247 Upadek 2, czyli jak toną „demokratyczne Niemcy”, a za nimi cała „postępowa” Jewropa, ciągnąc swoje jelita mendialne na dno ich wspólnego poprawnie politycznego szamba 02

Oto druga część artykułu o upadku Niemiec i całej Zidiociałej Jewropy, o tragedii gwałtów i napaści dokonanych na białych kobietach, nie tyle przez muzułmańskich „uchodźców”, jak przez „mądrość” i „poprawność” poprawności politycznej i jej wyznawców, wyznających tzw. „jewropejskich wartości”, jak „demokracja”, „pluralizm”, „równość”, „braterstwo”, „szacunek wobec kobiet”, „laickie państwo”, itd…

W tej części pokażę jak wygląda „demokratyczne myślenie” po niemiecku (nie tylko w niemieckich „wolnych i demokratycznych mediach”), a tak naprawdę szerzej po jewropejsku. Wszystko to oczywiście jest zgodne z tzw. polityczna poprawnością, czyli mówiąc w skrócie, jak tu nie napisać prawdy,.. która „kogoś” – w domyśle Jewropejczyków… może obrazić!!!

Jak sami zaraz przekonacie się, w „demokratycznych, poprawnie politycznych Niemczech”, a szczególnie ich mediach, prawda jest zwyczajnie niedozwolona, zakazana, cenzurowana, potępiana, zwalczana, a nawet przeklęta…. o ile nieprawda lepiej dla tych wszystkich Jewropejczyków brzmi! Pamiętacie jeszcze takiego Goebbelsa? Jak widać, jego duch unosi się nad niemieckimi wodami… i od tzw. lat 30 i 40 ubiegłego wieku, nie miał się tak dobrze jak teraz!!!

Z jednej strony Goebbels może być dumny, ze swoich jewropejskich, a szczególnie niemieckich uczniów, jak „wolne” niemieckie i jewropejskie media,.. ale z drugiej strony po Nowym Roku 2016 w Kolonii itd, jego kumpel i kanclerz Adolf… musi ciężko wkurwiony kręcić się gdzieś tam w grobie, jak dynamo… Rechot historii… no nie?

Najpierw taki francusko-islamski wstęp:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Marine-Le-Pen-stanie-przed-sadem-za-wypowiedz-w-sprawie-islamu,wid,17864437,wiadomosc.html?ticaid=11644f&_ticrsn=5

akt. 22.09.2015, 19:29

Marine Le Pen stanie przed sądem za wypowiedź w sprawie islamu

Szefowa francuskiego skrajnie prawicowego ugrupowania Front Narodowy (FN) Marine Le Pen stanie 20 października przed sądem w Lyonie za swe wypowiedzi w 2010 roku, gdy porównała modlitwy muzułmanów we Francji do nazistowskiej okupacji – podano we wtorek.

Po raz pierwszy szefowa FN będzie sądzona z oskarżenia o „szerzenie nienawiści rasowej”. Zapowiedziała już, że będzie na rozprawie, gdyż „nie chce pozbawić się takiej okazji”.

W grudniu 2010 roku na spotkaniu z działaczami FN w Lyonie podczas kampanii o przywództwo w partii ówczesna wiceprzewodnicząca tej partii Marine Le Pen ubolewała nad tym, że z roku na rok we Francji jest coraz więcej muzułmańskich chust, burek i nikabów, a także coraz częściej zbiorowe modlitwy wyznawców islamu odbywają się w przestrzeni publicznej, np. na ulicach czy chodnikach. Według Le Pen utrudnia to ruch np. w paryskiej dzielnicy Barbes.

„Przykro mi, ale jeśli na użytek tych, którzy lubią dużo mówić o drugiej wojnie światowej, można mówić o okupacji, to i w tym sensie mamy do czynienia z pewną okupacją terytorialną” – powiedziała Le Pen.

„To jest okupacja terytorium – dzielnice, w których stosuje się prawo religijne. To prawda, że nie ma tam pojazdów pancernych ani żołnierzy, ale jest to jednak okupacja, która jest bardzo uciążliwa dla mieszkańców” – dodała Le Pen, nagrodzona za te słowa oklaskami swoich sympatyków.

Wypowiedź ta skłoniła Ruch Przeciwko Rasizmowi i na Rzecz Przyjaźni Między Narodami (MRAP) do złożenia skargi w prokuraturze w Lyonie; w styczniu 2011 roku wszczęła ona wobec Le Pen wstępne śledztwo w związku z zarzutem „podżegania do nienawiści rasowej”.

2 lipca 2013 roku Parlament Europejski na wniosek francuskiego ministerstwa sprawiedliwości pozbawił immunitetu Marine Le Pen, wówczas już przywódczynię Frontu Narodowego, co otworzyło drogę do postawienia jej przed sądem.

PAP

~FN 18 godzin i 59 minut temu
Marin Le Pen to jedyna nadzieja dla Francji. Jej popularnosc wzrasta i jesli uda sie jej dojsc do wladzy to bedzie miala naprawde duzo pracy i na dlugie lata aby postawic Francje na nogi. W Polsce jest o tyle lepiej ze nie tzeba jescze „czyscic” kraju z islamskich wplywow, jest jeszcze czas aby walczyc o niezaleznosc i powiedziec NIE brukselskim aparatczykom ale do tego jest potrzebny rzad ktory dziala w interesie kraju i obywateli…

~Antek 7 godzin i 19 minut temu
Pani Le Pen trzymamy za Panią kciuki.Ta zaraza islamska powinna być odesłana do Afryki. Tych lewaków poprawności słownej odeślijcie z nimi. Jak im łby zetną to może i rozumu trochę przybędzie. Nienawiść szerzą IS mordując niewinnych ludzi, a od słowa jeszcze nikt nie umarł liberalne lewackie psy islamu.

~Jdarc 2 godziny i 14 minut temu
Zwycięstwo Frontu Narodowego to nadzieja dla Francji na pokonanie islamskiej i lewackiej zarazy jakie trawią ten kraj od dłuższego czasu.

~amator 18 godzin i 55 minut temu
Francja już nie istnieje. Wystarczy to, co już narobili z ich przeszłością kolonialną. Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ w ciągu kilkunastu lat (1 pokolenie) albo oddzieli się część kraju i utworzy autonomię islamską, albo cała Francja…

~Normals2015-09-22 20:52
Masz racje ,eksperci Przewiduja ,ze Francja w ciagu 17 lat stanie sie panstwem muzulmanskim.Tak sie konczy przyjmowanie muzulmanow.Teraz w mediach wmawia sie ludziom ,ze nie maja sumienia ,ze szerza nienawisc w necie ale jeszcze niedawno te same media rozpaczaly po ataku na redakcje Charlie ,albo pokazywaly plonace auta we Francji I Policja ,ktora tygodniami nie mogla sobie poradzic z zamieszkami w dzielnicach muzulmanskich.Drugi przyklad ,55 stref w Szwecji nie kontrolowanych przez policje.Nagle wszyscy sie oburzaja ,ale rok temu wszyscy wlasnie z Lisem I TVN pokazywaly material o gettach w Szwecji ,gdzie karetki czy straz pozarna na interwencje musza jezdzic dla bezpieczenstwa w eskorcie Policji a szwedzka Policja opublikowala raport na swojej stronie ,ktory opisuja ta sytuacje.Wtedy muzulmanie byli zli a teraz kaze sie nam tych bandytow przyjmowanie do nas?

~Piotr2015-09-23 08:05
Bo w mediach pracują rasiści popierający IS. A wszystko co inne to jest złe..

~zm 19 godzin i 18 minut temu
Tam nie pracują rasiści ,tam pracują konformiści popierający wszelką głupotę byleby zachować stołek

ZgłośZgadzam się z opinią334 Nie zgadzam się z opinią27
~kina 18 godzin i 41 minut temu
Trzeba wiedzieć także, że Marine popiera politykę Putina…

~kez872015-09-23 12:09
Putin przynajmniej walczy z tą zarazą. Ostatni news na onecie: Izrael i USA twierdzą,że obecność Rosjan w Syrii może doprowadzić do konfrontacji z ich siłami. Pytanie wiec: czy Amerykanie i żydzi walczą z państwem islamskim w znaczeniu „walczą przeciw” czy w znaczeniu „walczą ramię w ramię”.

…..


Bojownicy Państwa Islamskiego w Syrii (AFP / Fadi al-Halabi / AMC)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obserwatorium-dzihadysta-z-IS-dokonal-w-Syrii-egzekucji-wlasnej-matki,wid,18090727,wiadomosc.html

akt. 08.01.2016, 13:36

Obserwatorium: dżihadysta z IS dokonał w Syrii egzekucji własnej matki

• Matka jednego z dżihadystów nakłaniała go do opuszczenia tzw. Państwa Islamskiego
• Bojownik IS za te działania dokonał na niej publicznej egzekucji
• Do zdarzenia doszło w syryjskim mieście Ar-Rakka

Kobieta w wieku ponad 40 lat ostrzegała syna, że wspierany przez USA sojusz unicestwi Państwo Islamskie i zachęcała go do opuszczenia miasta wraz z nią.

Została zatrzymana, kiedy syn powiadomił o tym innych dżihadystów. Obserwatorium informuje, powołując się na lokalne źródła, że w środę syn zabił matkę na oczach setek ludzi w pobliżu placówki pocztowej, gdzie pracowała.

Dżihadyści z IS, które kontroluje znaczne obszary Syrii i Iraku, wymordowali tysiące ludzi oskarżając ich o kolaborację z wrogami lub złamanie pojmowanych skrajnie zasad islamu.

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka to organizacja, która gromadzi i przetwarza dane napływające bezpośrednio z Syrii od miejscowych informatorów oraz monitoruje sytuację na terenie Syrii.

29 grudnia Obserwatorium podało, że Państwo Islamskie wymordowało ponad 2 tys. syryjskich cywilów w ciągu 18 miesięcy od czasu proklamowania „kalifatu” na kontrolowanym przez nie terytorium Syrii i Iraku. Wśród pomordowanych były osoby oskarżone o homoseksualizm, praktykowanie magii i apostazję.

~bla,bla 22 godzin i 50 minut temu
Przestancie głupie pismaki wypisywać ciągle to samo słowo bojownik. To żadni bojownicy do diabła zwykli zwyrodniali bandyci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Ja18 godzin temu
Piszą tak bo leja w pory ze strachu !!!!

~z przekonania16 godzin temu
Wykonał wyrok na własnej matce z przekonania tak jak synek prokurator z Krakowa , też z przekonania o tym że powinna go utrzymywać .

~marga16 godzin temu
od kiedy MATKA jest zla kobieta?Prawie rok nosila pod sercem ,martwila sie by urodzil sie zdrowy by mial wszyskie paliszki,zmieniala pieluszki wycierala kupki,uczyla mowic ,kolysala ,spiewala,odkladala sobie lepsze kaski by go nakarmic,nie spala po nocach proszac niebiosa by nie byl chory,glodny by nie cierpial chlodu………..dal mnie to nie syn to potwor co nie zasluzyl na swoja MATKE

…..

http://wpolityce.pl/swiat/277582-wziete-na-cel-przez-muzulmanow-niemki-oskarzaja-i-odwaznie-pytaja-jestesmy-jeszcze-tolerancyjni-czy-juz-slepi

Wzięte na cel przez muzułmanów Niemki oskarżają i odważnie pytają: „Jesteśmy jeszcze tolerancyjni, czy już ślepi?”

Niemcy mają już chyba po dziurki w nosie poprawności politycznej, swoich zakłamanych mediów i polityków robiących sobie selfi z imigrantami.

Z niemieckich forów dyskusyjnych wyziera bezradność i strach. To ostatnie dotyczy kobiet, bo to one są ulubionym celem rozwydrzonych muzułmanów uważających się za „panów świata”.

Policjanci też mają dosyć; swoich przełożonych, którzy z obawy o stołki ograniczają swoich podwładnych nie tylko w działaniach egzekwowania prawa od gości z Bliskiego Wschodu i Afryki, ale w ogóle przyznawania, że sprawcami są wyznawcy islamu, którzy właśnie zjawili się w Niemczech na zaproszenie Angeli Merkel. A ci goście bezczelnie to wykorzystują.

Proszę być wobec mnie grzecznym. Jestem Syryjczykiem zaproszonym do Niemiec przez kanclerz Merkel — mówił do policjantów jeden z zatrzymanych w noc sylwestrową w Kolonii.

Niemcy mają też już dosyć swoich mediów; podejrzewali to już wcześniej, ale dziś to już wiedzą na pewno: nie mogą na nie liczyć. Wydarzenia z Sylwestra pokazują, że media niemieckie nie informują, lecz kreują rzeczywistość. Na dodatek taką, jaką chce widzieć skrajna lewica, dla której przyjmowanie setek tysięcy obcych kulturowo tłumów jest ważniejsze od zapewnienia bezpieczeństwa własnym obywatelom.

Okładka w tygodniku „Focus” jest przejmująca, ale pokazująca oblicze współczesnych Niemiec, a także całej Europy, dodajmy tej lewackiej, „liberalnej”. Bo prawica, konserwatyści nie dają się oszukać wzniosłymi hasłami.

Po atakach seksualnych przez imigrantów kobiety oskarżają: Jesteśmy jeszcze tolerancyjni, czy już ślepi? — brzmi tytuł „Focusa”.

I trzeba za naszych sąsiadów trzymać kciuki, aby znaleźli właściwą odpowiedź. Ale trzeba też trzymać kciuki za coś jeszcze: aby w Niemczech wahadło nie odbiło kompletnie na drugą stronę i nie zaczęli robić krzywdy Bogu ducha winnym obcokrajowcom. Zwłaszcza tym, których ostatnio przyjęli do siebie. To zła cecha niemiecka, dobrze poznana przez sąsiadów: albo kogoś kochają do przesady, albo śmiertelnie nienawidzą.

hindi 37.190.219.*wczoraj, g. 17:37
wobec emigrantów, którzy atakowali kobiety i rzucali petardy w tłum policja była bezsilna, a dziś wobec demonstrujących Niemców: https://www.youtube.com/watch?v=7ERlb4Qj2KQ

S.A. 83.15.193.*wczoraj, g. 16:16
Gdzie wasze hasło – NIEMCY ,NIEMCY PONAD WSZYSTKO a jeśli tak to zróbcie z nimi porządek! To dobrze zorganizowane łotry które chcą zniszczyć porządek europejski.

Piotr 88.156.139.*wczoraj, g. 16:08
Dokładnie, tak właśnie! Brawo! Odpowiednie pytanie!

Dobre pytanie 79.191.173.*wczoraj, g. 12:48
Zaraz. Gdzie są feministki ?

J-J 83.4.135.*wczoraj, g. 11:36
Ślepi od dawna.

Karolina 82.177.150.*wczoraj, g. 11:28
To nie przypadek,że władze UE prą do samozagłady,że nie są świadome zasad islamu z jego zwierzęcym parciem do dominacji,rzeziami chrześcijan. Media niemieckie czy niemieckojęzyczne? Sanhedryn czuwa!!!

ewa 188.146.74.*wczoraj, g. 11:12
Czy dlatego, że pani Kopacz wyłamała się z Grupy Wyszehradzkiej, to my mamy jeść ten pasztet? Prawe UE to nie Biblia. Jak się rozlegnie większe larum, to powinniśmy z tego skorzystać.

morda 83.31.154.*wczoraj, g. 10:59
zebrać tę hołotę do kupy i deportować, wyjście jest proste…

launau 89.230.42.*wczoraj, g. 10:56
………. Makrela zapomniała zwrócić się do Niemek z apelem by w ramach gościnności użyczały imigrantom swego ciała ……

Gość 178.36.123.*wczoraj, g. 10:53
Chcemy prawdy!!!! Nie poprawności politycznej.

Rodak 88.156.44.*wczoraj, g. 10:46
Nie, bop jesteście narzędziem władz w ich polityce multi-kulti, która jest od samego początku błędna i szkodliwa dla całej Europy i dlatego Niemcy powinny byc objęte szczególnym nadzorem

…..


PAP/ EPA: Demonstra w Kolonii przeciwko władzom federalnym i miejskim

http://wpolityce.pl/swiat/277261-redaktor-naczelny-telewizji-zdf-przyznaje-wiedzielismy-o-napasciach-na-kobiety-ale-wstrzymalismy-te-informacje-niemcy-podejrzewaja-ze-za-proba-cenzury-stoi-rzad-federalny

Redaktor naczelny telewizji ZDF przyznaje: „Wiedzieliśmy o napaściach na kobiety, ale wstrzymaliśmy tę informację”. Niemcy podejrzewają, że za próbą cenzury stoi rząd federalny!

iemieckim internecie zawrzało, gdy redaktor naczelny drugiego programu telewizji niemieckiej – ZDF złożył ubolewania, że w poniedziałek – a więc już czwartego dnia po masowych napaściach muzułmanów na kobiety bawiące się w Sylwestra na ulicach kilku miast – nie „puścił” tej informacji w głównym wydaniu „Heute” o godz. 19.

Elmar Theveßen wyjaśniał, że materiał dziennikarski był gotowy, ale chciano jeszcze zebrać wywiady w tej sprawie.

To była błędna ocena — napisał na swoim profilu facebookowym red. Theveßen.

http://wpolityce.pl/p/349478

Nie przekonało to chyba jego rodaków.

Od dłuższego czasu zauważam, że ZDF coś „zamilcza na śmierć” — napisała w odpowiedzi szefowi ZDF Birgit Drouvé.

Pojawiły się też sugestie, że na szefostwo ZDF wywierał naciski „ktoś z góry”, bo chciano albo przeczekać do czasu, „aż sprawa przyschnie”, albo rząd Angeli Merkel opracuje spójną politykę informacyjną w tej sprawie.

Wolność informowania umarła. Będzie tylko to publikowane, czemu rząd federalny przytaknie. Demokracja jest martwa — ocenił Stephan Sauk.

No i czytamy w końcu coś, co powinno dać do myślenia Polakom. Joseph Bukley napisał red. Theveßenowi

W Polsce trwają prace nad nową ustawą medialną i to ma szokować. A w przypadku kryzysu wokół uchodźców w Niemczech widać, że media podają wszystko poza negatywnymi informacjami, chcąc wywierać wypływ na naszą opinię. To jest państwowe sterowanie, tyle mogę powiedzieć. Ale ludzie nie są głupi.

I jeszcze fragment wpisu Thomasa Weise:

W sprawie Polski i jej ustawy medialnej szczujecie ponad wszelkie reguły. A przemilczacie kwestie dotyczące bezpieczeństwa wewnętrznego Niemiec!

CZYTAJ TAKŻE: Mainstreamowe media niemieckie przemilczały masowe napaści imigrantów muzułmańskich na kobiety w Sylwestra. Pewnie zajęte były ostrzeganiem przed „faszystowską” Polską…

Sławomir Sieradzki/ „dwdl.de”/ „facebook.com”

ha, ha, ha 198.53.23.*przedwczoraj, g. 21:38
I oni mówią, że „demokracja” w Polsce zagrożona? Skandal w Kolonii prezentem dla PiS do Brukseli gdy będą radzić nad „zamachem na demokrację” w Polsce. To Niemcy mają problem z wolnością mediów.

…..

http://wpolityce.pl/swiat/277155-mainstreamowe-media-niemieckie-przemilczaly-masowe-napasci-imigrantow-muzulmanskich-na-kobiety-w-sylwestra-pewnie-zajete-byly-ostrzeganiem-przed-faszystowska-polska

Mainstreamowe media niemieckie przemilczały masowe napaści imigrantów muzułmańskich na kobiety w Sylwestra. Pewnie zajęte były ostrzeganiem przed „faszystowską” Polską…

Podczas zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu w Kolonii ponad tysiąc imigrantów z północnej Afryki i Bliskiego Wschodu znalazło swój sposób na świętowanie nowego roku w gościnnych Niemczech. Mężczyźni otaczali kobiety, które obmacywali, zrywali bieliznę, napastowali i okradali. Pokrzywdzonych przez przybyszy islamskich zostało ok. 80 kobiet, w tym 30 turystek z Japonii. Jedna z pań została zgwałcona.

Informacja jak informacja, Niemcy powinni się przyzwyczaić do tego typu wieści z frontu „ubogacania” – jak proces asymilacji imigrantów muzułmańskich nazywa żartownisia z Platformy Obywatelskiej, Joanna Mucha. Jest jednak jeden poważny problem. Otóż media niemieckie, te mainstreamowe oczywiście – czyli te, które zrobiły sobie ostatnio z Polski spluwaczkę, poinformowały o sylwestrowym dramacie kilkudziesięciu kobiet… dopiero wczoraj.

Dopiero po paru dniach wolne niemieckie media zaczęły informować o atakach na kobiety i rabunkach — skomentował na Twitterze ten „poślizg” prof. Zdzisław Krasnodębski.

https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HBh4aHR0cDovL21lZGlhMS5mYXoubmV0L3BwbWVkaWEvYWt0dWVsbC8zOTkyNjQ3MzQwLzEuMzk5NzIzNS9hcnRpY2xlX211bHRpbWVkaWFfb3ZlcnZpZXcvZGVyLWtvZWxuZXItcG9saXplaXByYWVzaWRlbnQuanBnFMQJFP4EHBSEBhSUAwAAFgASAA&s=MgTegUw6N1ZeBFPExnZ5ZwKBaCmoCoDvYHTzDcp6JC0

Potem okazało się, że media ukryły „Sylwester po imigrancku” także w Hamburgu. Tam również kobiety były masowo (sic!) molestowane i okradane.

Jak podają przebudzone, wolne niemieckie media, także w Hamburgu napadano w Sylwestra na kobiety — skomentował ponownie prof. Krasnodębski.

Skąd to opóźnienie? Odpowiedź wydaje się banalna. Lewicowe media tak się zakręciły w tej swojej poprawności politycznej, że żadne z nich nie miało odwagi poinformować o masowych przestępstwach „uchodźców wojennych”, aby nie było to zaszufladkowane przez konkurencję jako „prawicowe odstępstwo” i uznane za „rasistowskie”.

Mainstream w swej głupocie sądził pewnie, że w dobie internetu ma jakąś szansę na utrzymanie monopolu na informowanie lub na… nieinformowanie, jeśli jakąś rzecz uzna za „niegodną” do publikacji. Tak oczywiście nie jest i informacje dość szybko, zapewne rozpowszechnione przez same ofiary, dotarły pod niemieckie, a potem światowe „strzechy”.

Mainstream nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich poprawność polityczna jest groźna dla obywateli. Powoduje bowiem wzrost bezkarności potencjalnych przestępców z krajów, gdzie kobieta – nazwijmy to po imieniu – jest niczym.

Czy po przyjeździe do Europy zmienią oni swoje poglądy na płeć piękną? Wątpliwe. I dlatego właśnie media powinny pełnić rolę prewencyjną; powinny ostrzegać słabszych obywateli przed możliwym niebezpieczeństwem. Jednak nie robią tego, ze strachu. Znacznie bezpieczniej jest atakowanie tych, których „przewinieniem” jest ostrzeganie przez zagrożeniami ze strony muzułmańskich imigrantów. Można za to dostawać lukratywne nagrody od lewackich organizacji wzajemnej adoracji.

fred 82.160.220.*7 stycznia
Chyba zostanę islamista wtedy będę mógł bezkarnie kraść demolować miasta gwałcić.

Halina 85.222.58.*7 stycznia
A co na to Środa i Szczuka dwie naczelne feministki? Co one sądzą o słowach burmistrz, że to kobiety są sobie winne bo kuszą bednych beżowych?

Leszek001 @Leszek0016 stycznia
Widzę że ich media działają na zasadzie tak jak i nasze- platformerskie. Podają tylko co jest im wygodne i nie przeszkadza w rządzeniu .Taka sama hołota jak u nas .Dlatego trzeba szybko zrobić z nimi porządek .

gość nn 83.8.73.*6 stycznia
Niemcy są zbyt posłuszni i mało rozgarnięci. Ich logika jest ograniczona. Nie potrafią zrozumieć tego, iż nieznane są wyroki Boskie. Zaprzedali ducha Goethego, a swoje dusze diabłu.

Anna P. 81.242.86.*6 stycznia
Tak na marginesie, abstrahując od głównego tematu – co to za zdjęcie? Czy ono ma ilustrować wydarzenia sprzed kilku dni? Na fotografii lato, słoneczny dzień – to chyba nie jest sylwestrowa noc?

…..

http://wpolityce.pl/polityka/277594-kiedy-debata-w-pe-o-oklamywaniu-swoich-obywateli-przez-niemcy

Kiedy debata w PE o okłamywaniu swoich obywateli przez Niemcy?

Niemcy mają poczucie szczególnej misji w Unii Europejskiej i uznają siebie za przewodnika zagubionych na ścieżkach niebezpiecznego konserwatyzmu owieczek.

Ostatnio od silnej i zwartej trzody owiec odłączyły się dwie: Węgry i Polska. Niemcy, w poczuciu zatroskania, nawołują zagubionych, aby wrócili na łono Unii Europejskiej gwarantującej bezpieczeństwo i ochronę przed wilkiem. Jak się jednak okazuje Europa już nie gwarantuje bezpieczeństwa. Ostatnie ataki świadczą, że ludzie czują się zastraszeni, boją się wyjść na ulicę, a mimo wszystko każe się im mówić przed kamerami o braku strachu i gotowości obrony swojej wolności.

W Nowy Roku w Internecie krążyło zastanawiające zdjęcie porównujące imprezy sylwestrowe w Brukseli i Budapeszcie. W stolicy UE strach i policja, groźba kolejnych zamachów; ludzie zamknięci w domach, a na ulicach zakazy dotyczące zgromadzeń. Tymczasem w Budapeszcie zupełnie inny obraz: place wypełnione ludźmi, zabawa, fajerwerki, radość. Być może jest to zbytnie uogólnienie nastrojów panujących obecnie w Europie, ale jest przykładem, że odmienne poglądy polityczne wcale nie muszą oznaczać zerwania z demokracją i hołdowania dyktaturze. Mogą oznaczać po prostu normalność.

Pod koniec grudnia (23.12.2015) niemiecki dziennik „Die Welt” grzmiał i przestrzegał Polskę przed wejściem na ścieżkę nacjonalistyczno-konserwatywnej dyktatury, zaprzepaszczającym cały dorobek walki o demokrację naszego narodu. Artykuł oderwany był zupełnie od realiów panujących w Polsce, a brzmiał jak manifest wzywający UE, aby wzięła sprawy w swoje ręce. Zatem nie trwało długo, abyśmy doczekali się debaty w UE o rzekomym łamaniu demokracji przez Polskę. „Die Welt” wzywał do działania ludzi, którzy nie ulegli jeszcze propagandzie rządu PiS i znają prawdę.

Artykuł sięga szczytu hipokryzji. Jedynie w co uwierzyli Niemcy to fakt, że inne państwa okłamują swoich obywateli. Niewielu Niemców zdaje sobie sprawę z możliwości bycia okłamywanym przez rząd Angeli Merkel (szczególnie w sprawie uchodźców). Ostatnie wydarzenia w Kolonii, Hamburgu, Berlinie i innych miastach Niemiec pokazały, że kłamie rząd, media, policja, ludzie trzymający władzę. Dziś, po wielkim skandalu powszechnego kłamstwa w Niemczech, dowiadujemy się, że ogromna część społeczeństwa żyła dotychczas w wielkiej nieświadomości utraty bezpieczeństwa i realistycznej oceny sprawy uchodźców. Skarżą się funkcjonariusze policji, że byli okłamywani przez swoich zwierzchników i instruowani do zaniechania jakiejkolwiek interwencji. Okazało się, że wszyscy są okłamywani i na dodatek – zdaniem pani burmistrz Kolonii Henrietty Reker – winni takiej sytuacji są sami Niemcy. To już na pewno nie jest kłamstwo! Polityczna poprawność każe przecież wysnuć wniosek o konieczności dostosowania się Niemców do obyczajów arabskich gości, uznających gwałty na kobietach, zaczepki na tle seksualnym za cywilizowaną normę. Co jeszcze musi się stać, aby władza otworzyła oczy?

W UE powtarza się, że trzeba ze sobą rozmawiać. Urządzanie debaty o Polsce jest tego znakomitym przykładem. Czy można zatem wyjść z wnioskiem o przeprowadzenie debaty o uczciwości Niemiec wobec swoich obywateli? Czy nie jest zagrożona uczciwość Niemców wobec pozostałych krajów UE? Czy teraz nie obowiązuje zasada równości wszystkich członków UE? Ostatnie wydarzenia pokazują, że zachwiano uznanymi za słuszne podstawami Unii Europejskiej. Poprawność polityczna, pluralizm i obiektywizm mediów, tolerancja i inne hasła nic nie znaczą jeśli nie ma otwarcia na szukanie prawdy, zwykłą uczciwość i szacunek wobec krajów, które idą pod prąd.

iwanson 83.4.1.*wczoraj, g. 20:38
Im wcześniej wyjdziemy z tego eurokołchozu tym lepiej. Nasze 1 euro cicho wpłacane do budżetu UE wraca, jako 78 eurocentów okraszonych wrzawą medialną i propagandą czerpanych korzyści. Hipokryzja.

dana 95.215.76.*wczoraj, g. 20:26
Polacy powinni domagać sie debaty w UE na temat łamania wolności słowa w Niemczech

z z Glogowa 89.151.14.*wczoraj, g. 19:09
Niemcow nalezy ,,wywalic” z UE. i tyle na ten temat…..Z

gidon 83.26.108.*wczoraj, g. 18:18
Co tacy zadowoleni, czy uzgodnili już grafik szkoleń seksualnych ” uchodźców”pod latarniami.Ciekawe kogo Merkel dostała z przydziału,czy może Schulz na ochotnika.

jozek 89.77.194.*wczoraj, g. 16:54
Tez sie pytam jak UE zareaguje na lamanie demokracji i lamanie wolności słowa i mediów w Niemczech. To wielki międzynarodowy skandal . Gdzie jest Merkel ?

bolo 31.17.222.*wczoraj, g. 16:37
dzisiaj w Kolonii policja użyła gazu i armatek wodnych przeciwko swoim obywatelom.ludzie protestuja przeciwko emigrantom.

wawa 37.47.32.*wczoraj, g. 13:06
Niemcy to faszyści, zmusza kimś pogardzać (tak leczą swoje kompleksy). JEDYNA METODA NA NICH TO SIŁA ! ostatnie wydarzenia pokazują jak słaby to naród i tchórzliwy

jb 109.173.159.*wczoraj, g. 12:58
prawdziwą twarz Niemiec odsłania fałszowanie testów spalin przez Volkswagen. Oszuści. http://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/rotator/lepiej-opodatkowac-zanieczyszczenia-niz-limitowac-ich-emisje/

…..

http://wpolityce.pl/swiat/277365-csu-martwi-sie-o-wolnosc-slowa-w-niemczech-politycy-zadaja-pytania-o-kartel-milczenia-i-blokade-informacji-w-sprawie-masowych-napadow-muzulmanow-na-kobiety

CSU martwi się o wolność słowa w Niemczech. Politycy zadają pytania o „kartel milczenia” i „blokadę informacji” w sprawie masowych napadów muzułmanów na kobiety

Niemcy są nadal w szoku, nie tylko po masowych napadach „wyglądających na Arabów” na kobiety witające Nowy Rok na wolnym powietrzu, ale i po ocenzurowaniu tych informacji przez wszystkie główne media – z telewizjami państwowymi włącznie. Pojawiają się podejrzenia, że to rząd może blokować wiadomości mogące zaszkodzić jego polityce, w tym przypadku w sprawie przyjmowania uchodźców.

To skandal, że tyle dni trwało, aż media publiczne podchwyciły temat — powiedział Hans-Peter Friedrich ponadregionalnej sieci prasowej RedaktionsNetzwerk Deutschland. Friedrich to były szef federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a obecnie wiceprzewodniczący wspólnej frakcji CDU i bawarskiej CSU w Bundestagu.

Polityk użył w odniesieniu do mediów publicznych określeń „kartel milczenia” i „blokada informacji”. Skandal z ocenzurowaniem przez media informacji o napadach na kobiety rozwijał się stopniowo, bowiem Niemcy od razu po zdarzeniu zdani byli jedynie na informacje rozpowszechnianie przez osoby prywatne za pomocą internetu. Często przez same pokrzywdzone i ich bliskich.

W końcu we wtorek redaktor naczelny drugiego programu niemieckiej telewizji państwowej ZDF wyraził ubolewanie, że zablokowano wiadomości o napadach, które miano opublikować w poniedziałek, w głównym wydaniu informacji – „Heute”, a więc i tak z czterodniowym opóźnieniem!

CZYTAJ WIĘCEJ: Redaktor naczelny telewizji ZDF przyznaje: „Wiedzieliśmy o napaściach na kobiety, ale wstrzymaliśmy tę informację”. Niemcy podejrzewają, że za próbą cenzury stoi rząd federalny!

