706 Morawiecki: Cały naród polski powinien mieć jedno wielkie drzewo Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata,.. tymczasem…

Krupiński pikieta 20180405 1142 dr. Hubert, Czerniak,

tvwarszawapll
Published on Apr 5, 2018


Tutaj powyżej w tym filmie z dr. Hubertem Czerniakiem jest wyłożona prawda kawa na ławę, a dalej, to już jest tylko tradycyjnie pustynna haggadah… Sami zobaczcie…


Gaetano @Gaetano:
Dla tych, którzy jeszcze nie wierzyli, bądź wątpili, że mateuszek jest koszerny, szlomo przedstawił żelazne argumenty. A w to, że mateuszek „pokornie wysłuchał” mantry talmudycznego bandziora, również nie należy wątpić. Zapewne zeżarli wspólnie koszerną kolację, pochodzącą z uboju rytualnego, gdzie zwierzę cierpiało męki, a po brodzie szmula ściekał obficie sos.

jaro7 @jaro7:
Spotkanie dwóch żydków w sprawie jak nadal doić gojów. I ustawa IPN będzie zmieniona i to nie tylko na korzyść żydków ale i banderoli.

jazmig @jazmig:
Niech oni zniosą swoją ustawę o kwestionowaniu holokaustu, to możemy rozważyć zniesienie naszej ustawy.


Shmuley Boteach źr. YouTube

https://kresy.pl/wydarzenia/rabin-shmuley-boteach-mam-nadzieje-ze-polska-zniesie-ustawe-o-ipn/

RABIN SHMULEY BOTEACH: MAM NADZIEJĘ, ŻE POLSKA ZNIESIE USTAWĘ O IPN

10 kwietnia 2018|3 Komentarze|w polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Michal Krupa

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z popularnym amerykańskim rabinem. Poruszono m.in kwestię ustawy o IPN.

Boteach poinformował o spotkaniu na Twitterze. „Zjadłem dziś wieczorem (koszerną) kolację z polskim premierem Mateuszem Morawieckim. Z uznaniem wysłuchał moich obiekcji wobec polskiego prawa o Holokauście i przedstawił własne spojrzenie na polskie cierpienia pod nazistami. Jest myślącym człowiekiem, który zna historię i którego dzieci uczęszczały do szkół pod żydowskim patronatem. Premier podzielił się ze mną historią członków jego rodziny zamordowanych przez nazistów i jego silnym pragnieniem solidnych więzi z Izraelem i narodem żydowskim. Moja szczera nadzieja jest taka, że Polska zniesie prawo o Holokauście [ustawa o IPN] i premier pokornie wysłuchał moich mocnych argumentów przeciwko [ustawie o IPN].”

Premier Mateusz Morawiecki, jak dotychczas, nie poinformował o spotkaniu z amerykańskim rabinem na swoim Twitterze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marco Rubio. Jak lobby izraelskie sfinansowało amerykańskiego senatora i kandydata na prezydenta

Kresy.pl / Twitter

…..

autor: Twitter/PiS

dodek 89.78.16.*
Tylko w Polsce za przechowywanie jednego Żyda pod ścianę na rozstrzelanie szła cała ulica z rodzinami iz dziećmi. Tak nie było nigdzie w kolaborującej Europie. Dzisiaj Polaków nazywa się antysem :((

pyjte 83.10.223.*
Na każdym kroku dodawać, że tylko w Polsce, niemieccy mordercy, nienawidzący Narodu Polskiego, mordowali polskie rodziny, ratujące i ukrywające Żydów. Teraz też, IV rzesza, chce nas zniszczyć.

adam 46.182.101.*
W takim razie, ilu was Żydów w %, jest w polskim niby Rządzie? Czy my już Kolonia Iz? To dlatego frankowicze do grobu?

circ @circ
Czyli sprawdza się teoria, że każdy bankier to żyd.

https://wpolityce.pl/polityka/358297-morawiecki-caly-narod-polski-powinien-miec-jedno-wielkie-drzewo-sprawiedliwych-wsrod-narodow-swiata

Morawiecki: Cały naród polski powinien mieć jedno wielkie drzewo Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata

opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: godzinę temu

Instytut Yad Vashem powinien docenić odwagę Polaków i cały naród polski powinien mieć jedno wielkie drzewo Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata

—powiedział w poniedziałek minister rozwoju i finansów, wicepremier Mateusz Morawiecki.

Morawiecki podkreślił, że członkowie jego rodziny, dzięki pomocy polskich rodzin, byli w stanie przeżyć niemiecką okupację, lecz żadna z tych osób, które narażały swoje życie „nie została zaliczona w poczet tych najbardziej uhonorowanych, wielkich bohaterów – Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata”.

Wicepremier przypomniał, że wśród tych nagrodzonych odznaką Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata jest blisko 20 tys. osób. z czego 7 tys. z nich pochodzi z Polski

To niczego nie mówi, na dobrą sprawę, bo jest czymś zupełnie nieporównywalnym, jeżeli ktoś ratuje życie wykazując się odwagą najwyższej próby – jak powiedział wiceprzewodniczący Knesetu. Z szacunkiem podchodzimy do wszystkich Duńczyków, Francuzów, Holendrów, którzy ratowali życie, czasami za to dostawali grzywnę czy byli wtrąceni przez Niemców do więzienia. To jest coś zupełnie innego. Uważam, że instytut Yad Vashem powinien to docenić i cały naród polski powinien mieć jedno wielkie drzewo Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata

—ocenił Morawiecki.

W poniedziałek w warszawskim ZOO wręczono odznaczenia im. Antoniny i Jana Żabińskich przyznawane Polakom, którzy ratowali Żydów w czasie II Wojny Światowej. Odznaczenia są przyznawane przez organizację From the Depths Polakom, którzy ze względów formalnych nigdy nie otrzymali wyróżnienia od Yad Vashem.

