815 Spór o politykę rządu „patriotów” z PiS, czyli prawd obrzezanych ciąg dalszy; Macierewicz: „Migranci przyjeżdżają do Polski sezonowo. Potem wracają”; Winnicki: „Rząd oszukał swoich wyborców”


autor: Fratria wPolityce.pl

yertens
Co ten Winnicki wygaduje, to wymaga zastanowienia, kim jest i komu służy

droga do autodestrukcji
Macierewicz jak reszta polityków zwyczajnie kłamie, bo wybór MM na stanowisko premiera jest oczywistym sygnałem, że nastały złote czasy dla korporacji, które będą ściągać na potęgę tanią siłę roboczą.

yeah
Winnicki robi za ruskiego trolla. Nie twierdzę, że świadomi, pewnie robi to w dobrej wierze.

E.K
Panie Macierewicz czegoś tu nie rozumiem, dopiero kilka dni temu premier powiedział, że nic nie wie ale SPRAWDZI, a za co stanowiskiem zapłacił pan Chorąży, jak możecie tak kłamać?!

mj
Czy ktoś jeszcze potrzebuje dowodu, że Macierewicz to cyniczny kłamca? Brawo Robert Winnicki!

celestynaorlac@celestynaorlac
Tylko narodowcy walą prawdę między oczy. Gdyby nie oni to Polacy nigdy by się nie dowiedzieli jak masowy jest napływ emigrantów ze wschodu do Polski. Kebaby rosną jak grzyby po deszczu a na ulicach miast przybywa ciemnoskórych żebraków. Wkrótce sięgną po nasz socjal!

arkus@arkus
Żydzi z polskimi paszportami też przyjeżdżają sezonowo do Polski.

III
Cyniczny, kłamliwy sqqwysyn.

https://wpolityce.pl/polityka/418213-spor-o-polityke-rzadu-macierewicz-odpowiada-winnickiemu

Spór o politykę rządu. Macierewicz: „Migranci przyjeżdżają do Polski sezonowo. Potem wracają”; Winnicki: „Rząd oszukał swoich wyborców”

opublikowano: 25 października · aktualizacja: 25 października

Migranci przyjeżdżają do Polski sezonowo. Wtedy, kiedy brakuje rąk do pracy. Ci ludzie potem wracają do swojego kraju albo jadą do innego. Nie stają się elementem naszego życia na stałe

—powiedział na antenie Radia WNET Antoni Macierewicz, b. szef MON.

Gościem audycji „Poranek Radia WNET” był również Robert Winnicki z Ruchu Narodowego, który skrytykował politykę migracyjną rządu.

Rząd oszukał swoich wyborców w sprawie migrantów. Wzrósł napływ imigrantów z Azji, a PiS zapowiada ich wpuszczać więcej. Problemem jest też homopropaganda na TVP

—zaznaczył Winnicki.

kk/Radio WNET

koszty będą ogromne
Migranci nawet jak przyjeżdżają sezonowo/sondować, to zazwyczaj spora część nie ma zamiaru już wracać do domu. A ponadto przywożą niebezpieczne choroby, jak odrę lub new delhi itd.

lim
coś mi się wydaje, ze to jednak kłamcy ten PiS. Trzeba będzie uważać przy następnych wyborach

Drakoniusz@Drakoniusz
Narodowcy mają sporo racji. Niestety, są praktycznie nieobecni w mediach publicznych. A żeby obecnie stworzyć nową dużą partię w Polsce, to trzeba mieć bardzo dużo pieniędzy.

txc@txc
Jak Winnicki jest takim patriotą, to zamiast bić w rząd PiS, który i tak możliwie jak najlepiej chroni Polskie interesy, niech raczej bije w PO .N PSL SLD i działania KE i TSUE. Niech zorganizuje permanentne i mocne demonstracje patriotów przed SN. Brak oddolnych reakcji obozu patriotyczno-reformatorskiego i pro-polskiego na rokosz kasty sędziowskiej z SN pokazuje tym ostatnim, że mogą nie przestrzegać prawa polskiego i zdradziecko odwoływać się do TSUE poza Traktatem Lizbońskim gdzie Polska i Wielka Brytania wyłączyły sądownictwo z poza jurysdykcji UE i TSUE. Inaczej działania Winnickiego ułatwią dojście do władzy koalicji PO .N PSL SLD (bo taka koalicja zostanie zorganizowana bez wątpienia) a wtedy będzie można powiedzieć „Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.”.

tencza
Jeszcze trochę kolorowych i PiS przejdzie do lamusa historii.