Slaw/ „rp.pl”

presa 31.178.134.*przedwczoraj, g. 20:29
Oto cała kwintesencja wolności słowa i mediów w Niemczech i całej UE. Tym powinna zająć się natychmiast Bruksela

olaf 83.26.105.*7 stycznia
Jesli ktokolwiek mysli,ze za Odra panuje demokracja, wolnosc wypowiedzi i sprawiedliwosc (sady) to jest,delikatnie mowiac naiwny…

tron 87.205.198.*7 stycznia
To oburzajace, a nam zarzucają brak wolności słowa.

mm07-10-1984 @mm07-10-19847 stycznia
No może ta CSU nie taka głupia partia. A w Dziś wieczorem przyzwoity K. Ziemiec drążył temat i dopytywał się, czy to media blokują informacje, a goście mówili, że chyba nie, że tam jest struktura federalna i to telewizja regionalna w Koloni powinna się zająć tym tematem. cha cha cha cha ale głupota

szpak 37.47.106.*7 stycznia
Cała unia to chory stwór .

@krysia, niemieccy mężczyźni 159.253.145.*7 stycznia
tylko wykonują rozkazy. Był rozkaz kochać przychodźców, więc jawohl! A kobiety są zanarchizowane, jak to kobiety.

tako6 62.133.145.*7 stycznia
No i dobrze- widzimy niemiecką demokracyje i niemiecką wolność słowa. Wzór na czasie.

eko.obywatel @eko.obywatel7 stycznia
Otwiera się rynek pracy dla polskich dziennikarzy którzy będą masowo wybierać emigrację – w przemilczywaniu są bardzo sprawni…

…..

http://niezalezna.pl/74705-imigranci-napadali-na-kobiety-w-niemczech-co-w-tej-sprawie-ukrywa-jeszcze-policja-nowe-fakty

Imigranci napadali na kobiety w Niemczech. Co w tej sprawie ukrywa jeszcze policja? NOWE FAKTY

Dodano: 08.01.2016 [09:32]

Już około 160 kobiet złożyło zawiadomienia o popełnieniu wobec nich przestępstw na tle seksualnym i rabunkowym w noc sylwestrową noc w Kolonii. Niemieckie media w tej sprawie długo milczały, zatajając fakty przed opinią publiczną. Długo trzeba było czekać również na oficjalne potwierdzenie zajść przez niemiecką policję. Choć przedstawiciele mediów i policjanci przyznają, że w tej sprawie popełniono błąd zatajając ważne dla opinii publicznej informacje, okazuje się, że pewne fakty nadal ukrywano. Chodzi o zatrzymania i kontrole tożsamości agresorów.

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl niemiecka telewizja ZDF przyznała, że popełniła błąd przez pięć dni wiedząc o incydentach i przestępstwach, jednak nie informując o nich opinii publicznej. Niemiecka policja również oficjalnie przyznała wreszcie, że w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1 tys. mężczyzn, „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej” napadała na kobiety w samym centrum Kolonii.

Teren przy dworcu w Kolonii przez kilka godzin wyglądał jak strefa wojenna. Ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.

Tymczasem okazuje się, że pewne fakty mimo wszystko zatajono. Dopiero teraz na jaw wyszło, że oficjalne komunikaty podawane przez dowódców policji w Kolonii zawierają zastanawiające rozbieżności w odniesieniu do informacji przekazywanych do mediów przez pełniących wówczas służbę funkcjonariuszy.

Jak informuje „Die Welt” policjanci przyznają, że wbrew oficjalnym tłumaczeniom szefa berlińskiego MSW Thomasa de Maiziere, doskonale wiedzą, kim byli sprawcy.
– Większość z tego tłumu to byli Syryjczycy, którym chodziło o seksualną rozrywkę – przyznają policjanci z Kolonii, którzy w noc sylwestrową byli na służbie.

W rozmowie z „Welt am Sonntag” funkcjonariusze ujawniają, że policja doskonale wie, kim byli sprawcy, ponieważ prowadzone były kontrole tożsamości, a część osób zatrzymano. To zupełnie nowa informacja w tej sprawie. Do tej pory, nigdzie nie informowano o jakichkolwiek zatrzymaniach.

Niemieckie media informują teraz, że policja przeprowadziła kontrole ok 100 osób. Część z nich trafiła do aresztu. Okazuje się, że zdecydowaną większość zatrzymanych stanowili syryjscy imigranci.

emma | 08.01.2016 [19:12]
niemiecki rzad i policja probowali ukryc te incydenty, nie wiem na co liczyli.postepujac w ten sposob kryzys bedzie tylko sie poglebial.ci ludzie rozzuchwaleni, bezkarni, beda jeszcz bardziej tkwic w tym szalenstwie. nie moze byc tak, abysmy my obywatele kraju, byli niewolnikami w swojej ojczyznie.to on,jezeli chca zyc miedzy nami powinni zaakceptowac nasze warunki, przystosowac sie do nich. jasno powinno im dac sie do zrozumienia.

Znick | 08.01.2016 [19:06]
Syryjczyków było czterech, to nie za bardzo większość, bo Tobias Plate, rzecznik ministerstwa podał, że zidentyfikowano 31 osób z czego 9ciu Algierczyków, 8miu Marokańczyków, 4 Syryjczyków, 5ciu Irańczyków, 2 Niemców i po jednym z Iraku, Serbii i USA. 18 z nich czeka na przyznanie azylu. Trudno powiedzieć czy dotyczy to też tego Amerykanina i Serba…

wania | 08.01.2016 [18:39]
Niemcy lubią beztroski spędzać czas przy kuflu piwa. Niech więc Araby wyręczą ich przy płodzeniu dzieci bo grozi im niż demograficzny a gospodarka potrzebować będzie nowych rąk do pracy. Oprócz rasowo czystych nordyków /blondyn z niebieskimi oczami/ powstanie krzyżówka śniadolicych i czarnowłosych Niemców.

gość | 08.01.2016 [18:30]
A co ukrywają ci bezczelni niemieccy dziennikarzyny, którzy śmią pouczać nas o demokracji w mediach?

kp | 09.01.2016 [01:10]
Swój smród i inne zanieczyszczenia – współczuję” kobietom”-mieszkankom Niemiec.

Jack1258 | 08.01.2016 [17:12]
To tylko kobiety bawiły się w noc sylwestrową, a gdzie byli ich „chłopi”? Czyżby zapadli się pod ziemię ze strachu ? A tacy byli mocni kilkadziesiąt lat temu.

przeciwna | 09.01.2016 [15:26]
Ci, którzy próbowali bronić kobiet zostali (dosłownie) zmasakrowani: kopano ich, powalano na ziemię i skakano po głowach… ale ten fakt całkowicie przemilczano w mediach… do dzisiaj cisza – ciekawe dlaczego?

sds | 08.01.2016 [17:42]
ciekawe co ty bys zrobił jak by ich był 1000 arabów a ty sam. pewnie w gacie byś zrobił. W necie kazdy odważny

NOLA | 08.01.2016 [18:13]
Jak to sam! A gdzie reszta chłopów?

…..

http://niezalezna.pl/74732-niemiecka-ulica-mowi-dosc-sluzby-zawiodly-ludzi-sami-rozprawia-sie-z-imigrantami

Niemiecka ulica mówi dość! Służby zawiodły, ludzi sami rozprawią się z imigrantami

Dodano: 08.01.2016 [17:38]

Ani kanclerz Angela Merkel, ani nikt z rządu, w dalszym ciągu oficjalnie nie przyznali się do błędu w sprawie niemieckiej polityki imigracyjnej. Nie padło też słowo „przepraszam” za ostatnie wydarzenia. Jednak problem z imigrantami zaczyna być dostrzegalny przez niemiecką ulicę. Coraz więcej informacji ujawniają także skompromitowane media, które do tej pory ze względu na poprawność polityczną wszelkie problemy z tzw. „uchodźcami” zamiatały pod dywan.

Na światło dzienne wychodzą kolejne sprawy, które ukazują prawdziwe oblicze zagrożenia, jakie na Niemcy, ale także na całą Europę, sprowadziła Angela Merkel, zapraszając bez ograniczeń imigrantów.

Jak wynika z wielu komentarzy prasowych, prawdziwy powód „dobrego niemieckiego serca wobec uciekinierów”, to czysta ekonomiczna kalkulacja, która po prostu wymknęła się spod kontroli. Coraz odważniej niemieccy ekonomiści szczerze przyznają, że kraj jak nigdy potrzebuje imigrantów, aby utrzymać wzrost gospodarczy i zniwelować ujemny przyrost demograficzny. Mówili o tym np. uznani eksperci ds. ekonomii, naukowcy w tej dziedzinie i politycy, którzy w lipcu tego roku zebrali się na sympozjum gospodarczym w Szlezwiku Holsztynie. Tam także podły słowa: „Tak, Niemcy potrzebują uchodźców – potrzebują ich, aby za kilka, a nawet kilkadziesiąt lat utrzymać obecne tempo wzrostu gospodarczego”. Profesorowie Hans-Joachim Grote i Ruediger Soltwedel przyznali wprost, że w 2025 roku w Szlezwiku Holsztynie oraz w Hamburgu każda osoba pracująca będzie musiała utrzymać jednego rencistę. – Uchodźcy są dla nas ogromną szansą, aby ten deficyt uzupełnić – szczerze powiedział Grote. Takie samo zdanie ma prezydent Izby Gospodarczo-Handlowej w Berlinie Stephen Schwarz, który jednak otwarcie zastrzega, że pozostać w Niemczech mogliby tylko ci, którzy będą pracować. Dołóżmy głos polityków, którzy jeszcze kilka miesięcy temu zapewniali, że uchodźcy są niezbędni, a dzisiaj żądają zaostrzenia prawa imigracyjnego i możliwości szybszego ich wydalania. Szef SPD Sigmar Gabriel, który w lipcu zapewniał, że rocznie Niemcy są w stanie wchłonąć i wręcz potrzebują od 300 do 400 tysięcy uchodźców, dzisiaj – gdy okazało się, iż sytuacja przerosła nawet niemieckie możliwości – jest pierwszy, który zamierza szybko wyrzucać uchodźców z kraju.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nie tylko Kolonia. Ataki na kobiety w innych niemieckich miastach

Okazuje się, że nie tylko media, ale także policja w sprawie uchodźców kłamała. Na jaw wychodzą historie, w które trudno uwierzyć zwykłemu obywatelowi. Policja w Kolonii wiedziała o atakach na dworcu kolejowym, ale wolała te informacje ukryć. Mało tego, z wielu wewnętrznych raportów wynika, że organa ścigania od początku doskonale wiedziały, że za atakami na kobiety stoję „uchodźcy”, którzy przybyli do Niemiec w ostatnim czasie. To nie wszystko, co próbowała ukryć policja, bowiem – jak wynika z innych wewnętrznych raportów – w czasie policyjnych interwencji wielokrotnie dochodziło do obrażania czynnego i prób ataków na tle seksualnym na policjantki. Czyli policja znała problem już wcześniej. Teraz wszyscy – no może jeszcze nie wszyscy – pytają, dlaczego informacje te były ocenzurowane? Narastają wątpliwości, czy władza rzeczywiście postępuje z obywatelami rzetelnie i szczerze? O tym mówi niemiecka ulica.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zbiorowy gwałt w sylwestrową noc. Dwie nastolatki ofiarami imigrantów z Syrii

Angela Merkel owszem, ostro potępiła ataki na kobiety i oznajmiła, że należy się im przeciwstawić z całą mocą, ale zaraz dodała, że konieczna jest dyskusja o kulturze współżycia. Ciekawe, czy kanclerz zmieni zdanie, gdy przeczyta najnowsze sondaże przeprowadzone wśród swoich obywateli na temat tego, co należy przedsięwziąć wobec uchodźców, aby zapobiec takim zajściom kryminalnym, do jakich doszło w sylwestrową noc. Otóż aż 88 procent badanych uznało, że islamskim uchodźcom podejrzanym o skłonności do bandytyzmu należy zakazać udziału w jakichkolwiek zgromadzeniach. Ponadto 87 procent Niemców opowiada się za natychmiastowym odbieraniem niemieckiego obywatelstwa wszystkim, którzy gdziekolwiek współpracowali z podejrzanymi o terroryzm. Jeszcze ostrzej reagują wszelkie portale społecznościowe, gdzie na polityce rządu niemieckiego obywatele nie zostawiają suchej nitki. Niemcy się budzą, czego dowodem jest nieznanym tutaj fenomenem oddolnej organizacji samoobrony. W Duesseldorfie mieszkańcy widząc, że policja ich oszukuje i nie jest w stanie obronić przed agresywnymi uchodźcami, skrzyknęli się na Facebooku i założyli coś w rodzaju obywatelskiej policji. Ta grupa już liczy ponad cztery tysiące osób. Ich główny cel to prowadzenie wszędzie tam, gdzie może wystąpić zagrożenie, cywilnych partoli, aby reagować zanim dojdzie do jakiegokolwiek ataku agresywnych islamistów. Oczywiście miejscowa policja wyraża swój niepokój takimi inicjatywami, twierdząc, że jest to zajęcie zbyt niebezpieczne i takimi działaniami powinny się zajmować odpowiednie służby. Problem leży jednak w tym, że te wszystkie służby, wraz z niemieckimi mediami, całkowicie zawiodły i dlatego inicjatywę przejmują obywatele. Nie wiadomo, jak szeroko zostanie rozpropagowana akcja z Duesseldorfu, ale już o podobnych inicjatywach mówią w sieci inne miasta niemieckie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Imigranci napadali na kobiety w Niemczech. Co w tej sprawie ukrywa jeszcze policja? NOWE FAKTY

Dużo się mówiło – także w Polsce – o tym, że niemieccy mężczyźni powinni bronić swoich, ale także wszystkich innych kobiet, a tego nie czynili. Padały słowa o tchórzostwie. Należy jednak oddać prawdę, że próby cywilnej obrony kobiecej czci jednak były. Okazuje się, że gdyby nie interwencja – i to zarówno w Kolonii jak i w Hamburgu – właśnie niemieckich mężczyzn, to zajścia skończyłyby się jeszcze bardziej tragicznie. Policyjne raporty mówią o tym, że w wielu przypadkach sytuacja mogłaby być poważniejsza, ale na szczęście w obronie kobiet stanęli niemieccy mężczyźni.

he, he, he, | 10.01.2016 [15:16]
Od co najmniej roku wiadomo, że urzędnicy władz centralnych i samorządowych w Niemczech, Szwecji, Danii, Norwegii mają ZAKAZ informowania o przestępstwach z udziałem imigrantów. W ciągu roku tylko w Szwecji straciło pracę kilkunastu oficerów służb policyjnych i urzędników, którzy „niewłaściwie” podali informacje o w/w przestępstwach.

ankor | 09.01.2016 [15:44]
Może frau Merkel znajdzie jak caryca Katarzyna swojego ogiera. Przez taką babochłopa w Europie dojdzie do rozlewu krwi.Ten kretyn Tusk z ferajną sprzedał Polskę za fuchę w Brukseli,gdzie ma tyle do gadania co pijany niemowa.Dzięki Ci Boże,że obronimy naszą Ojczyznę przed tuskami i inną hołotą.

A wyposzczenie będzie narastać….. | 09.01.2016 [14:27]
na wiosnę, jaja będą spuchnięte jak dzwony. Chłopaki pontonami przyplyneli żeby ulżyć potrzebującym brzydszym od polskiej krowy, kozy czy rury wydechowej samochodu starym Niemkom. Niepotrzebna już będzie turystyka seksualna na północ Afryki bo popyt z podażą spotka się wprost na ulicy. W końcu karnawal dopiero się zaczął a Europa to taka większa Wenecja. To ich ukochana Merkel zapewniła im darmową rozrywkę. Mili panowie niezbyt rozumieją obce im kulturowo subtelności. Dla nich kobieta z odkrytą twarzą i bez towarzystwa opiekuna to zwykła kurwa. Gdzie pani Merkel ta stara rura chce ich deportować? No i ta zapowiedź Merkel o deportacji śmieszy! Gdzie i kogo? Państwa z których ci ludzie przybyli już zapowiedziały, że nie będą nikogo przyjmować z powrotem poza tym sami imigranci wyrzucili swoje dokumenty w drodze do Europy więc nie wiadomo skąd są i dostają się do niej po kilkudziesięciu na jednym lewym paszporcie. Więc stara pusta i jałowa już rura Merkel po raz kolejny kłamie. Zwykły kit na zasadzie by coś powiedzieć jak się nabroiło. Gdzie ona ich deportuje? Kto ich przyjmie? Sorry Frau Merkel – zaprosiło się gości na stałe to nie można ich nikomu sprzedać. Chciałaś Polsce ale na szczęście Polacy pogonili twoje podnóżki i nic z tego. Jeżeli policja w Niemczech zataja fakty przed społeczeństwem to już nie są zachodnie standardy. I jeszcze są zaniepokojeni stanem demokracji w Polsce. Państwo niemieckie w kwestii imigrantów jest nieudolne. A żydolewacka, pedalska UE potrafi jedynie debatować o tym co należy zrobić. Nic więcej!.

Austria ma problem.!!! | 09.01.2016 [14:24]
Pewnie nie ratyfikowała Konwencji Antyprzemocowej Wobec Kobiet. Właśnie! Niemieckie i austriackie kobiety! Zrozumcie ich! Jesteście takie nietolerancyjne i nie poprawne politycznie! Islam Was ubogaca! Zrozumcie to! Rasizm w tych nazistach straszny! Polecam… http://www.dailymail.co.uk/news/article-3385075/Migrant-husband-allowed-people-smugglers-rape-wife-daily-three-months-payment-trafficking-Europe-joined-sex-attacks.html

To nie jest czarny humor!!!! | 09.01.2016 [14:20]
Belgia w reakcji na przemoc ze strony imigrantów zorganizuje… kursy szacunku dla kobiet!!!(sic!!! czyli znowu tajemniczy ktoś zarobi na tych kursach a straci podatnik!)…Belgia zamierza zorganizować w belgijskich centrach przyjęć imigrantów kursy uwrażliwiające ich w kwestii „szacunku dla kobiet” – ogłosił w czwartek belgijski minister ds. polityki azylowej i imigracji Theo Francken.
Skopiujemy model norweski i wprowadzimy w najbliższych tygodniach te kursy we wszystkich naszych ośrodkach — powiedział Francken, cytowany w belgijskich mediach.

Dodał, że chodzi o „wyjaśnienie, że u nas mężczyźni i kobiety są równi”; w niektórych ośrodkach takie kursy już ruszyły. Francken poinformował też, że wraz z belgijskim ministrem spraw wewnętrznych i bezpieczeństwa Janem Jambonem utworzył grupę roboczą, która ma za zadanie zaproponować nowe sposoby walki z ewentualnymi incydentami w ośrodkach dla imigrantów. Zapowiedź kursów padła kilka dni po złożeniu przez ok. setkę kobiet w Niemczech skarg na policji na przypadki molestowania seksualnego w Kolonii w czasie obchodów sylwestrowych. Napastowania według policji oraz świadków wydarzeń dopuszczali się mężczyźni „o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej”. Ps….A kiedy kursy z budowy i obsługi karabinów maszynowych i składu materiałów wybuchowych. To jakiś matrix!!!! Ja mam lepszy pomysł: podstawić im kilka opłaconych (z budżetu) z góry prostytutek, niech se chłopy spuszczą w końcu z krzyża. Ja ich rozumiem tyle dni w podróży…. Orkiestra jak widać gra do końca! Poprawność polityczna to śmiertelna choroba przenoszona drogą dyplomatyczną wyżarła im mózgi. To ostatnie jej stadium. RIP Belgium!!!A ja proponuję darmowie wizyty i leczenie u psychiatrów dla rządu Belgii.

To samo jest we Francji ,,, | 09.01.2016 [14:16]
do Paryża to już nie ma po co jechać, Berlina też, tam jest rozpiździaj, nic nie zwiedzisz bo jakiś Arab cię kopnie albo opluje! Znajomy przyjechał z Paryża. Syf okropny w parkach, Arabowie, murzyni nie wyrzucają śmieci do kubłów. Ulice zaśmiecone, zasrane, Arabów pełno- strach. Nie tylko Niemcy. Przez całą Europę w noc sylwestrowo-noworoczną przeszła fala seksualnych napadów muzułmanów na kobiety!!!…..Już kilkakrotnie padało nieśmiałe pytanie: GDZIE byli wtedy Niemcy, Francuzi, Austriacy, Finowie? A może poprawność polityczna nakazuje patrzeć na poniewieranie swoich kobiet? Testowali jak gościnne są europejki w kroku. Shahid Mehdi: „Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów. Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu”…Feministki. Wzywam do apelu!!!…Polskie etatowe córo-feministki, czekam na wasz wyjazd do Niemiec, w celu zorganizowania tam: „Marszu Szmat”. Wasze poglądy znajdą tam pełne zrozumienie wśród młodych muzułmanów z Iraku i Syrii…Gdzie są Senyszyn i inne jej podobne? Nie bronią kobiet?

Niemcy już znalazły złoty środek, | 09.01.2016 [14:13]
jak nie dać się imigrantom! Nowa kreacja mody za Odrą: Köln HBF, Anti Vergewaltigung, Sylvester, Karneval, Schweine Kleidung für alle https://www.youtube.com/watch?v=DCa_390-7GE Gegen Grapscher, sexuelle Uebergriffe, Fummler, Vergaltigungen, bei Karneval, an Bahnhoefen, z. B. Köln, Hamburg, Stuttgart, Bielefeld. Mit diesen Kostuemen können Sie Sich frei und ohne Angst bewegen. Kein Gruppenzwang, kein Arm ausstrecken, kein Abstand halten.

Dla tych co nie oglądali | 09.01.2016 [14:11]
„tego dzieła” nadawanego w TVP Kultura http://www.cda.pl/video/2533142b

Orędzie do niemieckich kobiet!!! | 09.01.2016 [14:04]
Łączcie się z imigrantami w gang bangu. Szanowne Panie. Wiele z was porzuciło polskich mężów, wyzwalając się z seksitowskiego, katolskiego, patriarchalnego światka polskiej rzeczywistości. W Niemczech znalazłyście swoją szansę na sukces, akceptację i możliwość nowego startu. Pozostawiłyście przed Odrą stary balast, w postaci komorniczych zobowiązań; owoce niechcianych związków scedowałyście na ich moherowe babcie. Dziś waszym śladem ciągną do niemieckich miast młodzi chłopcy z Maroka, Algierii, Afganistanu, Syrii, Iraku. Pięknie witacie ich kwiatami, żywnością, podarunkami i uśmiechem. Dzięki internetowi wiedzą oni, że w Kolonii, Hamburgu, Berlinie, Monachium żyją kobiety takie jak wy: wyzwolone, atrakcyjne, bezpruderyjne, lubiące euro i dobrą zabawę. W pamiętnego sylwestra 2015 doszło do pięknej inicjatywy zbliżenia multikulturowego. Przełamałyście bariery i stereotypy, pokazałyście chłopcom niedawno przybyłym, że można się pięknie bawić w swingers party i gangbang. Nie zważajcie na lamenty nielicznych frustratek, które ze swoją wyimaginowaną krzywdą obnoszą się w mediach i na polizei. W policji powinny być jeszcze większe parytety dla kobiet, to złagodzi napięcie pomiędzy nowymi mieszkańcami waszych miast a władzami. Oni stłoczeni w tych ośrodkach tak cierpią na opuchliznę. Po co macie wyjeżdżać do Kenii i wynajmować tam kochanków? Oni przyjadą do was. Każda niezaleznie od wieku, nawet ta z fotografii, znajdzie swego amatora.Tak jak Martin Luter King miałem sen. Widziałem młodego śniadoskórego chłopaka spacerującego pod bramą brandenburską w towarzystwie kilkunastu kobiet. Byli finansowo niezależni, bo taki model związku pozwala na inkasowanie comiesięcznych wysokich zasiłków. W tym czasie Jugendamty troskliwie zajmowały się gromadką owoców waszej poligamii. Pieniądze to nie problem. Filmy z waszymi igraszkami w wersjach soft i hard będą cieszyć się dużą ogladalnością w serwisach erotycznych, na wasze konta będą codziennie wpływać łatwe euro. Uczyńmy Niemcy seksualną, pornograficzną stolicą nowego wyzwolonego z konwenasów świata. Niech gastarbajterzy z Ostu i inna słowiańska trzoda płaci za oglądanie. Dotykać im nie wolno! To będzie wspaniała zemsta na waszych byłych mężach. Właśnie teraz nadarza się wspaniała okazja. Setki tysięcy młodych, smukłych opalonych, z aspiracjami biseksualistów przybywa do waszych miast.

Niestety… | 09.01.2016 [13:52]
Merkel chce nas uszczęśliwić tym samym elementem, co w Kolonii – więc trzeba się jej przeciwstawić. Lewicowe koncepcje poszły zdecydowanie za daleko. Co innego jest się wzajemnie szanować, a co innego przyjmować obcych osadników, którzy nienawidzą naszej kultury. Historia przedwojennej wielokulturowości niczego niektórych nie nauczyła. Przesiedlenia po 2 wojnie dały nam wiele dziesięcioleci spokoju. Gdyby nie przyjmowano fal imigrantów do Europy od lat 60, 70 nie byłoby zamachów islamistów w Europie i nie tylko . Obrońcy praw człowieka w Europie dali schronienie nie tylko muzułmanom, ale najbardziej radykalnym odłamom islamu, które mogły bez przeszkód działać np. w Londynie a były zwalczane nawet w świecie arabskim.

Lewica narobiła gnoju i teraz trzeba będzie posprzątać. „Europa ojczyzn” mogła zachować dużo bardziej liberalny charakter. Rozwaga wymaga umiaru, którego lewicy zabrakło. Teraz lewica zapłaci za to, ale my razem z lewakami też. Zamiast czepiać się patriotyzmu, niech lewica zastanowi się nad swoim błędnym i nieodpowiedzialnym widzeniem świata.

Z SIECI!… | 09.01.2016 [13:45]
A poniżej „deser” czyli „porno” dla biedaków! Niemcy ROZEDRZYJCIE Zdzirę A.Merkel Na KAWAŁKI ! Ta żydokomunistyczna ŻYDOLEWACKA zdzira A. Merkel na zamówienia ideologiczne ZBOCZEŃCÓW żydo-masonerii z pod szyldu „Bnai Brith International” oraz pazernych korporacji przewrócili do góry nogami całe państwo niemieckie zamieniając je normalne PIEKŁO dla wszystkich tam zamieszkałych niemieckich obywateli ! Czy rzeczywiście wszyscy Niemcy już kompletnie ZGŁUPELI ? Przecież tą oczywistą żydolewacką PSYCHOPATKĘ A. Merkel już przeciętni obywatele Niemicy powinni dawno ODSUNAĆ od władzy jako NISZCZYCIELKI państwa niemieckiego. ŻYDOLEWACZKA A. Merkel była zawsze stuknieta … na obozie szkoleniowym FDJ!…”Ładne” te Niemry nie ma co!!! Polskie krowy i kozy muzułmańskie ładniejsze od nich!… https://theslnaturist.files.wordpress.com/2014/11/scan10139.jpg

To trzeba mieć naprawdę sieczkę w głowie robiąc z siebie takie ŻYDOLEWACKIE widowisko: https://theslnaturist.files.wordpress.com/2015/02/merkel.jpg

Z USA.. | 09.01.2016 [13:44]
Angela Merkel wychowana w Niemieckiej Republice Demokratycznej – w większej skali, kraju będącego czymś zbliżonym do Komitetu Obrony Demokracji – nie jest wyjątkiem. Różnica dla takich, jak ona, polegać miała jedynie na tym, że stanie się to bez udziału obozów pracy i przemocy. Miał to być nawet rodzaj ekspiacji wobec tego, co zrobił Adolf Hitler. Do myślenia powinien tu dać problem europeizowania krajów na modłę niemieckich socjalistów. Już nie tych narodowych. Nie tak krwiożerczych, choć Martin Schulz, czy Jakob Augstein czuliby się pewnie i w tamtych latach pomocni. Węgry były pierwszym krajem, które się z niemieckiego zniewolenia wyłamały. Teraz reakcja innych będzie reakcją domina. Powodem przekroczenie naturalnych granic tego, co stanowiło o sile Europy. Próba ubrania wszystkich w te same różowe czapeczki wymoczone w muzułmańskim kotle musi skończyć się tragedią. Jak powiada mój przyjaciel i sąsiad z US Air Force Ben: Europa jest barwnym ptakiem. Ale tylko wtedy, kiedy czaruje kolorami państw narodowych. Wszystko inne skazane jest w niej na porażkę. Włącznie z jej sztucznie obecnie narzucaną przez Merkel wielokulturowością. Ma racje Donald Trump określając jej działania jako „insanity” – zaleństwo”. Szaleństwo, którego ona sama wciąż zdaje się nie dostrzegać. Jak mawiają żydzi: Gdy Pan Bóg chce kogoś ukarać, to najpierw odbiera mu rozum.

Pamiątka z Kolonii..! | 09.01.2016 [13:42]
https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2016/01/pamic485tka-z-kolonii.jpg To będzie eksplozywnym hitem Niemiec w 2016 r!!!.: Allahu Trapbar | Arabic | Trap | Beat | Instrumental | Compilation video https://www.youtube.com/watch?v=5-2nByd2cr4

Z sieci… | 09.01.2016 [13:40]
Ciekawy wpis policjatki /strażniczki więziennej z Niemiec, więc go zamieszczam: Magda K. do ~przyjechała do naszego miasteczka: Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale mam wrażenie, że mieszkamy w tym samym miejscu, choć pewnie tak samo czują się setki kobiet w całych Niemczech. Pracuję w więzieniu niemieckim dla mężczyzn, gdzie nie ma segregacji wg pochodzenia i zauważam powolny przyrost osadzonych pochodzenia północnoafrykańskiego (tak to sie teraz zwykło mówić ze względu na falszywie rozumianą poprawność polityczną). Mimo miejsca, w którym pracuję nie miałam lęku przed obcymi do momentu, gdy w moim mieście spacerują kilkuosobowe grupki młodych mężczyzn o ciemnym kolorze skóry. Oblepiające spojrzenia ignoruję, ale jest w tym pewien rodzaj abnegacji z ich strony. Obcisłe spodnie, buty na obcasie i rozpuszczone włosy to dla nich obraz łatwej i niemoralnej kobiety. Choć to brzmi strasznie, to nie zaskoczyły mnie te ataki w Köln, choć bardzo zbulwersowały. Spodziewałam się, że dojdzie na tym punkcie do zderzenia kultur. Niemiecki rząd jeszcze gorzko pożałuje swoich decycji. Obawiam się jednak, że tacy politycy jak Reker są w stanie wprowadzić prawo szariatu, skoro już nakazują wprowadzenie kodeksu zachowania dla kobiet.

Więcej wiedzy więcej strachu, uchodźcy w Europie. | 09.01.2016 [13:36]
Dlaczego polskie służby mogą „kury szczać prowadzać” a nie sprawdzać uchodźców. Krótka historia imigranta-oszusta Simona Mola.

a. Dyrektor Urzędu ds. Cudoziemców nie miał wątpliwości że akta Kameruńczyka Simona Mola są znakomicie zweryfikowane i udokumentowane. Zaklinał się nawet że w porównaniu z dokumentacją innych uchodźców którzy dostali azyl są wręcz idealne.
b. Gazeta Wyborcza piała z zachwytu nad uchodźcą pisząc że pan Simon Mol jest przykładem tego co uchodźcy mogą dać Polsce. Mol pouczał Polaków że muszą zapomnieć o ksenofobi i rasizmie. Działaczki lewicowe patrzyły w niego jak w tęczę a ten zachwyt przełożył się u niektórych na stosunki bardziej imtymne co tragicznie dla nich zaowocowało.
c. Po tym jak się okazało że świadomie zarażał kobiety HIV wyszło na jaw że jest zwykłym oszustem. Zdołał wykiwać polskie władze, zmyślał od samego początku, skłamał w każdym szczególe swojej biografii a skala tego fałszerstwa była wprost ogromna.
d. Gazeta Wyborcza szybko zapomniała o swoim guru a Urząd ds. Uchodźców do dzisiaj nie ma sobie nic do zarzucenia.
e. Jak więc polskie służby chcą sprawdzać 7 tys. uchodźców skoro jeden Kameruńczyk zdołał ich wydupczyć?

1. http://www.pomorska.pl
2. http://www.owczarek.com.pl
3. http://wpolityce.pl
4. „wSieci” nr 38.

