377 Akcja pomocy na rzecz Adolfa Kudlińskiego i Leśnych Dziadków z Gór Świętokrzyskich

http://bialczynski.pl/2016/12/01/akcja-pomocy-na-rzecz-adolfa-kudlinskiego-i-lesnych-dziadkow-z-gor-swietokrzyskich/

Opublikowano 1 grudnia 2016

Nawiązaliśmy kontakt bezpośredni z panem Adolfem Kudlińskim. Rozmowa oraz akcja pomocy zaproponowana przez Zrzeszenie Słowian po prostu bardzo go uradowały. Pan Adolf nie spodziewał się tak spontanicznego odzewu współbraci.

Przystępujemy zatem do działania na wielu płaszczyznach – na płaszczyźnie organizacji pomocy finansowej, na płaszczyźnie prawnej – czyli z odpowiednim pisemnym wystąpieniem do władz państwa (MSWiA, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny, Prezydent RP) i na płaszczyźnie wsparcia tych naszych listów do władz podpisami obywateli, zbieranymi w Internecie.

W weekend wyrusza do pana Adolfa ekipa Zrzeszenia, aby uzgodnić wszystkie szczegóły i nakręcić materiały do rozpowszechnienia kanałami You Tube i wszelkimi innymi drogami.  Będziemy tutaj na moim blogu, a także na FB , na stronach Zrzeszenia Słowian i na innych blogach słowiańskich (SKRiBHy – https://skribh.wordpress.com/, Dragomiry zapomnianalechia.wordpress.com – i innych, bo każdy może włączyć się do tej akcji) informować na bieżąco jak można najskuteczniej pomóc, gdzie wpłacać środki pomocowe i pod jakim szyldem, żeby być w zgodzie z przepisami prawa (bo wpłata składkowa na czyjąś grzywnę jest w Polsce nielegalna) oraz od kiedy je wpłacać, gdzie złożyć podpis z poparciem prośby o Kasację wyroku lub Ułaskawienie pana Adolfa i Leśnych Dziadków, itp. Na zbiórkę publiczną pieniędzy (bez opodatkowania) także podobno niezbędna jest zgoda MSWiA.

Oświadczenie Zrzeszenia Słowian w związku z wyrokiem i grzywną, nałożoną na Adolfa Kudlińskiego i tzw. „Leśnych Dziadków”

Na wstępie zaznaczamy, że Zrzeszenie Słowian nie popiera łamania prawa.

Adolf Kudliński jest osobą wielce zasłużoną dla całej społeczności słowiańskiej i nie tylko. Bez względu na to jakie kto ma poglądy na różne działania Pana Adolfa, nikt nie ma na pewno wątpliwości, że bardziej zacnego i całościowo zaangażowanego w ochronę kraju oraz Słowiańszczyzny człowieka jak Pan Adolf, trudno jest znaleźć w naszych czasach. Swoją wieloletnią postawą i szerzeniem wiedzy, m. in. o zdrowym żywieniu, samowystarczalności, przetrwaniu w terenie i życiu zgodnie z przyrodą, wielokrotnie udowodnił, że jest jednym z Przywódców naszego ruchu. Aby uniknąć nieporozumień, zaznaczamy, iż Pan Adolf Kudliński nie jest członkiem Zrzeszenia Słowian. Znając jego dokonania, postanowiliśmy jednak nie pozostawiać Brata w kłopotach.

Broń jest nieodzownym oraz legalnym atrybutem ludzi, działających w zarejestrowanych związkach strzeleckich, z którymi Adolf Kudliński jest związany.

Zgodnie z wyjaśnieniami Adolfa Kudlińskiego, w oskarżeniach w stosunku do jego osoby oraz do tzw. „Leśnych Dziadków” (czyli mężczyzn częstokroć w bardzo sędziwym wieku, niektórych, jak twierdzi Pan Adolf, osiemdziesięcio-kilku letnich), chodziło o broń z czasów II wojny światowej, której to na wsiach świętokrzyskich jest dużo, co pokazuje liczba skazanych „Leśnych Dziadków” (około 40 osób). Broń ta została odziedziczona z pokolenia na pokolenie, po ojcach i dziadach walczących za naszą wspólną Ojczyznę, i przez dekady nie została użyta przeciwko nikomu. Władze powinny wziąć więc pod uwagę, że nie dokonano ani nie planowano w rzeczonej sprawie ataku na kogokolwiek, a charakter broni, o której mowa, był sentymentalny. Trzeba zaznaczyć, że nie mamy tutaj do czynienia z żadnymi bandytami, ani z żadną formą agresji. Powinien to wziąć pod uwagę sędzia prowadzący. Jak wyjaśnia Adolf Kudliński, nie wzięto pod uwagę jego zeznań, a dowody w sprawie polegały na pomówieniu jednego świadka. Brak czasu i miejsca rzekomego zakupu broni od Pana Adolfa przez świadka, wskazują jednoznacznie na nierzetelnie prowadzone śledztwo oraz wyrok, wydany na bazie pomówień.

