735 Stop NOP Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień Warszawa 02.06.2018

Dwóch pediatrów ujawnia prawdę o szczepieniach – Protest 2018

Szczepienia – Niewygodne Fakty
Published on Jun 3, 2018

Wypowiedź dwóch lekarzy pediatrów. Lekarza z 32-letnim doświadczeniem (ojca 10 dzieci) i lekarki z 24-letnim doświadczeniem. Wśród lekarzy biorący udział w marszu „Międzynarodowego Protestu Przeciwko Przymusowi Szczepień”, który odbył się 2 czerwca 2018 w Warszawie i zebrał kilkanaście tysięcy rodziców z całej Polski i zagranicy, trzech z nich odważyło się zabrać głos publicznie i wytłumaczyć dlaczego są zmuszani do wykonywania odgórnych procedur medycznych narzucanych przez Izby Lekarskie, Sanepid i różnego rodzaju rozporządzenia. Tym samym też nie mogą liczyć się z wyborem rodziców, ani też ze swoim sumieniem, gdyż są wtedy karani na wszelkie możliwe sposoby.

Zbigniew Bogusławski
Naprawdę odważni, prawdziwi lekarze, oby obudzili resztę…

Marta Gawrońska
Brawo ! Brawo ! jak dobrze że jest nas coraz więcej ! coś pięknego ! naród się budzi ! Brawo P. Doktorze ! Brawo !

zora Polar
Oby wiecej takich lekarzy ktorzy glosza prawde .walczmy z opresyjna wladza .I czas powiedziec ze to wina lekarzy rowniez ktorzy z wygody I strachu milcza na temat NOP.

Beata
Pani Doktor, nikomu rozumu nie odebralo.To jest dzialanie celowe, zaplanowane. Mja nas zdziesiatkowac, nas Polakow i bardzo dobrze im idzie i to jest jeden ze sposobow.

Piot rula
Zgadza się z panią. Tak jak czasem mówią ludzie ze w rządzie głąby siedzą, ja myśle że nie głąby, tylko dobrze wyszkoleni żołnierze, pracownicy którzy na usługach swoich pracodawcow tj. korporacji, władz innych rządów realizują tylko ich zlecania. I są całkiem skuteczni. Warto w końcu zrozumieć, że politycy to maja tylko polskie nazwiska ale w żadnym wypadku nie są polakami, bo ani się nie utożsamiają z Polską ani nie mają prawdziwie polskiej krwi – są najczęściej żydowskiego pochodzenia. Jak się to zrozumie, to sie zrozumie także, dlaczego rząd polski podejmuje takie a nie inne decyzje. Kiedy ludzie w koncu zrozumieją że dla rządu naród nie ma zadnego znaczenia. Najpierw jest interes zleceniodawcy (wprowadzenie danej ustawy, zmiana przepisów itp.), prawdziwego pana tj. korporacji, konkretnego lobby, innego rządu, potem z wykonanego zadania profity ma konkretny polityk lub grupa polityków (otrzymują prowizje mówiąc kolokwalnie). Potem jeśli w zlecenie musiało być zaangażowane inne podmioty, firmy to część tej prowizji leci do firm tych polityków, lub ich znajomych. I nikt na tej drodze nawet nie pomyśli o tym czy to zlecenie ma jakieś negatywne skutki dla ludu. Nikt się nie liczy ze zdaniem ludu. Zrozumcie to w końcu zwolennicy, pieniacze partyjni co kochają swoje partie. Nie ma różnicy czy to Pis czy PO, czy PSL – oni mają tylko innych panów, innych zleceniodawców co najwyżej a i często nawet tym się nie różnią. Prawdziwa wolnośc będzie jak zniosą partyjniactwo i politykę – wtedy dopiero lud zazna spokoju.

https://skribh.wordpress.com/2016/06/09/308-3-czerwca-miedzynarodowy-dzien-swiadomosci-powiklan-poszczepiennych-czyli-gorzka-prawda-o-doktorach-co-nas-lecza/

https://skribh.wordpress.com/2017/06/03/499-stop-nop-miedzynarodowy-protest-przeciw-przymusowi-szczepien-3-czerwca-2017-warszawa/

https://skribh.wordpress.com/2017/09/27/546-justyna-socha-lobby-szczepionkowe-w-polsce-polityka-prorodzinna-itd-czyli-prawdy-milosiernie-obrzezane-kontrola-poslusznych-macic-dohtory-i-lekarze-i-eksperymentow-medycznych-na-polkach-i/

…..

