646 Mondrość ętąpu, czyli L’OREAL REKLAMUJE SZAMPON MODELKĄ W CHUSTCE NA GŁOWIE


Foto: Instagram/Amena

~mas : Równie dobrze łysy może reklamować szampon he he ale najważniejsze jest multikulti !!!

~abc do ~no coz: A teraz do reklamy damskiej bielizny proponuję zatrudnić kobiete w burce….

~@@@ : L’Oreal propaguje islam ? Kto chce by w Europie panował islam będzie klientem tej firmy. Koran nakazuje muzułmanom zabijać niewiernych. Kto nie chce być zabity przez muzułmanów nie będzie popierał tej firmy.

~TEDY00 : my starsi to znamy wszystko kupowało się w opakowaniach pod stołem aby szybciej;;;; loreal na sacharę ;;;;

~Koran mówi : Kobieta która swym wyglądem prowokuje mężczyzn jest grzesznicą i powinna zostać ukarana.

~kj1981 : Czekamy na reklamy samochodów, w których nie byłyby one pokazywane, reklamy napojów bez żadnych płynów i tym podobne wynalazki „specjalistów” od reklamy.


Myłślęnię nie tylką po frąsusqu… W następnej reklamie pewno ta być może zupełnie łysa modelka wystąpi w burce, jako z rasizmem, faszyzmem, kułactwem, czy innym kołtuniz mem walecznie walcząca nińdzia… I to będzie najlepsza reklama szamponu do włosów zrobiona kiedykolwiek…

Nie mogę powstrzymać się, żeby nie powinszować mądrośi mendrcom z tej frąsusqiej firmy…

Z niecierpliwośią i pewną taką nieśmiałośią czekam teraz reklamy jakiegoś alkoholu „nieobrażającej uczuć wyznawców religii pokoju”. No dalej, do roboty tęgie fielokulturowe marketingofe jefropejsko-usraelskie głowy…


https://kobieta.onet.pl/moda/loreal-zatrudnil-modelke-w-hidzabie-do-reklamy-szamponu/xnpq20s

Muzułmanka w hidżabie reklamuje szampon do włosów. „Piękno to nie tylko to, co pokazujesz innym”

wczoraj 13:50

L’Oreal do swojej najnowszej kampanii reklamowej zaangażował kobiety reprezentujące wszystkie możliwe typy urody. Największe emocje wzbudziła blogerka Amena Khan z Wielkiej Brytanii, której od kilku lat nosi hidżab. Nawet teraz, gdy promuje szampon do włosów nie rezygnuje z charakterystycznej chusty.

– Piękno to nie tylko to, co pokazujesz innym. Chodzi również o to, jak się czujesz – tłumaczy Amena. L’Oréal ma nadzieję, że ten wybór wywoła dyskusje. Kampania L’Oréal pozwala obalić pewne stereotypy, które uważa za bezpodstawne – stwierdził w wywiadzie Adrien Koskas, szef L’Oreal w Wielkiej Brytanii.

– Trzeba zapytać, dlaczego zawsze zakładamy, że kobiety, które nie pokazują swoich włosów, nie dbają o nie – pytała z kolei Amena Khan w wywiadzie dla „Vogue’a”.

https://www.instagram.com/p/Bd7WvmhHb4r/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_legacy

 • Pewnie się zastanawiasz, jaki sens ma pielęgnacja włosów, których nie widać. Zupełnie tak, jakby każdy odsłaniający włosy dbał o nie tylko dlatego, żeby podobać się innym. W rzeczywistości chodzi o to, by samemu czuć się dobrze. Piękne włosy to nieodłączny element naszego wyglądu. Dla mnie są częścią kobiecości. Uwielbiam je układać, pielęgnować i kiedy ładnie pachną – powiedziała w wywiadzie Amena.

…..


