360 Germania Magna czyli Gotts mit uns

Fszystkim Fielkim Germanom i ich Fiernym Fyznaftzom, w darze na Halloween, ku pamięci, od podludzi z Prypeci, jako zadość uczynienie za „grzechy” Naszych Słowiańskich Przodków… 😉

Imperium Lechitów

germania-7

Już trzy tysiące lat przed naszą erą, pomiędzy Renem a Wołgą, istniała bardzo rozwinięta germańska cywilizacja. To tutaj, nad Wisłą, wymyślono koło, a nie w żadnej Mezopotamii. Ci Aryjczycy, przybysze z żyznej Skandynawii, byli pionierami uprawy zbóż. To tu a nie nad Nilem zaczęto uprawiać pszenicę. Udomowili słonie leśne, tury, dziki, kaczki i gęsi. Tury zaprzęgli do wozów. Największe prehistoryczne zakłady przemysłowe to germańskie Krzemionki koło Opatowa, gdzie wydobywano krzemień, warzelnia soli w Wieliczce, kopalnia miedzi w Złotej oraz olbrzymie kilkudziesięciohektarowe zakłady tekstylne w Bronocicach. Ci Ariowie a właściwie Hariowie od starogermańskiego słowa hara czyli góra, lub też Gardikanie, jak ich później będą nazywać Grecy, od starogermańskiego słowa gard czyli gród. Hariowie, inaczej Gardikanie, uprawiali len, konopie przemysłowe i narkotyczne, proso, owies, żyto, jęczmień, pszenicę, groch, soczewicę, buraki, topinambury, brukiew, rzepę i kapustę. Oprócz w.w. zwierząt, hodowali również importowane z południa kozy, owce i kury, które przez jakiś dziwny przypadek…

View original post 1 500 słów więcej

8 thoughts on “360 Germania Magna czyli Gotts mit uns

 1. Donald Trump: stawką los naszej cywilizacji

  Published on Oct 25, 2016
  Poważne ostrzeżenie Donalda Trumpa. Padły słowa o globalnym rządzie.

  Catta Larsson5 days ago
  prawda, narescie ktosc mowia jak ten swiat jest kontrolowany i przez kogo… miejmy nadzieje ze wiecej ludzi sie obudzi . niedlugo juz nic niebedziemy mieli do powiedzenia jak tak dalej bedzie..chipy w ciele i na ubikacje niebedzie mozna isc bez kontroli, .. Clinton to osoba na ktora nie mozna woglule liczyc, z tego co wyszlo z jej maili ifundacji, to ze oplaca szkolenia is, strasznie co sie dzieje…. boze pomoz nam niewinnym do tego.. Ludzie modlcie sie, i za zaklamany kosciol i za zaklamanych politykow… nadeszedl czas ostateczny.

  Venus Veronika6 days ago
  Wspanialy prawdziwy wielki gosc – dawno tak wspanialego waznego przemowienia nie slyszalam – ale ta zalobna muzyka to jest naprawde nie potrzebna i ten czarno bialy obraz to tak wyglada jakby juz zywcem Pan Trump byl pochowany – ludzie opamietajcie sie jesli juz cos wrzucacie to nie robcie sztucznych pohrzebow z zywych ludzi

  Daj mje blanta5 days ago
  Dobra dobra… Nasz prezydent tez pieknie cwierkal przed wyborami, ludzie byli z niego dumni ze takiego wybrali teraz co? Nie łapcie sie na chwyty rekamowe Trumpa. To dobrze przemyślana kampania, a to co on „ujawnia” większość amerykanów dowiaduje sie z internetu. Uwierzcie ze ludziom takim jak on z miliardami na koncie nie zależy na „naprawianiu zepsutego świata” jak miłosierny samarytanin , lecz na WŁADZY, bo to kolejny po zdobyciu fortuny i slawy, a ostatni krok na checkliście zachcianek multimiliarderow którzy mają juz wszystko. To co obiecuje to jedno, a ze chce zdobyc władze i wpływy takze do celow prywatnych to drugie…

  Moony4 days ago
  Czym się tak masturbujecie? To tylko słowa gościa który chce mieć głosy. Clinton, Trump – powiedzą i zrobią wszystko, by amerykanie na nich głosowali, wszystkie chwyty dozwolone. Do tego ta cała desaturacja obrazu i muzyczka w tle… Weźcie ludzie dajcie spokój. Wyborami we własnym kraju się tak nie emocjonowaliście, a tutaj dajecie się wodzić jak ciemna masa.

