634 Coś się kończy, coś zaczyna… Czas Działać Teraz! Koniec nie tylko z TubJew!

Coś się kończy, coś zaczyna…


Nie do końca pamiętam, co i kogo Biały Wilk ubogacał. ale to jest ten czas, kiedy należy szukać czegokolwiek, co tam ktoś ma pod ręką i zacząć walczyć o Swoje / SWoJe, Czyli / C”yLi Nasze / NaS”e!

Dla / DLa Rybaka / RyB+aKa Sieć / SieC’ Jest / JeST Jedynym / JeDyNy+M Celem / CeL+eM. Lowca / ŁoW+Ca Łowi / L”oWi, a Myśliwy / MyS’L+iWy Myśli / MyS’Li… 🙂

Zapis / Za+PiS Dźwięków / Dz’W+ie”Ko”W Będzie / Be”Dzie Też / TeZ”/R” Trochę / TRo(c)He” Inny / iNNy Od / oD Teraz / TeR+aZ…


Piotr Korczarowski
Published on Jan 5, 2018
SUBSCRIBE 120
YouTube w jednej chwili zniszczył 7 lat naszej pracy, wrzucając ponad 400 filmów wraz z całym kanałem eMisjiTv do internetowego kosza.

Nowy kanał na CDA: https://www.cda.pl/eMisjaTv
Link do Patronite: https://patronite.pl/emisjatv
Link do zrzutki na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-emisji-tv
Numer konta SRCh w Łodzi (dla eMisjiTv) 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
Adres PayPal: redakcja@emisja.tv

Piotr Korczarowski o zamknięciu przez YouTube kanału eMisjaTV!

Proroctwa
Published on Jan 4, 2018
SUBSCRIBE 735
YouTube grozi usunięciem kanału eMisjaTV! Trwa zakrojony na szeroką skalę atak na wolność słowa w Internecie. Cenzura postępuje. Nowe filmy eMisjiTv znajdziecie wkrótce pod tym adresem: https://www.cda.pl/eMisjaTv. Natomiast dostęp do ich archiwum oraz możliwość przesyłania filmów kanał eMisjaTv odzyska dopiero za 3 miesiące…

Anonymous – This will Change Everything You Know… (2018-2019)

Anonymous Official
Published on Dec 31, 2017

William Buck
What it’s doing to our children is we are mass producing sociopaths no real emotional connection with others.

Cristian Alba Music
I think that is not about delete them from out lives cause those are incredible tools, but we need a regulation and use them as tools not as a style of life.

runningbandit
I disabled my Facebook over 2.5 years ago and logged in just recently to see if there was any way to permanently kill the account not just disable. In all honesty I am so glad I removed myself, it’s just pure garbage.

Reklamy

15 thoughts on “634 Coś się kończy, coś zaczyna… Czas Działać Teraz! Koniec nie tylko z TubJew!

 1. https://wpolityce.pl/swiat/375239-aresztowano-11-ksiazat-ktorzy-protestowali-w-rijadzie-przeciwko-ograniczeniu-ich-przywilejow

  Aresztowano 11 książąt, którzy protestowali w Rijadzie przeciwko ograniczeniu ich przywilejów

  opublikowano: wczoraj


  autor: Pixabay wPolityce.plautor: Pixabay

  Jedenastu saudyjskich książąt zostało dziś aresztowanych, gdy protestowali przed pałacem królewskim Al-Jamama w Rijadzie przeciwko zmianom przepisów, które ograniczają ich przywileje – podały saudyjskie media.

  Książęta sprzeciwili się dekretowi królewskiemu, zgodnie z którym planuje się zaprzestania płacenia rachunków za prąd i wodę książąt, bardzo licznych w tej monarchii. Agencja EFE podkreśla, że dekret nie został jeszcze oficjalnie opublikowany. Protestujący domagali się także „rekompensaty finansowej” dla jednego z nich za proces, w którym został skazany.

  EFE podaje, że mężczyźni, których poinformowano o odrzuceniu ich żądań, odmówili opuszczenia terenu pałacu, w związku z czym wydano nakaz ich aresztowania. Zostali przewiezieni do stołecznego więzienia o zaostrzonym rygorze.