CZYTAJWNIEŻ: „Odwaga sprawiedliwych”! Trwa uroczystość wręczenia nagród im. Żabińskich dla Polaków ratujących Żydów

II wojna światowa miała twarz niemieckiego żołnierza i żydowskiego dziecka (…), ale też miała twarz Jana Karskiego. (…) Wszyscy, którzy mogli zapobiec ten tragedii byli głusi, tym bardziej walka o prawdę jest naszym obowiązkiem

—zakończył.

kk/mly

soko @soko
jestem w szoku

TO-YA 91.235.193.*
Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem, ale jeżeli tak to jest to dla mnie pewne novum. Żeby było jasne, nie zmienia to mojego pozytywnego stosunku i zaufania do wicepremiera

Roz 80.55.221.*
Tyrmand, Wildstein, Morawiecki i pewnie wielu innych są Żydami ale też Polakami. Swoimi postępowaniem dają dowód że dobrze jej służą.

powtarzanie historii 217.151.98.*
http://fischer.neon24.pl/post/140218,dla-czego-17-wrzesnia-1939-wojska-zsrr-weszly-do-polski

Valenty 99.248.196.*
„Cały Naród Polski powinien mieć jedno wielkie drzewo Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata” – Brawo Panie Ministrze Morawiecki!

Dajcie w końcu prawdę 207.244.70.*
Za tej zakłamanej i wrednej komuny, nikt nie mówił, że Polacy masowo ratowali Żydów. Mówiono, że tam kilka rodzin uratowano. Setki tysięcy Polaków na prowincjach ratowało całe rodziny żydowskie.

bull 92.212.21.*
A czy za to wielgie drzewo nie zapłacimy przypatkiem 65 mld $ ?

Kordian 91.195.56.*
…….no bo jak Polak Polaka ratował to już sprawiedliwym wśród narodów świata nie mógł być.

POLEXIT 83.12.75.*
CO TO JEST INNOWACYJNOŚĆ PO ŻYDOWSKU

Też jestem w szoku!! :))) 87.205.79.*
Kornel i Mateusz Polakami-Żydami? Ale jaja! Jeszcze bardziej kocham Żydów! 🙂 Wychowywałem się z 3-ma pokoleniami Żydówek (babcia, mama, córka) nie wiedząc o tym. I dobrze, bo wiem, że to nie ma znaczenia!

Kasia Tuskórwa 87.205.79.*
A co na tej uroczystości robił ten sprzedawczyk ze szwabskiego Onetu-Węglarczyk? Jakiż to Polak w porównaniu z Mateuszem Morawieckim-Żydem? To Mateusz jest Polakiem-patriotą, tamten to prostytutka!

mordechaj 78.10.207.*
Dlaczego zakłamuje pan historię? Dlaczego robi to pan w tak bezczelny sposób ? Większość Polaków, 90%, była obojętna na los okupacyjny Żydów. 5% pomagało, a 5% było sku…rsynami, szmalcownikami.

…..


autor: Twitter/Radio Maryja autor: T

doczekam sie ?
Nie ogladalam tego przykro jest to pisac ale mam przesyt tego tematu ! Czekam na nowy temat stanac w prawdzie historycznej jak zydzi kochali polakow i jak szanowali kraj ktory ich ugoscil .

emi
Dr Ewa Kurek wszystko wyjaśnia, bez ściemy.

tomahawk@tomahawk
Minęło od wyborów zaledwie dwa lata , wystarczyło dwa lata , aby Polacy znowu przekonali się że zostali oszukani .Nie głosowaliśmy na rząd żydowsko – ukraiński , kiedyś przyjdzie się tłumaczyć ze zdrady .

Asdfgh
@tomahawk mnie nikt nie oszukał bo wiedziałem że tak będzie. Było wiadomo przed wyborami, że PiS kocha Żydòw i Ukraińcòw jak PO Niemcòw. Śp. Kaczyński palił świeczki chanukowe jak Kwaśniewski i Duda.

wolyngalicja@wolyngalicja
Mam prośbę do Żydów i rządu Polskiego. Powiedzmy prawdę ale CAŁĄ prawdę a nie wybiórczo. Kiedy Polacy doczekają się jakiegoś muzeum w którym nie będzie tylko przedstawione męczeństwo Żydów ale również jak współpracowali z okupantem rosyjskim przy deportacjach i morderstwach Polaków? Jak współpracowali z Gestapo przy łapaniu Polaków którzy ratowali Żydów. Jak wykonywali swoje zadania w Polsce po II WŚ na stanowiskach prokuratorów, sędziów i urzędników administracji państwowej i urzędów bezpieczeństwa w walce z przeciwnikami komunizmu. Jak rozkradali Polskę co robią do dziś będąc na stanowiskach sędziów i polityków. Jak próbują obalić demokratycznie wybrany rząd i jak manipulują informacjami o Polsce w światowych mediach aby się zemścić za to że Polacy przez 78 lat nie dali się im zniewolić i wymordować. Drogi rządzie kiedy takie muzeum powstanie? Czy może znowu boicie się hałasu jaki byłby podniesiony przez Izrael i sitwę żydowskich mediów i organizacji na całym świecie? Przecież mówimy o prawdzie. To że Żydzi boją się prawdy nie znaczy że my też mamy się bać. Może wtedy ludzie w innych krajach zaczną rozumieć że Polacy mają powody aby nie kochać Żydów co nie ma nic wspólnego z antysemityzmem tylko brakiem miłości do swojego tyrana i okupanta. Jaki Naród na świecie kiedykolwiek kochał swojego okupanta który próbował go unicestwić? Czas najwyższy aby Polski rząd i Prezydent zaczęli bronić swoich obywateli gdy są oskarżani o antysemityzm a nie besztali ich i tłumaczyli się i przepraszali oprawców którzy obecnie zamiast przepraszam i prośby o wybaczenie stosują moralny terroryzm w mediach światowych aby osiągnąć swoje cele polityczne i odwrócić uwagę od swoich przewinień i zbrodni. Zacznijmy nazywać rzeczy po imieniu i skończmy z fałszem i obłudą w której uczestniczy „niby” Polski rząd i „niby” Polski Prezydent. Wstyd i hańba. Komu wy służycie? Czy aby na pewno Polsce i Polakom?

adam
DOBRA KOBIETO PRZYGOTOWUJESZ NAS DO KOLONII POLSKA? a może nie chcę? chcę własnej Ojczyzny Polski z innymi nacjami wg Praw Polaków, jeżeli tu mieszkają, przysięgną Wierność Polsce.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/368882-premier-szydlo-musimy-mowic-prawde-o-tamtych-czasach-musimy-mowic-o-bohaterskich-zydach-i-bohaterskich-polakach-wideo

Premier Szydło: „Musimy mówić prawdę o tamtych czasach, musimy mówić o bohaterskich Żydach i bohaterskich Polakach”. WIDEO

opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: 42 minuty temu

To dla mnie niezwykle wzruszający moment, że mogę się tu dzisiaj znaleźć, kiedy rozmawiamy o prawdzie, nadziei i miłości. Wszystkie nazwiska wyryte za mną na tej ścianie, to wyraz miłości człowieka do człowieka. Miłości trudnej, która musiała przejść wielką próbę.

