573 Niech żyje fielokulturofość,.. a co!? Adolf Hitler Promotes Multiculturalism i inne postępowe filmy itp.

Adolf Hitler Promotes Multiculturalism

UWAGA! Aktualizacja 27.10.2017

Wayne Smiles
1 year ago
This is the funniest thing I’ve watched today

Albrecht Allenstein
2 months ago
Antiracist Hitler should team up with Soros.

I don’t like sand
1 month ago
This is so fucking brilliant

13th Gaming Clan
3 days ago
Genius, this is great. A taste of their own medicine, we should counter them right now.

pioco56
1 month ago
how to destroy jews, version 21st century. No gas required, just anti-racist policies.

Jeffrey Pope
1 year ago
F&*cking Brilliant! It definitely exposes the lack of consistency of (((certain groups.)))

333 devilmidget
1 month ago
multiculturalism is fine when the cultures are similar and have shared values, in which case they can mix with little conflict, but Middle Eastern values are directly opposed to Western values, and mass Muslim immigration has ruined parts of Europe, and Jews and leftists have pushed for that, calling anyone who disagreed a Nazi.

James Watterson
1 year ago
if only Hitler did it this way he would have been hailed as a peace maker


Skoro rzekomo jest tylko jedna rasa ludzka, no to tzw. rasizm istnieć przecież logicznie nie może,.. no bo nie można być tzw. rasistą w obrębie jednej i tej samej rasy, nieprawdaż?

No chyba, że to powyższe twierdzenie jednak nie jest prawdziwe, no to wtedy,.. no to wtedy wszyscy lewacy, itp, to oszuści i kłamcy są! Hm,.. no ale i bez tego to jest jasne jak słońce… 🙂

A i pisałem już nie raz o podobnych odpadach i odpałach, patrz:

https://skribh.wordpress.com/2015/12/08/229-mnie-to-w-sumie-wali-ale-oble-ciocie-wytlumaczcie-to-teraz-tym-brodatym-wujaszkom-z-sasiedztwa-nie-urazajac-ich-religijnych-ucuc/

A… i ponownie przypominam, że Hitler i jego kolesie to socjaliści byli, czyli lewacy z NSDAP


How Multiculturalism & Diversity Destroyed The Native American Indians

Forced Multiculturalism Makes Nazis

This Land Is Mine by Nina Paley

…..

Jan Kowalski
Lewica bardzo przypomina nazistów tyle, że jeszcze nie mordują ludzi… ale kto wie?

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/psycholog-sprzeciwil-sie-bezplciowym-zaimkom-wsciekli-aktywisci-chca-jego-usuniecia-z-uczelni,21525642777?utm_source=widget&utm_medium=referral&utm_campaign=artykuly-widget

Psycholog sprzeciwił się „bezpłciowym zaimkom”. Wściekli „aktywiści” chcą jego usunięcia z uczelni!

27.10.2017

Zakłócane wykłady i ulotki wzywające do usunięcia go z uczelni. Oto co spotkało kanadyjskiego psychologa, Jordana Petersona, który sprzeciwił się politycznej poprawności w swoim kraju.

„Uważający się za moich nieprzyjaciół rozwiesili te ulotki wokół mojego miejsca zamieszkania” – napisał na Twitterze Peterson. Obok zdjęcia profesora ulotka „informuje”, że Peterson od lat prowadzi kampanię przeciw prawom kobiet, „kolorowym”, muzułmanom i osobom LGBT”. Jak twierdzą autorzy tekstu, profesor współpracuje z neonazistami, zaś uczelnia nie widzi w tym problemu i nie podejmuje żadnych działań przeciwko swojemu pracownikowi. – Niedopuszczalne? Też tak twierdzimy – kończą anonimowi autorzy, podając dane kontaktowe uczelni i wzywając do „powiedzenia im co myślicie”.

– Oczywiście to co napisano na plakatach przeciw niemu to stek bzdur, ale w Kanadzie samo posądzenie o takie przekonania jest jak wyrok – skomentował ulotkę na swoim koncie twitterowym Krzysztof Bosak.

Popularność psychologa rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy sprzeciwił się ustawie C-16, która uznaje dyskryminację ze względu na tożsamość płciową lub ekspresję jako sprzeczną z prawami człowieka. Paterson powiedział wtedy, że nie zgodzi się na używanie „bezpłciowych zaimków” w stosunku do studentów, a jednocześnie obawiał się, że zgodnie z nowym prawem będą mu za to groziły sankcje karne. – Nigdy nie będę używać słów nienawidzących, podobnie jak modnych i sztucznie wykonanych zaimków „zhe” i „zher”. Słowa te znajdują się w czołówce postmodernistycznej, radykalnej lewicy ideologicznej, której nienawidzę, a która według mojej profesjonalnej opinii jest przerażająco podobna do doktryn marksistowskich, które zabiły co najmniej 100 milionów ludzi w XX wieku. Studiuję autorytaryzm po stronie prawicowej i lewicowej od 35 lat. Napisałem książkę, Mapy Znaczenia: Architektura Przekonań , która bada, jak ideologie trwonią język i wiarę. W wyniku moich studiów zacząłem wierzyć, że marksizm jest morderczą ideologią. Sądzę, że praktykujący go we współczesnych uniwersytetach powinni się wstydzić, że nadal promują takie złe i antyludzkie pomysły, a także że indoktrynują swoich uczniów tymi przekonaniami. Dlatego nie piszę słów marksistowskich. – napisał w listopadzie 2016 roku dla National Post.

