246 Upadek 2, czyli jak toną „demokratyczne Niemcy”, a za nimi cała „postępowa” Jewropa, ciągnąc swoje jelita mendialne na dno ich wspólnego poprawnie politycznego szamba 01

Oto na naszych oczach powstaje właśnie druga część filmu „Upadek” https://pl.wikipedia.org/wiki/Upadek_(film_2004), ale tym razem będzie to połączenie wielu gatunków filmowych min. tragedii, komedii, horroru, dramatu wojenno-policyjno-psychologiczego, filmu drogi, itd. Ogólnie rzecz biorąc będzie to w sumie bardziej taka poprawnie polityczna opera mydlana, połączona z reportażem z koszernej rzeźni.

Oto jego przewidywana treść:
„Upadek 2” to film omawiający ostatnie dni życia kanclerz IV Rzeszy, Angeli Merkel, w zdobywanym przez wojska muzułmańskie Berlinie. Początek akcji ma miejsce w Nowy Rok 2016 w Kolonii. Angela Merkel wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami ukrywa się w bunkrze w podziemiach berlińskiej Kancelarii Rzeszy. Wokół kanclerz znajdują się między innymi minister propagandy Tomasz Lis z rodziną i kolegami oraz Renata Kim, ostatnia obrończyni Merkel, której wspomnienia posłużą do przedstawienia ostatnich dwunastu dni życia zbrodniarza wojennego.

Co jest bardzo ciekawe, przez kilka ostatnich dni próbowałem odszukać w „polskich wolnych mediach”, jakieś pozytywne opinie na temat tego nowo powstającego filmu, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu udało mi się odnaleźć tylko jedną pozytywną recenzję,.. a  wszystkie inne były negatywne!!! Dziwne jest tez to, że ŻADNA z gwiazd postępowych jewropejskich mendiów, jak Lis, Żakowski, Gross, Tokarczuk, Stuhr, Sierakowski, Bratkowska, Najmurek, Szczuka i inni przodownicy pióra z GWN, czy „Krytyki politycznej” (http://www.krytykapolityczna.pl/zespol-kp)… nie umieli napisać NIC na ten temat, tak jakby tego tematu W OGÓLE NIE BYŁO!!!

Jak to możliwe, czyżby nic o tym nie słyszeli lub nie mają własnego zdania?!! Czyżby tym bojowników o wolność i demokrację, wielokulturowość, różnorodność, pluralizm, itp… nagle zabrakło odwagi?!! Tak brakuje mi ich donośnego głosu, kiedy zwykli grzmieć z tych swoich wysokich trybun, udzielając nam tych swoich światłych rad i wskazując nam wszystkim dalszy kierunek Wielkiego Marszu… ku wiecznej szczęśliwości ludzkiej?

Dlaczego tylko jedna jedyna Renata Kim miała cywilna odwagę, żeby napisać jak „było i jest” i „co teraz trzeba o tym myśleć”?!!

Towarzysze, lewaki, feministki i postępowe mendialne presstytutki, itp. nie nabierajcie wody w usta!!! Nie chowajcie teraz głów w piasek, czy też do kubłów na śmieci, bo niczego tam poza samymi sobą nie odnajdziecie!!! Z godnościom unieście swoje głowy, otwórzcie wasze daleko widzące oczy,.. lewą marsz i w końcu znów pouczcie nas … „Jak teraz żyć”!!!

…..

http://wpolityce.pl/media/277405-kuriozalne-renata-kim-staje-w-obronie-cenzurowania-informacji-o-napadach-muzulmanow-na-kobiety-solidarnosc-transgraniczna

Kuriozalne! Renata Kim staje w obronie… cenzurowania informacji o napadach muzułmanów na kobiety! Solidarność transgraniczna?

Polskojęzyczna prasa niemiecka w Polsce staje w obronie swych niemieckich kolegów, którzy ocenzurowali informacje o sylwestrowych atakach muzułmanów na kobiety.

Według Renaty Kim z tygodnika „Newsweek”, która zabrała głos w radiowej Trójce, podanie z kilkudniowym opóźnieniem informacji o bandyckich napadach muzułmanów na kobiety w kilku niemieckich miastach, trzeba usprawiedliwić dobrem polityki imigracyjnej i ochroną przed prawicą.

Można tę sprawę widzieć zupełnie inaczej. Doszło do kilkudziesięciu, może kilkuset napadów na kobiety, dziennikarze bardzo starannie chcieli sprawdzić: kto dokonał tych napadów, czy ci uchodźcy, którzy przybyli do Niemiec w ubiegłym roku. Okazało się, że nie, policja nie miała takich informacji. Więc aby nie wywoływać paniki wstrzymywano się z ogłoszeniem tej informacji. Tymczasem prawica, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, wszyscy ci, którym niemiła jest obecność imigrantów i uchodźców, natychmiast wykorzystali to propagandowo i uderzyli w samą stosowność i skuteczność polityki imigracyjnej — powiedziała redaktorka z pisma Tomasza Lisa. Następnie przedstawiła się jako ofiara prawicy.

Dowiedziałam się o całej sprawie z twittów jakie otrzymywałam od zwolenników prawicy, które brzmiały mniej więcej tak: „a może by się pani wybrała do Frankfurtu (do napadów doszło w kilku miastach, ale akurat nie we Frankfurcie – przyp. red.)) i tam została zgwałcona. A może by tam pani wysłała swoją córkę. W ten sposób prawica wykorzystuje antyimigranckie nastroje.

Więc ja rozumiem każdego dziennikarza, który zastanawia się 15 razy jak podać taką informację, jak ustalić, kto tak naprawdę stoi za atakami bestialskimi, brutalnymi i okropnymi i nie do usprawiedliwienia w żaden sposób, bo wie dokładnie, jak ta informacja zostanie wykorzystana przez prawicę — dodała Kim, choć przecież media niemieckie przeprosiły za celowe opóźnianie podania informacji o napadach na kobiety. Politycy niemieccy pytają, czy nie chodzi o cenzurowanie informacji, aby nie zaszkodzić rządowi Angeli Merkel i jej imigracyjnej polityce.

Wnioski z wypowiedzi Kim łatwo każdy wyciągnie sam.
Slaw/ „polskieradio.pl”

oj tam 89.229.217.*2 godziny temu
Dziennikarze mają obowiązek rzetelnie informować a nie 15 razy się zastanawiać. Rzecznik policji podaje info.natychmiast. Jak niemiecka policja nie daje rady, to nich poprosi o pomoc Polskich kibiców.

Zdzisław 83.4.111.*2 godziny temu
Podpora Njusłika tow. Lisenki. Szczerze życzę udanej wycieczki do Kolonii.

towiem 213.238.94.*3 godziny temu
Funkcjonariuszka ma na każdy temat od razu stek fałszywych ocen, zawsze krytycznych do PiS i ich sympatyków. Broni zaciekle opinii lub wydarzeń lewacko- liberalnych. Nie zwleka ze swoimi komentarzami.

mattx 78.8.85.*2 godziny temu
Pani Kim jedna z założycielek KODu

mixer 83.6.254.*24 minuty temu
Dlatego Kim musisz wiedzieć, że normalny Polak czy Niemiec olewa niemiecka media oficjalne czyli DW, ZDF i N..week oraz Neues Deutschland też olewa na ciepło.

Zgierzanin 1 164.126.199.*godzinę temu
albo ocenzurowanie (auto) żeby przypadkiem tejże ” strasznej Prawicy” nie podpaść.Trąci to paranoją maniakalną, proponuję podjąć leczenie, ile już na nie jest za późno. Wyrazy współczucia.

Zgierzanin 164.126.199.*godzinę temu
Wnioski z tego bełkotu wynikają takie: Nie ważne są fakty i rzetelne przekazanie obiektywnej informacji, tylko oglądanie się na tzw. Prawicę i tak zmanipulowanie informacji, 15 razy się zastanawiając

…..

http://niezalezna.pl/74670-dlaczego-niemieckie-media-ukryly-informacje-o-napadach-imigrantow-na-kobiety-renata-kim-ma-swo

Dlaczego niemieckie media ukryły informację o napadach imigrantów na kobiety? Renata Kim ma swoją teorię

Już około 160 kobiet złożyło zawiadomienia o popełnieniu wobec nich w sylwestrową noc w Kolonii przestępstw seksualnych oraz rabunków. Niemiecka telewizja ZDF przyznała, że popełniła błąd przez pięć dni wiedząc o incydentach i przestępstwach, jednak nie informując o nich opinii publicznej. Mimo to niemieccy dziennikarze nadal mogą liczyć na wsparcie niektórych polskich mediów. Dziennikarka Renata Kim ma nawet swoją teorię, która tłumaczy ukrywanie przez media informacji o napadających na kobiety imigranach. – Dziennikarze [nie informując obywateli o napadach grupy ok. 1 tys. mężczyzn na kobiety – przyp. red.] bardzo starannie chcieli sprawić kto dokonał tych napadów – mówiła dziś w radiowej Trójce dziennikarka „Newsweek Polska” Renata Kim.

Dziś rano Renata Kim z „Newsweek” oraz Paweł Lisicki, redaktor naczelny „Do Rzeczy” byli gośćmi programu Komentatorzy w Trójce.

Lisicki zaczął swój komentarz o napadach w sylwestrową noc w Kolonii od stwierdzenia, że skandalicznym był fakt utajniania przez niemieckie media nie tylko napadów na kobiety przez imigrantów. Przypomnijmy, że przez pierwsze pięć dni o napadach imigrantów z krajów arabskich lub Afryki Północnej na kobiety w Niemczech, niemieccy obywatele dowiadywali się wyłącznie z mediów społecznościowych.

Można te sprawy widzieć zupełnie inaczej – stwierdziła jednak dziś podczas rozmowy w Trójce Renata kim. – Doszło do kilkudziesięciu, być może nawet kilkuset napadów na kobiety, dziennikarze bardzo starannie chcieli sprawić kto dokonał tych napadów. Czy ci uchodźcy, którzy przybyli do Niemiec w ubiegłym roku. Okazało się, że nie. Policja nie miała takich informacji. Więc aby nie wywoływać paniki, wstrzymywano się z ogłoszeniem tej informacji – tłumaczyła dziennikarka czasopisma „Newsweek”. Po czym… przeszła do krytyki bliżej nie sprecyzowanej „prawicy”. – Prawica zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, wszyscy ci, którym niemiła jest obecność imigrantów i uchodźców, natychmiast wykorzystali to [napady na kobiety w Kolonii – przyp. red.] propagandowo i uderzyli w samą skuteczność i stosowność polityki imigracyjnej – mówiła. – Rozumiem każdego dziennikarza, który zostawania się piętnaście razy, jak podać taką informację – stwierdziła Kim.

Jak dodała, „o wszystkim” dowiedziała się z twittów od przedstawicieli „prawicy”. Dziennikarka nie odpowiedziała na pytanie Lisickiego kim jest owa „prawica”.

Naczelny „Do Rzeczy” przypomniał z kolei, że same niemieckie media już przyznały się, do błędu ws. nieinformowania o przestępstwach.

– Niemiecka telewizja ZDF przyznała się, że popełniła błąd. A Pani Redaktor chce twierdzić, że oni tego błędu nie popełnili, chociaż oni się już przyznali do tego błędu. Chociaż wszyscy niemieccy analitycy twierdzą, że być może doszło do złamania reguły, i że władze wywierały nacisk na ZDF. I to nie mówią żadni „twitterowcy”, tylko to mówią poważni analitycy. A Pani Redaktor będzie szła w zaparte i twierdziła, że nic się nie stało, nie ma żadnego problemu, tylko zwariowana prawica wysyła twitty – powiedział Lisicki.

Dodajmy jeszcze, że niemiecka policja też oficjalnie przyznała, że w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1 tys. mężczyzn, „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” napadała na kobiety w samym centrum Kolonii.

koko | 09.01.2016 [15:17]
Typowe zydowskie zachowanie plujesz w twarz a zyd mowi ze deszcz pada

madzia | 08.01.2016 [07:44]
ciekawe co by paplała jakby jej jakiś dzikus wsadził brudną łąpę w majtki, pewnie: oj, nic się nie stało, nie chcę podsycać nienawiści, facepalm dziennikarka njusłika, tępa dzida, wszystko jasne

gość | 08.01.2016 [08:10]
Życzę tej „babie” żeby ją tak otoczyli „imigranci” i zabawili się z nią … ciekawe co by wtedy powiedziała ….

Dupa | 08.01.2016 [11:06]
4 dni? Tyle trwali w szoku ze ktos moze molestowac niemieckie raszple. Pisze z kursu w DE i siedza za mna te pieknosci i te syryjskie typki.

axe | 08.01.2016 [10:14]
To nie zadana teorai tylko codzienna przktyka. Dzwonisz ze sąsiad Turek baluje codzien do 3.oo przyjezdza Polizei
Turek wyzywa ich od rasistów i ….podkulaja ogon. Po kilku takich aferach miejscowi zieloni zpaodaja cie do prokurtaora jako znanego „polnische-rechtsradikale”

pstryk | 08.01.2016 [07:41]
Moja opinia Pani KIM ( może się stać Kim Dzong..) Info podawane a nie Przemilczane to duża różnica. Podaje się ogólnie nie wskazując podmiotu dla ostrzeżenia i podwyższenia czujności. ( Info o Czernobyl też przetrzymano kilka dni ). Dziennikarka zakłamuje……..

TOMEK | 08.01.2016 [07:30]
Wyjątkowo głupia albo cyniczna baba.

stjg | 08.01.2016 [07:04]
W Polsce, w przypadku takiego zdarzenia, imigranci zostali by roztarci na miazgę.

abc | 08.01.2016 [14:38]
Nie rozumiem. Czy tam (w Kolonii)były same kobiety. Gdzie byli faceci. Co się z wami Niemcy stało? A może to i dobrze. Ja myślę, że gdyby jakiś arabus zaczepił Polkę, to by 10 naszych wyskoczyło z kijami do bejsbola. Tak jak było w Sopocie, tylko wtedy nasze POparane sądy ukarały obrońców nietykalności Polki, a nie kolorowych debili.

stefanek | 08.01.2016 [06:30]
Jest tylko jedno logiczne wytłumaczenie : media światowe podobnie jak ich wiekszość rzadów jest pod władza i dyktatem żydo -masonerii światowej ( sekty satanistycznej ) -New Age i Grupy Bilderberg na czele .

Nina2 | 08.01.2016 [10:43]
To zemsta Sorosa, węgierskiego Zyda miliardera, co zorganizował tę inwazję islamu. Za rasizm i nazizm w Niemczech przed II WS. Teraz całe ich następne pokolenie będzie rasowo mieszane. I będą mieli rzezie na ulicach i Ku-Klux-Klan….

Swisspola | 08.01.2016 [06:25]
Ależ najlepiej było to widać w polskiej TV. Wiadomość o napaściach i gwałtach podano jeszcze później niż w Niemczech i to w nie wszystkich stacjach. Natomiast zdążono nakręcić i pokazać jednocześnie reklamówkę, jak to uchodźcy się asymilują w Niemczech, jak pracują i się uczą. Najohydniejsza propaganda na najlepszych wzorcach stalinowskich. No cóż, przecież rządzą nami lewacy, którymi byli zarówno Hitler jak i Stalin! Tą propagandą chciano złagodzić szok w społeczeństwie, jaki wywołają informacje o zbiorowych napadach, gwałtach i molestowaniu! Aż się ciśnie na usta, aby powiedzieć, że lewacka dzicz zaprasza do naszego domu dzicz muzułmańska! Najwyraźniej chcą nam zniszczyć nasz dom i zrobią to, jak sie na czas lewackiej dziczy wraz z dziczą muzulmanska nie pozbedziemy! Wysłać tę lewacką hołotę do ISIS, niech ich tam gwałcą i im łby ucinają. Byłby przynajmniej jakiś pożytek z tej muzułmańskiej bandy!

szlachta95 | 08.01.2016 [01:46]
Puścić tą dzicz pod jej dom. Niech ją pakują w d…(Róża) we trzech te czarnuchy i inne ciapciuchy! Strasznie bulwersujące są takie wypowiedzi, żeby pOLAK POLAKOWI wkręcał takie kłamstwa i rozprzestrzeniał to (jak ta lewacka paniusia wyżej) w kręgu medialnym siejąc ferment w społeczeństwie to jakiś ABSURD!!!

monster | 08.01.2016 [01:22]
Prosze! Dodajcie do tresci listu do europejskich politykow faktu przemilczenia niemieckich mediow na temat zmasowanej napasci Imigrantow na kobiety. Europejska opinia publiczna powinna zdawac sobie sprawe z absurdow jakich dopuszcza sie brukselska biurokracja!

tak | 08.01.2016 [01:12]
Rozpoczac kolejna serie mejli uzupelniona trescia o sytuacji mediow w Niemczech, ktora calkowicie kompromituje tych, ktorzy stawiaja zarzuty Polsce. Wszak najwiekszy rwetes podnosza Niemcy!

jerzy 12 | 08.01.2016 [01:01]
Skoro w Kolonii policji nie było, to gdzie byli (niemieccy) „wasze matki wasze tatki” że nie miał was kobiet kto bronić od arabskiej przemocy seksualnej, czyżby w Niemczech było przyzwolenie na gwałt i rabunek, ale dzisiaj się w tym „dojczlandowie” porobiło!. P.s. kilka lat temu byłem „świadkiem” zdarzenia na jednej „tankstelle” jak kibice Dortmundu bardzo hałaśliwie zachowywali się wychodząc z autokaru, podjechał tylko jeden policyjny radiowóz, w momencie zapanowała cisza, ład i porządek, pomyślałem w tedy niemiecki ordnung, i co się Niemcy z Wami stało ?, za dużo wurstu bieru czy zniewieścienie.

Witek | 08.01.2016 [00:30]
Mam właśnie przed sobą artykuł zamieszczony parę godzin temu w Die Welt przez: Wolfganga Büscher’a, Martina Lutz’a i Till- Reimera Stoldt’a. Ich zdaniem szeregowi policjanci broniąc swego dobrego imienia dementują informacje ich kierownictwa jakoby tożsamość arabskich przestępców, okradających przechodniów i napastujących seksualnie kobiety nie była znana. Większość skontrolowanych przez policję to byli przede wszystkim Syryjczycy, chociaż początkowo sądzono, że to północno-afrykańscy przybysze, ponieważ znani są w Kolonii od ponad roku z kryminalnej aktywności.

Kolońscy policjanci wylegitymowali tej nocy około 100 migrantów, część z nich wzięto na posterunek i osadzono w areszcie, części, ponad 30 postawiono zarzuty i wnioski o ukaranie. Stąd wiadomo, że to świeżo przybyli do Niemiec migranci (uchodźcy), ponieważ legitymowali się dokumentem niedawno datowanym, składającym się z kopii wniosku o azyl ze zdjęciem, wydanym przez punkt przyjmowania wniosków azylowych.

Informowano, że młodzi Arabowie zamierzali przede wszystkim okradać przechodniów, natomiast seksualne wykroczenia zdarzały się jak gdyby przy okazji. Tymczasem zdaniem policjantów było dokładnie odwrotnie, im szło o seksualną rozrywkę. Grupa mężczyzn wybierała sobie ofiarę, okrążała ją, a potem atakowała seksualnie. Natomiast kradzieże następowały niejako „przy okazji”.

Arnold Plickert, przewodniczący Związku Zawodowego Policji w Nadrenii-Westfalii uważa, że twierdzenie jakoby nic nie wskazywało na uchodźców jako sprawców owych przestępstw jest fałszem. Przecież większość legitymowała się dokumentem wydanym przez Urząd Federalny ds. Migracji (Bundesamts für Migration).

No i mając takie dokumenty w ręku, a także policyjne sześciostronicowe sprawozdanie z przebiegu zajść (2 stycznia br.) trudno jeszcze zastanawiać się dodatkowo. I co chciano jeszcze rzekomo sprawdzać?

http://www.msn.com/de-de/nachrichten/panorama/die-meisten-waren-frisch-eingereiste-asylbewerber/ar-AAguqlH?ocid=spartandhp

http://www.welt.de/politik/deutschland/article150735341/Die-meisten-waren-frisch-eingereiste-Asylbewerber.html

jerzy 12 | 08.01.2016 [01:51]
Witek – „I co chciano jeszcze rzekomo sprawdzić ?.” pani rzecznik ?, ja myślę że pani kanclerz Angela Merkel chciała sprawdzić numery butów „pielgrzymów” z bliskiego wschodu,dlatego ten raport jest opózniony, bo innego wytłumaczenia niema, poprawność polityczna i cierpliwość zwykłych ludzi w Niemczech i całej Europie powoli się kończy, mam przynajmniej taką nadzieje.

baa | 08.01.2016 [00:15]
Pomijając już politykę niemieckiej gazety pełnych gaci ze strachu, warto zatrzymać się nad wypowiedzią tej kobiety (i innych z tej samej klasy)- czy naprawdę nie ma ona (i nie tylko ona)okruszków sumienia,żeby bronić zgwałconych kobiet, nie ma żadnego współczucia dla nich, nie martwi o nieudzieloną pomoc poszkodowanym? Co to za człowiek?

Rodak | 08.01.2016 [00:15]
Ale ta dziennikarka to bezrozumna istota, bo pracuje w niemieckim wydaniu Newsweeka.

gosc | 07.01.2016 [23:59]
Ludzie, takie ataki sa bardzo czesto w roznych miastach ! Ktos wreszcie zaczal mowic jak jest i poszlo dalej. Niemcy ostatnio maja taki problem, ze prawdopodobnie sobie z nim nie poradza ! Z reszta to widac jak sobie radza! Policja ma zakaz rejestrowania przypadkow zwiazanych z emigrantami, bo statystyki by sie rozmnozyly! To co media podaly w cztery dni po , to swiadczy o skali z jaka mamy w Niemczech. Tragedia , ktora zgotowala im Merkel, a Kopacz chciala dolozyc Polakom, tyle, ze sie im nie udalo! Teraz walcza o demokracje , by emigrantow sprowadzac bez limitow ! Ludzie obudzcie sie!

Leop@rd | 07.01.2016 [23:41]
POprostu zaskoczyli uchodzcy pania Merkel i Niemcy wpadli w panike i ocenzurowano.Taka to demokracja. A pani Kim z tego zaklamanego magazynu dziekuje za wytlumaczenie w ZDF i ARD wlasnie tlumacza sie Z CENZURY doslownie z CENZURY pani KIM.

…..

