328 Jak, biorąc pod uwagę to, co się teraz dzieje, będzie wyglądać Europa za 100 lat?

http://vignette1.wikia.nocookie.net/simpsons/images/f/f6/Bart_the_Mother_34.JPG/revision/latest?cb=20130727195203

Widziałem kiedyś taki odcinek Simpsonów, w którym Bart zastrzelił ze śrutówki jakiegoś ptaka i zrobiło mu się go żal, bo zobaczył jajo w jego gnieździe i pomyślał, że teraz ta martwa matka nie wysiedzi tego jaja i ten nienarodzony ptak nie narodzi się itd.

Podjął się wysiedzenia go i po licznych zwrotach akcji okazało się,.. że z jaja wykluła się jaszczurka, która została przywieziona skądś tam i żywi się gołębiami. Okazało się nagle, że pojawiła się cała plaga tych jaszczurek, ale że to jest bardzo dobre, bo zostaną zjedzone wszystkie gołębie obsrywające wszystko w około, czyli takie szczęśliwe zakończenie…

Jedyna Lisa wyraziła swoją obawę, czy to jest dobry pomysł… ale zapewniono ją, że… they will send in „wave after wave of” Chinese needle snakes, then snake-eating gorillas, and then „when wintertime rolls around, the gorillas simply freeze to death.”

Zostawiłem to w oryginale… żeby było śmieszniej… bo to co teraz zacytuję, śmieszne bynajmniej nie będzie… 😦

Mam nadzieję, że „aluzju poniacie”, jak przeczytacie dalej. Miałem napisać, co wg mnie będzie „pozytywem” tego, ale zostało to napisane w przedostatnim akapicie tego zacytowanego tekstu…

Nieuchronnie zbliżam się do napisania podsumowań i wytłumaczeń, tego, co niebawem nastąpi, także i tu…

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Marek-Orzechowski-w-Polsce-islamiste-zidentyfikuje-kazda-kioskarka,wid,18425743,wiadomosc.html?ticaid=117631&_ticrsn=3


AFP / Valery Hache

Ewa Koszowska akt. 18.07.2016, 10:31

Marek Orzechowski: w Polsce islamistę zidentyfikuje każda kioskarka

W Polsce brakuje terrorystycznego podłoża, tej wyściółki, która jest w krajach zachodnich. U nas islamistę zidentyfikuje każda kioskarka, nie mówiąc już o służbach – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Marek Orzechowski, polski dziennikarz, od lat mieszkający w Belgii, autor książki „Mój sąsiad islamista”.

Ewa Koszowska: „W listopadzie ubiegłego roku był Paryż, w marcu Bruksela, teraz Nicea. To jest problem związany z tym, z czym boryka się zachód Europy – dziesiątkami lat polityki multikulti, poprawności politycznej. Takie są niestety tego efekty” – powiedział Mariusz Błaszczak. Minister spraw wewnętrznych znalazł już współwinnych ataku.


Zamach w Nicei. Ludzie urządzili śmietnik w miejscu śmierci terrorysty

Marek Orzechowski: I nie musiał długo szukać. Oczywiście, wszyscy Gutmenschen, dobrzy ludzie, woleliby żeby się okazało, że to zdradzony mąż dokonał w szaleństwie rzezi w Nicei. Ale fakty są inne: po raz kolejny mamy do czynienia z terrorem islamskiego fanatyka. I nie ma znaczenia, że nie był na policyjnej liście radykalnych islamistów. Jest bowiem o wiele gorzej, zabić może nas każdy, także ten miły sąsiad z przeciwka. Nasi sąsiedzi, kiedy nie mają dostępu do broni, zabijają nas czym popadnie. Użycie ciężarówki do walki z nami otwiera zupełnie nowy rozdział dramatu – brakuje po prostu słów, aby odnieść się do tego zbrodniczego czynu. Sprawca masakry urodził się obok nas, w Nicei. Zabójcy z Paryża i Brukseli również mijali nas na ulicy, byli u siebie w domu. Nasza bezradność wobec tych zbrodniczych aktów jest obezwładniająca. Krok po kroku jesteśmy zmuszani całkowicie zmienić styl naszego życia. Tak dalej być nie może.

Przeczytaj też –
Marek Orzechowski: mordują nas islamiści, a my sami siebie oskarżamy o islamofobię

Dlaczego do ataków dochodzi we Francji i Belgii, rzadziej w Anglii, a nie w Niemczech, czy w Szwecji?

Każdy kraj ma inną specyfikę, ale już chociażby ze względu na język – francuski – muzułmańskim migrantom z Maghrebu czy centralnej Afryki o wiele łatwiej było i jest przemieszczać się w przestrzeni Francji czy Belgii niż Niemiec. W Niemczech nie brakuje muzułmanów, ale pochodzą oni głównie z Turcji i jeżeli sprawiali kłopot, to zwłaszcza z uwagi na turecko-kurdyjski konflikt. Ale to się zmieni – właśnie dramatycznie przebudowuje się struktura muzułmanów w Niemczech. I fakt, że nie doszło tam jeszcze do tak drastycznych zamachów nie oznacza, że do nich nie dojdzie. Wprawdzie niemiecka policja dysponuje rozległą siecią konfidentów i donosicieli, ale wielki dramat w Niemczech to tylko kwestia czasu. A przy okazji – gdyby pani pojechała do starej stolicy Bundesrepublik, do Bonn i Bad Godesbergu, zobaczyłaby tam, jaka przyszłość czeka Niemcy. Trudno to opisać.

Każdy atak skupia całą nienawiść na uchodźcach. Wiele krajów protestuje, w tym Polska, przeciwko przyjęciu uciekinierom wojennym. Czy zamknięcie przed nimi granic coś zmieni?

Każdy atak islamistów siłą rzeczy rodzi obawy i kieruje wzrok w stronę fali nielegalnych migrantów. No cóż, nie są to Amerykanie czy Australijczycy, tylko ludzie którzy przychodzą do nas z regionów będących matecznikiem groźby, jaka nad nami wisi. Gdzie islam usprawiedliwia zabijanie niewiernych. Byłoby rzeczą nienaturalną, gdybyśmy jako niewierni i ofiary nie patrzyli na falę migrantów nie tyle podejrzliwym, co uważnym wzrokiem. Gdyby tak nie było, oznaczałoby że pozbyliśmy się już ostatecznie naszego instynktu samozachowawczego. I przecież nie chodzi o uchodźców z Syrii, tych zostawmy na boku. Wystarczy poczytać dostępne kroniki policyjne w Niemczech, a przecież to nie cała prawda. Cała prawda, ukryta jest w tajnych raportach – tajnych nie bez przyczyny.

Zamknięcie granic dla nielegalnych migrantów jest pierwszym i podstawowym warunkiem odzyskania przez Unię wiarygodności. Jeżeli państwa, należące do Unii nie są w stanie same decydować, kto i w jakim zakresie zmienia ich strukturę narodową, religijną i społeczną – nie spełniają podstawowej funkcji ochrony swoich własnych obywateli. Wtedy takiego państwa nie potrzebujemy.

Zamachy, podobnie jak uchodźcy, nakręcają poparcie skrajnej prawicy, która domaga się zamienienia Europy w twierdzę, likwidacji strefy Schengen i zabarykadowania zewnętrznych granic. Czy takiej Europy chcemy? Czy tylko to nam pozostało?

Nie, nie tylko to nam pozostało. Mówi pani o skrajnej prawicy – i zapewne ma na myśli Marine Le Pen, Geerta Wildersa, itd. Jak wcześniej w historii, tak i dziś, klucz do ich sukcesów mają w rękach ich polityczni konkurenci – socjaliści, liberałowie, chadecy – ci, którzy rządzą. Ale oni za długo każdego dnia siedzą w swoich szklanych wieżach. I nie słyszą, co ludzie mówią przy piwie w ludowych knajpach. Gdyby tam zajrzeli, dostaliby zawału serca. Tam siedzi tylko skrajna prawica – nauczyciel, taksówkarz, pielęgniarka, listonosz, urzędnik, ale i policjant, i rozmawiają o ludzkich, życiowych problemach. Niestety, świat nasz rozcięty jest rzeczywistością na dwie części. Ta pierwsza część żyje w czasie teraźniejszym, realnym . Druga – polityków, w czasie przyszłym, nigdy niedokonanym, życzeniowym. Jeżeli któregoś dnia ich miejsce zajmie ktoś inny – sami będą sobie winni. Czym prędzej więc powinni nadstawić ucha i zacząć nazywać rzeczy po imieniu. Źródłem sukcesów skrajnej prawicy byli, są i będą demokraci, którzy lekceważą głupszą od nich rzeczywistość.

O co chodzi terrorystom? Bo już nie chyba tylko o zastraszenie nas. Jaki mają cel?

Zawsze ten sam – zabić jak największą liczbę ludzi.

Po co to robią?

Niech za odpowiedź posłuży ostatni apel pani kanclerz Niemiec Angeli Merkel do nowych członków niemieckiego społeczeństwa, muzułmanów przybywających z falą nielegalnych migrantów, aby wykazali się tolerancją wobec Niemców i zezwolili im na spożywanie wieprzowiny w szkolnych stołówkach.

„Wielu światowych polityków nie chce wyciągnąć wniosków z tego, co się dzieje” – powiedział premier Bułagarii Bojko Borysow. Jego zdaniem to, co zrobiliśmy [my – Zachód] w Libii, Syrii, Iraku, Afganistanie, generuje terroryzm i przeniesie się na nasze ulice, do naszych miast. Ma rację?

Wielu światowych polityków nie wyciąga wniosków z tego co się dzieje, ponieważ są autorami tego, co się właśnie rozgrywa. I gdyby się przyznali, trzeba byłoby ich z tego rozliczyć. Chociaż, pierwsze jaskółki już są. Komisja w Londynie przyznała, że agresja na Irak w 2003 roku była nielegalna, a przypomnijmy, nikt tak ochoczo nie szedł na tę wojnę, jak właśnie premier Tony Blair.

Oczywiście, niewiele to teraz zmienia. Przede wszystkim nie zmienia najważniejszego – że matką terroru jest całkowita destabilizacja szeregu państw Bliskiego Wschodu, właściwie skuteczne ich rozbicie, które poprzedziły próby wprowadzenia tam zachodniego porządku demokratycznego, co graniczyło wręcz z cynizmem. Chaos, który jest tego skutkiem, jest na rękę nie tylko samym dżihadystom. To sposób na hegemonialne zarządzanie światem. Spójrzmy na nas – zagrożenie terrorem zmienia nasze przyzwyczajenia, jakość naszego życia, podejmowane przez nas decyzje, ogranicza skutecznie naszą wolność. Chociaż nie jesteśmy terrorystami, jesteśmy inwigilowani. A jak dojdzie do zamachu mamy pretensję, że służby nas nie uprzedziły, więc oczekujemy jeszcze większej, skuteczniejszej inwigilacji.

Drugie, trzecie pokolenie imigrantów w Europie Zachodniej stara się pogodzić swój świat z Zachodem. Ale nie bardzo im to wychodzi. Czy nie jest tak, że władze krajów Europy Zachodniej nie pozwalają tym młodym ludziom się wybić. Jeśli mają pracę to niewiele zarabiają, są dyskryminowani. Czy ataki terrorystyczne nie są po prostu aktem desperacji z ich strony?

Niedawno musiałem otrzymać w domu serię zastrzyków. Jednego dnia przychodził pielęgniarz, który urodził się w Kongu, drugiego dnia pielęgniarka Wietnamka. Moim listonoszem jest Turek, a konsjerżem były mieszkaniec Tajlandii. Kiedy jadę na lotnisko, taksówką wiezie mnie Afgańczyk albo Pakistańczyk. Wszyscy są uśmiechnięci, czyści, pachnący, zadowoleni z życia. I przerażeni, jak ja, islamskimi zamachami. Nie korzystali z żadnych programów integracyjnych. Nie wiem, jakiego są wyznania. Wiem, że są bardzo potrzebnymi członkami naszej społeczności. Pokolenia migrantów, o których pani mówi, powinny się im przypatrzeć. Ale nie robią tego, bo żyją w swoim świecie, który uważają za lepszy. To my błądzimy, bo jeszcze nie staliśmy się jednymi z nich. Oni nie potrzebują z nami integracji, czekają cierpliwie, aż nie będziemy mieli wyjścia i przyjmiemy islam. Wtedy się wszystko wyrówna, ale rządzić będą już tylko oni.

Komu zależy na chaosie w Europie? Czy prawdą jest, że wielu politykom, nastawionym na wygrywanie wyborów, zagrożenie atakami jest na rękę?

Oczekuje pani ode mnie, że ujawnię tajemnice gabinetów, których nie znam. Z pewnością chaos zmienia punkty odniesienia, ustawia inne priorytety, czyni nas zastraszonymi i oczekującymi pomocy – to naturalne zjawiska będące skutkiem tego nienaturalnego jakim jest chaos. I rzecz jasna – łatwiej jest wtedy rządzić. Ale to wysoka cena, i któregoś dnia do zapłacenia właśnie przez polityków, którzy chcieliby z chaosu skorzystać. Ale oczywiście, chaos i zagrożenie mają wpływ na rytm politycznego życia. Na przykład, jeżeli tak dalej pójdzie, to prezydent Francji Hollande nie ogłosi kolejnych wyborów prezydenckich, ponieważ w stanie wyjątkowym są one zawieszone. I „przymuszony” sytuacją będzie rządził dalej. Jest jednak niewielka szansa, że chaos z którym Francja sobie nie radzi, poprawi jego niskie notowania. Hollande powiedział o terrorze już wszystko, co mógł powiedzieć – i nic nie zmienił. Może więc czas na zmianę prezydenta?

Poparcie dla Francois Hollande’a spada, więc wszystko możliwe. Ataki z powietrza na cele dżihadystów z Państwa Islamskiego też widać nie spełniają swojej roli. Jeffrey Sachs na łamach Wirtualnej Polski pisał, że „Zachód może pokonać ISIS”. Dlaczego do tej pory to się nie udało? Dlaczego USA robi tak mało w tej sprawie?

Ponieważ Zachód nie ma pojęcia, co potem. A słusznie się obawia, że „potem” może mu nie odpowiadać, że będzie jeszcze gorsze niż „przedtem”. Że silną pozycję w regionie odzyskają na przykład Rosjanie – z tym byłoby jeszcze pół biedy, można się z nimi dogadać, chociaż chodziło właśnie oto, aby ich tam zablokować. Albo, nie daj Boże, zagoszczą tam już na stałe Chińczycy, którzy są już tylko o krok od przejęcia wszystkich najważniejszych zasobów Bliskiego Wschodu i Afryki. Zachód poszedł z wojną do Iraku i gdzie indziej, ale myślał po zachodniemu, a nie po arabsku. I dlatego nic nie uzyskał, a straci jeszcze i to, co tam posiadał.

Wysłanie polskich F-16 do Syrii powoduje zwiększenia ryzyka ataków. Czy to był dobry krok?

Wysłania polskich myśliwców zupełnie nie rozumiem. Samolotów tam już dosyć, na bliskowschodnim niebie aż się od nich roi. Tymczasem ISIS nie ma żadnego lotnictwa. Więc to jest gest symboliczny, zapewne też wynik jakiegoś dealu – my wam to, a wy nam to. Ale nie miałbym o to specjalnie pretensji – taki handel to normalny obyczaj w polityce. Zresztą świadczący tylko o tym, że nasi partnerzy potrzebują nas chociażby z przyczyn wizerunkowych, bowiem polskie F-16 wojny tam nie wygrają. A groźba ataków na nas? W Polsce brakuje terrorystycznego podłoża, tej wyściółki, która jest w krajach zachodnich. U nas islamistę zidentyfikuje każda kioskarka, nie mówiąc już o służbach.

Jakie będą skutki ataku w Nicei dla innych państw Europy Zachodniej?

Jak zawsze te same. Politycy wyrażą żal, współczucie i potępienie, zapewnią o obronie „naszych wartości”, przestraszą terrorystów deklaracjami o nasileniu walki z nimi. Służby otrzymają nowe pieniądze i dodatkowe uprawnienia. A my – my przestaniemy wychodzić na ulice, chodzić na koncerty, na spacery i pić kawę w ulicznych kawiarniach. Tak właśnie żyją nasi sąsiedzi islamiści.

Jak, biorąc pod uwagę to, co się teraz dzieje, będzie wyglądać Europa za 100 lat?

Boję się odpowiedzieć na to pytanie. Ale spróbuję. W Europie nie będzie już Unii, ale i żadnych granic. Językiem dominującym i oficjalnym będzie arabski. Mniejszości narodowe jak Niemcy czy Polacy i religijne jak chrześcijanie będą żyły pod „ochroną” dhimii, czyli dopóki będą płacić haracz nic im się wielkiego nie stanie. Powszechne będzie wielożeństwo. Małżeństwa jednopłciowe i homoseksualizm wytępione. Kobiety nie będą pracować. Nie będzie koncertów muzycznych, wystaw malarskich, dyskotek, kin. Wprowadzone zostanie niewolnictwo i handel niewolnikami i prawo oparte na szariacie. W każdym mieście będzie miejsce, gdzie wykonywane będą publicznie wyroki.

Kto będzie rządził?

Trzecia generacja potomków dzisiejszych nielegalnych migrantów.

Rozmawiała Ewa Koszowska, Wirtualna Polska

Marek Orzechowski – wieloletni korespondent telewizji w Brukseli i Bonn, pisarz, publicysta, autor książek o Belgii, Holandii, Niemczech i islamie.


Marek Orzechowski (fot. Archiwum prywatne)


(fot. wyd. Muza)
Książka „Mój sąsiad islamista” jest alarmującym zapisem groźnych zjawisk, które autor na co dzień obserwuje w Europie. Niedawno ukazało się drugie, zaktualizowane wydanie książki. „Moja książka miała ostrzegać przed tym niebezpieczeństwem, a tymczasem stała się dramatycznym zapisem wydarzeń, w których się ono urzeczywistnia. Tunis, Port el Kantaoui, dwukrotnie Paryż, Bruksela… Terror mojego sąsiada zabójcy wciąż zapisuje w niej kolejne strony. To tragiczne uzupełnienie i przygnębiająca metamorfoza. Przed rokiem miałem nadzieję, że w najbliższej przyszłości ten dramat nie dotknie Polski. Dzisiaj i my dołączyliśmy do ofiar. W Tunezji i w Brukseli zginęli Polacy, wielu zostało rannych” – pisze Orzechowski.

~poranek 9 godzin i 58 minut temu
Bardzo ciekawy i zarazem boleśnie prawdziwy artykuł, zwłaszcza wizja Europy za 100 lat nie napawa optymizmem ale wręcz przeraża. Dobrze, że mnie już wtedy nie będzie, żal tych którzy będą i będą musieli…

~taka jedna 4 godziny i 6 minut temu
Niektórzy już się cieszą na to wielożeństwo, ale… Autor artykułu nie wspomniał o biciu czółkiem w dywanik 5 razy dziennie oraz o całkowitym zakazie picia alkoholu. No i jak, podoba się? Bo ja już widzę oczami wyobraźni, jak mój stary wali łbem w podłogę i uważam, że to dobra kara za niepłacenie alimentów na własne dzieci.

~biniu 23 godzin i 1 minutę temu
poranek-no wlasnie taki los gotuje nam lewactwo unijne,niemiecko-brukselskie z naszymi ,mnie tez nie bedzie ale pomyslmy co czeka nbasze dzieci,wnuki,i nastepne pokolenia,,to im sprawila Merkel z nasza opozycja i mamy rodzic dzieci, skazywac je na taki los ,zeby zyly w tym piekle ,w szariacie,nie ,a Kopaczka z lewactwem mowi nadal,ze trzeba ich wziac ,unia padnie,kwestia czasu,a my bedziemy zyc z terrorystami,dobrze ze wygral pis,oby tylko nie ulegali Merekeli i tym chorym jak pisali /na pewna chorobe/Schulzowi i Junkerowi ,jak tacy ludzie rzadza cala europa to co sie dziwic ze prowadza do zaglady ,czepiaja sie tylko Polski podjudzani donosicielstwem opozycji,a nie potrafia zrobic porzadku w swoich krajach ,z terroryzmem ,,a co teraz beda mowic o demokracji w Turcji,jestem bardzo ciekawy

~J 235 19 godzin i 21 minut temu
Re: ~taka jedna Witam panią, pani Kijowska. Niech pani nie traci nadziei. Może na następnej manifestacji coś uzbiera i w końcu pani zapłaci.

~KoniecEuropy 17 godzin i 25 minut temu
To nie Merkel, lecz pejsaci jej rękoma…

~pol 10 godzin i 22 minut temu
Co będzie za 100 lat, to nikt z nas nigdy się nie dowie. Możemy sobie tylko pomyśleć do czego ten świat zmierza. Mnie bardziej interesuje co będzie się działo przez najbliższe 10-20 lat. Już teraz wiadomo że ataki terrorystyczne będą, ale mało prawdopodobne by były w Polsce. Czy Unia przetrwa, to jest chyba najważniejsze dla nas.

~korki 7 godzin i 36 minut temu
Mało prawdopodobne ? A próba wysadzenia autobusu we Wrocławiu ? A próba podłożenia ładunku w policyjnych samochodach w Warszawie ? Terroryzm ma różne oblicza: może mieć gębę lewackiego anarchisty lub prawicowego odpała… Wyściółka dla terroryzmu jest: to atmosfera „świata na granicy przed przełomem”. Terroryści tym się właśnie odurzają, a logistyka się znajdzie, bo nie brakuje państw wspierających wszystko, co niszczy Zachód… Polska nie jest żadną wyspą…

~tak będzie 7 godzin i 4 minuty temu
Wizja o. Klimuszko, 1981 rok: „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”

~prowadzący kursy odróżniania 5 godzin i 58 minut temu
Kioskarka to zidentyfikuje terrorystę , jeżeli chodzi o służby to nie byłbym taki pewien . Bo jak odróżnić dobrego , antyruskiego Czeczeńca , ubranego w pas Szahira , od terrorysty ? No , jak ?

~Jazzz 19 godzin i 26 minut temu
Bardzo mi się podobał artykuł Górskiego na N. Jego spostrzeżenie o różnicy kulturowej Europejczyków i najeźdźców jest takie, my Europejczycy, wychowani w duchu katolickim -wierzący, lub humanistycznym – niewierzący, patrzymy z przerażeniem na ciężarówkę jadącą po ludziach, miażdżącą, kobiety i dzieci. Gdzie indziej siedzi przed telewizorem wyznawca islamu i marzy o tym aby być kierowcą tej ciężarówki. Łatwo przewidzieć jak będzie wyglądała Europa za 100 lat

~Majk 2 godziny i 32 minut temu
Jednocześnie w tej wizji Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów w Europie. A po całej zwierusze, która minie, Polska będzie sięgała od morza do morza.

~KLM 8 godzin i 49 minut temu
Ze wszystkim się w 100% zgadzam z wyjątkiem tezy w postawionej w ostatnich akapitach. Na Francje , Belgię jest już za późno i tam faktycznie będzie tak jak mówi p.Marek Orzechowski , ale tak zwana stara Europa da radę i z Polską na czele my będziemy stanowić o sile i wartościach chrześcijańskich nowej Europy … tak nam dopomóż Bóg .p.s

~Nie chcemy tego w Polsce2016-07-18 12:18
W niemieckim Marxloh 60 proc. z 19 tysięcy mieszkańców to osoby z południowo-wschodnioeuropejskim lub tureckim tłem migracyjnym żyjące z zasiłków socjalnych. Pod koniec sierpnia 2015 r. kanclerz Angela Merkel odwiedziła Marxloh, dzielnicę Duisburga. Dzielnicę, której sława jako strefy problematycznej, tzw. No-Go-Area, sięga daleko poza granice Zagłębia Ruhry, jako że nawet niemiecka policja nie jest w stanie zaprowadzić w niej porządku i bezpieczeństwa.

~zz2016-07-18 12:31
Nie wiem. Unia Europejska może wywierać taką presję na nasz rząd, że ten ugnie się, przyjmie przybyszów i oznaczać to będzie koniec Polski. Albo Platforma wygra za cztery lata i skutek będzie taki sam.

~Polak z turkolandu2016-07-18 17:16
Niemcy tez nie maja juz szans na przetrwanie , upadnie cala europa zachodnia wraz ze Szwajcaria po Szwecje i to w ciagu 6-8 nastepnych lat . W UE mamy ze 75 mln islamistow , w Niemczech conajmniej 26 mln , we Francji -16 mln …..itd . Statystyki oficjalne podaja liczyby tylko tych , ktorym wladze lewackie nie wcisnely jeszcze swych paszportow , inni z obywatelstwem to juz ”niemcy , francuzi ”……dlatego ich faktyczna liczba jest ukrywana . Ulice sa czarne i strach po nich chodzic .

Polak z turkolandu 1 godzinę i 41 minut temu
KLM…..porownaj tylko liczebnosc narodow i sile militarna panstw zachodu a wschodu europy ….bo islamistow bedzie taka liczba ze nie bedziemy mieli szns , a przejma caly potencjal militarny zachodniej europy . Wyjscie UK to dobry ruch , moze poza lewacka UE zdolaja sie obronic (choc tez tona juz w islamie ) od upadku co moze miec duze znaczenie dla losow europy . Generalnie tylko ladowanie US-Army na Sycyli i przejscie az do Szwecji , oczyszczenie zachodu z kanali . W tym widze jedyny ratunek , ale musi wygrac w USA wybory Tramp.

~Gość 21 godzin i 7 minut temu
* Wynalazek mesjasz. Problem jest jeden i ten sam od chwili wynalezienia mesjaszy. Gania taki bez srebrnego kołka w zadzie, chroniony przez służby na świętych wersetach paragrafów i was podrywa. Budujemy mu legendę boskości i wyświęcamy na nadrzędną wolę duchów pod przewodnią rolą siły wywoływaczy. Gdy dacie się już poderwać mesjaszom i jest legitymizacja do pałowania w razie draki o programy, ciuszki lądują już w lumpeksie, dla wcieleń przyszłych wybranek i dzieje się wola boska sponsorów.. W razie wsypy, panienkę przeistaczam w laleczkę voodoo i ląduje na stosie całopalnym do utlenienia się najczęściej w technologii spalania ( tlen gaz bardo aktywni z czasem bywa toksyczny i potrafi wszystko obrócić w księżycowy proch tej ziemi) po czymś takim jak ponoć wasze wybory, zapewniającym ekspresem darmowy transport mesjaszowi do nieba pod odszkodowania na wnuczka, bo podrzucić się nie da i spadnie, a tak by pozostały jedynie prawne źródła religijne po nim w mantrach.. Ale uwaga duchy nie chcą gazów, np. CO2, niezależnie jak proste są dymy.

~Jazzz 19 godzin i 39 minut temu
Nie wiem czy Polska da radę, ci którzy mieli bronić Ojczyzny są w Irlandii, W. Brytanii, Niemczech, Norwegii. Bardzo wielu nie wróci. Niedawno mój znajomy opowiadał że siedząc w kawiarni z Polką, która mieszka w Anglii od kilku lat, usłyszał od niej: „Rozmawiajmy po angielsku, bo czuję dyskomfort”.

…..

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/301128-francja-rozdarta-nienawiscia-napiecia-religijne-i-rasowe-sa-namacalne-w-kazdej-chwili-moze-wybuchnac-wojna-domowa?strona=2

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Jean-Pisani-Ferry-Dlaczego-wyborcy-ignoruja-ekspertow,wid,18428460,wiadomosc.html

~byk 6 godzin i 3 minuty temu
nikt nie potrzebuje intersocjalistycznych ,,ekspertow,,! ,,eksperci,, pokazali jak wyglada wystrzalowa integracja muzulmanow, bo o tym w tej lewackiej propagandzie tutaj chodzi! won z faszystowska ideologia islamu!

~0000 4 godziny i 57 minut temu
Nie ma znaczenia co będą mówić eksperci, skoro każdy portal jest stronniczy, nawet w tym artykule zamieszczone zdjecie, jest stronnicze i namawia do wspierania imigrantów. Zdaje ie przedstawia kobiety gdy sami wiemy iż 85%tych uchodźców to mężczyźni, tylko widok silnych i zdrowych mężczyzn, uśmiechniętych, dobrze ubranych i z drogimi telefonami w reku źle się wszystkim kojarzy. Ale przecież wiadomo, uchodźcy z nich żadni, ale lewaków prawda w oczy kole!!!

~Git888 4 godziny i 52 minut temu
Im wyżej wejdziesz tym dłużej na dół ! Jacy eksperci ??? Kraczą co chce rząd !?!? Tacy eksperci ! Moze włości ktoś weźmie sie za to co chcą ludzie ! Nie ci co jest ich pięciu na szczycie ! ? Tylko cała reszta bo tych pięciu to zza okna limuzyn nie ma pojęcia jak sie ludziom żyje !!!

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/301058-posiadanie-dzieci-to-arogancja-czyli-skad-sie-bierze-poczucie-wyzszosci-feministek

http://wpolityce.pl/swiat/293254-wlosi-eliminuja-prawde-o-ojcostwie-i-macierzynstwie

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-Niemczech-napastnik-ciezko-ranil-pasazerow-pociagu,wid,18428880,wiadomosc.html?ticaid=117640&_ticrsn=3

~wyrozumiały : Miał dostać dom z ogródkiem, luksusowe auto, 10 tys. euro „pensji” miesięcznie i spotykać na ulicy zawsze chętne i gotowe na sex z uchodźcą dziewczyny, a zamiast tego już pół roku mieszka w przepełnionym prowizorycznym ośrodku dla uchodźców gdzie dostaje 3 razy dziennie makaron i ziemniaki. Takie jedzenie to można dawać psu albo kobiecie, a nie uchodźcy. Na domiar złego Niemcy spotykani na ulicy nie chcą mówić po arabsku, a najbliższy meczet jest aż 2 kilometry od ośrodka. Toż to jawne łamanie praw człowieka ! Na jego miejscu każdy by się wkurzył i zrobił coś nieobliczalnego.

~Johann : Na ARD wlasnie mowili, ze atak byl krotko przed 22 w pociagu miedzyregionalnym do Würzburga, ale jeszcze (podobno) NIC pewnego nie wiadomo KTO za tym stoi. Mnie interesowaloby chociaz imie tego zamachowca. Mysle, ze oni juz doskonale widza co i jak i ewentulanie jakie znane nam juz haselka wykrzykiwal ten „wariat”, ale w mediach ciiiiiiiiiisza i jedynie lapidarne wiadomosci. Sam mieszkam w Niemczech i jezdze pociagami, az strach teraz.

~Paul von Hubland : W niemickiej telewizji ADR w wiadomościach „Tagesthemen” ok. godz. 22.40 bawarski minister spraw wewnętrznych Joamin Hermann podał do wiadomości że w tym zamachu dokonanym przez 17 – letniego Afgańczyka zostało rannych 17 osób w tym 4 ciężko. Sprawca został zastrzelony przez policję.Akcja ratunkowa na stacji Würzburg Heidingsfeld trwa nadal.Policja poszukuje ewentualnych wspólników sprawcy. Nad Würzburgiem krążą policyjne śmigłowce, policja przeprowadza wzmożone kontrolę drogowe w mieście i okolicy Würburga.

~TIGER : Powiem szczerze nie sądziłem że przyjdzie mi kiedyś współczuć narodowi niemieckiemu , ale naprawdę oni maja co jakiś czas niefarta jeśli o kanclerzy chodzi , jak nie bandyta i kanalia hitler , to znów nadopiekuńcza Angela , mam nadzieję ze naród to wytrzyma ,trzymam za nich kciuki , ale granice między nami a Niemcami to ja bym na stałe pilnował i niemieckich „gosci”co to ich Angela tak serdecznie zapraszala na przejściu częstował kopem w cztery litery i dalej niech się goszczą na niemieckiej ziemi bo u nas nie ma dla bydła miejsca

~Tfu : Nie mogę sie zdecydować czy lepiej byc zarabana toporem najechana rozpędzona ciężarówka zastrzelona czy wysadzona w powietrze Asortyment coraz szerszy i bogatszy wszak obiecywano Europie ubogacenie tylko nie wiem czy mozna je podciągnąć pod kulturowe no ale cześciowo przynajmniej obietnica sie spełnia hehe Wszak premier Francji mówi do narodu zabijali was zabijają i bedą zabijać i trzeba z tym żyć albo i nie Ups

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-Niemczech-napastnik-ciezko-ranil-pasazerow-pociagu,wid,18428880,wiadomosc.html

~uchdźca 10 godzin i 17 minut temu
Jutro podacie, że się samookaleczyli…

~Zbyszko z bogdanca 8 godzin i 41 minut temu
Nie chcieli niemcy nas wpuscic na rynek pracy w 2004 roku… na chu..a ich jezyka sie uczylem… woleli wpuszczc mohamedow…. o to kara…

~KIBOL 10 godzin i 16 minut temu
Płaczą Niemcy Płacze Francja tak się kończy tolerancja !

http://wpolityce.pl/swiat/301227-niemcy-atak-siekiera-w-pociagu-21-rannych-kolejny-islamski-szaleniec

http://wpolityce.pl/swiat/301253-w-domu-afganskiego-napastnika-z-pociagu-znaleziono-wlasnorecznie-namalowana-flage-is

http://wpolityce.pl/swiat/301226-niemcy-wzmacnia-sie-ruch-antyislamistow-na-bazie-pegidy-powstala-partia-polityczna

http://wpolityce.pl/swiat/301221-pornografia-czyli-kto-jest-bardziej-zepsuty-swiat-zachodni-czy-swiat-islamski

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/msw-bawarii-w-domu-napastnika-z-pociagu-znaleziono-flage-is/jjxql4

~Riposta : Najlepiej przyczyny nienawiści tłumaczy nam prezydencik słupska. On nie zaprzecza, ON wie że problem istnieje, lecz ten problem wyłącznie jest w nas, w nienawiści nas katolików do islamistów. Bardzo proszę niech dzisiaj zabierze głos i niech ludziom z bawarii ładnie wytłumaczy, dlaczego zostali zaatakowani przez afgańskiego dżentelmena, subtelnym narzędziem jakim jest siekiera. Niech łaskawie im powie, że gdyby zwalczyli w sobie nienawiść, to przestaną być momentalnie już od jutra wysadzani, ćwiartowani i nikt do nich więcej, nie będzie już strzelał.

~Wiola z Opola : Zastrzelili dziecko, biednego imigranta ktory szukał domu. Uważam że siły lewackie w UE powinny dać odpór takim zbrodniarzom jak ci policjanci którzy nie zrozumieli że to dziecko wnosiło coś do kultury europejskiej i zostało zastrzelone. Pewnie Kazia Szczuka, Kopacz i inne „lewe” panie które stoją otworem do imigrantów są oburzone zachowaniem policji niemieckie. Uważam że KOD powinien pojechać natychmiast na „występ” do Niemiec bronić wartości. A PE żądać od Niemiec wytłumaczenia

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/czy-hagia-sophia-zostanie-meczetem/8g58yc

Czy Hagia Sophia zostanie meczetem?

Po raz pierwszy od czasów Atatürka w bizantyjskiej świątyni Hagia Sophia rozbrzmiały wersety Koranu. Czy głos muezina przypieczętuje kres świeckiej Turcji?
(…)

~Autor : Konstantynopol czyli obecny Stambuł,dla ówczesnego państwa osmańskiego,zdobyli janczarzy ,czyli dzieci wzięte w jasyr z krajów chrześcijańskich,przeważnie z terenów ówczesnej Rzeczpospolitej. Dzisiaj role się odwracają ,lecz efekty są te same, muzułmanie idą w jasyr, do Europy by Europejczyków wziąć w jasyr w Europie ! Niech mi ktoś powie,że brak tu inteligencji w działaniu,oczywiście po stronie „uchodźców, bo po stronie Europejskich tzw. elit, to sam intelektualny cymes?! Nie prawda ! Może niedługo i katedry we Francji i Niemczech, doczekają się losu tej z Konstantynopola ?!

~huzare : W krajach muzułmańskich kościoły wysadzają w powietrze albo przekształcają na meczety, w Europie póki co kościoły przerabiają na hotele i skate parki ale zaraz pewnie jak ktoś wyczuje biznes sprzedadzą je na meczety. Nowoczesność oznacza ludzi niewierzących w nic poza dobrami materialnymi, nowoczesna Europa to Europa meczetów.

~Magnezjon : Kiedy katedra w Kolonii?

~ATP : Kościoły czy meczety? taki mamy wybór.Polska może ocaleć tylko pod krzyżem.

http://wpolityce.pl/swiat/301283-niemcy-is-wzielo-odpowiedzialnosc-za-atak-w-pociagu-poslanka-zielonych-jest-oburzona-ze-policja-zastrzelila-zamachowca-dlaczego-nie-dalo-sie-inaczej

http://wpolityce.pl/swiat/301315-ponad-200-zabitych-i-tysiace-rannych-francja-ma-rozpoczac-wyplate-odszkodowan-ofiarom-zamachow-terrorystycznych

http://wpolityce.pl/swiat/301326-francja-kolejny-atak-marokanczyk-ugodzil-nozem-matke-i-jej-trzy-corki-bo-byly-zbyt-lekko-ubrane

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uzbrojony-mezczyzna-ukryl-w-hotelu-w-Bollene-Trwa-akcja-policji,wid,18430212,wiadomosc.html

~Raaaa 1 godzinę i 23 minut temu
hahahahha chory psychicznie, pasuje do typowego wyznawcy islamu. We Francji w każdej aptece na receptę na choroby psychiczne wydają dynamit, broń i nóż 😀

~expert31 41 minut temu
prawda bo jak chory psychicznie to jak zabije ludzi to go nie zamkna tylko mu jeszcze leczenie zafunduja boja sie strasznie tego islamu ci francuzi a ze kolejny atak terrorystyczna to powoli sie zaczyna o tym nie mowic tylko ze chory psychicznie smiech na sali

~Ola 1 godzinę i 15 minut temu
Pewnie to Francuz i pewnie ma na imię Muhammad – jak większość Francuzów.

~elvis 22 minut temu
Urodził się we Francji to jest francuzem.Szczur urodzi się w stajni to proste że jest koniem.

~mmm 1 godzinę i 23 minut temu
phi …. dzien jak codzien ….

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1038663,title,Polska-na-wojnie-z-Panstwem-Islamskim-CBOS-79-proc-osob-obawia-sie-odwetowego-zamachu-w-naszym-kraju,wid,18430012,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zatrzymanie-domniemanego-dzihadysty-pod-Paryzem-W-jego-domu-znaleziono-detonatory-i-dynamit,wid,18430136,wiadomosc.html

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/nozownik-z-bawarii-byl-zolnierzem-kalifatu

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wkurzeni-na-Franciszka-Za-co-polska-prawica-nie-lubi-papieza,wid,18430893,wiadomosc.html

~67 1 godzinę i 42 minut temu
Serdeczny i otwarty człowiek. W prymitywnym i ponurym, zaściankowym polskim katolicyzmie nie przejdzie.

~Akurat 59 minut temu
Otwarty na islam. Posłuchaj jego wypowiedzi.

~uważny 1 godzinę i 38 minut temu
”… To wywołało oburzenie ludzi owładniętych antymuzułmańską obsesją. …” i pewnie artykuł wcale nie jest tendencyjny, mimo, że też nie jestem zadowolny z działań Franca, ale nie jestem ogarnięty żadną obsesją, po prostu nie chcę tego co dzieje się w tej chwili na Zachodzie JEWropy

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Hollande-Europa-musi-zjednoczyc-sie-wokol-kwestii-bezpieczenstwa,wid,18430587,wiadomosc.html

~Ram 8 godzin i 30 minut temu
Szczyt poswiecony przyszlosci eu. Chyba beda decydowac kto bedzie gasil swiatlo.

~Płaton Labiedżka 41 minut temu
Piękny bon mot…idealny na łapkę do góry dla gimbazy… Napisz cwaniaczku co potem…

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Syryjscy-rebelianci-zabili-10-letniego-chlopca-przez-pomylke,wid,18432619,wiadomosc.html

54 thoughts on “328 Jak, biorąc pod uwagę to, co się teraz dzieje, będzie wyglądać Europa za 100 lat?

 1. http://www.polishexpress.co.uk/jestesmy-najwiekszymi-ofiarami-zamachu-w-nicei-zapewniaja-francuscy-muzulmanie/

  20-07-2016

  To MY jesteśmy największymi ofiarami zamachu w Nicei – mówią francuscy muzułmanie

  „Najbardziej dotknięci tym atakiem jesteśmy my, muzułmanie” – mówi jeden z bohaterów materiału przygotowanego przez reporterów angielskiej telewizji BBC.

  Ahmed Mohamed jest zdania, że zamach w Nicei w wyniku, którego zginęły ponad 84 osoby, sprawi, że muzułmanom mieszkającym we Francji będzie jeszcze ciężej. Niechęć, a wręcz nienawiść do sąsiadów tylko dlatego, że wierzą w islam staje się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem, które znajdują przyzwolenie w społeczeństwie.

  To wielki sukces radykalnego dżihadu i światowego terroryzmu – Francuzi są podzieleni i żyją w strachu. Nierzadko szukają winnych nie pośród tych, którzy w rzeczywistości mają krew na rękach, ale wśród tych, którzy modlą się w meczetach. Lokalni duchowni zwracają uwagę, że kierowca-zamachowiec… nie był wierzącym muzułmaninem.

  Nie uczestniczył w duchowym życiu wspólnoty, nie modlił się, nie pościł. Czy w takiej perspektywie trudno uznać pochodzącego z Tunezji Mohameda Lahouaiej-Bouhlela za fanatyka religijnego? Przecież podczas swojego krwawego rajdu krzyczał „Allah Akbar”…

  Muzułmanie mieszkający w Nicei tak, jak wszyscy inni Francuzi, potępiają okrutny atak, ale czują, że jego skutki w dalszej perspektywie mogą być dla nich bardziej bolesne niż dla innych. Dodają, że czują się dyskryminowani. Coraz trudniej im normalnie funkcjonować. „Ludzie, którzy jeszcze wczoraj odnosili się do mnie uprzejmie dziś są podejrzliwi i zdystansowani” – mówi jedna z bohaterek reportażu. Widać wyraźnie, że boi się o siebie i swoje dzieci.

  Tomasz Okecki · Londyn
  najbardziej dziwne jest to ze…w krajach europejskich gdzie doszlo do atakow terorystycznych mieszka setki tysiecy muzulmanow i jakos zaden z nich nie zginal…bardzo dziwne…nie sadzicie….?

  Polubienie

 2. http://prawicowyinternet.pl/kolejna-dziwna-akcja-francuzow-mieszkancy-nicei-pluja-i-wyrzucaja-smieci-w-miejscu-smierci-zamachowca/

  Kolejna dziwna akcja Francuzów. Mieszkańcy Nicei plują i wyrzucają śmieci w miejscu śmierci zamachowca.

