634 Coś się kończy, coś zaczyna… Czas Działać Teraz! Koniec nie tylko z TubJew!

Coś się kończy, coś zaczyna…


Nie do końca pamiętam, co i kogo Biały Wilk ubogacał. ale to jest ten czas, kiedy należy szukać czegokolwiek, co tam ktoś ma pod ręką i zacząć walczyć o Swoje / SWoJe, Czyli / C”yLi Nasze / NaS”e!

Dla / DLa Rybaka / RyB+aKa Sieć / SieC’ Jest / JeST Jedynym / JeDyNy+M Celem / CeL+eM. Lowca / ŁoW+Ca Łowi / L”oWi, a Myśliwy / MyS’L+iWy Myśli / MyS’Li… 🙂

Zapis / Za+PiS Dźwięków / Dz’W+ie”Ko”W Będzie / Be”Dzie Też / TeZ”/R” Trochę / TRo(c)He” Inny / iNNy Od / oD Teraz / TeR+aZ…


Piotr Korczarowski
Published on Jan 5, 2018
SUBSCRIBE 120
YouTube w jednej chwili zniszczył 7 lat naszej pracy, wrzucając ponad 400 filmów wraz z całym kanałem eMisjiTv do internetowego kosza.

Nowy kanał na CDA: https://www.cda.pl/eMisjaTv
Link do Patronite: https://patronite.pl/emisjatv
Link do zrzutki na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-emisji-tv
Numer konta SRCh w Łodzi (dla eMisjiTv) 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
Adres PayPal: redakcja@emisja.tv

Piotr Korczarowski o zamknięciu przez YouTube kanału eMisjaTV!

Proroctwa
Published on Jan 4, 2018
SUBSCRIBE 735
YouTube grozi usunięciem kanału eMisjaTV! Trwa zakrojony na szeroką skalę atak na wolność słowa w Internecie. Cenzura postępuje. Nowe filmy eMisjiTv znajdziecie wkrótce pod tym adresem: https://www.cda.pl/eMisjaTv. Natomiast dostęp do ich archiwum oraz możliwość przesyłania filmów kanał eMisjaTv odzyska dopiero za 3 miesiące…

Anonymous – This will Change Everything You Know… (2018-2019)

Anonymous Official
Published on Dec 31, 2017

William Buck
What it’s doing to our children is we are mass producing sociopaths no real emotional connection with others.

Cristian Alba Music
I think that is not about delete them from out lives cause those are incredible tools, but we need a regulation and use them as tools not as a style of life.

runningbandit
I disabled my Facebook over 2.5 years ago and logged in just recently to see if there was any way to permanently kill the account not just disable. In all honesty I am so glad I removed myself, it’s just pure garbage.

21 thoughts on “634 Coś się kończy, coś zaczyna… Czas Działać Teraz! Koniec nie tylko z TubJew!

 1. https://wpolityce.pl/swiat/375239-aresztowano-11-ksiazat-ktorzy-protestowali-w-rijadzie-przeciwko-ograniczeniu-ich-przywilejow

  Aresztowano 11 książąt, którzy protestowali w Rijadzie przeciwko ograniczeniu ich przywilejów

  opublikowano: wczoraj


  autor: Pixabay wPolityce.plautor: Pixabay

  Jedenastu saudyjskich książąt zostało dziś aresztowanych, gdy protestowali przed pałacem królewskim Al-Jamama w Rijadzie przeciwko zmianom przepisów, które ograniczają ich przywileje – podały saudyjskie media.

  Książęta sprzeciwili się dekretowi królewskiemu, zgodnie z którym planuje się zaprzestania płacenia rachunków za prąd i wodę książąt, bardzo licznych w tej monarchii. Agencja EFE podkreśla, że dekret nie został jeszcze oficjalnie opublikowany. Protestujący domagali się także „rekompensaty finansowej” dla jednego z nich za proces, w którym został skazany.

  EFE podaje, że mężczyźni, których poinformowano o odrzuceniu ich żądań, odmówili opuszczenia terenu pałacu, w związku z czym wydano nakaz ich aresztowania. Zostali przewiezieni do stołecznego więzienia o zaostrzonym rygorze.

  Arabia Saudyjska, pierwszy światowy eksporter ropy, od spadku cen tego surowca w 2014 roku wprowadza serię środków oszczędnościowych, wymierzonych także w rodzinę królewską.

  W listopadzie 2017 r. saudyjskie władze przeprowadziły wielką czystkę antykorupcyjną, w ramach której zatrzymano m.in. 11 książąt oraz 38 byłych i obecnych ministrów, deputowanych i biznesmenów. Zatrzymany został m.in. miliarder książę Al Walid ibn Talal, jeden z najbogatszych ludzi na Bliskim Wschodzie. Zdaniem niektórych obserwatorów celem tych czystek miało być umocnienie wpływów następcy tronu, Muhammada ibn Salmana.