NOP – Utrata wzroku – szczepionka DTP (błonica, tężec, krztusiec) – historia Weroniki

Szczepienia – Niewygodne Fakty
Published on Jun 1, 2018

13-letnia Weronika w wyniku odczynu poszczepiennego, straciła wzrok. Tuż po szczepionce skojarzonej 3w1 przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi dziecko zaczęło źle się czuć. Z czasem straciła całkowicie wzrok. Dziewczynka była diagnozowana w kilku szpitalach, jednak brak jest ostatecznej diagnozy i propozycji leczenia dziecka. Rodzina została sama z chorobą.

michal baranski
Przepraszam za jezyk ale qurwa gotuje sie we mnie jak to ogladam im wiecej takich przypadkow bedziecie pokazywac moze wtedy sie ktos sie obudzi zeby zrobic ten porzadek

promień 7
Nikt się nie obudzi to jest celowe teraz pracują nad szczepieniami dla dorosłych które mają podawać jednorazowo a w niej ma być kilkanaście szczepień

Michał Kot
To będziemy się przyglądać, jak nas po kolei wybiją jak bydło w rzeźni? Dlaczego nigdy nie doszłoby do czegoś takiego gdzieś w arabskim kraju, albo w Izraelu? Dlatego, że oni się mszczą za doznane krzywdy. Zdolni są wejść na terytorium obcego państwa i tam zabić każdego, kto im zagraża lub zrobił krzywdę. Ludzie, zacznijcie sami dochodzić zemsty, bo nikt za was tego nie zrobi! Prawo was nie chroni, bo jak widać pozwala zabijać i okaleczać wasze dzieci bezkarnie. Co to za prawo, które chroni mordercę, a karze ofiarę? Skoro mordercy oficjalnie są zwolnieni z jakiejkolwiek odpowiedzialności karno-skarbowej, to dlaczego takiego samego prawa nie ma mieć zwykły obywatel?

…..

Międzynarodowa pikieta przeciwko przymusowi szczepień! 2018! #1

wRealu24.pl
Streamed live on Jun 2, 2018

Włodzimierz Gwóźdź
Ciekawe czy zobaczymy ten protest w TVP info i tv trwam myślę że nie bo o proteście rolników milczały te dwie stacje niby polski i niby patryjotyczne na usługach żydów szkoda że Rydzyk się sprzedał zdrajcom Polski ostatnio widziałem jonego Danielsa w tv trwam ponad godzinę pieprzył bzdury a pana Roberta Jerzego Nowaka Rydzyk nie wpuszcza do tv trwam co za obłuda

Mar Fe
Nie zobaczysz, bo normalnych ludzi nie interesuje ten margines. Sekty są w kraju zakazane.

Włodzimierz Gwóźdź
Mar Fe .jaki margines o kim mówisz?

Mar Fe
Tutaj akurat o sektę antyszczepionkowców chodziło. Ludzi często inteligentnych i przez to uważających się za wiedzących lepiej. Podsycono jest to często również tragedią życiową związaną pośrednio, bezpośrednio lub przypadkowe ze szczepieniem. Prawdy nie do końca nie znają i dopatrują się spisku. Mają potężny żal do bezsilności naszej służby zdrowia i medycyny w ogóle.Tak się sekty zaczynają. Ty prezentujesz nurt przyklejający się jak kleszcz do wszystkiego co antyrządowe. Dopiero co Rydzyk skrajny antysemityzm ponoć szerzył… Jak jutro wyjdą pszczelarze bo im owady zdychają, to też winni dla was znajdą się w rządzie.

Ela batman
Mar Fe To Ty jak kleszcz przyssawasz się do każdego komentarza w obronie żydoPOPISu. Musisz mieć interes. Ludzie piszą raz, czasem odpowiadają… Ty wpijasz się w każdy wpis… żenada.

Sutello
Bydl#aki z YT usunęli całe konto Jabłonowskiego z tysiącami subskrypcji po tym jak dał popalić ba#ndzie rządowych zdra#jców pod URMem. Czy tak wygląda wolność słowa..

Lechosław
PRZYMUSOWO zaszczepić redaktorów GAZETY WYBORCZEJ !

Deus Orbis
GW – Zaszczepić ich przeciw wściekliźnie i pavulon profilaktycznie.

Drewnik Barbara
Lechosław ooo!!! To jest dopiero mądra decyzja!! Ha ha

Stanislawa Dobija
Tak zaszczepić i powtarzać co roku !!! Tak jak to dzieciom serwują !!!

nutaws
Na nich to szkoda nawet toksyn w szczepionkach.

Barbara Bęben
Pani Justyno. I cala ekipo.. jestescie wspaniali..

Zdzisław Kalinowski
Panie Marcinie, pełne poparcie dla Pańskiej pracy!

Włodzimierz Gwóźdź
PiS to zdrajcy won do Izraela

mario74krk
Przypomina mi to eksperymenty DR.Mengele

Antoni Wieczorek
Szczepinki to narzędzie otumanienia i zniewolenia. Korporacjom niepotrzebni są ludzie myślący. Korporacje potrzebują biorobotów i niewolników.

Piotr Knapczyk
Łapać kurwa Dudów, Kaczorów i innych Żydów i szczepić kurwa. szczepionki wcześniej zakupić żeby nie było że inne. I kurwa szczepić. Dla tych kurew żydowskich to szczepienie ołowiem by było wskazane.

