509 Zaprzeczaj jedna z drugą, zaprzeczaj,.. czyli folne lodzie i kręte korzenie tego kolejnego pustynnego krętactwa


fot. wikipedia


Folni ludzie, łowcy ruskich trolli, czy inni krętacze zwyczajnie nie chcą byśmy wiedzieli skąd pochodzą i gdzie sięgają ich prawdziwe korzenie… A sięgają… oczywiście na pustynię, a dokładniej do tzw. szkoły frankfurckiej i jej pustynnych źródeł… 


http://wpolityce.pl/polityka/150589-za-homoterroryzmem-i-proba-rozmontowania-rodziny-stoi-niebezpieczna-szkola-frankfurcka-uczynimy-zachod-tak-zepsutym-ze-az-bedzie-smierdzial

Za homoterroryzmem i próbą rozmontowania rodziny stoi niebezpieczna szkoła frankfurcka. „Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział”

opublikowano: 9 lutego 2013 · aktualizacja: 9 lutego 2013

Zwolennicy szkoły frankfurckiej za swoje główne zadanie uznają jak najsprawniejsze rozmontowanie judeochrześcijańskiego dziedzictwa Europy. Aby tego dokonać, poddano najbardziej destruktywnej w historii krytyce wszystkie możliwe sfery życia w taki sposób, aby zdestabilizować społeczeństwa i położyć kres dotychczasowemu porządkowi, który nazwali „opresyjnym”

 • mówi Edmund Adamus, dyrektor Departamentu ds. Małżeństwa i Życia Rodzinnego diecezji Westminster w Wielkiej Brytanii w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”.

Od niepamiętnych czasów rodzina zbudowana na nierozerwalnym małżeństwie pomiędzy kobietą i mężczyzną była stabilną podstawą i fundamentem wszystkich cywilizacji. Dziś usiłuje się podminowywać rolę rodziny poprzez wprowadzanie wywrotowego prawodawstwa oraz polityki społeczno-ekonomicznej wymierzonej przeciwko niej. Istnieją dwa fundamentalne filary, które legły u początku tych ataków: bardzo gwałtowny rozwój antykoncepcji oraz długotrwałe zatruwanie moralności i filozofii życiowej przez tzw. szkołę frankfurcką

 • podkreśla Adamus, wskazując że na naszych oczach rozgrywa się ideologiczna wojna, a tradycyjny model rodziny znajduje się pod ciągłym obstrzałem.

Jednak, co najważniejsze, przeprowadzana obecnie rewolucja ma być – zdaniem Adamusa – cicha i realizowana pod przykryciem, tak byśmy nie zdołali się nawet zorientować, że trwa:

Szkoła frankfurcka rekomenduje m.in. wprowadzenie do prawa tzw. mowy nienawiści, nauczanie jak najmłodszych dzieci o seksie i homoseksualizmie, destrukcję autorytetu szkoły i nauczyciela. Wspiera również imigrację, która prowadzi do zniszczenia tożsamości narodów. Promuje nadużywanie alkoholu oraz wprowadzenie systemu prawnego skierowanego przeciwko ofierze przestępstwa. Zasadniczo filozofia ta ma na celu doprowadzenie do coraz większej zależności obywateli od państwa i dotacji państwowych, przejęcie pełnej kontroli nad mediami. Promuje też rozwody oraz wszystkie zachowania prowadzące do destrukcji rodziny.

Jak wskazuje Adamus, prowadzona przez szkołę frankfurcką rewolucja odbywa się w dwóch obszarach: politycznym i kulturalnym.

To długoterminowy projekt skupiony właśnie na rodzinie, mediach, płciowości i kulturze popularnej

 • mówi, podkreślając, że „jedną z głównych idei szkoły frankfurckiej jest wykorzystywanie freudowskiego pomysłu „panseksualizmu”, czyli poszukiwania przyjemności seksualnej bez względu na płeć”.

Prowadzi to do rozbicia pozycji tradycyjnego związku pomiędzy kobietą a mężczyzną. Zaatakowana i osłabiona została pozycja i autorytet ojca. Zaprzeczeniu uległ też podział na rolę matki i ojca z naturalnie przysługującymi im powinnościami. Rodzicom odbiera się także prawo do bycia pierwszymi nauczycielami swoich dzieci. Z tej idei wyrosło także przekonanie, że kobiety są dziś „klasą uciskaną”, zaś mężczyźni jej „oprawcami”. Najlepiej cel działalności całej szkoły podsumował jednej z jej członków Willi Münzenberg: „Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział”.

Zdaniem Adamusa, jedynym sposobem na obronę jest oddolna obrona rodziny. Należy podjąć starania o uzdrawianie fundamentów społecznych, a rodziny powinny zabiegać o to, aby prawa i instytucje państwa nie tylko nie naruszały praw i obowiązków rodziny; ale by je popierały i pozytywnie ich broniły.

CZYTAJ TAKŻE: NASZ WYWIAD. Prof. Mikołajczak: To ewidentna próba zastraszania nas. Nie można pozwolić, by z orientacji seksualnej robić sposób na organizację życia społecznego

mall, Nasz Dziennik

Arnold 194.14.179.*11 lutego 2013
judeochrześcijańskiego dziedzictwa Europy?????????? Chyba was po…lo w tym kraju. Jezeli utozsamiacie sie z Talmudem to lepiej by was jednak zajeaali!

Szczupak 83.9.99.*11 lutego 2013
Przypominam o tym, że Szkoła Frankfurcka była szkołą marksistowską, oraz o tym, że marksizm został wymyślony na Zachodzie, podobnie jak jego praktyczne wcielenie – komunizm – i obecnie jest wdrażany w zmodyfikowanej wersji gramscistowskiej.

gość 89.229.28.*
Genialny Soso juz dawno to przewidział, gdy zapytany o metody walki z zachodem, odpowiedział, oni sami się wykończą własną zgnilizną, narkotykami, syfem….itp Czyli prekursor szkoły frankfurckiej… Ciekawym nazwisk współczesnych przedstawicieli tej szkoły…, choć można postawić w ciemno: zawsze ci sami…

Druga Maria 178.42.170.*
Szkołą frankfurcką współczesna humanistyka stoi (na szczęście jeszcze nie cała). Myśli antropologiczne – od nich. Zepsucie zaczyna się od myślenia, od głowy. Doświadczenia frankfurtczyków z okresu wojny spłynęły, niczego nie nauczyły.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szkola-frankfurcka-dewastujacy-spisek-timothy-matthews-2014-10

https://wolnemedia.net/szkola-frankfurcka-i-przyszlosc-kultury/

Click to access frankfurckaszkola.pdf

http://tosterpandory.pl/wojna-swiatow-ze-zdrowym-rozsadkiem-szkola-frankfurcka/

http://wpolityce.pl/polityka/150589-za-homoterroryzmem-i-proba-rozmontowania-rodziny-stoi-niebezpieczna-szkola-frankfurcka-uczynimy-zachod-tak-zepsutym-ze-az-bedzie-smierdzial

Slavoj Žižek: Political Correctness is a More Dangerous Form of Totalitarianism

Historia politycznej poprawności

Prof dr. hab Jaroszyński: Wyjaśnia jak marksizm kulturowy niszczy europejską cywilizację

George Carlin – Political Correctness is fascism pretending to be

The Diversity Deception

Whites to Become a Minority in the USA?

WHAT IF WHITE PEOPLE DISAPPEARED

A detailed explanation of cultural marxism

Why Cultural Marxism Is Destroying America | Duke Pesta and Stefan Molyneux

CULTURAL MARXISM: The Corruption of America

Indoctrinate U.; Marxism on Campus (Full Version)

The TYRANNY of 2016 Cultural Marxist Sexual Revolution & How It’s Destroying America – #LGBTISEVIL

Roger Scruton: Moral Relativism Will Be the Death Knell of Western Civilization

Marxism 101: How Capitalism is Killing Itself with Dr. Richard Wolff

15 thoughts on “509 Zaprzeczaj jedna z drugą, zaprzeczaj,.. czyli folne lodzie i kręte korzenie tego kolejnego pustynnego krętactwa

 1. http://wpolityce.pl/polityka/345814-domagaja-sie-od-polski-korytarza-czy-kapitulacji-skojarzenia-niestety-uprawnione

  Domagają się od Polski „korytarza”? Czy kapitulacji? Skojarzenia niestety uprawnione

  opublikowano: godzinę temu


  autor: fot. Fratria

  Rzadko wypowiadam się przeciwko swojemu biskupowi. Prawdę powiedziawszy – nie zrobiłem tego nigdy. Niestety nadszedł ten pierwszy raz. Kardynał Kazimierz Nycz wzywa do działania w kwestii „korytarzy humanitarnych”, wzywa do przyjmowania uchodźców do 10 tysięcy polskich parafii. Te parafie nie są jednak wydzielonymi obszarami pod zarządem kardynała Nycza, te parafie to Polska. Zbyt wiele sygnałów świadczy o tym, że wołanie o „korytarze” to niestety jedynie kamuflaż prawdziwych intencji. „Korytarza” domagano się już od Polski w 1939 roku. Uprawniona jest obawa, że po „korytarzach” nastąpi otwarcie bram i wkroczenie tych, których nie zapraszaliśmy. Po to, by zmienili nasz dom wedle swoich, nie naszych planów.