  Darek Matecki – Lipiec 21, 2016

  Kolejna śmieszno-tragiczna manifestacja mieszkańców Francji, po oświetlaniu znanych zabytków barwami narodowymi, wysyłaniu tweetów i wyrazów zaniepokojenia, malowaniu kredą ulic i atakowaniu terrorystów unijnymi rezolucjami potępiającymi mordy; przyszła kolej na wyrzucanie śmieci w miejscu śmierci zamachowca z Nicei. #trololo Kiedy do francuskich głów dojdzie fakt, że takie czynności wywołują śmiech wśród terrorystów? Jedyna odpowiedź na tego typu zamachy to ołowiane kulki, zamknięcie granic, masowe deportacje, zamykanie meczetów, aresztowanie imamów. Kredą czy śmieceniem ulicy raczej nie powstrzymają terrorystów śmieci z państwa islamskiego przed kolejnymi mordami. Warto też sobie uzmysłowić kto jest odpowiedzialny za te mordy; to oczywiście RELIGIA jaką jest ISLAM.

  ZOBACZ: Pakistan: muzułmanie ucięli ręce chrześcijaninowi za odmowę przejścia na islam!

  Polubienie

 3. http://prawicowyinternet.pl/pakistan-muzulmanie-ucieli-rece-chrzescijaninowi-za-odmowe-przejscia-na-islam/

  Pakistan: muzułmanie ucięli ręce chrześcijaninowi za odmowę przejścia na islam!

  Darek Matecki – Lipiec 17, 2016

  We wschodnim Pakistanie, w Lahore muzułmanie obcięli chrześcijaninowi ręce za odmowę przejścia na islam i porzucenia chrześcijaństwa. Według Legal Evangelical Association Development (LEAD), organizacji chrześcijańskiej w Pakistanie, Aqeel Masih, który pracował na stacji benzynowej w Lahore, został porwany przez islamskich ekstremistów. Żądali od niego porzucenia chrześcijaństwa i przejścia na islam. Nie porzucił swojej wiary. Zbrodniarze ucięli mu za to obie ręce i porzucili na pewną śmierć. Cudem został uratowany przez miejscową ludność, która pospieszyła z pomocą. Masih złożył pozew przeciwko ekstremistom. Kiedy pojawił się na posterunku policji w Ghalib Market, policja zabroniła mu kontaktów z mediami. Śledczy przedstawił dziennikarzom inną wersję wydarzeń; w której Masih nie został zaatakowany przez islamistów a utracił ręce w wyniku wypadku na kolei. Zarzucano mu również, że jest narkomanem. To nie pierwszy raz kiedy muzułmańskie władze dyskryminują swoich chrześcijańskich obywateli, na łamach bloga publikowałem już między innymi artykuły:

  Klinika spalonych twarzy – dokument o tym, co może zrobić Pakistańczyk żonie.

  Islam. Zgwałcona dziewczynka musi poślubić gwałciciela albo zostać prostytutką.

  Szariat w Indonezji! 60-letnia chrześcijanka wychłostana za sprzedaż alkoholu!

  OKROPIEŃSTWO! Państwo islamskie spaliło żywcem 19 jazydzkich dziewcząt!

  Islamska Republika Pakistanu to państwo w południowej części Azji, położone nad Morzem Arabskim, ze stolicą w Islamabadzie. Wyznawcy islamu stanowią 96,4% ludności. Całkowita liczba chrześcijan to około 4,5 mln (2010 rok), co stanowi 2,45% mieszkańców tego kraju. Chrześcijanie są najczęściej prześladowaną mniejszością religijną, dotykają ich ataki zarówno ze strony państwa jak i zwykłych muzułmanów.

  Za: christiantoday.com

  Polubienie

 4. http://wpolityce.pl/polityka/271759-czas-przyjac-do-wiadomosci-ze-wojna-cywilizacji-trwa-doprowadzily-do-niej-lewackie-ideologie-jedyny-ratunek-to-silna-tozsamosc-i-madra-asertywnosc

  Czas przyjąć do wiadomości, że wojna cywilizacji trwa. Doprowadziły do niej lewackie ideologie. Jedyny ratunek to silna tożsamość i mądra asertywność

  opublikowano: 14 listopada 2015 ·


  PAP/EPA

  Ten atak był kwestią czasu. Wszystko wskazuje na to, że nie jest ostatni. Setki tysięcy muzułmanów już tutaj są. Pokażą Europie swoje cele. Tylko czy krótkowzroczny Zachód, zaślepiony chorymi lewackimi ideami multikulturalizmu, zdoła je wreszcie dostrzec? Uratować może nas tylko silna tożsamości i mądra asertywność wobec zgubnych pomysłów lewicy. To ona doprowadziła do bezbronności Europy.

  Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę

  — twierdził francuski pisarz Antoine de Rivarol. Wielu z nas uchodziło za idiotów, dyskutując z lewicowymi hurraoptymistami na temat przyjmowania „uchodźców”. Robiono z nas idiotów nie tylko w prywatnych pogawędkach, nie tylko w publicystycznych sporach, ale i w politycznych i międzynarodowych debatach. Politycy pokroju Joanny Muchy powtarzali swoją naiwną mantrę o „ubogaceniu kulturowym”, jakie przyniosą nam imigranci. Gdy przytomne Węgry czy Słoweniapróbowały sprzeciwić się chorym rozwiązaniom unijnym i odmówiły narzucania im limitu uchodźców, zostały niemal wyklęte. Szantażowano je solidarnością europejską i zarzucano zaściankowy brak otwartości. Ewa Kopacz szantażowała Polaków w ten sam sposób, choć sprzeciw społeczny był niemal jednomyślny.

  Angela Merkel jeszcze wczoraj stwierdziła, że „górnych granic przyjmowania uchodźców nie może jednostronnie zdefiniować”. Dziś ubolewa, niestety płytko i bezrefleksyjnie. Trudno dostrzec jakiekolwiek objawy politycznej odpowiedzialności za to, co się stało, co jeszcze może się stać.

  Francja została wybrana na cel ataku bardzo świadomie. Jest kolebką nowożytnej Europy, kwintesencją dzisiejszych idei unijnej wspólnoty i jej zdewaluowanych wartości. Zsekularyzowana, wyjałowiona z chrześcijańskich korzeni i pogrążona w bezideowej pustce, stworzyła przestrzeń dla innej, nowej, silnej tożsamości. To jednak zaledwie element większej strategii. Rosja patrzy na te procesy od lat, sterując doskonale rozpracowanym przez siebie narzędziami.

  Czas przyjąć do wiadomości, że wojna cywilizacji już trwa. Wchodzimyw kolejny jej etap, przygotowywany przez dziesiątki lat masowym ogłupianiem społeczeństw lewicowymi ideologiami.

  Wysadźcie Francję w powietrze! Zabijcie wszystkich niewiernych

  — tak, według relacji świadków, krzyczeli wczoraj zamachowcy, mówiąc że to zemsta za Syrię. Mieliśmy wystarczająco dużo ostrzeżeń, by móc to przewidzieć. Ani Hollande, ani Merkel nie słuchali. Groźby były wyraźne i dotyczyły także Polski.

  Nawróćcie się, póki jest jeszcze czas. Póki nie przyszliśmy do waszych domów, aby sprawdzić, czy jesteście wierni Bogu Jedynemu. Jeśli nie, to zginiecie jak wszyscy niewierni. Takie jest prawo Allaha. My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych

  — zapowiedział Adrian Al N., jeden z 10 Polaków walczących po stronie Państwa Islamskiego, w rozmowie z Witoldem Gadowskim, opublikowanej na łamach tygodnika „ABC”.

  CZYTAJ TAKŻE: Islam nadciąga! Kilka faktów, o których milczy lewica. Czy zaślepiona Europa ma szanse przetrwać starcie cywilizacji?

  Czas zacząć przytomnie czytać znaki, usłyszeć groźby, otworzyć oczy na rzeczywistość. Setki tysięcy muzułmanów sforsowały w ostatnich miesiącach granice Europy. Kolejne miliony mają zamiar wkroczyć na nasz kontynent. To nie jest żadna przypadkowa wędrówka ludów. Cel jest określony bardzo precyzyjnie. Czas skończyć z tymi lewackimi pseudoteoriami i trzeźwo ocenić zagrożenie. Muzułmański dżihad należy oceniać w znacznie szerszych kategoriach. Na szczęście nowy prezydent RP i nowy polski rząd potrafią należycie ocenić zagrożenie.

  CZYTAJ TAKŻE: „Przypuszczą atak 13 maja 2017, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy”. Czy zalew imigrantów ma związek z ostrzeżeniem Agcy?

  Gender – groźna kulturowa inwazja! Polecamy wSklepiku.pl książkę naszej publicystki Marzeny Nykiel „Pułapka Gender. Karły kontra orły. Wojna cywilizacji”.

  Marzena Nykiel

  prawdatalker@prawdatalker19 listopada 2015 Jak środowiska i gazety które uważają się za prokatolickie piszą artykuły sprzeczne z najważniejszymi, chrześcijańskimi wartościami, o których sam Jezus mówił że są najważniejsze? wPolityce są hipokrytami, którzy zasiadają w pierwszych ławkach w kościele i głoszą swoje zmyślone na przestrzeni wieków, po zmartwychwstaniu Jezusa brednie, o których sam Jezus słowem się nie odezwał. Dobrze by było jakby najbardziej zagorzali polscy chrześcijanie akurat żyli wg. słów Jezusa.

  infinity 217.99.240.*15 listopada 2015 bełkot.. to nie lewacy wysyłali wojska na kraje muzułmańskie poczynając od Palestyny,przez Irak,Iran Libię po Czeczenię i Afganistan. USA,UK Rosja i Francja zaczynają płacić rachunek postkolonialny

  Fakt 89.72.105.*15 listopada 2015 Świetnie napisany artykuł, trafia prosto w sedno, a co najważniejsze są przedstawione racjonalne argumenty, a nie tylko zmieszana papka lewackich haseł o polakach rasistach, nazistach i ksenofobach.

  politpoprawność to bełkot 89.64.24.*15 listopada 2015 @polak To nie tylko ISIS, to kultura przemocy religijnej w islamie. Fanatycy islamscy są silni w większości krajów islamskich od Nigerii i Sudanu, przez Bliski Wschód, po Pakistan.

  politpoprawność to bełkot 89.64.24.*15 listopada 2015 @polak Kmiotku, terrorysta nie ma tego napisanego na czole, więc udaje uchodźcę i tak dostaje się do Europy, bo lewacy nie chcą zamknąć granic. To nie katolicy mordują niewinnych tylko muzułmanie.

  dor 5.172.232.*14 listopada 2015 Nie zmieni się NIC! Koniec zdegenerowanej Europy bliski! Smutne to!

  minsect@minsect14 listopada 2015 Niesamowite, że jeszcze uchowali się tacy, co nie wiedzą że islam nakazuje walczyć z „niewiernymi”. Top Ten Quran Verses for Understanding ISIS (the Islamic State) https://www.youtube.com/watch?v=LXBgqa-xQwY

  szengen mam w d..pie 185.80.220.*14 listopada 2015 nadzieja w Pisie,grupie wyszehradzkiej , lewactwo w europie zach.nie jest zdolne do podjęcia żadnej sensownej decyzji,nie mówiąc o bezpieczeństwie Europy,bezpieczeństwo narodowe musi być najważniejsze

  polanka 83.21.182.*14 listopada 2015 Na co czekają Niemcy? Czas już pogonić następne tchórzliwe babsko.Podobno po Francji będą Niemcy- czy schowacie się do domów i zamkniecie drzwi udając, że was nie ma?

  luiza 83.31.149.*14 listopada 2015 Proroczych ostrzeżeń Oriany Fallaci też nie rozumieli.

  Polubienie

 5. http://wrealu24.pl/index.php/services/1063-krzyczeli-allah-akbar-i-scieli-10-latkowi-glowe-tlumacza-ze-przez-pomylke-video-18

  KRZYCZELI ALLAH AKBAR I ŚCIĘLI 10-LATKOWI GŁOWĘ! TŁUMACZĄ, ŻE PRZEZ POMYŁKĘ! (VIDEO) 18+

  W sieci pojawiło się kolejne makabryczne nagranie z Syrii, przedstawiające egzekucję chłopca w wieku ok. 10 lat. Islamiści znowu pochwalili się swoim bestialstwem.

  Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Handarat, na północ od Aleppo. Znajduje się tam także obóz Ein Al Tal, zamieszkany przez uchodźców palestyńskich.

  Przerażającej zbrodni (według źródeł syryjskich, w tym antyrządowych) dokonali członkowie Ruchu Nur al-Din al-Zinki.

  Ruch ten zaliczany jest do tzw. „umiarkowanej opozycji” a wspierany dostawami broni i innego wyposażenia przez USA i Wielką Brytanię. Twierdzili oni, że chłopiec (przez część źródeł identyfikowany jako Abdullah Issa) szpiegował dla Brygady Al-Quds, złożonej z syryjskich Palestyńczyków popierających rząd w Damaszku – a nawet, że był ich bojownikiem(!). Biorąc pod uwagę stan zdrowotny i wiek chłopca, oskarżenia te były skrajnie wręcz absurdalne.

  Chłopiec wyglądał na bardzo wycieńczonego i chorowitego, z przedramienia wystawał mu jeszcze wenflon. Okazało się, że chłopiec cierpiał na talasemię – chorobę przewlekłą krwi.

  Islamiści wspierani przez zachód, zapowiedzieli, że egzekucji dokonali przez pomyłkę…i jak to komentować?

  Jak można zamordować dziecko przez pomyłkę.

  Absolutnym szokiem jest fakt, że ta własnie grupa jest zbrojona, finansowana i wspierana przez państwa jak USA czy Wielka Brytania.

  Oczywiście ów państwa zapowiedziały już „za karę” wstrzymanie wsparcia dla terrorystów! Dobra kara?

  Video wyłącznie dla osób dorosłych:

  Grzegorz Kruszyk · Sośnie
  Kutasy im po odcinać i powiedzieć że przez pomyłkę śmiecie pierdolone!!!!!!!!

  Monika Sikora · Ekonomiczna
  Widzialam to video..Przeokropne.Niech zgina w ogniu piekielnym..nalezy sie tym scierwom dokladnie to samo!

  Justyna Szymańska · Sierpc
  Przez pomyłkę to się można w gacie zesrac!!!

  Polubienie

 6. http://www.dzienniknarodowy.pl/288/gwalcenie-dzieci-czesc-naszej-kultury-twierdzi-ima/

  Gwałcenie dzieci to część naszej kultury – twierdzi imam z Danii

  Opublikowano: 27 kwietnia 2016 14:43:34

  Abu Ismail Bilal ponownie jest na ustach mieszkańców Danii. Zasłynął niechlubnie przed paroma tygodniami, gdy bronił przybyłych do kraju azylantów, którzy zgwałcili dziecko, twierdząc że jest to część kultury islamskiej.

  W ostatnich dniach ujawniono nagranie z jego kazania, w którym opowiadał się za uśmiercaniem odstępców od wiary, cudzołożników i każdego kto występuje przeciwko islamowi. Meczet, w którym naucza deklarował już dwukrotnie poparcie dla Państwa Islamskiego: w 2014 r. i ponownie w roku 2015. Jednak dochodzenie lokalnej policji miało wykazać, że faktycznie zniechęcano tam młodych muzułmanów do włączenia się do dżihadu.
  Tym razem jednak, Bilal po wyemitowaniu kompromitującego materiału w telewizji TV2 może zostać postawiony w stan oskarżenia. Zapowiedzi kamienowania i chłostania winnych wykroczeń przeciwko szariatowi wstrząsnęły opinią publiczną i urzędnikami państwowymi. Policja prowincji Wschodnia Jutlandia wszczęła dochodzenie.

  Problemu nie widzi za to zwierzchnik meczetu Osama El-Saadi, który bronił komentarzy kolegi, a dziennikarza TV2 nazywa”szpiegiem”.

  – „Wierzymy, że w islamie jest, tak jak mówi nasz imam – ale żyjemy w Danii, gdzie panuje wolność sumienia, a my przestrzegamy duńskich przepisów i prawa duńskiego. Więc ukamienowanie i zabijanie nie obowiązują w Danii ” – wyjaśnia imam El-Saadi.

  Katarzyna Kowalcze · Eastbourne
  mieszkam na wyspach on dekady i nie zauważyłam żeby robili co chcą, ciężko pracują tak jak każdy kto chce przeżyć. Pracowałam dla 2 muzułmaninów i traktowana byłam bardzo dobrze, nigdy mnie nie oszukali ani nie wyzyskiwali, dbali o mnie jak o członka rodziny. Tak jak w każdej narodowości trafiają się mędy. Niestety w ostatnim czasie media eskalują problem. Nie twierdze że wiedza jest czymś złym ale wkładanie wszystkich pod kreske jest mocno przesadzona i nie na miejscu.

  Sebastian Wijata · Pastor w HELL & BACK
  Katarzyna Kowalcze A moja dziewczyne nekali bo ubiegala sie o prace. I przez 6 m-cy wydzwaniali czy nie z nimi nie umowi na wieczor. A jak mi k… napiszesz, ze chcieli jej prace zaoferowac to wiesz….

  Polubienie

 7. http://wmeritum.pl/nicea-odpowiada-zamach-malujac-kreda-betonie/149050


  Fot. Twitter/Usidus

  NICEA ODPOWIADA NA ZAMACH… MALUJĄC KREDĄ PO BETONIE

  Opublikowano: 17 Lip 2016

  Nicea cały czas nie może się otrząsnąć po zamachu terrorystycznym, którego w czwartek wieczorem dokonał 25-letni mężczyzna. Francuz tunezyjskiego pochodzenia wjechał ciężarówką w ludzi zgromadzonych na nadmorskiej promenadzie, który świętowali obchody Dnia Bastylii. Francuzi postanowili oddać hołd pomordowanym.

  W brutalnym ataku terrorystycznym życie straciło 84 osoby. Mieszkańcy Nicei postanowili oddać im hołd… malując na promenadzie rysunki za pomocą kredy.

  Dr historii • 4 dni temu
  „Lewackie media manipulują” ? 🙂 Przecież to, że nie był obywatelem Francji działa raczej na korzyść „lewicy” w sporze o integrację imigrantów!

  Dr historii • 4 dni temu
  Panie Politolog, Wypadałoby chociaż prawdziwe fakty podawać przed zabraniem się do analizy… Mężczyzna miał 31 lat (nie 25) i co tutaj bardzo (!!) ważne nie był Francuzem!! Był Tunezyjczykiem i wyłącznie obywatelem Tunezji, tylko zamieszkalym we Francji z prawem pobytu. To ważne, bo w ten sposób ten wypadek nie wpisuje się w debatę o integracji, a wyłącznie w dyskusję o zezwoleniu na pobyt cudzoziemcow-muzulmanow w Europie.

  qweq • 4 dni temu
  Jest to bardzo dobra forma i wbrew pozorom nie pozostająca bez znaczenia. To do czego dążą islamscy ekstremiści to do zniszczenia jedności multikulturalnej Europy. Dążą do tego żeby po zamachu biały sąsiad brał maczetę i zabijał sąsiada pochodzenia Arabskiego. Tak długo jak to się nie dzieje, tak długo ekstremiści przegrywają. I tego typu reakcje są właśnie przejawem tego że ich wysiłek jest na nic. Że Europa się nie zradykalizuje, że nie damy dość do głosu naszej prawicowej ekstremie.

  Sława Słowianie qweq • 4 dni temu
  Lewaku co ty pleciesz. To wasze multi kulti sprawiło ze islamiści tu są. Tym multi kulti niszczycie samych siebie. Bedziecie tłumem bez tradycji i kultury. Innymi słowy niczym. Otwórz oczy. Wpusciliscie morderców i szukacie wymówek a oni przyjechali tu po prostu mordować niewierne psy czyli europejczyków. To nie zadni ekstremiści tylko muzlumanie. Bo taki jest islam. Oni w koranie maja napisane zeby mordować niewiernych. W dupie maja czy bialy zabije po zamachu araba. Chcą tu zrobic kalifat i wymorduja wszystkich. A najpier was bo oszołomy nie widzicie co sie dzieje. Ich trzeba stad wypędzić z powrotem i niech siedzą u siebie terroryści. Ich ta francuska kreda śmieszy. Przedszkolacy. Tu trzeba pomyśleć i pokazać im ze nie bedzie tolerancji dla terrorystów a kazdy kto ich nawet odrobine wspiera jest terrorystą. Koniec poprawności politycznej pora, działać .

  Polubienie

 8. http://prawicowyinternet.pl/szwecja-polacy-bronili-polki-przed-imigrantami-zatrzymala-ich-szwedzka-policja/

  Szwecja. Polacy bronili Polkę przed imigrantami. Zatrzymała ich szwedzka Policja!

  Darek Matecki – Luty 10, 2016

  W poniedziałkowy wieczór szwedzka policja otrzymała informację że grupa Polaków planuje atak na budynki w których przebywają imigranci z Syrii. Ich działania miały być motywowane odwetem za pobicie Polki przez imigrantów zamieszkujących ośrodek. We wtorkowy poranek funkcjonariusze zatrzymali na terenie Nynashamn (60 kilometrów od Sztokholmu) 14 osób poruszających się samochodami, w których odkryto m.in. kije bejsbolowe. Większość z nich to osoby stale zamieszkujące Szwecję. Policja poinformowała, że zatrzymani to w większości Polacy o skrajnych poglądach. Jak dodała, zatrzymani mogą usłyszeć m.in. zarzut przygotowania napaści i planowania podpalenia. Dla Szwedów „skrajne poglądy” to sprzeciwianie się polityce imigracyjnej, polski stereotypowy wyborca Platformy Obywatelskiej byłby w Szwecji uznany za osobę o „radykalnych poglądach”. W zeszłym roku podania o przyznanie azylu w Szwecji złożyło 163 tys. osób. W tym roku kraj ten spodziewa się napływu ponad 100 tys. uchodźców. Pod koniec stycznia wzrosło napięcie pomiędzy Europejczykami a imigrantami po tym jak 15 letni islamista zasztyletował 22-latkę pracującą w ośrodku dla uchodźców w Molndal koło Gothenburga. Władze zabroniły uczczenia pamięci zamordowanej… Jak widać to Polacy muszą bronic honoru szwedzkich mężczyzn, którzy od dawna nie potrafią obronić swoich kobiet, kraju i godności. Najlepiej obrazuje to humorystyczny filmik „Captain Sweden”.

  Źródła: http://www.bbc.com/ http://telewizjarepublika.pl/

  Tryglaw • 5 months ago
  Szwedzi dawno zapomnieli że są potomkami Wikingów i wojów Gustawa Adolfa. Tylko w muzeum mają polskie chorągwie zdobyte w wojnie z nami. A teraz to my mamy bronić ich spokojnego , ułożonego , praktycznie bezproblemowego życia. Cholerka żebyście Mnie teraz nie wzięli za „propagandystę” – SZWEDZI OBUDZICIE SIĘ , bo jeżeli tego nie zrobicie to obudzicie się w państwie islamskim.

  Wioletta Ewa Brzozowska • 5 months ago
  POLACY TO SĄ WALECZNI CHŁOPCY OD WIEKÓW BRONILI SWOICH KOBIET,WIĘC NIECH CI CO CHCĄ KRZYWDZIĆ SIE BOJA BO POLACY NIE POZWOLĄ

  Poomex • 5 months ago
  Jesteście chorzy umysłowo. Przed właśnie takimi terrorystami (z tym, że islamskimi) uciekają uchodźcy, tylko po to by trafić na katolickich. Jesteście dokładnie tacy sami jak ISIS oraz realizujecie jego politykę.

  Polubienie

 9. http://wrealu24.pl/index.php/services/1009-wsciekly-tlum-obcina-glowe-zolnierzowi-pogromy-armii-po-zamachu-stanu-w-turcji-video-foto-18

  WŚCIEKŁY TŁUM OBCINA GŁOWĘ ŻOŁNIERZOWI! POGROMY ARMII PO ZAMACHU STANU W TURCJI! (VIDEO+FOTO) 18+

  Wczorajszy zamach stanu w Turcji przeradza się w krwawą jatkę! Pojawiają się głosy, że to sam Prezydent Erdogan wymyślił cały „przewrót” co mocno umocniło jego pozycję i władzę w kraju.

  To tylko jedna z sytuacji gdzie widzimy dziki tłum wściekłych muzułmanów, który praktycznie rozrywa na strzępy żołnierza armii Tureckiej.

  Wściekły tłum islamistów dla „pokazówki” obcina głowę wojskowemu, po czym poniewierają jego ciałem po ulicy, traktując jak śmieć.

  Na naszych oczach widzimy skrajny islam, który podąża wprost do Europy, przecież granicę między Turcją a UE nie są praktycznie strzeżone i sprawdzane.

  Władze Unii Europejskiej wywieszają białe flagi mówiąc, że: „Musimy pogodzić się z zamachami terrorystycznymi, musimy nauczyć się z nimi żyć”

  Wyłącznie płacz, lament i zgrzytanie zębami, kończy się Europa, którą znamy, zaczyna się tworzyć Eurabia i musimy być na to gotowi.

  Brak wartości moralnych, duchowych, mentalnych, brak tradycji i etyki…w tej wojnie i z tymi ludźmi, którzy kierują UE, absolutnie nie mamy szans!

  Czy pozostało nam się z tym pogodzić?

  Zobacz również mocny komentarz odnośnie zamachów w Nicei:

  Marcin Rola – wRealu24.pl

  Derbali Sylwia · Soussa
  dlaczego Polacy nie moga zrozumiec ze ich kraj nikogo nie interesuje tym bardziej muzulmanow

  Brontos Bronti · Pracuje w firmie: Szlachta nie pracuje
  Jakoś Pani teoria ma znamiona samoobalającej sie, chyba ze dotychczasowe dzieje Polski na przestrzeni milenium z okładem, uplynely na sielance. A ja poprostu niedouczony jestem i mam rojenia. Po primo. Niektórych urodzonych w rodzinach tak samo skretyniałych jak moja.
  Po sekundo. Niektórych urodzonych w normalnych polskich rodzinach, gdzie może nie było tak ogłupiającej i szkodliwej indoktrynacji jak u mnie. Ale szanują jakimś ciemnogrodzkim zabobonem ten padół łez. Po tertio. Naszych sąsiadów ze W/Z a bywało że z zamorskich krain całe wieki nam ambrozję w gardła lali i miziali po plecach.

  Ale bardzo dziękuję tak światłemu umysłowi jak Pani, że uświadomiła nas iz jesteśmy tylko rozwielitkami w akwarium pełnym pięknych ryb.

  Jestem pod wielki wrażeniem , my nawet siebie nie rozumiemy, nie potrafimy podjąć mowy i postrzegania świata nawet najinteligentniejszych z naszych braci mniejszych, co dopiero rozwielitek, A Pani wlada tym naszym podłym rozwielitkowym językiem jak swoim. Jakież to poświęcone…. poświęcenie, niemalże altruizm. Choć zdaje Piani sobie sprawę ze za głupi jesteśmy aby to pojąć, nie rezygnuje Pani.

  Polubienie

 10. http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Slawomir-Sierakowski-przywodca-swiatowej-lewicy-jest-Franciszek,wid,18433062,wiadomosc.html?ticaid=117692&_ticrsn=3


  Eastnews / GABRIEL BOUYS/AFP

  akt. 21.07.2016, 19:42

  Sławomir Sierakowski: przywódcą światowej lewicy jest Franciszek

  Nie Slavoj Żiżek, nie Yanis Varoufakis, nie Thomas Piketty, ani żaden polityk czy intelektualista, ale papież Franciszek jest przywódcą globalnej lewicy. Nie piszę tego wcale z przekory, ani po to, żeby zirytować ludzi Kościoła. Wystarczająco irytuje ich już sam Franciszek. Naprawdę uważam, że jeśli lewica światowa ma dziś jakiegoś przywódcę inspirującego cały świat, to jest nim Franciszek – pisze Sławomir Sierakowski, szef Krytyki Politycznej, dla Wirtualnej Polski.
  (…)

  ~kleks 21 godzin i 43 minut temu
  FRANCISZEK jest ok ale mam pytanie do Sieraka – dlaczego w demokratycznym społeczeństwie około 2 % ma narzucać 98 % swoje wartości. Nie mam nic przeciwko gejom i lesbijkom ale oni próbuja mieć zdecydowanie za duży wpływ na resztę społeczeństwa w stosunku do swojej liczby . Jak demokracja to demokracja Wszystkie sprawy powinny być ustalane w drodze głosowań lub referendum a nie narzucane lobbingiem i tyle w tym temacie

  ~maq2 godziny temu
  Zachowania biseksualne są widoczne w całej przyrodzie, ale homoseksualne to po prostu choroba. Uniemożliwia przekazanie genów następnemu pokoleniu, więc jest swoistym samobójstwem genetycznym. Tworzenie sztucznych tworów mających na celu wspieranie takich osób to jak podawanie choremu na biegunkę laksigenu.

  ~observer2 godziny temu
  Parada równości to jest to co tych odmieńców osmiesza. bądż sobie kim chcesz,rób co chcesz,ale nie ogłaszaj tego całemu światu!!!To nas hetero wkurza i gorszy!!

  Polubienie

 11. http://wrealu24.pl/index.php/services/1069-uchodzcy-molestowali-polke-w-pociagu-skm-relacja-swiadka-a-relacja-klamliwego-tvn

  UCHODŹCY MOLESTOWALI POLKĘ W POCIĄGU SKM! RELACJA ŚWIADKA, A RELACJA KŁAMLIWEGO TVN!

  Dotarliśmy do wpisu, który ukazał się na portalu wykop.pl. Sprawa dotyczy sytuacji jaka miała miejsce w Warszawie 19 lipca. W pociągu SKM uchodźcy molestowali młodą dziewczynę. Całą sytuację postanowił opisać świadek odpowiadając tym samym na relację TVN, który jak się okazuje bezczelnie i celowo wprowadził w błąd swoich czytelników. Zobaczcie drodzy czytelnicy jak sie robi media w Polsce. 

  Oto opis zdarzenia świadka ( oryginalna pisownia):

  „Witam chciałbym opowiedzieć o sytuacji która miała miejsce 19 lipca ok godz. 15 w Warszawie w pociągu SKM w kierunku Otwocka.
  Wszyscy który twierdzą że uchodźcy molestują tylko za granicą, a Polski problem nie dotyczy niestety są w błędzie. Na stacji Warszawa Ochota młoda dziewczyna wsiadała z chłopakiem. W pociągu jeden z dwóch obcokrajowców złapał ją za pupę co bez wątpienia jest molestowaniem. Chłopak stanął w obronie dziewczyny lecz obcokrajowiec był agresywny. Akcja działa się na końcu pociągu i wiele osób postanowiło się oddalić na początek udając że sprawa ich nie dotyczy. Tylko jeden starszy pan zaczął bronić dziewczyny i chłopaka. Kazał zboczeńcowi wypierdalać z pociągu. Napastnik był coraz bardziej agresywny bałem się że zaatakuje kogoś z pasażerów, chciałem stanąć w obronie kobiety tak jak mnie wychowano ale bałem się że napastnik może mieć ukryty nóż a ja nie mam nic. Postanowiłem wezwać konduktora aby zatrzymał pociąg i uchodźców na czas przyjazdu policji. Niestety konduktor nie odbierał domofonu alarmowego. Pobiegłem na początek pociągu. Konduktorem okazała się otyła kobieta która prawie mnie zabiła wzrokiem jak kazałem jej przejść przez cały pociąg. Nie spieszyła się i zanim doszła to uchodźców już nie było a płaczącą dziewczynę pocieszał chłopak. Konduktorka widząc że wszystko ok zawróciła się i pociąg ruszył ze Śródmieścia dalej.”

  A oto relacja TVN dotycząca dokładnie tej samej sytuacji!:

  Rasistowski atak w pociągu SKM. Pokazujemy film pasażera.

  Pozostawiamy to wam pod osąd. Jedna sytuacja dwa punkty widzenia. Czy ktoś jeszcze z was był świadkiem tego zdarzenia ?

  wRealu24.pl

  Mateusz Nerc · Pracuje w firmie: Hug The Devil
  To już wole być „faszystą” niż wierzyć w prawde tvn to nie są wiarygodne media

  Marcin Tarnowski · Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki (WWSI)
  Jeżeli macie taką sytuację odrazu trzeba walić nie dyskutować !!! Uderzać tak aby stracił przytomność, a potem się martwić.

  Stanisław Staroszczyk · Dublin Coffman High School
  HEHEHE wszystko co tu piszą to gówno prawda. JEst monitoring z tego, żadnego molestowania nie było, a dziewczyna szybko zrezygnowała z wezwania Policji. Ale jak zwykle ‚plotka zbiera żniwo”…faszysći w akcji 😀

  Marcin Kondracki · Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  no pan doskonałym przykładem 🙂 jest monitorin i dlatego nie wszczęto postępowani wobec wedle pana napastników, ale jak na faszystę przystało pan zyje w własnym świecie.

  Mariusz Musk · Pracuje w firmie: Foto-Grafika Tomasz Konieczny
  I zapewne widziales to nagranie?

  Luca Niemczyn
  oczywiscie ze sie konduktorka bala sie…..jak widac tvn juz zrobil z tego pana rasiste a wszyscy wiemy jak e dzikusy sie zachowuja sa bezczelni wrecz napastliwi i agresywni gotowi podciac kogos ….sa tu po to zeby nas terroryzowac…POLCY nie dajmy sie….dajmy im do zrozumienia ze nie pojdzie im z nami tak łatwo

  Tomasz Kubicki
  próbowałem zamieścić link wkomentarzu na ich stronie, niestety bezskutecznie…

  Adam Kędziora
  Tvn… kiedyś robili reportaż o prześladowaniu Cydanów przez Polaków… pewien widz podesłał filmik jak Cyganie gonią Polaka, zdumionemu redaktorowi polecił puszczenie materiału na wizji od tułu to będzie wyglądało że to Polak goni a nie jego 🙂 przykład przejaskrawiony ale tak działają ściekowe media

  Karol Zieliński
  Oglądałem wczoraj ich relacje w TVN. Od razu wiedziałem że kłamią po zdaniu „czarnoskóry pasażer rzekomo miał dotknąć kobietę” (cytat z pamięci). Za takie manipulacje powinny być dotkliwe kary finansowe, może media głównego ścieku typu wyborcza, natemat, newsweek, tvn… zastanowiły by się 10 razy przed kolejną manipulacją.

  Paweł Tomecki
  Piękna manipulacja TVN-u 🙂 „agresywna para” „wyglądało to tak że para chciała sprowokować” Biedny bambus, chiał sobie pomacać tyłeczek to mu nie dali….

  Patrycja Grad
  Skurwysyny i TVN, i uchodzcy.

  Polubienie

 12. http://wpolityce.pl/swiat/301645-muzulmanie-juz-zalali-europe-w-krajach-ue-zyje-ponad-21-mln-wyznawcow-islamu

  Muzułmanie już zalali Europę. W krajach UE żyje ponad 21 mln wyznawców islamu

  opublikowano: wczoraj, g. 20:08


  fot.Mohammed Tawsif Salam/GFDLCC BY-SA 3.0

  W państwach Unii Europejskiej żyło w 2010 ponad 21 mln muzułmanów – zarówno uchodźców i imigrantów z ostatnich lat, jak i urodzonych już na naszym kontynencie.

  Z obszernych danych na ten temat, jakie podał ostatnio ośrodek badawczy PEW, wynika, że w 6 krajach UE (łącznie z Wielką Brytanią) mieszkało w tym czasie co najmniej po milionie wyznawców islamu, najwięcej w Niemczech i Francji, ale tylko w Bułgarii stanowią oni ponad 10 proc. mieszkańców. Obecnie liczby te są z całą pewnością znacznie wyższe i nie obejmują one wielu przybyszów nielegalnych, nieujętych w żadnych statystykach.

  Według raportu PEW najwięcej muzułmanów zamieszkiwało 6 lat temu Niemcy – prawie 4,8 mln, a następnie Francję – przeszło 4,7 mln, na trzecim miejscu była Wielka Brytania – prawie 3 mln; ponadto co najmniej milion muzułmanów żyło we Włoszech – przeszło 2,2 mln, w Bułgarii – nieco ponad 1 mln i w Holandii – niemal równo milion. Do miliona zbliża się też (a może już przekroczyła tę liczbę?) Hiszpania (980 tys. w 2010); ponadto wysokie wskaźniki obecności muzułmanów mają: Belgia – ok. 700 tys., Grecja – ponad 610 tys., Austria i Szwecja – po 450 tys.

  Poniżej 100 tysięcy wyznawców islamu zamieszkuje takie kraje jak Rumunia i Słowenia – po 70 tys., Chorwacja – 60, Irlandia – 50, Finlandia – 40, Portugalia – 30 i Luksemburg – ponad 10 tysięcy. Polska w raporcie PEW znalazła się w gronie państw z liczbą muzułmanów poniżej 10 tysięcy, wraz z takimi krajami jak Słowacja, Węgry, Łotwa, Litwa, Estonia, Czechy i Malta.
  Procentowo najwięcej muzułmanów mieszka w Bułgarii – stanowią tam ok. 13,7 proc. miejscowej ludności. Wyższy odsetek występuje jeszcze wprawdzie na Cyprze – ponad 25 proc., ale dotyczy to głównie okupowanej przez Turcję części północno-wschodniej nieuznawanej za niepodległe państwo. Stosunkowo wysokie wskaźniki są też we Francji – 7,5 proc. miejscowej ludności, w Holandii – 6, Belgii – 5,9, Niemczech – 5,8, Austrii – 5,4 i Grecji – 5,3 proc. Ciekawe, że w Wielkiej Brytanii, w której mieszka tak wielu muzułmanów, stanowią oni niespełna 5 (4,8) proc. mieszkańców.

  Z materiałów PEW wynika ponadto, że w 2010 w krajach Unii Europejskiej było ponad 13 mln wyznawców islamu z zewnątrz, głównie z Turcji, a także z Kosowa, Iraku, Bośni i Hercegowiny oraz z Maroka. W samej tylko Francji jest ponad 3 mln takich przybyszów, przede wszystkim z jej byłych kolonii afrykańskich: Algierii, Maroka i Tunezji.

  Inne dane mówią o tym, że liczba muzułmanów wzrasta szybciej niż pozostałych mieszkańców kontynentu i że są oni na ogół młodsi niż reszta ludności: odpowiednio 32 wobec średniej 40 lat wśród Europejczyków, a przeciętny wiek chrześcijan europejskich wynosi 42 lata.

  Raport PEW podał również, w jakich krajach jest najgorsze nastawienie do muzułmanów: tutaj prym wiodą Węgry, których aż 72 proc. mieszkańców jest złego mniemania o wyznawcach islamu, następnie Włochy – 69, Polska – 66 i Grecja – 65 proc. W Hiszpanii podobnie uważa połowa ludności, ale – co ciekawe – w krajach z dużą liczbą muzułmanów, jak Francja, Niemcy czy Wielka Brytania, wskaźniki te są stosunkowo niskie: odpowiednio po 29 proc. i 28 proc.

  Opracowanie PEW nie uwzględnia krajów spoza Unii, a więc zarówno europejskiej części Rosji, w której mieszka ok. 20 mln muzułmanów, Białorusi i Ukrainy, jak i Albanii, Bośni i Hercegowiny, Macedonii i Kosowa, a więc obszarów z dużymi skupiskami muzułmanów.

  ann/KAI

  autor: wSumie.pl

  N.R 164.126.16.*za 35 minut Zadnych muzulmanow z wyjatkiem rodzimych tatarow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ala 87.239.168.*godzinę temu w Polsce jest ok. 1200 Tatarów, czyli w zasadzie nie muzułmanów i 3-5tys. napływowych. W porównaniu do innych krajów jesteśmy w komfortowej sytuacji.

  gerwat 91.246.67.*2 godziny temu Protokoły Mędrców Syjonu opisują dokładnie program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogólnoświatowego państwa. Program, który jest realizowany na naszych oczach

  marcelo@marcelo2 godziny temu W Polsce żyje 10 tysięcy muzułmanów ?Moim zdaniem o 10 tysięcy za dużo!!!!!!!!!!!

  die Ende 14.38.19.*2 godziny temu http://mirakus.pl/uprowadzenie-europy-z-europy/

  Leopold 77.65.88.*2 godziny temu Kraje płn Afryki usunęły dosłownie wszystkich Francuzów żyjących często od 3 pokoleń w Afryce. Nie przejmowano się prawami człowieka. Może należałoby powtórzyć manewr w stosunku do muzułmanów?

  KON. 79.243.126.*3 godziny temu ..Nie jestem ksieze dobrodzieju(188.146.7.-*) wyborca Pis-u,ale mam mnostwo osobistych obserwacji i doswiadczen, swiadczacych o tym ,ze islam nie jest „religia pokoju”……

  kowalski 89.67.91.*5 godzin temu A może coś o chazoromasonerii sterującej tym najazdem. Przecież gigantyczne medialne, finansowe polityczna wsparcie dla islamizacji Europy nie bierze się z niebytu. Europejczycy mają wewnętrznego wroga

  mrao@mrao.one10 godzin temu Wszystkie islamskie getta powinny być regularnie opryskiwane świńską krwią. Putin to kazał robić w Rosji i mają święty spokój z islamistami bo ci wolą wyjechac do Syrii.

  mrao@mrao.one10 godzin temu Kobiety europejskie w ramach środków ochrony osobistej powinny mieć darmowy dostęp do pęcherzy ze świńską krwią a przynajmniej do kaszanki

  lolas 164.127.3.*wczoraj, g. 23:14 I dlatego też uważam że kościół nie daje oparcia ludziom, bo ani papież ani biskupi nigdy nie sprzeciwiali się tej ekspansji islamu.Wystarczy popatrzeć na obecnego Frania który nie widzi problemu.

  Polubienie

 13. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/strzelanina-w-monachium-strzaly-w-centrum-handlowym/5bym8d

  59 minut temu

  Strzelanina w Monachium. Na ulicach chaos

  Strzelanina w Monachium miała miejsce w centrum handlowym – jednym z największych na terenie Bawarii. Policja informuje, że są zabici i ranni. Informacje o liczbie ofiar są sprzeczne, niemieckie MSW potwierdziło na razie, że zginęły trzy osoby. Bawarska telewizja podaje jednak, że ofiar jest sześć. Doniesienia o drugiej strzelaninie w Monachium były fałszywe.
  (…)

  ~Wierny fan Onetu i tefałenu : .Śledziłem te wydarzenia na żywo transmitowane w stacji z liczbą 24 i literkami biś w tytule. Gościem ( ekspertem ? ) był jegomość o fizjonomii upiora z japońskiego horroru niejaki Wóycycki. Już w pierwszych słowach określił zamachy w Paryżu, Brukseli, Nicei, niemieckim pociągu czy w Monachium jako ” robota Moskwy „.. ” To Putin przez internet kieruje tymi zamachami „…..Prowadzący program Kraśko ( wcale nie rusofil ) przez dłuższą chwilę nie mógł złapać oddechu…..Panie Boże ! Widzisz i nie grzmisz ? Kogo te stacje zapraszają do studia ???????

