674 Kłamstwa rabina Schudricha, itp, o ekshumacji w Jedwabnem: Nie ma znaczenia ile tam osób zginęło

: Nie ma znaczenia ile tam osób zginęło

Radio WNET
Published on Feb 24, 2018

anna Kwietniewska
DOŚĆ OHYDNYCH ŻYDOWSKICH MANIPULACJI , DOŚĆ , DOŚĆ TYCH OHYDNYCH ŻYDOWSKICH KŁAMSTW , DOŚĆ , FORA Z POLSKIEGO DWORA !!! JAK IM SIĘ NIE PODOBA TO NA PUSTYNIĘ …BO MY POLACY NA KŁAMSTWA NIE POZWOLIMY

Mark 13
Ale perfidnie klamie i konfabuluje ten zyd to jest tak ewidentne…szacunek dla Pani redaktor Gadowskiej za podjecie tematu.

Inka WSmith
Mark 13 A czego sie spodziewales ?? Prawdy od chazara ???

Inka WSmith
Nich rabin pogada z dr Kurek.Ciekawe czy tez bedzie tak falszywie spiewal ?? Strach dupy scisnal ze prawda wyjdzie na jaw a im to nie na reke .

Angela Merkel
Stary szuler wie, że grunt pod przedsiębiorstwem holocaust się obsuwa. Ekshumacje w Jedwabnem mają być na wiosnę wznowione, a jak nie to niech PiS nie liczy na głosy patriotów.

mroinski RASZ
Rozmowa z nim jest bezprzedmiotowa. Oni sie boja prawdy bo wtedy cala ich klamliwa naracja legla by w gruzach.

uberiba 22
Boją się tych ekshumacji jak ognia, zarówno żydzi jak i Ukraińcy na Wołyniu bo wiedzą że to kłamstwo pęknie jak bańka mydlana i powinno panstwo Polskie zrobić to i nie patrzeć sie na żydów i przestać im w końcu wyłazić w dupe

Karina P
Rabin kłamie i manipuluje. Dla nich wyjątkową sytuacją dla przeprowadzenia ekshumacji jest jak im się to opłaca np. dostaną zapłacone . Taki to naród wybrany – prawda to tylko taka która jest dla nich wygodną.

P P
W Polsce obowiązuje prawo polskie. Musimy wrócić do ekshumacji !!! Koniecznie !!! To jest w naszym interesie !!!

…..

V
Czegos nie rozumiem. Czyw Izraelu nie prowadzi się ekshumacji? Nie weryfikuje hipotez w kryminalistyce? Nie przeprowadza dowodow w sprawach karnych? Jak mozna klamac tak bezczelnie?

Michu
Można, bo naszym władzom oni mogą wmówić obojętnie co i w podskokach wykonają.

D.
Wasza religia, panie Daniels mówi, ze z miejsc zbrodni, czy z miejsc niegodnego pochówku prochy musza być przeniesione na kirkut albo do Izraela. Kiedy mówi pan, ze jest inaczej to tym samym, chcąc czy nie chcąc, staje pan w obronie kłamstw oszusta, polakozercy Grossa. Niech pan nie opowiada, ze nie wolno ekshumowac bo jest bardzo wiele przypadków gdzie ciała Żydów ekshumowano zeby np. …zbudowac lotnisko! Obraża pan Polakow swoimi wypowiedziami. Jesli zamierza pan uporczywie stac obok polakozercy Grossa to raczej niech pan wraca skąd Pan przyjechał. Wg raportu profesora Koli biorącego udział w pracach w Jedwabnem wykonano zaledwie powierzchowne prace archeologiczne, nigdy zaś nie dokonano ekshumacji. Proszę się zapoznać z raportem z tychze prac pana profesora Koli. Niech IPN wreszcie upubliczni raport profesora Koli bo cała Polska mówi o tym co w tym raporcie jest zawarte i od lat, tyle, ze zaden notabl nie odważył się te informacje oficjalnie ogłosic np. w TVP, czy na stronach IPN choćby. Dla nas Polaków ekshumacja w Jedwabnem jest niezmiernie wazna! Nieważne jest dla nas czy ona /ekshumacja/ dowiedzie, ze zbrodni dokonali wyłącznie niemcy – jak twierdzą swiadkowie tamtych wydarzen, mieszkancy Jedwabnego, czy tez ekshumacja ta dowiedzie, ze tych biednych ludzi zabili sami Polacy! Dla nas Polaków najważniejsza jest PRAWDA! Jezeli i dla pana tez panie Dan iels to winien pan dzis stać po stronie Polaków i dązyc wraz z Polakami do dokonania ekshumacji a następnie do dokonania wreszcie godnego pochówku ludzi, tak jak wasza religia kaze – kazdego człowieka nalezy pochowac oddzielnie a nie w zbiorowym dole.

Kruk Mówi emu
To byłoby cudowne gdyby 40 milionów Polaków podpisało petycje. To raczej nierealne, ale jak najwięcej podpisujcie.

http://wprawo.pl/2017/12/20/jonny-daniels-propaguje-klamstwa-jana-t-grossa-dyskredytuje-dr-ewe-kurek-sprzeciwia-sie-ekshumacji-jedwabnem/

Jonny Daniels propaguje kłamstwa Jana T. Grossa, dyskredytuje dr Ewę Kurek i sprzeciwia się ekshumacji w Jedwabnem

Wszystkim prawicowym fanom Jonny Danielsa polecam lekturę jego artykułu, który pojawił się na portalu algemeiner.com w lipcu 2016 roku. Daniels wprost propaguje w nim kłamstwa Jana T. Grossa o „Polakach, którzy spalili swoich żydowskich sąsiadów”. Co prawda, Daniels stwierdza, że on nie obarcza za to winą ich potomków i „rusza naprzód”, ale nie zmienia to faktu, że swoim artykułem legitymizuje paszkwil Grossa, a Polaków wzywa do rozliczenia się z „trudną przeszłością”.

Czyżby Jonny Daniels nie wiedział, że ekshumacja w Jedwabnem została wstrzymana na wniosek strony żydowskiej, gdy wstępne wyniku badań pokazały, że do Żydów w stodole strzelano, co wskazuje na sprawstwo Niemców? Czyżby Daniels nie słyszał o zeznaniach świadków zgodnie informujących o obecności niemieckiego komanda w Jedwabnem 10 lipca 1941? Czyżby nie wiedział, że część Polaków mieszkających w Jedwabnem została zmuszona przez Niemców do pilnowania Żydów na rynku i ze z tego rynku udało się im część Żydów wyprowadzić i uratować? Czy Daniels nie wie o tym, że Żydzi Eliasz Grądowski i Abram Boruszczak, którzy po wojnie wskazali Polaków jako sprawców masakry, w ogóle nie byli w Jedwabnem w 1941 roku? Jeśli tego nie wie, to niech się dokształci zamiast legitymizować paszkwil Grossa w artykule „Jedwabne 75 lat później”, którego tłumaczenie zamieszczam poniżej. 

Jedwabne 75 lat później

Jonny Daniels

Jest niewiele miejsc tak dzielących i wywołujących takie emocje jak Jedwabne, szczególnie w odniesieniu do dzisiejszych relacji polsko-żydowskich. Jedwabne to nazwa miasteczka, w którym Polacy zapędzili swoich żydowskich sąsiadów do drewnianego budynku i spalili ich żywcem, bezlitośnie mordując dzieci razem z rodzicami. Według Instytutu Pamięci Narodowej zostało tam zamordowanych co najmniej 340 polskich Żydów. Wydarzyło się to 10 lipca 1941 roku, dokładnie 75 lat temu.

To smutne, że pomimo wielu dowodów historycznych oraz pomimo tego, że mówi o tym większość polskich polityków, wciąż są osoby, które nie chcą uwierzyć, że tak było i wymyślają mnóstwo teorii spiskowych, aby wyjaśnić tę masakrę.

W młodości myślałem, że Jedwabne to typowy przykład stosunku Polaków do Żydów w czasie wojny. Jako Żyd mieszkający w Anglii byłem przekonany, że Polacy byli tak samo źli jak niemieccy naziści, a może nawet gorsi; nie kupowaliśmy niemieckich samochodów, ani niemieckiego sprzętu elektronicznego, a nasz stosunek do Polaków był zawsze bardzo negatywny. Kiedy rozmawiałem z Eli Wieselem, laureatem Nagrody Nobla i ocalałym z Auschwitz, powiedział mi, że powodem, dla którego naziści wybudowali obozy zagłady w Polsce było to, że Niemcy wiedzieli, iż Polacy nie będą protestować przeciwko mordowaniu Żydów.

Przez ostatnie dwa i pół roku zanurzając się w polską historię, kulturę i politykę, zrozumiałem, że prawdą jest coś innego – coś, co bardzo trudno ubrać w słowa i co jest bardzo niepopularne po obu stronach. Zrozumiałem to 10 lipca podczas mojej wizyty w Jedwabnem.

Zacznijmy od nie tak oczywistego faktu, że nie każdy Polak był Janem Karskim i nie każda Polka była Ireną Sendler (dwoje Polaków katolików, bohaterów Holokaustu). Polski naród musi być uczciwy i otwarty, jeśli chodzi o jego czasem trudną przeszłość i pamiętając o bohaterach, musi także pamiętać o nie tak rzadkich wydarzeniach, jakie miały miejsce w Jedwabnem i w Kielcach. Z drugiej strony, tak naprawdę czego jeszcze możemy oczekiwać od Polski?

Znany izraelski dziennikarz i ocalony z Auschwitz Noah Kleiger powiedział mi dzień po śmierci Eli Wiesela: „Nie zgadzam się z Elim w jednej kwestii – w jego pojmowaniu przebaczenia. Nie umiałbym i nigdy nie wybaczę tym łajdakom tego, co zrobili mnie i mojej rodzinie; jednak nie mogę obwiniać ich dzieci ani ich wnuków.” Powiedzmy to uczciwe, jak możemy obwiniać potomków za to, co uczynili ich ojcowie?

Jako społeczność żydowska musimy przezwyciężyć naszą nienawiść do Polek i Polaków; ona nam nie pomaga. Jako Izraelczycy mamy niewielu lepszych przyjaciół na scenie międzynarodowej niż Polacy będącymi naszym sojusznikiem w ONZ, parterami szkoleń wojskowych i innych. Nie będę opowiadał wam bajek o żydowskim odrodzeniu w Polsce, bo to nieprawda. Dla porównania, w Polsce jest dziś 20 tys. buddystów, którzy urodzili się jako chrześcijanie; to jest odrodzenie. Ale Polska jest dziś dla Żydów jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Europie.

Co do wyobrażenia, że Polacy „byli najgorsi” – po prostu go nie rozumiem. Strażnikami w obozach koncentracyjnych byli Ukraińcy i Litwini; w Kownie miejscowi zmasakrowali Żydów, a ich żony przyglądały się temu i podsadzały dzieci do okien, żeby miały lepszy widok. Potem wszyscy razem odśpiewali hymn, żeby uczcić masakrę. Z pewnością wśród Polaków byli kolaboranci i źli ludzie, ale to nie wystarczy, żeby osądzić cały naród.

Ostatni ocalony z Jedwabnego, Icchak Lewin, który był tam 10 lipca, powiedział coś bardzo prawdziwego: w życiu zawsze jest równowaga, nie może być dobra bez zła. Wielu jego przyjaciół i członków rodziny zostało zamordowanych przez Polaków podczas masakry w Jedwabnem, ale on został uratowany przez Polaków, którzy ukryli go i kilku członków jego rodziny zaledwie pięć kilometrów od miejsca zbrodni.

Nie możemy i nie powinniśmy wybaczać tym, którzy dopuścili się najbardziej odrażających zbrodni przeciwko naszemu narodowi. Musimy zawsze pamiętać o tych, których straciliśmy. Musimy jednak nauczyć się, w jaki sposób iść do przodu. Musimy pracować, aby nasza przyszłość była lepsza i skupiać się na tym, co dobre. Skupiać się na tych, którzy zrobili coś o wiele trudniejszego niż zabicie lub wydanie swojego sąsiada – na tych, którzy ryzykowali własnym życiem i życiem swoich bliskich, żeby uratować swoich sąsiadów. To jest mój sposób na pójście do przodu

PS. Starania dr Ewy Kurek o przeprowadzenie wstrzymanej ekshumacji w Jedwabnem Jonny Daniels skwitował tak: „Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim, żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie. Ponowna ekshumacja w Jedwabnem zniszczyłaby wszelkie relacje pomiędzy Polską a międzynarodową społecznością Żydów. Ta poszukująca medialnej kariery pani doktor rujnuje międzynarodowy wizerunek Polski i godzi w dobre imię jego świątobliwości Jana Pawła II, którego imię nosi uniwersytet, który ukończyła”. Tę wypowiedź opublikował Dziennik Wschodni w lipcu 2016 roku.

Spostrzegawczy
Typowa narracja żydowska. Pod pozorami zachowania obiektywizmu przemyca treści, które Żydom pasują, a które zgodne są nie z rzeczywistością, a jedynie z żydowską hagadą.Skompromitował się po raz n-ty ! Tutti, tutti, panie frutti !

Helena
Chociaż z natury jestem ufna ja również nie wierzę w dobre intencje Pana Danielsa.Pisze on, że od dzieciństwa Izraelczycy nasączani są opowieściami, które kształtują ich nienawistny stosunek do Polaków. Wiadomo, czym skorupka za młodu nasiąknie tym ….. Pisze też, że społeczność żydowska musi przezwyciężyć nienawiść do Polaków i Polek bo „ona im nie pomaga” w sytuacji, gdy na scenie międzynarodowej niewielu mają lepszych przyjaciół niż Polacy. Miło, że tak pisze choć nie wiem czy tak uważa. Brzmi to jak jakaś kalkulacja. Kochani przyjaciele Żydzi, starsi bracia , wiecie przecież, że nie ma skutku bez przyczyny więc:
– jeśli chcecie mieć przyjaciół sami bądźcie nimi bez wyrachowania, Nasze przysłowie mówi, że przyjaciół poznaje się w biedzie. My Was przygarnialiśmy w Waszej biedzie a jak się odwdzięczaliście,gdy nas dotykała bieda? Pamięć macie dobrą więc dobrze wiecie.
– jeśli chcecie by inni Was szanowali , szanujcie innych ( kochaj bliźniego swego jak siebie samego)
– jeśli chcecie by inni wyznali grzechy, zróbcie rachunek sumienia i wyznajcie swoje grzechy,
– jeśli chcecie „skupiać się na tym co dobre i pójść do przodu” nie zmuszajcie nas byśmy zaczęli swoje dzieci wychowywać tak, jak wychowany został pan Daniels i jego koledzy.
– nie obrzucajcie nas g….którym sami jesteście nieżle upaprani. Pokażcie, że naprawdę zależy Wam na prawdzie. Przecież to my ryzykujemy.
Pan Daniels twierdzi że „nie możemy i nie powinniśmy wybaczać tym, którzy dopuścili się najbardziej odrażających zbrodni przeciwko naszemu narodowi” ale „musimy jednak nauczyć się, w jaki sposób iść do przodu”. Chyba jednak tak rozumując, pomimo uznania dla ” tych, którzy ryzykowali własnym życiem i życiem swoich bliskich, żeby uratować swoich sąsiadów” będzie szedł tak jak dotychczas. Same deklaracje dobrych chęci już nie wystarczą. Trzeba dowodów. Czy my również „nie możemy i nie powinniśmy wybaczać tym, którzy dopuścili się najbardziej odrażających zbrodni przeciwko naszemu narodowi”? Na czym mamy się skupić ? Wszak nic nie wiemy o ” tych, którzy zrobili coś o wiele trudniejszego niż zabicie lub wydanie swojego sąsiada ” A może z wrodzonej skromności pan Daniels się nie chwali ? Podobno czas leczy wszystkie rany. Trzeba je jednak odsłonić by cudowny czas wiedział co leczyć.

