820 „Przyjaciel Polski” AMBASADOR USA O PLANACH PIS WS. REPOLONIZACJI MEDIÓW: KONGRES NIE BĘDZIE TOLEROWAŁ TAKICH RZECZY,.. więc… PIS WSTRZYMAŁ PRACE NAD REPOLONIZACJĄ MEDIÓW


Georgette Mosbacher w Sejmie. Fot. twitter.com, @KancelariaSejmu

Czeslaw @Czeslaw:
Mamy haniebną kapitulację w sprawie noweli ustawy o IPN, tak samo jest z ustawą o Sądzie Najwyższym. A takie dwie panie w Warszawie tzn. ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher i ambasador Izraela Anna Azari. Panie te traktują nasz kraj jak przekupki na bazarze swoje stragany, wtrącając się w nasze wewnętrze sprawy i strofując Rząd Polski i ministrów. Znamy takie postępowanie z historii przedrozbiorowej I-ej RP a dotyczy posła rosyjskiego Repnina. Nawet jeden z sejmów nazwano „Repninowskim” z 1764 r. Czy my jeszcze jesteśmy krajem niepodległym?

jwu @jwu:
@Czeslaw Czy my jeszcze jesteśmy krajem niepodległym ? A jak sądzisz ? Wg. mojej wiedzy (być może się mylę ?), niepodległym krajem byliśmy jedynie w latach 1919-1926.

Smok Wawelski @Smok Wawelski:
Solidaruchy zrobiły z Polski kurwę.

bob @bob:
Teraz pomiata nawet nami izraelska kur….. na nawet tusk tak nie klęczał przed Niemcami

roob @roob:
„Wstającemu z kolan” PiSowi kolejni zagraniczni dyplomaci dyktują co mają zrobić. Pamiętam jak się zarzekali po uchwaleniu ustawy o IPN, że żaden rząd nie będzie im dyktował co mają zrobić 🙂

jwu @jwu:
@roob Dokładnie .A tak się stało ,że przy okazji kapitulacji przed Żydami skapitulowali też przed banderowcami. O czym świadczy bezkarne panoszenie się tych ostatnich w Polsce.

dls Maverick @dls Maverick:
PiS rzadzi zatem wali propagande pisowsko-nacjonalistyczna. Plus propaganda sukcesu w prymitywnym wydaniu, plus prymitywna rusofobia. Czy ta pani o tym wogole wie?

banderapadlina @banderapadlina:
A za kogo ta szmata żydowsko-jankeska się uważa spierdalaj śmieciaro do kraju pełnego szumowin z całego świata

UPAdlina @UPAdlina:
Won z żydo-uSSmańskim okupantem, wspierającym wszystko to, co anty-polskie! WON krowopasy je***e z Polski!

Willgraf @Willgraf:
won USraelska blat z Polski 1 OKUPANT straszy … Polska to nie Afganistan jak się obudzi to USrael zniknie z mapy swiata raz nz zawsze — ŻĄDAĆ wywalenia tej persony z Polski za ten skandaliczne słowa ! WOOOONNNNNNN!

https://kresy.pl/wydarzenia/ambasador-usa-o-planach-pis-ws-repolonizacji-mediow-kongres-nie-bedzie-tolerowal-takich-rzeczy/

AMBASADOR USA O PLANACH PIS WS. REPOLONIZACJI MEDIÓW: KONGRES NIE BĘDZIE TOLEROWAŁ TAKICH RZECZY

23 listopada 2018|10 komentarzy|w Ameryka, polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

Jedna rzecz, co do której Kongres amerykański się zgadza, to jest wolność prasy. I nie mogę tego mocniej wyrazić. Demokraci i Republikanie bardzo chętnie pomagają Polsce, ale to się może wszystko posypać. Kongres nie będzie tolerował takich rzeczy – powiedziała ambasador USA w Polsce, ostrzegając posłów PiS w kwestii repolonizacji mediów.

Jak informowaliśmy, ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher pojawiła się w środę w Sejmie. Wygłosiła uwagi, które można potraktować jako ostrzeżenie pod adresem PiS w kwestii repolonizacji mediów. przyglądała się obradom izby w czasie której, partia rządząca nowelizowała pod naciskiem Unii Europejskiej ustawę o Sądzie Najwyższym. Następnie wzięła udział w posiedzeniu grupy parlamentarnej Polska-USA. Według relacji parlamentarzystów PO, Agnieszki Pomaski i Marcina Święcickiego, amerykańska ambasador zaznaczyła, że nie będzie mogła pomóc Polsce ws. „ataku na wolność mediów” i pytała, czy w sejmie jest przygotowywana jakaś ustawa w tej sprawie.

„W Kongresie wielka sympatia dla Polski, ale jest jedna rzecz, która może zepsuć te stosunki to zamach na wolne media. Ostrzegam, bo jestem szczera” – cytował słowa Mosbacher poseł Święcicki.

