710 Nieustające wstawanie z kolan i bohaterskie pełzanie na klęczkach, czyli preżydęt Juda tfardo kontratakuje 01

Prezydent z gospodarską wizytą w „POLIN” wytyczne i żądania …

jack caleib
Published on Apr 12, 2018

Elzbieta Prazmo
Bardzo niepokoji mnie to słowo- żądamy. Sugeruje się nam Polakom, że z nami już nikt nie będzie się liczył, i co najgorsze stawia się nas w pozycji narodu który został podstępnie napadnięty i całkowicie zdobyty. Co niektórzy obudza się i dotrze do nich, że ta cała nagonka medialna dotycząca przemysłu holokaus, znaczyla po prostu wojnę tylko na innych zasadach niż dotychczas żeśmy znali. Była to wojna pozorów. Oficjalne media pokazywały to co było wygodne dla ekipy rządzącej a tak naprawdę toczyła się nie walka, ale wojna. Tylko ktoś kto zdobył, kto zwyciężył mowi – żądamy. Według mnie to może świadczyć tylko o paranoii. Pozdrawiam.

MrCize06
Izraelski biznes? Czyli co? Sprowadzą swoje przedsiębiorstwa i Polak będzie pracował za „copke ryżu”? Haha toż Ci biznes… jeszcze stawiają jakieś warunki, won zarazo jak najdalej.

Era Era
W Polsce tak zwana” Wolna Amerykanka” I juz budzimy się z ręką w nocniku Będzie tak ,ze w naszym kraju będziemy Szalomonom służyć ,i czapkować za wypełnienie dnia… Bardzo to smutnie i przykro się zapowiada dla narodu polskiego Komu będziemy za to wdzięczni? ?

Lidia Pszczoła
Era Era Komu? Okrągłemu Korytu z 1989 i śpiącym przez lata -Rodakom

Crescit Sub Pondere Virtus
Nie wierze w zadne rzady ale obecny odpierdala juz cos calkowicie strasznego z tzw. prezydentem na czele. Stajemy sie obywatelami trzeciej kategorii we wlasnym kraju na ktory ciezko pracujemy i placimy podatki, skladki i chuj wie co jeszcze. Wazniejsi od nas staja sie Ukry, Zydzi, nawet Romowie… zastanawiam sie czy to jest jeszcze Polska z lat mojego dziecinstwa czy jakis dziwny obcy twór ?!!

…..

PREZYDENT IZRAELA PUBLICZNIE DOJECHAŁ I OŚMIESZYŁ prezia „polin” ksywa PAD.

jack caleib
Published on Apr 13, 2018

Aleksander Jabłonowski
Jack ! znokautowałeś dwóch zydowskich prezydentów jednym ciosem !!! :)))))

przemaser2
dudasz to taka cipka tak jak wyglad jego brody facet bez jaj i charyzmy

przemaser2
jakby Polska pomagala w eksterminacji zydow to zaden pejs nie gadalby dzisiaj nic tym bardziej jego dzieci bo fizycznie by go nie bylo

Eagle X
Jest mi wstyd jako Polakowi, że pomagaliśmy tej odrażającej zarazie prosperować na naszych ziemiach.

Grazyna Gora
Z” pryszcza”, wyroslo duże „wrzodzisko”!

VeniVidiVici
Ciężko o charakternego prezydenta, dlaczego kandydat z otwartym umysłem nie wygra wyborów, ponieważ większość społeczeństwa to idioci, bardzo łatwo można nimi manipulować, stąd takie małe poparcie dla korwina, po poparciu jego partii widać, ile jest myślących jednostek w tym kraju, oczywiście kraju na papierze, bo i tak się nami karmi pół świata.

Elzbieta Prazmo
Nic dodać nic ująć, pokazał kim jest i jaki jest. Elyta polityczna pis-u osiągnęła poziom,a właściwie szczyt poziomu o jakim nawet nie snil,pan jozio i jego koledzy na ławce w parku po dwóch harnasiach. Gdyby prezydent duda był pod wpływem alkoholu lub czegosc,to można by było to jakos tłumaczyć. Widać,że niektórym to nawet czyste powietrze szkodzi. A może to przygotowania do szabasowej kolacji wprowadziły go w stan wyższej świadomości ?. Pozdrawiam😊😊😊

Marcin H_s
Siedzę na emigracji 12 lat no i chodzi mi po głowie żeby wreszcie wrócić do Polandii. No ale kurwa jak??? No przecież niedługo to obowiązek noszenia krymki wprowadzą w Polsce te jebane pejsy.

bejk tom
Osmieszyli maliniaka po całości… dali mu do zrozumienia gdzie jego miejsce…

KotSphinx
Maski opadają wszystkim i to w ekspresowym tempie 🙂

dani sikor
Prezydent Polin Andrzj Juda. Boże gdzie byłeś jak odawałem swój głos na Upainca

Gryp Grap
Prezydent Izraela powiedział, że zrobiliśmy rachunek sumienia. TO KURWA ŻENADA!!!!!!!!!!!! Zapomniał o SS w którym większość była żydowska?@@@!

Bronisława Stotko
Przestańcie moją OJCZYZNĘ nazywać polin !!!! -nawet w żartach. 

…..

Krzysztof Bosak: Kompromis z Izraelem możemy zawrzeć tylko kosztem polskiej racji stanu

Radio WNET
Published on Apr 13, 2018

Ela Kot
Nigdy Polacy nie zgodzą się z historią wymyślona przez Żydów. Ta ich historia jest kłamliwa, godzi w dobre imię Polaków, którzy przez tyle lat gościli ich w swojej Ojczyźnie za Bóg zapłać. Dzisiaj Zydzi za to odplacaja się pomowieniami.

Reytan Reytan
Obecnie nie chodzi juz o Zydow. Narod Polski znajduje sie w ostrym konflikcie z calym POPIS-em. Albo albo.

Piowel elpiwo
Nigdy? Szkoda, ze mnie mamy zatem prezydenta Polaka, premiera Polaka, ministra spraw zagranicznych Polaka, ministra kultury Polaka, czy szefa największej Partii sejmowej Polaka…

Aleksander Wisniewski
Tu nie chodzi o go co wiedza polacy, czy jaka jest prawda. Tu chodzi o to jak bronic sie przed zydowskimi klamstwami, rozpowszechnianymi na calym swiecie. niestety tez rozpowszechnianymi przez polskojezyczne media w Polsce… rowniez p. Dude… a majace na celu wyludzenie od Polski znacznego majatku.