Michu
Pilnuje interesów eskimosów i tyle 🙂

Goj
A Bóg nic sobie nie robi z tego, że Jego ulubieńcy są takimi zakłamanymi świniami. Dlaczego?

Michu
Katolicy są zakłamani? Nie zauważyłem.

Goj
Mówię o Żydach.

Michu
Współcześni Żydzi to potomkowie Chazarów. Oni ulubieńcami Pana Boga???

Rob Veggett
Tak, to ci Chazarzy sa ta Synagoga Szatana z 2 i 3 rozdzialu Ksiegi Objawienia Jana (Apokalipsy).

Mik
A ci wczesniejsi to jakiego boga byli ulubiencami? Zastanawialiscie sie do kogo oni sie modla? Kim moze byc bog, ktory nakazywal skladac ofiary z ludzi i zwierzat? Ktory nakazuje tak zabijac zwierzeta, zeby bardziej i dluzej cierpialy? Ktory nakazal Izraelitom ucikajacym z Egiptu najpierw okrasc Egipcjan ze zlota i drogocennosci? Ktory nakazal im klamac : np. Egipcjan, ze pozyczaja te drogocenności, opowiadać kłamliwe historie, ze byli niewolnikami w Egipcie. Kto przy zdrowych zmyslach uwierzy, ze niewolnik bedzie w stanie od swego pana poczyc zloto i kosztowności? Kim jest bóg, ktorego Jezus określił pośrednio, tak zwracajac sie do Żydów: „Jesteście dziećmi szatana”

Rob Veggett
Watykan i ich Jezuici to kolejna antypolska mafia, tak jak zydowscy Syjonisci!!!

Michu
Tak mówili sowieci i ich sługusy w Polsce (a na prowincji rozpylali to ich ochotnicze rezerwy)

Sasa
Ostatnio udostępnione dokumenty Czerwonego Krzyża, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi „tylko” 271.301. Liczba ta obejmuje wszystkich zmarłych także z przyczyn naturalnych, chorób, epidemii tyfus. Więcej w artykule:
Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem

Rob Veggett
95 % wspólczesnych Zydów to zadni wybrancy Boga, bo to nawet nie sa Semici. Zaden z tych chazarskich (turecko-mongolskich nawrotów na talmudyczny Judaizm) oszustów nie potrafi w zaden przyzwoity i logiczny sposób udowodnic swego rzekomo semickiego pochodzenia od którekokolwiek 12 semickich plemion Jakuba (czyli Izraela)!!! Ludzie, tym im rzucajcie w ich zaklamane geby!!!

Michu
Kto wie czy nie więcej niż 95%.

Franek Zerościemny
Jak wiele jeszcze podłości usłyszymy na temat nas Polaków, z ust tak „zacnego” manipulatora i innych mu podobnych? Kiedy wreszcie usłyszymy słowo przepraszam za lata żydowskich mordów na Polakach, za komunizm, za szkalowanie nas, kiedy państwo Izrael za to wypłaci odszkodowania? Jak do tej pory żaden faryzeusz tego nie zrobił, najwyższy czas

Robert B.
Ten Żyd ma tu zadanie: urabiać „Polaczków” pod interesy żydostwa. W normalnym państwie agent obcego wrogiego wywiadu zostałby pojmany, aresztowany, a w odpowiednich okolicznościach odstrzelony.

Kwal
Problem w tym Panie Robercie, że My nie żyjemy w normalnym państwie tylko w państwie istniejącym teoretycznie…

Teresa
My żyjemy w państwie Polin, mówił o tym Dudesh, ups, Andrzej Duda, Żyd premierem, 80% parlamentu Żydzi, Żydzi na najwyższych stanowiskach w polskich spółkach, w bankach też Żydzi i masoni, w Sejmie i pałacu prezydenckim palą chanuke, a Polacy to obywatele drugiej kategorii.

Goj
Będzie już tylko gorzej. Góra 10 lat i będą nas traktować, jak Palestyńczyków. Przejęli wodociągi, serwują nam „szczepionki”, czyli będą nas truć na potęgę. Będziemy wiecznie zmęczeni, otępiali, głupi i chorowici, żeby zaden z nas nie był w stanie zrobić kariery, albo nie miał siły się zbuntować.

Goj
Dowiedziałem się, że w Izraelu tylko w Palestynie dodają do wody fluor. Czyżby dbali o ich zęby bardziej od zębów żydów hmm?

Rob Veggett
Tak to Juz nie Polin, a Judeopolonia, a na swiecie sa tylko 2 parlamenty, gdzie obchodzi sie Chanuka, Kneset w Izraelu i Knesejm w Polin czy juz raczej Judeopolonii.

Przebiśnieg
SKARGA NADZWYCZAJNA – krótkie omówienie :

http://www.pozywam.pl/2017/09/skarga-prawdziwie-nadzwyczajna-czyli.html

Gość
Jonny Daniels syndyk masy upadłościowej po ojcu Rydzyku
https://coryllus.pl/jonny-daniels-syndyk-masy-upadlosciowej-po-ojcu-rydzyku/

Rob Veggett
Jan pawel II vel karol Wojtyla to pól-Zyd po matce z domu Katz. Daniels oczywiscie nie chce ekshumacji, bo wyszedlby kolejny szwidel zydowski, tak jak i ich szwindel zwiazany z Prowokacja Kielecka. Ta prowokacja byla zainscenizowana, gdyz wychodzily coraz bardziej na jaw zbrodnie zydowskie popelnione na narodzie polskim przez zydowskich Sowietów i komuchów od roku 1938 do roku 1956.

Michu
To że matka św. Jana Pawła II była zd. Katz to też szwindel żydowski. Na szczęście dość szybko udało się to przebrzydłe kłamstwo zdemaskować, które miało jeszcze bardzie upokorzyć Polaków niż wszystkie inne prowokacje.

Jerzy
A co on tu robi w Polsce, skąd się wzioł

City ZEN
może przypomnijcie mu ze w polsce odbyły sie eksklamacje grobów żydowskich i to za zgoda żydowskiej społeczności

LucyLucenta
Zmienił się ETAP – teraz, po ogłoszeniu przez Kaczora, ze należą się nam reparacje. Żydy zajarzyły, że jak się przyłożą do skubnięcia Niemiec tym sposobem, to będzie to sposób „sprawiedliwy”, ale przede wszystkim dający więcej szans na sukces, szczególnie jak poprze go Trump. My wiemy, ze jest szansa,l bo Trump nie lubi Merkelowej. Powiem więcej, gdzieś w sieci mignął mi dokument podpisany przez hrabiego Potockiego /kto zacz?/, przedstawiciela rządu USA i jakiegoś żyda / diaspora? Natywny?/, którzy ustalili, że Polska ściągnie reparacje z Niemiec na poziomie USD one trillion, ale w cash’u dostanie tylko niewielki procent, bo cala kasa będzie szła przez żydowskie banki w USA, a my będziemy mieli z tego nieograniczony dostęp do technologii….. Jak pisałam – mignął mi dokument. Nic więcej nie dodamj, bo nie mam możliwości jego weryfikacji. Może to fake, może nie, ale pojawił się na chwilę przed zmianą Beaty na Mateusza, który wprowadza do nas JP Morgana. Przy okazji przecież w Polsce nic się istotnego nie dzieje, a Niemcy najchętniej utopili by nas w łyżce wody. Czyżby i oni wiedzieli już o dokumencie, kluczowej roli Polski jako ofiary bandyckiego napadu, która odbiera należność za pomocą amerykańskiego egzekutora i chowa swoją własność w żydowskim JP M? Dla nich jedyną nadzieją jest zmiana rządu, bo tu już nie chodzi o jakieś 20 czy 50 mld strat związanych z uszczelnieniem VAT w Polsce tylko z utratą żywej gotowizny po wszelkich podatkach z kasy państwa na poziomie nawet do 100 mld rocznie. Niemcy musiałby iść w takiej sytuacji na żebry !!!

M.S.Kazimierzak
W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski brakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.
MIchael Jones WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU, który przejął w działaniu rosyjski rasizm, do ŻYDOBANDERYZMU, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Tą wojnę opisał Song Hongbing jako doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów, aby n nich zarabiać. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

BB
Kiedy żydzi zapłacą z zbrodnie obywateli żydowskiego pochodzenia w stosunku do Polaków do jakich dopuszczali sie za PRLu .

…..


Pomnik w Jedwabnem w miejscu pogromu Żydów w lipcu 1941 r.

Gość
Jak trzeba być podłym człowiekiem, aby korzystając z przychylności politycznej bezcześcić miejsce pochówku? Jakie to ma znaczenie ile osób zginęło? Nawet jedno ludzkie życie ma wyjątkową wartość. Ktoś mądry powiedział, że ratując jedno życie ratujesz cały świat. Szacunek dla odmienności jest podstawą zgodnego funkcjonowania we współczesnym świecie, ale dla niektórych to zbyt skomplikowane.

zgred
@ja Takie ma znaczenie cwaniaczku, że Jedwabne służy Żydom do pisania naszej historii na nowo poprzez swoich „historyków” . Tak, ma znaczenie i to wielkie, czy to był spontaniczny wybuch antysemityzmu jak to opisuje w swoich paszkwilach Gross czy miejscowa ludność została do tego zmuszona pod lfami niemieckich karabinów. W całym cywilizowanym świecie bada się miejsca zbrodni i dochodzi się do prawdy w oparciu o fakty, a nie urojone mity. Jak widać ty nie bierzesz nic, choć powinieneś, więc może idź za własną radąi zgłoś siędo lekarza.

undefined
To nie chodzi o to, czy był czy nie, tylko o zakłamywanie faktów. Nikt nie mówi, że w Jedwabnem czy w Kielcach nie zginęli ludzie. Natomiast kłamstwa dotyczą liczb, sposobu, odpowiedzialności (m. in. sprawstwo podżegające itp.). Np. jedna z hipotez zakładała, że pogrom kielecki został sprowokowany przez Urząd Bezpieczeństwa, celem przerzucenia odpowiedzialności na podziemie niepodległościowe i ewentualne odwrócenie uwagi światowej opinii publicznej od faktu sfałszowania wyników referendum. To są uwarunkowania historyczne, bez znajomości których można tylko wierzyć w „idę” i „Pokłosie”, zaczytując się „Sąsiadami”. Jakie ma znaczenie liczba? Jak zabijesz mnie to nie będziesz mordercą? A jak kilka osób to już tak? A może trzeba kilkadziesiąt? Jak Cię ktoś sprowokuje to nie jesteś mordercą? Nie wiem co bierzesz, ale zmień lekarza (albo dawkę jeśli sam sobie zaordynowałeś), bo straszne farmazony opowiadasz.

Gość
Panie Tomaszu Maciuszczak, skad Pan ma te dane liczbowe. Kto je udokumentował i na jakiej podstawie. Każda osoba to istota ludzka i ja nie chciałbym by była pominięta. Proszę więc pamiętać, że dotąd , dokąd nie będzie niezbitych dowodów, a te może dać tylko i wyłącznie ekshumacja, nik nie ma prawa podawać żadnych danych w postaci cyfr. Będą to powiem brednie wyssane z brudnych paluchów i kalumnie rzucane na naród polski. Bez przeprowadzonej ekshumacji, każde posądzanie polaków o tą zbrodnię nazywam żydowskim antypolononizmem i polakofobią.

http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/doktor-z-kul-chce-ekshumacji-zydow-w-jedwabnem-zbiera-podpisy-pod-projektem-ustawy,n,1000183883.html

Historyk z Lublina chce ekshumacji Żydów w Jedwabnem. Zbiera podpisy pod projektem ustawy

Dodano: 19 lipca 2016, 06:53 Autor: Tomasz Maciuszczak

Akcję zbierania podpisów pod projektem ustawy nakazującej wznowienie ekshumacji Żydów zamordowanych w Jedwabnem prowadzi dr Ewa Kurek z Lublina. Liczy, że po wakacjach uda się przekazać dokument rządowi. – Będą to naprawdę dobrze wydane nasze podatkowe obywatelskie pieniądze – przekonuje

Dr Ewa Kurek, absolwentka historii na KUL, zajmująca się stosunkami polsko-żydowskimi w okresie okupacji, zbieranie podpisów pod projektem ustawy rozpoczęła pod koniec czerwca. Chodzi o przeprowadzenie ekshumacji, która została wstrzymana w 2001 roku przez ówczesnego ministra sprawiedliwości Lecha Kaczyńskiego. Stało się tak na wniosek Gminy Żydowskiej, mimo sprzeciwu prowadzącego śledztwo prokuratora z Instytutu Pamięci Narodowej. Rabin Warszawy i Łodzi Michael Schudrich mówił wtedy: „Szacunek dla kości naszych ofiar jest dla nas ważniejszy niż wiedza, kto zginął i jak, kto zabił i jak”.

Zdaniem dr Ewy Kurek przeprowadzenie ekshumacji pozwoli wyjaśnić, ile osób i w jaki sposób zginęło w Jedwabnem. Spowoduje też, że szczątki pomordowanych Żydów będą mogły spocząć godnie w zgodzie z żydowskim prawem i religią.

– Na pewno ekshumacja zakończy wreszcie ciągnące się już kilkanaście lat wymyślanki polskich i żydowskich dziennikarzy, polityków i urzędników na temat Jedwabnego, których dość mają zarówno mieszkańcy tego białostockiego miasteczka jak i większość Polaków oraz polskich Żydów – przekonuje dr Ewa Kurek.

Historycy pytani o ten pomysł wypowiadają się ostrożnie. – To drażliwa sprawa ze względów religijnych, ale od strony historycznej są wątpliwości dotyczące liczby ofiar. Nie jest też wyjaśnione, czy użyto broni palnej, co mogłoby pomóc ustalić udział Niemców w tej zbrodni. Ekshumacja mogłaby wnieść do sprawy nowe informacje – uważa dr hab. Mirosław Szumiło z Zakładu Historii Społecznej XX wieku UMCS.

– Pojawia się pytanie, czy w imię wyjaśnienia sprawy powinniśmy ingerować w czyjąś religię, bo w kulturze żydowskiej ekshumacje są zakazane. Zbieranie podpisów za jej dokonaniem przy braku zgody strony żydowskiej uważam za niestosowne – twierdzi z kolei dr hab. Mariusz Mazur z Zakładu Historii Najnowszej UMCS.