  Spór „przyjmować czy nie przyjmować” liberałowie i lewica próbują przedstawić jako „solidarność czy brak solidarności”, a potem – jak to uwielbiają robić – zawstydzać Polaków. Robią to dziś razem z chłystkiem na stolcu prezydenta przebrzmiałej potęgi, który poucza nas o wartościach, a zapomniał albo może w ogóle nigdy nie wiedział, że państwo francuskie w latach 1942-44 gorliwie wyłapywało francuskich Żydów oraz Żydów uchodźców i ładowało ich na transporty do niemieckich obozów śmieci Auschwitz, Majdanka, Sobiboru. Do Auschwitz zbudowanego w roku 1940 pierwotnie dla Polaków. Gdzie Niemcy zamordowali 80 tysięcy Polaków, kilkaset tysięcy polskich Żydów, ponad trzysta tysięcy Żydów węgierskich i kilkadziesiąt tysięcy Żydów francuskich, ochoczo przez Francuzów wyłapanych i przysłanych do niemieckich fabryk śmierci przez francuski rząd. Państwową ideologią i praktyką Francji było więc wydawanie Niemcom Żydów na śmierć – wtedy, gdy rząd polski – jako JEDYNY na świecie – ratowanie Żydów przed niemieckim, państwowym „Endlosung der Judenfrage” („ostatecznym rozwiązaniem kwestii żydowskiej”) wpisał w swe cele wojenne, a za wydanie Żyda niemieckim, przemysłowym mordercom karał polskich szmalcowników śmiercią.

  Ta dygresja nie jest od rzeczy. Ówczesne niemieckie domaganie się „korytarza” przez polskie terytorium było słabo zakamuflowanym, butnym i bezczelnym domaganiem się złamania woli polskiego państwa i narodu. Było początkiem „naprawiania” Europy przez zbrodniczych szaleńców. Uznali oni, że demografię należy zmienić, jednym dać „Lebensraum” (przestrzeń życiową), innych zepchnąć. Przesiedlać całe narody wedle chorej wizji narodowo-socjalistycznych i międzynarodowo-socjalistycznych uzurpatorów, łamiąc wolę tychże narodów i ich demokratycznych władz. Niestety analogie uprawnione. Dzisiejsze niemieckie i francuskie domaganie się od Polski „korytarza” czy „korytarzy” także jest butnym żądaniem złamania woli polskiego państwa i narodu. Polska bez przechwałek i unijnych funduszy przyjęła milion Ukraińców z państwa, które jest w stanie wojny. Przyjęła tysiące Wietnamczyków i Chińczyków. Bo widzimy, że nie chcą zmieniać Polski wedle swojej cywilizacji.

  Elity, które szafują polit-poprawną deklaracją solidarności bez brania za nią odpowiedzialności nie są wiarygodne. Jeśli kardynał Nycz chce dać dobry przykład – niech najpierw stanie na czele komisji, która wyjaśni dlaczego mieszkający w Górze Kalwarii czeczeńscy muzułmanie terroryzują okolicznych Polaków i otwarcie mówią „tam gdzie jesteśmy my, tam jest państwo muzułmańskie”. Niech kardynał Nycz zaproponuje rozwiązanie tej sytuacji, a potem przypilnuje jego realizacji – czy okaże się skuteczne. Jeśli odniesie sukces, jeśli w Górze Kalwarii ustanie imigrancki horror i zalążki „muzułmańskiego państwa”, wtedy niech kardynał zaprosi prześladowaną, syryjską rodzinę – i na czas ich pobytu w Polsce – odda jej swój apartament. Sam niech zamieszka tuż obok i weźmie pełną odpowiedzialność za gości przez cały okres ich pobytu. O to proszę kardynała Nycza, mojego biskupa, za którego mądrość i zdrowie modlę się co tydzień.

  Wierzę, że mój biskup w swej szlachetności nie rozumie do czego jest używany. Istotą sprawy jest wolność. Pytanie brzmi – czy uzurpatorzy przyjmujący rolę Wielkich Inżynierów mają prawo mieszać narodami, decydować za nich, narzucać im swoje wizjonerskie pomysły jak na nowo urządzić świat. Przez wieki Francuzi budowali swą potęgę na kolonizowaniu innych narodów, ich duma – Luwr – roi się od kradzionego. Niemcy wielokrotnie próbowali podbijać nowe terytoria i zniewalać sąsiednie narody siłą militarną i masowymi mordami, od kilku dekad wiedzą już, że dziś skuteczniejsza bezwzględna ekspansja gospodarcza, co czynią bardzo skutecznie, mniej lub bardziej otwarcie. Ani Niemcy, ani Francuzi nie wyzbyli się jednak buty i poczucia wyższości „rasy panów”. Tych, co wiedzą lepiej, innym wydają rozkazy, oczekują jedynie milczenia i potakiwania. Za to chwalą, poklepują, dają ordery i dobre posady.

  Chcą decydować za Erytrejczyków, że mają zamieszkać w Polsce, podczas, gdy Erytrejczycy wolą w Niemczech. Chcę decydować za Polaków, że mają mieć – jak Szwedzi – w swych miastach strefy muzułmańskie „no-go”, do których nie będzie im wolno wejść, że mają – jak dziś Niemcy – bać się głośno mówić co myślą i opisywać, co widzą.

  Tym razem jednak zderzają się z realnym poczuciem zagrożenia milionów Europejczyków. 91% Greków, 80% Włochów, 65% Francuzów, 65% Polaków i nawet 59% Niemców NIE popiera imigracyjnej polityki Komisji Europejskiej. Francuzi, Niemcy, Szwedzi, Holendrzy mają już w swoich krajach wewnętrzne muzułmańskie państwa, które rozrastają się bardzo szybko. To samo chcą narzucić Polakom, Węgrom, Czechom, Słowakom. Bo wiedzą, że zachowanie bezpieczeństwa w tych krajach przeniesie szybką zmianę proporcji cywilizacyjnych. Z trawionych nieustanną wojną domową kalifatów Niemiec, Szwecji, Holandii i Francji miliony ludzi wyemigrują do bezpiecznego, gospodarczego i cywilizacyjnego centrum Europy – do Warszawy, Gdańska, Poznania, Pragi, Bratysławy, Budapesztu. Wraz z nimi inwestycje, produkcja, usługi, kultura. Dobrobyt, siła i nadzieja. O to jest ta wojna.

  autor: Maciej Pawlicki

  Gość 37.131.133.*za godzinę
  Jedna uwaga. Kard. Nycz doskonale wie co robi! Więc, zbyteczne te udawane grzeczności. Mamy wojnę o Polskę z Watykanem i Niemcami, a biskupi wykonują polecenia Watykanu. Nie udawajmy analfabetów.

  Lutek 78.10.216.*za godzinę
  Kret albo stary przygłup ze zwapnionym mózgiem …

  kara 78.10.209.*za godzinę
  Jeżeli rząd ulegnie Nyczowi i zgodzi się na otwarcie „korytarzy”to to nie jest już mój rząd na który głosowałam !!! NIE dla sprowadzania do Polski islamskich najeźdźców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Mateusz 178.235.41.*za godzinę
  Polecam gorąco prof. Jerzy Robert Nowak o kardynale Nyczu …:

  w 6:30min. Czas chyba przestać dawać na tacę. Cały Kościół Węgierski przeciw imigrantom. My mamy zdrajców. ..