Jak wszyscy wiemy, w dzisiejszych czasach dobra obrona prawna jest bardzo kosztowna.  Człowieka z emeryturą, wynoszącą 600 złotych, nie stać na dobrych prawników. Najprawdopodobniej zaś, nie stać go na prawników wcale.

Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla Adolfa Kudlińskiego. Nie zbieramy pieniędzy na grzywnę, jest to bowiem wykroczenie. Pragniemy jedynie wspomóc go finansowo, aby ułatwić pokrycie kosztów związanych z życiem codziennym. Planujemy  więc zwrócić się o zezwolenie do MSWIA na zbiórkę publiczną na poprawę tragicznej sytuacji Adolfa Kudlińskiego.

Jakiekolwiek jest ideowe nastawienie odbiorców tej wiadomości, jako jednostek, do obszarów zainteresowań Pana Adolfa (jest ich bowiem wiele), nikt nie powinien mieć wątpliwości, że jest on Prawdziwym Patriotą, zacnym Polakiem, świadomym Słowianinem i dobrym człowiekiem, który nie zasługuje ani na więzienie, ani na finansowe ciemiężenie.

W najbliższym czasie rozpoczniemy konkretne działania, związane ze zbiórką funduszy na poprawę sytuacji materialnej naszego brata. Wystąpimy do Ministra Błaszczaka i, jeśli dostaniemy zezwolenie, zaczynamy. Będziemy wszystkich informować na bieżąco.

Wystąpimy także do odpowiednich władz o wyjątkowe potraktowanie Adolfa Kudlińskiego oraz „Leśnych Dziadków”, ze względu na ich zaawansowany wiek oraz brak przesłanek o popełnieniu jakiegokolwiek aktu agresji. Zwrócimy się więc o kasację wyroku lub Akt Łaski do Prezydenta Andrzeja Dudy. Warto tutaj zaznaczyć, iż lista podpisów pod takim listem byłaby wielce pomocna.

Rozpatrzymy także inne ścieżki działania. Każda pomoc i sugestia będzie dla nas w tej kwestii Pomocą.

Bracia i Siostry – publikujcie nasz apel, gdzie możecie, aby odbiło się to jak najszerszym echem!

Szkoda, że my, prości Obywatele, musimy kolejny raz naprawiać błędy, wynikające

z nadgorliwości urzędniczej.

Liczymy na Was, Przyjaciele! Pamiętajcie, że gdy jednemu z nas dzieje się krzywda, następuje czas na zażegnanie wszelkich różnic i wspólne działanie.

Zrzeszenie Słowian

21 thoughts on “377 Akcja pomocy na rzecz Adolfa Kudlińskiego i Leśnych Dziadków z Gór Świętokrzyskich

  • Odpisze tu, gdyz p. Bialczynski chyba ocenzurowal wypowiedz. Pomagac,ale z glowa.

   Wlasnie chodzi o piaskownice i Ty tam jeszcze dlugo pozostaniesz. Jak juz sie tak ujawniacie w internetach, to pewnie szybko was wylapia, pacz lata 45, czy lata komuny. Sady i prokuratury czekaja tylko na takich „przywodcow”, aby ich wylapac. Czpionow jest,bylo mnustwo: KOR, Walesa etc.
   Wielki „polaku” walczacy z zydami Mosadem wiesz, ze owy Mosad walczy z Polakami za pomoca metod przez Nas wymyslonych…?
   https://socjocybernetyka.wordpress.com/2014/04/23/jozef-kossecki-bezpieczenstwo-europejskie-we-wspolczesnej-wojnie-informacyjnej-w-ujeciu-socjocybernetyki/

   Click to access totalna-wojna-informacyjna.pdf

   Przez takich jak Ty, gorace glowy ginelo wielu Slowian,Polakow. Ucz sie od NSZ ustalania priorytetow, ktore sa realne do osiagniecia przy najmniejszych stratach wlasnych!!!
   Zegnam ozieble
   Podpisano
   Cebulak ]:D

   Polubienie

   • Szkoda na Ciebie czasu tchórzliwy Cebulaku. Siedź sobie w mysiej dziurze bezpiecznie,i pieluchy zmieniaj często.