  Polubienie

  • http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Fundusz-Clintonow-przyznaje-przyjelismy-miliony-dolarow-z-Kataru-z-pominieciem-prawa,wid,18573304,wiadomosc.html?ticaid=118085


   PAP/EPA/JIM LO SCALZO

   akt. 05.11.2016, 10:57

   Fundusz Clintonów przyznaje: przyjęliśmy miliony dolarów z Kataru z pominięciem prawa

   Fundusz charytatywny Hillary i Billa Clintonów potwierdził, że w 2011 roku z pominięciem prawa przyjął milion dolarów. Donatorami byli wysoko postawieni urzędnicy z Kataru.

   Jak pisze agencja Reuters, pełniąca wówczas urząd Sekretarza Stanu Hillary Clinton nie poinformowała o dotacji Departamentu Stanu, co było jej obowiązkiem. Agencja podała, że łączna wysokość katarskich darowizn w ostatnich latach mogła sięgnąć 5 milionów dolarów.

   Leszek Krawczyk z USA. Ostatnia prosta kampanii prezydenckiej
   W niedawno ujawnionym przez portal WikiLeaks mailu z 2014 roku Hillary Clinton przyznała, że uważa zarówno Katar, jak i Arabię Saudyjską za największych sponsorów tak zwanego Państwa Islamskiego.

   Fundusz Rodziny Clintonów powstał w 2001 roku po ustąpieniu Billa Clintona z urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przez 15 lata przez jego konta przepłynęły miliony dolarów, w dużej mierze pochodzące od stronników politycznych rodziny byłego prezydenta.

   2 dni temu FBI nadała najwyższy priorytet śledztwu w sprawie Fundacji. Jeszcze w sierpniu kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta, Donald Trump, wezwał do uznania wszystkich zagranicznych dotacji dla Fundacji za nielegalne. Nazwał też Fundację Clintonów „najbardziej skorumpowaną instytucją w historii polityki”.

   IAR

   ~maku 1 godzinę i 1 minutę temu
   Clinton jest jak u nas PO. Ten sam rodzaj bandyctwa. Korupcja,afery,zlodziejstwo.

   ~waku 23 minut temu
   trump jak pis – coś jest na rzeczy.

   ~soeyo 18 minut temu
   To raczej Jarek Kaczyński uwłaszczony na majątku stąd Nowogrodzka i inne nieruchomości a potem przekręt na SKOKACH i AMBER GOLD to niestety były pro pisowskie numery a teraz powołali komisję aby oczy zamydlić. Ale przyjdzie kiedyś i czas na jego rozliczenie i wykopanie brata z Wawelu bo to jest największy skandal i bandytka w powojennej Polsce

   ~gosc 13 minut temu
   a Bush to ten sam rodzaj bandyctwa, korupcji, afer co PIS..

   ~Obyw 8 minut temu
   to sie teraz nazywa ” demokracja”

   ~z 1 godzinę i 1 minutę temu
   O kurna..a jednak kłamała..cóż nie jestem jakoś zaskoczony…co na to gorąca orędowniczka złodziejki..pani apfelbaum – sikorska??? wody w gębe nabrała??

   ~POpapraniec 15 minut temu
   następna kłapaczka

   ~łoltemer 13 minut temu
   Jakoś to nikogo nie dziwi,te aplebaumy sikorskie i cała ta lewa banda tylko na tym polega,że mówi o swoich celach do których nie zdąża.Podoba się im władza i kasa za wszelką cenę,’PO NAS NIECH BĘDZIE POTOP”to dewiza WSZYSTKICH lewaków i wyznawców(durnych!)np.tfuska i jego mafii.

   ~sir 1 godzinę i 2 minuty temu
   Gwiazda Clintonów powoli gaśnie?