  ~emil do ~Wierny fan Onetu i tefałenu: Ty to zawsze taki mundry ? Czy od pewnego czasu ?
  A z tymi grzmotami to radzę uważać. Pan Bóg może mieć inny pogląd na ten temat.
  No chyba że oj dyro ma taki sam pogląd jak ty. To Pan Bóg będzie musiał się podporządkować.

  ~Polka : No cóż pani Merkel, tylko pani pogratulować. Zniszczyła pani UE, zniszczyła SWÓJ KRAJ. Odebrała pani spokój nawet swoim rodakom. A nas odsączała pani od czci i wiary, nasyłała na nas różne maszkarony z UE. Uprzykrzaliście nam życie równo, bo nie chcieliśmy się poddać waszym obłąkanym postępowaniom. No cóż, teraz ma pani piwo przez siebie nawarzone. Pozostało go wypić. Nawarzyła pani, a pić muszą i pani rodacy

  ~Ares : Duże centrum handlowe w dużym mieście Monachium to fakt i ja się pytam ani jednego uzbrojonego ochroniarza ani jednego agenta po tym co już się wydarzyło w ostatnich miesiącach w Europie. Ojj wielkim zaufaniem Merkel darzy swoich wybrańców tym razem się przeliczyla . Zamachowca nie znajdą . Wszystkie te zamachy wydają się być zaplanowane przez kogoś kto chce bardziej ograniczyć prawa ludzi.

  Polubienie

  • ~faszysta (10:43)
   Islam gehört zu deutschen kultur” Islam nalezy do niemieckiej kultury- slowa bylego prezydenta niemiec Wulfa i anieli merkel * religia wojny i nienawisci * rodziny ofiar beda wam wdzieczne!

   ~Toms (10:43)
   I tak Europa ma przechlapane. Bo teraz te ataki już nie są planowane przez terrorystów, a robione przez pojedyncze osoby które się jedynie terrorystami ze swojego kręgu kulturowego inspirują. Terroryzm islamistyczny to już teraz jest stan umysłu, który ciężko będzie wyplenić nawet gdyby się wykończyło większość ISIS i podobnych organizacji.

   ~Łukasz (10:43)
   Niemcy też byli z nami w trudnych chwilach (podczas II wojny światowej)

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamach-w-Monachium-Policja-sprawca-prawdopodobnie-dzialal-sam-i-popelnil-samobojstwo-To-18-letni-Iranczyk,wid,18436220,wiadomosc.html

   akt. 23.07.2016, 08:39

   Policja: sprawcą zamachu był Irańczyk, prawdopodobnie działał sam

   • – 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił w piątek w centrum handlowym w Monachium dziewięć osób, a następnie popełnił samobójstwo – poinformowała w sobotę policja
   • Napastnik działał prawdopodobnie w pojedynkę
   • Po szoku stolica Bawarii powraca do życia
   (…)

   Według Andry podejrzanym jest 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego mieszkający w Monachium. Szef policji sprecyzował później, że mężczyzna miał niemieckie i irańskie obywatelstwo. Mieszkał od dłuższego czasu w Monachium. – Dłużej niż dwa lata – uściślił pytany przez dziennikarzy.

   Andra podkreślił, że na obecnym etapie śledztwa nie można rozstrzygnąć, czy czyn był zamachem terrorystycznym, czy też raczej wybrykiem szaleńca. – Nie możemy jeszcze nic powiedzieć o motywach – zastrzegł komendant. – Na razie możemy mówić, że to była strzelanina – dodał.

   Przedstawiciele amerykańskiego wywiadu, na których powołuje się agencja Reutera, twierdzą, że ze wstępnych informacji ich niemieckich odpowiedników wynika, że nie ma wyraźnych powiązań między napastnikiem z Monachium a dżihadystami z IS lub z innych organizacji.

   Nie podano imienia i nazwiska napastnika. Andra powiedział, że nie był on wcześniej znany policji. W sobotę nad ranem policja weszła do mieszkania w monachijskiej dzielnicy Maxvorstadt, gdzie według „Bilda” napastnik mieszkał z rodzicami. „Mieszkał tuż obok mnie” – cytuje „Bild” sąsiada. „Mój znajomy chodził z nim do szkoły, mówił, że był to raczej spokojny facet. Rozpoznał go na nagraniach wideo” – dodał.
   (…)

   ~Polak 4 godziny i 8 minut temu
   NIEMIEC pochodzenia irańskiego??? Jaki Niemiec??? Dalej nazywajcie tych psycholi Brytyjczykami, Francuzami, Niemcami pochodzenia itp…Rżną ludzi bez litości, a tu eufemizmy nadal obowiązują!

   ~kloi 9 minut temu
   tak to byl niemiec tam urodzony innego zycia i kraju nie znal Tylko tacy jak ty wmawiali mu cale zycie ze nie jest niemcem i niech sie trzyma od nich z daleka dlatego chlopak w koncu nie wytrzymal i siegnal po bron Za to co sie dzieje teraz naq ulicach europy jest wina europejczykow ktorzy kiedys tych ludzi sciagali do zasuwania w fabrykach i sprzatania przy okazji nie dajac zapomniec ze sa ludzmi gorszego sortu

   ~Maniek 4 godziny i 58 minut temu
   Mają czego chcieli.. Dłużej niż dwa lata.. Niemiec pełną gębą!!!!😁

   ~tomasz 3 godziny i 20 minut temu
   Czyli cały wczorajszy wieczór TV podawali bzdury nie trzymające sie kupy , tylko robili panike i bili pianę ….kosmos obława poszukiwania 3 ludzi z długą bronią , zabitych 3 ludzi ,znaleziony gdy zatrzymywała go policja popelnił samobojstwo , znaleziono ciało kilometr dalej ….same bzdury ….PS. irańczyk niemieckiego pochodzenia ???? ile mieszkał w niemczech 6 m-cy ????

   ~kamilkw 23 minut temu
   obywatelstwo dostaje sie najszybciej po 8 latach wiec na pewno nie 6 miesiecy

   Polubienie

  • Karma za niemieckie „sukcesy i cywilizację”…. I ja też łączę się w bulu… hm… tylko z kim lub czym? Jeszcze nad tym pomyślę… i podam później do publicznej wiadomości…

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,89914,title,Zamach-w-Monachium-Swiadek-strzelaniny-napastnik-krzyczal-ze-jest-Niemcem,wid,18436183,wiadomosc.html

   akt. 23.07.2016, 09:02

   Zamach w Monachium. Świadek strzelaniny: napastnik krzyczał, że jest Niemcem

   • 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił w centrum handlowym w Monachium dziewięć osób, a następnie popełnił samobójstwo
   • Według jednego ze świadków terrorysta krzyczał: „Zasr… cudzoziemcy”

   Według jednego ze świadków zamachowiec miał krzyczeć: „Jestem Niemcem” i „Zasr… cudzoziemcy”.

   Z kolei świadek, z którym rozmawiała telewizja CNN, twierdzi, że napastnik wykrzykiwał „Allahu Akbar”.

   18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił w centrum handlowym w Monachium dziewięć osób, a następnie popełnił samobójstwo – poinformowała w sobotę policja. Napastnik działał prawdopodobnie w pojedynkę. Wśród ofiar nie ma Polaków – podało polskie MSZ.

   – Podczas pościgu, w którym brały udział duże siły policyjne, około godz. 20.30, znalezione zostało ciało mężczyzny, który – jak wynika z dotychczasowego śledztwa – popełnił samobójstwo – powiedział szef policji w Monachium Hubertus Andra.

   Jego zdaniem był to poszukiwany podejrzany. „Informacje, że w przestępstwie uczestniczyły jeszcze inne osoby, nie potwierdziły się” – wyjaśnił komendant monachijskiej policji.

   Śledczy ustalili, że napastnik najpierw strzelał w restauracji McDonald’s, a potem w centrum handlowym, na terenie którego znajduje się ta restauracja. Później podjął próbę ucieczki. Napastnik strzelał z pistoletu, a nie – jak wcześniej podawano – z broni długiej.

   Według Andry podejrzanym jest 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego mieszkający w Monachium. Szef policji sprecyzował później, że mężczyzna miał niemieckie i irańskie obywatelstwo. Mieszkał od dłuższego czasu w Monachium. – Dłużej niż dwa lata – uściślił pytany przez dziennikarzy.

   Andra podkreślił, że na obecnym etapie śledztwa nie można rozstrzygnąć, czy czyn był zamachem terrorystycznym – jak nazwał je prezydent Francji Francois Hollande – czy też raczej wybrykiem szaleńca. – Nie możemy jeszcze nic powiedzieć o motywach – zastrzegł komendant. – Na razie możemy mówić, że to była strzelanina – dodał.

   Andra dodał, że władze nie widzą podobieństwa między piątkową strzelaniną a poniedziałkowym atakiem w pociągu pod Wuerzburgiem, gdzie 17-letni Afgańczyk zaatakował pasażerów i zranił pięć osób. Powiązana z dżihadystami agencja prasowa Amak opublikowała następnie nagranie z deklaracją 17-latka, że jest żołnierzem Państwa Islamskiego (IS).

   Przedstawiciele amerykańskiego wywiadu, na których powołuje się agencja Reutera, twierdzą, że ze wstępnych informacji ich niemieckich odpowiedników wynika, że nie ma wyraźnych powiązań między napastnikiem z Monachium a dżihadystami z IS lub z innych organizacji.

   Nie podano imienia i nazwiska napastnika. Andra powiedział, że nie był on wcześniej znany policji. W sobotę nad ranem policja weszła do mieszkania w monachijskiej dzielnicy Maxvorstadt, gdzie według „Bilda” napastnik mieszkał z rodzicami. „Mieszkał tuż obok mnie” – cytuje „Bild” sąsiada. „Mój znajomy chodził z nim do szkoły, mówił, że był to raczej spokojny facet. Rozpoznał go na nagraniach wideo” – dodał.

   PAP

   ~Jan Chrysostom Pasek 8 godzin i 57 minut temu
   Hahahah no tak „Allahu Akbar” w Niemczech teraz oznacza „jestem niemcem” … hahahah boki zrywac propaganda godna Goebbels’a

   ~X X X 43 minut temu
   Dobre 🙂 100/100

   ~polis 9 godzin i 8 minut temu
   Islamista krzyczał że jest Niemcem ,- ale taki kawał ,smiechu wart .

   ~Yteekk 8 godzin i 16 minut temu
   A swiadek jakiej nacji byl??

   ~orient 3 minuty temu
   świadek też nie znał niemieckiego.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Premier-Szydlo-przekazala-kondolencje-kanclerz-Merkel,wid,18436355,wiadomosc.html

   ~Lewacka logika 20 minut temu
   Niemiec pochodzenia irańskiego 🙂 ha ha a mysz urodzona w stajni jest koniem.

   ~p 18 minut temu
   Ladne zdjecie jak ida rekami podniesionymi do gory.To dla niemcow nie pasuje!

   ~haha 17 minut temu
   Ale ci politycy są śmieszni.. jeden z drugim „Jesteśmy z Belgami” „Jesteśmy z Francuzami” „Jesteśmy z Niemcami”. Ku..a a co to zmienia, że z nimi jesteśmy.. wszyscy są ze wszystkimi.. a zrobić coś z tym to nie ma komu. Jedyne na co stać rządy i polityków to gadanie i łączenie się w „bulu”, a społeczeństwo na malowanie kredą kwiatków na ulicach.

   ~jjk 7 minut temu
   i dla tego Trump powiedział,kto chce słuchac wyszlifowanych tekstów niech idzi na konwencje do Hilary,u mnie jest tylko brutalna prawda,w Polsce tylko Korwin i Kukiz tak mówia reszta jest siebie warta

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Witold-Waszczykowski-Niemcy-musza-odpowiedziec-czy-byl-to-akt-terroryzmu-zwiazany-z-islamistami,wid,18436259,wiadomosc.html

   ~jurek 2 godziny i 37 minut temu
   powodem jest fakt,ze ten Muzulmanin wierzyl, ze w raju czeka na niego 72 dziewic, tak im obiecuje Koran.Warunki w raju beda tym lepsze m wiecej nie wiernych zamorduje.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemcy-Salafici-oskrazeni-o-probe-morderstwa,wid,18436002,wiadomosc.html

   alfons-van-worden 2 godziny i 53 minut temu
   Po prostu trzech islamskich terrorystów ale nie przejdzie wam to przez gardła a tym bardziej w Niemczech

   Polubienie

 14. ~karlik slonzok : nie nie mial obywatelstwa niemiec i iranu bo to jest prawnie w niemczech nie mozliwy zeby ktos kto nie jest z unii europejskiej mogl dostac obywatelstwo niemieckie i zatrzymac obywatelstwo z kraju z ktorego pochodzi ten terorysta to byl deutsche -irana co wiezyku niemieckim oznacza irakijczyk z niemieckim obywatelstwem no ale czego mozna sie spodziewac po dzisiejszych polskich tz magistrach ktorym pewnie jest redaktorek tego artykulu

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/strzelanina-w-monachium-chaos-po-strzelaninie-w-niemczech/5bym8d

  dzisiaj 03:03

  Strzelanina w Monachium. Sprawca nie żyje

  Sprawcą strzelaniny w Monachium był 18-latek, który miał obywatelstwa Niemiec i Iranu – poinformował szef monachijskiej policji Hubertus Andra. Prawdopodobnie po strzelaninie popełnił on samobójstwo.

  Motywy działania sprawcy strzelaniny nie są na razie znane. Z ustaleń śledczych wynika, że od dwóch lat mieszkał on w stolicy Bawarii. Do tej pory nie był znany służbom. Używał pistoletu, a nie – jak wcześniej podejrzewano – broni długiej. Trzy osoby, które wcześniej podejrzewano o udział w strzelaninie, nie miały z napastnikiem nic wspólnego.

  Strzelanina w centrum handlowym w Monachium – liczba ofiar

  W strzelaninie w centrum handlowym w Monachium, oprócz jej sprawcy, życie straciło dziewięć osób, a kolejnych 21 zostało rannych, w tym trzy ciężko. Doniesienia o innych atakach na terenie miasta zostały zdementowane. – Niebezpieczeństwo minęło – powiedział Hubertus Andra.

  W Monachium funkcjonuje już transport miejski. W Berlinie zapadła decyzja o wprowadzeniu stanu kryzysowego. Po strzelaninie szef niemieckiego MSW Thomas de Maiziere przerwał podróż do Stanów Zjednoczonych i wraca do kraju. Aby omówić sytuację w Monachium zebrali się pracownicy Urzędu Kanclerskiego. Jak podaje agencja DPA, nie była na nim obecna kanclerz Angela Merkel.

  (kg)

  ~as : Multi-kulti,chcieliście to macie….
  Europa zachodnia jest już stracona,mieszkam w UK od ponad 12 lat,obserwuję to wszystko (wyznawców islamu) co się dzieje,według mnie to taka wojna hybrydowa…
  Oni nas pokonają liczebnie,mułzumanin zawsze będzie mułzumaninem -ma inną „kulturę” i nigdy się z nami europejczykami nie zasymiluje,choćby nie wiem jak był wykształcony i obyty,z bogatej rodziny itp…oni uważają,że to my mamy się podporządkować im…-podczas ramadanu,w miedzynarodowej firmie Pan islamista wymagał od całego biura ,żeby nie jeść mięsa..bo jest ramadan…na wyjeżdzie szkoleniowym widząc dziewczynki 13-14 lat ,powiedział,że chętnie by je zaliczył….a jest ojcem i mężem,no cóż multi-kulti.
  Musimy się przygotować,jak Niemcy przejmą przewodnictwo do przyjęcia tego bydła,nie obrażając przy tym bydła.

  ~Po co prościej jak można skomplikować : Najbardziej zazdroszczę uchodźcom tego, że wolno im nie mieć dokumentów. A ja muszę mieć i pilnować następujące papiery: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, akty notarialne zakupu mieszkania, akty urodzenia moje i dzieci, książeczki zdrowia dzieci i psa, pesele, nipy, akt małżeństwa, orzeczenie o rozwodzie, świadectwa ze szkół, dyplomy, świadectwa pracy, umowy z telekomunikacją, o internet, o telefon, umowy z energetyką, z gazownią, z administracją, z dostawcą wody i z odbiorcą ścieków, z odbiorcą śmieci, oraz wszystkie rachunki z ostatnich lat – mogą być potrzebne. Więc podatek od gruntu, podatek PIT, opłaty za psa i wiele, wiele innych. W domu mam specjalny pokój wyglądający jak biuro, żeby pomieścić te wszystkie papiery. Obok stoi niszczarka, żeby po określonym czasie te papiery niszczyć. Z braku miejsca pokój, w którym przechowujemy papiery to miała być małżeńska sypialnia, ale papiery wygrały i może stąd rozwód. Nie było romantycznie.

  A taki uchodźca ma dwie wolne ręce i o papierach nie myśli. Jakby mu władza wyjechała z pytaniem, gdzie ma jakiś kwitek to by to potraktował jak zaczepkę i zawołał kumpli.
  Nie to co „biały człowiek”. Tak durny, że na wszystko co ma musi mieć kwitek, papier, dokument, akt i rachunek. I musi tego pilnować

  Kiedyś wystarczyło słowo i to słowo było ważne. Kiedyś wystarczyła dziesięcina, prosty podatek, każdy umiał policzyć, nie potrzeba było armii urzędników

  Cywilizacja europejska się zawala, ale to nie tylko przez muzułmanów. Załamuje się sama pod ciężarem ilości papierów do pilnowania

  Ilość aktów prawnych jest tak duża, że z prawa nie można korzystać, bo nikt tego nie przeczyta i nie zapamięta. No może jakiś chory na autyzm. Ale taki to nawet nie odróżni, czy czyta przepisy czy książkę telefoniczną, więc pożytku z tego nie będzie.

  A w czasach Mojżesza było prosto: obowiązywało 10 przykazań Bożych. I to były wszystkie przepisy i ustawy, innych nie było. Za to był czas na to aby żyć

  ~abracadabra11 : Ostatnią ostoją naiwnych i skołowanych społeczeństw sytego zachodu jest wojsko i policja ze służbami specjalnymi. Jeśli goście nie zbiorą się do kupy i nie zorganizują porządnego zamachu stanu, to eskalacja wojny arabskiej z Europą przerodzi się w prawdziwą rzeż. Całe towarzystwo można w dwa tygodnie przewieść na Madagaskar. Obstawiam jako pierwszy kraj, który zdecyduje się na takie rozwiązanie będzie Belgia…Zawsze byłem za przyjmowaniem emigrantów, ale tych którzy będą mieli dość arabów w swoim kraju.

  ~hen do ~tyle : już w tvn24 -właśnie słyszę jak podniecony dziennikarz (jakiś korespndent Radia Zet – Wojciech Hernes czy jakoś tak) opowiada o tym że „napastnik wyglądał jak typowy prawicowiec i miał nawet nazistowskie buty”. jakie to są nazistowskie buty? bo może moje glany używane do wędrówek po górach też są nazistowskie? strach teraz je zakładać, bo jeszcze natknę się na jakiegoś tvnowca i okrzyknie mnie faszystą. pozostają nam rurki i czerwone trampki?

  głęboko poraniony : Codziennie, bądź niemal codziennie, mamy jakiś akt przemocy ze strony religii pokoju. Obywatel Niemiec i Iranu tym razem postanowił postrzelać do ludzi w Monachium. Miał 18 lat, czyli pewnie emigrantami byli już jego rodzice, skoro dostał niemieckie obywatelstwo. Już nie mogę doczekać się lewackiej wyliczanki, jakie to błędy popełnił biały człowiek i niemieckie społeczeństwo, że ten miły wyznawca najbardziej pokojowej religii na świecie zradykalizował się. Pewnie mieliśmy tu do czynienia z rasizmem, który osobie o ciemniejszej karnacji nie pozwolił w pełni cieszyć się niemieckim sukcesem gospodarczym, dlatego narastała w nim frustracja.

  ~Róbmy swoje : Przede wszystkim komentatorzy i ludzie w ogóle powinni przestać używać zwrotu „islamscy bojownicy” , tylko nazywać sprawę po imieniu. To są zwykli tchórze. Powinno to brzmieć „islamscy tchórze” byli sprawcami ataku. Tchórz występuje z bronią silniejszą niż posiada przeciwnik. Że są tchórzami, to jest oczywiste. Opuszczają swój kraj zamiast się organizować i walczyć o swoje państwo. Polacy też rzucali się z motyką na słońce, ale jednak… Dlatego nie mogą być do nas wpuszczani, bo nigdy nie będą się z nami identyfikować, bo nie chcą, nie potrafią i nie jest to w ich interesie. Jeśli będą nas zmuszać do ich przyjmowania powinniśmy pójść w ślady Anglików. Wówczas nie będziemy musieli wypełniać żadnych durnych unijnych poleceń. Business i tak będzie kwitł. Poza Niemcami, Francją i Belgią jest jeszcze cały świat.

  ~DD do ~as: Zupełnie się z Tobą zgadzam. Pracowałam w angielskiej firmie – korporacja – ludzie z całego świata i pan islamista szef jednego działu wpadł pewnego roku na pomysł aby nie było w biurze ‚Christmas decorations’ – no ale tego już rodowici Anglicy nie wytrzymali – poszli do głównego szefa (rodowity Anglik) i ten ‚postawił go do pionu”; zabawne jest to, iż w UK Święta Bożego Narodzenia mają raczej charakter świeckinie mniej stuprocentowa racja – oni nigdy się nie zasymilują, kobiety to druga kategoria albo i trzecia;

  ~omen : Wczoraj w Berlinie przed jednym z uniwersytetów stala grupa mężczyzn ok. 60 osób i 3 kobiet 10 metrów za nimi. Odprawiali swoje modły. Studenci nie mogli przejść z jednego budynku do drugiego, bo blokowali przejście. i jeżeli by ktoś im przeszkodzil to zaraz by został wyzwany od rasisty, ksenofoba itp. Nie wiem jak można było dopuścić do takiego ,, CHAOSU,, gdzie są nasze zasady????? gdzie ta Merkel rozum straciła, może go wcale nie miała??!!!!! No tak jest,, głupota nie zna granic,,

  ~Moni : Pisząc „zamykając Monachium” to duże nadużycie bo niestety z dzielnicy np Giesing bez problemu i kontroli przejechałam w kierunku autostrady A95, wystarczy że napastnik zaraz po strzelaninie uciekł u-bahnem z dzielnicy Moosach w inne miejsce Monachium i bez problemu wydostać się z miasta. Ja jechałam około godz. 21 nie było żadnych blokad na wyjazdach na autostradę w kierunku Garmisch -Partenkirchen. Więc informacja o zamknięciu Monachium nie jest prawdą, został wstrzymany ruch komunikacji miejskiej ale taxi jeździły i ruch samochodów poza dzielnica Moosach był normalny a może nawet większy jak na taką porę

  Polubienie

 15. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Przed-poludniem-odbedzie-sie-konferencja-ws-zamachu-w-Monachium-18-letni-Niemiec-pochodzenia-iranskiego-zastrzelil-9-osob,wid,18436275,wiadomosc.html


  Policja przed siedzibą kanclerz Niemiec w Berlinie (PAP/EPA / Rainer Jensen)

  akt. 23.07.2016, 12:05

  Trwa konferencja ws. zamachu w Monachium. 18-​letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił 9 osób -​ nie miał powiązań z ISIS

  • 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił w piątek w centrum handlowym w Monachium dziewięć osób. Wśród ofiar jest pięcioro nastolatków i czterech dorosłych
  • Sprawca działał w pojedynkę, nie miał powiązań z kwestią uchodźczą – powiedział szef bawarskiej policji Hubertus Andra. 18-letni mężczyzna o podwójnym obywatelstwie niemieckim i irańskim – popełnił samobójstwo. Nie stwierdzono powiązań z ISIS
  Sprawca zamachu nie miał przeszłości kryminalnej. Leczył się psychiatrycznie. Atak nie miał motywacji politycznych
  • 27 osób jest rannych, w tym 10 ciężko
  • Policja w Monachium zaapelowała do świadków, by przekazali jej nagrania wideo lub audio oraz zdjęcia z piątkowej strzelaniny

  Sprawca zamachu wychował się w Monachium, nie miał związków z ISIS. Miał przy sobie pistolet marki Glock 9 mm, prawdopodobnie nielegalny. Miał ok. 300 pocisków. – Jeden z naszych kolegów zobaczył go na parkingu strzelił do mężczyzny, ale nie trafił – powiedział szef bawarskiej policji. Dodał, że trwa śledztwo i zostaną przesłuchane osoby, które miały związek z zamachowcem. Hubertus Andra stwierdził, że sprawca działa w napadzie szału, leczył się na depresję – interesował się też literaturą na ten temat. Nie figurował w kartotekach policyjnych, ale był uczestnikiem dwóch bijatyk.

  – Informacje, że w przestępstwie uczestniczyły jeszcze inne osoby, nie potwierdziły się – wyjaśnił w piątek komendant monachijskiej policji.

  Śledczy ustalili, że napastnik najpierw strzelał w restauracji McDonald’s, a potem w centrum handlowym, na terenie którego znajduje się ta restauracja. Później podjął próbę ucieczki. Napastnik strzelał z pistoletu, a nie – jak wcześniej podawano – z broni długiej.

  Według Andry podejrzanym jest 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego mieszkający w Monachium. Szef policji sprecyzował później, że mężczyzna miał niemieckie i irańskie obywatelstwo. Mieszkał od dłuższego czasu w Monachium. – Dłużej niż dwa lata – uściślił pytany przez dziennikarzy.

  Andra dodał wcześniej, że władze nie widzą podobieństwa między piątkową strzelaniną a poniedziałkowym atakiem w pociągu pod Wuerzburgiem, gdzie 17-letni Afgańczyk zaatakował pasażerów i zranił pięć osób. Powiązana z dżihadystami agencja prasowa Amak opublikowała następnie nagranie z deklaracją 17-latka, że jest żołnierzem Państwa Islamskiego (IS).

  Przedstawiciele amerykańskiego wywiadu, na których powołała się w piątek agencja Reutera, twierdzą, że ze wstępnych informacji ich niemieckich odpowiedników wynika, że nie ma wyraźnych powiązań między napastnikiem z Monachium a dżihadystami z IS lub z innych organizacji.

  Nie podano imienia i nazwiska napastnika. Andra powiedział, że nie był on wcześniej znany policji. W sobotę nad ranem policja weszła do mieszkania w monachijskiej dzielnicy Maxvorstadt, gdzie według „Bilda” napastnik mieszkał z rodzicami. „Mieszkał tuż obok mnie” – cytuje „Bild” sąsiada. „Mój znajomy chodził z nim do szkoły, mówił, że był to raczej spokojny facet. Rozpoznał go na nagraniach wideo” – dodał.

  Ciało zamachowca zostało znalezione w uliczce nieopodal centrum handlowego. Wcześniej media informowały, że znaleziono je parku w odległości jednego kilometra od miejsca zbrodni. Mężczyzna miał przy sobie czerwony plecak, taki sam jak osoba strzelająca do klientów restauracji McDonald’s w centrum handlowym.

  Policjanci obawiali się, że w plecaku może być bomba, dlatego do zbadania jego zawartości użyto policyjnego robota, co spowodowało, że operacja znacznie przeciągnęła się w czasie.

  Podczas strzelaniny 21 osób doznało obrażeń. 16 z nich jest nadal hospitalizowanych. Stan trzech rannych jest nadal ciężki – powiedział Andra. Wśród rannych są też dzieci, a wśród zabitych nieletni. 100 osób, które w czasie strzelaniny przebywały w budynku, objęto opieką psychologiczną.

  W Monachium zaczęła ponownie kursować komunikacja miejska – metro, autobusy i tramwaje. 1,5-milionowe miasto powoli powraca do życia.

  Policja uznała sytuację za „ostre zagrożenie terrorystyczne” (niem. akute Terrorlage). Do Monachium skierowano elitarną jednostkę antyterrorystyczną GSG9 oraz inne oddziały specjalne, w tym nowy oddział BFE+ utworzony po zamachach we Francji. W operacji w Monachium brało także udział 42 funkcjonariuszy elitarnej jednostki austriackiej policji Cobra. O wsparcie władze w Wiedniu poprosiła strona niemiecka. W akcji uczestniczyło 2300 policjantów i funkcjonariuszy służb.

  Świadkowie wydarzeń twierdzili początkowo, że w zamachu brały udział trzy uzbrojone osoby. Rzecznik policji potwierdził, że funkcjonariusze ścigali „maksymalnie trzy osoby” uzbrojone w broń długą.

  Stacje telewizyjne pokazały fragmenty nagrania z telefonu komórkowego, na którym widać ubranego na czarno mężczyznę strzelającego do ludzi przed wejściem do restauracji. Według jednego ze świadków zamachowiec miał krzyczeć „zasr… cudzoziemcy”. Inny świadek zeznał, że napastnik wykrzykiwał hasła przeciwko Turkom.

  Pierwsze strzały padły o godz. 17.52 w restauracji McDonald’s na terenie centrum handlowego Olympia na północy miasta – powiedział rzecznik policji w Monachium Thomas Baumann. W znajdującym się w pobliżu stadionu olimpijskiego centrum jest 135 sklepów, restauracji i kawiarni. Jest to jeden z największych obiektów tego typu w stolicy Bawarii. W piątkowy wieczór centrum odwiedzane jest przez bardzo dużą liczbę klientów.

  „Nie wiemy, gdzie znajdują się sprawcy” – podawała policja na Twitterze. Funkcjonariusze z bronią gotową do strzału przeczesywali teren, na którym mogli znajdować się zamachowcy. Przechodnie uciekali w panice z zagrożonego miejsca. Nad miastem krążyły śmigłowce policyjne. Lekarzy i pielęgniarki wezwano w Monachium do szpitali.

  Nie potwierdziły się informacje o strzałach w okolicach centrum handlowego Stachus w centrum miasta. Wiadomość o strzelaninie w okolicy jednej z monachijskich redakcji też okazała się nieprawdziwa. Natomiast na lotnisku w Monachium zatrzymano jedną osobę. Jak twierdzi ARD, zatrzymanie nie miało bezpośredniego związku ze strzelaniną.

  Policja apelowała do mieszkańców o unikanie miejsc publicznych i o pozostanie w domu. Prosiła też na Twitterze, by nie zamieszczać w internecie żadnych zdjęć ani filmów z działań policji w centrum handlowym Olympia, gdzie doszło do strzelaniny. „Nie wspierajcie sprawców!” – apelowano.

  Szef niemieckiego MSW Thomas de Maiziere, który był w piątek w drodze do USA, zdecydował się na natychmiastowy powrót do kraju. Zapowiedział, że w sobotę przyjedzie do Monachium.

  W sobotę w południe w Berlinie zbierze się federalny gabinet bezpieczeństwa składający się z przedstawicieli ministerstw odpowiedzialnych za bezpieczeństwo kraju. Wydarzenia w Monachium to drugi w ciągu kilku dni incydent o podłożu terrorystycznym, po ataku pod Wuerzburgiem.

  Prezydenci USA i Francji zaoferowali władzom niemieckim wszelkie wsparcie, jakiego potrzebują po strzelaninie.

  „Nie wiemy na razie, co się dokładnie dzieje, ale oczywiście nasze myśli są z tymi, którzy mogli odnieść rany” – powiedział w piątek Barack Obama. Dodał, że „Niemcy są jednym z najbliższych sojuszników USA, więc zaoferujemy wszelkie wsparcie, którego mogą potrzebować, by stawić czoła sytuacji”.

  Z kolei Pałac Elizejski podał, że prezydent Francois Hollande przekazał „osobiste przesłanie wsparcia” niemieckiej kanclerz Angeli Merkel.

  Prezydent Niemiec Joachim Gauck oświadczył, że jest „głęboko wstrząśnięty” morderczym atakiem.

  Agencja Reutera przypomina, że w piątek przypadała piąta rocznica masakry w Norwegii, dokonanej przez Andersa Behringa Breivika. Breivik, który w Oslo i na wyspie Utoya zabił 77 osób, to bohater skrajnie prawicowych bojowników w Europie i Ameryce.

  „Straszne zabójstwa w Monachium. Dochodzi do nich w tym samym dniu, w którym opłakujemy i pamiętamy przerażający akt terroru, który pięć lat temu tak mocno uderzył w Norwegię” – napisał na Twitterze norweski minister spraw zagranicznych Borge Brende.

  PAP

  ~kiziu 16 minut temu
  pocieszajcie się że nie miał powiązania z isis. obojętne czy miał czy nie, zabił.

  ~j24 17 minut temu
  Multi-kulti w najwyższym stopniu rozkwitu.

  ~Ahim 17 minut temu
  Jedno pytanie jakiej wiary był ten niby Niemiec 🙂

  Polubienie

 16. Niemieckiej burleski ciąg dalszy… Na głównej stronie napisano:”Włamał się na konto na Facebooku, miał potworny plan. Oto co wiemy o zamachowcu z Monachium”… Za huk nie wiem, co to za potworny plan miał ten „niemiecki” włamywacz na Fb… Chciał ich ubogacić multikultoralnie, czy co?

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemieckie-sluzby-18-letni-Niemiec-pochodzenia-iranskiego-zastrzelil-9-osob-nie-mial-powiazan-z-ISIS-interesowal-sie-zbrodnia-Breivika,wid,18436495,wiadomosc.html

  akt. 23.07.2016, 14:09

  Niemieckie służby: 18-​letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił 9 osób -​ nie miał powiązań z ISIS, interesował się zbrodnią Breivika

  • 18-letni Niemiec o podwójnym obywatelstwie niemieckim i irańskim zastrzelił w piątek w centrum handlowym w Monachium dziewięć osób. Wśród ofiar jest siedmioro nastolatków i dwoje dorosłych
  • Sprawca działał w pojedynkę, nie miał powiązań z kwestią uchodźczą – powiedział szef monachijskiej policji Hubertus Andra
  • 18-letni mężczyzna po oddaniu strzałów popełnił samobójstwo. Nie stwierdzono jego powiązań z ISIS, interesował się zbrodnią Andersa Brevika
  • Sprawca zamachu nie miał przeszłości kryminalnej. Leczył się psychiatrycznie. Atak nie miał motywacji politycznych. Bawarski prokurator: interesował się napadami szału, zakładamy, że działał w takim stanie
  • Rodzice sprawcy są w szoku, nie są w stanie pomóc w śledztwie, więc nie zostali na razie przesłuchani. Policja planuje przesłuchania osób związanych ze sprawcą
  • 27 osób jest rannych, w tym 10 ciężko
  (…)

  alfons-van-worden 1 godzinę i 13 minut temu
  Wybryk niemieckiego prawicowego szaleńca irańskiego pochodzenia a nie żaden islamski zamach terrorystyczny Tego nawet mistrz propagandy Goebbels by nie wymyślił:-))

  ~XXX 30 minut temu
  Prawda w oczy kole trollu.

  ~lol 28 minut temu
  boje sie o szefową Niemiec, po czyms takim co jest teraz u nich i dzieki niej jest to bedzie miala depresje w 100%- ciekawe co zrobi dla poprawy humoru

  ~Makrela 1 godzinę i 12 minut temu
  Interesował się zbrodnią Breivika 🙂 ale ci niemcy są zakłamani.Polityka multi kulti przynosi owoce.

  ~Ludwik D. 40 minut temu
  Czytaj ze zrozumieniem, bo pseudonim „Makrela” pasuje do ciebie jak ulał! Masz zakuty łeb, jak makrela w puszce! Zastrzelił trzech Turków i trzech mieszkańców Kosowa – czyli smagłolicych (na bank muslimów) i strzelając krzyczał „jestem Niemcem”. Czyli zachowanie odwrotne do polityku „multikulti”. Trzeba tylko umieć czytać. Niestety ty składasz tylko literki jak dziecko!

  ~XXX 29 minut temu
  Prawda w oczy kole rządowy sprzedawczyku.

  ~mlody po szkolach 1 godzinę i 16 minut temu
  tak . sam wlamał sie na konto na fejsie ….sam znalazł przypadkowo bron …… sam tak sobie to zaplanował ….a potem sam popełnił samobojstwo ……..ciekawe kto w to wierzy

  ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią0
  ~6,.m. 36 minut temu
  Niemcy w to wierzą

  ~Adam 32 minut temu
  A po jakich szkołach jesteś? Bo logicznie że samobójstwo można tyko samodzielnie popełnić!!!

  ~bujda 1 godzinę i 9 minut temu
  Tak jasne, nie miał nic wspólnego z ISIS, zwalmy na Breivika w końcu trzeba ratować Merkel żeby jej nie zasztyletowali.

  ~Bartosz 1 godzinę i 5 minut temu
  Co to znowu za mydlenie oczu ludziom ze chory psychicznie i ze to nie mialo podloza religijnego ani politycznego smiech na sali, komu te media chca takie kity sprzedac ? chyba jakims lewakom bujającym w obłokach.

  ~psycholog religijny 31 minut temu
  Przez ostatnie 5 lat chorują psychicznie dziwnym trafem tylko islamiści oprócz Brevika oczywiście. Dlaczego tylko oni mają aż tak straszną depresje że muszą dopuścić się masowej zbrodni. Dlaczego żaden chrześcijanin nie dokonał podobnej zbrodni np. w Arabii Saudyjskiej przecież depresja może dopaść każdego z nas.

  zwyklypolak23 55 minut temu
  Niemcy zrobią wszystko żeby wszyscy myśleli że to był incydent z udziałem szaleńca i nie miał nic wspólnego z tym że Merkel wpuściła do Europy wraz z uchodźcami terrorystów i morderców . Ruch nacjonalistyczny w Niemczech jest bardzo silny i kwestią czasu jest to żeby wśród uchodźców tez były ofiary . Krew ofiar terroryzmu w Europie jest na rękach Merkel jak i zwolenników przyjmowania takiej ilości uchodźców zarówno w rządzie Merkel jak i w PE. Najgłupsza najbardziej zła i szkodliwa dla społeczeństwa rzecz jakiej dali się ponieść rządzący Europą to brak własnego zdania i wyrażenia głośno swoich poglądów w imię „Poprawności Politycznej ” oraz kariery za wszelką ceną . Tą ceną teraz jest życie niewinnych ludzi.

  ~tez Niemiec 1 godzinę i 8 minut temu
  Jego rodzicami byli NIEMCY??No i jaka wyznawal RELIGIE???O o ile mi wiadomo w Koranie ponad STO RAZA PISZE,BY ZABIJAC „NIEWIERNYCH”,czyli nas!!!

  ~lol 26 minut temu
  kura zrobila sobie gniazdo w stajni i ma kilka pisklakow- chetnie te mlode zrebaki sprzedam…

  ~dude 1 godzinę i 5 minut temu
  Iranski niemiec i dla odmiany brevikowy a nie isisowy tzn jakis lepszy gatunkowo anichibi ?

  ~1a 58 minut temu
  Irańczyk z niemieckim paszportem. Nie Niemiec. Nie stosujcie manipulacji.

  ~Nomi.. 1 godzinę i 9 minut temu
  COS to niezbyt wiarygodne ,podobno bylo wiecej sprawcow.

  ~lol 46 minut temu
  No właśnie, wydaje mi się, że wczoraj artykuł mówił o 3 …

  ~kapiszon 1 godzinę i 1 minutę temu
  Interesował się napadami szału?Co to ma być?Niemiaszki postarajcie się o bardziej rzeczywistą bajeczkę.Że nie znależliście dowodów na to że nie miał powiązań z brodatymi bandytami to nie znaczy że tak nie było.

  ~bla bla c 55 minut temu
  Taaa jasne, ale ściemniają. 2 lata był w niemczech i juz obywatel niemiecki ?

  ~Adam 31 minut temu
  On się urodził i wychował w Niemczech!

  ~mini 58 minut temu
  Ale wiarygodne informacje. Znaleźli w parku ciało, nie w uliczce. Strzelał z broni długiej, nie z pistoletu. Był Niemcem, nie Irańczykiem. Sprawców było minimum trzech, nie działał w pojedynkę… Brawo Wy… Niemiecka dezinformacja – często wykorzystywana w środkach masowego przekazu, a także w polityce…

  dn1972 1 godzinę i 6 minut temu
  Skąd miał broń?????? Ten co mu ją sprzedał ,podarował powinien dostać czapę po krotkim procesie!!!!!

  ~zz 1 godzinę i 2 minuty temu
  ale skad mial bron? kupy sie to nie trzyma!

  ~s 1 godzinę i 1 minutę temu
  No nie, niemożliwe przestępca z nielegalną bronią ? Przecież prawo zakazuje im posiadania nielegalnej broni.

  ~JERRY 1 godzinę i 8 minut temu
  Nie ma podobieństw poza śmiercią ludzi w miejscach publicznych. Nie tylko ISIS ale i gry oparte na zabijaniu( im skuteczniej tym lepszy wynik) piorą mózgi i osoby zatracają postrzegania życia innych ludzi jako rzeczywistość a nie gra. To nie pierwszy przypadek, a ISIS dzięki takim grom jest łatwiej.

  ~Promyczek slonca 44 minut temu
  Zaraz wedlug tego portalu okaże sie ze muzulmanie nie morduja z przyczyn religijnych gdyż Koran tak im nakazuje, ale wszyscy sa psychicznie chorzy…. Ssmani w oswiecimu też nie byli winni – po prostu zestresowani chłopcy. 🙂

  ~werwe 37 minut temu
  Dlaczego kłamiecie? To był arab z niemieckim paszportem! Dosyć tych lewicowych kłamstw i poprawności politycznejw

  ~Mn 22 minut temu
  A swistak zawija sreberka. Merkel i jej macki wykonczy cala Europe dla Izraela

  http://wpolityce.pl/swiat/301894-merkel-po-zamachu-w-monachium-jestesmy-wstrzasnieci-nie-spoczniemy-dopoki-nie-dowiemy-sie-precyzyjnie-w-jaki-sposob-zradykalizowal-sie-sprawca

  http://wpolityce.pl/swiat/301864-swiadkowie-nagrali-napastnika-z-monachium-jestem-niemcem-urodzilem-sie-tutaj-w-miejscu-zwanym-teraz-strefa-turkow-wideo

  http://wpolityce.pl/swiat/301863-niemcy-placa-koszmarna-cene-za-swa-bledna-polityke-i-arogancje-jaka-cene-zaplaci-za-nich-europa

  http://wpolityce.pl/swiat/301871-szef-msz-niemcy-musza-odpowiedziec-czy-to-byl-akt-terroryzmu-zwiazany-z-islamistami-czy-obledna-decyzja-zdesperowanego-czlowieka

  http://wpolityce.pl/swiat/301875-niemiecka-prasa-krwawa-laznia-i-olowiana-cisza-nad-monachium-co-sklonilo-18-latka-do-strzelania-do-ludzi

  http://wpolityce.pl/media/301880-obled-zamachowiec-strzela-w-monachium-a-na-antenie-niemieckiej-zdf-material-o-polskiej-demokracji

  http://wpolityce.pl/swiat/301889-nasz-wywiad-gadowski-to-europejscy-politycy-sa-winni-smierci-niewinnych-ludzi-wojna-z-wojujacym-islamem-jest-nieunikniona

  http://wpolityce.pl/swiat/301892-monachium-modli-sie-za-ofiary-strzelaniny-w-centrum-handlowym

  http://wpolityce.pl/swiat/301882-niemiecka-policja-strzelanina-w-monachium-czynem-szalenca-brak-kontaktow-z-panstwem-islamskim-sledczy-szukaja-powiazan-z-breivikiem

  K7@kisiu7.58za 44 minuty Koziej – czy ciebie całkiem popieprzyło – mamy sie nauczyć żyć z zagrożeniem terrorystycznym? Jesteś chłopecku przy zdrowych zmysłach? Wystarczy tego bydła nie wpuszczać do Polski i po kłopocie. Jedno stado bydlaków z bliskiego wschodu już tu się pasie 800 lat i zero wdzięczności. Nie chcemy drugiego stada leni i morderców.

  http://wpolityce.pl/swiat/301908-monachium-iranczycy-szyici-sunnici-potrzeba-wiecej-wiedzy-o-cywilizacji-i-polityce-islamu

  StAAnrA 83.23.251.*za godzinę W d. sobie , Facet , wsadź swoją wiedzę o islamie , bo nikogo ona tu nie obchodzi .