  Arabia Saudyjska, pierwszy światowy eksporter ropy, od spadku cen tego surowca w 2014 roku wprowadza serię środków oszczędnościowych, wymierzonych także w rodzinę królewską.

  W listopadzie 2017 r. saudyjskie władze przeprowadziły wielką czystkę antykorupcyjną, w ramach której zatrzymano m.in. 11 książąt oraz 38 byłych i obecnych ministrów, deputowanych i biznesmenów. Zatrzymany został m.in. miliarder książę Al Walid ibn Talal, jeden z najbogatszych ludzi na Bliskim Wschodzie. Zdaniem niektórych obserwatorów celem tych czystek miało być umocnienie wpływów następcy tronu, Muhammada ibn Salmana.

  PAP/mall

  Polubienie

 2. YouTube usuwa wRealu24! Cenzura Adsense! Google wchodzi w 2018 rok…

  The right side of the Internet
  Published on Jan 2, 2018
  SUBSCRIBE 60K
  Rozpoczyna się 2018 roku i amerykańska korporacja z grubej rury uderzyła pokazując jak bardzo interesuje ich wolność słowa… 📌wRealu24 możecie oglądać na: https://wrealu24.tv/ 📌A mój kanał możecie wspierać poprzez PayPal: https://www.paypal.me/PrawicowyInternet

  2serveand2protect
  SPRÓBUJ TYLKO „opublikować” COKOLWIEK o takich…”ludziach” jak stalinowscy zbrodniarze typu: SALOMON MOREL, którego schronił Izrael – WOLIŃSKIEJ-BRUS (prawdziwe nazwisko FAJGA MINDLAK), której schronienie dał rząd Wlk. Brytanii. Izrael odrzucił DWUKROTNIE żadanie o ekstradykcję polskiego rządu dla Morela a Wlk. Brytania odrzuciła to samo ze strony polskiej, przy czym obydwa rządy użyły tych samych – IDENTYCZNYCH!! – pseudo-argumentów, które naziści używali aby bronić się podczas Trybunału w Norymberdze. Ja za zrobienie o nich jedneko „klipu” miałem konto kasowane 4 razy, choć ani razu nie skłamałem i zawsze używałen dat, i faktów z historycznie potwierdzonych źródeł.

  Adrian Urbański
  Skurwysyny!!! Przepraszam za takie słowo ale to i tak najłagodniejsze określenie jakie mi przyszło na myśl.. Oni „walczą” o „tolerancje” na świecie a widzą co najwyzej tylko czubek własnego nosa, banują i usuwają.. Za prawde! Oj ciężkie czasy dla Prawicowców nadchodzą a będzie jeszcze gorzej żydostwo chce wszystko co narodowe i dla nich niewygodne zniszczyć. Nie damy się!!!
  Pozdrawiam Pana Mateckiego

  Polubienie

 3. gebi
  Heil! merkel und cdu

  KON
  Natomiast „czyny nienawisci” takie jak gwalty, plucie ,bicie i obrzucanie „niewiernych” wyzwiskami, to nic zlego…

  glob@glob2
  Niemcy to przecież dla wielu w Polsce wzorzec wolności słowa i mediów. Więc może by tak, w ramach eksperymentu, przetłumaczyć niemiecką ustawę na polski, przedstawić jako projekt do konsultacji rządowych i poczekać na reakcję z Berlina, Brukseli, Waszyngtonu i oczywiście z Warszawki? Czyż nie będzie to wspaniała promocja europejskich wartości i standardów? A przy okazji miło będzie poobserwować, które nożyce się odezwą. Może być bardzo ciekawie.

  https://wpolityce.pl/media/375898-walka-z-mowa-nienawisci-sdp-zaniepokojone-niemieckimi-przepisami-moga-stac-sie-ukryta-cenzura-represyjna

  Walka z „mową nienawiści”? SDP zaniepokojone niemieckimi przepisami: „Mogą stać się ukrytą cenzurą represyjną”

  opublikowano: wczoraj


  autor: Pixabay wPolityce.plautor: Pixab

  Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wyraziło zaniepokojenie wprowadzeniem w Niemczech przepisów, których celem jest walka z „mową nienawiści”. Według SDP przepisy te mogą zagrażać realizacji zasady wolności słowa.