   ~DaX. 20 minut temu
   Powoli…??? Został po niej tylko smród.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,USA-elektor-Demokratow-nie-zaglosuje-na-Clinton,wid,18573133,wiadomosc.html

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obama-nie-wierze-ze-Jim-Comey-usilowal-wplynac-na-przebieg-wyborow,wid,18573147,wiadomosc.html

   Polubienie

 2. http://turystyka.wp.pl/kat,1036541,title,Dolny-Slask-znaleziono-osade-sprzed-2-tys-lat,wid,18568531,wiadomosc.html


  Przygotowanie terenu pod inwestycję Daimlera w Jaworze (fot. Maciej Kulczyński / PAP)

  Dolny Śląsk – odkryto osadę sprzed 2 tys. lat
  TVN24 | dodane (11:16) | 171 opinii

  Pozostałości dawnych budynków czy piec do wytopu żelaza – to tylko niektóre z ok. 270 obiektów, które zostały odnalezione pod Jaworem. Liczące ponad 1800 lat stanowisko archeologiczne to pozostałości wsi z okresu wpływów rzymskich.

  Okrycia dokonano w czasie prac prowadzonych na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej pod Jaworem, 24-tysięcznym miastem na Dolnym Śląsku. W miejscu, w którym powstaje nowa fabryka Mercedesa (więcej na ten temat czytaj w serwisie WP Moto). Prace archeologów trwały przez kilka miesięcy – od momentu, gdy natrafiono na nieznane dotychczas badaczom pozostałości wioski sprzed kilkunastu wieków.

  W trakcie eksplorowania terenu odkryto ponad 270 obiektów nieruchomych. Wśród nich były pozostałości budynków wzniesionych w technice słupowej, studnia o głębokości niemal 5 metrów, jamy gospodarcze, mielerze (obiekty do wypału węgla drzewnego), piec do wytopu żelaza, a także kilka grobów ciałopalnych.

  – Być może odkryliśmy także tzw. ustrynę, czyli miejsce w którym dokonywano kremacji zmarłych – mówi archeolog Mariusz Łesiuk w rozmowie z TVN24. – Fakt, że przed wiekami ludzie pojawili się akurat w tej okolicy nie powinien dziwić. Wszystko dlatego, że w tym miejscu gleby są bardzo żyzne, a podstawą utrzymania ówczesnych mieszkańców była uprawa roli – dodaje ekspert. Podczas prac odnaleziono też zabytki ruchome – niemal 2 tys. pozostałości glinianych naczyń, które mają docelowo trafić do Muzeum Regionalnego w Jaworze.

  Burmistrz Jawora, Emilian Bera, podkreśla, że badania nie spowolnią procesu inwestycyjnego, jakim jest budowa nowej fabryki.

  wg

  ~człowiek 5 minut temu
  żyzne gleby… na żyznych Niemcy budują a ugory zostawiają …. niedługo żywność będziemy tylko od Niemca kupować. kto zezwolił na zrobienie strefy ekonomicznej na żyznej glebie… w głowie się nie mieści…

  ~max2000 6 minut temu
  Z pewnoscia osada germanska, ale o tym juz polscy nacjonalisci nie poinformuja.

  ~ZIEMIA 1 godzinę i 11 minut temu
  PIERWSZY LECHICKI- POLSKI WŁADCA, NOTOWANY W KRONIKACH EUROPEJSKICH ZWANY SARMATA PANOWAŁ 1800 LAT pne. NASTĘPNI TO , KODAN, 1770 pne. LECH I WIELKI, FILAN, CAR, LASOTA, SZCZYT I TAK AŻ DO MIESZKA I -OD KTÓREGO W/G KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO ZACZYNA SIĘ HISTORIA POLSKI.

  ~azja73 59 minut temu
  Zapomniales o Lechu Niskim Smolenskim

  ~Historia 42 minuty temu
  To akurat nie był król.

  ~nie historia 9 minut temu
  nie krol, a na Waewlu pogrzebali.