    Polubienie

   • Puscilem tekst o mozgu i niewolnikach- braku ATP/chlebie, spozyciu nabialu jajek i masla vs tluszcze roslinne i margaryna na wydarzenia Po 44 i 89r w relacjach Pan – niewolnik

    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1691485/
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11746413
    ale wrzucone zostaly pewnie do kosza z automatu 😀
    Pozdrawiam
    M458 🙂
    Trza sie stad wypisac i przerzucic sie na http://www.historycy.org/bez_grafik/index.php/t42083-3050.html , gdzie allo sa w defensywie, istnieje rownowag sil przyrody. 🙂

    Polubienie

   • http://www.historycy.org/bez_grafik/index.php/t42083-3050.html

    „welesxxi 6/05/2016, 10:46
    W ramach pewnego ćwiczenia intelektualnego chciałbym zaproponować próbę udzielenia odpowiedzi na cztery pytania do słowianowierców sformułowane niedawno przez Florina Curtę.
    (…)”
    1. Jeśli słowiańska etniczność opiera się na języku, to jak ludzie mogą mówić po słowiańsku nie będąc Słowianami?

    2. Jeśli Urheimat Słowian, w czasie gdy byli jeszcze niezróżnicowaną grupą etniczną, leżał w regionie Europy Wschodniej z nazwami rzek o najbardziej archaicznym słowiańskim pochodzeniu, dlaczego w tym regionie występują oddzielne kultury archeologiczne?

    3. Dlaczego nie istnieją archeologiczne ślady słowiańskiej migracji na zachodnie Bałkany?

    4. Jeśli wcześni Słowianie na północno-zachodnich Bałkanach posiadali szczególną formę organizacji społecznej (np. żupy), dlaczego nie ma jej śladu w Urheimacie w Europie Wschodniej, zarówno przed jak i po migracji?
    (…)

    Kpina, czy już allo-allo nie mają nikogo lepszego?!! Fiorin Curta uważa, że j. słowiański to „lingua franca kaganatu awarskiego”.
    Mam tylko jedno pytanie do tego forum:

    A czy tzw. substrat językowy to już Fiorin Curta (albo i inni allo-allo za nim) odnalazł był w tym „kreolskim” języku słowiańskim?

    Widzę, że tym jego G+PaN+eM nadal smaruje się allo-allo chlebek… ale nawet wikipedia mówi to:

    https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBupan_(urz%C4%85d)
    (…)
    Etymologia

    Županъ „dostojnik, naczelnik okręgu” – derywat od župa „obszar region”. Zbigniew Gołąb nie wykluczał, że zarówno županъ jak i prasłowiański *gъpanъ, od którego pochodzi polskie pan, czy staroczeskie hpan (identyfikowany z irańskim *gu-pāna/*gau-pāna „strażnik bydła”, zobacz afgańskie ɣōbə „pasterz bydła” i jako człon złożeń typu *fšu-pāna „pasterz” w językach irańskich, np. afgańskie špə, špūn, nowoperskie šubān – przesunięcie pasterz → pan w kontekście relacji koczownicy/rolnicy) są rdzennie słowiańskimi derywatami od *gъpa (według Pokornego *gupā) – župa „ziemianka” (zobacz greckie γὐπη, staroangielskie cove)[1].
    (…)

    O czym tu gadać?