  PAP/mall

  Polubienie

 2. YouTube usuwa wRealu24! Cenzura Adsense! Google wchodzi w 2018 rok…

  The right side of the Internet
  Published on Jan 2, 2018
  SUBSCRIBE 60K
  Rozpoczyna się 2018 roku i amerykańska korporacja z grubej rury uderzyła pokazując jak bardzo interesuje ich wolność słowa… 📌wRealu24 możecie oglądać na: https://wrealu24.tv/ 📌A mój kanał możecie wspierać poprzez PayPal: https://www.paypal.me/PrawicowyInternet

  2serveand2protect
  SPRÓBUJ TYLKO „opublikować” COKOLWIEK o takich…”ludziach” jak stalinowscy zbrodniarze typu: SALOMON MOREL, którego schronił Izrael – WOLIŃSKIEJ-BRUS (prawdziwe nazwisko FAJGA MINDLAK), której schronienie dał rząd Wlk. Brytanii. Izrael odrzucił DWUKROTNIE żadanie o ekstradykcję polskiego rządu dla Morela a Wlk. Brytania odrzuciła to samo ze strony polskiej, przy czym obydwa rządy użyły tych samych – IDENTYCZNYCH!! – pseudo-argumentów, które naziści używali aby bronić się podczas Trybunału w Norymberdze. Ja za zrobienie o nich jedneko „klipu” miałem konto kasowane 4 razy, choć ani razu nie skłamałem i zawsze używałen dat, i faktów z historycznie potwierdzonych źródeł.

  Adrian Urbański
  Skurwysyny!!! Przepraszam za takie słowo ale to i tak najłagodniejsze określenie jakie mi przyszło na myśl.. Oni „walczą” o „tolerancje” na świecie a widzą co najwyzej tylko czubek własnego nosa, banują i usuwają.. Za prawde! Oj ciężkie czasy dla Prawicowców nadchodzą a będzie jeszcze gorzej żydostwo chce wszystko co narodowe i dla nich niewygodne zniszczyć. Nie damy się!!!
  Pozdrawiam Pana Mateckiego

  Polubienie

 3. gebi
  Heil! merkel und cdu

  KON
  Natomiast „czyny nienawisci” takie jak gwalty, plucie ,bicie i obrzucanie „niewiernych” wyzwiskami, to nic zlego…

  glob@glob2
  Niemcy to przecież dla wielu w Polsce wzorzec wolności słowa i mediów. Więc może by tak, w ramach eksperymentu, przetłumaczyć niemiecką ustawę na polski, przedstawić jako projekt do konsultacji rządowych i poczekać na reakcję z Berlina, Brukseli, Waszyngtonu i oczywiście z Warszawki? Czyż nie będzie to wspaniała promocja europejskich wartości i standardów? A przy okazji miło będzie poobserwować, które nożyce się odezwą. Może być bardzo ciekawie.

  https://wpolityce.pl/media/375898-walka-z-mowa-nienawisci-sdp-zaniepokojone-niemieckimi-przepisami-moga-stac-sie-ukryta-cenzura-represyjna

  Walka z „mową nienawiści”? SDP zaniepokojone niemieckimi przepisami: „Mogą stać się ukrytą cenzurą represyjną”

  opublikowano: wczoraj


  autor: Pixabay wPolityce.plautor: Pixab

  Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wyraziło zaniepokojenie wprowadzeniem w Niemczech przepisów, których celem jest walka z „mową nienawiści”. Według SDP przepisy te mogą zagrażać realizacji zasady wolności słowa.

  CMWP SDP poinformowało w środę w przesłanym PAP komunikacie, że od początku roku w Niemczech „za brak szybkiej reakcji na zgłoszone niewłaściwe treści publikowane w internecie grożą wysokie kary finansowe, w skrajnych przypadkach sięgające nawet 50 mln. euro”.

  Według CMWP SDP to „jedna z najbardziej restrykcyjnych tego typu regulacji na świecie i jednocześnie najostrzejsza w UE”.

  O tym, co jest lub nie jest „mową nienawiści” decydują urzędnicy ministerstwa sprawiedliwości, a czas reakcji na ewentualne niewłaściwe wpisy jest bardzo krótki

  — napisano w komunikacie.

  W ocenie CMWP SDP przepisy te „w praktyce mogą stać się ukrytą cenzurą represyjną, szczególnie w sytuacji, gdyby rządy innych państw za przykładem Niemiec przyjęły takie same rozwiązania prawne”.

  Nowe prawo dotyczy serwisów społecznościowych lub dyskusyjnych, które mają ponad 2 mln zarejestrowanych użytkowników. Ustawa nazywana w skrócie NetzDG (Netzwerkdurchsetzungsgesetz – Akt o poprawie egzekwowania prawa w sieciach społecznościowych) zobowiązuje tego typu firmy do usunięcia postów czy komentarzy, które zawierają mowę nienawiści lub nawoływanie do popełniania przestępstw, w ciągu 24 godzin

  — czytamy w komunikacie

  Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zaapelowało do międzynarodowych organizacji dziennikarskich o „szczegółowe monitorowanie aktualnej sytuacji dziennikarzy i publicystów oraz mediów w Niemczech pod kątem przestrzegania zasady wolności słowa i swobody wypowiedzi”, która jest – zdaniem SDP – fundamentem ustroju każdego demokratycznego państwa.

  ak/PAP

  kil
  to jest właśńie faszyzm. Lewacki ale faszyzm

  komuna już wróciła
  ALARM ! Chamska cenzura jak w stanie wojennym !!! Ostatnio masowo usuwane są filmy i całe konta na youtube. Gdzie jest PiS !? — https://www.cda.pl/video/18388709e/vfilm

  ddx40
  Bardzo dobry ruch SDP, czas pokazać światu ten świętoszkowaty szwabski totalitaryzm DDR2.

  ala wilk
  Czyżby pisowcy nie chcieli żeby w Niemczech wsadzano do pudła za wychwalanie esesmanów? Ja jestem za. SS to organizacja antypolska.

  sceptyk 94.254.187.*2 godziny temu
  @ala wilk 46.21.220.*: dziecko, autorom tej ustawy wcale nie chodziło o ściganie nielicznych gloryfikatorów SS tylko o uniemożliwienie krytyki jedynie słusznej ideologii w Niemczech. Honecker rules!