  ~Historia 42 minuty temu
  Kto z was wie, że na Mazowszu w II w. był duży kombinat metalurgiczny koło Warszawy. Obejmujący wie miast wokół Warszawy w których produkowano z miejscowej rudy darniowej w dymarkach, żelazo, różne wyroby metalowe oraz broń a miejscowości było kilkanaście znanych do dziś : Pruszków, Grodzisk Maz. Milanówek i jeszcze kilkanaście innych. Ponieważ Lechici zajmowali się produkcją, handlem, transportem rozwiniętym budownictwem musieli posiadać własną monetę. I posiadali. Monety nazywały się solidy, brakteaty, bite za czasów królów Lechickich Kraka I, Lecha IX, Ziemowita

  ~ojapierdziu 1 godzinę i 1 minutę temu
  tylko czekać, a wygrzebią złoty pociąg. może właśnie o to chodziło, a nie o jakąś fabrykę Mercedesa. Nie zapominajmy, że w czasie wojny Mercedes produkował silniki do samolotów Messerschmitt, Dornier, Heinkel, a Maybach budował silniki do czołgów – dziś Maybach to też Mercedes. MAN w Starachowicach produkuje autobusy – cóż za odmiana, kiedyś robili silniki do U-Boot’ów. Z tymi niemieckimi firmami tak jest, że gdzie człowiek nie spojrzy, zawsze wyskoczy jakiś dziadek z Wehrmachtu.

  ~Ukru 15 minut temu
  A tam. Przeciez uczyli w szkole, ze przed chrztem Polski, której wtedy zresztą nie było, siedzieliśmy na drzewach. Albo w norach ziemnych.

  ~lech 31 minut temu
  A po czym poznano, że to właśnie osada słowiańska. Były widelce?

  ~historia (13:42)
  Inteligentnym o ciekawym polecam Słowiańscy Królowie Lechii – polska starożytna Janusz Bieszka- jeżeli jest jeszcze w księgarniach, bo nakład się wyczerpuje. Książka zmusza do myślenia, oj zmusza.

  ~ klex [3 godziny temu]
  Podobnie jak książki Andersena!

  ~ Nita [3 godziny temu]
  A pan Bieszka nie jest jeszcze hospitalizowany tzn. w pasach po Haloperidolu?

  ~ das [3 godziny temu]
  Głąbów nie sieją- sami się rodzą.

  ~ EPOKA [3 godziny temu]
  NAUCZ SIĘ JĘZYKÓW, POZWIEDZAJ EUROPEJSKIE MUZEA, BIBIOTEKI, ARCHIWA- – TO MOŻE JESZCZE COŚ ZROZUMIESZ.

  ~ Malef [3 godziny temu]
  Tanie fantasy, malo ciekawe.

  ~ Dilon [3 godziny temu]
  @historia : Ale to nie byla Polska. To byla Lechia. Ludzie skonczcie utozsamiac Polske z Lechia. Polska powstala w 966 roku i tyle. Nadano godlo i wybrano barwy. Co bylo przed tem nie bylo Polska.

  ~deno 1 godzinę i 28 minut temu
  Tak najłatwiej- a wiesz ty ile państw europejskich zmieniało swoje nazwy , barwy i godła. Prawie każde. Pierwszy przykład z brzegu. Dzisiaj Włochy, 2 tyś. lat temu Rzym, który zresztą Lechici podbijali. Kłania się historia, ale niekoniecznie ta popularyzowana od ostatnich lat.

  ~Janek z B 1 godzinę i 6 minut temu
  ha,ha,ha..Lechici podbijali Rzymian i nie podbili……

  ~Polak 51 minut temu
  Te ksiazke mozna kupic np.w Empiku.Jest jeszcze w sprzedazy 2-ta czesc ksiazki o królach lechickich,napisana przez tego samego autora-Janusza Bieszka. Obie ksiazki czyta sie jednym tchem!Bylismy potęga ale komuś zależało na tym,zeby Polska…przestała istnieć.

  ~do dena 24 minuty temu
  ty o tych królach Lechii piszesz poważnie? jeśli tak to musisz poddać się leczeniu clonazepanem :-))))

  ~filutek 23 minuty temu
  Jaki Ty durny.Myśląc podobnie jak ty, to samo można przypisać każdemu aktualnemu państwu europejskiemu i nie tylko.Można by tak np,…..nie było francji, Rosji, Niemiec, Włoch, Norwegi, Szwecji, Danii itd.

  ~True 1 godzinę i 18 minut temu
  Dalej będziecie kłamać że nie było tu nigdy Słowian Sarmatów Wenedow?