Wątpliwości nie ma za to Jonny Daniels, prezes fundacji From The Depths, która zajmuje się budowaniem relacji pomiędzy Polakami i Żydami. – Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim, żydowskie dusze wystarczająco już cierpiały i nie ma potrzeby, żeby cierpiały ponownie. Ponowna ekshumacja w Jedwabnem zniszczyłaby wszelkie relacje pomiędzy Polska a międzynarodową społecznością Żydów. Ta poszukująca medialnej kariery pani doktor rujnuje międzynarodowy wizerunek Polski i godzi w dobre imię jego świątobliwości Jana Pawła II, którego imię nosi uniwersytet, który ukończyła – mówi Daniels.

Dr Ewa Kurek przekonuje, że domaganie się ekshumacji w Jedwabnem to żądanie wolności dla badań historycznych w Polsce. Liczy, że po w trakcie wakacji uda się zebrać wystarczającą liczbę podpisów i jesienią obywatelski projekt ustawy zostanie przekazany rządowi. – Będą to naprawdę dobrze wydane nasze podatkowe obywatelskie pieniądze – zapowiada.

Pogrom w Jedwabnem

Uznawany jest za masowe morderstwo dokonane przez grupę Polaków zamieszkujących miasto Jedwabne na kilkuset Żydach zamieszkujących to miasto i jego okolice. 10 lipca 1941 z inspiracji niemieckiej w wyniku zbrodni zginęło co najmniej 340 osób, z czego około 300 zostało żywcem spalonych w stodole. 

Czytaj więcej o: Ewa KurekJedwabne

…..

https://wpolityce.pl/polityka/382081-naczelny-rabin-polski-poucza-premiera-schudrich-wypowiedz-morawieckiego-byla-niedopuszczalna

https://wpolityce.pl/polityka/380336-kornel-morawiecki-upomina-sie-o-ekshumacje-w-jedwabnem-powinnismy-szukac-prawdy-faktycznej

26 thoughts on “674 Kłamstwa rabina Schudricha, itp, o ekshumacji w Jedwabnem: Nie ma znaczenia ile tam osób zginęło

 1. BRAWO: Premier Morawiecki SIĘ NIE BOI. Mówi o Antypolonizmie. Broni Polski przed Izraelem i USA

  wideoprezentacje
  Published on Feb 25, 2018

  Gryp Grap
  Morawiecki robi z Nas debili. (marzy im się judeopolonia). Mateusz Morawiecki „W Jedwabnem mordowali Polacy popychani przez Niemców”
  http://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Izrael/180209355-Premier-W-Jedwabnem-mordowali-Polacy-popychani-przez-Niemcow.html

  HeMiK
  Otóż to, o tym to już grubasek vloga nie zrobi. Co raz bardziej żałosny robi się ten kanał.

  Darek Kwiatkowski
  USA-German Death Camps? Kto pomagał nazistowskim Niemcom? Standard Oil amerykański koncern naftowy ściśle WSPÓŁPRACOWAŁ z nazistowskim koncernem IG Farben. To IG Farben zbudowało obóz koncentracyjny Auschwitz Birkenau.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/IG_Farben

  Żydzi w USA mają czego bronić, bo jak się przyjrzeć inwestycjom USA w III Rzeszy to widać, że USA pomagało Hitlerowcom podnieść zbankrutowane państwo niemieckie, zadłużone, płacące olbrzymie reparacje za I wojnę światową z hiperinflacją 578512%, Niemcy stały się w bardzo krótkim czasie drugą gospodarką świata zaraz po USA, wyprzedzając Imperium Brytyjskie i ZSRR.

  Polubienie

 2. zigik
  Klamca zydowski. Placze sie w wyjasnieniach a fakty sa jakie sa. TVN popiera klamcow, unikajac pytan o prawde.

  Konrad
  Jeden wielki zydowski falsz. I na tym przykladzie widac, ze tak wlasnie wyglada cala zydowska prawda o Holokauscie. To zbior ohydnych, prymitywnych klamstw. Zydzi klamia, ale nawet tego nie potrafia.

  ojciec
  Kto ją uratował Niemcy. Przeżyła jedynie dzięki Polakom. Na tych terenach od 17.09.39r, była okupacja sowiecka. Nawet jak się urodziła w 35, to w 39 miała 3-4 lata, a gdy była w przedszkolu 3 lata

  https://wpolityce.pl/polityka/383265-izraelski-dziennikarz-mowi-w-wywiadach-tylko-czesc-prawdy-czego-nie-powiedzial-ronen-bergman

  Izraelski dziennikarz mówi w wywiadach tylko część prawdy. Czego nie powiedział Ronen Bergman?

  opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: 36 minut temu


  autor: Dor Malka/Creative Commons BY SA 4.0

  Dlaczego izraelskiemu dziennikarzowi Ronenowi Bergmanowi tak bardzo zależało na tym, aby na oczach świata zmusić premiera Morawieckiego do deklaracji w sprawie nowelizacji ustawy o IPN? On sam w wywiadzie dla TVNnie potrafił tego wczoraj przekonująco wyjaśnić.

  Nie wiem, czy można tu mówić o świadomej prowokacji. Na pewno jednak – jak sądzę – chodziło o to, aby temat „polskiego Holokaustu” pojawił się na forum międzynarodowym. I to się udało. Sam Bergman mówił przecież, że „wiele osób” dziękowało mu za to, że przypomniał, iż „Polacy byli gorsi od nazistów.” I choć on sam dystansuje się od tej opinii, zrobił naprawdę wiele, aby ją rozpowszechnić.

  Cień na intencje Bergmana rzucają nieścisłości wokół wojennej historii jego matki,którą przytoczył podczas zadawania pytania premierowi Morawieckiemu. W Monachium opowiedział, że jego matka wieku 5 lat tak dobrze mówiła po polsku, że dostała dyplom od „polskiego ministra”. Później ta znajomość polszczyzny miała jej uratować życie, gdy podsłuchała jak przechowujący ją i jej rodzinę chłopi chcą ją wydać gestapo.

  Bardzo szybko okazało się, że ta historia jest niespójna. Ten sam dziennikarz zaledwie rok wcześniej już pisał o dzieciństwie swojej matki. Wówczas atakował własnego premiera Benjamnina Netanjahu. Znów „w imię swojej matki”, która w wieku 5 lat „pochowała ojca w śniegu, cicho, by nie usłyszeli naziści”. Tym razem jednak rozpętała się burza. Ostatni rok szkolny w II RP skończył się w czerwcu 1939 roku, a masowy mord na Żydach zaczął wraz z napaścią Niemiec na Związek Sowiecki. Pierwsza zima po nim była dopiero w listopadzie 1941 roku. Nie można mieć dwa razy pięciu lat.

  Bergman odpowiedział po dwóch dniach, ale niebezpośrednio. Choć i tak jego odpowiedź wiele wnosi. Portal Ynetnews.il zamieścił jego artykuł „W imię mojej matki, ocalonej z Holocaustu”. Łzawa historia odkryła jednak kolejne tajemnice rodzinne. Bergman zasłonił się niepamięcią. „Gdy była w przedszkolu, już wówczas otrzymała specjalną nagrodę od polskiego ministra oświaty za dobrą polszczyznę, ale tyle o tej historii wiedzieliśmy” – pisał. O pochowaniu ojca w śniegu dowiedział się już po śmierci matki. Do tej pory myślał, że jego dziadek Jaakow jest jego biologicznym dziadkiem. Matka nigdy nie powiedziała mu, że jej oficjalni rodzice poznali się dopiero po Zagładzie – oboje jedyni ocaleni. „Wyemigrowali do Izraela w 1949 roku jako rodzina i mówili wszystkim o tym, że zostali rozdzieleni z powodu nazistów i o tym jak szczęśliwie zeszli się po wojnie” – napisał. Mama chciała mówić po niemiecku. „Ale po polsku?” – absolutnie nie!”

  Zdradził jeszcze jeden ważny szczegół – matka zmarła w 1993 roku. Już wcześniej parę szczegółów pojawiło się w debacie internetowej. Np. mer miejscowości Kiryat Bialik pod Hajfą napisał – gratulując Bergmanowi – że jego mama Miriam Bergman była szanowaną nauczycielką w jego miejscowości. Dzięki tym informacjom łatwo można odnaleźć stronę na wyszukiwarce grobów billiongraves.com, a na niej zdjęcie nagrobku na cmentarzu w Kiryat Bialik – Miriam Bergman zm. 3 marca 1993, córka Jaakowa i Miny, żyła lat 57. Co to oznacza? Że pani Bergman przyszła na świat w roku 1935 lub 1936.

  Prawdopodobieństwo, że chodziła przed 1939 rokiem do przedszkola jest znikome – to nie były czasy rozwiniętej edukacji przedszkolnej, choć ustawa z 1932 roku pozwalała na tworzenie przedszkoli dla dzieci od lat trzech. Z tym, że mała Miriam zdążyłaby co najwyżej pójść do najmłodszej grupy. Nie są znane żadne odznaczenia państwowe przyznawane trzylatkom. Raczej wygląda więc na rodzinną legendę, która ma upewnić czytelnika, że Miriam „naprawdę mówiła po polsku” i „naprawdę mogła podsłuchać rozmowę sąsiadów”.

  Jednak sam Bergman zapętlił się w swojej opowieści. Mama mówiła po niemiecku? Skąd? Przecież nie nauczyła się tego w przedszkolu, ani nie w polskiej szkole po „wyzwoleniu”? Napisał też, że pamiętała doskonale jakimi antysemitami byli rodzice jej „kolegów z klasy”. Jeżeli chodziła do szkoły po wojnie, to nie mogła się w niej (pamiętajmy, że mówimy o wczesnopeerelowskiej podstawówce) nauczyć niemieckiego. Jeżeli znalazła się natomiast w jednym z obozów dla uchodźców wojennych w Niemczech lub Austrii, to… nie miała polskich kolegów z klasy.

  Historyk Łukasz Jasina zadał Bergmanowi proste pytanie: w jakim języku rozmawiała z rodzicami? Skąd pochodziła? Jakie było jej pierwsze nazwisko? Zamiast odpowiedzieć, Bergman milczy i skarży się, że został ofiarą „płatnych trolli”.Zaraz też zmienił temat – teraz chwali się swoją książką o skrytobójstwach dokonywanych przez Mossad, co jakiś czas skarży, że jest ofiarą polskiego antysemityzmu. Udzielił też wywiadu, ale wybrał sobie dziennikarza polskojęzycznej Deutsche Welle, który nie zadał mu żadnego trudnego pytania. Podobnie było wczoraj w TVN. Być może Bergman chciał prowokacyjnym pytaniem skierowanym do Morawieckiego zrobić reklamę sobie i swojej nowej książce?

  Hipotez jest wiele. Oczywiście! Historia Bergmana może być jakimś cudem prawdziwa. Wiemy już, dzięki jego rozmowie z portalem OKO.press, że pochodziła z Buczacza pod Tarnopolem (dziś Ukraina), gdzie raczej nie było najmniejszych szans, aby trzylatka uczęszczała do przedszkola. W tamtych rejonach nie mówiło się również po polsku. Może jednak równie dobrze okazać się, że jest to część tej samej legendy rodzinnej, która kazała jej rodzicom stworzyć alternatywną historię własnego ocalenia. Po opowieściach Bergmana widać tylko, że – choć jest historykiem – o przedwojennej Polsce i o Holokauście ma bardzo mgliste wyobrażenia.

  autor: Konrad Kołodziejski

  Longin
  Yair Lapid, Binjamin Netanjahu, Ronen Bergman, Andrzej Żbikowski, …. TVN cała prawda, całą dobę. Ta sama szkoła, mentalność, szacunek dla prawdy.

  aniela@aniela
  czyli jak ten Żyd kłamie!!!!!!!!!!!!!!!!

  zigik
  Klamca zydowski. Placze sie w wyjasnieniach a fakty sa jakie sa. TVN popiera klamcow, unikajac pytan o prawde.

  ANTYPOLONIZMOWI stop!
  Jeżeli ten – załóżmy, że dziennikarz – nie potrafi opowiedzieć wiarygodnie swojej historii, historii własnej rodziny, to jak mało wiarygodny jestw opowiadaniu innych historii. To co on opowiada?

  Verte
  Nie pamiętam, aby jeszcze w latach 70-tych do opisów wojennych używano terminów „Holokaust” lub „naziści”. Zaczęły być one stosowane niedawno na użytek amerykańsko-żydowskich i niemieckich oszczerców

  Andrzej Iwicki@Andrzej Iwicki
  „W tamtych rejonach nie mówiło się również po polsku” – w Buczaczu nie mówiło się po polsku? Skąd Pan to wie? Ale opowieści Bergmana nie powstydziłby się Münchhausen.

  Chwalba
  Tak to kłamstwa żydowskie Żydzi nazywają haggadą .

  Gnida
  Gnida musi być tropiona i Ośmieszona.

  Teofil
  Co za brednie Pan wypisuje. Ten krętacz (jak wieść niesie wykształcony) nie może nie znać historii. Z premedytacją zadał Premierowi to pytanie. Jednego nie przewidział – odpowiedzi.

  Eryk
  Jaki problem, zeby zaplacic jakiejs osobie znajacej hebrajski np. dziennikarzowi w Izraelu, zeby wyjasnil watpliwosci dotyczace historii rodziny? Gdyby sie okazalo, ze Bergman klamal, wiedza bezcenna.

  he he
  Zeby to wszystko zrozumiec, trzeba znac ich historie, prawo / inne niz nasze / ,,Polecam dr E, Kurek na yt

  zyzik
  Dobry, spokojny tekst. I tak należy reagować na histerię.

  Polubienie

 3. janeausten@janeausten
  CZYLI JEST bardzo dobrze! Wyja.

  Przem
  Potrzebna jest taka ustawa o mediach by można było się bronić przed oszczerstwem. Pisanie nieprawdy z premedytacją na czyjąś niekorzyść powinno słono kosztować. 1) Lista kłamstw jak lista dłużników..

  basia
  Śmierdzący Berman zawsze fałszywy kłamca ze zgniłą mentalnością.

  Murem za MORAWIECKIM!.
  Morawiecki jest Gość, broniąc polskiej racji stanu może tylko Zyskać! BRAWO panie Morawiecki!

  https://wpolityce.pl/polityka/383231-to-przekracza-wszelkie-granice-wp-pisze-o-poobijanym-premierze-morawieckim-w-sporze-z-izraelem-i-ilustruje-artykul-oburzajaca-grafika

  To przekracza wszelkie granice. WP pisze o poobijanym premierze Morawieckim w sporze z Izraelem i ilustruje artykuł oburzającą grafiką

  opublikowano: 3 godziny temu · aktualizacja: 5 godzin temu


  autor: pixabay/screen wp.pl wPolityce.pl

  Wirtualna Polska przekracza kolejne granice dobrego smaku i estetyki. Tym razem, artykuł o rzekomej ogromnej porażce premiera Morawieckiego w sporze z Izraelem, został zilustrowany oburzającą grafiką.

  autor: screen/wp.pl
  autor: screen/wp.pl

  Grafika przedstawia „poobijanego” premiera Mateusza Morawieckiego. Taki też jest tytuł artykułu, który ilustruje: „Poobijany Morawiecki. Ze sporu z Izraelem wychodzi słaby jak nigdy”.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mocna odpowiedź premiera na pytanie dziennikarza NYT dot. ustawy o IPN: Nie możemy się zgodzić na to, że będzie pomieszanie ofiar ze zbrodniarzami

  Bergman robi z siebie bohatera. „Wziąłem go z zaskoczenia. Premier Morawiecki był absolutnie szczery w tym, co powiedział”

  Autorzy twierdzą, że wizyta premiera w Niemczech została bardzo słabo przygotowana od strony merytorycznej, a cały miniony tydzień był jednym wielkim pasmem katastrof, na czym skorzystał tylko Zbigniew Ziobro, którego wywiad miał zostać dobrze przyjęty w Izraelu.