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemiecka-policja-strzelanina-w-monachium-czynem-szalenca/9fbmej

  Polubienie

 17. O, to jest zamach, a nie takie pitu pitu, po „irano-niemiecku”, jak to niezrównoważone przejęcie konta na Fb i itd… To tez pewno zrobili szaleńcy w depresji… albo odwrotnie, tacy jajcarze dla jaj, no bo może tacy luzacy „rozrywkowi” byli… Ja tam nic nie mam do tej ich rozrywkowej tradycji, ale niech ta tradycja kwitnie i rozwija się z daleko od Polski i krajów słowiańskich… Co islamiści wyprawiają u siebie w domu, to ich… Ja tam to nawet umiem uszanować… i nie jestem przeciwny tym islamskim rozrywkom… no bo przecież coś musza chłopaki robić,.. żeby z nudów nie umrzeć… 🙂

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamach-na-Hazarow-w-Kabulu-ponad-60-zabitych-ponad-200-rannych,wid,18436559,wiadomosc.html?ticaid=1176b0&_ticrsn=3


  Miejsce zamachuMiejsce zamachu (PAP/EPA)

  akt. 23.07.2016, 16:03

  Zamach na Hazarów w Kabulu, ponad 60 zabitych, ponad 200 rannych

  • W Kabulu dokonano zamachu bombowego na szyicką mniejszość Hazarów
  • Zginęło co najmniej 61 osób, a ponad 200 zostało rannych – poinformował resort zdrowia Afganistanu
  • Odpowiedzialność za zamach wzięło na siebie Państwo Islamskie (IS)

  „Dwóch bojowników Państwa Islamskiego zdetonowało w Kabulu ładunki wybuchowe w miejscu, w którym zgromadzili się szyici” – napisała związana z dżihadystami agencja Amaq w krótkim komunikacie zamieszczonym w internecie.

  Wcześniej afgańscy talibowie zaprzeczyli, jakoby mieli cokolwiek wspólnego z zamachem.

  Do zamachu doszło, kiedy kilka tysięcy osób demonstrowało, domagając się, zmiany trasy planowanej linii energetycznej między Turkmenistanem a Kabulem tak, by przebiegała ona przez dwie prowincje w których mieszka szczególnie wielu Hazarów. Rząd twierdzi, że byłoby to zbyt kosztowne i że za bardzo opóźniłoby realizację całego projektu.

  Hazarowie to lud pochodzenia mongolskiego; są szyitami. Ta mniejszość stanowi, według rożnych źródeł, od 9 do 15 proc. 30-milionowej populacji Afganistanu i uważana jest za najbiedniejszą grupę etniczną w kraju. Hazarowie regularnie skarżą się na dyskryminację.

  W listopadzie ub.r. tysiące Hazarów protestowało w Kabulu przeciwko bierności władz wobec powtarzających się ataków na członków tej mniejszości.

  PAP

  ~koraldinho49 34 minut temu
  Ale o tym cisza w TV bo 9 Niemców ważniejszych niż 60 Afgańczyków śmiech na sali nic więcej 😀

  ~lazupa 39 minut temu
  A gdzie Ameryka i ich pragnienie demokratyzacji dla wszystkich? Saddama w 3tyg osądzili i uśmiercili. Czyżby nie było tam interesujących złóż czy władze boją się zdecydowanych kroków przed wyborami? Ciekawe czemu nikt nie zareagował 5 lat temu kiedy ISIS było jeszcze grupką „szalonych lokalsów”. Oto czym się kończy postawa pt. „to nie nasz problem”.

  ~xxxxx 19 minut temu
  dlaczego nie ma specjalnego wydania na ten temat w TVN 24 ?

  Polubienie

 18. http://wpolityce.pl/lifestyle/301904-genderysci-tak-sie-starali-i-klapa-juz-9-miesieczne-dzieci-wybieraja-zabawki-typowe-dla-swojej-plci

  Genderyści tak się starali i klapa. Już 9-miesięczne dzieci wybierają zabawki typowe dla swojej płci


  fot.pixabay.com

  Wydaje się, że to oczywiste i nie wymaga specjalnych badań. Jednak według nachalnie promowanych pseudoteorii gender, dzieci należy wychowywać neutralnie płciowo i niestereotypowo. Dzieci jednak wiedza lepiej i wybierają zabawki typowe dla swojej płci.
  Naukowcy zbadali sprawę i potwierdzają, że już w wieku 9 miesięcy dzieci są bardziej zainteresowane zabawkami stereotypowo łączonymi z ich płcią. I tak chłopcy wybierają koparki, samochody i piłkę, nie zwracając uwagi na misie czy lalki. Dziewczynki wręcz przeciwnie – preferują pluszaki lub zabawkowe wyposażenie kuchni – opisuje kopalniawiedzy.pl.

  Badacze z City University London i University College London sugerują na łamach czasopisma „Infant and Child Development”, że rozwój dziewczynek i chłopców przebiega w tej sprawie odmiennie, a upodobania te – poza środowiskowymi – mają też podłoże biologiczne —informuje o doniesieniach naukowców rmf24.pl.

  Okazuje się też, że z wiekiem preferencje dzieci były coraz silniej zaznaczone – 27-36-miesięczne dziewczynki przez 50% czasu zajmowały się lalkami, a miś zaczynał leżeć w kącie, o innych zabawkach nie wspominając. Chłopcy przez 87% czasu bawili się zaś samochodem i koparką, ignorując lubianą wcześniej piłkę.

  Badania prowadzono w brytyjskich żłobkach z udziałem ponad stu dziewczynek i chłopców, w trzech grupach wiekowych: 9-17 miesięcy (40 dzieci), 18-23 miesiące (29 dzieci) i 24-32 miesiące (32 dzieci).

  ZOBACZ TEŻ:
  Jak ideologia gender niszczy niewinność dzieci? Argumenty przeciwko edukacji seksualnej forsowanej przez genderystów. SZOKUJĄCE MATERIAŁY edukacyjne
  Nachalne promowanie gender doprowadzone do absurdu. 13-latki miały wskazać płeć, wybierając jedną z 25 możliwości

  ann/rmf24.pl/kopalniawiedzy.pl

  autor: wSumie.pl

  mur 178.235.42.*za godzinę Mało którzy wyborcy kierują się sprawą „gender” przy głosowaniu. To nie jest temat na wybory w Polsce. Bardziej dla tabloidów i telewizji śniadaniowej.

  jorgus@jorgusza godzinę Genderysci to POlaczki,na wszystkim chca zarobic,nawet matke POlaczek do burdelu posle……..

  can 91.197.88.*za godzinę Jest film bodajże Holendra który pokazał że gender to ,,naukowe” bzdury ośmieszył tych niby naukowców z USA, Anglii, Holandii i innych krajów

  lol 89.76.205.*za godzinę Zabawki TYPOWE dla płci, ale trzeba być głąbem, żeby coś takiego napisać. Jeszcze 80 lat temu TYPOWYM korem chłopców był różowy a dziewcząt niebieski (od Maryi). Typowe zabawki… nieuki jesteście.

  Steve 164.127.252.*za godzinę Przypominam, że genderyści to wyborcy PO i Nowoczesnej, więc trochę ich jest.

  Polubienie

 19. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Reutlingen-napastnik-zabil-kobiete-maczeta,wid,18437398,wiadomosc.html?ticaid=1176ca&_ticrsn=3

  akt. 24.07.2016, 18:38

  Reutlingen: napastnik zabił kobietę maczetą i ranił dwie osoby

  • Napastnik uzbrojony w maczetę zabił kobietę i ranił dwóch innych ludzi w mieście Reutlingen na południu Niemiec – informuje gazeta „Bild”
  • „Die Welt”: napastnikiem jest 21-letni Syryjczyk, ofiarą – kobieta pracująca w lokalu z kebabami

  Napastnik został zatrzymany przez policję, która ustala jego tożsamość. Na razie nie są znane motywy działania sprawcy.

  Świadkowie mówią, że mężczyzna wzburzony biegał z maczetą po ulicy, miał biec nawet za radiowozem policyjnym. Kierowca auta, reagując na niebezpieczną sytuację, próbował przejechać napastnika – mówi korespondent TVP Info w Niemczech.

  Do tragedii w Reutlingen doszło zaledwie dwa dni po strzelaninie w Monachium. 18-letni szaleniec zastrzelił tam w piątek dziewięć osób z nielegalnie nabytego pistoletu, a następnie popełnił samobójstwo.

  PAP

  ~hadlej2 15 minut temu
  wzbogacania kulturowego ciąg dalszy… EUROPO OBUDZ SIE!!!

  ~hassel27 16 minut temu
  znów chory psychicznie?

  ~Dygi 16 minut temu
  I co? Pewnie znowu nikt nie powiazany z religia pokoju?

  http://wpolityce.pl/swiat/301978-kolejny-atak-w-niemczech-napastnik-zabil-kobiete-maczeta-dwie-osoby-ranil-die-welt-sprawca-jest-azylantem-z-syrii


  Fot. Twitter/@V_of_Europe

  Kolejny atak w Niemczech! Napastnik zabił kobietę maczetą, dwie osoby ranił. „Die Welt”: Sprawca jest azylantem z Syrii

  W Reutlingen na południu Niemiec doszło do kolejnego krwawego ataku. Mężczyzna uzbrojony w maczetę zabił w niedzielę po południu kobietę i ranił dwie inne osoby. Policji udało się obezwładnić napastnika, obecnie przebywa w areszcie policyjnym,
  Jak podaje „Die Welt”, sprawcą jest 21-letni azylant z Syrii, który już wcześniej był znany policji.

  Jak relacjonuje korespondent TVP Marcin Antosiewicz, do zabójstwa doszło około godz.17.15 w pobliżu baru z kebabami. Wśród mieszkańców miasteczka położonego niedaleko Stuttgartu wybuchła panika.

  To kolejny krwawy atak w Niemczech w ciągu dwóch dni. Wcześniej 18-letni Irańczyk z niemieckim paszportem zastrzelił 9 osób w centrum handlowym w Monachium. Napastnik popełnił samobójstwo.

  gah/TVP Info/Die Welt

  autor: Zespół wPolityce.pl

  Krzyś 83.6.250.*za godzinę co ci „rasowi” NIEMCY wyprawiają….

  ZXV 62.87.218.*za godzinę To wariat przecież.

  Koran instrukcją zbrodniarzy 79.184.55.*za godzinę Było już o Breviku i szaleństwie?

  Tuskozer@Tuskozerza godzinę Rada jest prosta: zlikwidować budki z kebebami. 🙂

  Jarema 78.31.89.*za godzinę A może poczuł się sprowokowany… Merkelowa na pewno to jakoś wyjaśni a inne panie stwierdzą, że to kobiecie życia nie wróci…

  Iluzja 8.8.8.*za godzinę MAKRELI MARZYLY SIE TANIE SILY ROBOCZE FACHOWCY !!MIGRANT PARE MIESIECY TEMU -JESTESMY TU ABY WAS ZABIC !O GWALTACH NA DZIECIACH JUZ NIC NIE PUBLIKUJA!!SOROS/ROTHSCHILD INWAZJA!!STOP NWO /GMO!!!

  az 83.23.203.*za godzinę No żesz Q.. ! Czemu te Dojcze mena z piórkami w tyłkach nie pozwolili mu pójść do tych dziewic-hurysek obiecanych przez allacha ! Teraz będzie miał tylko czarną kawę i chleb.

  Asd 83.242.84.*za godzinę A to niespodzianka. Kolejny muzułmański śmiec. Brawo Niemcy. Świetny pomysł z tym sprowadzaniu islamskiego bydła do Europy.

  gogh 78.11.132.*za godzinę oni mieli wszystko obiecane a jak przyjechali to luksusowe życie było tylko przez szybę, nie wiedza co robić to zabijają,kulturowo czuja się obcy

  Finis Europa 46.134.157.*za godzinę Incydenty z udziałem imigrantów w Niemczech zaczynają się podejrzanie mnożyć. Ciekawe co na to wszystko powie George Soros który twierdził że trzeba sprowadzać do Europy 1 milion muzułmanów rocznie.

  paweł 91.109.30.*za godzinę Państwo faszystów przestanie istnieć. Chora, wyzuta z prawdy propaganda i islamiści. Niemcom też nie spieszy się do pracy, to państwo na wysokiej stopie Niebawem upadnie euro i wtedy Niemcy zapłaczą.

  Neptun 5.240.4.*za godzinę Merkel powinna stanąć przed sądem.

  http://wpolityce.pl/swiat/301966-wzburzenie-po-zamachu-w-monachium-niemcy-do-imigrantow-wynocha-przeklety-allahu-akbar


  fot.PAP/EPA

  Wzburzenie po zamachu w Monachium. Niemcy do imigrantów: „Wynocha! Przeklęty Allahu Akbar!”

  opublikowano: 3 godziny temu · aktualizacja: 3 godziny temu

  Po piątkowej strzelaninie w centrum handlowym w Monachium w Niemczech wzrastają antyimigracyjne nastroje. „Wynocha! Przeklęci!” – krzyczano do młodych muzułmanów przed centrum handlowym Olympia, w którym doszło do zamachu.

  Grupa ludzi wdała się w awanturę z młodymi muzułmanami przed centrum handlowym Olympia w Monachium, gdzie w piątek szaleniec zabił dziewięć osób. Wszyscy przyszli, by oddać cześć zabitym, ale wściekłość wywołały okrzyki „Allahu Akbar”. Muzułmanie usłyszeli w odpowiedzi: Wynocha! —informuje tvp.info.

  Nowe fakty o napastniku z Monachium. Był nieśmiały, miał poważne problemy w szkole, zbierał książki dotyczące masowych zabójstw

  Od sobotniego poranka, przy centrum handlowym Olympia, gdzie 18-letni Niemiec pochodzenia irańskiego zastrzelił dziewięć osób gromadzą się ludzie, by oddać hołd ofiarom, zapalić znicze i złożyć kwiaty. Miejsce otoczone jest przez policję.

  Ponieważ wśród zamordowanych były także osoby pochodzenia tureckiego i albańskiego, przyszła również grupka młodych muzułmanów, którzy zaczęli skandować „Allahu Akbar” (Bóg jest wielki). Wywołało to gniew części Niemców. Padały ostre słowa: Wynocha! Wynocha! Przeklęty Allahu Akbar!. Ludzie pytali „gdzie jest twój dom, gdzie go zbudowałeś?
  —opisuje korespondent TVP.Info.

  ann/tvp.info

  autor: wSumie.pl

  Ramzes 2 89.76.163.*za 39 minut PO powinna wysłać delegacje na pogrzeby do Monachium w osobach Kopacz, Muchy i Tuska, żeby ubogacili te uroczystości. Niemcom się to należy od przyjaciół z Polski.

  ola 159.205.100.*za 25 minut Niemcy są ubogacani przez muzułmanów.

  pl 77.255.71.*za 24 minuty tak było ->

  tt 91.109.30.*za 13 minut @zorro 109.241.42 – madry uwierzy – http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/strzelanina-w-monachium-relacja-polki-to-liberalne-miasto/1p788h

  zorro 109.241.42.*za 4 minuty tt 91.109.30.* I myślisz pewnie że ktoś w to uwierzy?

  mb 46.113.32.*33 minuty temu Jaka strzelanina? Jeden człowiek mierzy z pistoletu do niewinnych ludzi to jest egzekucja, morderstwo, terroryzm. Nazywajcie rzecz po imieniu. Nie rozmywajcie znaczenia pojęć.

  polko 78.10.204.*godzinę temu no P Merkel czy to jest demokracja tak napastować biednych uchodźców Może tak parlament UE się zajmie tą waszą praworządnością

  tt 91.109.30.*godzinę temu ten artykul to „pobozne” zyczenie pislamistow. dlaczego mieliby tak krzyczec? przeciez ten chory psychicznie 18-latek nie byl uchodzca. urodzil sie w niemczech i z islamistami nie mial nic wspolnego.

  dankawojtek001@dankawojtek001godzinę temu I bardzo dobrze,że w Niemczech protestują przeciw sprzedajnym politykom niszczącym państwo; tak powinno być we wszystkich (k)”rajach” multikulturowego oszustwa.

  isia 80.94.18.*godzinę temu Oby Niemcy się obudzili póki nie jest za późno.

  Rodak 88.156.44.*godzinę temu To jest dopiero początek reakcji społeczeństwa niemieckiego na to co sie dzieje, a media dalej wykazuja poprawnośc polityczną i policja podaje same dezinformacje.

  x 95.91.204.*2 godziny temu propaganda dla ciemniakow

  Polubienie

 20. http://wiadomosci.onet.pl/prasa/czasy-wscieklych-wyborcow/3xhz84

  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/IM1ktkqTURBXy80YTVhYjQxMGE4YjhhOTFlY2E5M2EyZWU5ODkwMmJhYy5qcGVnk5UDABrNAwDNAbCTBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLnBuZwDCAA
  Foto: NIKLAS HALLE’N / AFP Czasy wściekłych wyborców

  Der Spiegel 13 lip, 10:54

  Czasy wściekłych wyborców

  Fani Donalda Trumpa, zwolennicy Brexitu czy sympatycy Marine Le Pen mają jedną cechę wspólną: wielu z nich to ci, którzy przegrali w procesie globalizacji.
  (…)

  ~As PiK : Nie trzeba było likwidować demokracji, wolnego rynku i kapitalizmu. Zastąpiliście wolność zakazami, nakazami, pozwoleniami, zezwoleniami, akcyzami, dyrektywami, procedurami, limitami, centralnym planowaniem i korporacjonizmem.

  Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie, zdaje sobie sprawę, że o potędze państwa decyduje siła klasy średniej. Politycy zniszczyli ją w imię własnych interesów, stołków, mamony i władzy. Biedaków omamili obietnicami wyborczymi, które składali w kampaniach wyborczych opłacanych pieniędzmi korporacji. Tym sposobem pozbyli się, a przynajmniej tak im się wydaje, problemu klasy średniej. Olbrzymiej grupy, która potrafi samodzielnie myśleć i której nie da się omamić socjalistycznymi hasełkami.

  Teraz te czerwone odpady żyją w strachu przed własnymi obywatelami, bo okazało się, że choć społeczeństwa ubożeją, to nie głupieją i stawiają opór. Stąd właśnie miliony takich artykulików propagandowych, robiących z normalnych ludzi nieudaczników, przegranych, itd. Tylko, że na naszą grupę takie tanie triki psychologiczne nie działają. Nie zamkniemy się ze wstydu, że nas przypiszą do grupy nieudaczników, a wręcz przeciwnie, będziemy walczyć jeszcze ostrzej ze wszelkimi przejawami socjalizmu i zwykłego bandytyzmu politycznego.

  ~Miki do ~dD: Koncernom brakuje rąk do pracy ZA PIENIĄDZE KTÓRE OFERUJĄ! Od lat wmawia się nam, że imigracja jest konieczna, bo brakuje rąk do pracy, ale nie mówi się już, że to praca za nędzne stawki, które często wystarczają na wegetację, lub jako takie życie… w kraju, do którego imigrant wyśle swoje oszczędności. Rąk do pracy jest w bród, w końcu mamy postępującą automatyzację i informatyzację, które redukują zapotrzebowanie na pracę ludzkich rąk. W zamian dostajemy tanią elektronikę, służącą głównie do dystrybucji ogłupiających treści oraz śmieciowe żarcie (rak zbierze obfite żniwo wśród jego konsumentów), ale na kupno własnego mieszkania, o domu nie wspominając, stać coraz mniej Europejczyków. Europejczycy i Amerykanie oddali wolność w zamian za błyskotki, dokładnie tak samo jak indianie teren dzisiejszego Manhattanu.

  ~Polak z Norwegi : A moze tak powiedziec prawde ? To ” polytycy ” zwiazani z biznesem stali sie zadufanymi w swa sile i wladze mocarzami. Uwierzyli ze moga robic co chca ( na korzysc wielkiego biznesu), oszukiwac spoleczenstwa , klamac w oczy, dzielic sie panstwowymi pieniedzmi i robic to wszystko bezkarnie, z pogarda dla wyborcow. Reakcja spoleczenstwa jest naturalna i zdrowa nikt nie zamierza tolerowac niesprawiedliwosci. ” Elyty ” nadurzyly zaufanie dane im w wyborach i zostaly po prostu przywrocone do porzadku. Najlepszym wyjsciem byloby usuniecie wszystkich ” polytykow ” z kariera powyrzej 6 lat i wymienic ich na nowych. ” Starszaki ” utworzyly konstalacje ktorych celem jest utrzymanie wladzy i korzysci majatkowych. Wymiana tych ludzi jest niezbedna po to aby panstwa zaczely dbac o swoich ludzi. Dzisiejsze ” elyty ” sa wynaturzeniem i trzeba je usunac w drodze wyborczej inaczej nigdy nie bedzie lepiej. Dotyczy to wszystkich panstw na calym swiecie i trzeba to zrobic zanim bedzie za pozno.

  ~Jaro : Tradycyjnie: ubliżanie wyborcom o alternatywnych poglądach, wyzywanie ich od debili, a popieranych przez nich polityków od populistów… A zastanowił się ktoś, że ci, którzy wyrażają swoją frustrację przez Brexit czy Trumpa, mogą jednak mieć ku tej frustracji powody? Że pełne frazesów o równości i braterstwie garniturki wystrychnęły ich na dudka, udając polityczną rywalizację, a w rzeczywistości krojąc za kulisami tort władzy? Sami to mieliśmy w Polsce: czemu PO przegrało tak totalnie? Bo grzeczność i ułożenie nie zdały egzaminu. „Będziemy kulturalni, to będą nas słuchać” – i słuchali nas, zwłaszcza przy okazji Ukrainy. Ludziom się nie polepszyło, przedsiębiorców dalej rujnowały podatki, naród jeszcze bardziej niż wcześniej wyzywano od rasistów i homofobów. I się zemściło. Nie ma udawania, że deszcz pada, jak opluwają. I tak będzie wszędzie. Elitki zostaną odsunięte od władzy, bo są nic niewarte, może z wyjątkiem własnych kolesi.

  ~Proste : Kilka definicji:
  1. Globalizm – siłowe mieszanie gatunków wbrew woli społeczeństwa, by zapewnić rynek zbytu korporacjom.
  2. Przegrany w procesie globalizacji – człowiek myślący inaczej niż korporacje by chciały, często szykanowany i wyzywany od najgorszych przez podpłacone media.
  3. Wyborcy stali się nieobliczalni – wyborcy nie głosują zgodnie z oczekiwaniami korporacji
  4. Wściekli wyborcy – wyborcy widzący manipulację i propagandę, wściekli na skorumpowanych, podpłacanych polityków, którzy zdradzają interes wspólny narodu poprzez sprowadzanie dziczy do Europy.

  Polubienie

 21. O i widać teraz czym kończą się miłosne podrygi naiwnych Polek ze smagłolicymi wyznawcami religii pokoju… Przepraszam za sarkazm… ale znam kilka przypadków, gdzie np. Polka rozwiodła się z Polakiem, bo był za dobry… nie bił itd… po czym zaszła w ciąże z muzułmaninem (celowo nie piszę Kurdem, Libijczykiem, Pakistańczykiem, czy jakimś innym), po czym była bita, a nawet prawie oblana wrzątkiem w twarz… a było blisko… po czym rozwiodła się i boi się, czy ojciec nie porwie synów… itd…

  Przykro mi to napisać, ale to plaga… Tej nie udała się wyjść z życiem z takiego miłosnego związku… Przykre…

  A no i „zły alkohol i zła marihuana”… a dobry islam, pokojowy…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Reutlingen-napastnik-zabil-kobiete-maczeta,wid,18437398,wiadomosc.html
  (…)
  „Był dobrym człowiekiem, nic nie wskazywało na to, że stanie się coś takiego”

  – Ma na imię Mohamed, pomagał przy obsłudze klientów – powiedział Yildirim w rozmowie z agencją Reutera. – Był dobry, pracował solidnie, szybko. Był też bardzo sympatyczny dla klientów i nic nie wskazywało na to, że stanie się coś takiego. Sprawiał dobre wrażenie i nie było z nim dotąd żadnych problemów – dodał mężczyzna.

  21-letni Syryjczyk, który śmiertelnie zaatakował maczetą 45-letnią Polkę, pracował z nią w restauracji od kilku tygodni. Polka zajmowała się zmywaniem naczyń, Syryjczyk obsługiwał klientów. Z relacji osób, które znały mężczyznę, wynika, że byli parą. Półtora roku temu przyjechał z Aleppo do Niemiec. W pracy zakochał się w kobiecie, którą w niedzielę zabił – relacjonował znajomy zabójcy.

  – W niedzielne południe przyszedł do restauracji i zachowywał się dziwnie – opowiada inny pracownik. – Odesłaliśmy go do domu. Musiał wrócić, wejść tylnymi drzwiami i pokłócić się z tą kobietą. Została znaleziona martwa. Kiedy już wyszedł, widać było, jak atakuje kolejne osoby – relacjonował.

  – Był dobrym człowiekiem, ale używał dużo narkotyków, palił marihuanę i pił alkohol – opowiada mieszkaniec tego samego ośrodka dla uchodźców, w którym mieszkał Syryjczyk.

  Zachowanie syryjskiego napastnika jest zupełnie niezrozumiałe dla Nihata Yildirima – wujka właściciela restauracji – który znał 21-latka od kilku tygodni. Sam zgłosił się do pracy i został zatrudniony mniej więcej miesiąc temu. Wcześniej był jednym z klientów lokalu.
  (…)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Niemcy-czekaja-na-terror,wid,18437545,wiadomosc.html

  akt. 25.07.2016, 06:34

  Niemcy czekają na terror

  Zamach w Monachium nie ma nic wspólnego z islamizmem, lecz ożywił debatę na temat zagrożeń imigracji – czytamy w „Rzeczpospolitej”.
  (…)

  ~rf456u7k8ytre 3 godziny i 48 minut temu
  Po pierwszym zdaniu przestałem czytać ten artykuł.Taką szopkę to możecie napisać lemingom,chociaż nawet oni zaczynają wolno otwierać oczy na prawdziwe fakty.

  ~axe 3 godziny i 45 minut temu
  NIEMCY panstwo- kłamstwo

  ~Chris 3 godziny i 49 minut temu
  TVN pokazuje ze byl leczony psychicznie. Tak samo jak ten co zabil 9 osub terrz psychicznie leczony. 2 godziny temu czytalem ze to wybochl gas. I Po co ludzia klamac ze wszyscy leczeni psychicznie a ten co zabil Polke maczeta co byla w ciarzy terz psychicznie razem z tym co piegal po pociagu z siekierom terz psychicznie leczony. Widze ze wszyscy psychicznie leczeni. Ale glupstwa piszecie ze nie chce sie was sluchac.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,W-Lodzi-zatrzymano-Irakijczyka-podejrzanego-o-terroryzm,wid,18437915,wiadomosc.html

  http://wpolityce.pl/swiat/301978-kolejny-atak-w-niemczech-napastnik-zabil-kobiete-maczeta-dwie-osoby-ranil-die-welt-sprawca-jest-azylantem-z-syrii

  geopolityka 68.132.70.*7 godzin temu Polki wyjezdzaja z Polski na lepsze zycie i zadaja sie z Arabami, ktorzy je leja i morduja. Nie widzialam nic glupszego.

  dno 95.40.243.*6 godzin temu Czy niemiecka jest niemiecka? MSZ potwierdza, ze byl zakochsprabylany… A o wybuchu z 22:00 ani wzmianki…

  Gaja 93.179.224.*za godzinę To nie terrorysta, to facet tak po prostu sobie z maczetą latał, a Syryjczykiem był przypadkowo. Ciekawe kiedy ostatnio jakiś Niemiec latał z maczetą po ulicy i mordował?

  Polubienie

 22. ajs 192.168.1.*za 43 minuty Może niemiecka deputowana Partii Zielonych, która ostatnio miała pretensje do policji za zastrzelenie nożownika z pociągu, spróbuje przeforsować program szczytu recyklingu aby odzyskać araba z bomby?

  Dadas@Dadas34 minuty temu Jakaż cudowna poprawność polityczna , po uszy w rynsztoku a oni dalej z uśmiechem na twarzy ,, jaka ciepła woda ” . Oby tylko się nie okazało że te ,, wybryki szaleńców ” nie są pod wpływem traumy związanej z łamaniem zasad demokracji w Polsce .

  plugin 46.169.27.*35 minut temu Kolejny psychiczny? W Monachium- psychiczny, miał depresję. Wczoraj w Reutlingen – psychiczny, zakochany. Teraz w Ansbach kolejny psychiczny. Czyżby Angela zaprosiła tylko pacjentów psychiatryków?

  O i następny bidny syryjski szaleniec… a jednak nie wybuch gazu… jak podano wczoraj… hehehe… Makrela i jej goebbelsiki muszom mieć ciężki dzień… kolejny już…

  http://wpolityce.pl/swiat/301996-niemiecki-koszmar-trwa-kolejny-akt-terroru-zamachowiec-samobojca-doprowadzil-do-eksplozji-w-restauracji-w-ansbach-12-osob-jest-rannych-stan-trzech-jest-powazny


  fot. PAP/EPA

  Niemiecki koszmar trwa. Kolejny akt terroru. Syryjski zamachowiec – samobójca doprowadził do eksplozji w restauracji w Ansbach. 12 osób jest rannych. ZDJĘCIA

  opublikowano: 4 godziny temu · aktualizacja: godzinę temu

  W zamachu bombowym, do którego doszło w niedzielę w restauracji w Ansbach w pobliżu Norymbergi 12 osób odniosło rany, a zamachowiec-samobójca poniósł śmierć – poinformowała rzeczniczka bawarskiego ministerstwa spraw wewnętrznych.

  „Stan trzech osób jest poważny” — zaznaczyła.

  „Policja ewakuowała ponad 2 tys. uczestników festiwalu muzycznego, który odbywał się w pobliżu” — powiedziała.

  „Eksplozja była rezultatem świadomego działania, ponieważ doszło do niej tuż przy wyjściu na teren, gdzie miał miejsce festiwal muzyczny” — uważa burmistrz Ansbach Carda Seideil.

  Sprawcą zamachu bombowego w Ansbach, w których 12 osób odniosło rany, a sam zamachowiec zginął na miejscu, był 27-letni Syryjczyk, który przybył do Niemiec przed dwoma laty – poinformował szef MSW Bawarii Joachim Herrmann.

  Przed rokiem jego wniosek o azyl został odrzucony – zaznaczył minister. Dodał też, że mężczyzna w przeszłości dwukrotnie podejmował próby samobójcze i był leczony w klinice psychiatrycznej.

  Zdaniem Herrmana, który odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas nocnej konferencji prasowej w Ansbach, nie można wykluczyć, że mężczyzna miał powiązania z islamskim terroryzmem, ale – jak zaznaczył – jest to tylko jeden z wątków śledztwa. Dopiero po zbadaniu tych związków będzie można ostatecznie ustalić, czy był to akt islamskiego terroru – dodał.

  Sprawca, który przyniósł ładunek wybuchowy na miejsce przestępstwa w plecaku, zdetonował go, gdy odmówiono mu wejścia na festiwal muzyczny odbywający się w Ansbach – podał portal Nordbayern.de. Ofiary eksplozji – 12 osób – to klienci pobliskiej restauracji. Stan trzech osób jest ciężki.

  Minister Herrman powiedział, że według pierwszych ocen moc ładunku wybuchowego, który sprawca zamierzał zdetonować na festiwalu, była na tyle duża, że mogła spowodować śmierć sporej grupy ludzi. Jego wypowiedź cytuaje Nordbayern.de na swej stronie.

  Wcześniej policja informowała, że trudno powiedzieć czy wybuch był spowodowany czynnikami obiektywnymi czy też został „wywołany przez człowieka”. Telewizja NTV podała zaś, że w restauracji mogło dojść do wybuchu gazu.

  Do eksplozji doszło zaledwie w kilka godzin po niedzielnym zabójstwem obywatelki polskiej w Reutlingen w Badenii-Wirtembergii.

  Dwa dni temu, również w Bawarii, doszło do strzelaniny w Monachium, w której 18-letni szaleniec zastrzelił dziewięć osób, ranił 35 osób, a następnie popełnił samobójstwo.

  ansa/PAP

  Gaja 93.179.224.*za godzinę Ciekawe, za którym razem Niemcy się obudzą? … czy w ogóle się obudzą?

  OkoSaurona@OkoSauronaza godzinę Każdy uchodźca islamista chory psychiatrycznie.

  hany 83.17.253.*za 20 minut Jak ta stara Merkel może ludziom spojrzec w oczy??? Gdzie są Niemcy ????

  leoś 83.10.42.*za 14 minut A kiedy ta Merkel zostanie zatrzymana ,to ona jest przywódcą tych wszystkich którzy dokonują zamachów ,ona ich do Europy sprowadziła i jest w spół odpowiedzialna za te zamachy.

  Robert 86.44.38.*16 minut temu Niewiele brakowało,a mielibyśmy to samo w Polsce.Panu Bogu dziękujmy za to,że PO,PSL i SLD zostało odsunięte od władzy.

  vvv 37.47.34.*27 minut temu widocznie wszyscy psychiczni Arabowie to mordercy, tak każe mówić tzw poprawność polityczna

  zz 79.185.62.*32 minuty temu Kolejny zakochany?

  niestety 178.37.57.*44 minuty temu „Ubogacanie” trwa w najlepsze , tylko dlaczego cierpią na tym zwykli ludzie , a nie „mamuśka” Merkel , Juncker , Shultz, czy ryży Tusiu …?

  Stary Polak 217.96.145.*godzinę temu To dopiero początek. Już przeszło pół roku temu jeden z imamów powiedział, że WOJSKO JUŻ JEST NA MIEJSCU I CZEKA NA HASŁO DO RZEZI. Dlaczego nikt o tym nie pamięta?

  Polubienie

  • http://wpolityce.pl/swiat/302024-szef-msw-bawarii-uwazam-za-prawdopodobne-ze-mamy-do-czynienia-z-prawdziwym-islamistycznym-zamachem-samobojczym


   fot. PAP/EPA

   Szef MSW Bawarii: „Uważam za prawdopodobne, że mamy do czynienia z prawdziwym islamistycznym zamachem samobójczym”

   opublikowano: 23 minuty temu · aktualizacja: 17 minut temu

   Szef MSW Bawarii Joachim Herrmann powiedział w poniedziałek, że zamach bombowy w Ansbach był prawdopodobnie czynem islamskiego zamachowca samobójcy. 27-letni uchodźca z Syrii zdetonował ładunek wybuchowy ukryty w plecaku raniąc 12 osób; zamachowiec zginął.

   Niemiecki koszmar trwa. Kolejny akt terroru. Syryjski zamachowiec – samobójca doprowadził do eksplozji w restauracji w Ansbach. 12 osób jest rannych. ZDJĘCIA

   Osobiście uważam za niestety prawdopodobne, że w tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwym islamistycznym zamachem samobójczym — powiedział Herrmann agencji dpa.

   Dodał, że nie można wykluczyć, iż zamachowiec miał kontakty z Państwem Islamskim. Zastrzegł, że na razie nie ma na to żadnych dowodów.
   Po zamachu niemieccy śledczy pojawili się w obozie dla uchodźców, gdzie miał mieszkać Syryjczyk, który wysadził się przed restauracją.

   Miał plecak z ładunkiem wybuchowym, w którym znajdowało się też wiele ostrych części metalowych, które mogły zranić wielu ludzi znajdujących się w pobliżu, dlatego musimy wyjść z założenia, że nie było to zwykłe samobójstwo, lecz że (sprawca) chciał zabić możliwie jak najwięcej osób — powiedział Herrmann dodając, jest to „typowe dla zamachu samobójczego”.

   W zamachu w Ansbach w Bawarii 12 osób odniosło rany, a sam zamachowiec zginął na miejscu. Syryjczyk przyjechał do Niemiec dwa lata temu. Przed rokiem jego wniosek o azyl został odrzucony, jednak imigrant nie został odesłany do kraju, lecz otrzymał status osoby tolerowanej. Mężczyzna dwukrotnie podejmował próby samobójcze i był leczony w klinice psychiatrycznej.

   Sprawca, który przyniósł ładunek wybuchowy na miejsce przestępstwa w plecaku, zdetonował go, gdy odmówiono mu wejścia na festiwal muzyczny odbywający się w Ansbach. Ranni w eksplozji to klienci pobliskiej restauracji. Stan trzech osób jest ciężki.

   Do eksplozji doszło zaledwie w kilka godzin po zabójstwie Polki w Reutlingen w Badenii-Wirtembergii. Kobieta została zabita w niedzielę maczetą przez 21-letniego uchodźcę z Syrii; został on zatrzymany przez policję.

   W piątek w stolicy Bawarii Monachium doszło do strzelaniny, w której 18-letni Niemiec irańskiego pochodzenia zastrzelił dziewięć osób; szaleniec popełnił następnie samobójstwo.

   (PAP)/tvn24.pl/emer

   krytyczneoczko@krytyczneoczkoza godzinę Cała N + N + KOD do utylizacji! To barbarzyńcy, niektórzy POsłani i POgrobowce Lewicowe czekaja na ubogacenie. Zapraszamy Lewacką, Szczujnię, Srajkę-muchę, no i pewnie jeszcze innych, ale o tym później. Wpadną do goovna, na amen, juz się taplają, zapraszamy też leesika.

   krytyczneoczko@krytyczneoczkoza godzinę „Sprawca, który przyniósł ładunek wybuchowy na miejsce przestępstwa w plecaku, zdetonował go, gdy odmówiono mu wejścia na festiwal muzyczny odbywający się ” No to kurcze pieczone, facet się zabezpieczył….jak go nie puszczą, to bum, ale ci ludzie są głupi, tylko nie wiem, czy nadawcy tego newsa, czy jego odbiorcy, szok….

   m. 213.227.73.*za godzinę Po prostu ręce opadają Działał samotnie, a bombę skonstruował z fasoli i coca-coli, no a gdyby niedobrzy ochroniarze nie odmówili mu wejścia na festiwal, to byłby spokój. Oj niedobrzy ci ochroniarze

   ss 188.112.43.*za 26 minut Niemiaszki malujcie kwiatki na drodze może wam pomoże lewackie bezmózgi

   Obywatel 93.158.233.*4 minuty temu Sami psychiczni biegają po niemieckich ulicach jak widać…Najwyraźniej pensjonariusze niem. Arkham zwiali i teraz mamy efekty 😀 A gdzie zatem szwabski Batman..? 😉

   asd 94.254.226.*7 minut temu „Po zamachu niemieccy śledczy pojawili się w obozie dla uchodźców, gdzie miał mieszkać Syryjczyk” – chyba w celu złożenia kondolencji jego braciom.

   Stanczyk15@Stanczyk1538 minut temu Witam. Rodacy Uważajcie na Manipuluję…KOLEJNY „CHORY na Głowę Beżowy Człowiek”….MEDIA RFN i Policja Państwa NIEMIECKIEGO razem z przedstawicielami Rządu na czele Kanclerz Merkel, i Szef MSW Niemiec Thomas de Maiziere zwyczajnie Kłamią i Manipulują NOTORYCZNIE w ramach Poprawności Politycznej (Multi- Kulti). Jest nie możliwe, by w tak krótkim czasie Pojedyncza osoba w tym (rzekomo chora psychicznie), była w stanie wystrzelić z pistoletu automatycznego (tzw. Strzelanie Dynamiczne), np. Glock 17 (15 szt naboi 1 magazynek). Tu razy 4 czyli około 60 naboi I przy tym trafić 9 osób śmiertelnie i jeszcze kilka – kilkanaście postronnych osób ranić. Wniosek Nasuwa się JEDEN; Tam Zamachowców było przynajmniej Trzech i ludzie wybiegając z McDonalda trafili w krzyżowy ogień z 3 kierunków (jeden na dachu). 18-latek („Psychol), na pewno nie miał przeszkolenia policyjnego, a tym bardziej stricte wojskowego. Po za tym jak pisali wcześniej (cenzura zapomniała wcześniej wyłapać), odkryto materiały mówiące o planowaniu „Akcji” w Monachium. Moim zdaniem Lewactwo Boi się, że Zdesperowani ludzie chroniący Swe Życie, rodziny i społeczności. Zaczną robić „Pogromy” na Obcych Etnicznie i Kulturowo .Jestem osobiście daleki od „Samosądów”. Ale, w sytuacji zagrożenia Zdrowia i Życia mego i Mej Rodziny,.. .Lepiej By 6 sądziło (za samoobronę), niż 4 niosło na cmentarz… Na Koniec Rodacy Nie Dajcie się Rozbroić (przeszkolenie / uprawiajcie strzelectwo). Od tego Zależy wasze zdrowie i życie Waszych rodzin i innych Obywateli Rzeczypospolitej… Na koniec kilka linków Kto i dlaczego sponsoruje tzw. Uchodźców http://wolnemedia.net/george-soros-rozdaje-imigrantom-poradniki/ http://wolnemedia.net/macie-problem-z-imigrantami-przyjmijcie-ich-wiecej/Oraz Petycja…http://wolnemedia.net/petycja-ws-zakazu-dzialalnosci-organizacji-sorosa-w-polsce/ PS. Kondolencje dla Rodziny Zamordowanej POLKI przez „Biednego Uchodźce”. Historia magistra vitae, est. żegnam.

   wołodyjowski 89.76.90.*43 minuty temu ubogacają…

   lolek 159.205.176.*godzinę temu no przecie wiem że KOD to barachło ,to już podworować sobie z nich i Niemców nie można ? to jest tragedia ( niewinnych ludzi) ale to co wyczyniają służby i Merkel to istny cyrk dla naiwnych

   ___217.86.77.*godzinę temu taki sam psychioatryk jak PO i Nowoczesna, to Ci sami, wiec uwazajcie i nie popierajcie choloty! ktora sprowadzilaby by ich by sie podlizac Makreli, jak mozna bylo glosowac na nich !!!