  CMWP SDP poinformowało w środę w przesłanym PAP komunikacie, że od początku roku w Niemczech „za brak szybkiej reakcji na zgłoszone niewłaściwe treści publikowane w internecie grożą wysokie kary finansowe, w skrajnych przypadkach sięgające nawet 50 mln. euro”.

  Według CMWP SDP to „jedna z najbardziej restrykcyjnych tego typu regulacji na świecie i jednocześnie najostrzejsza w UE”.

  O tym, co jest lub nie jest „mową nienawiści” decydują urzędnicy ministerstwa sprawiedliwości, a czas reakcji na ewentualne niewłaściwe wpisy jest bardzo krótki

  — napisano w komunikacie.

  W ocenie CMWP SDP przepisy te „w praktyce mogą stać się ukrytą cenzurą represyjną, szczególnie w sytuacji, gdyby rządy innych państw za przykładem Niemiec przyjęły takie same rozwiązania prawne”.

  Nowe prawo dotyczy serwisów społecznościowych lub dyskusyjnych, które mają ponad 2 mln zarejestrowanych użytkowników. Ustawa nazywana w skrócie NetzDG (Netzwerkdurchsetzungsgesetz – Akt o poprawie egzekwowania prawa w sieciach społecznościowych) zobowiązuje tego typu firmy do usunięcia postów czy komentarzy, które zawierają mowę nienawiści lub nawoływanie do popełniania przestępstw, w ciągu 24 godzin

  — czytamy w komunikacie

  Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich zaapelowało do międzynarodowych organizacji dziennikarskich o „szczegółowe monitorowanie aktualnej sytuacji dziennikarzy i publicystów oraz mediów w Niemczech pod kątem przestrzegania zasady wolności słowa i swobody wypowiedzi”, która jest – zdaniem SDP – fundamentem ustroju każdego demokratycznego państwa.

  ak/PAP

  kil
  to jest właśńie faszyzm. Lewacki ale faszyzm

  komuna już wróciła
  ALARM ! Chamska cenzura jak w stanie wojennym !!! Ostatnio masowo usuwane są filmy i całe konta na youtube. Gdzie jest PiS !? — https://www.cda.pl/video/18388709e/vfilm

  ddx40
  Bardzo dobry ruch SDP, czas pokazać światu ten świętoszkowaty szwabski totalitaryzm DDR2.

  ala wilk
  Czyżby pisowcy nie chcieli żeby w Niemczech wsadzano do pudła za wychwalanie esesmanów? Ja jestem za. SS to organizacja antypolska.

  sceptyk 94.254.187.*2 godziny temu
  @ala wilk 46.21.220.*: dziecko, autorom tej ustawy wcale nie chodziło o ściganie nielicznych gloryfikatorów SS tylko o uniemożliwienie krytyki jedynie słusznej ideologii w Niemczech. Honecker rules!

  …..

  czas wstać z kolan
  Niemcom wolno likwidować wolność słowa ale w niemieckim kondominium zwanym Polen „media społecznościowe” FB i Tt już to dawno stosują, rękoma niemieckich lewackich rezydentów w kraju i za granicą…

  Contral
  No cóż. Niemcy chcieli cenzury to ją mają.

  kazioo
  Czy tam znaleźli pracę cenzorzy z Mysiej? Czy tylko szkolili z podręczników „po dziadku” tłumaczonych z rosyjskiego?

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/375858-walka-z-hate-speech-i-fake-newsami-czy-z-wolnoscia-slowa

  Walka z „hate speech” i „fake newsami”, czy z wolnością słowa?

  opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj


  autor: Pixabay

  Czy mówi Państwu coś swojsko brzmiąca nazwa Netzwerkdurchsetzungsgesetz? Tak nazywa się funkcjonująca od 1 stycznia w Republice Federalnej Niemiec ustawa o cenzurze… Endschuldigung… o przeciwdziałaniu mowie nienawiści i fałszywym informacjom w internecie. Na jej podstawie media społecznościowe, w tym m.in. Facebook, Twitter czy YouTube są zobowiązane – w ciągu 24 godzin od otrzymania skargi – usunąć ze swych stron treści uznane za „hate speech” lub „fake news”. W przeciwnym razie grozi im wysoka grzywna, nawet do 50 milionów euro.