Słowa te przysporzyły mu ogromną ilość zwolenników i zażartych przeciwników, a jego wykłady są regularnie blokowane przez lewicowych aktywistów. Widać to było szczególnie podczas marcowej debaty na temat – nomen omen – wolności słowa na Uniwersytecie McMaster. Protestujący zagłuszali go wówczas krzykiem i „szczekaczkami” oraz rozwiesili obok niego baner „Tak dla wolności słowa, nie dla mowy nienawiści”. Ostatecznie Peterson opuścił budynek i wygłosił swoją przemowę… na ławce przed budynkiem, otoczony tłumem swoich zwolenników. Jak sam zauważył miesiąc później, na agresywnych protestujących jest jeden skuteczny sposób.

– Powiem wam jak działają aktywiści i uważam że to jest strasznie komiczne. Niektórzy z was zapewne wiedzą, że brałem udział w debacie o wolności słowa organizowanej przez Uniwersytet Toronto. Zamieniła się ona w forum, czy coś podobnego, ale na pewno nie była to debata. Ale miałem okazję mówić do administracji uniwersytetu jak mogą poradzić sobie z problemem protestujących. I powiedziałem „To proste, róbcie konferencje rano, bo żaden z nich nie wstaje z łóżka przed dziesiątą. Mieliśmy więc konferencję o dziewiątej rano i był tylko jakiś jeden członek parlamentu rozdający ulotki i żadnego protestującego. Jeżeli więc chcesz mieć kontrowersyjnego mówcę na kampusie, zaproś go na siódmą rano. Nie znajdziesz w okolicy żadnego protestującego, bo będą wciąż odsypiać po wczorajszej imprezie, w oparach alkoholu i trawki – powiedział Peterson podczas kwietniowego wykładu o postmodernizmie i neo-marksizmie na Harvardzie.

W dotarciu do milionów osób profesorowi z Toronto pomógł internet. Także i tu napotyka jednak problemy – w sierpniu jego konto na YouTube oraz poczta gmail zostały zablokowane „bez żadnych wyjaśnień”. W odpowiedzi na email profesora portal oświadczył, że Peterson naruszył warunki korzystania z serwisu, nie podano jednak co konkretnie niewłaściwego zrobił. Ostatecznie jeszcze tego samego dnia firma odblokowała mu dostęp do konta.

Ulotki na osiedlu raczej nie przekonają władz uczelni do zwolnienia profesora, jednak są poważnym ostrzeżeniem dla osób, które nie uginają się atakującej politycznej poprawności. Można się tylko obawiać jak daleko będą jeszcze w stanie się posunąć lewicowi aktywiści, by wyeliminować z życia publicznego wszystkich, których nie tolerują.

KH

21 thoughts on “573 Niech żyje fielokulturofość,.. a co!? Adolf Hitler Promotes Multiculturalism i inne postępowe filmy itp.

  • If Virtue Signalling was a Country it’d be Canada: A Warning for America

   Black Pigeon Speaks
   Published on Nov 22, 2016

   Bethan Nodwell
   11 months ago
   As a Canadian watching this video, I’m so depressed and feel helpless. Cultural Marxism is a plague. Trudeau is more of a disaster than I could have ever imagined.

   Fowl Canuck
   11 months ago
   As a Canadian I can’t help but agree with most of this, except that there is a large silent majority here that are sick of the PC virtue-signalling Marxist madness displayed by their countrymen. Hopefully Justin will be defeated in 2019 and he won’t do too much damage in that time.

   Semper Fidelis
   11 months ago
   I’m Canadian and the only thing worse that Justin Trudeau are the Canadians that defend and support him while insulting Americans as being fascists. There are parts of Montreal now that look exactly like the middle east. We are the next Sweden

   StrangeDaysGaming
   11 months ago
   Jordan Peterson is a fucking hero putting his livelihood on the line to stand up for what is sane. It’s so unfortunate that he’s in Toronto which is a cesspool of SJW’s and stuck up twats.

   Polubienie

 1. Modern Educayshun

  Neel Kolhatkar
  Published on Nov 9, 2015

  The follow up to #Equality, Modern Educayshun delves into the potential dangers of a hypersensitive culture bred by social media and political correctness.

  Polubienie

 2. radca
  Jacuś, „nikt nie ma prawa ograniczać wypowiedzi posła”, a u nas co robią Kuchciński, Karczewski i spółka, jak przekrzykują się dziennikarze? 1-min. demokracja i nagonka? Poprawność albo kałachy.