DEVILGERWAZ
Kupa dobrej roboty Marcinie. Spakować tych polskojezycznych polityków i do szamba. Duda eksperymenty robi z Polakami niech na Ukrainie lub Izraelu sobie robi. Dzidziuś zabijał Polaków to wnuczek poszedł w jego ślady a głupa pali i udaje wielkiego patriotę. Pieprzyć ta bandę czworga z Magdalenki.

Międzynarodowa pikieta przeciwko przymusowi szczepień! 2018! #2

wRealu24.pl
Streamed live on Jun 2, 2018

…..

Wolność i zdrowie – Stop NOP Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień

Sumienie Narodu
Published on Jun 3, 2018

POLAK POLAK
Gdzie są Polskie media !!! Pokazują bzdury nic nie warte a rzeczy ważne są ukrywane przed nami !!! HAŃBA !!!

Maciej Wójcik
POLAK POLAK źydzi i kler to zguba Polski

Nagi Janusz
Polak media nie są Polskie tylko żydowskie .

Sir Alex del Piero 10
Nie ma polskich mediów!!!! Kiedy to zrozumiecie

Bodzio Bodzio
Sir Alex del Piero 10 Teraz jest CHAZARIA TV

Robert Wolny
Polak Polak polskie media były z nami, eMisja Tv, Sumienie Narodu, KontrRewolucjaNarodowa, W ścierwotoku TV nie szukajmy jakichkolwiek informacji, wywalmy telewizory !!!!

Katarzyna Niemen
Robert Wolny 😊😊😊😊

Janina Kruszyna
1 day ago
Nadchodzą wybory Polacy do głosowania tylko na Polaków nie na żydów co niszczą naszą ojczyznę głosujemy ll RP i na Polska Partia Słowian nie na zydomasonerie bo znikamy jako Polska a zostaniemy tylko królikami dla Polin pozdrawiam ✌

Michal W
nie bedzie wyborow…

swarozylach
Zbrodnicza mafia farmaceutyczna w pogoni za zyskiem z niczym się nie liczy nawet z życiem naszych małych dzieci Hańba sprzedawczykoml którzy pozwalają na ten proceder !!!

Robert Wolny
Zabrakło w materiale ostatnich przemówień, szkoda.

Bodzio Bodzio
W telewizorni o proteście rolników, przeciwko szczepieniom CISZA! Polak ma widzieć i słyszeć że jest dobrze w naszym kraju.!!!

Bogdan Kowalski
Znów będzie w TVP że szli naziści, faszyści, wrogowie dobrej zmiany.!

Michał Górka
Bogdan Kowalski Nie, w mediach po prostu była cisza kompletna, tak jak rok temu.

Kemod Alerd
…cóż, chazarsko-ukraiński figurant na stołku prezydenta państwa teoretycznego Polin, wystrychnął nas praktycznie na dudków, podpisując ustawę o przymusowym truciu Polaków…!
…teraz tańczy i podskakuje, ciesząc się, że kasa od korporacji farmaceutycznych go nie minie… zdrowia życzę bez szczepionek

P.S.
polecam także wywiad z byłym prokuratorem i represjowanym solidarnościowcem Andrzejem Czyżewskim o agenturalnych korzeniach Morawieckich;wiedza zdobyta w archiwach Gauck’a czyli zasobach NRD-owskiej SB (StaSi)!

Marian Kowalski
TEZA: ODPORNOŚĆ POSZCZEPIENNA TO OSZUSTWO! Dowody poniżej !

Szczepienia to rytuał wykonywany na ludziach, którym narzucono wiarę w ich skuteczność, dający im złudną nadzieję, że są chronieni. Prawda jest taka, że szczepienia nie zapobiegają żadnej chorobie, a mogą spowodować wiele problemów. Czytaj świadectwa rodziców nt. powikłań: http://stopnop.com.pl/prokuratura-nop/

Aby ludzie nie domyślili się, że odporność poszczepienna to oszustwo – szczepi się ich tylko na te choroby, które się lekko przechodzi, albo dające się leczyć antybiotykami, albo na takie, które są bardzo rzadkie, albo w ogóle nie istnieją. Nawet jeśli dziecko rozchoruje się na chorobę z „grupy lekkich”, przeciwko której je zaszczepiono to powiedzą – że dzięki szczepieniu choroba miała lżejszy przebieg, albo, że dzięki szczepieniu obyło się bez ciężkich powikłań. Znam takie przypadki wśród moich znajomych – chorób mimo zaszczepienia – ospa, tężec, krztusiec itp… To tak jakby sprzedawać ludziom w Afryce ubezpieczenia od skutków (powikłań) burzy śnieżnej.