  …..

  czas wstać z kolan
  Niemcom wolno likwidować wolność słowa ale w niemieckim kondominium zwanym Polen „media społecznościowe” FB i Tt już to dawno stosują, rękoma niemieckich lewackich rezydentów w kraju i za granicą…

  Contral
  No cóż. Niemcy chcieli cenzury to ją mają.

  kazioo
  Czy tam znaleźli pracę cenzorzy z Mysiej? Czy tylko szkolili z podręczników „po dziadku” tłumaczonych z rosyjskiego?

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/375858-walka-z-hate-speech-i-fake-newsami-czy-z-wolnoscia-slowa

  Walka z „hate speech” i „fake newsami”, czy z wolnością słowa?

  opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj


  autor: Pixabay

  Czy mówi Państwu coś swojsko brzmiąca nazwa Netzwerkdurchsetzungsgesetz? Tak nazywa się funkcjonująca od 1 stycznia w Republice Federalnej Niemiec ustawa o cenzurze… Endschuldigung… o przeciwdziałaniu mowie nienawiści i fałszywym informacjom w internecie. Na jej podstawie media społecznościowe, w tym m.in. Facebook, Twitter czy YouTube są zobowiązane – w ciągu 24 godzin od otrzymania skargi – usunąć ze swych stron treści uznane za „hate speech” lub „fake news”. W przeciwnym razie grozi im wysoka grzywna, nawet do 50 milionów euro.

  Powyższe prawo uchwalone zostało w październiku przez wielką koalicję CDUSPDna wniosek socjalistycznego ministra sprawiedliwości Heiko Maasa, a weszło w życie od początku tego roku. I już od razu zaczęło być egzekwowane. Jedną z jego pierwszych ofiar padła działaczka Alternatywy dla Niemiec (AfD) Beatrix von Storch. W swoim noworocznym tweecie skrytykowała policję w Kolonii za rozsyłanie przed Sylwestrem komunikatów w języku arabskim:

  „Co, do diabła, dzieje się w tym kraju? Dlaczego na oficjalnej stronie policji NPW[Nadrenii Północnej-Westfalii] pojawia się tweet po arabsku? Czy uważacie, że w ten sposób da się ułagodzić barbarzyńskie, muzułmańskie, dokonujące grupowych gwałtów hordy mężczyzn?”

  Wkrótce Twitter usunął wpis. Działaczka AfD nie dała za wygraną i na swym koncie na Facebooku opublikowała zrzut ekranu z Tweetera razem z komentarzem:

  „Nie chcę dystansować się od swojego oświadczenia. Nadal będę nazywać barbarzyńców barbarzyńcami, jeśli potrzebujemy stref ochrony przed takimi ludźmi”.

  Okazało się jednak, że także ten wpis został usunięty, a Tweeter i Facebook zablokowały na pewien czas konto użytkowniczki. Prokuratura wszczęła natomiast śledztwo, czy Beatrix von Storch popełniła przestępstwo, podżegając publicznie do nienawiści.

  To pierwszy głośny w tym roku przykład zjawiska zwanego Overblocking, które wkrótce – jeśli prawo nie zostanie zmienione – może stać się w Niemczech normą. Media społecznościowe, znajdujące się pod presją wysokich kar finansowych oraz napiętych terminów, będą wolały na wszelki wypadek blokować zaskarżane z zewnątrz, kontrowersyjne wpisy, niż narażać się na ryzyko płacenia grzywny. Ofiarą nowej ustawy padają już nawet rubryki satyryczne, np. Twitter zablokował parodystyczne teksty niemieckiego magazynu satyrycznego „Titanic”.

  Nowe prawo stanowi jawne zagrożenie dla wolności słowa, ponieważ umożliwia eliminowanie jakiejkolwiek krytyki, oskarżając ją o „mowę nienawiści’. Media społecznościowe, zalewane tego typu skargami, będą raczej prewencyjnie usuwały zaskarżane wpisy niż traciły cenny czas na drobiazgowe analizy, czy dany komentarz spełnia warunki obowiązującej ustawy. Tym bardziej, że trzeba byłoby zatrudnić rzesze prawników, którzy codziennie musieliby sprawdzać zasadność tysięcy skarg. Dla sprawnych, dobrze zorganizowanych środowisk i grup lobbystycznych to idealne narzędzie do wyciszania w przestrzeni publicznej głosów krytyki pod swoim adresem.