— powiedziała premier Beata Szydło na konferencji „Pamięć i Nadzieja” w Toruniu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Międzynarodowa konferencja „Pamięć i nadzieja” poświęcona Polakom ratującym Żydów. O. Rydzyk: „Dziękujemy wszystkim za wsparcie”. ZDJĘCIA

Dodała, że był to trudny czas.

Wielu pytało, jak to się może dziać, że na ziemi rodzi się takie zło, że człowiek człowiekowi gotuje taki los. Oni swoją miłością i poświeceniem udowodnili, że w tym czasie zła, kiedy podniesiono rękę na niewinnych ludzi, by realizować swoje szaleńcze plany, przez naród, który wydaj się, że powinien myśleć o przyszłości Europy, który powinien być tym, który buduje przyszłość wraz z innymi, istniało dobro

— mówiła pani premier.

Ale Niemcy postanowili unicestwić Żydów, Polaków i inne nacje, które przeszkadzały im w realizacji tego planu. Znaleźli się sprawiedliwi, którzy właśnie dzięki miłości potrafili się temu przeciwstawić. Bardzo dużo poświęcili, ginęły całe rodziny, byli wywożeni do obozów koncentracyjnych

— dodała Beata Szydło. Przypomniała, że urodziła się w Oświęcimiu i od dziecka słyszała opowieści dziadków, sąsiadów, nauczycieli i bliskich o tym, że w czasie wojny z kominów wydobywał się żółty, słodkawy dym, co było znakiem, że ruszyły krematoria.

Kiedyś moja babcia opowiadała mi, że jako młoda mężatka z dwójką małych dzieci, razem z koleżankami  postanowiły  pójść i zanieść żywność do Auschwitz. Opowiadała o  strachu. Mówiła, że poszły, chodź bardzo się bały. Taki opowieści jest wiele

— powiedziała premier Szydło.

Dlaczego ludzie, którzy mieli swoje domy, rodziny, gospodarstwa, sklepy, prowadzili spokoje życie i nagle powiedziano im, że nie będą mieli prawa do życia. Getto, przemoc, obozy koncentracyjne – to wszystko wymyślono po to, by unicestwić ludzi, którzy chcieli tylko żyć

— zwróciła uwagę premier.

Ci ludzie mieli swoje marzenia, miłości. Serdecznie dziękuję za te informacje, za to świadectwa, za te tablice, które przypominają o miłości i prawdzie

— dodała premier Szydło.

Ta konferencja przypomina i pokazuje, jak wiele jeden człowiek jest w stanie zrobić dla drugiego. Potrzebna jest miłość i nadzieja. Tej nadziei na przetrwanie nasi rodacy dawali bardzo wiele

— podkreśliła szefowa polskiego rządu.

Musimy mówić prawdę o tamtych czasach, musimy mówić o bohaterskich Żydach i bohaterskich Polakach. To właśnie Polacy i Żydzi, Polska i Izrael, mamy w tej sprawie najwięcej do powiedzenia. To nasza wspólna sprawa, wspólna nadzieja, wspólna prawda i miłość

— powiedziała premier Beata Szydło.

wkt

mordechaj
Zgadzam się z panią B. Szydło. Najwięcej w sprawie Zagłady na terytorium Polski mają do powiedzenia Polacy żydowskiego pochodzenia i Izraelczycy pochodzący z Polski.

Janek
do mordechaj 78.10.207.* nie ma Polaków żydowskiego pochodzenia, jak już to są obywatele polscy żydowskiego pochodzenia goju.

Janek
No i wyszło szydło z wora. Opcja żydowska u władzy. Tego się obawiałem.

kumaty
A o żydach mordujących Polaków mamy milczeć?

krasnal
P Premier mówi otwarcie że Polacy są wspaniałym narodem bo poświęcali swoje życie żeby ratować żydów i niech oni o tym pamiętają a nie jakiś rabin mówi że Polacy są antysemitami

Janeczka
Niedawno PIS grzmiał że Ukraina to polska racja stanu, że do Polski sprowadzi miliony Ukrów żeby Polska istniała. Takie banialuki głosili. Morawicki nawet obiecał wybudować fabryki w Polsce dla Ukrów

gosc
Ciekawe, bo pani premier mowil Niemcach a gosc z Izraela nazwal ich Nazistami. Znowu braklo odwagi naszym umilowanycm przywodcom aby UPOMNIEC sie o nalezyte nazewnictwo, a POtem dziwic sie Ukraincom?

Czesław
A jak postępowali Żydzi w stosunku do Polaków po 17 września na terenach zajętych przez Rosjan? Dlaczego ta sprawa jest przemilczana tak jak i genocidum atrox Kresowian zgotowanych przez rezunów.

wrs
PiS już zaczyna mnie irytować ciągle tylko Żydzi, Izrael, Żydzi i szabes u min. transportu Izraela z udziałem Morawieckiego i Glińskiego w jarmułkach. Żydzi są ok, ale co za dużo to niezdrowo.

Piotr Rybak-wroclaw.
Niech Panie nie robi Zydowskiej propagandy, trzeba mowic Polaka prawde = To Zydzi robia Polskie Obozy Zaglady na calym Swiece = Sorosy i Grossy = Chca od Polski 65.000.000.000.$$$$$$$$$.

Fttfgg
PiS to partia żydowska tak jak PO niemiecka. Nie wiem czemu głosowaliście na partię żydowską skoro Żydòw nie lubicie? Gdzie wasza logika?

