wynik referendum był obligatoryjny dla władz niemal we wszystkich kwestiach – w tym ustrojowych. Obecnie obywatele nie mogą w sposób bezpośredni zadecydować np. o tym, czy chcą systemu prezydenckiego czy parlamentarno-gabinetowego. Nie mogą również wybrać ordynacji wyborczej. Wynik referendum w tej materii ma dla władzy jedynie charakter informacyjny. Obecnie gdyby nawet 99 proc. Polaków chciało ordynacji większościowej, to Sejm może zignorować wolę narodu, a karty głosowania zmielić i wyrzucić do kosza – mówi Kukiz.

  Jak podkreśla Kukiz, nie interesuje go to, czy jego pomysł ze zorganizowaniem referendum ws. uchodźców poprą partie polityczne. – W Sejmie występuję jako przedstawiciel tych obywateli, którzy chcą doprowadzić do zakończenia partiokracji. Do zmiany ordynacji wyborczej na większościową, wprowadzenia systemu prezydenckiego i wzmocnienia roli referendum – dodaje.

  Kukiz zdaje sobie sprawę, że partie polityczne nie będą zainteresowane jego postulatami. – One osłabiają pozycję partii w państwie i często uniemożliwiają partycypowanie w zyskach wynikających z faktu sprawowania władzy – twierdzi.

  – Partie za wszelką cenę będą sprowadzać instytucję referendum do minimum, pozostawiając sobie możliwość decydowania o tym, co jest dobre dla narodu, a co złe. Dla partii na pewno nie jest dobre to, co szkodzi ich klanowym interesom, zaś partyjne interesy najczęściej stoją w sprzeczności z interesem obywatelskim. I koło się zamyka – dodaje Kukiz.

  Natomiast Jacek Sasin z PiS uważa, że społeczeństwo można byłoby pytać o zdanie w momencie, kiedy w przyszłości instytucje europejskie narzuciłyby Polsce rozwiązania oznaczające przyjęcie kolejnej grupy uchodźców.

  Z kolei zdaniem Stefana Niesiołowskiego z PO, „pomysły Pawła Kukiza są idiotyczne”. – To są brednie nie zasługujące na komentowanie – mówi polityk.

  – Doskonale wiadomo, że w takim referendum większość osób będzie przeciwna przyjęciu imigrantów. Może zrobimy referendum, żeby Jarosław Kaczyński rządził Polską? Albo takie, aby obniżyć podatki – dodaje Niesiołowski.

  Według polityka o takich zagadnieniach powinien decydować parlament, a pytania Kukiza są polem do gigantycznego populizmu i demagogi. – Kukiz nie ma nic do powiedzenia, nie ma też żadnego pomysłu, programu. Dlatego chce się on podkarmić i podtuczyć na krzywdzie uchodźców – podkreśla.

  Marek Sawicki PSL zwraca uwagę, że jest problem z odczytywaniem pomysłów Pawła Kukiza. – Myli on pracę rządu i parlamentu z indywidualnymi działaniami obywateli. Czasami je miesza, a czasami rozdziela. Trudno więc powiedzieć, o co mu tak naprawdę chodzi – mówi.

  Minister zaznacza, że w sprawie uchodźców zarówno poprzedniego, jak i obecnego rządu jest jasne, że jesteśmy we Wspólnocie Europejskiej. Oznacza to, że w zależności od naszych możliwości musimy ponosić ciężary tego, co się konkretnie z nią wiąże. – Nie traktuję poważnie zapowiedzi i haseł Pawła Kukiza – dodaje Sawicki.

  ~Alek 1 godzinę i 13 minut temu
  BRAWO KUKIZ!!!!!!!!!! NIENORMALNY NIESIOŁ NIECH SOBIE WEŹMIE UCHODŹCÓW POD SWÓJ DACH – TYLKO DO TEGO MA PRAWO!!!!! MY POLACY NIE CHCEMY UCHODŹCÓW I KONIEC. MY JAKO NARÓD MAMY PRAWO DECYDOWAĆ Z NASZYM RZĄDEM KTÓRY WYBRALIŚMY!!!!!!!!!!!!!! NIESSIOŁOWSKI NIECH IDZIE DO PSYCHIATRY.

  ~Polacy 1 godzinę i 12 minut temu
  Niesiołowski!!!! Zamilcz. Popieram referendum. Polacy!!!!! Wspólnym głosem dążmy do referendum

  ~gosc 1 godzinę i 25 minut temu
  brawo Kukiz to obywatele powinni decydowac o tak waznej decyzjii chcemy referendum !!!! nikt nie bedzie za nasze pieniadze decydował tym co jest dla nas lepsze…wiekszosc obywateli nie chce uchodzców w naszym kraju i koniec !!!!

  ~ash 1 godzinę i 18 minut temu
  zadnej dziczy w Polsce !stworzyc obozy w afryce i tam ich trzymac

  ~zakapior 1 godzinę i 2 minuty temu
  a dlaczego nie — chce powiedzieć nieeee , nie życzę sobie ich w kraju ich tej religii miłości . nie chce się bać o swoje córki , niech przyjmie ich ten osioł NIEŚIOŁOWSKI i da własną kasę na nich

  ~Gdańszczanin 15 minut temu
  No tak, dla po-psl-nowoczesna-sld to jest złe… Lepsze było referendum BRONKOWE które to zostało olane sikiem prostym. Kto jest za referendum?? Ja tak!!!

  ~guns 21 minut temu
  narescie człowiek czyta madre i patriotyczne słowa.niesioł ireszta kur.w na szubinice w raz z rodzinami i poplecznikami.tak mi dopomóż Bóg

  ~dg 22 minut temu
  Kukiz zapunktuje za to u wielu, przeciwko przyjmowaniu uchodźców jest 95% społeczeństwa, skoro Polacy są tak jednomyślni to sprawa musi być ważna a głos społeczeństwa jest decydujący.

  ~ania 33 minut temu
  W końcu my będziemy z tymi oszołomami siłą rzeczy się spotykać i będziemy narażone na gwałty i zabójstwa powinniśmy mieć okazję w referendum się wypowiedzieć. Wy przydupasy w bunkrach się pochowacie chronieni przez BOR i macie to w d….ie

  ~Kangur 35 minut temu
  OJ panie Niesolowski, czy aby pana wypowiedz nie przeczy demokracji? Znaczy jak wiekszosc czegos nie chce to i tak trzeba ich zmusic? Taka demokracje promuje pana partia prawda?

  ~solidaruch1980 41 minut temu
  Pan Kukiz ma rację, bo w tak brzemiennych w skutkach dla kraju i narodu sprawach, społeczeństwo powinno miec prawo do wypowiedzenia. Ten dziadek, specjalista od szczawiu i mirabelek może i wolałby to co wydarzyło się przy dworcu w Kolonii i innych niemieckich miastach, lecz w jego wieku to jest wybaczalne. Na temat Sawickiego to szkoda się wypowiadac, bo on intelektualnie mało co jest w stanie ogarnąc.

  ~GIVI 47 minut temu
  Niesioł spie……..j na szczaw i mirabelki.

  Polubienie

 5. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


  Foto: Reuters
  Tablica upamiętniająca zamordowanych w zamachu na redakcję „Charlie Hebdo”

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wszystko-przebaczone-rok-po-charlie-hebdo/l9hqy2

  Wszystko przebaczone. Rok po „Charlie Hebdo”

  Rok po tragedii, jaka rozegrała się w siedzibie redakcji „Charlie Hebdo”, twórcy pisma wikłają francuską opinię publiczną w kolejny spór. Na rocznicowej okładce magazynu pokazano zakrwawionego Boga z kałasznikowem w ręce. Niżej podpis: „Minął rok, a zabójca ciągle na wolności”.

  Siódmego stycznia 2015 roku, przed godz. 11, twórcy satyrycznego magazynu „Charlie Hebdo” spierali się właśnie na cotygodniowym kolegium redakcyjnym. Chwilę później większość z nich nagle zginęła od kul dwóch zamaskowanych napastników. „Wszystko przebaczone” – głosiła okładka wydanego zaraz po zamachu kolejnego numeru pisma.
  (…)

  ~Obywatel : Nie ma to jak usprawiedliwiać morderców, pisząc, że sami sobie są Francuzy winne… Niezależnie od tego jacy są Francuzi, to nie zmienia faktu, że Europa jest atakowana i to na własne życzenie. Za 50 lat, jak się nic nie zmieni, Europa Zach. będzie islamska lub co najmniej w stanie wojen domowych. I wszyscy ci, krzyczący teraz o „liberaliźmie” i politycznej poprawności będą musieli walczyć o przeżycie czy im się to podoba czy nie,

  ~Kracho Polska : Je suis Olga K.
  Rok temu wszyscy płakali nad pracownikami francuskiej gadzinówki „Charlie Hebdo” która opluwała wszystkich i wszystko. „Je suis Charlie”, wolność słowa i takie tam. A kilka dni temu sąd skazał 30-letnią lubliniankę Olge K. na więzienie w zawiasach i 800 zł grzywny za obrazę muzułmanów, czyli mniej więcej za to, co uprawiał przez wiele lat CH.. Czyżby jakieś podwójne standardy?

  ~Cromer do ~Kracho Polska: Bo w Polsce jak widać można swobodnie obrażać Polaków i Polskę. Można pisać pogardliwie o Polaczkach, polskiej głupocie i złodziejstwie, która podobno wynikają z przynależności etnicznej i narodowej ale… spróbujcie równie napastliwie robic to w stosunku do Niemców, Żydów itd.. Zwalcza się Polaków w Polsce jak za okupacji 1939-1945…

  ~Realista do ~Kracho Polska: Ani razu nie slyszalem aby skazano zyda,a nawet oskarzono, chociaz wygaduja duzo gorsze rzeczy

  ~Katol Polak do ~Kracho Polska: Mogła obrażąć Katolików za to nic by jej nie groziło, była by bardzo postępowa.

  ~lokis3 do ~Kracho Polska: Bo widzisz Olga Oldze nie równa. Na ten przykład taka Olga Tokarczuk z Ukrainy spokojnie oskarża Polaków o znęcanie się nad Żydami w czasie wojny i jeszcze za to nagrodę NIKE dostaje. Ciekawe czy po atakach noworocznych w Niemczech sąd by zmienił zdanie.

  ~lotka do ~lokis3: Tej oldze zydy zapłacili aby coś przygotowała a holland wykończy jeszcze pejsatych z obywatelstwem Polskim w Polsce wykształconych aktorów zatrudnią

  ~hanka do ~Kracho Polska: Pani Olga K nie została skazana za „obrażanie” muzułmanów, tylko za nawoływanie do nienawiści na tle religijnym. Wspomniała coś o „gazowaniu”. Nie wiem jak Ty, ale ja widzę róznicę.

  Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/charlie-hebdo-rezygnuje-z-publikowania-karykatur-mahometa/edvs4e

   „Charlie Hebdo” rezygnuje z publikowania karykatur Mahometa

   Francuski magazyn satyryczny „Charlie Hebdo” nie będzie dłużej publikować karykatur proroka Mahometa – czytamy w „The Independent”. Decyzja została podjęta sześć miesięcy po ataku terrorystycznym na redakcję francuskiego tygodnika satyrycznego.

   Laurent Sourisseau, jeden z rannych w trakcie styczniowego zamachu na redakcję „Charlie Hebdo” dziennikarzy, obecnie redaktor wydawniczy gazety, wyjawił w wywiadzie dla niemieckiego magazynu „Stern”, że jego tygodnik nie będzie dłużej drwił z proroka Mahometa.

   Dziennikarz stwierdził, że nie chce, by „Charlie Hebdo” było postrzegane jako gazeta posiadająca „obsesję na punkcie islamu” – informuje „The Independent”. Według Sourisseau, błędy, które zarzucane są religii muzułmańskiej, można także odnaleźć w innych religiach.

   – Rysowaliśmy Mahometa, żeby bronić wolności słowa. Wystawialiśmy na próbę wolność ekspresji. Wykonaliśmy swoją pracę – stwierdził francuski dziennikarz i karykaturzysta, który obecnie posiada 40 procent udziałów magazynu.

   Atak na „Charlie Hebdo” miał miejsce 7 stycznia tego roku. Zginęło w nim 12 osób, w tym ośmiu członków redakcji tygodnika. Ataku dokonali islamscy terroryści, którzy w ten sposób chcieli dokonać odwetu za zamieszczanie przez gazetę karykatur ośmieszających ich zdaniem proroka Mahometa i islam.

