735 Stop NOP Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień Warszawa 02.06.2018

Dwóch pediatrów ujawnia prawdę o szczepieniach – Protest 2018

Szczepienia – Niewygodne Fakty
Published on Jun 3, 2018

Wypowiedź dwóch lekarzy pediatrów. Lekarza z 32-letnim doświadczeniem (ojca 10 dzieci) i lekarki z 24-letnim doświadczeniem. Wśród lekarzy biorący udział w marszu „Międzynarodowego Protestu Przeciwko Przymusowi Szczepień”, który odbył się 2 czerwca 2018 w Warszawie i zebrał kilkanaście tysięcy rodziców z całej Polski i zagranicy, trzech z nich odważyło się zabrać głos publicznie i wytłumaczyć dlaczego są zmuszani do wykonywania odgórnych procedur medycznych narzucanych przez Izby Lekarskie, Sanepid i różnego rodzaju rozporządzenia. Tym samym też nie mogą liczyć się z wyborem rodziców, ani też ze swoim sumieniem, gdyż są wtedy karani na wszelkie możliwe sposoby.

Zbigniew Bogusławski
Naprawdę odważni, prawdziwi lekarze, oby obudzili resztę…

Marta Gawrońska
Brawo ! Brawo ! jak dobrze że jest nas coraz więcej ! coś pięknego ! naród się budzi ! Brawo P. Doktorze ! Brawo !

zora Polar
Oby wiecej takich lekarzy ktorzy glosza prawde .walczmy z opresyjna wladza .I czas powiedziec ze to wina lekarzy rowniez ktorzy z wygody I strachu milcza na temat NOP.

Beata
Pani Doktor, nikomu rozumu nie odebralo.To jest dzialanie celowe, zaplanowane. Mja nas zdziesiatkowac, nas Polakow i bardzo dobrze im idzie i to jest jeden ze sposobow.

Piot rula
Zgadza się z panią. Tak jak czasem mówią ludzie ze w rządzie głąby siedzą, ja myśle że nie głąby, tylko dobrze wyszkoleni żołnierze, pracownicy którzy na usługach swoich pracodawcow tj. korporacji, władz innych rządów realizują tylko ich zlecania. I są całkiem skuteczni. Warto w końcu zrozumieć, że politycy to maja tylko polskie nazwiska ale w żadnym wypadku nie są polakami, bo ani się nie utożsamiają z Polską ani nie mają prawdziwie polskiej krwi – są najczęściej żydowskiego pochodzenia. Jak się to zrozumie, to sie zrozumie także, dlaczego rząd polski podejmuje takie a nie inne decyzje. Kiedy ludzie w koncu zrozumieją że dla rządu naród nie ma zadnego znaczenia. Najpierw jest interes zleceniodawcy (wprowadzenie danej ustawy, zmiana przepisów itp.), prawdziwego pana tj. korporacji, konkretnego lobby, innego rządu, potem z wykonanego zadania profity ma konkretny polityk lub grupa polityków (otrzymują prowizje mówiąc kolokwalnie). Potem jeśli w zlecenie musiało być zaangażowane inne podmioty, firmy to część tej prowizji leci do firm tych polityków, lub ich znajomych. I nikt na tej drodze nawet nie pomyśli o tym czy to zlecenie ma jakieś negatywne skutki dla ludu. Nikt się nie liczy ze zdaniem ludu. Zrozumcie to w końcu zwolennicy, pieniacze partyjni co kochają swoje partie. Nie ma różnicy czy to Pis czy PO, czy PSL – oni mają tylko innych panów, innych zleceniodawców co najwyżej a i często nawet tym się nie różnią. Prawdziwa wolnośc będzie jak zniosą partyjniactwo i politykę – wtedy dopiero lud zazna spokoju.

https://skribh.wordpress.com/2016/06/09/308-3-czerwca-miedzynarodowy-dzien-swiadomosci-powiklan-poszczepiennych-czyli-gorzka-prawda-o-doktorach-co-nas-lecza/

https://skribh.wordpress.com/2017/06/03/499-stop-nop-miedzynarodowy-protest-przeciw-przymusowi-szczepien-3-czerwca-2017-warszawa/

https://skribh.wordpress.com/2017/09/27/546-justyna-socha-lobby-szczepionkowe-w-polsce-polityka-prorodzinna-itd-czyli-prawdy-milosiernie-obrzezane-kontrola-poslusznych-macic-dohtory-i-lekarze-i-eksperymentow-medycznych-na-polkach-i/

…..

NOP – Utrata wzroku – szczepionka DTP (błonica, tężec, krztusiec) – historia Weroniki

Szczepienia – Niewygodne Fakty
Published on Jun 1, 2018

13-letnia Weronika w wyniku odczynu poszczepiennego, straciła wzrok. Tuż po szczepionce skojarzonej 3w1 przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi dziecko zaczęło źle się czuć. Z czasem straciła całkowicie wzrok. Dziewczynka była diagnozowana w kilku szpitalach, jednak brak jest ostatecznej diagnozy i propozycji leczenia dziecka. Rodzina została sama z chorobą.

michal baranski
Przepraszam za jezyk ale qurwa gotuje sie we mnie jak to ogladam im wiecej takich przypadkow bedziecie pokazywac moze wtedy sie ktos sie obudzi zeby zrobic ten porzadek

promień 7
Nikt się nie obudzi to jest celowe teraz pracują nad szczepieniami dla dorosłych które mają podawać jednorazowo a w niej ma być kilkanaście szczepień

Michał Kot
To będziemy się przyglądać, jak nas po kolei wybiją jak bydło w rzeźni? Dlaczego nigdy nie doszłoby do czegoś takiego gdzieś w arabskim kraju, albo w Izraelu? Dlatego, że oni się mszczą za doznane krzywdy. Zdolni są wejść na terytorium obcego państwa i tam zabić każdego, kto im zagraża lub zrobił krzywdę. Ludzie, zacznijcie sami dochodzić zemsty, bo nikt za was tego nie zrobi! Prawo was nie chroni, bo jak widać pozwala zabijać i okaleczać wasze dzieci bezkarnie. Co to za prawo, które chroni mordercę, a karze ofiarę? Skoro mordercy oficjalnie są zwolnieni z jakiejkolwiek odpowiedzialności karno-skarbowej, to dlaczego takiego samego prawa nie ma mieć zwykły obywatel?

…..

Międzynarodowa pikieta przeciwko przymusowi szczepień! 2018! #1

wRealu24.pl
Streamed live on Jun 2, 2018

Włodzimierz Gwóźdź
Ciekawe czy zobaczymy ten protest w TVP info i tv trwam myślę że nie bo o proteście rolników milczały te dwie stacje niby polski i niby patryjotyczne na usługach żydów szkoda że Rydzyk się sprzedał zdrajcom Polski ostatnio widziałem jonego Danielsa w tv trwam ponad godzinę pieprzył bzdury a pana Roberta Jerzego Nowaka Rydzyk nie wpuszcza do tv trwam co za obłuda

Mar Fe
Nie zobaczysz, bo normalnych ludzi nie interesuje ten margines. Sekty są w kraju zakazane.

Włodzimierz Gwóźdź
Mar Fe .jaki margines o kim mówisz?

Mar Fe
Tutaj akurat o sektę antyszczepionkowców chodziło. Ludzi często inteligentnych i przez to uważających się za wiedzących lepiej. Podsycono jest to często również tragedią życiową związaną pośrednio, bezpośrednio lub przypadkowe ze szczepieniem. Prawdy nie do końca nie znają i dopatrują się spisku. Mają potężny żal do bezsilności naszej służby zdrowia i medycyny w ogóle.Tak się sekty zaczynają. Ty prezentujesz nurt przyklejający się jak kleszcz do wszystkiego co antyrządowe. Dopiero co Rydzyk skrajny antysemityzm ponoć szerzył… Jak jutro wyjdą pszczelarze bo im owady zdychają, to też winni dla was znajdą się w rządzie.

Ela batman
Mar Fe To Ty jak kleszcz przyssawasz się do każdego komentarza w obronie żydoPOPISu. Musisz mieć interes. Ludzie piszą raz, czasem odpowiadają… Ty wpijasz się w każdy wpis… żenada.

Sutello
Bydl#aki z YT usunęli całe konto Jabłonowskiego z tysiącami subskrypcji po tym jak dał popalić ba#ndzie rządowych zdra#jców pod URMem. Czy tak wygląda wolność słowa..

Lechosław
PRZYMUSOWO zaszczepić redaktorów GAZETY WYBORCZEJ !

Deus Orbis
GW – Zaszczepić ich przeciw wściekliźnie i pavulon profilaktycznie.

Drewnik Barbara
Lechosław ooo!!! To jest dopiero mądra decyzja!! Ha ha

Stanislawa Dobija
Tak zaszczepić i powtarzać co roku !!! Tak jak to dzieciom serwują !!!

nutaws
Na nich to szkoda nawet toksyn w szczepionkach.

Barbara Bęben
Pani Justyno. I cala ekipo.. jestescie wspaniali..

Zdzisław Kalinowski
Panie Marcinie, pełne poparcie dla Pańskiej pracy!

Włodzimierz Gwóźdź
PiS to zdrajcy won do Izraela

mario74krk
Przypomina mi to eksperymenty DR.Mengele

Antoni Wieczorek
Szczepinki to narzędzie otumanienia i zniewolenia. Korporacjom niepotrzebni są ludzie myślący. Korporacje potrzebują biorobotów i niewolników.

Piotr Knapczyk
Łapać kurwa Dudów, Kaczorów i innych Żydów i szczepić kurwa. szczepionki wcześniej zakupić żeby nie było że inne. I kurwa szczepić. Dla tych kurew żydowskich to szczepienie ołowiem by było wskazane.

DEVILGERWAZ
Kupa dobrej roboty Marcinie. Spakować tych polskojezycznych polityków i do szamba. Duda eksperymenty robi z Polakami niech na Ukrainie lub Izraelu sobie robi. Dzidziuś zabijał Polaków to wnuczek poszedł w jego ślady a głupa pali i udaje wielkiego patriotę. Pieprzyć ta bandę czworga z Magdalenki.

Międzynarodowa pikieta przeciwko przymusowi szczepień! 2018! #2

wRealu24.pl
Streamed live on Jun 2, 2018

…..

Wolność i zdrowie – Stop NOP Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień

Sumienie Narodu
Published on Jun 3, 2018

POLAK POLAK
Gdzie są Polskie media !!! Pokazują bzdury nic nie warte a rzeczy ważne są ukrywane przed nami !!! HAŃBA !!!

Maciej Wójcik
POLAK POLAK źydzi i kler to zguba Polski

Nagi Janusz
Polak media nie są Polskie tylko żydowskie .

Sir Alex del Piero 10
Nie ma polskich mediów!!!! Kiedy to zrozumiecie

Bodzio Bodzio
Sir Alex del Piero 10 Teraz jest CHAZARIA TV

Robert Wolny
Polak Polak polskie media były z nami, eMisja Tv, Sumienie Narodu, KontrRewolucjaNarodowa, W ścierwotoku TV nie szukajmy jakichkolwiek informacji, wywalmy telewizory !!!!

Katarzyna Niemen
Robert Wolny 😊😊😊😊

Janina Kruszyna
1 day ago
Nadchodzą wybory Polacy do głosowania tylko na Polaków nie na żydów co niszczą naszą ojczyznę głosujemy ll RP i na Polska Partia Słowian nie na zydomasonerie bo znikamy jako Polska a zostaniemy tylko królikami dla Polin pozdrawiam ✌

Michal W
nie bedzie wyborow…

swarozylach
Zbrodnicza mafia farmaceutyczna w pogoni za zyskiem z niczym się nie liczy nawet z życiem naszych małych dzieci Hańba sprzedawczykoml którzy pozwalają na ten proceder !!!

Robert Wolny
Zabrakło w materiale ostatnich przemówień, szkoda.

Bodzio Bodzio
W telewizorni o proteście rolników, przeciwko szczepieniom CISZA! Polak ma widzieć i słyszeć że jest dobrze w naszym kraju.!!!

Bogdan Kowalski
Znów będzie w TVP że szli naziści, faszyści, wrogowie dobrej zmiany.!