KsRobak
„Wspolna milosc” ohohoho! Co za duo to nie zdrowo Pani Premier!

a
Nasz wspólny kraj … ciekawe

to_ja
@wrs: To jest szersza operacja pt. POLIN. Bronek chciał sprzedać Lasy Państwowe, aby pokryć żydowskie u-roszczenia, PiSowcy robią to w bardziej zawoalowany sposób…

fritz@fritz
Ludobojstwo popelnione przez komunistow na bohaterskich Polakach z AK (komunisci wiedzieli kim sa) sa najwieksza zbrodnia po II WS w Europie.

KarPa
Mówić prawdę kto kogo mordował. Mówić prawdę o antypoloniźmie uprawianym od lat przez Żydów a nie o wspólnym kraju! PIS chyba bardziej troszczy się o Żydów i Ukraińców niż Polaków! Przyglądamy się Wam

wrs
Nie ma wyjścia, w tej sytuacji, w najbliższych wyborach trzeba będzie głosować na tych młodych z Czarnego Bloku.

fritz@fritz
Innowiercy wprowadzali komunzm w Polsce.

jasiek
SZYDŁO a na którym miejscu są dla ciebie POLACY SZYDŁO ujmij się za umęczonym narodem PALESTYNY

wrs

Stanislaw
TU JEST POLSKA! P. Premier mama dosc atakow zydowskich mediow i prasy na narod Polski i Polske. Mamy dosc zydoskiej poropagandy prosze nam dac juz spokoj Nie obroniliscie Polski w czasie Marszu 11

„Nur fur Deutsche”
To wina nazistów a nie Niemców, którzy to widzą z tramwaju zwanego…..

JS
Moja Mama została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu za pomoc więzniom KL Auschwitz ,jak mówi teraz łatwo być bohaterem, wtedy było bardzo trudno, ale bardzo się cieszy że Polska jest znowu POLSKĄ

Myśliciel
Tak długo jak będziemy uznawali antysemityzm i nacjonalizm za coś niedopuszczalnego a faszyzm z pominięciem komunizmu za symbol ZŁA, nigdy nie wstaniemy z kolan. 1.Zdefiniujmy polską rację stanu !

dor
A kiedy prawda o wyczynach zydów po wojnie ??

tomahawk@tomahawk
Mamy wystarczająco dużo własnych spraw , aby nasz premier zajmował się bez końca żydowskimi sprawami , proszę nie zapominać pani premier jakiego państwa jest pani premierem . Mamy swoje święta , swoje dramaty i swoje tragedie , dosyć tego tchórzostwa.
.
Stanislaw
Pani premier co roba zydzi z Palestyna??? Hanba — slowa nasze wspolne państwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co napisaly zydowskie media o 11 listopada o nas Polakach , to pania nie interesuje nie boli?

Rafanox
Ile jeszcze tego kajania się przed żydami? Pani słowa wpisują się w narracje komisji tego typka z biurokracji europejskiej który podkreślał bliskość Oświęcimia z Marszem Niepodległości.

dziobal@dziobal
Pamiętamy o kolaborantach Żydowskich , o chęci przejęcia części Polski w podziękowaniu za 1000 letnią Gościnę . Polacy pamiętają więcej niż by sobie niejedni życzyli. Polacy nie są nic winni Żydom!!!!.. OD TEGO TRZEBA ZACZĄĆ , NA NASZYCH ZASADACH..

niepoprawny
Następna konferencja o żydowskiej ciemnej strony mocy w historii Polski od czasów prowadzenia mennic, medyków możnych nagle umierających itp jeszcze w średniowieczu po światłych komunistów Stalina.

Piotr Cierpioł
Nie słyszałem aby jakiś Żyd uratował Polaka w czasie pierwszej i drugiej okupacji sowieckiej Żydów oraz gdy żydzi tworzyli komunę po 44 więc o jakim bohaterstwie Żydów piszecie .

jacek
bohaterskich zydach? to żart

antyparch
a o zydach z UB,mordercach to można mowic czy nie?

antyparch
POCZYTAJCIE-http://www.fronda.pl/blogi/prawda-o-nobliscie/zagiew,33259.html

Piotr Cierpioł
Znając dobrze historię Polski na przełomie setek lat największymi wrogami dla Polaków byli Żydzi .Kto opluwa Polaków od faszystów przecież właścicielami tych mediów są Żydzi

…..

http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/567598,morawiecki-w-yad-vashem-brakuje-jednego-drzewa-drzewa-dla-polski.html

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/375067-zawsze-powinnismy-o-nich-pamietac-w-jasle-upamietniono-polakow-ratujacych-zydow-podczas-niemieckiej-okupacji

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/372034-senat-przyjal-uchwale-w-75-rocznice-utworzenia-rady-pomocy-zydom-zegota

https://wpolityce.pl/historia/371095-75-lat-temu-rzad-rp-na-uchodzstwie-wystosowal-note-do-rzadow-narodow-zjednoczonych-dot-zaglady-zydow

https://wpolityce.pl/historia/370563-nasza-relacja-stanie-pomnik-polakow-ratujacych-zydow-w-ciepielowie-w-75-rocznice-mordu-zawiazal-sie-komitet-budowy-zdjecia

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/370522-szewach-weiss-muzeum-polakow-ratujacych-zydow-w-markowej-to-swiatynia-pamieci

https://wpolityce.pl/polityka/370347-wiceminister-gawin-nie-mozna-rozwiazac-kwestii-antysemityzmu-za-pomoca-rozporzadzenia-ani-ustawy

https://wpolityce.pl/polityka/370311-helena-wos-odznaczona-za-ratowanie-zydow-otrzymala-krzyz-komandorski-orderu-odrodzenia-polski

https://wpolityce.pl/polityka/369400-glinski-nigdy-nie-przestaniemy-czuc-sie-odpowiedzialni-za-pamiec-o-polskich-zydach-ktorzy-zgineli-w-niemieckich-obozach-i-gettach

https://wpolityce.pl/polityka/369183-hartman-w-szale-nienawisci-po-konferencji-pamiec-i-nadzieja-w-toruniu-oskarzam-zydow-nie-wszystkich-lecz-licznych-o-zdrade

https://kresy.pl/wydarzenia/morawiecki-niemcy-a-nazisci-zgotowali-zydom-los/

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/368898-marszalek-karczewski-mam-nadzieje-ze-konferencja-pokaze-jak-wiele-laczy-polske-i-izrael