    Polubienie

   • Od 1strony jw.-do konca stron Tematu!?!?!?
    Mysl slowianinie Z280, mysl samodzielnie Polaku M458?
    Kto powiedzial, ze wybor jest prosty?! Hehe!! ]:D
    Nie mysl tyle Rodzimowierstwo made in USRR, tylko Mysl SAM-Polak-Vandalorum?! Warta-Odra 😉

    Polubienie

   • Mam dodac mapki? Z subkladami? ]:D
    Slowianie to mlodsi „bracia” Polachow 😉 Poskrob ruska z280 , a znajdziesz Ruska,ptfu Polacha… 😉

    Polubienie

 1. adolf aka jutuber-mitoman ktory kiedys podawal sie w mediach za zaprawionego w bojach najemnika a dzis jest zakala srodowiska „preppersow” twierdzi ze zostal nieslusznie skazany za nielegalne posiadanie broni. przez 16 minut smuci do kamery o rzekomych tradycjach czy dziedziczeniu zamiast pokazac skan wyroku i jego uzasadnienie z ktorego wyjdzie ze jak zwykle robi gownoburze i pierdoli nie na temat. oczywiscie dalej podciera se dupe bordowym beretem i roznymi mundurami a skonczy sie to wszystko najpewniej jakimis zebractwami/zbiorkami na jego dlugi. skoro jest rzesza frajerow wierzacych w jego opowiesci czy „eliksiry mlodosci” lub „uzdrawiajaca moc piramidy” (wybudowal w ogrodzie swojej agroturystyki taki wynalazek i wlasnie tak go reklamuje) to jakis spryciula nie przegapi takiej okazji i musi zaczac ich doic.

  dziwnym zbiegiem okolicznosci wszystko to przypada w rocznice wydania mu odmownej decyzji w sprawie pozwolenia na bron. decyzji o ktorej tez kiedys smucil do kamerki zamiast po prostu pokazac jej skan z pelnym uzasadnieniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Polubienie

 2. Justyna Socha: za walkę z ludobójstwem szczepionkowym do sądu

  Published on Oct 24, 2016

  DAILYMOTION: http://www.dailymotion.com/video/x4yy1fb

  Więcej informacji:
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/za-opor-wobec-ludobojstwa-szczepionkowego-chca-ja-wsadzic-do-paki-rozprawa-justyny-sochy-13-tego-o-1415/

  monitorpolski1 month ago
  Aby zweryfikować wskazania licznika, klikajcie na linku do tego samego filmiku na DailyMotion: http://www.dailymotion.com/video/x4yy1fb

  monitorpolski1 month ago
  Licznik zatrzymany na 430

  behawior3 weeks ago
  Tak licznik nie działa a po plepnieciu łapki pokazuje sie „TO MI SIE NIE PODOBA”

  minimouse02851 month ago
  W Japonii dzieci szczepione są dopiero po ukończeniu 2 lat, a w Polsce w 2-giej dobie życia. Prezydent Duda za podpisanie obowiązkowych szczepień na HPV moralnie odpowiada za wszystkie powikłania i zniszczone zdrowie Polek. Najpierw powinien zaszczepić swoją Kingunię.

  behawior3 weeks ago
  N MAPIE eUROPY PRZYMUS SZCZEPIEŃ OBEJMUJE TYLKO KRAJE SŁOWIAŃSKIE . Niemcy mają proponowane e 4 szczepionki dla dzieci kilkuletnich .Francja,Szwajcaria Włochy, Austria,Skandynawia ZALECAJĄ szczepienia ale NIKT nie jest zmuszany gdy nie chce.
  W paździrniku „minister zdrowia” Radziwił – też u koryt koncernów ?- grozi niepokornym rodzicom chroniacym swoje dzieci przed kalectwem poszczepiennym, 50.000 zl karami grzywny. – może przewidują wysyp niepełnosprawności i stąd ten pomysł idioty majacy przykryć koncernowych mengele 4.000 zł .
  Szczepienie dziewczynek 8-9 letnich szczpionką „przeciw” brodawczakowi [ktorego odmian jest kilkanaście] powoduje przewlekłe zapalenie śluzówki szyjki macicy i brak mozliwosci zajścia i utrzymania ciąży.Czyli sterylizacja. przynoszaca korzyści bo jako kobieta bedzie sie leczyć chcąc miec dziecko.

  behawior3 weeks ago
  Słuchajcie prof Majewskiej to jest nasz naukowiec ktory wyjechał z Polski i pracowała w laboratoriach i uczelniach USAela wie ile jest kłamstw ,oszustw ,morderstw popełnianych w swiecie naukowym uzależnionym od „sponsorów” zlodzieji, dla zysku kariery.A przykłady macie na tej liscie ktora sie przewija na filmie .Wiecie że skład szczepionek jest tajny?. Ma wiedzę praktyczna a nie tylko teoretyczną i nie pieniądze są dla niej najważniejsze dlatego wróciła do Polski.