Michał Górka
Bogdan Kowalski Nie, w mediach po prostu była cisza kompletna, tak jak rok temu.

Kemod Alerd
…cóż, chazarsko-ukraiński figurant na stołku prezydenta państwa teoretycznego Polin, wystrychnął nas praktycznie na dudków, podpisując ustawę o przymusowym truciu Polaków…!
…teraz tańczy i podskakuje, ciesząc się, że kasa od korporacji farmaceutycznych go nie minie… zdrowia życzę bez szczepionek

P.S.
polecam także wywiad z byłym prokuratorem i represjowanym solidarnościowcem Andrzejem Czyżewskim o agenturalnych korzeniach Morawieckich;wiedza zdobyta w archiwach Gauck’a czyli zasobach NRD-owskiej SB (StaSi)!

Marian Kowalski
TEZA: ODPORNOŚĆ POSZCZEPIENNA TO OSZUSTWO! Dowody poniżej !

Szczepienia to rytuał wykonywany na ludziach, którym narzucono wiarę w ich skuteczność, dający im złudną nadzieję, że są chronieni. Prawda jest taka, że szczepienia nie zapobiegają żadnej chorobie, a mogą spowodować wiele problemów. Czytaj świadectwa rodziców nt. powikłań: http://stopnop.com.pl/prokuratura-nop/

Aby ludzie nie domyślili się, że odporność poszczepienna to oszustwo – szczepi się ich tylko na te choroby, które się lekko przechodzi, albo dające się leczyć antybiotykami, albo na takie, które są bardzo rzadkie, albo w ogóle nie istnieją. Nawet jeśli dziecko rozchoruje się na chorobę z „grupy lekkich”, przeciwko której je zaszczepiono to powiedzą – że dzięki szczepieniu choroba miała lżejszy przebieg, albo, że dzięki szczepieniu obyło się bez ciężkich powikłań. Znam takie przypadki wśród moich znajomych – chorób mimo zaszczepienia – ospa, tężec, krztusiec itp… To tak jakby sprzedawać ludziom w Afryce ubezpieczenia od skutków (powikłań) burzy śnieżnej.

Jeżeli teza ta (że szczepienia nie działają) miałaby być prawdziwa, to nie spotkamy się ze szczepionkami na choroby stosunkowo częste i o ciężkim przebiegu, bo te byłyby miarodajnym testem na skuteczność szczepień i w krótkim czasie obnażyłyby słabość systemu. Dlatego nie spotkacie się ze szczepionkami przeciwko boreliozie (bakteria), albo WZW typu C (wirus). Jeśli po zaszczepieniu rozchorował(a) byś się na boreliozę albo WZW typu C, to pierwsza z chorób zniszczy ci mózg i stawy, ta druga rozwali wątrobę, a ty będziesz walczyć w sądzie z producentem szczepionki o odszkodowanie. Producentów wykończyłyby wtedy pozwy pacjentów, którzy żądaliby zwrotu kosztów leczenia chorób przeciwko którym byli zaszczepieni. Borelioza to choroba zawodowa rolników i leśników. Państwo ponosi z tego tytułu olbrzymie koszty (renta, opieka medyczna). WZW typu C – to zmora stacji dializ (50% ludzi dializowanych zakażonych). Malaria – turyści jadący do ciepłych krajów chętnie by się zaszczepili. To że NIE MA TAKICH SZCZEPIONEK (na choroby stosunkowo częste i o ciężkim przebiegu) jest dla mnie w tej chwili najmocniejszym i najbardziej oczywistym dowodem w sprawie przeciwko mitowi szczepień ochronnych.

Większość epidemii (np. dżuma; cholera, polio) została wyeliminowana dzięki poprawie warunków sanitarnych. Czemu dzisiaj nie przewalają się przez Europę epidemie dżumy i cholery? Czy to szczepienia wykonały swoją robotę, czy raczej kanalizacja i mydło? Poprawa jakości życia zbiegła się w czasie z pierwszymi masowymi szczepieniami, dlatego ta koincydencja pozwala koncernom farmaceutycznym żerować na nieświadomych, poddanych propagandzie społeczeństwach.

PS.
1. Podręczniki medyczne i ulotka szczepionki mówią, że nawet przechorowanie tężca nie daje odporności na tę chorobę, więc po co szczepić i co jest w szczepionce?
2. Na ulotce BCG (gruźlica) przeciwwskazaniem do podania są wrodzone zaburzenia odporności. Na podstawie jakich badań lekarze wykluczają takie zaburzenia już w pierwszej dobie?
3. Mityczna odporność stada ( zaszczepione > 95% ludności ) to też bzdura wyssana z brudnego palucha. Zdecydowana większość dorosłych nie przyjmuje żadnych szczepionek przypominających po 18 roku życia, a przecież sami producenci mówią, że szczepienia nie dają odporności na całe życie – max 10 lat. Dlaczego ciągle posługują się tym kłamstwem?
4. Kto własną krwią podpisze gwarancję, że to co ma być do krwi dziecka wstrzyknięte ma właściwy skład i że było dobrze przechowywane i że nie dowiem się parę dni po szczepieniu, że zostało decyzją GIF wycofane z obrotu?

Tego typu pytania odnośnie stosowania szczepionek powinniśmy sobie zadawać i szukać na nie odpowiedzi, a pytań i wątpliwości jest znacznie więcej…

Jakie pytania zadają sobie producenci szczepionek?

Tylko jedno – „jaki przychód zrealizujemy w tym roku”? i tematy powiązane, od których te zyski zależą – (lobbing, marketing, wojna psychologiczna – granie strachem, medialne epidemie itp..)

Jeszcze raz podsumowując krótko w dwóch zdaniach:

 1. Choroby lekkie albo dające się wyleczyć antybiotykami (ospa, świnka, krztusiec itp. – szczepimy, robimy kasę i nikt się nie domyśli że to nie działa.
 2. Choroby częste i o ciężkim przebiegu (borelioza,WZW typu C, malaria) –
  nie tykamy się, nie szczepimy, za duże ryzyko, że motłoch zacznie podejrzewać, że zapobiegające chorobom szczepienia to jedna wieeeeelka ściema.

Moje poszukiwania w tym temacie dały wynik taki : SZCZEPIENIA TO PERFIDNE KŁAMSTWO i ZBRODNIA!

Jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nikomu nie wstrzyknięto !

dodatkowe info
https://vaccgenocide.wordpress.com/2016/08/29/wywiad-jona-rappoporta-z-dr-markiem-randallem-bylym-naukowcem-pracujacym-nad-szczepionkami/
http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/02/23/szczepionki-i-odpornosc/
https://wrealu24.pl/wszystkie-szczepionki-sa-grozne-dla-zycia-i-zdrowia-zobacz-czym-groza-badania-to-potwierdzily-ciche-ludobojstwo-na-ktore-sie-godzimy/

Dobrze jest też zapoznać się z materiałami publikowanymi przez prof. Majewską. Jest neurobiologiem, niezależnym, nieuwikłanym naukowcem.
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/88874-korupcja-programu-szczepien-w-polsce-prof-maria-dorota-majewska
https://www.dropbox.com/s/h8pzkc9u7asi2p2/Szczepienia%20%20bomba%20zegarowa%203.pdf?dl=0

a tutaj Bill Gates, znany filantrop i promotor szczepień mówi otwartym tekstem, że szczepienia, służą ograniczaniu populacji:

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/indie-pozywaja-billa-gatesa.html

20 thoughts on “735 Stop NOP Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień Warszawa 02.06.2018

 1. Polacy muszą coś z tym zrobić i to jak najszybciej. Dobrze że to publikujesz Skrybo. Niestety informacje o szczepionkach jeszcze nie do wszystkich dotarły.

  Polubienie

 2. Jak wygląda życie ŚWIADKÓW JEHOWY? – 7 metrów pod ziemią #29

  7 metrów pod ziemią
  Published on May 31, 2018

  jaku
  Było o „sektach” katolików, teraz jehowi. To co może teraz np. o sekciarstwie i praniu mózgów przez buddyzm i joginów, albo wywiad z byłym antifowcem?

  Hanami Yumeno
  Muzułmanie też byliby ciekawi to posłuchania.

  Pixel1991
  Albo były antifowiec.

  nejket
  wszystkie religie to obłuda i kłamstwo czy to katolicka, prawosławna lub muzułmańska. Zmieniają się tylko patologie.

  Piotr Szczepański
  nejket mnie zastanawia jak można wmówić ludziom, że dany Bóg jest jedyny… Jeżeli jest jeden Bóg, to dlaczego na świecie są setki religii… Nie neguję istnienia istoty wyższej ale uważam, że każda religia służy jedynie kapłanom…

  nejket
  problem jest taki że tu nikt nie wmawia że dany bóg jest jedyny, osoba która tego chce słuchać już wierzy, chce wierzyć, można to przyrównać do tego że niektórzy mają gniazda przystosowane do tego żeby wierzyć, obadaj „gen boga” ludzie byli stymulowani i bardziej wierzyli. Katolik wierzy, muzułmanin itd. chyba tylko żydzi udają że wierzą bo lecą z bogiem w kulki na wszelkie sposoby ;).

  Teraz obserwuję trend sekciarski w grupach żywieniowych, szczególnie w tych „Raw”, pojawia się guru który ma odpowiedź na wszystkie twoje problemy zdrowotne bo jesteś „zanieczyszczony” musisz oczyścić się sokami najlepiej wyciśniętymi tą sokowirówką (link do niej w opisie i rabat 20%) lub schudniesz szybciej jak kupisz ekstrakt, wysuszoną trawę pszenicy bez glutenu która jest hodowana na ziemi wulkanicznej i to mój produkt więc daje ci gwarancję 😉

  Pojawiają się ludzie którzy obnażają te praktyki i intencje tych guru, reakcja „wiernych” w komentarzach jest straszna bo oni już są zindoktrynowani i mają mechanizmy obronne zakodowane w głowach. Po tym poznać człowieka który myśli i jest świadomy, kiedy ktoś podważy jego wiarę on nie broni się wpojonymi „argumentami” tylko spokojnie rozmawia, szuka i poddaje w wątpliwość swoją dotychczasową wiedzę. Jeśli ktoś mówi do nas że to jest jedyne rozwiązanie i to jest tylko pewne to nas okłamuje, tak robią politycy, przywódcy religijni, dietetycy i ludzie w to wierzący.

  Piotr Szczepański
  nejket zgadzam się… Dają po prostu najprostsze rozwiązanie. Do tego kara i nagroda i jest sposób aby rządzić określoną grupą osób… Dla mnie jako urodzonego nonkomformisty jest to nie do pomyślenia ale każda religia i każda sekta bazuje na ludziach nieświadomych …

  nejket
  i odpornych na wiedzę.

  krzysiek anonim
  Wystarczy nasrać na krzesełko i już jest były, teraźniejszy i przyszły antifowiec.

  Piotr Bush
  Gdy bym nie był ochrzczony w świętym kosciele katolickim też bym pisał takie głupoty jak ty, a dwie skarpetki oznaczają ,że dziewczę chyba za szybko się wyzwoliła ,może woda sodowa jej wytrysła.A tam w straznicach piszą najwieksi socjologowie świata ,piszą bardzo wciągajace i urzekające teksty .Jak ją wyrzucili ot tak to gdzie Jezusowe miłsierdzie?

  nejket
  mi zawsze różne skarpetki kojarzyły się z homoseksualizmem ;)

  AGENTURA – Wywiad z byłym świadkiem Jehowy

  Jasna Strona Mocy 4
  Published on Jun 5, 2018

  1 2
  Mam w rodzinie paru Świadków, nawet byłem na zgromadzeniu. Ta organizacja cały czas utrzymuje wszystkich w ryzach. Ci ludzie z pozoru uśmiechnięci żyją ciągle w strachu przed popełnieniem grzechu. To co mi się najbardziej nie spodobało to ich nieudane próby wyliczenia daty końca świata, a gdy już ta data minie tłumaczą że jest „nowe światło” i tak w kółko brną i utrzymują wiernych w przeświadczeniu że żyją w czasach przed Armagedonem. Druga sprawa która mi się nie podoba to to że jak kogoś wykluczą to odsuwa się od niego nawet najbliższa rodzina. Na pewno wiele samobójstw z tego powodu było. Ogólnie to jest Amerykańska maszynka do zarabiania pieniędzy.

