699 Kolejny antysemita z Izraela naszczał, tym razem na pomnik ofiar pomordowanych w Auschwitz przez Niemców i ich innych nazistowskich współpracowników!


Do maila nasz Czytelnik dołączył zdjęcie. ©Czytelnik.

Mam wrażenie, że oni sami zachowują się jak Hitler… (gość) 22.08.14, 22:20:59
Sorry, ale jak nazwać to, że w nas szukają wroga ? Przepraszam, mają dyrektywę, że my jesteśmy wrogiem ! A w Izraelu opowiadają z kolei wszystkim (znam z opowiadań kogoś, kto z kolei w Jerozolimie na wycieczce był i przewodnik to wyraźnie powiedział), że nasza młodzież „nie chce” z nimi rozmawiać. Wiem, że w Lublinie żydowskie grupy zwiedzające mają swoich ochroniarzy, którzy dbają, by nikt się do nich nie zbliżył, by za żadne skarby świata z naszą młodzieżą nie rozmawiali – żeby przypadkiem jakieś obiektywnej prawdy nie poznali, bo są przecież indoktrynowani , że wrogiem jesteśmy my. Dokładnie tak, jak napisał p-d-p

Na początku wycieczki zawsze są instruowane, gdzie są toalety (gość) 22.08.14, 22:13:15
.. a że najwięcej „kabin” jest pod pomnikiem na końcu Muzeum, często pada propozycja: zacznijcie zwiedzać stamtąd, nawet będziecie mieli łatwiej, bo potem jest lekki spadek terenu, czyli ” z górki”. Nie i już ! I cała grupa czeka w kolejce do budynku administracyjnego. Współczuję pracownikom, bo skoro w hotelach zostawiają „Ci goście” syf, to co dopiero w tych toaletach, można się tylko domyślać. Chodzi mi po głowie, że u nas mają w końcu możliwość nachlać się i stąd takie zachowanie. Może by tak wpuszczać dopiero po przebadaniu alkomatem ? I niech w końcu coś płacą za zwiedzanie – ich kraj, ambasada, ani grosika na remonty nie daje. Wszystko sami musimy finansować

j/w p-d-p (gość) 30.04.14, 19:08:27
instrukcja postępowania z tubylcami rozdawana jest młodym Izraelczykom udającym się do Polski. Znalazł się w niej zapis: „Wszędzie będziemy otoczeni przez Polaków. Będziemy nienawidzić ich z powodu udziału w zbrodniach”. młodzież izraelska widzi w Polakach ludzi drugiej kategorii, postrzega ich jako potencjalnych wrogów

j/w p-d-p (gość) 30.04.14, 19:07:04
uderz żyda w Polsce to jesteś antysemitą i wyrok murowany. żyd uderzy polaka w izraelu , zostanie skazany polak za to ze żyd się spocił przez niego

ja bym powiedział raczej G (gość) 08.04.14, 16:21:00
wstyd i hańba, gdzie kurde policja

j/w p-d-p (gość) 30.04.14, 19:10:34
policja nie moze sie zbliżac do nich. raczej gdzie ci ochroniarze i agenci mosadu co im towarzysza

moim zdaniem jestem (gość) 05.04.14, 20:50:43
należy zakazać wstępu wycieczkom izraelskim na teren Majdanka,nieraz przez teren muzeum skracam sobie drogę do domu i szczęka mi opada jak widzę jak ta dzicz się zachowuje w takim miejscu.

powinno się zakazać ja (gość) 05.04.14, 17:54:38
wstępu na Majdanek izraelskim wycieczkom, oni wszystko potrafią sprofanować…

nie lepszy od turka krzysiek (gość) 25.03.14, 08:20:26
powinni go skazać, prokuratura powinna uznać, że dopuścił się publicznego znieważenia grupy ludności żydowskiej. do pierdla gnoja

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3374411,turysci-nie-szanuja-pamieci-ofiar-obozu-na-majdanku-czytelnik-jeden-z-nich-obsikal-barak,id,t.html?cookie=1

Turyści nie szanują pamięci ofiar obozu na Majdanku. Czytelnik: Jeden z nich obsikał barak

Małgorzata Szlachetka 22 marca 2014 AKTUALIZACJA: 23 marca 2014 19:07

Czytelnik zaalarmował nas, że w czwartek widział mężczyznę z flagą Izraela na ramionach, zachowującego się bardzo nieobyczajnie na terenie Państwowego Muzeum na Majdanku. Miał on sikać przy poobozowym baraku. Do maila nasz Czytelnik dołączył zdjęcie. – Jako Polak czuję się urażony takim zachowaniem – nie krył oburzenia.

W obozie na Majdanku śmierć poniosło blisko 80 tysięcy osób, wśród nich było 60 tysięcy Żydów zamordowanych przez Niemców, m.in. w komorach gazowych. Przysłane do naszej redakcji zdjęcie zostało zrobione przy jednym z baraków poobozowych, w których znajduje się obecnie muzealna ekspozycja.

Muzeum na Majdanku poinformowało, że w czwartek były obóz koncentracyjny zwiedzały grupy z Izraela. – Sprawdzimy zapisy monitoringu, bo straż muzealna ani inni nasi pracownicy nie byli świadkami opisywanego przez państwa Czytelnika przypadku.

Nie możemy jednak wykluczyć, że takie zdarzenie miało miejsce, bo podobne incydenty zdarzały się już w przeszłości – nie kryje Agnieszka Kowalczyk-Nowak, rzeczniczka Państwowego Muzeum na Majdanku. O takich wypadkach obsługę alarmowali zwiedzający, którzy zauważyli osoby sikające na terenie muzeum. – To były pojedyncze przypadki – zaznacza jednocześnie Kowalczyk-Nowak.