Jeżeli teza ta (że szczepienia nie działają) miałaby być prawdziwa, to nie spotkamy się ze szczepionkami na choroby stosunkowo częste i o ciężkim przebiegu, bo te byłyby miarodajnym testem na skuteczność szczepień i w krótkim czasie obnażyłyby słabość systemu. Dlatego nie spotkacie się ze szczepionkami przeciwko boreliozie (bakteria), albo WZW typu C (wirus). Jeśli po zaszczepieniu rozchorował(a) byś się na boreliozę albo WZW typu C, to pierwsza z chorób zniszczy ci mózg i stawy, ta druga rozwali wątrobę, a ty będziesz walczyć w sądzie z producentem szczepionki o odszkodowanie. Producentów wykończyłyby wtedy pozwy pacjentów, którzy żądaliby zwrotu kosztów leczenia chorób przeciwko którym byli zaszczepieni. Borelioza to choroba zawodowa rolników i leśników. Państwo ponosi z tego tytułu olbrzymie koszty (renta, opieka medyczna). WZW typu C – to zmora stacji dializ (50% ludzi dializowanych zakażonych). Malaria – turyści jadący do ciepłych krajów chętnie by się zaszczepili. To że NIE MA TAKICH SZCZEPIONEK (na choroby stosunkowo częste i o ciężkim przebiegu) jest dla mnie w tej chwili najmocniejszym i najbardziej oczywistym dowodem w sprawie przeciwko mitowi szczepień ochronnych.

Większość epidemii (np. dżuma; cholera, polio) została wyeliminowana dzięki poprawie warunków sanitarnych. Czemu dzisiaj nie przewalają się przez Europę epidemie dżumy i cholery? Czy to szczepienia wykonały swoją robotę, czy raczej kanalizacja i mydło? Poprawa jakości życia zbiegła się w czasie z pierwszymi masowymi szczepieniami, dlatego ta koincydencja pozwala koncernom farmaceutycznym żerować na nieświadomych, poddanych propagandzie społeczeństwach.

PS.
1. Podręczniki medyczne i ulotka szczepionki mówią, że nawet przechorowanie tężca nie daje odporności na tę chorobę, więc po co szczepić i co jest w szczepionce?
2. Na ulotce BCG (gruźlica) przeciwwskazaniem do podania są wrodzone zaburzenia odporności. Na podstawie jakich badań lekarze wykluczają takie zaburzenia już w pierwszej dobie?
3. Mityczna odporność stada ( zaszczepione > 95% ludności ) to też bzdura wyssana z brudnego palucha. Zdecydowana większość dorosłych nie przyjmuje żadnych szczepionek przypominających po 18 roku życia, a przecież sami producenci mówią, że szczepienia nie dają odporności na całe życie – max 10 lat. Dlaczego ciągle posługują się tym kłamstwem?
4. Kto własną krwią podpisze gwarancję, że to co ma być do krwi dziecka wstrzyknięte ma właściwy skład i że było dobrze przechowywane i że nie dowiem się parę dni po szczepieniu, że zostało decyzją GIF wycofane z obrotu?

Tego typu pytania odnośnie stosowania szczepionek powinniśmy sobie zadawać i szukać na nie odpowiedzi, a pytań i wątpliwości jest znacznie więcej…

Jakie pytania zadają sobie producenci szczepionek?

Tylko jedno – „jaki przychód zrealizujemy w tym roku”? i tematy powiązane, od których te zyski zależą – (lobbing, marketing, wojna psychologiczna – granie strachem, medialne epidemie itp..)

Jeszcze raz podsumowując krótko w dwóch zdaniach:

 1. Choroby lekkie albo dające się wyleczyć antybiotykami (ospa, świnka, krztusiec itp. – szczepimy, robimy kasę i nikt się nie domyśli że to nie działa.
 2. Choroby częste i o ciężkim przebiegu (borelioza,WZW typu C, malaria) –
  nie tykamy się, nie szczepimy, za duże ryzyko, że motłoch zacznie podejrzewać, że zapobiegające chorobom szczepienia to jedna wieeeeelka ściema.

Moje poszukiwania w tym temacie dały wynik taki : SZCZEPIENIA TO PERFIDNE KŁAMSTWO i ZBRODNIA!

Jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nikomu nie wstrzyknięto !

dodatkowe info
https://vaccgenocide.wordpress.com/2016/08/29/wywiad-jona-rappoporta-z-dr-markiem-randallem-bylym-naukowcem-pracujacym-nad-szczepionkami/
http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/02/23/szczepionki-i-odpornosc/
https://wrealu24.pl/wszystkie-szczepionki-sa-grozne-dla-zycia-i-zdrowia-zobacz-czym-groza-badania-to-potwierdzily-ciche-ludobojstwo-na-ktore-sie-godzimy/

Dobrze jest też zapoznać się z materiałami publikowanymi przez prof. Majewską. Jest neurobiologiem, niezależnym, nieuwikłanym naukowcem.
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/88874-korupcja-programu-szczepien-w-polsce-prof-maria-dorota-majewska
https://www.dropbox.com/s/h8pzkc9u7asi2p2/Szczepienia%20%20bomba%20zegarowa%203.pdf?dl=0

a tutaj Bill Gates, znany filantrop i promotor szczepień mówi otwartym tekstem, że szczepienia, służą ograniczaniu populacji:

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/indie-pozywaja-billa-gatesa.html

Reklamy

7 thoughts on “735 Stop NOP Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień Warszawa 02.06.2018

 1. Polacy muszą coś z tym zrobić i to jak najszybciej. Dobrze że to publikujesz Skrybo. Niestety informacje o szczepionkach jeszcze nie do wszystkich dotarły.