   ~tristan : No i dopiero wyszło komicznie, oto charlie hebdo stało się symbolem walki o wolność słowa, symbolem oporu przeciw fundamentalizmowi etc. i … pół roku później mówi : już nie będę! Jezu nie dziwię się, że ci radykalni islamiści tak gardzą europejską cywilizacją, tchórzem podszytą i niezdecydowaną, jak można szanować kogoś kto sam siebie nie szanuje.

   ~MARO : NO TO GRATULUJĘ ! ! ! Islamiści właśnie osiągnęli swój cel,dostali przysłowiowy palec,ale na tym się nie skończy na pewno,i za chwilę pójdą za ciosem i zechcą całą rękę ! A do tego śmierć tych wszystkich ludzi poszła po prostu na marne,powiem więcej ci co podjęli taką decyzję albo dali się zastraszyć,ewentualnie odporni są na wiedzę ! ! !

   ~Stary Grzyb : Czyli lewactwo wróci do korzeni – do bezpiecznego opluwania cywilizacji Zachodu, w tym chrześcijaństwa w szczególności.

   Nic w tym dziwnego, natomiast problem w tym, że całe to towarzycho już dawno temu nie zostało rozpędzone policyjnymi pałami za działalność rozkładową.

   Co oczywiście w niczym nie zmienia faktu, że stałą metodą zwalczania dżihadu powinien był zmasowany odstrzał dżihadystów i ich popleczników, odpowiednio połączony z systematycznymi przesłuchaniami stopnia nie 3-go, a 5-go. zwiń

   ~kkk : Ha ha ha Tchórzliwe żabojady wywiesiły znowu białą flagę! Wielka Francja przestraszyła sie kilku islamskich żebraków!

   ~ac : No, proszę. Muzułmanie postawili na swoim, bo mają charakter. Teraz rysownicy Charlie będą tworzyć karykatury Jezusa. Katolicy będą milczeć. Co najwyżej nadstawią drugi policzek.

   ~Q. : Idiotyczna decyzja. Terroryści wygrali. Taką wiadomość wysyłamy światu. Szkoda słów.

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


   Foto: PAP Miejsce ataku

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-zamachowiec-z-paryza-mial-przy-sobie-emblematy-isis/zcvvpv

   Francja: zamachowiec z Paryża miał przy sobie emblematy ISIS

   Zamachowiec, który usiłował dziś wtargnąć na posterunek policji w Paryżu miał przy sobie emblematy Państwa Islamskiego, podała cytowana przez francuską agencję AFP prokuratura. Mężczyzna był uzbrojony w nóż oraz wznosił okrzyki „Allahu akbar”. Podczas próby wtargnięcia na komisariat został zastrzelony przez policję.

   Jak podała francuska prokuratura, zamachowiec miał przy sobie emblematy ISIS. Wcześniej podawano, że mężczyzna miał na sobie ładunek wybuchowy tzw. pas szahida. Jak się okazało jednak była to jedynie atrapa. Do ataku doszło w rocznicę zamachów na redakcję „Charlie Hebdo”, które miały miejsce 7 stycznia 2015 roku.

   Kolejny atak

   To kolejny atak, do którego doszło we Francji w ostatnich dniach. 1 stycznia, w mieście Valence na południu Francji, żołnierze ostrzelali samochód, którego kierowca próbował ich staranować przed meczetem. W wyniku strzelaniny sprawca został poważnie ranny w rękę i w nogę i trafił do szpitala.

   – Nie mamy dowodów, które mogłyby wskazywać na akt terroru – powiedział prokurator z Valence Alex Perrin. Jak dodał, najpewniej 29-letni Francuz tunezyjskiego pochodzenia działał w pojedynkę. – Nic nie wskazuje na to, by należał on do jakiejkolwiek organizacji. (…) Miał wykrzykiwać „Allah jest wielki”, co sugeruje jakiś religijny motyw – powiedział Perrin. Sprawcę określił jako „praktykującego muzułmanina”.

   Gdy został zatrzymany, „wspomniał, że chciał zabić żołnierzy, bo oni odbierają ludziom życie” lub chciał być przez nich zabity – poinformował prokurator. Dodał, że nie wydaje się, by mężczyzna był chory psychicznie. Nie był on wcześniej znany policji ani wywiadowi.

   ~Heniu : Ot, sympatycy islamu, jakich w Europie są miliony. Niektórzy wyjeżdżają do Syrii i Iraku walczyć, innym się nie chce. W tym roku na razie działają coś nieudolnie, ale kto islamistę powstrzyma, jak w tłoku bombę domowej roboty zdetonuje, dzieci na wycieczce zaatakuje, albo wodę zatruje?

   Nigdy z nimi nie będzie się można czuć bezpiecznie.

   Nie byłoby tego, gdyby się lewakom w EU nie zamarzyło społeczeństwo wielokulturowe i nie zaczęli w latach 60 i 70 ich tu sprowadzać. Teraz nam media ciemnotę wciskają, że trzeba pomóc, chyba Bractwu Muzułmańskiemu pomóc islamizować Europę. Niestety krwawo i bombowo widzę przyszłość Europy. zwiń

   ~Korgan : Dlaczego nagle zamilkli miłośnicy muzułmanów??? Dlaczego milczą: Szczuka, Lis, Olejnik, Sierakowski, Górak-Sosnowska, fundacja Batorego i Wyborcza? Dlaczego nie udowadniają że to nie ma nic wspólnego z islamem? Dlaczego nie mają nic do powiedzenie o napaściach i gwałtach w Kolonii?

   ~Goldengecko : No niestety w Polsce Poicjant któy by strzelil już by miał przechlapane a gdyby zamachowiec miał prawdziwy Ładunek to najpierw stój Poicja potem strzał ostrzegawczy i już cały komisariat w strzępach

   ~taak tak do ~Goldengecko: Oni by do niego nie trafili jak oni mają parę naboi na rok do treningu dajcie spokój bractwa strzeleckie wystrzeliwują więcej naboi na uczestnika niż policjant przez całe życie.

   ~ina : „wznosił okrzyki „Allahu akbar”” A w info TV pan redaktór powiedział że krzyczał, cytuję „Bóg jest wielki”
   co by oglądającym czegoś niewłaściwego nie sugerować.

   Polubienie

 6. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/setki-osob-na-ulicach-kolonii-po-atakach-na-kobiety/2vdyxp

  Setki osób na ulicach Kolonii po atakach na kobiety

  Na ulicach niemieckiej Kolonii pojawiło się setki osób, które wyrażały protest w związku ze skandalicznym zachowaniem pijanych mężczyzn w sylwestrową noc. Uczestnicy manifestacji domagają się podpisania petycji przez kanclerz Angelę Merkel, która ich zdaniem powinna stanowczo zareagować w całej sprawie.

  Przypomnijmy, w wielu niemieckich miastach doszło do ataków zorganizowanych grup pochodzenia muzułmańskiego na kobiety. Zgłoszono około 150 przypadków kradzieży oraz napadów o charakterze seksualnym.

  Obywatele Niemiec są poruszeni wydarzeniami, które rozegrały się w noc sylwestrową w Kolonii. O całej sprawie zrobiło się głośno dopiero, kiedy na policję zaczęły zgłaszać się kolejne ofiary.

  Jak relacjonują, w noc sylwestrową w okolicach dworca kolejowego w Kolonii zebrało się około tysiąca mężczyzn, których wygląd wskazywał na arabskie pochodzenie. Tworząc małe grupy mieli oni agresywnie zaczepiać młode kobiety, między innymi dotykając ich miejsc intymnych. Wiele z nich zostało też okradzionych.

  W związku z tymi wydarzeniami władze Kolonii zorganizowały nadzwyczajne spotkanie z policją. Zapowiedziano ukaranie sprawców i zwiększenie obecności funkcjonariuszy w mieście. Cała sprawa odbiła się w Niemczech szerokim echem, wywołując dyskusję o poziomie bezpieczeństwa w największych miastach.

  Niemiecka policja wciąż szuka sprawców. Wytypowano już kilku podejrzanych. Cała sprawa zaostrzyła dyskusję na temat polityki migracyjnej w Niemczech. Niemieckie władze apelują, aby nie oskarżać uchodźców o wydarzenia z nocy sylwestrowej. Sprawcy napaści seksualnych wciąż nie zostali bowiem zidentyfikowani.

  W Niemczech coraz głośniej mówi się jednak o konieczności szybszego wydalania uchodźców, którzy wejdą w konflikt z prawem. Minister sprawiedliwości Heiko Maas przyznał, że deportacje byłyby możliwe nawet w czasie trwającego postępowania azylowego.

  – Sylwestrowe zamieszki w Kolonii podważają zaufanie do niemieckiej policji – ocenia ekspert Piotr Buras. Dyrektor warszawskiego biura Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych podkreśla, że nie ma jednak stuprocentowej pewności, że za atakami na kobiety stoją imigranci.

  Piotr Buras podkreśla, że brak zdecydowanych działań policji kładzie się cieniem na niemieckiej polityce wobec imigrantów. Podważa bowiem zaufanie do państwa w sytuacji, gdy musi ono poradzić sobie z napływem wielkiej fali uchodźców.

  Ekspert podkreśla, że niemiecka policja nie jest pewna, czy sprawa dotyczy imigrantów, czy zorganizowanych grup przestępczych. Wydarzenia komentowane są jednak w określonej sytuacji społeczno-politycznej.

  W Niemczech przebywa obecnie około miliona uchodźców, którzy dotarli do tego kraju w ubiegłym roku. Zamieszki z ich udziałem zdecydowanie podgrzewają atmosferę i nie służą dobrze sprawie integracji z nimi.

  Zobaczcie, co działo się na ulicach Kolonii w ostatnich dniach.

  ~Szwecja, Szwecja i po Szwecji do ~ironia: „Szwecja: imigrant zgwałcił trzylatkę
  Urząd imigracyjny próbował to ukryć

  Szczyty szwedzkiej poprawności politycznej wywołują oburzenie już nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie.

  Młody muzułmanin w ośrodku dla uchodźców w gminie Tingsryd w Szwecji we wtorek zgwałcił trzyletnie dziecko. Kiedy kierownictwo ośrodka dowiedziało się o zajściu, wraz ze Swedish Migration Board (Szweckim Urzędem Imigracyjnym) podjęło decyzję o przeniesieniu gwałciciela z ośrodka, w którym mieszkał… aby zapewnić mu bezpieczeństwo.
  Pracownicy ośrodków dla uchodźców ukrywają informacje o przemocy wśród imigrantów

  Wspomniani wyżej urzędnicy zdecydowali się nie powiadamiać policji w celu ukrycia tego incydentu. Cała sprawa być może nie wyszłaby na jaw, gdyby nie przyjaciele matki zgwałconego dziecka, którzy powiadomili organy ścigania. Kiedy policja przybyła na miejsce, zwyrodnialca już tam nie było, został przeniesiony w inne miejsce”
  (blastingnews)

  ~SzklarniowaWylęgarniaPatologii do ~jerry: Niemieckie media CAŁY CZAS ZATAJAJĄ cała masę mniejszych incydentów !!! Ten też by ukryli gdyby nie wyszło na jaw innymi kanałami i już nie mogły ukrywać tego pod dywanem kłamstwa !!! Poza tym Niemcy nie mogą sobie tak swobodnie komentować i sprzeciwiać sie jak chociażby u nas TAM NAŁOZYLI IM JUŻ OGÓLNONARODOWĄ CENZURĘ !!! Poza tym Angela załatwiła Niemcom masowe blokady i usuwanie komentarzy w internecie które byłyby negatywne tkzwanym uchodzcom a w zasadzie nachodzcom !!! Takim działaniem Niemcy propagują w ewłasnym kraju szklarnianą pogodę do rozwoju muzułmańskiej patologii u siebie i w całej Europie. Liczę w rozsądek normalnych oddolnych Niemców że wreszcze będzie ich stać na jakis narodowy oddolny zryw który uchroni ich kraj przez tą inwazją i islamkim zaborem !!! Polsce i Polakom zależy bowiem na tym aby nasi sasiedzi byli zdrowym społecznie państwem i nieskazonym kalifatem który zbliża się do nich w galopujacym wrecz tempie !!! Niestety dla nas i całej Europy !!!