  Polubienie

 3. PiS się dogadał z korporacjami w sprawie wytrucia Polaków za pomocą GMO. J. Łopata, Sir Julian Rose

  Published on Dec 3, 2016

  „UWAGA! Ustawa otwierająca Polskę na GMO wkrótce trafi na biurko Prezydenta Andrzeja Dudy. Napisz do niego list aby zawetował tę ustawę. Przykładowy list pod linkiem http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2016/12/listdoprezydenta.doc

  Rozmowa z Jadwigą Łopatą i Sir Julianem Rose o zdrajcach z PiS-u, którzy wspólnie z korporacjami uruchamiają na Polaków broń biologiczną GMO.
  Rozmawia Marek Podlecki

  lord piap1 hour ago
  PIS to takie same ścierwa jak ci z PO z ta różnicą ze służą żydowsko- amerykańskiemu panu

  Petter Krol2 hours ago
  musi się drugi samolot rozbić

  Pol Lechicki6 hours ago (edited)
  PiS to taka sama sitwa jak PO, SLD, PSL…bez znaczenia kolor i ideologia…ZDRADA STANU jest jedna! ZDRADA NARODU i działanie na jego szkodę JEST OCZYWISTA!

  anony mous4 hours ago
  Pol Lechicki Dokładnie tak jest.

  Polubienie

 4. PODAJ DALEJ!!!

  Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej – Justyna Socha – 5.12.2016

  Published on Dec 5, 2016

  Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej – to tytuł petycji podpisanej z ramienia Stowarzyszenia STOP NOP przez jej v-ce prezesa Justynę Sochę, a za nią ponad 10 tys. osób. Ale to ją postanowiono ukarać i postawić przed sądem, co dziwniejsze z powództwa cywilnego, oraz grozić rokiem więzienia i kara 100 tys. zł. Założono jej dwie sprawy karną i cywilną o czym szerzej w nagraniu.

  Zwracamy się do wszystkich, którym leży na sercu pozbycie się patologii w systemie szczepień i trujących szczepionek o wsparcie Justyny i Stowarzyszenia poprzez czynne uczestnictwo i przybycie 8 grudnia do Poznania.

  Spotykamy się 8 grudnia 2016 r. przed sądem o godz. 13:30. Rozprawa przeciw Justynie Socha za petycję Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej odbędzie o godz. 14:15 w sali nr 4 w Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce, Wydział VIII Karny przy ul. Kamiennogórskiej 26 w Poznaniu.

  Prosto z sądu STOP NOP zaprasza do sali konferencyjnej przy ul. Węgorka (10 minut piechotą od sądu) na debatę pt. „Nadzór społeczny nad systemem szczepień w Polsce”, na którą zaprosiliśmy przedstawicieli urzędów i lekarzy. Rozpocznie się o godz. 16:00 w Centrum Kongresowym IOR, ul. Władysława Węgorka 20, Poznań, Sala B.

  Wiemy jak pozbyć się opisanych patologii! Pomóż nam doprowadzić do zmian. Konieczny jest nadzór społeczny nad systemem szczepień.

  Podpisz petycję:
  http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/

  Strona Stowarzyszenia STOP NOP:
  http://stopnop.com.pl/zaproszenie-do-sadu-i-na-debate/

  Polubienie

 5. http://wpolityce.pl/polityka/318934-presja-ma-sens-prokuratura-umorzyla-postepowanie-wobec-zolnierza-ak-w-sprawie-interweniowal-minister-ziobro

  PRESJA MA SENS! Prokuratura umorzyła postępowanie wobec żołnierza AK. W sprawie interweniował minister Ziobro


  fot.wPolityce.pl/policja.pl

  Prokuratura Rejonowa w Końskich umorzyła postępowanie wobec Feliksa Przyborowskiego, byłego żołnierza AK. Przeborowski miał zostać ukarany za to, że przez ponad 70 lat przechowywał broń z czasów II Wojny Światowej. W sprawie polskiego bohatera interweniował minister Ziobro.

  Postępowanie zostało umorzone ze względu na znikomą szkodliwość społeczną czynu

  — informuje Ewa Bukowska, szefowa prokuratury w Końskich.

  Na początku września 87-letni Feliks Przyborowski z Końskich, były żołnierz AK, zgłosił się do dyrektora miejscowego muzeum PTTK. Chciał przekazać placówce dwa egzemplarze broni, którą przechowywał od ponad 70 lat. Były to: pistolet maszynowy „Sten” oraz rakietnica. Dyrektor zgłosił sprawę na policję, a śledztwo podjęła prokuratura.