  MOLAS
  to jest czysty bolszewicki faszyzm! czekamy na samokrytykę Królowej Anglii: islam był od zarania dziejów Anglii religią wiodącą. wiodącą do piekła. i was, szemrane śmiecie też.

  drwal
  To już nie śmieszno, to straszno. Ale my konserwatyści lepiej się bijemy!… jakby co…

  Ciemiorek
  Najpierw przyzwoitki, potem trójki klasowe, a potem trójki sądów doraźnych. „Nic, że droga wyboista, ważne,że kierunek słuszny!” /Wojciech Młynarski/. Naprzód, komuno!

  IjonTichy
  Śmiech na sali, bolszewickie „trojki proletariackie” będą cenzorować dyskusje akademickie!!! Paranoja politpoprawności osiąga szczyty, znaczy zaraz zacznie spadać na dno:)

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/364435-na-londynskiej-uczelni-spotkania-i-debaty-patroluja-specjalni-straznicy-politycznej-poprawnosci-gotowi-do-szybkiej-reakcji

  Na londyńskiej uczelni spotkania i debaty patrolują specjalni strażnicy politycznej poprawności. Gotowi do „szybkiej reakcji”

  opublikowano: wczoraj


  autor: Fot. wPolityce.pl

  Żyjemy w czasach bezprecedensowych zagrożeń dla wolności słowa.Bezprecedensowych, bo niebezpieczeństwo grozi światu zachodniemu, a nie jakimś peryferiom. Niestety także Stanom Zjednoczonym i Wielkiej Brytanii.

  Narzucanie tzw. poprawności politycznej nie ogranicza się już do ograniczania debaty w mediach, do stygmatyzowania inaczej myślących jako tylko „skrajnych prawicowców”, „ludzi nietolerancyjnych” czy wręcz „faszystów”. Zaczyna się etap kolejny: sięganie po twarde środki, zarówno prawne, jak i policyjne. Także quasi-policyjne.

  Brytyjska prasa poinformowała właśnie, że na ważnej uczelni King’s College Londonmiejscowa organizacja studencka, oczywiście za zgodą władz uniwersyteckich, zatrudniła specjalnych strażników do „patrolowania” spotkań i debat, podczas których istnieje prawdopodobieństwo („potencjał”) obrażenia jakiejś grupy lub jednostki.

  Owi strażnicy (w oryginale „marshalls”) mają wręczać ulotki precyzujące postulowane zasady wypowiedzi, a w razie czego podnosić plakaty z ostrzeżeniem. Mają być gotowi do „szybkiej reakcji”, gdyby ktoś wypowiedział choć jedno niewłaściwe słowo. Chodzi o odnoszenie się do wieku, niepełnosprawności, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej oraz statusu socjo-ekonomicznego. Nie wiadomo, co strażnicy zrobią, jeśli ktoś nie podporządkuje się wyśrubowanym zaleceniom, ale zapewne na słownych ostrzeżeniach się nie skończy.

  Nie jest to żaden plan, ale rzeczywistość. Trzech strażników pilnowało spotkania członków stowarzyszenia studentów-konserwatystów z posłem torysów Jacobem Rees-Moggiem, postacią ważną, bo wymienianą jako bardzo prawdopodobny następca kiepsko sobie radzącej premier Theresy May. A więc z człowiekiem, którego nie można podejrzewać o jakieś szaleństwo czy ekstremizm.

  Jacob Rees-Mogg powiedział dziennikowi „The Daily Telegraph”, że wprowadzenie strażników przez uczelnią uważa za „dziwaczny” i sprzeczny z zasadą wolności słowa. Podkreślił, że nikt nie ma prawa ograniczać prawa do swobodnej wypowiedzi członka parlamentu, mającego mandat swoich wyborców.

  Należy zakładać, że skoro wypowiedzi członka parlamentu są akceptowalne dla jego wyborców, to nie ma powodu wysyłać ludzi, których celem może być cenzurowanie dyskusji”.

  Wypowiedź bardzo oszczędna, pokazująca, że i torysi boją się twardo bronić świętej ponoć wolności słowa.

  Formalnie strażników słowa (wkrótce może i myśli) zatrudnia związek studentów, ale są oni oficjalnie wpisani w politykę uczelni, mają jej akceptację.

  Wolność słowa jest naprawdę zagrożona. Tym bardziej, że chodzi o sfery, które cywilizacja europejska uważała za świątynie wolnej myśli.

  I także dlatego, że prawdziwemu zagrożeniu towarzyszy oskarżanie o rzekomy zamordyzm tych, którzy o wolność słowa i szeroki pluralizm naprawdę starają się dbać. W tym oczywiście także i  Polski.

  autor: Jacek Karnowski

  Ament
  Ci strażnicy praktykują u pisowskich sygnalistów.

  Saske
  Przecież to faszyzm !

  Grizzly
  No to zdychaj Albionie!! Za zbrodnie przeciwko światu i sojusznikom!!

  Neptun
  Nie łudźmy się, wszędzie gdzie do władzy dochodzi lewactwo będziemy mieli do czynienia z takimi wynalazkami. Gęby pełne frazesów o wolności, a w rzeczywistości państwo policyjne i brak wolności słowa

  kilim
  Anglicy – Niewolnicy ! Toż to totalne ograniczanie wolności .