  KOn 94.220.86.*za godzinę
  Jacek Międlar ostro o biskupach –

  Janeczka 87.206.252.*za godzinę
  W 1989 Polacy zrezygnowali z rozliczenia komunizmu pod wpływem manipulacji wielu biskupów którzy podstępnie powoływali się na miłosierdzie wyznawców Jezusa.Tak ich zmylili i wyprzedano nasz majątek

  as 77.65.106.*za godzinę
  nycz to stary heretyk i mason kościelny, Pan Bóg go jeszcze naprostuje, tylko kiedy. Mamy takiego nyczka na jakiego zasługujemy, tak działa Pan Bóg.

  wewele 85.167.22.*za godzinę
  Niemamy problemow z muzulmanami i nich tak zostanie! Jesli Kosciol bedzie dzialal przeciw ludziom nie ostoi sie! Jesli oni wejta to bedziemy musieli im placic, beda mogli nas zaskarzyc – PO CO NAM TO?

  ed 89.64.45.*za godzinę
  Benedykt XVI powinien wrócić z emerytury i zrobić porządek z takimi Nyczami itd.- rozum mu odjęło.

  dziobal5@dziobal5za godzinę
  Jedni już żądali od Polski korytarza .

  Piast 24.76.109.*za 44 minuty
  Pan Jezus potrafil rozdzielic cesarskie od boskiego i ta nauka jest obowiazkiem dla biskupa. A pani Premier robi fantastyczna prace dla Ojczyzny i niech tak pozostanie. Pozdrawiam z Kanady

  OBIEKTYWNYJA@OBIEKTYWNYJAza 43 minuty
  Panie Pawlicki, jak już wspomina pan historię to chwilę wcześniej w Niemczech wygrała partia która znalazła sobie wroga w postaci Żydów, uważali że są siedliskiem zła, brudu, robaków i chorób które będą toczyć III Rzeszę, czy coś to panu przypomina? W sumie to pan chyba nie zna historii bo te korytarze z 39 roku to było zupełnie coś innego:)) CO za cymbał nie redaktor…

  Polubienie

 2. http://wpolityce.pl/polityka/345763-mocny-wywiad-jerzego-grunwalda-o-imigrantach-w-szwecji-paru-liberalnych-oszolomow-z-brukseli-kaze-nam-integrowac-sie-z-kultura-opozniona-w-rozwoju?strona=1

  Mocne! Jerzy Grunwald o imigrantach w Szwecji: „Paru liberalnych oszołomów z Brukseli każe nam integrować się z kulturą opóźnioną w rozwoju”

  opublikowano: 10 godzin temu · aktualizacja: 6 godzin temu


  autor: screen/youtube

  To, co się dzieje na świecie, to, czemu dziś liberalno-lewicowy świat każe nam zaprzeczać, to coś, co widać gołym okiem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. To brzmi bardzo groźnie, ale moje poglądy się radykalizują. Zabieram głos w tematyce uchodźców, fanatycznej polityki migracyjnej, która ma miejsce w Europie – to wręcz zabijanie naszej cywilizacji. Wygląda na to, że celowo jest to szyte grubymi nićmi, ponieważ to, co widzimy jest nie do pomyślenia

  — powiedział w radiowej Trójce Jerzy Grunwald, wokalista, gitarzysta i kompozytor, który w rozmowie z Maciejem Pawlickim w audycji „Cogito ergo…” zrelacjonował, jak wygląda sytuacja z imigrantami w Szwecji.

  CZYTAJWNIEŻ: Gorący spór o uchodźców w „Wiadomościach”. Jakubiak do Kierwińskiego: „Szkodzicie Polsce. To nie Merkel będzie decydować kogo przyjmiemy”

  Paru liberalnych oszołomów z Brukseli każe nam integrować się z kulturą opóźnioną w rozwoju

  — podkreślił Grunwald.

  Zwrócił uwagę, że Szwecja przez tan czas, kiedy w niej mieszkał, bardzo się zmieniła.

  Pamiętam Szwecję zupełnie inną – miłych i uśmiechniętych ludzi, którzy przez lata byli oczywiście ludźmi zamkniętymi, ale ostatnie 10 lat, coraz bardziej w myśl narzucania im pewnych standardów myślenia, są to ludzie, którzy nagle stali się zakładnikami we  własnym kraju, gdzie wręcz zabrania im się mówić o sytuacji, która ma już bardzo groźne skutki. Zabrania im się jakiejkolwiek polemiki na temat polityki migracyjnej, gdzie każda forma krytyki tej polityki jest postrzegana jako przejaw rasizmu, ksenofobii, nawoływania do nienawiści rasowej

  — podkreślił muzyk.

  Stwierdził, że cała narracja liberalno-lewicowych polityków w Szwecji spowodowała, że ludzie boją się o tym mówić, bo są za to kary więzienia. Zapytany o to, czy karze się za mowę nienawiści zwrócił uwagę, że to nie jest mowa nienawiści.

  Mówienie o sprawach, które nas dotyczą, otwartość słowa oraz mówienie tak, jak jest, nazywanie spraw po imieniu jest cząstką naszej konstytucji, bo konstytucja gwarantuje nam wolność słowa, oczywiście bez obrażania kogokolwiek. Natomiast jakakolwiek polemika, niepopieranie polityki migracyjnej, to jest pan ksenofobem. Jeśli nie popiera pan parady gejów, to jest pan homofobem. Jeśli jest pan patriotą, to jest pan faszystą. To o jakiej my demokracji mówimy?

  — pytał Macieja Pawlickiego muzyk.

  Dodał, że jest wrogiem takiego myślenia i mówić otwarcie. Podkreślił, że w Szwecji przebywa na co dzień i widzi, że Szwedzi stali się zakładnikami we własnym kraju.

  Ilość popełnionych przestępstw prze imigrantów, przez ludzi, którzy w moim przekonaniu nigdy się nie dostosują, nie zintegrują ze społeczeństwem, sięga apogeum. Fanatyzm terroru poprawności politycznej sięgnął apogeum. Policji zabrania się reagowania na jakiekolwiek przejawy bandytyzmu, gwałtów, gdzie każe się wszystko zamiatać pod dywan. Szef policji na całą Szwecję zabronił nagłaśniania wszystkich przestępstwo popełnianych przez imigrantów. Mamy więc do czynienia z naprawdę bardzo groźnym zjawiskiem

  — mówił Grunwald.

  Wyjaśnił, że jest to sprawa sprzed około półtora miesiąca. Policjanci, którzy sprzeciwili się temu zakazowi zostali zwolnieniu z pracy. Przyznał, że dla niego coś takiego jest nie do zaakceptowania.

  Mówię to z pełną odpowiedzialnością. Znajdujemy się w latach 30. w goebbelsowskiej socjotechnice prania mózgów ludzi i zaprzeczenia tego, co widać gołym okiem. Kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą

  – dodał.

  Grunwald mówił również, że wiele ludzi emigruje ze Szwecji.

  Tego nie zobaczy pan w liberalnej telewizji, bo tam jest wszystko bardzo gładzone. Szwecja nie jest w tym odosobniona. Cała Europa tak robi, ale Szwecja specjalnie. Jest to dla mnie coś nieprawdopodobnego. Nagle to samo społeczeństwo, które płaci wysokie podatki, które jest w jakimś sensie tłamszone, jest społeczeństwem traktowanym jako stado baranów idących na rzeź

  — podkreślił.

  Dodał, że spotkał kilku Szwedów w Warszawie i w Sopocie, którzy chcieliby wyemigrować do Polski. Zastanawiał się również, dlaczego Azjaci integrują się w Europie.

  Uczą się języka, zakładają swoje biznesy, płaca podatki. Twierdzę, że muzułmanie, ludzie reprezentujący islamską ideologię nie zintegrują się, ponieważ oni przyjeżdżają po zasiłki, w myśl swobód demokratycznych, które daje im zachodnia Europa i oni po cichu narzucają swój porządek. Islam jest taką religią, która toleruje inne religie, jeśli są w mniejszości. Jeśli będą w większości, tolerancja się skończy. Musimy bacznie to obserwować, bo sytuacja dąży do rozmiarów, które lada dzień mogą przybrać rozmiary niewyobrażalne

  — stwierdził muzyk.

  Przyznał, że sam był uchodźcą, emigrantem i tym ludziom należy pomagać, ale nie zapraszać muzułmanów.

  To są ludzie, którzy są opętani chorą, najbardziej morderczą ideologią wszech czasów, jaką jest islam. Islam nie jest religią, islam jest ideologią

  — podkreślił Jerzy Grunwald.

  Wracając do słów, kultura muzułmańska jest zacofana podkreślił, że to jest średniowiecze.