  Rupsi DingDong
  ale wiesz, Swiadkowie Jehowy woleli isc do KZ-tow (zwanych kiedys „polskimi” przez „szlachetnych i prawych” Niemcow) niz do wojska, zeby nie musiec zabijac i krzywdzic ludzi. Natomiast Czarni blogoslawili Zolnierzy, a mordercy ludzi Niemcy miely nawet na pasach wojskowych napis „Jahve (Bog) z nami”. Jak wiadomo Jahve byl Demonem Pustyni czczonym wraz z wieloma Demonami w Krainie Kanaan, a pozniej przyjetym przez Krola Dawida za „Boga Jedynego”.

  Maciej Kowalski
  Jehowa = Je i chowa = pożera ludzką mądrość i duszę.

  Jasna Strona Mocy Gaska
  Kiedys mialem wizyte Jehowych ,szybko mama ich odprawila po czym rzucila petarde w ich strone. Zart byl smieszny hehe. Oni ci jehowi oburzyli widac byla zarzartosc wierzen.Bede prowadzic notatki odnosnie filmow JSM – co Wy na to?

  paprica korps
  Głosiciel – głosi Cielca. To piramida finansowa – działają na doświadczeniach i wg schematu domokrążców sprzedających odkurzacze. Trwała, bo sprytnie oparta na Biblii, czyli zbiorze bredni i legend żydowskich. Dla nadjordańskiej szarańczy rasistowski ST i rasistowski Talmud, a dla goim – NT do naśladowania – daj się zarżnąć i jeszcze błogosław swemu oprawcy. Oni – nadzorcy z żelaznym prętem, a my – owieczki do zarżnięcia. Biblia – rzekomo autorem jest Bóg, ale które pisma są Jego autorstwa, to już wybierał człowiek.

  Blue Flowers
  katole się kłócą że biblię pisali ludzie natchnieni przez Boga , jak ich spytasz jaki mają dowód na to że ktoś w ogóle ich natchnął i czy był to Bóg a nie diabeł to nie potrafią odpowiedzieć ;p ale agresja w nich rośnie xD

  miro
  Nie chcę tutaj nikogo obrażać ale jak dla mnie te wszystkie sekty organizacje są dla ludzi ograniczonych umysłowo więc takich mamy 90% na tej planecie ,bo można być chwilowo w podobnym szambie można się zagubić poszukując prawdy ale przez całe życie wyznawać takie sekty to szok ! Taki człowiek albo jest ogromnym leniem albo bardzo ograniczony !!!

  Polubienie

 3. Tylko u nas! Międzynarodowe protesty w obronie Tomm’ego Robinsona i wolności słowa w UK! LIVE!

  wRealu24.pl
  Streamed live on Jun 9, 2018

  Dorota Kwaśny
  Proszę gówno ubogacenie prowadzi do braku wolności i poczucia obcości we własnym kraju!A Tommiego należy uwolnić!!!!!Pozdrawiam Pana Rolę i demonstrantow!!!!

  Dorota Dax
  Widać że specjalnie chcą wywołać zamieszki w Europie. To było wiadome od momentu wpuszczwnia dziczy i danie jej bezkarnosci

  Marcin Goliszek
  Wysrane mam na emirat angielski,legalnie zabili dziecko,a jak ktoś mózgu zacznie używać to go skaza!!!

  qpa
  We środę zmarła w UK pani Zofia Kaczan. Ta 100-latka (obchodziła urodziny chyba 2 tygodnie wcześniej o ile dobrze pamiętam), która przetrwała roboty przymusowe w Niemczech w czasie Drugiej Wojny Światowej, została napadnięta na ulicy w Derby przez 39-letniego skurwysyna, który zaszedł ją od tyłu i złamał kark dla torebki. Pani Zofia umierała w szpitalu od 28 maja. R.I.P pani Zofio. Jednocześnie policja ujawniła dane dotyczące nowego rodzaju kryminalnej aktywności: gangów młodocianych skurwysynków jeżdżących na skuterach i jumających „na wydrę” wszystko, co człowiek ma w ręce – za ostatni rok licząc do maja 2018 zdarzyło się takich incydentów 22025. Do historii przeszedł już atak kilku skuterów na środku mostu Putney, w którym synkowie próbowali zajumać kamerę zainstalowaną przez BBC do transmisji wyścigów łodzi wiosłowych Oxford vs. Cambridge University

  Stan Sonday
  No tak ! To rosyjski kanał nadaje na żywo… 🙂 RUPTLY, a Rosja jest taka zła nie ?

  Damian Zietek
  Stan jesteś idiotą i jak się z tym czujesz ??

  Darek Liwara
  Stan Sonday.Wszystkie właściwe zachodnie media wyją jaki to zamordyzm w Rosji panuje, jak w UK zamykają za bzdurke człowieka do kryminału na 13 miesięcy wtedy cywilizowane dziennikarskie prostytuty milczą, komisja europejska będzie debatować nad praworządnością w Polsce straszyć artykułem 7 hahaha. Act 447 podpisany, verhosftad obraża marsz niepodległości i Polaków, amerykan z krwi i kości chciał usuwać pomnik Katyński.Do Polski zwozi się śmieci z Europy jakiś sędzia zwel karze nas za puszcze.Mosbacher nadciąga, pomoże Polsce przyciągnąć uchodżców z Afryki subsaharyjskiej i tych po kowbojskiej zadymie na Bliskim Wschodzie – dopilnuje by 300 miliardów trafiło do nowojorskich ,,spadkobierców” którzy Polski nie widzieli na oczy.Kreml się tarza ze śmiechu z Polskich sojuszy.

  Stan Sonday
  fajna scena na końcu : Pakistańczycy – policjanci wyłapują białych na ulicach Londynu.

  Tomek C.
  Panie Marcinie Tommy miał zawiasy za inną sprawę,ale to nie o to chodzi.Chodzi o to, że
  Tommy relacjonował z ulicy a nie z sądu tą sprawę. Za to został w 5 godzin skazany ,przewieziony i osadzony w więzieniu. Bez dostępu do adwokata, bez jednego telefonu do kogokolwiek, a na dodatek pseudo sędzia zakazał informowania o tym prasy. I tu jest problem cenzury.

  Polubienie

 4. Mafia medyczna? Wstrząsające fakty ws. noworodka zabranego przez rodziców ze szpitala w Białogardzie

  wRealu24.pl
  Published on Jul 1, 2018

  Marek Darkowski
  Należy publikować nazwiska i adresy osób związanych z tym procederem, wtedy zobaczymy jak będzie im tyłek latał. W tej chwili lekarze sędziowie i inne ście..a myślą że są bezkarni.

  Hubert Mikulski
  Nie da rady knebluje nam ręce Rodo

  Letni Wiatr
  Hubert Mikulski. Po to uchwalili to zasrane RODO, by przestępców chronić.

  Marek Darkowski
  RODO jest po to aby nas przyzwyczajać do ukrywania danych osobowych, i tym oto sposobem ogłupieni sami poprosimy o chipowanie, wtedy tylko ,,władza” będzie miała dostęp do danych nawet skanerem na odległość.

  Zbyszek
  trzeba zacząć od pseudo lekarzy ale też od sanepidów

  Marek Darkowski
  O tym właśnie piszę

  ert magic
  każdego z nazwiska i imienia każdego lekarza, urzednika sanepidu i mopsu! każdego podać razem z adresem! jeatem za tym.

  Stanislawa Dobija
  Co za dranstwo !!! Lekarz to jakiś oszołom ! Rodzice mają prawo i powinność chronić swoje dziecko !!! Nie każdy lekarz działa dla dobra pacjenta !

  Stanislawa Dobija
  No tak pieniędze im uciekają ! Hurtownie to właściwe instytucje które są odpowiedzialne za to że nie ma tłumaczeń ! Jeśli nie ma tłumaczeń to wcale się nie dziwię oporowi rodziców !

  Polubienie

 5. Zięba u Roli o 120 tys. podpisach za wolnością szczepień! Ministerstwo Zdrowia odpowiada Ziębie!

  wRealu24.pl
  Streamed live on Jul 13, 2018

  bogdan b
  Dla wszystkich trolli zagadka:Czym się różni Ministerstwo Zdrowia od Dr.Mengele prowadzącego eksperymenty na Polakach? Odpowiedź:Mengele obserwował pacjentów 🙂
  Miłego urlopu Marcin.

  Maria M
  Panie Jerzy szkoda ze nie bylo takiego Pana Jerzego moka corka byla by uratowana nigdy bym nie szczepila a tak to szczepieniami zniszczyli mi dziecko zabrali jej wszystko zmarnowali zycie

  Amiga Rulez
  Nikt nie zmusi mnie do szczepień. Inaczej łeb ujebie.

  Gotrek Gurnisson
  Szczepionki na grype to chyba najwększy wałek medycyny.O innch nie wspomne:)Takze treba o tym mowic. Bardzo dobra rozmowa.Pozdrawiam Panowie

  Marecki Maniek
  Nareszcie „może” rodzice odzyskają kontrolę nad własnymi dziećmi a „nazistowskie” prawo zostanie zmienione. Pozdrawiam Panów Marcina i Jerzego oraz całą organizację STOP NOP.

  Aleksander
  Do czego to wszystko prowadzi. Debilizmy w mediach, ciulate szkolnictwo, otwarte granice, brak pieniędzy dla swoich. Jesteśmy rozgrywani z każdej strony mapy, jakaś masakra. GMO, szczepienia, rolnicy. Od 300 lat przyjebali się do naszego kraju, teraz jeszcze żydostwo w tym wszystkim, ministrowie w jarmułkach. Scyzoryk się w kieszeni otwiera

  Polubienie

 6. https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/406673-gis-rezygnacja-ze-szczepien-moze-prowadzic-takze-do-zgonow

  prawda
  Szczepienia szczepionkami których nikt nie bada prowadzi do kalectw i nawet do zgonów! A przymus szczepień to depopulacja Polski!

  dr
  Liczy się kasiora. Ważne aby był popyt na produkt – najlepiej zapewniony „ukazem” rządowym. Kogo obchodzi zdrowie Polaków….

  Tępy Mikado oczywiście nie wie
  że nawet psie szczenieta szczepia się dopiero po 3 miesiącach bo nie mają systemu odpornościowego i są za słabe. A Polskie Noworodki mafia lekarska szprycuje w pierwszej dobie po urodzeniu.

  zaszczepiona
  Po szczepieniu konsekwencje ja poniosłam – mogłam stracić rękę, nawet życie. Nikogo to nie obchodziło, szczególnie „służbę zdrowia”. Czekam na pełną prawdę o zawartości każdej szczepionki!!!

  PL
  Podajcie prawdziwy skład chemiczny szczepionek .Niech ludzie wiedza na co są narażeni .

  dada
  Coś dużo tych zaszczepionych chorujących żeby bajdurzyć, że szczepienia są skuteczne i bezpieczne.

  Sama wyjedź
  I oczywiście WBREW DANYM (np PZH) wg was chorują(i zarażają) tylko dzieci. Dorośli tajemniczo”znikają” ze statystyk, gdy chcecie wykazać słynną „wyszczepialność 98% populacji”. Głównie dorośli chorują

  Sama wyjedź
  Do ala wilk: zarazić może KAŻDY KAŻDEGO. Szczepieni też (licznie) chorują, wtedy mówicie „że bez powikłań” co jest legendą ludową – chorują i ZARAŻAJĄ. Przymus powoduje patologię i SPADEK WYSZCZEPIEŃ.

  ala wilk
  Możecie wyjechać do Rosji gdzie nie ma szczepień nikt w UE na siłę nie trzyma Putin czeka z nowiczokiem na wasze dzieci da swidania

  ala wilk
  Dlatego że nieszczepione 10-letnie dziecko może zarazić nieszczepione roczne dziecko które ma termin szczepienia np. w wieku 3 lat.

  ala wilk
  Jeżeli nie ufacie lekarzom to proszę sobie rodzić dzieci na polu kapusty jak nasze prababki a nie w państwowym lewackim szpitalu.

  ala wilk
  Dlaczego antyszczepionkowcy którzy nie ufają lekarzom rodzą dzieci w szpitalach? Nie lepiej rodzić jak nasze prababki ekologicznie na polu kapusty? Pani Socha rodziła swoje dzieci w lewackim szpitalu

  JOR
  Ciemniaki i nieuki pisza , ze ludzie niesszczepieni sa zagrozeniem dla szczepionych ! Przeciez ciemniaki ,zaszczepieni powinni byc odpornoni na choroby na ktore byli szczepieni ? To czego sie boja ?