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/368940-konferencja-o-polakach-ratujacych-zydow-zrobila-wiecej-niz-przez-ostatnie-28-lat

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/368870-jonny-daniels-wszyscy-jestesmy-odpowiedzialni-za-to-by-dla-bohaterow-ratujacych-zydow-uczynic-jeszcze-wiecej-i-traktowac-ich-w-taki-sposob-na-jaki-zasluguja

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/368864-miedzynarodowa-konferencja-pamiec-i-nadzieja-poswiecona-polakom-ratujacym-zydow-o-rydzyk-dziekujemy-wszystkim-za-wsparcie-zdjecia

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/362504-17-marca-dniem-pamieci-o-polakach-ratujacych-zydow-doskonaly-ruch-prezydenta-dudy-i-tworcze-rozwiniecie-mysli-sp-lecha-kaczynskiego

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/363071-medal-sprawiedliwy-wsrod-narodow-swiata-dla-malzenstwa-z-gdyni

https://wpolityce.pl/polityka/358293-kaczynski-podczas-wreczenia-odznaczen-im-zabinskich-dzisiaj-antysemityzm-przejawia-sie-jako-wrogosc-wobec-panstwa-izrael

https://wpolityce.pl/polityka/358296-odwaga-sprawiedliwych-wreczono-nagrody-im-zabinskich-polakom-ratujacych-zydow

https://wpolityce.pl/polityka/358353-nasz-wywiad-wiceszef-knesetu-polska-jest-jednym-z-najsilniejszych-sojusznikow-izraela-a-z-pewnoscia-wsrod-panstw-europejskich

https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/kaczynski-okreslil-izrael-jako-wielkie-panstwo-cud/

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/358429-sypniewski-ukrywajacy-i-ukrywani-chcieli-wspolnie-ocalic-nasza-ludzka-godnosc-i-nasz-wspolny-ludzki-swiat

https://wpolityce.pl/polityka/358449-skandaliczne-slowa-dyrektora-muzeum-polin-zasmucilo-mnie-upamietnienie-przez-sejm-nsz-byly-organizacja-przynajmniej-kontrowersyjna

https://wpolityce.pl/polityka/358381-nasz-wywiad-amerykanski-kongresmen-polacy-brali-udzial-w-holocauscie-to-absurd-zaden-kraj-nie-cierpial-tak-jak-polska

https://wpolityce.pl/polityka/358561-to-zaszczyt-byc-w-tym-miejscu-jonny-daniels-z-amerykanskimi-kongresmenami-na-grobie-lecha-i-marii-kaczynskich

https://wpolityce.pl/polityka/358867-minister-zalewska-spotkala-sie-z-jonnym-danielsem-istotne-jest-promowanie-polskiej-historii-w-swiecie

https://wpolityce.pl/polityka/358361-nasz-wywiad-jonny-daniels-polska-jest-dla-zydow-najbezpieczniejszym-krajem-w-europie

http://wpolsce.pl/komentarze/890-relacja-wreczenie-odznaczen-from-the-depths-im-zabinskich-dla-polakow-ktorzy-ratowali-zydow

https://wpolityce.pl/historia/361915-polacy-ratujacy-zydow-odznaczeni-medalami-pro-patria-rzeczpospolita-jest-wam-dozgonnie-wdzieczna-wideo-i-zdjecia

6 thoughts on “706 Morawiecki: Cały naród polski powinien mieć jedno wielkie drzewo Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata,.. tymczasem…

 1. Premier Morawiecki na koszernym obiedzie

  Uszi
  Published on Apr 10, 2018

  Paweł Jakubowicz
  To jest polityka pełzania przed „panem” i chłopaki dobrzy w tym są spójrzcie na andrew jude on nawet przed dworcem klęczy choć tam tylko tablica wisi… ;-)Straszne jest to, że to wszystko naszym kosztem się odbywa.

  jodla96
  Niestety Uszi masz rację.Ja też dokładnie to widzę i czuję, jestem zła z bezsilności, nowoczesna mówi o depopulacji Polaków, eutanazji,szczepieniu dzieci,czyli Żydzi,ze wszystkich ugrupowań, pomału,przejmują Polskę a my bezczynnie się przeglądamy.Najgorsze jest to,że jak uciekniemy na Węgry,a tam też jest mnóstwo Żydów…

  Twoja Bajka
  Moim zdaniem, spotkanie to odbyło się w zupełnie innej sprawie, a mianowicie – przejęcia przez „Starszych i mądrzejszych” kopalni Krupiński na pierwszy rzut, następnych później. Obejrzyjcie relację z pikiety, następnie spotkanie w studio wrealu24, a zobaczycie kto i czyimi rękami chce ją przejąć. Poseł Winnicki (jedyny sprawiedliwy i stanowiący zagrożenie) powoli wypada z gry, bo wisi nad nim wyrok… zaraz potem koszerny obiadek i prywatne rozmowy, a wszystko w ciągu kilku ostatnich dni. Trzeba dodać dwa do dwóch i zobaczyć czyje interesy mają w naszym kraju triumfować.

  asus
  podczas procesji w niedziele palmowa, sam kardynal Nycz nazwal Jezusa synem dawidowym, a nie Synem Bozym-czy masz jeszcze watpliwosci Uszi? Czy zyd morawiecki zostal wybrany w wyborach powszechnych, czy narzucony po szabasowej kolacji? Czy polityka czolgania sie przed przecietnym zydem to polityka wstawania z kolan-jak dlugo bedziecie jeszcze szukac pozytywow w dobrej zmianie? czy naprawde trudno uwerzyc w to, ze zajelismy miejsce palystynczykow na naszej ziemi? jeszcze so nas nie strzelaja, ale zaczna, jak tylko w wiekszej ilosci chwycimy za kamienie…

  talboot01
  Jak zwykle, jadą do Izraela jadą do rabinów i nic nie mówią co ustalili. A powinni, aby ludzie mogli chociaż rozliczyć albo jednych albo drugich za nie wywiązywanie się z takowych.