Kresowianie nie głosują na PiS
Macierewicz nie jest politykiem wiarygodnym, to człowiek zaślepiony rusofobią i bezkrytycznym popieraniem skorumpowanej banderowskiej Ukrainy. Czas aby przeszedł na emeryturę.

Dziadek Borowik
Antoni ZAWSZE myslalem ze jestes PRAWDZIWYM Mezem Stanu, PO 24.07.2017r, a SZCZEGOLNIE od grudnia 2017r MILCZYSZ nie mowisz PRAWDY Narodowi! Prezes PiSu POwiedzial „na razie nie moge o tym mowic”???

konserwatywny_radykał@starySATYR
ależ nie ma mowy o całkowitym sztywnym zakazie imigracji. Nie chcemy tylko imigracji naznaczonej agresywną religią, wrogo nastawionej do kraju gospodarza i oczekującej socjalu na koszt Polski, nie asymilującej się… natomiast przyjazdy ludzi do roboty, nie koniecznie do osiedlenia się to jak najbardziej. A i osiedlanie się pewnej liczby asymilujących się kulturowo imigrantow np. ze wschodu to jak najbardziej…. My tu nie chcemy tylko sterowanej przez UNIĘ masowej imigracji agresywnej, leniwej, roszczeniowej, prymitywnej, fanatycznej religijnie , wrogiej Europie i Chrześcijaństwu islamskiej Afryki i Arabii

jedno mówimy na odwrót robimy
rządy zachodnie dokładnie to samo wmawiali obywatelom!

parcival leniwy
Ostatnią widziałe grubą starą hinduskę, jak wiozła hinduskie bliżniaki. Zapewne ich babka. Mam uwierzyć, że hindus przyjechał tu tylko do pracy, żeby zarobić i ściągnął na ten czas całą rodzinę! Fak

Kazio
To skandal, żeby na tak ważne tematy jak imigracja nie było debaty w sejmie. Dlaczego? Bo 95% Polaków nie chce imigrantów i multikulti, nie chce też imigrantów z katolickiego Konga i Filipin.

mina
czy to się opłaca przyjechać na sezon z odległych krajów i odjechać z powrotem

Lulek@Lulek
Gada głupoty pan Macierewicz

al2
W latach 60tych NRF sprowadził Turków i Jugosłowian do pracy.Mieli wyjechać ,ale jakoś 80% zostało.Tylko głupiec albo kłamca może twierdzić ,że w Polsce będzie inaczej

Lulek@Lulek
Sezonowo przyjeżdżaja niektórzy Ukraińcy. Poza tym – chyba pan Macierewicz prezentuje doświadczenia z innej epoki. Sezonowa to jest robota w rolnictwie. Obecnie nawet na budowlankę jest sezon cały rok.

yenoma@yenoma
Antonio oszalał na bezrobociu? Przecież to farsa, co wygaduje.

Sławomir
Imigranci, brak zdecydowanej reformy sądownictwa plus niejasne układy z Izraelem to powód klęski PiS w tych wyborach a za rok będzie jeszcze gorzej, Gersdorf wam podziękuje wyrokami – póżniej

bogna@bogna
Pis placi migrantom za kada osobe 650 zl na osobe i 700 zl na kazde dziecko, gdzie tutaj mamy jakies zyski, o czym mowil PiS.Nie dajmy sie oszukac , bo to sa klamstwa ze potem wyjezdzaja.Rzad morawieckiego PiS przywozi ich statkami z krajow Afryki i Azji. Dlaczego Pani Pawlowicz nie opublukowala odpowiedzi od rzadu w sprawie migratow??? Byloby bardzo ciekawie.Dosc klamstw PiS, ktory prowadzi bardzo grozna polityke dla Polski tworzad polityke multi kulti za co pochwalila merkel morawieckiego!!

bogna@bogna
Panie Macierewicz prosze nie niszczyc swojej reputacji na rzecz liberalow rzadu dudy, gowina i morawieckiego, zapomnial juz Pan jak Pana potraktowali, dlaczego Pan przystepuje do grona klamcow?

zero imigrantów w Polsce
W wyborach samorządowych RN poległ, bo się nie przebił do milionów Polaków, ale kolejne wybory będą bardziej im sprzyjające. PIS zacznie tracić wyborców na własne życzenie i to będzie schyłek ery PIS

byłem widziałem
Szczerze to albo pan niewie o czym mówi albo łga podpadł pan pierwszy raz wystarczy się rozejrzeć po dużych miastach popełniacie wielki błąd.

m
„Migranci przyjeżdżają do Polski sezonowo. Potem wracają… do Warszawy”. To tu zaproponowano im dużo kasy na dalszy pobyt.

just
Nie stają się elementem naszego życia , gdyż nie stwarzamy warunków. Zapytajmy jakie warunki mają ludzie jadący do W. Brytanii, co jest łatwo uzyskać, co jest na wyciągnięcie ręki , weźmy przykład.