Ela Kot
Reytan Reytan I w jednej i drugiej partii są Żydzi. Czyżby powtorka roku 68, kiedy dwa obozy komunistyczne, żydowskie natolini i puławiacy wzięli się za łby? Skąd wziąć Gomułkę z wilczymi biletami dla nich?

chaos
zydom na to PIS pozwala i prezydend duda. PIS to partia interesow syjonistow.

Mariusz Mar
A Pan Glinski buduje jeszcze nowe muzea dla zydow. Tymczasem okazuje sie, ze od samego poczatku pracowal dla fundacji Batorego, zalozonej przez Sorosa. I tak oto, wszystko uklada sie w jedna calosc. https://gloria.tv/video/2vgANAKEAUeyBLQYA8imnBfyP

wiktor kolumb
Prezydent Izraela zapomniał o jeszcze jednym narodzie, który ich zabijał, mianowicie Żydów.

Letni Wiatr
Tylko Ruch Narodowy w kolejnych wyborach. Mają mój głos.

…..

Polonia w USA: „Duda musi odejść!” O niszczeniu prawicy, Dr Kurek, pomnika Katyńskiego i Syrii!

wRealu24.pl
Streamed live on Apr 14, 2018

Michal Xinski
Macierewicz został usunięty z rządu za brak efektów ws Smoleńska, a 10 kwietnia 2018 przejdzie do historii jako naoczny dowód na kłamstwa polityków.

Duda powinien podać się do dymisji. Riwlin napluł nam w twarz a ten nie zareagował. Brednie o Polin czy Żydach walczących o niepodległość Polski (dlaczego nie Polin), do tego brak reakcji na jawne oszczerstwo, całkowicie go (Dudę) dyskwalifikuje jako prezydenta.

PiS jest partią narodowo-socjalistyczną, proeuropejską. A Wy daliście się nabrać na stary numer w dobrego (PiS) i złego policjanta (PO). A my mamy sprawę wywłaszczenia spółdzielców, mieszkanie+ czy raczej kibuc+, kolejne muzea-jaczejki, do tego dzielenie Polonii (jak wspomina rozmówca). A wszystko aby wyrobić się z likwidacją państwa polskiego do 2025 roku. Przypominam, że tę datę zapowiedział wybitny przywódca socjalistyczny Niemiec, Martin Schulz. Cała wojenka z PO to spór o to, kto będzie zarządzał masą upadłościową.

Jeszcze jedno. Obaj Kaczyńscy byli i w Magdalence, i przy Okrągłym Stole a to oznacza, że Kiszczak wybrał ich na nowych przywódców PRL Bis. Więc darujcie mnie lub nam te głodne kawałki o Kaczyńskim czy Macierewiczu.

PS. Pani Kurek. Kaczyński tak podnosi się z kolan, że aż pada na łokcie. Szkoda, że za nasze pieniądze ta pokraka żyje już siedemdziesiąt lat. Naprawdę wielka szkoda.

qwerty
Pani Kurek powinna zostac dyrektorem muzeum polin.

Kazimierz Wolański
Krew zalewa… wszystko się rozPADa.

marian brak
Czy wy kurwa niewidzicie jak was żydzi chazarscy w chuja robią? Otworzcie w końcu oczy i wlaczcie myślenie!!!

Viola Bonkers
Duda-juda mial szanse,to nie piaskownica to chodzi o spoleczenstwo. #andrzej duda musi odejsc. Zdrajca

Jolka Polka
Panie red. Rola, a może my daliśmy się zwieść „biednemu” prezesowi, który nie ma szczęścia do ludzi? Może to tak właśnie miało być, a otumaniony Naród myśli, że to Kaczyńskiego oszukano. Oszukano nas, Polaków.!

Józek Szymański
Skąd Gliński ma wziąć pieniądze na ,,jakiś pomnik katyński,, skoro obiecał Żydom kasę na ich cmentarze,muzea i inne duperele.Marcinie do MSZ(Ż) trzeba dodać Polskie Ministerstwo Kultury …żydowskiej.

irydka22
Niestety tak. Duda to zdrajca . Wraz z Morawieckim ! ZMIANY SĄ WSKAZANE ! Inaczej nie poznamy Polski za pięć lat .

…..

Braun: Państwo żydowskie osiągnęło fazę przenoszenia do Polski aktywów politycznych

eMisjaTv
Published on Apr 15, 2018
W kontekście ostatnich wydarzeń na Bliskim Wschodzie, Grzegorz Braun wyjaśnia, iż najważniejszy, z naszej perspektywy, aspekt wojny w Syrii leży we wciągnięciu Polski w międzynarodowy konflikt. Może to przebiegać na dwa sposoby. Albo nasze oddziały zostaną wysłane na Bliski Wschód, gdzie po raz kolejny będą pełnić rolę przysłowiowego kwiatka do amerykańskiego kożucha, albo wojna zostanie przeniesiona na nasze terytorium za pomocą terrorystycznych działań odwetowych, którymi postraszy się Polaków.

Czemu to wszystko miałoby służyć? Przede wszystkim ubezwłasnowolnieniu nas i postawieniu Polaków w sytuacji szantażu moralnego, kiedy ruszy fala uchodźców z Bliskiego Wschodu, np. z państwa położonego w Palestynie.

W ostatnich dniach pod legendą tzw. „marszu żywych” do Polski przybyli szefowie wszystkich tajnych służb Izraela. Ze względów bezpieczeństwa ci panowie nigdzie nie jeżdżą razem, a jednak wspólnie wybrali się do Oświęcimia. Co to znaczy? Zdaniem Grzegorza Brauna może to oznaczać, że państwo żydowskie osiągnęło fazę przenoszenia do Polski tak istotnych aktywów politycznych, iż muszą to nadzorować najwyżsi przełożeni.

jan kowalski
Dogadali się miesiąc temu, po cichu, Polska będzie płacić żydom 200mld zł. Pisze o tym teraz Jacek Caleib. Zdrada, kurwy zdradziły.

Piotr Polak
Jak narodowcy nie obejmą władzy to judeopolonia zostanie domknięta na ostatni guziczek. JEDWABNA okupacja posunęła się przerażająco daleko ale jeszcze nie jesteśmy drugą Palestyną i jak się wreszcie przebudzimy to odwieczni „przyjaciele” znajdą sobie inny obiekt troski i kogo innego zaszczycą swym bezcennym wkładem.