  ~Expat do ~groll: Problem w tym ,że większość z nich weszła do Europy bez żadnej rejestracji i bez dokumentów – teraz nawet złapanych na gorącym uczynku NIE BEDZIE GDZIE DEPORTOWAĆ gdyż żadne państwo arabskie ich nie przyjmie twierdząc , ze to nie ich obywatele – tam skąd przybyli nie są już nikomu potrzebni – przepadło – co zrobią teraz Niemcy – dadzą każdemu prawo pobytu z możliwością swobodnego przemieszczania się po UE?……Można tu odnieść się do doświadczeń rosyjskich (tak tak!) – imigrant dostaje tam na co najmniej rok nie więcej niż trzy lata „Pozwolenie na Pobyt Czasowy” – przez ten czas ma znaleźć pracę – POSIADAĆ LUB WSPÓŁPOSIADAĆ lokal mieszkalny i z tym statusem NIE MAJĄ PRAWA bez administracyjnego zezwolenia zmieniać miejsca zamieszkania na inny Region (odpowiednik landu w Niemczech) – za naruszenie deportacja albo więzienie – możecie być Państwo pewni , że każdy wybierze powrót do kraju pochodzenia a nie rosyjskie więzienie……Potem można uzyskać Prawo Pobytu Stałego – na 5 lat – można odnawiać – tu już można zmieniać miejsce zamieszkania na inne Regiony – pozostałe warunki bez zmian…. Efekt – byłem z żoną i dziećmi w Moskwie na Nowy Rok i mimo dużej obecności młodych mężczyzn „o wyglądzie narodowości kaukaskich i azjatyckich” mogliśmy się poruszać bez obaw o każdej porze ….. Makrela I Putin WW to znajomi – niech Niemcy wykupią u Rosjan usługę penitencjarną i wprowadzą zasady jak powyżej u siebie…….Przyznacie Państwo , ze to jakaś konkretna propozycja – komu się ze mną zgadza poproszę :łapka w górę”

  ~ola : niestety ci arabscy chłopcy potulni moga być pojedynczo ,ale w takim zalewie tych”chłopczyków: czuja sie jak u siebie gdzie na ulicy gdziekolwiek moga gwałcic bo mają takie przyzwolenie.Nie wiem czy politycy w Unii maja mózg??? czy wreszcie ic h kobiety ,córki,matki,siostry powinny być zgwałcone aby wreszcie do nich dotarło na co narazili swoje społeczenstwa????? p[rzed wojną i bombami chroni sie /chwilowo/dzieci,,kobiety i starców a oni wpuścili bande młodych/trzeba powiedziec hordę/mezczyzn a gdzie maja stada kóz???
  Tymi kozami maja być Europejki???? Taka Unie to ja mam gdzies .Wole byc sprawdzana na granicy,miec paszport a nie ogladac sie wookoło czy nie stoi spragniony Arab,czy etip[czyl,somalijczyk,afgan!!!!

  ~echhh do ~SzklarniowaWylęgarniaPatologii: Niestety to prawda, ludzie boja się wyrażać swoje zdanie np. w pracy, mozna za to być wezwanym na dywanik do szefa. A Niemcy to naród ulegający władzy aż do bólu, do tego nikt nie chce byc utożsamiany z pegidą bo to faszyści przecież, więc zwykli, normalni ludzie mają kompletny zamęt w głowach. Musi się jeszcze coś wydarzyć, musi nimi coś wstrząsnąc, może wtedy się obudzą. A cenzura w mediach państwowych jest porażająca, oglądamy od kilku miesięcy wiadomości w ARD i ZDF i przypominają się czasy spustu surówki w dzienniku TV (kto pamięta Gierka ten wie o co chodzi:) Nawet prywatne media muszą uważać: wczoraj na stronie Bilda pokazał się artykuł pt. Czy Merkel rozwali Unię?. Pokazał się i zniknął. Żal mi Niemiec, który pamiętam jako piękny, spokojny i poukładany kraj, gdzie każdy imigrant (nawet turecki) wiedział na co sobie może pozwolić, a na co absolutnie nie. W zamian miał życie na poziomie, o jakim w swoim kraju mógł tylko pomarzyć, do tego polityczną poprawność władz i sąsiadów czyli przyzwoite traktowanie. Dziś Niemcy za to płacą, szkoda.

  ~ad do lekarzniezwarszawy(2): Wiesz, też jestem lekarzem „nie z Warszawy” i powiem Ci jedno – jeżeli nie masz instynktu samozachowawczego albo nie kochasz swoich dzieci to polecam Ci zatrudnić się jako wolontariusz do pracy z tymi ludźmi. W Szwecji już parę takich idealistek ziemie gryzie. Zostały zgwałcone i zabite przez tych, którym pomagały. Oczywiście można powiedzieć, ze nie wszyscy sa niedobrzy. Sprawdź którzy sa dobrzy na zasadzie rosyjskiej ruletki. To dobra i sprawdzona metoda ! Najlepiej jednak, zanim się zabiera glos w takich sprawach – trzeba pomieszkać z nimi, popracować i poleczyć . Po takim 3 miesięcznym teście pogadamy jeszcze raz jak doktor z doktorem o ludzkim cierpieniu i tolerancji.

  ~Polka do lekarzniezwarszawy(2): Ja wiem że jesteś lekarzu nie z Warszawy wielkim miłośnikiem przybyszów z Afryki i bliskiego wschodu ( a może ty też jesteś z tych „białych inaczej’, albo masz beżowego „zięciunia” lub żonkę w burce, co?) Wcale się właściwie nie dziwię temu że tak ich bronisz, to tacy WSPANIALI, kulturalni, wykształceni , pracowici ludzie, kobiety traktują jak księżniczki; a jak potrafią okazać wdzięczność, że Europejczycy dają im żreć i dach nad głową to już powoli przechodzi do legendy. Och, och jak tu się nie zachwycać tym jak potrafią ubogacić duchowo ten „zgniły zachód. Same korzyści z tego że tu do nas przybywają. Pewnie nie możesz się doczekać kiedy zaczną się tu nieproszeni i niechciani na chama pakować do Polski i nas tu ubogacać i tu się szarogęsić i zaprowadzać te soje muslimskie porządki. Aż nóżkami przebierasz z niecierpliwości, prawda? Ale widzisz jesteś w gronie tych 5% którzy w sondażach popierają ściąganie tu tej zarazy.

  ~Polka do lekarzniezwarszawy(2): Nie, nie o Turkach tylko o imigrantach przedzierających się z Turcji do Europy żeby się byczyć na socjalu np. w Niemczech lub Szwecji. Uważają że to w porządku żeby „niewierni”, czyli biali mieszkańcy Europy zasuwali na setki tysięcy muzułmańskich pasożytów. Ty też pewnie uważasz że to jest fair żeby Europejczycy utrzymywali tę dzicz ze swoich podatków. A w podziękowaniu mają napady na kobiety, burdy w ośrodkach dla uchodźców, syf wszędzie tam gdzie się ci „goście ” pojawiają . Same problemy z nimi a korzyści to ty mi wymień bo ja nie widzę.

  Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/merkel-musimy-przeciwstawic-sie-pogardzie-wobec-kobiet/hczden

   Merkel: musimy przeciwstawić się pogardzie wobec kobiet

   Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała dziś w Berlinie, że napaści seksualne, do których doszło w sylwestra w Kolonii, „ujawniły pogardę wobec kobiet, której należy się przeciwstawić z całą mocą”. – Konieczna jest dyskusja o kulturze współżycia – dodała.

   Merkel opowiedziała się za wyciągnięciem „daleko idących konsekwencji”. – Należy przeciwstawić się twardo, z całą mocą pogardzie wobec kobiet, jaka miała tam miejsce – zaznaczyła szefowa niemieckiego rządu podczas spotkania z dziennikarzami po rozmowach z premierem Rumunii Dacianem Ciolosem.

   Jak podkreśliła, należy ponadto podjąć dyskusję o „zasadach współżycia między kulturami”. Jej zdaniem trzeba też zastanowić się, czy deportacje cudzoziemców, którzy weszli w konflikt z prawem, są przeprowadzane w wystarczającym stopniu. – Musimy wysłać w tej sprawie jednoznaczny sygnał – powiedziała niemiecka kanclerz.

   W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1000 mężczyzn, według policji oraz świadków wydarzeń „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem.

   Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały. Grupy napastników liczące kilkadziesiąt osób otaczały swoje ofiary, uniemożliwiając policji szybką interwencję.

   Policja zidentyfikowała dotychczas 16 osób podejrzanych o udział w napaściach seksualnych i rabunkowych na kobiety w sylwestra w Kolonii. Liczba zawiadomień o popełnieniu przestępstwa składanych przez ofiary molestowania wzrosła do 121. W Hamburgu, gdzie miały miejsce podobne incydenty, zgłosiły się 53 poszkodowane. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych.

   Kolońska policja krytykowana jest za opieszałość i początkowe bagatelizowanie incydentów. Ofiary molestowania skarżą się na brak pomocy ze strony stróżów prawa. Krytykowane są także media za poinformowanie o napaściach z kilkudniowym opóźnieniem. (AG)

   ~a pani Merkel brnie : Merkel : drogie Niemki nie wychodźcie z domów, ubierajcie długie kiecki lub spodnie, najlepej burki wtedy będziecie bezpieczne, bo nasz rząd nie może wam pomóc, nasza policja nie potrafi ich złapać, pomyślcie co by było gdybyśmy oskarżyli jakiegoś murzyna czy islamistę to byłaby katastrofa dla demokracji – musimy się integrować z islamem to nasza przyszłość, nie możemy obrażać uczuć religijnych naszych biednych „uchodźców” tu się z kłamstwa zakrztusiła bo to nielegalni imigranci …. pod Merkel zbiera się woda z oszustwa Niemiec

   ~23523r do ~a pani Merkel brnie: Dopóki ‚uchodźcy’ nie wezmą w obroty samej Merkel, ta głupia baba niczego nie zrozumie.

   ~rum do ~23523r: Ona o tym śni po nocach

   ~i tyle do ~a pani Merkel brnie: Przecież teraz jest zima, Niemki na pewno były opatulone niewiele mniej od najbardziej ortodoksyjnych muzułmanek. Ale nic im nie pomogło. Bo chodziło o „pokazanie, kto tu rządzi”, nie o żadne względy moralne.

   ~42r do ~i tyle: Muzułmanie odżyli na niemieckim socjalu i teraz szukają „ujścia” dla swojej energii.

   ~i tyle do ~42r: Jaja im spuchły, a Makrela kóz nie przydzieliła.

   ~ede do ~i tyle: To są jurne, silne chłopy. Nie to co sflaczali Europejczycy. Taki jeden potrzebuje dziennie zgwałcić kilka kobiet, aby się dobrze czuć.

   ~lokis3 do ~ede: Jak by tych „turystów” pognać do ciężkiej pracy to by im jurność trochę osłabła.

   ~wladymir do ~a pani Merkel brnie: merkel ma rację .. niemiecka kultura współżycia … setki samotnych kobiet zaatakowane… , a gdzie ich partnerzy..???

   ~sw do ~a pani Merkel brnie: Po prostu Niemki muszą założyć burki, proste rozwiązanie.

   ~nfgc do ~sw: Nie burki, a torbę na twarz. One są obrzydliwe, a myślą, że są seksowne… Nie dziwi, że w Niemczech jest największa „bezpłodność” w Europie.

   ~bolo do ~a pani Merkel brnie: No mnie roz.. . Niemcy są poruszone ?, bo chłopaki się chciały zintegrować ?. Gdzie tolerancja ? napiszę skargę do TK. Jestem muzułmaninem w Niemczech, mam piękne życie dzięki Allachowi, mam 3 żony każda po 13 dzieci, na które pobieram socjal. Wystarcza mi to na spokojne życie, o dzieci się nie przejmuję od tego są ich matki, nawet jak któreś umrze, to będzie męczennikiem, Allach tak chciał. Mój czas zajmuje modlitwa, sex z z kobietami niewiernych ew. wyrzynanie niewiernych. Nie boje się niczego, bo jak zginę, to będę miał do dyspozycji dziewice i też będę męczennikiem, czyli równouprawnienie jest. Nie wiem co to praca, z niej podobno nie można wyżyć. Moi bracia we Francji, czysty Francuz, w Szwecji, czysty Szwed, w Belgi, czysty Belg mają podobnie. Ja obywatelstwa niemieckiego nie chcę bo to obciach. Naprawdę chce się żyć 🙂 A, jeszcze w Anglii, mam brata, czysty angol, ale ten teraz pojechał się trochę rozerwać

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szwajcaria-skargi-na-molestowanie-seksualne-takze-w-zurychu/nhz8br

   Szwajcaria: skargi na molestowanie seksualne także w Zurychu

   Skargi na molestowanie seksualne i kradzieże w noc sylwestrową, podobne do napaści w Kolonii, złożyły kobiety także w Zurychu – poinformowała dziś w komunikacie szwajcarska policja, która wszczęła śledztwo.