  Tam kobieta nie ma żadnych praw, jest porównywana z kozą. Nie może prowadzić samochodu, jest oficjalne przyzwolenie na bicie kobiet.

  — wyjaśnił muzyk.

  Zwrócił uwagę, że jeżeli Polacy i polski rząd będą mądrzy, to nie dopuszczą do tego, żeby ci ludzie byli w Polsce i spowodowali to, co spowodowali w Europie Zachodniej, gdzie ludzie boją się wychodzić na ulicę i są więźniami we własnym kraju.

  ZOBACZ TAKŻE: Kardynał Nycz już przygotowuje diecezję do przyjęcia uchodźców. „Gdy tylko korytarze humanitarne do Polski będą możliwe”

  wkt

  Zefir 80.55.232.*za 27 minut
  Zgadzam się z Panem w 100%!! Każdy trzeźwo myślący i umiejący czytać i patrzeć to wie, ale są ludzie podli gotowi oddać Polskę i Polaków na rzeź byle dojść do władzy, oszustw i upodlenia dla obcych!!

  gg 88.175.152.*za 13 minut
  Tylko unia V4 jest realna.Unia niemiecka prowadzi do wprowadzenia szariatu,dewiacji i lewackiego superpaństwa,siedziby antychrysta.Należy myśleć o exicie.

  BrońmySię! 89.70.173.*godzinę temu
  Żadnych muslimów w Polsce! To wroga ideologia i zawsze niesie ze sobą śmierć i przemoc. Kwestia tylko czasu i ich ilości na danym terenie ,albo odwrotnie.To nie kwestia koloru skóry,a ich IDEOLOGII !

  Gość 37.131.133.*godzinę temu
  Nie! To jest przemyślany i perfidny plan zasiedlenia europy wymyślony przez eurokomunistów i konsekwentnie realizowany!!! MANIFEST Z VENTOTENE Eurokomunistów

  MusimyWalczyć!BądźmyJednością! 89.70.173.*godzinę temu
  Jak pod Grunwaldem!!! Popieram !!! Żadnych muzułmanów nie przyjmować do Polski! MusImy wygrać ten nierówny pojedynek, ale WYGRAMY!!! BĄDŹMY ZJEDNOCZENI W TEJ SPRAWIE A OCALiMY POLSKĘ PRZED ISLAMEM!!!

  tyle 95.160.156.*godzinę temu
  Pan J. Grunwald ma rację. Szkoda Szwecji.

  kąpiel w basenie i w ubraniu 207.244.77.*godzinę temu
  Powiedział prawdę. Dzicz która nie szanuje norm i obyczajów kraju który daje im azyl a na dodatek niszczą wszystko co wpadnie w łapy to nie mogą liczyć na tolerancje społeczeństwa które ich utrzymuje

  Polubienie

 3. http://wpolityce.pl/polityka/346045-idzie-brunatna-fala-grzmi-wice-michnik-a-mi-lezka-do-oka-naplynela-z-sentymentu

  „Idzie brunatna fala!” Grzmi wice-Michnik. A mi łezka do oka napłynęła. Z sentymentu

  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: godzinę temu


  Zawistowski

  Sentymentalnie się zrobiło. Łezka w oku się zakręciła. Przypomniała się poprzednia dekada, gdy Gazeta Wyborcza rosła w siłę, a michnikowszczyźnie żyło się dostatniej. Przez chwilę poczułem się swojsko jak chwilowo na seansie nowego „Słonecznego Patrolu”. Ba, było nawet tak jak „tamtego wieczoru”, gdy trafiłem na „Alfa” w telewizji. Popkultura mojego dzieciństwa. Zabrakło jeszcze muzyki z „Crime Story” i Crocketa z Miami Vice. Byłoby już zupełnie cool.

  No, ale nie narzekam. Łezka w oku się zakręciła dzisiejszego poranka, gdy otworzyłem elektroniczną wersję inteligenckiego głosu w moim domu. Nie potrzebowałem nawet podkładu muzycznego Bryana Adamsa czy innego obciachowca, który nie wiedzieć czemu był kiedyś idolem. Dało jednak radę bez niego przenieść się do przeszłości. Jak Michael J. Fox wsiadłem do DeLoereana i mknąłem w przeszłość. Dobra już nie zanudzam grafomanią. Przechodzę do sedna.

  Możecie udawać, że tego nie ma. Możecie mówić, że to lewackie kłamstwa, histeria „Gazety Wyborczej” i TVN… W sumie to bez znaczenia, co mówicie, jak obłaskawiacie zło.

  Zagrzmiał. Dreszcze po plerach. Pot na czole. Horror bracie. Karzeł z Twin Peaks tańczy. I to nie szaleństwo Lynchowska z nowego sezonu. To realny horror.

  To jest ten moment. Nie można już zamykać oczu i powtarzać, że nic się nie stało. Nie można już dłużej lekceważyć, minimalizować i „racjonalnie” tłumaczyć „pojedynczych incydentów”, „marginesu marginesów”, jak mówi min. Błaszczak. To ten moment, w którym od bezkarnych werbalnych ataków dumna, polska, katolicka, narodowa młodzież przechodzi do czynów.

  kontynuuje swoją przemowę generał Patton z Czerskiej. Waleczne serce z pomalowaną twarzą tęczowym kolorem krzyczy „wolność, wolność, wolność”. Bo przecież Kaczor już szykuje się do kastracji. Przy niej kastracja Mela Gibsona była łaskotkami.

  Gdy od przyśpiewek („Raz sierpem, raz młotem…”), lżenia („Ty kur… KODomicka”), nazistowskich gestów (hajlowania), propagowania symboli (swastyka jako hinduski znak szczęścia), happeningów (spalenie kukły Żyda), zadym (rozbijania spotkań KOD) przechodzi się przez cienką czerwoną linię do napaści fizycznej, do bicia. Zbieramy żniwo. Zło nienapiętnowane, nieukarane rozplenia się jak chwast.

  czytamy dalej w tekście twardego generała. Wiemy, kto wyrywał chwasty u Pasikowskiego. On też będzie wyrywał chwasty. Co się takiego stało, że Waleczne Serce się przebudziło? Opluto niemieckich muzułmanów. Ktoś ich do kościoła nie wpuścił. Jednostkowy przypadek głupoty i draństwa jakiegoś idioty jest jednak istotny dla ludzi z Czerskiej. Można na nim zbudować narracje. Pamiętacie jak przez lata budowano tam narracje o polskim antysemityzmie na przykładzie bredni Bubla? Jak budowano obraz ksenofobii bo jakiś palant z Młodzieży Wszechpolskiej „zamawiał piwo”?

  Stare dobre czasy. Dowiadujemy się z tekstu, że w białostockiej katedrze powiewały flagi ONR. Kaczor bronił kiboli. Kardynał Dziwisz ( o zgrozo ten pisowiec co prezydenta na Wawel wepchnął!) przyjął delegację Młodzieży Wszechpolskiej. Podobny grzech zrobił Bp. Kazimierz Górny. No i ten rząd. Ten przeklęty rząd. Rozpętał on antymuzułmańską histerię. Pewnie razem z byłym imamem prof. Chazbijewiczem, którego właśnie na ambasadora mianował minister Waszczykowski.

  Dziś wyznawcy islamu, imigranci i uciekający przed wojną uchodźcy zyskują w Polsce status przedwojennych Żydów. Pogardzanych i napiętnowanych. „Nie chcemy was tutaj”, „Na Madagaskar”, „Do Izraela”.

  Kochają oni narrację o antysemityzmie. Dlatego pisałem o podróży DeLoereanem. Zestawienie jak w czasach ich potęgi, gdy to oni decydowali kto jest antysemitą. Piękne zestawienie, nieprawdaż? Zastanawiam się czy to jednak nie jest ukryty antysemityzm, skoro Izrael też nie chce u siebie muzułmanów przez zagrożenie terroryzmem płynące z ich religii. No, ale tego autora o kryptoantysemityzm oskarżyć akurat nie można. Choć jego brat służy reżimowi, to przecież nie można posądzać o wysysanie pewnych rzeczy z mlekiem matki, nieprawdaż?