Antek bez majtek
jak publicznie powiedział Tomasz Gryguć Macierewicz.. cóż, Macierewicz nie jest gojem i to wszystko w temacie Janek Już od dawna wiadomo, że potrzebny jest lekarz.

…..


Flaga LGTB, foto: http://maxpixel.freegreatpicture.com

zefir @zefir:
Już myślałem, że o Rydzyk katolickim ministrom i vicepremierom skutecznie wybił z głów zboczeniia seksualne i całe LGBTQI. Jednak nic z tego i mojego myślenia, sam papierz nie pozwoli. Przyznać jednak obiektywnie należy, że jest skandalem gdy w państwowych obowiązkowych szkołach powszechnych homoseksualizm do główek dzieci się wciska, pod państwowym parasolem ochronnym. Mnie nic do tego, czy minister Zalewska jest lesbiją, a vicepremier Gowin pedałem, ale na Boga ,załatwiajcie swoje zboczenia w ciszy domowej. Ja protestuję przeciw takim zboczonym obyczajom w szkolnictwie polskim, bez względu na jego szczebel!

Gaetano @Gaetano:
I znowu przytomna i świetna reakcja p. Winnickiego. Nie ma oczywiście żadnego przypadku w tym, że pisuar podstępnie wdraża i propaguje ideę zboczeń już od młodego wieku. To są działania skoordynowane, tak jak np. czytanki dla 7-latków z abrahamami, mohamedami i ich polskimi (sic!) żonami. Gonić to sk*rwiałe tałatajstwo ze szkół. Z drugiej strony patrząc, jeśli rodzice zabiegani, względnie nie interesują się wcale tematem, to raczej nie ma komu, a z niezbyt licznymi jednostkami, co to zakłócają porządek (obym się mylił) policja da sobie radę.

https://kresy.pl/wydarzenia/winnicki-krytykuje-w-sejmie-homopropagande-pod-rzadami-pis-video/

WINNICKI KRYTYKUJE W SEJMIE HOMOPROPAGANDĘ POD RZĄDAMI PIS [+VIDEO]

24 października 2018|2 komentarze|w polityka, Polska, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

Za rządów PiS w kilkuset polskich szkołach będzie „Tęczowy Piątek”, a na uczelniach pod rządami ministra Gowina jest propaganda gender studies. Taka jest prawda o waszym pseudokonserwatywnym charakterze i o waszych rządach – mówił w Sejmie poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

W najbliższy piątek w 211 szkołach w całej Polsce zostanie zorganizowany „Tęczowy Piątek”. Jego organizatorem jest Kampania Przeciw Homofobii, a akcję promuje wydawnictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego, „Głos Nauczycielski”.

„Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich” – twierdzi Kampania Przeciw Homofobii. W specjalnym klipie promocyjnym wydarzenia na wstępie ogłoszono, że „w każdej klasie jest co najmniej jeden uczeń lub uczennica LGBTQI”.

Jak poinformowano, w szkołach biorących udział w progejowskiej akcji dzieci będą mogły oglądać na szkolnych korytarzach tęczowe plakaty, a na lekcjach będą słuchały o „akceptacji i otwartości na uczniów i uczennice LGBTQI”. Szkoły, które wyraziły chęć organizacji Tęczowego Piątku otrzymały od organizatora zestaw „materiałów edukacyjnych”, w tym plakaty i tęczowe gadżety. O scenariuszach lekcji mają zdecydować nauczyciele, ale KPH nie ukrywa, że służy radą, jakie filmy warto pokazać uczniom podczas lekcji.

Przeczytaj: Łódzkie: w szkole urządzono wystawę promującą homoseksualizm

Portal DoRzeczy.pl zwraca uwagę, że wśród materiałów oferowanych przez KPH znajduje się poradnik dla rodziców, w którym relatywizuje się stosunek Kościoła katolickiego do homoseksualizmu, sugerując przy tym, że Jezus mógłby pochwalać aktywnych homoseksualistów. W innym materiale znalazły się wskazówki, by w wyborach głosować na osoby wspierające „prawa osób LGBT”.