   Zgłoszono około 25 kradzieży. Policja, badając je, wykryła, że kobiety padły też ofiarą agresji i molestowania seksualnego. Sześć kobiet zeznało, że zostały otoczone i były napastowane przez „wielu mężczyzn o ciemnej skórze”, którzy wmieszali się w tłum.

   Policja potwierdziła, że większość skarg złożono od wczoraj. Zaapelowała do świadków wydarzeń i ewentualnych ofiar o składanie skarg i informacje. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na ulicach Zurychu bawiło się ok. 120 tysięcy osób.

   „Jest to scenariusz trochę podobny” do tego, co stało się w Kolonii i innych niemieckich miastach – powiedział agencji AFP rzecznik policji w Zurychu, Margo Cortesi. Podkreślił jednocześnie, że liczby ofiar w tym mieście nie można porównywać z dziesiątkami kobiet, które oskarżyły migrantów w Niemczech o molestowanie seksualne. Tylko w samej Kolonii złożono ponad 120 skarg, w tym dwie o gwałty.

   Także w Austrii wiele kobiet poskarżyło się na molestowanie seksualne przez cudzoziemców w okresie świątecznym, zwłaszcza w sylwestra.

   ~z : O to piękne ! Wszędzie gdzie pojawiają się przedstawiciele ‚ religii pokoju’ pojawia się zło, które ze sobą niosą. islam powinien być zakazany.

   ~e : A my zascianek ostrzegalismy :-).

   ~filut : I dobrze.
   Niech ich molestują ile wlezie, może wreszcie przejrzą na oczy.

   Sasza Tritankistov : Na tym zachodzie to media dość późno informują o wydarzeniach takich przykrych raczej, z 5-7 dni opóźnienia. A co jakby tak elektrownia atomowa u nich sie stopiła? To kiedy lud by sie dowiedział… w maju? Ważne że wiemy co Putin je codziennie na kolację i że dzisiaj był w cerkwi. A gdzie miał być, na Köln Hauptbanhoff wyrażać oburzenie? 🙂 zwiń

   ~lena : oni tylko gwalty i rozboje, do uczciwej pracy zaden,dzicz totalna ,przywlekla tylko ciezkie klopoty do Europy,bedzie coraz WESELEJ…bo im przeciez ciagne to cos puchnie i seksu wciaz maja malo,a to ich jedyna rozrywka ( a moze praca?)biorac pod uwage ich liczebnosc

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


   Foto: AFP Theo Francken

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/belgia-minister-zapowiada-kursy-dla-imigrantow-o-szanowaniu-kobiet/4gs66h

   Belgia: minister zapowiada kursy dla imigrantów o szanowaniu kobiet

   Belgia zamierza zorganizować w belgijskich centrach przyjęć imigrantów kursy uwrażliwiające ich w kwestii „szacunku dla kobiet” – ogłosił dziś belgijski minister ds. polityki azylowej i imigracji Theo Francken.

   – Skopiujemy model norweski i wprowadzimy w najbliższych tygodniach te kursy we wszystkich naszych ośrodkach – powiedział Francken, cytowany w belgijskich mediach.

   Dodał, że chodzi o „wyjaśnienie, że u nas mężczyźni i kobiety są równi”; w niektórych ośrodkach takie kursy już ruszyły.

   Francken poinformował też, że wraz z belgijskim ministrem spraw wewnętrznych i bezpieczeństwa Janem Jambonem utworzył grupę roboczą, która ma za zadanie zaproponować nowe sposoby walki z ewentualnymi incydentami w ośrodkach dla imigrantów.

   Zapowiedź kursów padła kilka dni po złożeniu przez ok. setkę kobiet w Niemczech skarg na policji na przypadki molestowania seksualnego w Kolonii w czasie obchodów sylwestrowych. Napastowania według policji oraz świadków wydarzeń dopuszczali się mężczyźni „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”.

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://prostozmostu.net/swiat/burmistrz-kolonii-niemieckie-kobiety-musza-dostosowac-sie-do-imigrantow

   Burmistrz Kolonii: niemieckie kobiety muszą dostosować się do imigrantów

   6 stycznia 2016 12:10:00

   Takiej wypowiedzi nie spodziewał się chyba nikt. Poziom braku empatii względem własnego narodu jest wśród niemieckich przywódców zatrważający. Do wydarzeń z tragicznej w skutkach sylwestrowej nocy, kiedy to ok. tysiąc północnoafrykańskich imigrantów próbowało w Kolonii zgwałcić lub poniżyć kilkadziesiąt niemieckich kobiet odniosła się burmistrz miasta- Henriette Reker.

   Podczas konferencji prasowej poświęconej zdarzeniom z nocy sylwestrowej pani burmistrz stwierdziła,że Niemki powinny dostosować się do panujących wśród imigrantów zwyczajów i zasugerowała, że ofiary masowych napaści same były sobie winne.Jej zdaniem kobiety, które zostały zgwałcone w czasie karnawału przez imigrantów powinny były zastosować odpowiednie środki prewencyjne. Burmistrz sprecyzowała później, że chodziło jej tutaj m.in o odpowiednie zachowanie kobiet w czasie trwania zabawy.

   Zaapelowała także do samych tzw. uchodźców. Reker tłumaczyła, że imigranci z kolei powinni zrozumieć, iż w kulturze europejskiej karnawał jest powodem do radości a zachowanie niemieckich kobiet w jego trakcie nie jest wyrazem dostępności seksualnej ale zadowolenia właśnie.

   za: kresy.pl

   Gregor Ivan Kiełbasa
   ale głupia pusta tępa cipa :))))))))))))))))))

   Mario Juchnowski
   wysłać kurwę do syrii i niech ją walą ….z tym że brzydsza od kozy

   Monika Laudy
   Jedno zaprzecza drugiemu, na 100% to nie była wina niemek. Nieodpowiednie zachowanie w czasie zabawy karnawałowej? chyba po to jest ta zabawa, żeby sie bawić, a nie pilnować swojego zachowania w obawie o gwałt. Ciekawe czy tak samo by gadała, gdyby to ją próbowało zgwałcić, molestowało i poniżało kilku uchodźców.

   Lucyna Herman
   I do rządu się migranty dobiorą jak im się turystki znudzą

   Wieslaw Jargilo
   niech sama dupy im da co za ponizenie

   Iwona Bartol
   ona naprawdę to mòwila: ze gwalt zdarza się w kazdej kulturze (więc to nic typowego dla emigrantòw) … ze trzeba sprawdzić ILE NAPRAWDĘ OSÒB (kobiet) bylo molestowanych (czyli ile klamie i dlaczego … z tych 90/100 co zglosilo się na policję … czy kazde zdarzenie to napewno gwalt lub molestowanie A MOZE TYLKO NIEWINNE zaloty … ogoòlnie: walcie się glupie EUropejki, tak ma być bo EUropa w najezdzcach ma jakis interes to i ofiary tego muszà być … czas albo uciekać albo walczyć do krwi ostatniej … ale spokojnie, nie chcę straszyć: INACZEJ NIE BĘDZIE i albo dostosujemy się albo coraz częsciej będzie dziki Orient w EUropie

   Boguslaw Nowak
   Ale szmata kurwa nie dość, że tępa to jeszcze brzydka .

   Benedykt Kuszczak
   Widać że lubi Farm sex z tubylcami.

   Piotr Radzichowski
   niemiaszki to debile

   Stanisław Kot
   Co zrobisz? Nic nie zrobisz.

   Bernadetta Tomaszewska
   Szkoda słów !!!

   Krzysztof Spaliński
   Niemcy jak widać stosują rekrutację negatywną – im kto głupszy , tym ma lepsze stanowisko!

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://prostozmostu.net/swiat/w-kolonii-wybuchly-zamieszki

   W Kolonii wybuchły zamieszki

   6 stycznia 2016 15:14:00

   W związku z ostatnimi wydarzeniami, o których pisaliśmy tutaj, mieszkańcy Kolonii wyszli na ulicę, by zamanifestować swój sprzeciw wobec agresji islamskich radykałów.

   Pochód zgromadził kilka tysięcy osób, było wśród nich wielu kibiców lokalnych klubów. Manifestacja została starannie zabezpieczona przez funkcjonariuszy policji, jednak i tak doszło do rozruchów. W wyniku starć manifestantów z policją rannych zostało 14 osób, w tym aż 13 policjantów.

   Do tego momentu aresztowano 6 osób, jednak to z pewnością dopiero początek fali zatrzymań. W Północnej Nadrenii-Westfalii nie dochodziło do tej pory do takich antyislamskich inicjatyw, jednak z pewnością miejscowa ludność została wstrząśnięta próbą gwałtów w trakcie sylwestra.

   Podobne protesty najprawdopodobniej będą odbywały się z jeszcze większą siłą w całych Niemczech. Sytuacja z nielegalnymi imigrantami staje się coraz trudniejsza, a niemieckie władze nie radzą sobie już z problemem. Nic więc dziwnego, że społeczeństwo samo będzie chciało wziąć się za rozwiązanie problemów.

   za: natemat.pl

   Marek Jablonski
   A gdzie byla policja jak kozojebcy gwalcili,okradali i sie pastwili nad tymi kobietami????

   Michał Za
   bali sie z komisarjatu wyjsc – napalony arab to nie to samo co wkurwiony niemiec

   Przemek Renegat
   chciałbym widzieć teraz mine hitlera

   Ludwig Merse
   Policja to takie pierdolone szuje – jak tysiące arabów terroryzowało miasto – nie było ani jednego – oni do swoich obywateli mocni są tylko – tak samo jak nasi do sprzedawców warzyw „nielegalnych” kiedy to cyganie mogą sobie robić co chcą. Nigdy nie miałem na ustach tekstów w stylu HWDP ale teraz gardzę tymi szmatami i rozjebałbym to pod scianą. Zwykłe pasożyty zbędne – broń palna znakomicie ich zastąpi i wolno rynkowi Szeryfowie i agencje ochrony.

   Ewelina Polska
   Cóż…karma jest bezlitosna… 70 lat temu to niemcy gwałcili polskie kobiety…dziś niemki ponoszą za to karę. Tak działa sprawiedliwość dziejowa.

   Jan Śnieg
   I to ma być niby rasa panów? Hahaha. Parafrazując klasyka „I to ma być Niemiec? To jakaś popierdółka nie Niemiec”. Gdyby w Polsce tysiąc ciapatych analfabetów próbowało zgwałcić nasze kobiety, polała by się krew, w ruch poszły bejsbole, kastety i maczety. Nam zarzucają, że rząd łamie standardy demokracji, a u nich w publicznej telewizji przez prawie tydzień przemilczano zmasowany atak na setki kobiet! Toż to nawet „Dziennik telewizyjny” w stanie wojennym był bardziej obiektywny niż ich pożal się media. Jedno stare babsko trzyma za jaja cały naród i robi im sieczkę z mózgu, to jest dopiero żałosne.

   Polubienie

 7. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://prostozmostu.net/swiat/imigrant-tlumaczy-jak-sprowadzil-do-europy-swoje-4-zonywideo

  Imigrant tłumaczy jak sprowadził do Europy swoje 4 żony[WIDEO]

  5 stycznia 2016 19:15:00

  W wywiadzie dla Sky News Arabic imigrant, który osiedlił się w Europie i otrzymał azyl, opowiada jak sprowadził swoje 4 żony i instruuje innych imigrantów. Mówi, że łatwo jest ominąć europejskie przepisy, które nie uznają poligamii. Przy procedurze przyznawania azylu powiedział, że jedna jest jego żoną, a reszta to narzeczone. Władze uznały jego wnioski i pozwoliły na przyjazd 4 żon i wszystkich dzieci.

  Jerzy Pierchała · Szef wszystkich szefów w firmie ACME PPHU Jerzy Pierchała
  Tylko kto będzie utrzymywał te 4 zony i dzieci ?? Jak on ( w co wątpię ) to proszę bardzo.

