3 thoughts on “675 Netanyahu: Hitler Didn’t Want to Exterminate the Jews – Hitler only wanted to expel the Jews

 1. rachunek im się nie zgadzał
  pierwszy fundusz pomocy Żydom powstał w USA dopiero w 1946, już po wojnie. Ci sami ludzie chcą dziś okraść Polskę na 65 do 300 mld USD. Nic im się nie należy, poza wieczną hańbą.

  Konrad
  Amerykanscy Zydzi nie ruszyli palcem, by ratowac swoich rodakow. Dzieki temu nie tylko nie stracili swych fortun, ale dzis domagaja sie od Polski jeszcze wiekszych fortun. To sa po prostu Zydzi.

  demos@demos
  I dlatego to amerykańscy Żydzi mają taką jazdę na Polskę. Wiedzieli, nie zrobili nic i nie chcą by ktoś im o tym przypominał. Żenująca hipokryzja.

  kilim
  Żydzi z Ameryki wiedzieli i zdradzili i skazali na śmierć Żydów z Europy.Ówczesny prezydent Ameryki nic nie zrobił aby ratować Żydów z Europy.Teraz Żydzi z Ameryki niech odczepią się od Polski.

  pyjte
  i to jest krótka i cała prawda o Żydach

  światła…@eko.obywatelwczoraj
  Prawdę trzeba uparcie artykułować, więc oddajmy głos poecie: ^Jam jest ten, który to widział,^ który przyglądał się z bliska, ^ Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych ^ Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał ^ I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy. ^ Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy ^ – O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…^ I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby ^ – Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!^ Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy ^ Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli ^ Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy, ^ Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli. ^ Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy, ^ Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą. ^ Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych ^ Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu. ^ Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek, ^ I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!” ^ Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej, ^ By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę. ^ A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto ^ Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą – ^ Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd – ^ Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…^ W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce. ^ Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem. ^ Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej? ^ Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie! A z boku – ^ Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich, ^ Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca, ^ On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!^ *Icchak Kacenelson, Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie*

  https://wpolityce.pl/historia/383162-mocne-slowa-rezysera-filmu-o-janie-karskim-amerykanscy-zydzi-nie-reagowali-na-zaglade-bo-bali-sie-ze-straca-swoje-fortuny

  Mocne słowa reżysera filmu o „Janie Karskim”: „Amerykańscy Żydzi nie reagowali na zagładę, bo bali się, że stracą swoje fortuny”

  opublikowano: przedwczoraj


  autor: Auschwitz wPolityce.plautor: Auschwitz

  Zacząłem się zastanawiać nad tym, jak ci amerykańscy Żydzi musieli być osaczeni przez własny sukces, skoro ignorowali informacje o gettach, obozach koncentracyjnych. Nie reagowali na zagładę, bo bali się, że stracą swoje fortuny

  — mówił w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” Sławomir Grünberg – reżyser filmu „Karski i władcy ludzkości”.

  Film Grünberga opowiada o bierności wielkich przywódców światowych wobec przerażających informacji o zagładzie Żydów, które przekazywał właśnie Karski.

  Nie chciałem oskarżać. Tylko pokazać, że oni wiedzieli o Holocauście, wiedzieli, że Żydzi są masowo mordowani, bo przecież Karski im o tym powiedział, i nic nie zrobili. Nic

  — podkreślił twórca filmu.

  Jak zaznaczył rozmówca „DGP”, choć Żydzi 70 lat temu nie mieli swojego państwa, czy też swojego przedstawiciela na świecie, to taką rolę przyjął właśnie Karski.

  Był. I zrobił najwięcej. Ale władcy ludzkości mieli go gdzieś

  — dodał.

  Zacząłem się zastanawiać nad tym, jak ci amerykańscy Żydzi musieli być osaczeni przez własny sukces, skoro ignorowali informacje o gettach, obozach koncentracyjnych. Nie reagowali na zagładę, bo bali się, że stracą swoje fortuny

  — stwierdził Sławomir Grünberg.

  ak/”DGP”

  Ewa
  Taki wywiad przetłumaczyć na języki obce i puścić to w świat!

  metrios@metrios
  Było jeszcze takie powiedzenie, że w Palestynie jedna krowa była więcej warta niż 5 Żydów w okupowanej Polsce! Ostatni świadkowie wydarzeń odchodzą i za chwilę nikt z żyjących nie opowie jak to było naprawdę!

  xyz
  http://gosc.pl/doc/1523067.Niechciany-statek. Na podstawie tej historii nakręcono także film ,,Rejs wyklętych”.

  andrzejf
  Przecież od czasów Mojżesza wiadomo że Żydzi tylko wierzą w złotego Cielca.

  Kika
  Żmijowe plemie nigdy się nie przyzna do mordowania rodaków, a Jedwabne i Kielce trzeba na nowo wyjaśnić i ujawnić. Holokaust to maszynka do pieniędzy u żydów., przedsiębiorstwo.

  Kika
  Żmijowe plemie nie ratowało swoich braci a ładowali ich do krematoriów, filmy pokazują żydowskie kapo jak bije żydów w obozach. Holokaust to był ale na Polakach których najwięcej zginęło.

  ……
  a teraz wykorzystują ich śmierć do wyłudzania forsy-upadek totalny…

  qwerty
  hańba żydom po wsze czasy. co za podły naród.

  gosc
  Polskich zydow ratować nie chcieli ale Ł A P Y po kasę wyciągają (i to takkkkie długie) Czy jest te film i gdzie można go zobaczyć? Jak jest pokazywać całemu swiatu (prawdę)

  Tylko prawda
  Żydzi nie chcą nie potrzebują i panicznie boję się prawdy.

  rachunek im się nie zgadzał
  ale dolary były dla nich ważniejsze niż życie polskich Żydów. Myśmy ryzykowali własnym życiem i życiem bliskich, by pomóc obcym nam ludziom, oni nie byli gotowi nawet sięgnąć do kieszeni.

  Polubienie

 2. Pingback: 109 SKRiBH 675 Netanyahu: Hitler Didn’t Want to Exterminate the Jews – Hitler only wanted to expel the Jews | SKRBH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.