  V
  PIS sprowadził kilkadziesiąt tysięcy ciapatych z Bangladeszu i in.,z których żaden nie był szczepiony i 2 mln Ukraińców, gdzie szczepi się połowa populacji. Epidemii nie ma, a noworodki się szprycuje.

  xz
  I to jest sedno – nie chodzi o zdrowie dzieci bo gdyby tak było nie zniesiono by w Polsce WSZYSTKICH medycznych przeciwwskazań do szczepień, bez badań tylko na podst. opinii naszych „ekspertów”

  xz
  Jeśli chodzi o utrzymanie przymusu-tylko ono pozwala sprzedawać testy kliniczne”na całej populacji”, bez przymusu byłyby to tylko dzieci zdrowe, bo tylko takie przyprowadzą lekarzowi rodzice.

  bez przymusu
  Kto odpowie za zgony i powikłania, niedorozwój itd skutki uboczne szczepionek? Ile one powodują zła, bo sądzimy że więcej niż korzyści z ochrony przed taką niegroźną np Odrą. PIS podpadł i tutaj.

  http://wgospodarce.pl/informacje/52492-rezygnacja-ze-szczepien-doprowadzi-do-epidemii

  Polubienie

 7. J@cek
  Ale bełkot. Jest jasne jak słońce, że przemysł farmaceutyczny zrobi wszystko, aby sprzedać jak najwięcej ze swoich trucizn. O skuteczności to chyba już nie muszę nawet wspominać.

  J@cek
  Problemem są mutacje wirusów. Przy zmutowanych drobnoustrojach szczepionki nie mają sensu. I to jest fakt, który kilkakrotnie poznałem z autopsji. Tylko nieliczne szczepionki mają sens.

  cedr
  Przymus szczepień? Jak za Hitlera? Dość bełkotu lobby farmaceutycznego! Polacy, nie pozwólmy niszczyć nasze dzieci przymusowymi szczepieniami!

  https://wpolityce.pl/forum/polityka/128-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/1377902-rzecznik-praw-pacjenta-przeciwko-zniesieniu-obowiazkowych-szczepien-dzieci-komentarze-publikacji

  Rzecznik Praw Pacjenta przeciwko zniesieniu obowiązkowych szczepień dzieci

  opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj


  autor: pixabay.com wPolityce.pl

  Jutro w Sejmie I czytanie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

  Zakłada on między innymi zniesienie obowiązkowego szczepienia dzieci.

  Rzecznik Praw Pacjenta, Bartłomiej Chmielowiec, w dzisiejszym stanowisku opowiedział się za utrzymaniem powszechnego obowiązku szczepień.

  Uznał projekt przewidujący zniesienie obowiązku szczepień i wprowadzenie zasady dobrowolności za „poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli”, ponieważ szczepienia „stanowią najlepszą i skuteczną ochronę przed ryzykiem epidemiologicznym”.

  „Szczepienia, bezsprzecznie będące jednym z największych odkryć medycyny, stanowią najskuteczniejsze narządzie zwalczania chorób zakaźnych. W krajach stosujących je powszechnie, choroby będące przez lata przyczyną częstych epidemii, cechujące się wysoką śmiertelnością, takie jak ospa wietrzna, błonica, polio, zostały zminimalizowane jako ryzyko dla zdrowia publicznego. Wyniki badań naukowych oraz doświadczenia praktyki klinicznej stanowią ostateczny i niepodważalny argument w dyskusji o ich skuteczności, zarówno w wymiarze zdrowia indywidualnego, jak i publicznego. Tymczasem, pomimo ustawowego, powszechnego obowiązku poddawania się szczepieniom przeciw wybranym chorobom zakaźnym, liczba niezaszczepionych małoletnich osób w Polsce od kilku lat stale rośnie. Dalszy spadek wyszczepialności stanowi realną groźbę powrotu takich chorób jak odra czy błonica, co obecnie ma już miejsce w wielu europejskich krajach” stwierdził Rzecznik Praw Pacjenta.

  autor: Aleksandra Jakubowska

  koszalekopalek@koszalekopalek
  Jeżeli rodzice nie życzą sobie szczepień to ich wybór ale za wszystkie choroby które są pochodną tej decyzji muszą płacić z własnej kieszeni i po sprawie.

  ula
  Babcia – nikt z lekarzy nie szczepi swoich dzieci – – terror szczępionkowy to dramat i cierpienie młodego pokolenia tak zdecydował „prezydent” wielka pomyłka Bogów

  BigKop
  Każdy ma prawo odmówić jakiegokolwiek zabiegu na sobie. A dzieciom się tego odmawia? A także rodzicom dziecka? To czyje to dziecko jest? Państwa? Toż to faszyzm w najczystszej postaci, III Rzesza!

  Krakus
  Mimo szczepień chorowałem na ospę wietrzną. Tyle są warte szczepienia!

  Rek
  Jakby po szczepieniu jego wnuczka przezyla to co ja to inaczej by mowil

  tttttt
  Jeżeli nieszczepieni mają płacić za leczenie to otyli także. Kto każe im tyle żreć? Choroby serca TO ZŁY STYL ŻYCIA. Grubasy powinni też płacić.

  Gość
  Znam z autopsji, wyprodukowanie tego syfu kosztuje centy, na rynku juz dolary. Przebitka wiele tysiecy procent. Jak widac mają na łapówki dla pseudorzecznika.

  sad
  papierosy przez 30 lat nie powodowały raku, antybiotyki przez 40 łykaliśmy jak cukierki. jeśli państwo chce zmuszać do szczepień to niech płaci odszkodowanie za powikłania które wystąpią do 7 dni po.

  adi
  precz z mafią farmaceutyczną, niech sobiepan rzecznik sam wbija rtęć i aluminium ze szczepień do woli ale od nas i naszych dzieci won!! Poza tym powinien się nazywać rzecznikiem koncernów,nie pacjenta

  …lpuaa
  natychmiast znieść obowiązek szczepień bo jest coraz więcej powikłań poszczepiennych słuchać ludzi uszkodzonych po nie badanych szczepionkach dzieci -dobra zmiana dla kogo-

  donek
  Tak działa pisowski system socjalistyczny. Obywatel jest za głupi by dać mu broń do obrony .Za głupi by decydować o swoim zdrowiu i swoich potrzebach.Urzędasy wiedzą lepiej a kasa musi się zgadzać.

  donek
  I zaraz mnie znowu zablokujecie w tym usłużnym władzy portalu realizującym gierkowską propagandę sukcesu. Tfu.

  donek
  W przypadku postu o sprowadzaniu przez PiS imigrantów z Azji to nie ma już nawet najpopularniejszych komentarzy. No proszę jak się boicie podpaść.

  Anonim
  Przymus szczepień to kolejny pomysł czerwonej zarazy… precz ze szczepionkami konserwowanymi rtęcią !!!!!

  Ojciec
  Czy ten rzecznik niedorzecznik ma dziecko, które jest poważnie chore ewidentnie po szczepieniach ? Nie sądzę. Liczy się tylko KASA i nie oszukujmy się na Świecie rządzi farmacja, tyle w temacie.

  mmm
  Inny kalendarz szczepień i ograniczyć sie do szczepień koniecznychByłem szczepiony tą minimalną ilością i jestem zdrowy. Wywalić te wielomnogie szczepionkiMam złe doświadczenie odnośnie tych kombajnów

  Polubienie

  • Justyna Socha
   5 godz.
   Mówili, odpuście.
   Mówili, i tak wam odrzucą.
   Mówili, nie macie szans.
   Mylili się.
   Wiara i miłość przenosi góry!
   Projekt ustawy o dobrowolność szczepień przechodzi do prac w połączonych komisjach zdrowia i rodziny.
   Głosami PiS, Kukiz’15, WiS i posłów niezrzeszonych.
   Wbrew pogardzie posłów PO, Nowoczesnej PSL i UED.
   Dziękujemy za szacunek dla polskich rodzin!
   Za głosowało 252 posłów, przeciw 158.
   Tworzymy historię! Brawo my!
   Przeczytajcie wystąpienie, ktorego nie dane mi było całego wczoraj przedstawić (obcięto czas wbrew ustawie).
   http://www.stopnop.com.pl/wystapienie

   Polubienie

  • Tadeusz
   W sprawie reformy edukacji miało sprawę ilu 500 000? czy więcej i mieliście ich gdzieś. LIROY IDZ KRECIC DALEJ PORNOLE a nie mądrego udajesz

   Archiwum x
   https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/10/27/pracownik-firmy-farmaceutycznej-o-szczepionkach/

   bee
   Liroy – największe, bardzo pozytywne zaskoczenie w tym Sejmie, nie spodziewałam się tak wielkiego rozsądku w wielu sprawach po tym Pośle

   Pracodawca rządu
   Jeśli to takie dobrodziejstwo, to dlaczego ludzie nie ustawiają się po to w kolejce, tylko jest to wymuszane pod bezprawną groźbą kary? Zmuszanie ludzi do trucia swoich dzieci szczepionkami to szok! .

   https://wpolityce.pl/polityka/415124-nasz-wywiad-liroy-o-debacie-nt-szczepien

   NASZ WYWIAD. Liroy krytykuje Arłukowicza po debacie nt. szczepień: Jeżeli 120 tysięcy ludzi ma do nas sprawę, to musimy ich wysłuchać

   opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu

   autor: Fratria/Julita Szewczyk wPolityce.pl

   Myślę, że  po zniesieniu przymusu, nie spadnie liczba osób, które będą szczepić swoje dzieci

   – mówi Piotr Liroy-Marzec w rozmowie z wPolityce.pl.

   Emocjonalnie podszedł Pan do słów Bartosza Arłukowicza. Mówił pan: „Wie pan co jest największym skandalem? Że przez te wszystkie lata musimy patrzeć na wasze złodziejstwo”. Skąd ta irytacja?

   Piotr Liroy-Marzec, Skuteczni: Zirytowałem się, bo to żadna postawa obywatelska. Sejm jest od tego, by dyskutować, komisję są właśnie po to. Nie rozumiem jak można ignorować 120 tysięcy ludzi, którzy dali pracę temu panu. To tak jakby pracodawca poszedł do swojego pracownika i powiedział do niego: mam sprawę, chcę byś mnie wysłuchał. A ten odpowiedziałby mu: wyjdź stąd. Pracodawca w moment by go zwolnił. My tutaj jesteśmy po to, by reprezentować interes ludzi. Jeżeli 120 tysięcy ludzi ma do nas sprawę, to musimy ich wysłuchać. A to było jedynie głosowanie za skierowaniem sprawy do komisji. Nie rozumiem czego się boją. W Sejmie większość ludzi nie ma pojęcia o co chodzi, bo nie są specjalistami. Dlatego potrzebni są eksperci na komisji. Jeżeli 120 tysięcy obywateli uważa, że trzeba ich wysłuchać, to należy to zrobić. Jeżeli poseł nazywa to skandalem, to jest to pełne ignoranctwo. Skandalem jest to, że ktoś śmie mówić takie słowa i nazywa się Koalicją Obywatelską. Nie wiem na czym ma polegać ich obywatelskość. To chyba obywatelskość na takich samych zasadach jak w milicji obywatelskiej.

   CZYTAJ WIĘCEJ: Jakubowska: Dobrze się stało, że Sejm skierował do komisji projekt zniesienia obowiązkowych szczepień dzieci

   Uważa Pan, że za każdym razem projekt z takim poparciem obywatelskim powinien być kierowany do komisji?