Jak ustaliła Agencja Informacyjna Polska Press, która dotarła do nagrania ze spotkania grupy parlamentarnej Polska-USA , Mosbacher na początku mówiła o Polsce dużo i w przychylnym tonie. Później zapytała jednak o kwestię planowanych zmian w legislacji, które dotyczyłyby mediów.

„Czy będzie jakiś procedowany projekt, co do którego państwo myślicie, że należy się zainteresować, czy też coś może nas niepokoić?” – pytała ambasador USA. „Powinniście mieć świadomość, że jedna rzecz, co do której Kongres amerykański się zgadza, zarówno demokraci, jak i republikanie, to jest wolność prasy. I nie mogę tego mocniej wyrazić”.

Mosbacher zaznaczyła, że obecnie amerykański Kongres „jest bardzo pozytywnie nastawiony do Polski”. – I demokraci, i republikanie bardzo chętnie pomagają Polsce, bo wiedzą, że Polska jest bardzo ważnym sojusznikiem. Ale to się może wszystko posypać. Jeśli chodzi o wolność prasy, to tu wszystko jest czarno-białe w USA. I mówię to państwu, bo słyszę o tym ciągle – zaznaczyła.

Jej zdaniem, amerykańscy politycy są przyzwyczajeni do tego, że „prasa jest brutalna”, co jest dla nich denerwujące, ale w to nie ingerują. – Dlatego jeśli chodzi o wolność prasy, to z niczym państwu nie pomogę. Kongres nie będzie tolerował takich rzeczy. Będę mówiła prawdę i taka jest prawda. Jakakolwiek ustawa… Mogę zrobić naprawdę dużo, ale w przypadku wolności prasy proszę do mnie nie dzwonić.

Słowa ambasador Mosbacher mogą stanowić ostrzeżenie pod adresem obozu rządzącego w kwestii zapowiedzi polityków Prawa i Sprawiedliwości o możliwej repolonizacji mediów. Politycy partii rządzącej zapowiadali takie zmiany praw  regulujących rynek medialny by nie dopuszczać do zbytniej koncentracji środków masowego przekazu wokół poszczególnych podmiotów, szczególnie zagranicznych spółek.

Interia.pl / Kresy.pl

…..


bialnet.com.pl

zefir @zefir:
Jawohl mein Fuhrer, nasze pisiorów zadanie wykonane, ruki po szwam ,nasze mordy w kubeł.

Wolyn1943 @Wolyn1943:
Wystarczyło jedno zmarszczenie brwi ambasador USA…

roob @roob:
Wstają z kolan…

jwu @jwu:
@roob Nie można wstać z kolan ,skoro się leży na pysku.

https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/pis-wstrzymal-prace-nad-repolonizacja-mediow/

PIS WSTRZYMAŁ PRACE NAD REPOLONIZACJĄ MEDIÓW

25 listopada 2018/4 komentarze/w polityka, Polska, Wydarzenia /Przez Karol Kaźmierczak

Z odpowiedzi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na interpelację jednego z posłów PiS wynika, że obóz rządzący zaprzestał prac w sprawie repolonizacji mediów.

Jeszcze w zeszłym roku Prawo i Sprawiedliwość stawiało postulat repolonizacji mediów czyli walki z koncentracją własności wielu mediów w dyspozycji kilku zagranicznych spółek. Politycy PiS wielokrotnie mówili o repolonizacji mediów jako warunku bezpieczeństwa państwa. Sondaż wskazywał w zeszłym roku, że większość Polaków popiera konieczność takiego uregulowania rynku medialnego.

Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin jeszcze we wrześniu zeszłego roku poinformował, że projekt ustawy ustalającej warunki dekoncentracji i repolonizacji mediów jest gotowy. Mimo to, rząd i jego parlamentarne zaplecze nie podjęły działań na rzecz uchwalenia ustawy.

Zapytanie w tej sprawie do ministra Piotra Glińskiego złożył poseł PiS Jerzy Gosiewski w interpelacji zaznaczając, że „jego wyborcy żądają repolonizacji mediów”, jak poinformował w sobotę portal Wirtualne Media. „Kto w Polsce odpowiada za nadzór nad mediami w kraju i za granicą naszego kraju w zakresie dbałości o dobre imię państwa, naszych rodaków, naszej ojczyzny? […] Kto w Polsce podejmuje natychmiastowe i zdecydowane działania prawne, w tym karne, w przypadku szkalowania dobrego imienia Polaków, naszego Państwa, naszej Ojczyzny?” – zapytał ministra kultury i dziedzictwa narodowego poseł Gosiewski pisząc, że „dołącza swój wniosek o rozważenie możliwości repolonizacji mediów w Polsce”.

„Odnosząc się do kwestii dekoncentracji w mediach w Polsce, uprzejmie informuję, iż aktualnie MKiDN nie prowadzi prac legislacyjnych w tej dziedzinie. Niemniej jednak prowadzone są prace analityczne, których celem jest ustalenie, jak wprowadzenie tego rodzaju rozwiązań mogłyby wyglądać w świetle prawa europejskiego, międzynarodowych zobowiązań Polski i Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Przeprowadzane jest szerokie studium prawnoporównawcze ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących już rozwiązań innych państw europejskich” – odpowiedział resort kultury.

