Polki i Polacy, Słowianki i Słowianie!
Oto widać jak na dłoni, że te zdradzieckie banderowskie pustynne skurwysyny chcą Nam i Naszym Dzieciom i Naszym Rodzinom zrobić tu nową Rzeź Wołyńską!!! 😦
WSZYSTKO DO TEGO ZMIERZA I NIE MOŻEMY NA TO IM POZWOLIĆ!!!
Polko i Polaku, Słowianko i Słowianinie, proszę Cię uczcij Pamięć Naszych Rodaków, bestialsko dwa razy pomordowanych przez banderowskie potwory, raz podczas Rzezi Wołyńskiej, a zwłaszcza podczas Krwawej Niedzieli 11 lipca 1943r, a drugi raz dziś 11 lipca 2016 w „polskim sejmie”!!! 😦
Winnych tego skurwysyństwa pod sąd i na Kołymę, niech zębami gryzą skały!!! Litość dla nich we mnie umarła, tak jak umierała nadzieja na sprawiedliwość!!!
Wieczna hańba banderowcom, a szczególnie tym z PiS/PO!!!
Niech was nieludzkie stwory Wielki Perun z jasnego nieba błyskawicą pierdolnie i spopieli… a jak On tego nie zrobi… to i tak znajdzie się kij na banderowski ryj!!!
NIE ZAPOMNĘ WAM WSZYSTKIM TEGO CO ZROBILIŚCIE I NIGDY NIE WYBACZĘ I PRZEKAŻĘ PRAWDĘ O WAS I WASZYCH ZBRODNIACH GDZIE TYLKO ZDOŁAM!!! PRZYSIĘGAM NA GŁOWY POMORDOWANYCH!!!
11 LIPCA DNIEM PAMIĘCI O RZEZI WOŁYŃSKIEJ!!!
Wołyń 43 – Przebaczenie i Pojednanie – przebaczyć nieprzebaczalne? #1
https://youtu.be/UUKzMlbkuwsWołyń 43 – Przebaczenie i Pojednanie – przebaczyć nieprzebaczalne? #2
https://youtu.be/ExLzA5ILVP0Ja jestem z Kresowianami przeciw banderowcom, wszelkiej maści innym nazistom, żydokomuchom i wszystkim innym przeciw-polskim, przeciw-słowiańskim kłamcom i oszczercom, a Ty z kim jesteś? Zdecyduj sama / sam…
skribha
Siła Kresowian udowodniona w badaniach
…W Polsce żyje od 4,3 mln do 4,6 mln osób pochodzących z dawnych Kresów – wynika z badania CBOS….”
„Chodzi mi tylko o Prawdę”. Czyżby prawda byłą aż tak niewygodna? Dwa tysiące lat od narodzin Tego który ukazał Prawdę o naszym życiu, naszych potrzebach, naszej drodze – miłości bliźniego, nadal tak wielu walczy z Prawdą.
Dlatego moje zdanie na temat walki kresowian o Prawdę o Ludobójstwie, a także rola (niebagatelna) księdza Tadeusza w jej wskazywaniu, pokazywaniu i utrwalaniu, jest jednoznaczne: są dla mnie misją do realizacji. Szczególnie dlatego że tak mało ludzi wie o sprawach z tym powiązanych, a niewiedza ich jest wykorzystywana przez różne siły polityczne.
Wbija się im do głów slogany o naszej nienawiści do tego czy innego narodu wykorzystując pojedyncze odosobnione przykłady które nawet nie są promilem.
I tak jak pisałem przekręca się lub przemilcza słowa księdza.
Ponieważ są niewygodne, ponieważ są…
View original post 416 słów więcej