  Na szczęście ustawa ma swoich obrońców i zwolenników poza granicami Niemiec. Nowe rozwiązania prawne pochwalił prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka. Wiele ciepłych słów pod ich adresem można usłyszeć także w Rosji i w Chinach, gdzie podkreśla się, że niemiecka praworządność czerpie wzorce ze sprawdzonych tam modeli.

  Dokąd zmierzasz, Berlinie?

  autor: Grzegorz Górny

  Lewak to kłamca. 207.154.250.*wczoraj
  Lewackie cymbały zapomniały że jest jeszcze i istnieje papier bibuła. To jest następny krok zbliżający Neo marksistów ku przepaści

  Pat
  Niemcy to urodzeni niewolnicy.Nigdy nie pojmą co to znaczy być wolnym człowiekiem w duchu anglosaskoamerykańskim.

  Jastrzebiec@Jastrzebiec
  Oczywiście, cenzura. Państwo Orwella

  Socjalizm+ niszczy Polskę
  ▌▌Sama nowomowa jest dowodem na nieczyste intencje władz RFN. Państwo prowadzi procesy LATAMI, a właściciel strony pod TERROREM ma w 1440 MINUT dokonać ŚLEDZTWA, OSĄDZENIA i WYKONANIA WYROKU! Tak

  Piast
  Już niedługo niemieckie psy będą biegać na drugą stronę Odry, żeby sobie swobodnie poszczekać.

  Marco
  Marksizm, totalitaryzm, obozy koncentracyjne, Altiero Spinelli i Traktat z Ventotene, Aniela Merkel, unia europejska, (kolejność dowolna, na jedno wychodzi) NWO.

  vh
  Gdzie jest Andrzej67 by wyjaśnić nam tępym barbarzyńcom głęboką i wielka myśl stojącą za tym przykładem praworządności.

  cień
  Niemcy bliżej Chin i Białorusi. Jak w Polsce w latach 50- tych. Stojąc w masarni w kolejce ciotka kolegi powiedziała „do doopy z takim rządem” i co? Poszła na dwa lata do Tarnowa, na wczasy w celi.

  m
  łamanie wolności słowa, gdzie GW TVN ?musimy pomóc niemcom i poruszyc ten problem na arenie unijnej, przecież to wipisz wymaluj przypomina art 58 z ZSRR, gdzie można było skazać każdego i za wszystko

  Polubienie

 4. FACEBOOK ZUCKERBERG zmiana polityki F.B – DOT.. CENZURA I PRIORYTETY

  jack caleib
  Published on Jan 12, 2018

  Mira B 3 hours ago (edited)
  Reakcja akcjonariuszy FB natychmiastowa – pokazali Markowi srodkowy palec i sprzedaja akcje …wprawdzie jeden dzien to jeszcze nie trend, ale warto obserwowac …a co mowia eksperci ? ….ci, jak zwykle, sa od tego by kazde „goowno” oslodzic, wiec mowia , ze to dla dobra uzytkownikow FB

  Martinesku 1 hour ago (edited)
  Mnie nawet nie ostrzegli – zablokowali! Napisali, że moi znajomi nie wiedzą z kim mogą rozmawiać heheh . Przecież To Ja decyduję, kto jest moim znajomym – a nie FB! ? W sumie to i dobrze, traciłem tam mnóstwo czasu na tym portalu. Teraz jestem szczęśliwy ,że zablokowali mi konto. 🙂 FB to cenzura i strata czasu…

  Robert Marzec 2 hours ago
  Srają w gacie bo widzą czym jest informacyjne pole morfogenetyczne! TO ICH KLĘSKA! Nie mają absolutnie żadnych szans aby ten przekaz powstrzymać! Czytać dalej wszystko co jest dostępne, analizować, pisać, wrzucać i się nie martwić, ze to za chwilę usuną. TEGO SIĘ NIE DA USUNĄĆ! Jeśli coś wymyślisz, stworzysz to to już jest po wsze czasy i idzie to do innych jako OLŚNIENIE, INTUICJA WIEDZY, tak jak w przypadku eksperymentu 100 małp. Mogą nas pocałować w dupę, nic nam nie zrobią, nie zatrzymają tego! Przez dziesiątki wieków kapłani trzymali zakaz dostępu do słowa pisanego, panował powszechny analfabetyzm a i tak im nic to nie dało, nie wyszło! Próbowali pod koniec kilku wojen i nic! Oni już przegrali! To są ich ostatnie podrygi! Trzeba być skończonym kretynem, żeby wierzyć w cenzurę po tych doświadczeniach z efektem splątania kwantowego wraz z tzw. upiornym oddziaływaniem na odległość Einsteina-Podolskiego na 100 małpach. Pozdrawiam i zaczynam Cię mądry chłopie subskrybować i oczywiście łapka w górę!!!

  Dariusz Gabrysiak 4 hours ago (edited)
  Poza tym, dyskryminacja udostępniania materiałów zaczerpniętych z mass-mediów (chodzi mi o mass-media alternatywne), ma jeszcze jedno na celu, a mianowicie to, że za każdy materiał stworzony przez siebie samego, z automatu człowiek bierze jednostkową ODPOWIEDZIALNOŚĆ, co przy nadchodzącej dużymi krokami totalnej cenzurze, również nie jest bez znaczenia. I jeszcze jedno, Zuckenberg, niczego nie wymyślił, wiadomo już od dawna, że FB, został stworzony przez CIA, w celu globalnej inwigilacji, i to ta organizacja jest mózgiem FB.