  ~Stachu 1 godzinę i 42 minuty temu
  Ale nas uczy się od kilku dziesięcioleci, że Historia Polski zaczyna się 966r. tj w momencie chrztu. Natomiast niemieckie podręczniki historii z XIX w podają że pierwszym władcą Polski był Leszek I Panował około 550r ne i podają kolejnych władców aż do Mieszka I

  ~histo i tom 27 minut temu
  przestańcie bredzić! proszę!

  Polubienie

  • E tam. Pewnie germańska, albo celtycka, bo jak inaczej. Tylko oni potrafili coś takiego wybudować. 😀 😀 😀

   Polubienie

 3. Tylko do czytania na kolanach…

  http://opinie.wp.pl/sytuacja-polakow-w-wielkiej-brytanii-jakub-dymek-winny-jak-polak-niebezpieczny-jak-polak-6054970351006337a

  Jakub Dymek

  Sytuacja Polaków w Wielkiej Brytanii. Jakub Dymek: Winny jak Polak, niebezpieczny jak Polak
  Czy rząd Wielkiej Brytanii deportuje Polaków? Gdyby miał doradców w rządzie Beaty Szydło, nawet by się nie zastanawiał – pisze Jakub Dymek w felietonie dla WP Opinie.
  (…)

  Jakub Dymek – dziennikarz i publicysta „Dziennika Opinii” Krytyki Politycznej, kulturoznawca i absolwent wydziału nauk politycznych Uniwersytetu Północnej Karoliny w Greensboro, USA. Publikował m.in. w magazynie „Dissent”, „Rzeczpospolitej”, „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Za publikacje o tajnych więzieniach CIA w Polsce był w 2015 roku nominowany do nagrody dziennikarskiej Grand Press.

  Polak w UK
  No tak kolejny lewak publicysta… Polacy w uk nie podróżują do Syrii, nie tworzą gangów, nie gwałcą nastolatek, nie dokonują mordów honorowych, nie żądają zmiany prawa na kościelne, nie wysadzają się w metrze… Lewaku

  Polubienie

 4. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Maciej-Malenczuk-do-narodowcow-zrobcie-sobie-test-DNA-bo-moze-sie-okazac-ze-jestescie-Zydami,wid,18573292,wiadomosc.html


  Agencja Gazeta/Jakub Orzechowski

  akt. 05.11.2016, 10:42

  Maciej Maleńczuk do narodowców: zróbcie sobie test DNA, bo może się okazać, że jesteście Żydami

  Maciej Maleńczuk w ostrych słowach zwraca się na Facebooku do narodowców, którzy krytykują serwis za usuwanie ich profili. „Po pierwsze zróbcie sobie DNA test bo może się okazać, że jesteście ŻYDAMI i co wtedy” – napisał na swoim profilu Maleńczuk.
  (…)

  ~Seba 1 godzinę i 32 minut temu
  Kolejny ignorant,ktory nie ma pojęcia kim jest narodowiec.Polski nacjonalizm jest nacjonalizmem chrześcijańskim – odrzuca rasizm.Pojecie narodu jest rozumiane w sposób kulturowy a nie etniczny czy rasowy!

  ~ddpół godziny temu
  wierzysz w to co piszesz ?? Bo jesli tak to zmien dilera albo bierz polowe bo ci szkodzi!!!!

  ~Kolipolpół godziny temu
  Ignorant? To jest zwykły pijak , znalazł się autorytet! Zresztą pierwsze słyszę żeby testem dna można bylo ustalić narodowość ,hahaha pijak.

  ~basiapół godziny temu
  Więcej w was nienawiści niż patriotyzmu…marsz niepodległości nie powinien być polityczny.

  ~heheh 29 minut temu
  Seba, puknij się w pusty baniak albo idź się najlepiej powieś.

  ~rynna 28 minut temu
  przestań pitolić

  ~trader 25 minut temu
  Maleńczuk powinien odstawić narkotyki bo jest cofnięty w rozwoju o kilkadziesiąt lat. To ,że ktoś wywiesza flage w święta narodowe nie znaczy, że jest rasistą. Naprawdę trzeba to tłumaczyć ? W każdym kraju jest jakiś margines, który nienawidzi innego koloru skóry.