  Powyższe prawo uchwalone zostało w październiku przez wielką koalicję CDUSPDna wniosek socjalistycznego ministra sprawiedliwości Heiko Maasa, a weszło w życie od początku tego roku. I już od razu zaczęło być egzekwowane. Jedną z jego pierwszych ofiar padła działaczka Alternatywy dla Niemiec (AfD) Beatrix von Storch. W swoim noworocznym tweecie skrytykowała policję w Kolonii za rozsyłanie przed Sylwestrem komunikatów w języku arabskim:

  „Co, do diabła, dzieje się w tym kraju? Dlaczego na oficjalnej stronie policji NPW[Nadrenii Północnej-Westfalii] pojawia się tweet po arabsku? Czy uważacie, że w ten sposób da się ułagodzić barbarzyńskie, muzułmańskie, dokonujące grupowych gwałtów hordy mężczyzn?”

  Wkrótce Twitter usunął wpis. Działaczka AfD nie dała za wygraną i na swym koncie na Facebooku opublikowała zrzut ekranu z Tweetera razem z komentarzem:

  „Nie chcę dystansować się od swojego oświadczenia. Nadal będę nazywać barbarzyńców barbarzyńcami, jeśli potrzebujemy stref ochrony przed takimi ludźmi”.

  Okazało się jednak, że także ten wpis został usunięty, a Tweeter i Facebook zablokowały na pewien czas konto użytkowniczki. Prokuratura wszczęła natomiast śledztwo, czy Beatrix von Storch popełniła przestępstwo, podżegając publicznie do nienawiści.

  To pierwszy głośny w tym roku przykład zjawiska zwanego Overblocking, które wkrótce – jeśli prawo nie zostanie zmienione – może stać się w Niemczech normą. Media społecznościowe, znajdujące się pod presją wysokich kar finansowych oraz napiętych terminów, będą wolały na wszelki wypadek blokować zaskarżane z zewnątrz, kontrowersyjne wpisy, niż narażać się na ryzyko płacenia grzywny. Ofiarą nowej ustawy padają już nawet rubryki satyryczne, np. Twitter zablokował parodystyczne teksty niemieckiego magazynu satyrycznego „Titanic”.

  Nowe prawo stanowi jawne zagrożenie dla wolności słowa, ponieważ umożliwia eliminowanie jakiejkolwiek krytyki, oskarżając ją o „mowę nienawiści’. Media społecznościowe, zalewane tego typu skargami, będą raczej prewencyjnie usuwały zaskarżane wpisy niż traciły cenny czas na drobiazgowe analizy, czy dany komentarz spełnia warunki obowiązującej ustawy. Tym bardziej, że trzeba byłoby zatrudnić rzesze prawników, którzy codziennie musieliby sprawdzać zasadność tysięcy skarg. Dla sprawnych, dobrze zorganizowanych środowisk i grup lobbystycznych to idealne narzędzie do wyciszania w przestrzeni publicznej głosów krytyki pod swoim adresem.

  Na szczęście ustawa ma swoich obrońców i zwolenników poza granicami Niemiec. Nowe rozwiązania prawne pochwalił prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka. Wiele ciepłych słów pod ich adresem można usłyszeć także w Rosji i w Chinach, gdzie podkreśla się, że niemiecka praworządność czerpie wzorce ze sprawdzonych tam modeli.

  Dokąd zmierzasz, Berlinie?

  autor: Grzegorz Górny

  Lewak to kłamca. 207.154.250.*wczoraj
  Lewackie cymbały zapomniały że jest jeszcze i istnieje papier bibuła. To jest następny krok zbliżający Neo marksistów ku przepaści

  Pat
  Niemcy to urodzeni niewolnicy.Nigdy nie pojmą co to znaczy być wolnym człowiekiem w duchu anglosaskoamerykańskim.

  Jastrzebiec@Jastrzebiec
  Oczywiście, cenzura. Państwo Orwella

  Socjalizm+ niszczy Polskę
  ▌▌Sama nowomowa jest dowodem na nieczyste intencje władz RFN. Państwo prowadzi procesy LATAMI, a właściciel strony pod TERROREM ma w 1440 MINUT dokonać ŚLEDZTWA, OSĄDZENIA i WYKONANIA WYROKU! Tak

  Piast
  Już niedługo niemieckie psy będą biegać na drugą stronę Odry, żeby sobie swobodnie poszczekać.