  maciejw
  Kur** mać Czuję sie powoli coraz bardziej obcy we własnym kraju …

  Polubienie

 2. M.MORAWIECKI JUŻ PO KONSULTACJACH ZMIANY W POLSKIM PRAWIE JUŻ NIEBAWEM..

  jack caleib
  Published on Apr 10, 2018

  Tadek Sobkowiak
  Ale żydzi sobie świetnie ustawiają politykę na świecie. Tak zorganizowali naukę, politykę, religię i sprawy gospodarcze pod siebie że wszyscy na nich robią. JACK nie myśl że Niemcy są po za ich strefą działań. Nikt się nie wywinie bo ich macki wszędzie sięgają tam gdzie jest geszeft do zrobienia. Dlaczego nie mieli przed wojną swojej państwowości bo świat uważali że jest ich. To co teraz nazywane jest państwem Izraelskim to tylko kaprys. W każdym kraju mają swoją mniej lub bardziej oficjalną miejszość. Teraz nic innego jak tylko do wyborów i wstawiać takich którzy będą bronić interesu Polaków. Wszyscy się boją być nazwani antysemitsmi i nikt nie powie o tym dlaczego powstał holokaust bo zaraz będzie okrzyknięty nazistą hitlerowcem. A żydzi korzystają z tego strachu i wydzierają przywileje gdzie tylko się da. Oni nie potrzebują państwa Izrael to tylko żeby zwiększyć swoje wpływy w regionie i stworzyć mit że taki naród i kultura istnieje i walczy o niezależność. Dlaczego nie zjadą się z całego świata i nie zostaną w Izraelu .Tam nie ma takiej możliwości bo sytuacja wodna ha ha ha śmiechy śmiechy na maxsa. Nic bzdurniejszego który z nich by zostawił wygodne posadki w innych krajach i kto będzie za nich robił. Tylko chodzi o władzę wpływy i kasę nie o sprawiedliwość. Już raz Polakom śpiewali wasze kamienice nasze ulice. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zdrowo myślących.

  Paweł Jakubowicz
  Więc to kolejne potwierdzenie tego z czym mamy do czynienia. Polska pod syjonistyczną okupacją. Rządzą żydy i szabes goje.

  Andrzej Juda Prezydent Polin
  Razem z żoną żydóweczką pozdrawiam Szalom .

  Miroslaw Nowak
  Pogonic ten szabasowy rzad i politykow, do ich pustynnych klimatow

  marian paleta
  Premier polin ,a nie Polski

  Pawel M
  Czy to juz koniec Polski?

  Polubienie

 3. PIS Chce Odwołać Dyrektora Muzeum Auschwitz Birkenau – ALE JEST HACZYK – Komentator

  wideoprezentacje
  Published on Apr 8, 2018

  vin324pl
  Krzychu to nie jest hipokryzja, to świadczy o tym że partia rządząca posiada władze iluzoryczną, decyzję pochodzą z innych gremiów.

  TanczacyZ zydami
  Pis jest Prozydowski systematycznie powoli prą aby z Polski, upragniony polin „narodu wybranego” zrobic.

  Michał Roszczyński
  Się obudzą. Znowu im tupnie nogą diaspora z USA i znowu położą uszy po sobie.

  Polubienie

 4. Transmisja na żywo z pikiet w obronie kopalni Krupiński w porozumieniu z redakcją wRealu24

  niezaleznatelewizja
  Streamed live on Apr 5, 2018

  Rajmund P.
  BRAWO WOJTEK OLSZANSKI!!!! Nareszcie ktos powiedzial jak jest. Polacy gonmy ta mafie z PiSlamu i wybierajmy II RP!!! To jedyna nadzieja na lepsze jutro i zachowanie Polskosci.

  Rajmund P.
  W calym tym cyrku zwanym Sejmem, chyba tylko R. Winnicki jest Polakiem a reszta do gnoje i przestepcy. Zydo chazarski Qrestwo!!!! WON z nimi!!!!

  Polubienie

 5. Londyn@Londyn
  Rabi „Czy duża liczba Polaków współpracowała z Niemcami?[..] Fakt historyczny sugerowałby, że tak właśnie jest”. Nie szanowny Panie, to jest fakt medialny a nie historyczny, wymyslony przez sowiecka propagande oczerniajaca Polskie wladze i Polske o wspolprace z Niemcami i nazywajaca ich faszystami. Rzeczywiscie potworne- nazywac ofiary wspolpracownikami katow. Bylo to rozpowszechniane przez stalinowcow przez dlugi okres po wojnie i nigdy oficjalnie nie potepione i chetnie podchwycone przez Zydowska diaspore ze wschodniego wybrzeza ktore probujac odwrocic uwage od swojej inercji i blokowania pomocy swoim wspolplemiencom w czasie wojny skupili sie na rozpwszechnianiu falszywych, obrzydliwych klamstw na temat Polakow jako wspolodopwiedzialnych za zaglade Zydow w okupowanej Polsce. Rozumiem ze glos lobby Zydowskiego, szczegolnie umiarkowanego jest cenny ale czy te konsultacje i roztrzasanie wewnetrznych spraw Polski na arenie miedzynarodowej nie idzie za daleko? Tak daleko posuniete angazowanie obcych osrodkow w wewnetrzne sprawy kraju moze przyniesc bardzo przykre konswekwencje dla obecnie rzadzacych. Sa tacy dla ktorych ingerencje EU moga sie okazac latwiejsze do przelkniecia niz ingerencje plynace z innych zrodel.

  fritz@fritz
  Zadziwiajace, ze szanowny PMM nigdy nie slyszal, ze glownym celem Niemcow, hitlera bylo stworzenie wielkiej tysiacletniej Rzeszy i dlatego musial zdobyc dodatkow przestrzen zyciowej, Lebensraum, dla rasy panow, herrenrasse.

  Ta przestrzenia zyciowa dla Niemcow byla Polska i dlatego absolutna koniecznoscia, ultima ratio, glownym celem wojny dla Niemcow i dla hitlera byla rowniez exterminacja podludzi Polakow zamieszkujacych niemiecka przestrzen zyciowa, lebensraum der herrenrasse.

  Niemcy zamordowali 3 mln etnicznych Polakow. Dalszych 1.5 mln Polakow zginelo na Kresach i po wojnie.

  Zadziwiajace, ze PMM nie potrafil uswiadomic jak wynika z artykulu, tych faktow rabbiemu.

  Po przystapieniu USA do wojny 6.12.1941 Niemcy, hitler na konferencji w Wannsee 20.1.1942 podjal decyzje o exterminacji Zydow.