  Hanna Serafiniak
  one same się utrzymają, europejska opieka pomoże, nikt nie odbierze im dzieci bo są nietykalni. Europa wie, że jak odbiorą dzieci to będzie dzihad

  Ewelina Polska · Technikum Leśne w Białowieży
  Nie bez powodu Brytyjczycy wydłużają wiek emerytalny do 68 lat… przecież ktoś musi utrzymać tą muzułmańską chołotę.

  Paweł Regel
  Ewelina Polska ale my nie musimy, tylko brak spójności w logice społeczeństwa będzie doprowadzać do takich absurdów!

  Paweł Regel
  Debilizm i weryfikacja do której u nas ma dochodzić wiosną tego roku. Aż strach w oczach.

  Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://prostozmostu.net/swiat/jak-dostac-sie-do-europy-wystarczy-sprzedac-zone

   Jak dostać się do Europy? Wystarczy sprzedać… żonę

   7 stycznia 2016 09:43:00

   Nie od dziś wiadomo, że imigranci zrobią wszystko by przedostać się do Europy. Zgodnie z informacjami jakie podał „New York Times” jeden z tzw. uchodźców nie mając wystarczającej ilości pieniędzy sprzedał własną żonę. Wszystko po to by dostać się do wymarzonych Niemiec.

   Kobieta, która została oddana przemytnikom w ramach „zapłaty” za podróż była przez nich regularnie bita i gwałcona. Co więcej, jak informuje „NYT” mąż również brał udział w tym procederze. Po kilku miesiącach wszyscy wspólnie dotarli do Niemiec gdzie obecnie mieszkają.

   Upokorzona kobieta boi się, że choć mąż ma zakaz zbliżania się do niej i dzieci to mimo wszystko może stracić życie z rąk jego bądź jego kuzynów. W kulturze islamu zgwałcona kobieta plami honor całej rodziny.

   Zdaniem psychoterapeutki Susanne Höhne, która na co dzień pracuje z imigrantkami wszystkie kobiety jakie znajdują się pod jej opieką doświadczyły przemocy seksualnej. Większość z nich wykazuje także wszystkie objawy zespołu stresu pourazowego takie jak np. bezsenność czy nagłe powroty bolesnych wspomnień.

   za:ndie.pl

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://prostozmostu.net/swiat/norwegia-twoje-dziecko-ma-prochnice-ci-je-odbierzemy

   Norwegia: Twoje dziecko ma próchnicę to ci je odbierzemy

   5 stycznia 2016 20:58:00

   W reportażu telewizji Trwam mowa o tym jak łatwo stracić dziecko w Norwegii. Może o tym zadecydować m.in. niezdrowe odżywianie swojej pociechy. Rodziny norweskie godzą się na taką politykę władz, ponieważ panuje tam dogmat bezstresowego wychowania. Najbardziej cierpią na tym obcokrajowcy, którzy notorycznie protestują wobec takich przepisów.

   Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/nastolatek-zgwalcony-przez-lidera-terrorystow-zamordowany-za-homoseksualizm

   Nastolatek zgwałcony przez lidera terrorystów zamordowany za homoseksualizm
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Środa, 06 stycznia 2016 o godz. 10:10:43

   15-latka zatrzymano w domu Abu Zaida-Jazwariego, jednego z ważniejszych dowódców Państwa Islamskiego

   Nastolatek był więziony i gwałcony przez lidera dżihadystów, znanego z występowania w filmach propagandowych. Bojownicy ISIS, którzy pojmali chłopca oskarżyli go o homoseksualizm, który w Islamie jest surowo zakazany pod karą śmierci. Jego kaźń odbyła się na oczach tłumu.

   Abu Zaid-Jazwari również miał pierwotnie zostać stracony, jednak w uznaniu jego zasług dla organizacji postanowiono wysłać go na front w Iraku.

   Rmf24.pl/KRESY.PL

   Leszek1:06.01.2016 12:51
   Czyli kowal zawinil, a szewca powiesili. Sprawiedliwosc ma rozne oblicza.

   Polubienie

 8. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://prostozmostu.net/swiat/slowacja-nie-przeznaczy-zadnych-pieniedzy-na-imigrantow

  Słowacja nie przeznaczy żadnych pieniędzy na imigrantów

  7 stycznia 2016 19:04:00

  Słowacki premier Robert Fico na czwartkowej konferencji prasowej powiedział, że jego kraj nie przeznaczy żadnych pieniędzy na unijne fundusze, zajmujące się relokacją imigrantów.

  Słowacja za to jest gotowa przeznaczyć środki finansowe na ochronę zewnętrznych granic krajów strefy Schengen. Fico przypomniał również swoje wcześniejsze stanowisko, które konsekwentnie wyraża sprzeciw wobec podziału kwot uchodźców między kraje Unii.

  „Nie dopuścimy do powstania zwartej społeczności muzułmańskiej na Słowacji” – mówi podczas konferencji prasowej.

  Swoją postawę uargumentował powołując się na wydarzenia z niemieckiej Kolonii, które miały miejsce w noc sylwestrową. Około tysiąca imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu sterroryzowało wówczas ponad sto kobiet, molestując je i znieważając. Dochodziło także do prób gwałtów.

  Premier Fico powiedział, że to są skutki _”wpuszczenia migrantów do kraju”.

  „My nie chcemy, aby ktokolwiek w naszym kraju publicznie dokonywał takich skandalicznych czynów” – mówił.

  źródło: forsal.pl

  Polubienie

 9. ~gragdo : Co tam gwałty. Najważniejsze by nie było chamskiej propagandy.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/poruszenie-w-niemczech-po-serii-atakow-na-kobiety/we81wc

  05 sty, 20:39

  Poruszenie w Niemczech po serii ataków na kobiety

  Niemcy są poruszone wydarzeniami, które rozegrały się w noc sylwestrową w Kolonii na zachodzie kraju. W centrum miasta doszło do serii napaści na młode kobiety. Z medialnych relacji wynika, że sprawcy to osoby pochodzenia arabskiego. Kanclerz Angela Merkel wyraziła oburzenie – jak to określiła – „wstrętnymi napaściami seksualnymi”.

  O sprawie zrobiło się głośno dopiero dzisiaj, kiedy na policję zaczęły zgłaszać się kolejne ofiary. Jak relacjonują, w noc sylwestrową w okolicach dworca kolejowego w Kolonii zebrało się około tysiąca mężczyzn, których wygląd wskazywał na arabskie pochodzenie.

  Tworząc małe grupy, mieli oni agresywnie zaczepiać młode kobiety, między innymi dotykając ich miejsc intymnych. Wiele z nich zostało też okradzionych. Wpłynęło już ponad 90 zawiadomień o przestępstwie. W związku z tymi wydarzeniami władze Kolonii zorganizowały nadzwyczajne spotkanie z policją.

  Nadzwyczajne spotkanie po serii ataków na kobiety

  Spotkanie zwołane przez burmistrz Kolonii Henriette Reker było poświęcone działaniom, jakie policja powinna podjąć w odpowiedzi na serię incydentów.

  Z policyjnych informacji wynika, że grupa ok. 100 mężczyzn „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” zebrała się w noc z 31 grudnia na 1 stycznia w okolicach głównej stacji kolejowej i katedry. Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały.

  Prezydent (komendant okręgowy) policji Wolfgang Albers mówił o licznych wykroczeniach na tle seksualnym oraz o jednym przypadku gwałtu. Do południa we wtorek na policję wpłynęło ok. 90 zgłoszeń. Albers powiedział dziennikarzom, że policja nie wie jeszcze, kim byli sprawcy. Dodał, że z obserwacji policjantów wynika, że „w większości byli to młodzi mężczyźni, w wieku od 18 do 35 lat, z regionu arabskiego lub północnoafrykańskiego”.

  Rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert poinformował, że kanclerz Merkel w rozmowie telefonicznej z burmistrzem Kolonii Henriette Reker wyraziła „oburzenie tymi wstrętnymi napaściami seksualnymi” i podkreśliła, że konieczna jest zdecydowana reakcja państwa prawa. Trzeba uczynić wszystko, by ustalić wszystkich sprawców tak szybko, jak to tylko możliwe, i ukarać ich bez względu na ich pochodzenie.

  Reker poinformowała szefową rządu o wynikach kryzysowego spotkania policji i władz Kolonii. Seibert powiedział, że kanclerz jest też informowana przez ministra spraw wewnętrznych Thomasa de Maiziere o przebiegu śledztwa.

  Minister sprawiedliwości Niemiec Heiko Maas na Twitterze napisał o „obrzydliwych napaściach” i podkreślił, że sprawcy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności.

  Rzecznik burmistrz Reker powiedział przed spotkaniem, że władze miasta „nie mogą i nie chcą pozwolić na powstanie strefy bezprawia” oraz nie pozwolą, by goście przyjeżdżający do Kolonii na karnawałowe uroczystości stawali się celami ataków. Reker przestrzegła zarazem przed wyciąganiem pochopnych wniosków dotyczących sprawców. Za „całkowicie niestosowne” uznała „wiązanie tej grupy, pochodzącej – jak się wydaje – z Afryki Północnej, z uchodźcami”.

  Także w Hamburgu policja prowadzi dochodzenie w sprawie napaści na kobiety dokonywanych podczas nocy sylwestrowej, jednak skala incydentów jest w tym przypadku znacznie mniejsza – pisze dpa.

  Na Reeperbahn, głównej ulicy hamburskiej dzielnicy uciech St. Pauli, grupy liczące od 5-6 do 20 mężczyzn „o wyglądzie południowym lub arabskim” okrążały swoje ofiary, napastowały je oraz zabierały im dokumenty, telefony komórkowe i pieniądze. Według policji chodzi o dziewięć przypadków słownej napaści o charakterze seksualnym, rabunku i kradzieży rozbójniczej.

  Telewizja publiczna ZDF zwraca uwagę, że liczba przestępczych band złożonych z cudzoziemców „drastycznie wzrosła”. Zdaniem redakcji dotyczy to także znanych z otwartości miast takich jak Brema. Kilkuosobowe grupki atakują na ulicy samotne osoby, odbierając im telefony komórkowe i portfele.

  Szefowa eurosceptycznej i antyislamskiej partii Alternatywa dla Niemiec Frauke Petry obarczyła Merkel i jej rząd odpowiedzialnością za zajścia. „To konsekwencja niekontrolowanej imigracji” – powiedziała szefowa ugrupowania, które zdobywa popularność szczególnie na wschodzie Niemiec. Jej zdaniem polityka rządu wobec uchodźców jest „katastrofalna”.

  Komentator „Frankfurter Allgemeine Zeitung” stwierdza, że powszechna w Niemczech zasada, że kobiety nie są „zwierzyną łowną”, najwyraźniej nie dotarła do wszystkich. W niemieckich miastach działają klany cudzoziemskiego pochodzenia, które tworzą strefy, gdzie nie obowiązują niemieckie prawa – zauważa Berthold Kohler.

  Heribert Prantl z „Sueddeutsche Zeitung” potępia zajścia, ostrzega jednak przed wykorzystywaniem przez skrajną prawicę incydentów do „chamskiej” propagandy przeciwko uchodźcom. Jego zdaniem wydarzenia w Kolonii mogą zagrozić pokojowi społecznemu w Niemczech.

  ~opty : Zlapia ich i ukaraja podobnie jak ten slawetny juz szwedzki sedzia ukaral czarnego bandyte za gwalt na 12-to letniej Szwedce!!! Mianowicie ten jegomosc w todze dla jaj nazywany sedzia !!! Skazal czarnego bandyte za brutalny kilkukrotny gwalt na bialej 12-letniej szwedzkiej dziewczynce na …… 180 godzin prac spolecznych !!!! Tak te lewackie durnie w togach osmieszaja swoje panstwa i ich wymiary „sprawiedliwosci” !!! Zreszta o jakim systemie „sprawiedliwosci” mozna mowic w tych zgnilych dekadenckich zbiorowosciach – bo o panstwie nie mozna juz mowic !!!!

  ~zyga do ~opty: Tacy zwyrodnialcy powinni natychmiast byc rozstrzeliwani na miejscu !!! Urzednicy panstwowi ,ktorzy tuszuja przestepstwa i bagatelizuja je powinni skazani byc na dlugoletnie wiezienie i pozbawieni wszystkich przywilejow do konca zycia !!! Nalezy podjasc specjalne srodki do specjalnej sytuacji!