  Powołują się również na ocenę Tomasza Lisa, który stwierdził, że wszystkiemu winny jest brak empatii premiera, wynikający z braku doświadczenia politycznego. Dlatego poległ w Monachium.

  Wszystko ma swoje granice, a powoływanie się na „jakże ważne” opinie Tomasza Lisa i ilustrowanie tego tak skandaliczną grafiką, przekracza je na pewno.

  wkt/wp.pl

  minsect@minsect2 godziny temu
  Premier powiedział kilka słów PRAWDY, byli i żydowscy kolaboranci, współsprawcy zagłady. I to bardzo delikatnie, jak wiadomo żydzi kolaborowali masowo i systemowo, z zwykłej podłości, chęci wzbogacenia się i innych profitów.

  http://prawy.pl/66223-prawda-zydow-w-oczy-kole-kolaboracja-zydow-z-niemcami-podczas-ii-wojny-swiatowej-jest-faktem/

  I co dalej? PiS i reszta organizacji państwowych zostawiły premiera żydom na pożarcie. To jest oburzające. Naczelnik Kaczyński pokazał że prawda o żydowskiej policji w gettach itp. jest „antysemicka”, usunął senatora. wPolityce powiązane z PiS tylko przyklaskuje słowom prezesa.

  Humanista
  Na czele działu informacyjnego wp jest Tomasz Machała – syn Joanny Fabisiak, posłanki Platformy Obywatelskiej, nie spodziewajcie się żadnej rzetelności. Morawiecki pokazał klasę, żydzi – nie.

  Wojtas
  Brawo Panie premierze

  Hana@Hania
  Nie rozumiem tej histerii. Co w tym oburzającego? Ocena działań premiera negatywa, a nie wolno tak oceniać? Zdjęcie – delikatny fotomontaż – to oburzające? Ludzie, więcej luzu. Skończcie z tym lizusostwem.

  ddx
  WP to realne polszewickie szambo, po co podnosić im range komentując tych zwyroli?

  asenizator
  Tak jak ci szmatławcy przedstawili pana, to tak jakby pokazali nas Polaków. A to im niestety nie przysporzy poparcia, ani żadnego wsparcia od Polaków. To chamstwo i prowokacje, to robota obcej agentury

  asenizator
  Brawo panie premierze. Polska i Polacy ufają panu i są z panem na dobre i na złe.

  Rycho
  Brawo Premierze ta obluda nie przekona narodu. Liso podobni i tak zbankrutuja bez walki z nimi bo narod widzi co to za sitwa i cholota na obcym kapitale. Brawo PIS

  Alka
  WP to agencja propagandy po Kremlowskich szkolach. Tam pracuja tylko swoi i zaufani od Putinowskiej szkoly. Nazwiska mowia za siebie

  wert@wert
  A gdzie jest polska Prokuratura? Może już powinna się obudzić z zimowego snu?

  doradca
  Dobrze byloby tym dwom najemnikom niemieckiej propagandy przestawic uzebienie za rogiem ich „redakcji”. Moze ich facjaty pasowalyby do tego klamliwego obrazka.

  KarPa
  A PIS co robi? Póki co to wszystko wskazuje na to że chce nam tu zrobić 2 Izrael. Nie mogę na to wszystko już patrzeć na oswajanie nas z zarządem żydowskim.

  olo 178.36.113.*26 minut temu
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4156

  Polubienie

 4. krasnal
  Daniels mówienie prawdy nie jest antysemityzmem lecz prawdą o was wy tego się boicie jak diabeł święconej wody .

  krgor
  Podpiszcie się pod apelem Pani Dr Kurek o ekshurację w Jedwabnem.

  emi
  Te flirty będą nas kosztować 300mld $ i suwerenność.

  bvf
  izzraelski agent wpływu rozgrywa karnoskich i pis jak male dzieci

  wiktormi@wiktormi
  Proszę Pana Danielsa, jest Pan następcą Szewacha Weissa , takim wysłannikiem Stolicy Izrael do specjalnych poruczeń. My wiemy że musi Pan kłamać żeby przykryć prawdziwy cel Pańskiego pobytu w Polsce. Ale, na szczęście dzięki tej zadymie którą sami wywołaliście , w Polsce i na świecie podniosła się świadomość tego jaką rolę sami Żydzi, nie tylko inne nacje odegrali w kolaboracji z Niemcami. To akurat jedyny plus tej awantury ale i plus przełomowy dla naszego Narodu / Polskiego Narodu dodajmy /.

  wiktormi@wiktormiza godzinę
  Hellou ! Czy ja mógłbym też się zbliżyć do władzy żeby trochę pomóc w swoich biznesach?

  hmmm
  To niedoinformowanie Danielsa swiadczy tylko o niskim poziomie wykszatalacenia zydow ,jest to raczej powod do wstydu. ale ja tez o zydach nic nie wiem , oprocz tego ,ze nas nienawidza i jestesmy kwita

  pic
  Daniels… dosyc tego falszywego miodu. Wyjedz i nie wracaj. Od kiedy to jestes taki ”przyjaciel” Polski. Pewnie od czasu jak wyczules szekle w kieszeni, ktore mozna zagrabic w Polsce.

  zxc
  Posłuchajcie wywiadu na YT z Rabinem Szdrychem. Wszystko wam opadnie.

  WojciechKapelinski@WojciechKapelinski
  Przykro mi Szlomo, Polin 2.0 nie będzie.

  https://wpolityce.pl/polityka/383239-mocny-wywiad-jonnego-danielsa-dla-sieci-90-proc-tego-co-uwaza-sie-na-swiecie-za-polski-antysemityzm-to-historie-bez-oparcia-w-rzeczywistosci

  Mocny wywiad Jonnego Danielsa dla „Sieci”: 90 proc. tego, co uważa się na świecie za polski antysemityzm, to historie bez oparcia w rzeczywistości

  opublikowano: 4 godziny temu · aktualizacja: 4 godziny temu


  autor: twitter/wpolityce.pl

  Dziś jest tak, że młodzi ludzie z Izraela wychodzą z Auschwitz wstrząśnięci tym, co zobaczyli, a potem widzą polskiego policjanta i polskie dzieci jedzące lody. To nakręca niechęć do Polski. Nie ma wiedzy, że to nie Polacy odpowiadają za tę zbrodnię i że również byli ofiarami

  — mówi Jonny Daniels, założycieli prezes fundacji From the Depths, zajmującej się relacjami Polaków i Żydów w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi.

  W wywiadzie Jonny Daniels odpowiada na pytania kim jest, czym się zajmuje w Polsce i jak się znalazł w kraju nad Wisłą.

  Jestem zwykłym, 32-letnim Żydem, którego rodzina wywodzi się z Polski, ale który z Polską przez całe życie nie miał nic wspólnego. Gdyby pięć lat temu ktoś mi powiedział, że będę na stałe mieszkał i pracował w tym kraju, odpowiedziałbym zapewne, że to ostatnie miejsce na świecie, do którego mogę się przenieść. Nigdy czegoś takiego nie planowałem. Więcej, nigdy nie chciałem brać udziału w tych wyjazdach do Auschwitz.

  Pięć lat temu pracowałem w USA jako konsultant w świecie mediów i polityki. Znany amerykański dziennikarz telewizyjny Glenn Beck poprosił mnie, bym pomógł mu w pracy nad reportażem o Holokauście. Miałem też wystąpić w tym filmie jako potomek ocalonych z Zagłady. Nie od razu chciałem się zgodzić, ale w końcu, po namowach, pomyślałem, że może nad szedł już czas, żeby pojechać do Polski.

  Mam małą firmę działającą w branży PR. Nie ukrywam, że pracuję m.in. dla LOT, kilku firm budowlanych, a także dla start-upów. Wykorzystując swoje amerykańskie kontakty, pomagam w wejściu na tamtejszy rynek.

  Robię to, co mogłoby robić wiele innych osób. Nie ma w tym żadnej wielkiej tajemnicy, jest tylko moja dobra wola. Uczciwie mówiąc, nie ma zbyt wielu Izraelczyków w Polsce, którzy chcą coś robić dla współpracy polsko-żydowskiej i polsko-izraelskiej. Jeszcze mniej jest osób, które rozumieją polską perspektywę. A ja rozumiem. To było puste miejsce, próżnia, którą zająłem. A że szukam kontaktów z elitą? To oczywiste, bez tego moja praca nie miałaby wielkiego sensu, bez tego wiele bym nie osiągnął

  — kontynuuje Daniels.

  Jonny Daniels opowiada także o swoich powiązaniach z polską elitą polityczną oraz o swoich poglądach politycznych.

  Ludzie widzą Polaków z narodowymi flagami i krzyczą, że to „nacjonaliści”. To żadni nacjonaliści, to po prostu patrioci. I muszę wam powiedzieć: poznałem bardzo wielu ludzi z Prawa i Sprawiedliwości. Bardzo wielu. I co najwyżej wobec jednej czy dwóch osób mogę się zastanawiać, czy to przyzwoici ludzie. Co do reszty trudno mieć zastrzeżenia. A przywódca, prezes Jarosław Kaczyński, a także premier Morawiecki są tak daleko od antysemityzmu, jak tylko można to sobie wyobrazić.

  Rozmówca braci Karnowskich wypowiada się również na temat ostatniego konfliktu dyplomatycznego, który wybuchł między Polską a Izraelem oraz odpowiada na pytanie dlaczego w sprawach polsko-żydowskich tak trudno dziś o wspólną płaszczyznę rozmowy.

  Kluczowy jest brak wiedzy. Zanim przyjechałem do Polski, nie wiedziałem, że oprócz powstania w getcie było także powstanie warszawskie. Nie wiedziałem o wymordowaniu polskiej inteligencji, o skali strat, które poniósł wasz kraj. Izraelscy dziennikarze, którzy niedawno odwiedzili Polskę, również nie mieli o tym bladego pojęcia. Poza Polską niemal nikt nie wie, że Polacy także ginęli w Auschwitz. Ale i w Polsce czasem słyszę bzdury – te wszystkie wypowiedzi o „żydowskich członkach SS”, przecież to koszmar.

  Myślę, że 90 proc. tego, co uważa się na świecie za polski antysemityzm, to historie, które nie mają oparcia w rzeczywistości

  — mówi wprost Jonny Daniels.

  mać
  Gdzie Polska zostala wepchnieta w slepą uliczke?? Jestesmy Suwerennym Panstwem w srodku Europy mamy sluzby dyplomatyczne, wojsko, 40 miloinow patriotow, policję ,sluzby graniczne i komu my sie tlumacz

  nick
  90 proc. of what the world considers as the Jewish antispolonism is the truth. 100 proc. of what the world considers as the Polish antisemitism is a lie.

  Tadeusz Ryszyk
  to Jojne uwiarygodnil. Obecnie”Pracuje” dla LOTu jak Profesor Wladyslaw Bartoszewski. Alez obsiedli sloik z konfitura.

  żul
  Nie jesteśmy święci jako naród ,jak Żydzi również, ale możemy zbudować wspólne wartości i wspólnie się bogacić. Byliśmy i jesteśmy skazani na siebie. Nas też otaczają wrogowie Niemcy + Rosja + Ukraina!!!

  Polubienie

 5. joanna.rozman@joanna.rozman
  Jak środowiska żydowskie dolewają wiadrami oliwy do ognia to ta pani nie protestuje, a jak Polacy chcą upamiętnić swoich bohaterów, którzy narażali życie ratując Żydów to już tej służalczej i tchórzliwej kobiecie się nie podoba. Co to za spolegliwa, szmatława i haniebna postawa, co za wredny, parszywy i nikczemny charakter!! Płaszczą się, wiją przed wrogami Polski, opluwają i niszczą wizerunek własnego narodu, skąd takie łachudry się biorą? Komu wy służycie? Bo na pewno nie Polsce i Polakom.

  Rojsty
  Ta, z gruntu zła, kobieta jest esencją antypolonizmu.

  kazik
  Mamy i popieramy rząd, jesteśmy zadowoleni z niego. Targowica w osobie wielgusowej może dać własną zdradziecką opinię i tyle. Dla dobra Polski nic nie trzeba zmieniać. Zawsze po burzy jest słońce.

  G-W
  Krótko ujmując Totalna Nowoczesna Agentura – Lista Sorosa.

  mameto@mameto
  Czy te oczy mogą kłamać? Ależ skąd! Wzrok tęskniący za rozumem i wszystko na ten temat.

  any
  ta szajbus-wygibus tak ma jak wszyscy w nowośmiesznej

  antychryst
  ustawa będzie. a problem to ma Izrael i każdy durny dziennikarz który będzie pisał polskie obozy, polski holokaust..

  https://wpolityce.pl/polityka/383217-naprawde-to-powiedziala-scheuring-wielgus-chce-wycofania-ustawy-o-dniu-polakow-ratujacych-zydow-nie-powinnismy-dolewac-oliwy-do-ognia-to-podgrzewanie-atmosfery

  Naprawdę to powiedziała! Scheuring-Wielgus chce wycofania ustawy o dniu Polaków ratujących Żydów: „Nie powinniśmy dolewać oliwy do ognia. To podgrzewanie atmosfery”

  opublikowano: 8 godzin temu · aktualizacja: 8 godzin temu


  Joanna Scheuring-Wielgus / autor: Fratria/M.Czutko wPolityce.pl

  Prezydencki projekt ustawy upamiętniającej Polaków ratujących Żydów to będzie dolewanie oliwy do ognia – oceniła w niedzielę posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus.

  Na najbliższym posiedzeniu Sejmu posłowie mają rozpatrzyć sprawozdanie komisji sejmowej o przedstawionym przez prezydenta projekcie ustawy o ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej.

  Posłanka Scheuring-Wielgus oceniła w niedzielę w Polsat News, że będzie to kolejna ustawa dolewająca oliwy do ognia.

  Będzie to kolejne podgrzewanie atmosfery. Ona (ustawa – PAP) musi zostać wycofana z Sejmu. Dopóki premier Mateusz Morawiecki nie naprawi relacji polsko-izraelskich, nie powinniśmy dolewać oliwy do ognia kolejnymi ustawami

  — zaznaczyła.

  Do wypowiedzi posłanki Nowoczesnej odniósł się wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. Powiedział, że nie rozumie stanowiska Scheuring-Wielgus.

  Musimy wskazywać, że poza zinstytucjonalizowaną działalnością Rady Pomocy Żydom „Żegota”, czy Ireny Sendlerowej jest wiele indywidualnych aktów bohaterstwa

  — podkreślił.

  Dodał, że założenia ustawy przygotowanej przez Kancelarię Prezydenta wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Izraela.

  Musimy procedować to, co pan prezydent zgłosił, bo m. in. takie jest oczekiwanie strony żydowskiej – żeby honorować tych, którzy są sprawiedliwi

  — wskazał.

  Zgodnie z projektem ustawy o ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej dzień ten miałby przypadać 17 marca – w dniu rocznicy otwarcia, w 2016 r., Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej.