W środę na forum Sejmu głos w tej sprawie zabrał poseł Robert Winnicki, lider Ruchu Narodowego. Odniósł się do poglądów wybranej dziś na Rzecznika Praw Dziecka Agnieszki Dudzińskiej, a także sprawy homopropagandy pod rządami PiS.

– Podczas kolejnego już spotkania w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny pani Agnieszka Dudzińska po raz kolejny nie odpowiedziała na pytanie czy jest zwolenniczką czy przeciwniczką aborcji eugenicznej – zaczął swoje wystąpienie Winnicki. Zaznaczył, że uchylała się w tej kwestii przed pytaniami także ze strony PiS.

Winnicki podkreślił, że podczas tego posiedzenia komisji Dudzińska potwierdziła, że jej współpracownicą jest Monika Zima, autorka podręcznika „Tęczowe rodziny w Polsce. Prawo a rodziny lesbijskie i gejowskie”, wydanego przez Kampanię Przeciw Homofobii. Lider Ruchu Narodowego powiedział, że nie dziwi go brak jednoznaczności kandydatki PiS w kwestiach pryncypialnych z katolickiego punktu widzenia.

Przeczytaj: Trybunał Sprawiedliwości UE: osoby ze związków homoseksualnych to małżonkowie

– Nie dziwię się dlatego, że w najbliższy piątek w kilkuset polskich szkołach będzie „Tęczowy Piątek”. Za waszych rządów. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Na Węgrzech zlikwidowali właśnie gender studies, w Polsce, w polskich szkołach, pod panią minister Zalewską jest „Tęczowy Piątek”, a pod rządami pana ministra Gowina cały czas jest propaganda gender studies – mówił Winnicki.

– Taka jest prawda o waszym pseudokonserwatywnym charakterze i o waszych rządach! To jest skandaliczne, że takie rzeczy się dzieją! – podkreślił poseł.

Robert Winnicki – wystąpienie z 23 października 2018 r.

Youtube.com / dorzeczy.pl / Kresy.pl

https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/rzad-pis-jednak-zaakceptowal-proimigracyjna-deklaracje-z-marakeszu/

…..


zdjęcie ilustracyjne / autor: pixabay.com/Twitter wPolityce.pl

Janina
Podać autorów podręcznika. kto zatwierdzał, V kolumna w MEN. Wyrzucić wszystkich „udziałowców „. Proste, jasne i skuteczne./A co było niepoprawne tow. cenzorze?/

\/banzafaktyipogladyH
A dlaczego ci chłopcy skoro ich mamy to Polki nie nazywają się np Jan, Krzysztof i Andrzej? Autorki to: Iwona Fabiszewska; Klaudia Wilk; Wiesława Żaba-Żabińska; Marzena Kwiecień .

m
MEN dopuszcza podręczniki do użytku szkolnego. Książki dla przedszkolaków nie są objęte kontrolą państwa (tak jest od 89 r).To trzeba zmienić, i znów będzie wrzask, że PiS ogranicza wolność.

klasyczny moher
Proponowałbym jeszcze lepiej brzmiące i kojarzące się Polakom imiona: Icek, Mohmed, Adolf, Władimir…

kumaj
Kto za propagowanie multi-kulti w Polsce odpowiada?

requiem
Przecież w tych tweetach jest wyraźnie napisane, że MEN NIE ZATWIERDZA podręczników dla nauczania przedszkolnego. Autor artykułu mógłby o tym napisać, bo obrywa się pisowi.

nurek
Jeśli rzeczywiście to nie MEN zatwierdza podręczniki do nauczania przedszkolnego, to do (…) nędzy kto? Michnik?! Soros?! Kodomici?! A jakaś reakcja PiS na tę podręcznikową „rewelację” choć była?

Samiec twój wróg ! Esta, esta.
Jak widać Polki to najlepszy „towar” (re)-eksportowy.

czytelnik
Czy właścicielem tego wydawnictwa nie jest poseł Nowoczesnej p. Adam Cyrański?

proszę sobie poczytać
mała wiedza o życiu autora tej żałosnej ksiązeczki – jak ortodoksyjny ojciec Abrahama miałby poślubić Polkę?