Dotarliśmy do jednego ze studentów współpracujących w przeszłości z muzeum, który był świadkiem podobnego zachowania. – Chodziło o grupę żydowską. Jeden z uczestników zapytał, kiedy będziemy przy toaletach, powiedziałem, że dopiero na koniec zwiedzania. Chłopak chwilę się pokręcił, a potem wysikał się za barakiem – wspomina nasz rozmówca.

Po tego typu incydentach muzeum na Majdanku wielokrotnie wysyłało pisma do kilkunastu biur podróży obsługujących grupy z Izraela, w których m.in. zwracało uwagę na problem załatwiania potrzeb fizjologicznych poza toaletami, na terenie objętym ekspozycją.

 • W piśmie uczulamy, że uczestnicy wycieczek powinni zachowywać się godnie na terenie miejsca pamięci, jakim jest Majdanek. Wskazujemy też, gdzie w muzeum są toalety – podkreśla Agnieszka Kowalczyk-Nowak.

A na terenie muzeum ich nie brakuje. Bezpłatne znajdują się w budynku administracyjnym i w oddanym w ubiegłym roku klimatyzowanym baraku wystawowym, ale też przy mauzoleum.

 • W tym ostatnim miejscu z toalet jednocześnie może korzystać kilkanaście osób. Jeśli wiemy, że ma nas odwiedzić więcej gości, na przykład w czasie Marszu Żywych albo w dniu Drogi Krzyżowej, na parkingu dostawiamy przenośne toalety – dodaje Kowalczyk-Nowak.

W ubiegłym roku Majdanek odwiedziło 103 tysiące osób, z czego 52 tys. to turyści z Polski. Wśród gości zagranicznych najwięcej przyjechało z Izraela (prawie 40 tys.), następnie z USA (ponad 3 tys. osób) i Ukrainy (ponad 2 tys.). Teren muzeum zajmuje blisko 90 hektarów.

Nie uszanowali pamięci ofiar obozu

Opinią publiczną co jakiś czas wstrząsają kolejne doniesienia o przypadkach skandalicznego zachowania w miejscach pamięci, także na terenie Państwowego Muzeum na Majdanku. W 2008 roku uczennica umieściła na swoim fotoblogu zdjęcie, które powstało w muzeum na Majdanku. Widać na nim dziewczynę siedzącą w środku krematoryjnego pieca.

W 2013 roku dwaj Turcy „hajlowali” na Majdanku, w obecności wycieczki z Izraela. 8 maja 24-letni Mesut T. i 21-letni Mehmet A., studenci Politechniki Lubelskiej (przyjechali do Polski w ramach wymiany studenckiej), staną przed Sądem Rejonowym w Lublinie. Prokuratura uznała, że dopuścili się publicznego propagowania faszystowskiego ustroju państwa oraz publicznie znieważyli grupę ludności żydowskiej.

Media, nie tylko w Polsce, informowały także o artyście plastyku ze Szwecji, który w 2012 roku twierdził, że namalował obraz, wykorzystując prochy pomordowanych skradzione z krematorium na Majdanku. Miał je zabrać w czasie swojej wizyty w Lublinie w 1989 roku. Lubelska prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie, ale zostało ono umorzone.

Ostatnio głośno było o tym, że do muzeum wróciła więźniarska czapka ukradziona przed laty z ekspozycji muzealnej na Majdanku. Została odnaleziona w USA.

…..


Image copyright REUTERS
A museum guide at the former camp noticed the man urinating and called the police

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-43506756

Israeli man fined for urinating on memorial at Auschwitz

22 March 2018

An Israeli man has been fined after he was caught urinating on a monument for the victims of the former Nazi death camp of Auschwitz.

The 19-year-old, who has not been identified, was questioned by Polish police for several hours and released.

He reportedly apologised and accepted a $1,500 (£1,060) fine.

Polish law says those who desecrate a monument or a public place devoted to a historical event or a person can be punished with a fine or imprisonment.

The man urinated on a monument located between the ruins of the two largest crematoria in the former death camp in Nazi-occupied Poland.

A museum guide noticed it and called the police. No details have been released.

It is estimated that 1.1 million people, most of them European Jews, were murdered at Auschwitz before it was liberated by Soviet forces in 1945.

Earlier this year, 12 people who stripped naked in front of the former camp were convicted of profaning the site.

…..


autor: Fratria wPolityce.pl

Quba
Trzeba go niezwłocznie przeprosić, prawda Panie Prezydencie? Może pajac zawinszować sobie wszystkie miliardy dolarów.

metrios@metrios
Żydowska wrażliwość!

wir
Nic mu się nie stanie, bo olał swoich.

EWQA
ale u nich to norma. zapytajcie jak wyglada np. lezajsk po pobycie Zydów przy grobie cadyka. zapytajcie.

to = sprawiedliwosc
a za spalenie kukly 6 mcy do odsiadki! Bez mozliw. odwolania! ile bedzie za topienie marzynny? bo podobna do juli t!

ba..
gdyby to zrobił Polak, Izrael prawdopodobnie wypowiedział nam wojnę a GW i TVN stanęłoby na czele inwazji. A tak proszę jaka cisza ,bo żyd ma niezbywalne prawa do plugawienia wszystkiego i każdego.

aaa
Jaką dostał karę? Tajemnica, więc pewnie pobłażliwą jak to dla Świętej Krowy. Skoro za „performens” była odsiadka to za szczanie na pomnik należy się co najmniej to samo. No ale to Święta Krowa…

Luka
Wiadomość z długiego cyklu o czym na pewno nie powiedzą w TVN-24 i nie napiszą w GW. A szkoda.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/387046-skandal-w-auschwitz-ii-birkenau-obywatel-izraela-oddal-mocz-na-pomnik-ofiar-mezczyzna-dobrowolnie-poddal-sie-karze

Skandal w Auschwitz II-Birkenau! Obywatel Izraela oddał mocz na pomnik ofiar. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze

opublikowano: 21 marca

Obywatel Izraela, zatrzymany w środę po tym jak oddał mocz na pomnik ofiar na terenie byłego niemieckiego obozu Auschwitz II-Birkenau, po przesłuchaniu i dobrowolnym poddaniu się karze został zwolniony – poinformowała PAP małopolska policja.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy policji w Oświęcimiu

— powiedziała w środę wieczorem PAP szefowa prokuratury rejonowej w Oświęcimiu, prokurator Grażyna Pniak.