   J. Marek W. 217.96.145.*godzinę temu „Prawdopodobnie” i „nie można wykluczyć”!Cóż to za słowa! ąle o tym, że już przeszło pół roku temu jeden z imamów powiedział, że WOJSKO JEST NA MIEJSCU I CZEKA NA HASŁO DO RZEZI nie pamięta nikt.

   http://wpolityce.pl/swiat/302009-zamach-w-ansbach-relacje-swiadkow-uslyszalem-huk-na-ludzi-spadaly-dachowki


   fot.PAP/EPA

   Zamach w Ansbach. Relacje świadków: Usłyszałem huk, na ludzi spadały dachówki

   opublikowano: 3 godziny temu · aktualizacja: 3 godziny temu

   „Byłem zszokowany”, „zobaczyłem ludzi biegnących z kawiarni”, „on się wysadził w powietrze!” – tak mieszkańcy Ansbach, gdzie zamachowiec samobójca zdetonował ładunek wybuchowy wspominają moment eksplozji.
   W ataku rannych zostało 12 osób.

   CZYTAJ TEŻ: Niemiecki koszmar trwa. Kolejny akt terroru. Syryjski zamachowiec – samobójca doprowadził do eksplozji w restauracji w Ansbach. 12 osób jest rannych. ZDJĘCIA

   Usłyszałem huk. Zobaczyłem ludzi biegnących z kawiarni. Spadały na nich dachówki — powiedział mieszkaniec Ansbach. Był świadkiem eksplozji, do której doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

   Byłem zszokowany. Zacząłem uciekać, ale pomyślałem, że powinienem pomóc, więc wróciłem -– dodał kolejny świadek.

   Mieszkańcy są przerażeni wydarzeniami, do których dochodzi w ich kraju.
   Monachium, Reutlingen, a teraz to. Niepokoi mnie, co może się stać -– powiedział mieszkaniec Ansbach.

   Do eksplozji ładunku wybuchowego doszło w niedzielę późnym wieczorem przed jedną z restauracji w niemieckim Ansbach, niedaleko Norymbergii.
   Zginął 27-letni Syryjczyk, który wcześniej z ładunkiem wybuchowym chciał wejść na koncert. Zawartość jego plecaka wystarczyłaby do zabicia wielu osób. Imigrant przyjechał dwa lata temu do Niemiec. Odmówiono mu przedłużenia azylu. Do obozu, w którym mieszkał – wkroczyła policja.

   12 osób zostało rannych, w tym trzy ciężko. Szef bawarskiego MSW nie wykluczył, że był to atak terrorystyczny islamisty, choć dodał, że mężczyzna miał wcześniej dwie próby samobójcze.

   ansa/TVP Info/ TVN 24

   http://wpolityce.pl/polityka/302026-niemieckie-elity-wladzy-brna-w-poprawnosciowy-idiotyzm-ktory-w-tym-przypadku-jest-zbrodnia-na-wlasnych-obywatelach

   .N+PO to tylko polskojęzyczni 87.205.82.*za 9 minut A wczoraj wieczorem w TVP INFO posłanka Lubnauer z „.N” wzywała rząd do wywiązania się z zobowiązania Kopaczowej przyjęcia 7tys „uchodźców”. Pamiętajmy – PO i Nowoczesna to zdrajcy Narodu.

   Irbis 95.160.33.*37 minut temu Wygląda na to, że w ramach przyjazdu „uchodźców” przyjeżdżali sami „szaleńcy” z papierami… Ciekawostka przyrodnicza…

   kardan 78.28.37.*godzinę temu Do Polski będą przyjeżdżać uchodźcy z Niemiec-biali Niemcy,bo tam coraz bardziej żyją w strachu przed zamachami.Jeszcze trochę,a i Polacy żyjący w Niemczech wrócą do Polski,aby żyć bezpieczniej

   Rodak 88.156.44.*2 godziny temu Itd., itd. ,i tak tocza się te zamachy terrorystyczne, nazywane dla niepoznaki wypadkami spowodowanymi przez szaleńców i niezrównoważonych- to nie są przypadki, to jest zaplanowane,czy przez władze ?

   k.l. 46.171.53.*2 godziny temu Właśnie to, co dzieje się w Niemczech chcieli zafundować Polakom Kopacz, Tusk, Sikorski et consortes.

   Toni 83.22.177.*2 godziny temu Co się stanie w Niemczech jest wiadome i nie trzeba się nad tym zastanawiać, będą kolejne zamachy i będą ginąć niewinne osoby, bo Merkel się zachciało mieć tania siłę roboczą z IS. Merkel = Hitler.

   redres 91.246.67.*2 godziny temu Ktoś mu musiał dostarczyć ten ładunek i przygotować psychicznie. Służby zdały egzamin.

   profesor Henkel uratowal by ,, 217.86.77.*2 godziny temu Jedynym zdrowo myslacyn niemcem jest pan profesor Henkel, ktory tak pieknie w EU bronil nas i juz podkreslal ze od Narodu Polskiego niemcy sie uczyc powinni jego wyklady sa na YouTube,moze 30% slucha

   sviecy 83.25.140.*2 godziny temu Niemcy dzisiaj to totalitarny kraj z lewacką dyktaturą, wszechobecną cenzurą i ogłupiałym , sterroryzowanym przez islamistów i niemieckie władze społeczeństwem. I don’t believe.

   vis 188.246.155.*2 godziny temu niemcy jak dlugo merkel bedzie was prowadzila jak stado owiec na rzez a moze wy juz nie niemcy tylko baranoland?

   Neptun 213.101.16.*2 godziny temu „Niepokoi mnie, co może się stać – powiedział mieszkaniec Ansbach” – i znowu wybiorą Merkel i całe to lewactwo, które zafundowało im ten los.

   k.l. 46.171.53.*2 godziny temu Dziwię się Niemcom. Kiedyś ulegli retoryce Hitlera, za co zapłacili wysoką cenę. Teraz ulegają bolszewicce Merkel. Wypieprzyć ją ze stanowiska to za mało. Niemcy powinni ją przykładnie ukarać.

   http://wpolityce.pl/swiat/302032-z-glowa-maja-cos-przywodcy-panstw-ue-a-nie-ci-ktorzy-sieja-terror-i-strach-w-europie

   http://wpolityce.pl/polityka/302055-blaszczak-sluzby-nie-informuja-o-zagrozeniu-terrorystycznym-w-polsce-prewencyjnie-wzmozylismy-czujnosc

   http://wpolityce.pl/polityka/301982-im-bardziej-polska-ma-racje-w-sprawie-instalowania-islamskich-gett-tym-mocniej-beda-nas-atakowac

   http://wpolityce.pl/swiat/302049-kukiz15-chce-ekstradycji-syryjczyka-ktory-zamordowal-polke-w-niemczech-chcemy-zeby-polski-sad-wymierzyl-mu-wymiar-kary-za-te-okrutna-zbrodnie

   http://wpolityce.pl/swiat/302014-kolega-napastnika-z-monachium-w-rekach-policji-16-latek-mial-wiedziec-o-jego-planach

   http://wpolityce.pl/swiat/302040-zminimalizowac-uspokoic-oswoic-czyli-o-tym-jak-niemieccy-politycy-i-media-probuja-w-obliczu-zamachow-oszukac-obywateli

   minsect@minsectza godzinę Po islamskim bombowym zamachu w Ansbach, na niemieckim onecie „prawdopodobnie wybuch gazu”. Ciekawe, czy piszącego również na wpolityce Krzysztofa Rybińskiego odwiedziły służby walczące z „mową nienawiści”? Kilka dni po tym jak potępił islamskich zamachowców, odszczekał wszystko i przeprosił, nawet zaapelował o tolerancję dla odmiennej (bombowej) „kultury”! http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/289177-przepraszam-za-moje-wpisy-po-zamachach-w-brukseli-byly-pisane-pod-wplywem-emocji ; http://www.rybinski.eu/2016/04/przepraszam/

   B 83.29.171.*za 9 minut Nikt, nawet pani Aleksandra, nie pojdzie krok dalej i nie powie sie kto jest mozgiem tego co sie dzieje Kto wywolal konflikt na B W i ruszyl ten eksodus na Europe W kolko slyszymy te same ‚ekspertyzy’

   bazalt 83.24.42.*za 6 minut Z tego wynika, że w Niemczech poniższy tekst byłby ocenzurowany, a autorka ścigana. Pani musi więcej być w TVP, żeby ludzie to usłyszeli. Bo miliony ludzi starszych nie korzysta z internetu.

   ulimus 91.246.67.*35 minut temu Protokoły Mędrców Syjonu opisują program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogólnoświatowego państwa rządzonego przez Żydów – program, który jest realizowany na naszych oczach

   http://wpolityce.pl/swiat/302077-niemiecki-rzad-zaklina-rzeczywistosc-wiekszosc-terrorystow-ktorzy-dokonali-zamachow-w-europie-nie-byla-uchodzcami

   Nina 83.7.240.*za godzinę Islamiści potrafią dokonać zamachów nawet w trzecim pokoleniu, czy ta Adolfina Merkel o tym nie wie, czy aż tak chce zakłamać rzeczywistość.

   danuta@danutaza godzinę Zamachowcy to zadni uchodzcy. To pacjeci domow wariatow. Juz niedlugo co drugi obcokrajowiec urodzony w IV rzeszy bedzie uznany za wariata. Makrela ma sie dobrze. Niemieckie glowne wydania dziennikow na ARD lub ZDF jako informacje nr. 1 podaja wiadomosci sportowe i rozne inne duperele. czyzby brali przyklad z Chlewu TVN i GWna?

   Ja. 79.184.49.*za 18 minut Ale WSZYSCY są muzułmanami, babsztylu!

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamachy-w-Niemczech-Rzad-przestrzega-przed-podejrzewaniem-wszystkich-uchodzcow-o-terroryzm,wid,18438359,wiadomosc.html

   ~krzysior 54 minut temu
   nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułmanie.

   ~Ruppert 43 minut temu
   Kochani, nie chodzi o to czy wszyscy DOTYCHCZASOWI terroryści byli uchodźcami, a CHODZI O TO, że pokaźna ilość UCHODŹCÓW ZOSTANIE lada dzień TERRORYSTAMI, którzy w imię Allaha zgodnie z IX surą, wiersz V Koranu będą zabijać „niewiernych” ZAWSZE i WSZĘDZIE! Czy tego nie potrafi pojąć pani dr hab. Merkel???

   ~kika12 30 minut temu
   haha mowia tak bo sie boja ,ze wpadna w szal ,wiec dlatego ta glupia gadka przed strachem bo wiedza ,ze sa nieobliczalni. smutne to ale prawdziwe.

   Polubienie

 23. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/malcom-turnbull-bezterminowe-wiezienie-dla-skazanych-za-terroryzm/22r914

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/200-kilometrowy-marsz-protestacyjny-uchodzcow-dlaczego-nas-nie-chcecie/0he33g

  ~odpowiedź: : Drodzy Pakistańczycy, powiem wam dlaczego was nie chcę w Polsce. Ponieważ na stronie shoebat.com regularnie pojawia się news z waszego kraju. A to zgwałcono jakąś chrześcijankę, a to jakąś zamordowano bo nie chciała przespać się z muzułmaninem, a to oskarża się fałszywie ludzi o bluźnierstwo przeciwko prorokowi, a to linczuje się na ulicy niewinnych bo ktoś zamiast zapłacić pracownikowi woli opowiadać bzdury że ten podarł koran, a to policja wkracza do kościoła i każe się rozejść ludziom będącym na niedzielnej mszy św, a to porywa się młode dziewczynki chrześcijanki i zmusza do przejścia na islam i poślubienia oprawcy. Skoro nie potraficie żyć w zgodzie ze swoimi chrześcijanami, to jak chcecie żyć w chrześcijańskim kraju o innej kulturze? Jeżeli chcecie żyć w zgodzie z prawem szariatu, to proszę bardzo, możecie iść i protestować do Arabii Saudyjskiej, albo Kataru, EA, Kuwejtu itd. to zresztą bliżej niż do Europy.

  ~jj2002jj1 : Marsz protestu obejmował trasę 200 kilometrów. Jak zaznacza „Time” część nie wytrzymała ciężkich warunków, ludzie rezygnowali, część z nich zdecydowała się odbyć podróż do celu transportem publicznym.

  o kwa autobusami ruszyli, hahahah
  niezbyt zdeterminowani są jednak 200km z buta to w tydzień na luzaku da się radę , taki większy spacer
  ta wojna i bieda to niezbyt straszna chyba u nich jest
  co będzie jak trzeba będzie stanąć na taśmie w fabryce, bo chyba pracować mają zamiar?ja wolała bym zdecydowanie sobie pochodzić
  no ale cóż oni idą po zasiłki , darmowe żarcie i mieszkania, nie do pracy,

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/seria-atakow-w-niemczech-rzad-nie-wszyscy-uchodzcy-sa-terrorystami/2v0lth

  tadmar00 : Czy Niemcy się obudzą? Obecna medialna propaganda niemieckich mediów bije na głowę propagandę Gebelsa. Trudno nie mieć wrażenia, że media za punkt honoru wzięły sobie „łagodzenie nastrojów społecznych” i kłamią ile wlezie. Nie mają wstydu w posuwaniu się do absurdalnych stwierdzeń. Dla mediów sprawa jest oczywista – W Europie nie ma terrorystów, są tylko chorzy psychicznie, chorzy na depresję nieszczęśliwi uchodźcy, którym należy okazać współczucie i miłosierdzie. Jak długo Europejczycy będą poddawać się takiemu praniu mózgu? W mediach potrzebna jest rewolucja, także w naszych. Otóż wczoraj w TVN taki Meller na przykład, autor „drugiego sniadania mistrzów”, uspakaja Polaków, że do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do zamachów w Polsce bo to jest jego zdaniem tylko kwestia czasu, bo świat się zmienia. I podał swoje doświadczenie z Jugosławii gdzie pracował jako korespondent w czasie wojny w latach 90. Siedział sobie z Serbami przy stoliku w restauracji a niedaleko walnęła bomba. I proszę sobie wyobrazić, mówi Meller z uśmiechem, „że tylko ja się poderwałem ze strachu”. Tak będzie i u nas rzecze Meller, „my też się do tego przyzwyczaimy”. Jednym słowem chłopaki z TVNu są wyluzowani, ale czy my Polacy chcemy doczekać takich czasów, czy nam zwisa nasze bezpieczeństwo? Takich dziennikarzy od razu na bruk bym wyrzucił…

  ~ss : i tak dziala propaganda! pierdola pierdola az czlowiek na poczatku sie smieje potem wnerwia a potem jest bezsilny i nic niemoze zrobic…. woja stala sie misjami stabilizacyjnymi demokracje obala sie w imie praw czlwoieka i wolnosci mimo ze zostali wybrani w wyborach,, wystarczy isc pokrzyczec ze demokracja jest zagrozona i juz obala sie „dyktatorow ” wszystko w imie wo,nosci i demokracji..czlwoeika oem lapie apatia bo widzi ciagle powtarzane brednie i bezlisnosc bo nic nie moze zrobic …az sie w koncu leje krew i wszystko dookola rozwalone pzrez wojne..

  ~Don Mateo : Kanclerz Merkel powinna stanąć przed trybunałem stanu i wg mnie zawisnąć na fortepianowej strunie na pierwszej suchej gałęzi. Sprowadziła na Europę zarazę, której już nikt się nie pozbędzie, a jej efektem będzie nie tylko terroryzm ale także podział Europy i wzrost niechęci do wszystkich obcych a nie tylko tych ze wschodu. Oczywistym jest, że nie wszystkie osoby które przybyły do Europy są terrorystami. Z takim zamiarem przybyło może kilkuset. Problem polega na tym, że dzieci czy wnuki tej całej reszty w przyszłości też będą potencjalnymi terrorystami, gdyż ta społeczność nigdy się nie przystosuje do zachodnich wartości. Będą doić system na każdy możliwy sposób jednocześnie obwiniając go o wszystkie swoje nieszczęścia. I za kilkadziesiąt lat takie ataki jak w Monachium będą normalne i na porządku dziennym, gdyż jakiś islamski nastolatek uzna, że niby nie chce mu się żyć i strzeliłby sobie w łeb ale przecież przy okazji może załatwić kilkunastu czy kilkudziesięciu niewinnych niewiernych i bramki na autostradzie do raju otwarte a i o dziewicach też nie ma co zapominać. Europa zginie…

  ~Plotek : Rożnica między społeczeństwem polskim a niemieckim polega na tym, że Niemcy pozwalają mediom i politykom robić z siebie idiotów, natomiast Polacy wprost przeciwnie, mimo że dziennikarze robią co mogą, aby wciskać nam kit. O właśnie teraz TVN jakaś panienka przekonuje nas, że ten co zamordował maczetą nie ma nic wspólnego z ISIS. Jak gorąco o tym przekonuje! Dla niej nieważne jest, że zginęła kobieta a trzy oinne osoby odniosły rany. Ona patrzy tylko na „związki z ISIS”. W Niemczech taki kit od razu by przeszedł, ale nie u nas. Więc pismaki, jak coś trujecie, to najpierw pomyślcie, czy to sie da sprzedać, głupole!

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-msw-bawarii-zamachowiec-z-ansbach-zlozyl-przysiege-isis/7l1ywq

  http://wiadomosci.onet.pl/tragiczny-weekend-w-niemczech-nastroje-wobec-imigrantow-sa-coraz-gorsze/edt5x6

  ~Free europa : Pieprzyc Islam i Allaha , brudasy wynocha z Polski i Europy, jeśli ludzie nie wezmą spraw w swoje ręce to za paręnaście lat będziemy krzyże chować bo inaczej nas zetna, wywalmy ich stąd my zwykli obywatele którzy tworzymy Europę , Europa należy do katolików a nie muzułmanów tych brudasow

  ~Że what…??? : Proszę, to jacy nacjonaliści, faszyści, niepoprawni politycznie zacofańcy, prostacy, nietolerancyjni „prawicowcy”, ksenofobiczni wieśniacy z tych Niemców! Tacy jacyś niepostępowi. Władze Niemiec straciły jednak instynkt samozachowawczy… 😦

  ~kot bez butów : Zawód miłosny?Znowu kłamstwa? Może jeszcze napiszecie że ta Polka była temu winna i zasłużyła na tak straszna śmierć, razem ze swoim dzieckiem? Popaprańcy lewaccy jak śmiecie usprawiedliwiać terrorystów.!

  ~kara halk : Śniętą Makrelę powinni wysłać do Kabulu lub do Bagdadu i niech tam chodzi sobie bez ochrony wśród swoich śniadych faworytów !! Zboczenia są różne !!” Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki”

  Polubienie

 24. Maksymilian@maksolmaza 37 minut Wyglada na to, że Soros chce wykończyć Izrael. Wystarczy, że UE zgodzi się pod warunkiem, że naibliżej leżące kraje z których są uciekinierzy przyjmą największą ich ilość.

  gerwazy 12.5.10.*za 35 minut jak jestem dobry dla ludzie to poraz pierwszy chciabym, ze zdechl juz ten diabel

  hejt 85.211.210.*za 35 minut Kostucha – rusz dupę, zabierz go wreszcie ze sobą!

  wer 93.105.177.*za 34 minuty Bierz ich do państwa położonego w Palestynie.

  http://wpolityce.pl/swiat/302071-kolejne-absurdalne-pomysly-sorosa-miliarder-chce-przyjmowania-300-tys-uchodzcow-rocznie-i-utworzenia-tzw-koalicji-chetnych


  fot. Youtube

  Kolejne absurdalne pomysły Sorosa. Miliarder chce przyjmowania 300 tys. uchodźców rocznie i utworzenia tzw. „koalicji chętnych”

  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: 9 minut temu

  Zamiast jednoczyć się, państwa członkowskie UE są coraz bardziej niechętne do współpracy ze sobą. Wolą realizować swoją samolubną politykę migracyjną, często ze szkodą dla ich sąsiadów —pisze George Soros w nowym artykule napisanym dla „Foreign Policy” pod tytułem „To ostatnia szansa Europy na naprawienie swojej polityki migracyjnej”

  CZYTAJ WIĘCEJ: Soros nawołuje do stworzenia Europy dwóch prędkości. „Kraje, które nie należą do strefy Euro powinny być traktowane jak członkowie UE drugiej kategorii”

  W swoim tekście filantrop podkreśla, że do rozpadu Unii Europejskiej jest coraz bliżej. Złożyć się na to miał kryzys migracyjny oraz Brexit.

  Oba te kryzysy wzmocniły ksenofobiczne, nacjonalistyczne ruchy na całym kontynencie. Będą one starały się wygrać serię najważniejszych wyborów w przyszłym roku – w tym krajowych wyborów we Francji, Holandii i Niemiec w 2017 roku, referendum na Węgrzech w sprawie polityki UE ws uchodźców w dniu 2 października, powtórzenie austriackich wyborów prezydenckich tego samego dnia, a także referendum konstytucyjne we Włoszech w październiku lub listopadzie tego roku —czytamy.

  W opinii Sorosa kryzys migracyjny będzie trwał jeszcze przez wiele lat. Jego skutkiem ma być m.in. dalszy rozpad UE.

  Kryzys uchodźców nie jest jednorazowym wydarzeniem; zapowiada on okres wyższych presji migracyjnych w dającej się przewidzieć przyszłości, z powodu różnych przyczyn, w tym braku równowagi demograficznej i gospodarczej między Europą i Afryką, niekończących się konfliktów w szerszym regionie oraz zmianom klimatycznym. Polityka migracyjna taka jak budowa ogrodzeń granicznych nie tylko doprowadzi do dalszej fragmentacji Unii; ale także poważnie naruszy europejską gospodarkę i obali światowe standardy praw człowieka —pisze Soros.

  Zdaniem miliardera wyjściem z kryzysu jest przyjmowanie co roku ustalonej wcześniej liczby uchodźców.

  Jak miałoby wyglądać kompleksowe podejście? To ustalenie gwarantowanej corocznej migracji minimum 300.000 uchodźców, którzy byliby bezpiecznie przesiedleni bezpośrednio z Bliskiego Wschodu do Europy. Takie ustalenie powinno być na tyle istotne by przekonać ubiegających się o azyl by nie ryzykowali swojego życia podróżując przez Morze Śródziemne, zwłaszcza jeżeli dotarcie do Europy w ten sposób spowoduje wykluczenie ich z ubiegania się o azyl —wskazuje.

  Innym rozwiązaniem ma być przekazanie dodatkowych funduszy państwom, które graniczą z Morzem Śródziemnym.

  Bezpośrednie rozwiązanie jest proste: zapewnienie Grecji i Włoszech wystarczających funduszy, aby dbać o azylantów, zamówienie marynarki wojennej, aby misje wyszukiwania i ratownictwa (a nie „ochrona” granic) była jej priorytetem i realizacja obietnicy przeniesienia 60.000 azylantów z Grecji i Włoch do innych państw członkowskich UE —czytamy.

  Ponadto George Soros wskazuje w swoim tekście na najgorsze konsekwencje kryzysu, który dotknął Europę.

  Należą do nich nastroje anty-imigrancyjne w państwach członkowskich, które przyczyniają się wsparcia autorytarnych partii politycznych i przygnębienie wśród tych, którzy szukają schronienia w Europie, którzy teraz znajdują się na marginesie w krajach przyjmujących Bliskiego Wschodu lub w Grecji —pisze miliarder.

  Coroczne przyjmowanie 300 tys. uchodźców do Europy, nie jest jednak ostatnim kontrowersyjnym pomysłem Sorosa.

  Jedynym sposobem na przyszłość jest, aby utworzyć „koalicję chętnych”, która nie wymagałaby jednomyślnej zgody. Te inicjatywy mogłyby zainspirować głębsze reformy budżetu UE —podkreśla.

  Co ciekawe, Soros skrytykował również politykę „otwartych drzwi” reprezentowaną przez Angele Merkel.

  Europa musi w końcu stworzyć środowisko, w którym migracja zarobkowa jest mila widziana. Merkel otworzyła uchodźcom szeroko drzwi Niemiec, ale jej hojny akt nie był dobrze przemyślany. Nagły napływ ponad miliona azylantów przytłoczył zdolności władz, nastawiając opinie publiczną przeciwko migrantom —czytamy.

  kk/FP

  Ursa Furiosa 94.254.144.*za godzinę ,,Koalicja chętnych” na śmierć ??? Pozdrowienia dla lobby szaleńców.

  wPotylicy@wPotylicyza godzinę A może załatwić żydowskie wizje raz, a dobrze – postawić Sorosa na kanclerza. Te ścierwa, zupełnie przestały się kryć ze swoją zbrodniczą mistyką i lecą pełną parą.

  maria 173.238.155.*za godzinę Soros kup Jemen (masz przeciez pieniadze ) i tam zamieszkaj razem ze sprowadzonymi wyznawcami Islamu. Wybuduj meczety. Razem stworzcie muzulmanski raj. Zabierz ze soba Michnika i innych .

  jaga 91.214.39.*za godzinę Niech ten pan sam przyjmuje tych migrantów na swoich włościach, ma ich sporo – niech da nam dobry przykład a nie poucza nas o naszych powinnościach ! Niech wreszcie jego pieniądze idą na dobry cel !

  krzysztofjaw@Krzysztofjawza godzinę G. Soros to chory psychicznie i dodatkowo cyniczny, banksterski żydowski lewak, hipokryta (sam finansuje najazd islamu na Europę), agent Rothschildów i całej żydowskiej elity finansowo-korporacyjnej, z demencją starczą, NWO-wiec, opętany człowieczek… który już dawno winien siedzieć w więzieniu lub w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. lub poddany egzorcyzmom. Niestety ma pieniądze i je wykorzystuje dla realizacji swoich chorych idei a tak naprawdę idei ich szalonych mocodawców. Pozdrawiam

  areewa 91.246.67.*za godzinę Protokoły Mędrców Syjonu opisują program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogólnoświatowego państwa rządzonego przez Żydów – program, który jest realizowany na naszych oczach

  On tak długo żyje, 217.173.186.*za 44 minuty bo stać go na przeszczepy od dzieci zabieranych rodzicom w Norwegii i w Rzeszy.

  A od kogo on tego chce, że 217.173.186.*za 42 minuty wPolityce tak pilnie to relacjonuje? Od EJP (ejp.eu), a ten od PE? Niech najpierw pokaże zaświadczenie od Bilderberga, że tamten się zgadza i nie będzie wnosił sprzeciwu 🙂 Ba, a komu ma je pokazać?

  http://wpolityce.pl/swiat/302079-prof-kucharczyk-europe-zachodnia-niszczy-terror-islamski-i-terror-politycznej-poprawnosci-ktory-tlumi-odruchy-samoobrony-nasz-wywiad

  Host@Hostza godzinę Dlaczego Brytyjczycy uciekli z Unii Europejskiej – o tym co tak naprawdę dzieje się w UE wywiad z Prof. Tadeuszem Marczakiem http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=8325

  7 62.108.186.*za 37 minut Islam atakował w wieku 7, 14 i 21 stuleciu. Decydujący miał być rok 2017, wielu „uchodźców” wtedy się uaktywni. Jednak już jest wysyp szaleńców, Merkel tylu przyjęła że mogą atakować codziennie.

  wielki Srul 62.178.123.*za 31 minut Wszystko to prawda.Tylko niech p.Profesor powie wprost kto narzucił nam tzw.PO lityczną poprawność,i kto odpowiada za tzw.Terroryzm islamski?Boi się p.Profesor?

  revider 91.246.67.*za godzinę Protokoły Mędrców Syjonu opisują program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogólnoświatowego państwa rządzonego przez Żydów – program, który jest realizowany na naszych oczach

  http://wpolityce.pl/swiat/302117-jednak-sa-terrorysci-wsrod-uchodzcow-niemiecki-urzad-kryminalny-zarejestrowal-400-podejrzanych-merkel-nie-widzi-zagrozenia

  http://wpolityce.pl/swiat/302113-panstwo-islamskie-zamachowiec-z-ansbach-byl-naszym-zolnierzem-syryjczyk-dzialal-w-imieniu-allaha

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/niemiecki-rzad-uchodzcy-to-nie-terrorysci

  Polubienie

 25. http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/premier-szydlo-polska-nie-przyjmie-imigrantow-z-krajow-muzulmanskich


  fot. rochambeaufr.deviantart.com

  Premier Szydło: Polska nie przyjmie imigrantów z krajów muzułmańskich

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Poniedziałek, 25 lipca 2016 o godz. 10:10:41

  Premier RP Beata Szydło w rozmowie z tygodnikiem „w Sieci” kategorycznie wykluczyła możliwość przyjęcia przez Polskę imigrantów/uchodźców z krajów islamskich. Szefowa rządu zapowiedziała pomoc dla potrzebujących. Ma być ona jednak udzielana w sposób niezagrażający Polakom.

  „Nie ma ceny za bezpieczeństwo Polaków. Nie cofniemy się. To nie znaczy, że nie chcemy pomagać, ale poza naszymi granicami. Niebawem jedzie kolejny transport pomocy humanitarnej dla uchodźców na Bliskim Wschodzie” – powiedziała premier Szydło.

  „Napływ do Polski ludzi z krajów Bliskiego Wschodu jest wykluczony, bo ani my, ani Unia Europejska nie jest w stanie stworzyć systemu skutecznych zabezpieczeń, oddzielania uchodźców od terrorystów” – zauważyła szefowa Rady Ministrów.

  W obszernym wywiadzie udzielonym tygodnikowi „w Sieci” Beata Szydło chwaliła również – co nie dziwi – dokonania swojego rządu, głównie program Rodzina 500+. Polityk PiS skrytykowała pomysł nadmiernych podwyżek dla przedstawicieli władzy, w tym dla siebie samej. Poparła jednak ideę podniesienia pensji dla wiceministrów i podsekretarzy stanu. Premier łączy również wielkie nadzieje z pielgrzymką papieża Franciszka do Polski.

  „Wierzę, że to może być wizyta na miarę wizyty Jana Pawła II w 1979 r., kiedy usłyszeliśmy Nie lękajcie się. Ojciec Święty przyjeżdża do kraju wyjątkowo wytrwałego w wierze, do ojczyzny wielkiego papieża św. Jana Pawła II. Ale potrzebujemy pozytywnej energii, sygnału, że to, co robimy, ma sens” – stwierdziła premier Szydło.

  Pch24.pl/KRESY.PL

  mop:25.07.2016 14:18
  A CZYM ONI RÓŻNIĄ SIE OD TEJ BANDEROWSKIEJ CHOŁOTY, KTORA JUŻ W ILOŚCI OKOŁO 1 miliona ZOSTAŁA PRZEZ POLSKOJĘZYCZNY RZĄD WPUSZCZONA DO POLSKI podobno do pracy…

  PAMIĘTAJMY!!!, że prezes PiS pod czarno-czerwonym sztandarem OUN-UPA wzniósł pozdrowienie „Sława Ukraini. Herojam sława!” PRZYPOMINAM CO TO ZA POZDROWIENIE!To zawołanie-pozdrowienie („Sława Ukraini. Herojam sława!”) banderowskich bojówkarzy. Po każdym zakończonym akcie mordu na bezbronnej ludności cywilnej Kresów taki właśnie okrzyk wznoszono. Jeśli prezes największej partii opozycyjnej nie wiedział co to za sztandar i co to za pozdrowienie, to powinien się dowiedzieć. Jeśli jednak wiedział, to niech nie przyznaje się do patriotyzmu. Taki okrzyk jest bowiem deptaniem pamięci polskich męczenników.NALEŻY ZAKAZAĆ działności bandyckiego Związku Ukraińców w Polsce, gdyż ta nacjonalistyczna (( NACJONALISTA — osoba o zbyt niskim potencjale intelektualnym, żeby zrozumieć złożoność relacji międzynarodowych. Każda próba wytłumaczenia skomplikowanych wydarzeń na świecie powoduje u niego wypalenie komórek mózgowych i napad szału. Odrzuca uznawanie zabijania za rzecz złą, argumentem uszlachetniającym jest obcobrzmiące nazwisko ofiary. Nacjonalizm charakteryzuje się specyficzną interpretacją dobra i zła – wszystko co robi naród nacjonalisty jest dobre, a wszystko co robi inny jest złe. Charakteryzuje się wiecznym wybielaniem lub chwaleniem czynów własnego narodu – chociażby to było gwałcenie, mordowanie, palenie na stosie, przy jednoczesnym zapamiętywaniu innym narodom win za zbrodnie ich przodków. http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Nacjonalista )) szowinistyczna organizacja naucza w Polsce ukraińskie nazistowskie doktryny Bandery oraz Szuchewycza, zamieszkałych młodych UKRAICÓW w III RP. Ci ukraińcy zamieszkali w Polsce są HODOWANI na LUDOBUJCZYCH ANTY-polskich DOKTRYNACH ukraińskich NAZISTÓW jak Szuchewycza czy Bandery co jest SKANDALEM oraz NIE zgodne z polskim prawem, które zabrania nauczania nazizmu. Taka sytuacja jest możliwa, tylko dlatego, że Kaczyńscy, Tusk, Komorowski … czyli „polscy politycy” z piedestałów władzy „warszawki” dopuścili się ZDRADY ofiar RZEZI wołyńskiej, wspierając NAZISTÓW ukraińskich z „Prawego Sektora” i „Swobody” których celem było i jest ZŁAMANIE kręgosłupa moralnego Polaków. Zdrady Polskiej Racji Stanu dopuściły się ANTY-polskie partie-gangi malwersantów oraz złodziei z PO, PiS, SLD … itd. Ten akt zdrady POSIADA znaczenie historyczne oraz DRUZGOCĄCE dla Polski i Polaków. Posłuchajcie i KONIECZNIE obejżyjcie jak nacjonalista UKRAINSKI z polskim obywatelstwem Piotr Tyma zamieszkały w III RP, obecny prezes Związku Ukraińców w Polsce – BRONI spadkobierców oraz LUDOBUJCZĄ spuściznę ukraińskich UPA-wców morderców Szuchewycza i Bandery: http://youtu.be/crRYWwT9-wE

  Polubienie

 26. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Berlin-strzaly-na-terenie-kliniki-uniwersyteckiej,wid,18440017,wiadomosc.html


  Samochód policyjny przed szpitalem, w którym doszło do strzelaniny (AFP / Tobias Schwarz)

  akt. 26.07.2016, 14:59

  Strzały w szpitalu uniwersyteckim w Berlinie. Pacjent postrzelił lekarza i popełnił samobójstwo

  • Strzały na terenie kliniki uniwersyteckiej w Berlinie
  • Jak podaje policja, napastnik postrzelił lekarza, który zmarł mimo reanimacji
  • Sprawca strzelaniny popełnił samobójstwo
  • Według wstępnych ustaleń policji, strzelanina nie ma podłoża ekstremistycznego
  (…)

  ~ŻONDAM JO INFORMACYJ! 1 godzinę i 40 minut temu
  Narodowość? Czy znów trzeba czekać do późnej nocy, żeby się dowiedzieć, że to imigrant z Bliskiego Wschodu?

  ~prosiak 1 godzinę i 30 minut temu
  Niemcy to już Afganistan.

  ~O to manihausse 1 godzinę i 9 minut temu
  Nie TURCJA i kalasznikowi uciekinierzy

  ~dani 1 godzinę i 39 minut temu
  Niemcy wariują i ich goście… no bo jak długo można mieć gości…

  ~Edy 1 godzinę i 30 minut temu
  Czy to już wojna?

  ~Ula 1 godzinę i 34 minut temu
  nastepny szaleniec czy zraniony kochanek…dowiemy sie prawdy?

  ~jamłasica 1 godzinę i 41 minut temu
  To psychicznie chory pistolet sam zaatakował

  ~fumfel 1 godzinę i 38 minut temu
  tu nożownik, tam strzelec, tylko bomby brakuje.

  ~Leszek 1 godzinę i 10 minut temu
  Spokojnie nie wszystko na raz.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Uzbrojeni-w-noze-mezczyzni-wzieli-kilku-zakladnikow-we-Francji,wid,18439608,wiadomosc.html

  akt. 26.07.2016, 15:10

  Atak nożowników w kościele we Francji. Nie żyje ksiądz, napastnicy „zneutralizowani”. Hollande: za atakiem stoi Państwo Islamskie

  • Dwóch mężczyzn wzięło zakładników w kościele w Saint-Etienne-du-Rouvray
  • Jeden z zakładników został zamordowany, drugi jest w stanie krytycznym
  • Policja zastrzeliła napastników
  • Nieoficjalnie: jeden z nożowników był na liście osób podejrzanych o terroryzm
  • Prezydent Francois Hollande: to podły zamach terrorystyczny
  • Do ataku we Francji przyznało się Państwo Islamskie
  • Prokuratura: w związku z atakiem w kościele zatrzymana została jedna osoba
  (…)

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Europol-ostrzega-setki-potencjalnych-terrorystow-w-Europie,wid,18439423,wiadomosc.html

  http://wp.tv/i,przeslanie-zamachowca-z-ansbach,mid,1969083,cid,4051,klip.html?ticaid=5176f7

  Polubienie

 27. http://wpolityce.pl/swiat/302237-polityk-niemieckiej-lewicy-zapobiegl-deportacji-syryjczyka-ktory-wysadzil-sie-w-powietrze-w-bawarskim-ansbach-mam-wyrzuty-sumienia


  Fot. YouTube/n-tv/screenshot

  Polityk niemieckiej lewicy zapobiegł deportacji Syryjczyka, który wysadził się w powietrze w bawarskim Ansbach. „Mam wyrzuty sumienia”

  opublikowano: 42 minuty temu · aktualizacja: 40 minut temu

  Mohammed D., syryjski zamachowiec, który w niedzielę przeprowadził zamach w bawarskim Ansbach, nie został deportowany z Niemiec m.in. dzięki interwencji posła do Bundestagu skrajnie lewicowej partii „Die Linke” – donosi niemiecki dziennik „Die Welt”.

  Według gazety poseł Harald Weinberg wysłał list do rady miasta Ansbach prosząc o „wstrzymanie deportacji Syryjczyka do czasu aż skończy on leczenie w Niemczech”. 27-letni Mohammed D. leczył się psychiatrycznie, miał za sobą dwie próby samobójcze.

  Złożony przez niego wniosek o azyl został w ub. r. odrzucony. Mężczyzna, który przybył do Niemiec dwa lata temu, miał bezzwłocznie wrócić do Syrii, ale dalej mieszkał w jednym z ośrodków dla azylantów Ansbach, gdzie przebywa obecnie ok. 500 uchodźców. Syryjczyk przeprowadził zamach w niedzielę, zdetonował bombę przed restauracją w centrum miasta. Zginął w wybuchu, 12 osób zostało rannych, w tym trzy ciężko.

  Poseł „Die Linke” nie żałuje swojej decyzji, by zatrzymać deportację Mohammeda D., który przed zamachem złożył przysięgę wierności Państwu Islamskiemu.

  Gdybym miał cofnąć się w czasie, mając poziom wiedzy, który wówczas posiadałem, zachowałbym się dokładnie tak samo —powiedział Weinberger. Jednocześnie przyznał jednak, że gdy myśli o ofiarach zamachu to „ma wyrzuty sumienia”.

  Na nagraniu zamachowiec z Ansbach złożył przysięgę wierności Państwu Islamskiemu, powiedział, że w Ansbach przeprowadził „operację poszukiwania męczeństwa” i wezwał do kolejnych ataków. Tłumaczył, że jego zamach jest reakcją na przestępstwa popełniane przez koalicję walczącą z ISIS w Syrii i Iraku.

  Czytaj także: Nagranie zamachowca z Ansbach: Spodziewajcie się kolejnych ataków. Użyjemy samochodów pułapek. [WIDEO]

  zz 83.26.251.*za 44 minuty Panie pośle dobrze by było by pan sam sie wysadził w powietrze !! dziękuje.

  Andrzej AZS 94.254.161.*za 41 minut Pieprze twoje wyrzuty teraz sam sie wysadź w powietrze .

  Ach ta historia! 87.205.147.*za 41 minut Sytuacja „nie do zniesienia” (w 1939 r. A.H. tak oceniał rzekomo polskie prowokacje – organizowane przez V kolumnę). Czy już zdefiniowali „frage”? Czy mają pomysł na tzw. ostateczne rozwiązanie.

  jjjj 37.249.36.*za 27 minut To jest jakiś skrajnie zboczony masochizm…

  we 178.183.229.*za 24 minuty Lewizna to poparaństwo

  wodnik 92.208.24.*za 20 minut Linke w Niemczech to cos gorszego nawet niz SS Komando

  Aloj 178.43.7.*za 19 minut No i czy nie są Niemcy jacyś popaprani?

  Bobas 81.210.22.*za 10 minut To lewactwo wierzące w bycie kamieniem po śmierci ma jakieś sumienie? Przecież to przeżytek

  Łociec 149.156.62.*za minutę a głupiś! głupiś!!! sumienie? sumienie lewicowe nie istnieje, inaczej nie byłoby 100 mln ofiar komunizmu. Chociaż istnieje, każe zabijać niepoprawnych – stąd te 100 mln – dla sprawiedliwości ludowej.

  edis 176.221.123.*minutę temu Że też temu lewactwu nie ma się kto do d… zabrać;

  warum 217.173.108.*5 minut temu Co za matoł. Swoją drogą, niemieckie służby WIEDZĄ, że na ich terenie są terroryści i NIC kompletnie z tym nie robią. Z powodu, że… ???

  r1 89.72.197.*7 minut temu Morderco. Zdrajco

  http://wpolityce.pl/swiat/302231-bojownik-isis-zamordowal-kaplana-podczas-mszy-kolejne-zamachy-realizuja-plan-wojny-z-europa-jakich-grozb-nie-chce-uslyszec-zachod

  http://wpolityce.pl/swiat/302223-nasz-wywiad-ks-cislo-kolejne-ataki-pokazuja-ze-to-jest-koniec-europy-ktora-znalismy-to-angela-merkel-sprowadzila-caly-ten-klopot

  http://wpolityce.pl/swiat/302220-co-wiemy-o-ataku-we-francji-jeden-z-zabojcow-ksiedza-byl-islamista-znanym-policji-hollande-za-atakiem-stoi-panstwo-islamskie

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/302242-europa-nie-ma-przyszlosci-w-warunkach-koegzystencji-z-islamem

  http://wpolityce.pl/swiat/302188-niemiecki-die-welt-ma-pretensje-do-portalu-wpolitycepl-poszlo-o-krytyke-polityki-imigracyjnej-merkel-pieniacka-schadenfreude

  Niemiecki „Die Welt” ma pretensje do portalu wPolityce.pl! Poszło o krytykę polityki imigracyjnej Merkel… „Pieniacka Schadenfreude”

  opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu

  „Sympatyzujące z rządem media w Polsce są znane z twardej linii, ale w poniedziałek stało się jasne: to nie jest normalny dzień. Artykuły brzmiały jeszcze bardziej gniewnie niż zwykle” – skarży się korespondent niemieckiego dziennika „Die Welt” w Warszawie Jörg Winterbauer.

  Co tak zdenerwowało Winterbauera? Portal „wPolityce.pl” i umieszczone na nim w poniedziałek artykuły, krytykujące politykę imigracyjną kanclerz Angeli Merkel oraz postawę wobec zamachów niemieckich elit politycznych i medialnych.