Konrad
To jest Jasiu. Mama Jasia to pan Zenek, a tata to pan Karol. Jasiu ma jeszcze duzo wujkow, ktorzy przychodza do jego mamy i do taty. Starsza siostra Jasia to Abdul. Jasiu nie wybral jeszcze plci.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/410176-promocja-multi-kulti-tego-maja-sie-uczyc-przedszkolaki

Promocja multi-kulti i propaganda! Kontrowersyjny podręcznik dla sześciolatków: „Mamy Kalima, Abdula, Abrahama to Polki. A tatusiowie?”

opublikowano: 31 sierpnia · aktualizacja: 31 sierpnia

Mamy Kalima, Abdula, Abrahama to Polki. A tatusiowie? Tata Kalima jest z Konga. Abdula z Iraku, a Abrahama z Izraela. W kraju taty Abdula i taty Kalima trwa wojna, a u taty Abrahama – walka. Dla Kalima, Abdula i Abrahama Polska to spokojny kraj. Tutaj własny dom, posiłki, zabawa. Tutaj nie ma wojny, nie ma walk – jest spokojne życie

— to fragment tekstu z książki przeznaczonej dla dzieci uczących się w zerówce. Rodzice i nauczyciele nie kryją oburzenia oraz zarzucają promowanie idei multikulti i propagandę. Do podręcznika krytycznie odnoszą się również internauci.

Bohaterami kontrowersyjnej książki są Kalim, Abraham i Abdul, którzy pochodzą z małżeństw mieszanych. Mama Polka i tata pochodzący ze Środkowego Wchodu czy Afryki. Podręcznik jest przeznaczony dla sześciolatków i nosi tytuł „Olek i Ada” poziom B+, wydawnictwa MAC.

Powyższy fragment zadziwił, zszokował i oburzył wiele osób.

wkt/twitter

Treść komentarza została usunięta. (x20)

Treść komentarza została usunięta. (x19)

1000zl@1000zl
czyzby nastepnym krokiem mialoby być obrzezanie, czyli kaleczeni siu3rków dzieci?

Komuchy muslimy i faszyści won
A co to za GWno?

sad
widzę ,że państwo teoretyczne istnieje nadal.

rodak
CZEKAMY NA WYJAŚNIENIA MIN. EDUK.!!!

ściery z PiSSu
https://nczas.com/2018/08/31/pis-oszukal-polakow-skandaliczne-wypowiedzi-wiceministra-beda-sciagac-tabuny-imigrantow-ale-nie-z-ue-bo-to-sie-zle-kojarzy/

pisior57@pisior57
nie napisaliście skąd ten podręcznik i czy obowiązuje

vcx
kto go zatwierdził??????

marta
Róbcie tak dalej. I zobaczymy kto wygra wybory. Coraz bardziej się skłaniam ku narodowcom. Pani Zalewska. Czy pani jest ministrem edukacji w Izraelu, czy w Iranie ???????????? Bo chyba nie w Polsce.

gogh
wycofać książkę natychmiast, od rodziców usłyszą co innego, Imperium Otomańskie upadło właśnie z powodu rożnych narodowości różnie uprzywilejowanych Związek Radziecki, Unia Polsko-Litewska, itp

Austeria
Po co, tak młode dzieci wprowadzać do politycznych spraw, przecież to promowanie polityki imigracyjnej p. Merkel, a my żyjemy w Polsce u nas aż tak po niemiecku nie widzimy tego problemu!

RYSK
kto te głuPOty zatwierdza?? wycofac natychmiast..

widelec
I tak powoli jestescie urabiani!

eric
Od podmiany premiera wyraźnie wypięto się na program i wyborcę konserwatywnego a stawia się na przypadkową zbieraninę. Oby koszty takiej polityki nie przybliżyły nas do sytuacji w Turcji.

uchoigielne2@uchoigielne2
Pytanie podstawowe brzmi kto to zatwierdził jako podręcznik, przecież nie wziął się on znikąd.

WON
206.189.133.*
Tata Abrahama kalima aAbdula to skurczybyk leń i ciuła rozwalili swój kraj szukają dobrego życia na czyjś koszt.

Wywalić
Kto to zatwierdził nadaje się tylko do układania kostki brukowej

ssak
POmioty czuwają aby nasze dzieci z indoktrynować ideologią neomarksistów erokibucu

gość
na pewno powyrywam te kartki, niech kaczyński uczy piniądza z tej książki

Z różnym skutkiem, jak widać.
W „Tym Kraju” też trwa walka…. Z głupotą.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Muh
Czy ten rząd jeszcze nad czymś panuje. Najlepiej wychodzą im wycieczki i prelekcje, bo już nie dialog z obywatelami. Zawiedziony.