  Dyzio
  Neomarksisci z uczelni wysla trojki nawet do Hyde Parku.

  BHO
  Myslozbrodnia staje się faktem…

  stary dziad
  2022 – zaminowanie mostów na Odrze. 2028 – ustalenie kwot białych imigrantów z krajów UE. 2033 – przeniesienie Stolicy Piotrowej do Krakowa. 2038 – zwycięskie odparcie wojsk Kalifatu Berlińskiego.

  Orwell 1984
  Ło matko. :/ Polska nadzieją dla świata. Jak to dobrze, że mieszkam w Polsce. Ostoja normalności. (!)

  Wespazjan Grębocki
  Za jakiś czas to eurokołchoz dojdzie do takiego obłędu ,że zawstydziliby Pol Pota.

  wsx
  Strażników rewolucji miał chyba Iran więc najwyraźniej kupili ten pomysł, podobnie jest w Kanadzie. Lewactwo popada w obłęd przy okazji rozwalając UE i zachodnią cywilizację

  radca
  @Orwel …- zważywszy na program KRK, w którym, pod hasłem walki z eurokołchoizem, biskupi wyznaczyli Polakom misję re chrystianizacji Europy, (polityka Gądeckiego w CCEE), to mamy masakrę piłą mech.

  Virtus
  Proszę podać co to za związek studentów? Jak się nazywa?

  wyjąć neomarksizm spod prawa
  chyba czas na angielski ONR z pałkami na angielskich uczelniach. Hołotę czas nauczyć dyscypliny, bo rozumu raczej się nie da.

  Łysy
  Tak sie konczy lewackie zboczenie i odejście od zasad klasyki i Chrześcijaństwa

  Polak
  Sami się unicestwiają. Polskie władze powinny niedopuścić żeby takie coś działo się u nas.

  ala wilk
  Skoro poprawność polityczna jest zła to rozumiem że nie należy zabraniać wypowiadać się Sorosowi?

  333
  Wolność słowa? Nie trzeba King’s College, wystarczy przypomnieć agresję na ks profesora Bortkiewicza na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu czy atak „studentów” na prof S. Zawadzkiego na UAM mało tego?!

  kassandor
  Kazda totalitarna ideologia ma ten sam schemat rozwoju i zawsze prowadzi do zbrodniczego faszyzmu.Jak historia nazwie ten obecny okres upodlenia czlowieka?Genderofaszyzm?Rozowo-czerwony faszyzm?

  ala wilk
  Czyli rozumiem że pan redaktor Karnowski życzyłby sobie marszu neonazistów w Oświęcimiu?

  dziobal5
  No to macie multikulti i poprawność. To jest najzwyklejsza stalinowska komuna. Naziści.

  Humanista
  Politrucy za pieniążki sorosika…

  Polish First!
  Zachodni faszyzm na POtęgę. Trzeba zwijać się z tej komuny jewropejskiej w te pędy! Zostawić lewactwo z ciapatymi na jakieś 30 lat i po temacie 🙂

  dz
  Ten pseudokapitalizm w Polsce jest zbudowany bez podstaw moralnych tak jak poprzednio komunizm, zamiast naszych zasad kradziony dzielony pieniądz.

  Szila
  U nas też by się przydali może wreszcie poprawiłaby się kultura wypowiedzi.

  Hak
  Trzeba rozpocząć prawicowy marsz przez instytucje. Twardy prawicowy nie okraszony owijaniem w bawełnę i poprawnością polityczną.

  Smutneto
  Żyjemy w czasach bezprecedensowych zagrożeń dla wolności słowa. Tak, to prawda. To samo obserwujemy wyraźnie w Polsce w stosunku do najeźdźcy żydowskiego bezpardonowo niszczącego nasz kraj. Spróbuj coś powiedzieć na żyda, jakąś krytyczną uwagę – nie dość, że od razu zostaniesz okrzyknięta antysemitą, ale to akurat większość ludzi ma „gdzieś”. Dla mnie antysemita = patriota więc jest to epitet jak najbardziej pożądany. Od razu będą ciągać Cię po sądach i zapłacisz grzywnę lub pójdziesz nawet do więzienia, co jest skandalem. Dożyliśmy ponownie czasów, że nie można głośno wyrazić swojego zdania. Dokładnie taka sama cenzura była za komuny w stosunku do Związku Sowieckiego, partii i socjalizmu. Teraz Związek Sowiecki został zamieniony na Izrael, partia i socjalizm na żydostwo. Znowu będziemy budować podziemne struktury, tym razem do walki z żydostwem? Czy może pojawi się jakiś „zły”………. tak, tak, odnoszę się do tytułowego bohatera powieści Tyrmanda, który „czyścił ” Warszawę z opryszków, tym razem „czyściłby” nie Warszawę tylko Polskę i nie z opryszków tylko z żydostwa. Oby jak najszybciej!!!!