Przepraszam, okazało się, że znalazł(a) się jeszcze jedna/jeden obrońca/obrończyni uciśnionych „uchodźców pani/pan? Magdalena Środa… Oto jej/jego wersja…

…..

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/277605-sroda-w-kontekscie-sylwestrowych-wydarzen-w-niemczech-wskazuje-na-prawdzie-zagrozenie-dla-kobiet-to-polscy-kibole

Środa w kontekście sylwestrowych wydarzeń w Niemczech wskazuje na prawdzie zagrożenie dla kobiet. To… polscy „kibole”!

Lewicowe narracje, które starają się odnaleźć w kontekście sylwestrowych wydarzeń w niemieckich miastach, gdzie ofiarami natarczywych imigrantów padły Niemki, stają się coraz bardziej kuriozalne. Czołowa feministka prof. Magdalena Środa twierdzi, że większym zagrożeniem dla kobiet, niż molestujący przybysze z Bliskiego Wschodu są… polscy „kibole”.

Prof. Środa, komentując w rozmowie z „Super Expressem” zdarzenia, do których doszło w sylwestrową noc m.in. w Kolonii i Hamburgu, przekonuje, że do napaści seksualnych na niemieckie kobiety doszło ze względu na tradycję patriarchalną.

Mało kto zauważył, że sprawcami byli przede wszystkim mężczyźni, a nie tylko „uchodźcy” — mówi w charakterystycznym dla siebie tonie feministka.

Środa uważa, że cywilizacja europejska przewyższa cywilizację islamu, m.in. dlatego, że jest bardziej… genderowa. To jednak nie koniec. Feministka zestawia wydarzenia w Niemczech z polskimi „kibolami”, w których upatruje prawdziwego zagrożenia.

Dla tej sytuacji w Niemczech nie ma żadnych usprawiedliwień. Trzeba jednak zastanowić się, jak zachowują się np. nasi kibole. Przecież to też potężne zagrożenie dla porządku publicznego! Każda grupa mężczyzn, którzy myślą, że są panami świata, jest zagrożeniem dla innych, dla kobiet czy pokoju. Tym bardziej, im bardziej hołdują oni „tradycji”, zgodnie z którą mężczyzna „może więcej”, „musi się wyszumieć”, „agresja to jego naturalna cecha” etc. — przestrzega.

Na uwagę dotyczącą cenzury, do jakiej doszło w niemieckich mediach, wymijająco odpowiada, że autocenzura wśród dziennikarzy jest zjawiskiem powszechnym.

Zaznacza też, że jest przeciwna budowaniu meczetów, bo jej zdaniem, religia jest głównym zarzewiem konfliktów”. Trzeba dążyć do laickiego świata, tylko on zagwarantuje pokój i bezpieczeństwo — przekonuje.

A wydawało się, że trudno będzie przebić kuriozalne wypowiedzi Renaty Kim…

ZOBACZ TEŻ: Kuriozalne! Renata Kim staje w obronie… cenzurowania informacji o napadach muzułmanów na kobiety! Solidarność transgraniczna?

lap/”Super Express”

gosc 77.253.178.*za godzinę
Polscy kibole, to patrioci, nasze dobro narodowe w nich nadzieja, jesli PIS przyjmie poganiaczy koz !!!!!

Robert1701 83.6.65.*za godzinę
Nie pokazujcie tej klempy bo mnie mdli. Min oświaty A Zalewska powinna zrobić audyt tytułów prof .Mowa o Niesiole Środzie Hartmanie. Przykład doktorat Andy Rotenberg dyr. Zachęty wylać babę na zbity pysk

Zniesmaczony 83.26.44.*za godzinę
Czy ty babsztylu posiadasz coś takiego jak lustro ,kiedy łeb czesałaś .

Helena Barska @Helena Barskaza godzinę
Dom w którym mieszka pani Środa winien być sprawdzianem jej narracji. Zaprosić muzułmanów do jej domu. Eksperyment byłby tego potwierdzeniem.

ILA 79.191.164.*za godzinę
JAK TO SIĘ DZIEJE, ŻE TAKI ,,POTENCJAŁ” INTELEKTUALNY ZOSTAJE PROFESOREM ?????!!!!!

Rodak 88.156.44.*za godzinę
Ta lewacka z…ra może kibicom, patriotom buty czyścić, a nie ich obrażać.

Adam 83.26.44.*za godzinę
To ohydne babsko środa nadje się tylko do utylizacji.

Arek 46.205.240.*za godzinę
Jeszcze będzie wolała kiboli na pomoc rżnięta przez araba.

Kasia @Kasiaza godzinę
Czekałam na reakcje polskich starych duuup czyli feministek! Pewnie żąłuje ż e jej tam nie było mialaby czyste ubogacenie na jakie czekają ona i jej wspóltowarzyszki pozbawione mężczyz u swego boku na co dzień.Powinni ją podrzucic na te sylwestrowe noce do miejsc gdzie doszło do tych makabrycznych wydarzeń. Pani profesor uratowałaby kilka moze naście młodych dziewcząt niemieckich przed traumą… a sama by się ubogaciła. I nawet dziennikarze zastosowaliby autocenzurę tę w wydaniu pani profesorki!!! Co za wstyd,co za hańba że takie babsko głosi te obrzydliwe teorie…

krycha 95.40.33.*za godzinę
Rzucić tego babsztyla w tłum uchodzców a wszyscy uciekna przed babsztylem.

Heretyk 83.4.76.*za 42 minuty
Przeca to nie kobita, ino gender… Z wrony słowika nie zrobimy. Trza by ją wysłać na jaką operancję jak tą Bęgowskiego… sorki Grodzkom

Damian 87.206.192.za 41 minut
hahaha Środa co Ty ćpasz? Przestań głupoty pierolić na temat ”kiboli” OLE! TO MY KIBOLE! AVE MOTOR !

…..

A teraz to czego wszystkie postępowe lewaki nie „umieją” ani zobaczyć ani zrozumieć:

…..


Plac przed Dworcem Głownym w Kolonii, gdzie w sylwestrowy wieczór doszło do gwałtów., fot. Wikipedia

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/gwalty-w-kolonii-to-poczatek-konca-epoki-merkel/2dvvmp

Gwałty w Kolonii to początek końca epoki Merkel

Krzysztof Rak ekspert Ośrodka Analiz Strategicznych

Sylwestrowe wydarzenia w Kolonii świadczą o tym, że wskutek kryzysu migracyjnego RFN nabiera cech państwa teoretycznego. Sprawdza się stara zasada wymyślona przez samych Niemców. Jeśli państwo rezygnuje z monopolu na przemoc, to przemoc zaczynają wykorzystywać inni. Współodpowiedzialność za to zaniechanie spada na kanclerz Angelę Merkel.

Mieszkańcy Kolonii słyną z uprzejmości, gościnności i tolerancji. Lubią podkreślać, że swoją otwartością i życzliwością różnią się od innych Niemców, szczególnie tych z północy. Dlatego obcokrajowcy i emigranci czuli się tam bardzo dobrze. Kolonia był uważana za przykład udanej wielokulturowości. Wiem coś o tym, bo spędziłem w tym mieście wiele miesięcy. Dzięki Kolończykom – bardzo przyjemnych miesięcy. Z pewną dozą przesady powiem, że czułem się tam jak w domu.

Dlatego w pierwszej chwili, nie potrafiłem uwierzyć w to, co wydarzyło się w Sylwestra na dobrze znanym mi placu w samym centrum miasta pomiędzy Dworcem Głównym a słynną katedrą. Jeszcze bardziej zdziwiły mnie szczegóły tych zajść. Otóż około 1000 młodych mężczyzn w ciągu kilku godzin popełniło ponad sto przestępstw, w większości na tle seksualnym i prawdopodobnie kilka gwałtów. Działo się to –i to jest chyba najbardziej wstrząsające- przy bierności ok. 140 funkcjonariuszy policji. Nikt nie został bowiem zatrzymany na gorącym uczynku. Co więcej, policja twierdzi, że będzie bardzo trudno komukolwiek postawić zarzuty.

Gdy byłem w Kolonii w drugiej połowie lat. 90. ubiegłego wieku raz miałem styczność z władzą. Podnajmowałem pokój w domku z ogródkiem. Pewnego razu pod nieobecność gospodarza zapukał policjant. Z marsową miną polecił mi, ażebym przekazał właścicielowi posesji, że kawałek krzaczka z ogródka wychodzi przez płot na chodnik. Kazał natychmiast zrobić z tym porządek. Gdy potem śmiejąc się opowiedziałem o tym mojemu gospodarzowi, ten ku mojemu zaskoczeniu szybciutko pobiegł do garażu, wziął nożyce i obciął wystające gałązki. – Porządek musi być, jak bym tego nie zrobił, to za kilka dni dostałbym mandat -usłyszałem wytłumaczenie. Wtedy zrozumiałem, że w Nadrenii z policją nie ma żartów.

Coś więc musiało się zmienić w ciągu tych ostatnich kilkunastu lat. Co?

Państwo niemieckie przestało wypełniać najbardziej elementarną funkcję, jaką jest zapewnienie bezpieczeństwa swoim obywatelom. Winę za to ponoszą przede wszystkim niemieckie elity polityczne, które przyzwalają na to, aby pewna kategoria osób, wywodząca się z kręgów emigrancko-uchodźczych, mogła bezkarnie dokonywać przestępstw. No bo trudno jest inaczej zrozumieć zachowanie nadburmistrz Kolonii Henrietty Reker, która, wzywając kobiety do zmiany wzorca zachowań, pośrednio obarczyła je winą za to co się stało. Kontekstem tych wydarzeń jest oczywiście polityka migracyjna kanclerz Angeli Merkel, która cały czas publicznie przekonuje, że azylanci nie mają negatywnego wpływu na bezpieczeństwo RFN i jej obywateli.

Sylwestrowe wydarzenia w Kolonii i innych miastach Niemiec z pewnością mieć będą konsekwencje. Jeśli dzisiejsza elita polityczna nie zdecyduje się na zmianę dotychczasowego podejścia do imigrantów, to wyda na siebie wyrok. Nawet najbardziej poprawni politycznie Niemcy nie będą godzić się na bezczynność państwa w obliczu zagrożenia ich zdrowia i życia. Po prostu wymienią elity, na takie, które będą chciały zaprowadzić porządek, bo „Ordnung muss sein!”

Ta zmiana nie dokona się gwałtownie, ponieważ jej podstawowym warunkiem jest przekształcenie społecznej świadomości Niemców. Niestety, będzie ona dla nas niekorzystna. Republika Federalna Niemiec zatraci dotychczasowe cechy liberalnego mocarstwa cywilnego (Zivilmacht). Jej polityka będzie bardziej asertywna i egoistyczna, po prostu silniej zorientowana na realizację interesów narodowych. A to otworzy pole dla nowych konfliktów. Wiele wskazuje na to, że zatęsknimy jeszcze za czasami kanclerz Angeli Merkel.

~kermit23 : I tu się piszący ten artykuł myli nikt nie będzie tęsknił za rządami A.Merkel bo to ona sama do tego się przyczyniła gdyż kiedyś było tak że tolerancja tolerancją ale porządek musi być,i był sam to widziałem ale to właśnie ona przeszła z tolerancją na model Szwedzki tolerancja bez granic i karanie wszystkich nagłaśniających problem z imigrantami pod płaszczykiem mowy nienawiści i nie rozumiem że rząd Niemiec dysponując różnymi służbami na pewno posiadając raporty dotyczące tego co się może stać nie zauważyli że w końcu ludzie powiedzą dość i zaczną popierać prawicę,to było jasne jak słońce a mimo tego brnęli w to dalej jak ślepcy.Już od dawna było tego widać sygnały i albo je zignorowali albo zrobili to celowo,tylko dla czego?

~trzeba użyć wojska do ~Z DE: Wywiozą na lotnisko i dokąd go wyślą, jak nie ma dokumentów (wyrzucił je przed wjazdem do UE) i nie wiadomo skąd pochodzi. Niemcy nie mają dokąd deportować tej dziczy, dlatego chcą ją upchnąć po całej Europie, w tym też Polsce. A Polska dokąd miałaby deportować tych przydzielonych imigrantów, jak zostali przysłani z Niemiec? Nasi zachodni sąsiedzi ich nie przyjmą z powrotem. Plan osiedlenia muzułmanów w Europie jest taki, że już nigdy się ich nie pozbędziemy a oni bezpowrotnie zmienią nasze życie na gorsze. Zamkną nas w domach bo strach będzie wyjść nawet w ciągu dnia. Tylko wojsko i policja z ostrą bronią może zaprowadzić porządek.

~Baca : Napście na kobiety w tym samym czasie i w różch miejscach Europy to zorganizowana akcja terorystyczna świadcząca o prowokacji. Te działania dały lepsze rezultaty niż strzelanie i podkadanie bomb. Warto się zastanowić kto za tym stoi i kto ma z tego korzyści (a może to nie IsiS jest inspiratorem?). To były działania przestępcze inspirowane przez jeden ośrodek decyzyjny i prowadzące do destabilizacji Europy – cel osiągnięty. Pytanie co dalej? Dla mnie zmiany w Afryce Północnej, to ciąg zdarzeń posiadający od 4 lat logiczne następstwa. Amerykanie to zainspirowali ale obecnie to nie oni grają tu pierwsze skrzypce. Pytanie – kto na tym zarabia lub ma korzyści polityczne?

~jool : tu nie chodzi o A. Merkel, tutaj chodzi o cały system, który zakłamuje rzeczywistość. system, który zmusza całe narody, wbrew i8ch woli do postępowania wg. chorej ideologii. ten eksperyment się nie udał, podobnie jak komunizm – przyniósł więcej strat i spowodował więcej dramatów niż jego twórcy mogli sobie wyobrazić. być może nie jest jeszcze za późno, ale trzeba mieć odwagę powiedzieć, ze popełniło się błąd. chyba, ze wzięło się za to pieniądze, wówczas nie ma o czym mówić, trza iść w zaparte.

~no merci : Po wydarzeniach w Kolonii, Hamburgu, w Salzburgu i ponoć nawet w Helsinkach, a wcześniej jeszcze gorszych wydarzeniach w Paryżu panią Merkel czeka dużo pracy. Bo jak teraz wytłumaczyć większości ludzi w tym i mnie, że imigranci nie stanowią zagrożenia dla bezpieczeństwa kraju. O ile zamachy w Paryżu być może nie były dziełem uchodźców to gwałty w Kolonii już tak. Rozumiem że uchodźcom trzeba pomóc ale wiekszość z nich to samotni młodzi mężczyźni, którzy powinni walczyć o swój kraj. Tłumaczenie że oni nie wiedzieli, że tak nie wolno, albo że nasze kobiety same są sobie winne jest chyba niedorzeczne. Jest po prostu zaburzona równowaga mężczyzn i kobiet. Ci islamscy bandyci którzy zostaną złapani na chociażby pomocy w tym czymś powinni wrócić tam skąd wrócili. Powinni poczuć że tu nie ma dla nich miejsca, a islamski szariat się u nas nie przyjmie. Oczekujemy że „zero tolerancji” zostanie wprowadzone w praktyce.

~Polcop : >>Niestety, będzie ona dla nas niekorzystna. Republika Federalna Niemiec zatraci dotychczasowe cechy liberalnego mocarstwa cywilnego (Zivilmacht). Jej polityka będzie bardziej asertywna i egoistyczna, po prostu silniej zorientowana na realizację interesów narodowych. A to otworzy pole dla nowych konfliktów. Wiele wskazuje na to, że zatęsknimy jeszcze za czasami kanclerz Angeli Merkel. <<GLUPSZEGO KOMENTARZA JAK SLOWO DAJE JESZCZE NIE SLYSZALEM!!! Dlaczego mamy tesknic za Niemcami i Merkel??? Za ich polityka wyzysku i ponizania Polski na arenie miedzynarodowej??? Dzieki ich „dobrotliwosci” zafundowali nam Nordstream i upadek calego polskiego przemyslu! Ich stocznie maja sie swietnie a nasze upadly!!! Tak podziekowali krajowi ktory zapoczatkowal cala przemiane w EUROPIE!!! Wykupili cale media i puscili w niej cala swoja propagande ala Goebbels!!! Dali pare euro na budowe drog i autostrad ktore nijak sie nie maja do naszego majatku narodowego ktory wykupili za bezcen!!! Teraz na dodatek Merkel chce nam wpuscic do naszego pieknego kraju hordy terrorystow, nierobow, gwalcicieli i oglupionych islamem oszolomow !!! I za tym mamy my Polacy tesknic????

~aga : Dziwne, że szanowne feministki od pewnego czasu milczą. Jeszcze niedawno pełno ich było w telewizji, darły japy gdzie się dało i o czym się dało. Organizowały na wpół rozebrane marsze, krzyczały głośno, że nawet jak są rozebrane to wolno ich tknąć nawet palcem. Ustawa antyprzemocowa, unijna zresztą, wywołująca gorące dyskusje i mająca tak wielu zaciekłych obrońców wśród „elit”. A teraz gwałty na ulicach, a co najmniej obmacywanie damskich kroczy. I nic, cisza. Feministki milczą, obrońcy ustawy antyprzemocowej milczą. Zmowa jakaś czy co ? Czy to było tylko poprawne politycznie darcie gęby. Właśnie teraz feministki i obrońcy uciśnionych od przemocy powinni być bardzo aktywni, a tu cicho sza. Natomiast teraz drą japy, że w Polsce zagrożona jest demokracja. A co się dzieje na zachodzie ? Gdzie ich demokracja, jak kobiety boją się wyjść na ulice ? Kolorowi mężczyźni rządzą na ulicach i dokonują bezkarnie przestępstw znęcając się nad słabszymi. A policja udaje, że nie widzi, a media udają, że nie słyszą, a politycy udają, że nie wiedzą ….

~Herman G. : Wszystko to racja, tyle tylko, że Niemiaszki same z siebie nie zmienią rządzących, bo dla nich Befehl ist Befehl w tym sensie, że jak im co kto każe, to tak będą robić. Podczas wojny nienawidzili i gazowali Żydów, bo im kazał Adolf, po wojnie zaczęli ich kochać. Gdyby pojawił się u nich nowy Adolf i kazał robić coś przeciwnego – natychmiast by go usłuchali. Tak że ci dzielni Niemcy może by i zaczęli lać islamską dzicz, ale nikt im nie każe, więc tego nie zrobią, będą patrzeć się bezczynnie jak muslimy gwałcą ich matki, żony, córki. Niemiecka prawica? W NPD agent na agencie siedzi i agentem pogania. Pegida? Wolne żarty, będą tylko nieśmiało demonstrować i gdy pierwszy lepszy gliniarz każe się takiej demonstracji rozejść, to wszyscy grzecznie się rozejdą. Befehl ist Befehl.

~z niemiec… :
Niemiecka ulica mówi dość! Służby zawiodły, ludzi sami rozprawią się z imigrantami

Ani kanclerz Angela Merkel, ani nikt z rządu, w dalszym ciągu oficjalnie nie przyznali się do błędu w sprawie niemieckiej polityki imigracyjnej. Nie padło też słowo „przepraszam” za ostatnie wydarzenia. Jednak problem z imigrantami zaczyna być dostrzegalny przez niemiecką ulicę. Coraz więcej informacji ujawniają także skompromitowane media, które do tej pory ze względu na poprawność polityczną wszelkie problemy z tzw. „uchodźcami” zamiatały pod dywan.

Na światło dzienne wychodzą kolejne sprawy, które ukazują prawdziwe oblicze zagrożenia, jakie na Niemcy, ale także na całą Europę, sprowadziła Angela Merkel, zapraszając bez ograniczeń imigrantów.

Jak wynika z wielu komentarzy prasowych, prawdziwy powód „dobrego niemieckiego serca wobec uciekinierów”, to czysta ekonomiczna kalkulacja, która po prostu wymknęła się spod kontroli. Coraz odważniej niemieccy ekonomiści szczerze przyznają, że kraj jak nigdy potrzebuje imigrantów, aby utrzymać wzrost gospodarczy i zniwelować ujemny przyrost demograficzny. Mówili o tym np. uznani eksperci ds. ekonomii, naukowcy w tej dziedzinie i politycy, którzy w lipcu tego roku zebrali się na sympozjum gospodarczym w Szlezwiku Holsztynie. Tam także podły słowa: „Tak, Niemcy potrzebują uchodźców – potrzebują ich, aby za kilka, a nawet kilkadziesiąt lat utrzymać obecne tempo wzrostu gospodarczego”. Profesorowie Hans-Joachim Grote i Ruediger Soltwedel przyznali wprost, że w 2025 roku w Szlezwiku Holsztynie oraz w Hamburgu każda osoba pracująca będzie musiała utrzymać jednego rencistę. – Uchodźcy są dla nas ogromną szansą, aby ten deficyt uzupełnić – szczerze powiedział Grote. Takie samo zdanie ma prezydent Izby Gospodarczo-Handlowej w Berlinie Stephen Schwarz, który jednak otwarcie zastrzega, że pozostać w Niemczech mogliby tylko ci, którzy będą pracować. Dołóżmy głos polityków, którzy jeszcze kilka miesięcy temu zapewniali, że uchodźcy są niezbędni, a dzisiaj żądają zaostrzenia prawa imigracyjnego i możliwości szybszego ich wydalania. Szef SPD Sigmar Gabriel, który w lipcu zapewniał, że rocznie Niemcy są w stanie wchłonąć i wręcz potrzebują od 300 do 400 tysięcy uchodźców, dzisiaj – gdy okazało się, iż sytuacja przerosła nawet niemieckie możliwości – jest pierwszy, który zamierza szybko wyrzucać uchodźców z kraju.

Okazuje się, że nie tylko media, ale także policja w sprawie uchodźców kłamała. Na jaw wychodzą historie, w które trudno uwierzyć zwykłemu obywatelowi. Policja w Kolonii wiedziała o atakach na dworcu kolejowym, ale wolała te informacje ukryć. Mało tego, z wielu wewnętrznych raportów wynika, że organa ścigania od początku doskonale wiedziały, że za atakami na kobiety stoję „uchodźcy”, którzy przybyli do Niemiec w ostatnim czasie. To nie wszystko, co próbowała ukryć policja, bowiem – jak wynika z innych wewnętrznych raportów – w czasie policyjnych interwencji wielokrotnie dochodziło do obrażania czynnego i prób ataków na tle seksualnym na policjantki. Czyli policja znała problem już wcześniej. Teraz wszyscy – no może jeszcze nie wszyscy – pytają, dlaczego informacje te były ocenzurowane? Narastają wątpliwości, czy władza rzeczywiście postępuje z obywatelami rzetelnie i szczerze? O tym mówi niemiecka ulica.