  Googl wyjaśnienia sprawy cenzury na portalach Googl

  jack caleib
  Published on Jan 12, 2018

  Polubienie

 5. https://skribh.wordpress.com/2018/01/11/638-cenzura-endschuldigung-netzwerkdurchsetzungsgesetz-czyli-odwieczna-indogermanska-walka-z-hate-speech-i-fake-newsami-czy-z-wolnoscia-slowa/#comment-16119

  Internet Giants and the Psychological Malignancy Destroying Human Society

  David Icke
  Published on Jan 12, 2018

  Mrs Mac
  Yes its just an excuse to delete anyone who doesn’t fit their yes yes narrative… Yes mine was delete in error apparently as they thought I was under 13 after 10 years on facebook really, but they said they couldn’t restore It? We need a rival to Facebook etc. I use the internet for my benefit I don’t let it control my life or stay on it all day. Censorship has always been there I remember going to the middle east and the nonsense on TV and in the papers. Worldwide really. I knew two sides of the story the locals didn’t. It’s always happened….the communist agenda did just that, we are in a better position now as we have alternative media which wasn’t possible before the internet. You are right alternative media needs to unite and push against censorship…. and the public at large.

  Polubienie

 6. A czy to nie szanowny
  wiltsztajn kilka dni temu chciał nam zamknąć usta w kwestii zbójeckiej reprywatyzacji Polski (wraz z 38 mln wkładką mięsną) przez kaczyńskiego, morawera i preŻYDenta? To co się kreuje na obrońcę!

  Zwróćmy uwagę, że mamy tu do
  czynienia z takim samym zagraniem żydowskich sztukmistrzów jak np. z „reprywatyzacją” w W-wie. Klasyczne „Kradną Y Bronią”. Demokracja – hermeliński i orzeł. Reputacja Polski – gross i DENTONS.

  `Kradną Y Bronią`, czyli
  „Za i Przeciw”,жыдоболшэвя w latach 60 stworzyła takie pismo dla ciemnych katolików. I Tygodnik Powszechny, oczywiście. Tak blokowali ew. niezależną aktywność społeczną. Szechter i KOR. Bolek i „S”.

  No i powiedz mnie, wiltsztajn,
  co to jest – kiedy wpisuję łacińskimi bukwami słowo жыдоболшэвя, to każecie mi poprawiać treść komentarza. Co to jest, jeśli nie cenzura, żydolski cyfaniaczku!?

  qedek
  la la la mi do bo jak nie my to kto? czyli z prawicy byłby dobry, bo z lewicy nie z centrolewicy nie z centroprawicy nie monsieur Wyldsztajn chciałby żeby to był on albo jego syn wtedy budiet cool

  https://wpolityce.pl/polityka/376948-jak-cenzurowac-internet

  Jak cenzurować Internet

  opublikowano: 3 godziny temu


  autor: FLICKR wPolityce.plautor: FLICKR

  Internet stał się realnym zagrożeniem dla europejskiego establishmentu. Dowodzi tego powołanie przez Komisję Europejską „Grupy Wysokiego Znaczenia do spraw Fake News i internetowej dezinformacji”.

  Do owego ciała powołanych zostało 39 ekspertów, wszyscy to, jak się możemy domyślać, absolutnie niezależni fachowcy od mediów, obrońcy standardów bezstronności i obiektywizmu jakie mamy okazję oglądać choćby w relacjonowaniu polskich spraw na europejskim forum.

  Z Polski jedyną osobą w tym gronie jest Konrad Niklewicz, były dziennikarz „Gazety Wyborczej”, potem wiceminister rozwoju regionalnego w rządzie PO (ministrem była wtedy Elżbieta Bieńkowska), a obecnie dyrektor zarządzający Instytutu Obywatelskiego – think tanku partii Schetyny. Idealny strażnik bezstronności i wysokich standardów.

  I sprawa byłaby śmieszna, gdyby nie to, że rozpoczyna realnie groźny proces, próbę politycznej cenzury Internetu w Europie.

  autor: Bronisław Wildstein

  s.baca
  W konstytycji RP jest zakaz cenzury prewencyjnej, a sa firmy (Fejs), ktore bezczelnie ten zakaz łamia. Czy nie powinno sie im konfiskowac przychodow osiaganych na terenie RP?

  Polska zdemaskuje świat
  Jeśli państwo nie może wpływać (decyzjami sądu) na międzynarodowe media np. na FB, a zablokowanie groziłoby „buntem młodzieży”, to należy stworzyć POLSKĄ ALTERNATYWĘ (podobną platformę na wzór nk ).

  vh
  Cenzura internetu jest mocno iluzoryczna o ile nie zakaże się technik szyfrowania (demokracja by UK). Obrońcy demokracji oczywiście nie chcą cenzury a jedynie skutecznej walki z „mową nienawiści”

  minsect@minsect
  Nawet bez tego mamy cenzurę. Wystarczył monopol, uzależnienie większości od kilku firm. Lewactwo usuwa prawicowe treści z Youtube, facebooka, twittera… i nie ma alternatywy, przynajmniej takiej gdzie trafiłyby miliony widzów.