  śwo
  Polskojęzyczny Żyd Morawiecki antysemitą, paradne. Przecież jego dzieci chodzą do żydowskiej szkoły w Warszawie.

  Marek
  Panie, moja rodzina nie Izraelska, a Polska z dziada pradziada i to nas sowieckie totalitarne władze umocowane w Polsce ograbiły po II wś. z majątku ziemskiego i nie tylko, więc proszę nie mącić

  Wanda
  To straszne. Dlaczego to panstwo ma byc dla nas wazne? Dalismy im schronienie przez tyle wiekow. Maja swoje panstwo i my mamy Polske. Dlaczego nie mozemy sie od nich uwolnic? Upokazajace. PiS przegra..

  https://wpolityce.pl/polityka/389860-wazny-artykul-rabbiego-shmuleya-po-spotkaniu-z-premierem-morawieckim-kazde-rownanie-polakow-i-niemieckich-nazistow-jest-obrzydliwoscia

  Ważny artykuł Rabbiego Shmuley’a po spotkaniu z premierem Morawieckim: Każde równanie Polaków i niemieckich nazistów jest obrzydliwością

  opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj

  autor: Twitter/Rabbi Shmuley wPolityce.pl

  Kilka dni temu doszło do spotkania premiera Mateusza Morawieckiego z Rabbim Shmuley’em. Obaj panowie podczas wspólnego obiadu dyskutowali o ustawie o IPN, której przyjęcie przez polski Sejm wywołało ostry spór z Izraelem. Shmuley zaznacza, że z szefem polskiego rządu spotkał się już zeszłego lata. Po spotkaniu, które odbyło się 9 kwietnia, Shmuley nazywany „najbardziej znanym rabbim w USA” napisał na portalu Breitbart swoje wrażenia po kolejnym spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim.

  Morawiecki jest ciepłym, bardzo inteligentnym i uczonym mężczyzną. Jest ojcem czwórki dzieci, jest zawsze nienagannie ubrany i nieskończenie uprzejmy. (…) Słucha uważnie. (…) Podczas obiadu, który trwał kilka godzin, zdałem sobie sprawę jak poważnie traktuje on napięcia spowodowane ustawą o IPN

  —czytamy na początku artykułu Shumley.

  Premier Morawiecki powiedział, że samej jesieni 1944 r. Polska straciła 200 000 obywateli. Polska jako pierwsza walczyła z Niemcami; Polacy nigdy nie współpracowali z Niemcami; nigdy nie współpracował z nimi polski rząd; Polacy zostali brutalnie stłumieni przez Niemców. Ponadto dziesiątki Polaków pomogły uratować wielu Żydów. I chociaż tego nie dodał, mam świadomość, że w czasie II wojny światowej zginęło prawie dwa miliony polskich cywilów

  —relacjonuje.

  W tekście Shumley’a pojawia się ciekawy wątek nacisków państw UE na Polskę, aby polski rząd poparł różne sankcję wobec Izraela.

  Premier Morawiecki powiedział, że jego rząd jest najsilniejszym sojusznikiem Izraela w Europie. Podzielił się tym, jak Polska jest pod ciągłą presją ze strony krajów UE, by Polska również w niektórych kwestiach potępiła Izrael

  —pisze, dodając, że premier Morawiecki tłumaczył, że ustawa o IPN miała na celu położenie kresu bezpodstawnym oskarżeniom Polaków o współpracę z niemieckimi nazistami. Shumley zaznaczył, że szef polskiego rządu podkreślił, że polskie prawo nigdy nie zakwestionuje historii i nie zabroni mówić o okrucieństwach Polaków wobec Żydów.

  Morawiecki utrzymywał, że naród polski został zraniony przez wielokrotne używanie pojęcia „polskich obozów śmierci”. Ustawa o IPN miała to naprawić

  —czytamy w tekście Shumley’a.

  Autor tekstu pisze o historiach Żydów, którzy Polskę opisywali jako miejsce wrogości wobec nich. Podkreśla jednak, że nie jest to jedyny obraz Polski. Shumley przypomina, że w Żydzi zamieszkiwali Polskę przez 800 lat i w tym czasie ich kultura bardzo rozkwitła.

  Czy Polacy są odpowiedzialni za Holocaust? Z całą pewnością nie. Każde równanie Polaków i niemieckich nazistów jest historyczną obrzydliwością. Polacy walczyli z Niemcami i zginęli pod ich brutalną ręką. Niemcy zbudowali komory gazowe i zamordowali trzy miliony polskich Żydów

  —przypomina.

  Czy duża liczba Polaków współpracowała z Niemcami? Czy wielu Polaków cieszyło się, że Żydzi zniknęli? Fakt historyczny sugerowałby, że tak właśnie jest i na pewno po wojnie, kiedy wielu Żydów próbowało odzyskać swoją własność, napotkali oni silny sprzeciw i wiele przypadków nawet przemocy. Polska nie może zaprzeczyć tym historycznym faktom.

  —pisze.

  Ale to nie zmienia faktu, że polski rząd nigdy nie współpracował z niemieckimi nazistami, a polscy partyzanci walczyli z nimi przez całą wojnę

  —dodaje.

  Shumley zwraca również uwagę, że polski rząd zrobił wiele, aby upamiętnić Żydów zamordowanych w obozach koncentracyjnych.

  Nie wierzę, że premier Mateusz Morawiecki jest w jakimkolwiek stopniu antysemitą. Wierzę, że chce być przyjacielem narodu żydowskiego i naprawdę chce, aby Polska miała bliższe relacje ze społecznością żydowską i Izraelem

  —czytamy.

  Shumley pisze, że premier Morawiecki zwrócił uwagę, że Żydzi muszą lepiej zrozumieć cierpienia jakie spotkały Polaków ze strony Niemców podczas II wojny światowej.

  Potrzebne jest zniesienie tego prawa, aby takie nieporozumienia mogły być adresowane uczciwie i szczerze, a może nastąpić nowa era stosunków polsko-żydowskich

  —konkluduje Shumley.

  kk/Breitbart

  xz
  A już dziś Rabi dał wyrazy swojej radości, że „Chrześcijanie” trzymali w Auschwitz ogromny transparent „polish christians – we apologize”. Transparent trzymali ludzie od Sorosa.