  Marco
  Marksizm, totalitaryzm, obozy koncentracyjne, Altiero Spinelli i Traktat z Ventotene, Aniela Merkel, unia europejska, (kolejność dowolna, na jedno wychodzi) NWO.

  vh
  Gdzie jest Andrzej67 by wyjaśnić nam tępym barbarzyńcom głęboką i wielka myśl stojącą za tym przykładem praworządności.

  cień
  Niemcy bliżej Chin i Białorusi. Jak w Polsce w latach 50- tych. Stojąc w masarni w kolejce ciotka kolegi powiedziała „do doopy z takim rządem” i co? Poszła na dwa lata do Tarnowa, na wczasy w celi.

  m
  łamanie wolności słowa, gdzie GW TVN ?musimy pomóc niemcom i poruszyc ten problem na arenie unijnej, przecież to wipisz wymaluj przypomina art 58 z ZSRR, gdzie można było skazać każdego i za wszystko

  Polubienie

 4. FACEBOOK ZUCKERBERG zmiana polityki F.B – DOT.. CENZURA I PRIORYTETY

  jack caleib
  Published on Jan 12, 2018

  Mira B 3 hours ago (edited)
  Reakcja akcjonariuszy FB natychmiastowa – pokazali Markowi srodkowy palec i sprzedaja akcje …wprawdzie jeden dzien to jeszcze nie trend, ale warto obserwowac …a co mowia eksperci ? ….ci, jak zwykle, sa od tego by kazde „goowno” oslodzic, wiec mowia , ze to dla dobra uzytkownikow FB

  Martinesku 1 hour ago (edited)
  Mnie nawet nie ostrzegli – zablokowali! Napisali, że moi znajomi nie wiedzą z kim mogą rozmawiać heheh . Przecież To Ja decyduję, kto jest moim znajomym – a nie FB! ? W sumie to i dobrze, traciłem tam mnóstwo czasu na tym portalu. Teraz jestem szczęśliwy ,że zablokowali mi konto. 🙂 FB to cenzura i strata czasu…

  Robert Marzec 2 hours ago
  Srają w gacie bo widzą czym jest informacyjne pole morfogenetyczne! TO ICH KLĘSKA! Nie mają absolutnie żadnych szans aby ten przekaz powstrzymać! Czytać dalej wszystko co jest dostępne, analizować, pisać, wrzucać i się nie martwić, ze to za chwilę usuną. TEGO SIĘ NIE DA USUNĄĆ! Jeśli coś wymyślisz, stworzysz to to już jest po wsze czasy i idzie to do innych jako OLŚNIENIE, INTUICJA WIEDZY, tak jak w przypadku eksperymentu 100 małp. Mogą nas pocałować w dupę, nic nam nie zrobią, nie zatrzymają tego! Przez dziesiątki wieków kapłani trzymali zakaz dostępu do słowa pisanego, panował powszechny analfabetyzm a i tak im nic to nie dało, nie wyszło! Próbowali pod koniec kilku wojen i nic! Oni już przegrali! To są ich ostatnie podrygi! Trzeba być skończonym kretynem, żeby wierzyć w cenzurę po tych doświadczeniach z efektem splątania kwantowego wraz z tzw. upiornym oddziaływaniem na odległość Einsteina-Podolskiego na 100 małpach. Pozdrawiam i zaczynam Cię mądry chłopie subskrybować i oczywiście łapka w górę!!!

  Dariusz Gabrysiak 4 hours ago (edited)
  Poza tym, dyskryminacja udostępniania materiałów zaczerpniętych z mass-mediów (chodzi mi o mass-media alternatywne), ma jeszcze jedno na celu, a mianowicie to, że za każdy materiał stworzony przez siebie samego, z automatu człowiek bierze jednostkową ODPOWIEDZIALNOŚĆ, co przy nadchodzącej dużymi krokami totalnej cenzurze, również nie jest bez znaczenia. I jeszcze jedno, Zuckenberg, niczego nie wymyślił, wiadomo już od dawna, że FB, został stworzony przez CIA, w celu globalnej inwigilacji, i to ta organizacja jest mózgiem FB.