  Każde wasze zaniechanie i bagatelizowanie jest waszą winą. Każde słowa zachęty są waszą odpowiedzialnością. Każde nasze milczenie będzie naszą słabością i naszym grzechem. Dziś nie wolno już milczeć.

  kończy w moralizatorskim tonie wyjętym z kazań postępowych pastorów kapłan politpoprawności. Problem w tym ,że słowa działają już tylko na sektę. Kurcząca się i z topniejącymi zasobami finansowymi. Tyle, że jak się jest wicemichnikiem rewolucji się nie zrobi. Skoro oryginał nie umie, to co zrobi dubler? Nawet jak ma na nazwisko Kurski.

  autor: Łukasz Adamski

  Bill 109.173.145.*
  Bezczelny palant – wicemichnik. Przez lata, zwłaszcza 10 ostatnich, pluli i szerzyli nienawiść wobec „moherów, ciemniaków, zacofańców i „. A teraz ten g.ój ubrał ornat i ogonem dzwoni.

  to dopust Boży 192.68.51.*
  W każdej rodzinie może trafić się jak nie idi0ta, to zakała.

  Pracownik niebudżetowy 188.146.137.*
  Teraz Polską będą rządzić Polscy Patioci ,bo to koniec demonkracji liberalnej i oby do końca świata. Amen.!!!.

  Don Giovanni 83.24.16.*
  Chyba już najwyższy czas zaorać bolszewicką, totalitarną i antypolską hołotę z Czerskiej.

  cezar007 94.254.128.*
  Bo tylko „nasi” mogą bić zwolenników PIS i zakłócać ich wiece, odwrotnie nigdy. Klasyczna mentalność Kalego. Kurski „obiektywny” dziennikarz. Żenada.

  Willy 178.37.157.*
  Chyba miał na myśli falę tego g..na które brunatną strugą płynie w takt mowy miłości od szczerych demokratów

  Mieczysław Wsekcie 86.110.232.*
  Oddany swojej sekcie Adamski zarzuca sekciarstowo Kurskiemu z konkurencyjnej sekty.. Interesujace. Ciekawe kto Adamskiego obroni przed milymi chłopcami z MW jak jego sekta się skurczy i wypali.

  tt 185.182.81.*
  http://spartakus62.blog.pl/2016/12/22/czternascie-cech-faszyzmu-wedlug-umberto-eco/

  ed200816@ed200816
  Jaśnie oświecone ,,autorytety moralne,,nie chcą zrozumieć,że ich bełkot to totalny obciach. Gdyby tak było jak twierdzi ten pajac, to Czerska razem z inwentarzem byłaby już dawno kupą gruzów. Tak swoją drogą za wszystkie świństwa jakie zrobili Polsce im się to należy, ale goowna się nie rusza, bo śmierdzi.

  Polubienie

 4. Black man gives racist Antifa a schooling at Manchester march…

  Published on Jun 11, 2017

  Antifa Punk Has Nothing To Say When Confronted By Black Man

  Published on Apr 19, 2017

  Heroic Englishman Confronts Idiot Anarchists at Million Mask March! (MUST SEE!)

  Published on Nov 8, 2016

  HEROES Defending The American Flag 2017

  Published on Feb 2, 2017

  Polubienie

 5. http://wpolityce.pl/swiat/346643-legalne-nielegalne-mam-to-gdzies-malzenstwo-dla-wszystkich-i-cenzura-w-sieci-czyli-jak-zlamac-konstytucje-w-imie-wolnosci-i-tolerancji

  „Legalne, nielegalne, mam to gdzieś”. Małżeństwo dla wszystkich i cenzura w sieci, czyli jak złamać konstytucję w imię wolności i tolerancji

  opublikowano: 26 minut temu · aktualizacja: 28 minut temu


  Zieloni strzelają konfetti w Bundestagu / autor: PAP/epa

  W maju 2018 roku Niemcy będą obchodziły 50-lecie ruchu 68, ale już teraz widać jak ówczesna rewolta studencka zmieniła pojęcie państwa i praworządności u panujących za Odrą politycznych elit. „Legalne, nielegalne, mam to gdzieś” było głównym hasłem lewackich awanturników, z Joschkiem Fischerem i Danielem Cohn-Benditen na czele, a dziś jest najwyraźniej mottem rządzącej koalicji z CDU/CSUSPD.

  Niemiecki Bundestag przegłosował właśnie dwie ustawy, które naginają do tego stopnia konstytucję, że zapewne wylądują przed Trybunałem Konstytucyjnym w Karlsruhe. Pierwsza to ustawa o „małżeństwach dla wszystkich”. Legalizacji homomałżeństw niemieckie organizacje LGBTQ domagały się od dawna. Kanclerz Angela Merkel jak dotąd mówiła zawsze „niet”. Kilka dni temu zmieniła jednak niespodziewanie zdanie, jak to ma zwyczaj robić, gdy sondaże pokazują, że dla jakiejś sprawy istnieje duże poparcie w społeczeństwie. Tak było w przypadku wyjścia z energii atomowej czy wprowadzenia płacy minimalnej.

  Czytaj także: Merkel przeciwna „małżeństwu dla wszystkich”, ale głosowanie w Bundestagu przegrała…

  W przypadku homomałżeństw sondaże wykazały, że dwie trzecie Niemców jest za. Więc Merkel też jest za, choć jest tak naprawdę przeciw. Sama głosowała bowiem przeciwko ustawie. W ten sposób na dodatek pozbywa się problemu przed wyborami, gdzie zapewne znów pojawiłby się, za sprawą SPD i Zielonych, na agendzie. Polityczny oportunizm Merkel nie jest tu jednak największym problemem, tylko fakt, że niemiecka konstytucja mówi o „szczególnej ochronie rodziny oraz instytucji małżeństwa”.

  Wprawdzie konstytucja nie precyzuje, że małżeństwo ma się składać z kobiety i mężczyzny, ale to autorzy niemieckiej ustawy zasadniczej mieli na myśli, co niemiecki Trybunał Konstytucyjny potwierdził od tego czasu w dziesiątkach wyroków. W ub.r. TK stwierdził, że osoby żyjące w związkach partnerskich nie mogą przyjąć nazwiska partnera, ponieważ to prawo przysługuje tylko małżeństwom. „A jeśli ustawodawca chce to zmienić, to musi zmienić konstytucję” – napisali sędziowie w uzasadnieniu wyroku.

  Z dzisiejszego głosowania w Bundestagu można więc wyciągnąć jeden prosty wniosek: nie liczy się prawo, tylko to jak większość je interpretuje. A co dziś obowiązuje, może jutro przestać obwiązywać. Ot tak, po prostu. A ustawa zasadnicza, której imigranci przybywający do Niemiec mają uczyć się na pamięć, jest tylko bezwartościowym skrawkiem papieru.

  Ustawa została przyjęta bez wcześniejszej debaty, w przeciągu mniej niż 48 godzin. Przyzwoitość nakazywała, by wprowadzić „małżeństwo dla wszystkich” za pomocą nowelizacji konstytucji, ale do tego potrzebne by było poparcie 2/3 posłów, więc zdecydowano się na zwykłą zmianę kodeksu cywilnego. Zdaniem licznych ekspertów oraz niemieckiego MSW taki sposób zmiany definicji małżeństwa jest sprzeczny z prawem. Ich zastrzeżenia zostały zignorowane. Cieszą się za to organizacje LGBTQ, które zadeklarowały przy okazji, że to dopiero początek, i teraz będą się domagały prawa dla homoseksualistów do adopcji dzieci oraz nowych praw dla inter – i transseksualistów.

  Kolejna ustawa, która została dziś przez Bundestag przegłosowana to tzw. ustawa o mowie nienawiści w sieci (Netzdurchsuchungsgesetz), zmuszająca portale społecznościowe do cenzurowania „karalnych” treści. Jeśli tego nie zrobią zapłacą dotkliwe kary, sięgające nawet 50 mln euro. Prawnicy ostro krytykowali ustawę, ponieważ portale społecznościowe same będą musiały decydować czy dane treści są karalne. Jest to swoisty „outsourcing” prawodawstwa i prywatyzacja cenzury. Ponieważ decyzja co podchodzi pod „podżeganie do nienawiści” w niemieckim kodeksie karnym może być dla portali trudna, nie pozostanie im nic innego niż kasować jak najwięcej postów budzących wątpliwości.

  Czytaj także: IM Victoria, niemiecki rząd i mowa nienawiści w sieci, czyli jak sprywatyzować cenzurę

  To zaś stanowi ograniczenie wolności słowa, co jest sprzeczne z niemiecką konstytucją. Tu pojawia się więc ten sam problem jak w przypadku „małżeństwa dla wszystkich”. Albo minister sprawiedliwości Heiko Maas powinien był napisać ustawę zgodną z konstytucją, albo zmienić konstytucje tak, by pozwalała na ograniczenie wolności słowa. Pomijając już fakt, że dokument zdaniem ekspertów jest także niezgodny z prawem unijnym. „W państwie prawa o prawie i bezprawiu ciągle jeszcze decydują sądy. Heiko Maas wszystko to teraz anuluje, z administratorów sieci społecznościowych robiąc – wbrew ich woli! – policję obyczajową, sędziów opinii i wykonawców kar w jednej osobie” – pisze dziennik „Die Welt”.