  ~omc Wykształciuch 21 minut temu
  Seba – a nacjonalizm i rasizm to jest chrześcijańska „miłość bliżniego”. Gdzieś kiedyś {bardzo dawno temu } ktoś napisał „miłuj bliżniego twego jak siebie samego”

  ~haha 15 minut temu
  Seba co Ty bredzisz? Przecież w tekście jest o żydach a nie o rasizmie. i według tego co napisałeś nacjonalizm chrześcijański odrzuca judaizm;)

  ~R 1 godzinę i 29 minut temu
  Spada sprzedaż płyt to trzeba w inny sposób przypomnieć o swoim istnieniu. Maleńczuk to degenerat i szkoda na niego klawiatury…

  ~polo 1 godzinę i 32 minut temu
  maleńczuk ? to jakiś ukrainiec ,,,

  Polubienie

 5. http://bialczynski.pl/2016/11/08/scientific-research-an-academic-publisher-kontra-polskie-lemingi-antyslowianskie-na-uslugach-niemieckiej-miedzynarodowej-banksterki/#comment-29702

  Scientific Research an Academic Publisher kontra Polskie Lemingi Antysłowiańskie na usługach niemieckiej międzynarodowej banksterki!

  Scientific Research an Academic Publisher kontra Polskie Lemingi Antysłowiańskie na usługach niemieckiej międzynarodowej banksterki!

  Opublikowano 09:39 8 listopada 2016 przez Białczyński

  Bez komentarza. CB

  scientific-reaserch

  Open Access

  The Philistine Inscription 4.5 from Ashkelon (Israel)

  Download Download as PDF (Size:752KB) HTML XML PP. 45-50
  DOI: 10.4236/aa.2016.63006 570 Downloads 1 168 Views

  ABSTRACT

  The origin and the nature of the Philistines is an enigma for the contemporary historical studies. They appear to have first settled the Aegean area and then, as a Sea People, around 1200 B.C. to have invaded and settled the south part of present Israel. The recent Harvard Leon Levy Expedition excavations in the area of the port of the ancient Philistine Ashkelon recovered 18 jar handles and one inscribed ostracon made from local clay. The ostracon, classified as RN 9794, hosts the inscription 4.5 that is particularly illuminating about the origin and nature of the Philistines. The analysis of all the possible 27 spellings of the inscription reveals one of them which, compared with the present surviving Slavic languages, appears to have the specific meaning of: People come in, we see, or in loose translation: Come and see. The inscription and the considerations developed in this article indicate that the Philistines of the ancient Ashkelon, or the Philistines in general, was a Proto-Slavic tribe or people which spoke a non-survived Proto-Slavic language, which settled in the south part of present Israel in the Iron Age, i.e. well before the VII century A.D. generally accepted period of the Slavs arrival in Eastern Europe.

  Cite this paper

  Tomezzoli, G. and Stein, R. (2016) The Philistine Inscription 4.5 from Ashkelon (Israel). Advances in Anthropology, 6, 45-50. doi: 10.4236/aa.2016.63006.