  Jak powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach Daniel Prokopowicz, śledztwo jest „traktowane priorytetowo”, toczy się „w sprawie” i nikomu nie postawiono zarzutów. Broń, którą posiadał mężczyzna, przekazano do specjalistycznej ekspertyzy.

  Obecnie nie jest planowane przedstawienie komukolwiek zarzutów w tej sprawie. Sprawa została wszczęta dlatego, że prokurator jest zobligowany do wszczynania postępowań w tego typu sytuacjach. Historia tego weterana jest zanana, materiał dowodowy jest w dużej części zebrany, więc możliwe, że po uzyskaniu tej opinii, będzie można podjąć merytoryczną decyzję w tej sprawie

  — dodał Prokopowicz.

  Jak informowała policja, historię wykorzystania broni, weteran zapisał na przekazanych dyrektorowi muzeum kartach. Pistolet miał on otrzymać w 1943 r., podczas zaprzysiężenia na gońca AK. Według relacji mężczyzny, pistolet po raz ostatni był wykorzystywany w boju w 1944 r., podczas bitwy w okolicach Włoszczowy, a rakietnica – podczas akcji odbicia aresztantów z kieleckiego więzienia UB, w 1946 r.

  Nawet jeśli pod względem formalnym przetrzymywał broń bez pozwolenia, to trzeba wziąć pod uwagę szlachetne pobudki 87-letniego weterana. Człowiek, który całe życie kierował się honorem i wiernością Ojczyźnie, zasługuje na najwyższe uznanie i szacunek

  —podkreślił minister Zbigniew Ziobro.

  mly/ms.gov.pl/kielce.wyborcza.pl

  Janusz 50.89.197.*
  Staruszek zlozyl swoja bron powstancza dopiero teraz i oddal ja do muzeum. Powinien dostac za to nagrode od muzeum. Zamiast tego POlegli wytoczyli mu postepowanie karne.

  ehh….. 159.205.250.*
  Aż dziw że nie przyjechali po tego groźnego przestępce o 6 rano i to co najmniej pluton AT.

  BratJanNML 164.127.114.*
  @ as – zgadzam się i jeszcze powinien zostać odznaczony za nie przekazanie w ręce wroga i konserwację.

  Dante 78.11.54.*
  Tak samo powinno się umorzyć postępowanie wobec Adolfa Kudlińskiego i innych „leśnych dziadków”. Mieli stare Mosiny, krzywdy nikmu nie robili, z sąsiadami dobrze żyli – wstyd skazywać takich ludzi.

  glos na pustyni 79.185.152.*
  świnie do wyduszenia ta prokuratura ! męczą gnidy bohatera …

  Maksymilian@maksolma
  ”Obecnie nie jest planowane przedstawienie komukolwiek zarzutów w tej sprawie. ” Dlaczego. Prokuratorzy powinni zostć oskarżeni o niewspółmierne działania w stosunku do sytuacji. Mogli z czystym sumienim postąpić jak z nieczystym w sprawie Amber….”

  minsect@minsect
  Teraz, za dodatkowe kłopoty, stres i śledztwo – powinni weterana przeprosić i dać medal.

  j. 104.15.172.*
  Dyrektorem muzeum PTTK jest najwidoczniej homo sovieticus.

  M. 213.238.126.*
  Dyrektora i prokuratora do dymisji albo do psychiatry.

  Dreak@Dreak
  Podobno kolesie emeryci Mazguły zabrali broń służbową do domu, to już normalna granda. Panie min. Macierewicz do dzieła, pozamykać dziadostwo kradzież broni!!!

  Polubienie

 6. http://wyborcza.pl/7,75398,21121413,ciag-dalszy-sprawy-wykladu-ojca-jannigera-na-stronie-mon-glos.html#TRNajCzytSST


  Edmund Janniger z Antonim Macierewiczem (Fot. Facebook Edmund Janniger)

  Ciąg dalszy sprawy wykładu ojca Jannigera. Na stronie MON głos zabierają… dermatolodzy

  Michał Wilgocki 14 grudnia 2016 | 21:04

  Resort Antoniego Macierewicza publikuje na swojej stronie listy dwóch dermatologów, którzy biorą w obronę prof. Roberta Schwartza. To ojciec byłego doradcy Macierewicza Edmunda Jannigera, który ma wygłosić na wojskowej konferencji wykład o dermatologii. Rzecznik MON nazwał nawet Schwartza noblistą, co okazało się nieprawdą.