Niemcy to już Kalifat! | 09.01.2016 [13:34]
Po zamachach, ofiarnych całopaleń samochodów, złodziejstwie i gwałtach, wiemy jakie powstały nowe kraje w Europie, to bez wątpienia: Kalifat Francuski, Kalifat Niemiecki i Kalifat Benelexu. Pierwszy powstaje z podziału Francji, drugi wg zajmowanych Landów, a trzeci po połączeniu Belgii, Holandii i Luksemburga. TYMCZASOWY NOWY PODZIAŁ EUROPY. Zeznania świadków, szczególnie polecam 4:33, strażnik hotelowy mówi jak policja aresztuje a potem wypuszcza i jak aresztowani niszczą dokumenty z pogardą. Policja legitymowała i doskonale wie, że to tzw. Syryjczycy

https://www.youtube.com/watch?v=qk5hroambIs

Przypominam, że w Finlandii ze 100 przyjętych uchodźców z Somalii, zrobiło się po łączeniu rodzin, imamów, i dzięki ich jurności w 2011……13 000!!! . Bezrobocie wśród Somalijczyków w UE sięga nawet 98 % wśród kobiet i 90% wśród meżczyzn. Do Polski ponoć trafią tylko te „dobre muslimy” które tylko gwałcą, biją i okradają. Te „złe muslimy” które biegają z kałasznikowami po ulicach i się wysadzają w powietrze zostaną w Europie Zachodniej. No mam taką nadzieję. Kibole będą miały co robić a kobietom radzę już teraz zaopatrzyć się w „pasy cnoty” i burki.

Polacy oglądać!!!!! | 09.01.2016 [13:28]
A tak kochają emigranci tych co na nich pracują, etc… obejrzyjcie!. Polki, nas to samo czeka!!! http://www.facebook.com/844314728955238/videos/892657477454296/?pnref=story

…..

http://niezalezna.pl/74766-imigranci-napadali-na-kobiety-nie-tylko-w-niemczech-setki-ofiar-zglaszaja-sie-na-policje

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Francja-walczy-z-terroryzmem-wsrod-wlasnych-obywateli-Nowy-radykalny-pomysl-prawicy,wid,18090479,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemieckie-MSZ-wsrod-ofiar-napasci-w-Kolonii-nie-ma-Polek,wid,18091547,wiadomosc.html

http://wpolityce.pl/polityka/277518-gesine-schwan-w-deutschlandradio-niemcy-maja-prawo-krytykowac-polske-a-nowy-rzad-pis-usiluje-te-krytyke-uciszyc

http://wpolityce.pl/swiat/277609-szwedzka-prasa-przejeta-demokracja-w-polsce-gorzej-niz-w-stanie-wojennym

http://wpolityce.pl/swiat/277641-niemiec-madry-po-szkodzie-a-raczej-po-kolonii-bynajmniej-merkel-wciaz-nie-potrafi-przyznac-sie-do-bledu-nasze-drzwi-pozostana-otwarte

http://wpolityce.pl/swiat/277633-merkel-po-lawinie-krytyki-zmienia-taktyke-kanclerz-niemiec-zapowiada-mozliwosc-deportacji-imigrantow

http://wpolityce.pl/swiat/277619-demonstracje-w-kolonii-przemarszu-pegidy-pilnowalo-1700-policjantow-uzyto-armatki-wodnej

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/policja-rozwiazala-demonstracje-ruchu-pegida-w-kolonii/vw58x3

http://wpolityce.pl/swiat/277351-niemieckie-gazety-pisza-to-czego-chce-ich-rzad-nawet-klamiac-i-bredzac-jak-chocby-w-sprawie-szwedzkich-i-dunskich-granic

http://wpolityce.pl/swiat/276716-histeria-w-niemieckich-mediach-trwa-pis-nie-moze-dowolnie-ksztaltowac-panstwo-prawa-wedlug-swego-widzimisie-tak-jak-przycina-sie-zywoplot

http://wpolityce.pl/swiat/276472-powiedzieli-o-co-naprawde-chodzi-niemiecka-prasa-oburzona-na-kaczynskiego-pis-chce-by-polska-przestala-byc-przedluzonym-stolem-warsztatowym-niemiec-i-wszystko-jasne

http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/pierwszy-sedzia-koronny-w-sadzie-szariackim/h6p03h

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-partia-kanclerz-merkel-poirytowana-postepowaniem-nowego-rzadu-w-warszawie/m26gyg

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-w-dusseldorfie-policja-obserwuje-2000-migrantow

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/ochroniarz-pochodzacy-z-chorwacji-opowiada-co-w-sylwestra-robili-imigranci-na-ulicach-kolonii-video

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/szef-policji-w-kolonii-zdymisjonowany-w-zwiazku-z-sylwestrowymi-napadami-imigrantow-

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/slowacja-chce-nadzwyczajnego-szczytu-ue-w-sprawie-migracji

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/europejski-trybunal-praw-czlowieka-blokuje-deportacje-islamisty

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-wzrost-nastrojow-antyimigranckich-wladza-cenzuruje-media-spolecznosciowe

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/kolonia-seksistowskie-rozmowki-znalezione-przy-zatrzymanym-migrancie-foto&utm_source=rss&utm_campaign=rss&utm_term=www.kresy.pl

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/tu-jest-pieklo/23e4mm

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/imigranci-napadali-na-kobiety-takze-w-hamburgu-stuttgarcie-duesseldorfie-i-berlinie

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemieckie-msw-przyznaje-polityka-wobec-migrantow-jest-bledna

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/finlandia-rzad-krytykuje-antyimigranckie-patrole-uliczne-zolnierzy-odyna-video

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/policjanci-z-kolonii-molestowali-glownie-syryjczycy-wiekszosc-sprawcow-dopiero-co-przyjechala-do-niemiec

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-wzrost-nastrojow-antyimigranckich-wladza-cenzuruje-media-spolecznosciowe

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/niemcy-raport-ujawnia-bezradnosc-kolonskiej-policji-jestem-syryjczykiem-zaprosila-mnie-merkel

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/w-belgii-uchodzcy-i-imigranci-beda-przechodzic-kurs-dobrych-manier

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/imigranci-ponownie-gwalca-we-francji-mlodzi-mezczyzni-zgwalcili-kobiete-a-nagranie-zamiescili-w-sieci

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/nastolatka-pchnieta-nozem-w-holandii-sprawca-opalony-mezczyzna

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/jeden-na-pieciu-mieszkancow-belgii-jest-imigrantem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Victor-Orban-Wegry-nigdy-nie-popra-sankcji-UE-przeciwko-Polsce,wid,18089920,wiadomosc.html

53 thoughts on “247 Upadek 2, czyli jak toną „demokratyczne Niemcy”, a za nimi cała „postępowa” Jewropa, ciągnąc swoje jelita mendialne na dno ich wspólnego poprawnie politycznego szamba 02

 1. Hm… coś tu śmierdzi… Ciekawe co? Teraz poliżę mój palec… to przekonam się jak to smakuje…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Martin-Schulz-mocno-o-Polsce-Sterowana-demokracja-a-la-Putin,wid,18093572,wiadomosc.html

  akt. 10.01.2016, 11:34

  Martin Schulz mocno o Polsce. „Sterowana demokracja a la Putin”

  • Martin Schulz mówi o „sterowanej demokracja a la Putin” w Polsce
  • Szef PE sądzi, że trwa „niebezpieczna putinizacja polityki europejskiej”
  • Polskę skrytykowała też Viviane Reding
  • Była komisarz w jednym szeregu postawiła Putina, Orbana i Kaczyńskiego

  Szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz porównał na łamach niedzielnego wydania „Frankfurter Allgemeine Zeitung” politykę polskiego rządu do działań podejmowanych przez prezydenta Rosji Władimira Putina. Gazeta pisze też o planowanym posiedzeniu KE.

  – Polski rząd uznał swoje zwycięstwo wyborcze za mandat pozwalający na podporządkowanie pomyślności państwa woli zwycięskiej partii, zarówno merytorycznie, jak i personalnie – powiedział Schulz w rozmowie z dziennikarzami gazety, która w niedziele ukazuje się jako „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS).

  – To jest sterowana demokracja a la Putin, niebezpieczna putinizacja polityki europejskiej – zaznaczył polityk niemieckiej SPD.

  Schulz dodał, że w Parlamencie Europejskim, gdzie 19 stycznia ma odbyć się debata na temat sytuacji w Polsce, „całe demokratyczne spektrum od lewicy do prawicy może zaakcentować, że taka polityka sprzeczna jest z podstawowymi wartościami europejskimi”.

  Nie tylko Schulz

  „FAS” przytacza też krytyczną wobec Polski opinię byłej komisarz Viviane Reding – obecnie europosłanki z ramienia Europejskiej Partii Ludowej. – Atak na państwo prawa rozpoczyna się zawsze od ataku na Trybunał Konstytucyjny. Potem przychodzi kolej na media, najpierw publiczne, potem prywatne. To jest logika Putina, Orbana i Kaczyńskiego – powiedziała Reding.

  „FAS” pisze też o wyznaczonym na 13 stycznia posiedzeniu Komisji Europejskiej, na którym – według gazety – ma zostać wdrożony mechanizm kontroli praworządności w Polsce. Z informacji, do których dotarła redakcja, wynika, że wstępne rozmowy, które szef KE Jean-Claude Juncker prowadził z komisarzami, doprowadziły do „jednoznacznej oceny”. Węgierski komisarz Tibor Navracsics, odpowiedzialny za edukację i kulturę, nie zablokuje postępowania – twierdzi „FAS”.

  „Podczas spotkania w środę komisarze poruszą po raz pierwszy temat Polski. Następnie Juncker powierzy swojemu zastępcy Timmermansowi zadanie kierowania procesem kontroli” – czytamy w „FAS”.

  Kontrola KE skoncentruje się na kwestii Trybunału Konstytucyjnego, a nie na ustawie medialnej – pisze autor materiału. KE ocenia sytuację w TK jako „nie do utrzymania”.

  Niedawno rzecznik KE Margaritis Schinas poinformował, że zaplanowana na 13 stycznia debata KE ws. Polski będzie miała charakter orientacyjny i nie będzie pierwszym krokiem w procedurze dotyczącej systemowych zagrożeń dla państwa prawa.

  ~zulus 4 godziny i 32 minut temu
  Tak niedawno ten Schulz obiecywał pani premier Szydło, ze przestanie ingerować w polskie sprawy w oparciu o hasbarę !. A jednak polakożerca nie wytrzymał ….

  ~Lipka 4 godziny i 34 minut temu
  Pan Wojciech Pszoniak też obok Schultza płacze nad Polską w gazecie, że dobro jest marnowane i niszczone ….. a jak to było z tymi wyborami w przypadku gdy zwyciężało PO ? Frekwencje zbliżone, proporcje zwycięstw również. To wtedy było demokratycznie ? jak PiS był sekowany na sali sejmowej i senackiej też ??? Filozofia Kalego. A nadto Panie Wojciechu …. Co dobre jest niszczone ? Stanowiska klakierów ? Złodziejstwo ? Sobiepaństwo ? Pycha ? bezwzględny Liberalizm ? Kolesiostwo ? Nepotyzm ? Wolne żarty. Niech się Pan nad tym zastanowi !!! Pozdrowienia dla artysty. Lipka. Ciekawe.

  nieczajmaria 4 godziny i 36 minut temu
  PANIOE SZULC NIECH PAN PILNUJE SWOJEJ DEMOKRACJI BO JUZ WAS NIEMCY MAJA DOSYC OD NAS WARA NIEWYKSZTALCIUCHU NAJPIERW SIE DOUCZ MIERNOT0

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Joachim-Brudzinski-odpowiada-Martinowi-Schulzowi-mamy-w-powazaniu-to-co-pan-belkocze,wid,18093414,wiadomosc.html?ticaid=11646b

   akt. 10.01.2016, 09:43

   Joachim Brudziński odpowiada Martinowi Schulzowi: mamy w poważaniu to, co pan bełkocze

   • Marszałek Sejmu Joachim Brudziński (PiS) odniósł się do słów szefa Parlamentu Europejskiego, który stwierdził, że w Polsce dochodzi do „putinizacji polityki”
   • Postuluję sankcje wobec pana Martina Schulza i postuluję, żebyśmy mieli w głębokim poważaniu to, co po raz kolejny ten polityk bełkocze – powiedział Brudziński
   (…)
   „Nikt się nie boi Martina Schultza”

   – Chcę uspokoić telewidzów. Żadnych sankcji Szanowni Państwo nie będzie. To dziś Niemcy, nie tylko Niemcy, ale też m.in. Finlandia i Austria mają olbrzymi problem, bo w sposób niekontrolowany wpuścili upasionych byczków, tchórzy, którzy zostawili w Syrii, w Afganistanie swoje żony, matki i dzieci. I oni dziś chodzą po ulicach europejskich miast gwałcąc, kradnąc, molestując kobiety, a ci wszyscy, dotknięci tym szaleństwem politycznej poprawności, politycy zarówno lewicy, jaki i chadecji niemieckiej próbują to zamieść pod dywan – tłumaczył polityk PiS.

   Brudziński podkreślił, że PiS zależy na „dobrych, ale partnerskich stosunkach z Niemcami”. Przywołał też słowa biskupa Wiesława Meringa, który w liście do Martina Schulza napisał: „Poprawność polityczna idąca w parze z małostkowością nie sprzyja mądrości. Szkoda, że także Pan stracił okazję, by siedzieć cicho”. Biskup włocławski zareagował w ten sposób na słowa Schulza o tym, że wydarzenia w Polsce po zdobyciu władzy przez PiS „mają charakter zamachu stanu”.

   Marszałek Sejmu tłumaczył, że „bełkotliwe wypowiedzi” Schulza „naprawdę nie robią u nas w Polsce żadnego wrażenia”. – Tak się boimy dzisiaj w Polsce Martina Schulza, jak baliśmy się dziś tej ośmiotysięcznej, warszawskiej manifestacji KOD – dodał.

   ~wkurzony 7 godzin i 18 minut temu
   najśmieszniejsze jest to , że nie tylko Martin Schultz bełkoce, ale czyni to większość naszych pseudopolityków…..Zanim skończą piepszyć, skończy się kadencja! Do roboty!!!!

   ~demokrata 59 minut temu
   Brawo Europa ! Cieszę się że nie tylko Polacy sprzeciwiają się tej obłakanej rozróbie jaką serwuje nam ta zorganizowana grupa przestępcza!Na razie chamskie odzywki i retoryka rodem z budki z piwem dominuje,ale to nie ten poziom dyskusji-tak możecie rozmawiać ze swoim elektoratem i współtowarzyszami!! Ci komuniści i złodzieje,cały ten gorszy sort spowoduje to że będziecie cienko piszczeć a w końcu skowytać,aż znikniecie w niepamięci,a Polska obudzi się z tego koszmaru

   Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zbigniew-Ziobro-odpowiada-komisarzowi-UE-Nie-mam-Panskiego-tupetu,wid,18093049,wiadomosc.html

   akt. 09.01.2016, 19:41

   Zbigniew Ziobro odpowiada komisarzowi UE. „Nie mam Pańskiego tupetu”

   • Zbigniew Ziobro napisał list otwarty do komisarza Unii Europejskiej
   • List minister sprawiedliwości jest odpowiedzią na ostatni wywiad Oettingera
   • W wywiadzie dla „FAS” Oettinger opowiedział się za objęciem Polski nadzorem KE
   • Guenther Oettinger jako powód podał zmiany w mediach
   • Ziobro: „Nie mam Pańskiego tupetu, żeby pouczać Niemców”

   Na wstępie minister sprawiedliwości zaznaczył, że sam „nie ma zwyczaju odpowiadać na niemądre uwagi o Polsce wypowiadane przez zagranicznych polityków, bo świadczą one o nich samych”, ale w tym przypadku poczuł się sprowokowany i postanowił zareagować.

   „Tego rodzaju słowa, wypowiadane przez niemieckiego polityka, budzą wśród Polaków jak najgorsze skojarzenia. Także moje. Jestem wnukiem polskiego oficera, który w czasie II wojny światowej walczył w podziemnej Armii Krajowej z ‚niemieckim nadzorem'” – tłumaczy Ziobro.

   Zbigniew Ziobro odniósł się także do ostatnich napaściach na tle seksualnym na kobiety w Niemczech. „Wydarzenia, które budzą obawę także o bezpieczeństwo przebywających w Niemczech Polaków, zostały na kilka dni zatajone przez niemieckie media. Były minister spraw wewnętrznych Niemiec Hans-Peter Friedrich nazwał to wręcz kartelem milczenia. Cenzurowanie tych informacji przez niemieckie media wprawiło w osłupienie opinię publiczną na świecie” – pisze polski minister.

   Dalej Ziobro stwierdza: „Doszedłem do przykrego wniosku, że łatwiej Panu mówić o fikcyjnych zagrożeniach dla wolności mediów w innych krajach niż piętnować cenzurę w swojej ojczyźnie”.

   Następnie minister sprawiedliwości kieruje do komisarza Unii Europejskiej pytanie, dlaczego nie reagował, gdy „agenci służb specjalnych wdarli się do redakcji jednego z największych tygodników w Polsce ‚Wprost’ i szarpali się z jego redaktorem naczelnym, żeby wydrzeć mu przenośny komputer z nagraniami kompromitującymi ówczesny rząd, na czele którego stał obecny szef Rady Europejskiej Donald Tusk?”, a także gdy „ponad 80 polskich dziennikarzy i prawników, którzy zajmowali się sprawą kompromitujących poprzedni rząd nagrań znalazło się na podsłuchu?”.

   W dalszej części listu Ziobro przywołuje niemieckie powiedzenie „cuius regio – eius radio” (czyja władza – tego radio – red.). Zaznacza także, ze ustawa o mediach, nad którą pracuje polski rząd, „przewiduje znacznie bardziej demokratyczne rozwiązania”.

   Na koniec minister sprawiedliwości stwierdza, że „nie mam tupetu, żeby pouczać Niemców, by przyjęli podobne zasady”. – Nie będę też wzywać, by w związku z cenzurą informacji o sylwestrowych atakach opuszczać niemiecką flagę do połowy masztu – tak, jak to Pan proponował kiedyś uczynić z flagami państw Unii Europejskiej, które są zadłużone wobec Niemiec – kontynuuje Ziobro i prosi komisarza UE o większą powściągliwość oraz obiektywizm.

   Propozycja Oettingera

   Komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa Guenther Oettinger opowiedział się na łamach dziennika „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS) za objęciem Polski nadzorem Komisji Europejskiej. Jako powód podał m.in. zmiany w mediach. Niemiecki polityk zaznaczył, że podczas wyznaczonego na 13 stycznia posiedzenia Komisji Europejskiej opowie się za takim rozwiązaniem.

   – Wiele przemawia za uruchomieniem teraz mechanizmu kontroli praworządności i objęciem Warszawy nadzorem – powiedział Oettinger w rozmowie z gazetą, będącą niedzielnym wydaniem „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Materiał opublikowano na pierwszej stronie pod tytułem „Europa wywiera presję na Polskę”.

   FAS w swoim artykule przypomina także list w tej sprawie wiceprzewodniczącego KE Fransa Timmermansa do szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Timmermans podkreślił w nim znaczenie wolności i pluralizmu mediów.

   wyborca2015 22 godzin i 25 minut temu
   Brawo Panie Ministrze !!! nareszcie wstalismy jako Polacy z kolan. Nareszcie ktos utarł nos niemcom. Nareszcie nie nastawilismy drugiego policzka tylko oddalismy . Minister z PO pewno by podkulił ogon i połozył po sobie uszy na znak pokory. Jeszcze raz jestem za !!!!!!!!

   ~@@@@5 godzin temu
   Zbyszek to je dobre to je wiborne BRAWO!

   ~hmm4 godziny temu
   Nie za bardzo rozumiem te odpowiedzi poniżej. Nie głosowałam na PiS, nie popieram ich, ale bardzo mi się podoba odpowiedź pana Ziobry. 70 lat minęło od końca wojny, a my wciąż na kolanach przed Niemcami… nasi dziadkowie przewracają się w grobach. Czas już chyba to skończyć.

   Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Szef-MSZ-wezwal-ambasadora-Niemiec-ws-antypolskich-wypowiedzi-niemieckich-politykow,wid,18093762,wiadomosc.html

   akt. 10.01.2016, 15:17

   Szef MSZ wezwał ambasadora Niemiec ws. „antypolskich wypowiedzi niemieckich polityków”

   • Witold Waszczykowski wzywa ambasadora Niemiec
   • Spotkanie ma dotyczyć „antypolskich wypowiedzi niemieckich polityków”
   • Rozmowa szefa MSZ i Rolfa Nikela ma się odbyć przed południem
   • Szef PE w wywiadzie dla „FAS” powiedział o Polsce: demokracja a la Putin
   • Schulz mówił także o „niebezpieczna putinizacja polityki europejskiej”

   Szef MSZ Witold Waszczykowski zaprosił na poniedziałek do Ministerstwa Spraw Zagranicznych ambasadora Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie Rolfa Nikela. Ma to związek „z antypolskimi wypowiedziami polityków niemieckich” – poinformował w niedzielę rzecznik MSZ Artur Dmochowski.

   Dmochowski powiedział PAP, że rozmowa szefa MSZ i ambasadora odbędzie się przed południem. Nie chciał doprecyzować, o które wypowiedzi niemieckich polityków konkretnie chodzi. – W ostatnim czasie było ich w mediach wiele – dodał.

   Później, pytany w TVN24 o to, jakie stanowisko przekaże ambasadorowi polski MSZ, Dmochowski powiedział, że „to stanowisko obrony polskiego interesu i polskiego wizerunku”. Zaznaczył, że ostatnie wypowiedzi niemieckich polityków temu wizerunkowi szkodzą.

   W niedzielę szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz porównał na łamach „Frankfurter Allgemeine Zeitung” politykę polskiego rządu do działań podejmowanych przez prezydenta Rosji Władimira Putina. Gazeta pisze też o planowanym na 13 stycznia posiedzeniu KE ws. zmian zachodzących w Polsce. – Polski rząd uznał swoje zwycięstwo wyborcze za mandat pozwalający na podporządkowanie pomyślności państwa woli zwycięskiej partii, zarówno merytorycznie, jak i personalnie – powiedział Schulz w rozmowie z dziennikarzami gazety, która w niedziele ukazuje się jako „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS).

   – To jest sterowana demokracja a la Putin, niebezpieczna putinizacja polityki europejskiej – zaznaczył polityk niemieckiej SPD. Dodał, że w Parlamencie Europejskim, gdzie 19 stycznia ma odbyć się debata na temat sytuacji w Polsce, „całe demokratyczne spektrum od lewicy do prawicy może zaakcentować, że taka polityka sprzeczna jest z podstawowymi wartościami europejskimi”.

   W sobotę szef klubu CDU/CSU w niemieckim Bundestagu Volker Kauder opowiedział się za sankcjami wobec Polski, „jeśli kraj ten będzie w dalszym ciągu lekceważył normy państwa prawa”. W wywiadzie dla tygodnika „Der Spiegel” Kauder oświadczył m.in., że „kiedy stwierdza się naruszenia wartości europejskich, państwa członkowskie (Unii Europejskiej) muszą mieć odwagę sięgnięcia po sankcje”. – Polski rząd musi wiedzieć: pewnych podstawowych wartości nie wolno w Europie naruszać – powiedział i wyraził zadowolenie, że Komisja Europejska „dokładnie przyjrzy się teraz” sytuacji w Polsce.

   „Spiegel” informuje, że „również przewodniczący grupy CDU/CSU w Parlamencie Europejskim Herbert Reul opowiedział się za karami finansowymi przeciwko Polsce”.

   Z kolei komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa Guenther Oettinger opowiedział się 3 stycznia na łamach „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” za objęciem Polski nadzorem Komisji Europejskiej. Jako powód podał m.in. zmiany w mediach. Niemiecki polityk zaznaczył, że podczas wyznaczonego na 13 stycznia posiedzenia Komisji Europejskiej opowie się za takim rozwiązaniem. – Wiele przemawia za uruchomieniem teraz mechanizmu kontroli praworządności i objęciem Warszawy nadzorem – powiedział Oettinger w rozmowie z gazetą.

   ~D323 2 godziny i 55 minut temu
   POD RZĄDAMI PIS POLACY DOWIEDZIELI SIE ŻE NIEMCÓW TEŻ MOŻNA KRYTYKOWAĆ..

   ~obywatel 2 godziny i 57 minut temu
   Niemcy to ostatnia nacja w świecie, która mogłaby krytykować Polskę .Po tym co nam zrobili w czasie drugiej wojny światowej. Bezczelni „antypolacy”. Było do przewidzenia,że jak się zjednoczą i umocnią to będą wprowadzali dyktat.

   ~Arianka 3 godziny i 17 minut temu
   To nie sa samodzielnie myslacy politycy. Gadaja to, co im Berlin nakazuje. Tylko czy Niemcy dobrze sie zastanowili, co to znacyz zadrzec z Polakami?

   Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Martin-Schulz-mam-prawo-krytykowac-dzialania-polityczne-podejmowane-w-Polsce,wid,18102702,wiadomosc.html?ticaid=1164c9&_ticrsn=3

   akt. 14.01.2016, 16:04

   Martin Schulz: mam prawo krytykować działania polityczne podejmowane w Polsce

   • Szef PE: krytykowanie partii politycznych nie jest wymierzone w naród
   • Zaznaczył, że każdy ma prawo do komentowania
   • „Rozmowa z premier Szydło przebiegała w bardzo dobrej atmosferze”

   Każdy, bez względu na swoją narodowość, ma prawo do komentowania i krytykowania politycznych decyzji oraz partii – powiedział szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz, pytany o jego niedawne kontrowersyjne wypowiedzi o sytuacji w Polsce.

   Na konferencji prasowej w Brukseli Schulz przekonywał, że „bardzo ceni polski naród”. – Jako niemiecki polityk widzę szczególną odpowiedzialność mojego kraju za stosunki polsko-niemieckie. Podziwiam wielu Polaków i wielką historię Polski – podkreślił szef PE.

   – Jednak każdy, bez względu na swoją narodowość, ma prawo do komentowania i krytykowania decyzji i działań politycznych. Krytykowanie partii politycznych nie jest wymierzone w naród – powiedział.

   – Nie mam obowiązku zgadzać się z każdym działaniem partii politycznych, które mają całkowicie odmienne opinie niż ja – dodał.

   – Strategia, by interpretować zwycięstwo wyborcze jako mandat do transformacji kraju i podporządkowania wszystkiego prerogatywom zwycięskiej partii, nie powinna być realizowana w kraju członkowskim UE. To miałem na myśli – mówił Schulz, próbując wyjaśnić znaczenie swoich komentarzy.

   W ostatnich tygodniach Schulz wypowiadał się na łamach niemieckich mediów, że sytuacja w Polsce przypomina mu zamach stanu i „sterowaną demokrację a’ la Putin”.

   Rozmowa z premier Szydło i przygotowania do debaty

   Schulz poinformował też, że jego czwartkowa rozmowa telefoniczna z premier Beatą Szydło nie dotyczyła treści planowanej na przyszły tydzień debaty PE o sytuacji w Polsce, ale przygotowań organizacyjnych.

   Podkreślił, że rozmowa przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. – Ton rozmowy był z dużą dozą wzajemnego szacunku, nie mówiliśmy o kwestiach merytorycznych, ale o proceduralnych – powiedział Schulz.

   Debata odbędzie się 19 stycznia, po 16:00. Szef parlamentu spodziewa się, że debata w europarlamencie będzie zapewne „żywa, ale przyzwoita”.

   Jako pierwszy – według Schulza – głos w debacie ma zabrać szef KE Jean-Claude Juncker, a po nim premier Szydło. Następnie wypowiedzą się przedstawiciele frakcji w europarlamencie. Na koniec ponownie głos mają zabrać Juncker i Szydło.

   W środę Komisja Europejska postanowiła rozpocząć wobec Polski procedurę ochrony praworządności w związku z reformą Trybunału Konstytucyjnego. Wiceszef KE Frans Timmermans poinformował, że celem jest dialog z polskim rządem i wyjaśnienie problemów.

   ~dddd 1 godzinę i 41 minut temu
   Panie Niemiec niech pan krytykuje panią Angelę i pozdrowi naród niemiecki od nas Polaków.

   ~zenekd603 godziny temu
   No i wyrazi wspułczucie Niemieckim kobietom gwałconym przez muzułmanow

   ~ja2 godziny temu
   a ja wczoraj czekalem caly dzien na komentarz niemieckiej prasy na temat lamania podstawowej zasady demokracji jaka jest podsluchiwanie dziennikarzy. jak wiecie nie doczekalem sie ANI JEDNEGO komentarza ze strony niemcow. bo przeciez to podsluchiwala ich ukochana corka Platforma Obywatelska wiec trzeba wyciszac sprawe, udawac glupa ze to nie mialo miejsca. Dlaczego tak sie dzieje ? Zastanowcie sie jakie WAŁY robil ryzy z niemcami ze tak go bronia i jednoczesnie tak zajadle atakuja Pis.

   ~waq1232 godziny temu
   Kogo podziwiasz? Garstke kolaborantow? Sierot po PZPR? Wyrazy wspolczucia dla gwalconych i kneblowanych kobiet, tez je podziwiam!

   ~megi2 godziny temu
   Zwroty iście Pisowskie zero kultury co to jest” Panie Niemiec”

   ~Naród2 godziny temu
   Podporządkowanie wszystkich mediów przez Tuska z PO / PSL przez 8 lat nie zauważył, zwalczanie opozycji przez media też nie

   ~gag2 godziny temu
   Tak, tak panie niemiec, pilnuj swego narodu. Ja też mam swój plan i swoją wielkość i mogę zawierać moje plany. Pilnuj swojej doopy.

   Polubienie


 2. Granica Węgier z Serbią (AFP / ISTVAN RUZSA)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Najwieksze-fale-uchodzcow-jeszcze-przed-nami-ostrzega-niemiecki-minister-i-proponuje-rozwiazanie,wid,18093620,wiadomosc.html

  akt. 10.01.2016, 12:28

  „Największe fale uchodźców jeszcze przed nami”, ostrzega niemiecki minister i proponuje rozwiązanie

  • Największe fale uchodźców są jeszcze przed nami – mówi niemiecki minister
  • Minister rozwoju Gerd Mueller powołuje się na dane demograficzne
  • Polityk proponuje rozwiązanie problemu
  • Mueller mówi o nowym Planie Marshalla dla Syrii i Iraku
  • Sfinansować miałyby go kraje, które odmawiają przyjmowania uchodźców

  Minister rozwoju Gerd Mueller powiedział w wywiadzie dla „Bilda”, że największa fala migracyjna dopiero nadejdzie; opowiedział się za nowym Planem Marshalla dla Syrii i Iraku, który powinny sfinansować kraje odmawiające przyjęcia uchodźców.

  – Największe fale uchodźców są jeszcze przed nami – powiedział Mueller. Jak podkreślił, liczba mieszkańców Afryki podwoi się w ciągu kilku najbliższych dekad. – W Egipcie będzie 100 mln mieszkańców, w Nigerii 400 mln – dodał polityk bawarskiej CSU.

  – W epoce cyfrowej, gdy każdy posiada (dostęp) do internetu i telefon komórkowy, wszyscy znają nasz dobrobyt i nasz styl życia – zauważył szef resortu zajmującego się pomocą krajom rozwijającym się. – Musimy inwestować w tych krajach w oświatę i naukę zawodu, aby stworzyć perspektywy (dla mieszkańców) – dodał Mueller.

  Minister opowiedział się za utworzeniem europejskiego funduszu odbudowy Syrii i Iraku, który powinien dysponować kwotą 10 mld euro. – Europa musi zdobyć się na wyasygnowanie tej sumy. Wpłacić powinny przede wszystkim te kraje, które nie przyjmują uchodźców – wyjaśnił.

  Zdaniem Muellera do Europy dotarło dotychczas zaledwie 10 proc. uciekinierów z Syrii i Iraku. – Od 8 do 10 mln ludzi jest jeszcze w drodze – podkreślił. Celem powinno być powstrzymanie fali migracyjnej do Europy. – Kompromitujące dla wspólnoty międzynarodowej jest to, że nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa ludziom w miejscu ich zamieszkania – ocenił polityk CSU.

  ~mg 4 godziny i 3 minuty temu
  Nie wpuszczć ich i tyle, a pomagać swoim !!!

  ~ip 4 godziny i 3 minuty temu
  To zacznijcie nas chronić. Wina Merkel jest ewidentna a rokowania na przyszłość porażające.

  ~hindi 2 godziny i 54 minut temu
  przysłowie mówi: chcesz liczyć to licz na siebie, nie „oni” mają nas chronić tylko my sami. Bo jak Niemcy zaczną „chronić’ naszych granic … obejrzyj filmy z 1939 r. albo o rozbiorach

  ~sss 57 minut temu
  Merkel chce udowodnić, że wyznawcy allacha mają rację, twierdząc że kobiety nie powinny rządzić!

  ~Kuba 3 godziny i 58 minut temu
  Bu ha ha, sami sobie finansujcie co chcecie.