SouthernSky
Trafne, prawdziwe a zarazem smutne, bo te wszystkie rzeczy i upokorzenia funduje nam nie obóz zaprzaństwa, tylko ci co mienili się patriotami, a okazało się że to obsrana banda chłoptasiów w krótkich spodenkach. Okłamał nas rzad, okłamuje nas Juda. Gdyby nie ten śmieszny Czaputkowicz to pewnie dalej tkwilibyśmy w przeświadczeniu, ze u nas żadnych migrantów niet.

SnobCzech Kowalski
Słuchy (czyt. teorie spiskowe) mówią że Braun jest „kryptorzytkiem” grającym polskiego patriotę i podejrzane koligacje jego ojca i dziadka nie napawają optymizmem zakładając że mu swoją „wiedzę” przekazali . P.S. Ale kto by tam wierzył w teorie spiskowe :-)))

Remi Lebou
Tak kurwa, „podejrzane koligacje”! No to słucham jakie!? Oświeć nas i powiedz jakież to koligacje miał ojciec i dziadek Brauna, bo ja wiem, że jego dziadek napisał słowa piosenki „Płonie ognisko i szumią knieje”, którą zna każde dziecko w Polsce, jeśli było w harcerstwie.

Czarny Jastrząb
Ja bym nawet zapłacił Żydom kasę za nacjonalizację mienia żydowskiego ale z części reperacji niemieckich. Bo to z powodu działalności III Rzeszy Żydzi zostali wymordowani co sprawiło, że po wojnie ich nieruchomości i przedsiębiorstwa przejął PRL. Niech Niemcy im płacą. I tutaj już Angela tak łatwo by się nie wymigała, gdyż to dotyczyłoby sprawy żydowskiej. Inaczej wyszłaby na antysemitkę. Ale tchórze z PiS nie mają jaj, aby coś takiego zaproponować Niemcom i Izraelowi.

…..


zdjęcie ilustracyjne / autor: screen instagram Joanna Racewicz/Jakub Szymczuk KPRP wPolityce.pl

super@superwczoraj
Polacy już wiedzą kto to jest Duda i nie dadzą się złapać na sentymentalne kawałki jaki to PAD jest dobry. Duda pokazał, że nie zasługuje na poparcie Polaków chyba , że to są WSIoki . Oni go poprą bo mają pracę w BBN

ccsz
Joanna Racewicz zarzuca TVPiS kłamstwo. http://natemat.pl/235713,dlaczego-joanna-racewicz-zostala-zwolniona-z-tvp-dziennikarka-tlumaczy

krasnal
Płomienne gadki szmatki Dudy już nie robią na elektoracie wrażenia jest takie powiedzenie po czynach go poznacie więc towarzyszu z UW nie ściemniaj bo to już nie działa

Wanda
Redakcjo, zdejmijcie juz te informacje. Rozumiem,ze chcecie sie przypodobac panu na zdjeciu ale skutek jest odwrotny. Wyglada jak karykatura samego siebie a to dlatego ze tak bardzo chce byc “fajny”.

real
P. Duda chce na siłę udowodnić, że Mazowiecki z grubą kreską miał rację tylko problem w tym ile zła i niesprawiedliwości ona wyrządziła pokrzywdzonym ludziom, którzy nie doczekali się sprawiedliwości!

https://wpolityce.pl/smolensk/390296-poruszajacy-wpis-joanny-racewicz-o-prezydencie-dudzie-jest-pan-byc-moze-jedynym-czlowiekiem-ktoremu-naprawde-chodzi-o-pamiec

Poruszający wpis Joanny Racewicz o prezydencie Dudzie: „Jest Pan, być może, jedynym człowiekiem, któremu naprawdę chodzi o pamięć”

opublikowano: wczoraj

Bieg „Urodziny Janosika”, co roku organizowany w Parku Skaryszewskim, to nie tylko impreza sportowa, ale przede wszystkim upamiętnienie Pawła Janeczka, który był szefem ochrony śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W tegorocznym biegu wziął udział prezydent Andrzej Duda, na co zwróciła uwagę na jednym z portali społecznościowych Joanna Racewicz, wdowa po „Janosiku”.

Paweł Janeczek, nazywany „Janosikiem”, zginął razem z Parą Prezydencką 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem w drodze na obchody 70. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Dzień urodzin Pawła Janeczka przypada 16 kwietnia.

W pięciokilometrowym biegu udział wzięli między innymi funkcjonariusze Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa i Policji. Na starcie z numerem 1 stanął prezydent Andrzej Duda, który uczcił pamięć „Janosika”.

Do uczestnictwa prezydenta Dudy oraz idei biegu w emocjonalnym wpisie odniosła się Joanna Racewicz, wdowa po śp. Pawle Janeczku.

Na starcie z numerem „1” Prezydent Andrzej Duda. Zaskoczył mnie Pan, Panie Prezydencie. Tym, że Pan był, pobiegł, a po wszystkim tak ciepło mówił o Pawle i cierpliwie pozował do zdjęć. Mówię, jako żona, nie jako dziennikarka: od dziś wiem, że wśród polityków, których znam i którzy obojętnie mijali mnie i mojego Syna na Powązkach – jest Pan być może jedynym człowiekiem, któremu naprawdę chodzi o pamięć

— przyznała na jednym z portali społecznościowych Joanna Racewicz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Niezwykłe wyznanie Joanny Racewicz o śp. Marii Kaczyńskiej: Ujmująca troska po naszej kolejnej stracie ciąży

Chwytające za serce zdjęcie syna porucznika Pawła Janeczka, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Internauci wzruszeni

wkt/instagram/Joanna Racewicz

belzebub
jakie to imbecylowate i naiwne – nikczemnie niskiej jakości propaganda produdowa

oko
ale się podlizuje… „jedyny, któremu naprawdę chodzi o pamięć”… nieprawdziwe i krzywdzące dla wielu…

PAD to nie mój prezydent
PAD rozczula nas swoją pamięcią, ale jednocześnie pozwala, żeby Żydzi BEZKARNIE zwracali treść żółądka na pamięć polskich ofiar niemieckich i komunistycznych (żydowskich) zbrodni!