  Polubienie

 2. Jak wygląda życie ŚWIADKÓW JEHOWY? – 7 metrów pod ziemią #29

  7 metrów pod ziemią
  Published on May 31, 2018

  jaku
  Było o „sektach” katolików, teraz jehowi. To co może teraz np. o sekciarstwie i praniu mózgów przez buddyzm i joginów, albo wywiad z byłym antifowcem?

  Hanami Yumeno
  Muzułmanie też byliby ciekawi to posłuchania.

  Pixel1991
  Albo były antifowiec.

  nejket
  wszystkie religie to obłuda i kłamstwo czy to katolicka, prawosławna lub muzułmańska. Zmieniają się tylko patologie.

  Piotr Szczepański
  nejket mnie zastanawia jak można wmówić ludziom, że dany Bóg jest jedyny… Jeżeli jest jeden Bóg, to dlaczego na świecie są setki religii… Nie neguję istnienia istoty wyższej ale uważam, że każda religia służy jedynie kapłanom…

  nejket
  problem jest taki że tu nikt nie wmawia że dany bóg jest jedyny, osoba która tego chce słuchać już wierzy, chce wierzyć, można to przyrównać do tego że niektórzy mają gniazda przystosowane do tego żeby wierzyć, obadaj „gen boga” ludzie byli stymulowani i bardziej wierzyli. Katolik wierzy, muzułmanin itd. chyba tylko żydzi udają że wierzą bo lecą z bogiem w kulki na wszelkie sposoby ;).

  Teraz obserwuję trend sekciarski w grupach żywieniowych, szczególnie w tych „Raw”, pojawia się guru który ma odpowiedź na wszystkie twoje problemy zdrowotne bo jesteś „zanieczyszczony” musisz oczyścić się sokami najlepiej wyciśniętymi tą sokowirówką (link do niej w opisie i rabat 20%) lub schudniesz szybciej jak kupisz ekstrakt, wysuszoną trawę pszenicy bez glutenu która jest hodowana na ziemi wulkanicznej i to mój produkt więc daje ci gwarancję 😉

  Pojawiają się ludzie którzy obnażają te praktyki i intencje tych guru, reakcja „wiernych” w komentarzach jest straszna bo oni już są zindoktrynowani i mają mechanizmy obronne zakodowane w głowach. Po tym poznać człowieka który myśli i jest świadomy, kiedy ktoś podważy jego wiarę on nie broni się wpojonymi „argumentami” tylko spokojnie rozmawia, szuka i poddaje w wątpliwość swoją dotychczasową wiedzę. Jeśli ktoś mówi do nas że to jest jedyne rozwiązanie i to jest tylko pewne to nas okłamuje, tak robią politycy, przywódcy religijni, dietetycy i ludzie w to wierzący.

  Piotr Szczepański
  nejket zgadzam się… Dają po prostu najprostsze rozwiązanie. Do tego kara i nagroda i jest sposób aby rządzić określoną grupą osób… Dla mnie jako urodzonego nonkomformisty jest to nie do pomyślenia ale każda religia i każda sekta bazuje na ludziach nieświadomych …

  nejket
  i odpornych na wiedzę.

  krzysiek anonim
  Wystarczy nasrać na krzesełko i już jest były, teraźniejszy i przyszły antifowiec.

  Piotr Bush
  Gdy bym nie był ochrzczony w świętym kosciele katolickim też bym pisał takie głupoty jak ty, a dwie skarpetki oznaczają ,że dziewczę chyba za szybko się wyzwoliła ,może woda sodowa jej wytrysła.A tam w straznicach piszą najwieksi socjologowie świata ,piszą bardzo wciągajace i urzekające teksty .Jak ją wyrzucili ot tak to gdzie Jezusowe miłsierdzie?

  nejket
  mi zawsze różne skarpetki kojarzyły się z homoseksualizmem ;)

  AGENTURA – Wywiad z byłym świadkiem Jehowy

  Jasna Strona Mocy 4
  Published on Jun 5, 2018

  1 2
  Mam w rodzinie paru Świadków, nawet byłem na zgromadzeniu. Ta organizacja cały czas utrzymuje wszystkich w ryzach. Ci ludzie z pozoru uśmiechnięci żyją ciągle w strachu przed popełnieniem grzechu. To co mi się najbardziej nie spodobało to ich nieudane próby wyliczenia daty końca świata, a gdy już ta data minie tłumaczą że jest „nowe światło” i tak w kółko brną i utrzymują wiernych w przeświadczeniu że żyją w czasach przed Armagedonem. Druga sprawa która mi się nie podoba to to że jak kogoś wykluczą to odsuwa się od niego nawet najbliższa rodzina. Na pewno wiele samobójstw z tego powodu było. Ogólnie to jest Amerykańska maszynka do zarabiania pieniędzy.