  Polubienie

 3. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zgloszono-133-ataki-na-kobiety-w-sylwestra-w-Hamburgu,wid,18094075,wiadomosc.html

  akt. 10.01.2016, 18:18

  Zgłoszono 133 ataki na kobiety w Sylwestra w Hamburgu

  • W Sylwestra doszło do ataków na kobiety w kilku miastach Niemiec
  • W Hamburgu zgłoszono dotąd 133 ataki
  • Sprawcy wyglądali na „Afrykańczyków, Arabów, mieszkańców południowej Europy”

  Policja w Hamburgu otrzymała zgłoszenia o 133 atakach na kobiety w noc sylwestrową.

  Na razie nie zidentyfikowano żadnego sprawcy, ale ofiary twierdzą, że byli to ludzie wyglądający na Afrykańczyków, Arabów lub mieszkańców południowej Europy.

  Rzecznik hamburskiej policji podkreślił, że opisy te są różne, choć sprawcy mogli należeć do którejś z tych grup.

  Do podobnych ataków na dużo większą skalę doszło w Kolonii. Policja zanotowała ich prawie 400, w tym dwa gwałty. Głównymi podejrzanymi są uchodźcy z północnej Afryki i i nielegalni imigranci. Napady na kobiety odnotowano również w Suttgarcie. Wydarzenia te wywołały w Niemczech debatę o integracji migrantów.

  ~Brawo, Helmuty! 51 minut temu
  W odniesieniu do liczby osób o takich cechach, czy to obywateli RFN czy imigrantów, to skala zjawiska jest żadna. Nie ma powodu do paniki, bierzcie dalszych!

  ~emil 18 minut temu
  Dobre hehehe

  1234 57 minut temu
  Żadnej integracji nie będzie, mówią to przecież sami muzułmanie od lat mieszkający w RFN bo różnice są zbyt duże. Będą muzułmańskie dzielnice jak w innych krajach UE, gdzie policja boi się wjechać. Niemożliwe by ktoś to robił ze zwykłej głupoty, to komuś pasuje.

  wzw 24 minut temu
  Takie dzielnice już są.

  ~GREG 54 minut temu
  Za te wszystkie niepokoje w UE spowodowane przez Niemcy powinno się na nich nałożyć ostre sankcje. Merkel do dymisji!

  Polubienie

  • http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-bka-przygotowuje-strategie-walki-z-bandami-molestujacymi-zbiorowo-kobiety/wy94xp

   Niemcy: BKA przygotowuje strategię walki z bandami molestującymi zbiorowo kobiety

   Wydarzenia sylwestrowej nocy w Kolonii postawiły na nogi policję. Federalny Urząd Kryminalny (BKA) zapowiada kontrofensywę. W Niemczech nie mogą powtórzyć się przypadki zbiorowego molestowania seksualnego kobiet.

   Dziennik „Welt am Sonntag” donosi o planach Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA) mających zapobiec powtórzeniu się przypadków zmasowanych ataków i molestowania seksualnego kobiet, podobnych do tych, do których doszło w noc sylwestrową w Kolonii na placu przed katedrą i okolicach dworca głównego. Jak wyjaśnia gazeta, chodzi o opracowanie skutecznej metody przeciwdziałania i zwalczania takich ekscesów w skali całych Niemiec.

   Policja zbiera siły

   Na zapytanie redakcji „Welt am Sonntag” w tej sprawie, przedstawiciel BKA poinformował, że „w najbliższym czasie zostaną zebrane i opracowane meldunki o podobnych przypadkach ze wszystkich krajów związkowych, żeby można było wyrobić sobie na ich podstawie dokładny obraz sytuacji”. Szefostwo BKA uzgodniło ten plan działania z kierownictwem policji we wszystkich landach Niemiec.

   Opracowanie obrazu sytuacji, stanu zagrożenia i metod działania napastników molestujących kobiety, ma być tylko wstępem do dalszych działań policji i innych służb. Mówi się o przygotowaniach do zwalczania przypadków zbiorowego molestowania kobiet na terenie całego kraju i wydaniu szczegółowej instrukcji działania dla sił porządkowych, przy czym szczegóły ich postępowania są z oczywistych względów okryte tajemnicą.

   Co zaszło w Kolonii

   Podczas tradycyjnej zabawy sylwestrowej w Kolonii pod gołym niebem w pobliżu katedry i dworca głównego, grupa ponad tysiąca młodych mężczyzn „o wyglądzie wskazującym na ich pochodzenie z krajów arabskich lub z Afryki Północnej”, jak podała później policja, dopuściła się licznych napaści seksualnych i rabunkowych na kobiety.

   Napastnicy działali w przemyślany i celowy sposób. Podzieleni na kilkudziesięcioosobowe grupy otaczali pojedyncze kobiety, wymyślając im i obrażając je, zrywając z nich ubranie i bieliznę, obmacując, całując i ściskając, a „przy okazji” okradając je z pieniędzy, biżuterii i innych, cennych przedmiotów, na przykład smartfonów.

   Zbiorowe molestowanie

   Wydarzenia w Kolonii są, zdaniem ekspertów BKA, zjawiskiem typowym w licznych krajach arabskich. Przypadki zbiorowego molestowania kobiet przez zorganizowane grupy młodych mężczyzn przy okazji większych zgromadzeń publicznych są w nich na porządku dziennym. W Europie było o nich głośno, kiedy wiosną 2011 roku w ten sam sposób molestowano kobiety na Placu Wolności w centrum Kairu.

   Wtedy jednak podejrzewano w tym celową metodę działania rządu egipskiego, który w ten wyjątkowo odrażający i perfidny sposób chciał zniechęcić kobiety do wzięcia udziału w protestach przeciwko niemu. W Niemczech do tej pory nie zanotowano przypadków zmasowanych ataków seksualnych na kobiety.

   Nie tylko kieszonkowcy

   W Europie podobną metodą działania posługują się kieszonkowcy. Robią „sztuczny tłok” i korzystając z zaskoczenia ofiary okradają ją zbiorowo z pieniędzy i innych wartościowych przedmiotów. Działają w dużych centrach handlowych, na dworcach i w środkach komunikacji miejskiej.

   Niemiecki minister sprawiedliwości Heiko Maas (SPD) wyraził opinię, że sylwestrowe ekscesy w Kolonii były zaplanowane. Jak powiedział dosłownie: „Kiedy taka przestępcza zgraja przystępuje do akcji, działa w sposób zorganizowany, Nikt mi nie wmówi, że mamy wtedy do czynienia z czymś przypadkowym i niezaplanowanym z góry”. W wywiadzie dla „Bild am Sonntag” minister Maas podkreślił, że niemiecka policja dołoży starań, aby „szczegółowo wyjaśnić, jak doszło do tych obrzydliwych czynów”.

   W tym samym duchu wypowiedział się federalny minister spraw wewnętrznych Thomas de Maizière. W rozmowie z reporterem „Frankfurter Allgemeinen Sonntagszeitung” szef MSW zwrócił uwagę na pilną potrzebę uczulenia społeczeństwa na to nowe zagrożenie ładu i porządku publicznego, zwiększenie liczby kamer na placach w centrum miast oraz patroli policyjnych na ulicach, jak również szybsze działanie wymiaru sprawiedliwości oraz drastyczne zaostrzenie kar za delikty seksualne.

   ~jewropejczyk : Europa powinna zaprosić jeszcze więcej takich zorganizowanych grup w ramach leczenia się z własnej głupoty i impotencji oraz z poprawności politycznej.. dzikusy to są dzikusy i nikt ich nie zmieni… ‚demokratyczne’ europejskie prawo służy dzikusom świetnie.. spokojny socjal, mieszkanie żarcie ubranie i okolicznościowe dodatki finansowe.. super. i można sobie za darmochę pohulać pogwałcić Niemki, Szwedki, Norweżki, Brytyjki itd. arabski czy pakistański islam na to pozwala i w razie czego można głośno wrzeszczeć o rasizmie, to jewropejczyki położą uszy po sobie, bo mają kompleks kolonizatorów, nazistów itp.

   ~zwykłyRP : Ciekawe czy Martin Schulz zająknie się o cenzurze w niemieckich mediach, które prze kilka dni w ogóle nie zająknęły się o atakach,. Później próbowały wszystkim wmówić, że imigratów tam nie było lub było ich niewielu. I gdzie ta wolność mediów, które pod dyktando poprawności politycznej i poprawnych polityków zatraciły totalnie swój obiektywizm. I gdzie tu łamana jest wolność mediów ? Czy w Polsce gdzie profilaktycznie potępia się wszystko podczas gdy jeszcze nikt nikogo nie ograniczył i ocenzurował, czy w Niemczech gdzie cenzura jak widać działa sobie w najlepsze.

   ~Wolność i demokracja : Martinie Schulz. Wszyscy wiemy, że negatywnymi wypowiedziami przeciwko Polsce reprezentuja Pan Angelę Merkel i rząd Niemiecki i tego Pan nie ukryje. Proszę opowiedzieć w europejskich mediach o putynizacji Niemiec trwającej od 30 lat, a od kilku lat przekształconej w sojusz z Putinem i podziałem Europy na podział państw, w tym Polski pod Rosję i podział na państwa zachodnie tak jak przed upadkiem muru berlińskiego. Niemieckie media, firmy i rząd od ostatnich 10 lat kolaboruje z Rosję. Wasze firmy, banki, polityka, gospodarka, Nord Strim II, obronność, pomiomo sankcji nadal robią interesy z Moskwą, z Putinem. Niemcy nie patrzą na sojusz wszystkich państw Unii Europejskiej, patrzą wyłącznie na swoje interesy zażucając innym państwom łamanie Konstytucji, praw wolności mediów i innych prawa międzynarodowych. Natomiast sami łamiecie swoją konstytucję, wasze media są nie są wolne i one same nie chcą byc wolne. Podlegają rygorom rządu Niemiec. To karygodne, to łamanie praw demokracji. Wasze żony, córki są gwałcone przez muzułmanów i za to odpowiedzialny jest rząd i Angela Merkel. Jesteście zgniłym od lat państwem. Wolność i demokracja.

   ~XXX : Islam już zmienił i zorganizował życie świata zachodniego zaczynając od środków ostrożności na lotniskach i w miejscach publicznych. Biali mają się dostosować do islamskiego najeźdzcy, gdyż tak ich trzeba nazwać. Mało tego, biały ma jeszcze płacić za ich utrzymanie, walczyć za wolność ich kraju gdyż oni wprowadzają się do Europy i walczyć nie chcą, a teraz jeszcze chcą aby im dostarczać rozrywek seksualnych. Poza tym Europa nie jest w stanie udźwignąć ekonomicznie takiej grupy immigrantów. Do wszystkich kosztów jak mieszkanie, nauka języka, nauka zawodu (jeżeli będa to chcieli zrobić), opieki zdrowotnej, zasiłków na dzieci dochodzi teraz koszt służb porządkowych i policji. Podatki będą musiały iść w górę aby utrzymać milionowe już bandy pasożytów. I tylko wtedy jak podatki pójdą w górę Niemcy nie będą głosować na Merkel i wyjda na ulicę. Tu by było tylko jedno wyjście, na które lewicowe rządy nigdy się nie zgodzą – niezależnie od kosztów zapakować wszystkich bez wyjątku w samoloty i wywieźć z Europy.

   Polubienie

  • http://wpolityce.pl/swiat/277355-niemiecki-publicysta-o-atakach-na-kobiety-w-kolonii-jest-o-wiele-gorzej-niz-nam-mowiono-to-byly-osoby-ubiegajace-sie-o-azyl

   Niemiecki publicysta o atakach na kobiety w Kolonii: „Jest o wiele gorzej, niż nam mówiono. To były osoby ubiegające się o azyl”

   Jest o wiele gorzej, niż nam mówiono. To były osoby ubiegające się o azyl. A my wszyscy byliśmy systematycznie okłamywani – oburza się Michael Hesemann, znany niemiecki historyk i publicysta, autor m.in. wywiadu rzeki z bratem Benedykta XVI – Georgiem Ratzingerem.

   Przyjmowanie uchodźców z terenów objętych wojną jest naszym chrześcijańskim obowiązkiem. Ale imigranci zarobkowi z Maroka i Tunezji, z bezpiecznych państw, do których wyjeżdża się w celach wypoczynkowych, jak również młodzi Syryjczycy i Afgańczycy, którzy nie chcą się asymilować, nie chcą szanować naszych wartości, którzy kradną i napastują nasze kobiety… WYNOCHA!
   – pisze Hesemann na swoim profilu na Facebooku.

   W ten sposób publicysta odniósł się do informacji, że piętnastu tymczasowo aresztowanych napastników z Kolonii miało przy sobie zaświadczenia zezwalające na pobyt, konieczne przy ubieganiu się o azyl. Powstała lista, na której zgromadzono personalia zatrzymanych, ale jest ona utrzymywana w tajemnicy.

   To oznacza, że oświadczenie szefa policji Wolfganga Albersa, jakoby nie wiadomo było, skąd pochodzi tysiąc uczestników zamieszek na dworcu Kolonii, nie może być prawdą – podkreśla Michael Hesemann.

   kolpit 83.23.239.*przedwczoraj, g. 19:23
   Muslimy mają w czterech literach prawo europejskie i Niemiaszki już zaorani, bo zapatrzeni w swoją Angele zapomnieli, że Islam zawsze niesie śmierć i pożogę Europie.

   k..or win 79.163.130.*przedwczoraj, g. 16:15
   Niemieckie media, w tym ARD i ZDF, przyjęły standardy tvPO, tvPetru, tusk vision network, POlsat, POlskiego radia. To zagrożenie dla demokracji. EU i jej wszelkie organy powinny się tym zająć.

   Polubienie

  • http://wpolityce.pl/polityka/277474-czy-srodowiska-opiniotworcze-w-niemczech-sprzeciwia-sie-mowie-nienawisci-wobec-polski

   Niemiecki dziennikarz Jakob Augstein z czołowego opiniotwórczego tygodnika „Der Spiegel” stawia w jednym szeregu Polskę z nazistowskimi Niemcami. Powstaje zatem pytanie, czy jest jeszcze jakaś granica, którą nie można przekroczyć w ataku na Polskę?

   Autor tekstu pisze:

   Zachodnie pieniądze bez zachodnich wartości.

   Dwanaście lat po przystąpieniu obydwa kraje (Polska i Węgry) znajdują się na drodze od państwa opartego na normach do państwa opartego na zarządzeniach. To rozróżnienie wprowadził kiedyś specjalista od nauk o polityce Ernst Fraenkel w odniesieniu do nazistowskich Niemiec. W państwie opartym na normach obowiązują ustawy, w państwie opartym na zarządzeniach obowiązuje za każdym razem to, co „w danych okolicznościach” jest stosowne.

   Nie ma norm, panują zarządzenia. Tak czyni od kilku lat Viktor Orban na Węgrzech, tak czyni teraz sterowany przez Kaczyńskiego marionetkowy rząd w Polsce.

   Ale kto w Europie nie bierze za wzór zachodniego liberalizmu tylko autorytaryzm Putina, nie może mieć miejsca w Unii Europejskiej.

   Brak reakcji na takie teksty ze strony środowisk opiniotwórczych w tym polityków w Niemczech wystawia im fatalne świadectwo. Taka obojętność na bezpodstawne ataki na Polski rząd uderza silnie w życzliwe relacje pomiędzy naszymi państwami i społeczeństwami.

   Kasia @Kasiawczoraj, g. 22:21
   Niezwykła buta!!! Hitlerowcy niech najpierw zapłacą Polsce za zbrodnie ludobójstwa jakich dopuścili się ich przodkowie w Polsce i na polskich obywatelach.

   Maxim66 @Maxim66przedwczoraj, g. 21:50
   Jakież to zachodnie wartości??? Ogromna eurobiurokracja, pochwała sodomii, małżeństw homoseksualnych i terror mniejszości… „Zachodnie pieniądze” uzyskane są z kolonizacji słabszych państw. Potomkowie hitlerowców znów podnoszą butnie głowy i zagrażają Europie, na razie propagandowo!

   taki tam 78.8.143.*przedwczoraj, g. 20:49
   Czego się czepiacie Augsteina? Jeśli ktoś nie jest liberałem, nie powinien być w UE. Ma rację.Precz z masonerią. Polska powinna się wypisać z UE i sprawa załatwiona. Nikt nie będzie nami pomiatał.

   manko1492 79.185.157.*przedwczoraj, g. 19:09
   Der Spiegel = kloaka antypolskich nazi kłamców. augstein = haniebne nazistowskie pokłosie nazi Mutter nazi Vater.

   szczerbiec 159.205.225.*przedwczoraj, g. 18:32
   Niemcy nigdy nie byli i nie będą przyjaciółmi Polski. To głupocie takich skostniałych demagogów jak Balcerowicz, Tusk & Co, zawdzięczamy, że jesteśmy kolonią Niemiec.

   Polubienie

  • http://wpolityce.pl/swiat/277678-brak-obiektywizmu-klamstwa-i-natretna-obrona-imigrantow-do-niemieckiej-telewizji-publicznej-zdf-wplynely-po-zajsciach-w-kolonii-tysiace-skarg-a-nas-pouczaja

   „Brak obiektywizmu”, „kłamstwa” i „natrętna obrona imigrantów”. Do niemieckiej telewizji publicznej ZDF wpłynęły tysiące skarg po zajściach w Kolonii. A nas pouczają!

   Po zajściach w Kolonii i szeregu innych niemieckich miast, gdzie w sylwestra imigranci z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu napastowali i okradali kobiety, do telewizji publicznej ZDF wpłynęły tysiące skarg od widzów – informuje niemieckie dziennik „Tagesspiegel”.

   Ludzie twierdzą, że w programach „heute” oraz „heute-journal” (w wiadomościach i głównym magazynie informacyjnym -red.) zabrakło obiektywnego podejścia do tematu imigrantów oraz, specyficznie, zajść w Kolonii. Ich zdaniem ZDF celowo dezinformuje widzów, czyli kłamie, oraz „natrętnie broni imigrantów”, nawet wtedy gdy nie jeest to niczym uzasadnione —pisze gazeta. Już przed zajściami w Kolonii drugi program telewizji publicznej otrzymywał sporo skarg, choćby na sposób informowania o wojnie na wschodzie Ukrainy, ale teraz „ich liczba lawinowo wzrosła”.

   Z badań przeprowadzonych przez instytut Infratest Dimap na zlecenie tygodnika „Die Zeit” wynika, że w Niemczech spada zaufanie do mediów.

   60 proc. ma małe zaufanie do mediów (53 proc.) lub nie ma go w ogóle (7 proc). Tylko czterech na dziesięciu mieszkańców Niemiec ma „bardzo duże” lub „duże” zaufanie do sprawozdawczości na tematy polityczne w mediach.

   Krytyka użytkowników dotyczy przede wszystkim dezinformacji (15 proc.), jednostronności (20 proc.), niesprawdzonych informacji (15 proc.). Co dziesiąta pytana osoba wskazywała też na rzekomy brak niezależności mediów.

   Niemcy czerpią swoją wiedzę na tematy polityczne głównie z kanałów telewizyjnych, przede wszystkim nadawców publicznych ARD i ZDF. Na drugim miejscu źródeł informacji znajduje się prasa, a dopiero potem radio i Internet.
   Sekretarz generalny bawarskiej CSU, siostrzanej partii rządzącej chadecji zażądał od Rady Nadzorczej ZDF, aby zwróciła redakcjom uwagę, że maja „obowiązek dostarczać obiektywne informacje” widzom.

   Czytaj także: Co za bezczelność! Schulz znów atakuje polski rząd: „To demokracja prowadzona w stylu Putina”

   Ryb, tagesspiegel.de, DW, zeit.de

   ja nie 62.195.209.*2 godziny temu
   Niemcy są skończone!kraj bezprawia zhańbił swoich obywateli w imię obrony zdziczałego muzułmaństwa. Niemcy są już śmietnikiem Europy gdzie należy natychmiast obalić skorumpowany rząd .

   pomozcie obalic rezim Makreli 46.59.255.*3 godziny temu
   Polacy pomozcie Niemcom w potrzebie nie zdajecie sobie sprawy jaka cenzura panuje w ich kraju nie moga nic zrobic nic mowic protestowac tez nie sa wsadzani do wiezien bici i karani pienieznie piszcie

   obywatel 80.111.225.*3 godziny temu
   NIEMCY! RĘCE PRECZ OD POLSKI! WASI AGENCI I POLSCY ZDRAJCY JUŻ DO WŁADZY W POLSCE NIE WRÓCĄ!

   analizer @analizer4 godziny temu
   No a ja im się niespecjalnie dziwię! Pomyślcie Państwo o tym. Przed ubiegłoroczną falą muzułmańskiej imigracji, mieli ich tam podobno ok. 3 mln. W ubiegłym roku doszło kolejne 1,1 mln dzięki gościnności pani Merkel. No a teraz niech policja brutalnie stłumi jakieś rozruchy, w Kolonii, w Stuttgarcie albo jeszcze gdzie indziej. Ale żeby tak porządnie, z użyciem broni gładkolufowej, z pałowaniem, armatkami wodnymi, gazami łzawiącymi etc. No i niechby wtedy doszło do masowych demonstracji i niepokojów ulicznych. Mało tego, niech „ludzie o wyglądzie arabskim i północnoafrykańskim” (ale w żadnym wypadku nie imigranci) w rewanżu, podłożą im parę bomb. Kto to wszystko wtedy zatrzyma ? Niemcy ogarnęła by po prostu wojna domowa. A tak jeśli zacisną zęby i będą siedzieć cicho, to może jeszcze rok, dwa względnego spokoju uda się zachować. Ale, zacytuję klasyka – „ten układ pęknie” – to tylko kwestia czasu. Niemcy, Europa a może i my wszyscy zapłacimy, za tę nieodpowiedzialną politykę, wysoką cenę. Szkoda, że naród, który przez wieki tworzył wielką Europejską sztukę, który jest depozytariuszem nieoszacowanego dziedzictwa kultury duchowej i materialnej, nieuchronnie dąży do samounicestwienia. Tak smutnie konstatuję ja „katol”, „pisior” i „homofob”.

   Polubienie

  • http://wpolityce.pl/swiat/277442-ktos-gwalcil-w-kolonii-pewnie-nikt-albo-moze-hiszpanie-jak-skutecznie-zamknac-oczy

   Ktoś gwałcił w Kolonii? Pewnie nikt. Albo może Hiszpanie… Jak skutecznie zamknąć oczy

   Jeśli ktoś nie wiedziałby, na czym polega zjawisko ideologicznego zamykania oczu, by tylko nie narazić się na zobaczenie czegoś, co mogłoby zburzyć miły nam obraz świata, to polecam radykalnie lewicowy portal „StrajkEU”.
   A konkretnie jego redakcyjną publikację nt.skandalu w Kolonii, gdzie jak powszechnie wiadomo w sylwestrową noc tłum młodych Arabów rabował, obmacywał, a czasem gwałcił niemieckie dziewczyny (zabawiając się ponadto obrzucaniem petardami głównej masy, rzecz jasna białych, uczestników zabawy pod gołym niebem).

   Powszechnie wiadomo? Właśnie to wzbudza czujność redakcji „Strajku”. Przecież właśnie nic nie wiadomo; wszystko może być – sugerują pp.redaktorzy – wymysłem burżuazyjnej, rasistowskiej propagandy. „Ich zamieszek – PS) uczestnicy MIELI (wytłuszczenie moje – PS) maszerować, jak też dopuszczać się przestępstw”. A przecież „wszelkie rozważania dotyczące pochodzenia osób, które wzięły udział w kryminalnych pochodach, oparte na spostrzeżeniach dotyczących karnacji uważamy za idiotyczne i z gruntu fałszywe. Nie jest bowiem możliwa żadna precyzyjna obserwacja cery ponad tysiąca awanturujących się mężczyzn w nocy”… Zresztą – sugeruje portal – jeśli gwałciciele byli naprawdę ciemni, to mogli to przecież być Hiszpanie…

   Ale może być jeszcze gorzej. Wszystko może być przecież prowokacją. Bo „zdarzenia te posłużyły jako asumpt do wszczęcia kolejnej rasistowskiej nagonki na wyznawców islamu oraz uchodźców z Bliskiego Wschodu” (KOLEJNEJ rasistowskiej nagonki… w Niemczech, tych Niemczech ściągających na Europę falę migrantów i bojących się z wiadomych względów jak ognia wszelkich podejrzeń o nacjonalizm…. Na jakim świecie żyją gentelmani i damy ze „Strajku”…?).

   A o na takim, w którym to, co się stało, to może być „sztucznie wytworzony pretekst do realizacji scenariusza francuskiego – wprowadzenia stanu wyjątkowego i masowego ograniczania praw i swobód obywatelskich, legitymizowanego „dbałością o bezpieczeństwo publiczne”. Prowokacja znaczy. Pewnikiem w interesie Amerykanów, no bo to oni stoją za wszystkim, co się na świecie dzieje złego…

   Dlaczego jednak warto zadać sobie trud i przeczytać kuriozalną publikację „Strajku”? Dlatego, że ideologiczne okulary – to nie jest zjawisko istniejące tylko po jednej stronie barykady. Warto zobaczyć, do jakich intelektualnych wygibasów zdolny jest umysł ludzki, konfrontowany z faktami których uznać nie chce, bo ich uznanie oznaczałoby podważenie wizji świata, z którą jesteśmy związani. Warto przejrzeć się w zwierciadle „Strajku”, żeby kiedyś – oczywiście w jakiejś zupełnie innej sprawie – nie wpaść w umysłowo-poznawczą pułapkę konstrukcyjnie podobną do tej, której ofiarą stali się radykalnie lewicowi dziennikarze.

   Bill 109.173.209.*przedwczoraj, g. 16:21
   Napastowali towarzysze ze „Strajku”, którzy posmarowali swe paszcze brązową pastą do butów. A teraz cynicznie strugają wariatów. Czy zdaniem towarzyszy, teoretycznie wśród winnych mógł być też Obama?

   Czas się zabrać za tych 159.253.145.*przedwczoraj, g. 13:25
   Hiszpanów. Napadali kobiety nie tylko w Niemczech, także w Szwajcarii, Finlandii i w Austrii. Tyle na razie wiadomo. Co na to Unia, nie czas objąć Hiszpanów nadzorem? A Niemców od razu do psychiatry.

   Simplex 78.88.141.*przedwczoraj, g. 9:10
   Nieprawda! To białe kobiety masowo obmacywały i gwałciły niewinnych ciemnoskórych mężczyzn!

   Polubienie

 4. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-srodkowa?zobacz/premier-slowacji-muzulmanow-nie-da-sie-zintegrowac

  Premier Słowacji: muzułmanów nie da się zintegrować
  Dodane przez wachmistrz_Soroka
  Opublikowano: Sobota, 09 stycznia 2016 o godz. 12:12:44

  Unia Europejska chciała stworzyć na Słowacji zwartą społeczność muzułmanów – zasugerował premier tego kraju Robert Fico.

  – Wiele rzeczy zostało powiedzianych i napisanych na ten temat, ale rząd słowacki widzi bezpośredni związek między bieżącym napływem imigrantów, listopadowymi atakami w Paryżu i ostatnimi wydarzeniami w Niemczech – podkreślił na konferencji prasowej premier Słowacji Robert Fico.

  Według polityka, ostatnie wydarzenia w Niemczech są dowodem na to, że Bruksela musi zrezygnować z forsowania systemu relokacji „uchodźców”.

  – Nie jest możliwa integracja muzułmańskich uchodźców – stanowczo podkreślił Fico.

  Jego zdaniem zgoda na decyzje Brukseli wiązałaby się z ogromnymi zagrożeniami dla Słowacji.

  – W ramach tymczasowego kontyngentu na razie przeniesiono by do Słowacji 2 tys. uchodźców, ale w wyniku wprowadzenia stałego systemu kwot, mielibyśmy 50 tys. przybyszy. Zaczęliby oni automatycznie tworzyć zwartą społeczność, ze wszystkimi zagrożeniami, które widzimy w różnych krajach obecnie – stwierdził Fico.

  Pch24.pl/KRESY.PL

  UPAdlina:09.01.2016 12:53
  Brawo Fico !!!! Nie odpuszczaj dziadom eurokratom nawet na jotę!!!!!!!!!!

  mopveljerzyjj:09.01.2016 16:11
  Nikt nikt tego bydła do europy nie zapraszał. Proszę Państwa, jesteśmy już dawno na etapie gdzie żadne żelazne argumenty ze sfery logiki własnie do tego bydła czyli imigrantów nie docierają. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej – „postmodernistycznej” ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. To bydło nie myśli nad tym co głosi, ani nad tym robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnym. Te bydło zostało ukształtowane przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk masońskich i żydowskich – umownie nazywanych „lewicowymi” albo „liberalnymi” – pod adresem własnej rasy. Ich celem jest zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to bo do tego zostali zaprogramowani – oni nie rozumieją tego mechanizmu tylko wykonują program. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą a najlepiej nod razu utylizować jeżeli tego będzie wymagać chwila. W Niemczech widzimy być może objawy otrzeźwienia, choć mogą to być ostatnie konwulsje Volku przed jego ostatecznym upadkiem. Tak jak wcześniej Adolf Hitler, Merkel prowadzi Niemcy do katastrofy. Za jej szaleństwo zapłacą wysoką cenę zwykli obywatele Niemiec i Europy, którzy nie mają ani osobistej ochrony, ani rządowych limuzyn ani rezydencji chronionych przez policję.Poczytajcie o „ojcu duchowym” Unii Europejskim – Richardzie Coudenhove-Kalergim, i jego wizji przyszłej Paneuropy – przecież to jest wykonanie tego planu”

  Don_Pedro:09.01.2016 20:15
  Skoro kozich synów nie da się zintegrować może lepiej jest ich zdezintegrować?

  Polubienie

 5. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/krytycy-ideologii-gender-przesladowani-przez-brytyjskie-wladze

  Krytycy ideologii gender prześladowani przez brytyjskie władze
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Niedziela, 10 stycznia 2016 o godz. 16:04:34

  Rząd Wielkiej Brytanii prowadzi walkę ze „stereotypizacją płciową”. Coraz więcej dzieci poddawanych jest „leczeniu” transgender, a o swojej płci rozmawiają obowiązkowo już przedszkolaki. Krytycy ideologii gender muszą się liczyć z kłopotami.

  „Frankfurter Allgemeine Zeitung” zaprezentował artukuł poświęcony coraz częstszym w Wielkiej Brytanii terapiom „zmiany” płci dla dzieci. Mathias von Gersdorff zauważa, że „wielu ekspertów wzywa do ostrożności i wskazuje, że pomieszanie płciowe u dziecka może być przejściowe i może być przede wszystkim symptomem gdzie indziej leżących zaburzeń”.

  Według relacji „FAZ” problem dotyka w Wielkiej Brytanii nawet dzieci w wieku przedszkolnym. Już na tym etapie edukacji zachęca się najmłodszych do rozmawiania o swoim odczuwaniu płci. „Służba zdrowia podaje, że w ciągu ostatnich pięciu lat czterokrotnie zwiększyła się liczba dzieci poniżej 10. roku życia, które starają się o terapię transgender” – pisze „FAZ”. „Kto taki rozwój sytuacji poddaje w wątpliwość […] jest piętnowany jako reakcjonista” – czytamy dalej.

  „W Wielkiej Brytanii temat transgender stał się w ostatnich latach ważną sprawą polityczną. Obecnie debatuje się nad projektem, który położyłby kres płciowej stereotypizacji. Krytycy uważają, że ustawa doprowadzi do dyskryminacji osób uważających, że istnieją tylko mężczyźni i kobiety” – dodaje von Gersdorff, powołując się na „FAZ”.

  Takie pomysły są inicjatywą Ministerstwa Kobiet i Równości (ang. Ministry for Woman and Equalities – równości [Equalities] w liczbie mnogiej!), które zastąpiło w 2010 z inicjatywy „konserwatysty” Davida Camerona z Ministerstwo Kobiet i [jednej] Równości (ang. Ministry for Woman and Equality). Cameron chciał nową nazwą właściwiej oddać ducha czasu, twierdzi „FAZ”.

  „Chociaż Wielka Brytania jest zasadniczo bardziej konserwatywna niż, na przykład, Niemcy, ideologia gender mogła się w niej rozprzestrzenić o wiele silniej. Wobec wprowadzenia tak zwanych ustaw o nienawiści poglądy chrześcijańskie są coraz bardziej wypierane na margines, a ci, którzy je głoszą, muszą liczyć się z prawnymi represjami” – puentuje von Gersdorff.

  Pch24.pl/KRESY.PL

  Polubienie

 6. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/szwedzi-masowo-opuszczaja-swoj-kraj

  Szwedzi masowo opuszczają swój kraj
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Niedziela, 10 stycznia 2016 o godz. 17:05:13

  W zeszłym roku rekordowa liczba Szwedów postanowiła opuścić Szwecję.