  Niemieckie elity wpuściły „morderczą, islamską hordę” do kraju pisze „prawicowy” portal informacyjny „wPolityce.pl” i twierdzi, że niemieckie służby bezpieczeństwa oraz media „wymyślają różne głupoty, by zatuszować katastrofę polityki Angeli Merkel —pisze Winterbauer i cytuje publicystę Stanisława Januszewskiego, który napisał na naszym portalu, że „trudno spokojnie komentować „ten samobójczy pęd Niemców”. Według korespondenta „Die Welt” polskie media „odczuwają pewną satysfakcję” z powodu wydarzeń w Niemczech.

  Widza w wydarzeniach ostatnich dni potwierdzenie, że PiS miał rację odmawiając przyjęcia uchodźców —lamentuje Winterbauer dalej. Pretensje niemiecki dziennikarz ma także do TVP, które jego zdaniem „przekręca fakty”.

  W Wiadomościach postawiono tezę, że amok w Monachium to w rzeczywistości terrorystyczny zamach, co miało być tuszowane przez niemieckie media. Jakiś ekspert ogłosił, że teza niemieckiej policji o amoku jest absurdalna. Tymczasem śledczy rzeczywiści znaleźli w mieszkaniu zamachowca książki o młodych ludziach, którzy zabijali w amoku. Argumentów na rzecz tezy, że był to zamach terrorystyczny, nie zostały przedstawione —oburza się warszawski korespondent „Die Welt”. Według niego deszcz krytyki spadł także „niesłusznie” na bawarską policję.

  Wierne rządowi (PiS) media ciągle powtarzają: gdyby poprzedni rząd był wciąż u władzy, to „mielibyśmy teraz uchodźców w Polsce, byłby to prawdziwy Armagedon, katastrofa”. Trudno się oprzeć wrażeniu „pieniackiej Schadenfreude” panującej wśród polskich publicystów, której zresztą nie próbują wcale ukryć —pisze Winterbauer dalej i konstatuje z pewnym rozczarowaniem, że o „rosnącym strachu Niemców” piszą nawet „Rzeczpospolita” i „Gazeta Wyborcza”.

  Ryb, welt.de

  pleza 94.254.234.*za godzinę szkoda, że toto zatrzymało się na dziennikarzach i ekspertach. polecam zapoznanie się z opiniami Polaków, czytelników wpolityce.pl. zdziwiłby się, dlaczego w tym kraju terroru jeszcze nie siedzimy.

  POirytowany 31.174.106.*za godzinę Niemieckie „papugi” skrzecza w klatce „wolnosci”.

  mb 109.243.0.*za 43 minuty A dlaczego mają cokolwiek ukrywać polscy publicyści. Mamy wolny kraj, cenzury, a tym bardziej autocenzury, jak wśród niemieckich dziennikarzy, w Polsce demokratycznej nie ma. Owszem była 8 lat POPSL

  k. 188.146.36.*za 41 minut Przytoczył cytaty z WPolityce, bo jemu nie wolno własnymi słowami tego opisywać 🙂

  qw 178.183.229.*za 27 minut Jak to się stało, że ważne środki masowego na Zachodzie w 80% są opanowane przez hordy lewicowych i ateistycznych dziennikarzy?

  hi hi 77.113.12.*za 10 minut Ależ się wpolityce dostało od RFN-owskiego Neues Deutschland

  Obserwator77@Obserwator77za 5 minut Kiedyś, kiedyś, „Die Welt” był szanowanym konserwatywnym dziennikiem i miał w miarę obiektywnych dziennikarzy. Dziś to popłuczyny i lewacki styl. Może ten pan „dziennikarz” wytłumaczy się z manipulacji informacjami i kłamstw na temat Polski? A słyszał już o polakożercy, który nazywa się Jarczyk i też grasuje po Polsce, a potem publikuje kłamstwa m.in. w DLF?

  pedro-piotr@pedro-piotrza 3 minuty niech ten dziennikarz sie nie dziwi jak o tym co dzieje sie w niemczech podaja polskie srodki masowego przekazu(niemieckie z duzym opoznieniem) cos z ta demokracja u pana Herr Winterbauer nie jest tak jak wy boicie sie pani kanclerz ze popelnila duzy blad z emigrantami powiedziec wprost w waszych mediach -oczym to swiadczy ??? jak Pan mysli ??? mnie to czesciowo przypomina czasy minione kiedy my muslielismy sluchac „wolnej Europy” notabene z monachium.

  minsect@minsect11 minut temu Rybińska pokazała jak reagować na bezczelność Niemców: https://www.youtube.com/watch?v=FeGjiNn2v3I ; pod koniec Niemiec stwierdził że Polacy i Węgrzy nie myślą, w odpowiedzi dostali – to frau merkel przestała używać swojego mózgu 🙂

  zadwolonyZPolski 84.184.96.*20 minut temu TO TYLKO ZNAK, ZE BARDZO DOBRZE PISZECIE….. BRAWO!!!! Mein Glückwunsch! 🙂

  marekzkrosna 77.253.14.*31 minut temu MILCZEĆ HELMUTY. DOŚĆ JUŻ PRZEZ WAS NIESZCZĘŚĆ W EUROPIE PRZEZ OSTATNIE 100 LAT. DOŚĆ ! a gdzie ta wasza kanclerz? schowała się jak mysz do dziury. tak potrafi byle mydłek.

  Steve 164.127.168.*34 minuty temu Niemcy kwiczą z przerażenia i jednocześnie wściekłości. Cha cha cha!

  http://wpolityce.pl/polityka/302229-grunt-to-priorytety-zamiast-zajac-sie-zamachami-ke-bedzie-obradowac-o-trybunale-w-polsce

  http://wpolityce.pl/swiat/302215-berlinski-senator-z-partii-merkel-nie-wytrzymal-sciagnelismy-sobie-do-kraju-calkowicie-zdziczalych-ludzi-zdolnych-do-popelnienia-barbarzynskich-zbrodni

  http://wpolityce.pl/swiat/302200-co-dalej-po-zamachach-premier-bawarii-i-politycy-cdu-proponuja-weryfikacje-i-deportacje-uchodzcow-potrzebujemy-kultury-pozegnania

  http://wpolityce.pl/swiat/302184-nagranie-zamachowca-z-ansbach-spodziewajcie-sie-kolejnych-atakow-uzyjemy-samochodow-pulapek-wideo

  http://wpolityce.pl/swiat/302179-niemiecka-policja-otrzyma-wsparcie-w-walce-terroryzmem-rzad-niemiec-rozwaza-powolanie-specjalnych-oddzialow-rezerwistow

  http://wpolityce.pl/swiat/302212-kolejny-atak-w-niemczech-strzelanina-w-klinice-w-berlinie-napastnik-popelnil-samobojstwo

  http://wpolityce.pl/swiat/302159-lewicowe-mity-a-bezpieczenstwo-kraju-czy-to-juz-europejska-wojna-domowa-czy-jeszcze-nie-etniczna-religijna-cywilizacyjno-kulturowa

  http://wgospodarce.pl/opinie/27897-czy-idzie-zmierzch-zachodu-rzadzonego-przez-zarozumiale-i-pyszne-elity

  http://wpolityce.pl/kosciol/302216-papiez-stanowczo-potepil-brutalne-morderstwo-ksiedza-we-francji

  hg 89.231.67.*za 43 minuty sam nawołuje do przyjmowania muślinów ,więc przykłada rękę do zbrodni

  Katolik normlany 79.191.75.*za 14 minut Padło słowo, że zrobili to muzułmanie? Jeśli nie, to mam to oburzenie papieża w dupie!

  Pppp 31.11.172.*za 2 minuty średnia wieku katolików we francji jest zbliżona do wieku tego księdza 😦

  Marek 88.88.62.*za kilka sekund Ci co chodzili do Kościoła we Francji, przestaną ze strachu całkiem chodzić. Brawo Papa.

  Afe 178.37.205.*26 minut temu To falszywy papiez, ja jego nie uznaje !

  Brąk 185.31.217.*33 minuty temu Umyj im stopy i nie zapomnij o jajach…

  Polubienie

 28. http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/mateusz-kijowski-terroryzm-islamski-nie-jest-zagrozeniem


  fot. wikipedia

  Mateusz Kijowski: Terroryzm islamski nie jest zagrożeniem

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Wtorek, 26 lipca 2016 o godz. 16:04:25

  Lider KOD stwierdził w wywiadzie dla radia TOK FM, że to nie terroryzm islamski lecz chrześcijański jest zagrożeniem dla Europy.

  Mateusz Kijowski podczas wywiadu dla radia TOK FM odniósł się do bieżących wydarzeń na świecie oraz do strachu Polaków przed muzułmańska imigracją.

  Kiedy mówimy o terrorystach islamskich to wydaje mi się, że w Polsce tego nie rozumiemy. Jeżeli popatrzymy na liczbę ofiar terroryzmu islamskiego w Polsce i Europie i na liczbę terroryzmu chrześcijańskich, czy innych wydarzeń to okazuje się, że terroryzm islamski nie jest zagrożeniem. Medialnie to się dobrze sprzedaje, bo można to powiązać z wędrówką ludów – powiedział Kijowski.

  Lider KOD dodał także, że najgroźniejszy jest fundamentalizm, bez znaczenia czy ten islamski, chrześcijański czy też, jak stwierdził Kijowski, fundamentalizm PiS.

  TOK FM/KRESY.PL

  cyna:26.07.2016 16:38
  Nie ma jak zakończyć z hukiem bo to stwierdzeniem jest niczym innym jak końcem kijowskiego i jego komitetu

  jazmig:26.07.2016 16:46
  Zagrożeniem są politycy z partii PO, PiS, PSL, .nowoczesna i KOD.

  Poznaniak74:26.07.2016 16:55
  Zajmij sie lepiej swoimi dziećmi ALIMENCIARZU NIEDOGOLONY….

  franciszekk:26.07.2016 17:00
  Czy słusznie prawi nasz brat zwany Kijowskim o typowej urodzie chazarskiej? Czyż nie jest on wielce urodziwym mężczyzną jakich mało wśród Chazarów?

  werle:26.07.2016 17:28
  Kolejny pajac skonczy jak paliknur

  Pol_AK:26.07.2016 17:36
  IQ -5…

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/premier-bawarii-o-ostatnich-zamachach-nie-mozna-w-nieskonczonosc-dyskutowac

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/niemiecki-rzad-uchodzcy-to-nie-terrorysci

  Poznaniak74:25.07.2016 15:51
  „Uchodźcy to nie terroryści”, ale dziwnym trafem terroryści to uchodźcy…

  tagore:26.07.2016 08:50
  Ciekawe jak długo Niemcy będą znosić niespójność realu z bajkami władz. tagore

  Polubienie

 29. http://wpolityce.pl/polityka/302269-jaki-jesli-nie-bedziemy-miec-europy-takiej-jak-chcial-schuman-to-bedziemy-mieli-euroarabie-oparta-o-kulture-islamu

  http://wpolityce.pl/polityka/302263-nawet-giertych-nie-zdzierzyl-tych-bzdur-pan-kijowski-porownujac-fundamentalistow-islamskich-i-chrzescijanskich-mowi-brednie

  http://wpolityce.pl/swiat/302252-nasz-wywiad-ks-prof-waldemar-chrostowski-europa-przejmuje-ciemniejsza-strone-bliskiego-wschodu-ten-pies-urwal-sie-z-lancucha

  http://wpolityce.pl/swiat/302254-79-letnia-niemka-zgwalcona-na-cmentarzu-przez-40-letniego-uchodzce-z-erytrei-zostal-zlapany-na-goracym-uczynku

  http://wpolityce.pl/polityka/302259-beata-szydlo-nasza-diagnoza-ws-polityki-migracyjnej-byla-sluszna

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/302118-polski-sad-w-sluzbie-lgbt-zapadl-pierwszy-w-polsce-skandaliczny-wyrok-za-odmowe-uslugi-homoseksualistom-wszystko-w-imie-wolnosci

  http://wpolityce.pl/swiat/302264-wegierskie-msz-bez-owijania-w-bawelne-warunkiem-powstrzymania-terroryzmu-jest-zastopowanie-nielegalnej-imigracji

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/302187-sondaz-cbos-66-proc-polakow-przeciwnych-przyjecia-uchodzcow-nastawienie-w-tej-kwestii-pozostaje-stabilne

  http://wpolityce.pl/polityka/302751-germanio-nie-irytuj-sie-niemieckie-media-nie-wiedza-juz-jak-moga-ugryzc-polske-zeby-zabolalo

  http://wgospodarce.pl/informacje/28079-merkel-broni-swojej-polityki-migracyjnej-niemieckie-media-ostro-ja-krytykuja

  http://wpolityce.pl/swiat/302725-chca-upamietnic-polke-zabita-przez-syryjczyka-polska-spolecznosc-w-reutlingen-organizuje-marsz-milczenia

  Polubienie

 30. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/pielgrzymi-masowo-rezygnuja-z-wyjazdu-na-sdm-co-sie-dzieje/lekh0f1

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/pielgrzymi-masowo-rezygnuja-z-wyjazdu-na-sdm-co-sie-dzieje/cb80h1h
  Pielgrzymi masowo rezygnują z wyjazdu na ŚDM. Co się dzieje? Łukasz Wieszała / newspix.pl

  Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży podał, że obecnie udział w tym wydarzeniu zadeklarowało zaledwie 360 tys. pielgrzymów. Jeszcze miesiąc temu chęć przyjazdu do Krakowa zgłaszało 560 tys. osób. To dane osób, które wykupiły tzw. pakiet pielgrzyma na Światowe Dni Młodzieży. Organizatorzy zdecydowali, że umożliwią spóźnialskim rejestrację w trybie last minute. Jeszcze rok temu szacowano, że do Krakowa przyjedzie 2,5 mln pielgrzymów.

  Liczba pielgrzymów, których oczekują organizatorzy Światowych Dni Młodzieży maleje z miesiąca na miesiąc. Co raz mniej jest oficjalnie zarejestrowanych uczestników, czyli takich, którzy za pomocą strony internetowej Światowych Dni Młodzieży zadeklarowali chęć udziału w wydarzeniu i wykupili pakiet pielgrzyma za kwotę do 700 zł. Jeszcze miesiąc temu zamiar przyjazdu na Światowe Dni Młodzieży wcześniej deklarowało ok. 560 tys. osób, ale do 10 lipca dokończyło procedurę rejestracji 360 tys. pielgrzymów, którzy wybrali konkretne pakiety usług.W bardzo krótkim czasie liczba uczestników zmalała o więc 200 tysięcy.W ramach pakietu oferowanego od organizatora w zależności od wybranej opcji pielgrzymi mają zapewniony m.in. nocleg, wyżywienie, transport i papieskie gadżety. Nie wiadomo, czy zniechęciła ich cena pakietu i organizują pobyt na własną rękę, czy może całkowicie zrezygnowali z wyjazdu z powodu ostrzeżeń o zagrożeniu terrorystycznym. Noclegi w Krakowie tym czasie także nie są tanie, ceny sięgają nawet 8 tys. zł za apartament na tydzień.

  Biskup Damian Muskus z archidiecezji krakowskiej uspokaja jednak, że frekwencja pielgrzymów może jeszcze się zmienić. Tłumaczy, że w trakcie Światowych Dni Młodzieży w Madrycie oficjalnie zarejestrowanych było ok. 400 tys. osób, a pojawiło się 1,5 mln. System rejestracyjny Światowych Dni Młodzieży został uruchomiony rok temu – 26 lipca 2015 roku, a pierwszą osobą, która potwierdziła swoją obecność w Krakowie był papież Franciszek. Spóźnialscy nadal mają szansę tzw. last minute, który potrwa do 22 lipca i z którego, jak podają organizatorzy, może skorzystać jeszcze kilkanaście tysięcy osób.

  Wśród osób, które potwierdziły przyjazd do Krakowa najwięcej jest młodych ludzi z Polski (ok. 80 tys.), Włoch (63 tys.) oraz Francji i Hiszpanii (po ok. 30 tys.). Spada też liczba osób, które według organizatorów przyjadą do Krakowa na własną rękę. Jeszcze rok temu zapowiadano, że w stolicy Małopolski papieża Franciszka będzie witać 2,5 miliona osób. Później ta szacowana liczba uczestników wydarzenia spadła do 1,5 miliona. Pielgrzymi nie zarejestrowani oficjalnie, którzy będą chcieli spotkać się z Ojcem Świętym, mogą otrzymać wejściówki, które od przyszłego tygodnia będą rozdawane przez diecezje.

  Zobacz także:
  Dziwisz zaprasza: przybywajcie na ŚDM
  Koszmar! Majątek za pokój na Światowych Dniach Młodzieży

  http://pikio.pl/watykan-krytykuje-polske-przed-sdm-podsycaja-lek-przed-muzulmanami/

  Watykan krytykuje Polskę tuż przed ŚDM. Chodzi o muzułmanów
  Autor: Wiadomości Pikio – Lip 24, 2016

  Watykan postanowił skrytykować Polskę tuż przed Światowymi Dniami Młodzieży i przyjazdem do Polski papieża Franciszka. Chodzi w głównej mierze o nastawienie do imigrantów, a przede wszystkim muzułmanów.

  Watykan krytykuje Polskę za podsycanie strachu przed muzułmanami przez część politycznych środowisk. W wiadomości przesłanej do polskich biskupów Watykan nazywa nasz kraj homogenicznym etnicznie, a sam fakt imigracji ludzi z innych kultur czymś nowym dla przeciętnego Polaka.

  W stanowisku czytamy, że w Polsce mieszka jedynie 0,4 proc. obcokrajowców, a w społeczeństwie panuje wielki strach przed „obcymi”.

  W watykańskim stanowisku opublikowanym tuż przed Światowymi Dniami Młodzieży czytamy, że ów strach wynika z braków w debacie publicznej, skomplikowanych procedur migracji i niepełnego programu nauczania, który ma pomijać kwestie religijnego, rasowego i kulturowego zróżnicowania świata, przez co Polacy mają mieć zniekształcone spojrzenie na imigrantów.

  W stanowisku czytamy, że lęki są podsycane przez część partii i „nieodpowiednie wypowiedzi polityków”. Watykan pisze również o „sztucznym lęku” przed „muzułmanami, których przecież mieszka wielu w graniczących z Polską Niemczech.”

  Watykan pochwalił polski Kościół za zebranie ponad 1,2 miliona euro na pomoc uchodźcom., jednak podkreślił, że jest wiele kwestii spornych między papieżem a hierarchami. Papież Franciszek uczynił z pomocy imigrantom kluczową kwestią swego pontyfikatu. Watykan podkreśla, że polscy biskupi są związani z Prawem i Sprawiedliwością, czyli partią, która nie zgodziła się na kwotowy system relokacji uchodźców i jest niechętna imigrantom.

  Piotr Ochmański
  krew mnie zalewa. to się nazywa suwerenność a nie „kraj homogeniczny etnicznie”.

  Filip Łukasz Cygan
  A gdzie suwerenność wobec Watykanu? 😉

  Adam Kornicki · Kucharz w Atelier Amaro
  No to teraz PiS narobi nam wrogów nie tylko w Niemczech, Unii i Rosji, ale także w Watykanie

  Łukasz Stasiun
  Adam Kornicki A ja mam to gdzieś, Niemcy od zawsze i Rosja byli naszymi wrogami, UE tylko nas wykorzystywała a watykan to mafia która wykorzystuje religie do swoich celów manipulowania ludźmi. Mamy prawo nie chcieć islamistów, chcesz skońćzyć jak Niemcy czy Francja i robić na nierobów?

  Janusz Komorowski
  Krytykował nas także,jak wzneciliśmy powstanie przeciw Caratowi Rosyjskiemu,bo miał w tedy akurat układy z ruskimi.Ktoś wierzy jeszcze w to,że kościół nas obroni? xD

  http://www.pch24.pl/sprawa-domniemanego-terrorysty-z-lodzi-prowadzi-do-krakowa–pojawil-sie-trop-sdm,44887,i.html

  http://www.dzienniknarodowy.pl/1771/scheuring-wielgus-zagrozeniem-dla-europy-sa-narodo/

  http://wrealu24.pl/index.php/polityka/1082-to-nie-islam-wywoluje-zamachy-to-nietolerancja-skandaliczny-komentarz-eksperta-tvn-u

  Balcerowicz o przyjmowaniu uchodźców: Wyłania się odrażający obraz Polski

  http://prawicowyinternet.pl/biedron-polacy-nie-znaja-muzulmanow-roznorodnosci-dlatego-kupuja-psychologie-strachu/

  http://www.dzienniknarodowy.pl/1783/niemieckie-wladze-juz-wiedza-co-bylo-przyczyna-zam/

  http://niezalezna.pl/83802-seria-zamachow-w-niemczech-media-unikaja-slow-terror-islam-uchodzca

  Polubienie

 31. http://wpolityce.pl/polityka/302344-niemiecka-prasa-po-zamachach-muzulmanie-powinni-byc-zszokowani-okrucienstwami-popelnianymi-w-imieniu-ich-religii

  ewus 217.99.167.*za godzinę Alez belkot-poprawny politycznie.To wy bedziecie zszokowani ,jak zaczna wam lby przy samej du….pie odcinac! Poznac wroga-islam , to najwazniejsze-wtedy zrozumiecie, ale wtedy bedzie JUZ za pozno!

  e 176.221.124.*za 25 minut terrorystów i ich mułłów grzebać ze świńskim łajnem i nastanie spokój. Wówczas, jak za rządów gen. Pattona!

  Obserwator 164.127.77.*za 9 minut Zaklinanie rzeczywistości. Powodzenia na tej drodze donikąd.

  ach 83.11.146.*za 3 minuty Muzułmanin będzie koegzystował,robił ‚interesy’,rzadko pracował jak my, ale musi CZUĆ Respekt.Wiedzieć że Ty cenisz się najbardziej i nie wolno Tego Ruszać i Zmieniać.Słabość to Twoja Zguba

  Chii 89.66.121.*3 minuty temu Muzułmanie powinni być zszokowani? Ależ są! – że im tak łatwo idzie! I że Europa we wszystkim im ulega. Mają powody do świętowania każdego kolejnego morderstwa, co też i czynią w swoich dzielnicach.

  ach 83.11.146.*5 minut temu Dla muzułmanina zabić np;własną siostrę,matkę,tzw.żonę,córkę,poświęcić kogokolwiek ze współwyznawców to jak dla NAS pacnąć muchę.Dla nich życie ‚niewiernego’ nie ma żadnego znaczenie a ‚nagrodą’-RAJ

  ach 83.11.146.*12 minut temu Mówienie zszokowaniu muzułmanów /poza tym że denerwuje/świadczy o elementarnym braku wiedzy na temat samego islamu, o jego wyznawcach.Islam to doktryna,nie się porównać z naszą wiarą,Kulturą z NICZYM

  Vini@Vini17 minut temu 79-letnia Niemka zgwałcona na cmentarzu przez 40-letniego uchodźcę z Erytrei

  czech 77.237.142.*17 minut temu Merkel= Mekka, Makrela svině

  mikst 89.64.6.*20 minut temu No i wszystko jasne.Makrela enerdówka co najcenniejszych ciapatych chciałaby zatrzymać w helmutowie a resztę rozpirzyć po jewropie…oczywista tych jurnych ze spuchniętymi(z braku kobiecej waginy)…

  crainer 77.237.142.*21 minut temu Poláci mám Vás rád. V4 musí být proti těm západním sviním, co chtějí, abychom se změnili v Afriku

  WLODEK 73.75.129.*26 minut temu W CZASIE WOJNY FRANCUZI POTRAFILI ZAPAKOWAC SWOICH OBYWATELI POCHODZENIA ZYDOWSKIEGO I WYWIEZC WIADOMO GDZIE!! TERAZ MAJOM PROBLEM ZEBY TERRORYSTOW WYSYLAC DO ICH KRAJU??? KON BY SIE USMIAL!! WSTYD!!

  Polubienie

 32. Biżiu dą, biżiu dę… Fiflaq Frąs! 😦

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/prezydent-francji-to-bedzie-dluga-wojna


  fot. wikipedia

  Prezydent Francji: To będzie długa wojna

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Wtorek, 26 lipca 2016 o godz. 20:08:39

  Prezydent Francji Francois Hollande obiecał, że Francja wygra wojnę przeciwko terroryzmowi.

  To będzie długa wojna – powiedział Francois Hollande podczas wystąpienia w Pałacu Elizejskim. Dodał, że siłą Europy jest jej demokracja i że wszyscy powinni być zjednoczeni. Przekonywał także, że Francuzi wygrają te wojnę.

  Hollande stwierdził, że państwo jest gotowe by walczyć z terroryzmem i użyje do tego wszelkich środków, którymi dysponuje.

  Terroryści uderzyli dziś po raz kolejny we Francji. Dwóch islamistów napadło na kościół w Normandii i bestialsko zamordowało księdza.

  KRESY.PL

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ksiadz-isakowicz-zaleski-o-atakach-terrorystycznych-dosc-kredek-balonikow-pochodow-i-sztucznych-lez

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/kukiz-o-zamachu-w-normandii-i-zamordowaniu-ksiedza-lewactwo-chyba-szczesliwe

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/zidentyfikowano-jednego-z-dzihadystow-ktorzy-zamordowali-ksiedza-w-kosciele-w-normandii

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/francuskie-msw-chcialo-ukryc-prawde-o-dzialaniach-policji-w-dniu-zamachu-w-nicei-

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/turcja-domaga-sie-od-ue-pieniedzy-za-migrantow

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/francja-glownym-celem-isis-beda-chrzescijanie

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/niemiecki-dziennik-polacy-czekaja-na-slowa-papieza-nt-stanu-polskiej-demokracji

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/ponad-80-proc-niemcow-uwaza-ze-imigracja-to-najwieksze-zagrozenie-dla-ich-kraju

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/ziemkiewicz-o-liberalnych-mediach-i-zamachu-w-normandii-gdyby-skinheadzi-zamordowali-geja-to-hoho

  Polubienie

 33. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Rosja-Nieprzewidywalny-sasiad-Polski,wid,18442487,wiadomosc.html

  akt. 28.07.2016, 07:27

  Adam Balcer Piotr Buraz

  Rosja. Nieprzewidywalny sąsiad Polski

  Decyzje niedawnego szczytu NATO w Warszawie powinniśmy potraktować jako punkt wyjścia dla dyskusji na temat czarnego scenariusza: Rosja stanie się krajem będącym najpoważniejszym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa – piszą eksperci w „Rzeczpospolitej”.
  (…)

  ~nemezis 3 godziny i 51 minut temu
  Ja się nie boję Putina ja się boję Merkel

  ~k3w 4 godziny i 24 minut temu
  Polska powinna pamiętać że polityka Niemiec jest od kilkuset lat tak prowadzona aby rękami Rosjan zlikwidować Polskę, a wówczas Niemcy będą mogły zagarnąć ziemie polaków. Dlatego należy w polityce o tym fakcie zawsze pamiętać.

  ~P. Duda 1 godzinę i 18 minut temu
  Kilkaset lat temu nie było Niemiec jako państwa. Kto w takim razie próbował zlikwidować Polskę?

  ~obserwator 4 godziny i 23 minut temu
  Polską silną armię w ciągu ostatnich 25 lat zlikwidowano. Pozostała garstka która zmieści się w całości na stadionie narodowym.Więcej jest policjantów ale na ich pałki nie ma co liczyć. Sprzętu nie ma. A na stanowisku ministra osoby nie posiadające kwalifikacji. Teraz nieznajomość tematu jest zaletą. I tak mamy na stanowisku jak nie psychiatrę to tego co do niego powinien chodzić. Patrząc na wyczyny jednego to mam wątpliwości czy nie jest na liście płac u Putina.

  ~pogo 2 godziny i 16 minut temu
  Polska armia nigdy silna nie była. Silny był Wielki Brat ze wschodu.

  ~Olaaa 1 godzinę i 12 minut temu
  Polska była silna i Rosja z nami sobie rady nie dawała. Wymieńcie te podręczniki do historii, olgino. Grunwald i Wiedeń to POLSKIE WIKTORIE WOJENNE.

  ~nbv 4 godziny i 7 minut temu
  Dla potrafiących logicznie myśleć, Rosja jest bardzo przewidywalna. To jeden z nielicznych krajów, w którym logika ma bardzo duży wpływ na podejmowane decyzje.

  ~Myślący 3 godziny i 53 minut temu
  Największym zagrożeniem dla Polski są nasi pożal się boże POLITYCY!!!

  ~SS 4 godziny i 46 minut temu
  JAKIE NAZWISKO TAKIE I MYŚLI

  ~bulli 4 godziny i 11 minut temu
  I jak zwykle straszą nas Rosją. Ameryka koniecznie chce doprowadzić do wojny Rosji z Europą. Podjudza i podjudza. Dotychczasowe działania polityków UE za sprawą USA do tego właśnie zmierzają. Niech się lepiej zajmą walką z terroryzmem. Po co nam napięta sytuacja z Rosja, te manewry NATO w Polsce. Lepiej jest współpracować. Rosja jest naszym sąsiadem,czy nam się to podoba czy nie. Dobre relacje z Rosja dały by nam więcej niż przyjaźń z USA. Bo jak do tej pory to USA cały czas nas ma w D…e. Wizy do USA jak były tak są nadal. Niby nasi przyjaciele a tak prosta sprawa nie załatwiona, wizy dla Polaków są nadal. W Iraku tez nas wyrolowali…a miało być tak dobrze. A Rosja jaka jest ..wiemy . To potężny rynek zbytu. A wojnę to niech sobie USA wywołuje i prowadzi na swoich ziemiach ..nie w Europie.

  ~Arri 3 godziny i 39 minut temu
  Mnie uczono w historii, że Polska jest państwem pokojowym, nie wywołującym konfliktów zbrojnych, więc pytam: skąd to parcie do wojny?! Czy mamy tak głupich polityków, czy sojuszników? Chociaż w tym przypadku jedno wiąże się z drugim. OPAMIĘTAJCIE SIĘ I SKOŃCZCIE WRESZCIE PISAĆ FARMAZONY!

  ~uważny 4 godziny i 11 minut temu
  Rosja jest bardzo przewidywalna, gorzej z Ukrainą – to jest największe zagrożenie dla Polski

  ~Kloss 3 godziny i 58 minut temu
  Analiza podobna do analizy pogody o perspektywie długoterminowej…….wartość takiej analizy prawie zerowa.

  ~Witek 4 godziny i 11 minut temu
  I ciągle ten bełkot antyrosyjski i sączenie jadu.A trzeba zrozumieć, że to nasz sąsiad, i nikt Polsce nie pomoże w wywołanym przez Polkie władze konflikcie!!!!!! Opamiętajcie się.

  ~wq2 4 godziny i 6 minut temu
  Dziwne: 600 mln Europa boi się 140 mln Rosji? Przewaga Europy nad Rosją w sprzęcie, żołnierzach, technologiach jest powalająca. Artykuł to paranoja. Dalej wywołujcie wilka z lasu, aż wreszcie wyjdzie.

  ~Rosyjscy trolle… 2 godziny i 45 minut temu
  … to powinno was bardziej zainteresować – to wasze bezpieczeństwo! – Cztery samoloty ChRL naruszyły 23 lipca strefę zakazu lotów nad Siewierskiem podała stacja Tomsk TV2, powołując się na dane portalu flightradar24.com, śledzącego ruch samolotów na całym świecie w czasie realnym. Jakiekolwiek loty nad Siewierskiem wymagają skomplikowanych procedur i uzgodnień z rosyjskimi służbami. Chińczycy, jak widać, latają nad Rosją, gdzie i kiedy chcą. A oficjalnie Moskwa milczy i nawet się o tym incydencie nie zająknęła – komentują rosyjscy internauci. Ciekawym podpowiadam – wymieniony wyżej portal dostępny jest w sieci, można samemu przekonać się co lata nad naszymi głowami – polecam…

  ~Chińczycy wiedzą gdzie latać… 1 godzinę i 37 minut temu
  …Młodsi Rosjanie mogą tego nie znać i nie pamiętać….W Siewiersku, którego gospodarzem jest Federalna Agencja Energii Atomowej Rosatom i nad którym polatały sobie chińskie samoloty, znajduje się Syberyjski Kombinat Chemiczny – jeden z największych producentów plutonu na świecie. Jego budowę rozpoczęto w 1949 roku. Otwarcie nastąpiło w 1954. Kombinat i związane z nim obiekty jądrowe znajdują się około 15 km na północny zachód od Tomska. Do 1992 Siewiersk był tajnym miastem oznaczonym kryptonimem „Skrytka Pocztowa 7” lub Tomsk-7. Decyzją Borysa Jelcyna powrócono do historycznej nazwy i odtajniono obiekty, które wcześnie nie były umieszczana na żadnej mapie. Pomimo cofnięcia statusu „tajny”, Siewiersk pozostaje miastem zamkniętym…

  ~Moskal 2 godziny i 58 minut temu
  Dzień bez wymachiwania szabelką w kierunku Rosji zdecydowanie jest dla polskojęzycznej prasy dniem straconym. 😛

  ~Polak 3 godziny i 39 minut temu
  Wy eksperci od siedmiu boleści.już nie straszcie nas polaków Rosją bo to po nas spływa jak woda po kaczce.Pytam czy to Rosja rozszerza swoje wpływy na zachód czy zachód przemieszcza się na wschód i rozszerza swoje wpływy gospodarczo-polityczne.To zachód i NATO a przede wszystkim Ameryka zagraża bezpieczeństwu naszemu i światowemu.

  ~Precz z wojną 3 godziny i 15 minut temu
  Rosja to kraj zainteresowany pokojem na świecie i pokojowym współistnieniem państw! Bankrut amerykański i bankruci europejscy chcą wojny!

  ~WERT 3 godziny i 30 minut temu
  powinno byc experci neobanderowsy , robiacy wszystko aby wywoAłc wojne POLSKI z ROSJA….POWINIEN NAROD DAC ODPOR TYM PODZEGACZOM WOJENNYM

  ~Zet 4 godziny i 1 minutę temu
  Nie przewidywalni to są polscy politycy i pseudo eksperci

  ~Zuk 4 godziny i 2 minuty temu
  Eksperci Rzeczpospolitej buhaaa

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ta-zapowiedz-Donalda-Trumpa-wstrzasnela-Europa-i-USA-Kandydat-Republikanow-chcialby-podwazyc-mechanizm-NATO-To-oznacza-klopoty-dla-najmlodszych-czlonkow-Sojuszu-takze-Polski,wid,18442161,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Kaczynski-w-Bildzie-za-dobrym-sasiedztwem-z-Niemcami-opartym-na-prawdzie,wid,18442595,wiadomosc.html

  ~xxx 4 godziny i 56 minut temu
  Jak chce opierać relacje na prawdzie z Niemcami, to niech sam nie kłamie. Poucza innych a jest zakłamanym obłudnym karłem.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamachy-w-Europie-ISIS-chce-sprowokowac-wojne-domowa-Najgorsze-moze-byc-dopiero-przed-nami,wid,18441940,wiadomosc.html

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Merkel-pod-ostrzalem-krytyki-Odpowie-na-pytania-dziennikarzy,wid,18442599,wiadomosc.html

  http://wawalove.pl/Samochod-w-flaga-organizacji-terrorystycznej-w-centrum-Warszawy-a23464

  http://wpolityce.pl/polityka/302476-kaczynski-chce-kolejnej-kadencji-merkel-czyli-o-tym-co-mozna-i-trzeba-wyczytac-z-proeuropejskiego-wywiadu-szefa-pis-dla-bilda

  http://wpolityce.pl/swiat/302188-niemiecki-die-welt-ma-pretensje-do-portalu-wpolitycepl-poszlo-o-krytyke-polityki-imigracyjnej-merkel-pieniacka-schadenfreude

  Polubienie

 34. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Angela-Merkel-potepila-zamachy-Niemczech-wstrzasajace-przygnebiajace-i-deprymujace,wid,18443447,wiadomosc.html


  AFP / Tobias Schwarz

  akt. 28.07.2016, 13:59

  Angela Merkel potępiła zamachy Niemczech: „wstrząsające, przygnębiające i deprymujące”

  • Kanclerz Niemiec po kilku dniach zabrała głos ws. zamachów w tym kraju
  • Angela Merkel potępiła islamistyczne ataki w Europie i USA
  • Powiedziała, że ataki w jej kraju były szyderstwem z Niemiec
  • Falę ostatnich zamachów uznała za test dla swojego kraju, który Niemcy zdadzą
  • Szefowa niemieckiego rządu przedstawiła też plan dla poprawy bezpieczeństwa
  • Merkel przerwała urlop, by spotkać się z dziennikarzami i skomentować sytuację

  Kanclerz Niemiec powiedziała, że ostatnie islamistyczne zamachy w jej kraju były szyderstwem z Niemiec i wszystkich osób zaangażowanych w pomoc uchodźcom. – Zamachy stanowią „naruszenie cywilizacyjnego tabu” – powiedziała Merkel na spotkaniu z dziennikarzami. Fakt, że część z nich popełnili imigranci, którzy przyjechali do Niemiec w poszukiwaniu schronienia jest „naigrywaniem się” z kraju, udzielającego im gościny i z wolontariuszy pomagającym im.

  Zamachy są dla Niemiec testem – powiedziała szefowa rządu. Jej zdaniem Niemcy zdadzą ten egzamin. Nie odchodzimy od naszych zasad, które nakazują udzielenia schronienia uchodźcom – zapewniła Merkel i przypomniała w tym kontekście pierwszy artykuł niemieckiej konstytucji mówiący o tym, że godność jest nienaruszalna.

  Szefowa niemieckiego rządu podtrzymała swoje stwierdzenie sprzed kilkunastu miesięcy, że Niemcy poradzą sobie z ogromną falą uchodźców i ze związanymi z tym problemami.

  Angela Merkel oceniła, że nie należy teraz podejmować pospiesznych decyzji. Przedstawiła jednak plan dla poprawy bezpieczeństwa w Niemczech. Przewiduje on między innymi łatwiejsze wydalanie z kraju nielegalnych imigrantów czy uruchomienie systemu wczesnego ostrzegania o możliwej radykalizacji.

  Kanclerz przerwała urlop, żeby spotkać się z dziennikarzami po serii zajść w minionym tygodniu, które zaniepokoiły opinię publiczną. W pociągu pod Wuerzburgiem młody Afgańczyk zaatakował siekierą i nożem pasażerów, raniąc pięć osób. W Ansbach uchodźca z Syrii wysadził się w powietrze raniąc 15 osób. Kanclerz nie skomentowała wcześniej tych ataków.

  PAP, IAR

  … 57 minut temu
  Ona ma ochronę ale co mają powiedzieć zwykli ludzie w jeszcze nie dawno spokojnych wsiach i miasteczkach. Ona zabrała im godność…

  ~pl 57 minut temu
  ”zamachy sa dla niemiec testem ” z ludzi robi krolikow doswiadczalnych ile wytrzymaja taki zamachow i moderstw od razu ja do paki za taki głupi tekst. to tekst o wymiarze ludobojczym .

  ~gość 1 godzinę i 5 minut temu
  ”Niemcy zdadzą ten egzamin…” są już ofiary w niewinnych ludziach, więc egzamin jest OBLANY! Niech testuje sama na sobie

  ~sibor7307 48 minut temu
  Ciekawe, czy do Niemców jeszcze docierają takie dyrdymały. Pamiętam te brednie TVN-u pokazujące uchodźców jako bezbronne dzieci i kobiety. Pamiętam naigrywanie się z PiS-u, który od początku ostrzegał przed terroryzmem. Wszystko co do joty się sprawdza na naszych oczach. TVN i inne masońskie media na całym świecie ponoszą klęskę za klęską. I dalej popełniają te same błędy, nazywając islamskich bandytów dumnie „państwem ISIS”.

  ~FU3Kislam 1 godzinę temu
  HAhahahaha muzułmańska SZMA7A!!!

  ~Kolec 42 minut temu
  Po pierwsze, ta pani powinna przeprosić rodziny ofiar i rannych. Po drugie babka odleciała już w swoich zapędach w islamizacji Niemiec. Można tylko współczuć rodowitym Niemcom, którzy są świadomi i nie godzą się na takie traktowanie.

  ~pol 41 minut temu
  GODNOŚĆ czyja —— zabitych ,rannych , zgwałconych , okradzionych , zastraszonych OBYWATELI NIEMIEC W SWOIM KRAJU przez bandytów nie wiadomo z kąt

  wojtek1955s 43 minut temu
  Co jest szyderstwem wobec Niemiec?Ich szefowa

  ~Dorsz i szprotka 43 minut temu
  Myślałem ,ze „makrela” przyzna się do błędu w sprawie wyznawców Allacha ?

  ~Rob 43 minut temu
  „Falę ostatnich zamachów uznała za test dla swojego kraju, który Niemcy zdadzą” ja dziękuję za taki test… dlatego NIE dla imigrantów!!!!

  ~dder 44 minut temu
  Ona nic się nie nauczyła dalej będzie ich przyjmować Straszna baba.

  ~Jebac islam 1 godzinę i 2 minuty temu
  Co za bezmozgi zyja na tym swiecie…masakra jak mozna pozwolic na tak swobodny przeplyw ludzi przez Europe bez zadnej kontoli, jestem zalamany jak ludzie moga nie widziec tego co sie sie dzieje tego jak wielkim zagrozeniem jest Islam dla Europy praktycznie codziennie nowe zamachy a ta glupia baba siedzi sobie bezpieczna i smie twierdziec ze jej kraj przebrnie przez ta probe porazka na calej lini… Nie dajcie sie zwariowac ludzie!!

  ~karolina55 48 minut temu
  ale juz o zaszlachtowanej Polce przez Syryjczyka to nie wspomniala no bo i po co toz to nie byla niemka tak

  ~Kukiełka 1 godzinę temu
  ,, Europo co z tobą zrobiono ” na YouTube dla p Merkel

  ~PRAWDA CAŁĄ DOBĘ 1 godzinę i 2 minuty temu
  Merkel jak niegdyś Tusk, budzi SIĘ PO CZASIE I CZYTA CO JEJ NAPISANO.

  ~Aga 40 minut temu
  Merkel jest zdrajcą własnego narodu powinna stanąć przed sądem

  ~LOL 1 godzinę temu
  Wiemy, wiemy, winna jest islamofobia i prawica. Lekarstwem: jeszcze więcej muslimskiej dziczy.

  Polubienie

 35. ~Niech poczuje co nam zgotowala. 17 godzin i 51 minut temu
  Merkel do obrzezania!!!!!!!!

  ~Ada2016-07-22 22:55
  Prymityw och prymityw jestes! Polacy zawsze swieci i zawsże prawie dziewice!

  ~mada 2 godziny i 56 minut temu
  Trzeba być chorą psychicznie osobą, aby napisać taki komentarz lub się pod nim podpisać. Mściwość połączona z głupotą to dramat współczesnego świata. Nienawiść obraca się przeciwko sprawcom zwielokrotniona, czasem ich rodzinom. Chichot losu.