Policjanci przesłuchali 19-letniego obcokrajowca i w uzgodnieniu z prokuratorem postawiono mu zarzut.

Chłopak poddał się dobrowolnie karze i został przed 19 godziną zwolniony

— poinformowała PAP Katarzyna Cisło z biura prasowego małopolskiej policji. Nie podała szczegółów nt. kary.

Artykuł 261 kodeksu karnego mówi, że „Kto znieważa pomnik lub inne miejsce publiczne urządzone w celu upamiętnienia zdarzenia historycznego lub uczczenia osoby, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”.

Jak ustaliła PAP, 19-letni obywatel Izraela został zatrzymany w środę ok. godz. 13. po tym, jak – według świadków – „miał oddać mocz na schody” pomnika ofiar obozu, który znajduje się pomiędzy ruinami dwóch największych krematoriów w byłym niemieckim obozie Auschwitz II-Birkenau. Zdarzenie widziała przewodniczka Muzeum.

Zbulwersowany sytuacją, która wydarzyła się w byłym obozie, jest rzecznik Muzeum Auschwitz Bartosz Bartyzel. Podkreślił, że bardzo szybko i sprawnie zadziałała straż Muzeum.

Ujęła tego człowieka i przekazała go policjantom

— powiedział Bartyzel w rozmowie z PAP.

Jak powiedział, nie przypomina on sobie dotychczas takiego zdarzenia, jak to z udziałem obywatela Izraela.

Wiosną ub.r. doszło natomiast do innego incydentu w Muzeum Auschwitz. 12 osób rozebrało się do naga i próbowało skuć ze sobą kajdankami przed historyczną bramą główną byłego niemieckiego obozu Auschwitz. Na wieńczącym ją napisie „Arbeit macht frei” zawiesili płachtę z wyrazem Love (miłość). Adam B. i Mikita V., którzy byli organizatorami incydentu, zabili też owcę. Akcja miała być protestem o wydźwięku antywojennym.

Uczestnicy zostali oskarżeni o znieważenie Miejsca Pamięci, a B. i V. także o zabicie zwierzęcia. Wyrok w oświęcimskim sądzie rejonowym zapadł 17 stycznia br. Sąd skazał Adama B. na 18 miesięcy więzienia, a Mikitę V. na 14 miesięcy za kratami. Pozostali muszą zapłacić grzywny w wysokości 10 tys. zł lub wykonać prace społeczne. Wszyscy muszą też zapłacić nawiązki na rzecz Miejsca Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau. Część oskarżonych złożyła apelację.

Międzynarodowy Pomnik Ofiar Obozu został odsłonięty w byłym obozie Auschwitz II-Birkenau 16 kwietnia 1967 r. Upamiętnia co najmniej 1,1 mln osób, głównie Żydów, ale również Polaków, Romów i osób innej narodowości, których Niemcy zgładzili w obozie.

Autorem monumentu jest włoski rzeźbiarz Pietro Cascella, który współpracował ze swym rodakiem, architektem Giorgio Simoncini oraz polskimi artystami Jerzym Jarnuszkiewiczem i Julianem Pałką.

Obecnie pomnik jest miejscem, przed którym hołd ofiarom składają światowi przywódcy odwiedzający Miejsce Pamięci. Wśród nich byli m.in. trzej kolejni papieże: Jan Paweł II, Benedykt XVI oraz Franciszek.

gah/PAP

DGFH
DLACZEGO TEGO SYJOPARCHA NIE SPAŁOWANO ZA TEN CZYN, PYTAM SIĘ?????

CELKA
Powinniśmy o takich zachowaniach żydów informować CAŁY ŚWIAT!!

toro moreno
TO SKANDAL, ALE JESZCZE WIĘKSZYM SKANDALEM, JEST BRAK NAGŁOŚNIENIA TEGO FAKTU W TELEWIZJI POLSKIEJ. CZEGO SIĘ OBAWIACIE ????

Michal I.@Michas3323 marca
Nikt nie napisał o podstawowej rzeczy. Niech dyrekcja muzeum Auschwitz zrobi w końcu łazienki i toalety To może nikt nie będzie sikał po kątach

bumerang
Wot kulturnyj narod. http://natemat.pl/74675,demoluja-hotele-nie-szanuja-polakow-maja-agresywnych-ochroniarzy-prawda-o-izraelskiej-mlodziezy-w-polsce

przemek
chyba wypił za dużo piwa

bredzisław
nie wiedziałem że ten naród wybrany nie posiada toalet. najgorsze to że na polskiej ziemi i w takim miejscu .

…..

https://www.salon24.pl/u/zawodaktor/853731,the-times-of-isreal-izraelczyk-sika-w-auschwitz

The Times of Isreal/ Izraelczyk sika w Auschwitz

Izraelski nastolatek ukarany grzywną za oddanie moczu na rzeźbę w Auschwitz

Muzeum mówi, że nie przypomina sobie podobnych wcześniej takich wydarzeń; 19-latek został aresztowany, przesłuchany przez polską policję

22 marca 2018, 15.15 5

19-letni Izraelczyk został zatrzymany w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau po tym, jak został przyłapany na oddawaniu moczu na pamiątkę upamiętniającą ofiary obozu.

Został przesłuchany przez kilka godzin i zwolniony w środę po dobrowolnym przyjęciu grzywny jako kary, zgodnie z lokalnymi raportami. Grzywna podobno wynosiła 1500 $.