  W uzasadnieniu projektu wskazano m.in., że ustanowienie Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów jest wyrazem hołdu dla wszystkich, także nieznanych z imienia i nazwiska, obywateli Rzeczypospolitej, którzy przeciwstawili się terrorowi niemieckich nazistów, z narażeniem życia własnego i swoich bliskich udzielając pomocy prześladowanym bliźnim.

  Projekt ustawy trafił do Sejmu w październiku 2017 r., a 25 stycznia na posiedzeniu komisji kultury i środków przekazu odbyło się pierwsze czytanie.

  mly/PAP

  Tom
  Dwie partie nie mające zupełnie nic do powiedzenia (w żadnej sprawie) mają ok. 30% poparcia głosujących. To jest dramat polskiej demokracji… „Pusty” wyraz twarzy ze zdjęcia dopełnia tylko całości.

  koteq
  W tym przypadku Scheuring-Wielgus ma rację. Dzień poświęcony Polakom pomagającym żydom to hańba! Mamy gloryfikować tych, co pomagali wrogom Polski?

  J
  Głupota tej kobiety poraża . Ilekroć słucham jej wypowiedzi zadaję sobie pytanie o poziom rozwoju umysłowego jej wyborców .

  P
  Tofaszyszka Szczuring jest wieloletnią konkubiną BELZEBUBA, który z nią jakoś wytrzymuje , bo jest powabna i seksowna

  kairos
  Jaka ta baba jest głupia, nawet z wyglądu !!!

  kompromitacja
  Czy ktoś jeszcze słucha bzdetów tej szurniętej????

  Polubienie

 6. OSTRA WYPOWIEDŹ | MAREK JAKUBIAK O ŻYDACH i nie tylko | Wywiad | 2018

  Vazowsky Official
  Published on Feb 22, 2018

  fanaber70
  ZBRODNIA W JEDWABNEM RODZI SPORO PYTAŃ
  1. Jak to się stało, że w okolicznych wsiach po kolei zbrodni dokonywało komando niemieckie, a tu tylko Polacy?
  2. Kto schował w Jedwabnem 100 Żydów skoro mieszkańcy ich palili?
  3. Dlaczego żyli oni potem tam bezpiecznie wśród owych oprawców, a przeżyli tam nawet wojnę?
  4. Skąd polscy wieśniacy mieli 270 litrów benzyny – ilość potrzebną do podpalenia stodoły?
  5. Dlaczego zeznania o udziale Polaków wymuszano torturami?
  6. Dlaczego świadkom płacono alkoholem?
  7. Dlaczego oprawcy w SB wymuszający tortury mieli żydowskie nazwiska?
  8. Dlaczego prace były prowadzone z dala od miejsc kaźni?
  9. Dlaczego zabroniony prac archeologicznych w chwili, gdy znaleziono niemieckie łuski po nabojach?

  Polubienie

 7. 26 lutego 2018 o 09:41 Odpowiedz

  Ustawa o IPN wchodzi z dniem 1 marca 2018r. Dla Polski to wreszcie próba prawdy. Na mocy owej ustawy, kto wbrew faktom ( dowodom) będzie głosił nie prawde – JEDWABNE – będzie podległą karze albo będzie musiał udowodnić swoją tezę w sposób naukowy!!!!
  Czynnik WIny: chodź w ich religii sami zapisali sobie: Winy Oyca nie przechodzą na Syna, a winy Syna na Oyca – co już daje olbrzymia władze Polakom nad kłamliwą retoryką kapitalistów syjonistycznych.
  Udawana przyjaźń, wyrachowana brać, czy syndrom pustynnego grzyba, któremu odcięto soki zywiciela.
  Polska na mocy tej ustawy przywróci Prawdę- te wydarzenia wydarzyły się gdy władza należała do Wybrańców III Rzeszy i CCCP.
  Zgodnie z prawem, szczątki ofiar nalezy przenieść w miejsca Sacrum dla danej społeczności wyznaniowej, to jest Prawo.
  W tym przypadku sama diaspora propaguje kłamstwo i obnaża ich przywiązanie do kapitalizmu finansowego jako agresywnego determinanta narzucania swej Woli i przerzucania swych Win na innych, aby dać rozgrzeszenie jak i swym ojcom tak i swym synom. Czy Syjonisci są wierzący w piśmie -w duchu, i jak reszta ich rodzin ma do tego stosunek – proszę – zabawmy się w Waszą bracia Logikę – jeśli popieracie ów syndrom – grzeszycie wobec swego Pana, jesteście gotowi znów zerwać z nim sojusz, gdyż on poddaje Was próbie – albo będziecie wierni mojemu słowu !!! albo wyrwę Wam serca i włożę z powrotem te z kamienia!!!! Czy szacunek do Przodków i Prawa nie obliguje Was aby szczątki z miejsca niskiego, przenieść i pochować w miejscu do tego w prawie Waszym ujętym, mało tego aby nie było, do faktów historycznych w dobie dzisiejszych możliwości identyfikacji bezsprzecznie wykluczyć fałszywe relacje świadków – Tego Wymaga Wasza Religia – gdyż to Was Pan Wybrał i jemu służycie, a on błogosławi Wam.
  Coś tu jest nie tak, bo albo ów Pan nigdy nie istniał, albo Wy nadal macie kamienne serca – wybór należy do Was.
  To jest Próba.
  Kto głośno krzyczy i prowokuje może mieć wiele na sumieniu, a niejednokrotnie to sami Żydzi ( w warunkach jakie znamy z historii) wydawali sami siebie NKWD, a ci za forse przekazywali ich oddziałom SS na granicy ówczesnej Europy od 1940 do 1941 w ten sposób Niemcy pozyskali do pracy tysiące nowych niewolników do pracy. Sprawdźcie. Są archiwa filmowe, na których ów proceder jest widoczny i podpisany – Przyjaźń i Szacunek pomiędzy III Rzeszą a Związkiem Radzieckim.
  Czy Pan Daniels wie o tym, bo bardzo łatwo mu przychodzi szkalować Polaków nie pamietając komu życie zawdzięcza Gross, – kto sam nabroił musi stworzyć mit, a ten facet na fali nienawiści do Aszkenazów postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, zrobił wiele by swe winy przerzucic na Polskę, a Kwasniewski ( Stolzman) go odznaczył Orłem Białym – KPINA!!!!!!!!
  Ja wiem jakie będą kolejne wydarzenia – Natanjahu będzie siedział, być może popełni samobójstwo, na miejsce przyjdzie ktoś nowy i będzie próbował łagodzić sytuacje, by Prawdę zatuszować – Polska ma same Asy w rękawie, jak wykorzysta to rząd tak zostanie oceniony.
  Tak to działa, nie ważne w jakim jesteście obozie, w lewym, prawym , w centrum czy na księżycu, w sprawach dla nich życiowych oni zrobią wszystko aby zniszczyć inne kultury, dzieje, i podporzadkować sobie inne nacje i znów powołują się na mitycznego Pana. Niestety ich dzieje i wszystko nie trzyma się choćby źdźbła trawy, a czemu? Bo na pustyni jest susza, susza, susza, a jedyne źródło cieczy to KREW, KREW, KREW, KREW i CIAŁO, CIAŁO, CIAŁO, CIAŁO. i dalej piaski pustyni, i gorący pustynny zefirek

  Polubienie

 8. Gdyby Polacy byli takimi antysemitami to proszę Was – do końca 1939r nie byłoby w Polsce ani jednego z nich – tak jak to się stało w miejscu urodzenia Eichmanna – w Estonii.
  To jednak do Polski wszyscy żydzi zjeżdżali przed systematyczną, ideologiczno-religijną eksterminacją płynącą wprost z ich religii – Skribha – holocaust to rytualne poświecenie w Ogniu Prawdy – czy Niemcy sami z siebie mogli mieć taką wiedzę, o tym skoro – jak sami nawet Żydzi podkreślają, że oni sie nimi brzydzili, gorsze niż zwierze Ktoś kto zna tajniki ich religii, kultury nie moze powiedzieć że się brzydzi, tylko że jest zainspirowany. Tak jak to było w przypadku Ariów, u nich oczywiście czystej rasy aryjskiej nordyckiej. To jest ciekawy wątek Skribha i warty ukazania go. Tutaj mamy do pewnej formy spirali usprawiedliwienia swych Win.
  Eichmann nienawidził się, tym kim jest – to jest fakt. Mendele dokonywał prac naukowych na dostarczonych ” próbkach biologicznych” ” to jest dla mnie coś obrzydliwego, ta forma rasy panów – dla niemieckich firm farmaceutycznych ( a sa nadal na rynku, nawet mają swoje ciche pokoje pamięci swoich zasługodawców – finansowanych przez kogo – banki syjonistów z USA.Ideologia Marksa i Engelsa wiecznie żywa!!!! I Daniels nie wie kim oni byli, skąd pochodzili, jakie ideologię stworzyli i kim był ich wierny wyznawca w Londynie – jednostka jest warta tyle ile można z niej wycisnąć – szejbl – kolejny z nich! Biedni, inwalidzi, degeneraci, starcy oni w ich mniemaniu trawili ich doROBek – obrzydliwe, Masz Skribha bardzo dobre dobitne pisanie – ujmij w to ramy i pokaż, jak West Rich Yude, Zakon Syjonu postanowił na kanwie swej religii =- zerwać po raz kolejny sojusz z Bogiem i pozbyć się niepotrzebnego balastu który płynął do nich od 1935r transatlantykami.
  Mała dygresja: Pan Grzegorz Braun – proszę aby Pan na temat Słowian i Żydów zamilkł już – bo to co Pan wyprawia to oznacza, Pana Bóg opuścił tak samo jak co niektórych z nich.
  Nie wspomnę, że oni są przyczyną gwałtownego zubożenia Amerykanów w czasach kryzysów.

  Polubienie

 9. PiS ROBI WYJĄTEK W POLSKIM PRAWIE KARNYM DLA OBCYCH w Polsce

  jack caleib
  Published on Feb 26, 2018

  https://wpolityce.pl/gospodarka/383325-pis-pojdzie-na-ustepstwa-ws-uboju-rytualnego-rz-trwaja-intensywne-rozmowy-krzysztofa-czabanskiego-z-rabinem-schudrichem

  mikel torn
  Kutasy fermy norek beda zamykac ignoranci a zydą dalej do dupy beda wchodzic i pozwalac na takie barbarzynstwo plemienne jak 2000 lat temu na pustyni huje halal to wam w tym sejmie w koncu zrobia hodowcy norek jak sie wkurwia

  Polubienie

 10. Leszek Żebrowski o bandycie Izraelu Ajzenmanie i rocznicy mordu w Drzewicy

  Wyklęci TV
  Published on Jan 16, 2018
  https://www.facebook.com/WykleciTV/
  Leszek Żebrowski, w rocznicę drastycznego mordu w Drzewicy, wspomina to tragiczne wydarzenie oraz kreśli sylwetkę odpowiedzialnego za tę zbrodnię bandyty, Izraela Ajzenmana.

  Grażyna Małgorzata
  Właśnie, nie jedna przecież banda żydowska, która mordowała Polaków, w czasie II wojny, i oczywiście była zblatowana z komuchami ruskimi i GL Ta banda pod dowództwem zbrodniarza i bandyty, Izraela Ajzemana, która zamordował wielu Polaków m.in. w Drzewicy! Żydzi powinni za to przeprosić Polaków, za swój antypolonizm i bandyckie zachowania wobec ludności polskiej! W jaki sposób zbrodniarz żydowski Ajzeman został ukarany? Taka menda robiła karierę w Polsce zawłaszczonej przez ruskich najeźdźców ruskich i tych 100 000 szpionów nasłanych przez Stalina i komuszych zdrajców nibyPolaków!

  luzik1980
  Bądźmy sczeszrzy Panie Leszku dla nas banda dal Izraela bohaterowie.

  Agent oo7
  Brawo! Nagłaśniać! Pisać do polityków i do Ambasady Izraela.

  Urs S
  Petycja do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Sprawie Wznowienia Ekshumacji w Jedwabnem
  http://www.citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej?m=5&tcid

  Polubienie

 11. prof. Jerzy Robert Nowak o roli żydowskich kolaborantów w unicestwieniu własnego narodu

  Media Narodowe
  Published on Feb 21, 2018

  Petronka S.
  Brawo panie profesorze! Prawda,prawda i jeszcze raz prawda! Dziękuję w imieniu mojej rodziny!

  Krzysztof Debski
  100 milionów na żydowski cmentarz? A może tak zrobić film – superprođukcję o żydowskiej działalności na kresach i exterminacje Polaków spowodowanej żydowską służalczością wobec sowietów.

  TU MIESZKAM
  Jeśli Izrael chce podyskutować o zbrodniach na narodzie żydowskim to prof. Robert Nowak im tą prawdę udowodni!!! Jest też pani dr. Ewa Kurek, która jest historykiem i też może z nimi porozmawiać o zbrodniach żydowskich!!! Te dwie osoby powinny być naszymi przedstawicielami w debacie o prawdzie historycznej 2 wojny światowej!!! Ale chyba nasz rząd nie zrobi tego i nie doprowadzi do wyjaśnienia prawdy!!! Podporządkuje się Izraelowi, tak jak poprzednie ekipy, wchodząc im do 4 liter!!! Podejrzewam że ten wywiad z prof. Nowakiem zostanie przez youtube usunięty za prawdę!!! Osobiście chcę podziękować panu prof. ZA PRAWDĘ I ODWAGĘ!!!

  Krzysztof Debski
  Ogromny szacunek pani doktorze.

  El Patron
  Można mówić, pisać… Do Żyda trafia tylko jeden argument- PIENIĄDZE. Żyd to człowiek, który za pieniądze sprzeda nie tylko własną matkę, ale również własne dziecko. Żadne, nawet najmocniejsze dowody nie przekonają Żyda do tego, że holokaust to nie tylko ich tragedia, i że Żydzi mordowali Żydów i na nich donosili, tak samo jak polskiego Sądu Najwyższego nie przekona żaden dowód, świadczący o tym, że „sędzia” Tołpa to parszywy, prymitywny złodziej.

  Polubienie

 12. Czas powiedzieć prawde – Witold Gadowski

  Antysystemowa TV
  Published on Feb 25, 2018

  Sławomir Obidziński
  Panie Witoldzie-wiosna nadchodzi i mysle, ze spoleczenstwo ma juz dosyc tych zdradzieckich dzialan tego zydo-pisowskigo ukladu! C do zdrajcow i tych dywersantow ma pan calkowita racje ze nie ujda bezkarnie to jest pewne! Pozdrawiam.

  Iwo Madura
  Prawda o Jedwabnym jest w raporcie „Koli” utajnionym przez Lecha Kaczyńskiego. PIS ma dowody na to, że polakożerca Gross łże jak bury pies. Ale wznowienie wykopalisk doprowadziłoby do upadku żydowskich autorytetów naukowych a ośmieszyłoby L. Kaczyńskiego, A. Kwaśniewskiego i innych polityków. PISowi zależy jedynie na żydowskiej prawdzie politycznej, a nie na prawdzie historycznej!

  Polubienie

 13. TYLKO U NAS / W. Gadowski Antypolonizm – geneza, analiza

  Gazeta Polska VD
  Published on Feb 23, 2018
  Paweł Rakowski rozmawia z Witoldem Gadowskim, dziennikarzem, publicystą oraz ekspertem ds. bliskowschodnich.