  ~A do ~opty: Gdyby jakiś arab zgwałcił mi dziecko to przysięgam w imię pokoju obwiesiłabym się ładunkami wybuchowymi i wysadziła w meczecie podczas jakiegoś ich święta

  prostopopolsku do ~opty: Gwałt na zaproszenie pani Merkel. Nawiasem w Koloni zgłoszono dwa przypadki zgwałcenia, poza tym obok Hamburga zameldowano już podobnie zorganizowane ekscesy tzw. „uchodźców“ z Düsseldorfu, Stuttgartu i innych miast, policja pochwaliła się dziś, że ma już czterech podejrzanych. Przez napastowanie należy rozumieć napastowanie w stylu islamskim, co obejmuje zdejmowanie majtek i wkładanie palców do sromu. To wszystko zawdzięczają Niemki a wkrótce Polki pani Merkel, która tych miłych chłopców w ilości miliona zaprosiła do UE, ich wdzięczność należy się także paniom Kopacz i Szydło, które zadbały o podobne atrakcje dla Polek, dlaczego miałby zazdrościć Niemkom.

  Czas byłby w końcu wyjaśnić, kto i w jakim celu zorganizował ten desant do UE ?

  > http://pppolsku.blogspot.com

  Mowa była o organizacjach wielkiego przyjaciela Polaków, który podarował im nie tylko demokrację, genderyzm i.t.p. wspaniałe rzeczy dla Polaków, przynajmniej tych co głupszych. Ale nawet taką swą perłę, jak tzw. „program Balcerowicza“, Sorosu, który prawie samodzielnie zorganizował demokratyzację krainy U i przyczynią się do tego czym jest dziś.

  ~Andy : Pani Kanclerz wyrazila OBURZENIE tymi wstretnymi napasciami seksualnymi !!!!
  Pani Merkel, Niemcy i to zdecydowana wiekszosc sa oburzeni pani polityka wzgledem tych „Uchodzcow” !!!!!!

  ~100% prawdy : Wpuściliście bydło do swojego kraju to macie za swoje, szkoda tylko że przez głupich polityków i ich kretyńskie decyzje cierpią niewinni ludzie.

  ~rodowity polak : We własnym kraju niemki mają się chować przed bandytami albo siedzieć w domu , no pięknie was Merker urządziła .

  Polubienie


  • Szwajcarska policja (AFP / FABRICE COFFRINI)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Skargi-na-molestowanie-seksualne-takze-w-Zurychu,wid,18089410,wiadomosc.html?ticaid=116429&_ticrsn=3

   akt. 07.01.2016, 21:30

   Skargi na molestowanie seksualne także w Zurychu i Helsinkach
   • Skargi dotyczące molestowania seksualnego zgłaszane są także w Szwajcarii
   • Kobiety napastowano w noc sylwestrową w Zurychu
   • Były napastowane przez „wielu mężczyzn o ciemnej skórze”
   • Kobiety atakowano także w stolicy Finlandii – twierdzi miejscowa policja

   Skargi na molestowanie seksualne i kradzieże w noc sylwestrową, podobne do napaści w Kolonii, złożyły kobiety także w Zurychu – poinformowała w czwartek w komunikacie szwajcarska policja, która wszczęła śledztwo.

   Zgłoszono około 25 kradzieży. Policja, badając je, wykryła, że kobiety padły też ofiarą agresji i molestowania seksualnego. Sześć kobiet zeznało, że zostały otoczone i były napastowane przez „wielu mężczyzn o ciemnej skórze”, którzy wmieszali się w tłum.

   Policja potwierdziła, że większość skarg złożono od środy. Zaapelowała do świadków wydarzeń i ewentualnych ofiar o składanie skarg i informacje. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na ulicach Zurychu bawiło się ok. 120 tysięcy osób.

   – Jest to scenariusz trochę podobny do tego, co stało się w Kolonii i innych niemieckich miastach – powiedział agencji AFP rzecznik policji w Zurychu, Margo Cortesi. Podkreślił jednocześnie, że liczby ofiar w tym mieście nie można porównywać z dziesiątkami kobiet, które oskarżyły migrantów w Niemczech o molestowanie seksualne. Tylko w samej Kolonii złożono ponad 120 skarg, w tym dwie o gwałty.

   – W noc sylwestrową w Helsinkach odnotowano niespotykaną skalę molestowania seksualnego kobiet – poinformowała w czwartek fińska policja. Przekazała, że do incydentów doszło m.in. na głównym dworcu, gdzie zebrało się ok. 1000 ubiegających się o azyl.

   Służby patrolujące helsińskie ulice 31 grudnia stwierdziły na centralnym placu, gdzie bawiło się ok. 20 tys. osób, „wiele przypadków molestowania seksualnego”; dotychczas nie wpłynęły jednak żadne skargi w związku z tą sytuacją.

   Trzy przypadki napaści seksualnych, z których dwa zakończyły się formalnymi skargami, zgłoszono natomiast po zajściach na największym dworcu w stolicy Finlandii, gdzie zebrało się ok. 1000 imigrantów, głównie Irakijczyków – wynika z policyjnego komunikatu. Aresztowano trzech podejrzanych – ubiegających się o azyl.

   – Takich przypadków molestowania nie było w czasie sylwestra w ubiegłym roku, ani przy żadnej innej okazji… To całkowicie nowe zjawisko w Helsinkach – powiedział mediom Ilkka Koskimaki, zastępca komendanta stołecznej policji.

   Policja poinformowała w komunikacie o prowadzonych „w sposób wyjątkowy” przygotowaniach po ostrzeżeniach, że „ubiegający się o azyl mieli podobne plany” jak uczestnicy zajść sprzed dworca w Kolonii w Niemczech.

   W Kolonii w noc sylwestrową grupa ponad 1000 mężczyzn, według policji oraz świadków wydarzeń „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal katedry. Młodzi mężczyźni obrzucali petardami innych uczestników zabawy pod gołym niebem.

   Z tłumu wyodrębniały się mniejsze grupy, które osaczały kobiety, napastowały je, a następnie okradały. Grupy napastników liczące kilkadziesiąt osób otaczały swoje ofiary, uniemożliwiając policji szybką interwencję.

   Policja zidentyfikowała dotychczas 16 osób podejrzanych o udział w napaściach seksualnych i rabunkowych na kobiety w sylwestra w Kolonii. Liczba zawiadomień o popełnieniu przestępstwa składanych przez ofiary molestowania wzrosła do 121. W Hamburgu, gdzie miały miejsce podobne incydenty, zgłosiły się 53 poszkodowane. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych.

   Także w Austrii wiele kobiet poskarżyło się na molestowanie seksualne przez cudzoziemców w okresie świątecznym, zwłaszcza w sylwestra.

   ~veto 3 godziny i 18 minut temu
   Boję się, że kobiety zgłaszające napaść będą tak maglowane przez policję, że innym odechce się zgłaszanie takich zdarzeń.

   ~mk3 godziny temu
   Jeszcze dojdzie do takiej absurdalnej sytuacji, ze liberałowie stwierdzą, że są same sobie winne i powinny założyć burkę. lol

   ~Pablo3 godziny temu
   Polska przyjemnie białych uchodźców z zachodniej Europy. Szwedzi już masowo kupują mieszkania na wybrzeżu

   ~jozek3 godziny temu
   Gdzie jest KLAPACZKA która chce przyjąć islamistów. Dalej niech przyjmuje i to szybciutko!!!!!!!!!A gdzie córunia? jest już wreszcie w Kanadzie ten niedouczony człek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

   ~popo3 godziny temu
   To możliwe. Przecież to cios w poprawność polityczną Agelii. Gdyby to byli biali, to gazety wielkimi literami krzyczałyby na pierwszych stronach. Nie zdziwię się gdy pozostała resztka Niemców odwoła następną zabawę sylwestrową by nie ranić uczuć religijnych muslimów.

   ~waw2 godziny temu
   no to za rok muzlimów będzie 5x więcej, wtedy też zamiotą pod dywan? co później? ludzie stana na ulicy ….

   ~as2 godziny temu
   Wątpię Finlandia, Szwajcaria czy Niemcy szanują swoich obywateli. To nie Rosja.

   ~Monika Olejnik2 godziny temu
   Jeszcze mie mam zdania w tej sprawie, czekam na smsa od Richyego Petru

   ~Nika2 godziny temu
   Demokratyczna i sprawiedliwa UE, dbająca bardziej o imigrantów niż własnych obywateli. Chyba zapomnieli kto podatki tutaj płaci i utrzymuje policję, urzędników państwowych i władze. Powinny polecić skargi o łamanie praw człowieka składane przez obywateli UE.

   ~Polak KORWiN2 godziny temu
   Jednak Korwin miał rację…

   ~@2 godziny temu
   `veto To inna policja niż nasza . U nas okazalo by się , ze napastnicy są ofiarami, prokuratura by zatrzymala a sąd wypuścił. Dobrze zrobily , ze zglaszaly.Tylko tak mozna zatrzymać patologie

   ~Wina wina wina dajcie…2 godziny temu
   Prowokowały napastników, bo nie były zakryte burkami. Ich wina!

   ~wanda 1 godzinę i 21 minut temu
   Dlaczego miałyby być maglowane, przecież to doskonały pretekst, aby tych smoluchów zapakować na pontony i odesłać do domu ? No, może w wypadku Finlandii, w obliczu ostatnich mrozów, byłoby to cokolwiek skomplikowane…

   Polubienie


  • Funkcjonariusze policji przed budynkiem dworca w Kolonii (PAP/EPA / Maja Hitij)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Molestowanie-kobiet-w-Kolonii-Przez-Niemcy-przetacza-sie-fala-krytyki,wid,18089407,wiadomosc.html

   akt. 07.01.2016, 20:30

   Molestowanie kobiet w Kolonii. Przez Niemcy przetacza się fala krytyki

   • Sprawa molestowania kobiet w sylwestra w Kolonii wzbudziła dyskusję w Niemczech
   • Krytykowana policja, media, władze
   • Niemcy dyskutują o zmianie prawa

   Masowe napastowanie kobiet na dworcu w Kolonii to obecnie najważniejszy temat w Niemczech. Mimo że nadal nie wiadomo, kim byli przestępcy, a niewiadomych jest więcej, niż wiadomych, wydarzenie sprowokowało poważną debatę w kraju naszego sąsiada. Mówi się o prawach kobiet, współżyciu różnych kultur, granicach poprawności politycznej i realiach integracji.

   Sprawa rabunków i przemocy seksualnej w Kolonii, ale też w Hamburgu i Stuttgarcie, nadal zajmuje niemiecką opinię publiczną, choć szczegóły jej dotyczące pozostają niejasne. Doniesienia medialne skupiają się na Kolonii. W odróżnieniu od Hamburga, gdzie mowa jest o kilkunastu ofiarach – w Kolonii zszokowała masowość ataków. Do tej chwili na kolońską policję zgłosiło się około 120 kobiet. W większości przypadków były to zgłoszenia kradzieży i rabunków, ale ponad połowa ofiar złożyła doniesienie o molestowaniu, jedna kobieta miała zostać przez bandytów zgwałcona.

   Brak oficjalnych informacji spowodował natłok domysłów, które wielokrotnie były dementowane i korygowane. Pierwsze doniesienia o tysiącu mężczyzn, którzy atakowali i molestowali kobiety na placu przy katedrze, zostały już zdementowane. Policja mówi teraz o obecności około tysiąca mężczyzn o wyglądzie mieszkańców Afryki Północnej lub krajów arabskich, którzy brali udział w imprezie sylwestrowej. Część z nich miała rzucać petardy i fajerwerki w zebrany tłum. Kilkudziesięciu mocno pijanych mężczyzn – świadkowie mówią w sumie o 40-50 osobach – w wieku 20-40 lat – odłączyło się potem i zaczęło napastować kobiety udające się do pociągów i kolejki miejskiej. W telewizji ARD i ZDF kobiety opowiadały o okrążaniu przez mężczyzn w bejsbolówkach i kapturach, zastraszaniu, dotykaniu miejsc intymnych. Opowiadały o strachu i bezsilności. Przerażone ofiary nie zauważały najczęściej, kiedy z ich torebek i kieszeni ginęły telefony i portmonetki. Jak opowiadają kobiety, nikt z przechodniów zdawał się nie zauważać, że w pobliżu dzieje się coś złego.