Zgodnie z polskim prawem ci, którzy bezczeszczą pomniki lub inne publiczne miejsce upamiętniające historyczne wydarzenie lub osobę, mogą zostać ukarani grzywną lub więzieniem.

Młody Izraelczyk został zatrzymany w środę około godziny 18.00. Według świadków oddał mocz na pomnik znajdujący się w pobliżu ruin krematoriów w byłym obozie Birkenau. Akcja została zauważona przez przewodnika muzeum, który powiadomił strażników muzealnych, którzy z kolei wezwali policję.

Rzecznik Muzeum Auschwitz Bartosz Bartyzel powiedział, że nie przypomina sobie podobnego wydarzenia z udziałem obywatela Izraela.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela potwierdziło, że nastolatek został zwolniony po kilkukrotnym przesłuchaniu, poinformowała strona internetowa Ynet w języku hebrajskim.

Muzeum Auschwitz potwierdziło również ten incydent, nazywając go „bardzo godnym ubolewania” – dodał raport izraelski.

W ubiegłym roku grupa działaczy antywojennych zabiłs owcę, rozebrała się nago i przykuła do bramy pomnika Auschwitz. Zostali skazani w styczniu na kary więzienia i grzywny.

Mi too man
http://www.tvp.info/36478546/skandal-w-obozie-mlody-zyd-zniewazyl-pomnik-ofiar-w-kl-birkenau
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-03-21/obywatel-izraela-zniewazyl-pomnik-ofiar-w-bylym-obozie-kl-auschwitz-dobrowolnie-poddal-sie-karze/

Bartyzel: „Jak powiedział, nie przypomina on sobie dotychczas takiego zdarzenia, jak to z udziałem obywatela Izraela.”

Niby to samo a jednak coś całkiem innego:
Bartyzel: „powiedział, że nie przypomina sobie podobnego wydarzenia z udziałem obywatela Izraela”

Mi too man
https://www.timesofisrael.com/israeli-teen-fined-for-urinating-on-memorial-at-auschwitz/
„Auschwitz Museum spokesman Bartosz Bartyzel said he did not recall a similar event involving an Israeli citizen.”

gini
Ja juz sobie wyobrazam ten jazgot gdyby cos takiego zeobil Polak . Polski premier prezydent na dywanik, mlodziekiec do wiezienia na pare lat, i wrzask o antysemityzmie itd… A tutaj ubolewanie i po sprawie.

https://wiadomosci.wp.pl/skandal-w-auschwitz-birkenau-nowe-fakty-6232983492642433a

http://krakow.eska.pl/newsy/skandal-na-terenie-muzeum-auschwitz-mlody-izraelczyk-oddal-mocz-na-pomnik-ofiar-obozu/704902

https://www.planeta.fm/Czarna-dziura/skandal-w-auschwitz-izraelczyk-nasikal-na-pomnik

6 thoughts on “699 Kolejny antysemita z Izraela naszczał, tym razem na pomnik ofiar pomordowanych w Auschwitz przez Niemców i ich innych nazistowskich współpracowników!

 1. Lulu
  We Francji jest dla Zydow tak bezpiecznie, ze masowo uciekaja do Izraela. Jakos nie slyszalam zeby ktos z Polski uciekal. Ale jak beda tak nas nienawidzic, to lepiej nich zostana w Paryzu.

  Coraz lepiej…
  Ktoś na niego doniósł! Ale jaja – polecę klasykiem. Ciekawe czy to polskojęzyczni? Oni tam muszą mieć niezły pasztet w tym Izraelu… Choć osobiście po ostatnich hucpach rozważam uwiarygadnianie D.

  DuDu
  Ta twarz i Helman w reklamie T-mobile to całkowicie zepsute Święta Wielkiej Nocy.

  LRAKUS
  Oglądnijcie tę stronę koniecznie !!! polandmurderedjews.com Zaciekłość w kłamstwie i nienawiści do Polaków sięga tam zenitu !!! Gdzie jest amerykańskie prawo ??? To forma terroru!!!

  AnKa
  Nie rozumiem po cholerę wypisujecie takie bzdety ! A co mnie obchodzi co żyd do żyda ma ? Mają swoje państwo w Palestynie to niech tam jedzie i się zzywa z resztą współbraci, a nie żre za nasze !

  https://wpolityce.pl/polityka/388182-jonny-daniels-zaatakowany-za-slowa-ze-czuje-sie-bezpieczniej-w-polsce-niz-paryzu-to-pokazuje-ich-antypolonizm

  Jonny Daniels zaatakowany za słowa, że „czuje się bezpieczniej w Polsce niż Paryżu”! „To pokazuje ich antypolonizm”

  opublikowano: wczoraj


  Jonny Daniels / autor: Fratria/A.Wiktor wPolityce.pl

  To po prostu pokazuje ich antypolonizm, który dociera tak głęboko, że nie mogą zobaczyć prawdy, gdy jest tuż przed nimi

  — napisał Jonny Daniels, szef Fundacji From The Depths na Twitterze. O kim mowa?

  Jonny Daniels w środę powiedział w telewizji wPolsce.pl wymowne słowa.

  Zdecydowanie czuje się bezpieczniej w Warszawie niż w Paryżu, to jest pewne

  — stwierdził szef Fundacji FTD.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jonny Daniels dla wPolsce.pl: Zdecydowanie czuję się bezpieczniej w Polsce niż w Paryżu. Mamy problem z nowelizacją ustawy o IPNWIDEO

  Okazuje się, że właśnie z powodu tych słów, Daniels został zaatakowany przez… Żydów!

  Wysłano mi film wideo, w którym zaatakowano mnie za to, że „czuję się bezpieczniejszy jako Żyd w Warszawie niż w Paryżu”

  — napisał na Twitterze Jonny Daniels, dziwiąc się, jak Żyd może nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.