  Wieliczka
  Jedzą sobie posiłek koszerny a potem ten rabin, broni Morawieckiego, przed posądzeniem o antysemityzm. To juź żydzi też mogą być antysemitami? Ale jaja…

  and
  PiS przegra wybory nie przez jakieś premie tylko stosunek poddańczy do żydów. Ich retoryk niczym sie nie rózni od goebbelsowskiej, a poziom hipokryzji i zakłamania oburza uczciwych ludzi.

  A-R-B-D
  Nie wiem jak WY, ale ja posłałbym dzieci do szkoły katolickiej, a nie do żydowskiej… Rabin celowo przemilczał setki tysięcy żydów w różnych hitlerowskich mundurach…

  kopac
  zydzi bezblednie dorownali hitlerowcom .Sami byli troche zmordowani teraz bezwglednie morduja palestynczykow. modle sie za palestynczykow zeby ich wysluchal ich bog i pomogli ich przyjaciele.

  co Polacy ukradli Żydom?
  Majątek żydowski ruchomy został w czasie wojny albo przehandlowany na żywność albo ukradziony przez Niemców. Nieruchomości i ziemie Polaków jak i Żydów po wojnie zostały znacjonalizowane np na PGRy.

  ba…
  mam p/w dziurek od nosa, zakłamywania historii Polski, spełniania każdej fanaberii Izraela. Zmierzamy do POLIN. gdzie będziemy obywatelami II kategorii. Tak prowadzona polityka będzie klęska PIS.

  gross rosen
  Czy spadkobiercy więznów politycznych niemieckich obozów koncentracyjnych z Izraela tez nie otrzymali odszkodowań, tak jak Polacy ?

  wiki
  to nie był obiad Karnowscy, tylko koszerna kolacja, tak poinformował sam Shumley, co nie może wam ten zwrot przez gardło przejść?:)

  last
  Rabbi widac nie zna naszej wspólnej historii, skoro dziwi się, że Polacy byli nieprzychylni powrotom jego ziomali…, każdy kto pozna Prawdziwą [!], nie ułożoną przez „starszych” historię, to zrozumie

  Polubienie

 6. Braun: Państwo żydowskie osiągnęło fazę przenoszenia do Polski aktywów politycznych

  eMisjaTv
  Published on Apr 15, 2018
  W kontekście ostatnich wydarzeń na Bliskim Wschodzie, Grzegorz Braun wyjaśnia, iż najważniejszy, z naszej perspektywy, aspekt wojny w Syrii leży we wciągnięciu Polski w międzynarodowy konflikt. Może to przebiegać na dwa sposoby. Albo nasze oddziały zostaną wysłane na Bliski Wschód, gdzie po raz kolejny będą pełnić rolę przysłowiowego kwiatka do amerykańskiego kożucha, albo wojna zostanie przeniesiona na nasze terytorium za pomocą terrorystycznych działań odwetowych, którymi postraszy się Polaków.

  Czemu to wszystko miałoby służyć? Przede wszystkim ubezwłasnowolnieniu nas i postawieniu Polaków w sytuacji szantażu moralnego, kiedy ruszy fala uchodźców z Bliskiego Wschodu, np. z państwa położonego w Palestynie.

  W ostatnich dniach pod legendą tzw. „marszu żywych” do Polski przybyli szefowie wszystkich tajnych służb Izraela. Ze względów bezpieczeństwa ci panowie nigdzie nie jeżdżą razem, a jednak wspólnie wybrali się do Oświęcimia. Co to znaczy? Zdaniem Grzegorza Brauna może to oznaczać, że państwo żydowskie osiągnęło fazę przenoszenia do Polski tak istotnych aktywów politycznych, iż muszą to nadzorować najwyżsi przełożeni.

  jan kowalski
  Dogadali się miesiąc temu, po cichu, Polska będzie płacić żydom 200mld zł. Pisze o tym teraz Jacek Caleib. Zdrada, kurwy zdradziły.

  Piotr Polak
  Jak narodowcy nie obejmą władzy to judeopolonia zostanie domknięta na ostatni guziczek. JEDWABNA okupacja posunęła się przerażająco daleko ale jeszcze nie jesteśmy drugą Palestyną i jak się wreszcie przebudzimy to odwieczni „przyjaciele” znajdą sobie inny obiekt troski i kogo innego zaszczycą swym bezcennym wkładem.

  SouthernSky
  Trafne, prawdziwe a zarazem smutne, bo te wszystkie rzeczy i upokorzenia funduje nam nie obóz zaprzaństwa, tylko ci co mienili się patriotami, a okazało się że to obsrana banda chłoptasiów w krótkich spodenkach. Okłamał nas rzad, okłamuje nas Juda. Gdyby nie ten śmieszny Czaputkowicz to pewnie dalej tkwilibyśmy w przeświadczeniu, ze u nas żadnych migrantów niet.

  SnobCzech Kowalski
  Słuchy (czyt. teorie spiskowe) mówią że Braun jest „kryptorzytkiem” grającym polskiego patriotę i podejrzane koligacje jego ojca i dziadka nie napawają optymizmem zakładając że mu swoją „wiedzę” przekazali . P.S. Ale kto by tam wierzył w teorie spiskowe :-)))

  Remi Lebou
  Tak kurwa, „podejrzane koligacje”! No to słucham jakie!? Oświeć nas i powiedz jakież to koligacje miał ojciec i dziadek Brauna, bo ja wiem, że jego dziadek napisał słowa piosenki „Płonie ognisko i szumią knieje”, którą zna każde dziecko w Polsce, jeśli było w harcerstwie.

  Czarny Jastrząb
  Ja bym nawet zapłacił Żydom kasę za nacjonalizację mienia żydowskiego ale z części reperacji niemieckich. Bo to z powodu działalności III Rzeszy Żydzi zostali wymordowani co sprawiło, że po wojnie ich nieruchomości i przedsiębiorstwa przejął PRL. Niech Niemcy im płacą. I tutaj już Angela tak łatwo by się nie wymigała, gdyż to dotyczyłoby sprawy żydowskiej. Inaczej wyszłaby na antysemitkę. Ale tchórze z PiS nie mają jaj, aby coś takiego zaproponować Niemcom i Izraelowi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.