McG
pamięć tak, ale wyłącznie o Żydach – druga kadencja poszła się j ….

Bartosz
Bardzo ciekawe , Duda , Racewicz i wywiad i wywiad w Newsweeku . Duda , w co ty grasz ?

Hana@Hania
Poruszający wywiad p. Racewicz w Newsweeku: „Większość z nas nie dostała zaproszenia (na uroczystości odsłonięcia pomnika) ani drogą elektroniczną, ani tradycyjną pocztą. Bo tu nie o pamięć chodzi. Pamięć jest ostatnią na liście potrzeb.O politykę. O większe lub mniejsze, bardziej krótkotrwałe lub bardziej długoterminowe cele, do których wykorzystuje się 96 osób. Od początku boli mnie, że w opowieści smoleńskiej powtarza się tylko jedno nazwisko. To prawda, najważniejszej osoby na pokładzie, z tym nie dyskutuję. Ale pan prezydent nie poleciał do Katynia sam. Wyłącznie w towarzystwie małżonki” Poruszające.

asd 195.47.201.*godzinę temu
Żyrandol piłby piwko przy telewizorze i rechotał.

10 thoughts on “710 Nieustające wstawanie z kolan i bohaterskie pełzanie na klęczkach, czyli preżydęt Juda tfardo kontratakuje 01

 1. gratulacje
  Pan Ziemkiewicz dostał najlepszą możliwą rekomendację na prezydenta, pani Ogórek na rzecznika, a pan Wolski na prezesa wszystkich tv w Polsce (oczywista likwidacja antypolskich tvn i polsat).

  TO-YA@TO-YA
  Wszystkim wymienionym którzy znaleźli się w corocznym raporcie Centrum Kantora przy Uniwersytecie w Tel Awiwie na temat przejawów antysemityzmu, przekazuję od siebie wyrazy najwyższego uznania i sympatii, żałując jednocześnie że się na tej liście sam nie znalazłem.

  katarzyna
  Pełne poparcie dla wymienionych. Nie dajcie się zastraszyć.

  stan
  Wiemy juz co wedlug zydow jest antysemityzmem. Otoz wystarczy powiedziec /napisac/ najswietsza prawde o nich a natychmiast uznaja to za antysemityzm. Mimo tego prawde trzeba glosic zawsze i wszedzie.

  mamma
  Tez jestem antysemitką, bo osmielam się krtytykowac Żydów?

  https://wpolityce.pl/polityka/390579-michalkiewicz-wolski-ogorek-i-ziemkiewicz-w-izraelskim-raporcie-o-antysemityzmie-publicysta-przypisano-mi-nie-moje-tezy

  Michalkiewicz, Wolski, Ogórek i Ziemkiewicz w izraelskim raporcie o antysemityzmie. Publicysta: Przypisano mi nie moje tezy

  opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: 2 godziny temu


  autor: Fratria wPolityce.pl

  Marcin Wolski, Stanisław Michalkiewicz, Magdalena Ogórek i Rafał Ziemkiewicz – znaleźli się w corocznym raporcie Centrum Kantora przy Uniwersytecie w Tel Awiwie na temat przejawów antysemityzmu. Co ciekawe, Ziemkiewiczowi przypisano… nie jego tezę. Według raportu Ziemkiewicz w jednej ze swoich książek miał napisać, że II RP powinna sprzymierzyć się z III Rzeszą przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Była to jednak teza Piotra Zychowicza.

  Do całej sytuacji Ziemkiewicz odniósł się na Facebooku.

  Sukcesy od rana. Znalazłem się w dorocznym raporcie „Kantor Centre for the Study of Contemporary European Jewry at Tel Aviv University” o antysemityzmie na świecie. Ponieważ na różnych „listach żydów” umieszczany jestem regularnie, uzupełnienie tego obecnością na liście antysemitów uważam za zawodowy sukces – coś jakby zdobycie „korony Synaju”. (…) Do kategorii „holocaust distorter” zakwalifikowano mnie jako głosiciela tezy, że w II Wojnie Światowej Polska powinna znaleźć się po stronie Niemiec przeciwko Związkowi Sowieckiemu. Problem w tym, że ja takiej tezy nigdy nie postawiłem, ale ponieważ książka Piotra Zychowicza ukazała się wcześniej od mojej, więc mędrcom podobnym sporządzającemu listę czytać się jej już nie chciało. Zychowicza też zresztą nie, poza jednym, pierwszym akapitem

  —czytamy we wpisie publicysty.


  autor: Facebook/Rafał Ziemkiewicz

  Z kolei Stanisławowi Michalkiewiczowi wytknięto rzekomo antysemickie felietony publikowane na antenie Radia Maryja. Magdalena Ogórek znalazła się na liście z powodu tweetów pod adresem Marka Borowskiego, a Marcin Wolski za stwierdzenie, że skoro niektórzy dopuszczają termin „polskie obozy śmierci”, twierdząc, że nie wskazuje ono na sprawców, tylko miejsce położenia, można by mówić także „żydowskie obozy”.

  kk/Wirtualnemedia/Facebook

  rob
  To teraz p. Juda nie zaprosi ich na 100 lecie. Straszneee…

  Socjalizm+ niszczy Polskę
  A to PiS udzielił Żydom feudalnego przywileju handlu polską ziemią rolną—jeśli rolnik ma kredyt na gardle, nie sprzeda ziemi—rząd zabronił! Musi iść np. do Żyda, który dostał od PiS przywilej py

  sil
  Zeby sie zrehabilitowac pozostaje sie im tylko obrzezac – gorzej z P.dr. Ogorek .

  qq
  Należy zawsze odróżnić gangsterów pochodzenia żydowskiego od Żydów, zwykłych ludzi, takich jak my. Nie mieszać obu grup. Podobnie z innymi narodami. Nie dajmy się wmanewrować w wojnę polsko-żydowską.

  Najwyższy czas
  Pora na własną listę. Wrogów Polski.

  grzegorz
  Przestańmy bronić tego, czego nie da się obronić. RAZ wielokrotnie mówił o tym, że trzeba było ustąpić Hitlerowi, a książką Zychowicza o tym, że należało z nim zawrzeć sojusz, zachwycasię do dziś.