  Polubienie

 14. wawa
  DAJCIE JUŻ SPOKÓJ Z TYMI ŻYDAMI ! Trzeba zrobić muzeum historii II WŚ i bohaterstwa narodu Polskiego !

  Przestancie debatowac zwrogiem
  O czym ten oglupialy rzad chce jeszcze debatowac z zydami?? Oni nie przyjma zadnej prawdy! Ich prawda jest ze sa wybranym narodem (zbirow) i ze nalezy im sie kasa za (niepopelnione) zbrodnie od Polski!

  ojo
  oj widze , że ambasador na wylocie robi taki sam smrod jak ambasador USA na wylocie, to klasyczna dywersja….a Magierowski jeszcze nie powolany bo trwa procedura

  Steve
  Marek, to proste. Kaczyński drży jak galareta ze strachu, dlatego rząd PIS też wali w pory wielce dramatycznie.

  Karol
  By6ły ambasador wprowadza opinie publiczną w błąd. Zresztą co ma do powiedzenia były ambasador. Powinien zamknąć jape.

  https://wpolityce.pl/polityka/383557-byly-ambasador-rp-w-izraelu-obie-strony-sa-sklonne-do-dyskusji-nowela-nie-zostanie-wprowadzona-bez-wspolpracy-ze-strona-izraelska

  Były ambasador RP w Izraelu: „Obie strony są skłonne do dyskusji. Nowela nie zostanie wprowadzona bez współpracy ze stroną izraelską”

  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: 31 minut temu


  autor: fot. Fratria wPolityce.pl

  Były ambasador RP w Izraelu powiedział wczoraj w Knesecie, że nowelizacja ustawy o IPN nie zostanie wprowadzona bez współpracy ze stroną izraelską. „Tyle w temacie zamrożenia”- skomentował na Twitterze Bartosz Węglarczyk.

  Odwołany w ub. roku, ale nadal zarządzający ambasadą RP w Izraelu Jacek Chodorowicz mówi w Knesecie, że ustawa o IPN nie wejdzie w życie do czasu rozmów z Izraelem. Tyle w temacie zamrożenia

  —pisze na Twitterze Bartosz Węglarczyk.

  Nowelizacja ustawy o IPN sprawia, że Polska i Izrael znalazły się w oku cyklonu, ale obie strony są skłonne do dyskusji. Nowela nie zostanie wprowadzona bez współpracy ze stroną izraelską

  —powiedział w Knesecie Chodorowicz, którego słowa cytuje „The Jerusalem Post”.

  Chodorowicz wziął w poniedziałek udział w posiedzeniu komisji ds. imigracji w Knesecie.Stwierdził tam, że ” Ministerstwo Sprawiedliwości przeanalizuje nowelizację ustawy, dokładnie omawiając ją ze stroną izraelską”.

  Rozmowy będą znacznie spokojniejsze od dotychczasowych, gdyż do tej pory powiedziano już zbyt wiele

  —dodał.

  Dyplomata odpowiadał na pytania członków komisji, którym starał się wytłumaczyć stanowisko polskiego rządu oraz cele nowelizacji. Mówił m.in. o prowadzonej w Polsce dekomunizacji, co Ksenija Swietłowa, członkini Knesetu, uznała za „zemstę na Armii Czerwonej, która wyzwalała Polskę”.

  W czasie dyskusji podniesiono również temat profanowania na świecie miejsc, w których pochowani są Żydzi. Chodorowicz zapewnił, że w Polsce tego problemu nie ma.

  W zeszłym roku Ministerstwo Kultury podjęło decyzję o stworzeniu bazy danych wszystkich cmentarzy żydowskich i ich odpowiedniego oznaczenia

  — powiedział były ambasador.

  Słowa Chodorowicza szeroko komentują internauci na Twitterze.

  Jak Izrael opiniuje polskie ustawy to stosunki polsko-izraelskie są lepiej jak dobre

  —skomentował sprawę na Twitterze Robert Barszczewski.

  Czy wszystkie nowe polskie ustawy teraz przejdą przez Kneset?

  —pyta Monika Wieczorek.

  pc/Twitter/Onet

  TO-YA@TO-YAgodzinę temu
  „Odwołany w ub. roku, ale nadal zarządzający ambasadą RP w Izraelu Jacek Chodorowicz mówi w Knesecie, że ustawa o IPN nie wejdzie w życie do czasu rozmów z Izraelem. Tyle w temacie zamrożenia”

  No to ładnie zrobił rządzącym koło „pióra” i przy okazji ich skompromitował zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Czyli krótko mówiąc wyłamał się z szeregu i powiedział prawdę , znaczy ciąg dalszy — wstawania z kolan .

  as
  Czy to był ambasador Polski? Ile ustaw żydzi konsultowali z kimkolwiek???

  Kiton
  Szach…. Czy mat? jeszcze zobaczymy ciekawe przemiany w kraju zapewne.

  AK
  Inny słowy poprosimy o zgodę na wprowadzenie ewentualnych zmian.

  12
  Odkłamać Jedwabne http://www.citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej

  Polska
  Nowela nie zostanie wprowadzona bez współpracy ze stroną izraelską. Jeżeli tak będzie to PIS to zdrajcy

  w co gracie?!
  Przecież w sprawie ustawy miał się wypowiedzieć TYLKO Trybunał Konstytucyjny, nie żydzi !!!

  Balbina
  Czekam na dementi MSZ w tej kwestii. Parlament RP uchwalił, Prezydent RP podpisał i koniec . Jeszcze tego brakowało aby Kneset zatwierdzał nasze ustawy. Czym prędzej wezwać tego pana do Warszawy.

  Polubienie

 15. Kaspian
  Z całym szacunkiem panie Weiss ale mów pan to do Żydów

  super@super
  Panie Szewach Weiss niech Izrael i Żydzi nie wtrącają się w wewnętrzne sprawy Polski. To jest wyjście z sytuacji. Polska to nie Palestyna. Pomyliły się wam proporcje

  Gaga
  my to wiemy, doskonale znamy historię, widzimy i słyszymy jak nam dziękują za to że przetrwali żydzi, niech swoich Pan uczy prawdziwej historii

  Pol
  Z całym szacunkiem do religii Holokaustu nikt w Polsce tego nie kwestionuje ale Polacy mają prawo do bronienia dobrego imienia Polski które obecnie jest szargane przez Pańskich współbraci.

  oj tam
  Panie Weiss. Niech pan nie zgania na Polaków, że tutaj otworzyli jakąś ranę. To ambasador Izraela na wyraźne polecenie, przekroczyła czerwoną linię wytrzymałości waszego kłamstwa. Apeluj pan do żydów.

  WOR
  Panie Szewach nadzieja jest matka glupich ! Goje przestali juz byc glupkami i znaja swoja historie i zadne oskarzanie nas o antysemitzm nie zatrzyma mowienia prawdy . Macie swoj israel my mamy Polske!

  Anka
  Prosze nas nie przekonywac, Prosze wychowywac mlodziez zydowska w poczuciu sprawiedliwosci i prawdy. Tak mi przykro, ze stracilam do Was zaufanie. Nie jestescie pepkiem swiata.

  https://wpolityce.pl/polityka/383559-nasza-relacja-prof-szewach-weiss-na-uw-zwracam-sie-do-wszystkich-polakow-nie-wolno-stracic-nadziei-trzeba-wyjsc-z-tego-sporu-jak-najszybciej

  NASZA RELACJA. Prof. Szewach Weiss na UW: „Zwracam się do wszystkich Polaków: nie wolno stracić nadziei, trzeba wyjść z tego sporu jak najszybciej!”

  opublikowano: za 42 minuty · aktualizacja: za godzinę


  Prof. Szewach Weiss / autor: YouTube wPolityce.pl

  — powiedział prof. Szewach Weiss, były przewodniczący Knesetu i ambasador Izraela w Polsce, podczas odbywającego się na Uniwersytecie Warszawskim seminarium pt. „Gry dyplomatyczne. Nowela ustawy o IPN w procesach decyzyjnych”.

  CZYTAJ TAKŻE: Szewach Weiss „kompletnie rozbity” wypowiedzią Morawieckiego, ale dodaje: Nie należy jeszcze obniżać rangi stosunków dyplomatycznych z Warszawą
  https://wpolityce.pl/polityka/382056-szewach-weiss-kompletnie-rozbity-wypowiedzia-morawieckiego-ale-dodaje-nie-nalezy-jeszcze-obnizac-rangi-stosunkow-dyplomatycznych-z-warszawa

  Jak mówił Weiss:

  Mnie się wydaje, że teraz jest bardzo konkretny temat. Co do przyszłości naszych stosunków, jako państw, jako narodów. W każdym kraju wewnętrzna polityka ma ogromny wpływ na zewnętrzną politykę. (…) Wszystko jest otwarte. Każda ustawa, wypowiedź w Polsce po 5 sekundach jest dostępna całym świecie. A stosunek do Żydów po Holokauście jest papierem lakmusowym wszystkiego. Holokaust stał się religią. Ma moc duchową jak religia. (…) To, co się zdarzyło tu, w Europie, od 1933 roku do 1945 (…), systematyczna likwidacja narodu Żydowskiego – to niestety im się udało. To, że została wymordowana na polskich ziemiach… Polska też była ofiarą Niemców, którzy w wolnych wyborach głosowali na Hitlera

  — ocenił.

  Polskie obozy zagłady to jest kłamstwo. Już 15 lat poświęciłem walce przeciwko temu kłamstwu

  — przypomniał Szewach Weiss.

  Jak tłumaczył prof. Weiss, nie możemy zapominać o polskich Sprawiedliwych.

  Oni byli szczytem bohaterstwa na tej okropnej wojnie, kiedy współpracowały z Niemcami różne narody. Polski naród nie współpracował, walczył. Ja to podkreślam. (…) Bardzo chciałbym Was przekonać, zwracam się do wszystkich Polaków, jak najszybciej, nie wolno stracić nadziei, trzeba wyjść z tego. To nie jest zwyczajna sprawa. Ma w sobie wartości tożsamościowe i moralne, zrozumcie to. W Polsce urodziło się państwo Izraelskie, bo tu było mnóstwo Żydów. (…) Trzeba podejść do tej sprawy z sercem, pamięcią, dla dobra dwóch stron

  — mówił Weiss.

  To jest bardzo ważna sprawa, ponieważ nasz zespół izraelski, który się wkrótce spotka z delegacją polską, w piątek wyjeżdża do USA. To jest najważniejszy głos Żydów w USA i na świecie. Tam będzie niespokojnie, bo tutaj otworzyła się jakaś rana

  — dodawał.

  Poza prof. Weissem, wśród uczestników spotkania znaleźli się: był wicepremier Ludwik Dorn, Wojciech Konończuk (kierownik zespołu Białorusi, Ukrainy i Mołdawii w Ośrodku Studiów Wschodnich), prof. Bohdan Szklarski z Ośrodka Studiów Amerykańskich UW i dziennikarz Bronisław Wildstein (a także członek zespołu ds. dialogu prawno-historycznego z Izraelem).

  ash

  krycha
  Izrael powstał 48r. zatem po wojnie. Skoro u nas było dużo Żydów to słusznie pan widzi komu oni zawdzięczają życie przecież nie Niemcom. Dlaczego zatem jest taki atak na Polske ze strony Izraela?

  luiza
  Za cały aspekt prawno-moralny na terenach wcielonych do III rzeszy ponosi OKUPANT. Niech wam Żydom odszkodowania wypłacają niemcy do końca świata. Od nas wara.

  Mac
  Gadaj Pan do swoich ziomków. Nam Pan już trujesz za długo.

  stan
  Czy my musimy wysłuchiwać następnych zydowskich oszczerstw? Zostaliśmy wychłostani jakimś profesorskim bełkotem w stylu Bolka. Nie wiem czy się martwić o zdrowie psychiczne prelegenta i jego opiekunów

  Bertold Czubek
  Jeżeli Weiss mówi to szczerze nie powinien mieć problemu z ustawą i takie stanowisko powinien prezentować swoim ziomkom

  pl
  Jak się nie podoba w Polsce to wy…ć do Niemiec, waszych przyjaciół, którzy was bronili przed polakami w czasie wojny.

  yesyesyes
  Wrong address, Mr. Weiss.

  Polubienie

 16. Leszek Żebrowski – Żołnierze Wyklęci a „bandy pozorowane” po 1944 roku

  Wyklęci TV
  Published on Feb 26, 2018
  Bardzo mało znane zjawisko występowania i działalności tzw. „band pozorowanych” – specjalnych formacji komunistycznych, które po 1944 roku na konto Żołnierzy Wyklętych (podszywając się pod nich) dokonywały najbardziej ohydnych czynów – morderstw i pacyfikacji. Było ich aż siedem rodzajów. Nie zostały do dziś zbadane, jest na ten temat niewiele publikacji, dowódcy i uczestnicy tych prawdziwych band byli odznaczani Virtuti Militari, Krzyżami Walecznych, później otrzymywali bardzo wysokie emerytury. I chowano ich m.in. na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, w Nekropolii Narodowej.

  Jakub Kondej
  W Żelechowie była sytuacja podobna do opisanych tutaj band… Jacyś bandyci napadli na żydów którzy ledwo co wrócili z Auschwitz,przeżyła tylko matka z ciężarnym dzieckiem.Oczywiście to co się stało zostało przypisane na konto NSZ aby ukazać ich prawdopodobnie jako faszystów którzy napadają i mordują niewinnych Żydów…Nie wgłębiałem się w temat.W Żelechowie mam dziadków i tam urodziła się moja mama…wątpię jednak aby ktokolwiek bliżej wszedł w tą sprawę.Wiem tylko,że to co się z tą rodziną stało zostało przypisane na ‚bojówki NSZ’chociaż MI OSOBIŚCIE bardziej to pasuje bo zwykłych bandytów albo którejś grupy z tych band pozorowanych.
  Pozdrawiam, świetny materiał jak zawsze :)

  Miro Majestic
  Nareszcie! No w końcu ktoś to powiedział,że żydo ubecja bolszewia sjonistyczna tworzyła udające NSZety,bandy w mundurach polskich! Chwała panu Leszkowi Żebrowskiemu!

  Polubienie

 17. Michalkiewicz u Gadowskiego: Wątpliwa przyjaźń Szewacha Weissa i Jonny’ego Danielsa z Polską

  Radio WNET
  Published on Feb 27, 2018

  Marek Zadrożniak
  Ten osobnik nazywa się Jojne. W 1986, jak się ponoć urodził to był taki fajny, mały Jojne. Jak podrósł i trzeba go było wysłać do Polski, to zrozumiano, że nawet gojowskie dzieci będą się z tego „Jojne” śmiały. Zmieniono na Jonny. I jest git i koliduje. Tak, że „Jojne” a nie żaden Dżony.

  arara barara
  To chyba po tej wypowiedzi Jonny Daniels podlega pod paragraf:
  Art. 127. Zamach stanu
  § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
  podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

  Simon Simon
  Normalnie Bananowa Republika, JudaPollin w pełnym natarciu. Agenci jadą po instrukcje do mocodawcy. Tajne słuzby obcych panstw w stosunku z Polską, penetrują i dymają nas na okrągło, od przodu i od tyłu, i to bez mydła.