Angela Merkel owszem, ostro potępiła ataki na kobiety i oznajmiła, że należy się im przeciwstawić z całą mocą, ale zaraz dodała, że konieczna jest dyskusja o kulturze współżycia. Ciekawe, czy kanclerz zmieni zdanie, gdy przeczyta najnowsze sondaże przeprowadzone wśród swoich obywateli na temat tego, co należy przedsięwziąć wobec uchodźców, aby zapobiec takim zajściom kryminalnym, do jakich doszło w sylwestrową noc. Otóż aż 88 procent badanych uznało, że islamskim uchodźcom podejrzanym o skłonności do bandytyzmu należy zakazać udziału w jakichkolwiek zgromadzeniach. Ponadto 87 procent Niemców opowiada się za natychmiastowym odbieraniem niemieckiego obywatelstwa wszystkim, którzy gdziekolwiek współpracowali z podejrzanymi o terroryzm. Jeszcze ostrzej reagują wszelkie portale społecznościowe, gdzie na polityce rządu niemieckiego obywatele nie zostawiają suchej nitki. Niemcy się budzą, czego dowodem jest nieznanym tutaj fenomenem oddolnej organizacji samoobrony. W Duesseldorfie mieszkańcy widząc, że policja ich oszukuje i nie jest w stanie obronić przed agresywnymi uchodźcami, skrzyknęli się na Facebooku i założyli coś w rodzaju obywatelskiej policji. Ta grupa już liczy ponad cztery tysiące osób. Ich główny cel to prowadzenie wszędzie tam, gdzie może wystąpić zagrożenie, cywilnych partoli, aby reagować zanim dojdzie do jakiegokolwiek ataku agresywnych islamistów. Oczywiście miejscowa policja wyraża swój niepokój takimi inicjatywami, twierdząc, że jest to zajęcie zbyt niebezpieczne i takimi działaniami powinny się zajmować odpowiednie służby. Problem leży jednak w tym, że te wszystkie służby, wraz z niemieckimi mediami, całkowicie zawiodły i dlatego inicjatywę przejmują obywatele. Nie wiadomo, jak szeroko zostanie rozpropagowana akcja z Duesseldorfu, ale już o podobnych inicjatywach mówią w sieci inne miasta niemieckie.

Dużo się mówiło – także w Polsce – o tym, że niemieccy mężczyźni powinni bronić swoich, ale także wszystkich innych kobiet, a tego nie czynili. Padały słowa o tchórzostwie. Należy jednak oddać prawdę, że próby cywilnej obrony kobiecej czci jednak były. Okazuje się, że gdyby nie interwencja – i to zarówno w Kolonii jak i w Hamburgu – właśnie niemieckich mężczyzn, to zajścia skończyłyby się jeszcze bardziej tragicznie. Policyjne raporty mówią o tym, że w wielu przypadkach sytuacja mogłaby być poważniejsza, ale na szczęście w obronie kobiet stanęli niemieccy mężczyźni.

~Iv do ~z niemiec…: Moim zdaniem dla Niemiec już jest za późno, obudzili się z ręką w nocniku. To co teraz próbują robić, to już środki dorażne na chwilowe zaleczenie, a nie na pozbycie się problemu. Jedyna rada dla Polski, to zaostrzyć ochronę granic.

Ja tylko cały czas nie mogę wyjść z szoku, nie tyle po zajściach w Kolonii, bo te mnie nie zaskoczyły (to było do przewidzenia, że w końcu do czegoś podobnego dojdzie), ale z powodu „otępienia” Niemców. Nie wiem, jak propaganda może wyprać do tego stopnia narodowi mózg. Polakom też polskojezyczne media próbowały prać w podobny sposob mózgi, ale wchodząc choćby na różne fora, widać było (od samego początku nasilonej pro-imigranckiej propagandy), że to się kompletnie nie udaje. Nie wiem, czy to przez inną mentalność, czy polska przekorę, ale Polacy takiej sieczki z mózgu w sprawie imigrantów nie dali sobie zrobić.

Co najgorsze, wielu mądrych ludzi mówiło, że ten niekontrolowany napływ imigrantów źle się skończy i kiedyś to wszystko rypnie. Kiedy Orban mówił o tym i o konieczności obrony granic UE przed napływem imigrantów, to lewackie media psy na nim wieszały, oskarżano go o ksenofobię i rasizm. Wytykano mu proputinizm, jakby to miało cokolwiek do rzeczy w sprawie walących drzwiami i oknami nielegalnych imigrantów do Europy.

Tymczasem choćby na youtube było mnóstwo szokującyh filmików, pokazujących tych biednych „uchodźców” i ich zachowanie. A równolegle w oficjalnych mediach pokazywano jakieś słodkawo-gorzkie zdjęcia imigrantów, najczęściej kobiet z dziećmi i rozwodzono się nad ciężkim losem „uchodźców” i fatalnych warunkach, w jakich muszą żyć w obozach dla uchodźców w Europie.

Węgrzy bronili Europe przed zalewem nielegalnych imigrantów, to oskarżano ich o to, że żle tych imigrantow traktują.

Czasem, słuchając, oglądając i czytając doniesienia tych „oficjalnych” mediów czułam się jakbym żyła w jakimś świecie zupełnego absurdu. Pytam, jak można dać się tak ogłupiać i ogłupić!?

~Iv do ~taka prawda: Ja nie mówię i pisze o politykach, bo już od dawna mam o nich ustalone zdanie, a wyrażać go tu nie będę, bo nie lubię przeklinać:)

Ja mówię o propagandzie i zwykłych ludziach. Jak tylko ktoś ma dostęp do internetu, to bez żadnego problemu mógł zauważyć ogromny dysonans między tym, co mówią „oficjalne” media, a co pokazują np. media społecznościowe, czy kanały typu youtube. Te filmiki kręcone przez ludzi spoza „oficjalnych” mediów, czasem telefonami komórkowymi.

W oficjalnych mediach widzę zdjęcie jakiejś imigranckiej rodziny z dziećmi, albo kobiety imigrantki z dziećmi, albo martwego dziecka wyrzuconego na brzeg. Tymczasem na filmikach np. na youtube oglądam tysiące młodych, agresywnych, dobrze ubranych byków, często ze smartfonami w ręku, szturmujących granice UE. Obrzucajacych pociągi kamieniami, agresywnie zachowujących sie wobec służb porządkowych, itp. Albo zdjęcia czy filmiki pokazujące miejsca w których obozowali ci biedni „uchodźcy”. Kompletny szok.

Przecież nie może być dwóch tak różnych prawd, dotyczących tego samego zjawiska.

A Niemcy albo spali, albo łykali jak pelikany tę prawdę z oficjalnych mediów. Dziś jak otępiali powtarzają, że nie dowierzali w „prawicową propagandę” o imigrantach, ale w końcu przejrzeli na oczy… za późno…

~Iv do ~Iv: Polacy (w stanowczej większości) nie dali się nabrać na tę proimigrancką propagandę medialną. Przecież były nawet takie sytuacje, że niektóre media wyłączały możliwość komentowania pod artykułami o „biednych i nieszczęśliwych” imigrantach, gdyż komentujący zbyt dobitnie dawali do zrozumienia, co o tym wszystkim myślą:)

Był ostry wiekszościowy sprzeciw co narzucanych nam przez Berlin i Brukselę kwot imigrantów, ba w ogóle był sprzeciw co do przyjmowania imigrantów obcych nam kulturowo i mentalnie. Polacy pisali i mówili: kobiety, dzieci, staruszków owszem, ale dla tych młodych byków stanowcze NIE.

A Niemcy (politycy i media) wyzywałi Polakow (jak wcześniej Orbana) od ksenofobów i rasistów, a nawet nazistów.

~UWAGA : UWAGA, jeśli Europa zachodnia nie odeśle, swoich”gości” tam skąd przybyli, to narastające sflustrowanie tychże osobników na niedostateczne warunki bytowe. Czyli mały socjal, małe mieszkanie, brak BMW dla każdego, o braku meczetów nie wspomnę. Doprowadzi do właściwych zachowań, tychże przybyszów; czyli zmasowane grabieże, gwałty, i w ogulę totalna demolka na ulicach, czyli to co lubią Jak się niemiaszki, szwedziki i.t.p. nie obudzą za wczas, to będzie kolejny exodus, będą prosić o pobyt Polskę, Węgry, a może i Putina, o pobyt. Może u nas biednie ale bezpiecznie.

~Waxxrrus : Ok, Policja niemiecka dała ciała, bo bała się przekroczenia granicy politycznej poprawności. Zresztą nie było rozkazu, a tam Befell ist Befell! Ale moje pytanie brzmi. Gdzie byli wtedy niemieccy mężczyźni, gdzie słynni wojownicy germańscy, którzy przed 2 tysiącami lat pokonali 3 legiony rzymskie pod wodzą Warrusa? Gdzie zwykłe męskie odruchy chronienia kobiet, własnych kobiet. Czy też w imię durnej politycznej poprawności pozostawili je same? Toż to cywilizacyjni kastraci, a nie mężczyźni. Też znam ten plac, bywałem wielokrotnie i jest to dla mnie nie do ogarnięcia. U nas min. 100 islamistów za takie czyny leżałoby w kałużach krwi.

~Hans Klos : Prawda jak oliwa, dopiero powoli na wierzch wyplywa … Wg ostatnich informacji, seksualne ekscesy i rabunki wydarzyly sie w noc sylwestrowa w 12 (dwunastu) niemieckich miastach, z reguly w podobnym scenariuszu tzn. metoda „na sztuczny tlok” … Byla to niewatpliwie zorganizowana akcja, stanowiaca swoiste „podziekowanie” tej muzulmanskiej dziczy za przygarniecie ich na lono cywilizowanego swiata, i i cala pewnoscia nie jest to koniec tych podziekowan … Makrele, sprowadz w biezacym roku nie milion a dwa miliony tych milusinskich egzemplarzy do Niemiec, a tym samym czasie zostanie wydalonych kilkadziesiat sztuk, zeby bylo widac, iz niemiecki rzad pracuje „pelna para” nad ustabilizowaniem sytuacji …

~Możemy teraz zweryfikować to o czym mówili zwykli ludzie : Pozwolę sobie załączyć wpis kogoś o pseudonimie Arab, z dnia 3 Września 2015: „Problem polega na tym, że naprzeciw dzikiego i agresywnego arabskiego wojownika staje dziś elokwentny Europejczyk, ubrany jedynie w pancerz dobrych manier. Europejczyk bardziej martwi się o swoje wydumane ideały, niż o to, że za chwilę zostanie rozerwany na strzępy. Uchodźcy? Jacy uchodźcy? To przede wszystkim przebrana po cywilnemu armia. Uchodźców jest tam niewielu – matki, dzieci w niewielkiej ilości zostały wystawione na pokaz – dla zmylenia, dla ochrony głównej kolumny. Ta armia wie i wie to na pewno, że Europa jest ich własnością. Ktoś, kto nie zgadza się na przybycie najeźdźców, natychmiast nazywany jest hejterem. Niezgoda na przybycie agresywnej nacji nazywana jest mową nienawiści. Idioci wierzą, że zastępy tych młodych byków będą pracować na nasze emerytury. Durni nie rozumieją, że ich determinacja wielokrotnie góruje nad naszą – musimy przegrać!

…..

Jutro dalszy ciąg anatomii upadku osób i idei, oparty na przykładach z życia wziętych…

 

36 thoughts on “246 Upadek 2, czyli jak toną „demokratyczne Niemcy”, a za nimi cała „postępowa” Jewropa, ciągnąc swoje jelita mendialne na dno ich wspólnego poprawnie politycznego szamba 01

 1. Atak Snajpera 6 godzin temu (edytowany)
  Jest duże prawdopodobieństwo że ci wmuszeni imigranci ekonomiczni poprostu szybko czmychną do Szwecji czy z powrotem do Niemiec. Żaden leniwy muslim nie będzie zapierdalał 200 godzin w miesiącu za 300 euro 😉 Zasiłki w Polsce również są symboliczne aby utrzymać się na powierzchni. Zobaczcie co zrobili syryjczycy sprowadzeni przez fundacje Estery jakiś czas temu. Chyba z 90% czmychneło po 2/3 tygodniach dalej do Niemiec. Tak naprawdę jedyną naszą skuteczną obroną jest sytuacja ekonomiczna w kraju. Po za tym imigranci w pewnych miastach (patrz Poznań) będą musieli liczyć się z tym że będą mieli regularnie obijane mordy.

  Polubienie

  • UWAGA!!! PIS ZDRADZA POLAKÓW!!! PODAJ DALEJ!!!

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/polska-przyjmie-imigrantow-szef-mswia-odpowiedzial-na-interpelacje-posla-kukiz15-

   Polska przyjmie imigrantów. Szef MSWiA odpowiedział na interpelację posła Kukiz’15
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Niedziela, 10 stycznia 2016 o godz. 19:07:33

   Poseł klubu Kukiz’15 i prezes partii Ruch Narodowy, Robert Winnicki, zwrócił się 15 grudnia do ministra spraw wewnętrznych i administracji z interpelacją. Parlamentarzysta pytał szefa resortu o stanowisko Rady Ministrów w kwestii przyjęcia przez Polskę imigrantów z krajów islamskich. W odpowiedzi z ministerstwa Winnicki dowiedział się, że mimo zastrzeżeń rząd PiS musi utrzymać w mocy decyzję rządu Ewy Kopacz. Mamy przyjąć osoby, które można zintegrować ze społeczeństwem, tj. chrześcijan.

   Na wstępie pisma z ministerstwa, jakie otrzymał poseł Robert Winnicki czytamy, że rząd RP ma zastrzeżenia co do przyjętego za zgodą poprzedniej ekipy unijnego planu relokacji „uchodźców”.

   „Rząd RP jest świadomy dotychczasowych zobowiązań podjętych na forum UE, pomimo zasadniczych zastrzeżeń co do stosowania automatyzmu zarówno w odniesieniu do relokacji uchodźców, jaki i do przesiedleń” – czytamy na początku tekstu odpowiedzi na interpelację. Mimo tego obecna ekipa rządząca sprowadzi do Polski imigrantów.

   „Rząd RP, mając na uwadze skutki prawne, społeczne i organizacyjne, dokonał analizy możliwości zmiany stanu prawnego w zakresie realizacji przyjętych przez Polskę zobowiązań. Z przedmiotowej analizy wynika, że brak jest możliwości prawnych odstąpienia od przyjętych zobowiązań. Z uwagi na powyższe, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji podejmuje wstępne przygotowania do ewentualnego uczestnictwa w programach przesiedleń i realokacji w latach 2016-2017” – informuje pismo z MSWiA.

   „ (…) istnieje możliwość odmowy relokacji wnioskodawcy, w przypadku wystąpienia uzasadnionych powodów wskazujących, że dana osoba może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego lub porządku publicznego” – zapewnia w dokumencie przedstawiciel resortu spraw wewnętrznych jednocześnie informując, że Rzeczpospolita przyjmie osoby możliwe do zintegrowania. Kluczem będzie tutaj m.in. wyznanie.

   „Kwestia możliwości integracyjnych sprowadzanych do Polski uchodźców stanowi jedną z przesłanek działań władz polskich, gdyż wyznacza kierunek oferowania pomocy do osób możliwie jak najbardziej zbieżnych kulturowo, na przykład pod względem wyznaniowym” – czytamy w odpowiedzi na interpelację posła Roberta Winnickiego.

   pch24.pl

   UPAdlina:10.01.2016 20:09
   dzięki Bogu kopacz nie obiecała brukseli przeprowadzenia masowej depopulacji Polski, bo PISiory pewnie też nie mogli by już zmienić podjętej decyzji!! Cholera………. a może jednak obiecała……??

   Patriota:10.01.2016 20:29
   Typowa pisiorkowska retoryka: zasłaniają się błędnymi decyzjami popaprańców. Państwa Grupy Wyszehradzkiej mogły stanowczo zaprotestować i w imię interesu narodowego nie przyjmą żadnego śniadego Casa Novy. Czy strona polska nie mogła podać jako kontrargumentu faktu przybycia ponad mln. upaińców. Niemcy zrobią wszystko, by u nich nie osiedli.

   Polubienie

 2. coojsta69 2 dni temu
  leftist extremists in government and their partners of political correctness in media plus police ordered to be quiet can only result in another Hitler coming to power

  Polubienie

 3. kingneddy 13 godzin temu
  leftist scum caused this. these muslim animals need to be rounded up and deported. We need Trump to build a wall in Europe too. Europe need to wake up to the left wing lunatics, they are destroying Europe! deport leftists and muslims!

  Polubienie

 4. http://wpolityce.pl/polityka/277649-co-za-bezczelnosc-schulz-znow-atakuje-polski-rzad-to-demokracja-prowadzona-w-stylu-putina

  mis 218.214.43.*za 28 minut
  mysle ze teraz czas zaczac RZADAC od niemiaszkow odszkodowan za okupacje. Jest tego troche I pomogloby wspaniale zamknac im mordy a i wesprzec POLSKE na roznych frontach od wojskowego po antyzydowski

  bic k*@#yi zlodziei 58.178.95.*za 27 minut
  “I have a dream that one day’ spelni sie sprawiedliwosc dziejowa – Cottbu Bautzen dolacza do Polski jako samodzielna chrzescijanska dzielnica niezalezna od ‘Islamskich Niemiec’ > https://goo.gl/64pKDz

  HER 212.10.248.*za 18 minut
  Lichy niedouczony księgarzyna, któremu sodówka uderzyła do łepetyny, kreowany na autorytet. Taki współczesny Dyzma.

  aaa 83.4.182.*za 18 minut
  Polska powinna wystosować ostry protest grożąc bojkotem Schulca i oddania sprawy do Strasburga

  Lysy 32.218.60.*za 10 minut
  Ty szmaciarzu, lepiej bron waszych kobiet przed iSSlamistami!

  blok 188.146.1.*za 10 minut
  Tak jest, Herr unvollendet, stosujemy logikę Putina, bo podobnie jak Niemcy, nie chcemy drażnić Rosji.

  http://wpolityce.pl/swiat/277648-dopiero-teraz-sie-obudzili-niemiecka-koalicja-rzadowa-cdu-spd-chce-zaostrzenia-prawa-wobec-imigrantow-po-wydarzeniach-w-kolonii

  http://wpolityce.pl/swiat/277632-i-jeszcze-jeden-szef-klubu-cducsu-otwarcie-domaga-sie-sankcji-wobec-polski

  Sass @Sasswczoraj, g. 23:39
  Wymuskany szkopie. Pilnuj swojej żony i rodzinki, bo jutro będziesz bawił śniadego wnuka….Niemiecki ignorancie i imbecylu, ty krzycz Hannibal u wrót, a nie wtrącaj się w POLSKIE WEWNĘTRZNE SPRAWY, POGROBOWCU FASZYSTOWSKICH MORDERCÓW!

  max 188.137.45.*za 2 minuty
  SPIER….Ć od POLSKI SK…….Y po Hitlerowske! Zajmijcie się swoimi obywatelami! Powinniście chronić swoich obywateli a nie wpuszczać wilki w stado owiec! Jesteście gorsi od NSDAP!

  Monia 73.44.13.*16 minut temu
  Trzeba pomyslec o SANKCJACH dla niemcow nieszanujacych swoich OBYWATELEK! ZANIEDBANIA BEZPIECZENSTWA OBYWATELEK NIEMIECKICH ,BEZPIECZENSTWO KOBIET NIEMIECKICH ZAGROZONE! Ta sprawa winna trafic do PE!!

  Max 95.40.72.*godzinę temu
  „Ten kraj” pogonił hitlerowców. Polska nie będzie już nigdy na kolanach i na pasku Niemców.

  AK ELk 176.221.122.*godzinę temu
  A Orban z Polską i możecie pocałować nas w dupę.

  http://wpolityce.pl/polityka/277653-zaskakujaca-deklaracja-zakowskiego-publicysta-chcial-jeszcze-wiekszej-nagonki-na-opozycje-za-czasow-rzadow-po-gdyby-media-stanely-na-wysokosci-zadania-pis-nie-rzadzilby-w-polsce

  żakowski jesteś żałosny 178.235.112.*za 42 minuty
  ” Gdyby Media stanęły na wysokości zadania, PiS by nie wygrał wyborów. ” PiS wygrał WYBORY…. mimo medialnej nagonki wszystkich mediów pro-platformianych jego zwycięstwo jest miażdżące dla PO!

  patriota 50.158.247.*za 41 minut
  Precz z TVN i mediami antypolskimi.szkoda pieniedzy i nerwow

  konserwatysta 87.239.222.*za 37 minut
  Tym samym Żakowski udowodnił, że ich lewacka, stronnicza, oszczercza, haniebna propaganda była w dodatku nieskuteczna. Gratulacje. To doprawdy budująca wiadomość. Dali ciała i rubelka nie dostali.

  jak 89.71.162.*za 22 minuty
  Przyznał, że dorzynanie im nie wyszło, bo jakość demokracji była jeszcze niedostatecznie wysoka. Obserwowaliśmy jak media się starały, przekształciły się nawet w sztaby wyborcze anty PiS.

  solidarius1 @solidarius1za 7 minut
  Kto broni zaprzancow,dziennikarzy bez wartosci i nowo-targowiczan-to sam obnaza smutna prawde o sobie.Jest takim samym draniem jak oni,-panieZakowski.!!!

  Antylis 89.65.42.*za 2 minuty
  Mlaskaczu!!!Nie ma słów na hipokrytów takich jak ty!!!

  stan 73.44.13.*godzinę temu
  A ty Zakowski jestes NIEMORALNYM GRZESZNIKIEM!!! Podstarzalym manipulantem,zaklamanym fiu..em,bez honoru!!Ludzie!! tego pana NIEpowinno sie sluchac,czytac ani ogladac!!MEDIOMATOLEK !!!

  niestety 91.230.156.*godzinę temu
  Tak szybko to oni nie znikną. Są na usługach Niemiec i będą jątrzyć, bo im za to płacą (granty, fundacje, zlecenia od firemek, fuchy pod stołem).

  Polubienie

  • Siostra Barbary Spectre?

   http://prostozmostu.net/kraj/poslanka-po-do-winnickiego-lzecie-jak-psy

   Posłanka PO do Winnickiego: Łżecie jak psy

   9 stycznia 2016 08:40:00

   Na antenie Polskiego Radia miała miejsce dyskusja dotycząca tzw. małej ustawy medialnej. Rozmówcami byli: posłanka PO Iwona Śledzińska – Katarasińska i poseł Ruchu Kukiz’15 Robert Winnicki. W czasie jej trwania posłanka w niewybrednych słowach zarzuciła Winnickiemu okłamywanie opinii publicznej.