  Takiego exodusu nie było w Szwecji od blisko 160 lat. Jak pokazują statystyki, ze Szwecji wyjechało w ostatnim roku 51,237 Szwedów. Więcej osób opuściło kraj tylko w XIX wieku wskutek klęsk nieurodzaju oraz dużego bezrobocia.

  Według pozarządowej organizacjji Svenskar i världen, Szwedzi najchętniej emigrują do USA oraz Wielkiej Brytanii. Chętnie wybieraj też kraje południowej Europy takie jak Hiszpanię i Włochy. Szwedzcy emigranci udają się również do Tajlandii.

  Polskaniepodległa.pl / kresy.pl

  Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/manuel-valls-francja-bez-zydow-to-nie-francja

   Manuel Valls : Francja bez Żydów to nie Francja
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Niedziela, 10 stycznia 2016 o godz. 18:06:55

   Francuski premier wyraził żal z powodu rosnącej emigracji Żydów z Francji.

   W czasie uroczystości mających upamiętnić rocznicę ataku na koszerny targ, w którym zginęła dwójka ludzi wziął udział premier Manuel Valls. Zapewnił, że zależy mu na zmniejszeniu tarć religijnych.

   Francja nie będzie Francją bez swoich Żydów – powiedział Valls w przemówieniu. Dodał, że smuci go widok wyjeżdżających, z obawy przez terrorystami, Żydów. Stwierdził jednak, że rozumie potworny żal i ból społeczności żydowskiej we Francji.

   Coraz więcej Żydów emigruje z Francji do Izraela. W zeszłym roku opuściło ten kraj więcej Żydów niż rok wcześniej. Żydzi mówią, że obawiają się zarówno islamistów jak i rosnącego antysemityzmu Francuzów.

   Denverpost.com/KRESY.PL

   UPAdlina:10.01.2016 20:21
   żydy wiedzą, co się szykuje w jewropie, sprzedają swoje interesy i biorą dupy w troki, wyjeżdżając do israhella. Ale wrócą, gdy chrześcijanie i muslimy wyrżną się nawzajem, a okolice staną się zdatne do zasiedlenia.

   Polubienie

 7. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/tureccy-snajperzy-zastrzelili-mloda-kurdyjke

  Tureccy snajperzy zastrzelili młodą Kurdyjkę
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Niedziela, 10 stycznia 2016 o godz. 17:05:52

  Tureccy snajperzy zastrzelili kurdyjską nastolatkę. Miała 17 lat.

  Rozerin Çukur, 17 latka z miasta Diyarbakır została zastrzelona przez snajpera na progu swojego domu znajdującego się w blokowanej obecnie przez wojsko dzielnicy Sur. Blokada trwa już od 37 dni, historyczna dzielnica jest ostrzeliwana przez artylerię a policja burzy domy za pomocą ciężkich maszyn.

  Ciało Rozerin przewieziono do domu, w którym znajduje się ciało zabitego wcześniej kurdyjskiego dziecka. Kurdowie nie mogą jednak pochować zabitych ponieważ Turcy intensyfikują ataki.

  Bestanews.com/KRESY.PL

  UPAdlina:10.01.2016 18:38
  wszystko zgodnie z wszelakimi demokratycznymi normami według usmańców i ich klakierów. Żadnych protestów walczących o prawa człowieka lewaków, żadnych zwoływań posiedzeń rady ONZ!! Oto oblicze zdegenerowanego zachodu!! Tfu!!

  Polubienie

 8. UWAGA!!! PIS ZDRADZA POLAKÓW!!! PODAJ DALEJ!!!

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/polska-przyjmie-imigrantow-szef-mswia-odpowiedzial-na-interpelacje-posla-kukiz15-

  Polska przyjmie imigrantów. Szef MSWiA odpowiedział na interpelację posła Kukiz’15
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Niedziela, 10 stycznia 2016 o godz. 19:07:33

  Poseł klubu Kukiz’15 i prezes partii Ruch Narodowy, Robert Winnicki, zwrócił się 15 grudnia do ministra spraw wewnętrznych i administracji z interpelacją. Parlamentarzysta pytał szefa resortu o stanowisko Rady Ministrów w kwestii przyjęcia przez Polskę imigrantów z krajów islamskich. W odpowiedzi z ministerstwa Winnicki dowiedział się, że mimo zastrzeżeń rząd PiS musi utrzymać w mocy decyzję rządu Ewy Kopacz. Mamy przyjąć osoby, które można zintegrować ze społeczeństwem, tj. chrześcijan.

  Na wstępie pisma z ministerstwa, jakie otrzymał poseł Robert Winnicki czytamy, że rząd RP ma zastrzeżenia co do przyjętego za zgodą poprzedniej ekipy unijnego planu relokacji „uchodźców”.

  „Rząd RP jest świadomy dotychczasowych zobowiązań podjętych na forum UE, pomimo zasadniczych zastrzeżeń co do stosowania automatyzmu zarówno w odniesieniu do relokacji uchodźców, jaki i do przesiedleń” – czytamy na początku tekstu odpowiedzi na interpelację. Mimo tego obecna ekipa rządząca sprowadzi do Polski imigrantów.

  „Rząd RP, mając na uwadze skutki prawne, społeczne i organizacyjne, dokonał analizy możliwości zmiany stanu prawnego w zakresie realizacji przyjętych przez Polskę zobowiązań. Z przedmiotowej analizy wynika, że brak jest możliwości prawnych odstąpienia od przyjętych zobowiązań. Z uwagi na powyższe, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji podejmuje wstępne przygotowania do ewentualnego uczestnictwa w programach przesiedleń i realokacji w latach 2016-2017” – informuje pismo z MSWiA.

  „ (…) istnieje możliwość odmowy relokacji wnioskodawcy, w przypadku wystąpienia uzasadnionych powodów wskazujących, że dana osoba może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego lub porządku publicznego” – zapewnia w dokumencie przedstawiciel resortu spraw wewnętrznych jednocześnie informując, że Rzeczpospolita przyjmie osoby możliwe do zintegrowania. Kluczem będzie tutaj m.in. wyznanie.

  „Kwestia możliwości integracyjnych sprowadzanych do Polski uchodźców stanowi jedną z przesłanek działań władz polskich, gdyż wyznacza kierunek oferowania pomocy do osób możliwie jak najbardziej zbieżnych kulturowo, na przykład pod względem wyznaniowym” – czytamy w odpowiedzi na interpelację posła Roberta Winnickiego.

  pch24.pl

  UPAdlina:10.01.2016 20:09
  dzięki Bogu kopacz nie obiecała brukseli przeprowadzenia masowej depopulacji Polski, bo PISiory pewnie też nie mogli by już zmienić podjętej decyzji!! Cholera………. a może jednak obiecała……??

  Patriota:10.01.2016 20:29
  Typowa pisiorkowska retoryka: zasłaniają się błędnymi decyzjami popaprańców. Państwa Grupy Wyszehradzkiej mogły stanowczo zaprotestować i w imię interesu narodowego nie przyjmą żadnego śniadego Casa Novy. Czy strona polska nie mogła podać jako kontrargumentu faktu przybycia ponad mln. upaińców. Niemcy zrobią wszystko, by u nich nie osiedli.

  Polubienie

 9. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041805,title,Prof-Antoni-Dudek-stosunki-polsko-niemieckie-moga-sie-pogorszyc,wid,18094168,wiadomosc.html?ticaid=11646e&_ticrsn=3

  akt. 10.01.2016, 20:47

  Prof. Antoni Dudek: stosunki polsko-​niemieckie mogą się pogorszyć

  – Albo Niemcy pogodzą się z tym, że teraz będzie nieco inaczej, że Polska będzie pewne rzeczy artykułowała w sposób bardziej wyraźny, albo się z tym nie pogodzą. Jeżeli się nie pogodzą, nasze stosunki się pogorszą – przewiduje politolog prof. Antoni Dudek, który był gościem programu „Po przecinku” w TVP Info.

  Prof. Dudek odniósł się do rozmowy z przewodniczącym PE Martinem Schulzem, opublikowanej w gazecie „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Schulz porównał politykę polskiego rządu do działań prezydenta Rosji Władimira Putina. – Za bardzo przejmujemy się opiniami płynącymi do Polski z zagranicy. To jest pewien kompleks. Ja się za bardzo panem Schulzem nie przejmuję – skomentował tę wypowiedź prof. Dudek

  ~BABOR 1 godzinę i 30 minut temu
  Jak świat światem Polak z Niemcem nigdy nie będzie bratem to o czym oni mówią ?????

  ~ffpół godziny temu
  Nie ma jak mieć wrogów dookoła!!! I na dodatek pseudosojuszników po drugiej stronie kuli ziemskiej. Zgodnie z zasadami przyswojonymi sobie przez Jarosława od jego guru Putina – najłatwiej jest rządzić, gdy wmówi się narodowi, że ma samych wrogów dookoła! I trzeba dążyć do całkowitej izolacji. Może tak wyjść z Uni – zamknąć granice i bronić polskości przed zgniłym zachodem! Bo przecież nasza demokracja, oczywiście ta nowa demokracja która zakłada nieomylność wodza to najlepszy rodzaj demokracji. Sprawdzone na 140 milionowym narodzie!

  ~guliprzed kwadransem
  A gdzie ty tu widziałeś demokrację do tej pory?

  ~wrrrprzed kwadransem
  po co być bratem, wystarczą normalne dobrosąsiedzkie relacje i wymiana handlowa korzystna dla naszej gospodarki

  ~Teo 5 minut temu
  To ,ze Polacy nie wyciągają wniosków z historii to jedno a ch..we położenie geopolityczne to drugie. Ruscy są przyzwyczajeni do tego ,że ktoś trzyma ich za mordę . Tam zawsze był car, od wieków. Ten cały Putin zrobił więcej dla Rosjan przez 15lat niż nasi mędrcy sprzedajni przez 25. Tutaj jak chce się przeprowadzić reformy to zaraz powstaje jakiś KOD ( Targowica ).

  Polubienie

 10. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/szef-regionalnego-msw-na-chwile-obecna-wszyscy-zatrzymani-w-sprawie-gwaltow-to-imigranci

  Szef regionalnego MSW: Na chwile obecną wszyscy zatrzymani w sprawie gwałtów to imigranci
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Poniedziałek, 11 stycznia 2016 o godz. 12:12:38

  Niemiecka policja potwierdziła, że młodzi ludzie aresztowani w sprawie gwałtów nie mają niemieckich korzeni.

  Minister spraw wewnętrznych Westfalii Ralf Eger poinformował, że wedle informacji, które posiada ludzie zatrzymani w sprawie gwałtów w Kolonii nie są z pochodzenia Niemcami. Większość z nich to uchodźcy, którzy w zeszłym roku starali się o niemieckie obywatelstwo. Nie wykryto jeszcze wszystkich sprawców, jednak na chwilę obecną nie ma wśród nich ani jednego Niemca. Minister przypomina jednak, ze nie można uogólniać i potępił ataki na imigrantów do jakich doszło w ostatnich dniach. Ubiegłej nocy grupa 20 osób napadła na uchodźców z Bliskiego Wschodu. Interweniowała policja.

  TASS/KRESY.PL

  Polubienie

 11. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/niemiecka-policja-zaatakowala-polskich-kibicow-i-wyrwala-im-transparent-video&utm_source=rss&utm_campaign=rss&utm_term=www.kresy.pl

  Niemiecka policja zaatakowała polskich kibiców i wyrwała im transparent [VIDEO]
  Dodane przez wachmistrz_Soroka
  Opublikowano: Poniedziałek, 11 stycznia 2016 o godz. 09:09:05

  Niemcom nie spodobał się słynny transparent.

  Po meczu siatkarskim niemiecka policja wyrywała polskim kibicom transparent na którym widniało hasło „Protect your women, not our democracy”. Jak widać na nagraniu, doszło do użycia siły w stosunku do Polaków.

  Przeczytaj także: Polscy kibice do Niemców: chrońcie swoje kobiety, a nie naszą demokrację [+FOTO]

  Dajaman:11.01.2016 09:50
  To jest Niemiecka wolność słowa. Dopiero będzie się działo jak im się postawi jakieś absurdalne zarzuty typu rasizm itd.

  zefir:11.01.2016 12:11
  Mówienie o niemieckiej demokracji to profanacja demokracji,jej objawów i wartości.Merkelowej sługusy ciapactwa,pod patronatem multikulturalizmu tak w Berlinie,Kolonii i licznych innych miastach ,tego dowodzą.To miks mentalnych genetycznych nawyków i tęsknoty za ideami NSDAP,germańskiej buty Schultza,Oettingera,czy V.Reding,hamowanych strachem ze wspomnień „kuracji”zbrodniczego germaństwa w 1945r.Współcześnie już tak ponadludzko silni się poczuli,że sygnalizują,bez wyśnionego polskiego wroga ta Deutsch Sp. z O.O. nie pożyje,to ich germańskie spoiwo,więc huzia na polskiego Józia,zastraszaniem,szantażem i wyrywaniem z rąk polskich transparentów demokratycznie pouczających „chrońcie swoje kobiety,a nie naszą (polską) demokrację-bez tego szwabska świnia też nie pożyje.

  Polubienie

  • Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦


   Baner na meczu z Niemcami. Fot. facebook.com/Lemingopedia

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/polscy-kibice-na-meczu-z-niemcami-chroncie-swoje-kobiety-a-nie-nasza-demokracje-foto

   Polscy kibice do Niemców: chrońcie swoje kobiety, a nie naszą demokrację [+FOTO]
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Piątek, 08 stycznia 2016 o godz. 22:10:59

   Podczas dzisiejszego meczu siatkarskiego reprezentacji Polski i Niemiec, polscy kibice wywiesili transparent nawiązujący do ostatnich wydarzeń.

   „Protect your women, not our democracy” – napisano na transparencie, który wywieszono podczas meczu lub tuż przed jego rozpoczęciem. W ten sposób kibice odnieśli się do komentarzy niemieckich polityków odnośnie sytuacji w Polsce oraz wydarzeń, do których doszło w noc sylwestrową w kilku niemieckich miastach, gdzie muzułmańscy imigranci napadali na kobiety.

   Mecz siatkarski w ramach turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro zakończył się zwycięstwem Niemiec nad Polską (3:2). Nasi reprezentanci będ musieli zmierzyć się z Francją. Porażka oznaczać będzie konieczność wygrania meczu o 3. miejsce.

   https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10478153_746707842126926_8379244506769439497_n.jpg?oh=a97fd65ab4643d56e5f60d3423406e62&oe=57095F9D

   Leszek1:08.01.2016 23:30
   Jak tu nie podziwiac polskich kibicow. Lekkosc, dowcip i gleboki sens w jednym zdaniu. Brawo !

   franciszekk:09.01.2016 19:36
   Kto ma bronić niemieckie kobiety?… Opaśli POnad 100kg niemieccy mężczyźni, liczne padały??… Kobiety niemieckie są zdobyczą islamskich najeźców ! Wkrótce je wszystkie będą POsiadali jako zdobywcy, bo tego jak widać liczne rzesze „imigrantów” bardzo pragną!!!!……….

   Polubienie

 12. Pamiętajcie… że to wszystko „wina Putina”!!! 😦

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/jazydzki-uchodzca-europa-importuje-wojne-video

  Jazydzki uchodźca: Europa importuje wojnę! [VIDEO]
  Dodane przez wachmistrz_Soroka
  Opublikowano: Poniedziałek, 11 stycznia 2016 o godz. 11:11:22

  W Internecie pojawił się wywiad, na którym jazyda z Iraku opowiada o tym, kto zmierza do Europy.

  Młody jazyda opowiada, jak prowadził sklep z alkoholem w Bagdadzie oraz jak musiał uciekać, kiedy islamiści zabili jego wspólnika. Opisał też, kim są w większości tzw. uchodźcy.

  – Obawiam się, że przyjeżdża tu [zbyt] dużo ludzi do Europy, szczególnie do Austrii i Niemiec. I obawiam się, że Europa, Austria, Niemcy zostaną zniszczone tak jak my wcześniej. Politycy muszą powiedzieć STOP, aby nie przyjeżdżało tu tyle ludzi. Jest wielu ludzi, którzy są z ISIS, robili straszne rzeczy, zabijali wielu ludzi i teraz są w drodze do Austrii i Niemiec – mówi na nagraniu młody jazyda.

  youtube.com/KRESY.PL

  Polubienie

 13. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szef-Zielonych-ostrzega-przed-butna-postawa-wobec-Polakow,wid,18096748,wiadomosc.html?ticaid=116496&_ticrsn=3

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Walka-o-demokracje-w-Polsce-niemiecki-temat-zastepczy,wid,18096785,wiadomosc.html

  ~z niemiec 3 godziny i 25 minut temu
  nie wolno zapominac, ze prawie wszystkie podpalenia osrodkow muzulmanskich zostaly dokonane przez SAMYCH MUZULMANOW je zamieszkujacych! co prawda jest to ,,zapominane,, przez media, ale PRAWDA pozostaje i tak PRAWDA!

  ~Lech 2 godziny i 33 minut temu
  Może w Die Welt znajdą zatrudnienie takie „tuzy” dziennikarstwa jak Lis, Lewicka, Kraśko, Rudnik? Tam dopiero przekonają się co to jest „wolność dziennikarska” i „obiektywizm” w przekazywaniu i komentowaniu informacji!

  ~Witzig 1 godzinę i 14 minut temu
  W Niemczech cenzuruja wszystko. Jest specjalny dzial co usuwa komentarze z Facebook i Twittera jezeli cos sie wspomni o uchodzcach. To jest szalenstwo. Ta komunistka Merkel po prostu zrobila NRD z RFNu.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ambasada-Iraku-wystawila-migrantom-14-tys-paszportow,wid,18096476,wiadomosc.html

  _jm 2 godziny i 5 minut temu
  Durna Europa nie chce zrozumieć, że to nie miasta, osady, góry czy rzeki Syrii lub Iraku prowadzą wojnę tylko ludzie tam żyjący. Jeśli ci ludzie przyjadą do nas, przyjedzie z nimi wojna. Przecież nikt już nie zaprzecza, że żaden z „uchodźców” nie zamierza przyjmować zasad którymi się kierujemy. Żaden nie zamierza weryfikować i zmieniać swojego światopoglądu. Polityka „multikulti” nie ma sensu. Mało Wam płonących we Francji przedmieść? Mało Wam molestowanych kobiet? Zaproście więcej arabów.

  ~Andy 2 godziny i 11 minut temu
  Jaka może być kara za zniszczenie cywilizacji europejskiej? Żadna? A jaka nagroda?

  ~kik 1 godzinę i 55 minut temu
  „Kanclerz zwracała przy tym uwagę na konieczność integrowania osób już przybyłych do kraju.” Pierwsze próby integracji już się odbyły. Na Sylwestra.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamieszki-w-Lipsku-podczas-demonstracji-przeciwnikow-imigracji,wid,18096546,wiadomosc.html

  ~hehe 4 godziny i 3 minuty temu
  Brawo Niemcy! Zamiast zajmować się ochroną własnych kobiet pacyfikujecie swoich obywateli, przy okazji tych rozsadnych nazywajac skrajna prawica. A „Merkelizm” rozwija sie dalej.

  ~Ewa5 godzin temu
  Nikt nie pacyfikuje. Ale sorry jak demoluja miasto no to chyba policja musi reagowac

  ~chichot losu5 godzin temu
  Jasne Lewackie bojówki pewnie kwiatami demonstracje witały. Zapewne liczę osób też naciągnięto aby wyglądało jak by to lewaków było „prawie” tyle samo co tych niedobrych prawicowców.

  ~dario235 godzin temu
  A w sylwestra reagowała ?

  ~Kain5 godzin temu
  Szkoda, że nie zatrzymano kilkuset srawców w sylwestra gdy były masowe napaści. A teraz będzie temat do mediów i odwrócenia uwagi od realnego problemu.

  ~kosa4 godziny temu
  Nie było by tego gdyby nie było imigrantów.!!!!

  ~basia4 godziny temu
  ewa ale jak twoi uchdzcy demolujo miasto to cicho sza bo oni mogo

  ~meikyo 554 godziny temu
  dlaczego nie reagowali w Kolonii Hamburgu i innych miastach?

  Polubienie

 14. http://wiadomosci.wp.pl/gid,18095411,kat,7631,title,Kontrowersyjne-okladki,galeria.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szef-nadrenskiego-MSW-zarzuca-policji-w-Kolonii-powazne-bledy,wid,18096210,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rmf-fm-guenther-oettinger-dostal-reprymende-od-szefa-ke-za-swoje-slowa-o-polsce/6p3fx5

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-apeluje-do-Europy-o-czlowieczenstwo-wobec-migrantow,wid,18095211,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-apeluje-do-Europy-o-czlowieczenstwo-wobec-migrantow,wid,18095211,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-apeluje-do-Europy-o-czlowieczenstwo-wobec-migrantow,wid,18095211,wiadomosc.html

  ~screwer 4 godziny i 29 minut temu
  Niech ich weźmie do Watykanu. W swoich włościach ma potwornie dużo miejsca a i kasy mu wystarczy.

  ~ucho 4 godziny i 17 minut temu
  najpierw muzulmanscy najezdzcy powinni zaczac sie zachowywac jak ludzie, a nie jak zbiry! Czy Papiez potepil muzulmanska chorde z kolonii? Nie zalezy Papiezowi na (chrzescijanskich) europejskich Kobietach? To nie jest moj Papiez!

  ~vvv 3 godziny i 2 minuty temu
  Jak to są pastuchy analfabeci – niewykonalne

  ~Dorota 1 godzinę i 53 minut temu
  to pastuchy niech siedzą w swoim kraju i kulturze dziwne że papież nic nie powie do tych którzy przyczynili się do tego aby muzułmanie i nie tylko szli tutaj…………………………brak słów

  ~Zrozpaczona 4 godziny i 12 minut temu
  Drogi Papieżu ,dlaczego znowu to robisz…dlaczego?Naprawde nie widzisz co się dzieje ?Naprawde nie widzisz ,że imigranci wnoszą do Europy syf ,zagrożenie naszego bezpieczeństwa ,swoją kulturę i religie ,i chcą nas zdominować?Dlaczego nie myślisz o nas ,o naszych dzieciach i wnukach …?Obudź się !

  ~sorry 3 godziny i 55 minut temu
  Ten papież ma nierówno pod sufitem !!!

  ~biz 3 godziny i 57 minut temu
  Zmien Watykan w wielki oboz dla imigrantow i sam ich przyjmuj

  ~Greg 4 godziny i 4 minuty temu
  A ilu Watykan przyjoł?

  ~Zmartwiony 4 godziny i 6 minut temu
  My temu Panu juz dziekujemy – Religia Wyzwolenia – Che Guevara i Eva Peron – Argentynczycy juz nie raz probowali zbawiac swiat…a pozniej to juz tylko lzy i zgrzytanie zebow – innymi slowy Falszywy Prorok !

  ~El_triste 3 godziny i 59 minut temu
  A ilu imigrantów przyjął Watykan?

  ~K. 3 godziny i 51 minut temu
  A moze by tak zaapelowal o człowieczeństwo wobec rdzennych mieszkancow?

  ~artur 3 godziny i 54 minut temu
  chore wypowiedzi papieza dbac o chrzescian a nie wystawiac ich na odstrzal

  ~grtgrt 3 godziny i 55 minut temu
  ile Watykan dał na emigrantów?

  ~Ble 3 godziny i 58 minut temu
  Afryka to najbogatszy kontynent na świecie… zasoby naturalne wystarczyły by na dostatnie życie dla każdego mieszkańca ale…

  ~obii 3 godziny i 49 minut temu
  Oczywiście fałszywy proroku, pomożemy im, ale u nich w domu na ich terenie.

  ~Gość 3 godziny i 53 minut temu
  Człowieczeństwo można okazywać tym, od których można go również oczekiwać. Niestety, „imigranci” (czy też raczej najeźdźcy, jak stwierdził ostatnio prezydent Czech Milosz Zeman) do nich nie należą, co poraz kolejny zostało dowiedzione niespełna dwa tygodnie temu w zachodnioeuropejskich miastach.

  ~veto 3 godziny i 45 minut temu
  Franciszku, nie widzisz, że te wypasione byczki zostawiły w domu swoje dzieci, dwoich starych rodziców albo dziadków i sami szukają w Europie wygodnego życia?

  ZgłośZgadzam się z opinią114 Nie zgadzam się z opinią5
  ~taki sobie 3 godziny i 59 minut temu
  staremu odbilo

  ~precze 3 godziny i 53 minut temu
  kolejny nawiedzony. daj przykład i sam ich zabieraj do siebie a nie szukasz frajerów.

  ~tygr 3 godziny i 54 minut temu
  A sam w pałacach i złocie czyli nic sie nie zmieniło – slowa , słowa .

  ~Wowa ze Lwowa 3 godziny i 57 minut temu
  A na Dominikanę wysłał już nowych głęboko krzewiących wiarę … ?

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/powrot-do-tradycji-i-duchowych-wartosci-chrzescijanstwa-nadzieja-na-ocalenie-europy

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/prawoslawny-arcybiskup-w-oredziu-europa-jest-chrzescijanska-tylko-z-nazwy

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/szwajcaria-kupuje-rope-od-panstwa-islamskiego

  Polubienie

 15. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/jak-wyglada-integracja-dzieci-uchodzcow-w-niemczech-video

  Jak wygląda integracja dzieci uchodźców w Niemczech [+VIDEO]
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Wtorek, 12 stycznia 2016 o godz. 16:04:51

  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego jak wygląda „integracja” z punktu widzenia dzieci imigrantów. Dzieci są zniesmaczone tym co jedzą i robią Niemcy a także zauważają, że gdyby Niemcy zniknęli, nikt z imigrantów by nawet tego nie zauważył.

  KRESY.PL

  mis_uszatek:12.01.2016 17:17
  Jak by Niemców nie było to nie byłoby zasiłków. Może to jest jakieś rozwiązanie problemu „imigrantów”

  cherrish:12.01.2016 18:19
  A może jest odwrotnie, może to nie oni nie chcą mieć przyjaciół wśród Niemców, tylko młodzi Niemcy nie chcą mieć takich przyjaciół.

  pympyrymszym:12.01.2016 19:46
  Niemcy przyjaźnią się tylko z Niemcami baardzo rzadko dopuszczają obcych wiem coś o tym

  Polubienie

 16. http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/komisja-europejska-wdraza-postepowanie-w-sprawie-polski

  Komisja Europejska wdraża postępowanie w sprawie Polski
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Środa, 13 stycznia 2016 o godz. 13:01:40

  Wyrażamy zaniepokojenie tym, co dzieje się w Polsce – powiedział Franz Timmermans, wiceszef Komisji Europejskiej. KE oceni sytuację wokół TK w ramach procedury państwa prawnego w UE.

  „Podpisałem pismo do władz Polski i zaprosiłem do dialogu, jestem gotów udać się do Warszawy. Celem nie jest oskarżanie, czy polemika. Chcemy rozwiązywać sprawy na podstawie prawa” – mówił Timmermans.

  Dzisiejsze obrady Sejmu rozpoczęły się z kolei od informacji szefowej rządu na temat sytuacji międzynarodowej Polski i jej polityki zagranicznej. „Polska została niesłusznie pomówiona i oskarżona o łamanie rządów prawa” – mówiła premier Szydło.

  onet.pl / Kresy.pl

  jaroslaus:13.01.2016 13:58
  zbrójmy się w czarnoprochowe rewolwery i proch z Czech. Nie wyrabiajcie „europejskiej karty broni” bo te socjalistyczno-totalitarne kurwy was porejestrują i gestapo pierwsze do was przyjdzie.

  PrzemekLeniak:13.01.2016 15:32
  czas wszcząć procedurę wyjścia z UE na początek trzeba ogłosić referendum w tej sprawie

  UPAdlina:13.01.2016 16:19
  możecie wyrażać palanty zaniepokojenie, a nawet stanowczo zaprotestować, tylko że my mamy to w dupie!!!!!!!!!!! Precz łajzy!!!!!

  mopveljerzyjj:13.01.2016 16:25
  Czy Polacy patrząc w wiarołomny i obłudny Zachód, jak w święty obraz, chcą podzielić los Indian Amerykańskich ? Czy skatoliczałym Polakom zostało jeszcze trochę własnego rozumu, żeby zacząć myśleć samodzielnie, a nie wierzyć w różne fałszywe proroctwa, wymyślane dla stadnych owieczek, aby je ogłupić i aby chadzali za fałszywymi pasterzami ? Los Indian – przestrogą. Odwróćmy się od Zachodu – ratunek na Wschodzie http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos-winnetou-los-indian-przestroga-odwrocmy-sie-od-zachodu-ratunek-na-wschodzie-2016-01

  zefir:13.01.2016 16:40
  Holenderski bucuFranzowaty Timmermansie,Polska w niczym,nikomu nie zagraża.Jeżeli szukasz recepty na uzdrowienie chorej junijnej Europy to nie w Polsce-to zdrowy,demokratyczny kraj.Jeżeli ze swym debilnym szefem Juncker’em szukacie pretekstu do wstrzynania oskarżeń,to zacznijcie palanty od siebie i nie poszukujcie frajerskich ofiar.To wy wraz z debilem herr Schultzem odpowiedzialni jesteście za brak skutecznej ochrony zewnętrznych granic UE przed ciapactwem-za to winniście wisieć jako europejscy przestępcy,na hakach wisieć.To wasza wina ,że pozwalacie frau Angeli na dominację nad sobą-jesteście zwykłe tchórzliwe,przekupne tchórze,a nie godni miana Europejczyków,Zwyczajne śmierdzące świnie z was.

  UPAdlina:13.01.2016 17:30
  czekaj zefir, na hakach nie………nie pamiętasz co mówił Kwiczoł (świeć Panie nad jego duszą)? Na hakach wiszą najlepsi……Harnasie……którzy zabierali bogatym, a dawali biednym. A te mendy zabierały biednym i dawały bogatym. Na powróz!!!!!!!!!

  zefir:13.01.2016 17:49
  Może być powróz.

  Wilno:13.01.2016 17:01
  Tak to jest z tymi uniami. Chyba, że sam ją założyłeś i wszystkim tam kierujesz, teraz z tej sekty już nawet nie wyjdziesz, bo ekonomika polski będzie szybko przyrównana do najgorszych.

  Polubienie

 17. http://demotywatory.pl/4603807/Jedno-jest-pewne

  http://wpolityce.pl/swiat/278024-europejska-bezradnosc-iraccy-przestepcy-powoluja-sie-na-lamanie-prawa-czlowieka-broniac-sie-przed-deportacja-z-wielkiej-brytanii

  Europejska bezradność! Iraccy przestępcy powołują się na łamanie prawa człowieka broniąc się przed deportacją z Wielkiej Brytanii

  Skazani przez brytyjski sąd imigranci z Iraku chcą uniknąć deportacji. Tolerancyjna i i poprawna politycznie Europa daje im takie możliwości.

  Dwóch irackich przestępców, skazanych za przestępstwa narkotykowe, ciężkie uszkodzenia ciała oraz nielegalne posiadanie broni, broni się przed deportacją z Wielkiej Brytanii. Twierdza oni, że ich deportacja byłaby „niezgodna z prawami człowieka”. Irakijczycy powołują się na punkt zawarty w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka mówiący o prawie do życia w rodzinie.Jak informuje serwis polishexpress.co.uk jeden z mężczyzn przyjechał na wyspy w 2000 roku.
  Przebywał na jej terytorium bez zezwoleń i azylu. Pięć lat później został złapany, skazany i ukarany grzywną za posiadanie narkotyków —opisuje.

  Irakijczyk został skazany na cztery lata więzienia. W 2010 podjęto decyzję o jego deportacji. Nie doszło do niej do tej pory, bo 39-latek pozostaje w długotrwałej relacji ze swoją narzeczoną, która ma brytyjskie obywatelstwo.

  Drugi z mężczyzn jest w Anglii od 1996 roku, poślubił Brytyjkę i otrzymał prawo do stałego pobytu. Przyznał się on do zarzucanych mu przestępstw i mimo tego, że minister spraw wewnętrznych wydał nakaz jego deportacji w 2012, pozostaje on na wyspach.