  Googl wyjaśnienia sprawy cenzury na portalach Googl

  jack caleib
  Published on Jan 12, 2018

  Polubienie

 5. https://skribh.wordpress.com/2018/01/11/638-cenzura-endschuldigung-netzwerkdurchsetzungsgesetz-czyli-odwieczna-indogermanska-walka-z-hate-speech-i-fake-newsami-czy-z-wolnoscia-slowa/#comment-16119

  Internet Giants and the Psychological Malignancy Destroying Human Society

  David Icke
  Published on Jan 12, 2018

  Mrs Mac
  Yes its just an excuse to delete anyone who doesn’t fit their yes yes narrative… Yes mine was delete in error apparently as they thought I was under 13 after 10 years on facebook really, but they said they couldn’t restore It? We need a rival to Facebook etc. I use the internet for my benefit I don’t let it control my life or stay on it all day. Censorship has always been there I remember going to the middle east and the nonsense on TV and in the papers. Worldwide really. I knew two sides of the story the locals didn’t. It’s always happened….the communist agenda did just that, we are in a better position now as we have alternative media which wasn’t possible before the internet. You are right alternative media needs to unite and push against censorship…. and the public at large.

  Polubienie

 6. A czy to nie szanowny
  wiltsztajn kilka dni temu chciał nam zamknąć usta w kwestii zbójeckiej reprywatyzacji Polski (wraz z 38 mln wkładką mięsną) przez kaczyńskiego, morawera i preŻYDenta? To co się kreuje na obrońcę!

  Zwróćmy uwagę, że mamy tu do
  czynienia z takim samym zagraniem żydowskich sztukmistrzów jak np. z „reprywatyzacją” w W-wie. Klasyczne „Kradną Y Bronią”. Demokracja – hermeliński i orzeł. Reputacja Polski – gross i DENTONS.

  `Kradną Y Bronią`, czyli
  „Za i Przeciw”,жыдоболшэвя w latach 60 stworzyła takie pismo dla ciemnych katolików. I Tygodnik Powszechny, oczywiście. Tak blokowali ew. niezależną aktywność społeczną. Szechter i KOR. Bolek i „S”.

  No i powiedz mnie, wiltsztajn,
  co to jest – kiedy wpisuję łacińskimi bukwami słowo жыдоболшэвя, to każecie mi poprawiać treść komentarza. Co to jest, jeśli nie cenzura, żydolski cyfaniaczku!?

  qedek
  la la la mi do bo jak nie my to kto? czyli z prawicy byłby dobry, bo z lewicy nie z centrolewicy nie z centroprawicy nie monsieur Wyldsztajn chciałby żeby to był on albo jego syn wtedy budiet cool

  https://wpolityce.pl/polityka/376948-jak-cenzurowac-internet

  Jak cenzurować Internet

  opublikowano: 3 godziny temu


  autor: FLICKR wPolityce.plautor: FLICKR

  Internet stał się realnym zagrożeniem dla europejskiego establishmentu. Dowodzi tego powołanie przez Komisję Europejską „Grupy Wysokiego Znaczenia do spraw Fake News i internetowej dezinformacji”.

  Do owego ciała powołanych zostało 39 ekspertów, wszyscy to, jak się możemy domyślać, absolutnie niezależni fachowcy od mediów, obrońcy standardów bezstronności i obiektywizmu jakie mamy okazję oglądać choćby w relacjonowaniu polskich spraw na europejskim forum.

  Z Polski jedyną osobą w tym gronie jest Konrad Niklewicz, były dziennikarz „Gazety Wyborczej”, potem wiceminister rozwoju regionalnego w rządzie PO (ministrem była wtedy Elżbieta Bieńkowska), a obecnie dyrektor zarządzający Instytutu Obywatelskiego – think tanku partii Schetyny. Idealny strażnik bezstronności i wysokich standardów.

  I sprawa byłaby śmieszna, gdyby nie to, że rozpoczyna realnie groźny proces, próbę politycznej cenzury Internetu w Europie.

  autor: Bronisław Wildstein

  s.baca
  W konstytycji RP jest zakaz cenzury prewencyjnej, a sa firmy (Fejs), ktore bezczelnie ten zakaz łamia. Czy nie powinno sie im konfiskowac przychodow osiaganych na terenie RP?