  Nawet google potrafi usuwać niewygodne wyniki, a po wyszukaniu aktualnych informacji polit. wyniki promowane u góry z GW i onetu, wszystkie na jedno kopyto, atakujące Polaków i rząd.

  Ministra cyfryzacji nie podjęła odpowiednich, stanowczych i skutecznych działań, choć to podstawowa sprawa. Za niewypełnienie obowiązków powinna zwrócić pobrane wynagrodzenie.

  Jellyeater
  Spróbujcie znaleźć teledysk do Golden Brown. Ni ma. Cenzura już jest w internecie.

  Polak
  O cenzurze w monopolach prywatnych YT Facebook… opowiada profesor Adam Wielomski https://www.youtube.com/watch?v=qUWbCL7F4v8

  sorry
  Tu jest ankieta dla obywateli, jakby ktos chcial ocenic TVN czy GW: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/Public-consultation-for-citizens-on-Fake-news-and-online-disinformation

  RexAuguste

  stanisław
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cenzura-w-internecie-najwieksze-portale-spolecznosciowe-zaczynaja-walczyc-z-tworcami niestety obecny rząd przyłącza się do tych praktyk

  Polubienie

 7. Did SeaWorld REALLY Say That? SeaWorld CEO Blasts Blackfish Documentary for Massive Losses

  Bright Insight
  Published on Jan 10, 2018
  SUBSCRIBE 269K
  Just another example of how greedy CEO’s are willing to do and say anything to make a buck. SeaWorld CEO Joel Manby declares that animal rights activists that want Orca’s released from captivity are „small minded”, „Ignorant” and lack „Critical thinking”. It appears that the documentary, ‚Blackfish’ is having a long-term, profound effect on SeaWorld’s attendance and revenues.

  Bright Insight
  Here is a link for the Blackfish trailer (2min). This documentary absolutely worth your time – you won’t regret it. https://youtu.be/fLOeH-Oq_1Y Watch it, do your own research, and most importantly, THINK FOR YOURSELF! – Jimmy

  Eriko. Oy
  People are greedy af. What do they even do with all the money? They own sportscars they never drive, a mansion they rarely live in and play the most stupid and boring „sport” in the universe; golf. Everyone one of us tries to achieve great wealth, but when we have it, we don’t even really need it and don’t know what to do now. Getting there is fun, spending it boring

  Tilikum Died – SeaWorld Executives EXPOSED: The Killing of Tilikum Blackfish Killer Whale Dies

  Bright Insight
  Published on Jan 8, 2017
  SUBSCRIBE 269K
  This video exposes the SeaWorld Parks & Entertainment corporate executives who chose NOT to release Tilikum, and have chosen to leave all Orca’s and Dolphins in captivity. Tilikum, the Orca (Killer whale) died on January 6, 2017 while in captivity at SeaWorld in Florida.

  Samantha Berg
  Dude – you rocked that video – thank you so much on behalf of some of the #Blackfish cast!

  cfapps7865
  I hate zoos or any other prison for intelligent creatures. Good stuff Jimmy.

  Polubienie

 8. Detroit in RUINS! (Crowder goes Ghetto)

  StevenCrowder
  Published on Dec 21, 2009
  SUBSCRIBE 1.2M
  More at http://www.LouderWithCrowder.com

  Detroit, having had far-left Democratic mayors and never-ending public funding since 1961, is emblematic of modern liberalism. Just how has it worked for Detroit? Watch…

  How Detroit Became America’s Warzone

  Journeyman Pictures
  Published on Dec 4, 2013
  SUBSCRIBE 827K
  Industrial Ghosts – USA (2013): Unemployment, poverty, gangs and drugs are just a few of the many problems facing the city of Detroit, labelled by some as ‚America’s warzone’

  Polubienie

  • Detroit: From Motown To Murder Town

   Journeyman Pictures
   Published on Jul 6, 2009
   SUBSCRIBE 828K
   Death Of Detroit – USA. With General motors on the verge of collapse, Detroit is becoming more famous for it’s murder rate rather than the motor industry or music.

   How The American Dream Went Wrong in Detroit

   Journeyman Pictures
   Published on Jun 23, 2016
   SUBSCRIBE 828K
   Detroit: Ain’t Too Proud to Beg (2009): What happened to the previously booming industrial city of Detroit, and can it be saved?

   Fergus MacDhai
   Detroit is a dead town, and it will never come back! It was raped out of existence by Greed! And there was plenty of it and blame to go around. Start with greedy corporations that sold cars nobody wanted or could afford, and that were only interested in the bottom line and an even bigger return to their corporate coffers and shareholders. Let’s not forget the greed of all these Union people, who constantly pushed the envelope for huge wage and benefit packages, and the strikes they used to get their way. This was the single biggest factor in driving the companies elsewhere. Yes there were corporate abuses regarding salaries and perks, but they were small compared to shear numbers of employees and their effect on the bottom line. You could actually say, that Unions were the final straw that broke the Camel’s back.