  To po prostu pokazuje ich antypolonizm, który dociera tak głęboko, że nie mogą zobaczyć prawdy, gdy jest tuż przed nimi

  — skwitował Daniels.

  ak/Twitter

  Nie da się już dłużej ukrywać
  że jesteśmy zdecydowanie najgłupszym pokoleniem w dziejach Polski i Niezłomnym lepiej by było czekać na suwerenność pod ziemią niż służyć jako alibi dla żydów w IIIRP. Jesteśmy tchórzami! TFUUU!!

  Populista
  Gra w dobrego i złego policjanta.

  Bill
  Może by tak Stola dla równowagi, jeśli jest tak uczciwy, jak siebie maluje, wywiesił w POLIN wypowiedź Danielsa. Co Stola, propagandzista z ciebie czy uczciwy muzealnik?

  stoczniowiec
  Panie Daniels, Dziękuję za szczere słowa. Zauważam, że wielu Żydów marzy o antysemityzmie w Polsce. Nie przyjmują żadnych wyjaśnień. Nie zauważają, że stają się antypolscy.

  K7
  Głupie gierki żydów , cyrk dla polaków. Nie wierzcie żadnemu!

  Opeth
  Czy ten żyd wykupił reklamę na wpolityce.pl? Czy ktoś inny zapłacił wam za promowanie agenta mossadu z naleśnikiem na głowie?

  jakimowska
  Jakie słodkie pruk pruk. Nie dać się nabierać na tą fałszywą narrację tego” dobrego gliny „. Wszystko już zostało szczegółowo rozpisane na poszczególne role. A głupi polski goj wszystko kupi ? Chyba nie

  m
  Panie Daniels, a dlaczego pan nie mieszka w swojej ojczyźnie? Setki lat czekaliście na swoją ojczyznę, a jak ją macie to siedzicie w Paryżu, Nowym Jorku czy Polsce. Co pan tu szuka?

  PiSożyt
  Dzień bez koszernego pupila Karnowskich na portalu wWazelinie jest dniem STRACONYM

  obst
  Co za wredna morda

  ja
  Pan Daniels w zupełności ma rację ja jednak uważam że Żydzi są bezpieczniejsi w Polsce nawet niż w Izraelu, powód? U nich wybuchają bomby u nas najgorsze co może się przytrafić to złe słowo jeśli już.

  Polubienie

 2. quousque
  Niebawem okaże się, że w 1939 roku wojska niemieckie wkroczyły do Polski tylko po to, aby chronić Żydów przez polskimi antysemitami.

  Mirek
  O tym co robi ZDF decyduje kanclerz Merkel . Zachowanie ZDF-u jest infomacją o prawdziwym stosunku Niemców do Polaków. To jest realne działanie , a nie gołosłowna deklaracja

  kul
  a może by tak „uruchomić” tak zyczliwych nam senatorów kon/gresu jewroamerykanskiego ??? !!!

  kk
  AUTOREM I SPRAWCĄ HOLOKAUSTU SĄ NIEMCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  mik
  nie dziwię się, u nas GW, niesioł, misiek kamiński przepraszali esbeków za zabrane dodatki do emerytur.

  https://wpolityce.pl/polityka/388190-skandal-niemiecka-telewizja-zdf-robi-co-moze-aby-nie-przeprosic-za-uzycie-okreslenia-polskie-obozy-zaglady

  Skandal! Niemiecka telewizja ZDF robi co może, aby nie przeprosić za użycie określenia „polskie obozy zagłady”

  opublikowano: 6 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu


  autor: YouTube wPolityce.pl

  Niemiecka telewizja ZDF złożyła kolejne odwołanie od wyroku nakazującego przeprosiny za użycie określenia „polskie obozy zagłady” – podaje w piątek „Nasz Dziennik”.

  ZDF nie chce w sposób właściwy wykonywać wyroku krakowskiego sądu, który nakazał przeprosić byłego więźnia Auschwitz Karola Tenderę za naruszenie jego „godności człowieka, tożsamości narodowej, godności narodowej” – informuje „ND”.

  Stacja zamieściła dotychczas jedynie na portalu internetowym okrojone i słabo wyeksponowane przeprosiny, dlatego pełnomocnicy więźnia Auschwitz wystąpili do sądów niemieckich o to, by nakazały ZDF należyte przeprosiny. W styczniu tego roku sąd w Koblencji przyznał rację stronie polskiej, uznając, że wyrok Sądu Apelacyjnego w Krakowie można wykonać w Niemczech.

  Jak podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” reprezentujący w tej sprawie Tenderę mec. Lech Obara, przewodniczący Stowarzyszenia Patria Nostra, „tak znaczące orzeczenie niemieckiego sądu miało zakończyć sprawę raz na zawsze”.

  Postanowienie to miało otworzyć drogę do wykonywania polskich wyroków w tego rodzaju sprawach w całej Europie, gdzie takie określenia występują. Pan Karol Tendera oraz Stowarzyszenie Patria Nostra mieli nadzieję, że w tak delikatnej sprawie stacja ZDF nie podejmie dalszej walki. Okazało się inaczej

  —wyjaśnia Patria Nostra w specjalnym komunikacie.

  ZDF wniósł do Federalnego Trybunału Sprawiedliwości Karlsruhe odwołanie od orzeczenia Wyższego Sądu Krajowego w Koblencji

  —powiedział „Naszemu Dziennikowi” mec. Obara.

  kk/PAP

  Zo
  Hitlerowska SZMATA.

  precz z komuną
  ZDF to jest telewizja państwowa – oto rzeczywisty „sukces” wizyty makreli w Polsce.