  Nie dziwię się bo…
  Od dziecka Żydom wpajają to: https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/02/Talmud-zdemaskowany.pdf

  Ciemiorek
  A co im za różnica! Ważna jest teza!

  jabol
  A tak z zupełnie „innej beczki”:”antysemityzm’ zakłamuje sprawę.Semici to nie tylko Żydzi!!! Tak jak „filosemici”.Powinno być {pomysł przedwojenny} – Żydolub albo Żydofil… Logiczne?

  Brawo
  Nie ma lepszego świadectwa moralności, niż bycie napiętnowanym przez pewien bandycki kraik z Lewantu, który od 60 lat atakuje swoich sąsiadów i morduje niewinnych cywilów…

  Polubienie

 2. MiraS
  Pralnia kasy ze spółek państwowych dla PIS u !!!

  jankow@jankow
  Byłoby dużo taniej gdyby zamiast topić kasę w fundacji i dawać zarabiać firmie prywatnej na promocji tejże fundacji dać zarobić tej firmie na promocji Polski.

  !!!
  Kto tam rządzi… teraz będą nam wtłaczać jakie to fajne rejs francuskim jachtem w 100 lecie na czele z Kusznierewiczem obrażającym wyborców PiS…GRATULACJE DLA PFN JEJ WŁADZ I PRACOWNIKÓW.

  pisowiec
  Rozwiązać to dziadostwo !!!

  Ultima Thule
  Przecież to PFN miała dbać o PR Polski

  ON
  Pewnie udziały w agenci PR mają KARNOSIE BANDA ZŁODZIEJ

  asdf
  Nawet agencja PR za milion dolarów miesiecznie nic nie da PFN jeżeli TVN i Polsat oraz onety i RMFy są antypolskie. A poza tym większość działań PFN jest głupia.

  panthera
  nooo! czyli za 100 milionów NASZYCH pieniedzy komu słuzy PFN?! SOBIE słuzy! a tamara czartoryska mówi coraz ciekawiej: Glinski, radziwiłł (brat) i przewały na Polakach których czartoryski nienawidzi!

  pol
  to samo dzialo sie za PO i dzieje sie teraz za PIS

  Maciej
  Kpina! Mało to przeżarło pieniędzy?! Jeszcze teraz na agencję PiaR – dno! PISie – głosowałem na ciebie ale jesteś skończony!

  https://wpolityce.pl/polityka/390604-polska-fundacja-narodowa-wynajela-profesjonalna-agencje-pr-ma-ona-pomoc-jej-w-kontaktach-z-mediami

  Polska Fundacja Narodowa wynajęła profesjonalną agencję PR. Ma ona pomóc jej w kontaktach z mediami

  opublikowano: za 32 minuty


  autor: wPolityce.pl wPolityce.pl

  Profesjonalna agencja PR będzie doradzać Polskiej Fundacji Narodowej

  — poinformował portal polsatnews.pl. Chodzi o agencję public relations Partner of Promotion, z którą 21 marca umowę podpisała PFN. Ma ona obowiązywać pół roku.

  PFN zatrudniła trzyosobowy zespół, który ma informować dziennikarzy o działaniach Fundacji, a także pomagać jej prowadzić profile na mediach społecznościowych.

  Na razie nie wiadomo, jaka jest treść podpisanej umowy oraz jaka jest kwota umowy

  Aktualnie nie jesteśmy upoważnieni do upublicznienia treści w/w umowy. Wystąpimy do firmy Partner of Promotion z prośbą o udzielenie zgody na upublicznienie w/w umowy i pod warunkiem jej uzyskania – przekażemy Państwu jej treść

  — poinformowała Polska Fundacja Narodowa. Podała jednak, jaki jest zakres zadań agencji PR współpracującej z Fundacją:

  Obejmuje prowadzenie monitoringu mediów, raporty medialne, przygotowywanie odpowiedzi na zapytania dziennikarzy na bazie informacji dostarczanych przez pracowników PFN, opracowywanie komunikatów prasowych, organizację konferencji prasowych.

  as/polsatnews.pl

  Polubienie

 3. Op
  Nie słyszałam aby ten pan protestował przeciw historii pisanej na nowo przez Żydów !’

  JOR
  czyli tacy ludzie pisali za nas Polakow historie i wyszlo im , ze holoukast to nasza wina i nazistow a nie niemcow ?

  zenek
  Panie Szlajfer, przestańcie o nas kłamać, to my przestaniemy o Was mówić prawdę. /Cytat z Dakowskiego /

  ryszard
  rzeczywiście wygląda na to że w Polsce nie ma Polaków tylko Żydzi wrzeszczą jakby tu był tylko ich kraj i zajmują najważniejsze stanowiska i dostęp do pieniędzy a my Polacy tylko ochłapy czy takmabyc!

  sponsor plusów@Alfa_Omega
  Byle szmata Prezydentem RP pomiata, a admin pracowicie usuwa komentarze. To po co nam dajecie do czytania takie chamskie teksty?

  https://wpolityce.pl/polityka/390656-henryk-szlajfer-w-liscie-krytykuje-prezydenta-dude-pojawil-sie-zarzut-o-pisaniu-historii-na-nowo

  Henryk Szlajfer w liście krytykuje prezydenta Dudę. Pojawił się zarzut o „pisaniu historii na nowo”

  opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu


  autor: YouTube wPolityce.pl

  Przed kilku dniami otrzymałem Pańskie imienne zaproszenie do udziału w oficjalnych uroczystościach 75. rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim. Z przykrością informuję, że Pańskiego zaproszenia nie mogę przyjąć

  — napisał w liście skierowanym do prezydenta Andrzeja Dudy Henryk Szlajfer, emerytowany profesor ISP PAN.

  Jako powód swojej decyzji Szlajfer podał działalność obozu politycznego, z którego wywodzi się prezydent, która rzekomo jest sprzeczna z wartościami, o jakie walczyli powstańcy w getcie warszawskim.

  Nie wnikając w tym miejscu szerzej w przyczyny, działalność obozu politycznego z którym jest Pan związany jest sprzeczna z wartościami, o które walczyli powstańcy, a także dziesiątki tysięcy innych Żydów w oddziałach partyzanckich, miejskiej konspiracji czy w armiach antyhitlerowskiej koalicji

  — stwierdził. Według niego PiS tworzy historię na nowo. Nie spodobała mu się m.in. dekomunizacja ulic, na mocy której ulica komunisty Józefa Lewartowskiego w Warszawie stała się ulica Marka Edelmana.