HGW
U taty Abrahama – walka. A co mają robić Palestyńczycy? Ukradli im kraj, mordują (ostatnio w czasie demonstracji ponad 70 osób) – mają potulnie siedzieć cicho?

Treść komentarza została usunięta.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Treść komentarza została usunięta.

zula
I dlaczego 6-letnie dziecko straszyć na siłę wojną? A poza tym straszna łopatologia i te gębusie jakieś takie…

Kordian
Co to ma być, SKANDAL, HAŃBA, niech od razu koran wprowadzą.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

leming
I żeby dzieci miały właściwy obgląd świata i nie zamykały się w swoich rolach to można by im w ramach wychowania puszczać film z berlinskiego parku z kucykiem w roli głównej.Za PiSu można wszystko….

m
Pora, aby MEN zaczął dopuszczać do użytku przedszkolnego także publikacje dla najmłodszych. Trzeba zmienić przepisy i wyrzucić z rynku cwaniaków niemających pojęcia ani o metodyce, ani o ortografii.

Treść komentarza została usunięta.

WYCOFAĆ natychmiast!
Żądam aby minister Zalewska wytłumaczyła się z tego!!! Chcę wiedzieć dlaczego „klepnęła” dopuszczenia książki do nauki dla przedszkolaków! Czy ona wie co się w ogóle dzieje w Ministerstwie??? WSTYD!!!

realista
BRAK WIADOMOŚCI – KTO KONKRETNIE I KIEDY ZATWIERDZIŁ TO ŚWIŃSTWO DO UŻYTKU . TO JEST EWIDENTNY SABOTAŻ, PRZECIW UCZNIOM I SAMEMU MENowi

Treść komentarza została usunięta. (x2)

m
kilim@kilim To nauczyciele decydują o tym jaki podręcznik będzie do nauczania. A sprytni wydawcy dają im prezenty, żeby wybrali ich „dzieło”

Treść komentarza została usunięta.

Sass@Sass
Nie powiem „durniu”, tępaku”, „kiepie” ani „kmiocie”, bo uchybiłbym dobrym zwyczajom, ale na Jowisza drogi autorze, czy nie należałoby jeśli bierze się za tak kontrowersyjny temat, być bardziej rzetelnym i odpowiedzialnym!. Czy nie należałoby podać do publicznej wiadomości (a tu bym sobie pofolgował), który to dureń napisał, a jeszcze większy kiep zatwierdził, a kolejny kmiot zaakceptował?. I wcale nie dziwię się oburzeniu internautów, a gniew skierowany jest, co zrozumiałe, na obecną minister, ale podejrzewam, że ten „numer” powstał w głowach, jeśli nie w łbach poprzedników dla których „polskość to nienormalność”, co więc im pozostało, tylko to co zaprezentowano w owej „knidze”.. Ale jeśli się mylę i jest to „owoc” obecnej pani minister i zarazem obecnego Ministerstwa Edukacji, to Panie Naczelniku!.., LARUM GRAJĄ!.., bo kodziarstwo na ulicach Naszych miast i UBywatele są nie mniej groźni od tego pseudo podręcznika, wszak klasyk napominał: „TAKIE BĘDĄ RZECZYPOSPOLITE, JAKIE ICH MŁODZIEŻY CHOWANIE”.., a poplecznicy i wyznawcy tego od „NIENORMALNOŚCI”, dobrze się schowali i ukryli w ministerialnych zaułkach i usiłują Nam wychować młodzież na NIENORMALNĄ!.., a przecież mamy już i tak nadmiar tej NIENORMALNOŚCI!., choćby w zachowaniu „naszej” TOTALNEJ OPOZYCJI!!!!.. stanisław sass sadlik.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Skorpion48@Skorpion48
Jakim prawem? Gdzie my do diabła żyjemy?

mik
jak to było w piosence? od białego tatki i od czarnej matki będą dzieci w kratki

Treść komentarza została usunięta. (x5)