  Rupsi DingDong
  ale wiesz, Swiadkowie Jehowy woleli isc do KZ-tow (zwanych kiedys „polskimi” przez „szlachetnych i prawych” Niemcow) niz do wojska, zeby nie musiec zabijac i krzywdzic ludzi. Natomiast Czarni blogoslawili Zolnierzy, a mordercy ludzi Niemcy miely nawet na pasach wojskowych napis „Jahve (Bog) z nami”. Jak wiadomo Jahve byl Demonem Pustyni czczonym wraz z wieloma Demonami w Krainie Kanaan, a pozniej przyjetym przez Krola Dawida za „Boga Jedynego”.

  Maciej Kowalski
  Jehowa = Je i chowa = pożera ludzką mądrość i duszę.

  Jasna Strona Mocy Gaska
  Kiedys mialem wizyte Jehowych ,szybko mama ich odprawila po czym rzucila petarde w ich strone. Zart byl smieszny hehe. Oni ci jehowi oburzyli widac byla zarzartosc wierzen.Bede prowadzic notatki odnosnie filmow JSM – co Wy na to?

  paprica korps
  Głosiciel – głosi Cielca. To piramida finansowa – działają na doświadczeniach i wg schematu domokrążców sprzedających odkurzacze. Trwała, bo sprytnie oparta na Biblii, czyli zbiorze bredni i legend żydowskich. Dla nadjordańskiej szarańczy rasistowski ST i rasistowski Talmud, a dla goim – NT do naśladowania – daj się zarżnąć i jeszcze błogosław swemu oprawcy. Oni – nadzorcy z żelaznym prętem, a my – owieczki do zarżnięcia. Biblia – rzekomo autorem jest Bóg, ale które pisma są Jego autorstwa, to już wybierał człowiek.

  Blue Flowers
  katole się kłócą że biblię pisali ludzie natchnieni przez Boga , jak ich spytasz jaki mają dowód na to że ktoś w ogóle ich natchnął i czy był to Bóg a nie diabeł to nie potrafią odpowiedzieć ;p ale agresja w nich rośnie xD

  miro
  Nie chcę tutaj nikogo obrażać ale jak dla mnie te wszystkie sekty organizacje są dla ludzi ograniczonych umysłowo więc takich mamy 90% na tej planecie ,bo można być chwilowo w podobnym szambie można się zagubić poszukując prawdy ale przez całe życie wyznawać takie sekty to szok ! Taki człowiek albo jest ogromnym leniem albo bardzo ograniczony !!!

  Polubienie

 3. Tylko u nas! Międzynarodowe protesty w obronie Tomm’ego Robinsona i wolności słowa w UK! LIVE!

  wRealu24.pl
  Streamed live on Jun 9, 2018

  Dorota Kwaśny
  Proszę gówno ubogacenie prowadzi do braku wolności i poczucia obcości we własnym kraju!A Tommiego należy uwolnić!!!!!Pozdrawiam Pana Rolę i demonstrantow!!!!

  Dorota Dax
  Widać że specjalnie chcą wywołać zamieszki w Europie. To było wiadome od momentu wpuszczwnia dziczy i danie jej bezkarnosci

  Marcin Goliszek
  Wysrane mam na emirat angielski,legalnie zabili dziecko,a jak ktoś mózgu zacznie używać to go skaza!!!

  qpa
  We środę zmarła w UK pani Zofia Kaczan. Ta 100-latka (obchodziła urodziny chyba 2 tygodnie wcześniej o ile dobrze pamiętam), która przetrwała roboty przymusowe w Niemczech w czasie Drugiej Wojny Światowej, została napadnięta na ulicy w Derby przez 39-letniego skurwysyna, który zaszedł ją od tyłu i złamał kark dla torebki. Pani Zofia umierała w szpitalu od 28 maja. R.I.P pani Zofio. Jednocześnie policja ujawniła dane dotyczące nowego rodzaju kryminalnej aktywności: gangów młodocianych skurwysynków jeżdżących na skuterach i jumających „na wydrę” wszystko, co człowiek ma w ręce – za ostatni rok licząc do maja 2018 zdarzyło się takich incydentów 22025. Do historii przeszedł już atak kilku skuterów na środku mostu Putney, w którym synkowie próbowali zajumać kamerę zainstalowaną przez BBC do transmisji wyścigów łodzi wiosłowych Oxford vs. Cambridge University

  Stan Sonday
  No tak ! To rosyjski kanał nadaje na żywo… 🙂 RUPTLY, a Rosja jest taka zła nie ?