  Andrzej67@Andrzej67
  @metrios: mocarstwa zwycięzkie zadecydowały, że Polska otrzyma reparacje od Niemiec przez Rosje. W dodatku rząd PRL z nich zrezygnował. To fakty prawne. Robienie ludziom nadzieję na kasę to hańba. Wszystkie akty prawne naruszające prawo z czasów Hitlera zostały unieważnione.
  A ja nic nikomu nie dyktuję, tylko podaję fakty. Raz pozwoliłem sobie na radę dla Polaków w BRD, aby uniknęli problemów z Jugendamt: kochać dzieci i żonę, nie chlać, pracoeać chociaż socjal wystarczy…

  metrios@metrios
  @Andrzej67-widzę, że masz gest. Nie rządz się cudzymi należnościami. Niemcy były agresorem , zniszczyli majątek trwały w Polsce na ogromną skalę. Wymordowali 6 mil obywateli.Reparacje się należą. Tak jest w cywilizowanym świecie. Widać Niemcy cywilizowani nie są , a Ty przesiąkłeś germańską cywilizacją mieszkając tam i nie dyktuj Polakom jak mają postępować.Może dasz jakąś radę tym którzy ubiegają się o zwrot majątku Rodła, który został skonfiskowany przez Hitlera, a w sprawie którego obowiązuje ustawa Goeringa z 1944 roku do dziś! Też bardzo cywilizowanie!!!

  smętek@smentek
  Niemcy, Izrael, Rosja – dla nich liczy się tylko argument siły. Ot i cała tajemnica ich sukcesów. A my, Polacy, ślepi jak kocięta, chcemy być dla wszystkich uprzejmi i uniżeni, oczekując naiwnie, że da nam to jakieś korzyści. Strasznie jesteśmy durnowaci. Pewnie to rezultat schłopszczenia „elit” polskiego społeczeństwa po wojnie, co kiepsko wróży na przyszłość.

  79-letni Polak
  …jezeli wykaza, ze te obozy smierci byly polskie to OK!, jezeli zas nie, to bardzo mgrubo musza…. beczec!!!!. Za wszystkich, ktorzy tak twierdza!!!…

  PRAWDA
  ZDF TO TV PUBLICZNA, CZYLI REPREZENTUJE STANOWISKO NIEMIECKIEGO PAŃSTWA…

  ttt
  Jak mogą przepraszać kondominium,czyli terytorium zależne od dwóch mocarstw. Bardzo im dopowiadał rząd klęczkowych, którzy za poklepywanie robili wszystko po ich myśli.

  Polubienie

 3. nurek
  Ależ „GW” ma rację! Przecież Polacy to byli agresorzy i kaci. No w ogóle rozpętali II wojnę Światową (dowód: był taki film..) A jak ktoś tego wszystkiego nie wie – to dlatego, że nie czyta „GW”na.

  Nebo
  Ten pożal się Boże profesor, to jakaś wyjątkowa szuja

  arslonga
  o okupacji niemieckiej wypowiadają się Żydzi: -z rodzin komunistycznych którzy przybyli do Polski z Sovietami po okupacji -Żydzi przechowani przez Polaków w ukryciu więc nie znający realiów okupacji

  nieżyt
  myślę, że ten artykuł wyczerpuje znamiona przestępstwa ustawy o ipn i wskazane byłoby wysłanie skreenshota do prokuratury

  last
  Oburzające jest, że mamy takich „psorów” jak ten sfrustrowany, odwołany typek…, kiedy slyszę takich to obydwoma rękoma popieram zmiany w szk. wyższ., tacy uczą naszą młodzież, to skandal !

  dana
  wydal polak o korzeniach zydowskich .

  MP
  Byłam ostatnio w Auschwitzu i z całego przekazu wynika, że ofiarami byli tylko Żydzi.

  Szatańskie wersety
  Czy My żyjemy w Polsce? Czy w Izraelu? Czy to napisali Polacy? Najbardziej poszkodowany przez wojny i zabory Naród na świecie, to Polacy pochodzenia polskiego i obcego pochodzenia ale też Polacy.

  ewa -alina
  a moze teraz GW przedstawi fakty ze to polacy najechalii na kraje europejskie ???????ale checa

  bllleee
  Czy tego antypolskiego brukowca ktoś czyta? Bo ja to brzydzę się tego nawet dotknąć, nawet w rękawicach.

  https://wpolityce.pl/polityka/388081-wyborcza-na-tropie-skandalu-dyrekcja-muzeum-ii-wojny-robi-z-polakow-ofiary-i-bohaterow

  „Wyborcza” na tropie skandalu! „Dyrekcja Muzeum II Wojny robi z Polaków ofiary i bohaterów”

  opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj


  wPolityce.pl

  Dyrekcja Muzeum II Wojny robi z Polaków ofiary i bohaterów. „To niemoralne manipulacje”

  – taki tytuł trójmiejska mutacja „Gazety Wyborczej” nadała artykułowi o zmianach w wystawie głównej Muzeum II Wojny Światowej.

  Absurdalny tytuł długo nie wytrzymał. Redaktorzy szybko zmienili go na następujący:

  Dyrekcja Muzeum II Wojny wprowadziła kolejne zmiany w wystawie. „To niemoralne manipulacje”

  Cóż to za manipulacje? Jak czytamy w tekście „Wyborczej”, problemem są zmiany w wystawie głównej. Zdjęto tablicę na której podawano statystyczną liczbę ofiar wojny w poszczególnych krajach i dodano wielkoformatowe zdjęcie rodziny Ulmów – Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie wojny.

  Jak się okazuje, informacje o liczbie ofiar nie znika z Muzeum. Chodzi jedynie o stworzenie nowej, czytelniejszej odsłony, w której Sowieci i Niemcy nie będą przedstawiani jako największe ofiary wojny. Ta zmiana, wraz z dodaniem zdjęcia rodziny Ulmów, nie podoba się byłemu dyrektorowi Muzeum Pawłowi Machcewiczowi.