  Irakijczycy za wszelką cenę chcą pozostać w Wielkiej Brytanii i liczą, że ich sądowa batalia „przetrze szlak” tym, którzy również chcą uniknąć deportacji.

  ann/polishexpress.co.uk

  cv 77.255.192.*4 godziny temu
  Ale syfilis. Zachód i Unia już całkiem zgniła

  Polubienie

 18. http://wpolityce.pl/polityka/278008-nasz-wywiad-robert-winnicki-ingerencja-brukseli-w-sprawy-polski-to-skandal-niektore-glosy-z-warszawy-mozna-porownac-z-volksdeutschami

  NASZ WYWIAD. Robert Winnicki: Ingerencja Brukseli w sprawy Polski to skandal. „Niektóre głosy z Warszawy można porównać z volksdeutschami…”

  To skandal i niedopuszczalna ingerencja w wewnętrzne sprawy Polski — mówi w rozmowie z wPolityce.pl Robert Winnicki, komentując presję ze strony instytucji europejskich na polski rząd.

  wPolityce.pl: Panie pośle, rozmawiamy kilka chwil po konferencji prasowej, na której wrócił pan do problemu przyjęcia imigrantów, przekonując, że rząd Beaty Szydło jest kontynuatorem polityki rządu Ewy Kopacz. Nie widzi pan żadnej różnicy, zmiany w podejściu do tego problemu?

  Robert Winnicki, Ruch Narodowy, klub Kukiz‘15: Zmieniła się retoryka, ale póki co nic poza tym. Tak niestety często bywa w przypadku Prawa i Sprawiedliwości – politycy tej partii są twardzi retorycznie, a na poziomie instytucjonalnym przyjmują wszystkie rozwiązania z Brukseli jak leci. Z odpowiedzi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, jaką otrzymałem na moją interpelację nie wynika, że rząd podejmuje jakiekolwiek działania, by zakwestionować decyzję rządu Ewy Kopacz. Po drugie – wiemy, że rząd przygotowuje się do przyjęcia jakiejś liczby imigrantów.

  Brak ofensywy w tym zakresie prowadzi do tego, że problem z czasem będzie nabrzmiewał, a Polska będzie o to coraz bardziej molestowana na forum UE. Na wiosnę ruszy nowa fala imigrantów – którzy dziś z powodu warunków pogodowych nie przedostają się do Europy, ale wkrótce ruszą. Państwa UE nie wysłały wojsk na granice UE, a to jedyny sposób, by powstrzymać falę inwazji. Presja na Polskę wzrośnie – jeśli nie będziemy prowadzić ofensywy wobec tego, to zostaniemy zmuszeni do rozwiązań, które są dla nas olbrzymim zagrożeniem.

  Rząd PiS raczej gra na przeczekanie, ale tłumaczy, że zerwać ustaleń z czasów premier Kopacz po prostu nie można.

  Rząd próbuje grać na przeczekanie, uciekać się do kwestii logistyczno-technicznych, ale brak zakwestionowania tego mechanizmu doprowadzi do tego, że presja na Polskę będzie jeszcze większa. Musimy wyprowadzić cios wyprzedzający, bo inaczej zostaniemy przymuszeni do kolejnych tego typu rozwiązań.

  Mimo tego, że rząd mówi o tym, że nie ma mowy o takich ruchach?

  Ale zgodziliśmy się na 7 tysięcy osób – zgoda na taki precedens jest niebezpieczna. Powinniśmy to zerwać, musimy tę furtkę zamknąć, a nie retorycznie ją obchodzić.

  Jak w pana ocenie na kwestię problemu przyjęcia uchodźców wpłynęły wydarzenia z Kolonii?

  To są najeźdźcy, a nie imigranci. Sprzeciw wobec ich przyjęcia jest powszechny – te manifestacje, o których dziś mówimy są tylko tego wyrazem. Nacisk społeczny musi trwać.

  To jeszcze słowo o reakcji Brukseli na działania nowego rządu. Jak pan to odbiera?

  To skandal i niedopuszczalna ingerencja w wewnętrzne sprawy Polski, kraju, który po traktacie lizbońskim część suwerenności utracił. Niezależnie od temperatury polskich sporów – a ona jest duża, sami nie głosowaliśmy zawsze z rządem, to powinniśmy rozwiązywać te sprawy w Polsce. Wszystko inne nosi znamiona obcej ingerencji. Najbardziej niezrozumiałe są niektóre osoby i ruchy w stylu głosu dziennikarza „Wyborczej”, który wprost zwraca się o bratnią pomoc – można to porównać tylko z postawą volksdeutschowską .

  not. Marcin Fijołek

  niestety 178.37.41.*wczoraj, g. 20:56
  Teraz rozumiecie dlaczego Platforma zawiązała sojusz z RAŚ-em na Śląsku …? Bo Platforma reprezentuje interesy niemieckie , a nie polskie …! Udowodniła to donosząc teraz Niemcom na PiS …!

  Kasia @Kasiawczoraj, g. 19:58
  Dziś ,wobec podłości ze strony UE mamy niebywałą okazję powiedzIEć STOP w sprawie islamizacji Polski!!!Panie pośle proszĘ o działanie w tej sprawie!Pani PREMIER proszę o wykorzystanie tej okazji !!! To niesubordynacja ale logiczne dzialanie wobec kogoś(UE) kto na nas pluje i wymaga respektowania tego!!! To jest Pani obowiązkiem odstąpić od tej antypolskiej,antyeuropejskiej zmowie!!! Oczekujemy tego!

  Przerażony 5.60.56.*wczoraj, g. 18:43
  Po dzisiejszej decyzji KE o dozorze Polski, UE i PO sobie w łeb strzeliła. Zewnętrzna ingerencja w wew. sprawy Polski zawsze prowadzi do mobilizacji Polaków. UE sama płomień wznieciła

  PA 31.183.159.*wczoraj, g. 17:54
  Winnicki to wasz czas , lepszego nie będzie , to ja wam mówię wyborca PIS w was narodowcach nadzieja.

  bianka 94.254.144.*wczoraj, g. 17:53
  Robert Winnicki, tak trzymać, w samo sedno jak zwykle .

  Polubienie

 19. http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/putin-zawalczy-o-nord-stream-2-niemcy-stana,157,0,1996957.html

  Gazociąg Nord Stream 2, który ma połączyć Rosję z Niemcami, nie dostał dofinansowania z Brukseli. Komisja Europejska nie może jednak blokować tej inwestycji, bo jest ona prowadzona poza terenem Unii. Dopiero odcinki lądowe podpadają pod jej jurysdykcję. Niemcy będą jednak naciskać na władze Unii, tym bardziej, że dzięki Nord Stream 2 mogą liczyć na strategiczne korzyści.
  (…)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Neue-Zuercher-Zeitung-sankcje-UE-bylyby-dowodem-na-brak-szacunku-dla-wyborcow-w-Polsce,wid,18101820,wiadomosc.html

  akt. 14.01.2016, 10:20

  „Neue Zuercher Zeitung”: sankcje UE byłyby dowodem na brak szacunku dla wyborców w Polsce

  • Działania polskiego rządu ws. TK wywołują niepokój
  • Ocena zmian w ustawie medialnej nie jest tak jednoznaczna
  • Kultura polityczna i rozumienie demokracji bywają bardzo różne
  • Polacy zdawali sobie sprawę z tego, co ich czeka
  (…)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Charles-Crawford-krytycznie-o-decyzji-KE-ws-Polski-to-pachnie-protekcjonalizmem,wid,18101678,wiadomosc.html

  akt. 14.01.2016, 08:28

  Charles Crawford krytycznie o decyzji KE ws. Polski: to pachnie protekcjonalizmem

  • W Unii panuje przekonanie, że te egzotyczne wschodnioeuropejskie kraje od czasu do czasu trzeba upomnieć • Wszczęcie przez Brukselę procedury wobec Polski pachnie protekcjonalizmem
  (…)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Luksemburska-hipokryzja,wid,18101462,wiadomosc.html

  akt. 14.01.2016, 07:12

  Luksemburska hipokryzja

  • Lewicowy rząd Luksemburga ma zamiar zlikwidować Trybunał Konstytucyjny – pisze ambasador RP w Luksemburgu dla „Rzeczpospolitej”
  • Ciekawe, dlaczego do tej pory Komisja Europejska nie zgłosiła zastrzeżeń – pyta
  (…)

  Polubienie

 20. http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/byly-prezes-niemieckiego-trybunalu-konstytucyjnego-ostro-polityke-migracyjna-merkel

  Były prezes niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego ostro krytykuje politykę migracyjną Merkel

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Czwartek, 14 stycznia 2016 o godz. 11:11:20

  Rząd Merkel doprowadził do wysadzenia w powietrze ram niemieckiego i europejskiego prawa azylowego i zagroził państwowej integralności Niemiec – uważa były prezes niemieckiego TK.

  Hans-Juergen Papier, były prezes niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego uważa, że ataki muzułmańskich imigrantów na kobiety w Kolonii i innych niemieckich miastach „pokazują częściowe fiasko państwa jako gwaranta wolności i bezpieczeństwa wobec swoich obywateli”. Jego zdaniem zapowiadane zaostrzenie prawa azylowego zwalcza jedynie symptomy, a nie przyczyny problemu.

  Papier ostrzega, że obecna polityka Berlina nie opanuje sytuacji. „Nigdy dotąd w historii RFN przepaść między prawem a rzeczywistością nie była tak głęboka” – powiedział i zaznaczył, że „polityka całkowicie zawiodła”, a „państwowa integralność” Niemiec jest zagrożona.

  Były szef niemieckiego TK uważa, że rząd Merkel doprowadził do „wysadzenia w powietrze ram niemieckiego i europejskiego prawa azylowego”. Jego zdaniem, podstawowym błędem było zatarcie granic pomiędzy prześladowanymi uchodźcami, a imigrantami uchodźcami ekonomicznymi. Papier wezwał Merkel, by oddzieliła ich od siebie i zabezpieczyła granice Niemiec. Jego zdaniem niemiecka kanclerz powinna zawiesić zasady Schengen i zamknąć granice dla nielegalnych imigrantów.

  Podobne zdanie wyraził również były prezes TK Nadrenii Północnej-Westfalii Michael Bertrams, którego zdaniem Merkel przekroczyła swoje kompetencje, a być może również złamała konstytucję. Uważa, że kanclerz Niemiec „na własną rękę wpuściła do kraju setki tysięcy uchodźców”. Z kolei inny były sędzia TK, Udo di Fabio, potwierdził w ekspertyzie dla rządu bawarskiego, że ewentualna skarga konstytucyjna przeciwko Merkel miałaby szanse powodzenia.

  PAP / RIRM / Kresy.pl

  Polubienie

  • http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/holenderscy-lewacy-wloza-spodniczki-tak-zamierzaja-walczyc-z-gwaltami&utm_source=rss&utm_campaign=rss&utm_term=www.kresy.pl

   Holenderscy lewacy włożą spódniczki – tak zamierzają walczyć z gwałtami
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Czwartek, 14 stycznia 2016 o godz. 14:02:22

   W sobotę o godzinie 13:00 w Amsterdamie rozpocznie się lewicowa demonstracja solidarności z kobietami, które padły w Kolonii ofiarami molestowania seksualnego. Postępowi mężczyźni założą minispódniczki!

   Mężczyźni należący do holenderskiej Partii Pracy, Demokratów 66 i Zielonej Lewicy postanowili zareagować na wydarzenia w Kolonii (i innych niemieckich miastach). Oczywiście, zgodnie z „postępową” logiką.

   W sobotę o godzinie 13:00 na Pl. Spui odbędzie się manifestacja, której celem ma być okazanie solidarności z Niemkami i podkreślenie, że odpowiedzialności za przemoc seksualną nie należy… przypisywać kobietom. W tym celu młodzi lewicowcy założą krótkie spódniczki.

   „Zbyt często problem przemocy seksualnej wobec kobiet jest umniejszany jako problem wyłącznie kobiet: nie noście krótkich spódnic. To nigdy nie jest rozwiązaniem. To nie krótkie spódniczki są winne” – podkreślają organizatorzy.

   Lewica zachęca do „świętowania spódniczek i wolności, jaka się z nimi wiąże”. Dlatego – czytamy – „zaangażujemy nasze włochate nogi na rzecz wolnego społeczeństwa, w którym kobieta może chodzić po ulicach nie niepokojona za dnia jak i w nocy”.

   Pch24.pl/KRESY.PL

   DanteVentus:14.01.2016 15:09
   Prawda jest taka , ze chodzi im wyłącznie o egzotyczny darmowy sex , kazdy lewak to ” pizda ” i nic dziwnego , ze przywdziewa kiecke

   polski_Pan:14.01.2016 15:21
   Cóż za poświęcenie! Chcą wziąć na siebie ciężar napaści !!! 🙂

   Poznaniak74:14.01.2016 16:39
   W nagrodę „ubogacą” ich tzw. uchodźcy…

   Zan:14.01.2016 16:40
   To są sceny jak z Monty Pythona. Ci ludzie mają gówno zamiast mózgów.

   krok:14.01.2016 16:44
   W marketach niemieckich zabraknie spódniczek, całe KOD pewnie się tam wybiera. http://ocdn.eu/images/pulscms/NjE7MDQsMCw0LDI1NSwxNGY7MDYsMzIwLDFjMg__/a20378d2f64fced0557397da2fab8bbe.jpg

   jazmig:14.01.2016 17:05
   Skoro jedyną reakcją na gwałty muzułmanów jest włożenie spódniczek przez polityków, to ludzie muszą wziąć sprawy w swoje ręce.

   malkontent:14.01.2016 20:34
   Szaleństwa nie ma końca, zamiast zwyczajnie za gwałt dać w mordę i zapuszkować to chłopaaaki zakładaja spódniczki :-((( może im sie też coś przytrafi :-((( co to jest co za cioty, czy wszędzie gejostwo musi się lansować :-(((

   Polubienie

  • To jest dobre! Przemex i Opolczyk tego też nie ma, albo jest prowokowane prezez Mosad? Może mam Wam dać namiary na ludzi, który jeżdżą przez Calais do Polski, (w tym kierowców ciężarówek) żeby potwierdzili Wam, jak ci muzułmańscy „uchodźcy” zachowują się w Calais?

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/zalozycielka-organizacji-proimigranckiej-o-kierowcach-atakowanych-w-calais-przeciez-moga-zmienic-prace


   Calais, ciężarówka kierowcy z Rumunii trafiona kawałkiem betonu. Fot. dailymail.co.uk / Georgie Gillard

   Założycielka organizacji proimigranckiej o kierowcach atakowanych w Calais: „przecież mogą zmienić pracę”
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Piątek, 15 stycznia 2016 o godz. 10:10:54

   Clare Moseley, która założyła organizację wspierającą nielegalnych imigrantów obozujących w okolicach francuskiego Calais, mocno naraziła się kierowcom ciężarówek, którzy przejeżdżają tamtędy i stają się obiektem ataku migrantów.

   Moseley założyła organizację Care4Calais, która ma wspierać nielegalnych imigrantów obozujących w okolicach Calais. Niedawno wystąpiła na antenie BBC, gdzie skomentowała niebezpieczeństwa, z którymi mają do czynienia przejeżdżający tamtędy kierowcy. „Jeśli kierowcom przeszkadza obecność imigrantów w Calais, to mogą zmienić pracę, przecież to nie będzie żaden koniec świata. Ich przyszłość i tak jest zabezpieczona” – stwierdziła Moseley.

   Wypowiedź pro imigranckiej aktywistki wywołała oburzenie środowisk z branży transportowej, której przedstawiciele uznali je za naiwne i zwyczajnie krzywdzące wobec kierowców. Później Brytyjka przeprosiła za swoje słowa.

   40ton.net / Kresy.pl

   Zan:15.01.2016 10:25
   Ta Brytyjka jest końcowym produktem ogłupienia społeczeństwa. np. mleko wg. niej jest w sklepie. Nie ma żadnej krowy, hodowcy, mleczarni i ciężarówki która to wozi. Bez ciężarówki mleko też będzie. A i krowa – w sumie po co. Won z kierowcami, won z mleczarzami. Jedyne co nam potrzeba to więcej murzynów!

   Czas_przebudzenia:15.01.2016 12:19
   Bo ta Clare Moseley to tylko taka głupia, młoda krowa. Wiadomo, że takie idiotki, plus geje-działacze i cała reszta pożytecznych durni są forowani na szczyty popularności właśnie dlatego, że są głupi, wrzaskliwi i przez to skuteczni w sposobie przekazywania przeznaczonego im bełkotu propagandowego. O żałosnych możliwościach intelektualnych lewactwa świadczą właśnie najbardziej działacze-geje i działaczki-feministki piskliwie obstający przy słuszności dbania o imigrację multi-kulti. Działaczki-feministki są zbyt głupie by nawet przyswoić z newsów, co z nimi zrobi multi-kulti, gdy będą na „odległość ramienia”. A działcze-gejowie są zbyt głupi by wyobrazić sobie lot z wysokiego piętra po przejęciu prawa lokalnego przez szariat.

   cyna:15.01.2016 10:35
   Ta Pani chyba uczęszczała na wykłady Bronka zmień pracę weź kredyt

   lucy75:15.01.2016 10:58
   W Calais zyje w namiotach 4000 do 7000 imigrantow – miejsce potocznie nazywane „dzungla”. Sytuacja jest bardzo ciezka. Kierowcy i mieszkancy miasta zyja na co dzien koszmar. Wystukajcie w Google Zdjecia: JUNGLE CALAIS. Zobaczcie na Facebook’u: CALAISIENS EN COLERE (zdenerwowani mieszkancy Calais). Najgorzej bo panstwo, rzad, lokalne wladze maja ich w d(…) … w imie poprawnosci politycznej i troszcza sie bardziej o przybyszy niz wlasnych obywateli! Az przykro sluchac :(((…

   Polubienie

 21. http://wpolityce.pl/swiat/278265-co-naprawde-dzieje-sie-w-niemczech-marek-cichocki-o-kulisach-medialnej-cenzury-ws-imigrantow-poruszenie-tematu-uchodzcow-prowadzaca-stwierdzila-ze-w-takim-razie-rozmowa-sie-nie-odbedzie

  Co naprawdę dzieje się w Niemczech? Marek Cichocki o kulisach medialnej cenzury ws. imigrantów: „Poruszenie tematu uchodźców? Prowadząca stwierdziła, że w takim razie rozmowa się nie odbędzie…”

  Wiele wskazuje na to, że media zataiły te informacje, ponieważ inaczej musiałyby na własną rękę przełamać wszystkie podstawowe mity związane z przyjmowaniem uchodźców ustanowione przez polityków — mówi dr hab. Marek Cichocki, komentując na łamach pisma „Plus Minus” problemy związane z rozmową o kwestii imigrantów w Niemczech.

  Zdaniem germanisty – byłego doradcy prezydenta Lecha Kaczyńskiego – Niemcy mają spore kłopoty z tym, jak mówić o negatywnych efektach fali migracji w Europie.

  Za decyzją o otwarciu granic bez wątpienia krył się również niemiecki idealizm, który czasami również miewa tak nieobliczalne konsekwencje jak niemiecki pragmatyzm — ocenia Cichocki.

  I dodaje:

  Już po atakach w Paryżu było widać, że w medialnym przekazie w Niemczech jest absolutnie nie do przyjęcia łączenie tych ataków z problemem niekontrolowanej migracji, która od lata zeszłego roku znacznie przybrała na intensywności — czytamy.

  Cichocki w rozmowie mówi też o dość charakterystycznym przykładzie pewnej dyskusji w jednym z niemieckich programów telewizyjnych:

  Jest udokumentowany przypadek sprzed tygodnia pewnego profesora kryminologii, który opisywała „FAZ”. Otóz ten kryminolog, który zresztą parę lat temu był ministrem sprawiedliwości w niemieckim landzie, został zaproszony jako ekspert do jednego z głównych kanałów publicznej telewizji. Na wstępie został przez prowadzącą poinformowany, że w rozmowie nie może on poruszyć problemu migrantów. Profesor bardzo się zdziwił i odparł, że to jest raczej niemożliwe, by nie poruszyć tej kwestii w odniesieniu do wydarzeń sylwestrowych, na co prowadząca stwierdziła, że w takim razie rozmowa się nie odbędzie… — zaznacza filozof.

  I dodaje:

  Jakakolwiek krytyka polityki migracyjnej czy samych uchodźców także z tego samego powodu jest na cenzurowanym. Problem w tym, że to podejście mediów zaczyna się całkowicie rozchodzić ze społecznymi nastrojami — przekonuje.

  Marek Cichocki zwraca przy tym uwagę na jeszcze jeden aspekt debaty publicznej w Niemczech poświęconej uchodźcom:

  W mediach nad Renem wymyśla się różne sposoby opisu sprawców, na przykład mówi się „osoby o ciemnej karnacji”. A pewne rzeczy są już dla wszystkich oczywiste. Doskonale wiadomo, że część sprawców legitymowana przez policję w Kolonii miała papiery imigracyjne, a część to byli Syryjczycy, którzy starają się w Niemczech o azyl — tłumaczy germanista.

  I dodaje:

  Widać tam absolutnie paniczny lęk przed pojawieniem się radykalizmu politycznego, szczególnie radykalizmu prawicowego.

  lw, „Plus Minus”

  ja 37.47.37.*godzinę temu
  Niency niszcza demokracje we wlasnym kraju,to wbrew unijnym zasadom.Nie potrawia bronic granic,kobiet,Zagrazaja calej Europie,burza jej lad i porzadek. Zluzmy skarge do KE!!!

  ewa 83.20.253.*godzinę temu
  Okazuje się, że cenzurowane media to europejska norma. I pomyśleć, że oni chcą nas pouczać.

  *** 85.221.228.*godzinę temu

  bida galicyjska 31.178.152.*2 godziny temu
  Niemcy są do Polaków nastawieni tradycyjnie wrogo, a do Arabów wręcz przyjaźnie. Wniosek? Jesteśmy zbyt szarmanccy dla Niemek, i zamiast kraść samochody powinniśmy wysadzać je w powietrze.

  Obym się mylił. 79.185.149.*3 godziny temu
  Oby radykalizm islamski nie stał się kolejną totalitarną ideologią Niemiec wymierzoną w Chrześcijan czytaj Polaków. Zaproszenie i skala ekspansji nasuwa takie sugestie.

  minsect @minsect4 godziny temu
  To samo w „polskich” mediach, np. PolenPresse. Niemiecka grupa VGP – http://www.vgp.de/cms.php?i=11 – w posiadaniu polskiej lokalnej prasy: http://polskapress.pl/pl/portfolio . Jest kompletna CENZURA na wydarzenia w Kolonii, linki do filmów z relacjami świadków są usuwane, próba wyjaśnienia na nic, jedynie grożą usunięciem konta. Chyba Polskę stać na to, by media były w polskich rękach? W skali państwa to nie są duże pieniądze.

  Polubienie

 22. http://wpolityce.pl/polityka/278214-w-interesie-niemiec-jest-by-trabiono-o-braku-demokracji-w-polsce-a-nie-o-klesce-multi-kulti-i-seksualnych-napasciach-na-niemki-przez-gosci-merkel

  W interesie Niemiec jest by trąbiono o braku demokracji w Polsce, a nie o klęsce multi-kulti i seksualnych napaściach na Niemki przez gości Merkel

  Niezwykła aktywność Unii Europejskiej i nagła wola by monitorować sprawy wewnętrzne Polski, wygląda jak zlecona robota.

  Europa znalazła się w imigracyjnym kryzysie. Sytuacja jest zdecydowanie groźniejsza niż pokazują nam zakłamane zachodnie media. Mamiono nas, że przyjmiemy ofiary wojny, dotknięte nieszczęściem rodziny, którym trudno odmówić pomocy. Nie zakłócały propagandowych mantr obrazki, gdzie wędrujący tłum składał się w większości z mężczyzn w wieku poborowym. Po tym co wydarzyło się we Francji, gdzie bestialsko zamordowano niewinnych ludzi na koncercie i w innych centralnych miejscach Paryża, po seksualnych napaściach na kobiety przy dworcu kolejowym w Kolonii, jasne jest, że polityka Angeli Merkel poniosła spektakularne fiasko. Pani Kanclerz powinna się podać do dymisji i pewnie to niedługo nastąpi.

  A to jeszcze nie koniec dramatu, który nam zgotowała niemiecka „gościnność”. Teraz w zimie najazd na Europe trochę zelżał, ale z wiosną ruszą łódki by dowieźć nowych chętnych życia na koszt dobrych europejskich cioć i wujków.

  Postawmy sprawę jasno, ta masowa migracja jest sposobem na dezintegracje Europy. Nie wykluczone, że ktoś to zwyczajnie ukartował.

  Czy Unia Europejska ma jakikolwiek pomysł, by zażegnać ten kryzys? Nie ma żadnego. Procedury unijne są żmudne i długotrwałe, a sytuacja zaognia się błyskawicznie.

  I co w tej sytuacji robią decydenci z Brukseli? Szukają intensywnie rozwiązania problemu? Ano nie. Znajdują sobie temat zastępczy i zajmują się Polską. Nagle ich olśniło, że nad Wisłą źle się dzieje.
  Czy to nie absurd? Porównajmy te dwie sprawy. Tu realny i konkretny kataklizm, a tu wyimaginowane problemy z wyborem sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

  Ktoś, kto ma jeszcze odrobinę rozumu chyba by wiedział na czym się trzeba skoncentrować. Chyba, że dla Niemców groźniejsza jest nasza niezależność gospodarcza, niż sprowadzenie na swój teren potencjalnych terrorystów.

  Ostentacyjne zastosowanie orwellowskiego „Big brother is watching you” wobec Polski jest ewidentnym przemysłem przykrywkowym, mającym zaprzątać uwagą.

  W polityce i w kryminałach jest żelazna zasada, cui bono? Czy dla Polski wynika jakakolwiek rzeczywista korzyść z tego, że unijni komisarze będą tu węszyć i pouczać nas na okoliczność stosowania demokracji? Pytanie retoryczne.

  Społeczeństwo polskie chciało zmiany władzy i w wyniku wolnych wyborów ta władza się zmieniła. Czy ta informacja jeszcze do Brukseli nie dotarła? Czy mogą być bardziej przestrzegane reguły państwa prawa niż ma to miejsce u nas?

  To co, dla europejskich decydentów ważniejszy jest głos płatnych awanturników wychodzących z kompletnie bzdurnymi hasłami na ulice? Ważniejsze są grandziarskie zarzuty opozycji, niż to co ma do powiedzenia legalnie powołany rząd?

  Zawsze, gdy wybijaliśmy się na niepodległość śpieszono nam z „przyjacielską pomocą”. W 1920 r , bolszewicy, w 1939 r sojusz sowiecko – niemiecki, w czasach „Solidarności” troszczył się o nas Układ Warszawski, a obecnie pilnuje nas, żebyśmy za bardzo nie hasali Unia Europejska.
  Niektórych oburza, że w Polsce są ludzie, którzy chętniej pójdą ramię w ramię z obcymi niż z rodakami. Pamiętajmy o tym, że od wieków mamy tutaj hodowle zdrajców, gotowych w odpowiednim momencie wkroczyć do akcji.

  Ale damy radę. Według przepowiedni, szczególnie o. Andrzeja Klimuszki, to my będziemy potęgą, a nie Niemcy.

  „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy”

  To jedna z wizji natchnionego profety. Ciekawe prawda?

  qa 149.135.101.*11 godzin temu
  Lewacy zdemolowali rosje i rosjan. Ci ministranci szatana przeniesli siedzibe z Moskwy do brukseli i teraz demoluja europe zachodnia.

  kot-K 37.47.110.*wczoraj, g. 23:28
  Niemcy doprowadzili w UE do sytuacji że wszystko musi być w ich interesie. kto zna niemiecki niech poczyta prasę lub posłucha mediów, dowie z jakim lekceważeniem, wręcz pogardą wypowiadają się o Polsce

  Polubienie

 23. http://wpolityce.pl/swiat/278250-merkel-sie-doigrala-po-kompromitacji-niemieckiego-rzadu-spada-poparcie-dla-cdu-a-wzrasta-popularnosc-antyimigranckiej-afd

  Merkel się doigrała! Po kompromitacji niemieckiego rządu spada poparcie dla CDU, a wzrasta popularność antyimigranckiej AfD

  Po zajściach w Kolonii, gdzie w sylwestra imigranci napastowali seksualnie i okradali kobiety, spadł odsetek Niemców, którzy wierzą w to, że ich kraj poradzi sobie z problemem uchodźców. Spadło też poparcie dla CDU, a wzrosło dla antymigranckiej AfD.

  Z opublikowanego w piątek sondażu Deutschlandtrend instytutu Infratest dimap dla pierwszego programu telewizji publicznej ARD wynika, że 51 proc. mieszkańców Niemiec wątpi w to, iż ich kraj poradzi sobie z problemem imigrantów. 44 proc. uczestników ankiety jest natomiast przekonanych, że Niemcy rozwiążą problem uchodźców.

  W porównaniu do poprzedniego badania przeprowadzonego w październiku odsetek optymistów zmniejszył się o pięć punktów procentowych (49 proc.), a pesymistów zwiększył się o trzy punkty procentowe (48 proc.).

  W kwestii podejścia do imigrantów niemieckie społeczeństwo jest wyraźnie podzielone. 48 proc. obawia się skutków napływu uchodźców na taką skalę, zaś 50 proc. nie boi się ich.

  Rządząca w Niemczech CDU Angeli Merkel straciła w porównaniu z wynikami sprzed dwóch tygodni dwa punkty procentowe i jest obecnie popierana przez 37 proc. wyborców. Poparcie dla współrządzących socjaldemokratów wzrosło o jeden punkt procentowy do 25 proc. Jeden punkt procentowy zyskała też populistyczna i antymigrancka Alternatywa dla Niemiec (AfD), którą popiera obecnie 10 proc. wyborców. Taki sam wynik mają Zieloni, Lewica jest popierana przez 8 proc.

  Jest to pierwszy sondaż po wyjściu na jaw zajść w Kolonii ukrywanych początkowo przez lokalną policję.

  Wzrost poparcia dla AfD jest szczególnie widoczny w Saksonii-Anhalcie – wschodnioniemieckim kraju związkowym, gdzie w połowie marca odbędą się wybory do lokalnego parlamentu (landtagu). W tym landzie AfD popiera aż 15 proc. uczestników ankiety. AfD domaga się wstrzymania przyjmowania imigrantów i zamknięcia granicy.

  stahlah 190.5.115.*2 godziny temu
  Nowi wlasciciele swiata (finansjera) daza do makrokapitalizmu. Metody: 1.wywolywanie wojen, 2.zadluzanie panstw, 3. niszczenie elementow laczacych ludzi: narod, religia, rodzina… itd.

  Amadeusz 83.7.19.*3 godziny temu
  Po tym co się stało w Sylwestra to i tak Makrela ma niezłe poparcie. 2% spadku to albo ludzie są ślepi nadal, albo manipulują przy sondażach

  kazik 178.43.30.*3 godziny temu
  Tylko nowy Stauffenberg może Niemcy uratować . Większość będzie podążać ku przeznaczeniu za grzechy przodków .

  chłodnym okiem 77.253.179.*5 godzin temu
  Coś wolno spada to poparcie. Jak muzułmańska dzicz zgwałci tyle niemieckich kobiet co armia czerwona, to wtedy Niemcy otrzeźwieją i pogonią lewactwo razem z zainstalowaną przez stazi i KGB puffmamą.

  Polubienie

  • http://wgospodarce.pl/informacje/22514-merkel-tonie-ostry-spadek-poparcia-dla-cdu

   Merkel tonie: Ostry spadek poparcia dla CDU

   15 stycznia 2016 roku

   Po zajściach w Kolonii, gdzie w sylwestra imigranci napastowali seksualnie i okradali kobiety, spadł odsetek Niemców, którzy wierzą w to, że ich kraj poradzi sobie z problemem uchodźców. Spadło też poparcie dla CDU, a wzrosło dla antymigranckiej AfD.

   Z opublikowanego w piątek sondażu Deutschlandtrend instytutu Infratest dimap dla pierwszego programu telewizji publicznej ARD wynika, że 51 proc. mieszkańców Niemiec wątpi w to, iż ich kraj poradzi sobie z problemem imigrantów. 44 proc. uczestników ankiety jest natomiast przekonanych, że Niemcy rozwiążą problem uchodźców.

   W porównaniu do poprzedniego badania przeprowadzonego w październiku odsetek optymistów zmniejszył się o pięć punktów procentowych (49 proc.), a pesymistów zwiększył się o trzy punkty procentowe (48 proc.).
   W kwestii podejścia do imigrantów niemieckie społeczeństwo jest wyraźnie podzielone. 48 proc. obawia się skutków napływu uchodźców na taką skalę, zaś 50 proc. nie boi się ich.

   Rządząca w Niemczech CDU Angeli Merkel straciła w porównaniu z wynikami sprzed dwóch tygodni dwa punkty procentowe i jest obecnie popierana przez 37 proc. wyborców. Poparcie dla współrządzących socjaldemokratów wzrosło o jeden punkt procentowy do 25 proc. Jeden punkt procentowy zyskała też populistyczna i antymigrancka Alternatywa dla Niemiec (AfD), którą popiera obecnie 10 proc. wyborców. Taki sam wynik mają Zieloni, Lewica jest popierana przez 8 proc.
   Jest to pierwszy sondaż po wyjściu na jaw zajść w Kolonii ukrywanych początkowo przez lokalną policję.