  Niemieccy posłowie, którzy tak chętnie pouczają Polaków na temat praworządności, zagłosowali za ustawami, które są sprzeczne z konstytucją, i to wyłącznie po to, by pani kanclerz mogła po wyborach dalej trwać w koalicji z SPD (Martin Schulz uczynił homomałżeństwa warunkiem dalszego współrządzenia z chadecją), oraz bo Maas obawiał się, że w następnym Bundestagu nie znajdzie już większości dla swojego pomysłu cenzurowania Facebooka i Youtube’a. Deszcz konfetti, który spadł za sprawą posłów Zielonych na salę obrad, nie jest w stanie przykryć faktu, że to co się dziś wydarzyło w Bundestagu zaszkodzi niemieckiej demokracji, a raczej temu co jeszcze z niej zostało.

  autor: Aleksandra Rybińska

  Obywatel Imperium Polskiego 85.14.98.*za godzinę
  Najpiękniejszy widok dla Polaka patrzeć jak niemcy sami swój naród spychają w przepaść. Panie Jarku włączaj kolejny bieg i do przodu, a ty niemcu wąchaj naszą rurę.

  Lotak1@Lotak1za godzinę
  Polonusy z prawem wyborczym w Niemczech! Chcecie pomóc dawnej Ojczyźnie Polsce, głosujcie we wrześniu na wszelkiej maści „tęczowych” (Zieloni, Die Linke, SPD, FDP)! Im szybciej powstanie Grosskalifat Deutschland, tym lepiej dla Polski!

  aaab 89.64.24.*za godzinę
  Na niemieckiej Interii w Polsce już ćwiczą od dawna cenzurę i to taką jaką my mieliśmy w PRL-u. Szkopy to dziwna kraina bo lewacka.

  Igor 178.42.79.*za godzinę
  Za chwilę będą godzić się na małżeństwa dzieci i dorosłych czyli na pedofilię, choć sądownie już tak w wielu przypadkach bywa bo zażądają tego muzułmanie na prawach szariatu i tak w kółko do przodu

  Boo 213.238.98.*za 43 minuty
  Dzisiaj albo wczoraj widziałem podobny sondaż na ONET. Polacy chcą związków małżeńskich dla pederastów! Nie potrafią łączyć przyczyn i skutków. Islam ma tu przyszłość.

  Christoph Eclipso@Christoph Eclipsoza 43 minuty
  jak tak to tak. A my patrzmy naszego zaścianka aby tu nikt nie dokonywał nam samobójczych ruchów. A Antoni niech przyspiesza i to na całego. Żarty już sie skończyły. Militaryzacja Polski mile widziana.

  KON. 84.184.228.*za 39 minut
  Niemcy juz pukaja od spodu-zeszli ponizej dna.

  NTV 94.42.176.*za 37 minut
  Czas odpalić tą UE i przycisnąć Maciarewicza a by przyśpieszył zbrojenia bo może nie być za wesoło.

  ey 158.169.150.*za 35 minut
  Wg jednej z teorii polt spiskowania Merkel pozwolila na przyjecie (niekonstytucyjnej) ustawy zeby zabrac temat SPD i Zielonym odczekac do wyborow, a po nich spokojnie poczekac az FTK obali ustawe

  Kasia 5.173.5.*za 32 minuty
  Przyjdzie Szariat to im pokaze. A ze przyjdzie to mozecie byc pewni. Muslimy sie mnoza, a lewacko pedrylskie spoleczenstwo jest coraz starsze. No ale pozyjemy, zobaczymy.

  Polubienie

 6. http://wpolityce.pl/swiat/346647-homomalzenstwa-w-niemczech-zalegalizowane-a-wolnosc-slowa-zagrozona-te-rzeczy-ida-w-parze

  Homomałżeństwa w Niemczech zalegalizowane. A wolność słowa zagrożona. Te rzeczy idą w parze

  opublikowano: 13 minut temu · aktualizacja: 13 minut temu

  autor: EPA/PAP
  autor: EPA/PAP

  393 głosów za, 226 przeciw. Zawieranie homomałżeństw w Niemczech będzie od dziś w pełni legalne. Większość chadeków odrzuciła tęczową koncepcję rodziny, wśród oponentów była również kanclerz. Za odwagę zagłosowania przeciw należy im się szacunek. Ale ta sama kanclerz Merkel zgodziła się wcześniej aby rzecz była głosowana na sam koniec tej kadencji.

  Mamy 226 sprawiedliwych – słuchających głosu sumienia oraz głosu konstytucji RFN, która definiuje małżeństwo jasno i jednoznacznie jako związek między mężczyzną a kobietą. 75 posłów chadecji zagłosowało natomiast „za”, w tym uznawana do niedawna za polityka „chrześcijańsko-konserwatywnego“ Ursula von der Leyen – była minister rodziny, obecnie minister obrony narodowej Niemiec. Jej i pozostałym 74 „postępowcom” należy śmiało zadać pytanie, w jakim stopniu utożsamiają się jeszcze z literą „C” w nazwie partii. Głosowanie przeciwko nienaruszalnej świętości rodziny (tradycyjnej) jest bowiem aktem głęboko niechrześcijańskim.

  Obóz lewicy obyczajowej pracował długo na ten dzień. I w końcu dopiął swego. Najpierw skarga w Trybunale Konstytucyjnym, potem obława policyjna przeciwko internetowym homofobom, a na koniec szantaż polityczny na chadekach. Kanclerz nie wytrzymała presji, jednocześnie zezwalając posłom chadecji na głosowanie zgodnie z „własnym sumieniem“.

  W poniedziałek zaczynają się wakacje parlamentarne, dziś odbyło się ostatnie regularne posiedzenie Bundestagu. Nikt nie wie ile procent zgarnie we wrześniu „homofobiczna“ Alternatywa dla Niemiec. Jej wejście do Bundestagu zmieni podział sił w parlamencie niemieckim. W związku z tym tęczowi zdawali sobie dobrze sprawę z tego, że dziś mogła się pojawić ostatnia okazja na przeforsowanie ustawy. Więc wymusili głosowanie. I zwyciężyli.

  Oponowanie w tej sprawie wymaga dziś dużo odwagi. Będzie niestety jeszcze gorzej. Jak dotychczas narażano się „tylko” na publiczną słowną chłostę ze strony armii tęczowych wojowników miłości i tolerancji w przypadku skrytykowania małżeństw jednopłciowych, to od dziś narażona, a wręcz zagrożona będzie również wolność słowa w internecie.

  Stało się tak za pomocą uchwalonej (także dziś) kontrowersyjnej tzw. ustawy „przeciwko mowie nienawiści w internecie”. Dzięki tej wspaniałej ustawie to państwo niemieckie będzie teraz decydowało o tym, czym jest mowa nienawiści, czym krytyka, a czym wyrażanie swojej opinii na dany temat w internecie. W przypadku aktu „werbalnej agresji“ ze strony użytkownika, portale społeczniościowe w Niemczech będą zobowiązane do natychmiastowego kasowania „nienawistnego“ komentarza. Za niewykonanie obowiązku będą czekały na operatorów portali kosmiczne grzywny – nawet w wysokości do 50 milionów euro.

  Ustawa ta budziła emocje, kontrowersje. Krytyka padała ze strony polityków, blogerów, dziennikarzy i publicystów. Do przeciwników ustawy dołączył ostatnio nawet potężny Facebook. Opór na nic się jednak nie zdał, bo lewica postanowiła iść w tej sprawie po politycznych trupach. Uchwalenie tej ustawy to cios wymierzony nie tylko w tzw. „homofobów“, ale także w wolność słowa. A ta jest przecież zapisana w konstytucji. Z tej lewica parlamentarna zakpiła sobie dziś podwójnie. A ja myślałem, że Niemcy to państwo szanujące prawo i ład konstytucyjny…

  W Berlinie dziś pełno tęczowych flag, w metrze widziałem same uśmiechnięte twarze, ludzie się szczerze cieszą. Mówią „miłość pokonała nienawiść. Zwyciężyła wolność!”.