   Oczywiście. Po to ludzie nas tutaj wysyłają. Musimy się trzymać wyznaczonych reguł. Wszystkie partie mają w nosie obywateli. Zaczynają ich słuchać dopiero gdy przychodzą wybory. Dzisiaj widzieliśmy głównie asekuranctwo. Jestem przede wszystkim za tym, by wysłuchać tych ludzi. Przypominam, że ci panowie często byli wybierani przez mniej niż tysiąc osób, a tutaj przychodzi 120 tysięcy osób, by zadać pytanie, a oni mówią, że skandalem jest to, że ktoś chce zadać takie pytanie. Skandalem to jest właśnie ta odpowiedź. Chyba ci panowie zapomnieli po co tutaj przyszli i do czego służy parlament. Nie rozumiem strachu przed dyskusją na ten temat.

   Kiedy już ludzie „zostaną wysłuchani”, to jakie będzie pańskie zdanie ws. przymusu szczepień?

   Przede wszystkim będzie dyskusja na komisji. Jestem za tym, by śledzić co na ten temat mówi nauka. Nie jestem antyszczepionkowcem. I uważam, że nie należy tych rodziców nazywać antyszczepionkowcami. To po prostu ludzie, którzy martwią się o swoje dzieciaki, Rzadko kto z nich jest przeciwko szczepieniom. Chcą mieć po prostu wpływ na to czym szczepią swoje dzieci. Opierajmy się na nauce.

   Większość lekarzy w Polsce ma jednak inne zdanie.

   W Europie jest inna tendencja. Myślę, że  po zniesieniu przymusu, nie spadnie liczba osób, które będą szczepić swoje dzieci. Czy jestem za czy przeciw? Jestem za tym, by wysłuchać specjalistów. Szczepienia są jednym z najważniejszych odkryć medycznych. Ale to jest tak jak z nożem – można nim kroić chleb ale i zabić. Nie boję się dyskutować na ten temat.

   Zmieniając temat, kiedy pan wysłuchał taśmę lub przeczytał stenogram z rozmowy premiera Morawieckiego, z drobnymi przekleństwami w treści, to jak się Pan poczuł?

   Osobiście wolę słuchać dobrego polskiego rapu czy Wu-Tang Clan. Takich taśm lubię słuchać. Te taśmy Morawieckiego to odgrzewany kotlet, ale jeżeli padają takie słowa, to politycy powinni się z nich wytłumaczyć.

   Rozmawiali Tomasz Karpowicz i Marcin Fijołek.

   SKANDALEJRO
   Zniosą obowiązek szczepień. Później powiedzą, że szczepienia dla chętnych są płatne. Antyszczepionkowcy będą szczęśliwi, budżet pełniejszy. A tych, którzy chcą dzieci zaszczepić nie będzie na to stać

   SKANDALEJRO
   @Jbj 78.9.148.* „Dla mafi szczepionkowj kilkadziesiąt przypadków ( głównie imigranci ) 25%główku-ci emigranci to wlasnie nie szczepieni

   stoik@stoik
   Panie POŚLE Marzec -Liroy, SZACUN!! Właściwie należałoby ustanowić procedurę ODWOŁYWANIA Posłów z czteroletniej kadencji. Takiego Arłukowicza, pajaca i miernotę intelektualną należałoby wywalić na twarz… jeszcze kilku kandydatów mam na taki „wylot” z Sejmu – to nie same p’Osły, bo z kropkowanej eNki i obrotówki też kilku „bym” wykopał…

   kiss123
   Dzięki Liroy. Też jestem przeciwna przymusowi szczepień-to powinna być decyzja rodzica czy szczepi czy nie swoje dziecko.

   Hvn
   A najlepsze że tak samo zapadają na choroby wyszczepione i niewyszczepione dzieci. Dorośli dawno utracili odporności ze szczepionek a jakoś nie ma masowych zarażeń, epidemii co jest argumentem mafii

   as
   jest duuuużo więcej przeciwników szczepień,ludzi którzy do dzisiaj przeżywają traumę po szczepieniu swoich dzieci, ale siedzą cicho , bo nie mają siły przebicia, ale wiedza ,że jest to zło największe!

   Jbj
   Ciemnotę to właśnie wciska społeczeństwu mafia szczepionkowa. Za kasę Farmy lekarze tracą sumienia. To jest wstrętne.Ale jest coraz więcej mądrych odważnych. Tylko tych Izby Lekarskie relikt komuny..

   Uhj
   Sanepidy NIE SĄ POLSKIE są niemiekimi spółkami handlowymi

   &)-
   Dlaczego Banki Krwi Polaków do przeszczepów znajdują się w niemczech?? a nie w Polsce ??

   Ihj
   Starzy lekarze wypowiadają się krytycznie o poziomie obecnego kształcenia lekarzy w Polsce. Pewne dziedziny WOGÓLE nie są wykładane!!! O szczepieniach nie mają zielonego pojęcia. Wciska się procedury

   Obj
   Vakcynologia jest sztucznie wykreowanym kierunkiem medycyny.. Są choroby zakaźne a to stworzyła mafia szczepionkowa na swoje potrzeby

   Bjh
   Mam 69 lat teraz od 5-6 dni choruję- już wychodzę z grypy. I to bez żadniej farmakologii nigdy w życiu nie szczepiłem się na grypę i czuj€ si€ dobrze. Wogóle to zaliczyłem ze 3 -4 szczepionki.

   Bjh
   Tylko. lącznie 3-4 szczepionki w życiu !!!!

   Bjh
   A przechorowałem chyba wszystkie choroby wieku dziecięcego Ospę Odrę Dyfteryt Świnkę i mam 2 dzieci. Nawet gruźlicę na którą byłem szczepiony zobaczcie jestem dowodem że kłamią o odpornośc szczepionek

   &,_
   Szczepienia w takiej formie i takimi zatrutymi szczepionkami to JEST POLITYKA DEPOPULACJI Narodu. W 60-tych latach przewidywali że po 2000 r będzie nas 50-55 mln !! A ile nas jest !!

   &amp
   W 50 latach goj dostawał na swoje dziecko 50 zł tzw dodatku rodzinnego a żyd 250 zł !!!

   pz
   przymus szczepień i kary do 60 tys. wprowadził pisobolszewicki rząd pamiętajcie o tym

   ,_-
   W usa w ostatnich latach ponad 50 lekarzy antyszczepionkowców zginęło w tajemniczych okolicznościach. !!!!

   Polubienie

 8. Drakoniusz@Drakoniusz
  Dlaczego skandal ? Dyskusja jest po to, aby doszło do wymiany rozmaitych argumentów. Zabranianie dyskusji to zamordyzm.

  raff
  Szanowni pro-szczepionkowcy! Czy Wam się wydaje, że to Polacy latają w kosmos?! Żadnej refleksji, dlaczego my mamy przymus szczepień a wolne i cywilizowane kraje nie?! Jesteście żałośni!

  proste pytanie dlaczego skoro
  szczeniaki można szczepić dopiero po 3 m-cach życia pojedyńcza szczepionką Polskie Niemowlaki szprycuje się już 1 dnia i to niebezpieczną szczepieniem tzw. skonsolidowanym. I dlaczego tylko w Polsce?

  xz
  XXI wiek, Europa… szanuje prawa pacjenta jako wartość niepodważalną i nadrzędną. A w Polsce wmawiają nam, że maoistowski, totalitarny przymus oraz terror za odmowę to szczyt oświecenia. Wstyd!

  oszuści z PiS
  Bolszewickie przybłędy jak się troszczą o zdrowie narodu polskiego. PiS był wielkim przeciwnikiem, GMO, przymusowych szczepień, podatków od spadku, 23% VATu, opłacie paliwowej. Dziś to popierają.

  analityk
  W całej Europie Zachodniej szczepienia mogą być dobrowolne a u nas musi być przymus ustawowy. Może ktoś wyjaśni dlaczego? Uważamy się za bydło?

  xz
  Brawo Patryk Jaki! Uderzył w czuły punkt. Tu narusza się prawa człowieka. Jak mają nas szanować za granicą skoro tu w Polsce traktuje się nas jak ubezwłasnowolniony podgatunek w totalitarnym kraju.

  Tomek
  Ciekawe dlaczego POLSKA ma być poligonem doświadczalnym dla firm farmaceutycznych, a polskie dzieci królikami doświadczalnymi ? Szczepcie obowiązkowo Ukraińców i Hindusów, i Filipińczyków.

  adamW@adamW
  Arzt – info dla dxexbilnych ignorantów – na leczenie mojego chorego dziecka państwo nie łoży. Wstrzyknąć syf – jak najbardziej. Teraz na wszystko kasę wykładam sam!!! Pomaga rodzina + fundacja. Do szczepienia rozwój dziecka wzorowy. Przestań czerpać wiedzę z memów. Chcesz to szczep swoje dzieci, a moje dziecko nie jest państwowe. Sprawdź kraje, gdzie szczepienia są obowiązkowe, a gdzie jest wolny wybór. Tak ufasz naszym włodarzom? Ja p…., to łykaj wszystko jak młody rekin. Właśnie dlatego w Polsce długo nic się nie zmieni jak tacy ludzie biorą udział w wyborach. Wierz sobie bezgranicznie we wszystko co Ci podrzucą.

  skandalem jest
  1.przymuszanie spoleczeństwa do coraz wiekszej ilości coraz dziwniejszych szczepień2. Skandalem do n-tej potęgi- Zmuszanie do szczepień jednodniowych polskich noworodków.[ewenement na skalę światową]

  Polka
  Nie o samo szczepienie chodzi, ale o zmasowanie szczepionek zmuszające słaby organizm dziecka do walki równocześnie z wieloma infekcjami. Rozdzielić szczepienia i szczepić tak jak po wojnie, po kolei

  Ania
  Niech napiszą ile wart jest ten biznes i jake straty osiąga jeżeli ludzie nie szczepią nie dają zarobić niech podadzą nazwiska rodowody osób które w tym siedzą a to ciekawi ludzie i ich życiorysy

  Ania
  Na zachodzie szczepienia sa do dobrowolne i jest ich mniej w Polsce jak i w Rumuni gdzie za biznes wzięła sie dawna securitate szczepi sie wszystkim na maxa tak jak u nas to lepszy biznes niż banki

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/415289-najpierw-sejm-teraz-twitter-starcie-o-szczepionki-trwa

  Najpierw Sejm, teraz Twitter. Starcie o szczepionki trwa. „To skandal, że w ogóle dochodzi do dyskusji.” KOMENTARZE

  opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj


  WARSZAWA POSIEDZENIE SEJMU / autor: PAP/Paweł Supernak

  Temat wyjątkowo ważny, to i dyskusja gorąca. Sejm zajmuje się projektem obywatelskim dotyczącym likwidacji obowiązku szczepień. Na wydarzenia w parlamencie reaguje Twitter.

  Jestem zdecydowaną zwolenniczką obowiązkowych szczepień dzieci, ale…

  To skandal, że w ogóle dochodzi do dyskusji nt.obowiązku szczepień. Za fałszywą argumentacją atakujących szczepienia kryje się wielkie zagrożenie dla zdrowia narodu.

  Wywiązała się także dyskusja między blogerem Matka Kurka, a poseł PiS Krystyną Pawłowicz.

  Jestem pewien, że PiS nie zniesie obowiązkowych szczepionek, przed wyborami wrzucili DURNY projekt do komisji, bo to salomonowa zagrywka. Szczepienia, te rozsądne, jakie przechodziliśmy wszyscy i nie mamy autyzmu, powinny być OBOWIĄZKOWE.

  1/Autorzy proj obywatelskiego – jak to mocno podkreślali w Sejmie- NIE SĄ przeciwko szczepieniom,ale żądają kontroli składu szczepionek,wykluczenia możliwości podawania szczepionek wzajemnie kontrdziałających czy też utworzenia funduszu środków

  2/na leczenie dzieci poszkodowanych podaniem szczepionki ,często trwałych kalek,co dziś w całości niemal jest na barkach rodzicówPaństwo winno wziąść odpowiedzialność za to skoro szczepienia są obowiązkowe.Żądają ograniczenia władzy firm farmaceut

  Panie Piotrze problem w tym, że już takich szczepionek nie ma. Są jakieś koktaile 5w1 6w1 7w1 i to jest kłopot. Druga kwestia, że dwie szczepionki podaje się w 1 dobie życia. To jest bardzo niebezpieczny proceder i należy ten system uporządkować!