  Dla mnie takie zaburzenie narracji wystawy jest instrumentalnym wykorzystywaniem Sprawiedliwych, żeby całkowicie odciągnąć uwagę zwiedzających od zupełnie innych postaw wobec Żydów. Tak właśnie w marcu 1968 r. robili komuniści. To oburzające

  – mówi Machcewicz „Wyborczej”.

  autor: Zespół wPolityce.pl

  Polubienie

 4. Leon
  Natychmiast powiadomić prokuraturę.Niech teraz Schudrich tłumaczy się przed polskim sądem za słowa o „polskim współudziale w Holokauście”.Jest przepis,prawo zostało złamane”.

  Komuchy won z Polski
  Niech Schudrich z tej „antysemickiej” Polski przeprowadzi się do Niemiec, Francji, Szwecji, Hiszpanii, Anglii. Nawet nie wie jaki tam panuje filosemityzm. Będzie szczęśliwy i żył w pokoju z muslimami.

  Wojtek
  Ci Żydzi są fałszywi. Raz mówią o nas dobrze, raz źle. W takim rozkroku są też Szewach Weiss, Jonny Daniels. Nie ufam takim ludziom.

  upss…
  Zdumiewające z jakim uporem polscy Żydzi podcinają polską gałąź na której siedzą. Mogą być zdziwieni…

  zyd znowu prowokuje
  im sie wydaje,ze nadal maja w polsce karczmy i trudnia sie lichwa,wypieprzac na ziemie zagarniete.

  https://wpolityce.pl/polityka/388638-kolejne-porownanie-do-marca-68-michael-schudrich-w-deutsche-welle-mowi-o-nowej-fali-antysemityzmu-w-polsce-wideo

  Kolejne porównanie do marca ’68. Michael Schudrich w Deutsche Welle mówi o nowej fali antysemityzmu w Polsce. WIDEO

  opublikowano: wczoraj


  autor: wPolityce.pl wPolityce.pl

  Żydzi w Polsce doświadczają nowej fali antysemityzmu. Powodem jest nowe prawo negujące polski współudział w nazistowskich zbrodniach

  — to wstęp do materiału niemieckiej telewizji Deutsche Welle. Podobnego zdania jest naczelny rabin Polski, główny bohater materiału.

  ZOBACZ WIDEO:

  Jesteśmy w nowej sytuacji. Słyszymy słowa, których nie słyszeliśmy od 1968 roku. To dokładnie 50 lat. +Nie ma dla was miejsca w Polsce. Mam nadzieję, że wyjedziecie do Izraela+

  — mówi Michael Schudrich, naczelny rabin Polski.

  A Deutsche Welle idzie krok dalej. I komentuje:

  „Polskie prawo penalizuje każdego, kto powie, że Polacy są odpowiedzialni lub współodpowiedzialni za nazistowskie zbrodnie popełnione przez III Rzeszę niemiecką”.

  Żydzi zaś mają postrzegać polskie prawo jako próbę wybielania historii II wojny światowej. I ograniczania wolności słowa.

  Wszystko to okraszone chwytającymi za serce zdjęciami Żydów z II wojny światowej. Jest też ujęcie Kostantego Geberta, który przegląda „Gazetę Wyborczą” ze swoim komentarzem o tym, że wielu Polaków współodpowiada za nazistowskie zbrodnie. I stwierdza, że to jego zdanie grozi 3 latami więzienia.

  Na koniec ujęcia przerażonego naczelnego rabina w synagodze.

  Jeżeli polskie społeczeństwo nie potępi, nie zwalczy antysemityzmu wystarczająco, rabin obawia się nowej fali emigracji z Polski. I konstatuje, że Żydzi widzieli już antysemityzm i wiedzą, co strasznego ten może uczynić.

  W 2018 r. wszyscy, od prawa do lewa, nie będziemy tolerować antysemityzmu

  — dodaje na zakończenie.

  Podobną politykę prowadzi Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Wobec kłamliwych tez, jakoby w Polsce rodziły się nowe demony antysemityzmu, stawaliśmy przeciw już niejednokrotnie.

  I trzeba to robić za każdym takim kłamliwym materiałem. Wymierzonym, bo nie ma tu wątpliwości, po raz już kolejny w Polskę. Dopóki dopóty opowiadana przez nas historia nie przebije się na świecie.

  autor: Edyta Hołdyńska

  ////////////////
  Panie Schudrich, takimi kłamstwami, to pan wzbudzisz w Polakach niechęć i obrzydzenie do takich glist, jak pan i pańscy współplemieńcy, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie-ludobójcy z Niemiec wam nie pomogą

  antypolonizm żydowski
  We Francji islamiści mordują Żydów, po ulicach nie chodzą ze strachu w jarmułkach, ale rabin obawia się antysemityzmu w Polsce i nowej fali emigracji, co jest akurat naszym marzeniem. Cudu nie będzie.

  rolink
  co to ty robisz w Polsce kto cie tu prosi wonn do niemiec tam twoje korzenie wonn my was tu zywic nie bedziemy .

  metrios@metrios
  No i wyszło jaki to przyjacielski jest naczelny rabin! To właśnie wy podsycacie antysemityzm (jeżeli zdołaliście go wywołać najpierw). Może pojedziecie popatrzeć do Niemiec i Francji jak wygląda antysemityzm naprawdę. Co to jest antysemityzm naczelny rabin JESZCZE nie ma pojęcia!

  WiESZ
  egngnn -vcvb WYNOCHA łachu szudrich EKSHUMACJA DO KONCA WJEDWABNEM a jak zidowskie dusze będa porażone piorunem TO NIECH JEHOWA załatwi im piorunochron!!

  Ferdynand
  Będę przypominał nieustannie -przyjęliśmy Żydów jako biednych uchodźców i wyszliśmy na tym Niemcy na muzułmanach.