  Polubienie

 18. m
  To co robi ten portal to jest po prostu żałosne!

  Zeo
  „Jak”Jak postrzegają siebie Żydzi?” Ja to postrzegam tak: Polacy poświęcali swoje życie by ratować Żydów ,a Żydzi poświęcali życie innych Żydów by ratować swoje.I jeszcze teraz szczekają. Szok!!!

  jn
  A Zydzi w komunistycznym aparacie terroru ? Morel, Szechter, Stolcman, Hubner, Golgberg ….

  AdelaAdamczyk@AdelaAdamczyk
  Zakłamani żydzi ! Kto jest jeszcze w stanie wam uwierzyć! Przestańcie nas już nękać, szkalować, rozgłaszać nieprawdę o Polsce i Polakach, zakłamywać historię dla własnych geszewtów! Dajcie nam wreszcie spokój ! Jeszcze tylko w Polsce nie ma antysemityzmu, wszyscy mają was już dosyć. Spróbujcie chociaż to uszanować. Polska i Polacy w czasie wojny nie ucierpieli mniej od was. Niemcy zniszczyli nasz kraj, wymordowali ludzi, a mimo to ratowaliśmy was, narażając własne życie i całych rodzin. W zamian za to uczycie swoje dzieci nienawiści do Polaków, wmawiając im kłamstwa.Żydzi, co z was za ludzie?

  https://wpolityce.pl/polityka/383358-o-zyciu-w-polsce-pracy-dla-mosadu-i-przyjazni-z-radiem-maryja-sprawdz-top-15-cytatow-z-wywiadu-jonnego-danielsa-dla-tygodnika-sieci

  O życiu w Polsce, pracy dla Mosadu i przyjaźni z Radiem Maryja. Sprawdź TOP 15 cytatów z wywiadu Jonnego Danielsa dla tygodnika „Sieci”

  opublikowano: przedwczoraj · aktualizacja: przedwczoraj


  Jonny Daniels / autor: screen/’Sieci’

  W najnowszym numerze tygodnika „Sieci” odnotowujemy ważny wywiad, jakiego Jackowi i Michałowi Karnowskim udzielił Jonny Daniels, prezes fundacji From the Depths zajmującej się relacjami Polaków i Żydów.

  Poniżej kilka najważniejszych fragmentów tej rozmowy.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mocny wywiad Jonnego Danielsa dla „Sieci”: 90 proc. tego, co uważa się na świecie za polski antysemityzm, to historie bez oparcia w rzeczywistości

  1. KIM JEST JONNY DANIELS?

  Jestem zwykłym, 32-letnim Żydem, którego rodzina wywodzi się z Polski, ale który z Polską przez całe życie nie miał nic wspólnego. Gdyby pięć lat temu ktoś mi  powiedział, że będę na stałe mieszkał i pracował w tym kraju, odpowiedziałbym zapewne, że to ostatnie miejsce na świecie, do którego mogę się przenieść.

  2. PIERWSZE ZETKNIĘCIE Z POLSKĄ

  Gdy dotarliśmy do Krakowa, bo tam mieliśmy pierwszy nocleg, rozpytywałem wokół, czy mogę bezpiecznie chodzić po mieście. Naprawdę się bałem, że zdarzy się coś złego, że zostanę pobity na ulicy. Taki obraz Polski miałem w głowie. To było coś równie oczywistego jak obawa, że gdy pojadę do RPA, to mogę zostać łatwo zabity albo porwany. To nie była nawet konkretna wiedza, ale ukryte założenie, rodzaj emocjonalnego nastawienia do tego kraju. Mówię szczerze, jak to postrzegałem.

  3. ZŁOŚĆ ŻYDÓW WOBEC POLAKÓW

  Dziś sądzę, że bierze się to z kilku przyczyn. Przede wszystkim z tego, że większość ocalonych z Zagłady nie pochodziła z Polski, ale z innych krajów, w tym wielu z Węgier. Dla nich Polska była miejscem śmierci milionów, miejscem, które można było znienawidzić bez żadnego kosztu osobistego.

  4. MUZEUM W AUSCHWITZ

  Muzeum w Auschwitz powinna zarządzać międzynarodowa instytucja, mająca własną straż. Chodzi o to, by te miejsca maksymalnie oderwać od współczesnej Polski. Moim zdaniem to nie wy powinniście też płacić za ich utrzymanie.

  5. CZY PRACUJE DLA MOSADU?

  Nie, nie pracuję dla Mosadu. Ktoś wynalazł moje zdjęcie w mundurze jako dowód moich rzekomych powiązań. Ale co to za dowód? Przecież każdy Izraelczyk służył w wojsku. Poza tym chyba nie jestem na tyle bystry, by pracować dla Mosadu [śmiech]. Byłbym też kiepskim szpiegiem, bo jestem już w Polsce dość rozpoznawalny.

  6. PRACA I PIENIĄDZE

  Mam małą firmę działającą w branży PR. Nie ukrywam, że pracuję m.in. dla LOT, kilku firm budowlanych, a także dla start-upów. Wykorzystując swoje amerykańskie kontakty, pomagam w wejściu na tamtejszy rynek. Za miesiąc organizuję duże wydarzenie: zabieram do Doliny Krzemowej grupę polskich biznesmenów na polsko-izraelsko-amerykański szczyt gospodarczy.

  7. DLACZEGO POLSKA?

  Jestem w Polsce nie dlatego, że tu są pieniądze, lecz dlatego, że to interesujące miejsce. To pewnie zabrzmi banalnie, ale mnie w życiu nie chodzi tylko o pieniądze. Naprawdę kocham Polskę, jej kulturę, ludzi. Przeżywam tu wspaniały czas. Nie mam żadnych tajnych celów.

  8. POGLĄDY

  Będę mówił, co myślę, nawet mając świadomość, że może mi to zaszkodzić, że ktoś się na mnie pogniewa. Jestem Żydem i są sprawy, których nie mogę zaakceptować. Proszę też pamiętać o jednym: jestem Żydem o poglądach prawicowych. W Wielkiej Brytanii popieram konserwatystów, w Izraelu Likud, w USA Republikanów, a tutaj, w Polsce, najlepiej rozumiem PiS.

  9. POWODY NIEZROZUMIENIA

  Polska ma zasadniczy problem: nie potrafi wyjaśnić ani nagłośnić swoich racji. Mówię o tym od dawna. A teraz problem będzie jeszcze większy. W przyszłym miesiącu na moje zaproszenie miała przyjechać do Polski ważna postać, znana na całym świecie. Ale po ostatnich wydarzeniach odwołała tę wizytę.

  10. ATAKI

  Atakuje mnie również lewicowa prasa w Izraelu, ostatnio lewicowy dziennik określił mnie jako „wybielacza” Polski, kogoś, kto pomaga Polakom w wyparciu się win. A musicie wiedzieć, że jeśli zostanę uznany za człowieka, który pośrednio pomaga w „zaprzeczaniu Holokaustowi”, to nie będzie przede mną przyszłości w moim kraju, zostanę persona non grata. Już dziś atakują mnie dziesiątki organizacji zajmujących się Holokaustem – za sam fakt, że mam dobre kontakty z polskimi władzami.

  11. PRZYJACIEL RADIA MARYJA

  Uważam się za przyjaciela Radia Maryja i jestem z tego dumny. Moją relację z Radiem Maryja uważam za jeden z moich największych sukcesów. Gdy pod koniec stycznia wybuchł obecny kryzys, konsultowałem się z o. Rydzykiem, pytałem, co robić dalej. On też mnie pytał o opinię. Byłem gościem rozgłośni, są też rozmowy na temat mojego własnego cotygodniowego programu.

  12. O DZIAŁANIACH FUNDACJI RUDERMANÓW

  Cała Polska debatuje, jaki jest ukryty cel działania fundacji Rudermanów, która wyprodukowała ów filmik o „polskim Holokauście”. A to przecież prosta sprawa, powiedzenie „f…k you Poland”, rodzaj kary. Te szczegóły nie są ważne o tyle, że odciągają uwagę od istoty sprawy: od tego, że Polski nikt nie rozumie ani nikt chce słuchać.

  13. JAK POSTRZEGAJĄ SIEBIE ŻYDZI?

  Żydzi postrzegają siebie jako czyste ofiary. Dla nas policja żydowska to ludzie, którzy stawali w obliczu strasznych wyborów i którzy robili to, co robili, żeby przetrwać, żeby ocalić siebie. Też byli ofiarami. Tego przekonania nie przełamiecie.

  14. NIEMIECKIE INTERESY

  Nie ma wątpliwości, że z Berlina płyną nieoficjalne dyrektywy, by wciągać inne narody do współudziału w zbrodni. Określenie „polskie obozy śmierci” jest tego częścią.

  15. POLSKI ANTYSEMITYZM?

  Nigdy nie doświadczyłem żadnego rodzaju antysemityzmu. Od paru tygodni nie czuję się jednak tak pewnie, jak wcześniej, pojawiło się nieco nerwowości. Otrzymałem groźby, którymi zajmuje się policja. Mam wrażenie, że zły dżin uwolnił się z butelki. Najbardziej przeraża mnie wizja jakiejś prowokacji; jeśli dojdzie do fizycznego ataku na osobę instytucję, to szczerze mówiąc, może być to game over. Równocześnie nie mogę nie pamiętać, że Polacy i Żydzi mają 800 lat wspólnej historii, z lepszymi i gorszymi okresami. Dlatego wierzę, że z perspektywy historycznej to wszystko okaże się jedynie kolejnym drobnym spięciem, a przed nami jasna przyszłość.

  minsect@minsect
  „Żydzi postrzegają siebie jako czyste ofiary. Dla nas policja żydowska to ludzie, którzy stawali w obliczu strasznych wyborów i którzy robili to, co robili, żeby przetrwać, żeby ocalić siebie. Też byli ofiarami. Tego przekonania nie przełamiecie.”

  Nie takie rzeczy Polacy przełamali, panie Daniels. Nie ma powodu by żydów traktować jak święte krowy.

  https://wprawo.pl/2018/02/22/prof-jerzy-robert-nowak-samokompromitacja-jonny-danielsa/

  „licząca aż 12 tysięcy członków żydowska policja i rozliczne Judenraty wspierały Niemców głównie po to, aby się maksymalnie obłowić kosztem swych rodaków. To policja żydowska, a nie polska policja (której nie było w gettach) z ogromną gorliwością wyciągnęła z gett na drogę do zagłady w obozach śmierci 2 miliony 800 tysięcy Żydów, brutalnie bijąc ich i kopiąc. Policjanci robili to tym gorliwiej, bo po wyciągnięciu Żydów z ich mieszkań wchodzili do ich z toporami i siekierami , aby zrabować dorobek ich życia. To właśnie wtedy w warszawskim getcie powstało słowo szaber (od żydowskiego zwrotu: szabrower) na określenie tych grabieżczych działań policjantów żydowskich kosztem swych żydowskich rodaków.”

  Johny whisky wyczyszczony
  Jonny Dyzma powinien stanąć z tą łapą jako ochroniarz polskiej ambasady w Izraelu. Brak tam ochrony przed antypolską dziczą (wdarcie na teren, rysowanie swastyk). ważny wywiad, zaszczyt dla Karnosiów

  Olej@Olej
  A czego by nie polski Janek Danielewski w Izraelu ? Lobbysta, dobry przyjaciel, właściciel fundacji na rzecz polskiego PR w Izraelu, z kontaktami dobrymi w Polsce i USA Trzeba przyznać braciom starszym, że mają niesłychaną inteligencję, a ta jest dotknięciem Wszechmogącego Odnajdują się w każdych okolicznościach, wszędzie. Czegoż my Polacy nie mamy tak zdolnych lobbystów wszędzie gdzie nam byliby potrzebni ?

  apsik
  o tym wzorze dla salonów IV RP

  paranoja
  „Policja żydowska to czyste ofiary… Robili to by przetrwać” Żyd Rumkowski szef getta łódzkiego sporządzający listy adresowe braci żydowskich by wysłać ich do Oświęcimia TO DOPIERO OFIARA

  apsik
  czy już macie kandydata na prezydenta

  Dziadek Borowik
  „POtem lansowal mnie przez 2 godziny“! Lansujecie przewodnika z Mosadu dla Polskiego Rzadu od paru miesiecy? Ion Daniels korepetytorem M. Morawieckiego w NY, a Merkel POdPOwiada PADowi w Warszawie!!!

  Vald
  Czy Pan MA UDZIALY w Kentucky Whisky business? Panie „Polak”?

  Adam

  ŻYD chce namieszać w Muzeum
  „Międzynarodowy” zarząd polskiego państw. muzeum niemiec. obozu zagłady KL Oświęcim / AUSCHWITZ -tj. miejsca kaźni Polaków?! Po napaści na ZSRR w 1941-rozpocz. zagładę Żydów w KL Brzezinka / BIRKENAU!

  MIKRUS
  DAJCIE mi Danielsa w moje rączki to ja z tym półczarnuchem sobie poradzę dla niego lepiej byłoby wyjechać z naszego kraju nasze służby też szybko taki rydze odnajdują . I Mosad i Daniels wek raus

  MAREK
  2 część mojej wypowiedzi w spr. Mosadu tych myślingów trzeba kontrolować i rewidować tych pseudo opiekunów żydowskich jeżeli mają broń to obstawić wojskiem i zacząć ich eliminować i ogr. wycieczki

  Polubienie

 19. Pożar w Burdelu: Fabryka Patriotów – „KABARET” TVN Obraża Polskę i Polaków. Co zrobi PIS?

  wideoprezentacje
  Published on Feb 28, 2018

  Polityk opozycji, który „papierosem wypalał oczy papieża” | Komentarz polityczny: Witold Gadowski

  INTERIA.TV
  Published on Mar 1, 2018
  W kolejnym „Komentarzu politycznym” dla Interii, Witold Gadowski opowie m.in. o spektaklu autorstwa grupy „Pożar w burdelu”, wyemitowanym niedawno w TVN, będzie też o propozycjach wprowadzenia euro w Polsce i w końcu o tym, co dzieje się z rządem PiS.

  Mazjan
  p. Redaktorze, ten upadek manier to wynik dzialania „lumpenproletariatu zydowskiego”, ktory zostal wywindowany na piedestal kulturowych „elit” przez „postokraglostolowa” cholote…..Kto wybieral ??? Wyborcy – Narod Polski ???