  I o tym można rozmawiać, ale nie o leczeniu odry kozim mlekiem.

  Nikt w Sejmie,też projektodawcy obywatelscy nie mówili takich rzeczy. Mówili ze łzami o swej bezradności i swych zapomnianych przez państwo dzieciach.O baraku pomocy,o zamilczaniu,o karach za same dyskusje i pytania o te sprawy

  Z kolei posłowie Platofrmy Obywatelskiej wykorzystują tę poważną sprawę do prowadzenia kampanii.

  Rafał Trzaskowski:

  Stawką tych wyborów jest m. in bezpieczeństwo ponad 360 tys. warszawskich dzieci. Nie możemy pozwolić, by politycy podważający zasadność obowiązkowych szczepień decydowali o ich losie. Jeśli zostanę prezydentem Warszawy, rozszerzę i dofinansuję program szczepień o dod. 4,5 mln zł

  Bartosz Arłukowicz

  „Postępowanie w zakresie przymuszania do szczepień stanowi dyskryminację obywateli RP w stosunku do pozostałych mieszkańców Unii Europejskiej.” @PatrykJaki w piśmie do Ministra Zdrowia w walce o likwidację obowiązku szczepień. Kandydat na Prezydenta Warszawy. XXI wiek. Europa.

  CZYTAJ TEŻ: Trwa batalia o szczepionki. Marszałek Karczewski ostrzega: Ruchy antyszczepionkowe są bardzo groźne

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dobrze się stało, że Sejm skierował do komisji projekt zniesienia obowiązkowych szczepień dzieci

  Twitter, rs

  lolek
  kaczyński mówił, że to naród jest suwerenem, więc dlaczego sprzedajny sejm ma decydować za ten naród. matka kurka mówi jak w sejmie, kto da więcej temu racja. Już dawno nie jest obiektywny.

  antyfan
  Krystyna Pawłowicz to mądra kobieta.

  Arzt
  Dzieci deblinych rodziców powinny być leczone odpłatnie w przypadku choroby zakaźnej podlegającej szczepieniu profilaktycznemu. Miejmy nadzieję, że sejm da odpór pomysłom DEBLINYCH RODZICÓW!

  anna@anula
  Kazde lekarstwo przechodzi badania kliniczne przeprowadzone zgodnie z zasadami naukowymi i statystycznymi. Z nich wiadomo czy lekarstwo w wiekszosci przypadkow pomaga pacjentowi. Jednoczesnie zawsze jest jakies male prawdopodobienstwo nieprzewidzianej negatywnej reakcji zwanej efektem ubocznym. To jest opisane na kazdym lekarstwie w informacji o skutkach ubocznych. Ci ktorym sie efekt przydarzyl maja pretensje. Warto by sie zastanowic w ilu wypadkach szczepionki zapobiegly chorobie i nie podwazac wynikow badan klinicznych. Jakbysmy sie wczytywali w opis skutkow ubocznych kazdego lekarstwa to nigdy nie pojawiali bysmy sie w aptekach

  raff
  Zwolennicy szczepień, proszę się zagłębić, zdobyć wiedzę poza-sloganową, nikt Was siłą nie zmusi do zmiany zdania, ale musicie mieć pojęcie o czym rozmawiacie!

  Eris44
  Piszcie poprawnie po polsku. Forma właściwa czasownika brać to wziąć, nie wziąść. Mówimy: wziąłem, wzięłam, a nie wziadłem, wziadłam.

  donek
  Arzt ty widać przeszedłeś pełny kalendarz szczepień bo jesteś tak wysublimowany intelektualnie.

  donek
  anna nie jesteśmy bydłem, które jest szczepione przeciwko pryszczycy ale ludźmi z prawem do wolności i tym samym wolnego wyboru preparatu medycznego oceniając ryzyko skutków ubocznych.To mała róznica

  z
  jasne niech mafia medyczna decyduje o OBYWATELCH podadzą trutkę i kopyta do przodu

  z
  Matka Teresa z Kalkuty

  xz
  Żałosny trolu obrażający rodziców obyś za 10 lat, jak będziesz miał własne dziecko nie musiał patrzeć na powikłania poszczepienne, ciężką i trwałą chorobę i oby nie na nic gorszego.

  adam65@adam65
  Temat bardzo potrzebny ale wymagający spokojnej i merytorycznej dyskusji. Napewno nie na mównicy sejmowej jak i na czymś takim jak portale społecznościowe. Problemem jest bardzo mocna pozycja zarówno lekarzy jak i lobbystów firm farmaceutycznych. Moje wnuki są zaszczepione robiliśmy to prywatnie. Obyło się bez komplikacji i problemów. Jestem za obowiązkiem szczepień ale tych podstawowych z tym że rodzice mogą z tego zrezygnować biorąc odpowiedzialność za swoją decyzję w razie późniejszych chorób dziecka wynikających z braku szczepień. Tak samo np palacze papierosów powinni być objęci dodatkową składką ubezpieczenia lekarskiego gdyż ten nałóg jest bardzo groźny dla człowieka

  xz
  Ci d… rodzice postulują na przykład dokładniejszą kwalifikację do szczepień z zaświadczeniem wydanym do rąk własnych rodzica przed szczepieniem, że brak przeciwwskazań. Odpowiedzialność lekarza.

  xz
  D…i rodzice chcą też PRZYWRÓCENIA MEDYCZNYCH PRZECIWWSKAZAŃ DO SZCZEPIEŃ, obowiązujących na zachodzie a w Polsce niefrasobliwie zniesionych, by zwiększyć wyniki. Tu się szczepi chore dzieci!

  xz
  A już sugerowanie, że dobrowolna decyzja o szczepieniu ZLIKWIDUJE SZCZEPIENIA to szczyt manipulacji. Co oni podają ludziom skoro sądzą, że mając wybór wszyscy z tego zrezygnują?

  Belon
  Tylko stare wypróbowane szczepionki , którymi wszyscy byliśmy szczepieni. Żadnych „wynalazków”. A jeżeli starych , sprawdzonych szczepionek nie ma , to należy je wyprodukować.

  Belon
  Nie można godzić się na dyktat koncernów farmaceutycznych , które robią „wynalazki” – dla kasy. To klient decyduje czego chce .

  Belon
  @xz : masz całkowitą rację .

  kos
  Stare sprawdzone szczepionki też były wadliwe. Nasz syn po szczepieniu przeciwko ODRZE na nią zachorował i po dwóch latach znowu ODRA. Tak było.

  Chwalba
  Dyskutować można . Będziemy więcej wiedzieć .

  mmm
  jestem za prawem wyboru jak w niemczech dodatkowym badaniom i odszkodowaniami od firm farmaceutycznych za skutki uboczne Analiza powikłań nie jest prowadzona a wszelkie nakazy zniesione

  BigKop
  Trzaskowski to kawał bydlęcia.

  …kpuaa///
  to jest nie prawdopodobne żeby zmuszać rodziców do szczepienia i okaleczania dzieci nie badanymi szczepionkami- słuchać rodziców pisowcy jak było obiecane przed wyborami-

  psycholog
  Badałam nastoletnie dzieci umierające z powodu powikłania ODRY .Miały podostre stwardniające zapalenie mózgu. Choroba zaczyna się gwałtownym otępieniem.

  Paweł
  Jestem przeciwnikiem trucia dzieci szczepionkami typu 6 w 1 i żądam natychmiastowego ich wycofania. To co obecnie się dzieje jest :LUDOBÓJSTWEM i ci co to robią powinni pójść siedzieć na długie lat.

  Paweł
  Matka Kurka to albo totalny ignorant co nie wie o szczepionkach multiwalentnych i ile w nich jest trucizn albo kolejny lobbysta Big Pharmy. Dla mnie już stracił wiarygodność.

  Sasza
  ministrowie zdrowia zarówno PO PSL PiS sa uwikłani w przekręt z lekami wyważonymi za granice nikt ich nie rozlicza błazenada kiedy szczepią sie publicznie by pokazać ze ich sponsorzy to lubia

  Sasza
  Nikt nie rozlicza ministrów zdrowia kiedy wprowadzają regulacje służące koncerna mafi handlującej lekami zasiadaniu albo ,,doradzaniu,, w spółkach handlujących szczepionkami to biznes lepszy niż banki

  Sasza
  Poziom intelektulalny byłego ministra zdrowia,, jak nie bedziecie szczepić na Odrę do polski wróci tyfus..,, mowi sam za siebie

  Polubienie

 9. 5 października o 12:54 ·

  Partia Wolność w Sejmie czyli poseł Jacek Wilk merytorycznie dowodzi tego, że prewencyjne szczepienia to eksperyment medyczny na Narodzie – NIEZGODNY Z KONSTYTUCJĄ. I takie są FAKTY. Jeśli reszta posłów będzie wykręcać się i krytykować tą wypowiedź znaczy to tyle, że działają na czyjeś polecenie (my już wiemy, na czyje) lub trzeba im CBA.

  https://www.facebook.com/search/top/?q=Jacek%20Wilk%20w%20sejmie

  PROszczepieni
  Jak to ????
  My chcemy szczepić !!! Tylko… czekamy… na te badania już…. 10 lat…
  „Brak badań na bezpieczeństwo i skuteczność szczepień !”

  Polubienie

 10. Niemcy Mają „Lepsze Szczepionki” od Polaków bo Mają Wybór – Wywiad z Justyna Socha ze Stop NOP

  wideoprezentacje
  Published on Oct 9, 2018

  Majka Majka AntiAntifa Poland
  Ator dobra robota
  Łapka w ciemno 😉
  Pozdrowionka dla Pani Justyny i wielkie, wielkie dzięki!

  Dupka Lucyfera
  Po co utylizowac śmieci/leki Kiedy można sprzedać Polakom A jak zachorują to jeszcze można ich leczyć i będzie większy zarobek. Mają super rządy które dbają o ich interesy….

  bert bouw
  Brawo Pani Socha za wystapienie w sejmie reszta to sprzedajni idioci

  adam Torun
  Jak ta patologia w sejmie chce szczepic Polaków nie się kurwy sami zaszczepia. A ci z po i nowoczesnej prosto w mózg. Barany jebane. Sam mam pełno nopow w rodzinie i przypadki że szczepieni roruja no to na co byli faktycznie zaszczepieni. Tyle w temacie

  Polubienie

 11. https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczepien

  Liczby nie kłamią! Młodzi, wykształceni postępowcy są najbardziej zacofani! Pomorze przoduje w odmowie szczepień. Najmniej antyszczepionkowców jest na Podkarpaciu

  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: za 14 minut


  Zdjęcie ilustracyjne / autor: Pixabay/wPolityce wPolityce.pl

  Od lat znamy doskonale podział na zacofaną południowo-wschodnią Polskę i postępową, oświeconą – północną część naszego kraju. Młodych, wykształconych, z wielkich miast z lubością przeciwstawiano zacofanym mieszkańcom Podkarpacia. Tymczasem pada kolejny mit! W sprawach zdrowia i bezpieczeństwa swoich dzieci, to ci pierwsi przodują w zacofaniu!

  Na fali doniesień o rozprzestrzeniających się zachorowaniach na odrę, internauci przypomnieli raport NIK. Wynika z niego, że liczba odmawiających szczepień wzrosła w ciągu czterech ostatnich lat (od 2013 do 2017 roku) aż o 305 proc.

  Co ciekawe, najwięcej odmów szczepień odnotowano w rzekomo postępowym województwie pomorskim. Najmniej odmów było w województwie podkarpackim.


  Najgorsza sytuacja jest w województwie pomorskim / autor: materiały prasowe

  Sprawa nie umknęła uwadze internautów. Przypomniał o niej między innymi Janusz Wojciechowski.

  Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas zaapelował w piątek o dopełnienie obowiązku szczepienia przeciwko odrze, śwince i różyczce wobec dzieci, które dotychczas nie zostały zaszczepione. W Polsce od 1 stycznia do 15 października 2018 r. zarejestrowano 128 przypadków zachorowań na odrę. W analogicznym okresie roku 2017 zgłoszono ich 58.

  Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, minister zdrowia uspokajał, że dzieci zaszczepione są bezpieczne.