Sass@Sass
Do Kiks.. To rzeczywiście prawdziwy „kiks”.. Drogi kiksie przesadziłeś o 100% z tą oceną!. Rządy PO-PSL-u to, że były złe i złodziejskie dla Polski, każdy roztropny, mądry i uczciwy Polak wie, ale najgorsze było to, że były (par excellence) ANTYPOLSKIE!.., pierwszy minister wnuk folksdojcza, który już dawno temu określił swój stosunek do Polski i Polaków, twierdząc, że „polskość to nienormalność”, a jego przyboczny giermek, niejaki palikmiot z trybuny polskiego sejmy nakazywał, by: „Polacy wyrzekli się swojej polskości”..Nie jest przypadkiem, że wszystko co polskie, przeszkadzało tej ferajnie z PO, założonej za niemieckie marki od „przyjaciół” z niemieckiej CDU!.. Wspomnieć należy nadużycia władzy i brak nadzoru nad wszystkimi służbami i „wspieranie” złodziei, którzy wykradli na potęgę podatek VAT, należny państwu polskiemu, a służby celne miały zakaz kontrolowania cystern wjeżdżających od strony Niemiec!. Takie zaniedbania nie mogą dziś być postrzegane, jako nieudolność czy niedopatrzenie, bo są to znamiona działalności ANTYPAŃSTWOWEJ!.. A ja szczerze wierzę, że za tę „tu pracę” osobnicy za to odpowiedzialni dostaną swoją „nagrodę” i nie będzie to OSKAR, choć i on powinien być tym bardziej rozliczony!.. stanisław sass sadlik.

Treść komentarza została usunięta. (x9)

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Treść komentarza została usunięta.

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Treść komentarza została usunięta.

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Treść komentarza została usunięta.

Treść komentarza została usunięta.

Treść komentarza została usunięta.

hmm
Ile tutaj jadu się wylało i jakoś wszystkie komentarze przechodzą, a jak się okazuje, to nie do końca jest taka oczywistość z tą książką, jak A. Zdzitowiecki to zaprezentował.. czasami warto sprawdzić.

…..

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/410214-men-odpowiada-na-publikacje-wpolitycepl

Odcięli się i co komu z tego?
Te wyjaśnienia niczego w istocie nie zmieniają.Tyle-że, indoktrynacja wg. tych podręczników zacznie się w przedszkolu a nie dopiero w szkole..

A tfu !!!!!!!!
A w ramach ćwiczeń w zakresie multi-kulti przedszkolakom każą nosić jarmułki? A ministerstwo od zajęć praktycznych też odetnie się tępym scyzorykiem. Bo rząd za edukację przedszkolaków nie odpowiada ..

rusz się MEN’ie TERAZ !!!
Ten podręcznik to toporna indoktrynacja i do tego przypisywanie Polkom roli żon dla cudzoziemców! A MEN=TOTALNA OLEWKA=przedszkola nam nie podlegają, będziemy to odkręcać dopiero w podstawówce !

baju baj
„stwierdzil resort, oswiadczylo ministerstwo”. Redakcja pisze artykuly kierowane do niedorozwinietych. Z kim rozmawialiscie? Nazwiska i stanowiska pracy rozmocow naleza sie Polakom.

Niedajmysię
Trzeba zakończyć ten chory stan, by w wychowaniu przedszkolnym nie było żadnego państwowego programu i kontroli. Niedopuszczalne, by osoby wrogie naszej kulturze ingerowały w wychowanie dzieci.

bodzioanowski@bodzioanowski
W końcu obudź się, Dobra Zmiano! Mówisz o budowaniu silnej niepodległej Polski, a nie zauważasz rzeczy najistotniejszej i najbardziej groźnej dla bytu naszego państwa – zmasowanej lewackiej indoktrynacji i deprawacji polskich dzieci, która idzie pełną parą na wszystkich odcinkach, od przedszkola do SN! Brak przeciwdziałania w tej materii, bierność, zasłanianie się niemocą (bo co na to powie i jak zareaguje „postępowy”świat), w niedalekiej przyszłości skutkować będzie utratą resztek naszej-polskiej suwerenności.

nurek
Najważniejsze jest by dzieci nie indoktrynizowano a nie, żeby MEN umywał ręce radośnie oświadczając-„to nie my, to nie nasza działka, więc odczepcie się od nas. My nie musimy robić nic”. Co na to PiS?

https://wpolityce.pl/polityka/410272-kalim-abraham-i-abdul-czyli-nietrafiony-atak-na-men

…..


autor: Fratria wPolityce.pl

Steve
A rząd „dobrej zmiany” robi pod siebie ze strachu? Aha.