  Elżbieta Piętka
  Bez jednego wystrzalu poddaliśmy się tym podłym…. ludziom i ich poglądom A teraz mamy oddać kraj ludziom ,którzy chcąc rządzić Polską nawet po polsku nie mówią i nie myślą

  Polubienie

 20. jj
  Cześć i chwała bohaterom!!! I niech Bóg da jak najdłuższe życie. Po takich słowach nadzieja powraca.

  mt
  Brawo! na takich Polaków można liczyć i tacy mamy być wszyscy.

  angus@angus
  Te słowa to do Pana Panie Prezydencie, Panie ministrze Piotrze Gliński, Panie ministrze Jarosławie Gowinie: My weterani nigdy nie składaliśmy broni. Walczyliśmy z najeźdźcą niemieckim, a także z władzą komunistyczną. Walczymy teraz z fałszerzami historii, którzy kosztem narodu polskiego chcą załatwiać swoje interesy spod znaku złotego cielca. My świadkowie historii zrobimy wszystko, żeby prawda zwyciężyła. Tak, to poruszające słowa kombatanta podczas uroczystości Dnia Żołnierzy Wyklętych i proszę je zachować w waszej pamięci: Nigdy nie składaliśmy broni. Teraz walczymy z fałszerzami historii.

  zwyciężymy! wypalimy zarazę
  Cześć i Chwała Żołnierzom Wyklętym! Cześć i Chwała Bohaterom! Zwyciężymy i zawsze będziemy pamiętać

  https://wpolityce.pl/polityka/383901-poruszajace-slowa-kombatanta-podczas-uroczystosci-dnia-zolnierzy-wykletych-nigdy-nie-skladalismy-broni-teraz-walczymy-z-falszerzami-historii

  Poruszające słowa kombatanta podczas uroczystości Dnia Żołnierzy Wyklętych: Nigdy nie składaliśmy broni. Teraz walczymy z fałszerzami historii

  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: godzinę temu


  autor: PAP/Radek Pietruszka wPolityce.pl

  My weterani nigdy nie składaliśmy broni. Walczyliśmy z najeźdźcą niemieckim, a także z władzą komunistyczną. Walczymy teraz z fałszerzami historii, którzy kosztem narodu polskiego chcą załatwiać swoje interesy spod znaku złotego cielca. My świadkowie historii zrobimy wszystko, żeby prawda zwyciężyła

  — powiedział podczas uroczystości Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych na terenie Muzeum Wojska Polskiego kapitan Leszek Zabłocki, członek Rady Naczelnej Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, który zabrał głos w imieniu odznaczonych kombatantów.

  CZYTAJ TAKŻE: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Polska pamięta o bohaterach walki z komunizmem. NASZA RELACJA

  CZYTAJ TAKŻE: Minister Błaszczak: Żołnierze Niezłomni byli wierni przysiędze do końca. Nie można na jednej szali stawiać ich i tych, którzy ich mordowali

  Zakończę słowami, które były zawsze wypowiadane w Wojsku Polskim przy odznaczeniach i awansach: Ku chwale Ojczyzny! Uznajemy to odznaczenie za wyraz poparcia ze strony rządu i wszystkich Polaków za naszą walkę o prawdę historyczną. Jeszcze raz ku chwale Ojczyzny!

  — dodał.

  asinus asinorum@porfirion
  Na najwierniejszych z wiernych ( Żołnierzy Wyklętych) zawsze można liczyć, nawet gdy stoją już nad grobem Polska jest dla nich ciągle najważniejsza.

  m
  Piękne zdjęcie!

  WOR
  Ku chwale Ojczyzny Panie Kapitanie ZABLOCKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  m
  Piękne zdjęcie!

  Karol
  Cześć i Chwała Bohaterom!

  POLONIA BERLIN – DZIEKUJEMY
  za wasza ofiarnosc… tez pamietamy i nie zapomnimy. WIEDEN WILCZYM TROPEM – spotkajmy sie POLONIO – 4.3,2018

  MP
  Pamiętamy. Cześć i Chwała Bohaterom.

  SZAKAL
  Shatyn@Shatyn potomek chwalcy nkwd, gwalcicieli siepaczy kremla, nikt tu ciebie nie trzma na łancuchu, czas byś wyjechał do swojej stalinowskiej enklawy gwałcicieli i okpuntów stalinowskich.

  bogdan
  To czego Ci amerykańcy chcą :https://pikio.pl/odtajniono-raport-cia-o-zolnierzach-wykletych-prawica-bedzie-oburzona/

  Nemesis
  Cześć i chwała bohaterom!!!

  genzeryk
  NSZ – patriotyzm najwyższej próby. Chylę czoło! Dzięki za słowa prawdy, panie kapitanie!

  boy
  dla odświeżenia pamięci: http://krajwspanialy.pl/zolnierze-wykleci-raport-cia-1947/

  Polubienie

 21. PISTOLET
  I TO MÓWI KTOŚ , KOGO POLACY URATOWALI OD ŚMIERCI !!!!? HONOROWO ? – MY WAM DRZEWKA W YAD VASHEM , A WY NAM PIENIĄDZE !!? AJ ,WAJ – NO SKĄD TEN ANTYSEMITYZM !!!?

  mon
  Obigacje czyli zadluzenie jeszcze nienarodzonych dzieci. Dziekujemy za takie „przyjacielskie” rozwiazanie.

  https://wpolityce.pl/polityka/384010-prof-szewach-weiss-o-mieniu-pozydowskim-polska-bedac-ofiara-niemcow-nie-moze-tego-oddac-to-jest-oczywiste-nie-moze-zburzyc-swojej-gospodarki

  Prof. Szewach Weiss o mieniu pożydowskim: Polska, będąc ofiarą Niemców, nie może tego oddać. To jest oczywiste. Nie może zburzyć swojej gospodarki

  opublikowano: 3 godziny temu · aktualizacja: 2 godziny temu


  autor: YouTube wPolityce.pl

  Polska, będąc ofiarą Niemców (…) nie może tego oddać. To jest oczywiste. Polska nie może zburzyć swojej gospodarki, to wywołałoby tylko wielką falę antysemityzmu

  — powiedział prof. Szewach Weiss w wywiadzie udzielonym „Dziennik Gazecie Prawnej”, odpowiadając na pytanie, czy Polska powinna oddać spadkobiercom pożydowskie kamienice. Profesor przyznał jednak, że należy jakoś załatwić tę kwestię – na przykład rekompensatą w wysokości 20 proc. wartości nieruchomości, które byłyby przekazywane w polskich obligacjach.

  Prof. Szewach Weiss zdecydowanie powiedział też, że nie może być mowy o tym, aby Polska oddała pożydowskie mienie, które nie ma spadkobierców, jakimś amerykańskim organizacjom międzynarodowym.

  Na to nikt się nie zgodzi. Ja proponowałem (…), by zgodzić się honorowo na jakąś sumę, która zostałaby wydana na projekty pożytku publicznego

  — zaznaczył były ambsador Izraela w Polsce.

  as/gazetaprawna.pl

  kontestator@kontestator
  Gdyby Polska zgodziła się na 20% rekompensatę, uznałaby tym samym, że roszczenia są zasadne. To otworzyłoby furtkę do dalszych roszczeń, więc lepiej nic nie zwracać, tym bardziej, że zgodnie z prawem nic się żydom od Polski nie należy.

  Poznanianka
  Typowo żydowski interes. A kto zwróci Polakom za obligacje przedwojenne, które utracili w wyniku napaści Niemców na naszą ojczyznę i zrównania jej z ziemią.

  MatkaPolka72@MatkaPolka72
  Bardzo sprytnie, po żydkowsku. Nie spłacić, ale spłacić – obligacjami. I wykupią państwo polskie.

  Tom
  W cywilizowanym świecie nie ma dziedziczenia majątków prywatnych plemiennego ani rasowego.

  Konrad
  Gdy nie ma spadkobiercow, to mienie obywateli polskich (obojetnie jakiego wyznania) staje sie wlasnoscia PANSTWA POLSKIEGO. Koniec dyskusji. Polska nie bedzie nic placic jakims zydowskim organizacjom.

  A co z tym wyrokiem
  Wyrok Sądu Najwyższego USA 23 Marca 2006 roku, który odrzucił roszczenia http://www.usopal.pl/publicystyka/3663-kolejna-proba-wyudzenia-z-polski-65-miliardow

  to_ja
  http://macgregor.neon24.pl/post/142677,michalkiewicz-pis-oddaje-polske-zydom

  JK o roszczeniach
  http://niezlomni.com/jaroslaw-kaczynski-kategorycznie-o-roszczeniach-zydowskich-wideo/

  mon
  To moze wystawimy rachunek za wyszkolnie wojskowe zalozycieli Izraela? Skoro tak oni wszystko wyceniaja. I odszkodowania dla Polakow torturowanych przez ubekow.

  as
  Niemcy zburzyli, zniszczyli to niech płacą, zresztą już im chyba wypłacili. Polacy odbudowywali Warszawę a póniej resztę kraju przecież do roku 1966 wszyscy płacili podatek SFOKiS na odbudowę…

  to_ja
  PiSowski pupil i wWazelinie już przygotowują grunt pod rzydowskie u-roszczenia…

  wars
  20% od czego, Ty mi powiedz ile to ma być.

  Buba
  Ani grosza, jakie znowu odszkodowanie Żydom.? Ich apetyt nie ma końca.

  m
  Dlaczego chce pan ominąć obowiązujące w Polsce prawo? W Izraelu jest podobne prawo spadkowe i w USA. Niech się pan zapozna z przepisami.

  and
  w polskich obligacjach- może lepiej ofiarować im w zamian Niderlandy? I to w stu nie dwudziestu procentach…

  Polubienie

 22. E.K
  Panie Weiss nie się pan nie wysila i tak już nikt myślący panu nie wierzy, takie blablanie jak i PAD.

  m
  Weiss to kłamca i szubrawiec który udaje wielkiego przyjaciela Polski.Teraz role dobrego żyda Polski odgrywa Daniels.Myślą że jak trochę nam pokadzą to Polacy zgodzą sie na wyłudzenie od nas kasy

  kilim
  Panie Weiss to AMERYKAŃSCY ŻYDZI okazali się szmalcownikami wobec swoich braci Żydów którzy uciekli z okupowanej Europy, a Żydzi z Ameryki ich nie przyjęli i tym samym skazali ich na śmierć.

  świętochłowiczanin
  „Wielu Żydów z Ameryki ma wyrzuty sumienia za swoją bierność w czasie II wojny światowej”. Więc sobie wymyślili, że na te „bóle” pomoże im „złoty plaster” za 300 mld$, tak na początek.

  https://wpolityce.pl/polityka/384007-wazne-slowa-prof-szewacha-weissa-na-szczescie-zaczyna-sie-dialog-dzis-w-polsce-jest-mniej-antysemityzmu-niz-w-innych-krajach-europejskich

  Ważne słowa prof. Szewacha Weissa: Na szczęście zaczyna się dialog. Dziś w Polsce jest mniej antysemityzmu niż w innych krajach europejskich

  opublikowano: 4 godziny temu

  autor: YouTube wPolityce.pl

  Byłem załamany, tyle lat mojej pracy, tyle moich uczuć… Na szczęście zaczyna się dialog

  — powiedział prof. Szewach Weiss, były przewodniczący Knesetu i ambasador Izraela w Polsce w wywiadzie udzielonym „Dziennikowi Gazecie Prawnej”, odnosząc się do zamieszania, wywołanego nowelizacją ustawy o IPN.

  CZYTAJ TAKŻE: NASZA RELACJA. Prof. Szewach Weiss na UW: „Zwracam się do wszystkich Polaków: nie wolno stracić nadziei, trzeba wyjść z tego sporu jak najszybciej!”

  Profesor mówił o tym, że polski zespół ds. dialogu prawno-historycznego, który wczoraj przybył do Izraela, powinien zacząć normalne rozmowy ze stroną izraelską.

  CZYTAJ TAKŻE: Dziś pierwsze spotkanie polskiego i izraelskiego zespołu ds. dialogu. „Oczekujemy, że rozpocznie proces deeskalacji napięcia”

  To wszystko nie naprawi się z dnia na dzień, ale to się musi udać

  — zaznaczył były ambasador Izraela w Polsce.

  Prof. Szewach Weiss podkreślał, że od 20 lat osobiście broni Polski na świecie. I przyznał, że w Izraelu był oskarżany o „wybielanie Polaków”.

  To nieprawda. Po prostu nie można mówić, że były polskie obozy. To paskudne, brudne kłamstwo

  — stwierdził.

  Wyjaśnił, dlaczego nowelizacja ustawy o IPN wywołała tak wielkie emocje u Żydów.

  Dla Żydów dziś Holokaust jest religią. Powiem więcej, to jedyna religia łącząca cały naród żydowski

  — mówił.

  Prof. Szewach Weiss przyznał, że Żydzi amerykańscy mogą mieć dwa powody niechęci do Polaków – jednym z nich jest to, że część z nich rzeczywiście może wciąż mieć w głowach opowieści o szmalcownikach. Jednak zdaniem profesora jest tutaj i drugi powód – bierność i milczenie amerykańskich Żydów podczas II wojny światowej, mimo tego, że o sytuacji Żydów w Polsce informował Jan Karski.

  Wielu Żydów z Ameryki ma wyrzuty sumienia za swoją bierność w czasie II wojny światowej. Stany Zjednoczone i prezydent Roosevelt milczeli, gdy na ziemiach polskich ginęli Żydzi

  — zaznaczył prof. Weiss. Przyznał, że także w Izraelu w ostatnich dwóch dekadach do Izraela przybyło wielu Żydów z Rosji, którzy są niechętni naszemu narodowi, podobnie jak sami Rosjanie.

  Oni po prostu nie lubią Polaków tak jak Rosjanie, mają to samo stereotypowe podejście. Dodaj do tego jeszcze część ortodoksów

  — mówił. Dodał, że Ci ortodoksi mogą przerzucać część winy za starszliwą tragedię narodu żydowskiego na Polaków, „którzy przeżyli obok”.

  Profesor podkreślał, że w Polsce prawie każdy Polak jest świadomy, że bycie antysemitą to powód do wstydu i grzech.

  Dziś w Polsce jest mniej antysemityzmu niż w innych krajach europejskich

  — mówił.

  as/gazetaprawna.pl

  więcej światła…@eko.obywatel
  Każde dziecko w Izraelu wie, że były polskie obozy a młodzież izraelska dodaje, że przecież lecieli do Krakowa aby zobaczyć Auschwitz – a nie do Berlina… Trzeba więc żądać prawdy i rewizji programów szkolnych w Izraelu…

  Konrad
  Antysemityzm w Polsce nie jest problemem. Problemem jest antypolonizm w Izraelu i wsrod diaspory zydowskiej na swiecie.

  monika
  Nie chodzi o żaden dialog tylko o wyłudzenie przez Żydów miliardów dolarów. I pan profesor też chce zmienić prawo rzymskie aby umożliwić braciom z USA okradanie Polaków

  ANTYPOLONIZM
  A co pan zrobi z ANTYPOLONIZMEM, panie Szewachu Waiss? W Izraelu to dopiero jest antypolonizm. Odnoszę wrażenie, że Żydzi rozmawiają z nami jak z dziećmi, które chcą postawić do kąta.

  tomek
  Dajcie spokoj to jest zebractwo a nie dialog ofiara udowadnia ze nie jest sprawca . Z zydami rozmawia sie geldem

  NILL
  A kiedyś było więcej tego antysemityzmu?

  eustachytofik2@eustachytofik2
  żydzie, BASTA!

  Prawdecka
  Polacy mają prawo do dumy ze swojej historii i. Kto wmawia im nietolerancję kłamie i prowokuje reakcje obronne. Nie można kąsać oczekując tolerancji. Cierpliwość w każdym narodzie ma granice.

  basia
  Byloby dobrze gdyby u Was nie bylo antypolonizmu ,zebyscie sie przyznali do mordowania swoich wspolbraci i Polakow. I raz na zawsze odczepili sie od Polski.Nie jestescie juz mile widziani.

  Polubienie

 23. Pingback: Cała prawda o Jedwabnem | Justice4Poland.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.