  Ania
  Nawiedzonym patriota donoszę braku wiedzy Tyrmand który napisał Złego jest Żydem jego syn jest wielkim polskim patriota wystarczy zajrzeć poczytać chodzi w kipie i kocha nasz kraj

  Ania
  Ciekawe czy dostali gumowe pałki? w policji powstanie komurka policja polityczna no bo jak..w rosyjskich archiwach jest sporo materiału szkoleniowego wiec jeżeli poproszą o wsparcie to go dostana

  Jestem pewien że problem
  który stara się Pan opisać jest ważny ale, tak jakoś utkwiłem przy tej fotce rzeźb Zulu i nijak nie mogę połączyć jej z debatą -Pana, ani tych z King’s College London. A może nie ma żadnego związku?

  casius
  Jednak Orwell był wizjonerem. Policja myśli i ministerstwo pokoju zblizają sie wielkimi krokami.

  Polubienie

 3. a co w tym wypadku ?
  Szkoda p. Waszczykwski , że zezwalacie na wjazd do Polski banderowcom z Ukrainy na rożnego rodzaju konferencje gdzie reklamują swoja zbrodnicza ideologię.

  MacieKRK
  Tak sie p.Waszczykowski oburza, a jak banderowska ukraina głosi swoje hasełka nazistowskie, to wtedy cicho siedzi….

  wPolitruce
  Co innego banderowski nacjonalizm, nie mówiąc już o eskimoskim. PiSolewactwo i wolnomularstwo tylnymi drzwiami wprowadza w Polsce ten sam zachodni politpoprawnościowy obóz koncentracyjny. Komuna

  wPolitruce
  Pisowska komuna mentalna chce nam reglamentować kogo mamy prawo wysłuchać i z kim nam wolno się spotykać. Już znamy wasze „humanistyczne” metody komuchy przeklęte.

  he he
  szkaluje Polskę czy zaprzecza holokaustowi? waszczykowskiemu myli sie jak zwykle! może jego kumpel ricardo pomoże?!

  rychu
  Waszczu kim ty jestes czy polskim ministrem czy rzecznikiem zydow?

  MacieKRK
  Wlaśnie słuchałem tego Spencera na YT, czesto odnosi się do PL i Polaków w bardzo pozytywnym kontekście narodowościowym. Nie mówi źle o nas. Podaje PL za przykład walki o jednolitość narodu polskiego

  spider
  Dlaczego Polski Rzad ciagle twierdzi i powtarza, ze w Polsce jest WOLNOSC slowa i wypowiedzi. Czy znowu ma byc jak za komuny, ze wolno sie wypowiadac ale tylko zgodnie z linia partii! Hipokryzja!

  Ja
  Dlaczego zawsze HOLOKAUST , a nie- ZAMORDOWANO miliony Polaków!!!??

  https://wpolityce.pl/polityka/364379-spencer-nie-wystapi-jednak-w-polsce-szef-msz-ktos-taki-nie-powinien-byc-zapraszany-jest-to-osoba-ktora-szkaluje-polske-zaprzecza-holokaustowi

  Spencer nie wystąpi jednak w Polsce? Szef MSZ: „Ktoś taki nie powinien być zapraszany. Jest to osoba, która szkaluje Polskę, zaprzecza Holokaustowi”

  opublikowano: wczoraj


  autor: Fratria/YouTube autor: Frat

  Richard Spencer nie powinien występować publicznie, szczególnie w Polsce; ktoś taki nie powinien być zapraszany, nie powinno mu się dawać płaszczyzny do wypowiadania poglądów, jakie głosi

  — powiedział w piątek szef MSZ Witold Waszczykowski.

  Waszczykowski odpowiedział w ten sposób na pytanie dziennikarzy dotyczące czwartkowego oświadczenia resortu dyplomacji, w którym wyrażono sprzeciw wobec wizyty Spencera w Polsce.

  Richard B. Spencer to założyciel think tanku National Policy Institute, utożsamianego z rasistowskim „białym nacjonalizmem”. 39-letni Amerykanin w 2014 roku został deportowany z Węgier i przez 3 lata automatycznie miał zakaz wjazdu do krajów grupy Schengen.

  Jest to osoba, która szkaluje Polskę, szkaluje to, co się w stało w czasie drugiej wojny światowej, zaprzecza Holokaustowi. Nie powinien publicznie występować, a szczególnie w Polsce

  — podkreślił w piątkowej wypowiedzi dla mediów minister.

  Pytany, czy wobec Spencera powinien być wydany zakaz wjazdu na teren Polski, szef dyplomacji ocenił, że „taka osoba nie powinna być zapraszana, przede wszystkim, nie powinno mu się dawać jakiegokolwiek forum, płaszczyzny do wypowiadania tych poglądów, jakie głosi”.

  Zaznaczył zarazem, że „zakaz może wydać Straż Graniczna, a nie MSZ”.

  Waszczykowski był również w tym kontekście pytany o decyzję Prokuratury Krajowejo wycofaniu z sądu aktu oskarżenia przeciwko b. księdzu Jackowi M., któremu stawiano zarzuty nawoływania do nienawiści na tle różnic wyznaniowych i narodowościowych.

  To jest prerogatywa innych ministerstw; tu chodzi o Polaka, a nie o obcokrajowca

  — odparł szef MSZ.

  Osobiście takich poglądów nie akceptuję, mogę tyle powiedzieć

  — dodał.