  Resort Antoniego Macierewicza publikuje na swojej stronie listy dwóch dermatologów, którzy biorą w obronę prof. Roberta Schwartza. To ojciec byłego doradcy Macierewicza Edmunda Jannigera, który ma wygłosić na wojskowej konferencji wykład o dermatologii. Rzecznik MON nazwał nawet Schwartza noblistą, co okazało się nieprawdą.

  cercis pół godziny temu
  dla bezpieczeństwa żołnierzy najważniejsza jest gruba biblia, najlepiej jeśli opancerzona

  shoshke godzinę temu
  Biorąc pod uwagę spustoszenie jakiego dokonała kiła w mózgu maciorewiego, nie dziwi fakt, że instynktownie preferuje on towarzystwo dermatologów. Tylko jest już za późno. Natomiast moździeżowemu z apteki w Łomiankach pomyliła się własna dezorientacja ze zleconym zadaniem dezinformacji. Laureatów nagrody Nobla każdy może sobie wygooglować .

  amadeusz444 2 godziny temu
  Macierewicz to idiota. I idiotami są ci którzy postawili go na tym stanowisku !!!

  he22 7 godzin temu
  A fe! Znów ci Żydzi mącą.Czy to nie ma POLAKÓW DERMATOLOGÓW????? Pan dezinformator słusznie opowiedział o niezasłużonej sławie doktora – w końcu taka jego rola. Ale skąd te nazwiska panów? Panie Macierewicz może jakoś zgrabnie wytłumaczy to pan dezinformator. A inna sprawa to dlaczego na zdjęciach młodzieńca ciągle widzimy Harrego Pottera – przecież to tak nie powinno być!

  pmm68 8 godzin temu
  czy na sali jest lekarz?

  mary_24 9 godzin temu
  Te opinie mają pewnie taką samą wartość jak te, publikowane przez p. Zalewską…

  roc 9 godzin temu
  Macierewicz powinien wystąpić o przyznanie mu pierwszego miejsca na świecie za cynizm i brak skrupułów .

  Jan Taranowski 9 godzin temu
  I wszystko z naszych pieniędzy.

  stanislaw9 godzin temu
  MON pod szalencem Macierewiczem zdecydowanie wiecej pozytku wyciagnalby z serii wykladow specjalisty psychiatry.

  A najlepiej byloby, gdyby cale pogotowie Tworek przyjechalo i od reki zabralo cale szefostwo MON na syrenie na dlugotrwale leczenie – na czas nieokreslony.

  obserwator629 godzin temu
  No co się dziwicie jak ktoś jest chory na kiłę, rzeżączkę i syfilis jednocześnie to potrzebuje dobrego specjalisty.

  jonaszewski10 godzin temu
  Należy zaznaczyć, że jeszcze do niedawna w Polsce dermatologia niezmiennie wiązała się z wenerologią.

  mickromike10 godzin temu
  macierewicz do psychiatryka

  lech_crew10 godzin temu
  Nowatorskie metody w wojsku…hmm… jak masz dyżur w szafie używaj kondoma to syfa nie złapiesz…a….zonk, kościół zakazuje 🙂

  michalrosa10 godzin temu
  „Obaj wybitni naukowcy ” – oni chyba nie wiedzą, że Dedee jest kobietą…

  lks1710 godzin temu
  MON oprócz ksiondza z kropidłem jako broni ciężkiej a patriotycznie niezbędnej potrzebuje specjalistę od syfa toczącego MON im wyżej tym bardziej.

  mmagi10 godzin temu
  na co choruje ten młody ze zdjęcia?z twarzy jest jakiś dziwny

  zasz123410 godzin temu
  a kiedy zabierze głos psychiatra który zajmuje się szefem MON

  Polubienie

 7. Dla mnie pan Adolf jest mentorem. Uczę się z jego filmów jak korzystać z natury nas otaczającej, aby nie z apteki ale z własnego ogrodu mieć leki .Jak się i swoich bliskich zabezpieczyć na trudne czasy które mogą nadejść. Bardzo mi przykro że takiego patriota SKAZANO

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.