   Do dziś policji nie udało się zidentyfikować sprawców tego przestępstwa. W czwartek do mediów przeciekła informacja, że funkcjonariusze zidentyfikowali na nagraniach 16 sprawców. Według niektórych mediów część z nich znanych jest policji i pochodzi z Afryki Północnej. Ale policja tej wiadomości nie potwierdziła. Aresztowanych po sylwestrze miało zostać pięć osób, w związku z kradzieżami kieszonkowymi, ale bez udowodnionego związku z napastowaniami. Policja zapowiedziała że w związku ze szczątkowymi i niejasnymi zeznaniami świadków, częściowo będącymi tamtej nocy pod wpływem alkoholu, konieczna jest dokładna analiza nagrań z kamer monitoringu.

   „Funkcjonariusze zawiedli na całej linii”

   To właśnie na policję spada obecnie największa fala krytyki. Funkcjonariusze zawiedli na całej linii – słychać zarzuty. Nie dali rady opanować tłumu na placu przed dworcem i katedrą, ani na dworcu, gdzie doszło do ataków. Policja broni się, że na dworcu było 220 funkcjonariuszy – za mało do ochrony imprezy sylwestrowej, ale więcej policja zapewnić nie mogła: ponad 2000 policjantów zostało czasowo oddelegowanych do ochrony granicy niemieckiej w Bawarii. Policjanci bronią się też mówiąc, że nie byli w stanie usłyszeć krzyków przerażonych kobiet w hałasie tysięcy świętujących osób. Natomiast wielu świadków bało się wykręcać numer ratunkowy, bo przestępcy wykorzystywali to jako okazje do obrabowania ich z telefonów.

   Pod pręgierzem stanęła nowa prezydent Kolonii, Henriette Rieker. Rieker została niedawno sama zaatakowana i pchnięta nożem przez Niemca o ksenofobicznych poglądach. Teraz zarzucono jej podporządkowanie się maczystowskim normom imigrantów. Podczas wtorkowej konferencji Rieker potępiła wydarzenia i zapowiedziała, że władze miasta muszą bardziej zdecydowanie działać w przyszłości. Następne wyzwanie dla Kolonii to znany na całym świecie koloński karnawał. W jego kontekście padły słowa, które stały się celem ogólnoniemieckiej krytyki. Prezydent powiedziała, że kobiety powinny natychmiast i zdecydowanie wzywać pomocy w razie molestowania, ale i nie oddalać się od znajomych, a obcych nie dopuszczać na odległość wyciągniętego ramienia. Rieker została wyśmiana w internecie, również z Berlina padły ostre słowa. „Czasy, kiedy kobiety nie mogły się swobodnie poruszać, minęły”, skomentowała tę wypowiedź minister ds. rodziny Manuela Schweisig. Ale Rieker przedstawiła też sensowne propozycje. M.in. wypracowanie katalogu informacyjnego dla obcokrajowców – imigrantów, uchodźców ale i turystów, który wyjaśniałby zachowania Niemców podczas karnawałowych pochodów, i tłumaczył, że wiele dwuznacznych dla cudzoziemców zachowań jest częścią normalnej zabawy.

   Media przepraszają

   Oberwało się również mediom. Telewizja publiczna dopiero 4 stycznia oficjalnie podała informację o incydentach sylwestrowych. Fakt, że o zdarzeniu media dowiedziały się dopiero od kobiet – raporty policyjne z 1 stycznia informowały o spokojnym przebiegu Sylwestra w mieście. Okazało się, że nie wszystkie patrole policyjne zdążyły następnego dnia złożyć raporty ze służby i informacje napłynęły z opóźnieniem. Ale i wtedy publiczna telewizja ociągała się z upublicznieniem faktu. Co prawda regionalna nadreńska WDR umieściła informacje na swojej stronie internetowej już 2 stycznia, ale ogólnoniemiecka stacja przemilczała temat. Elmar Thevessen, zastępca szefa drugiego programu telewizji publicznej, ZDF, przeprasza i tłumaczy, że dziennikarze obawiali się reakcji na tę wiadomość środowisk neonazistowskich. Rzeczywiście po publikacji informacji przez media, w internecie pojawiły się propozycje, by „pogonić uchodźców w ośrodkach”, mimo że policja informowała, iż nic nie wskazuje na to, by sprawcami byli Syryjczycy z ostatniej fali uciekinierów.

   „Takie incydenty są wykorzystywane przez rasistów, ale przemilczanie ich ze strachu jest błędnym zachowaniem”
   Michael Hanfeld

   Takie incydenty są wykorzystywane przez rasistów, ale przemilczanie ich ze strachu jest błędnym zachowaniem” – skomentował Michael Hanfeld, komentator Tagesspiegla. „Po 4 stycznia ARD i ZDF dobrze robiły swoją robotę, bez przemilczeń i obiektywnie. Szkoda, że nie wcześniej”, skomentował portal fachowy meedia.de.

   Właśnie kwestia zachowania telewizji publicznej rozpoczęła debatę na temat równowagi między obowiązkiem pomocy i odrzuceniem ksenofobii, a problemem przestępczości wśród imigrantów i uchodźców. W sprawie incydentów w Kolonii wypowiedziała się jasno kanclerz Merkel. – Takie wydarzenia nie mają prawa mieć miejsca – powiedziała kanclerz w czwartek w Berlinie. – Trzeba dać wyraźny znak tym, którzy nie chcą respektować niemieckiego prawa – podkreśliła i zapowiedziała ewentualną konieczność dialogu na temat współżycia różnych kultur.

   Zaostrzenie prawa? SPD: to niepotrzebne

   Minister sprawiedliwości, Heiko Maas, zapowiedział natomiast, że w możliwe będzie wydalenie z Niemiec azylanta, który dopuści się popełnienia przestępstwa, zagrożonego kar więzienia od jednego roku wzwyż. Do tej pory niepisana reguła mówiła o karze powyżej trzech lat. Na tej podstawie w zeszłym roku wydalony został uchodźca z Erytrei, który zgwałcił kobietę w północnych Niemczech. Natomiast SPD uznaje za niepotrzebne zapowiedzi o zaostrzeniu prawa. W obecnym istnieje wystarczająco dużo możliwości, by wydalać cudzoziemców łamiących prawo – twierdzi opozycja. Coraz więcej polityków podkreśla jednak konieczność większego nacisku na informowanie o prawie i normach społecznych w Niemczech na kursach dla imigrantów i uchodźców – zwłaszcza w zakresie równouprawnienia i seksualności.

   Berlińskie media informują, że i w Berlinie doszło do pięciu przypadków molestowania seksualnego w czasie sylwestra. W jednym przypadku chodziło o dwóch uchodźców, obywateli Pakistanu i Iraku, w jednym sprawcy nie udało się odnaleźć, w pozostałych sprawcami byli Niemcy. Minister spraw wewnętrznych Berlina, Frank Henkel, wykluczył jakiekolwiek powiązania tych przypadków z incydentami w Kolonii. Przy okazji afery organizacje kobiece wskazują, że problem molestowania kobiet w Niemczech jest rozpowszechniony. Przypominają o podobnej skali molestowania podczas corocznego Oktoberfest w Monachium, które nie odbiły się takim echem w kraju. Sprawcami tych przestępstw byli obywatele Niemiec.

   ~Realista 3 godziny i 51 minut temu
   Multi-kulti w praktyce! Boże, miej nasz kraj w opiece, bo Niemcy (i reszta Europy Zach.) już stracone… Jak tak dalej pójdzie, to za 5-10 lat będziemy zalewani tłumami uchodźców – ale nie z Bl. Wschodu czy Afryki, tylko z Europy Zachodniej: białymi chrześcijańskimi Europejczykami, uciekającymi do nas ze swych krajów przed islamską dziczą, która zajęła i plądruje ich ojcowizny… 😦

   ~ffo kaf 2 godziny i 34 minut temu
   A na co nam wtedy przyjmować takich tchórzy, co nie walczą o swoje kraje tylko spierniczają przed gośćmi których sami do siebie przyjmowali? Raz Polacy uratowali już Europę od islamskiego burdelu za sprawą Sobieskiego, co, mamy to wiecznie robić?

   ~anna 1 godzinę i 50 minut temu
   Zmieńcie lepiej rząd! Lewactwo zawsze będzie wrzeszczeć, że nic się nie stało. Paranoja!

   ~JANCIO 1 godzinę i 50 minut temu
   widzicie niemcy chcą zmieniać prawo jak w POLSCE prawo zmieniamy to drą ryje

   ~Anna 1 godzinę i 51 minut temu
   To nie policja zawiodła tylko szanowna Pani Merkel, która ich zaprosiła. Chce zrujnować całe Niemcy i całą Europę. Gratulacje Pani Angelo.

   ~Alka 2 godziny i 14 minut temu
   Matko Kochana! Kiedyś Sylwester na Zachodzie to było „coś”… Teraz gdybym nawet wygrała wycieczkę na sylwka to wolę go spędzić tu w Polsce, gdzie bezpiecznie..

   ~gosciu 1 godzinę i 53 minut temu
   Czy to te slynne, wiargodne media niemieckie, które zarzucają Polakom jakoby w naszych mediach źle się działo? No tak tylko że nie chodzi im o wolność naszych mediów a o ich własne dobrze pojęte niemieckie interesy , wpływy z reklam, podatki etc., etc.

   ~Zen 2 godziny i 43 minut temu
   To rezultat pracy naczelnej inseminatorki Niemiec, pasterki kóz bliskowschodnich, mateczki Merkel. Przystąpiła do dalszego etapu tym razem do dopuszczeń byków arabskich….

   ~wolf 1 godzinę i 54 minut temu
   SS i Wehrmacht zrobiłby z tym porządek kula w łeb lub przymusowe roboty dla dobra Niemiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   ~grzegorz 2 godziny i 9 minut temu
   I kto chce Nas uczyć wolności mediów- Niemcy -ha,ha,ha………….

   Polubienie

  • http://wp.tv/i,merkel-o-atakach-na-kobiety-w-kolonii,mid,1856066,cid,4051,klip.html?ticaid=516437

   08.01.2016 Merkel o atakach na kobiety w Kolonii (film)

   Berlin, Niemcy. – To, co wydarzyło się w noc sylwestrową w Kolonii, jest kompletnie nieakceptowalne. To były odrażające akty przestępcze, których państwo nie może tolerować i Niemcy nie będą tego tolerować – powiedziała kanclerz Angela Merkel na wspólnej konferencji prasowej z premierem Rumunii. Szefowa niemieckiego rządu odniosła się w ten sposób do serii napaści na tle seksualnym, których miały się dopuścić zorganizowane grupy mężczyzn „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”. Merkel nie wykluczyła, że dojdzie do deportacji „tych, którzy nie są w stanie podporządkować się systemowi prawnemu”.

   ~Hjkl 2 godziny i 7 minut temu
   Haha ci Niemcy to bałwany dalej ja słuchają i jej bełkot

   ~PL 1 godzinę i 31 minut temu
   Nie balwany tylko kartofle.

   ~ben 1 godzinę i 32 minut temu
   A gdzie ich deportujecie ?! Do Austrii skąd przyszli ?

   ~PL 1 godzinę i 33 minut temu
   Takie przestepstwa sa karane wiezieniem.Do pierdla ich szanowna pani a tam im pokaza sex grupowy-zorganizowany. Z Polakami byscie tak sie nie bawili np.Zaraz bylo by glosno i deportacja,wiezienie.Co za przywileje maja te pastuchy?

   ~sas 1 godzinę i 37 minut temu
   Jedyną deklaracją merkelowej powinna być zapowiedź bliskiej dymisji.

   ~( 1 godzinę i 37 minut temu
   Niemcy masowo piszą na nią donosy do prokuratury … MAM NADZIEJĘ , ŻE ZGNIJE W PIERDLU !!! NISZCZENIE NIEMIEC I EUROPY TO JEJ WINA !!! :(((

   ~berbeluch 2 godziny i 6 minut temu
   Deportacji? Kpina. Powinni ich ścigać i ukarać a nie deportować. Kajne deportować szanowna pani, kajne. Ścigać zamknąć w pierdlach na 12-15 lat i karmić kaszaną i wieprzowymi podrobami. Dogadać się z Panem Putinem i pozamykać w kopalniach. uranu.

   ~AA 1 godzinę i 56 minut temu
   i ti masz panie berbeluch racje

   ~kolo 1 godzinę i 52 minut temu
   Gdyby u nas rządziła kopaczka, zabrała by wszystkich do Polski, a w zamian dostałaby wspaniałe stanowisko w Łuni.