  Jak informowała we wrześniu PK, celem wycofania aktu oskarżenia jest uzupełnienie go o „kompletny materiał dowodowy” w związku z brakami, które „nie pozwalają na jego prawidłowe procedowanie”. Rzeczniczka PK prok. Ewa Bialik zaznaczała jednocześnie, że wycofanie aktu oskarżenia nie oznacza umorzenia sprawy – b. ksiądz nadal ma postawione zarzuty.

  Wrocławska prokuratura zarzucała M., że 11 listopada 2016 r., podczas przemówienia wygłoszonego w trakcie VII Marszu Patriotów na wrocławskim Rynku, nawoływał do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców. Akt oskarżenia w tej sprawie skierowano do sądu w lipcu tego roku.

  as/PAP

  ha ha ha
  A w 2017 roku Marsz Patriotów we Wrocławiu organizuje Wielka Polska Niepodległa, czyli ugrupowanie Jacka Międlara. 11 listopada godzina 17:00, początek jak zawsze ostatnio pod Dworcem Głównym PKP

  lop
  Artykuł o niczym. Dalej nawet w przybliżeniu nie wiem co głosi Spencer i czym obraża Polaków.

  dor
  Ciekawe jak szkaluje Polskę? To jest cenzura myśli! To GW się on nie podoba, dlatego ze strachu go nie wpuszczacie! Wstyd! A co do J.Międlara to same bzdury, to wspaniały człowiek i patriota.

  angus
  do @lop – jak nie wiesz do się dowiedz – minimalisto i leniu jeden ! nawet Wikipedia leży u cie odłogiem !

  vh
  ZTCW Miedlar mowil o komunizmie, lewactwie, banderyzmie i zydostwie a wiec o ideologiach antypolskich – naprawde trzeba byc niespelna rozumu by doszukiwac sie tam religi czy narodowosci.

  Nick
  Waszczykowski do dymisji! Nie nadaje się nawet na dziadka klozetowego!

  manko1492
  A przed czcicielami ludobójczych zwierząt oun/upa bandery/szuchewycza tzw. msz RP zawsze na kolanach.

  Franciszek
  Co to znaczy szkaluje? Jeśli kłamie to go pozwać do sądu.

  Polubienie

 4. #Equality

  Neel Kolhatkar
  Published on Jan 18, 2015

  #Equality – A short film by Neel Kolhatkar

  Sofija Ortakova
  1 month ago
  This is scary because this is becoming REALITY!!!

  Nolan Milnes
  9 months ago
  „it’s not black, it’s African American” hahahahahaha

  Polubienie

 5. The Privilege Game

  Neel Kolhatkar
  Published on Apr 25, 2016

  Purification

  Neel Kolhatkar
  Published on Sep 18, 2016

  A black comedy suspense/satire set in a dystopian 2025.

  Food For Thought

  Neel Kolhatkar
  Published on Aug 24, 2017

  Food For Thought is a satirical take on the circus that is today’s cultural and political discourse.

  Left vs Right Wing TV Shows

  Neel Kolhatkar
  Published on Jun 21, 2014

  A comparison of Left and Right Wing television.

  Polubienie

 6. https://kresy.pl/wydarzenia/terrorysci-isis-lata-pobierali-miliony-euro-zasilkow/


  Bojownicy ISIS, foto: youtube.com

  TERRORYŚCI Z ISIS PRZEZ LATA POBIERALI MILIONY EURO ZASIŁKÓW

  27 października 2017|0 Komentarze|w bezpieczeństwo i obrona, Bliski Wschód, Europa Północna, Europa Zachodnia, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

  Jak ustaliły francuskie służby, pochodzący z Francji dżihadyści z ISIS walcząc w Syrii i Iraku pobierali zapomogi i świadczenia socjalne z francuskiego budżetu. Problem ten dotyczył także Szwecji czy Danii.

  Sprawę trwającego latami procederu opisał dziennik „Le Figaro”, który podał, że co piąty walczący na Bliskim Wschodzie francuski dżihadysta regularnie otrzymywał pieniądze z francuskich urzędów.

  Francuskie służby wykryły 420 transakcji tego typu. Ich łączna wartość wynosi 2 miliony euro. Pieniądze trafiały bezpośrednio do kasy tzw. Państwa Islamskiego.

  Już wcześniej podejrzewano istnienie takiego procederu. W 2014 roku cześć francuskich posłów wnioskowała o utworzenie specjalnej komisji śledczej w tej sprawie. Działo się to po tym jak u terrorystów w Mali odkryto pisma z francuskich urzędów pracy. Wówczas jednak francuskie MSW uznało te zastrzeżenia za „absurdalne”. Jak tłumaczono, zasiłki są anulowane natychmiast po stwierdzeniu obecności podejrzanych osób w strefach wojny. Okazuje się, że system był w tym względzie wyraźnie nieszczelny.