   I’d just also like to know how someone with a 6’th grade education and who is functionally illiterate is worth $50K or $60K a year working on an assembly line? My wife had 4 years of college in the mid to late 80’s, and several years experience as a Cardiac Intensive Care Unit Charge Nurse in that period, and she never pulled down a salary like that, and she ran the unit and participated in codes and took care of the sickest people in the population. Granted, she didn’t go into that field for the money, but how can these people justify the outrageous disparity in salary and benefits between these two jobs, yet these folks whine and complain about what happened to them? Even to the most unsophisticated, it must seem obvious!

   Then there’s the issue of the corrupt black politicians that stole and looted the cities coffers, and so mismanaged it, that everything went to hell. (like Schools, Streets, Police and fire Protection, Libraries, Hospitals and every other part of the city’s infrastructure) Being honest here, blacks never did value education, and could never think past what it might provide them in the future. Instead, constantly increasing taxes, crime, drugs, murder and mayhem became the norm, and white people saw the hand writing on the wall, and got the hell out’a Dodge! There was so much violence in these schools, where teachers were more concerned with what they got, rather than what they provided to their students. From what I saw, most of these so called teachers were totally inept and unqualified. Many couldn’t even speak proper English, or structure a proper sentence, much less teach anything of value to their students. The streets mostly became killing zones for the gangs and their drug wars. At that point, the lunatics had taken over the assylum, and at that point, a civilized city no longer existed. In the end, the people of Detroit, brought down Detroit, and that’s the honest truth!

   The Death Of The American Middle Class

   Journeyman Pictures
   Published on Aug 3, 2016
   SUBSCRIBE 828K
   The End Of The American Dream (2011): With around 120,000 people declared bankrupt each month, many of the squeezed middle-class see the American dream slipping away.

   Polubienie

  • Million Dollar Shack: Trapped in Silicon Valley’s Housing Bubble

   Michelle Joyce
   Published on Oct 19, 2015
   SUBSCRIBE 1.3K
   Our family has been priced out! Has the Bay Area gone crazy? Real estate prices have doubled in the last few years, a tent in the backyard can rent for $900/month, foreign investors are driving up prices, evictions and rent hikes are everywhere, people are commuting longer than ever, the middle class is disappearing, empty investment homes are everywhere, and locals are leaving in record numbers. The worst part? Some people are calling it „progress”.
   ‪#MillionDollarShack
   http://milliondollarshack.com/

   Sulfen
   This has been happening for a century or longer. Except that in the past it targeted minorities. The tech industry doesn’t discriminate based on race but it does discriminate based on wealth.

   ThePinkbarrio
   This real estate guy piece of work is clearly an idiot, otherwise he would have the intelligence to know that in business especially on camera you don’t make comments about who deserves to live someplace based on IQ level and „hyper-intelligence” (ugh) and so forth. His comments were elitist, smug and directly from the Class Warfare Agenda which is currently ripping San Francisco apart. But I’ve heard his same spew from conservative trolls on local San Francisco message forums. So it’s clear they all got together to make sure they were excreting the same elitist/class warfare script, especially that „just work harder” nonsense. In reality, it’s not that simplistic at all. I’ve taught classical music classes to techies and each one of them told me that conservatory-style music training is far more difficult that the training they learned for their tech job. But most classically-trained musicians with all our degrees (DMAs and others as well as our decades of experience in our field) don’t strut around expecting some real estate piece of work to tell the world that only musicians should be living in a particular area because of their IQ and „hyper-intelligence.” This guy genuflects to tech and techies — and their big heads and their over-inflated sense of importance and entitlement — and puts techies up on a pedestal because that’s where he’s getting his millions. His comments were infuriating. One needs to check his IQ. If I were interested in buying a home, I would absolutely not go to this real estate agent. From my experience, real estate liars — that’s what I call all of them — will say absolutely anything to sell a property. My view of most real estate liars is that most of them belong in the gutter, and this video confirmed that for me. And this smug and elitist, „Keeping Up with the Joneses” nonsense is shallow and superficial. Muchas gracias for the video. I appreciate it. Chau.—el barrio rosa

   A Hsu
   6 months ago (edited)
   Most homeowners paid well under 500K for their homes in San Francisco, more than 20 years ago. Look past the dumbed down media. Yes, the Bay Area is designed for the upper class and it will not change anytime soon. No one is entitled to live here. I am „hyper educated” and Ken is a typical jerk in Silicon Valley. So many of them.

   Heather K.
   My husband and I just literally lived this. It’s heartbreaking. I’ve cried myself to sleep at night before knowing I’ll never live in the place I love again and nor will my husband, where he grew up. Greed is hurting so many people. „Work harder” is an insult to those who have lived this nightmare.

   OffTheBeatenPath
   People in USA and Canada may own the house but they do not own the land. They think they own it, but they just rent the land. The rent is called „property tax”. Stop paying the „rent” and see who really owns your property.

   Polubienie

  • The Truth About Detroit’s Bankruptcy

   Stefan Molyneux
   Published on Jul 25, 2013
   SUBSCRIBE 719K
   Stefan Molyneux breaks down the truth about Detroit’s recent bankruptcy including debt, unfunded pensions, health care liabilities, legalities, unemployment, income, poverty, tax burden, education, police, crime, white flight, racial divide, corruption, more bankruptcies coming, bailouts, and comparisons to the United States economy.

   Mike Smith
   Detroit is the final state of a city when their liberals run out of other people’s money.