Amena Khan w reklamie L’Oreal, L’Orea

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/loreal-reklamuje-szampon-modelka-hidzabie-foto/

L’OREAL REKLAMUJE SZAMPON MODELKĄ W HIDŻABIE [+FOTO]

18 stycznia 2018|0 Komentarze|w Europa Zachodnia, kultura, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Karol Kaźmierczak

Pierwsze zdjęcia nowej serii reklamowej produktów L’Oreal Paris wzbudziły obawy, że klienci będą musieli uwierzyć „na słowo firmie” firmie zapewniającej o wspaniałych efektach używania produkowanego przez nią szamponu.

W najnowsze graficznej reklamie szamponu produkowanego przez L’Oreal po raz pierwszy wykorzystano zdjęcia modelki, która całkowicie zasłoniła włosy. Agencja marketingowa pracująca na potrzeby francuskiego koncernu w Wielkiej Brytanii wykorzystała wizerunek muzułmańskiej modelki i blogerki Ameny Khan, która założyła do zdjęć tradycyjne islamskie okrycie głowy, hidżab.

Współpracą z potentatem w dziedzinie produkcji kosmetyków pochwaliła się na Instagramie sama modelka, mieszkająca w brytyjskim Leicester. Jak stwierdziła posunięcie marketingowców L’Oreal „zmienia reguły gry” w tej gałęzi przemysłu a właściwie sferze jego pijaru. Khan twierdzi, że od 20 roku życia zakłada hidżab za każdym razem gdy opuszcza dom i dochowywanie wierności tej zasadzie obecnej w islamskim prawie religijnych jest dla niej ważne. Jak uznała, nowa kampania reklamowa L’Oreal „docenia głosy” kobiet, który noszą islamskie chusty. Według niej walczy również ze stereotypem, że muzułmanki nie dbają o swoje fryzury.

Dyrektor generalny brytyjskiej filii L’Oreal Paris Adrien Koskas nazwał nową kampanię reklamową firmy „unikalną i dekonstrukcyjną”, stwierdzając przy tym, że jest nią „podekscytowany”. Faktem jest jednak, że klienci nie będą musieli wierzyć „na słowo” przekazowi o domniemanym pozytywnym wpływie szamponu L’Oreal na fryzurę Khan. W spocie reklamowym a także na materiałach zdjęciowych pojawia się bowiem jej wizerunek także bez hidżabu.

L’Oreal zatrudnił w zeszłym roku w celach marketingowych, jako „twarz współczesnej różnorodności” Munroe Bergdorf, pierwszą modelkę-transseksualistę. Już we wrześniu firma zdecydowała się zerwać współprace z Bergdorf po tym gdy ta publicznie twierdziła, że „wszyscy biali to rasiści”.

Czytaj także: Czeski sąd przeciw hidżabowi w szkole

vogue.co.uk/huffingtonpost.co.uk/kresy.pl

6 thoughts on “646 Mondrość ętąpu, czyli L’OREAL REKLAMUJE SZAMPON MODELKĄ W CHUSTCE NA GŁOWIE

 1. lp @lp:
  Niech Brudziński na zasadzie wzajemności zaproponuje Saudom budowę kościoła w Arabii i w zależności od ich postawy uzależni zgodę na budowę meczetu.

  franciszekk @franciszekk:
  @lp —–> PO-pieram taką analogię WZAJEMNOŚCI! Taka analogia POwinna być w każdych stosunkach, także z banderowską Ukrainą! Na jednym z forów tak PiS-kałem do Ukraińca – cyt.” … mógłby Pan racjonalnie wytłumaczyć dlaczego Rada Miejska Lwowa umieściła na budynku polskiej szkoły tablicę (popiersie) poświęconą ukraińskiemu nacjonaliście Romanowi Szuchewyczowi?. Czy zadowoleni byliby Ukraińcy w Polsce gdyby na murze szkoły ukraińskiej Rada; miejska, osiedlowa … itp. powiesiła popiersie jakiegoś polskiego rzeźnika Ukrainców???… ODPOWIEDZI dwukrotnie prosząc nie otrzymałem!!!..https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie

  Sun Escobar @Sun Escobar:
  @lp Miałem to samo zaproponować. Nie wyobrażam sobie takiego centrum w Białymstoku, mam nadzieję, że mieszkańcy to zablokują, zrozumieją, że to wciskanie islamskiego buta w niedomknięte drzwi, pociągnie za sobą wabienie skrajnych ekstremistów islamskich. Lepiej zapobiegać niż leczyć, nie może ciągle Polak być głupi po szkodzie.

  gotan @gotan:
  Pytanie do p.Brudzińskiego…..a jaki to matoł zgodził się na taka propozycję?? Czy nam Polakom brakuje wyobraźni?…aby wyrażać zgodę na taką niebezpieczną budowę?…Jeśli chcą władze PiS-u ,zezwalać na stawianie meczetów,które nazywają centrum kulturalnym,to należałoby zapytać ilu muzułmanów jest w polskim sejmie?…Czy prezes J.Kaczyński już przeszedł na islam…czy dopiero zamierza….??? Kompletni idioci,którzy nie widzą i nie wiedzą co robią! Panie Brudziński…natychmiast prześwietlić tych,którzy doprowadzili do takiej sytuacji…i cały projekt wywalić do śmieci….Zaproponować arabom,iż za zgodę na wystawianie tego koromesła, zbudują u siebie 1o ( słownie:dziesięć) kościołów katolickich i zmuszą 100.ooo arabów aby przeszli na wiarę rzymsko-katolicką….

  bob @bob:
  W warszawie przecież też postawili saudowie mądre kraje w europie już zabroniły finansowania takich świątyń/centrum ze źródeł zagranicznych

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/kontrowersje-wokol-budowy-centrum-islamskiego-bialymstoku/


  wikipedia.org

  KONTROWERSJE WOKÓŁ BUDOWY CENTRUM ISLAMSKIEGO W BIAŁYMSTOKU

  21 stycznia 2018|5 komentarzy|w Bliski Wschód, polityka, Polska, religia, Wydarzenia |Przez Karol Kaźmierczak

  Minister spraw wewnętrznych i administracji obiecuje monitorowanie budowy centrum islamskiego za pieniądze Arabii Saudyjskiej, ale z jego powstaniem najprawdopodobniej już się pogodził.

  Mufti Tomasz Miśkiewicz z Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP poinformował w poniedziałek, w czasie spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą, że jego organizacja otrzyma od króla Arabii Saudyjskiej fundusze na budowę Muzułmańskiego Centrum Kultury i Edukacji w Białymstoku. Perspektywa ta wzbudziła zaniepokojenie bowiem Saudowie sponsorując powstawanie muzułmańskich instytucji za granicą i budowę ich infrastruktury, zwykle promują potem w ramach nich skrajną, wahabicką odmianę islamu obowiązującą w ich królestwie. W niektórych przypadkach powoduje to nawet działania władz państwowych na rzecz pozbawienia Saudyjczyków kontroli nad instytucjami religijnymi w które zainwestowali.

  Do sprawy odniósł się wczoraj na Twitterze minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński, który poinformował, że zlecił funkcjonariuszom resortu „monitorowanie” saudyjskiej inwestycji oraz wyraził swoją wątpliwości co do tego, czy faktycznie ma ona znaczenie dla społeczności rodzimych wyznawców islamu – polskich Tatarów. Jednocześnie z wpisu ministra ani z wystąpień innych przedstawicieli władz nie wynika by mieli podjąć działania mające na celu zablokowanie saudyjskiej inwestycji w Polsce.

  ZLECIŁEM ODPOWIEDNIM DEPARTAMENTOM W @MSWIA_GOV_PL MONITOROWANIE TEJ SPRAWY. NIE WYDAJE MI SIĘ ABY ODLEGLI ,KULTUROWO, MENTALNIE, HISTORYCZNIE I GEOGRAFICZNIE ORTODOKSYJNI SAUDYJSCY WAHABICI MIELI WSPIERAĆ POLSKICH TATARÓW KTÓRZY ZAWSZE MOGLI LICZYĆ NA WSPARCIE WŁASNEJ OJCZYZNY. https://T.CO/BEMC9V6QGJ

  — JOACHIM BRUDZIŃSKI (@JBRUDZINSKI) 20 STYCZNIA 2018

  Minister odpowiedział wpisem na Twitterze na felieton księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego opublikowany także w sobotę przez portal rmf24.pl. „Mam wielki szacunek dla polskich Tatarów. Jednak ich uzależnienie od radykalnego odłamu islamu z Arabii Saudyjskiej niesie niebezpieczeństwo, tak dla państwa polskiego, jak i dla nich samych – stwierdził w nim kapłan.