   Pan kłamie słuchaczom. Jesteście (Winnicki i polityk PiS Wojciech Skurkiewicz -red.) bardzo kulturalnymi posłami, ale kłamiecie, łżecie jak psy i szkoda mi tych psów – tymi słowami odpowiedziała na zarzut posła Winnickiego, dotyczący polityki Platformy Obywatelskiej. Po tym bowiem jak Śledzińska – Katarasińska skrytykowała zapis ustawy medialnej przygotowanej przez PiS, umożliwiający wymianę szefów, dyrektorów oraz członków rad nadzorczych mediów publicznych, Winnicki przypomniał podobne posunięcie jej partii. W 2010 r. PO przyjęła ustawę, zgodnie z którą kadencje członków rad nadzorczych powoływanych przez KRRiT wygasały z dniem jej wejścia w życie.

   Owa uwaga wyprowadziła posłankę Śledzińską – Katarasińską z równowagi.

   Źródło: http://parezja.pl/

   Zdzisław Studziński · Technikum Odzieżowe w Łodzi
   Lepiej dla niej byłoby milczeć to poseł Giżyński nie musiałby przypominać jej komunistycznej przeszłości. Artykuły jakie pisała dla Głosu Robotniczego (organ łódzkiego Komitetu PZPR) dowodzą o jej prokomunistycznym i antyploskim usposobieniu. Czytywałem „Głos”, bo wtedy nie było obiektywnych gazet – to była szczekaczka proradziecka.
   Polecam: http://girzynski.blog.onet.pl/2010/08/05/tym-ktorzy-zapomnieli-iwona-sledzinska-katarasinska-w-roku-1968/

   Polubienie

 5. http://wpolityce.pl/swiat/277507-niemcy-w-amoku-politycznej-poprawnosci

  Niemcy w amoku politycznej poprawności

  Ku utrapieniu postępowej dziennikarki Renaty Kim z lisiego tygodnika, niemieckie media przyznają, że zatajenie informacji o napaściach na kobiety nie było uzasadnione, lecz było błędem zarówno policji, jak i mediów.

  Jakby nie dość było zgryzoty dla pani Kim, medialna awangarda postępu w Polsce, czyli TVN24 publikuje zwierzenia niemieckich policjantów, którzy wbrew swoim szefom gremialnie potwierdzają, że dzicz atakująca kobiety w noc sylwestrową składała się w większości z syryjskich uchodźców. Rację mieli więc zwolennicy prawicy, którzy za pośrednictwem Twittera radzili dziennikarce Newsweeka, żeby wybrała się do Niemiec i osobiście się przekonała, kto gwałci niemieckie kobiety. Jakoś nie chciała skorzystać.

  Zatem redaktor Kim, chcąc nie chcąc, stanęła w jednym szeregu z zakłamaną do szpiku kości burmistrz Kolonii Henriette Reker, która informowała, że policja nie ma żadnych(!) wskazówek, iż sprawcami seksualnych napaści są imigrantami. Podobnie „myśląca inaczej” okazała się przedstawicielka niemieckich Zielonych Claudia Roth, ona z kolei wrzuciła imigranckich gwałcicieli do jednego worka z napisem „Przemoc ze strony mężczyzn”. W tym samym szeregu z redaktor Kim stanęły jeszcze niemieckie media, które solidarnie usiłowały przemilczeć imigranckie ekscesy, a także szefostwo kolońskiej policji, które przez kilka dni ignorowało informacje swoich podwładnych.

  Wspólnym mianownikiem tego zastępu obrońców dobrego imienia imigranckiej tłuszczy jest poświęcenie krzywdy niemieckich kobiet na ołtarzu ideologii. Bo jakże nazwać inaczej próbę zamilczenia przez niemieckie państwo zbiorowej napaści seksualnej na niemieckie kobiety? Dotyczy to także honoru niemieckich mężczyzn, których pani Roth w czambuł zrównała z syryjskimi gwałcicielami. To jest świadectwo, że dla tych ludzi nie ma świętości i nie należy się spodziewać, że kiedykolwiek ockną się z amoku politycznej poprawności, która ich kompletnie odmóżdżyła.

  Burmistrz Kolonii przygotowała podręczny instruktaż, jak mają zachowywać się niemieckie kobiety, żeby nie paść ofiarą seksualnej agresji. Praktycznie rzecz biorąc, wynika z tego, że winę ponoszą kobiety z powodu własnej niefrasobliwości. Bowiem według pani Reker, to przede wszystkim niemieckie kobiety powinny wykształcić u siebie wzorce zachowań broniące jej przed napaściami mężczyzn, którzy „mogą błędnie interpretować zachowania kobiet jako otwartość seksualną”. Dlatego burmistrz Reker ogłasza kilka praktycznych porad dla niemieckich kobiet, jak unikać napaści seksualnej ze strony niemieckich mężczyzn -„trzymać się od facetów na odległość wyciągniętej ręki, nie szukać kontaktu, przebywać w grupach, nie rozłączać się”.
  Jako żywo przestrogi burmistrz Kolonii przed wygłodzonymi seksualnie mężczyznami przypominają wzorce zachowań wobec agresji ze strony bezpańskiego psa:

  Nie wolno psa drażnić, dokuczać mu. Nie patrz psu w oczy, nie próbuj go uderzyć. Nie baw się z psami obcymi. Często można wyzwolić agresję u psa, nie zdając sobie z tego sprawy. Pamiętaj! Pies nigdy nie atakuje niesprowokowany. Prowokacją do ataku może być Twoje bezpośrednie zachowanie, czyli np. drażnienie psa, zabieranie mu jedzenia, zabawek, szarpanie się z nim. Przyczyną ataku jest też często niewłaściwy sposób, w jaki pies został wychowany i brak odpowiedniej opieki lub to, że miał on złe doświadczenia w kontaktach z ludźmi. Według przeprowadzonych badań przyczyną większości podobnych zdarzeń jest zbytnia ufność poszkodowanych”.

  Pozostaje tylko pytanie, jak do tego doszło, jakie ewolucyjne mechanizmy spowodowały, że niemieccy mężczyźni zaczęli przechodzić zbiorową cieczkę w okolicach Nowego Roku?

  taki tam 78.8.143.*przedwczoraj, g. 21:20
  Pani burmistrz Kolonii jest tak głupia, że nawet nie widzi swojej śmieszności.

  ewa 83.21.215.*przedwczoraj, g. 19:39
  żeby nie prowokować gości , można się ubrać w czadory- tylko co na to feministki ?

  Stanley 31.42.16.*przedwczoraj, g. 18:39
  Angela otworzy arabom darmowe burdele i być może się uspokoją.Kwotowo ustali ile każde państwo UE ma dostarczyć kobiet do tych burdeli,bo Niemki trzeba oszczędzić.Zapłodnione kobiety powrócą i będzie

  KON. 79.243.116.*przedwczoraj, g. 15:16
  Z ostatniej chwili:W poblizu Hauptbanhof w Köln policja ujela dwoch arabow ze spuszczonymi gaciami.

  KON. 79.243.116.*przedwczoraj, g. 16:13
  Z jeszcze barrdziej ostatniej chwili: dwaj arabowie ktorych ujela policja (ze spuszczonymi gaciami…), zostali zwolnieni z braku dowodow.

  Polubienie

 6. http://wpolityce.pl/media/277541-wyrazamy-najwyzsze-zaniepokojenie-faktem-ze-media-niemieckie-przez-kilka-dni-swiadomie-nie-publikowaly-informacji-dotyczacych-wybrykow-w-noc-sylwestrowa

  Wyrażamy najwyższe zaniepokojenie faktem, że media niemieckie przez kilka dni świadomie nie publikowały informacji dotyczących wybryków w noc sylwestrową

  Stanowisko Zarządu Głównego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich 8 stycznia 2016 r.

  Wyrażamy najwyższe zaniepokojenie faktem, że media niemieckie przez kilka dni świadomie nie publikowały informacji dotyczących tragicznych w skutkach wybryków „osób pochodzenia północnoafrykańskiego i arabskiego” w noc sylwestrową z 31 grudnia 2015 na 1 stycznia 2016 roku, m.in. w Hamburgu i Kolonii.

  Uważamy, że istnieją poważne przesłanki, by sądzić, iż na dziennikarzy niemieckich były wywierane naciski powodujące sprzeniewierzenie się misji obiektywnego informowania obywateli o istotnych sprawach dotyczących państwa i społeczeństwa. Mamy nadzieję, że fakt ten nie ujdzie uwagi Europejskiej Federacji Dziennikarskiej, Międzynarodowej Federacji Dziennikarskiej, jak też przewodniczącego Parlamentu Europejskiego pana Martina Schulza i komisarza Günthera Oettingera.

  Zarząd Główny
  Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

  zxc 178.42.26.*przedwczoraj, g. 22:27
  Szacunek Panie Skowroński

  blok 188.146.4.*przedwczoraj, g. 21:48
  Już Juncker zaskoczył, że zadzieranie z Polakami 13 stycznia może się okazać totalną autokompromitacją i rakiem wycofuje się z połajanek. Do Schultza jeszcze nie dotarło, bo ma długi zaskok.

  Irma @Irmaprzedwczoraj, g. 21:20
  Poszli po rozum do głowy i zachowali się jak prawdziwi dziennikarze…nareszcie !

  ewa 83.21.215.*przedwczoraj, g. 20:32
  ci niemieccy dziennikarze „inaczej obiektywni” to taki sam sort jak Lis, Michnik, Lewicka, Żakowski…. i długo by wymieniać

  Polubienie

  • http://wpolityce.pl/polityka/277490-sluszna-uwaga-skowronskiego-skandaliczne-zachowanie-ws-atakow-w-niemczech-podwaza-wiarygodnosc-tego-co-niemieckie-media-pisza-o-polsce-media-na-pasku-polityki-i-ideologii

   Słuszna uwaga Skowrońskiego: „Skandaliczne zachowanie ws. ataków w Niemczech podważa wiarygodność tego co niemieckie media piszą o Polsce”. Media na pasku polityki i ideologii?

   Polacy od lat są poddawani presji związanej z tym, jak na Zachodzie oceniany jest nasz kraj i nasz naród. Od czasów wejścia Polski do Unii Europejskiej ten sposób działania przybrał zupełnie absurdalne wymiary. Polacy są traktowani przez dominujące ośrodki opiniotwórcze, ale i polityków, jak osoby ubezwłasnowolnione, które nie mają prawa do własnej drogi, własnego działania i własnych przemyśleń. Zachód ma dyktować nam co myśleć, jak robić i jak działać. Z racji patologicznej struktury polskiego państwa zawsze przyjdzie nam ktoś z „bratnią pomocą”. Zachodowi zwyczajnie się opłaca, by Polaków ustawiać.
   Ten typ oddziaływania na Polskę widać od dawna. Szczególnie dziś jest on dobrze widoczny, gdy media zachodnie przekonują nas, że wiedzą lepiej, co dzieje się w Polsce niż Polacy, że mają prawo dyktować nam co myśleć o rządzie i jak oceniać zmiany, jakie zachodzą i mają zajść w Polsce. To nic, że Polacy wybrali Andrzeja Dudę na Prezydenta RP, to nic, że Polacy wybrali PiS, by przejął stery władzy w Polsce. Niektóre środowiska i „elity” liczą na to, że jakiś międzynarodowy organ zdecyduje o kuratorze dla Polski, który „naprawi” błędy wyborcze narodu. W tym działaniu przodują media, głównie niemieckie, które wzięły Polskę na języki i przekonują, że stajemy się drugą Rosją.

   Warto więc mocno nagłaśniać i jednoznacznie oceniać sprawę skandalicznego zachowania tych samych środowisk medialnych w Niemczech. Sprawa cenzury informacji o atakach na Niemki w Kolonii i innych miastach niemieckich powinna stać się sprawą znaną w Polsce każdemu, kto kiedykolwiek przejął się choć jedną opinią niemieckiego medium. Dlaczego? Bardzo dobrze wytłumaczył to Krzysztof Skowroński, szef Radia Wnet i prezes SDP.

   W audycji Bliżej w TVP Skowroński dobrze ocenił to, z czym mamy do czynienia.
   To pokazuje mainstream, jak się zachował. Zachował się politycznie. Przez pięć dni milczano w tej sprawie. Dziennikarze wiedzieli… Dziennikarze o tym wiedzieli. To jest wstyd dla niemieckich mediów. Ale to również podważa ich wiarygodność. To podważa wiarygodność tego co piszą o Polsce. Bo to znaczy, że nie piszą tego, co jest, ale mają swój własny sposób myślenia. Oni teraz sami się wstydzą, śledztwo prowadzą w niemieckich mediach jak to było możliwe. Powinni się zastanowić, niemiecka demokracja jest zagrożona. Pięć dni media tuszowały informacje — mówił Skowroński w audycji Jana Pospieszalskiego „Bliżej”.

   CZYTAJ TAKŻE: Wildstein o graniu hymnu w Polskim Radiu: „Czynienie z obawy o swoje miejsce rangi narodowej jest czymś zupełnie niebywałym”

   I rzeczywiście, Skowroński ma rację. Sytuacja związana z atakami na kobiety w Niemczech pokazuje, że media są poddane dyktatowi ideologii i polityki, że nie są obiektywne i nie piszą tego, co jest, ale tego, co trzeba.

   Niemieckie media są spolegliwe wobec rządu — tłumaczy prof. Zdzisław Krasnodębski, który zna Niemcy bardzo dobrze.

   Za każdym więc razem, gdy niemieckie media krytykują Polskę warto mieć w pamięci słuszną uwagę Skowrońskiego i skandaliczne zachowanie mediów ws. sylwestrowych ataków. Media w Niemczech nie są wyrocznią i nie mają prawa dyktować Polakom, jak mają żyć w swojej ojczyźnie. Nikt nie ma prawa tego robić.

   Opisywane zdarzenia w mediach niemieckich to nie tylko przyczynek do otrzeźwienia Polaków, ale również ważna uwaga w dyskusji o mediach w Polsce.
   Skoro media niemieckie są nierzetelne, są na pasku ideologii i polityki, jak działają ich medialne odziały pracujące w Polsce? Jak pracę niemieckich polskojęzycznych mediów wypacza niemiecka polityka i ideologia dominująca w kraju naszego zachodniego sąsiada?

   Skandaliczna praca niemieckich mediów to kolejny argument na rzecz poważnych zmian na rynku mediów w Polsce. Czas na repolonizację mediów. Ich obecny kształt zagraża Polsce i Polakom.

   poli 91.238.142.*dzisiaj, g. 3:03
   Jak czytam i słucham, że większość mediów w Polsce jest w rękach niemieckich to naprawdę ciarki przechodzą po grzbiecie! To jest prawdziwe i największe zagrożenie dla porządku w Polsce!

   Ozzy 176.221.125.*wczoraj, g. 17:33
   Normalnie odkrycie stulecia! Czemu tak późno? Bo się wiatry zmieniły? Dotąd jak ktoś o tym mówił to robiono z niego ….

   xxxxxx 37.47.46.*wczoraj, g. 11:25
   Przepędzić 130 niemieckich tytułów prasowych z Polski. Repolonizować media > oddać je Polakom. Ukrócić butę teutońską ! Od nich rozpoczęły się 2 wojny światowe. A teraz bajzel islamski !

   Rodak 88.156.44.*wczoraj, g. 11:20
   Bardzo słuszne spostrzeżenie na temat niemieckiej prasy i jej wiarygodności na temat jej artykułów o Polsce i innych krajach , nieposłusznych Niemcom.

   kowol 94.251.243.*wczoraj, g. 10:27
   Niemieckie media są spolegliwe wobec rządu to bardzo dokładnie widać podobnie jak poprzednie polskojęzyczne media w Polsce opłacane z kieszeni podatnika uznające wszystko platformiańskie.

   Ela 83.7.174.*wczoraj, g. 8:20
   Cała buta niemiecka wychodzi ! Oni zawsze wiedzą najlepiej ! Hitler też wiedział lepiej co jest dla Polaków dobre ! 4 klasy szkoły podstawowej !

   Work Buy Consume Die 159.205.17.*przedwczoraj, g. 22:48
   I to powinien być czołowy argument za degermanizacją mediów w Polsce- ich skrajna niekompetencja w Niemczech…

   aga 89.79.60.*przedwczoraj, g. 22:32
   A co kogo obchodzi co Niemcy mówią o Polsce? Niech patrzą w swój śmierdzący grajdołek.

   kumaty 87.101.17.*przedwczoraj, g. 21:55
   Za ich ataki na Polskę, Pan Bóg chłoszcze Niemcy. Mają imigrantów. To znaki czasu. Niech się opamiętają, bo kara może być jeszcze gorsza.

   Polubienie

 7. http://wpolityce.pl/media/277667-niemcy-nie-maja-prawa-pouczac-polskich-mediow-teraz-nie-musimy-sie-juz-nawet-tlumaczyc-ze-nie-jestesmy-wielbladem

  Niemcy nie mają prawa pouczać polskich mediów. Teraz nie musimy się już nawet tłumaczyć, że nie jesteśmy wielbłądem

  Felieton ukazał się na portalu SDP

  Niemcy nie mają prawa pouczać polskich mediów

  Nie wypada się cieszyć z porażek innych, ale tym razem jest inaczej. Skandal medialny, jaki kilka dni temu miał miejsce w Niemczech, pozwala odetchnąć z ulgą, że ataki na polskie media przez niemiecką stronę tracą jakąkolwiek wartość. I bez tego Niemcy nie mieliby racji. To akurat doskonale wiemy. Ale teraz nie musimy się już nawet tłumaczyć, że nie jesteśmy wielbłądem.
  Proszę wziąć pod uwagę, że mówię wyłącznie o porażce niemieckich mediów. Bo naturalne, że nie tylko bardzo przykro jest wszystkim z powodu brutalnych napaści na kobiety w Hamburgu i Kolonii, ale współczucie dla ofiar miesza się z prawdziwym bólem i niepokojem. Wśród napastowanych seksualnie i terroryzowanych w celach rabunkowych kobiet przez mężczyzn „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”, mogłyby być nasze żony, siostry, krewne lub znajome, które wybrały się na Sylwestra do Niemiec. To w dzisiejszych czasach już nic niezwykłego, szczególnie dla młodych ludzi, bawić się w sąsiednim kraju. Bandyckie grupy, używając przemocy, pozostawiły na psychice osaczonych i napastowanych oraz obrabowywanych kobiet traumę do końca ich życia. Tego już nie da się cofnąć ani zamazać w psychice ofiar.

  Można mieć pretensje do niemieckiej policji, że nie potrafiła od razu przerwać tych barbarzyńskich, nieznanych do tej pory w Europie strasznych incydentów ludzkiej dziczy. Nie wiemy, czy z braku właściwych umiejętności w szeregach policji, czy z dużej przewagi liczebnej napastników nad policjantami, czy wreszcie jak zarzucił szef niemieckiego MSW, z powodu opieszałości funkcjonariuszy. To wszystko można jakoś racjonalnie zrozumieć. Co nie znaczy usprawiedliwiać bądź całkowicie zdejmować odpowiedzialność z policji.

  Co innego jest w tej sprawie oburzającego. Jednocześnie wkłada obecnej władzy skuteczne narzędzie obrony zmian w polskich mediach, przed oskarżeniami płynącymi z Zachodu, w tym głównie z Niemiec właśnie.

  Wobec wprowadzonej w życie noweli ustawy medialnej, śmiesznie brzmią zarzuty o kneblowaniu polskich mediów. O psuciu demokracji przez polskie media, zmuszane do ograniczeń przez rządzącą partię.

  Zachodni autorzy tych oskarżeń, a więc liderzy Unii Europejskiej, szefowie międzynarodowych organizacji dziennikarskich, a już na pewno niemieckich, po tym, do czego doprowadzili własne media, nie mają żadnego prawa do pouczania Polski, w jaki sposób ma być zbudowany ład medialny w naszym kraju. Niemieckie media skompromitowały się, ukrywając przez kilka dni nieludzkie w swym okrucieństwie zachowanie przybyszów z krajów arabskich i afrykańskich. Nic ich nie usprawiedliwia. Jeśli robiły to pod naciskiem władz, którym przyświecała idea nie zrażanie swoich obywateli oraz innych krajów europejskich do przyjmowania uchodźców, to jest to poważne polityczne oszustwo. Jeśli zaś niemieckie media harmonijnie współpracowały z władzami w fałszowaniu rzeczywistości, to świadczy o ich skrajnym upadku na dno.
  Więc przestańcie mówić o kneblowaniu, o braku wolności słowa w Polsce.

  evika @evika29 minut temu
  Wiem od bliskich z Niemiec, że w Koloni liczba kobiet poszkodowanych sięga podobno około 500, a szef policji został zwolniony.

  Silver 109.196.115.*godzinę temu
  Warto przeprowadzić szereg wywiadów z poszkodowanymi kobietami i pokazywać wielokrotnie w Polsce.

  panteonp @panteonp4 godziny temu
  Owszem, gdyby Niemcy mieli honor, ale u lewactwa tej cnoty brsk, także polskiego lewactwa.

  abc 91.224.217.*5 godzin temu
  Polska jest pięknym Krajem w którym żyją mądrzy Ludzie, potrzeba tylko zrobić mały prysznic by zmyć łajno z ulic, wymieść trochę śmieci z zakamarków, zaszczepić od wścieklizny psy.

  krysia 31.11.217.*5 godzin temu
  A ja się cieszę z tej ich porażki i żądam, żeby im to uzmysławiać na każdym kroku. Skoro ja nie mogę spokojnie żyć to niby dlaczego Niemcy mają spokojnie spać?

  metrios @metrios6 godzin temu
  Nie rozumiecie ! Polska jest stołem montażowym Niemiec ,rynek jest opanowany przez handel niemiecki,media przez koncerny niemieckie i teraz to ma się skończyć przez rząd PIS?Niedoczekanie nasze .Lewackie rządy zapewniały ciągłość tych lukratywnych procesów.Więc teraz zrobią wszystko :oplują,oskarżą o wszystko ,byle nie dać zrzucić pęt Polakom.Czytacie co tu piszą tzw trolle im było dobrze ,a tymi którzy byli gnojeni GARDZĄ.

  kubuś 84.10.187.*6 godzin temu
  W pełni popieram powyższy komentarz. Niemcy niech pilnują swojego porządku. My Polacy żyjemy w suwerennym kraju. Wreszcie jest szansa, że Polska będzie dla Polaków. Dość wykorzystywania

  Grzesio Gdańsk 89.73.234.*6 godzin temu
  Nadal w Niemczech, od przedwojny, utrzymuje się jaczejka (sitwa) pomiędzy „nadludźmi” i elitami tzw. „narodu wybranego” (nie mylić z Judejczykami z czasów Anasza i Kajfasza).