  ~mk0045 23 godzin i 52 minut temu
  kto jeszcze nie widział- lektura (filmowa) obowiązkowa. „Kwiat pustyni” opowiesc o somalijskiej modelce Waris Dirie. przerazajacy!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemcy-walcza-z-barbarzynstwem-obrzezania-kobiet-Lekarze-bezradni,wid,18435764,wiadomosc.html?ticaid=117723&_ticrsn=3


  Indonezyjka próbuje uspokoić 4-letnią córkę, którą poddała zabiegowi obrzezania (AFP / Adek Berry)

  akt. 24.07.2016, 17:39

  Niemcy walczą z barbarzyństwem obrzezania kobiet. Lekarze bezradni

  • Blisko 60 tys. kobiet mieszkających w Niemczech może być obrzezana
  • To głównie uchodźczynie, azylantki i imigrantki z Somalii i Erytrei
  • Obrzezanie utrudnia czynności fizjologiczne i zwiększa ryzyko podczas porodu
  • Jest w Niemczech zakazane, ale zabiegi są dokonywane w tajemnicy

  Pomimo że do Niemiec przyjeżdża coraz więcej kobiet z Somalii i Erytrei, które mają za sobą zabieg obrzezania, niemieccy lekarze zupełnie nie są na to przygotowani.

  Samego zabiegu Deqo nie pamięta. Świadomość, że została obrzezana przyszła z bólami podczas pierwszej miesiączki. Deqo ma 19 lat, jest Somalijką i jako małe dziecko padła ofiarą tradycyjnego obrzezania. Z następstwami tego barbarzyństwa męczy się do dziś. Deqo nosi właściwie inne imię, ale przybrała to nowe, żeby opowiedzieć swoją historię.

  Mało kto potrafi naprawdę pomóc

  Opowiada o losie, jaki ją dotknął, bo chce uchronić przed nim inne kobiety. Teraz jest pacjentką berlińskiego szpitala Waldfriede. Jej słowa przekłada tłumaczka zatrudniona przez klinikę. Deqo jest od ponad pół roku w Niemczech, uciekała przez Libię i Morze Śródziemne. Teraz mieszka w Dolnej Saksonii i złożyła wniosek o azyl.

  W Somalii nie mógł pomóc jej żaden lekarz – opowiada. Także lekarze w Niemczech, praktykujący w okolicy jej schroniska azylanckiego, byli bezradni. Jedna z wolontariuszek zawiozła ją do Berlina, do Desert Flower Center, gdzie od roku 2013 udziela się chirurgicznej i psychologicznej pomocy kobietom, którym okaleczono narządy płciowe. Wtedy była to pierwsza tego rodzaju klinika w Europie.

  Pół godziny na zrobienie siusiu

  Nie ma żadnych oficjalnych danych o tym, ile kobiet mieszkających w Niemczech jest obrzezanych. Organizacja praw kobiet Terre des Femmes szacuje, że jest to około 48 tys. kobiet i ponad 9300 dziewcząt.

  Jest to znaczny wzrost w porównaniu z ubiegłymi latami, co wynika przede wszystkim z coraz większej imigracji z Erytrei i Somalii. Liczby te opierają się na domniemaniu, że odsetek okaleczonych kobiet wśród uchodźczyń jest równie wysoki jak w populacji ich krajów.

  Rytuał obrzezania wykonywany jest różnie w zależności od regionu. Sięga on od rytualnego nacięcia łechtaczki aż do całkowitego usunięcia zewnętrznych narządów płciowych. Po tak zwanym „obrzezaniu faraońskim” kobiety są prawie całkowicie zaszywane. Mocz i krew menstruacyjną mogą wydalać tylko przez osadzoną w narządach płciowych rurkę. Normalne oddanie moczu może w takich przypadkach trwać nawet pół godziny. Kiedy kobieta przeżywa inicjację seksualną, mężczyźni sięgają po nóż – opowiadają lekarze.

  Groźne dla kobiety i dziecka

  19-letnia Deqo przed trzema laty urodziła dziecko, pomimo że jej narządy płciowe były okaleczone. Dziecko zmarło tuż po porodzie.

  Z badań Światowej Organizacji Zdrowia WHO wynika, że obrzezania podwyższają ryzyko komplikacji podczas porodu. Zagrożone jest nie tylko życie dzieci ale i matek. Kiedy płód musi przeciskać się przez sztucznie zawężony kanał rodny, może dojść do perforacji odbytnicy i pochwy. Kobiety mogą też stracić kontrolę nad pęcherzem.

  Obrzezane kobiety nie muszą mieć zawsze cesarskiego cięcia; w niektórych przypadkach możliwy jest także naturalny poród – opowiada ginekolog z Moguncji Werner Harlfinger. Wymaga to jednak specjalnej wiedzy lekarzy. Moguncki lekarz kilka lat zbierał doświadczenia w Etiopii i teraz często otrzymuje telefony ze schronisk azylanckich. Jak podkreśla, Niemcy kompletnie nie są przygotowane do udzielenia medycznej i i psychologicznej pomocy obrzezanym kobietom.

  Przywrócenie kobiecości po kilku operacjach

  Także Cornelia Strunz, ordynatorka w klinice Desert Flower Center potwierdza, że w ostatnim czasie nadchodzi coraz więcej zapytań ze schronisk dla uchodźców. Pracownicy socjalni i opiekunowie nieletnich dziewcząt chcą zaczerpnąć chociaż telefonicznej porady, kiedy zauważają, że coś jest nie tak z ich podopiecznymi. Dziewczyny mają silne bóle w czasie okresu i wciąż nawracające stany zapalne.

  Niektóre kobiety chcą odzyskać swoją kobiecość, podkreśla berlińska lekarka opisując motywy, dla których kobiety chcą poddać się operacji. Co miesiąc w klinice dokonuje się rekonstrukcji narządów płciowych tak, że kobiety znów mogą normalnie oddawać mocz i rodzić dzieci.

  Koszty tych operacji ponoszą czasami urzędy do spraw socjalnych, czasami pokrywa się je z darowizn otrzymywanych przez klinikę. Także Deqo czeka kilka operacji. Nie jest jednak pewne, czy kiedykolwiek będzie jeszcze mogła mieć dzieci.

  Niektóre kobiety nie chcą jednak poddawać się żadnym operacjom. Część z nich kategorycznie domaga się, żeby nie dokonywać u nich żadnych zmian, opowiada Babett Ramsauer, lekarka na oddziale porodowym jednego ze szpitali w Berlinie-Neukoelln. Lekarzom w Niemczech nie wolno jednak ponownie zaszywać kobiet po porodzie.

  Pokątne rytuały

  W Berlinie Idah Nabaterrega, referentka ds. obrzezań w Terre des Femmes działa na rzecz uświadamiania kobiet. Specjalny projekt w tym zakresie zainicjowany został wiosną br. w kilku krajach europejskich. Długofalowym celem jest, by zmienić nastawienie już obrzezanych kobiet do tego rytuału i uchronić przed nim ich córki. Zdaniem organizacji praw kobiet aktualny trend to obrzezanie dziewczynek już w wieku niemowlęcym. Wtedy nie są one świadome tego zabiegu i traktują swoje okaleczone ciało jako coś normalnego.

  W Niemczech obrzezanie jest karalne. Szereg lekarzy opowiada jednak, że słyszało o pokątnie wykonywanych w RFN zabiegach. Samolotami sprowadza się z Afryki kobiety dokonujące rytualnego obrzezania, które stylizowane jest na uroczystość. Zabiegi wykonywane są w weekend, gdzieś w ukrytych miejscach. Wszystko okryte jest wielką tajemnicą – i jak mówi ginekolog Harlfinger – lekarze natrafiają na ścianę milczenia.

  – To, że nie ma konkretnych dowodów, nie oznacza wcale, że takie praktyki nie mają miejsca – podkreśla berliński lekarz. Jego zdaniem społeczność żyjąca w zmowie ma cały system leczenia komplikacji, tak że żadne informacje nie wyciekają na zewnątrz.

  Inni lekarze twierdzą, że nawet jeżeli ktoś wie o takich zabiegach, ten nie będzie przecież bił na alarm. Od kiedy obrzezanie w Niemczech uznane zostało za czyn karalny, w Berlinie nie było ani jednego doniesienia na policję w tej sprawie.

  Żadnych informacji na ten temat nie posiada także największa w Europie klinika uniwersytecka Charité. Rzecznik związku zawodowego lekarzy pediatrów Jacob Maske twierdzi że przypadków takich jest mało i że lekarze niewiele wiedzą o tych zabiegach, ponieważ podczas wizyt lekarskich starszych dzieci nie dokonuje się oglądu narządów płciowych. Maske zaznacza jednak, że w przypadku dzieci uchodźców lekarze bardziej zwracają na to uwagę.

  Małgorzata Matzke / DPA

  ~slf 18 godzin i 21 minut temu
  Cóż tu komentowac?Dzicz i tyle.

  ~Ali Kozyw2016-07-23 12:35
  Mieszkam od 7 lat na bliskim wschodzie i troche wiem, ale nie bardzo moge Wam pomoc, bo wiedzy tej przekazywac nie moge… Jest nie poprawna i wiekszosc moich komentarzy ladyje w tzw czarnej dziurze. Pewnie nie wolno napisac, ze to obowiazkowy „zabieg” wyznafcuf religii milosci co? Dobrze, dobrze, siedze cicho nic nie mowie.

  ~Polak mieszkający w Europie 4 godziny i 36 minut temu
  w sumie to tak naprawdę nie wiem o co ci chodzi…. kalasz się czy co, jesteśmy w Europie a tu obowiązują inne zasady wychowania młodzieży niż u was kozo….ów, brutalne może chamskie…. ale dosadne i mam nadzieję że w końcu to zrozumiecie. Precz z Islamizacją Europy

  ~mol 21 godzin i 39 minut temu
  Szczuka do roboty , może pierwszy raz Szczukę pochwalę

  ~pan ptasznik 11 godzin i 53 minut temu
  cipke obrzynaja ? a co na to lewactwo niemieckie ? przeciez to organ rozkoszy ale coz …. arab chce, niemiec milczy hehehe

  ~rolnik 12 godzin i 58 minut temu
  kaleczyć własne dziecko to trzeba mieć nieźle zryty łeb… nic więcej mi nie przychodzi do głowy w tym temacie. średniowieczne zabobony i obrzędy… zawsze przypomina mi się „Antek” i jego siostra wsadzona do pieca na „trzy zdrowaśki” chorzy ciemni ludzie. koniec

  ~Izka 12 godzin i 21 minut temu
  No niestety. Dla nich nieobrzezana kobieta jest na równi z prostytutką i nigdy nie wyjdzie za mąż bo jest nieczysta. Masakra jakaś…tam jak zwykle rzadzą faceci, którzy wymyślaja jakiś dzikie obrzędy nie wiadomo po co…masakra jakaś

  ~jam 11 godzin i 37 minut temu
  co sie dziwic, jakies nowe niezbadane szczepionki Polacy swoim dzieciom tez daja, mimo ze nie zbadane sa skutki uboczne ani jak na siebie oddzialowuja podane jednoczesnie. To samo barbarzynstwo robic ze swoich dzieci kroliki dosiwiadczalne.

  ~kabaczek 11 godzin i 13 minut temu
  a to czasem ten Janko muzykant nie byl wsadzony do tego pieca ? zeby sie wygrzać, czy jakos tak.

  ~Adela 17 godzin i 13 minut temu
  A ten babsztyl z fotografii już siedzi w wiezieniu, czy nie? skoro tu są dowody, to ukarać i nie marudzić, że ściana milczenia. Dziewczynkę odebrać, ktoś ja chętnie adoptuje i wyleczy. Polskie dzieci zabierano, gdy rodzice mieli złe warunki ekonomiczne, a tu takie okaleczenie!!!

  ~szem 16 godzin i 40 minut temu
  Niemieccy urzędnicy są beznadziejni, idą za przykładem Makreli…

  ~fanny 16 godzin i 12 minut temu
  Są tak ogłupieni poprawnością polityczną, że na widok egzotycznej twarzy przestępcy nie są w stanie normalnie reagować na przestępstwo

  ~Liza 10 godzin i 35 minut temu
  Co za bzdura, ze niemcy robia wszystko, zeby tego nie bylo, Niemcy toleruja i chronia zwyczaje tych napastnikow europy np 16-latka zwrocila sie do sadu, ze zostala wydana za maz za o wiele starszego dziada wbrew sobie jako 14-letnie dziecko, sad w Niemczech orzekl, ze dalej musi byc jego zona i nie ma tu nic bezprawnego!!!!! o zgrozo.

  Polubienie

 36. http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/ekspert-w-tvn-o-zamachach-w-europie-obawiam-sie-ze-nacjonalisci-beda-mordowac-muzulmanow


  Zamach w Nicei. Fot. twitter.com

  Ekspert w TVN o zamachach w Europie: obawiam się, że nacjonaliści będą mordować muzułmanów

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Czwartek, 28 lipca 2016 o godz. 15:03:41

  Prof. Piotr Balcerowicz obawia się, że ataki islamistów w Europie doprowadzą do zamachów i mordów na muzułmanach z rąk „nacjonalistów i skrajnej prawicy”.

  W rozmowie na antenie TVN24 BiS filozof i orientalista, prof. Piotr Balcerowicz, odniósł się do ostatnich wydarzeń w Europie, związanych z islamskim terroryzmem i zagrożeniem bezpieczeństwa.

  „Obawiam się, że co raz częściej będzie dochodziło do takich zajść, ale najbardziej obawiam się, że fundamentaliści europejscy, nacjonaliści, faszyści, organizacje skrajnie prawicowe będą przeprowadzać podobne ataki, zamachy i morderstwa na muzułmanach” – stwierdził prof. Balcerowicz.

  Dodał, że „Europa staje się co raz bardziej spolaryzowana”, zaś obecnie Europejczycy to nie tylko chrześcijanie, ale także przedstawiciele innych wyznań oraz niewierzący.

  „Kiedy mówię „my”, to mam na myśli Europejczyków różnych religii: muzułmanie, chrześcijanie, ateiści, buddyści, hindusi… bo te wszystkie grupy religijne żyją w Europie od bardzo dawna” – powiedział orientalista.

  TVN24bis.pl / Kresy.pl

  cyna:28.07.2016 16:11
  No hameryki nie odkrył ekspert z Tusk Vision Network wiadomo że lewicowe barany mogą co najwyżej wręczać im kwiatki i brudzić chodniki

  werle:28.07.2016 17:10
  i git

  Dajaman:28.07.2016 17:16
  Aha czyli muzułmanom wolno… ale jak to samo zaczną robić nacjonaliści to też źle? Bardzo źle to brzmi, jakby było przyzwolenie na to. Wystarczyło tylko nie wpuszczać islamistów i nie byłoby zamachów i innych tego konsekwencji. Tak to jest jak się władza nie słucha ludu…

  azar:28.07.2016 19:09
  Powiem krótko: Jaka stacja telewizyjna tacy eksperci!!!

  ka9q:28.07.2016 20:58
  Chyba lepszego określenia nie ma 😀 Gratulacje.

  Gan:28.07.2016 19:53
  Tak, tak. A później to muslimy wezmą odwet w pierwszej kolejności na wszelkiej maści dewiantach. Ja – w przeciwieństwie to tego pana – się niespecjalnie obawiam. 🙂

  Polubienie

 37. http://wpolityce.pl/swiat/302548-sondaz-ponad-polowa-niemcow-uwaza-ze-polityka-azylowa-kanclerz-angeli-merkel-zawiodla-poniosla-osobista-kleske


  Fot. PAP/epa

  Sondaż: Ponad połowa Niemców uważa, że polityka azylowa kanclerz Angeli Merkel zawiodła. „Poniosła osobistą klęskę”

  opublikowano: 4 godziny temu · aktualizacja: 4 godziny temu

  Po zamachach i aktach przemocy w wykonaniu uchodźców 57 procent Niemców uważa, że polityka azylowa kanclerz Angeli Merkel zawiodła, a szefowa niemieckiego rządu poniosła „osobistą klęskę”.

  Ponad połowa Niemców zarzuca Merkel także, że „nie traktuje obaw i lęków obywateli poważnie” – wynika z sondażu przeprowadzonego przez instytut badania opinii publicznej Emnid na zlecenie telewizji N24.

  61 proc. ankietowanych „wciąż czuje się tak samo bezpiecznie, jak przed zamachami” w Wüzburgu, Ansbachu, Reutlingen oraz Monachium. Dwie trzecie nie zamierza także zmieniać swojego zachowania i stylu życia.

  Jedna piąta ankietowanych Niemców zamierza jednak unikać w najbliższych miesiącach imprez masowych, a jeden na dziesięciu przestał z powodu zagrożenia terroryzmem korzystać z transportu publicznego.

  Rządząca chadecja wciąż cieszy się poparciem w wysokości 35 proc., SPD spadła o jeden punkt procentowy i gdyby dziś odbyły się wybory mogłaby liczyć na 23 proc. głosów. Na skrajnie lewicową „Die Linke” oraz Alternatywę dla Niemiec (AfD) głosowałoby 10 proc. Niemców, Zieloni cieszą się 12-proc. poparciem, a liberalna FDP 5-procentowym.

  Ryb, welt.de

  OKO 46.238.210.*za godzinę OBEJRZYJCIE https://gloria.tv/video/wy4Vfi6V4aYeMWrTR1DhxPrtP

  mem 46.148.80.*17 minut temu Po prostu tak wygląda muzułmańska wdzięczność . Zgodnie z naukami koranu !

  ______ 217.86.77.*18 minut temu a druga polowa wstrzymala sie od glosu.jesli ktos jest za to tylko pod przymusem, albo ze strachu, ze straci stanowisko, nikt w DE nie moze sie wypowiedziec publicznie ze jest przeciw polityce Makr

  PATRIOTA 69.247.235.*26 minut temu Tylko polowa ?! To znaczy ze prawie 40 mln to lewactwo ! Szkoda slow ! Uszczelnic granice zachodnia, aby dzicz nie mogla budowac I gwalcic w naszym kraju.

  zz 83.26.251.*35 minut temu Bardzo mnie niepokoi taka beznadziejna w dniu dzisiejszym kronika kryminalna z Niemiec !

  Tylko połowa ? 159.203.111.*godzinę temu No to tragedia, bo ja myślałem że przynajmniej 90%…:(

  ludwik 83.7.109.*godzinę temu W tym szaleństwie jest metoda.

  Kita 31.6.194.*2 godziny temu Merkel powinna odpowiadać za działanie na szkodę własnego narodu a tym samym przyczynienie się do popełnionych zabójstw i przestępstw w tym również seksualnych. Dlaczego ta „mądra” UE to toleruje

  spoko 178.235.42.*2 godziny temu wpuścić V KOLUMNĘ do swego kraju, MOŻE TYLKO ZDRAJCA NARODU, NIEMCY KAPUT!

  Polubienie

 38. http://wpolityce.pl/kosciol/302366-zamordowany-ksiadz-przekazal-wczesniej-teren-swojej-parafii-pod-budowe-meczetu-jedna-rzecz-nie-daje-mi-spokoju


  Fot. PAP/EPA/IAN LANGSDON

  Ksiądz Jacques Hamel, 86-letni kapłan zamordowany przez islamistów podczas wczorajszej Mszy świętej w kościele w Saint-Etienne-du-Rouvray, był wielkim przyjacielem wyznawców Allaha. W 2000 roku jako proboszcz tamtejszej parafii przekazał miejscowej wspólnocie muzułmańskiej kościelny teren pod budowę meczetu. Od półtora roku angażował się również w pomoc imigrantom i uchodźcom.

  Duchowni z diecezji Rouen porównują postawę kapłana z postaciami męczenników z pierwszych wieków chrześcijaństwa. Okazywali oni życzliwość, przyjaźń, a nawet miłość poganom, którzy mimo to ich mordowali. Heroicznym wyznawcom Chrystusa przyświecały słowa z Nowego Testamentu: „nie sprzeciwiajcie się złu“ (Mt 5, 39) i „zło dobrem zwyciężaj“ (Rz 12, 21).

  Niewątpliwie francuski kapłan był dla islamskich przybyszów niczym miłosierny Samarytanin. Trudno nie podziwiać jego oddania dla innych. Jedna rzecz tylko nie daje mi spokoju… Nigdzie nie ma świadectw, by chrześcijanie pierwszych wieków przykładali rękę do budowy innowierczych świątyń.

  autor: Grzegorz Górny

  arek-prawdziwek@arek-prawdziwekwczoraj, g. 23:48 Cenna uwaga; chyba Panu Bogu nie bardzo to się spodobało, skoro finał jest tak smutny

  danuta@danutawczoraj, g. 21:21 Merkel przekazala islamistom teren Niemiec do ich dyspozycji. Tez tam postawia meczety. Czy w nagrode skonczy jak ksiadz w Francji?

  ico 83.10.179.*wczoraj, g. 16:49 Mamy zaprosić gości, wybudować im meczety i jak barany dać sobie urzezać łeb. Ewentualnie niczym pierwsi chrześcijanie zejść pod ziemię i siedzieć w norkach? Taka nowa forma okazywania miłosierdzia?

  http://wpolityce.pl/swiat/302678-pobudka-le-figaro-to-z-islamu-dzihadysci-czerpia-swoja-nienawisc-muzulmanie-prowadza-wojne-przeciwko-nam-na-naszym-wlasnym-terytorium

  da gamba 79.139.13.*2 godziny temu Wyborcza nawołuje do przyjmowania muslimów w nieograniczonej ilości.

  Stanczyk15@Stanczyk153 godziny temu mnbmn 84.227.239.* a ten Shmuel to czosnek? czyzby chcieli skierowac zachód/chrzescijan przeciwko muzulmanom? oj, nieladnie, nieladnie!! Witam. TAK Francuski (socjolog czyli manipulator), podobnie Jak filozof Bernard-Henri Lévy, który namówił Sarkozy-go do agresji na terytorium Libii, za prezydentury Kadafiego. cześć.

  http://wpolityce.pl/swiat/302683-jeden-z-zabojcow-francuskiego-ksiedza-przez-wiele-miesiecy-pracowal-na-lotnisku-nie-wzbudzil-zadnych-podejrzen-popelnilismy-bledy

  http://wpolityce.pl/swiat/302625-ciekawa-opinia-ekspert-ds-terroryzmu-wojna-z-is-potrwa-co-najmniej-25-lat-nawet-jesli-uda-sie-je-rozbic-to-problem-nie-zniknie

  lolas 83.11.185.*9 godzin temu Jaki zakłamany ekspert.Doradza by utrudnić ochotnikom wyjazd z Europy do ISIS.A dlaczego im utrudniać? niech wyjeżdżają może nawet zginą podczas nalotów, walk tam w Syrii, Iraku.

  mssr 78.11.25.*9 godzin temu KTO IM SPRZEDAJE BROŃ?! przecież sami jej nie produkują… niczego sami nie produkują…

  lolas 83.11.185.*10 godzin temu Kolejny ekspert z mysiej dupy, opłacony przez żydów w USA. Jak można takie bzdury opowiadać? gdyby amerykanom zależało na naszym bezpieczenstwie powiedzieliby: Europo broń się, nie wpuszczaj islamu.

  http://wpolityce.pl/swiat/302583-agencja-amak-opublikowala-wideo-w-ktorym-zabojca-francuskiego-ksiedza-wzywa-innych-muzulmanow-do-mordow-na-europejczykach

  Łociec 149.156.62.*7 godzin temu dlaczego „agencja” Amak to opublikowała? Chce by „przesłanie” dotarło do innych potencjalnych zamachowców. Dlaczego hakerzy z wolnego świata albo ich służby nie blokują stron „agencji” Amak?!

  http://wpolityce.pl/swiat/302603-niemiecka-prasa-krytykuje-wystapienie-merkel-po-zamachach-uzylaby-tych-slow-takze-w-przypadku-zatoniecia-titanica

  http://wpolityce.pl/swiat/302629-ateny-alarmuja-erdogan-lamie-umowe-z-ue-ws-uchodzcow-wycofal-zolnierzy-z-granicy-liczba-imigrantow-docierajacych-do-grecji-wyraznie-wzrosla

  Polubienie

 39. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Media-zabojca-ksiedza-w-Normandii-pracowal-na-lotnisku,wid,18446527,wiadomosc.html?ticaid=117753&_ticrsn=3

  akt. 30.07.2016, 07:49
  Media: zabójca księdza w Normandii pracował na lotnisku
  • Abdel Malik Nabil Petitjean, jeden z dwóch dżihadystów, którzy zaatakowali kościół w Normandii i brutalnie zamordowali księdza, jeszcze trzy miesiące temu pracował jako bagażowy na lotnisku w Chambery
  • Jak podaje brytyjski „Daily Mail”, „miał on opinię pracowitego, przyjaznego młodego człowieka, który nie stwarza żadnego zagrożenia dla pasażerów”


  Kwiaty przed kościołem w miasteczku Saint-Etienne-du-RouvrayKwiaty przed kościołem w miasteczku Saint-Etienne-du-Rouvray (PAP/EPA / CHRISTOPHE PETIT TESSON) Atak na kościół, zabity ksiądz. Napastnicy zneutralizowani Policja otoczyła kościół kordonem
  Zobacz galerię (5)

  Lotnisko w Chambery obsługuje rocznie ponad 250 tysięcy pasażerów. Od kilku lat we francuskich portach lotniczych obowiązują zaostrzone kontrole bezpieczeństwa, także przy zatrudnianiu nowych pracowników.

  – Petitjean nie miał żadnych problemów z policyjną kontrolą, przeszedł też ocenę psychologiczną – twierdzi źródło zbliżone do śledztwa w sprawie ataku na kościół w Normandii.

  – Miał on opinię pracowitego, przyjaznego młodego człowieka, który nie stwarza żadnego zagrożenia dla pasażerów – dodaje źródło.

  Abdel Malik Nabil Petitjean zatrudnił się na lotnisku w Chambery w grudniu ubiegłego roku i pracował tam do kwietnia br. W czerwcu 19-latek został zatrzymany przez tureckie służby bezpieczeństwa, gdy próbował przedostać się do Syrii, by przyłączyć się do sił Państwa Islamskiego (IS). Od tamtego czasu znajdował się na na francuskiej liście osób podejrzanych o terroryzm.

  Związana z Państwem Islamskim agencja prasowa Amak opublikowała w czwartek nagrane na kilka dni przed atakiem w Normandii wideo, w którym urodzony we Francji Petitjean apeluje do muzułmanów, by dokonywali masowych mordów, „używając noży i innych narzędzi”.

  Jak podkreśla agencja AFP, w nagraniu obfitowały pogróżki pod adresem Francji, w tym wobec prezydenta Francois Hollande’a i premiera Manuela Vallsa.

  Było to kolejne nagranie dotyczące ataku na kościół w Normandii. W środę agencja Amak opublikowała film wideo z obydwoma zamachowcami, którzy przysięgają wierność szefowi tej dżihadystycznej organizacji Abu Bakrowi al-Bagdadiemu.

  W czwartek francuska prokuratura poinformowała, że ustaliła również tożsamość drugiego zamachowca, który brał udział w brutalnym zabójstwie. Jest nim 19-letni Adel Kermiche urodzony we Francji, znany służbom jako dżihadysta.

  Kermiche usiłował w ub. roku przedostać się do Syrii, a po jego powrocie do Francji w maju postawiono mu zarzuty przynależności do organizacji terrorystycznej i umieszczono w areszcie. W marcu br. areszt zamieniono warunkowo na areszt domowy, z obowiązkiem noszenia bransoletki elektronicznej. Miał zgodę na opuszczanie mieszkania na kilka godzin dziennie.

  Premier Manuel Valls przyznał w piątek w wywiadzie dla dziennika „Le Monde”, że decyzja sądu o wypuszczeniu dżihadysty na wolność była błędem.

  Do wtorkowego ataku na kościół w miasteczku Saint-Etienne-du-Rouvray przyznało się Państwo Islamskie.

  Napastnicy wtargnęli do kościoła w czasie porannej mszy i wzięli pięciu zakładników: księdza, dwie siostry zakonne oraz dwóch wiernych. Jednej zakonnicy udało się zbiec i zaalarmować policję. 86-letniemu proboszczowi, ks. Jacques’owi Hamelowi napastnicy poderżnęli gardło. Poważnie ranny został także jeden z parafian.

  Napastnicy zostali zastrzeleni, gdy wyszli na otoczony przez policję dziedziniec kościoła, krzycząc „Allah Akbar – Bóg jest wielki”.

  PAP

  ~to dobry chłopak był i mało pił.. 3 godziny i 10 minut temu
  Zauważyłam że to ich taki sposób na zakamuflowanie,muszę byc miły,pracowity i przyjazny aby niewierni nie zorientowali sie ze za pół roku chcę ich roz….lic…biedni uchodzcy mlode byki w sile wieku kochajacy ojcowie i mezowie zostawili swoje zony i dzieci w objentym wojna kraju!!!!zostawili ich tam bo maja na nich wy….. nie szanuja i maja za nic a sami ruszyli do nas na wojne!!wlanie trwa najazd na Eurupe zgodnie z ich religia wlasnie wyprlnia sie wola mahometa!!!!no i jak sobie z tym poradzimy?!droga Unio jaki masz dla nas ratunek?

  ~alex 1 godzinę i 40 minut temu
  Dla ciebie ratunku już nie ma. Może jak ukończysz podstawówkę….Jeśli zdołasz ukończyć.

  ~ad 1 godzinę i 15 minut temu
  widzisz drogi alex ,jak cie wyminusowali internauci 😉 mieli racje 🙂

  ~byk 52 minut temu
  alex nadstawiasz tylka muzulmanom?

  ~brita 25 minut temu
  Dla Ciebie też nie ma ratunku, choć może podstawówkę ukończyłeś. Dalej jednak nie pójdziesz. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, dlatego nie odniosłeś się do treści postu i rozmyłeś sprawę. Może celowo?

  ~to dobry chłopak był i mało pił 12 minut temu
  ALEX poszukaj może gdzieś tam sie podziała jakaś szara komorka?jest?!o to dobrze to teraz ja uruchom,udalo sie!to jest twoj pierwszy sukces!teraz zakoduj w niej,ze nie po to ktoś wypowiada sie na forum aby jego wypowiedz byla oceniana przez jakiegos zjeba ktoremu wydaje sie ze zjadl wszystkie rozumy!a tak naprawde wlasnie przed minuta uruchomil swoja pierwszą szara komórkę czego też Ci serdecznie gratuluję

  ~antypropaganda 2 godziny i 44 minut temu
  Zaraz się dowiemy, że w przeszłości udaremnił kilka ataków terrorystycznych, często bezinteresownie pomagał policji i kochał wszystkich chrześcijan.

  ~santa claus 2 godziny i 32 minut temu
  Na pierwszej fotce – synku ucz się dobrze i bądź grzeczny , to na Boże Narodzenie dostaniesz pas Szahira .

  ~Fargo 2 godziny i 43 minut temu
  Latac Air France albo z ich lotnisk to kusic los.Dla mnie Francja nie istnieje,zbyt niebezpieczna na turystyke,chyba ze ktos lubi adrenaline.

  Kur….a m.ć!!! 1 godzinę i 12 minut temu
  Był na liście terrorystów i pracował na LOTNISKU!!!!

  ~Ww 2 godziny i 12 minut temu
  Fakty o tych miłych chłopakach dowodzi tylko temu że każdy muzułmanin może być terrorystą i wszyscy są realnym zagrożeniem

  ~rt6 1 godzinę i 38 minut temu
  Biedne Francuziki mają dobry ser i wino ….ale szkoda mi ich ,że jeszcze z 5 lat i Francja będzie tylko napisem na mapie…..

  ~byk 49 minut temu
  muzulmanscy najezdzcy tez i ten napis zmienia a ich zachodnio europejscy niewolnicy zaakceptuja

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,142874,title,Sa-mlodzi-inteligentni-i-maja-tylko-jeden-cel-Ekspert-zwykle-postrzegaja-siebie-jako-meczennikow,wid,18440272,wiadomosc.html

  http://wpolityce.pl/swiat/302659-piotr-jeglinski-we-francji-moze-dojsc-do-wojny-domowej-to-tykajaca-bomba-nasz-wywiad

  Polubienie

 40. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/szwedzka-telewizja-zablokowala-film-o-islamskim-terroryzmie


  fot. vimeo

  Szwedzka telewizja zablokowała film o islamskim terroryzmie

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Sobota, 30 lipca 2016 o godz. 11:11:00

  Zdaniem kierownictwa STV, współfinansowany przez nią film „Watching the Moon at Night” może obrażać uczucia religijne mniejszości muzułmańskiej w Szwecji. Publiczna stacja zdecydowała się zablokować audycję.

  Współreżyser 90-minutowego filmu Bo Persson powiedział, że manager szwedzkiej telewizji publicznej Lars Säfström chciał, aby film miał bardziej antyizraelski i nawet antyamerykański charakter. – Próbował wpływać na treść filmu, dla nas było to kompletnie niezrozumiałe – żalił się Persson.

  Bohaterami filmu są ofiary niedawnych ataków terrorystycznych, które zdecydowały się podzielić swoimi bolesnymi przeżyciami, wrócić do chwil, kiedy ataki terrorystyczne zakończyły życie ich najbliższych.

  Szwedzka telewizja zaprzecza jakoby odmówiła projekcji filmu z powodu poprawności politycznej.

  To nie pierwszy przypadek cenzury różnych programów przez szwedzką telewizję publiczną. W przeszłości filmy i programy dotyczące terroryzmu islamskiego były mocno cenzurowane. Stąd np. określenie „okolica imigrantów” zostało zamienione zwrotem „okolica cierpiąca na braki w sferze społecznej i ekonomicznej”…

  Pracownicy STV, stosując się do wewnętrznej instrukcji wyrzucają też większość określeń dotyczących koloru skory przedstawianych osób.

  Film „Watching the Moon at Night”, do którego zdjęcia kręcono w sześciu krajach, miał premierę już w kilku państwach. Obraz bierze udział w wielu festiwalach filmowych.

  Pch24.pl/KRESY.PL

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/kukiz-kpi-z-nowego-pomyslu-szwedzkiej-policji-na-walke-z-molestwoaniem-kobiet-przez-migrantow-

  Kukiz kpi z nowego pomysłu szwedzkiej policji na walkę z molestowaniem kobiet przez migrantów

  Dodane przez Lipinski Opublikowano: Piątek, 01 lipca 2016 o godz. 21:09:38

  Szwedzka policja, chcąc zapobiec coraz liczniejszym przypadkom ataków seksualnych na kobiety dokonywanym przez migrantów, zamierza wprowadzić specjalne opaski prewencyjne. „Świetny pomysł! Taki lewacki, prosty” – skomentował to na Facebooku Paweł Kukiz.

  Jak informuje serwis Breitnart.com, problem molestowania seksualnego w Szwecji staje się coraz większy. Policyjne statystyki wskazują, że sprawcami tego typu ataków najczęściej są migranci. Policja w odpowiedzi zdecydowała się na osobliwy krok: chce wprowadzenia specjalnych opasek, z napisem „Nie dotykaj mnie”. Miałyby być one noszone przez kobiety na nadgarstkach i spełniać role prewencyjną. Policja zamierza dystrybuować je wśród młodych kobiet.

  „Nikt nie powinien akceptować molestowania seksualnego. Jeśli byłaś obmacywana, zgłoś to” – powiedział szef szwedzkiej policji Dan Eliasson. „Chodzi nam o zwrócenie uwagi na problem i zachęcenie kobiet do zgłaszania tego typu zachowań”.

  Akcja policji wzbudza jednak wątpliwości – wskazuje się, że jest to reakcja na doniesienia szwedzkich mediów, według których ataki migrantów na kobiety są traktowane pobłażliwie i, w miarę możliwości, wyciszane. Nie wiadomo też, czy migranci zrozumieją komunikat napisany w języku szwedzkim.

  Do pomysłu szwedzkich policjantów odniósł się na Facebooku Paweł Kukiz:

  „Świetny pomysł! Taki lewacki, prosty… Ja proponuję jeszcze opaskę z napisem „NIE WYSADZAJ SIĘ KOŁO MNIE”. Z chipem głośnomówiącym, gdyby delikwent obwieszony granatami nie potrafił czytać”.

  Miesiąc temu opublikowano raport szwedzkiej policji, z którego wynika, że na tle Europy Szwecja w kwestii molestowania seksualnego wypada najgorzej.

  Breitbart.com / Interia.pl / facebook.com / Kresy.pl

  azar:02.07.2016 01:59
  Paweł Kukiz. Te lewackie „recepty” są porażające. To tak jakby wywiesić w oknach napis skierowany do gołębi – „Nie srać na parapety! …..

  UPAdlina:02.07.2016 08:33
  może szwedzkim pomysłem zainteresuje się wojsko!!!!!… Na pole bitwy żołnierze mogliby wychodzić z opaskami z napisem: „Nie strzelaj do mnie!!”… Szwedzi to jednak mają łby na karku!!!!!

  MarcinK:02.07.2016 09:19
  Ciekawe kiedy będzie kontrakcja i opaski z napisem „dotykaj mnie”

  rawen:02.07.2016 10:34
  ŻYDZI W CZASIE II WŚ TEŻ NOSILI OPASKI Z GWIAZDĄ DAWIDA I CO POMOGŁY? NIEMCY I TAK ICH ŁAPALI I DO OBOZÓW WYWOZILI. PS. …jesteśmy już dawno na etapie gdzie żadne żelazne argumenty ze sfery logiki do tego bydła (czyli imigrantów) nie docierają. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej – „postmodernistycznej” ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. To bydło nie myśli nad tym co głosi, ani nad tym robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnym. Te bydło zostało ukształtowane przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk masońskich i żydowskich – umownie nazywanych „lewicowymi” albo „liberalnymi” – pod adresem własnej rasy. Ich celem jest zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to bo do tego zostali zaprogramowani – oni nie rozumieją tego mechanizmu tylko wykonują program. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą (===== najlepiej od razu utylizować razem z tymi co ich wpuścili do Europy =====) jeżeli tego będzie wymagać chwila.

  lucy75:02.07.2016 11:42
  Szwedzi to w „nordic design” sa owszem dobrzy … ale za kobiet ubieranie, niech sie raczej nie zabieraja. Opaska? Na nadgarstek??!! Ani to EFEKTOWNE, ani EFEKTYWNE (bez wulgarnosci, ktorej nie lubie… ale w kontemplacje nadgarstka, watpie 🙂

  Leszek1:02.07.2016 13:09
  Masz racje. One powinny to nosic w innym miejscu, lub obok, ze strzalka, ktora wskazuje to miejsce.

  lucy75:02.07.2016 23:38
  :))) Strzalki :)))) …Leszek, to zes skomplikowal :))))) Znajac bzika svensonow w temacie etykietek i instrukcji, proste „Nie dotykaj” przetlumaczaliby zaraz na 50 jezykow :)))…Choc faktycznie – tak OPANCERZONA kobieta – w strzalki i etykietki na metr – moze byc spokojna – NiC NIE WIDAC :))) / À na powaznie, jako kobiete, pomysl opaski mnie oburzyl: dlaczego niby mialabym robic za chodzaca tablice pomocy naukowej w edukacji seksualnej jakis niedouczonych typow?! Szwedki nie powinny sie na to nabrac.

  Leszek1:02.07.2016 13:16
  Jedynym sposobem przeciwko wypadkom napastowania kobiet jest pozwolenie na noszenie przez nie naladowanej broni malego kalibru. Czeste przypadki gwaltow zdarzaly sie w jednym ze Stanow USA. Policja zezwolila kobietom nosic bron. Gwalty ustaly radykalnie i zupelnie.

  AlexWolf:02.07.2016 17:20
  Za próbę gwałtu czy sam gwałt ucięcie jaj, spokój gwarantowany

  Polubienie

 41. http://wpolityce.pl/kosciol/302216-papiez-stanowczo-potepil-brutalne-morderstwo-ksiedza-we-francji


  fot. PAP/EPA

  Papież stanowczo potępił brutalne morderstwo księdza we Francji

  opublikowano: 26 lipca · aktualizacja: 26 lipca

  Papież Franciszek stanowczo potępił atak w kościele w Rouen na północy Francji – oświadczył Watykan. Uzbrojeni w noże napastnicy zamordowali we wtorek w Normandii proboszcza i zranili trzy osoby, w tym jedną bardzo ciężko.

  ZOBACZ: Francja: w kościele brutalnie zamordowano księdza, są ranni – napastnik nosił nakrycie głowy typowe dla muzułmanów

  Papież został poinformowany i uczestniczy w bólu i w przerażeniu z powodu tej absurdalnej przemocy, potępiając w jak najbardziej radykalny sposób wszelką formę nienawiści — powiedział rzecznik Watykanu ks. Federico Lombardi.

  Dodał, że Franciszek modli się za wszystkich zaatakowanych.

  To nowa straszna wiadomość, która dołącza niestety do serii aktów przemocy w tych dniach, jakie nami wstrząsnęły wywołując ogromny ból i zaniepokojenie — oświadczył rzecznik.

  Zapewnił, że Stolica Apostolska śledzi wydarzenia w Rouen.

  Jesteśmy szczególnie poruszeni tym, że ta potworna przemoc miała miejsce w kościele, świętym miejscu, w którym głosi się miłość Boga — dodał ks. Lombardi.

  Następnie podkreślił:

  Wyrażamy bliskość z Kościołem Francji, archidiecezją Rouen, dotkniętą wspólnotą i narodem francuskim.

  lap/PAP

  ketet 178.36.56.*27 lipca Potępił??? Prosiłbym redaktorów o przytoczenie tych słów potępienia, bo ja tylko widzę słowa mówiące o bólu, zaniepokojeniu i przerażeniu.

  OLO 78.88.201.*27 lipca NIE WIERZĘ TEMU CO MÓWI FRANCISZEK, BO SAM JEST ZWOLENNIKIM ISLAMIZACJI EUROPY. OREDOWNIKOM DZIKICH DZIKUSY PODERZYNAJA GARDŁA.. WIEWRZYŁĄM TEMU CO GŁOSIŁ jpii I BENEDYKTxv….

  aha 89.186.17.*27 lipca Nikt nie oczekuje przerażenia tylko wyraźnego opowiedzenia się za lub przeciw dość pływania w odmęcie szaleństwa

  Chii 89.66.121.*27 lipca A ja bym nie chciał, żeby głowa Kościoła uczestniczyła w przerażeniu. Tylko swoim przykładem pokazała bezwzględną wolę przeciwstawienia się islamskiej inwazji.

  Prababcia 98.228.219.*27 lipca Za malo powiedziane ,konieczne jest wezwanie rzadow Francji,Niemiec i calej UE do zerwania z polityka niszczaca Europe i jej mieszkancow.

  kasienka 146.90.79.*27 lipca Nie ufam temu papiezowi

  Pan Yabu 91.202.229.*27 lipca Ależ to jego ukochani kozojebcy, więc o co chodzi?

  DziadekBezDowodu@DziadekBezDowodu27 lipca to nie jest mój papież

  emi 217.99.253.*26 lipca Ten dywersant na spółkę z episkopatem tw chce nam wcisną muslimów do każdej parafii pod pretekstem miłosierdzia.