  Damian Zietek
  Stan jesteś idiotą i jak się z tym czujesz ??

  Darek Liwara
  Stan Sonday.Wszystkie właściwe zachodnie media wyją jaki to zamordyzm w Rosji panuje, jak w UK zamykają za bzdurke człowieka do kryminału na 13 miesięcy wtedy cywilizowane dziennikarskie prostytuty milczą, komisja europejska będzie debatować nad praworządnością w Polsce straszyć artykułem 7 hahaha. Act 447 podpisany, verhosftad obraża marsz niepodległości i Polaków, amerykan z krwi i kości chciał usuwać pomnik Katyński.Do Polski zwozi się śmieci z Europy jakiś sędzia zwel karze nas za puszcze.Mosbacher nadciąga, pomoże Polsce przyciągnąć uchodżców z Afryki subsaharyjskiej i tych po kowbojskiej zadymie na Bliskim Wschodzie – dopilnuje by 300 miliardów trafiło do nowojorskich ,,spadkobierców” którzy Polski nie widzieli na oczy.Kreml się tarza ze śmiechu z Polskich sojuszy.

  Stan Sonday
  fajna scena na końcu : Pakistańczycy – policjanci wyłapują białych na ulicach Londynu.

  Tomek C.
  Panie Marcinie Tommy miał zawiasy za inną sprawę,ale to nie o to chodzi.Chodzi o to, że
  Tommy relacjonował z ulicy a nie z sądu tą sprawę. Za to został w 5 godzin skazany ,przewieziony i osadzony w więzieniu. Bez dostępu do adwokata, bez jednego telefonu do kogokolwiek, a na dodatek pseudo sędzia zakazał informowania o tym prasy. I tu jest problem cenzury.

  Polubienie

 4. Mafia medyczna? Wstrząsające fakty ws. noworodka zabranego przez rodziców ze szpitala w Białogardzie

  wRealu24.pl
  Published on Jul 1, 2018

  Marek Darkowski
  Należy publikować nazwiska i adresy osób związanych z tym procederem, wtedy zobaczymy jak będzie im tyłek latał. W tej chwili lekarze sędziowie i inne ście..a myślą że są bezkarni.

  Hubert Mikulski
  Nie da rady knebluje nam ręce Rodo

  Letni Wiatr
  Hubert Mikulski. Po to uchwalili to zasrane RODO, by przestępców chronić.

  Marek Darkowski
  RODO jest po to aby nas przyzwyczajać do ukrywania danych osobowych, i tym oto sposobem ogłupieni sami poprosimy o chipowanie, wtedy tylko ,,władza” będzie miała dostęp do danych nawet skanerem na odległość.

  Zbyszek
  trzeba zacząć od pseudo lekarzy ale też od sanepidów

  Marek Darkowski
  O tym właśnie piszę

  ert magic
  każdego z nazwiska i imienia każdego lekarza, urzednika sanepidu i mopsu! każdego podać razem z adresem! jeatem za tym.

  Stanislawa Dobija
  Co za dranstwo !!! Lekarz to jakiś oszołom ! Rodzice mają prawo i powinność chronić swoje dziecko !!! Nie każdy lekarz działa dla dobra pacjenta !

  Stanislawa Dobija
  No tak pieniędze im uciekają ! Hurtownie to właściwe instytucje które są odpowiedzialne za to że nie ma tłumaczeń ! Jeśli nie ma tłumaczeń to wcale się nie dziwię oporowi rodziców !

  Polubienie

 5. Zięba u Roli o 120 tys. podpisach za wolnością szczepień! Ministerstwo Zdrowia odpowiada Ziębie!

  wRealu24.pl
  Streamed live on Jul 13, 2018

  bogdan b
  Dla wszystkich trolli zagadka:Czym się różni Ministerstwo Zdrowia od Dr.Mengele prowadzącego eksperymenty na Polakach? Odpowiedź:Mengele obserwował pacjentów 🙂
  Miłego urlopu Marcin.

  Maria M
  Panie Jerzy szkoda ze nie bylo takiego Pana Jerzego moka corka byla by uratowana nigdy bym nie szczepila a tak to szczepieniami zniszczyli mi dziecko zabrali jej wszystko zmarnowali zycie

  Amiga Rulez
  Nikt nie zmusi mnie do szczepień. Inaczej łeb ujebie.

  Gotrek Gurnisson
  Szczepionki na grype to chyba najwększy wałek medycyny.O innch nie wspomne:)Takze treba o tym mowic. Bardzo dobra rozmowa.Pozdrawiam Panowie

  Marecki Maniek
  Nareszcie „może” rodzice odzyskają kontrolę nad własnymi dziećmi a „nazistowskie” prawo zostanie zmienione. Pozdrawiam Panów Marcina i Jerzego oraz całą organizację STOP NOP.