  Ksiądz Isakowicz-Zaleski podkreślił, że wahabizm, promowany przez Saudów, to skrajny, nietolerancyjny odłam islamu, którego kierunek można ocenić po tym jak funkcjonuje sama Arabia Saudyjska. Jak zauważa, państwo to „jest bowiem krajem nietolerancyjnym wobec innych religii, które na jej terenie są całkowicie stłamszone. Chodzi przede wszystkim o katolików i wyznawców innych odłamów chrześcijaństwa, którzy nie mogą ani budować swoich świątyń, ani publicznie wyznawać swojej wiary. Opowiadał mi jeden z Polaków, pracujący w tym kraju, że katolickie msze święte odprawiane są jedynie na terenie zagranicznych przedstawicielstw dyplomatycznych, a policja nie pozwala uczestniczyć w nich rodowitym Saudyjczykom”.

  twitter.com/rmf24.pl/kresy.pl

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/377502-arabia-saudyjska-sfinansuje-osrodek-kultury-muzulmanskiej-w-bialymstoku-mufti-miskiewicz-to-podarunek-wobec-polskich-tatarow

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/377512-kontrowersyjna-budowa-finansowana-przez-saudow-szef-mswia-zlecilem-monitorowanie-sprawy-odpowiednim-departamentom

  https://wpolityce.pl/polityka/377543-mswia-bedzie-monitorowalo-sprawe-powstania-muzulmanskiego-centrum-kultury-i-edukacji-to-reakcja-na-apel-ks-isakowicza-zaleskiego

  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-kontrowersje-wobec-budowy-islamskiego-centrum-w-bialymstoku,nId,2511049

  Polubienie

 2. INTERSEKSUALNI: ON I ONA W JEDNYM CIELE

  PLANETA
  Published on May 31, 2017
  SUBSCRIBE 20K

  Jedno na 3000 do 5000 noworodków rodzi się ani kobietą ani mężczyzną. Oficjalnie hermafrodytyczne, androgyniczne czy interseksualne dzieci nie istnieją. Płeć musi być określona w akcie urodzenia, a do wyboru są tylko dwa pola: dziewczynka albo chłopiec.

  Rodzice i lekarze często wybierają płeć pod presją opinii publicznej, dopiero później postanawiają przeprowadzić dziecku operację na genitaliach, by płeć fizyczna zgadzała się z metrykalną. W filmie twórcy skupiają się na przypadku 4-letniej, interseksualnej Inge. Pomimo tego, że lekarze nalegają, by płeć dziecka skorygować jak najszybciej, jej rodzice uważają, że córka decyzję powinna podjąć sama. Takiego wyboru nie miał Christiane Völling, 50-latek. Choć urodził się z rozszerzoną łechtaczką, został zakwalifikowany jako chłopiec. Macicę i jajniki usunięto i zaczęto wstrzykiwać mu męskie hormony. Dopiero 30 lat po operacji odkrył, że został okradziony z kobiecości. Niestety nic mu już jej nie zwróci.

  Wojciech Wojciechowski
  Film jest o dramacie osób, które fizycznie są dotknięte obojnactwem. Czy tłumaczy to pomysły, aby zdrowe dzieci wychowywać bez określania płci? NIE

  Casper Turner
  dlaczego idioci, ktorzy sami nie wiedza czego chca robia z tego medialny problem; niech ida do psychiatry, bo to z mozgiem maja problemy nie z tylkiem.