   Wzrost poparcia dla AfD jest szczególnie widoczny w Saksonii-Anhalcie – wschodnioniemieckim kraju związkowym, gdzie w połowie marca odbędą się wybory do lokalnego parlamentu (landtagu). W tym landzie AfD popiera aż 15 proc. uczestników ankiety. AfD domaga się wstrzymania przyjmowania imigrantów i zamknięcia granicy.

   PAP/ as/

   Gość
   Czyli łączne poparcie dla lewactwa w Niemczech (CDU, FPD, Zieloni) to pełne 70%. Lewacy mogą tam robić dokładnie co chcą i nie ma tam żadnego zagrożenia dla obecnego stanu rzeczy, nawet gdyby panią Merkel wymieniono. Po prostu kanclerzem zostałby inny lewak.
   Esca
   Ten sondaż jest chyba tak samo robiony jak te dla TVN gdzie Petru ma 27%

   Gość
   te sondaże nie maja odzwierciedlenia z rzeczywistością są zakłamane i obywatele Niemiec wiedza po tym. W Niemczech lewica już nie dojdzie do władzy to pewne bo naród Niemiecki nie jest głupi a za darmo to mogą oddać stare buty dla biednych.

   Polubienie

 24. http://wpolityce.pl/polityka/278264-kiedys-juz-niemcy-wspolna-europe-budowali-nie-wyszlo-czyzby-zaczynali-ponownie

  Kiedyś już Niemcy wspólną Europę budowali. Nie wyszło. Czyżby zaczynali ponownie?

  „Czy Europa ścierpi ksenofobów? W Polsce na Węgrzech na Słowacji. Musimy się zastanowić, z którymi z naszych sąsiadów chcemy budować Europę. Polaków raczej w tej grupie nie będzie…” – napisał Jakob Augstein w „Der Spiegel” online.

  To zwieńczenie tez tego publicysty, który zdążył porównać obecną Polskę do putinowskiej Rosji, a nawet nazistowskich Niemiec. Teraz uznał, że jest władny wystąpić w imieniu nie tylko Niemców, ale i całej Europy. Kiedyś już Niemcy wspólną Europę budowali. Nie wyszło. Czyżby zaczynali ponownie?

  Jakob to syn Rudolfa Augsteina, twórcy i szefa „Spiegla”. No, może nie syn, bo po jego śmierci matka poinformowała go, że tatusiem jest kto inny, ale w każdym razie spadkobierca i następca. W każdym sensie tego słowa.

  Stan wojenny zastał mnie w trakcie powrotu do kraju, w Holandii. Kilka dni więc po jego ogłoszeniu, wykorzystując jedyną posiadaną, niemiecką wizę trafiłem do tego kraju. Z bliska obserwowałem reakcję na wydarzenia w Polsce.

  Kanclerz Helmut Schmidt wrócił właśnie z wizyty u NRD-owskiego genseka, Ericha Honeckera. Przyjacielskiej atmosfery nie zepsuł stan wojenny, można odnieść wrażenie, że jeszcze ją podgrzał. Tak w każdym razie twierdził Honecker, który polskim towarzyszom przekazywał nieoficjalne poparcie ze strony niemieckiego kanclerza.

  W Niemczech panowała swoista dwoistość. Zwykli ludzie organizowali humanitarną pomoc powodowani odruchem wspierania sąsiada w potrzebie. Natomiast ośrodki opiniotwórcze demonstrowały wręcz poparcie dla stanu wojennego.

  We wstępniaku swojego tygodnika, Augstein (Rudolf) pisał, że Polacy zawsze prowokowali zagrożenie wojenne, a więc należy z ulgą przyjąć ich pacyfikację. Nie był odosobniony. W podobnym tonie wypowiadał się „Stern” czy „Die Zeit”.

  Guru dla mediów niemieckich był ówczesny wicepremier, Mieczysław Rakowski, wcześniej twórca i red. nacz. „Polityki”. Tak, tej samej. Czy nie piękna arka przymierza między dawnymi a nowymi laty? Ciągle ci sami informatorzy.

  Niemcy są oburzeni, że Polacy wybrali nie tego kogo trzeba. Wprawdzie nie ma już PZPR i ZOMO żeby przywołać ich do porządku, ale może presja z zewnątrz wystarczy. Może Jakob nie jest synem Rudolfa, ale następcą z pewnością.

  A w Polsce? Czasami nie trzeba następców. Dawny członek komunistycznej nomenklatury, Włodzimierz Cimoszewicz popiera Augsteina juniora. I wszystko na swoim miejscu.

  Wujek 84.152.152.*za godzinę
  Cimoszewicz na starość osłonił swoją buźkę komucho-lewacką

  ./ 217.99.229.*2 godziny temu
  Przepowiednia mówi, że trzecia próba skończy się dla nich całkowitą zagładą.

  zxc 178.42.200.*2 godziny temu
  Tak wyglądają przygotowania do bratniej pomocy? https://www.youtube.com/watch?v=dre2VQeiv98

  Polubienie

 25. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Byly-premier-Bawarii-Edmund-Stoiber-do-Merkel-niszczysz-Europe,wid,18108335,wiadomosc.html

  akt. 18.01.2016, 07:26

  Były premier Bawarii Edmund Stoiber do Merkel: niszczysz Europę

  • Były premier Bawarii do Angeli Merkel: niszczysz Europę
  • „Otwarcie granic dla uchodźców było ciężkim błędem”
  • „Nie wiemy nawet, kto wjeżdża do naszego kraju”

  Były premier Bawarii Edmund Stoiber zarzucił kanclerz Angeli Merkel, że swoją polityką migracyjną „niszczy Europę”. Otwarcie na własną rękę we wrześniu granicy dla uchodźców było jego zdaniem ciężkim błędem i doprowadziło do kryzysu w UE.

  – Podobnie jak Horst Seehofer (obecny premier Bawarii – PAP) uważam otwarcie na własną rękę granicy za ciężki błąd. Ta decyzja doprowadziła do absolutnego europejskiego kryzysu – powiedział Stoiber w wywiadzie, który ukazał się w poniedziałek w dzienniku „Sueddeutsche Zeitung”.

  – Zdefiniowaliśmy ten problem, nie pytając innych europejskich rządów, jako problem europejski, otworzyliśmy granice i zażądaliśmy ustalenia kwot (uchodźców), jednak nasi europejscy partnerzy zdecydowanie je odrzucają – powiedział Stoiber.

  Jego zdaniem rząd Merkel „postawił inne kraje europejskie przed faktami dokonanymi”. – Ciężkim błędem jest to, że Niemcy patrzą na wszystko ze swojego punktu widzenia – ocenił bawarski polityk. – Uważamy, że inni widzą kryzys w identyczny sposób. Ale tak nie jest. Inni nie chcą podążać tą samą drogą – powiedział Stoiber.

  Bawarski polityk ujawnił, że podczas spotkania Merkel z władzami rządzącej w Bawarii CSU na początku stycznia powiedział szefowej rządu, że „niszczy Europę”.

  Stoiber wyjaśnił, że polityka Merkel, której głównym elementem jest zabezpieczenie zewnętrznej granicy UE, jest „trudna do wykonania i wymaga dużo czasu”. – Konieczny jest plan B – powiedział były premier Bawarii. – Musimy zabezpieczyć naszą granicę i przestrzegać aktualnego prawa. Na naszych granicach panują obecnie warunki bezprawne. Nie wiemy nawet, kto wjeżdża do naszego kraju – skrytykował.

  Stoiber opowiedział się za „całkowitym zamknięciem” niemieckiej granicy dla imigrantów. „Nie wejdzie nikt, kto wjeżdża z bezpiecznego kraju trzeciego. Wtedy Europejczycy bardzo szybko zobaczą, że problem uchodźców jest problemem europejskim” – powiedział Stoiber.

  Polityk zaznaczył, że Merkel nie ma dużo czasu na zmianę polityki – „najwyżej do końca marca”. „Merkel musi zmienić swoją politykę, gdyż w przeciwnym razie Niemcy i Europa muszą liczyć się ze zgubnymi następstwami” – podkreślił. Jeżeli to nie nastąpi, po wyborach lokalnych w połowie marca „dojdzie do konfliktu” – ostrzegł Stoiber, dodając, że „CSU nie odpuści”.

  W połowie marca odbędą się wybory do parlamentów w trzech krajach związkowych – Saksonii-Anhalcie, Badenii-Wirtembergii i Nadrenii-Palatynacie. Chrześcijańscy demokraci obawiają się, że ze względu na kontrowersyjną politykę Merkel stracą głosy na rzecz populistycznej i antyislamskiej Alternatywy dla Niemiec (AfD).

  Stoiber kierował rządem Bawarii w latach 1993-2007, sprawując w latach 1999-2007 równolegle funkcję szefa CSU. Obecnie 74-letni polityk jest honorowym przewodniczącym bawarskiej partii. Nadal uważany jest za osobę wpływową w Bawarii. CSU od miesięcy krytykuje politykę rządu i domaga się zmiany kursu.

  ~ka&ma 2 godziny i 48 minut temu
  „Jego zdaniem (Edmund’a Stoiber’a) rząd Merkel ‚postawił inne kraje europejskie przed faktami dokonanymi'”- właściwie to rząd pani Merkel postawił Niemców przed faktem dokonanym. Bo my (jako jeden z owych krajów europejskich) nie zamierzamy brać sobie tej hołoty na głowę. A tym bardziej nie pozwolimy na to, żeby ktoś nam to narzucał. Tak więc skoro szanowna pani Merkel sprosiła gości do swego domu, to teraz niech na siłę nie wciska ich sąsiadom. Podobno to nieładnie.

  ~iks 6 godzin i 33 minut temu
  CIEZKI blad???? Chyba nawet po niemiecku mowi sie duzy badz wielki…. oj, pismaki! A Bawaria super! U nich zawsze bylo trudniej o tzw asymilacje obcokrajowcow, a teraz jak widza te MASY czarnych i sinych to dziw ze tylko tak zareagowali!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemiecki-minister-transportu-zada-zmian-od-Angeli-Merkel-ws-polityki-wobec-uchodzcow-nie-obejdzie-sie-bez-zamykania-granic,wid,18112184,wiadomosc.html

  akt. 19.01.2016, 14:17

  Niemiecki minister transportu żąda zmian od Angeli Merkel ws. polityki wobec uchodźców: nie obejdzie się bez zamykania granic

  • Niemiecki minister transportu zażądał od Angeli Merkel zmiany polityki wobec uchodźców
  • Alexander Dobrindt zaznaczył, że może być potrzebne zamykanie granic
  • Jego zdaniem UE pozostawiła Niemcy „samym sobie”

  – Pilnie radzę: musimy się przygotować na to, że nie obejdzie się bez zamykania granic. Musimy to szybko omówić z innymi państwami na trasie uchodźców – powiedział niemiecki minister transportu Alexander Dobrindt monachijskiemu dziennikowi „Muenchner Merkur” Dobrindt, który jest członkiem bawarskiej CSU, tworzącej wspólny blok z kierowaną przez Merkel CDU.

  Zdaniem ministra w sprawie uchodźców Unia Europejska pozostawiła Niemcy samym sobie. – Kto mówi o koalicji chętnych do przezwyciężenia tego kryzysu, musi także uznać rzeczywistość: w tym temacie od dawna istnieje przeciwko nam pakt niechętnych – powiedział minister.

  Według niego konieczna jest tutaj szybka zmiana sytuacji gdyż „wiadomo, że skutki mogą także wywrzeć wpływ na obraz Niemiec w Europie”. Nawiązując do składanych przez Merkel deklaracji pod adresem uchodźców Dobrindt zaznaczył, że „teraz nie wystarcza już jednak pokazywanie światu przyjaznego oblicza”.

  Ragnar 2 godziny i 2 minuty temu
  „(…)w tym temacie od dawna istnieje przeciwko nam pakt niechętnych – powiedział minister (…)”. A kto ich tu zapraszał??? Z kim to konsultowaliście??? Nie oczekujcie, że będziemy po was sprzątać bałagan!

  ~no i dobrze.. 2 godziny i 7 minut temu
  Niemcy zlekcewazyly opinie innych krajow czlonkowskich UE. Swojej deczyzji nie konsultowala Merkel z innymi, uwazajac pewnie, ze Niemcy sa juz UEBER ! Dostaly Niemcy po lapach.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemcy-odsylaja-do-Austrii-po-kilkuset-migrantow-dziennie,wid,18096319,wiadomosc.html

  akt. 11.01.2016, 21:10

  Niemcy odsyłają do Austrii po kilkuset migrantów dziennie

  • Niemcy odsyłają do Austrii coraz więcej imigrantów
  • Codziennie jest to kilkaset osób
  • Nie potrafimy im wyjaśnić, dlaczego – mówi rzeczniczka austriackiej policji

  Niemcy odmawiają wjazdu coraz większej liczbie migrantów; od początku roku codziennie odsyłanych jest do Austrii kilkaset osób – poinformowała w poniedziałek austriacka policja. Ponad 1,6 tys. osób zawrócono też w styczniu na granicy Austrii i Słowenii.

  Austria jest ostatnim przed Niemcami krajem na tzw. bałkańskim szlaku migracyjnym, którym setki tysięcy migrantów przedostały się już do Europy z krajów Bliskiego Wschodu czy Afganistanu.

  – Wiele osób odsyłanych z granicy niemiecko-austriackiej nie ma ważnych dokumentów lub odmawia ubiegania się o azyl w Niemczech, ponieważ chce się o to starać w innym kraju, np. w Szwecji – przekazała rzeczniczka policji w kraju związkowym Górna Austria.

  – Od Nowego Roku odsyłanych było ok. 200 migrantów dziennie, z tendencją zwyżkową. Wygląda na to, że niemieckie władze postanowiły działać z większą stanowczością – powiedziała rzeczniczka.

  Austriackiej policji „trudno jest wyjaśnić, jeśli migrant zapyta, dlaczego nie może jechać dalej, skoro jeszcze tydzień temu jego znajomy nie miał z tym problemu”. – Nie potrafimy im wyjaśnić, dlaczego niemiecka policja tak postępuje – dodała rzeczniczka.

  Rzeczniczka podkreśliła, że większość odsyłanych osób to nie Syryjczycy, którzy mają dużą szansę na azyl w Niemczech, lecz migranci z krajów takich jak Afganistan, Irak, Iran czy Maroko. Jeśli zawróceni z granicy migranci nie chcą starać się o azyl w Austrii, muszą zapłacić grzywnę za nielegalne przekroczenie granicy, ale po uiszczeniu kary mogą ponownie próbować przedostać się do Niemiec – dodała rzeczniczka.

  Policja w Monachium, w położonej na południu Niemiec Bawarii, potwierdziła, że część migrantów jest zawracana na granicy z Austrią. Według policyjnego rzecznika niemieckie służby odsyłają do 100 migrantów dziennie w zależności od konkretnych przypadków, a przed styczniem 2016 roku liczba odsyłanych osób była dwucyfrowa. Rzecznik nie potwierdził, że niemieckie służby w ostatnim czasie zaczęły zawracać z granicy więcej migrantów.

  Austriacka agencja APA podała tymczasem, za policją w Monachium, że tylko w niedzielę do Austrii odesłanych zostało 260 osób.

  Rzecznik monachijskiej policji podkreślił, że odsyłanie migrantów wynika z konsekwentnego stosowania się niemieckich funkcjonariuszy do obowiązującej w UE konwencji dublińskiej.

  Według tej konwencji dany kraj przyjmuje migranta, jeśli chce on tam złożyć wniosek o azyl. Jeśli jednak chce uzyskać tylko prawo do przejazdu, by o azyl ubiegać się w innym kraju, nie zezwala mu się na tranzyt – pisze agencja dpa. Agencja zauważa, że konwencja dublińska wymaga, by migrant składał wniosek azylowy w pierwszym kraju unijnym, w którym się znajdzie, a to oznacza, że Niemcy mogłyby odsyłać z granicy wszystkich napływających imigrantów. Wyjątkiem jest Grecja, do której przybysze nie są odsyłani ze względu na panujące tam złe warunki.

  Od 4 stycznia wzmocnione kontrole są stosowane na granicy Danii i Szwecji, a Dania zaostrzyła kontrole na własnej granicy z Niemcami.

  Także na granicy Austrii i Słowenii zawracanych jest coraz więcej migrantów, którzy chcą jedynie przejechać przez Austrię, by ubiegać się o azyl w innym kraju. Jak pisze APA, od początku roku na granicy austriackiego kraju związkowego Karyntia ze Słowenią zawrócono 1 652 osoby. Według tamtejszej policji powodem był brak dokumentów lub podanie niewiarygodnych danych.

  ~z 19 godzin i 48 minut temu
  Czego to chamstwo nie rozumie,jeżeli nie mają dokumentów i nie chcą azylu w pierwszym unijnym kraju to poszli won na pustynię.

  ~Pravda 3 godziny i 52 minut temu
  Tego nie rozumie, że Fraulein Merkel ich zaprosiła w gościnę, a teraz ich nie wpuszcza. No jak tak można? Gość w dom, Bóg w dom 😉 Przywitać wódką i słoniną.

  ~sedno 19 godzin i 46 minut temu
  Gdzie się podziała niemiecka solidarność względem uchodźców? Jeszcze niedawno pouczali nas w tej kwestii, krytykowali, strofowali… Wygląda na to, że PIS był i jest parę kroków przed nimi.

  ~olekk 19 godzin i 15 minut temu
  i to ma być „uciekający przed wojną człowiek” który sobie wybiera w którym kraju ma pobierać socjal…. żenada na którą na szczęście coraz mniej ludzi sie nabiera

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Austria-odsyla-tysiace-migrantow,wid,18101498,wiadomosc.html

  akt. 14.01.2016, 03:13

  Austria odsyła tysiące migrantów

  • W ciągu ostatnich 20 dni z austriackiej granicy odesłano ok. 3 tys. migrantów, którzy podali fałszywą narodowość
  • Oceny dokonują tłumacze, którzy sprawdzają akcent migrantów

  Akcent osób, które deklarują, że pochodzą z Syrii, Iraku i innych punktów zapalnych na Bliskim Wschodzie, jest sprawdzany przez tłumaczy. Oceniają oni, czy migranci mówią prawdę. Tych, którzy podali fałszywą informację, odsyła się z powrotem.

  Z kolei w poniedziałek austriacka policja informowała, że z granicy niemieckiej od początku roku codziennie odsyłanych jest do Austrii kilkaset osób. Powodem tego jest brak ważnych dokumentów lub fakt, że osoby te już ubiegają się o azyl w innym kraju Unii Europejskiej.

  Jak informuje Associated Press, obecnie ze Słowenii do Austrii przybywa dziennie ok. 3 tys. migrantów.

  ~byk 10 godzin i 29 minut temu
  jakby odeslali z 300000 to moze wtedy bylby to powod do radosci, a tak tylko kropla w morzu, a muzulmanie dalej bezkarnie terroryzuja Europe!

  Polubienie

 26. Rogerio:19.01.2016 19:49
  Czasem chce mi się coś napisać na temat głupoty, ale w tym przypadku stwierdziłem, że ta głupota jest tak głupia, że odechciało mi się pisać.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/bunt-w-norweskim-osrodku-dla-uchodzcow

  Bunt w norweskim ośrodku dla uchodźców
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Wtorek, 19 stycznia 2016 o godz. 15:03:45

  Około 40 uchodźców uciekło z ośrodka w Norwegii. Dziesiątki pozostałych podjęły strajk głodowy. Wszystko w obawie przed deportowaniem ich do Rosji.

  Imigranci znajdujący się w ośrodku w mieście Vadso przybyli do kraju przez granicę z Rosją. W związku z kryzysem migracyjnym rząd norweski zamierzał deportować ich z powrotem do tego kraju bowiem uznano, że tam byli oni już bezpieczni i to władze Rosji powinny im zapewnić opiekę. Na wieść o tym w ośrodku wybuchł bunt. 40 uchodźców zbiegło a pozostali postawili na strajk głodowy. Nie chcą słyszeć o powrocie do Rosji i domagają się zapewnienia im opieki, miejsca zamieszkania i wyżywienia w Norwegii.

  Zan:19.01.2016 19:39
  Oni po prostu zaprotestowali przeciw reżimowi Putina. To oczywiste.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/szwedzi-ucza-migrantow-strzelectwa-wyborowego

  Szwedzi uczą migrantów strzelectwa wyborowego
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Wtorek, 19 stycznia 2016 o godz. 13:01:32

  Już od dwóch lat Szwedzi uczą imigrantów strzelectwa. Ma im to pomóc w… nauczeniu się języka.

  Od lata 2013 roku elementem programu integracyjnego są treningi biathlonu – dyscypliny sportowej złożonej z jeżdżenia na nartach i strzelectwa. Dyscyplina ta nie tylko pozwala zbudować doskonałą kondycję lecz także uczy precyzyjnego trafiania w cel w warunkach wyczerpania fizycznego. Jest to więc prawdziwy trening dla snajperów.

  Szwedzkie władze tłumaczą, że uprawianie biathlonu może poprawić zdolności językowe imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki a także pomóc w ich integracji. Zajmuje im to także czas wolny.

  Polish Express/KRESY.PL

  TASS/KRESY.PL

  Dajaman:19.01.2016 14:22
  A potem zdziwiony Szwed będzie patrzył jak ci „pokojowi” imigranci urządzają sobie polowanie na wroga kultury.

  UPAdlina:19.01.2016 14:47
  niech ich dobrze uczą! Jeden strzał, jeden martwy Szwed! Szybko i humanitarnie!!………………Co za debilny naród (pomijając nielicznych normalnych)!!

  Polubienie

  • Przy okazji głupoty, to jest dobre. Pamiętam, jak zatrudnili jakiegoś kaznodzieja islamistę… do zwalczania islamistów… a koleś wynosił tajne dane dla tych, których niby miał zwalczać… Mądre po angielsku…


   Andrew Parke, szef MI5. Fot. mi5.gov.uk

   http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/brytyjski-kontrwywiad-dobrym-pracodawca-dla-gejow-

   Brytyjski kontrwywiad dobrym pracodawcą dla gejów
   Dodane przez Lipinski
   Opublikowano: Wtorek, 19 stycznia 2016 o godz. 12:12:39

   Brytyjska MI5 została uznana za pracodawcę najbardziej otwartego na przedstawicieli środowisk LGBT.

   Wyniki ankiety organizacji Stonewall, zajmującej się prawami osób homoseksualnych wskazują, że brytyjska Służba Bezpieczeństwa odpowiedzialna m.in. za ochronę kraju przed penetracją obcych służb wywiadowczych czy walkę z terroryzmem znalazła się na czele rankingu. MI5 wyprzedziła niemal 400 innych instytucji i firm. Na drugim miejscu zestawienia znalazła się grupa bankowa Lloyds, a na trzecim – Walijskie Zgromadzenie Narodowe.

   Dyrektor generalny MI5 Andrew Parker stwierdził, że jest to „wielkie wyróżnienie za ciągły postęp, jaki MI5 robi (w dziedzinie równouprawnienia – red.)”. Zaznaczył, że „różnorodność jest siłą MI5”.

   W ankiecie podkreślono, że brytyjski kontrwywiad wyróżnia się pozytywnie zarówno pod względem swojej polityki zatrudnienia, a także praktyki funkcjonowania organizacji.

   Rp.pl / Kresy.pl

   Zan:19.01.2016 13:08
   Wśród gejów dominuje promiskulityzm, więc łatwo rozpracować ich środowiska za pomocą własnego agenta, natomiast zatrudnianie ich jako etatowych pracowników da skutek odwrotny – obce wywiady łatwo przenikną do gay friendly służb.

   Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kursy-snajperskie-dla-imigrantow-w-Szwecji-Falszywa-informacja-sprzed-lat-krazy-w-internecie-i-do-dzis-wplywa-na-zycie-w-malej-szwedzkiej-gminie-Sollefte,wid,18111471,wiadomosc.html

   akt. 19.01.2016, 11:45

   Kursy snajperskie dla imigrantów w Szwecji. Fałszywa informacja sprzed lat krąży w internecie i do dziś wpływa na życie w małej szwedzkiej gminie Sollefteå

   • „Szwecja organizuje kursy snajperskie dla imigrantów”
   • Fałszywa informacja sprzed 2,5 roku ma drugie życie w internecie
   • W 2013 roku klub biathlonowy szukał nowych członków
   • Klub zapraszał młodzież na „dni otwarte”
   • Imigranccy „snajperzy” to w rzeczywistości młodzież z bronią sportową
   • Po aferze klub zaczął otrzymywać groźby i zaprzestał aktywności

   „Szwecja ze środków publicznych opłaca kurs strzelecki dla uchodźców. Jest to część szwedzkiego programu integracyjnego” – doniósł niedawno portal wpolityce.pl, powołując się na „lokalną gazetę” allehanda.se. Podobne doniesienia pojawiły się w wielu polskich i światowych mediach, między innymi na anglojęzycznym portalu newobserveronline.com określającym się jako „wolny i niezależny”, a zajmującym głównie pisaniem o „zagrożeniach dla białej rasy”. Ten ostatni poszedł o krok dalej i napisał, że chodzi o kurs snajperski opłacany z publicznej kasy. Zdaniem portalu, młodzi uchodźcy z Syrii, Afganistanu, Afryki i Ameryki Południowej uczą się w Szwecji strzelać ze snajperki w ramach programu integracji z miejscową ludnością. Portal wyraził troskę o przyszłość całego kontynentu, skoro nauczania nie zaprzestano mimo faktu, iż „w Europie doszło do zamachów terrorystycznych zorganizowanych przez uchodźców”.

   „To brzmi jak dziwaczny żart, ale niestety nim nie jest” – napisał niewymieniony z nazwiska autor artykułu.

   W rzeczywistości to nie żart, a manipulacja, która powstała w Szwecji i do dziś wpływa na życie mieszkańców małego, spokojnego miasteczka.

   Snajperka czy karabinek?

   Na zdjęciach prezentowanych przez media widać obchodzących się z bronią nastoletnich uczestników rzekomego kursu. Nie trzeba dużej wiedzy na temat strzelectwa, wystarczy choćby ta wyniesiona z gier komputerowych, by zorientować się, że broń, jaką trzymają młodzi ludzie, w niczym nie przypomina snajperskiej.

   Skontaktowaliśmy się ze szwedzką gminą Sollefteå , która rzekomo integruje uchodźców w tak nietypowy sposób.

   – Artykuł, na którym bazują obecnie światowe media, to fałszywka wymyślona przez szwedzkich zwolenników skrajnej prawicy – zapewnia rzecznik urzędu gminy Majed Safaee. – Rzeczywistość jest inna. W 2013 roku lokalny klub biathlonowy chciał znaleźć nowych członków, dlatego zaprosił na spotkanie młodzież.

   Sport to więcej niż zdrowie

   Sollefteå jest prowincjonalnym miasteczkiem, mającym około 10 tysięcy mieszkańców, cała gmina liczy dwa razy tyle. Oferuje dobre warunki do uprawiania sportów zimowych – jest tu skocznia narciarska, trasy do narciarstwa biegowego i slalomu oraz miejsce do uprawiania curlingu. Gmina szczyci się licznymi organizacjami sportowymi, jakie działają na jej terenie: klubem hokejowym, piłkarskim oraz towarzystwem turystycznym zapraszającym na piesze wycieczki. Sport i turystyka to dwa mocne filary tego miejsca. Mówiąc wprost, w położonym z dala od dużych centrów biznesu miasteczku, trudno o inny wybór, trzeba postawić na sport.

   Przedstawiciel gminy Sollefteå wyjaśnia, iż artykuł o rzekomym kursie strzelectwa dla imigrantów sponsorowanym przez państwo i służącym integracji, powstał na potrzeby skrajnie prawicowego szwedzkiego portalu Exponerat. Po jego publikacji w czerwcu 2013 roku inne szwedzkie portale powtórzyły wieść o „muzułmanach szkolonych na snajperów”. Klub biathlonowy w Sollefteå zaczął otrzymywać pogróżki i w związku z tym zaprzestał aktywności. Już nigdy więcej nie zorganizował „drzwi otwartych” dla młodzieży pochodzącej z rodzin imigranckich.

   Drugie życie dziennikarskiej kaczki

   W dwa i pół roku po publikacji materiału na szwedzkim portalu temat nagle zyskał drugie życie. W mediach społecznościowych pojawia się wszędzie tam, gdzie mowa o „muzułmańskich zagrożeniach”, by stać się argumentem w tezie o niemożności integracji uchodźców. I ponownie jak poprzednio, mało kto zauważa, że teza artykułu jest zbyt naciągana, a na zdjęciach widać pneumatyczne karabinki, jakich używa się w klubach sportowych, a nie karabiny snajperskie.

   – Z jakiegoś powodu teraz sprawa wróciła – mówi Wirtualnej Polsce Safaee. – Znajduję nowe linki z tagami w rodzaju „muslim threat” (muzułmańskie zagrożenie – ang.) na portalach społecznościowych.

   Strzelanie nie jest częścią programu integracyjnego w szwedzkiej gminie Sollefteå. Jest nim za to nauka języka szwedzkiego. Gmina postawiła przed sobą ambitne zadanie, by każdy przyjezdny nauczył się języka, dlatego oferuje darmowe kursy w wymiarze 15 godzin tygodniowo oraz pomoce naukowe. Tylko komu chce się tego poszukać w internecie?

   ~waq 1 godzinę i 8 minut temu
   To nie do końca było by nie szkodliwe, faktycznie karabin sportowy różni się od snajperskiego ale sam fakt trenowania strzelania do celu jest wystarczającym ostrzeżeniem. Wydaje mi się iż większość przybyłych z Afryki i bliskiego wschodu miało do czynienia z AK47 i pewnie nie jeden potrafi taki karabin obsługiwać, a ta szwedzka „integracja” pozwoliła by im na trenowanie samej czynności strzelania co na zdrowy rozsądek nie jest w interesie Europejczyków

   ~Ssssss 19 godzin i 38 minut temu
   Szwedów po.j.e.b.a.ł.o doszczętnie.

   ~Jamci 22 godzin i 43 minut temu
   rozumiem, że umiejętności strzelania z karabinka sportowego nie mają nic wspólnego ze strzelaniem ze zwykłej broni?? A w biathlonie bynajmniej nie chodzi o celne strzelanie…

   ~33 19 godzin i 37 minut temu
   „Zapewnia rzecznik urzędu gminy Majed Safaee”. Po nazwisku widzę, że mamy do czynienia z obiektywnym nordykiem.

   ~Reason 16 godzin i 43 minut temu
   „Snajperka czy karabinek? ” w gruncie rzeczy różnica niewielka – poza wyglądem to jeszcze tylko kaliber i energia pocisku (w dużym skrócie) to potrafi strzelać z karabinka sportowego ze „snajperką” również sobie bez problemu poradzi. A tak BTW – po ostatnich akcjach różnych „pożytecznych idiotów” ta wiadomość nie wydaje się wcale aż tak nieprawdopodobna…

   ~adre 16 godzin i 39 minut temu
   Tak tak, a murzyni są [przecież jak wiadomo specjalistami w sportach zimowych. Szukano więc wśród nich i tych co przyjechali z pustyń. I najwazniejsze było strzelanie…bo narty to w dalszej kolejności co nie? Kolejna ściema popitpoprawnych mediów które kłamią jak najęte żeby tylko nie powiedziec złego słowa na „uchodźców”.

   ~adam1970 16 godzin i 42 minut temu
   a widzial ktos murzyna albo araba na nartach? jeszcze nie slyszalem o druzynie biathlonowej z somalii czy omanu. kolejne klamstwo szwedow

   ~seen 16 godzin i 48 minut temu
   Szkoda tylko, że mało kto pisze o tym, iż Szwedzi zamykają drzwi dla imigrantów. Lewicowe rządy niektórych państw zaczynają się budzić ze swojego ideologicznego snu. nie trzeba skrajnej prawicy by chronić kraj i obywateli. Trzeba odrobinę zdrowego rozsądku po prostu. Uważam, że KAŻDY – zarówno gej, hetero, chrześcijanin, ateista czy buddysta może żyć obok siebie i nie ma konieczności urywania sobie głów. Niestety z muzułmanami to inna bajka. Są dużo bardziej agresywni i zaborczy. W UE są imigranci socjalni. Prawdziwi uchodźcy są wokół Syrii i czekają na koniec wojny by wrócić do swoich domu.