  Wspominam o tym, albowiem propagowane dzisiaj pisanie historii „na nowo” prowadzi m.in. do brutalnej ingerencji w historię żydowskiego oporu i powstania. Przypomnę tylko, że to przedstawicielom Pańskiego obozu udało się przeciwstawić – manipulując nazwami ulic – bundowca Marka Edelmana, w powstaniu zastępcę Mordechaja Anielewicza, i komunistę Józefa Lewartowskiego, współorganizatora wielopartyjnego bloku oporu w warszawskim getcie już wiosną 1942 r.

  — podkreślił.

  Żydowscy powstańcy z warszawskiego getta zasługują na coś więcej, aniżeli obecność przed ich pomnikiem w dniu 19 kwietnia ludzi reprezentujących rządzący obecnie obóz polityczny

  — napisał.

  To smutne, że Henryk Szlajfer wykorzystał zaproszenie go przez prezydenta na rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim do ataku na nielubiany obóz polityczny.

  as/Twitter

  verum@verum
  Niestety Zydom mieszkajacym w Polsce ciagle malo i malo i malo. Chcieliby w Polsce zbudowac swoje panstwo…mam na to dowod w postaci plakatu w jezyku polskim, ktory kilka lat temu rozdawano w jednym z berlinskich muzeow….. szokujace…

  so
  potomek mordercow ktorzy mordowali swych rodakow ba nawet na smierc wysylali swe zony i dzieci i takie cos w naszym kraju sie szarogesza jestescie zakala swiata

  Chwalba
  Czyli Żydzi dalej ciągną tę swoją awanturę . Takie mają wytyczne . To się dla nich źle skończy .

  Stanisław Pisulski
  Było ustalone, że bulimy im wielką kasę aż do dziesiątego pokolenia, a tu ktoś zaczyna pisać na nowo historię!

  mncv
  profesorek – won

  Konrad
  W 1968 szlajfer z szechterem, blumsztajnem i reszta zydowskiej ferajny bawili sie w rewolucje. Nie o dobro Polski im szlo, lecz o wprowadzenie w Polsce jeszcze „lepszego” komunizmu.

  mich
  oho tego jeszcze nie grali bohaterski naród żydowski walczył z niemcami

  Konrad
  Mam wrazenie, ze w Polsce zyja tylko sami Zydzi. Wszedzie ich pelno, wszedzie oni na pierwszym miejscu, wszedzie mowi sie tylko o prawach i przywilejach dla Zydow. A Polacy sa tylko mniejszoscia.

  braciom żydom
  Pan Szlejfer jest pomylony. Za dużo naczytał się Grossa i nasłuchał Goebelsa. Tak mu zostało

  AdamZ
  A może Polacy i polskie władze powinni dać sobie spokój z obchodami wszelkich żydowskich rocznic w naszym kraju? Niech obchodzą je sobie w Izraelu i tam się między sobą kłócą!

  Polubienie

 4. Kreon
  Takie badania to strata pieniędzy podatników. Weźcie sobie i porównajcie badania oceny Komorowskiego ze stycznia 2015. W maju dostał lanie wyborcze. Teraz Duda może mieć i 100% poparcia-bez znaczenia..

  Riki
  Fajnie, czyli wyniki sondażowe doganiają Komorowskiego.Historia lubi się powtarzać.

  Ina
  Doprawdy? Pozytywnie? A gdzie, kogo i ilu pytano?

  https://wpolityce.pl/polityka/390778-sondaz-zdecydowana-wiekszosc-polakow-pozytywnie-ocenia-dzialalnosc-andrzeja-dudy-i-wladz-samorzadowych

  Sondaż: Zdecydowana większość Polaków pozytywnie ocenia działalność Andrzeja Dudy i władz samorządowych

  opublikowano: 3 godziny temu · aktualizacja: za godzinę


  autor: PAP/Jakub Kaczmarczyk wPolityce.pl

  63 proc. badanych pozytywnie ocenia działalność prezydenta Andrzeja Dudy, władz samorządowych – 70 proc., Sejmu i Senatu – po 29 proc. – wynika z najnowszego, kwietniowego sondażu CBOS. Negatywnie o działalności prezydenta wypowiada się 28 proc. badanych, Sejmu – 55 proc., a Senatu – 47 proc.

  Odsetek badanych, którzy pozytywnie oceniają działalność prezydenta w stosunku do badania z marca wzrósł o 3 punkty proc. Negatywnie w kwietniowym sondażu o działalności prezydenta wypowiedziało się 28 proc. badanych (bez zmian), a odpowiedź „trudno powiedzieć” wybrało 9 proc. badanych (spadek o 3 punkty proc.).

  Pozytywnie działalność Sejmu oceniło 29 proc. badanych (wzrost o 2 punkty proc.), negatywnie 55 proc. (bez zmian), a odpowiedź „trudno powiedzieć” wybrało 16 proc. ankietowanych (spadek o 2 punkty proc.).

  O działalności Senatu pozytywnie natomiast wypowiedziało się 29 proc. badanych (wzrost o 1 punkt proc.), negatywnie 47 proc. (wzrost o 2 punkty proc.), a odpowiedź „trudno powiedzieć” wybrało 24 proc. ankietowanych (spadek o 3 punkty proc.).

  Pozytywnie działalność władz samorządowych oceniło 70 proc. badanych (wzrost o 1 punkt proc.), negatywnie 21 proc. (bez zmian). Przy pytaniu o działalność władz samorządowych pominięto odpowiedź „trudno powiedzieć”.

  W komentarzu do badania, CBOS podkreślił, że w ciągu ostatniego miesiąca nie zaobserwowaliśmy znaczących zmian notowań Sejmu i Senatu.

  Stabilne pozostają też notowania władz lokalnych. Minimalnie lepsze niż w marcu są oceny prezydentury Andrzeja Dudy, przy czym zmianę tę należy traktować raczej jako korektę po nieco gorszych wynikach z marca

  — czytamy w komentarzu.

  Badanie przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo (CAPI) w dniach 5-12 kwietnia 2018 roku na liczącej 1140 osoby reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

  Mly/PAP

  brik 81.190.231.*za 15 minut
  Jest powód, dla którego tak pompujecie Dudę? Gość już stracil twarz i jest na najlepszej drodze, by przejść ewolucję Ujazdowskiego.