  Uchwalenie ustawy „przeciw mowie nienawiści“ to nie zwycięstwo wolności. To stopniowe wprowadzanie cenzury. To śmierć wolności. Tak samo jak legalizacja homomałżeństw dla wartości chrześcijańskich w Niemczech.

  autor: Dorian Urbanowicz

  pok 83.5.46.*za 34 minuty
  Niemcy nadal są podbici przez Rosję. Ile lat u nas trwa władza bolszewików niby po upadku komunizmu? W Niemczech jeszcze mocniej i nie mają tego świadomości. Demoralizować, podpalać a potem wyzwalać!

  maciek 89.72.207.*za 28 minut
  dla nas to bardzo dobra wiadomość – im mniej tych Niemców tym lepiej

  Kolo 195.216.123.*za 26 minut
  Skończy się tym że Niemcy przejdą oczyszczenie przez prawo szariatu

  KON. 84.184.228.*za 10 minut
  a niech to ges kopnie-moich kopyt szkoda

  Trach 212.106.188.*za 8 minut
  Promocja bezdzietnych związków Europejczyków ma na celu jedno. Wymiana społeczeństwa na to które sprowadzają przez morze

  Leo48 37.47.110.*za 2 minuty
  Biada ! biada ! Wielki Babilon upada…

  Willy 78.10.151.*2 minuty temu
  Oj będzie wesoło w Rajchu .Muzułmanie i homoseksualiści w jednym to zabawa na 102.

  grzech 195.246.216.*3 minuty temu
  Te barany wyhodują nowego Hitlera.

  Willy 78.10.151.*4 minuty temu
  Ta ciocia Angela to chyba tajna broń i zemsta Honeckera.

  wenden slavic 176.120.125.*8 minut temu
  Zło wygrało!

  €€€€€ 82.177.94.*8 minut temu
  I właśnie dzięki takiemu dziwactwu Niemcy muszą przyjmować muślinów. Bo dwóch gejów albo dwie lesbije choćby się od pieprzenia zatarli, to wyżu demograficznego nie będzie.

  Polubienie

 7. http://wpolityce.pl/swiat/346646-skandaliczna-decyzja-brytyjskiego-sadu-mimo-sprzeciwu-rodzicow-ich-syn-bedzie-odlaczony-od-aparatury-podtrzymujacej-zycie

  Skandaliczna decyzja brytyjskiego sądu. Mimo sprzeciwu rodziców ich syn będzie odłączony od aparatury podtrzymującej życie

  opublikowano: za 35 minut · aktualizacja: godzinę temu

  autor: YouTube/UK News In Pictures
  autor: YouTube/UK News In Pictures

  Charlie Gard, chłopiec przebywający w jednym z londyńskich szpitali, ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie, choć jego zrozpaczeni rodzice podjęli wszelkie możliwe kroki, by uratować swoje dziecko.

  Chłopiec urodził się z rzadką chorobą (dotychczas znanych jest 16 przypadków) powodującą osłabienie narządów i mięśni, co prowadzi do stanu, w którym płuca mogą pracować wyłącznie z pomocą sprzętu wspierającego oddychanie.

  Młodzi rodzice niemal od początku życia Charliego walczyli o jego wyleczenie. Podczas, gdy chłopiec przebywał w szpitalu, oni poznali mieszkającego w USA lekarza, który chciał podjąć się eksperymentalnego leczenia. Ponieważ kuracja była droga, postanowili poszukać pomocy i dzięki internetowej akcji zebrali niemal 1,4 miliona funtów. Mimo tego Sąd Najwyższy Zjednoczonego Królestwa nie pozwolił na transport dziecka do Stanów Zjednoczonych, uznając, że lepiej będzie dla niego, jeśli umrze w Wielkiej Brytanii.

  W związku z sądową porażką rodzice Charliego – Connie Yates i Chris Gard – zwrócili się o pomoc do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Ten jednak orzekł na niekorzyść rodziców (ale – jego zdaniem – na korzyść dziecka), że transport poza Europę może okazać się zbyt niebezpieczny dla umierającego dziecka – i lepiej, by zakończyło ono swoje życie w kraju.

  Zrozpaczeni rodzice nie mogli, mimo zebrania ogromnej sumy pieniędzy, walczyć o życie dla swojego syna. Lekarze oznajmili przy tym, że nie są w stanie zrobić dla niego nic, ponieważ uszkodzenia mózgu są bardzo zaawansowane, dziecko nie widzi, nie słyszy i nie może się poruszać. Matka nie mogła w to uwierzyć, ponieważ – jak twierdzi – Charlie otwierał oczy i reagował na obecność rodziców. Mimo tego lekarze postanowili przyspieszyć decyzję o odłączeniu niemowlęcia od aparatury.

  Rodzice, w ostatnim akcie desperacji, postanowili błagać o danie chłopcu dodatkowego weekendu życia, albo chociaż przeniesienie go do domu, by tam mógł umrzeć. Niestety, również te prośby nie zostały wysłuchane. W piątek 30 czerwca życie dziecka, o które walczyło tak wiele osób, ma się zakończyć. I nie dlatego, że nie dało się go uratować, lecz przez bezduszność brytyjskich lekarzy, sądów i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

  Jak wygląda świat, w którym żyjemy? Dlaczego sędziowie i lekarze dostali prawo, by decydować o tym, kto umrze, a kto będzie żył? W jaki sposób Trybunał Praw Człowieka zajmuje się obroną ludzkich praw, jeśli neguje to podstawowe – prawo do życia?

  DailyMail/gnor

  2sk-2man 188.146.141.*za godzinę
  „Sędziowie i lekarze” tak decydujący o śmierci tego DZIECKA to Adwokaci diabła.

  Zyzol@Zyzolza godzinę
  I to są te „wartości europejskie”, które chcą pod przymusem wcisnąć Polsce.

  ante 94.254.189.*za godzinę
  Eutanazja lewactwa ,równa się eutanazji hitlerowskiej. Międzynarodowy Trybunał Norymberski orzekł po wsze czasy, że-EUTANAZJA TO ZBRODNIA PRZECIW LUDZKOŚCI. To także zakamuflowany wyrok śmierci

  Majka 5.172.255.*za godzinę
  @ paitr. Mam taka rosline 17 lat. Wiem o czym mowie

  paitr 213.25.97.*za godzinę
  @Majka. Czyli sąd ubezwłasnowolnił normalnych dorosłych ludzi, którym „coś by jednak przyszło z takiej rośliny” I nie pozwolił na przewiezienie „rośliny” na leczenie do USA Sąd wie lepiej Majko?

  Anieleh 5.184.252.*za godzinę
  To są zawsze trudne decyzje, rozumiem rodziców którzy za wszelką cene chcą mieć dziecko ale też lekarze mają swoje niezaprzeczalne racje a to co było to raczej uporczywa terapia niż leczenie.

  prostababa@prostababaza godzinę
  To prawo jest nieludzkie! Litość zarezerwowana jest w całości dla Dzkiusów z Afryki!!!??? Halo Episkopat, Halo Padre Franczesko!!!!

  Antyglobalizm narodowy 83.6.25.*za godzinę
  Cywilizacja śmierci. Zachód to zgnilizna moralna. Tylko zarobki ich bronią ale to też ich wykończy pod mieczem islamu. Globalizm to okropna ideologia. Masoneria zmniejsza ilość ludzi.

  Polka 199.7.157.*za godzinę
  Czy zwykli obywatele Unii i pozostali Europejczycy nareszcie, wbrew sztuczkom politycznych macherow, w wyborach 2019 do Parlamentu EU, wspolnie, uzdrowia struktury EU i odsuna zawodowych lewakow?

  Polexit 89.64.11.*za 43 minuty
  Wygląda na to że islamski ciemnogród kozojeb.ów jest i tak mądrzejszy od zachodniego lewactwa.

  Polubienie

 8. The History of Political Correctness-The Frankfurt School

  Published on Nov 19, 2016
  Is Political Correctness an organic part of our society or was it a creation of men ? Here I discuss the history of the Frankfurt School marxists, who they were, what their beliefs and intentions were and how they created the culture of PC in America and the World.

  Polubienie

 9. Jeff Deist: How to Actually Fight Political Correctness

  Published on Jul 1, 2017
  Jeff Deist is president of the Mises Institute. He previously worked as chief of staff to Congressman Ron Paul, and as an attorney for private equity clients.

  In this video he talks about how to fight PC (political correctness) culture.