  References

  [1] Ambrozic, A. (2005). The “Warrior” Stele from Lemnos. In Proceedings of the 10th International Topical Conference Ancient Settlers of Europe (pp. 107-120). Ljubljana: Zaloznistvo Jutro.
  http://www.korenine.si/zborniki/zbornik05/ambrozic_warrior.pdf
  [2] Chadwick, J. (1987). Linear B and Related Scripts (pp. 50-56). Berkeley: University of California Press.
  [3] Chadwick, J. (1995). Linear B and related scripts. British Museum Press., London. ISBN 0-7141-8068-8.
  [4] Colless, E. B. (no date), Cyprus Scripts. Proposed decipherment by Brian E. Colless.
  [5] Cross, F. M., & Stager, L. E. (2006). Cypro-Minoan Inscriptions Found in Ashkelon. Israel Exploration Journal, 56, 129-159. https://sites.google.com/site/collesseum/cyprusscripts
  [6] Evans, A., & Myres, J. (1961). Inscriptions in the Minoan Linear Script of Class A. W. C. Brice (Ed.), London: Oxford University Press.
  [7] Facchetti, G., & Negri, M. (2014). Riflessioni preliminari sul ciprominoico. Do-so-mo, 10, 9-25.
  [8] Faucounau, J. (1977). études Chypro-Minoennes. Syria Tome, 54, 209-249.
  http://www.persee.fr/doc/syria_0039-7946_1977_num_54_3_6604
  [9] Faucounau, J. (1980). études Chypro-Minoennes. Syria Tome, 57, 375-410.
  http://www.persee.fr/doc/syria_0039-7946_1980_num_57_2_6701
  http://dx.doi.org/10.3406/syria.1980.6701
  [10] Faucounau, J. (1994). The Cypro-Minoan Scripts: A Reappraisal Fifty Years after John F. Daniel’s Paper. Κυπριακη Αρχαιολογiα Τóμοxi ΙΙI. Archaeologia Cypria, IΙI, 93-106. https://lekythos.library.ucy.ac.cy/bitstream/handle/10797/6383/Faucounau.pdf?sequence=1
  [11] Faucounau, J. (2007). Les Inscriptions Chypro-Minoennes. Paris: L’Harmattan.
  [12] Lytov, D. (2015).
  http://dmitri-lytov.livejournal.com/233453.html
  [13] Masson, O. (1994). La plus ancienne inscription chypriote syllabique (opheltau). Cahier du Centre d’études Chypriotes, 22, 33-36.
  [14] Serafimov, P. (2007). New Reading of the Thracian Inscription on the Golden Ring From Ezerovo. In Proceedings of the Fifth International Topical Conference Origin of Europeans (pp. 176-183). Ljubljana: Zaloznistvo Jutro.
  http://www.korenine.si/zborniki/zbornik07/serafimov_ezer07.pdf
  [15] Serafimov, P. (2007). Translation of Eteocretan Epioi Inscription. In Proceedings of the 5th International Topical Conference Origin of Europeans (pp. 199-206). Ljubljana: Zaloznistvo Jutro.
  http://www.korenine.si/zborniki/zbornik07/serafimov_epioi07.pdf
  [16] Serafimov, P., & Perdih, A. (2009). Translation of the Linear Tablet HT 13From Crete. In Proceedings of the 7th International Topical Conference Origin of Europeans (pp. 58-73). Ljubljana: Zaloznistvo Jutro.
  http://www.korenine.si/zborniki/zbornik09/seraf_ht13.pdf
  [17] Serafimov, P., & Tomezzoli, G. (2011). Evidence for Early Slavic Presence in Minoan Crete. In Proceedings of the 9th International Topical Conference Origin of Europeans (pp. 219-229). Ljubljana: Zaloznistvo Jutro.
  http://www.korenine.si/zborniki/zbornik11/serafimov_slavic_crete.pdf
  [18] Serafimov, P., & Tomezzoli, G. (2012). New Reading of the Linear A Inscription on the Golden Pin CR-ZF-1 from Crete. In Proceedings of the Tenth International Topical Conference Origin of Europeans (pp. 83-89). Ljubljana: Zaloznistvo Jutro.
  [19] Stein, S. R., & Tomezzoli, G. T. (2016). The Inscription of Parvomai (Bulgaria). Advances in Anthropology, 6, 25-29.
  http://file.scirp.org/pdf/AA_2016051914541451.pdf
  [20] Tomezzoli, G., & Serafimov, P. (2013). The Linear A Inscriptions II.1, II.2 from the Palace of Knossos. In Proceedings of the Eleventh International Topical Conference Origin of Europeans (pp. 105-114). Ljubljana: Zaloznistvo Jutro.
  [21] Uziel, J. (2007). The Development Process of Philistine Material Culture: Assimilation, Acculturation and Everything in between. Levant, 39, 165-173.

  Click to access Philistine-Material-Culture.pdf

  http://dx.doi.org/10.1179/lev.2007.39.1.165

  [22] Wilford, J. N. (2007). Philistines but Less and Less Philistines. The New York Times Online Edition, 13 March 2007.

  …..

  SKRiBHa 8 listopada 2016 o 10:35

  Ten sam Giancarlo T. Tomezzoli jest współautorem tej pracy:

  Click to access AA_2013051612554944.pdf

  DNA Genealogy and Linguistics. Ancient Europe
  Anatole A. Klyosov, Giancarlo T. Tomezzoli

  Bardzo dziękuję za upowszechnienie tych wiadomości! 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.