  12
  A ja uważam że gościu ma kręgosłup z gumy i dba głównie o swoją reelekcję a najważniejsze dla państwa i obywateli sprawy lekceważy i pozwala je rozmywać, a do tego pozwala żydom włazić sobie na głowę

  hg
  Wśród rodziny i znajomych PAD nie ma już „głosu”, może na tym portalu zrobicie sondaż ?

  Zaścianek
  Wstydzę się że zagłosowałem na tego judasza .

  Teo@Teo
  Na złodzieju czapka gore, a p. Duda przytupuje. .. Prezydent Duda – ostrzał Syrii „popiera”, to znaczy – przytupuje, pokrzykuje i wymachuje rękami, jak przystało na ormowca Europy. http://prawy.pl/69493-na-zlodzieju-czapka-gore/ .. Tymczasem: Wspólne stanowisko syryjskich patriarchatów: „Potępiamy agresję USA, Francji i Wielkiej Brytanii..” Potępiamy i osądzamy brutalną agresję USA, Francji i Wielkiej Brytanii, jaka dziś rano miała miejsce przeciwko naszemu drogiemu krajowi, w oparciu o zarzuty, iż rząd syryjski użył broni chemicznej. .. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/item/129227-potepiamy-agresje-usa .. To przykre, że władze polskie stoją po stronie agresorów!

  weguś
  PAŃSKIE VETA bardzo mnie wkurzają skoncz pan i NIMI !!!

  kat
  Duda dostał od WSIoków garść szkiełek, a myśli że to diamenty!

  były wyborca dudy
  duda poszedł w ślady rafalskiej, zalewskiej a nawet shreka zrobił sobie ząbki. Nie popieram i nie oddam już głosu na dudę

  Polubienie

 5. Robert Winnicki: Prezydent Izraela popełnił przestępstwo! Zawiadomienie do Prokuratury!

  The right side of the Internet
  Published on Apr 17, 2018

  Mirka R
  To jest jeden poseł ,który jest Polakiem!a gdzie reszta tych ,,posłów polskich,,??!!czy to Polacy ??!nie wstawiają się za prawda ani obroną Polski!!pamiętajcie o tym przy wyborach!!!

  Rajmund P.
  To nie jest polski rzad lecz okupantow – chazarow,ktorzy okradaja Polska i zamieniaja w Polin.
  duda to zyd nie Polak.

  Karina P
  Szacunek dla Pana Winnickiego, takich posłów chcemy !

  Danuta Pszenna
  Potrzeba nam w Polsce tak madrych i odwaznych poslow. WIELKI SZACUNEK PANIE WINNICKI

  Polubienie

 6. Agganus@Agganus
  Jasne, że dla Weissa to socjalista „Ziuk”. Ale dla Polaka to Paderewski i Dmowski.

  DDT
  Piłsudski zalegalizował pobyt i nadał polskie obywatelstwo blisko milionowi żydów-litwaków, którzy przybyli z Rosji. I to był początek polskiego nieszczęścia.

  QAZ
  A o antypolonizmie ani słowa, tylko żydzi się liczą? spadaj mosiek do swoich tu nie miejsce dla ciebie, tu jesteście Persona Non Grata, pojąłeś już?

  belzebub
  nie dajcie się nabrać manipulacji filosemitów wpolityce : żyd weiss na pytanie czy będzie świętował 100 rocznicę – parsknął z pogardą . Po paru sekundach żenady zaczął bredzić o Piłsudzkim…

  Silk
  Jonny Daniels, znalazł w Dobrzyniu n. Wisłą groby Żydów. Spytał więc do rabina Schudricha i dostał instrukcje, aby przewieźć szczątki, kości do Wawy i pochować je na Cmentarzu Żydowskim przy Okopowej.

  marc
  Łatwo przychodzi wmawianie antysemityzmu ludziom zakompleksionym, ale młodzi są tego pozbawieni. Weiss niech najlepiej zwalcza niebywały antypolonizm wśród żydostwa i nie szuka źdźbła w naszych oczach

  Tom
  Niech jedzie na Ukrainę i zacznie głośno mówić o żydowskich roszczeniach wobec tego państwa (tak jak to mówi w Polsce); nie zdąży dolecieć do granicy zanim dopadną go banderowcy

  WIADRO POMYJ NA POLSKE
  A CO Z ANTY-POLONIZMEM szanowny PANIE czemuz to WYLEWACIE Jako goscie w POLSZCZE WIADRAMI POMYJE NA POLSKE I POLAKOW?? STRACH BYC POLAKIEM wszedzie nas nie lubia bo jestesmy ZA DOBRZY ZA TOLERANCYJNI

  Kolejną uroczystość zepsuć?
  Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Jako emigracja było Wam tu dobrze, nikt nigdy Was nie wyganiał w przeciwieństwie do innych Państw, ale widocznie nie zasługujecie na gościnę nigdzie, charakter

  taa
  nie ma tak zrobiliscie zle to ponoscicie za to odpowiedzialnosc a nie sobie wymysliliscie jakis „antysemityzm” do obrony wlasnej **** (4 litery)

  taa
  tak samo ktos by poszedl potlukl wszystkie szyby w samochodzie i wlasciciel tego auta go zlapal,a ten by oswiadczyl … pan jestes antysemita, to antysemityzm

  ba
  kiedy nas -Polaków przeprosicie ?

  https://wpolityce.pl/polityka/390914-szewach-weiss-jestem-zwiazany-z-polska-historia-jozef-pilsudski-moze-byc-symbolem-niepodleglosci

  Szewach Weiss: Jestem związany z polską historią. Józef Piłsudski może być symbolem niepodległości

  opublikowano: za 15 minut · aktualizacja: 4 minuty temu


  autor: YouTube wPolityce.pl

  Jest antysemityzm w Polsce, wiadomo. Tam, gdzie są Żydzi – jest antysemityzm. Tam, gdzie nie ma już Żydów, w dalszym ciągu istnieje antysemityzm, ksenofobia, rasizm – to są choroby patologiczne. My wracając do naszego kraju, do Syjonu, my wracamy na podstawie tęsknoty i nadziei, to jest realizacja mesjanizmu. I to Ben Gurion jest bardzo ważną częścią tej idei

  – powiedział na antenie RMF FM Szewach Weiss, były ambasador Izraela w Polsce.