  Prosektorium 109.79.59.*7 godzin temu
  Unia JEWropejska jest trupem, politycznym i gosPOdarczym PO decyzjach merkel. Trup rozklada sie i zagraza zywym ludziom. Nalezy sie go POzbyc. Polska nie bedzie ofiara trupiego jadu.

  aaa 62.233.131.*7 godzin temu
  Niemcy to tchórze ! tuszują bo boją się muzułmanów, taka jest prawda.

  Polubienie

 8. http://prostozmostu.net/kraj/magdalena-sroda-dla-kobiet-grozniejsi-niz-imigranci-sa-kibole

  Magdalena Środa: dla kobiet groźniejsi niż imigranci są „kibole”

  10 stycznia 2016 00:38:00

  Polska znana feministka stwierdziła, że o wiele większym zagrożeniem dla kobiet są kibice niżeli imigranci.

  „Trzeba jednak zastanowić się, jak zachowują się np. nasi kibole. Przecież to też potężne zagrożenie dla porządku publicznego! Każda grupa mężczyzn, którzy myślą, że są panami świata, jest zagrożeniem dla innych, dla kobiet czy pokoju. Tym bardziej, im bardziej hołdują oni „tradycji”, zgodnie z którą mężczyzna „może więcej”, „musi się wyszumieć”, „agresja to jego naturalna cecha” etc.” – stwierdza feministka.

  Padło też kilka innych stwierdzeń. Środa uważa, że cywilizacja europejska przewyższa islamską dzięki ideologii gender, której najgorszymi wrogami są właśnie „kibole”. Według niej też to religia jest główną przyczyną światowych konfliktów. Ma też rozwiązanie na wojny – jest nim laicki świat, który zapewni pokój.

  Za:parezja.pl

  Polubienie

 9. http://wpolityce.pl/polityka/277973-wiele-halasu-o-nic-bruksela-najprawdopodobniej-nie-bedzie-wszczynac-postepowania-przeciwko-polscce

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/277951-dlaczego-tak-uzasadnione-wezwanie-niemcow-by-bronili-swoich-kobiet-a-nie-naszej-demokracji-budzi-az-taka-wscieklosc

  http://wpolityce.pl/swiat/277890-w-niemczech-wciaz-dochodzi-do-molestowania-seksualnego-kobiet-i-gwaltow-imigranci-sa-sfrustrowani-i-sie-nudza

  http://wpolityce.pl/swiat/277482-kolonscy-policjanci-molestowali-glownie-syryjczycy-chodzilo-o-seksualna-rozrywke-niemcy-na-potege-kupuja-gaz-pieprzowy

  http://wgospodarce.pl/informacje/22393-wielka-brytania-utnie-fundusze-na-imigrantow-z-ue

  http://wpolityce.pl/swiat/277197-francuska-telewizja-potwierdza-paryscy-zamachowcy-dostali-sie-do-europy-jako-uchodzcy-syryjscy

  http://wpolityce.pl/swiat/276094-ponad-polowa-szwedow-ma-juz-dosyc-imigrantow-jednak-jedna-piata-z-nich-chce-ich-jeszcze-wiecej

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemcy-odsylaja-do-Austrii-po-kilkuset-migrantow-dziennie,wid,18096319,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Rzad-Platformy-Obywatelskiej-uderzyl-w-demokracje,wid,18098888,wiadomosc.html

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/polska-wykluczona-z-eurowizji-z-powodu-zmian-w-ustawie-medialnej

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-beda-ulatwienia-w-deportacji-imigrantow

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/niemiecki-policjant-przyznaje-z-obawy-przed-rasizmem-nie-mozemy-aresztowac-migrantow

  Polubienie

 10. http://prostozmostu.net/swiat/sylwestrowe-napasci-wynik-arabskiej-gry-w-molestowanie

  http://prostozmostu.net/swiat/imigranci-terroryzuja-wloskich-nastolatkow

  http://prostozmostu.net/swiat/kolejne-doniesienia-z-niemiec-o-napasciach-na-kobiety

  http://prostozmostu.net/swiat/szwecja-imigrant-brutalnie-zabil-homoseksualiste

  http://prostozmostu.net/swiat/niemcy-kolejny-atak-na-osrodek-wypelniony-imigrantami

  http://prostozmostu.net/swiat/krwawa-bojka-polakow-z-imigrantami-w-niemczech

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Polacy-zwolnieni-po-incydencie-w-osrodku-dla-uchodzcow-w-Adelsheim,wid,18098529,wiadomosc.html?ticaid=11649d&_ticrsn=3

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/new-york-times-szlachetna-glupota-merkel

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/fala-profanacji-i-podpalen-kosciolow-we-francji

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/isis-radzi-swoim-sympatykom-jak-wtapiac-sie-w-tlum-w-europie

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/izrael-jest-oburzony-oskrazeniami-o-mordowanie-palestynczykow

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/zamach-w-stambule-samobojczyni-wysadzila-sie-wsrod-turystow-w-tym-z-niemiec-video

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemieckie-msw-coraz-wiecej-irakijczykow-chce-opuscic-niemcy-

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/fifa-cenzuruje-jezusa-foto

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/mein-kampf-bestsellerem-w-niemczech

  Polubienie

 11. http://wpolityce.pl/swiat/277753-zemsta-za-noc-sylwestrowa-ataki-na-imigrantow-w-kolonii-umawiali-sie-na-polowanie-na-ludzi

  http://wpolityce.pl/polityka/277806-mogherini-buntuje-sie-przeciwko-laczeniu-oczywistych-faktow-i-apeluje-nie-wykorzystywac-atakow-w-kolonii-do-celow-politycznych

  http://wpolityce.pl/polityka/277817-miriam-shaded-facebook-zablokowal-mi-konta-za-informowanie-o-zapiskach-w-koranie

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/272237-islam-to-system-klamstwa-i-podstepu-to-nie-jest-religia-prawdy-alarmuje-miriam-shaded

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-co-najmniej-133-kobiety-zaatakowane-w-hamburgu-w-noc-sylwestrowa

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/policja-w-sztokholmie-ukrywala-przypadki-molestowania-kobiet-przez-uchodzcow

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/w-marsylii-arab-zaatakowal-zyda-maczeta

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/trump-wyrzucil-muzulmanke-ze-spotkania-video

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-uchodzca-zgwalcil-nastoletniego-wolontariusza

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/liczba-przestepstw-w-kolonii-coraz-bardziej-szokuje

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/za-10-lat-belgia-moze-znikna-z-mapy-

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/uchodzca-potraktowal-wagon-berlinskiego-metra-jako-toalete-video

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamachowiec-z-Paryza-mieszkal-w-osrodku-dla-azylantow-w-Niemczech,wid,18093349,wiadomosc.html

  Polubienie

 12. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/w-calais-imigranci-zaatakowali-autokar-pelen-dzieci

  W Calais imigranci zaatakowali autokar pełen dzieci
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Środa, 13 stycznia 2016 o godz. 13:01:20

  Autokar został zaatakowany w okolicach Calais. W środku znajdowały się dzieci wracające do Szkocji z zimowego wyjazdu narciarskiego, który odbył się we Włoszech.

  W przejeżdzający autobus imigranci rzucali kamieniami oraz metalowymi prentami. Doszło do walki z Policją.

  Żadne z dzieci nie zostało ranne. Policjanci twierdzą, że stało się tak tylko dlatego, bo szyby w autobusie były podwójnie klejone. Inaczej mogło dojsć do tragedii.

  Imigranci koczujący w pobliżu Caleis liczą na przeprawienie się do Wielkiej Brytanii. Stwarzają oni ogromne zagrożenie dla kierowców. Próbowali też niejednokrotnie wedrzeć się przy pomocy siły do tunelu łączącego Francję i Wielką Brytanię.

  prostozmostu.net / kresy.pl

  Dajaman:13.01.2016 14:33
  NO i co? policja nic nie zrobi bo zaraz pójdą oskarżenia o rasizm. Za niedługo będą zabijać jak leci i też nikt nic nie zrobi i nikt nie poniesie konsekwencji jak obecnie.

  Zan:13.01.2016 14:53
  To pewne. Bezkarność + frustracja = demoralizacja. Reżim UE hoduje coś przerażającego.

  zefir:13.01.2016 15:19
  To wina zdegenerowanych władz Francji,które już dawno winny oczyścić z brudów ciapactwa nie tylko rejon Calais.

  Polubienie

  • http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/nowa-taktyka-imigrantow-w-calais-atakuja-samochody-osobowe

   Nowa taktyka imigrantów w Calais- atakują samochody osobowe.
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Wtorek, 29 grudnia 2015 o godz. 19:07:27

   Francuska policja ostrzega przed falą ataków na samochody osobowe na autostradach. Sprawcami ataków są nielegalni imigranci, którzy zatrzymują i niszczą pojazdy a także atakują te zaparkowane.

   Ataki mają być według francuskich źródeł odwetem za to, że Francuzi utrudniają uchodźcom dotarcie do Wielkiej Brytanii. Policja odgania całe tabuny imigrantów od przejść pod kanałem La Manche.

   Musiałem zawieźć moje dzieci na ostry dyżur, bo zraniła je rozpryskująca się szyba samochodu. Mam tego dość! Dajemy uchodźcom schronienie, a oni wypowiadają nam wojnę! My, Francuzi przestajemy się czuć u siebie- mówi jeden z mieszkańców Calais. Mieszkańcy już zorganizowali nielegalną, uzbrojona milicję bowiem ich zdaniem funkcjonariusze rządowi nie radzą sobie z problemem.

   RMF24.PL/KRESY.PL

   tagore:29.12.2015 19:42
   Ciekawe jaki wynik osiągnie Le Penn w wyborach prezydenckich. tagore

   jaro7:29.12.2015 22:50
   Nie wygra.W sondażach będzie prowadzić a potem kolejny cud nad urną i wygra Sarkozy.Teraz też prowadziła a skończyła na końcu.Nie dadzą jej dojść do władzy.Zrobią podobną histerię jak teraz w Polsce.

   Dajaman:29.12.2015 20:53
   Za niedługo będą strzelać i zabijać Francuzów, a rząd będzie się przyglądać. Jeśli ktoś zacznie sie bronić to go zamkną za rasizm.

   MP:30.12.2015 00:01
   żydy czuwają aby było jak pisze DAJAMAN

   Polubienie

 13. Zawsze można powiedzieć, że to sobie zmyśliłem… bo nielubię muzułmańskich „uchodźców”… albo, że to prowokacja syjonistyczna… albo może można sobie zwyczajnie pomyśleć, że to taka tradycja „miłości bliźniego”… Ja tak robię… tradycyjnie już…

  http://prostozmostu.net/swiat/imigranci-szczyca-sie-zgwalceniem-kobiety-wideo

  Imigranci szczycą się zgwałceniem kobiety [WIDEO]

  29 grudnia 2015 17:41:00

  Na opublikowanym kilka dni temu materiale wideo imigranci mieszkający w Niemczech chwalą się tym, że dokonali zbiorowego gwałtu.

  Można wnioskować, że imigranci przyjechali do Niemiec już jakiś czas temu. Być może są drugim pokoleniem imigrantów, którzy osiedlili się w kraju naszego zachodniego sąsiada. Materiału nie powinny oglądać osoby nieletnie.

  Irek Dziekan · Nottingham
  pani merkel tez sie chwaliła dobrymi stosunkami z ta młodzierzą.

  Polubienie

  • Inny punkt widzenia:

   https://przemex.wordpress.com/2016/01/12/pegida-czyli-jak-gwiazda-dawida-zapedza-patriotycznych-europejczykow-na-falszywe-barykady-wojny-z-islamizacja/comment-page-1/#comment-248

   opolczykpl pisze:
   Styczeń 13, 2016 o 9:34 am
   Przemex – chcę zwrócić uwagę na jeszcze jedną sprawę – Merkel i władze niemieckiego jewrobaraku uchodziły za najgorętszych zwolenników uciekinierów. Inne żondy z Orbanem i PiSem na czele protestowały przeciwko niemieckiej polityce imigracyjnej. Otóż wygląda na to, że było to wszystko od początku zainscenizowane, aby mieszkańców całej jewrounii rozbić, skłócić i zapędzić na fałszywą barykadę oraz z czasem doprowadzić do wściekłości i nienawiści przeciwko muzułmanom na skalę całego kontynentu. Merkel niby ściągała uchodźców i nakłaniała wszystkie kraje do tego, Węgry i parę innych baraków protestowało (tak było odgórnie ustalone), a ludzie w całej jewrounii kotłowali się na demonstracjach pro i contra nie wiedząc co jest grane. Ale patrz, jak perfidna jest Merkel – tutaj niby jest za uchodźcami, doprowadza do wielkiej kłótni na skalę kontynentu, broni uciekinierów, a na koniec w Kolonii władze niemieckie urządzają perfidną inscenizację. Dzisiaj nawet Bundestag zajmuje się owymi domniemanymi „atakami seksualnymi” w Kolonii i innych miastach niemieckich.

   Niezorientowanym wyjaśniam – o owych domniemanych „atakach seksualnych” wspomniałem na stronie WPS:

   „Poniższa sprawa ma powiązania z Pegidą – obecnie b. głośna jest w Niemczech afera z domniemanymi atakami, także seksualnymi, uciekinierów/imigrantów na Niemki w sylwestrową noc. Największe takie „ataki” miały rzekomo miejsce w Kolonii, choć następnie mendia podały, że i w innych niemieckich miastach miały miejsce podobne „ataki” (Hamburg, Monachium, Stuttgart, Duisburg, Düsseldorf). Sprawa jest mocno nagłaśniana, żont już ogłosił zaostrzone kary za „ataki seksualne”, szybsze procedury wydalania uciekinierów łamiących prawo, szefa policji w Kolonii wywalono z pracy, ale opozycja domaga się dymisji ministra spraw wewnętrzynych Nadrenii-Westfalii (w niej leży Kolonia).

   Oficjalna wersja brzmi tak – przy dworcu głównym w Kolonii w noc sylwestrową zbierać zaczął się tłum mężczyzn z wyglądu przypominających Arabów i Afrykańczyków. W końcu było ich ok tysiąc. I wtedy zaczęli atakować Niemki, bili je, okradali, obmacywali, a nawet doszło do kilku gwałtów. Gdy wreszcie po kilkudziesięciu minutach pojawiła się policja ataki ustały, tyle że policji nie udało się złapać na gorącym uczynku ani jednego sprawcy tych ataków. Już po domniemanych zajściach ok. 150 kobiet rzekomo zgłosiło policji „fakty” ataku na nie.

   Ta sprawa jest dla mnie mocno podejrzana – w Niemczech już przed Sylwestrem policja była postawiona w stan gotowości bojowej. Mendia przed Sylwestrem informowały, że policja zaostrza kontrole, gdyż władze obawiają się, że Niemcy mogą stać się celem zamachów terrorystycznych. W samego Sylwestra wieczorem w Monachium policja zablokowała dwa dworce kolejowe, w tym główny – rzekomo otrzymała od CIA rzekomo sprawdzone informacje o planowanych atakach terrorystycznych na te dworce. Były one kilka godzin kompletnie zamknięte. Nawet pociągi „tranzytowe” kierowano na inne szlaki – przez te dworce przez kilka godzin nie przejechał ani jeden pociąg. Bomb oczywiście nie znaleziono. W Berlinie na miejsce (ogrodzone barierkami) gdzie miały być fajerwerki miejskie policja kontrolowała wszystkich wchodzących, zabronione były plecaki, torby itp. Słowem – panika w Niemczech była na całego. No i wracam do sprawy Kolonii. Kto w Kolonii był to wie – dworzec główny leży w centrum miasta – wychodzi się z niego prosto na katedrę kolońską i duży plac przed nią i przed głównym wyjściem z dworca. Policja w Kolonii też była w stanie gotowości bojowej, zwłaszcza po informacjach o blokadzie dworców w Monachium w związku z domniemanymi zamachami terorystycznymi. Tak więc, gdy tylko zaczął się tam zbierać tłum, tym bardziej wyglądający na Arabów i Afrykańczyków, natychmiast zainteresowałaby się tym policja. A tu nic! Najpóźniej wtedy, gdy tamci rzekomo zaczęli atakować Niemki ktoś musiałby zadzwonić na policję (większość ludzi nosi komórki przy sobie) i wtedy w ciągu kilku minut byłoby tam dziesiątki radiowozów i setki policjantów. A tu nic! Nikt przez kilkadziesiąt minut nie zadzwonił po policję. Ponadto ja pytam się – a gdzie byli Niemcy? Czyżby na froncie wschodnim? Tutaj, gdy ludzie idą puszczać fajerwerki idą zawsze mieszanymi grupami – kobiety i mężczyźni. A nie same baby. I gdyby owi napastnicy zaatakowali pierwszą Niemkę to natychmiast doszłoby do potężnej bijatyki z Niemcami. Podchmieleni czy wstawieni Niemcy (toż to Sylwester – trzeźwych prawie nie ma) rozwaliliby łeb każdemu napastnikowi zaczepiającemu kobiety w ich towarzystwie. A butelki, puste (do puszczania rac), oraz pełne i nadpite z sektem czy piwem noszą ze sobą w Sylwestra na ulicach prawie wszyscy. Tak więc, gdyby te „ataki” na Niemki rzeczywiście miałyby mieć miejsce, to tam byłoby masę rannych z rozwalonymi głowami. A tu nic! Na placu były tylko Niemki, wstrętne Araby i Murzyny je obmacywali, gwałcili, bili i okradali i nikt nie zawiadomił na czas policji. A ta przyjechała już po wszystkim.

   Taka jest oficjalna wersja domniemanych „ataków” na Niemki w noc sylwestrową w centrum Kolonii.

   W mojej ocenie albo ta historia jest kompletnie zmyślona, albo była to celowa ustawka, aby wzmożyć protesty przeciwko imigrantom/uciekinierom. I rzeczywiście – w Kolonii zaraz po Sylwestrze była demonstracja Pegidy, doszło do walki ulicznej z policją (tym razem policja nie spóźniła się i 1700 policjantów obstawiało Pegidę od samego początku). Tyle, że demonstracja trwała krótko – doszło do ataków na policję (pegidowcy byli wściekli na nią, że nie ochroniła ona Niemek przed wstrętnymi muzułmanami). Policja odpowiedziała armatką wodną i pałkami, po czym rozwiązała demonstrację. Dodam, że ta demonstracja była właśnie reakcją na rzekome gwałty na Niemkach w Sylwestra. Przeglądałem „niezależną” i „narodową” blogosferę niemiecką i zauważyłem, że wszyscy dali się na tę manipulację/inscenizację nabrać. Wszędzie krzyczą, że musimy bronić i chronić nasze baby przed dziczą z Azji i Afryki. Nikt natomiast nie zadaje podstawowych pytań – dlaczego mimo najwyższej gotowości bojowej policji w związku z domniemanym zagrożeniem atakami terrorystycznymi policja nie zjawiła się przy dworcu pod katedrą (w pobliżu są komisariaty) natychmiast i co robiły niemieckie chłopy – czemu nie bronili Niemek?

   Obawiam się, że odurnienie ogromnej większości Niemców jest zbyt duże, aby cokolwiek z tego co się dzieje byli w stanie zrozumieć.”
   https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/12/pegida-legida/comment-page-1/#comment-8524

   A więc wygląda na to, że uciekinierów Merkel (i inne wybrane marionetki polityczne jewrounii) celowo ściągała do Europy przy protestach Orbana i paru innych wyznaczonych do tego celu. Na koniec zaś władze niemiec inscenizują okropne masowe „ataki seksualne” na Niemki przez tych wstrętnych islamistów, niewdzięczników, tak brzydko odpłacających za niemiecką gościnność. Nawet Bundestag musi się tym teraz zajmować.

   Niestety ogary poszły już w las. Wściekłości, nienawiści do muzułmanów, podejżliwości przeciwko każdemu muzułmanowi milionom wściekłych Europejczyków już nie wyprerswadujesz za żadne skarby. Przepaść między białasami krystowiercami a brudasami islamistami jest teraz nie do zasypania.

   I to było zadaniem Merkel w tej inscenizacji!

   Polubienie

  • http://prostozmostu.net/swiat/austria-policja-apeluje-do-kobiet-nie-wychodzily-z-domow

   Austria: policja apeluje do kobiet, by nie wychodziły z domów

   13 stycznia 2016 09:38:00

   W związku z ostatnimi atakami na tle seksualnym do jakich dochodziło w Europie austriacka policja zaapelowała do swoich rodaczek, by te nie wychodziły z domu same proponując im de facto rodzaj aresztu domowego.

   Słowa szefa wiedeńskiej policji od razu wywołały medialną burzę. Zarówno tamtejsze media jak i politycy grzmią, że policja miast skupiać się na szukaniu i karaniu przestępców, koncentruje swoją uwagę na ofiarach. Apel szefa wiedeńskiej policji może doprowadzić również do jego wcześniejszego zwolnienia. Już od dawna bowiem zarzuca się funkcjonariuszom, że nie podejmują odpowiednich działań by uchronić kobiety przez seksualnymi napaściami. Co więcej pojawiają się także głosy, że policja ów problem całkowicie bagatelizuje, ograniczając się jedynie do wydawania mało przemyślanych apeli.

   Na słowa szefa policji Gerharda Pürstla ostro zareagowała również minister spraw wewnętrznych Johanna Mikl–Leitner. W jej ocenie policja najpierw powinna się upewnić, że zrobiła wszystko by zapobiec atakowi, a jeśli już takowy miał miejsce powinna zastosować zasadę „zero tolerancji” zamiast ograniczać wolność austriackim kobietom.

   Austriacka policja krytykowana jest także za to, że nie udostępnia żadnych informacji o liczbie ataków ze strony imigrantów na terytorium Austrii.

   za:ndie.pl

   Polubienie

  • Kolejne inne spojrzenie na ten temat:

   https://piotrbein.wordpress.com/2016/01/13/giewalty-sylwestrowe-w-dojczlandii-historia-zmyslona-ustawka-czy-falszywa-flaga/

   13/01/2016

   Giewałty sylwestrowe w dojczlandii: historia zmyślona, ustawka, czy fałszywa flaga?