   ~asdfas 1 godzinę i 53 minut temu
   to merkel narobiła burdelu i niech ona za to daje d..y

   ~zzzzzz 1 godzinę i 53 minut temu
   Te szumowiny nawet za splunięcie w miejscu publicznym powinny być zapakowane na wagony towarowe i wywiezione do Afryki.

   ~monitoring 2 godziny i 35 minut temu
   Te akcje w kilku miastach niemieckich to dopiero przedsmak tego co tam się będzie działo.Mam znajomych którzy pracują w Niemczech i oni mówią że jest całkowity zakaz krytykowania islamistów.Ludzie się boją że stracą pracę a nawet mogą trafić do więzienia.W mediach nie piszą grama prawdy.I to są wolne media.Śmiech na sali.I niemieccy dziennikarze i niektórzy politycy oskarżają polski rząd że zawłaszczają wolne media w Polsce.Niech się zajmą swoimi.Bo to dopiero nad ich mediami rząd niemiecki trzyma łapę.Pani kanclerz świadomie sprowadza śmiertelne niebezpieczeństwo dla swoich rodaków.Chyba że jest pod naciskiem Georga Sorosha.Dla mnie merkel na pewno nie działa w interesie Niemiec i Europy.Wiele by jeszcze pisać na ten temat.

   ~PATRIOTA 2 godziny i 25 minut temu
   0NA WYKONUJE POLECENIA MASONERII ZYDOWSKIEJ TEJ SAMEJ,KTORA WYGONILA Z POLSKI ZA CHLEBEM PONAD 2 MILN MLODYCH

   ~arabista 2 godziny i 1 minutę temu
   Muzumłanin nigdy nie zaakceptuje prawa krajów europejskich on repsektuje tylko prawo koraniczne nie wiem czy ciemna masa UE udaje ze nic nie widzi czy jest to celowe wprowadzanie chaosu do cywilizowanych państw aby ludzie bali się o wlasne bezpieczenstwo?

   Polubienie

 10. http://wpolityce.pl/swiat/283371-glupota-jest-mistrzem-z-niemiec-czyli-o-tym-jak-zrobic-ze-sprawcow-gwaltow-ofiary-kolonii-nie-bylo-kolonia-to-wymysl-mediow-i-rasistowskich-resentymentow

  Głupota jest mistrzem z Niemiec, czyli o tym jak zrobić ze sprawców gwałtów ofiary. „Kolonii nie było. Kolonia to wymysł mediów i rasistowskich resentymentów”

  opublikowano: wczoraj, g. 23:33 · aktualizacja: 6 godzin temu

  Fot. PAP/epa Fot. PAP/epa

  Wydarzenia z nocy Sylwestrowej w Kolonii uruchomiły u naszych sąsiadów za Odrą niespotykane jak dotąd zasoby idiotyzmu. Lewicowi publicyści wręcz prześcigali się w znalezieniu usprawiedliwienia dla – w większości – muzułmańskich gwałcicieli, których kilka miesięcy wcześniej radośnie witali jako uchodźców na dworcach i lotniskach. Była mowa o „premii kulturowej” i „dodatku islamskim”.

  Lewicowe działaczki wręczały imigrantom kwiaty, by nie czuli się dyskryminowani. Burmistrz Kolonii Henriette Reker zaleciła kobietom, by trzymały przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu na „wyciagnięcie ręki”, dając do zrozumienia, że Niemki są sobie same winne, gdy padają ofiarą gwałtu. Przecież wszyscy jesteśmy tacy sami, to znaczy tak samo fajni, jedna wielka kosmopolityczna rodzina, nieznająca granic, tych rzeczywistych i tych kulturowych. A uchodźcy to głównie kobiety i małe, słodkie dzieci tulące się do pluszowych misiów.

  Niestety ta oderwana od rzeczywistości wizja nie przekonała wszystkich Niemców i w saksońskim Clausnitz rozgoryczeni mieszkańcy blokowali autokarowi z imigrantami przez kilka godzin wjazd do miasta. Uruchomiło to kolejną falę lewicowych dywagacji o faszystach i „brunatnych koszulach” straszących we wschodnich landach Republiki Federalnej. Nikt jednak nie dokonał takiego intelektualnego szpagatu w obronie uchodźców jak Jakob Augstein, syn założyciela tygodnika „Der Spiegel” Rudolfa Augsteina.

  Czytaj także: Mieszkańcy saksońskiego Clausnitz zatrzymali autobus wiozący imigrantów do miejscowego ośrodka dla azylantów. „To my jesteśmy narodem!” – skandowali. ZOBACZ WIDEO

  Oraz: Eskalacja napięcia w Niemczach. Premier Saksonii ostro o antyimigracyjnych demonstracjach: „To wstrętne i odrażające”

  Młody Augstein jest znany ze skrajnie lewicowych poglądów i równie radykalnych tez. W styczniu zarzucił rządowi PiS, że dryfuje w kierunku Rosji Putina i zaproponował, by Polskę wraz z innymi krajami Europy Wschodniej wyrzucić z UE. Tym razem postanowił udowodnić dlaczego uchodźcy nawet gdy gwałcą są ofiarami. A ci, którzy protestowali w Clausnitz (pokojowo) to prawdziwi zbrodniarze. Tak, to nie jest żart.

  Augstein napisał na swoim profilu na Facebooku, że „sprawcy z Clausnitz są moralnie gorsi od muzułmańskich gwałcicieli”, bowiem „niemieckie kobiety zgwałcone w Kolonii były bezbronne tylko w momencie gwałtu”, a tak w ogóle to „posiadają kulturową, edukacyjną, społeczna, prawną i finansową wyższość nad sprawcami”.

  Czytaj oryginalny wpis Augsteina na Facebooku

  Imigranci, którzy utknęli w autokarze w Clausnitz zaś zawsze są i będą słabsi. „Wydarzenia w Kolonii na chwilę wywróciły tę hierarchię do góry nogami. Relacja sił (między imigrantami a ich niemieckimi gospodarzami) odwróciła się, bowiem na ten krótki moment była ona zredukowana do siły fizycznej” – pisze Augstein z pełną powagą.

  W skrócie: ofiara gwałtu ma gwałt szybko za sobą i wraca do swojej pozycji kulturowej wyższości, biedny muzułmański sprawca zaś musi dalej cierpieć z powodu dyskryminacji i społecznych uprzedzeń. Na dodatek musi się tłumaczyć z gwałtu. Dlatego ofiara gwałtu w gruncie rzeczy zawsze jest w lepszej sytuacji i należy jej mniej współczuć niż biednym uchodźcom z autokaru. „Zgwałcone kobiety maja pieniądze, korzystają z ochrony państwa i jego instytucji” – przekonuje publicysta „Spiegla” i dodaje: „Kolonii nie było. Kolonia to wymysł mediów, polityki i rasistowskich resentymentów”.

  Jak młody Augstein był w stanie napisać te brednie w stanie trzeźwości przekracza granice mojej skromnej wyobraźni. Jego dywagacje są jednak symptomatyczne dla gotowości zachodniej lewicy, by bronić zasady wielokulturowości. Imigrant nie może czynić zła, jest on bowiem zawsze ofiarą. Jak gwałci i morduje jest to wyłącznie wyrazem jego bezradności wobec wrogiego mu otoczenia.

  Można spokojnie powiedzieć, że dalej jest już tylko ściana. Jeśli Niemcy są gotowi zaakceptować, a najwyraźniej są, że się ich gwałci i morduje, to zginą w zderzeniu z kulturowo obcą im cywilizacją, która właśnie w dużych liczbach do nich napływa.

  Puki co trwa bal na Titanicu. Zidiocenie zachodnich elit wspaniale zobrazował charytatywny wieczór (pod nazwą Cinema for Peace) na rzecz uchodźców zorganizowany w miniony weekend w sali koncertowej w Berlinie. Gwiazdy z Niemiec i zza Oceanu demonstrowały współczucie, podjadając kawior i popijając go szampanem. Na koniec wieczoru, w geście solidarności, wszyscy owinęli się w folie termiczne. Te same, które służby ratunkowe rozdają uchodźcom, którym udało się nie utonąć na Morzu Śródziemnym podczas próby przedostania się do europejskiego eldorado. Tym samym ludzka tragedia zamieniła się w żałosny cyrk.

  http://wpolityce.pl/p/359940
  Fot. bild.de/screenshot

  Niepotrzebne już folie wylądowały na koniec wieczoru zdeptane na podłodze. Niesłusznie. Na miejscu zacnych gości gali bym je zachowała. Mogą się przydać na wypadek ucieczki. W drugą stronę.

  Polecamy „wSklepiku.pl”:„Współczesne Niemcy i przestrzeń europejska”.

  stary dziad 164.127.137.*2 godziny temu
  Ostatnie zdanie Autorki : 100/100

  Do Jan 95.160.253.*4 godziny temu
  Pedzie nie mają dzieci.

  ala 95.160.253.*4 godziny temu
  Ten Augustein to musi mieć japę. Bierze chyba 3 sztuki na raz. I to żydowina.

  sanitariusz psychiatryczny 217.99.253.*4 godziny temu
  Nie dziwi nic! Z analizy zdarzeń w Niemczech wynika że wiele Niemek chce być gwałcone, chce być niewolnicami islamskich samców itd. To w psychiatrii nosi nazwę masochizmu erotycznego syndrom niewolnicy

  Obywatel 93.158.233.*5 godzin temu
  I dlatego Polska MUSI BYĆ MĄDRZEJSZA! ZERO islamskich dzikusów do Polski! A jak mimo to weźmiecie te 7 tys, to spotkamy się na ulicy i ten cały śmieszny KOD wyda się Wam zastępem harcerzyków przy nas!

  Jan 83.25.255.*5 godzin temu
  Wyjątkowa przewrotność!!! Ciekawe czy by tak mówił gdyby to jego córka była ofiarą gwałtu?

  stirlitz 81.164.65.*6 godzin temu
  To już jest odlot i to pełen. Niech mi ktoś wskaże jakąkolwiek kobietę dla której gwałt i jego skutki są tak trywialne, jak opisuje ten -tatusia synek- pseudo dziennikarzyna. To jakieś bezmużdże totalne

  Odebrać Merkel władzę!!! 38.95.109.*7 godzin temu
  Merkel oszalała! naród niemiecki jest tak zdyscyplinowany że za swoją fuhrer pójdzie na śmierć, wywołując 3 wojnę światową! Czyli historia się powtarza, Szaleńcy z Niemiec Wywołali Wszystkie Wojny Światowe

  xtro 83.27.113.*7 godzin temu
  Idąc tokiem rozumowania tego ydioty …jako untermenschen, mógł bym mu obić ryja basebolem i to by była jego wina 🙂 -fajnie!

  KON. 79.243.126.*7 godzin temu
  …Ogolnie -niemcy sie ciesza, gdyz „kolorowy sylwester” w Köln swiadczy o tym , ze „uchodzcy” dobrze sie u nich czuja….

  Piotr 46.18.61.*8 godzin temu
  A ten Niemiecki dupek ma może córeczki które można by wrzucić do obozu dla brudnych imigrantów..

  Polubienie

 11. a co takiej cioci przeszkadza sprowadzić kilkadziesiąt milionów gwałcicieli bandytów, przecież ona i tak dzieci nie ma, stara jest, narobi burdelu i zejdzie. kiedyś się zorientuje że to był największy błąd jej życia ale będzie za późno tak jak na dzieci jest za późno. wszystko w jej życiu jest błędem, za bardzo zarozumiała jest

  Polubienie

 12. Orlando Terrorist Attack – Masakra w Orlando – Max Kolonko Tells It Like It Is

  Senju Hanashi2 godziny temu (edytowany)
  No i na paradzie równości w Warszawe słychać było wśród homosiów: chcemy muzułmanów, a ci po prostu będą do nich strzelać.

  Lunder2 godziny temu
  zaslepieni w multy culty

  Avocadov3 godziny temu
  Wyborcza ma dylemat. Geje czy muzułmanie

  officialmistel40 minut temu
  Jesteś jedynym racjonalnym głosem w tej części internetu.

  Piotr16 minut temu
  +kadykianus Ja chyba przejdę na islam. W jak prawo shariatu będzie w Polsce to za rozwalenie tobie mordy dostanę co najwyżej oklaski.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.