  Będąc w Polsce czy nie będąc, ja jestem jednak związany z historią polską. Jako Żyd urodzony w Borysławiu. Jeszcze między wojnami to była Polska i dla mnie na przykład Piłsudski ma specyficzne znaczenie, właśnie on. Dla mnie, jako Żyda, może być symbolem tej niepodległości, która była na podstawie podejścia Piłsudskiego do Żydów, do innych grup etnicznych, narodowych w Polsce, jako do równych obywateli

  – podkreślał rozmówca Roberta Mazurka.

  Weiss zwracał uwagę na nieskuteczność pozwów przeciwko np. sformułowaniom „polskie obozy śmierci”

  Jak będzie próba podania czegoś takiego do sądu, to będzie próba – pięć, dziesięć lat to będzie trwało. Dla kogo to jest potrzebne?

  – zapytał.

  Mamy młodych ludzi, młode pokolenie. Trzeba walczyć o sprawiedliwość, przeciwko ksenofobii, antysemityzmowi, różnym patologiom – to jest nasz wspólny cel

  – podkreślił.

  gah/rmf24.pl

  Polubienie

 7. MOCNE! Jakubiak: znamy przykłady Żydów, którzy denuncjowali swoich współbraci za pieniądze!

  The right side of the Internet
  Published on Apr 19, 2018

  esto
  Kneset już rządzi Polską. PiS to agentura syjonistyczna.

  Michal Borowski
  Żydzi uważają Gojów za zwierzęta, więc niech zwierzęta zdadzą się na instynkt!!!

  OpcjaSpoleczna – Videoblog
  Żyd chce naszej ziemi i kasy bo już Niemcy nie chcą płacić Żydom.

  Polubienie

 8. Ks. Waldemar Chrostowski i Paweł Lisicki OSTRO o dialogu chrześcijaństwa z judaizmem! Tylko u nas!

  wRealu24.pl
  Published on Apr 18, 2018

  Symbol Colour
  Watykaniści nastręczyli Polakom pana prezydenta. Poręczali za niego, bo rzekomo był bardzo kościelny.

  maja09
  Dialog chrześcijaństwa z judaizmem to wymysł lewactwa i nadreprezentacji żydów wśród elit kościoła i masoński plan stworzenia jednej religii. Dla żyda dialog polega na monologu do goja i przyjęcie przez niego jedynej słusznej prawdy wykonfabulowanej przez żyda. Mamy na co dzień przykład tych relacji między polskojęzycznym rządem nad Wisłą, a usraelem i międzynarodowym żydostwem. Nikt nie potrafi się kajać, płaszczyć i uśmiechać, kiedy mu się pluje w twarz tak jak rezydent Juda. To taka nacja, dla której jedynym motywem działania są szekle i talmudyczne przykazanie – okraść goja to nie grzech. Dla mnie ta teologiczno-filozoficzna rozprawka to strata czasu.

  mars
  Miejscowość Żegocina, tam żydzi już chcą przejąć praktycznie cała miejscowość.Moze tv w Realu 24 nagłośniła by tą sprawę.Wiem że poszło juz coś do sądu w sprawie przejęcia ziemi w tamtym rejonie.Jak tak dalej pójdzie to praktycznie cała miejscowość przejdzie w ręce żydowskie łącznie z budynkami które tam stoją,24 spadkobierców żydowskiego pochodzenia chce zwrotu działek na których stoi m.in. urząd gminy, ośrodek zdrowia, centrum kultury,remiza, środowiskowy dom samopomocy, apteka.Pozdrawiam

  Goska Cisło
  mars….o tym co Pan pisze rozprawa ma się odbyć 24 maja tego roku w Bochni

  mareks2067
  Parchy sobie robić mogą.. Ale wiedzą to doskonale, że konstytucja stolcmana z 1997 jest nie wazna. Ludzie… Niczego nie podpisujcie!!! Obowiązuje konstytycja z 1935. bo nie została zniesiona. Polska jest tworem nielegalnym.Nas tylko łupią z kasy skurw…..syny… Nie chce dalej się rozpisywać…wsio jest w necie…CHWP.

  Polubienie

 9. Prezydent Izraela w Polsce Świadomie Złamał Ustawę o IPN. Duda go Kryje? – Komentator

  wideoprezentacje
  Published on Apr 19, 2018

  Jaca Szkatulaki
  Może to i nie była by dyplomacja, ale gdybym ja był na miejscu Dudy to podszedł bym do gnoja i zdzielil mu w mordę, i wspomniał co robili w UB czy Judenratach, czy w policji w gettcie, oraz co teraz robią w Palestynie,a potem agentom ABW kazał związać i jak świnie razem z Azari zawieść na lotnisko i wykopać z Polski. Ale jak wiadomo nikt czegoś takiego nie zrobi, bo aj waj skandal dyplomatyczny i nawet jak USA każą śmierciom dogadać sie z Polakami to sobie swoje. Może ten Iran jednak powinien mieć atomice…

  fiorehencerbin
  No przecież żyd żydowi kłód pod nogi rzucać nie będzie.

  Michal Borowski
  Naszym prezydentem jest Andrzej Juda, a nie Duda. Ewentualnie Dupa…

  Ylyj PL
  I to pokazuje, że ta ustawa jest bez sensu, bo nie działa.

  Polubienie

 10. Zaczyna Się Oddawanie Polski Żydom i Niemcom – Komentator

  wideoprezentacje
  Published on Apr 18, 2018

  PrawicowyInternet
  „Zaczyna się”? Niemcy kontrolują cały rynek lokalnej prasy, drenują Polskę gospodarczo od lat.

  rezzonil
  Jprd…

  My Ukulele World
  A ja myślałem że za PO się sprzedało wszystko co się dało :(

  inca xyz
  A czego się spodziewać po rządzie, którego premierem jest bankster? PiS było w porządku dopóki premierem była Pani Beata Szydło. Teraz powinno zmienić nazwę na Podstepnie i Skutecznie. Co do sprzedaży budynków mieszkalnych (jednorodzinnych) tego nie należy się póki co obawiać. Najpierw ruszą wnioski o wydanie nieruchomości mających duże znaczenie , np grunty pod budynkami urzędów i innych jednostek admin., jednostek ratowniczych i policji, pod budynkami infrastruktury technicznej (przepompownie, oczyszczalnie, elektrownie), pod drogami i pod trasami planowanych dróg. Te grunty mają gwarancję wykupu przez państwo, nawet po cenie wyższej niż faktyczna wartość. Na to właśnie liczą Żydzi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.