   Wojna Krzyża z Półksiężycem – a Gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska…
   (…)
   W tym miejscu stwierdzić muszę, że owe „ataki seksualne” wydarzyły się akurat wtedy, gdy były potrzebne. Otóż już od miesięcy krążą po internecie różne „informacje” typu – w Szwecji, Wlk.Brytanii czy Włoszech imigrant muzułmanin zgwałcił białą kobietę. I towarzyszy tym „informacjom” zawsze okrzyk – brońmy naszych (białych) kobiet! Tyle że nie było zbyt wiele możliwości zweryfikowania owych „informacji” o owych domniemanych gwałtach. I w sumie można było stawiać ich wiarygodność pod znakiem zapytania. Ale kto dzisiaj zaprzeczy informacjom o gwałtach i atakach seksualnych muzułmanów na białe kobiety, skoro na oczach całej Europy, w centrum milionowej Kolonii, pod katolicką katedrą muzułmanie rzekomo gwałcili i obmacywali Niemki, policja prowadzi gorączkowe śledztwo a sprawą zajmuje się niemiecki żont i „parlament”? Kto dzisiaj powie, że „informacje” o gwałtach brudasów islamskich na białych kobietach to tylko „antyislamska propaganda”? No kto?

   .

   No właśnie ja. Kolejny już raz to mówię – chodzi właśnie o szczcie białych krystowierców na islam!

   .

   I jeszcze postawię teraz takie oto pytania – ludzie – uchodźcy wiedzą, że nie są mile widziani przez miliony mieszkańców w Europie. Wiedzą, że są postrzegani jako intruzi, i że wystarczy byle pretekst, aby zaczęto ich wypraszać czy wręcz wyrzucać z różnych miast i krajów. Czy myślicie, że oni są kompletnymi idiotami prowokującymi Europejczyków do tego, aby ich wszystkich wypędzono spowrotem do Afryki i na Bliski Wschód”. Czy naprawdę uważacie tych ludzi za zgraję ostatnich idiotów podcinających gałąź, na której siedzą?
   .
   Ludzie – do jasnej cholery – obudźcie się z amoku!
   .
   Cała historia z masową imigracją wyglądała tak: politycznym marionetkom rozpisano role – Merkel (i inne wybrane marionetki polityczne jewrounii) celowo ściągała muzułmanów do Europy przy protestach Orbana i paru innych marionetek wyznaczonych do tego celu. Na koniec zaś władze Niemiec inscenizują okropne masowe „ataki seksualne” na Niemki przez tych wstrętnych islamistów, niewdzięczników, tak brzydko odpłacających za niemiecką gościnność. Nawet Bundestag musi się tym teraz zajmować.
   Owe domniemane masowe ataki seksualne wywołały lub wzmocniły wściekłości i nienawiści do muzułmanów, wzbudziły lub wzmocniły podejżliwość wobec każdego muzułmanina u milionów wściekłych Europejczyków . Im niczego już nie wyperswaduje się za żadne skarby. Przepaść między białasami, zwłaszcza krystowiercami, a brudasami islamistami jest teraz nie do zasypania. I o to właśnie w całej tej operacji chodziło. I taka była rola Merkel i niemieckiego jewrobaraku w tej inscenizacji – ściągnąć muzułmanów, ustawić przez to (przy pomocy Orbana i jemu podobnych) w całej Europie giganrtyczną fałszywą barykadę, a na koniec przedstawić uciekinierów jako bandę gwałcicieli. Naturalnie poprawność polityczna nadal będzie działała – nadal będzie głosiła, że nie można wszystkich muzułmanów wrzucać do jednego worka, że nie wszyscy są gwałcicielami czy bandytami. Ale to nie zasypie ogromenj przepaści wykopanej pomiędzy krytowierczą Europą a światem islamu.
   .
   Od lat powtarzam – Gwiazda Dawida szczuje Krzyż na Półksiężyc i zaciera jej kosmate łapska. Bo gdzie dwóch się bije korzysta ten trzeci. Po ostatnich wydarzeniach przepaść między Krzyżem a Półksiężycem jest nie do zasypania. Gwiazda Dawida osiągnęła jej cel. I durne białasy, zwłaszcza krystowiercy, nadal będą służyć jej interesom.
   (…)
   Otrzymałem mailem od bliskiego znajomego dwa pytania dotyczące powyższego teskstu o imigrantach.
   Zapytał mnie o dwie rzeczy:

   „Andrzeju, ja sam nie mam pewności czy wszystkie gwałty na Europejkach dokonywane przez muzułmanów to prawda, ale wykluczyć takich przypadków chyba nie można? I jeszcze sprawa kradzieży, pobić a nawet napadów rabunkowych na sklepy i ludzi w pobliżu miejsc gdzie mają oni swe ośrodki. Czytałem, że wiele rządów zakazywało nagłaśniać takie rzeczy, ale że one naprawde sie zdarzały a nawet że były częste. Co sądzisz o tym?”

   Odpisałem mu tak.

   Sprawa gwałtów:
   Zapewne do incydentalnych gwałtów muzułmanów na Europejkach dochodziło i dochodzi. Temu nie zaprzeczam. Tylko widzisz – w skali Europy dziennie liczba gwałtów idzie w setki, a być może w tysiące. Gwałtów dokonywanych przez białych Europejczyków. I w ogromnej większości nikt się nimi nie interesuje. Co najwyżej lokalne gazety w dziale kryminalistyki o nich napiszą. Jedynie jeśli zamieszana jest w gwałt znana osoba publiczna to wtedy jest o tym głośno. Ale setki, tysiące gwałtów dokonywanych przez białych na białych kobietach nikogo nie prowadzą na barykady. Natomiast pojedyncze gwałty muzułmanów na Europejkach są strasznie rozdmuchiwane. No i pytam – dlaczego biali nie troszczą się o Europejki gwałcone dzień w dzień setkami czy tysiącami przez innych białych, dlaczego o tym nie huczy internet, a incydentalne przypadki gwałtów muzułmańskich tak się rozdnuchuje? Zastanów się nad tym. Moim zdaniem celem tej kampanii jest właśnie szczucie białych na muzułmanów, na islam.

   .

   Sprawa kradzież, pobić i napadów rabunkowych.
   Nie przypuszczam aby uciekinierom zależało na wzburzaniu przeciwko sobie mieszkańców. U muzułmanów ponadto kradzież to naprawdę „ciężki grzech”. Być może zdarzały się drobne sporadycznie kradzieże. Ktoś tam ukradł coś do jedzenia, ktoś inny paczkę papierosów. Jest to bardzo prawdopodobne. Ludzie są tylko ludźmi. Ale i ta sprawa śmierdzi mi podstępem. Podejrzewam, że były to historie w ogromnej większości prowokowane przez podstawionych ludzi. Uchodźcy umieszczani w jakimkolwiek ośrodku niekoniecznie wszyscy znają się. Tak więc obcemu agentowi (z Turcji, Arabii czy nawet Izraela) łatwo się tam wmieszać. No i dokonuje taki zuchwałych kradzieży, pobić, czy nawet napadów rabunkowych, a władze celowo to tuszują i nie reagują na takie przypadki. Tamten potem w ośrodku chwali się tym, wraca z kolejnych kradzieży czy napadów obładowany bogatymi łupami, dalej się tym chwali, opowiada że policja jemu nic nie robi i że zastrasza pobitych i okradanych, aby się nie skarżyli. I robi to dotąd, aż w końcu znajdzie kilku czy więcej naśladowców. Okazja czyni złodziejem. Gdyby sytuacja była odwrotna i chrześcijanie uciekając przed wojnami schronili się w krajach muzułmańskich i podstawieni prowokatorzy kradliby i napadali bezkarnie, to i oni znaleźliby naśladowców. Wydaje mi się że marionetkowe władze celowo chciały uchodźców rozwydrzyć, rozzuchwalić – właśnie po to, aby tym większą wywoływali oni wśród Europejczyków nienawiść do wszystkich muzułmanów. To była także celowo zaplanowana operacja. Przy czym najwięcej kradzieży, napadów i rabunków idzie moim zdaniem na podstawionych prowokatorów.

   .

   Mówiąc najkrócej – muzułmanów zwabiono do Europy po to, aby Europę skłócić, mieszkańców zapędzić na fałszywą barykadę, a muzułmanów przez podstawionych prowokatorów i podejrzane inscenizacje przedstawić na koniec jako dzicz, barbarzyńców, bandę złodziei, gwałcicieli i bandytów, która jest zagrożeniem dla świata, a zwłaszcza dla „białej cywilizacji”.

   Polubienie

 14. http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/plaga-atakow-na-tle-seksualnym-takze-w-danii

  Plaga ataków na tle seksualnym także w Danii
  Dodane przez Zyga
  Opublikowano: Środa, 13 stycznia 2016 o godz. 23:11:08

  Dania jest kolejnym zachodnioeuropejskim państwem w którym dopiero teraz upublicznia się fakty o atakach na tle seksualnym ze strony imigrantów.

  Samorządowi politycy sygnalizują, że do przypadków nastowania seksualnego kobiet przez imigrantów z ośrodków dla osób ubiegających się o azyl doszło w trzech duńskich miastach. Dotyczy to miasta Thisted w połnocnej części kraju gdzie do listopada przebywa 365 imigrantów. Jak sygnalizują miejscowe kobiety stać ich na upijanie się i chodzenie do klubów nocnych gdzie stwarzają dla mieszkanek Thisted zagrożenie.

  Podobnie jest w Sonderborgu na południu Danii i w Hderslev, gdzie odnotowano liczne przypadki dotykania kobiet w miejscach publicznych bez ich zgody. Sprawcami byli właśnie imigranci z tamtejszych ośrodków.

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Cztery-kobiety-w-Norymberdze-padly-ofiara-napasci-w-sylwestra,wid,18098540,wiadomosc.html

   akt. 12.01.2016, 17:46

   Cztery kobiety w Norymberdze padły ofiarą napaści w sylwestra

   • Kolejne kobiety składają zawiadomienia o molestowaniu w noc sylwestrową
   • W weekend zgłosiły się 4 mieszkanki Norymbergi
   • Napastować miało je 20 mężczyzn, prawdopodobnie z Afryki Północnej

   Cztery mieszkanki Norymbergi złożyły w weekend zawiadomienie na policję, że w Sylwestra były napastowane seksualnie przez około 20 mężczyzn o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z Afryki Północnej – podały we wtorek władze policji.

   Mężczyźni otoczyli kobiety i zaczęli zachowywać się w stosunku do nich natarczywie. Wbrew ich woli zaczęli je przytrzymywać i całować.

   Zawiadomienie o podobnym incydencie, do którego doszło pod Norymbergą, zgłosiły w ubiegłym tygodniu dwie inne młode kobiety. Wciąż nie jest jasne, czy ataków dopuścili się ci sami sprawcy.

   Do najgłośniejszych ataków na kobiety w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia doszło w Kolonii, a także w Hamburgu.

   W noc sylwestrową w okolicach kolońskiego dworca głównego i katedry doszło do napaści seksualnych i rabunkowych na kobiety. Zdaniem policji oraz świadków wydarzeń sprawcami byli głównie młodzi mężczyźni pochodzący z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Zespół śledczy pracujący pod kryptonimem „Nowy Rok” zajmuje się obecnie 553 zgłoszonymi przypadkami; 45 proc. z nich to przestępstwa na tle seksualnym.

   ~pragniemy ubogacenia 16 godzin i 49 minut temu
   czy na lotnisku w Berlinie nadal witają biednych „uchodźców” rodziny z pluszankami, kwiatami, chlebem i solą? co z wolontariuszami ze Sztokholmu? dlaczego już nie przynoszą darów tzw. „matkom z dziećmi”?

   ~UE 17 godzin i 7 minut temu
   Jeśli tak się potrafią zorganizować w celu molestowania to co będzie kiedy postanowią ogłosić rewolucję przeciw Europejczykom ?

   ~PL 18 godzin temu
   Prawdomówne media niemieckie milczą a totalitarne polskie nadają o wszystkim !

   ~Adamwczoraj
   Guzik prawda. Piszą o tym tutaj wszystkie niemieckie gazety!!! Nie nakręcaj się niepotrzebnie. Mieszkam w Niemczech na stałe to wiem.

   ~benek 14 godzin i 42 minut temu
   bo czytasz wp.pl a nie wp.de pozdrowienia z polski

   ~bm 13 godzin i 49 minut temu
   Przecież aż przez tydzień było o tym cicho, więc po co kłamiesz. Teraz piszą bo wszyscy o tym mówią.

   ~mikka 16 godzin i 10 minut temu
   Ja tez mieszkam na stale, ale ty chyba nie rozumiesz tresci przekazywanych przez niemieckie media. Tam wciaz nie ma winnych wrod rzadzacych, jeden policjant dla poklasku zostal wyslany na wczesniejsza emeryture, a o tym, ze to uchodzcy napadaja sie nie mowi w sposob doslowny. Padaja stwierdzenia, ze ‚nie bedziemy tolerowac przemocy’, ‚mezczyzni powinni byc edukowani w zakresie relacji z kobietami’, ‚napastnicy przypominali wygladem mieszkancow Afryki’ itd. Zadna osoba z rzadu, zaden dziennikarz ani policjant nie przeprosil publicznie ofiar napasci. Jak zwykle nikt sie nie poczuwa do winy.

   Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tragedia-w-osrodku-dla-azylantow-w-Norwegii-Ofiara-3-letni-chlopiec,wid,18101788,wiadomosc.html

   akt. 14.01.2016, 10:17

   Tragedia w ośrodku dla azylantów w Norwegii. Ofiarą 3-​letni chłopiec

   • W ośrodku dla uchodźców w Norwegii został zgwałcony 3-letni chłopiec
   • Policja prowadzi dochodzenie i poszukuje sprawcy lub sprawców
   • Chłopiec z matką przebywają w szpitalu

   W norweskiej miejscowości Stavanger, gdzie znajduje się ośrodek dla uchodźców Forus Akuttinnkvartering, doszło do tragedii. 3-letni chłopiec prawdopodobnie został zgwałcony – informuje brytyjska prasa. Lokalna policja prowadzi dochodzenie. Nie podano narodowości dziecka i nie jest jeszcze wiadomo, kto mógł dokonać tego czynu. Ustalono jedynie, że do napaści doszło 6 stycznia około godziny 22.00.

   Rzecznik ośrodka twierdzi, że o sprawie poinformowała go anonimowa osoba spoza ośrodka. Natychmiast wezwano policję, która wszczęła śledztwo. Nadinspektor lokalnej policji Bjørn Kare Dahl powiedział, że nie ma jeszcze żadnych podejrzanych. – Badamy sprawę i jeżeli zostanie to potwierdzone, to będziemy mówili, że chodzi o gwałt na dziecku – powiedział.

   Chłopiec przebywa obecnie na oddziale dziecięcym w Szpitalu Uniwersyteckim w Stavanger razem z matką.

   W ośrodku zostały zebrane materiały dowodowe, poszukiwane jest DNA sprawcy, lub sprawców. Obecnie przebywa tam około 800 uchodźców ubiegających się o azyl. W większości są to rodziny z dziećmi.

   Rzecznik ośrodka dla uchodźców, Lars Petter Einarsson, apelował do lokalnych mediów o współpracę podczas dochodzenia w tej sprawie. Twierdzi, że tego dnia wiele osób pracowało w ośrodku, ale nikt nic nie widział.

   Daily Mail, Independent

   ~Katrina 1 godzinę i 47 minut temu
   No to jak elementy kryminogenne zostaną wypuszczone z ośrodka – a znając dzisiejsze rządy zdrajców, zostanie – to biada norweskim dzieciom… Europo obudź się!!!

   ~Piotr 1 godzinę i 40 minut temu
   Prawdopodobnie przestępstwa dokonała osoba o nieustalonej płci kulturowej i o karnacji nie przypominającej aryjskiego blond.

   ~q 39 minut temu
   profil sprawcy: mężczyzna nie blondyn; mówiący nie po norwesku; z wielką traumą, wymagający szczególnie delikatnego traktowania….

   ~LGTB I GENDER MULTIKULTI to UE 27 minut temu
   Norwescy Lewacy puszczą wolno bandziora bo on ma takie potrzeby kulturowe.

   ~Polonez 1 godzinę i 26 minut temu
   Teraz niech kopacz, piotrowska,boni, heubner i inni biorą takie małpki dla swoich wnuczków skoro głosowały za. Swoją drogą gdyby nie daj boże przytrafiło się coś takiego komuś z moich bliskich nie czekałbym na policję. Dół z wapnem dla sprawców!!!

   ~J23 45 minut temu
   Popieram w 100% za takie coś żadna kara sądowa niebyła by sprawiedliwa biorąc pod uwagę jak działają sądy. Wyznaję zasadę oko za oko.

   ~J25 28 minut temu
   Popieram. W najlepszym wypadku sprawce deportuja a ten za miesiac znow bedzie w Europie na nowych dokumentach, albo bez.

   ~inekos 20 minut temu
   w tym wypadku powinno byc oko za oko i juz nie ma ze boli trza ich prawa wprowadzic od razu bedzie lepiej ukradles obciac palec jeszcze raz dlon zero litosci

   Polubienie

 15. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/oboz-w-dunkierce-prawdziwe-pieklo-na-ziemi/cl6qjl

  Obóz w Dunkierce. „Prawdziwe piekło na ziemi”

  Tysiące imigrantów mieszka w obozie w pobliżu francuskiej Dunkierki, czekając na okazję wyjazdu do Wielkiej Brytanii. – Tutaj jest prawdziwe piekło na ziemi – mówią.

  Justyar, uchodźca z Iraku, twierdzi, że imigranci tłoczą się w obozie, bo nie mają gdzie się podziać. – Tutaj jest prawdziwe piekło na ziemi. Modlimy się do Boga, by w końcu przestało padać, modlimy się, by ustał silny wiatr. No bo przecież te namioty… To jest obóz letni – mówi.

  Juystar skarży się, że obóz jest niedostosowany do warunków zimowych. – W nocy jest bardzo zimno, więc nikt nie śpi. Do tej pory nikt się tu nie pojawił. Ani przedstawiciele strony brytyjskiej, ani Francuzi. Nikt do nas nie przyszedł, by wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie, by zapytać nas, czego potrzebujemy i dlaczego tu przyjechaliśmy – relacjonuje. – Wiele osób uważa, że pchnęły nas do tego uwarunkowania ekonomiczne, ale to nieprawda, to nie jest prawdziwy powód naszej obecności. Jesteśmy tu, bo walczymy z ISIS – przekonuje.

  W przyszłym miesiącu tutejsze władze planują otwarcie nowego obozu przejściowego z 500 ogrzewanymi namiotami i lepszymi warunkami sanitarnymi.

  ~anka : Ten artkuł to jakiś żart z czytelników, lub ‚zawoalowane’ (żeby nie narazić się szefom) przedstawienie rzeczywistości. Pierwsza sprawa to są tam nielegalnie, przedostali sie aż tam w jakis dziwny sposób bo nie maja często żadnych dokumentów nie mówiac już o papierach pozwalających na wjazd do Europy. No i ten cytat wyjęty z ust „uciśnionego’ – jeśli to na własne życzenie: Wiele osób uważa, że pchnęły nas do tego uwarunkowania ekonomiczne, ale to nieprawda, to nie jest prawdziwy powód naszej obecności. Jesteśmy tu, bo walczymy z ISIS – przekonuje. No i co wy na to?

  ~Witkacy12 : „Jesteśmy tu bo walczymy z ISIS” To chyba żart ? A swoją drogą jestem przekonany, że gdyby się zorganizowali i wzięli sprawy w swoje ręce to warunki w obozie na pewno mogłyby być lepsze. Zgłosiliby się do lokalnych władz, poprosili o cegły, deski, piasek, cement – na pewno by im nie odmówiono. Oczywiście to nie znaczy, że zaraz zniknęłyby namioty ale może nie grzęźliby w błocie i mieli gdzie się ogrzać, a poza tym ludziom, którzy sami starają się o siebie zadbać też bardziej chce się pomagać. Gdyby tylko się zorganizowali i zakasali rękawy do roboty … No właśnie… Gdyby…

  ~dimitris : Cyrk. A po co Redakcja pisze takie bzdety ? Jeśli ich Wam żal, to pierwsi weźcie ich sobie sami do domów, zamiast nas pouczać co powinniśmy, a czego nie. Poczekamy rok – dwa jak się Wam to wspólne życie spodoba, a może potem to Wy do nich pojedziecie dla równowagi? Polscy emigranci (miliony) też wiedzą co to bezdomność, co to nie mieć gdzie skierować się z bagażami, czym zapłacić. To po pierwsze Wy nie wiecie. Poza tym spróbujcie przekonać nas, że nie napiszecie każdego bzdetu, aby tylko było takie zamówienie ?

  ~j.f. : Trzeba było zostać w Iraku , tam jest dużo cieplej….a nawet goraco. W planach jest , rozlanie się po całej Europie , następnie sprowadzenie bliskich i przyjaciol. Lewacka polityka pani Angeli Merkel ..wam to ulatwia, a nawet działa ,jak czerwona plachta na byka. Do czasu jednak .,,już widze 3 metrowy mur na granicach wschodnio /zachodnich.Wielki europejski kołchoz się rozpada…co było zresztą do przewidzenia.

  ~Zenon : Niby o co chodzi tym „uchodźcom’ ? Mieszkali przecież wśród swoich muzułmańskich braci i nie umieli się dogadać ? Uciekli do giaurów ? No to taka ich religia dobra ? Dlaczego więc nie powiedzą że giaurowie lepsi ? Dlaczego nie zrzucą burek swoim kobietom , nie dopuszczą ich do życia publicznego , nie pójdą do kościoła się ochrzcić ? Przecież uciekając pod opieka Chrześcijan potwierdzają wyższość ich kultury i religii .

  ~Biały : Okoliczni mieszkańcy też mówią o piekle na ziemi. Mówią o tym, że nie czują się u siebie i że nikt ich przed kradzieżami nie chroni. Lewica współczuje gwałcicielom i terrorystom, byle mieli ciemniejszą skórę. Biały ma „grzech pierworodny” rasizmu. Narzekanie na czarnych gwałcicieli i złodziei to też jest rasizm. Jak się imigrantom nie podoba, to nich sobie wracają. Ja nie tęsknię.