  Przeczytaj: Po klęskach ISIS do swoich krajów wróciło 5,6 tysiąca islamskich ekstremistów

  Problem ten nie dotyczy jednak tylko Francji, ale również innych państw europejskich. Przede wszystkim tych, które posiadają rozbudowaną politykę socjalną. Np. w Szwecji w ubiegłym roku w specjalnym raporcie rządowym stwierdzono, że niemal wszyscy spośród ok. 300 szwedzkich obywateli, którzy wyjechali walczyć w szeregach ISIS pobierali świadczenia socjalne w jakiejś formie. Tu chodziło m.in. o dodatki na mieszkanie lub na dzieci. Jednak największą popularnością cieszyły się pożyczki na studia za granicą. Wystarczyło, że rodziny terrorystów zaświadczały, że pozostali oni w kraju.

  Przeczytaj: Syria: ISIS przejęła rosyjski czołg T-90 [+FOTO]

  Innym przykładem jest Dania służba wykryła przypadki pobierania przez dżihadystów rent chorobowych i wcześniejszych emerytur – nawet po wyjedzie do Syrii. Na uwagę zasługuje przy tym fakt, że nawet raporty wywiadu nie spowodowały wstrzymania wypłat tych świadczeń. Urzędnicy agencji odpowiedzialnej za wypłacanie emerytur uznali bowiem, że raport służb nie był wystarczającą podstawą do odebrania świadczeń. Do tego potrzebne było uchwalenie nowego prawa przez parlament Danii.

  Wp.pl / Kresy.pl

  Polubienie

 7. Rich Swedes Exposed To Multiculturalism

  GrandKMaster
  Published on Dec 18, 2015

  Question: WHY ARE THERE SO MANY MORONS WHO DON’T UNDERSTAND THIS IS BEING DONE BY SWEDES TO SHOW WHAT THE WAVE OF MUSLIMS WILL BRING TO SWEDEN?
  When wealthy Swedes who voted for multiculturalism and the acceptance of muslim immigrants are exposed to the muslim call to prayer in their neighborhood, it doesn’t go well. At least some Swedes are showing the rich what they or their children are in store for after letting muslims flow into Sweden. Goodbye Sweden, you were once a beautiful country.

  Polubienie

 8. How Face Shape EXPOSES — White RACISM (fWHR)

  Black Pigeon Speaks
  Published on Jan 29, 2016

  Recent research by Social Scientists indicates that men with high levels of testosterone have certain facial characteristics that set them apart from men with less testosterone.

  DarrylCross
  9 months ago
  If Western Civilization is so terrible, quit moving here. If you were born here and hate it, there are better hellholes for you to move to more suited to yoir tastes; go there.

  Donald Ray
  11 months ago
  Sounds like a radical islamic ideology to rid the world of the white man but oh keep the white women so we can mate with them kinda thing . Absolutely RETARDED !!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 9. The Governments War on Culture & Community

  Lauren Southern
  Published on Oct 23, 2017

  preshrunk_cyberpunk
  1 week ago
  Fuck it. I’m moving to Poland.

  Micah
  1 week ago
  There is no multiculturalism, just replacement.

  Thermal Reboot
  1 week ago (edited)
  To summarize: Liberals are people who are too stupid to realize even they won’t want to live in the world they’re trying to create.

  Nikola Bornová
  1 week ago
  We just had elections in Czech Republic and the „traditional” parties that support illegal mass immigration and growing EU control got their asses brutally kicked. The „sceptic” parties had massive success. We will see how it will turn out, because the party that got most votes is unfortunatelly controlled by a very bad man (Andrej Babis, he’s not even Czech) but at least it shows that people in eastern Europe (Poland + Hungary + Czech Republic) see the dissolution of the western Europe+Canada and they are not afraid to oppose it. I think that Poland could help save western culture in the end (such paradox!) :-)

  Robert Gantry
  1 week ago
  You’re wrong. Both of you, I’m afraid. Government doesn’t want mass immigration to make us more dependent on them. Government wants mass immigration because they are replacing us with less intelligent people who breed more. More people to control. Dumber people are easier to control. The bottom line is that we’re being replaced. The sooner we get that though our heads, the better.

  Polubienie

 10. Canada ABOLISHES ITSELF

  Black Pigeon Speaks
  Published on Oct 15, 2017

  Moon Door
  2 weeks ago (edited)
  My country is already dead, on so many levels. But I just can’t understand how Canadians wants to destroy their own homeland in the name of the Political Correctness.

  Jiggajig Jones
  2 weeks ago
  I left Vancouver and moved to very remote Northern Alberta. Is it boring here? Kinda. But this was necessary to run from the DISGUSTING shitbox that the ‚Lower Mainland’ is. Healthcare is horrible…hospitals FULL of elderly immigrants…think Blade Runner without flying cars. It is a joke. A real shame.

  Carter
  2 weeks ago
  Unfortunately, Canada is among the most white-guilt ridden Western States that exists today. We are nothing but a nation of masochists and apologists. My great-uncle was killed in action in WW2 and I am saddened that this is what he died for.

  kai heikkila
  2 weeks ago
  As a Canadian it seems to me that I’ve been watching the country that I was once proud to be a citizen of burn down around me. Meanwhile the far left takes control of the dull masses through the media telling them everything is fine while the government pours gasoline into the flames.