   Light of the Fatherland
   Poor people have been voting Democrat for 50 years, and they’re still poor.

   Horace Hogsnort
   I’m 73 and when the grim reaper comes calling I’ll embrace him go willingly. The mess our children and grand children will inherit is ugly beyond belief.

   I identify as an Attack Helicopter !
   I would assume that Detroit has ALOT of single moms.

   TheJustmike2010
   Detroit isn’t alone. Being a ‚Black’ city it is poorly run, rife with corruption, lawless, backward, socialist, heavily demoncrat, and riddled with black racism. The Answer for Detroit is to let it burn. There is no reason for the rest of the country to put a dime or a minute into a failed, corrupt, liberal black controlled state. Evil, liberal blacks who have racism and hatred in their hearts deserve nothing, they produce nothing, they are nothing. You’ve been told Liberals, with the advent of modern media you no longer control the direction of the discussion, and so many of us are tired of walking softly around liberal blacks, you’re stupid, evil, insensitive, lazy, and ignorant, all the things that have come to be associated with the Socialist/Nazi party of America, or as they call themselves ‚Democrats’.

   Polubienie

  • California problems are growing worse

   Maureen Dowling
   Published on Nov 18, 2017

   Another OverTaxed TaxPayer
   Great video. Working people (taxpayers) are tired of paying for the slackers. These workers are evacuating the high tax rates of California. Taxes too high to pay for moochers.

   Richard Gerlach
   Dumbocrats ruin everything!

   Joseph Clark
   Go to Hollywood 😂

   1natehill
   Born and raised in California, I’m in my 60’s and finally left 3 months ago because of the current destruction of the state by the Democratic Party. Other states are now calling states like California a communist state!

   terence sommer
   You must have a sense of trauma as to what happened to your once great and golden state.

   1natehill
   Just a great sadness for a place I loved. Maine is beautiful and the people are friendly.

   Polubienie

   • People Are Abandoning These 5 States in RECORD NUMBERS! Mass Exodus Is Happening Now!

    The Money GPS
    Published on Jan 7, 2018

    Ericka Williams
    in texas sooooo many folks from Illinois and Michigan here. mass exodus for sure. Same is happening in california but folks REFUSE to believe it.

    John D
    People from California are moving to Texas and bringing their Socialist Nanie State ideas with them. They will destroy Texas with their Liberal failed ideas just like they destroyed California. Please come but leave your Socialist ideas behind.

    Polubienie

  • A California Mass Exodus Is Coming Soon…. At Least After THIS

   Lisa Haven
   Published on Oct 18, 2017

   California Then and Now Mini-Documentary

   Crowdifornia
   Published on Nov 25, 2014
   SUBSCRIBE 621
   Remember a time when life was simpler? When the pace wasn’t quite so frantic? When commutes were measured in minutes, not hours? When there was plenty of water for everyone and the air our kids breathed wasn’t so polluted? When beaches weren’t regularly closed due to contamination? Remember when there were more trees and untouched land instead of so many parking lots and high-rises? CAPS remembers that too. And to help others remember, we’ve assembled a series of California “Then and Now” photos and memories.

   Polubienie

 9. Algorytm Google (od YouTube ) i Facebook Nie Odróżnia Czarnoskórych i Goryli

  wideoprezentacje
  Published on Jan 17, 2018

  Zin Gan
  Nie jestem rasista ale tez czasami sie myle jak widze zadymy z francji gdzie imigranci z afryki robia zadymy… W USA 80% przestepstw jest popelnianych przez czarnoskorych ot taka statystyka…- czy to przypadek? Nie to nie przypadek gdyz ludzie czarnoskorzy maja inny zestaw cech w kodzie dna co sprawia ze sa jacy sa jednak zdarzaja sie wyjatki jak chocby Polak ktorego lubie i szanuje a nazywa Izu Ugonoh z Gdanska 🙂 Pozdro Izu 😉

  SEWIOŁ aka SOKÓŁ aka UMIERACZ
  Oglądam bo zaraz usuną xD

  OLEK OLEK 1000
  Nic nowego, że podobnie wyglądają..

  Polubienie

 10. Zdemaskowano Najsłynniejszego Ruskiego Trolla!

  KomentarzeTV
  Published on Nov 24, 2017

  Tomasz Jarus
  1 month ago
  Zaskoczyło mnie że jako pierwszy daję komentarz.Dziękuje losowi za to że to mnie się zdarzyło.Opowiem co mnie jako komentującemu się zdarzyło. Wchodze sę na konto Jacka i jakiś troll mnie atakuje że ja jestem trolem.Napisałem podziękowania za dobre materiały które osiąga ciężką pracą.To się penner uparł na mnie i atakował.Podjołem wyzwanie i jak najinteligentniej odpisywałem.Masz rację to szta ludzi pracuje nad trollowaniem.Zauważyłem to pod względem psychologicznym.Jedna osoba atakuje tylko w 2 do 3 sposoby dotyczące danego tematu.A ja się spotkałem z atakiem zmiennym czyli tak jak dyskutować z kilkoma osobami.Trollle są niebezpieczne ale łatwo je wykryć zadawajcie tylko logiczne pytania.Oni się gubią w logicznych odpowiedziach..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.