  Polubienie

 16. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemieccy-konstytucjonalisci-uwazaja-ze-otwarcie-granic-dla-imigrantow-jest-niezgodne-z-konstytucja-rfn

  Niemieccy konstytucjonaliści: Otwarcie granic dla imigrantów jest niezgodne z konstytucją RFN
  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Piątek, 15 stycznia 2016 o godz. 17:05:01

  Po wydarzeniach w Kolonii Angela Merkel jest coraz częściej oskarżana o ignorowanie systemu prawnego Niemiec oraz pomijanie Bundestagu.

  Według byłego przewodniczącego Trybunału Konstytucyjnego Nadrenii Północnej-Westfalii – „Już wysłanie setki żołnierzy do Mali wymaga zgody Bundestagu, tym bardziej zgody tej wymaga działanie, które dopuszcza zatrzymanie się w Niemczech setek tysięcy imigrantów.” a decyzja o otwarciu granic podjęta przez kanclerz Niemiec była „aktem samopozbawienia się władzy”

  Podobnie uważa były sędzia Federalnego Trybunału Konstytucyjnego Udo di Fabio. Twierdzi on, że landy mogą wymagac od rządu federalnego skutecznej ochrony granic – „Federacja może wprawdzie przekazać kompetencje w sprawie ochrony granic organom Unii Europejskiej, ale w wypadku udokumentowanej niewydolności takiego rozwiązania obowiązek ten spoczywa na władzach federalnych”

  Prof. Ulrich Battis, konstytucjonalista z Uniwersytetu Humboldtów w Berlinie uważa zaś że – „Gdyby do Trybunału Konstytucyjnego wpłynęła skarga dotycząca ochrony granic, wydałby wcześniej czy później orzeczenie wzywające rząd federalny do politycznego uregulowania tej sprawy, bez proponowania oczywiście jakichś konkretnych rozwiązań, ale i tak byłaby to druzgocąca klęska dla rządu”

  Rp.pl / kresy.pl

  Polubienie

 17. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/zydzi-uciekaja-z-europy-zachodniej

  Żydzi uciekają z Europy Zachodniej
  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Piątek, 15 stycznia 2016 o godz. 16:04:56

  W minionym roku z Europy Zachodniej do Izraela wyemigrowało blisko 10 tys. Żydów informuje Agencja Żydowska

  Najwięcej Żydów, bo aż 8 tysięcy, wyemigrowało z Francji. Według Agencji Żydowskiej jest to wynik wzrostu ataków o charakterze antysemickim. Ataki na społeczność żydowską np. na sklep z koszerną żywnością w czasie ktorego zginęło 4 Żydów przyczyniają się do zmniejszenia poczucia bezpieczeństwa francuskich Żydów. Jest ono coraz mniejsze o czym świadczy apel o powstrzymanie się od noszenia jarmułek.

  Zagrożeni czują się też Żydzi w Niemczech i Austrii. Apelują o ograniczenie przyjmowanej liczby migrantów. Według nich pochodzą oni z antysemickich kręgów kulturowych, gdzie nietolerancja jest na porządku dziennym.

  interia.pl / kresy.pl

  UPAdlina:15.01.2016 16:50
  pejsy wiedzą, co tu się szykuje i biorą dupy w troki!!

  SobiePan:15.01.2016 16:58
  Niech uciekają tylko nie popełnijmy błedu sprzed 1000 lat nie pozwolić osiedlać się w POLSCE

  cyna:15.01.2016 18:09
  A nasi osiedleńcy z pod gwiazdy dawida kiedy zaczną wyjeżdżać do izraela

  Kojoto:15.01.2016 18:20
  Jak przestaniesz głosować na PIS, a zaczniesz na RN lub prawdziwych liberałów. Innymi słowy kiedy przestana byc w Polsce grupą uprzywilejowaną.

  UPAdlina:15.01.2016 20:33
  cyna, ty jeszcze nie wyjechałeś…..?????

  franciszekk:15.01.2016 20:18
  Stare i sprawdzone przysłowie głosi cyt. ” z tonącego okrętu szczury spierrr..dzielają !”

  Polubienie

 18. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kanclerz-Austrii-Werner-Faymann-zapowiada-drastyczne-ograniczenie-liczby-uchodzcow,wid,18115175,wiadomosc.html?ticaid=11655b&_ticrsn=3

  akt. 20.01.2016, 14:05

  Kanclerz Austrii Werner Faymann zapowiada drastyczne ograniczenie liczby uchodźców

  • Kanclerz Austrii zapowiedział „pakiet przedsięwzięć”, by obniżyć liczbę uchodźców
  • Werner Faymann powiedział, że celem są działania także na szczeblu europejskim
  • Według ustaleń, Austria w tym roku przyjmie tylko 37,5 tys. uchodźców

  Faymann wypowiedział się na ten temat przed „szczytem azylowym” – spotkaniem przedstawicieli władz centralnych, władz krajów związkowych i gmin, poświęconym problematyce imigracji.

  Agencja APA informuje, że na tym spotkaniu ustalono, że Austria przyjmie w tym roku tylko 37,5 tys. ubiegających się o azyl, w 2017 roku 35 tys., w 2018 – 30 tys. i w 2019 (do 30 czerwca) – 25 tys. W sumie będzie to maksymalnie 127,5 tys. osób, co odpowiada 1,5 proc. liczby ludności Austrii. Nie uwzględnia się 90 tys. wniosków o azyl, złożonych w zeszłym roku.

  Socjaldemokrata Faymann mówił w tym kontekście o „wielkości orientacyjnej”, ale wicekanclerz Reinhold Mitterlehner z Austriackiej Partii Ludowej (OeVP) użył pojęcia „górna granica”.

  Kanclerz Austrii zaznaczył, że jego celem jest „pakiet przedsięwzięć”, które doprowadzą do „drastycznego obniżenia” liczby uchodźców w Austrii. Zapowiedział działania zarówno na szczeblu europejskim, jak i krajowym.

  Kanclerz nazwał te ustalenia „rozwiązaniem doraźnym” i „planem B”, który ma także „obudzić” Unię Europejską. „Nie możemy przyjąć w Austrii wszystkich ubiegających się o azyl” – podkreślił.

  APA odnotowuje, że nie wiadomo na razie, co będzie się działo, kiedy górna granica zostanie przekroczona. Rząd ma zlecić w tej sprawie dwie ekspertyzy prawne.

  Mitterlehner mówił o „dramatycznie dynamicznej” sytuacji i podkreślał, że „wielka liczba uchodźców przeciąża nasz system”. Zapowiedział przygotowania do ewentualnego odsyłania migrantów spod austriackiej granicy.

  ~historyk 2 godziny i 31 minut temu
  naiwniak- zaproszeni islamiści ich wykończą i będzie kalifat wiedeński-Polacy nie pomogą jak w 1683r.

  ~ss 1 godzinę i 55 minut temu
  O nie bracie teraż popłynie tylko ich krew za swoja głupote

  ~Verteteteqaf 23 minut temu
  I dobrze, że nie pomogą. Europa nie zasłużyła.

  ~ad 3 godziny i 54 minut temu
  A tak się ciskał

  ~hipokryci czy pragmatycy 1 godzinę i 15 minut temu
  Należy go teraz zjechać na forum europejskim. Zaprzecza „europejskim wartościom” którymi sobie tak gębę wycierał.

  Polubienie

  • http://wiadomosci.onet.pl/swiat/merkel-odrzuca-ponownie-postulat-zmiany-polityki-migracyjnej/kqcel6

   Merkel odrzuca ponownie postulat zmiany polityki migracyjnej

   Kanclerz Niemiec Angela Merkel odrzuciła po raz kolejny wysuwany przez bawarską CSU oraz część jej własnej partii CDU postulat zmiany polityki migracyjnej rządu, w tym wyznaczenia maksymalnej liczby imigrantów, których Niemcy mogą przyjąć w ciągu roku.

   – Zgadzamy się co do tego, że liczba przyjeżdżających (do Niemiec) uchodźców powinna być odczuwalnie i trwale zmniejszona – powiedziała Merkel przed spotkaniem z deputowanymi CSU do lokalnego parlamentu w Bawarii w Wildbad Kreuth.

   Szefowa rządu zaznaczyła, że kluczem do rozwiązania kryzysu jest zlikwidowanie przyczyn migracji. – Powinniśmy znaleźć rozwiązanie europejskie – podkreśliła Merkel.

   Kanclerz wymieniła trzy wydarzenia w najbliższym czasie, które jej zdaniem będą miały „istotny wpływ na problem uchodźców”: niemiecko-tureckie konsultacje międzyrządowe w najbliższy piątek, konferencję w Londynie 4 lutego w sprawie pomocy dla Syrii oraz szczyt UE w połowie lutego. Przypomniała w tym kontekście niedawną wypowiedź szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, że problem uchodźców będzie jednym z głównych tematów spotkania szefów państw i rządów w Brukseli.

   Następnie „dokonamy bilansu”, żeby zobaczyć, „gdzie stoimy” – dodała szefowa niemieckiego rządu. Jak podkreśliła, dialog jest szczególnie ważny, gdy istnieją różnice zdań.

   Rządząca w Bawarii CSU krytykuje od miesięcy liberalną politykę migracyjną rządu. Szef CSU Horst Seehofer domaga się ograniczenia liczby imigrantów do 200 tys. rocznie. W zeszłym roku do Niemiec przyjechało 1,1 mln obcokrajowców zabiegających o status azylanta bądź uchodźcy, głównie z Bliskiego Wschodu.

   CSU opowiada się ponadto za zaostrzeniem kontroli na niemieckich granicach i zawracaniem tych imigrantów, którzy wjeżdżają do Niemiec z bezpiecznych krajów UE. Sekretarz generalny CSU Andreas Scheuer powiedział przed wizytą Merkel, że konieczna jest szybka zmiana kursu. – Nie mamy już czasu na zastanawianie się – zaznaczył polityk.

   Seehofer, który jest równocześnie premierem Bawarii, postawił Merkel ultimatum. Jeżeli rząd nie zaprowadzi porządku na granicach, władze Bawarii skierują sprawę do Federalnego Trybunału Konstytucyjnego – zagroził bawarski polityk.

   List zawierający postulat zmiany polityki wobec imigrantów wystosowała też w tym tygodniu grupa posłów CDU. Obie partie chadeckie CDU i CSU są podstawą rządu kanclerz Merkel. Trzecim koalicjantem jest SPD.

   ~ii : Merkel mówi o zawracaniu imigrantów z Niemiec do bezpiecznych krajów UE z których przyjechali.Głównym krajem bezpiecznym który nie pilnuje granic jest Grecja ,obok Włoch i te kraje powinny ponieść największe konsekwencje swojego zaniechania. Polska musi zwrócić większą uwagę na nowy szlak migracji przez Ukrainę ,bo w przyszłości jeżeli nie zablokujemy tego szlaku to imigranci będą odsyłani z Niemiec do Polski jako pierwszego bezpiecznego kraju UE.Widząc dodatkowo niechęć Polski do przyjmowania imigrantów teraz to kraje unijne na pewno nam nie pomogą i musimy zawczasu wzmocnić ochronę granic.Nie można polegać na raportach PO o bezpieczeństwie granic ,bo już wiadomo że oni są niewiarygodni.

   ~alwof : Merkel nie jest głupa Robi to co Robi bo jest to częśc większego Planu.Zliberalizowana otumaniona Europa ma coraz bardziej dość fal dzikusów ale rządy nie robią nic by ograniczyć to zagrożenie a jedank poza 3 państwami nikt nic nie robi..Cel jest jasny doprowadzić do Chaosu w Europie a potem żelazną ręką zaprowadzić Nowy Porządek oparty na Policyjnym Państwie Europejskim.Taki mix nazizmu I komuny.A to okupione milionowymi ofiarami Naszymi ofiarami nie ich ofiarami.Oni sie otoczą wojskami I będa patrzeć jak ich plany sie wypełniają

   Polubienie

 19. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/antoni-dudek-merkel-popelnila-polityczne-harakiri-jest-skonczona/x475n0

  Antoni Dudek: Merkel popełniła polityczne harakiri, jest skończona

  – Angela Merkel jest już jako przywódca Niemiec skończona. Ona popełniła polityczne harakiri, które się dokona za kilkanaście miesięcy, podczas wyborów – dowodził Antoni Dudek. – Chyba że wcześniej ją obalą partyjni koledzy. Nie wykluczam, że w tym roku dojdzie w Niemczech do zmiany kanclerza – dodał.
  (…)

  ~strach : To nie jest żadne harakiri. Merkel podpala dom , w którym wszyscy mieszkamy. I nie miejmy złudzeń, bo to nie merkel będzie ofiarą tylko my rdzenni Europejczycy. Merkel będzie pierwszą, która ucieknie z piekła szariatu, a my i nasze dzieci będziemy musieli żyć pod rządami fanatycznych muzułmanów. Dyktatury Hitlera i Stalina to nic w porównaniu z piekłem szariatu.
  Pilnujmy swojego domu, bo my nie będziemy mieli gdzie uciekać. „Przyjaciele” z USA zostawią nas w piekle muzułmańskiego fanatyzmu, tak jak kiedyś zostawili miliony Żydów na pastwę Hitlera odmawiając im pomocy i to nawet wprost odsyłając do Europy statki pełne żydowskich uciekinierów.

  ~czas na otwartość: Unia nie powstała „by nam się lepiej żyło” : najważniejszym i dalekosiężnym celem powstania Unii jest likwidacja państw narodowych w Europie. to co się dzieje, m.in. polityka w sprawie tzw uchodźców to tylko kolejny etap tego projektu. Unia bez państw, multi-kulti, ludzie bez tożsamości narodowej – „europejczycy” – to jest ich cel, pod zarządem niemiecko-żydowskim. w wielu wypowiedziach nawet nie kryją swoich zamiarów i niektórzy mówią otwartym tekstem na ten temat. czas sobie zdać w końcu z tego sprawę. tak postanowiono na zebraniach grupy BIlderberg i Merkel jest jedną z wynkonawczyń tego zamierzenia. Niemcom coś w zamian za to obiecano, za darmo tego nie robią

  karramba : Niemcy na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat byli „ubogacani” kulturowo ale nie tylko…..W latach 20-tych i częściowo 30-tych ubiegłego wieku byli „ubogacani” przez hmmm…jak to napisać…..Eskimosów. Dopiero syn Aloisa Schicklgrubera powiedział NEIN!!!! Potem „ubogacali” ich Amerykanie i kałmucko-mongolska soldateska. Następnie do „pracy” wzięli się Jugole i Turcy. Później przyszła pora na ludy afrykańskie (Nigeria i inne takie). Teraz „ubogacają” Niemcy muslimscy najeźdźcy………

  antymichnik : Niemcy powinny zostać poddane kontroli i nadzorowi Komisji Europejskiej za działania sprzeczne z Układem Schengen. Strefa Schengen zgodnie z Układem, jest zamknięta dla obywateli z innych krajów nie należących do Schengen. Jeżeli chcą wjechać na teren wówczas powinni okazać się ważnym paszportem i wizą. Tymczasem Niemcy, wbrew międzynarodowym traktatom, wpuścili bez uzgodnień z innymi krajami na teren Schengen około 1mln obcokrajowców. Dlatego sami powinni ponieść wszelkie konsekwencje i koszty, oraz powinni zostać ukarani za każdy dzień pobytu nielegalnych obcokrajowców do czasu ich deportacji.

  Polubienie

 20. http://wpolityce.pl/swiat/279980-frans-timmermans-ten-sam-ktory-tak-zaciekle-atakuje-polske-blysnal-uznal-ze-nie-ma-zwiazku-miedzy-atakami-na-kobiety-w-kolonii-i-fala-imigrantow

  Frans Timmermans – ten sam, który tak zaciekle atakuje Polskę – błysnął. Uznał, że… nie ma związku między atakami na kobiety w Kolonii i falą imigrantów!

  O bardzo ciekawej sprawie dotyczącej kryzysu imigracyjnego informuje brytyjski dziennik „The Daily Telegraph”.

  Gazeta dotarła do stenogramu z posiedzenia Komisji Europejskiej z dnia 13 stycznia, dotyczącego coraz bardziej napiętej sytuacji na tle ekscesów wszczynanych przez część przybyszów z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Choćby takich jak masowe napastowanie kobiet w czasie nocy sylwestrowej w Kolonii i wielu innych miastach kontynentu.

  Jak się okazuje, szefostwo Komisji losem kobiet mało się przejmuje. Zamierza za to walczyć z – jak to ujęto – „fałszywymi skojarzeniami” wiążącymi narastanie niektórych przestępstw z napływem imigrantów!

  Atakowanie kobiet przez imigrantów w Kolonii to – zdaniem KE – wyłącznie „kwestia porządku publicznego”, której nie powinno odnosić się do sprawy masowej migracji.

  Z zapisu wynika, że unijni oficjele są zaniepokojeni kryzysem, ale głównie dlatego, że może on… spowodować niepożądaną reakcję opinii publicznej. Oczywiście, reakcją ich zdaniem „ksenofobiczną”. Co gorsza, Komisja jest zaniepokojona spodziewaną niechęcią Europejczyków wobec kolejnych milionowych fali osiedleńców.

  Komisja Europejska chce być w tym kontekście „głosem rozsądku”. Zamierza mówić opinii publicznej, że pomiędzy falą imigracji i atakami z Kolonii „nie ma powiązania” – mimo, iż niemal wszyscy napastnicy przybyli do Niemiec w zeszłym roku.

  Stenogram – ocenia „The Daily Telegraph – sugeruje, że KE jest sfrustrowana brakiem wsparcia ze strony rządów, ulegających presji ze strony wyborców. Z kolei brak działania oznacza, że nie uda się zatrzymać kolejnych fal przybyszów, co z kolei może podważyć wiarygodność całego europejskiego projektu.

  Co ciekawe, ze stenogramu wynika, że podczas posiedzenia Komisji najwięcej mówił – szkicują powyższe tezy – pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Frans Timmermans. Ten sam, który osobiście, działając prawdopodobnie poza prawem, przeforsował rozpoczęcie procedury obserwacji naszego kraju.

  „Jeżeli chodzi o przestępstwa w Kolonii, to są one kwestią porządku publicznego i nie mają powiązania z kryzysem uchodźczym” – cytuje Timmermansa wypowiadającego się podczas posiedzenia Komisji „Telegraph”.

  Podczas dyskusji, która nastąpiła po prezentacji Timmermansa, szefostwo Komisji wzywało do „bezwarunkowego odrzucenia fałszywego skojarzenia pomiędzy niektórymi przestępstwami, np. atakami na kobiety w Kolonii, i masowym napływem imigrantów”.

  Sposobem na uspokojenie obywateli Unii ma być podkreślanie, że „zjednoczona Europa to także unia bezpieczeństwa i wartości”.

  Trudno być zaskoczonym. Już wiemy przecież, że tak będzie aż do ogłoszenia kalifatu Europa…

  Na tym tle szaleńczy atak na Polskę – w chwili, gdy demokracja w naszym kraju złapała świeży oddech – staje się zrozumiały. Przewodniczący Timmermans nie chce rozumieć świata.

  CZYTAJ TAKŻE: Ceniony niemiecki psychiatra: Angela Merkel „wykazuje oznaki psychicznego załamania” i „straciła kontakt z rzeczywistością”

  Robert 80.111.225.*
  Jest wyraźny związek i do tego bezpośredni.Za atakami na tle seksualnym odpowiedzialni są imigranci.Dlaczego ten człowiek kłamie?

  merrlin 87.205.208.*
  Oby tak dalej 🙂 Niemcy, Szwedzi i Francuzi, jeśli wcześniej nie skonsumują ich nie związani z niczym „uchodźcy”, rozniosą KE i cały ten eurokratyczny bajzel na drobne strzępy.

  Lewactworealizuje lewacki plan 82.177.224.*
  Lewactwo nie jest oderwane od rzeczywistości. LEWACTWO CHCE ZNISZCZYĆ ŁACIŃSKĄ EUROPĘ posługując się islamistami.

  kaola 83.29.152.*
  Kobiety poszkodowane, ale to mezczyzna wypowiada sie w ich imieniu. Czy one nie umieją mowic?

  geordie 46.238.231.*
  Więc brońmy naszego Lechistanu..za chwilę na zachodzie będziemy mieli kalifat…

  http://wpolityce.pl/polityka/279968-wicekanclerz-niemiec-polska-musi-byc-obejmowana-to-brzmi-jak-przyznanie-ze-to-wladze-federalne-stoja-za-atakami-medialnymi-na-nowy-polski-rzad

  Polubienie

 21. http://wpolityce.pl/polityka/281458-shaded-miazdzy-szczuke-co-maja-powiedziec-kobiety-ktore-zostaly-zgwalcone-w-kolonii-feministka-grupowe-gwalty-sa-na-dyskotekach-w-polsce

  Shaded miażdży Szczukę! „Co mają powiedzieć kobiety, które zostały zgwałcone w Kolonii?” Feministka: „Grupowe gwałty są na dyskotekach w Polsce”

  opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: za 31 minut

  Miriam Shaded, działaczka fundacji Estera, pomagająca syryjskim chrześcijanom i przestrzegająca przed islamską inwazją na Europę, ostro starła się z Kazimierą Szczuką. Feministka wyszła z tej konfrontacji merytorycznie zmasakrowana…

  Shaded, w internetowej audycji prowadzonej przez lewicowego celebrytę Sławomira Sierakowskiego, podkreśliła, że z falą imigrantów do Europy trafiają przestępcy, których działalność jest tolerowana przez kulturę i wyznanie, w których się wychowali.

  Są wpuszczani kryminaliści na teren Europy i rządzący o tym wiedzą. Niestety, konsekwencję tego ponoszą kobiety, ofiary tych przestępców. Tak, jak miało to miejsce w Kolonii. Społeczeństwo widzi, że rząd nie reaguje i zaczyna dochodzić do samosądów — powiedziała w programie „Dzieje się na żywo” portalu Wirtualna Polska.

  Drugim gościem audycji była Szczuka.

  A pani jest zwolenniczką samosądów? — prowokowała.

  Nie. Jestem zwolenniczką tego, że państwo powinno działać. Ale państwo nie działa, ponieważ wpuszcza przestępców do niewinnych ludzi. Zaczyna to legitymizować i bronić tego. Wiele osób zaczyna bronić tego typu działalności, co jest niezwykle szkodliwe — odparła Shaded.

  I zwróciła się wprost do Szczuki:

  Co mają powiedzieć kobiety, które zostały zgwałcone, przez tych ludzi? Pani się obraża o słowa, a ja się obrażam o prawdziwe rzeczy, o prawdziwą krzywdę ludzką!