  Janusz RiC
  w Berlinie wprowadza się obecnie toalety dla trzeciej płci…
  Później będą dla czwartej, piątej itd. Jak znajdę właściwą, gdy będzie ich około 50, jak chcą dżenderowcy.

  promień 7
  Janusz RiC chodzi o zrobienie chaosu

  Jacek Piotrowicz
  3 months ago
  Myślę że to tragedia ludzi z dwiema płciami. Ludzie hetero lub homo seksualne szukają jednej płci. A co jeśli człowiek ma obie płcie. Nawe osoba biseksualna wybiera między płciami – czasem męską a czasem żeńską, jednak nie obie naraz. Pytanie brzmi skąd tyle problemów genetycznych w obecnej ludzkości? A kultura dodaje swoje bo w Szwecji np. jest taka wolność że będąc nawet dorosłym można wybrać nagle płeć. I nie wolno tego krytykować. Są jeszcze osoby transseksualne ale one wydają sie normalne w tym sensie że mają psychikę odmiejnną od wyglądu zewnętrznego i często robią operację na zmianę płci. Ale też wybierają jedną płeć a nie dwie. Dwie płcie w jednej osobie to szaleństwo dla większości ludzi i nie dziwię sie temu.

  Norma
  To błąd genetyczny, który nie pozwala na wykształcenie się męskich narządów płciowych podczas kształtowania się dziecka w łonie matki, tak było w tym dokumencie. Jak rodzą się bracia syjamscy to nie uznaje się tego za normalne tylko dostosowuje się ich do nas, więc dlaczego uznajecie „interseksualność” za coś normalnego skoro to błąd genetyczny, który można usunąć?

  Retorzy S
  Wszystko ok, ale innopłciowy są używani przez marksistów do rozwalania dotychczasowych struktur. Kiedyś używali proletariatu do rewolucji kulturowej, teraz innopłciowców i homoseksualistów, niestety. Po to, aby przejąć kontrolę nad wszystkimi.

  Walking Poison
  Zazdroszczę wyboru płci ja jestem dziewczyną ale jeśli miałabym wybór to może bym się zdecydowała na co innego ,kto wie?

  Dog Adis
  hermafrodyta

  Polubienie

 3. https://kresy.pl/wydarzenia/kolejny-dzien-islamu-kosciele-katolickim-polsce/


  źr. Episkopat.pl

  KOLEJNY DZIEŃ ISLAMU W KOŚCIELE KATOLICKIM W POLSCE

  24 stycznia 2018|0 Komentarze|w polityka, Polska, religia, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Michal Krupa

  Tegoroczne obchody Dnia Islamu odbedą się pod hasłem „Chrześcijanie i muzułmanie: troska o wspólny dom”.

  26 stycznia br.Warszawa, Kraków i Katowice będą gospodarzami tegorocznego Dnia Islamu, obchodzonego przez Kościół Katolicki w Polsce. „W Warszawie – w Akademiku Praskim przy ul. Floriańskiej 3A przy katedrze – po powitaniu i wprowadzeniu w temat tegorocznych obchodów ‚Chrześcijanie i muzułmanie: troska o wspólny dom’ odbędzie się dyskusja. Prelekcję pt. ‚Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka i przyrodę jako Boże dzieło w perspektywie encykliki Laudato si’ wygłosi o. Stanisław Jaromi OFMConv.” – informuje portal Pch24.pl. W Krakowie obchody Dnia Islamu obejmą nabożenstwo Słowa Bożego, której przewodniczyć będzie ks. prof. Łukasz Kamykowski, referent Archidiecezji Krakowskiej ds. Dialogu Międzyreligijnego. Odbędzie się również panel dyskusyjny na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie pt. „Pokój w czasach kobiet. O tym, co robimy i co jeszcze możemy zrobić dla pokoju między religiami rozmawiają muzułmanka, żydówka i chrześcijanka”.

  Dzień Islamu został ustanowiony w 2001 roku przez Komitet ds. Dialogu z Religiamia Niechrześcijańskimi. Zgodnie z intencją Konferencji Episkopatu Polski, ma to być „dzień modltiwy poświęcony islamowi”.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ks. prof. Dariusz Oko ostro o Mahomecie i islamie

  Kresy.pl / Pch24.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.