  Dziadek Jacek 89.66.66.*26 lipca I tradycyjnie nie nazwał zjawiska po imieniu, księdza zabili jacyś tam przypadkiem przechodzący z nożem… Idze idze bajoku, nie przylatuj nawet do Krakowa. Niech w zamian przyleci Benedykt.

  Quo vadis Vaticanum? 94.254.177.*26 lipca Potrzebujemy silnego przywódcy duchowego, który opowie się za chrześcijańską Europą. Katolicy i inni chrześcijanie potrzebują pasterskiej opieki. Nie możemy sami bronić wiary w Chrystusa.

  tore 83.8.54.*26 lipca Naprawdę ? Kompletnie mnie zaskoczył… A serio ? Już dawno powinien zaapelować do imamów o wyraźne potępienie islamistycznych zbrodniarzy…

  http://wpolityce.pl/kosciol/302227-arcybiskup-rouen-o-morderstwie-84-letniego-ksiedza-we-francji-stala-sie-podlosc


  fot. Giogo/CC BY SA 4.0

  Arcybiskup Rouen o morderstwie 84-letniego księdza we Francji: Stała się podłość!

  opublikowano: 26 lipca

  Arcybiskup Rouen Dominique Lebrun potwierdził tożsamość księdza zamordowanego we wtorek w kościele w jego archidiecezji w Normandii. Ofiara to 84-letni Jaques Hamel. „Stała się podłość” – powiedział arcybiskup. Mordu dokonali dżihadyści z Państwa Islamskiego.

  Francja: w kościele brutalnie zamordowano księdza, są ranni – napastnik nosił nakrycie głowy typowe dla muzułmanów

  Wołam do Boga ze wszystkimi ludźmi dobrej woli. Zapraszam wszystkich niewierzących, aby przyłączyli się do tego wołania. Kościół katolicki nie ma innej broni poza modlitwą i braterstwem między ludźmi — oświadczył abp Lebrun, który przybył do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży wraz z grupą młodych ludzi ze swojej diecezji.

  Hierarcha podkreślił, że jest z młodymi ludźmi, którzy „chcą budować cywilizację miłości”. Poinformował, że wraca po południu do Francji.

  Moją powinnością jest być z moją zszokowaną wspólnotą. Nawet jeśli mam wrażenie, że opuszczam też zszokowanych młodych ludzi. Lecz oni są w towarzystwie dziesiątków innych księży — dodał.

  Przypominając, że Światowe Dni Młodzieży toczą się wokół tematu miłosierdzia, arcybiskup Lebrun powiedział:

  Nie będziemy chwytać za broń. Będziemy się modlić i postaramy się kochać tak, jak nas nauczał Jezus.

  Braterstwo między ludźmi jest właściwą odpowiedzią na terroryzm, odpowiedzią na przemoc — podkreślił.

  We wtorek dwóch uzbrojonych w noże mężczyzn wzięło kilku zakładników w kościele w miejscowości Saint-Etienne-du-Rouvray na północy Francji. Zabili brutalnie księdza oraz ranili co najmniej jedną osobę. Policja zastrzeliła napastników. Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie.

  Co wiemy o ataku we Francji? Jeden z zabójców księdza był islamistą… znanym policji!

  Hollande: Za atakiem stoi Państwo Islamskie

  lap/PAP

  polanka 83.27.197.*28 lipca Biskup też boi się oswój tyłek, Francuzi to tchórzliwy naród. Rewolucja ich pozbawiła honoru. Prawdziwi Francuzi zostali „do pnia” wymordowani w Wandei . Reszta to spolegliwa zbieranina i pospólstwo

  a może…? 91.223.72.*28 lipca ecclesia triumphans, ecclesia militans. Może coś z tej beczki?

  Chii 89.66.121.*27 lipca Jak w tej bajce o ptaku, który przyjął do swojego gniazda jajo kobry i je wysiadywał. Nietrudno domyślec się końca tej historii. Niestety, obłęd lewicowej poprawności wsączył się i do głów biskupich.

  Bronia 78.11.174.*27 lipca Podłością jest nieuleczalne lewactwo biskupa. Taka to jego broń.

  Bodzio 130.255.156.*27 lipca Wiara bez uczynków, martwą jest. Modlitwa, przebaczenie i braterstwo nie wystarczają. Albo oczyścimy Europę z tej zarazy albo zginiemy. Czy nie jesteśmy coś winni naszym ojcom i naszym dzieciom?

  Ksiądz się myli ! 37.47.9.*27 lipca Wiary też trzeba bronić. Mamy tu do czynienia z bezgraniczną dzicżą, dla której najcenniejszy dar Boży – życie człowieka – nic nie znaczy. O ten dar Boży zobowiązani jesteśmy walczyć !

  ala 188.117.177.*26 lipca podłość? bestialstwo chyba, a mózg wyprany braterstwem… co tu dodawać – każdy widzi

  Ro 217.28.147.*26 lipca Wpuścili lisa do kurnika i nie potrafią z tym zrobić porządku. Polska w1920r wiedziała jak to zrobić; była modlitwa, ale była zażarta walka zakończona zwycięstwem.Francuzki macie z kogo brać przykład

  http://wpolityce.pl/swiat/302914-starajacy-sie-o-status-uchodzcy-dzgnal-nozem-ksiedza-ktory-udzielil-mu-pomocy

  Starający się o status uchodźcy dźgnął nożem księdza, który udzielił mu pomocy

  opublikowano: 21 minut temu · aktualizacja: 12 minut temu

  fot. FreeImages

  Starający się o status uchodźcy mężczyzna dźgnął nożem 65-letniego katolickiego księdza, który chciał mu udzielić pomocy — podaje belgijski dziennik „Le Soir”. Do napadu doszło w Lanaken, w Belgii.

  Mężczyzna w sobotę wieczorem poprosił księdza, by mógł u niego wziąć prysznic. Tłumaczył się, że jest uchodźcą. Ksiądz zgodził się mu pomóc i wpuścił do mieszkania. Jednak po umyciu się mężczyzna chciał od duchownego pieniędzy. Kiedy ksiądz odmówił, napastnik zaatakował nożem duchownego, a następnie uciekł.

  65-letni ksiądz, Jos Vanderlee, trafił do szpitala z pociętymi rękoma. Na szczęście rany nie zagrażają jego życiu.

  Według wstępnych ustaleń napastnik starał się o status uchodźcy w Holandii. Miejscowość, w której mieszka ksiądz, znajduje się w pobliżu granicy.

  Belgijscy śledczy nie uznają tego zdarzenia za akt terrorystyczny. Wciąż poszukują napastnika.
  Do ataku na duchownego doszło kilka dni po dramacie w Saint-Étienne-du-Rouvra we Francji, gdzie dwóch zwolenników tzw. Państwa Islamskiego brutalnie zamordowało 86-letniego księdza.

  lap/Daily Mail/wprost.pl

  tomgaw 94.254.130.*za godzinę W artykule nie ma słowa,że sprawca był muzułmaninem!!!

  Regina 94.254.226.*za 42 minuty Młode Syryjki, katoliczki powrócily do objętego wojną kraju, a my mamy przyjmować lasych na socjal młodych muzułmanów, którzy powinni bronić ojczyzny.

  Mika 84.149.87.*za 35 minut to POkazuje jak to bydlo jest rozchuwalone i POinformowane gdzie maja isc

  asd 188.117.149.*za 31 minut Szkoda, ze nie zapukał do naczelnego imama europy niejakiego Franciszka, może po takim incydencie by się opamiętał.

  tor 95.49.91.*za 30 minut Nie zważajcie na nic, tylko przyjmujcie „uchodźców”! Tak nam kazał Franciszek. Te napaści, ścinanie głów, rozjeżdżanie tirem to nic takiego. Można się do tego przyzwyczaić. Islam to religia pokoju!!!

  Wstydliwa prawda o muslimach 178.212.161.*za 24 minuty Dlaczego wynik testów IQ muslimów są utajnione dla opinii publicznej?Czyżby konieczność ochrony przed wstydliwą prawdą by ich nie prowokować do”rozrywkowych”działań?To genetyczne tępaki i zbrodniarze

  Andrzej AZS 94.254.160.*za 17 minut Wziął prysznic i chciał aby pozniej ksiądz z ranami wziął prysznic.To tak tradycja więzi krwi pomiędzy muzułmanami i katolikami. Słusznie , ze Belgia nie uznała tego za terroryzm. To było ubogacenie.

  emer@emerza 9 minut Ile można mieć krwi ” na rękach” , żeby spać spokojnie?

  MarekM 193.43.144.*za 8 minut Dzicz ze średniowiecza została teleportowana do czasów współczesnych…

  lolas 83.21.54.*za 4 minuty @klasyczny moher. Pamietasz jak było przed II WŚ? też nie chciano powstrzymywać zapędów Hitlera.A skonczyło sie jak? słowa Churchila się kłaniają:nie chcieliście wojny macie hanbę a wojne i tak macie

  zoran 176.221.120.*za minutę Godzenie na życie człowieka przez islamistę, na tle rabunkowym oczywiście, powiedzą poprawni politycznie: to nie może być terroryzm, to z w y k ł y bandytyzm z w y k ł e g o uchodźcy.

  asd 83.218.114.*minutę temu Tak mordowało UPA,prosili o nocleg i później podcinali gardła.

  http://wpolityce.pl/swiat/302921-najwiecej-bezrobotnych-w-niemczech-to-obcokrajowcy-zasilki-pobiera-ponad-15-miliona-przybyszow


  fot. america.aljazeera.com

  Najwięcej bezrobotnych w Niemczech to obcokrajowcy. Zasiłki pobiera ponad 1,5 miliona przybyszów

  opublikowano: 7 minut temu

  Ponad jedna czwarta (26 proc.) osób pobierających w Niemczech zasiłek dla bezrobotnych, to obcokrajowcy – poinformował w poniedziałek dziennik „Bild”, powołując się na dane Federalnej Agencji Pracy z końca kwietnia br. To o 12,4 proc. więcej niż rok wcześniej.

  Ogólnie zasiłek dla osób pozostających bez zatrudnienia (Hartz IV) pobierało 1,541 miliona obcokrajowców; to wzrost o ponad 170 tys. osób w porównaniu do poprzednich 12 miesięcy. W tym czasie spadła liczba niemieckich odbiorców zasiłku – o blisko 240 tys. osób (5,2 proc.) do 4,36 mln. Średnio zasiłek pobierało 7,7 proc. Niemców i 18 proc. obcokrajowców mieszkających w tym kraju.

  Jak podał „Bild”, większość obywateli obcych państw pobierających zasiłek pochodziło z Turcji (295 260 osób), Syrii (242 391) i Polski (92 506). Największy przyrost beneficjentów tego świadczenia odnotowano w porównaniu z poprzednim rokiem wśród obywateli Erytrei (wzrost o 230 proc. do 16 764 osób) oraz Syrii (wzrost o 195 proc.).

  ansa/PAP

  kasia 188.146.134.*za godzinę Zawsze to samo,1 kobieta,reszta zdrowe byki. Gdzie ich rodziny? porzucone przez bidnych uciekinierow?Zostawili na pastwe losu? A ,taka kultura.Sprobujcie ich wpuscic!

  wiem 10.105.128.*za 31 minut @apw: https://pl.wikipedia.org/wiki/Polacy_w_Niemczech. 610k ma tylko Polskie obywatelstwo, 690k ma podwójne obywatelstwo. Można sobie poliszyć 92/1300 czyli jakieś 7% obywateli Polski w RFN

  apw 37.47.7.*za 20 minut Nie podają jaki procent poszczególnych narodowości pobiera zasiłki. Polaków w Niemczech jest całkiem sporo.

  solidaruch 78.11.199.*za 16 minut Wykaż się pomocą. Kapitał dla niemieckich bezrobotnych. Kupuj w niemieckich sklepach w Polsce.

  wiem 10.105.128.*3 minuty temu No pieknie 🙂 Polacy w pierwszej trójce pobierających zasiłki w Niemczech. 1) Turcy 2) Syryjczycy 3) Polacy. Podobno jesteśmy tacy robotni, a wychodzi, że jedziemy po socjal.

  mem 212.160.172.*11 minut temu he he he ale mają prawa wyborcze:-)

  asd 188.117.149.*16 minut temu Piękne zdjęcie samo w sobie jest komentarzem. To było oczywiste, ze oni nie przyjechali pracować to banda pasożytów.

  lolas 83.21.54.*21 minut temu Na zdjęciu: to ci biedni uchodżcy cierpiący z powodu wojny i prześladowań bez dachu nad głową. Tak mówi papież lecz nie widzi Europejczyków którzy ciężko pracując utrzymują pasożytów i są poniżani.

  lolas 83.21.54.*24 minuty temu Ja Mohammed nie pracować, nie uczyć się języka bo po co?Ja jeżdzić autobusem za darmo, obmacywać Europejki po zadkach i brać socjala. Allah mi daje.A wy głupi Europejczycy słuchać macie papieża .

  rafa 84.141.203.*31 minut temu Polaka dyskryminuja gorsza placa za prace, nie uznawaniem na rownym poziomie wyksztalcenia, a dla analfabetow migrantow uniwersytet i socjal. Oto widac jak NIemcy szanuja Polakow, DOBRYCH SASIADOW!!!

  JOLA 87.116.250.*39 minut temu Niemcy (ich banki, markety i firmy) nas okradają, żeby dać swoim obcym.

  zyx 89.79.27.*43 minuty temu Grosza bym nie dala. Do roboty, lenie.

  Polubienie

 42. http://eurosport.onet.pl/rio-2016/szermierka/ibtihaj-muhammad-pierwsza-amerykanka-na-igrzyskach-w-hidzabie-wielka-przeciwniczka/gy906r

  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/-shktkqTURBXy85M2FkZWQ2NzU1YWI1NzllYTA4NjNhZTkwNTUxMTAwMS5qcGVnk5UDAM0BHc0LcM0Gb5MFzQMUzQG8lQfZMi9wdWxzY21zL01EQV8vMTQwYjFjZmU3ZjBhYzUyZWRjMDEwZDcwOTc4ZTg0YmUucG5nAMIA

  Ibtihaj Muhammad – pierwsza Amerykanka na igrzyskach w hidżabie, wielka przeciwniczka Donalda Trumpa

  Amerykańska szablistka Ibtihaj Muhammad ma 30 lat i wiele sukcesów na koncie. W Rio de Janeiro zadebiutuje jednak na igrzyskach olimpijskich. Mało tego, będzie pierwszym sportowcem z USA, który wystąpi na tej imprezie w hidżabie. W Brazylii jej cel wykracza daleko poza zdobycie medalu.

  Muhammad miała wszystko, żeby zrobić szaloną karierę w USA. Była szybsza i mocniejsza niż inne dzieci w jej wieku. Do tego była bardzo waleczna. Niezbyt chętnie uczęszczała jednak na treningi. Nie dlatego, że nie kochała sportu, ale dlatego, że zazwyczaj czuła się obco. Tak było, kiedy grała w drużynie siatkarskiej i softballowej, a także wtedy, kiedy postanowiła spróbować swych sił w lekkoatletyce. Po prostu wyglądała inaczej niż inne dzieci. Nie tylko z powodu chusty na głowie, ale także z powodu ubioru. Jej rodzice są praktykującymi muzułmanami, dlatego ich córka nosiła bluzy z długimi rękawami. Nie odkrywała też nóg.

  Kiedy miała jednak 12 lat, zobaczyła razem z mamą dzieci, które miały zasłonięte ubraniami i ręce, i nogi, a na głowach miały maski. W ręce miał szable.

  – Nie wiem, co to jest, ale chcę, żebyś tego spróbowała – miała powiedzieć matka do Ibtihaj Muhammad. Zgodnie z jej prośbą, poszła zatem na trening szermierki. W końcu pokochała ten sport.

  30-letnia Amerykanka w kadrze trenuje pod okiem znakomitego polskiego trenera Edwarda Korfantego, który osiągnął wielkie sukcesy z szablistkami USA. Muhammad ma na koncie wiele medali mistrzostw świata, w tym jeden złoty, w rywalizacji drużynowej. „Time Magazine” wybrał niedawno tę szablistkę do grona stu najbardziej wpływowych ludzi roku.

  W Stanach Zjednoczonych kochają Muhammad nie tylko za wyniki sportowe, ale za to, że otwarcie mówi o polityce. Także o kontrowersyjnym Donaldzie Trampie, który będzie się ubiegał o fotel prezydenta w USA, choć wielu odpowiedzialnych za wizerunek medialny odradzało jej to. Republikański kandydat pod koniec ubiegłego roku otwarcie zapowiedział, że kiedy on zasiądzie w Białym Domu, wprowadzi zakaz wjazdu muzułmanów do USA. To rozsierdziło czołową szablistkę świata.

  – Kiedy słyszę, gdy ktoś mówi coś w stylu: wyślemy z powrotem muzułmanów do ich krajów, to mówię: jestem Amerykanką. Dokąd mam iść? – mówiła Muhammad.

  – Niestety są ludzie, którzy chcąc zostać prezydentem, zaczynają szerzyć ideologię faszystowską. Jestem wściekła z tego powodu – przyznała.

  Swoje obawy wyraziła też na spotkaniu z prezydentem Barackiem Obamą. Ten wówczas poprosił ją o to, by z Rio de Janeiro wróciła ze złotym medalem. Ten sukces byłby takim prztyczkiem w nos Donalda Trumpa.

  – Żyjemy w świecie, w którym ludzie czują się dobrze, kiedy plują jadem nienawiści na ulicach i nękają niewinnych. Musimy to zmienić – zaapelowała niedawno Muhammad, dla której walka o tolerancję stała się chyba teraz ważniejsza niż kariera szermiercza. Zresztą wykorzystuje do niej wszystkie możliwe kanały w socjalmediach. Z tego powodu ma często do czynienia z trollami internetowymi. Jak sama przyznaje, „jestem Zorro w hidżabie”.

  Ta znakomita szablistka nie ukrywa, że być może zwiąże swoją przyszłość z amerykańską dyplomacją. Na razie jednak wciąż stara się zrobić coś w szermierce, W przerwach pomiędzy treningami prowadzi zajęcia dla adeptów tego sportu w Nowym Jorku. Wraz z rodzeństwem prowadzi też firmę odzieżową.

  Po

  apobiec bo to niepoprawne politycznie…..rzygać się chce już
  od tego, mam nadzieje ze skopią jej tyłek i bez żadnego medalu wyjedzie….

  ~Ami : Co to za bzdury, zeby nosic te chusty nawet w zawodach sportowych. Jesli to symbol religijny nos to w meczecie, a nie w zyciu publicznym. Ostatnio wymyslili, zeby policjantki muzulmanskie w Norwegii mogly nosic chusty. Czujecie to?! A na marginesie Islam to nie religia niestety, ale ideologia podboju. Nie rozumiem jak mozna byc dumnym przynalezac do sekty ktora propaguje samo zlo.

  ~janusz.n0 : No dobrze, czemu ta promocja islamu ma służyć , jaki jest sens takiej nachalnej demonstracji wyznawanej religii. Co będzie jak inni sportowcy obwieszą się symbolami swojej religii , bedziemy mieli na olimpiadzie zamiast sportowego współzawodnictwo o charakterze religijnym religijny . Redakcja już nie wie jak nam obrzydzić Trampa i wcisnąć proislamską propagandę.

  ~Suz : Istna małpa. Jestem liberalna, jeśli chodzi o sprawy prywatne innych ludzi, ale Islam jako religia niestety organicznie nawołująca do nienawiści ( Koran) powinien być zakazany. W tym jego manifestowanie poprzez takie ubiory. Wolnoć Tomku w swoim domku. Niech u siebie tak latają, my w Arabii Saudyjskiej nie możemy wyjść w tradycyjnym europejskim stroju.

  ~Jaro : I co? Mam ją podziwiać, bo chodzi w hidżabie? Dla mnie to głupota, Chociażby z powodów zdrowotnych i higienicznych. Brak kontaktu ze Słońcem powoduje braki witaminy D. Z tych wszystkich chust i długich rękawów powyżej 25 C musi się wydobywać niezbyt ciekawy zapach. Co ona chce udowodnić? Jak bardzo jest postępowa czy jak bardzo jest zacofana? Do tego na siłę próbuje wszystkich zainteresować tą swoją religią. Może lepiej, żeby przemówiły wyniki sportowe….? Drugi aspekt – jej rodzice mają na imię Eugene i Denise, czyli noszą imiona popularne w USA ona ma na imię Ibtihaj, jej rodzeństwo to Quareeb i Faizah, jak widać integracja ze społeczeństwem amerykańskim jest coraz głębsza z pokolenia na pokolenie…

  ~Dj : Muzulmanie są poprostu popierdolen….! A na olimpiadzie powinien obowiązywać zakaz noszenia symboli religijnych . Chcesz startować zakładaj ubranie sportowe odpowiednie di dyscypliny. Chcesz nosić chustę na głowie idź do meczetu.

  ~codowuja : Co to w końcu za bzdury? Likwiduje się symbole religijne z przestrzeni publicznej. Sportowcom zakazuje sie żegnania, a dopuszcza sie występy w szatach liturgicznych?

  ~druga strona hidżabu : Zakładając hidżab wyraża pani poparcie dla nauk imamów, więc tez dla:
  – gwałtów na zwierzętach
  – pedofilii
  – zjedzeniu własnej żony, o ile się jest głodnym
  – „honorowych”‚ morderstwach kobiet dla „zmycia hańby” z rodziny.
  – handlowaniu ‚krwią niewinnych” w meczetach.

  Polubienie

 43. http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/papiez-nie-nalezy-identyfikowac-islamu-z-przemoca


  fot. fb.com/andrzejduda

  Papież: Nie należy identyfikować islamu z przemocą

  Dodane przez wachmistrz_Soroka Opublikowano: Poniedziałek, 01 sierpnia 2016 o godz. 11:11:18

  Franciszek wyjaśnił tę kwestię na przykładzie zabójstwa teściowej.

  Na konferencji podczas swojej podróży powrotnej do Rzymu, papież Franciszek podkreślił, że „nie jest słuszne identyfikowanie islamu z przemocą”. – To nie jest prawda – podkreślił.

  Papież wyznał, że nie lubi, kiedy mówi się o „islamskiej przemocy”. Przypomniał, że każdego dnia we Włoszech są informacje o różnych aktach przemocy i zbrodni, na przykład – wymienił – ktoś zabija teściową. – I to są ochrzczeni katolicy – zauważył.

  Papież wyraził opinię, że jeżeli miałby mówić o przemocy islamskiej, to musiałby też mówić o „przemocy katolickiej”. Podkreślił, że prawie we wszystkich religiach są grupy fundamentalistów.

  Przeczytaj także: Papież o „szlachetności narodu polskiego”

  PAP/KRESY.PL

  Gienek1949:01.08.2016 18:27
  Co też pieprzy ten Imam w białej sutannie. Nie będę tego komentował z samej zasady, którą wygłosił Cejrowski: „NIE DYSKUTUJĘ Z GŁUPKAMI”.

  Leszek1:01.08.2016 19:18
  Jestem przekonany, ze Papiez w swojej prostocie pojmowania swiata, nie zna i nie rozumie prawdy historycznej, ktora juz wielokrotnie wykazala, ze mieszanie kultur i religii ZAWSZE doprowadzic musi do konfliktow, okrucienstw i wojen.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/belgia-uchodzca-dzgnal-nozem-ksiedza-

  Belgia: „Uchodźca” dźgnął nożem księdza

  Dodane przez wachmistrz_Soroka Opublikowano: Poniedziałek, 01 sierpnia 2016 o godz. 11:11:34

  Atak na katolickiego księdza w Belgii.

  W Belgii doszło do ataku na księdza. Został dźgnięty nożem przez mężczyznę starającego się o azyl.

  Jak podaje dziennik „Le Soir”, 31 lipca w miejscowości Lanaken został zaatakowany 65-letni katolicki ksiądz.

  Duchowny wpuścił do mieszkania mężczyznę, który chciał skorzystać z prysznica. Następnie mężczyzna zażądał od księdza pieniędzy. Kiedy ksiądz odmówił, mężczyzna zaatakował duchownego nożem. Ksiądz przebywa w szpitalu, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  Policja poszukuje napastnika, który uciekł z miejsca zdarzenia. Według wstępnych informacji napastnik jest uchodźcą, który ubiegał się o azyl w Holandii. Śledczy wykluczyli jakiekolwiek związki z tzw. Państwem Islamskim.

  Le Soir/rmf24.pl/KRESY.PL

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/francuscy-muzulmanie-chca-zalozyc-nowa-fundacje-by-uniezaleznic-sie-od-radykalow

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/wielka-brytania-islamistyczny-nozownik-skazany-na-dozywocie

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/ultimatum-turcji-w-sprawie-zniesienia-wiz-przez-ue

  Polubienie

 44. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Euroislam-nadzieja-Francji,wid,18453192,wiadomosc.html


  AFP / ERIC FEFERBERG

  akt. 04.08.2016, 08:42

  Euroislam nadzieją Francji

  Premier Valls zapowiada nowe relacje republiki z islamem. Zamachy wszystko zmieniły – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

  – Islam znalazł swoje miejsce w republice, lecz nadszedł czas, aby spojrzeć trzeźwo na wzrost islamizmu i globalnego dżihadu oraz ich apokaliptyczny obraz świata – napisał premier Manuel Valls kilka dni temu w „Le Monde”. Jego zdaniem konieczna jest mobilizacja zarówno elit politycznych, jak i całego społeczeństwa, w tym muzułmanów, tak, aby islam był kompatybilny z demokracją.

  Nie ujawnił zbyt wiele, zapowiadając prace nad bardziej szczegółową koncepcją. – Jestem otwarty na propozycję zakazu zagranicznego finansowania budowy meczetów we Francji – napisał Valls. Chce także nowego programu kształcenia imamów we Francji, licząc na stworzenie czegoś w rodzaju euroislamu.

  Aresztować wszystkich

  – Wygląda to na rozpaczliwe poszukiwanie sposobu zapobieżenia radykalizacji młodych wyznawców islamu we Francji – ocenia prof. Georges Mink , socjolog z paryskiego Centrum Badań Naukowych (CNRS).

  Jego zdaniem premier wysyła sygnał, że wiele rzeczy w relacji islam-republika wymaga zmiany. Jest to także reakcja na oskarżenia pod adresem rządzących Francją formułowane przez socjalistów z prawej strony sceny politycznej twierdzących, że rząd nie radzi sobie absolutnie z zagrożeniem islamizmem. Na kilka miesięcy przed przyszłorocznymi wyborami zarówno prezydenta, jak i parlamentu oskarżenia te są bolesne. Nicolas Sarkozy, szef partii Republikanie, domaga się nawet aresztu domowego dla wszystkich 11,5 tys. islamistów francuskich znanych policji. Posłanka Republikanów Nathalie Kosciusko-Morizet wzywa z kolei do wprowadzenia zakazu salafizmu, a więc najbardziej radykalnej odmiany islamu, co równałoby się z zamknięciem co najmniej 100 meczetów będących ostoją ok. 15 tys. francuskich fundamentalistów.

  Tego domaga się także Marine Le Pen, szefowa Frontu Narodowego, kandydatka na prezydenta. Nie ma nic przeciwko osadzaniu w więzieniach bez wyroku podejrzanych o terroryzm.

  Na tym tle propozycje premiera Vallsa jawią się na nad wyraz skromnie. Są jednak wyrazem narastającego powszechnie przekonania, że seria zamachów zmieniła Francję

  Muzułmanów przybywa

  Jeszcze dwa lata temu Manul Valls mówił: „Cały naród mówi, że islam ma swe miejsce we Francji, gdyż islam jest religią tolerancji, szacunku, religią oświecenia i przyszłości, bardzo odległą od tych, którzy przekręcają i kalają jego przesłanie”. Taki język należy już do przeszłości.

  We Francji mieszka obecnie ok. 6 mln wyznawców islamu. Zdecydowana ich większość pochodzi z Afryki Północnej. Dwie trzecie z nich mieszka w dużych miastach: Paryżu, Marsylii, Lyonie czy Lille. Co ważne, ogromna liczba muzułmanów to mieszkańcy banlieues, czyli podmiejskich stref wykluczenia. Meczetów jest w całej Francji prawie 2,5 tys. – To za mało. Powinno ich być dwa razy więcej – mówi Dalil Boubakeur, szef Francuskiej Rady Kultu Muzułmańskiego (CFCM), instytucji powołanej z inicjatywy władz prawie 30 lat temu jako pośrednika w kontaktach ze społecznością muzułmańską. Boubakeur uchodzi za umiarkowanego w swych żądaniach.

  Wie jednak, że liczba muzułmanów stale rośnie. W połowie lat 50. ubiegłego wieku było ich ok. 250 tys. Nawet dziesięć lat później imamów było zaledwie pięciu. Ale po dwudziestu latach już 900. Obecnie jest ich 1,1 tys., w tym 301 opłacanych przez zagraniczne rządy i instytucje.

  Po zakończeniu wojny w Algierii w 1962 r. we Francji było już 600 tys. muzułmanów. Kiedy w latach 70. zezwolono na łączenie rodzin, nastąpił kaskadowy wzrost liczby wyznawców islamu. I trwa właściwie do tej pory.

  Dla porównania w 1952 r. 81 proc. Francuzów deklarowało, że są członkami Kościoła katolickiego, a 27 proc., że regularnie uczestniczy w mszy. W 2010 r. przynależność do Kościoła deklarowało 64 proc. Francuzów. Większość to ludzie starsi. Od 1992 r. o połowę zmniejszyła się liczba proboszczów – do 16,8 tys.

  Islam dobry i zły

  W żadnym europejskim kraju sekularyzacja nie poczyniła takich postępów jak we Francji. Od 1905 r. obowiązuje rozdział Kościoła i państwa, a niemal 30 lat wcześniej zdjęto krzyże w klasach szkolnych. Laicka Francja stała się wdzięcznym miejscem ekspansji islamu, co jednak jest rezultatem kolonialnej przeszłości kraju. Coraz więcej muzułmanek nosi nikab, zasłonę twarzy, pozostawiającą tylko odsłonięte oczy, w szkolnych stołówkach wszechobecne jest mięso halal. Publiczne pływalnie udostępniane są wyłącznie kobietom, aby mogły z nich skorzystać muzułmanki. – To Francja dostosowuje się do islamu, a nie na odwrót – twierdzą przedstawiciele prawicy.

  Równocześnie toczy się we Francji debata na temat islamizmu. Jeden z najbardziej znanych badaczy islamu Gilles Kepel jest zdania, że najwyższy czas, aby organy państwa przystąpiły bardziej zdecydowanie do walki z islamizmem. Nastąpiło coś w rodzaju usamodzielnienia się dżihadyzmu. Zamachowcy nie czekają już na wyraźne wezwania, lecz mordują bez zlecenia.

  Przy tym przemoc jest związana nierozerwalnie z islamem, a raczej z salafizmem. Takie założenie powinno być podstawą obecnych działań, twierdzi prof. Kepel.

  Inaczej widzi sprawę drugi ze znanych francuskich znawców islamu Olivier Roy. Jego zdaniem nie ma w islamie wbudowanego wezwania do przemocy, a dżihadyzm jest jedynie swego rodzaju jedną z form popkultury. Jego zdaniem walczący z zastanym porządkiem społecznym młodzi muzułmanie nierzadko posługują się islamem dla nadania swej walce religijnego i ideologicznego znaczenia.

  – Roy nie wie, o czym mówi, nie zna arabskiego – napisał Kepel w „Liberation”.

  Piotr Jendroszczyk

  ~fel 1 godzinę i 12 minut temu
  Nie trzeba być profesorem, żeby dostrzec co się dzieje. Ci mądrzy to tylko zamydlają rzeczywistość. W jakim celu to robią ? O to jest pytanie.

  ~me 1 godzinę i 1 minutę temu
  no to czas spalic stary koran i napisac nowy, bo bez tego cos takiego lewackiego jak ,,euroislam,, istnieje wylacznie w pustoczaszkach rurkowcow i innych faszystowskich intersocjalistow! ale za to sa oni dobrymi niewolnikami swoich muzulmanskich panow,,, won z faszystowska ideologia islamu!

  ~dario23 46 minut temu
  Islam kompatybilny z demokracją ? Ten facet nie wie co mówi. Po każdym zamachu (wczorajszym również) podaje się do wiadomości , że był to atak o podłożu psychicznym. Mnie się wydaje że podłoże psychiczne mają wypowiedzi i działania polityków.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Naplywem-imigrantow-kieruje-Panstwo-Islamskie,wid,18453502,wiadomosc.html


  PAP/EPA / KOCA SULEJMANOVIC

  akt. 04.08.2016, 09:53

  Napływem imigrantów kieruje Państwo Islamskie?

  • Włoski minister sprawiedliwości Andrea Orlando: są podejrzenia, że napływem imigrantów kieruje ISIS
  • Prowadzone jest dochodzenie w tej sprawie

  Istnieją poważne podejrzenia, że napływem imigrantów drogą morską do Włoch kieruje tak zwane Państwo Islamskie. Obawia się tego włoski minister sprawiedliwości Andrea Orlando, który mówił o tym w parlamencie, a teraz powtarza swoją opinię w wywiadzie dla dziennika „Corriere della Sera”.

  – Nie można wykluczyć, że tak zwane Państwo Islamskie odgrywa rolę w napływie migrantów do Europy – mówi minister w rozmowie z największym włoskim dziennikiem. Jak dodaje, od kilku tygodni prowadzone jest dochodzenie w tej sprawie.

  – Nie znaleźliśmy „dymiącego pistoletu”, ale istnieją poszlaki, na które zwrócił uwagę także szef krajowej prokuratury do walki z terroryzmem Franco Roberti – mówił minister.

  Komentatorzy zwracają uwagę, że prokurator do niedawna wykluczał jakikolwiek związek tak zwanego Państwa Islamskiego i terroryzmu z imigracją. – Zmienił zdanie między innymi na podstawie podejrzeń, że są organizacje, które finansują swoją działalność z przemytu uchodźców, wybierając również ich kraj przeznaczenia – mówi Andrea Orlando, który swoją środową relację w parlamencie szczegółowo uzgodnił z prokuratorem Robertim.

  IAR

  ~uebezmózgi 1 godzinę i 42 minut temu
  Cholera, po takim czasie dochodzą do takich wniosków. Od początku było wiadome dlaczego te młode byczki zalewają Europę. Dzieci to tylko przykrywka, widać po stosunku ilości jednych do drugich.

  ~erateina 2 godziny i 14 minut temu
  W Afryce rozdawano od 3 lat informatory propagandowe wydane przez fundację Sorosa.Ksiazeczki zawierały informacje do instytucjach w Europie zajmujących się pomocą dla imigrantów,numery tel ambasad i numery alarmowe itd.W książeczce namawiano na imigracji do Wielkiej Brytanii i Europy,informujac o korzyściach socjalnych.Pan Soros zapytany w wywiadzie,nie zaprzeczył że jest odpowiedzialny za Afrykański Exodus milionów ludzi.Powiedzial że,To my Europejczycy nic nie rozumiemy,ze Europa się starzeje, gospodarka potrzebuje pracowników,a imigranci są przyszłością Europy.Wiem jak podłe to brzmi i jaka zdrada śmierdzi.Podmienia Nas na imigrantów w ciągu dwóch pokoleń,bo kasa rządzi światem.

  ~manhu 1 godzinę i 34 minut temu
  Zgadza się, napływem kierują Żydzi Soros i Michnik (ten drugi w ramach swojej mafii Wielkiego Wschodu), wystarczy zobaczyć jak Michnik cenzuruje wszystko o imigrantach, od początku, każdy krytyczny wpis, brak komentarzy po zamachach. ISIS też rzecz jasna macza w tym palce, ale nie że lubi żydków lecz dlatego, że zapowiadali że wyślą nam imigrantów, a wśród nich terrorystów i to realizują. Ich celem jest nawrócenie nas na islam i to się uda, za 2 pokolenia demokratycznie wprowadzą szariat w UE, bo oni się rozmnażają a prawdziwych europejczyków ubywa.

  ~…… 1 godzinę i 10 minut temu
  Dokładnie, nawet powstała strona welcome to europe..

  ~em 43 minut temu
  dokladnie chca Afryke na Eurpe dac robia czystke zeby zajac sie bogactwem ich,tak robi Soros ,Kalgeri i wszyscy bogaci zydzi a to ze UE im sie sprzedala to wiemy oni juz sa umoczeni po szyje w kuwnach

  ~Jan 2 godziny i 2 minuty temu
  Lepiej się zainteresujcie kto sponsoruje to całe państwo islamskie

  ~olin2 godziny temu
  Jakoś tak od razu Putin mi w głowie, amerykanie szkolili talibów, a Putin isis ?

  ~Mint2 godziny temu
  Usa i Izrael

  ~zapóźnogodzinę temu
  I kto tak naprawdę rządzi w prawie wszystkich europejskich krajach!

  ~Dawidgodzinę temu
  Żydzi wraz z USA

  ~AKground 52 minut temu
  i komu zależy nad konfliktem między katolikami a muzułmanami !

  ~arezo 42 minut temu
  ameryka ratuje swoją ekonomię de stabilizujac Europę…oto prawda którą wszyscy znają a nikt głośno nie chce powiedzieć

  ~wiem 38 minut temu
  Dokladnie.Niech nie sieja propagandy goebbelsowskiej,tylko pisza prawde.Lewactwo z Sorosem na czele jest sponsorem tych wycieczek.

  ~polak 20 minut temu
  bardzo słuszna uwaga 🙂

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Turcja-grozi-wycofaniem-sie-z-porozumienia-ws-migrantow-Potrzebujemy-planu-B,wid,18452161,wiadomosc.html

  Polubienie

 45. Writing Europeans Out of Their Own History

  Mark Collett
  Published on May 10, 2018

  The indigenous European people are being written out of their own history, folklore and mythology by those who wish to re-write history and strip Europeans of their traditions and culture in order to propagate the lie that Europe was always multicultural and that people who did not originate in Europe have played pivotal roles in European history, and crucially that non-Europeans have a right to stake their claim to European soil.

  My book, The Fall of Western Man is now available. It is available as a FREE eBook and also in hardback and paperback editions.

  Polubienie

 46. Dziennikarz Robinson – 13 m-cy Więzienia za MÓWIENIE PRAWDY – Komentator

  wideoprezentacje
  Published on May 29, 2018

  Joseph M
  W UK nie wywozi się na Sybir za poglądy tylko dlatego, że Sybir nie do nich należy. Ale jakby należał to kto wie. Brawo Ator – ten blog był potrzebny. #freetommy Sprawa została wyciszona w UK bo sąd wydał taki nakaz. Jak jesteś dziennikarzem w UK i mówisz o tej sprawie to sam możesz trafić do więzienia. Taki wolny kraj

  DER Polska
  Myślałem że jak wyjdą z związku socjalistycznego republik europejskich to wszystko się skończy. Wujek Stalin jest dumny z Anglii

  Lead Magnet
  Sprawa jest jeszcze nieco głębsza, gdyż chodzi o gang gwałcący i prostytuujący dzieci, bardzo czesto porywane w jednym centrum handlowym w Luton. Sam Tommy Robbinson, o którym mowa w tym wlogu od 10 lat pracował na rzecz ujawnienia tej sprawy. Cała sytuacja nabiera jeszcze jaskrawszych barw, ze wzgledu na fakt, iż podczas rozprawy, broniący go prawnik jasno przedstawil sedziemu fakt, że w przypadku umieszczenia go w więzieniu o zaostrzonym rygorze, to tak, jakby wydać na niego wyrok śmierci (muzułmańskie gangi w więzieniach wyznaczyły nagrodę za jego głowę), sedzia podczas rozprawy stwierdził, ze wiedział w co się pakował. Tu nasuwa się pytanie, co na to unia europejska, w końcu Brytania nadal jest jej czlonkiem, może jakiś art.7?

  Matilde Sroka
  Oni chcą żeby Tommy został zamordowany w więzieniu przez muzułmańskie gangi które władają brytyjskimi więzieniami. Adwokat Tommiego powiedział na rozprawie że skazanie i zamknięcie Tommiego w więzieniu równa się karze śmierci. Sędzia odpowiedział że Tommy dobrze wiedział na co się pisał. Ostatnio te właśnie muzułmańskie gangi zabiły w więzieniu 35 letniego Brytyjczyka skazanego za obrzucenie meczetu kanapką z szynką. Czaicie? Zginął człowiek bo rzucił kanapką w meczet! Tommy jest w wielkim niebezpieczeństwie. Prawdopodobnnie zapłaci życiem za krytykowanie islamu i za obronę gwałconych dzieci.

  Adam Adamkiewicz
  Nie żebym bronił brytyjskiego systemy, ale …
  * Robinson został skazany za zniewagę sądu i publikacje dokumentów mogących wpłynąć na tok sprawy.
  * Posiadał już jeden wyrok w zawieszeniu za podobny incydent
  * Robinson nie jest reporterem – jest aktywista i założycielem EDL
  * To ze wyrok zapadł tak szybko nie jest niczym nadzwyczajnym – tak działają brytyjskie sądy.

  Matilde Sroka
  Adam Adamkiewicz* Robinson nie powiedział niczego co nie było już wcześniej wiadome bo opublikowane publicznie. Tommy znajdował się przed sądem na chodniku , w miejscu neutralnym i dostępnym dla publiczności ( żeby nie dać pretekstu do aresztowania). Brytyjskie sądy reagują natychmiastowo gdy trzeba namierzyć białego Brytyjczyka, bo kiedy muzułmanie grozili Tommiemu śmiercią, grozili nawet że obetną głowę jego córeczce, to wymiar sprawiedliwości nie ruszył nawet palcem.

  Joseph M
  1* Bzdura – chyba że czytanie na głos artykułu z BBC to w UK przestępstwo.
  2* Tak posiadał wyrok, dlatego bardzo uważał żeby nie złamać prawa i w mojej ocenie tego prawa nie złamał. Całe zajście jest na Youtube wiec każdy może sam sprawdzić.
  3* Może nie ma legitymacji reporterskie ale pracował dla kilku telewizji głownie internetowych
  4* Bzdura do kwadratu. W UK sądy działają bardzo długa. To że tak szybko został skazany to tylko potwierdza że coś jest nie tak z całą sprawą.

  I pytanie do Ciebie ? Czy sam wymyślasz te bzdury i piszesz je z własnej woli, czy ktoś ci za to płaci ?

  Lead Magnet
  1 nie był w gmachu sadu, tylko w odległości ok. 100 m od sądu, dokument który opublikował był już wczesniej opublikowany przez jedne z głównych mediów; 2 nie pozwolono mu skontaktowac się ze swoim adwokatem i rodziną, ktorych okłamano, podając im informację, że nie jest zatrzymany (do grafiku przesłuchań dodano go na 5 minut przed rozprawą), ponadto sprawa, ktora powinna być kontynuowana w sądzie, w ktorym ją rozpoczęto, tymczasem został on przewieziony potajemnie na drugi koniec miasta.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.