  Co na to feministka? Zaatakowała Shaded absurdalnym „argumentem”, że przecież do gwałtów dochodzi również w Polsce.

  Ale czy zdaje sobie pani sprawę, że przemoc seksualna jest zjawiskiem powszechnym, również w Polsce? Że 99 proc. gwałtów popełnianych przez Polaków to są sprawy umarzane w sądach, nawet gwałty ze szczególnym okrucieństwem? — grzmiała.

  Jak twierdziła Szczuka, z tego powodu przyjęto w Polsce „konwencję antyprzemocową”, „żeby systemowo przeciwdziałać tym zjawiskom”.

  Państwo nie musi wpuszczać nikogo w nasze granice, żeby powszechny problem przemocy seksualnej i gwałtów był w Polsce, bo jest — przekonywała.

  Sierakowski dopytał dlaczego w takim razie wydarzenia w Kolonii tak wszystkich oburzyły.

  Bo był rodzaj takiego ataku, akt terroru, który został skierowany przez mężczyzn na kobiety. I to była sytuacja oburzająca. Policja i wszystkie siły powinny reagować natychmiast. Okazuje się, że to zjawisko miało charakter grupowy — powiedziała Szczuka.

  Nie na zasadzie grupowego gwałtu, bo z tym mamy do czynienia często na dyskotekach w Polsce — dodała kuriozalnie.

  Shaded zwracała uwagę na to, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak kształci ludzi Koran i jaki jest islam.

  Islam legitymizuje mordy na niewiernych, mordy na odstępcach, gwałty na kobietach. To społeczność ludzi, która jest wychowana w takim prawie, gdzie im wolno pewne rzeczy robić. Niestety musimy się z tym zmierzyć. Kobiety w krajach arabskich zupełnie nie mają praw. Mogą zostać zgwałcone i pójdą za to do więzienia. Walczę przeciwko temu systemowi — wyjaśniała.

  Szczuka znów zareagowała agresją. Tym razem skierowaną na… Mariusza Pudzianowskiego i Pawła Kukiza.

  Pan Pudzian i pan Kukiz nie są wyznawcami islamu, a i tak jeden z nich groził przemocą grupie osób dosyć niekonkretnej. To mieli być ci, co wchodzili na parking, na którym stały samochody jego firmy. Groził, że załatwi ich za pomocą bejsbola, więc stosowanie przemocy jest w jego przekonaniu legalne. A sugerowanie, że kobieta prosi się o gwałt przeciwstawiając mowie nienawiści, to powinno panią gorszyć. A twierdzi pani, że te słowa są usprawiedliwione — atakowała.

  Cieszę się, że są tego typu ludzie w Polsce. Gdyby doszło do wojny, to on będzie nas bronił – powiedziała o Pudzianie Miriam Shaded.

  Zachowanie Szczuki pokazuje, że feminizm potrafi zupełnie zaślepić. Do tego stopnia, że rzekoma obrończyni kobiet, traci z oczu ofiary ataków, a bulwersujące czyny imigrantów rozmywa kuriozalnym twierdzeniem, że w Polsce też dochodzi do gwałtów.

  JUB/wp.pl

  Herr Zygmunt 79.185.174.*
  No i pogadały sobie jak to semitki. Arabka ma rację. Ta druga ma chyba nadzieję jechać do Kolonii – może tam w d…ę dostanie?

  Adam 99.234.130.*
  Pani Suk…sorry Szczeka, czy jak tam, argument że w Polsce też są zbiorowe gwałty robione przez Polaków – to fałszywa logika. Złe zachowanie nie usprawiedliwia drugiego złego zachowania.

  ja 217.98.75.*
  Wariatka Szczuka! Od tego feminizmu zidiciała do cna. Głupie toto jak but!

  antypopapraniec 83.30.211.*
  Widocznie Szczuka marzy, zeby ja zgwalcono, czego tez ,tej babie z wyzartym mozgiem, zycze. I niech pamieta: „to znak czasu”, a wiec zadnych skarg!

  mana 217.173.182.*
  Pani Szczuka chyba chętnie by się poddała figlom imigrantów Niech jedzie do Niemiec tam jej pokażą jak to fajnie być kobietą-europejką

  Jola 87.250.173.*
  Pani Szczuka jest w tych swoich wywodach wprost żałosna. Aż jej żal….

  olo 5.172.236.*
  szczuka żałosna lewacka krowa stara i brzydka i jeszcze głupia bolszewicka fanka siniaków

  sa i innych grandziarzy międz 83.4.79.*
  niech ta prymitywna szczuka jedzie do niemiec tam juz czekają moslemy z – jak to sami powiedzieli- spuchniętymi jajami od nieuprawiania seksu, to jej zrobią dobrze i przestanie bredzic za kase od soro

  Zyź 37.248.254.*
  Może i szczuka chciała by być zgwałcona. Tylko że nikt by jej nie chciał nawet kijem dotknąć

  Obserwator 31.179.121.*
  Szczuka to taka stara ciota rewolucji. Potworny bełkot w wywodach, tak jak we własnym życiu. Była w stanie udawać związek z facetem żeby wygrać wybory.Obserwator

  JAX 73.45.192.*
  wszystkie feministki -czyt. lesbijki uwazaja ze zadna kobieta dobrowolnie nie oddaje sie mezczyznie. To taka choroba

  ewalew-67 @ewalew-67
  Szczuka zawsze była tępą i agresywną lewacką dziunią …..

  Polubienie

 22. http://wpolityce.pl/swiat/283371-glupota-jest-mistrzem-z-niemiec-czyli-o-tym-jak-zrobic-ze-sprawcow-gwaltow-ofiary-kolonii-nie-bylo-kolonia-to-wymysl-mediow-i-rasistowskich-resentymentow

  Głupota jest mistrzem z Niemiec, czyli o tym jak zrobić ze sprawców gwałtów ofiary. „Kolonii nie było. Kolonia to wymysł mediów i rasistowskich resentymentów”

  opublikowano: wczoraj, g. 23:33 · aktualizacja: 6 godzin temu

  Fot. PAP/epa Fot. PAP/epa

  Wydarzenia z nocy Sylwestrowej w Kolonii uruchomiły u naszych sąsiadów za Odrą niespotykane jak dotąd zasoby idiotyzmu. Lewicowi publicyści wręcz prześcigali się w znalezieniu usprawiedliwienia dla – w większości – muzułmańskich gwałcicieli, których kilka miesięcy wcześniej radośnie witali jako uchodźców na dworcach i lotniskach. Była mowa o „premii kulturowej” i „dodatku islamskim”.

  Lewicowe działaczki wręczały imigrantom kwiaty, by nie czuli się dyskryminowani. Burmistrz Kolonii Henriette Reker zaleciła kobietom, by trzymały przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu na „wyciagnięcie ręki”, dając do zrozumienia, że Niemki są sobie same winne, gdy padają ofiarą gwałtu. Przecież wszyscy jesteśmy tacy sami, to znaczy tak samo fajni, jedna wielka kosmopolityczna rodzina, nieznająca granic, tych rzeczywistych i tych kulturowych. A uchodźcy to głównie kobiety i małe, słodkie dzieci tulące się do pluszowych misiów.

  Niestety ta oderwana od rzeczywistości wizja nie przekonała wszystkich Niemców i w saksońskim Clausnitz rozgoryczeni mieszkańcy blokowali autokarowi z imigrantami przez kilka godzin wjazd do miasta. Uruchomiło to kolejną falę lewicowych dywagacji o faszystach i „brunatnych koszulach” straszących we wschodnich landach Republiki Federalnej. Nikt jednak nie dokonał takiego intelektualnego szpagatu w obronie uchodźców jak Jakob Augstein, syn założyciela tygodnika „Der Spiegel” Rudolfa Augsteina.

  Czytaj także: Mieszkańcy saksońskiego Clausnitz zatrzymali autobus wiozący imigrantów do miejscowego ośrodka dla azylantów. „To my jesteśmy narodem!” – skandowali. ZOBACZ WIDEO

  Oraz: Eskalacja napięcia w Niemczach. Premier Saksonii ostro o antyimigracyjnych demonstracjach: „To wstrętne i odrażające”

  Młody Augstein jest znany ze skrajnie lewicowych poglądów i równie radykalnych tez. W styczniu zarzucił rządowi PiS, że dryfuje w kierunku Rosji Putina i zaproponował, by Polskę wraz z innymi krajami Europy Wschodniej wyrzucić z UE. Tym razem postanowił udowodnić dlaczego uchodźcy nawet gdy gwałcą są ofiarami. A ci, którzy protestowali w Clausnitz (pokojowo) to prawdziwi zbrodniarze. Tak, to nie jest żart.

  Augstein napisał na swoim profilu na Facebooku, że „sprawcy z Clausnitz są moralnie gorsi od muzułmańskich gwałcicieli”, bowiem „niemieckie kobiety zgwałcone w Kolonii były bezbronne tylko w momencie gwałtu”, a tak w ogóle to „posiadają kulturową, edukacyjną, społeczna, prawną i finansową wyższość nad sprawcami”.

  Czytaj oryginalny wpis Augsteina na Facebooku

  Imigranci, którzy utknęli w autokarze w Clausnitz zaś zawsze są i będą słabsi. „Wydarzenia w Kolonii na chwilę wywróciły tę hierarchię do góry nogami. Relacja sił (między imigrantami a ich niemieckimi gospodarzami) odwróciła się, bowiem na ten krótki moment była ona zredukowana do siły fizycznej” – pisze Augstein z pełną powagą.

  W skrócie: ofiara gwałtu ma gwałt szybko za sobą i wraca do swojej pozycji kulturowej wyższości, biedny muzułmański sprawca zaś musi dalej cierpieć z powodu dyskryminacji i społecznych uprzedzeń. Na dodatek musi się tłumaczyć z gwałtu. Dlatego ofiara gwałtu w gruncie rzeczy zawsze jest w lepszej sytuacji i należy jej mniej współczuć niż biednym uchodźcom z autokaru. „Zgwałcone kobiety maja pieniądze, korzystają z ochrony państwa i jego instytucji” – przekonuje publicysta „Spiegla” i dodaje: „Kolonii nie było. Kolonia to wymysł mediów, polityki i rasistowskich resentymentów”.

  Jak młody Augstein był w stanie napisać te brednie w stanie trzeźwości przekracza granice mojej skromnej wyobraźni. Jego dywagacje są jednak symptomatyczne dla gotowości zachodniej lewicy, by bronić zasady wielokulturowości. Imigrant nie może czynić zła, jest on bowiem zawsze ofiarą. Jak gwałci i morduje jest to wyłącznie wyrazem jego bezradności wobec wrogiego mu otoczenia.

  Można spokojnie powiedzieć, że dalej jest już tylko ściana. Jeśli Niemcy są gotowi zaakceptować, a najwyraźniej są, że się ich gwałci i morduje, to zginą w zderzeniu z kulturowo obcą im cywilizacją, która właśnie w dużych liczbach do nich napływa.

  Puki co trwa bal na Titanicu. Zidiocenie zachodnich elit wspaniale zobrazował charytatywny wieczór (pod nazwą Cinema for Peace) na rzecz uchodźców zorganizowany w miniony weekend w sali koncertowej w Berlinie. Gwiazdy z Niemiec i zza Oceanu demonstrowały współczucie, podjadając kawior i popijając go szampanem. Na koniec wieczoru, w geście solidarności, wszyscy owinęli się w folie termiczne. Te same, które służby ratunkowe rozdają uchodźcom, którym udało się nie utonąć na Morzu Śródziemnym podczas próby przedostania się do europejskiego eldorado. Tym samym ludzka tragedia zamieniła się w żałosny cyrk.

  http://wpolityce.pl/p/359940
  Fot. bild.de/screenshot

  Niepotrzebne już folie wylądowały na koniec wieczoru zdeptane na podłodze. Niesłusznie. Na miejscu zacnych gości gali bym je zachowała. Mogą się przydać na wypadek ucieczki. W drugą stronę.

  Polecamy „wSklepiku.pl”:„Współczesne Niemcy i przestrzeń europejska”.

  stary dziad 164.127.137.*2 godziny temu
  Ostatnie zdanie Autorki : 100/100

  Do Jan 95.160.253.*4 godziny temu
  Pedzie nie mają dzieci.

  ala 95.160.253.*4 godziny temu
  Ten Augustein to musi mieć japę. Bierze chyba 3 sztuki na raz. I to żydowina.

  sanitariusz psychiatryczny 217.99.253.*4 godziny temu
  Nie dziwi nic! Z analizy zdarzeń w Niemczech wynika że wiele Niemek chce być gwałcone, chce być niewolnicami islamskich samców itd. To w psychiatrii nosi nazwę masochizmu erotycznego syndrom niewolnicy

  Obywatel 93.158.233.*5 godzin temu
  I dlatego Polska MUSI BYĆ MĄDRZEJSZA! ZERO islamskich dzikusów do Polski! A jak mimo to weźmiecie te 7 tys, to spotkamy się na ulicy i ten cały śmieszny KOD wyda się Wam zastępem harcerzyków przy nas!

  Jan 83.25.255.*5 godzin temu
  Wyjątkowa przewrotność!!! Ciekawe czy by tak mówił gdyby to jego córka była ofiarą gwałtu?

  stirlitz 81.164.65.*6 godzin temu
  To już jest odlot i to pełen. Niech mi ktoś wskaże jakąkolwiek kobietę dla której gwałt i jego skutki są tak trywialne, jak opisuje ten -tatusia synek- pseudo dziennikarzyna. To jakieś bezmużdże totalne

  Odebrać Merkel władzę!!! 38.95.109.*7 godzin temu
  Merkel oszalała! naród niemiecki jest tak zdyscyplinowany że za swoją fuhrer pójdzie na śmierć, wywołując 3 wojnę światową! Czyli historia się powtarza, Szaleńcy z Niemiec Wywołali Wszystkie Wojny Światowe

  xtro 83.27.113.*7 godzin temu
  Idąc tokiem rozumowania tego ydioty …jako untermenschen, mógł bym mu obić ryja basebolem i to by była jego wina 🙂 -fajnie!

  KON. 79.243.126.*7 godzin temu
  …Ogolnie -niemcy sie ciesza, gdyz „kolorowy sylwester” w Köln swiadczy o tym , ze „uchodzcy” dobrze sie u nich czuja….

  Piotr 46.18.61.*8 godzin temu
  A ten Niemiecki dupek ma może córeczki które można by wrzucić do obozu dla brudnych imigrantów..

  Polubienie

 23. http://polska.newsweek.pl/mateusz-kijowski-z-kod-przypadkowy-bohater,film,382660.html

  W „Newsweeku”: Kijowski – przypadkowy bohater

  27-03-2016 , ostatnia aktualizacja 27-03-2016 16:33

  Siedzieliśmy w autobusie z politykami opozycji, którzy mówili, że jest mało ludzi. I że może lepiej nie robić marszu tylko manifestację, bo to słabo wygląda. Jak za piętnaście dwunasta wyszliśmy na piętro autobusu, to już nie było wątpliwości – mówi Mateusz Kijowski, założyciel KOD.
  (…)

  ~dość :
  Jak KOD z Kijowski , Petru dzieli ludzi to było widać wczoraj ,ci młodzi komuniści nawet świąt nie szanują , tylko wychodzą i przeszkadzają ludziom w obchodach Wielkiej Nocy . Takich komunistów w Polsce nie ma dużo i dlatego tych wrogów wewnętrznych razem z Lisem i ich kolegami trzeba tępić . Skoro oni uważają że w Polsce niema demokracji to policja powinna ich spałować ,tak jak PO i PSL to robił z górnikami nawet strzelali do protestujących górników , wtedy wiedzieliby jak wygląda demokracja , oni pracują na zlecenie miliardera żyda z Niemiec .

  ~Sprawdzam :
  Przykład tego „bohatera” ,Kijowskiego POkazuje cynicznego drania i cwaniaka. Dzisiaj widać , jakie spustoszenie sPOwodowały 8- letnie rządy „POpaprańców. W każdej dziedzinie , gdzie nie dotknąć , same problemy. Bez wyczyszczenia t.zw. „organów sprawiedliwości” ze sprzedajnych sędziów i prokuratorów , czego przykładem są „POzamiatane” afery , dziwne wyroki i Trybunał Rzeplińskiego, nie ruszymy do przodu z koniecznymi zmianami.

  ~marta :
  Ludzie przestańcie sie ekscytować. Każda partia czy organizacja ma takich bohaterów na jakich sobie zasłużyła.Jeżeli Kod ma wsród swoich bohaterów byłych sbeków i faceta który nie płaci na swoje dzieci a nawołuje do obrony demokracji i rozdaje żur zamiast z dziećmi spędzać czas to niech tak będzie.Jeżeli chce żurem bronić nie wiem czego to nich sobie broni.Moi drodzy to jest w końcu garstka ludzi którzy nie oddają łatwo swoich przywilejów.Podpala swiat i zniszcza wszystko żeby bronic własnych interesów.Ludzie zrozumcie to.

  ~buhahhaha :
  Zeby zyskac miano „bohatera”, to trzeba sie czyms zasluzyc spoleczenstwu, czyms sie wyroznic pozytywnym, czyms dobrym, a nie zlym, czyms, czyms, co zasluguje na szacunek i uznanie i to nie tylko w oczach jednej czy grupki osob, ale w oczach wiekszosci danej spolecznosci. Wiec gdzie tu jest dowod na to, ze ten Pan, to bohater. W czym sie zasluzyl? co dobrego zrobil? dla kogo? moze autor artykulu odpowie na to pytanie? Widac, ze osoba piszaca artykul nie zna znaczenia slowa „bohater”. Na nic zdadza sie takie artykuly, osmieszacie sie tylko z takimi tytulami. Po prostu zenada.

  ~Enja :
  Jakiej demokracji ten pajac chce bronic? Kogo na ulice wyprowadzac I w imie czego? PO przez 8 lat lamalo demokracje I obrazalo spoleczenstwo. Gdzie ten pajac byl wtedy? Jak KOD I Nowoczesna chce naprawde cos zmienic to niech zacznie od zmiany liderow/ frontmenow. Kijowski razem z Petru to pajace, tych dwoch nie poprowadzi ludzi do walki z PIS- strata czasu I kasy Sorosa. A pani KIM rodzil bym wiecej obiektywizmy w wywiadach po przez takie lewackie pisarstwo kupowanie N spade.

  ~Lubię-placki :
  „Przypadkowy bohater” ? Chyba sobie jaja robisz posmaku. Po pierwsze to nie bohater a już na pewno nie przypadkowy. W polityce nie ma przypadków co najwyżej mogą być wypadki. Kijowski to taka hybryda pomiędzy dyzmą a politycznym słoikiem. On sam zapewne został wkręcony w grę której sam do końca nie zrozumie, ale z uwagi na błysk fleszy jest mu z tym dobrze. Jeśli cokolwiek kiedykolwiek osiągnie to balast długu jaki będzie musiał spłacić przednie go! A czy ktoś z was zastanawiał się kto zechce zagospodarować elektoracik ? Czy bardziej będzie to PO czy jednak nowoczesna ? Kto by nie był wszyscy to polityczni flustraci

  Polubienie

 24. http://wpolityce.pl/polityka/292898-swinska-glowa-przed-biurem-angeli-merkel-sprawcow-szuka-policja


  opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu

  Świńska głowa przed biurem Angeli Merkel. Sprawców szuka policja

  Fot. PAP/EPA Fot. PAP/EPA

  Nieznani sprawcy podrzucili pod drzwi biura kanclerz Merkel w Stralsundzie w jej okręgu wyborczym w Meklemburgii świńską głowę z obraźliwym napisem – podała w sobotę agencja dpa. Patrol policji odkrył zwierzęcą głowę rano podczas rutynowej kontroli.

  Obraźliwy napis skierowany był przeciwko Merkel – podała policja odmawiając ujawnienia szczegółów. Zostało wdrożone śledztwo.

  Położone nad Bałtykiem w okolicach wyspy Rugia miasto należy od 1990 roku do okręgu wyborczego Merkel. Działaczka CDU zdobywała dotychczas w tym okręgu zawsze bezpośredni mandat do Bundestagu.

  Liberalna polityka migracyjna szefowej niemieckiego rządu doprowadziła do spadku jej popularności, szczególnie na wschodzie Niemiec – w byłej NRD, gdzie wielu obywateli uważa napływ imigrantów za zagrożenie. Podczas manifestacji przeciwko jej polityce kanclerz nazywana jest „zdrajczynią narodu”.

  bzm/PAP

  autor: wSumie.pl

  Noel 188.146.8.*za 44 minuty A gdzie demokracja i święta wolność słowa, natychmiast wezwać KE i KW.

  321@321za 30 minut Angela Merkel – Mutti Kulti, współodpowiedzialna za zamachy w Paryżu i w Brukseli oraz współwinna gwałtów dokonywanych na europejskich kobietach i dzieciach.

  Hania 95.91.229.*za 19 minut Swinie Makreli podlozyli

  Alamaut@Alamautgodzinę temu Jestem pewny, że niemiecka policja okaże się w tym przypadku niebywałą sprawnością i niebawem wyłapie sprawców tej niebywałej zbrodni.W przeciwieństwie do afrykańskich ” turystów” „UBOGACAJĄCYCH” mieszkanki Koloni w sylwestrową noc . W przeciwnym wypadku Nowi Panowie Europy mogą wyrazić zaniepokojenie.

  niestety 178.37.56.*godzinę temu O, main Gott , ktoś frau Kanzlerin musiał mocno przerazić , bo wygląda , że za chwile się rozpłacze … Wołać natychmiast kamerdyner Tusk , on wie jak pocieszyć nasza frau Kanzlerin …

  ajwaj 37.47.34.*2 godziny temu Czyżby Merkel opuściło słynne niemieckie poczucie humoru?A poza tym co z wolnością wypowiedzi?

  http://wpolityce.pl/swiat/292906-w-niemczech-lawinowo-rosnie-liczba-atakow-na-osrodki-dla-uchodzcow-odnotowano-45-podpalen-od-poczatku-tego-roku

  http://wpolityce.pl/swiat/292795-kanclerz-niemiec-przyznaje-sie-do-zaleznosci-od-turcji-i-podkresla-od-dawna-mamy-europe-roznych-predkosci

  http://wpolityce.pl/swiat/292848-niemcy-wydadza-prawie-100-mld-euro-na-imigrantow-spiegel-ujawnia-plany-budzetowe-ministerstwa-finansow

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.