Realista
Dlaczego rząd nic nie robi z tymi zgniłymi sk….mi?

belzebub
jeśli PiS na to pozwoli – zagłosuję na każdą partyjkę, byle nie te ćvoki barany PiSowskie

Anna
I co się dziwić, jak rodzice wybierają PO

belzebub
przypominam, że w szkołach niby rządzi minister edukacji z PiSu. Apelujmy do tchórzliwego PiSu o niepropagowanie propagandy sodomickiej.

grimm
A edukacja nie jest w gestii administracji państwowej?? Brak reakcji ustawowej PIS, świadczy o tym, że są ZA i niczym nie różnią się od PO

Misio@Misio
Polacy w ostatnich wyborach pokazali co dla nich oznacza moralnosc… Cos w tym jest, ze najwieksze miasta glosowaly podobnie jak zaklady karne :|. Niedawno myslalem o powrocie z emigracji ale chyba te plany trzeba przesunac na znacznie dalszy termin ….

Marek
Dlatego na PiS już nie głosuję. Boi się wypowiedzieć konwencji antyprzemocowej. Ten rząd jest słaby. Orban wie co robić by ratować moralność przyszłych pokoleń. Wychowywany jest elektorat liberałów.

1
Kuzva kto na to zezwala… czyście poszaleli ????

belzebub
brudziński jeszcze wyśle dodatkowe patrole, by żadnemu sodomicie włos z głowy nie spadł

Pomorzanin
To niemożliwe! Przecież PiS rządzi już 3 lata, nie no chdikk. Gdzie jest minister edukacji? czy ten babsztyl śpi!

prawyobywatel
I dyrektor i nauczyciele się na to zgadzają? Co na to rodzice? Czemu ciągle cenzurujecie wpisy? Wy tez już lewaki? Kuźwa to tak brzydko?

https://wpolityce.pl/polityka/417780-homoseksualna-indoktrynacja-w-szkolach

Homoseksualna indoktrynacja wśród dzieci. Środowiska LGBT organizują „Tęczowy Piątek” w aż 211 polskich szkołach

opublikowano: 22 października · aktualizacja: 22 października

Środowiska LGBT będą indoktrynować dzieci. W ramach tzw. Tęczowego Piątku 26 października na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty.

W aż 211 placówkach pojawią się materiały związane z homoseksualizmem. Jak przekonuje Kampania Przeciwko Homofobii, każda szkoła może zdecydować jak będzie wyglądał „Tęczowy Piątek”. Organizacja przekaże swoje materiały.

Tego dnia dorośli i rówieśnicy dają wyraźny sygnał młodym osobom LGBTQI, że mogą na nich liczyć

– tłumaczy przedstawicielka KPH.

Będzie to już trzecia edycja gejowskiej inicjatywy w polskich szkołach.

My dajemy podpowiedzi. Mówimy np. jakie filmy można pokazać podczas lekcji, ale to szkoła wybiera konkretny tytuł

– mówią przedstawiciele KPH.

mly/kph.org.pl

…..

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/420323-gender-w-szkolach-twarde-stanowisko-prezydenta

Drakoniusz@Drakoniusz
To może jakaś inicjatywa ustawodawcza w tej kwestii ? Prezydent ma możliwość z taką inicjatywą wystąpić. Aby walczyć z lewackimi ideologiami, nie wystarczy tylko mówić. Trzeba konkretnie działać. Dobry przykład dał Orban, który wyrzuca tę kuriozalną ideologię z uniwersytetów.

https://kresy.pl/wydarzenia/kultura/homoseksualni-dzialacze-wkraczaja-do-szkol-ministerstwo-twierdzi-ze-moga-dzialac/

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/418496-presja-odniosla-skutek-teczowy-piatek-nie-wypalil

https://wpolityce.pl/polityka/418365-czego-boi-sie-znp

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/417808-znp-coraz-bardziej-teczowy

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/416185-slawomir-broniarz-jako-wielki-przyjaciel-teczy

https://wpolityce.pl/polityka/417917-tylko-u-nas-co-z-teczowym-piatkiem-w-szkolach

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/418188-bojkot-szkoly-bojkot-teczowego-piatku-wideo

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/418193-o-tadeusz-rydzyk-ostrzega-przed-teczowym-piatkiem

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/418167-rodzice-oburzeni-teczowym-piatkiem-w-szkolach-zobacz

https://wpolityce.pl/polityka/417917-tylko-u-nas-co-z-teczowym-piatkiem-w-szkolach

1 thought on “815 Spór o politykę rządu „patriotów” z PiS, czyli prawd obrzezanych ciąg dalszy; Macierewicz: „Migranci przyjeżdżają do Polski sezonowo. Potem wracają”; Winnicki: „Rząd oszukał swoich wyborców”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.