  CZYTAJ TAKŻE: Minister zdrowia uspokaja ws. odry: Te dzieci, które są zaszczepione zgodnie z kalendarzem szczepień, na pewno są bezpieczne
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419523-minister-zdrowia-uspokaja-ws-odry

  mall

  Dodawanie komentarzy zablokowane.

  https://wpolityce.pl/polityka/419498-polska-i-niemcy-min-o-antyszczepionkowcach

  Dodawanie komentarzy zablokowane.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419493-odra-na-mazowszu-17-przypadkow-i-podejrzen-zachorowan

  Dodawanie komentarzy zablokowane.

  Polubienie

 12. https://wpolityce.pl/polityka/420000-szumowski-odpowiada-na-brednie-antyszczepionkowcow

  gorzki
  oto tytuł artykułu na stronie obiektywnego medium: „Minister zdrowia odpowiada na brednie „antyszczepionkowców”. Chyba nie ma wątpliwości, że funkcjonariusze tego medium mają określone poglądy?

  Antysocial
  Wystarczy nie wpuszczać 700 tys imigrantów rocznie do Polski.

  korporacyjny lobbysta
  Sprowadzenie imigrantów wygenerowało problem i teraz rzekomo mają okazywać dowód szczepień, a co z tymi co już tu są? To wina rządu PIS i poprzednich, a szczepionki mają skutki uboczne, to są fakty.

  em. inż.
  Nie wiem tego, ale myślę, że z tych 130 osób ok. setki to uKraińcy, ze 20 to wyznawcy islamu, a reszta to Polacy. Ciekaw jestem ile rocznie w PL umiera osób szczepionych na powikłania grypowe. Sporo!

  nnnk
  pokaż mi skład szczepionki parszywcuu kmieciu

  Amigo
  brak szczepien ale Ukraincow

  wPolin.pl@wPolin.pl
  „brednie” Polaków i sama prawda Władzy ludowej. Bezczelna propaganda, tym bardziej że „Zespół wPolityce.pl” nic nie wie o szczepieniach, jedynie dba o profity od władzy (a może i przemysłu szczepionkowego). A odrę to przynieśli goście z banderowskiej Ukrainy! Kolejny powód by rządy PO-PiS sprowadzające imigrantów poniosły odpowiedzialność karną.

  Ewa
  Wpolityce.pl – albo brak wiedzy, albo celowa propaganda w temacie szczepionek

  obserwator1977
  A Państwo Redaktorzy nie widzą że to się kupy nie trzyma i ludzie wszystko spradzają co ONI wygadują ??!! A ten Pan jest Ministrem Zdrowia (nie)odpowiedzialnym za los milionów na kolejne POKOLENIA !?

  CIAPACI ZRA RYZ Z MISKI LAPAMI
  TABUNY UKRAINCOW CZECZENOW VIETNAMCZYKOW FILIPINCZYKOW i snuadych HINDUSOW co zreja lapami nie myja lap i nie wycieraja TYLKOW TULA sie PO POLIN WZDLUZ I WSZERZ za..MISKA RYZU MATOLuszka POLIN DNO!!

  ada
  Ktos kto sie nie szczepi zyje na – ze tak powiem – koszt tych co sie szczepia. To sa fakty. A poza tym sa potencjalnymi roznosicielami …

  Beka
  Do Ada i innych, jak sie zaszczepiliście to chyba nic wam nie grozi. To o co chodzi. Gdzie logika?

  Papa
  Ada inni roznosicie wirus głupoty ciemnoty lepiej zajrzyj do swej przychodni moze sa nowości do pobrania szczepionki dla rodzinki śmiało bierz na zapas bo zabraknie

  tomek
  Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz propaganda.

  fish@fish
  Im więcej takich wypowiedzi, tym bardziej utwierdzają Polaków, że lobby szczepionkowe ma w garści wysoko postawionych rządców! Jako dzieci chorowaliśmy na odrę, okna zasłonięte okiennicami, pościel bez powleczenia-purpur czerwonkawy i w tydzień było po odrze.Bez szczepień!!! Szumowski, do kogo ta gadka o przymusie szczepienia? O rtęci, aluminium w szczepionkach uczony Szumowski ani się nie zająknie.Wpuszczacie bez opamiętania Ukraińców, azjatów, a straszycie Polaków? Draństwo w czystej postaci. To prosta droga do przerżnięcia wyborów.

  jarekc
  Czyli jest taka samo jak co roku chorych, ale każda okazja dobra aby uderzyć w rodziców pokrzywdzonych NOP. Mimo że do Polski przyjechało miliony Ukraińców i dziesiątki tysięcy muzułmanów z Azji.

  xyz
  Prosimy o konkretne badania i podanie składu szczepionek, a nie propagandę.

  dziad polski@dziad_polski
  A co pan minister od siedmiu boleści powie na dane ws zachorowań z powodu braku szczepień wśród Amiszów żyjących w USA?

  KTO CIĘ OBRONI POLSKO…?!!!
  To nie brak szczepień wywołał odrę tylko IMIGRANCI Z UKRAINY !!! W Polsce do 1975r. nie szczepiono na odrę, a więc ZNACZNA POPULACJA POLAKÓW NIE BYŁA SZCZEPIONA i jakoś epidemii w Polsce nie było ?!!!

  bliźniaki
  Kuriozum! Obrzydliwość! Szumowski rozpoczyna kampanię nienawiści do „antyszczepionkowców”! Czyżby obłęd?

  eeee
  pan minister wziął w łapę z szczepionki a teraz boi się o zyski, jak teraz ich nie upchnie to później będzie gorzej z następnymi i nie będzie dodatkowych dochodów.

  Zenek
  Wszystko ok tylko proszę pokazać sz. p. ministrze badania, takie jak dla leków które są wprowadzane w obrót, dla szczepionek. Dlaczego ich nie ma? Bo nigdy by nie zostały dopuszczone do obrotu.

  korupcja w medycynie
  Szczepionki nie posiadają atestu bezpieczeństwa i tyle w temacie! Odrę wg książek medycznych się nie leczy, przechodzi i tyle.

  nie_debil
  do 1970 roku na odrę było rocznie 900.000 zachorowań i nikt nie umarł … i nikt nie był szczepiony . – dzieci siedziały w domu zadowolone bo nie szły do szkoły – lekarze mówili: ODRY SIĘ NIE LECZY

  Polubienie

 13. https://wpolityce.pl/swiat/429857-zagrozenia-zdrowia-wg-who-min-odmowa-szczepien

  WHO ogłosiła listę największych zagrożeń dla zdrowia. Wśród nich – zanieczyszczenie powietrza i odmowa szczepień

  opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu


  autor: Pixabay wPolityce.pl

  W 2019 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) rozpoczyna, nowy 5-letni plan strategiczny – 3 razy miliard: zapewnienie jednemu miliardowi ludzi więcej dostępu do powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, ochrona jednego miliarda więcej osób przed nagłymi zdarzeniami zdrowotnymi, podjęcie działań, które maja sprawić, że jeden miliard więcej osób cieszyć się będzie lepszym zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Aby osiągnąć ten cel, trzeba będzie zmierzyć się z zagrożeniami dla zdrowia. WHO ogłosiła listę największych takich zagrożeń, które będą wymagały szczególnej uwagi i działań organizacji a także jej medycznych partnerów na całym świecie. (…)

  nohood 5.184.14.*za 23 minuty
  nie podali abocji jako największej przyczyny śmierci?

  nohood 5.184.14.*za 21 minut
  wchoj is who?

  krzyś 193.34.52.*za 10 minut
  to już drugi durny artykuł tej pani. Wiadomo, kto jej płaci.

  olek 37.248.101.*15 minut temu
  Biorą kasę od firm farmaceutycznych dlatego popierają ich działania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  grimm 79.186.71.*2 godziny temu
  Pani Jakubowska, niech pani odpuści ten temat, zajmie się czym innym. Bo nic pani nie wie, nic nie rozumie. Lub pisze na zlecenie.

  lol 83.7.207.*3 godziny temu
  taaa ile eksperci tego cyrku wzieli w lape od firm farmaceutycznych?

  M 87.205.137.*3 godziny temu
  Może rtęć z aluminium? Nie, dziękuję, u mnie we wsi nie brak ich na złomowisku.

  medyk 212.180.144.*3 godziny temu
  https://gloria.tv/video/9dpvqHmQbSSF4dktK2mzzdXsT

  https://vaccgenocide.wordpress.com/2017/06/17/szczepienna-bomba-zegarowa-pdf/

  CO. WHO ? 51.38.83.*3 godziny temu
  Czy Polacy mają ten sam Skład i producenta szczepionek co Niemiec , Szwed , Brytyjczyk , Żyd , Norweg? Bardzo bardzo bardzo Wątpię !.

  Andrzej 94.246.175.*4 godziny temu
  nie wierze WHO

  Polubienie

 14. Tu przychodnia, proszę wstawić się na szczepienie. Dziecko już zmarło po poprzedniej szczepionce.

  Elektromagnetyczny Świat Nowotworów
  Published on Feb 19, 2019

  Posłuchaj, jak masońskie Ministerstwo Zdrowia zabija małe dzieci.

  Polubienie

  • Straszne. Normalnie straszne. Żadne słowa nie są w stanie oddać stan bezdennego skurwienia tych bydlaków. Nie słyszałem o niczym podobnym, a wiele już słyszałem i czytałem. Kurwa wasza mać!!! To jest mistrzostwo świata w byciu morderczą kurwą!!! Powinni tę Matkę jeszcze podać teraz do sądu o to, że „zabiła” swoje dziecko, bo go nie zaszczepiła go po jego śmierci.

   Niech was spotka najgorsze zło, za to co robicie Nam i Naszym Słowiańskim Dzieciom, wy przeciw-słowiańskie skurwysyny!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

   Polubienie

 15. https://wpolityce.pl/polityka/446234-lobby-farmaceutyczne-chce-zniszczyc-polski-hodowcow-ziol

  Lobby farmaceutyczne chce zniszczyć polski hodowców ziół? Prezes Herbapolu: Dąży się do zakazu sprzedaży niektórych ziół w UE

  opublikowano: za godzinę


  Kwiaty rumianku / autor: Fratria

  Lobby farmaceutyczne dąży do zakazu sprzedaży niektórych ziół na terenie UE – ostrzega prezes Herbapolu Alin Lekstan.

  Jest coraz większa ilość wycofywanych surowców z preparatów czy suplementów diety czy artykułów spożywczych

  — ocenia w Radiu Wnet prezes Lekstan.

  Prezes Herbapolu wskazała, że zwiększa się liczba kontroli sanitarnych, brakuje spójności przepisów prawa unijnego z polskim i ze stosowaną praktyką. Dochodzi również do ignorowania Farmakopei Polskiej, czyli urzędowego spisu leków dopuszczonych w Polsce do obrotu.

  Podkreśliła, że w Polsce obowiązuje zakaz wprowadzenia na rynek preparatów, które są w produkcji i sprzedaży w innych krajach unijnych. Na dowód swoich słów przytoczył przykład w postaci zablokowania jednego z produktów planowanych przez Herbapolu z powodów znajdującego się w nim składu. Dodała, że wkrótce na naszym rynku miał pojawić się produkt o identycznym składem, ale wyprodukowany we Włoszech.

  Zdaniem prezes Herbapolu problemy przemysłu zielarskiego wnikają z tego, że rywalizuje z nim przemysł farmaceutyczny. Winą za to obarczyła również powszechną biurokrację oraz urzędniczą ignorancję. Podkreśliła, że wojna z rynkiem zielarskim uderza nie tylko w kierowaną przez nią firmę, ale głównie w rolników, którzy hodują zioła.

  To jest nie tyko przedsiębiorstwo, które daje pracę polskiemu podmiotowi, utrzymuje ich razem z rodzinami, ale to jest przedsiębiorstwo, które od ponad pięćdziesięciu lat kupuje zioła od polskiego rolnika

  — stwierdziła Alina Lekstan.