  Full video quoted under creative common license:


  This channel aims at extracting central points of presentations into short clips. The topics cover the problems of leftist ideology and the consequences for society. The aim is to move free speech advocates forward and fight against the culture of SJWs.

  Polubienie

 10. Peter Thiel: What is Multiculturalism Really About?

  Published on Jul 3, 2017
  Peter Thiel is an American entrepreneur, political activist, and author. He was ranked No. 4 on the Forbes Midas List of 2014, with a net worth of $2.2 billion. He co-founded PayPal. He also was part of Donald Trumps transition team.

  You can find Peter Thiels book „The Diversity Myth” here:

  Complete Video quoted under fair use:


  This channel aims at extracting central points of presentations into short clips. The topics cover the problems of leftist ideology and the consequences for society. The aim is to move free speech advocates forward and fight against the culture of SJWs.

  Polubienie

 11. http://destoryculturalmarxism.blogspot.co.uk/

  The Origins of Political Correctness

  Published on Apr 14, 2017

  How PC was created to Destroy Western Civilization and Christianity by http://www.ConservativeAmmo.com

  Most of the statements and clips featured in this video were taken from the articles and videos below:

  The Origins of Political Correctness – Bill Lind https://www.academia.org/the-origins-

  The Frankfurt School and Political Correctness by Michael Minnicino https://www.schillerinstitute.org/fid

  Eros and Civilization. Herbert Marcuse 1955
  https://www.marxists.org/reference/ar

  “Politics on the American Campus” – Ben Shapiro (34:37 answers question about the Frankfurt School) https://www.youtube.com/watch?v=WxKwm

  Frankfurt School and The Destruction of Society by Tarmizi2005
  https://www.youtube.com/watch?v=-HXZa

  The History of Political Correctness (Complete) by GBPPR2
  https://www.youtube.com/watch?v=EjaBp

  The Frankfurt School, Critical Theory and How America Fell Victim to Europe’s Progressive Ideas by PJ Media
  https://www.youtube.com/watch?v=A0Kwd

  The Frankfurt School – Western Subversion by Design [Full] by Smash Cultural Marxism https://www.youtube.com/watch?v=z2qHQ

  A detailed explanation of cultural marxism by Vee
  https://www.youtube.com/watch?v=kJ1hp

  The Frankfurt School by OriginalIntentDoc https://www.youtube.com/watch?v=ARhll

  Cultural Marxism SlideShare by idiot professor
  https://www.slideshare.net/reyty1/201

  Polubienie

 12. Why it is important to destroy political correctness

  Published on Dec 29, 2015
  Another man loses his job over a joke, and also possible doxxing lead to it happening. We need to eradicate political correctness as soon as possible, before the damage becomes irreversible and Orwell’s vision of the future of humanity comes true.

  PC is about control, not etiquette:
  https://mises.org/library/pc-about-control-not-etiquette-0

  Google on the need for a „hate speech spell checker”:
  http://www.breitbart.com/tech/2015/12/08/google-chairman-wants-hate-speech-spell-checker-to-filter-internet/

  Paul Wilson’s white flour videos:


  Paul Wilson’s job loss video:

  Straight Shooter’s video:

  dragonrasp1 year ago
  Political correctness can be used as a weapon against those who practice it. The migrant rape crisis is proof of that.

  Dole Pole1 year ago (edited)
  +dragonrasp Liars and sophists don’t generally have any trouble pulling double standards and exceptions for themselves out of their asses. PC which is a code word for lies and rhetoric can’t be shut down with the means of lies and rhetoric. Only facts, empiricism, truth and big waddle of bad consequence and shaming works. As long as they are gaining the results they want using these dishonest tactics, they will keep using them. That really is all there is to it. They are a bunch of inferior people, but they clearly react to incentives and sacrifice all principles (if they had any to begin with) far quicker than sane persons. That is what should be used against them.

  Polubienie

 13. Where is Western Civilization Going?

  Published on Mar 5, 2017
  Thorium’s video essay on how Western Civilization will have to reassert itself or become extinct as a culturally unique idea.

  Eric4 months ago (edited)
  Man!! Your channel is shamefully undersubscribed! If your channel was a corporation that offers shares. It would be one hell of an investment to buy them! Keep it up!

  Gail Kerr3 months ago
  Yahoo ct_coet europe is heading for war if you cant see it your blind it will be between us and our governments they are traitors and will hang

  Sean McKeown5 days ago
  VertigoPolitix, I echo Eric and his observation „Your channel is shamefully under subscribed” you are obviously putting some hard work into to your collection and correlation of your videos, your work is amazing, brave, necessary and appreciated by myself and I assume your other subscribers. Carry on the great work.

  Polubienie

 14. sake 83.10.87.*15 minut temu
  tylko upomnienie? Najlepiej przywalić dwadzieścia lat ciężkich robót! I pilnować aby w metrze nikt nie ośmielił się miec krzyżyka na szyi.

  Łowca Lisów 108.171.130.*godzinę temu
  Nawet mi ich nie żal. Ciekawe kiedy ostarżą o nietolerancję genetykę, która innych chromosomów niż męskie i żeńskie nie uznaje.

  WK 178.43.218.*godzinę temu
  A co z toaletami?

  https://wpolityce.pl/swiat/348791-absurd-nad-tamiza-dzien-dobry-wszystkim-zamiast-panie-i-panowie-londynskie-metro-bedzie-neutralne-plciowo

  Absurd nad Tamizą. „Dzień dobry wszystkim” zamiast „Panie i panowie”. Londyńskie metro będzie neutralne płciowo

  opublikowano: godzinę temu


  Londyńskie metro podczas pride week / autor: PAP/epa

  Zamiast słynnego „ladies and gentlemen” („panie i panowie”) użytkownicy londyńskiego metra będą witani formułą „good morning everyone” („dzień sobry wszystkim”) – informuje zarząd transportu miejskiego w Londynie. Zmianę skutecznie wywalczyły organizacje LGBTQ. Ich zdaniem słynna formuła „ladies and gentlemen” jest przestarzała i nie uwzględnia osób innej płci niż męska i żeńska.

  Nowa formuła jest bardziej neutralna płciowo

  —cieszy się organizacja LGBTQ Stonewall w oficjalnym komunikacie. Londyńskie metro zmieniło komunikaty i ogłoszenia, które puszczane są automatycznie. Aby dokonać zmiany, wiele z nich nagrano na nowo. Pracownicy sieci metra zostali poza tym poinstruowani, aby unikać określeń odnoszących się do płci pasażerów. Decyzję londyńskiego metra popiera burmistrz miasta Sadiq Khan.

  Wiemy, że niektórzy czuli się niekomfortowo z komunikatami, jakie do tej pory mogli usłyszeć w londyńskim metrze. Cieszę się, że pewna neutralność została wprowadzona

  —zaznaczył.

  Londyńskie metro obsługuje żywotne, wielokulturowe i różnorodne miasto, dlatego ta zmiana jest tak ważna

  —dodał mer Londynu. Mark Evers z Transport for London oznajmił, że decyzja o neutralności płci „pozwoli każdemu poczuć się w metrze mile widzianym”.

  Od czasu do czasu usłyszymy jeszcze klasyczny zwrot „ladies and gentlemen”, ale jeśli będzie pojawiał się zbyt często, pracownicy dostaną upomnienie

  —dodał.

  Ryb, independent.co.uk, BBC

  kynolog 85.1.81.*za 12 minut
  Tak to jest gdy ogon wywija psem

  normals 94.254.132.*minutę temu
  a czemu rządzicie się w UK? Ktoś was tam chce? Chcą w ten sposób rządzić sobą to dlaczego narzucacie im własną ideologię pogardy?

  szok@szok21 minut temu
  Mama to gdzieś

  mahmu4 mial 4 zoly neutralne p 78.133.48.*24 minuty temu
  A kiedy TOALETY beda neurtalne plciowo? Poprze je ciapaty islamista? Czy ti prawda, ze Mahomet mial 4 zony NEUTRALNE PLCIOWO

  ka 188.146.165.*godzinę temu
  Lepiej się zajmijcie oznakowaniem tego waszego metra w Londynie, bo jest bardzo niewidoczne , brak informacji. Najgorzej w całej Eeropie.

  xyz 83.5.139.*godzinę temu
  Dumny Albion zszedł na… LGBTQ.

  Poznanianka 188.33.49.*godzinę temu
  Sodoma i gomora. Koniec rychły…….

  http://kresy.pl/wydarzenia/londynskie-metro-bedzie-witac-sposob-neutralny-plciowo/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.