  Polubienie

 11. WAKACJE NA KTÓRYCH MOŻNA OSIWIEĆ

  jack caleib
  Published on Oct 31, 2017

  KNT
  4 days ago
  Indie w pełnej krasie …..

  Tom S
  4 days ago
  Zdjecia z Varanasi. Potwierdzam, ze zwloki ludzkie wrzucane sa do Gangesu.

  były zwiadowca
  4 days ago
  polecam wam obejrzeć pogrzeby w Tybecie. ”Sky funeral”. Rzyganie i bezsenność zapewnione

  Polubienie

 12. Dokąd zmierza Szwecja !!!

  Waldemar Schwarz
  Published on Oct 8, 2015

  Paweł JA
  1 year ago
  Szwecja to durny kraj, niech więcej ciapaków ściągają, to spokojniej będzie.

  Juliusz Słowacki
  1 year ago
  Zakładam że niedługo będziemy mieć Szweckich imigrantów w naszym kraju .

  olmcgal
  1 year ago
  Wikingowie się w grobie przewracają…

  Polubienie

 13. Polak
  Ale sprawę przeciwko Policji w sądzie wygrał. U nas by nie wygrał bo PIS boi się zrobić reformę w sądach i dalej mamy takich Tuleyów.

  https://wpolityce.pl/swiat/435302-nie-dostal-pracy-w-policji-bo-jest-heteroseksualny

  Nie przyjęli go do pracy w policji, bo jest „białym, heteroseksualnym mężczyzną”. Sprawa skończyła się w sądzie

  opublikowano: 24 lutego · aktualizacja: 24 lutego


  zdjęcie ilustracyjne / autor: pixabay.com wPolityce.pl

  Przypadek Matthewa Furlonga to kolejny przykład absurdalnych sytuacji, do których dochodzi w Wielkiej Brytanii. 25-letni Brytyjczyk chciał pójść w ślady swego ojca i zostać policyjnym detektywem. Jednak aplikacja bardzo dobrze przygotowanego zarówno fizycznie i psychicznie młodego człowieka została odrzucona. Jak relacjonuje „Daily Mail”, powód tej decyzji był kuriozalny.

  Furlong, syn doświadczonego policjanta z hrabstwa Cheshire w zachodniej Anglii, również chciał zostać śledczym, dlatego złożył swoją aplikację do miejscowej policji. Jednak bardzo dobre wyniki z testów sprawnościowych i wiedzy nie wystarczyły.

  Jak informują brytyjskie media, kandydatura mężczyzny została odrzucona, bo nie spełniał jednego z wówczas pożądanych warunków zatrudnienia w policji – nie był homoseksualny, nie był czarnoskóry, nie był też niepełnosprawny.

  Jak tłumaczono, powodem odmowy przyjęcia jego aplikacji był obowiązek, który nakazuje zapewnienie w strukturach służb mundurowych odpowiedniej „różnorodności” kadrowej.

  25-latek złożył przeciwko policji Cheshire powództwo w sądzie. Sprawę wygrał, a sąd stwierdził, że Furlong został zdyskryminowany. Jak stwierdziła adwokat poszkodowanego, nie przyjęto go do policji, ze względu na to, że był „białym i heteroseksualnym mężczyzną”.

  wkt/Daily Mail

  @
  niedługo rzesze policji zasilą niewidomi na wózkach. Myślę, że idealni do patrolowania ulic. Jak Bóg chce kogoś ukarać to rozum mu odbiera

  anty
  Az nie chce sie wierzyc do czego to doszlo,to sie nie miesci w glowie.O tyle dobrze,ze chociaz sady tam jeszcze w miare normalne.Wydaje mi sie,ze w polskim sadzie sprawa bylaby przegrana.

  kot
  Czyli że policjant ma być niepełnosprawny? To jak on ma wówczas służbę pełnić? Może niedługo też czas na pilotów bez lewej ręki albo niewidomych?

  KON.
  Homoseksualne kaleki sa potrzebne do zwalczania silnych,pelnosprawnych bandytow……

  Prawda
  Powinien dostać 60 milionów funtów odszkodowania, przeprosiny i od razu stanowisko w co najmniej wstopniu sierżanta w policji. To jest po prostu skandal co się dzieje, Sodoma i Gomora normalnie.

  seneka_pl@seneka_pl
  To teraz do brytyjskiej policji przyjmują tylko czarnoskórych gejów bez nogi ? Ciekawe.Bardzo ciekawe

  Ktoś
  Nie liczy się człowiek, firma musi dobrze wyglądać statystycznie, wykazać że jest „tolerancyjna”.Jakiś odsetek kolorowych,homosi, itp., więc facet nie mieścił się w tych statystykach i tyle.

  Polubienie

 14. Muslim Mums vs Gay Teachers

  The Thinkery
  Published on Mar 6, 2019
  The inevitable showdown is resolved.

  Deedless Deity
  „No indoctrination!” said the Muslims. Get it?

  Larson Dillon
  We Told you a long time ago this would happen.

  maxpolaris99
  If Christians pulled their kids out of school they would be prosecuted.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.