  Do inwestowania w zielarstwo namawiał mieszkańców wsi latem 2018 r. minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

  To może być polska specjalność. To może być wielka nisza dająca dochody rolnikom i dająca surowce dla przemysłu, który w oparciu o nie będzie produkować produkty poszukiwane przez konsumentów

  — mówił.

  ems/Radio Wnet

  szkoda_gadać 88.156.135.*
  Czy to nie dziwne, że „polskie” sanepidy są zarejestrowane w niemieckiej izbie handlowej we Frankfurcie i to nie jako np. Główny Inspektorat Sanitarny, ale oddzielnie każde województwo. Sprawdzajcie!

  Jerzy 88.73.10.*
  I znowu wychodzi na to, ze w UE rzadzi jakas BANDA KRYMINALISTOW, dla ktorych nie liczy sie zadna wspolpraca, zadna wspolna polityka rolna, energetyczna czy jakakolwiek inna – tylko KRYMINALNA AFERA!

  Józefa 62.21.41.*
  Zawsze wybieram zioła Herbapolu, mam do nich zaufanie. Kupcie rumianek Herbapolu i kupcie niemiecki w Aldim – bez zapachu! Ludzie! Gdzie my żyjemy? Czy mamy zatęsknić za PRL????

  Ja 79.186.14.*
  Żeby nie zioła ILU z nas by chorowało.A ilu konowały nie pomogły TYLKO !! zioła.Dolegliwosci gastryczne na przykład.Ja chodziłam po konowalach i żaden mi nie pomógł .Co to ma być???!!

  global terror 83.30.111.*
  grupa cwaniaków chce ludzi chodować i wskazywać czego nie możemy jeść, najlepiej podtruwać by mieć stałych klientów, żyje 46 lat i na mnie nie zarobili

  bussinesman 89.64.34.*
  to proste żydzi chcą opanować polskie apteki i przemysł farmaceutyczny.a Polacy żrą medykamenty na potęgę a jaka z tego kasa ?

  naftalyna 185.135.194.*
  ..kto bierze srebrniki…gdzie pracuje Judasz..

  Józefa 62.21.41.*
  Zawsze wybieram zioła Herbapolu, mam do nich zaufanie. Kupcie rumianek Herbapolu i kupcie niemiecki w Aldim – bez zapachu! Ludzie! Gdzie my żyjemy? Czy mamy zatęsknić za PRL????

  Ols 83.20.249.*
  Osmioletnie rzady koalicji POPSL uczynily z Polski Kolonie niemiecka

  Ja 79.186.14.*
  Żeby nie zioła ILU z nas by chorowało.A ilu konowały nie pomogły TYLKO !! zioła.Dolegliwosci gastryczne na przykład.Ja chodziłam po konowalach i żaden mi nie pomógł .Co to ma być???!!

  SzuZen 79.186.8.*
  Przemysł farmaceutyczny domaga się prawdziwej weryfikacji. Dla zysków wymyślają choroby i zawsze mają tabletki na nie. Lekarze to już sobotni kursanci dystrybucji tzw leków. Kto się tym zajmie ?

  matulu droga 109.12.48.*
  Ardanowski ?tylko nie on!

  zdrowy 178.42.123.*
  Krzywizna ogórka UE zostatała sprostowana dł.banana również. Ale ziół mogą zabronić, bo medycyna zach. nie uznaje ziół.Ale kochany Polak cos wymyśli.

  Wojtek 164.126.202.*
  Moj znajomy produkowal preparat antynowotworowy zatwierdzony do sprzedazy w Polsce przez Ministerstwo Zdrowia. Kilka lat temu sprzedaz preparatu zostala zablokowana przez Komisje Europejska

  czytelnikQ 89.77.65.*
  to może zacznijcie ujawniać nazwiska lobbystów i tych co biorą łapówki. Pisanie po próżnicy, rzekomo w trosce o dobro Polski i Polaków, nic nie kosztuje i żadnego pożytku nie przynosi.

  Polubienie

 16. nohood
  w polsce ma być stara, trująca żywność, mają być syfiate iniekcje, ma być 5v teraherców w powietrzu 5g. ma być laboratorium gojow. a rząd postkomuny gwarantem, że tak ma być i nie zmieni się nic.

  Marcin
  Po szczepionce na Pneumokoki mój syn ma stwierdzony w szpitalu NOP. Tyle w temacie…

  smutek
  A myślałem, że chodzi o zniesienie przymusu szczepień, tak jak w wielu cywilizowanych państwach Europy.

  nohood
  sprawdźcie jaka jest korelacja między wyszczepialnością i poziomem zdrowia na modelu przepisów w różnych stanachusa i zastanówcie się kto steruje paradygmatem medycznym. przecież to mordercy w prawie.

  Agata 3
  A ja czekam na moment, kiedy firmy farmaceutyczne przestana nas zatruwać „obowiazkowo” pseudobezpiecznymi szczepionkami .Ile jeszcze dzieci musi chorować i umrzeć na powiklania poszczepienne?

  MedycynaZintegrowana
  Ulotki producentów szczepionek zakazują szczepić noworodki, tylko niemowlaki, czyli od 2 m-ca życia. Dlatego nie ujrzysz tych ulotek bo szczepią już w 1 dobie. To ludobójstwo, nigdzie tak nie jest.

  v 1
  Wilkołaki w natarciu https://jupi-tupi.pl/z-powodu-lekow-w-hiszpanii-dzieci-choruja-na-syndrom-wilkolaka/

  pomocnik M. Bustowskiego
  @v Te wilkołaki to z powodu karmienia zwierząt chemią. Rolnicy opowiadają że świnie wpadają w szał i się zagryzają, są na to dowody. Potem my to jemy. Szczegóły na kanale Youtube Marcin Bustowski

  MedycynaZintegrowana
  Spożywanie dużych ilości witaminy C niszczy komórki rakowe we wczesnym stadium. Poczytajcie laureata Nobla Linusa Paulinga. Wynaleziona w 1933 zmieniła świat. Idealna na SEPSę ale konowały zakazują.

  od M. Bustowskiego z YT
  Szpitale onkologiczne przepełnione dziećmi. Całym frontem nas depopulują. Duńskie mięso z chowu nakładczego zalewa nasz rynek, świnie polskie są wybijane ASF to brudny biznes. 5G również nam wciskają.

  https://wpolityce.pl/polityka/462194-nasz-news-rzad-rozwaza-zmiany-w-programie-szczepien

  NASZ NEWS. Rząd rozważa zmiany w programie szczepień. Będzie lepszy dostęp do szczepionek?

  opublikowano: za 9 minut · aktualizacja: za 10 minut

  Świetna wiadomość dla rodziców! Ministerstwo Zdrowia poważnie rozważa zmiany w programie szczepień ochronnych. Może być m.in. zwiększona dostępność do zapewniającej najszerszą ochronę szczepionki przeciw pneumokokom. To odpowiedź resortu na najnowsze, niepokojące dane epidemiologiczne. Zlecono już przygotowanie rekomendacji w te sprawie. Posłuży ona do „weryfikacji aktualnego sposobu zabezpieczania szczepionki do szczepień obowiązkowych w ramach PSO”.

  Obowiązkowe szczepienia przeciw pneumokokom są najnowszą i najbardziej kosztowną częścią polskiego programu szczepień ochronnych – wprowadzono je wraz z początkiem 2017 roku. Obecnie refundowana jest tylko tańsza szczepionka, zawierająca 10 szczepów (serotypów) tej groźnej bakterii. Za preparat z 13 szczepami rodzice muszą zapłacić z własnej kieszeni. I choć wprowadzenie obowiązkowych szczepień przeciw pneumokokom uważane jest za sukces, ostatnie dane Krajowego Ośrodka Referencyjnego ds. Diagnostyki Bakteryjnych Zakażeń Ośrodkowego Układu Nerwowego (KOROUN) zaniepokoiły ekspertów. Okazuje się, że w trzecim roku trwania programu tzw. pokrycie szczepionkowe dla preparatu 10-walentnego dla dzieci, które nie ukończyły 2. roku życia wynosi zaledwie ok. 22 proc. To znacznie gorszy wskaźnik, niż jeszcze kilka lat temu. O tych danych (wstępny raport opublikowano w maju) dyskutowali w czerwcu, podczas debaty magazynu „Służba Zdrowia”, konsultanci krajowi.

  Powinniśmy wybierać szczepionki, które mają największe pokrycie serotypów odpowiedzialnych za wywoływanie chorób pneumokokowych. Poza tym decyzje dotyczące wyboru szczepień muszą ewoluować w czasie, tak aby podążać za rozwojem sytuacji epidemiologicznej

  — mówiła w czerwcu prof. Teresa Jackowska, konsultant krajowy w dziedzinie pediatrii.

  Należy pamiętać, że przed wprowadzeniem szczepień w 2017 r. mieliśmy do dyspozycji jedynie dane pochodzące z kilku prowadzonych programów regionalnych. I na tej podstawie minister zdrowia trzy lata temu zdecydował o rozszerzeniu programu szczepień ochronnych — podkreślał podczas czerwcowej debaty Jarosław Pinkas, krajowy konsultant w zakresie zdrowia publicznego i jednocześnie Główny Inspektor Sanitarny.

  Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli podjąć racjonalne decyzje. Ze względu na działania aktywistów antyszczepionkowych wszystko powinno być jednoznaczne i nie ma tu miejsca na żadne wątpliwości, co do faktu, że do szczepień obowiązkowych państwo wybiera najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze preparaty

  — dodawał wówczas Pinkas.

  CZYTAJ TAKŻE: Drożej znaczy taniej. Tygodnik „Sieci” o raporcie dotyczącym polskiego systemu szczepień
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456598-sieci-o-raporcie-dotyczacym-polskiego-systemu-szczepien

  Ustaliliśmy, że Ministerstwo Zdrowia poważnie rozważa istotne zmiany w wartym kilkadziesiąt milionów złotych rocznie programie.

  Dane epidemiologiczne są, oględnie mówiąc, średnie. Uznano, że warto się temu bardzo przyjrzeć. Na decyzje trzeba jeszcze trochę poczekać

  — słyszymy od jednego z przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia.

  Oficjalnie resort nie chce w tej chwili komentować sprawy ani szerzej odnosić się do danych KOROUN. W BIP Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji pojawiła się jednak informacja o zamówieniu dotyczącym szczepień na pneumokoki. Chodzi o „przygotowanie rekomendacji wyboru do stosowania szczepionki przeciwko pneumokokom z uwzględnieniem porównania skuteczności dostępnych szczepionek przeciwko pneumokokom dla dzieci PCV13 i PCV10 w aspekcie aktualnych badań nad immunogennością obu preparatów, która posłuży do weryfikacji aktualnego sposobu zabezpieczania szczepionki do szczepień obowiązkowych w ramach PSO”.

  To bardzo dobra informacja. Jeśli są nowe zagrożenia, to trzeba temu przeciwdziałać — mówi nam poseł Jerzy Kozłowski, członek sejmowej komisji zdrowia i kandydat PiS w nadchodzących wyborach parlamentarnych, zastrzegając, że kwestia ta nie była na razie omawiana na komisji.

  Generalnie mimo wieloletnich zaniedbań poprzednich rządów widać, że w ostatnim czasie w ochronie zdrowia wiele zmienia się na plus. Stawiamy na jakość i dostępność. To zasługa świetnego ministra, jakim jest niewątpliwie Łukasz Szumowski — dodaje poseł Kozłowski.

  Przypomnijmy, że od 1 września znacznie zwiększył się dostęp do nowych terapii raka piersi – na nowej liście refundacyjnej są innowacyjne leki Kisqali i Ibrance. W ramach skojarzonego, przedoperacyjnego leczenia raka piersi dostępne są także leki Perjeta (petuzumab) i Herceptin (trastuzumab). Lepszą sytuację mają też pacjenci cierpiący na choroby rzadkie – ministerstwo Szumowskiego zdecydowało o bezpłatnym leczeniu dla pacjentów cierpiących na chorobę Fabry’ego i EB. Na nowe leki mogą od września liczyć także chorzy na raka prostaty i RZS (reumatoidalne zapalenie stawów).

  CZYTAJ TAKŻE: Od września będą refundowane innowacyjne leki na raka piersi. Szumowski: „Możemy mówić o europejskim poziomie leczenia w tym obszarze”
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/460962-od-wrzesnia-beda-refundowane-innowacyjne-leki-na-raka-piersi

  autor: Piotr Filipczyk

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.