  Polska zdemaskuje świat
  Jeśli państwo nie może wpływać (decyzjami sądu) na międzynarodowe media np. na FB, a zablokowanie groziłoby „buntem młodzieży”, to należy stworzyć POLSKĄ ALTERNATYWĘ (podobną platformę na wzór nk ).

  vh
  Cenzura internetu jest mocno iluzoryczna o ile nie zakaże się technik szyfrowania (demokracja by UK). Obrońcy demokracji oczywiście nie chcą cenzury a jedynie skutecznej walki z „mową nienawiści”

  minsect@minsect
  Nawet bez tego mamy cenzurę. Wystarczył monopol, uzależnienie większości od kilku firm. Lewactwo usuwa prawicowe treści z Youtube, facebooka, twittera… i nie ma alternatywy, przynajmniej takiej gdzie trafiłyby miliony widzów.

  Nawet google potrafi usuwać niewygodne wyniki, a po wyszukaniu aktualnych informacji polit. wyniki promowane u góry z GW i onetu, wszystkie na jedno kopyto, atakujące Polaków i rząd.

  Ministra cyfryzacji nie podjęła odpowiednich, stanowczych i skutecznych działań, choć to podstawowa sprawa. Za niewypełnienie obowiązków powinna zwrócić pobrane wynagrodzenie.

  Jellyeater
  Spróbujcie znaleźć teledysk do Golden Brown. Ni ma. Cenzura już jest w internecie.

  Polak
  O cenzurze w monopolach prywatnych YT Facebook… opowiada profesor Adam Wielomski https://www.youtube.com/watch?v=qUWbCL7F4v8

  sorry
  Tu jest ankieta dla obywateli, jakby ktos chcial ocenic TVN czy GW: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/Public-consultation-for-citizens-on-Fake-news-and-online-disinformation

  RexAuguste

  stanisław
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cenzura-w-internecie-najwieksze-portale-spolecznosciowe-zaczynaja-walczyc-z-tworcami niestety obecny rząd przyłącza się do tych praktyk

  Polubienie

 7. Did SeaWorld REALLY Say That? SeaWorld CEO Blasts Blackfish Documentary for Massive Losses

  Bright Insight
  Published on Jan 10, 2018
  SUBSCRIBE 269K
  Just another example of how greedy CEO’s are willing to do and say anything to make a buck. SeaWorld CEO Joel Manby declares that animal rights activists that want Orca’s released from captivity are „small minded”, „Ignorant” and lack „Critical thinking”. It appears that the documentary, ‚Blackfish’ is having a long-term, profound effect on SeaWorld’s attendance and revenues.

  Bright Insight
  Here is a link for the Blackfish trailer (2min). This documentary absolutely worth your time – you won’t regret it. https://youtu.be/fLOeH-Oq_1Y Watch it, do your own research, and most importantly, THINK FOR YOURSELF! – Jimmy

  Eriko. Oy
  People are greedy af. What do they even do with all the money? They own sportscars they never drive, a mansion they rarely live in and play the most stupid and boring „sport” in the universe; golf. Everyone one of us tries to achieve great wealth, but when we have it, we don’t even really need it and don’t know what to do now. Getting there is fun, spending it boring

  Tilikum Died – SeaWorld Executives EXPOSED: The Killing of Tilikum Blackfish Killer Whale Dies

  Bright Insight
  Published on Jan 8, 2017
  SUBSCRIBE 269K
  This video exposes the SeaWorld Parks & Entertainment corporate executives who chose NOT to release Tilikum, and have chosen to leave all Orca’s and Dolphins in captivity. Tilikum, the Orca (Killer whale) died on January 6, 2017 while in captivity at SeaWorld in Florida.

  Samantha Berg
  Dude – you rocked that video – thank you so much on behalf of some of the #Blackfish cast!

  cfapps7865
  I hate zoos or any other prison for intelligent creatures. Good stuff Jimmy.