   ~Magnus ze Sztokholmu 11 godzin i 30 minut temu
   Jezeli w raporcie pisze „4 agresywnych Arabow zachowuje sie skandalicznie a samochod BMW rocznik 2013, z ktorego wysiedli mial numery Volkswagena z 1996 (sprawdzilem na kompie ..30sek) to policja zwraca mi uwage ze moj raport jest „troche rasistowski”(obecnie nalezy unikac wyrazu Arab lub Murzyn bo to….. itd) ..zapominajac ze ci przestepcy mieli falszywe numery.Raport lezy w porcie i moge Wam pokazac jak przyjedziecie. To nie ta Szwecja o ktorej pisza banialuki.Czytajcie teorie spiskowe…polecam ..kto to robi??Ciekawe

   Polubienie

 27. dkdjd 91.216.5.* 2016-01-20 10:55
  obok był artykuł tez z DAVOS ze robotyzacja zlikwiduje w Europie 7 mln miejsc pracy wkrótce.
  wiec to takie straszenie z obu stron… imigracja niewyksztaloconego motłochu szukającego tylko socjalu niczego nie zmieni – wręcz przeciwnie. jeśli się nie zaczniemy bronic SIŁĄ (!!!) przed tym to nas niedługo zniszcza i spokojna europa jaka znamy zniknie…..

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rynek-pracy-w-europie-ekspert-zabraknie,243,0,2001139.html

  – Już 2020 roku Europa zmierzy z bezprecedensowym niedoborem wykwalifikowanych cyfrowo pracowników. Jednym z niewielu sposobów zapełnienia tej luki, jest zachęcenie ludzi do większej imigracji – mówił Alain Dehaze, prezes Addecco w rozmowie z „Business Insider”, przed rozpoczynającym się jutro w szwajcarskim Davos 46. Światowym Forum Ekonomicznym (WEF).
  Dehaze jest szefem Grupy Addeco, szwajcarskiej firmy zajmującej się doradztwem personalnym w ponad 60 krajach na całym świecie. Jego firma wraz z prywatną szkołą zarządzania i biznesu w Singapurze przygotowuje coroczny raport „Globalnego Indeksu Konkurencyjności Talentów” w ramach Światowego Forum Ekonomicznego.

  W rozmowie z „Business Insider”, Alain Dehaze zwraca uwagę na bardzo szybko zmieniający się rynek pracy.

  – Rośnie zapotrzebowanie na doświadczonych technologicznie i cyfrowo pracowników z dziedziny technologii, inżynierii, matematyki i informatyki. Poszukiwane są osoby kreatywne, o wysokich zdolnościach adaptacyjnych – mówi Dehaze, dodając, że dzisiejsza zglobalizowana gospodarka stoi w obliczu ciągłych i nieprzewidywalnych zmian. – Dla wielu organizacji konieczna jest elastyczność, zachowanie konkurencyjności czy dostosowanie się do zmieniających się warunków biznesowych.

  Rosnące bezrobocie

  Jak szacuje szef Addeco, na świecie żyje ponad 200 milionów bezrobotnych osób, z czego około 33 mln poszukuje pracy w Europie i Stanach Zjednoczonych. Niedopasowanie wykwalifikowanych pracowników jest wyzwaniem dla państw i firm bo prowadzi do utraty innowacyjności i hamuje wzrost.

  – Badania pokazują, że do 2020 roku, 900 tys. miejsc pracy w Unii Europejskiej może zostać zlikwidowanych ze względu na postępująca robotyzację i cyfryzację – tłumaczy Dehaze. – Już dziś w Azji brakuje około 200 milionów inżynierów. W celu rozwiązania problemu bezrobocia rządy muszą inwestować w szkolenia dla pracowników, tworząc zawodowe centra wiedzy – dodaje.

  Według eksperta firmy muszą inwestować w nowe technologie, ale również w szkolenia cyfrowe w celu podnoszenia umiejętności wśród swoich pracowników.

  – Przewiduje się, że do 2030 roku osoby powyżej 65 roku będą najszybciej rosnącą grupą ludności. Ludzie będą żyć coraz dłużej, mając mniej dzieci, przez co prawdopodobnie będziemy pracować do 75 lat lub więcej – uważa.

  Kryzys imigracyjny

  W raporcie „The Global Risks Report 2016” przygotowanym przed Światowym Forum Ekonomicznym, kryzys migracyjny wskazany jest jako jeden z głównych problemów w 2016 roku.

  – Każdy kraj jest w innej sytuacji. Musimy być bardzo ostrożni w podejmowaniu wyroków w tej sprawie – otwierania granic i polityki emigracyjnej, gdyż przemawiają za tym elementy polityczne i emocjonalne – tłumaczy, dodając, że rządy krajów powinny opierać swoje polityki imigracyjne na obiektywnej ocenie składowych, takich jak demografia, tendencja starzenia się, liczba urodzeń czy potrzeby biznesowe.

  – Kraje takie jak Szwajcaria, Singapur, Luksemburg, Wielka Brytania czy USA słyną z otwartej gospodarki dla wykwalifikowanych imigrantów. Ważne jest, by pozyskiwać najlepszych pracowników z zagranicy – uważa Alain Dehaze.

  Zapytany, czy istnieje kraj lub region, który może być dla innych wzorem w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników, powołuje się na ranking „Global Competitiveness Index Talent” opracowany m.in. przez Addeco.

  Obejmuje on państwa wyróżniające się najlepszymi praktykami przyciągania i rozwijania talentów. Ranking określa zdolności poszczególnych państw do zapewnienia długookresowego wzrostu gospodarczego. W tegorocznej edycji w czołówce znalazły się m.in. Szwajcaria (1. miejsce), Singapur (2. miejsce), USA (4. miejsce) czy Wielka Brytania (7. Miejsce). Dalsze miejsca zajęły Holandia (12. miejsce) i Australia (13. miejsce). Co wyróżnia wymienione kraje? Według Dehaze’a, wybitne systemy edukacyjne i wysokie inwestycje w technologie, które napędzają innowacyjne rozwiązania i rozwijają globalną wiedzę.

  Top 10 „Globalnego Indeksu Konkurencyjności Talentów” 2015-2016
  Źródło: Adecco
  Miejsce 1. Szwajcaria
  Miejsce 2. Singapur
  Miejsce 3. Luksemburg
  Miejsce 4. Stany Zjednoczone
  Miejsce 5. Dania
  Miejsce 6. Szwecja
  Miejsce 7. Wielka Brytania
  Miejsce 8. Norwegia
  Miejsce 9. Kanada
  Miejsce 10. Finlandia

  W tym roku głównym tematem Światowego Forum Ekonomicznego jest „Czwarta Rewolucja Przemysłowa”, czyli połączenie technologii z dziedziny fizyki, digitalu i biologii.
  Według ekspertów rozpoczynającego się jutro w Davos Forum, najważniejsze zagrożenia dla świata to obecnie przymusowe migracje, ekstremalne zjawiska pogodowe i niezdolność do dostosowania się do zmian klimatycznych.

  Majamaja maja 88.156.7.* 2016-01-20 12:15
  Bo uczyć się trzeba, a nie kończyć zawodówki, czy inne szkółki bez szans na dobrze płatne specjalizacje. Specjalistą może być także absolwent technikum, ale dobrze przygotowany przez specjalistów na dobrze wyposażonych „warsztatach”. Ale wiadomo, on nigdy nie doścignie zarobków dobrze wykształconego specjalisty po studiach technicznych, IT itp. Jednak tacy specjaliści wykształceni w nowoczesnych szkołach zawodowych , które istnieją w Polsce też ma szanse na dobre zarobki w Polsce(o zagranicy nie wspomnę), bo zna najnowsze technologie pracy. A tzw ” złota rączka” to zna mało i mało zarabia. Dziś już w Polsce są takie szkoły, technika dobrze wyposażone. Studia są porządne, ścisłe przedmioty- matematyka, fizyka, do tego odpowiednie praktyki. A w Polsce jest mnóstwo nieuków, którzy chcą zarabiać, a nowoczesnych technik, obliczeń nie znają. To co ten krzyk? Douczyć się! Każdy może: zaocznie, kursy kwaliikacyjne są. Tylko nie chce sie, co?

  etc. 194.165.48.* 2016-01-20 12:44
  A może nie ma się pieniążków na takie cudowne szkoły? Dobrze zarabiający rodzice oczywiście zadbają o swoje dzieci by mogły być konkurencyjne na rynku pracy, ale co z pozostałymi? Co z ludźmi, którzy stracili swoją pracę i nie stać ich na przekwalifikowanie, a nie mają rodziców płacących za studia (ich czas już minął), za to mają rodziny do wyżywienia? Masz dla nich realną propozycję, czy tylko będziesz ich wyzywał od nieuków i obiboków?

  Edek21156 31.179.210.* 2016-01-20 11:53
  Jak będziemy utrzymywać tylu ludzi na zasiłkach, tylu urzędników, by te zasiłki naliczać i wypłacać oraz jeszcze przyjmować ludzi innych narodowości na zasiłki, to będziemy pracowali do śmierci, bo wszystko będzie przejadane na bieżąco i nic się nie odłoży na emerytury…

  saperek25 193.19.167.* 2016-01-20 11:18
  I znów bredzenie technokraty.

  Onto on i on 88.156.7.* 2016-01-20 11:02
  To co mamy bronić starych , niepotrzebnych miejsc pracy? Co zrobimy z kupą niewykształconych roboli z mlotkiem, przy tokarce, gdy cały świat przejdzie na roboty. To nieuniknione. Robole do nauki, a nie narzekać!

  Nicka657rtyvg 88.156.7.* 2016-01-20 10:34
  Postęp technologiczny. Wchodza maszyny, które zastępują zwykłych robotników. Do obsługi takiej maszyny potrzebny jest jeden WYSOKO kwalifiikowany, po studiach elektronicznych( czyli wysoka znajomosć matematyki i fizyki) pracownik. Reszta głąbów bez wykształcenia jest niepotrzebna. O tym pisano, otakim zapotrzebowaniu na pracowników już 20 lat temu.

  rafi0000001 213.238.124.* 2016-01-20 11:05
  Reszta głąbów bez wykształcenia jest niepotrzebna. Tylko kto będzie kupował te produkowane przez maszyny towary? Maszyny będą je kupowały?

  etc. 194.165.48.* 2016-01-20 12:40
  No właśnie, co mamy zrobić z tymi, jak to piszesz, „robolami”? Masz dla nich jakieś zajęcie jak już w „nieunikniony sposób” zlikwidowane zostaną ich miejsca pracy? A może zaoferujesz im takie szkolenia, za które nie tylko nie będą musieli płacić, ale wręcz otrzymają wynagrodzenie za czas spędzony na przekwalifikowaniu, aby mogli jakoś wyżywić swoje rodziny skoro stali się niepotrzebni? Jak mają nie narzekać, skoro system nie oferuje im żadnej realnej alternatywy?

  Koala122 95.49.211.* 2016-01-20 11:09
  Spróbuj znaleźć wykwalifikowanego tokarza, frezera lub szlifierza. Nie takiego młotkowego. Sami emeryci zostali.

  Polubienie

 28. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/koniec-unii-juz-w-marcu-

  „Koniec Unii” już w marcu ?
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Środa, 20 stycznia 2016 o godz. 10:10:36

  Unijnym urzędnikom spędzają sen z powiek prognozy pewnych polityków wedle, których strefa Schengen przestanie funkcjonować już w marcu. Według unijnych biurokratów oznaczałoby to koniec Unii.

  Jean-Claude Juncker alarmuje, że gospodarcze osiągnięcia Unii stoją pod znakiem zapytania wedle prognoz o zlikwidowaniu już w marcu strefy Schengen. Jego zdaniem zagrożeniem dla tego projektu jest reakcja na unijną politykę imigracyjną oraz inne problemy, która objawia się wzrostem nacjonalistycznych tendencji w krajach członkowskich.

  Jego zdanie podziela Kanclerz Niemiec Angela Merkel, która jest atakowana przez partyjnych kolegów sugerującym jej zamknięcie granic, tak jak uczynili to Duńczycy i Austriacy. Merkel broni tej polityki argumentując, że odejście od niej może poskutkować problemami gospodarczymi i definitywnym zakończeniem unijnego projektu.

  „Jeśli zbudujemy ogrodzenia, to będzie to koniec Europy ” – oznajmiła kanclerz Niemiec.

  pch24.pl/ kresy.pl

  UPAdlina:20.01.2016 17:18
  ale my czekamy z utęsknieniem na koniec tej pier….nej IV Rzeszy!! W końcu może sami moglibyśmy zadecydować, czy chcemy imigrantów, czy nie!!!!!
  Lubię to! Zgłoś nadużycie Odpowiedz

  Polubienie

  • ~towarzysz 3 godziny i 46 minut temu
   Niech nas nie szantażują nie to nie wolę żyć bez szengen niż pod butem araba któremu wolno wszystka a mi nic, a rozwiązanie jest proste nie przyjmować odsyłać to zmusi turcję i resztę cwaniaków do rozwiązania problemu is a nie kiwania nas. I sprawa będzie załatwiona

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ostatnia-szansa-na-uratowanie-strefy-Schengen-Financial-Times-ostrzega-Europe,wid,18116500,wiadomosc.html

   akt. 21.01.2016, 08:58

   Ostatnia szansa na uratowanie strefy Schengen. „Financial Times” ostrzega Europę

   • „FT”: istnienie strefy Schengen stoi pod znakiem zapytania
   • UE zagrożona przez trwający kryzys migracyjny – uważa dziennik
   • „Politycy muszą zademonstrować jedność i wolę polityczną”
   • UE musi działać na wielu frontach jednocześnie: w Syrii, Turcji, Jordanii i Libanie

   Jeśli przywódcy UE chcą uratować strefę Schengen, zagrożoną przez trwający kryzys migracyjny, muszą zademonstrować jedność i wolę polityczną, których dotychczas brakowało – ocenia „Financial Times” w komentarzu redakcyjnym.

   Schengen, pozwalające na swobodne przemieszczanie się między krajami członkowskimi, „od dawna było najbardziej widocznym pokazem europejskiej jedności, sprzyjając zacieśnianiu więzi gospodarczych między 22 członkami tego bloku i służąc jako mocny bodziec dla turystyki” – przypomina brytyjski dziennik. „Jednak wygląda na to, że mimo swej symbolicznej i gospodarczej wagi Schengen znalazło się w agonii z powodu utrzymującego się napływu migrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej” – dodaje.

   Obecne problemy w strefie Schengen wynikają z faktu, że „jest ona niekompletna jako system”. Choć należące do niej państwa zlikwidowały kontrole na własnych granicach, zabrakło wspólnego, skutecznego mechanizmu regulującego ochronę jej granic zewnętrznych. Nie miało to większego znaczenia, dopóki napływ migrantów był niewielki, ale urosło do rangi ogromnego problemu wraz z „upadkiem (…) dyktatur w Syrii i Libii” – podkreśla „FT”.

   Zaproponowane przez Komisję Europejską rozwiązania – wzmocnienie unijnej agencji ochrony granic Schengen i zmiana unijnych procedur azylowych – gazeta ocenia jako słuszne: „Jest nierozsądne, żeby Włochy i Grecja miały być prawnie zobowiązane do przyjęcia na siebie obciążenia związanego z przyjęciem setek tysięcy uchodźców tylko z racji geograficznego położenia”.

   „Propozycje KE w sprawie uchodźców napotykają opór niektórych rządów”

   Dziennik podkreśla jednak, że dotychczas propozycje KE w sprawie uchodźców napotykają opór niektórych rządów, i ocenia, że „ten impas może się utrzymać”, a jeśli tak się stanie – „kraje stanowiące trzon UE mogą być zmuszone do utworzenia własnej, okrojonej strefy Schengen z wykluczeniem tych, którzy nie chcą stosować się do wspólnej polityki azylowej”.

   Jeśli UE chce zapanować nad kryzysem migracyjnym, musi działać na wielu frontach jednocześnie – dążyć do rozejmu w Syrii, skierować znacznie większe środki na wsparcie Turcji, Jordanii i Libanu, które przyjęły najwięcej uchodźców i walczą o przetrwanie oraz zwiększyć swe możliwości w zakresie udzielania uchodźcom schronienia i pomagania im w zintegrowaniu się ze społeczeństwem.

   „Jeśli strefa Schengen ma przetrwać, należące do niej państwa muszą pogodzić się z faktem, że oznacza to przyjęcie korzyści wynikających ze wspólnej granicy (zewnętrznej) wraz z całym dobrodziejstwem inwentarza”. Jeśli ceną za uczynienie z Schengen działającego systemu jest zmniejszenie jej, to niestety może to być konieczne” – konkluduje „Financial Times”.
   Zobacz też: Tusk o uchodźcach: do marca musimy opanować sytuację, grozi nam rozpad strefy Schengen

   ~Wojtek 2 godziny i 58 minut temu
   Problemem UE sa debilni politycy na uslugach zydowskiej finansjery. To nik inny jak MERKEL wywolala obecna sytuacje swoimi decyzjami… kto dal jej takie prawo. Teraz juz nie mowi sie o przyczynie i zrodle kryzysu tylko o skuykach i wmawia sIe ludziom, ze tak musi byc. UE TO ZGNILA STRUKTURA I MUSI SIE ROZPASC

   ~jerko 54 minut temu
   A co na to KOD i Petru ??? Czy to co robi Merkelowa jest demokratyczne i konstytucyjne ???

   Polubienie

 29. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/szef-msw-niemiec-kontrole-na-granicach-utrzymane-bezterminowo

  Szef MSW Niemiec: Kontrole na granicach utrzymane bezterminowo
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Czwartek, 21 stycznia 2016 o godz. 10:10:21

  Niemiecki minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere poinformował, że zaostrzone kontrole na granicach wprowadzone we wrześniu będą kontynuowane bezterminowo.

  Jak wyjaśnił szef MSW, kontrole będą utrzymane ze względu na coraz większy napływ imigrantów. De Maiziere przyznaje, że nie da się przewidzieć kiedy napływ się skończy dlatego też przedłuża się kontrole bezterminowo. Uspokaja on jednak, że prawie każdy uchodźca przekraczający granice jest rejestrowany i sprawdzana jest jego tożsamość.

  W styczniu, pomimo zimy, niemal 2 tysiące osób dziennie napływało do Niemiec.

  RMF24.PL/KRESY.PL

  malkontent:21.01.2016 14:27
  Wszyscy zadają sobie pytanie dlaczego Merkel karze swoich obywateli sprowadzając do Niemiec ten muslimski najazd Hunów ??? nikt nie zna odpowiedzi :-(((((

  Leszek1:21.01.2016 16:35
  Poniewaz Izrael pragnie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Chce oczyscic swoja okolice z potencjalnych wrogow i jednoczesnie zniszczyc Europe, ktora jest bastionem obcej im kultury lacinskiej.

  Polubienie

 30. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/premier-szwecji-ludzie-boja-sie-migrantow-bo-sa-konkurencyjni

  Premier Szwecji: Ludzie boją się migrantów bo są konkurencyjni
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Niedziela, 24 stycznia 2016 o godz. 08:08:05

  Według premiera Szwecji głównym powodem nienawiści jest niestabilny rynek pracy i wysoka konkurencyjność.

  W Szwecji coraz więcej ludzi chce głosować na anty-imigrancką partię Szwedzcy Demokraci (Sverigedemokraterna). Jest to już nawet 25% ludności kraju jak wynika z badań Centrum Yugov. Wcześniej poparcie dla nich wahało się w okolicach 5,7%. W ostatnich wyborach w 2014 roku zyskali zaś 12,9% poparcia.

  Odpowiedź na pytanie skąd taki wysoki wzrost w ostatnim czasie, znalazł premier Szwecji Stefan Löfven. Jego zdaniem wszystko wynika z niestabilności rynku pracy a także wysokiej konkurencyjności migrantów, którzy są w stanie pracować wydajniej za mniejsze pieniądze.

  Problem tkwi w strachu o jutro, który nie daje spokoju obywatelom. Przy bardzo niestabilnym rynku siły roboczej ludzie zadają sobie pytania: Będę miał pracę? A jeżeli nie to co ze mną będzie- powiedział premier w wywiadzie dla Euronews.

  Dodał jednak, że nie ma nic złego w przyjeżdżających do Szwecji migrantach bowiem kraj ten potrzebuje siły roboczej i bez nich zetknął by się z problemami demograficznymi. Wielu z migrantów ma być zdaniem premiera wysokiej klasy specjalistami w różnych dziedzinach. Dla uchodźców organizuje się kursy przystosowania kulturowego.

  Nie można twierdzić, że migranci, wyznawcy innych religii i tradycji, a czasami w ogóle nie religijni ludzie automatycznie mają inne podejście do kultury. Według mnie to niebezpieczny trend- zakończył premier.

  Tylko w 2015 roku do liczącej 9,8 miliona ludzi Szwecji przybyło 163 tysiące uchodźców. Znaczna cześć ludności ma już obce korzenie. Mówi się nawet o 3 milionach ludzi z nie-szwedzkim pochodzeniem, żyjących w tym kraju.

  TASS/KRESY.PL

  Wiesiek71:24.01.2016 09:09
  Kolejny pojeb ze zrytym mózgiem. Skąd oni biorą takie teorie w swoich głowach??

  franciszekk:24.01.2016 09:13
  Jak przegra najbliższe wybory z kretesem (zostanie jego ryj odsunięty od świńskiego koryta) jak tzw. PO w nadwiślańskim Landzie PO+Land, czy też będzie organizował tzw. KOD???….

  cherrish:24.01.2016 09:14
  Wysokiej klasy specjaliści, lekarze, głównie ginekolodzy, widać było w Kolonii.

  gniezno:24.01.2016 10:09
  nie konkurencja tylko wrzód na dupie

  jazmig:24.01.2016 10:31
  Wysokiej klasy specjaliści nie jadą do Szwecji, ani do Europy, bo po drodze mają bogate kraje muzułmańskie, gdzie zarobią kilka razy więcej, niż w Europie i nie muszą się uczyć języka.

  jaro7:24.01.2016 12:32
  Ten pajac to wyjątkowy idiota,o wyglądzie ofermy.O pracę to powinien się bać on,bo jak z niego taki spawacz(takie ma wykształcenie) jak polityk ,to pracy nie znajdzie.

  Zan:24.01.2016 12:40
  Kultura pracy arabskich i murzyńskich specjalistów są legendarne. Praktycznie żaden biały śmieć z Volvo nie zagrzeje miejsca.

  malkontent:24.01.2016 16:32
  To kretyn wybitny, ale oni tam w Szwecji tak mają, nawet mnie nie zaskoczyli tym, że imigranci bedą miec szkolenie snajperskie na strzelnicy , żeby rozładować ich stres w nowym kraju i jednoczesnie by poczuli sie jak u siebie :-((((( jakis czas temu feministki zabroniły Szwedom sikać na stojąco !!!! może to od tego im tak bije ??? :-(((((

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemki-rozdawaly-kwiaty-uchodzcom-by-zaprotestowac-przeciwko-ksenofobii

  Niemki rozdawały kwiaty uchodźcom by zaprotestować przeciwko ksenofobii
  Dodane przez Lipinski
  Opublikowano: Niedziela, 24 stycznia 2016 o godz. 10:10:15

  W wielu niemieckich miastach aktywistki organizacji „Avaaz” rozdają kwiaty imigrantom. Chcą w ten sposób walczyć z falą gwałtów.

  W miastach, w których doszło do gwałtów dokonywanych przez uchodźców kobiety z organizacji Avaaz przeprowadziły happeningi. Polegały one na rozdawaniu uchodźcom kwiatów co miało przekonać ich o tym, że Niemki nie są do nich nieprzyjaźnie nastawione a także wzbudzić w nich pozytywne emocje.

  Niemki zadeklarowały także, że akcja miała służyć ksenofobii i negatywnym stereotypom krążącym w przestrzeni publicznej. Chciały pokazać, że nie każdy uchodźca to gwałciciel.

  Berliner Morgenpost/KRESY.PL

  jaro7:24.01.2016 18:39
  Ta Niemka z fotografii nie musi się niczego obawiać.jej ‚uroda”jest wystarczającą barierą.A już poważnie ,to głupota i barani pęd lewaków do zagłady jest dla normalnych ludzi niewytłumaczalny.

  Zan:24.01.2016 12:47
  Dla „uchodźców” jasny sygnał: one to lubią.

  Rogerio:24.01.2016 13:12
  10/10. Działania „uchodźców” świadczą o tym, że mają oni przeważnie dwucyfrowe IQ i, jako tacy, przekaz o kwiatach zrozumieją na najbardziej prymitywnym poziomie: jeśli za gwałt dostaje kwiatek, a nie wpier… – znaczy, podoba się.

  mopveljerzyjj:24.01.2016 15:58
  PAN BÓG JAK CHCE KOGOŚ UKARAĆ TO MU ROZUM ODBIERA…

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/uchodzcy-w-niemczech-musza-oddawac-majatek/tdjtsd

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/kierowca-ciezarowki-w-calais-raniony-nozem-przez-uchodzcow

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/uchodzcy-wtargneli-na-prom-w-calais

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/pentagon-turcja-za-malo-aktywna-w-walce-z-isis

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/dunscy-zolnierze-szkola-sie-na-wypadek-konfliktu-z-tzw-uchodzcami

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-musza-zdelegalizowac-alkohol-zeby-zapobiec-atakom-na-tle-seksualnym-twierdzi-muzulmanska-grupa

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/niemiecka-policja-ostrzega-nie-wytrzymamy-dluzej-niz-3-tygodnie

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/belgijska-armia-pozostanie-na-ulicach

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-srodkowa?zobacz/pierwsi-imigranci-z-iraku-dotarli-na-litwe-

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/premier-turcji-chwali-merkel-za-polityke-imigracyjna

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemcy-proces-starzenia-sie-spoleczenstwa-mozna-zahamowac-tylko-przez-naplyw-wiekszej-ilosci-imigrantow

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-srodkowa?zobacz/burowie-chca-uciekac-z-afryki-badaja-mozliwosc-przeniesienia-sie-na-wegry

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/manifestacje-przeciwko-imigrantom-przejda-w-calej-europie

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/francja-rodziny-terrorystow-pozywaja-francuska-policje-o-morderstwo

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/norwegia-wstrzymuje-deportacje-tzw-uchodzcow-do-rosji

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/szef-niemieckiego-msw-codziennie-zawracamy-do-200-imigrantow-z-granicy

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/imigranci-po-protescie-w-calais-usilowali-przedostac-sie-do-anglii

  Polubienie

 31. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Premier-Slowacji-polityka-UE-wobec-uchodzcow-to-rytualne-samobojstwo,wid,18126185,wiadomosc.html

  akt. 26.01.2016, 13:20

  Premier Słowacji: polityka UE wobec uchodźców to „rytualne samobójstwo”

  • Premier Słowacji w wywiadzie dla czeskiej gazety „Pravo” oświadczył, że UE „popełnia rytualne samobójstwo” swą obecną polityką wobec uchodźców
  • Robert Fico skrytykował współpracę między UE a Turcją
  • Szef słowackiego rządu opowiada się za wspólną unijną strażą graniczną i przybrzeżną
  • Za „totalne fiasko” Fico uznał kwotowy podział uchodźców w UE

  Premier Słowacji Robert Fico powiedział czeskiej gazecie „Pravo” (wydanie wtorkowe), że Unia Europejska „popełnia rytualne samobójstwo” swą obecną polityką wobec uchodźców.

  Fico skrytykował dotychczasową współpracę między UE a Turcją, uznając, że nie funkcjonuje ona tak, jak powinna.

  – Jeśli sądzimy, że to najlepszy środek przeciwko niebezpieczeństwu dalszych milionów migrantów, którzy według ONZ mają przybyć do Europy, to wszyscy się bardzo mylimy – powiedział.

  Szef słowackiego rządu opowiada się za wspólną unijną strażą graniczną i przybrzeżną. – Obawiam się jednak, że jeśli jedność europejska w tej sprawie powstanie dopiero pod koniec 2016 lub w 2017 roku, to Europa naprawdę sfinalizuje swoje samobójstwo – przyznał.

  Za „totalne fiasko” Fico uznał kwotowy podział uchodźców w UE. Jego zdaniem najpierw trzeba powstrzymać falę uchodźców. – Zajmujemy się kwotami, które okazały się bezsensowne i niezdolne do funkcjonowania. Tymczasem codziennie napływają kolejne tysiące migrantów – powiedział.

  Niedawne zaostrzenie przez Austrię polityki wobec migrantów Fico przyjął z satysfakcją. – Najpierw szeroko otwarte ramiona i serca, a potem, pod presją rzeczywistości – otrzeźwienie – oświadczył premier.

  ~tn 23 godzin i 30 minut temu
  Francja – Tolerancja nie zdała egzaminu jak i cała reszta Europy Zachodniej.

  ~Sobiepan 22 godzin i 43 minut temu
  UE ginie. Państwa Środkowoeuropejskie powinny z niej jak najszybciej wystąpić i stworzyć osobną unię opartą, nie na ideologii, ale na wspólnych interesach. To my jesteśmy sercem Europy.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Milosz-Zeman-1500-osob-w-europejskiej-strazy-granicznej-To-smieszne,wid,18122962,wiadomosc.html?ticaid=116603&_ticrsn=5

  ~kika 21 godzin i 33 minut temu
  Brawo Zeman!!!! te trzy ostatnie zdania ,które przekazał imigrantom to kwintesencja tego, co każdy inny naród przyjmujący ich powiniem wypowiedzieć już na początku, nie byliście tu zaproszeni, więc albo przejmujecie nasza kulturę i zwyczaje albo wynocha. Nie dotyczy to Niemiec.Ich „serdecznie witamy” to już inna sprawa. i czegoś tu nie rozumiem, może dlatego,ze my Polacy jesteśmy Słowianami i zawsze mowilo się o naszej gościnności, więc wyniosłam z tej kultury,ze jak się kogoś zaprasza, to trzeba stanąć na wysokości zadania,wczuć się w rolę gospodarza i ugościć jak się umie najlepiej, a nie odsyłać swoich gości do rodziny i znajomych, żeby czynili honory domu a ja tymczasem pozbywam się kłopotu. A co robi pani Merkel i Niemcy? Wlasnie to drugie. Chce,zeby świat mowil o jej gościnności i dobrym sercu ale kłopoty zwala na inne państwa. W odpowiedzi na takie traktowanie, wszystkie państwa powinny jednym murem stanąć za Zemanem, nikt Niemcom nie dal prawa do takiego traktowania,ale wydaje im się ,ze mogą na wszystko sobie pozwolić z racji tego, ze są krajem bogatym a ich gospodarka stoi wyżej niż inne w Europie.

  ~cynik2 23 godzin i 25 minut temu
  Posłuchaj przeciętnego Niemca myśli tak jak my ,tyle że kiedy mówi to głośno zostaje wyzywany od faszysty i może iść siedzieć lub dostanie dużą grzywnę To właśnie jest wolność słowa wg. Angeli i lewaków

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Hans-Olaf-Henkel-dla-Do-Rzeczy-sankcje-dla-Polski-to-bylby-koniec-UE,wid,18125498,wiadomosc.html?ticaid=1165fc

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Posel-CDU-Merkel-musi-do-marca-zmienic-polityke-imigracyjna-Nie-jestesmy-w-stanie-przyjac-znow-ponad-miliona-uchodzcow,wid,18124764,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Dania-uchwalila-kontrowersyjne-przepisy-dotyczace-uchodzcow,wid,18126847,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,KE-Grecja-wyraznie-zaniedbuje-swe-obowiazki-ws-kontroli-granicy,wid,18128642,wiadomosc.html

  ~Whiteskifreak 1 godzinę i 12 minut temu
  Grecja ma tutaj role chlopca do bicia… Gdyby nie ratowali i odsylali tzw uchodzcow, to byliby oskarzeni o brak huminitaryzmu, nieposzanowanie praw czlowieka etc.. Ratuja i przyjmuja – tez zle. Zle zorganizowane panstwo zostalo postawione w pierwszej linii obrony przed islamskim zalewem Europy. Taki sam raport KE powinien byc przygotowany przede wszystkim w sprawie Niemiec, ktore nie zrobily nic aby ten zalew powstrzymac, oglaszajac, jak Europa dluga i szeroka, ze drzwi stoja dla wszystkich otworem. Sekundowaly Niemcom inne lewicowo-liberalne kraje, ktore teraz na swalt swoje granice zamykaja. Obled!

  ~bajobongo 27 minut temu
  nie mam nic przeciwko przywroceniu kontroli na granicy Grecji. jednak uwazam, ze Grecje juz od dawno nalezalo wesprzec armia straznikow, wtedy uniknelibysmy sytuacji we francuskim Calais, gdzie wszyscy maja pretensje do Anglikow, ze nie chca do siebie wpuscic tlumu nielegalnych imigrantow.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,To-koniec-strefy-Schengen-Problem-z-uchodzcami-pokazuje-ze-Unii-Europejskiej-grozi-rozpad,wid,18126959,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Komisja-Europejska-do-UE-przedostaje-sie-coraz-wiecej-migrantow-ekonomicznych,wid,18126595,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Siergiej-Lawrow-Rosja-nie-chce-przyjmowac-z-powrotem-imigrantow-z-Norwegii,wid,18126523,wiadomosc.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.