  Aleksander
  Do czego to wszystko prowadzi. Debilizmy w mediach, ciulate szkolnictwo, otwarte granice, brak pieniędzy dla swoich. Jesteśmy rozgrywani z każdej strony mapy, jakaś masakra. GMO, szczepienia, rolnicy. Od 300 lat przyjebali się do naszego kraju, teraz jeszcze żydostwo w tym wszystkim, ministrowie w jarmułkach. Scyzoryk się w kieszeni otwiera

  Polubienie

 6. https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/406673-gis-rezygnacja-ze-szczepien-moze-prowadzic-takze-do-zgonow

  prawda
  Szczepienia szczepionkami których nikt nie bada prowadzi do kalectw i nawet do zgonów! A przymus szczepień to depopulacja Polski!

  dr
  Liczy się kasiora. Ważne aby był popyt na produkt – najlepiej zapewniony „ukazem” rządowym. Kogo obchodzi zdrowie Polaków….

  Tępy Mikado oczywiście nie wie
  że nawet psie szczenieta szczepia się dopiero po 3 miesiącach bo nie mają systemu odpornościowego i są za słabe. A Polskie Noworodki mafia lekarska szprycuje w pierwszej dobie po urodzeniu.

  zaszczepiona
  Po szczepieniu konsekwencje ja poniosłam – mogłam stracić rękę, nawet życie. Nikogo to nie obchodziło, szczególnie „służbę zdrowia”. Czekam na pełną prawdę o zawartości każdej szczepionki!!!

  PL
  Podajcie prawdziwy skład chemiczny szczepionek .Niech ludzie wiedza na co są narażeni .

  dada
  Coś dużo tych zaszczepionych chorujących żeby bajdurzyć, że szczepienia są skuteczne i bezpieczne.

  Sama wyjedź
  I oczywiście WBREW DANYM (np PZH) wg was chorują(i zarażają) tylko dzieci. Dorośli tajemniczo”znikają” ze statystyk, gdy chcecie wykazać słynną „wyszczepialność 98% populacji”. Głównie dorośli chorują

  Sama wyjedź
  Do ala wilk: zarazić może KAŻDY KAŻDEGO. Szczepieni też (licznie) chorują, wtedy mówicie „że bez powikłań” co jest legendą ludową – chorują i ZARAŻAJĄ. Przymus powoduje patologię i SPADEK WYSZCZEPIEŃ.

  ala wilk
  Możecie wyjechać do Rosji gdzie nie ma szczepień nikt w UE na siłę nie trzyma Putin czeka z nowiczokiem na wasze dzieci da swidania

  ala wilk
  Dlatego że nieszczepione 10-letnie dziecko może zarazić nieszczepione roczne dziecko które ma termin szczepienia np. w wieku 3 lat.

  ala wilk
  Jeżeli nie ufacie lekarzom to proszę sobie rodzić dzieci na polu kapusty jak nasze prababki a nie w państwowym lewackim szpitalu.

  ala wilk
  Dlaczego antyszczepionkowcy którzy nie ufają lekarzom rodzą dzieci w szpitalach? Nie lepiej rodzić jak nasze prababki ekologicznie na polu kapusty? Pani Socha rodziła swoje dzieci w lewackim szpitalu

  JOR
  Ciemniaki i nieuki pisza , ze ludzie niesszczepieni sa zagrozeniem dla szczepionych ! Przeciez ciemniaki ,zaszczepieni powinni byc odpornoni na choroby na ktore byli szczepieni ? To czego sie boja ?

  V
  PIS sprowadził kilkadziesiąt tysięcy ciapatych z Bangladeszu i in.,z których żaden nie był szczepiony i 2 mln Ukraińców, gdzie szczepi się połowa populacji. Epidemii nie ma, a noworodki się szprycuje.

  xz
  I to jest sedno – nie chodzi o zdrowie dzieci bo gdyby tak było nie zniesiono by w Polsce WSZYSTKICH medycznych przeciwwskazań do szczepień, bez badań tylko na podst. opinii naszych „ekspertów”

  xz
  Jeśli chodzi o utrzymanie przymusu-tylko ono pozwala sprzedawać testy kliniczne”na całej populacji”, bez przymusu byłyby to tylko dzieci zdrowe, bo tylko takie przyprowadzą lekarzowi rodzice.

  bez przymusu
  Kto odpowie za zgony i powikłania, niedorozwój itd skutki uboczne szczepionek? Ile one powodują zła, bo sądzimy że więcej niż korzyści z ochrony przed taką niegroźną np Odrą. PIS podpadł i tutaj.

  http://wgospodarce.pl/informacje/52492-rezygnacja-ze-szczepien-doprowadzi-do-epidemii

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.