  Polubienie

 8. Detroit in RUINS! (Crowder goes Ghetto)

  StevenCrowder
  Published on Dec 21, 2009
  SUBSCRIBE 1.2M
  More at http://www.LouderWithCrowder.com

  Detroit, having had far-left Democratic mayors and never-ending public funding since 1961, is emblematic of modern liberalism. Just how has it worked for Detroit? Watch…

  How Detroit Became America’s Warzone

  Journeyman Pictures
  Published on Dec 4, 2013
  SUBSCRIBE 827K
  Industrial Ghosts – USA (2013): Unemployment, poverty, gangs and drugs are just a few of the many problems facing the city of Detroit, labelled by some as ‚America’s warzone’

  Polubienie

  • Detroit: From Motown To Murder Town

   Journeyman Pictures
   Published on Jul 6, 2009
   SUBSCRIBE 828K
   Death Of Detroit – USA. With General motors on the verge of collapse, Detroit is becoming more famous for it’s murder rate rather than the motor industry or music.

   How The American Dream Went Wrong in Detroit

   Journeyman Pictures
   Published on Jun 23, 2016
   SUBSCRIBE 828K
   Detroit: Ain’t Too Proud to Beg (2009): What happened to the previously booming industrial city of Detroit, and can it be saved?

   Fergus MacDhai
   Detroit is a dead town, and it will never come back! It was raped out of existence by Greed! And there was plenty of it and blame to go around. Start with greedy corporations that sold cars nobody wanted or could afford, and that were only interested in the bottom line and an even bigger return to their corporate coffers and shareholders. Let’s not forget the greed of all these Union people, who constantly pushed the envelope for huge wage and benefit packages, and the strikes they used to get their way. This was the single biggest factor in driving the companies elsewhere. Yes there were corporate abuses regarding salaries and perks, but they were small compared to shear numbers of employees and their effect on the bottom line. You could actually say, that Unions were the final straw that broke the Camel’s back.

   I’d just also like to know how someone with a 6’th grade education and who is functionally illiterate is worth $50K or $60K a year working on an assembly line? My wife had 4 years of college in the mid to late 80’s, and several years experience as a Cardiac Intensive Care Unit Charge Nurse in that period, and she never pulled down a salary like that, and she ran the unit and participated in codes and took care of the sickest people in the population. Granted, she didn’t go into that field for the money, but how can these people justify the outrageous disparity in salary and benefits between these two jobs, yet these folks whine and complain about what happened to them? Even to the most unsophisticated, it must seem obvious!

   Then there’s the issue of the corrupt black politicians that stole and looted the cities coffers, and so mismanaged it, that everything went to hell. (like Schools, Streets, Police and fire Protection, Libraries, Hospitals and every other part of the city’s infrastructure) Being honest here, blacks never did value education, and could never think past what it might provide them in the future. Instead, constantly increasing taxes, crime, drugs, murder and mayhem became the norm, and white people saw the hand writing on the wall, and got the hell out’a Dodge! There was so much violence in these schools, where teachers were more concerned with what they got, rather than what they provided to their students. From what I saw, most of these so called teachers were totally inept and unqualified. Many couldn’t even speak proper English, or structure a proper sentence, much less teach anything of value to their students. The streets mostly became killing zones for the gangs and their drug wars. At that point, the lunatics had taken over the assylum, and at that point, a civilized city no longer existed. In the end, the people of Detroit, brought down Detroit, and that’s the honest truth!

   The Death Of The American Middle Class

   Journeyman Pictures
   Published on Aug 3, 2016
   SUBSCRIBE 828K
   The End Of The American Dream (2011): With around 120,000 people declared bankrupt each month, many of the squeezed middle-class see the American dream slipping away.

   Polubienie

 9. Algorytm Google (od YouTube ) i Facebook Nie Odróżnia Czarnoskórych i Goryli

  wideoprezentacje
  Published on Jan 17, 2018

  Zin Gan
  Nie jestem rasista ale tez czasami sie myle jak widze zadymy z francji gdzie imigranci z afryki robia zadymy… W USA 80% przestepstw jest popelnianych przez czarnoskorych ot taka statystyka…- czy to przypadek? Nie to nie przypadek gdyz ludzie czarnoskorzy maja inny zestaw cech w kodzie dna co sprawia ze sa jacy sa jednak zdarzaja sie wyjatki jak chocby Polak ktorego lubie i szanuje a nazywa Izu Ugonoh z Gdanska 🙂 Pozdro Izu 😉

  SEWIOŁ aka SOKÓŁ aka UMIERACZ
  Oglądam bo zaraz usuną xD

  OLEK OLEK 1000
  Nic nowego, że podobnie wyglądają..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s