  Noel
  Typowy krętacz czosnkowy ten „pane papeż”!

  se
  Warto zauważyć, że ton wypowiedzi Schudricha i dyrektora muzeum Polin jest inny na użytek zewnętrzny a inny w kraju. Nazywanie antysemityzmem reakcji na jawny i kłamliwy antypolonizm jest nadużyciem.

  czmicz
  Szczątkowy antysemityzm w Polsce jest pieczołowicie pielęgnowany i usilnie rozwijany przez biznesmenów z Przedsiębiorstwa Holocaust.

  OLA
  Jak widać a przyjmuje to ze smutkiem Pan Rabin jest dwulicowy INACZEJ MOWI W pOLSCE A CO INNEGO W NIEMIECKICH MEDIACH

  Czarek
  Czy tej łachudry nie można deportować do USA? To ich UBywatel, a u nas persona non grata.

  abc
  Od 2005r. ma podwójne obywatel. amerykańskie i polskie(2005). W 2009 odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Przez kłamstwo Schudricha, L.Kaczyński wstrzymał ekshumacje w Jedwabnem.

  Polubienie

  • gotan @gotan:
   W Polsce jest miejsce dla antysemityzmu,takie, jak w Izraelu dla antypolonizmu….Natomiast nie ma miejsca w Polsce,dla tych co przyjechali z USA i nie znają w ząb języka polskiego. Rebe okrutnie kaleczy język polski i tak na prawdę Polacy nie rozumieją co Rebe „gada”…..i tyle jeśli chodzi o mój antysemityzm…..w stosunku do Rebe Schudricha,który uprawia antypolonizm…


   źr. JTA

   RABIN SCHUDRICH W NIEMIECKIM MEDIUM MÓWIŁ O FALI ANTYSEMITYZMU W POLSCE

   5 kwietnia 2018|1 Komentarz|w Polska, Wydarzenia |Przez Karol Kaźmierczak

   Naczelny rabin Polski, Michael Schudrich wystąpił przed kamerą Deutsche Welle by opowiadać o „nowej fali antysemityzmu” w naszym kraju.

   DW opublikowała krótki materiał filmowy dotyczący obecnych relacji między Polakami a Żydami. Jesteśmy w nowej sytuacji. Słyszymy słowa, których nie słyszeliśmy od 1968 r. To dokładnie 50 lat. >>Nie ma dla was miejsca w Polsce<>Pomogę ci wyjechać do Izraela<<” – tak opisuje te relacja naczelny rabin Polski Michael Schudrich.

   Jako przyczynę rzekomego narastania antysemityzmu w Polsce Schudrich wskazał na nowelizację ustawy o IPN, czyniącą karalnym publiczne obarczanie narodu polskiego o sprawstwo holokaustu, jako przyczynę wzrostu nastrojów antysemickich. Opisywał ją właśnie w kategorii negowania polskiego „współudziału” w zagładzie Żydów w czasie drugiej wojny światowej. „Wielu Żydów obawia się, iż nowelizacja ustawy o IPN to próba wybielenia historii i zamach na wolność słowa” – słowa komentarza DW cytuje portal Dziennik Narodowy.

   „Nie ma w Polsce miejsca dla antysemityzmu. Wiemy do czego on prowadzi. Już raz go tutaj widzieliśmy. Teraz, w 2018 roku, bez względu na to czy pochodzimy z prawicy, lewicy, czy centrum, nie będziemy tolerować antysemityzmu” – powiedział Schudrich, który twierdził też, że antysemityzm jest w Polsce tak silny, że może spowodować falę emigracji Żydów z naszego kraju.

   W materiale DW pojawia się także inny reprezentant środowiska żydowskiego w Polsce Konstanty Gebert, publikujący pod pseudonimem Dawid Warszawski. Publicysta „Gazety Wyborcze” przytacza swój artykuł, w którym napisał, że „wielu Polaków współodpowiada za nazistowskie zbrodnie”.

   Po uchwaleniu przez polski parlament nowelizacji ustawy o IPN, która zakłada sankcje karne dla osób obciążających naród i państwo polskie odpowiedzialnością za holokaust, Polska stała się celem ostrej nagonki ze strony elit Izraela i środowisk żydowskich z USA.

   dzienniknarodowy.pl/kresy.pl

   Polubienie

 5. https://wpolityce.pl/polityka/408338-skandaliczne-zdarzenie-w-obozie-w-majdanku

  Konrad
  Gdyby tak sie zachowali polscy uczniowie to media na calym swiecie bebnilyby na okraglo o strasznym polskim antysemityzmie. Prezydent i premier RP przepraszaliby Zydow, Niemcow i wszystkich innych

  Szwejek
  Czy byl tam POLSKI przewodnik? Gdzie bym nie jezdzil po swiecie z wycieczkami, zawsze jest miejscowy przewodnik. Jakiej wersji historii sluchaja, tej prewdziwej, czy tej przedsiebiorstwa H?

  kasia_kowalska
  Oburzające! 85.150.177.* doskonały jest Twój komentarz, zwłaszcza fragment końcowy. Wygląda na to, że poziom antysemityzmu w Izraelu wzrasta na wyżyny nieznane w Polsce. Netanjahu i reszta zróbcie coś z tym! Natychmiast! Inaczej nie będziemy mogli wpuszczać tych wycieczek do Polski.

  DonVito@DonVito
  Za jakiś czas powiedzą , że to Polacy.

  Ela.
  Żydzi to też dewianci!Obrzydliwe jest to co zrobili w Majdanku!To jest niepojęte!To są barbarzyńscy!Znieważyli Swoich przodków!Chamska Młodzież Izraela!!!

  https://kresy.pl/wydarzenia/uczen-z-izraela-obnazal-sie-na-majdanku-postawiono-mu-zarzuty/

  https://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/skandaliczne-zachowanie-izraelskiego-nastolatka-tanczyl-nago-w-obozie-smierci,24031655654

  https://wpolityce.pl/kryminal/407736-17-latek-z-izraela-obnazal-sie-na-majdanku

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.