Wiceminister Paweł Lewandowski potwierdził w rozmowie z portalem Wirtualne Media, że prace na projektem ustawy o repolonizacji mediów zostały zakończone dodając, iż „nie było na ten projekt jakiegoś szczególnego nacisku i mieliśmy pilniejsze sprawy”.

Deklaracja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pada w okresie w którym ambasador USA Georgette Mosbacher ostrzegła polskich parlamentarzystów przed pracami nad regulacjami rynku medialnego, które byłyby „zamachem na wolne media”. Mosbacher zagroziła, że taka inicjatywa „zepsułaby” stosunki polsko-amerykańskie.

wirtualnemedia.pl/kresy.pl

…..


Ambasador USA na spotkaniu z polskimi parlamentarzystami / autor: Twitter/Zbigniew Gryglas wPolityce.pl

Winna słaba znajomość ang.
Sprawozdanie wPoli oraz interpretacja podanych wypowiedzi i rzekomych wypowiedzi są blade, przesiąknięte lekiem oraz ostrożne na granicy trwogi. Czy nie potraficie po prostu napisać prawdy?

TVNasi
wszak tvn to amerykański biznes, nieprawdaż?

Repolonizacja
PiS nie ruszy TVN żeby stawał na głowie. Amerykanie mają udziały, już wcześniej pogrozili i PiS z podkulonym ogonem się wycofywał. Tyle w kwestii repolonozacji…

zetoxa@zetoxa
to była dyplomacja ze strony pani ambasador, przekładając jej wypowiedź na język polski, znaczy tyle, że spróbujcie tylko tknąć amerykański TVN, a już jest po was.

Kiks
No nie… Już traktują Polskę jaką swoją prywatną własność. Piękny upadek zgotował Polsce rząd PiS.

podatnik
Dla mnie 2018 r. to rok utraty niepodległości. Żydzi piszą nam ustawy, Amerykanie ustawiają nam media, a jedna urzędniczka z TSUE cofa uchwalone ustawy. Czy my jesteśmy suwerennym krajem ?

Vera
Nie ma co mówić o niepodległości, czy suwerenności Polski. Obce mocarstwa robią u nas, co chcą. Zupełnie, jak w XVII w. przed rozbiorami.

z
jak widać mało co nam zostało i obce państwa-firmy interesują się przejęciami w fimie polin, ślepi jesteście że nie widzicie, obce lobby pisze prawo finansowe a niemcy naziści szczepią Polaków

Jakub Apostata
To jest naprawdę przezabawne, jak bardzo posłowie PiS usiłują udowodnić, że ambasador Mosbacher nie powiedziała tego, co powiedziała. Albo, że miała na myśli coś zupełnie innego.

https://wpolityce.pl/polityka/422203-czy-ambasador-usa-ostrzega-przed-atakiem-na-wolnosc-mediow

UJAWNIAMY! Czy ambasador USA ostrzega Polskę przed „atakiem na wolność mediów”? SPRAWDŹ, co naprawdę powiedziała

Posłowie PO zrelacjonowali na Twitterze wypowiedź ambasador USA ze spotkania z parlamentarzystami na Wiejskiej. Wyrwana z kontekstu może budzić niepokój. Bo czy Georgette Mosbacher ostrzegała przed „zamachem na wolne media” w Polsce?! Portal wPolityce.pl ujawnia kulisy tego spotkania. Okazuje się, że to nad wyraz przejaskrawiona interpretacja!

Posłowie PO zrelacjonowali na Twitterze wypowiedź ambasador USA ze spotkania z parlamentarzystami na Wiejskiej. Wyrwana z kontekstu może budzić niepokój. Bo czy Georgette Mosbacher ostrzegała przed „zamachem na wolne media” w Polsce?! Portal wPolityce.pl ujawnia kulisy tego spotkania. Okazuje się, że to nad wyraz przejaskrawiona interpretacja!

Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher gościła w środę w Sejmie. Przysłuchiwała się obradom izby, ale również spotkała się z członkami Zespołu Parlamentarnego Polska-Stany Zjednoczone. Wybrzmiał tam ważny temat zniesienia wiz dla Polaków. Ambasador poinformowała o powstaniu specjalnej grupy roboczej, która nad tym pracuje.

Bardzo się cieszę, że miałam dziś okazję przysłuchiwać się obradom Sejmu w Polsce

— napisała na Twitterze.

Jednak pojawia się tutaj pewien problem. Jak zrelacjonowali posłowie PO, ambasador Mosbacher miała poruszyć kwestię „wolnych mediów”…

Ambasador Mosbacher na spotkaniu zespołu parlamentarnego PL-USA ostrzega, że w jednej sprawie nie będzie mogła Polsce pomóc, bo jest pełna zgoda co do tego w Kongresie. To atak na wolność mediów. I pyta, czy w sejmie jest przygotowywana jakaś ustawa w tej sprawie

— zrelacjonowała posłanka PO Agnieszka Pomaska.

Mosbacher w sejmie: w Kongresie wielka sympatia dla Polski, ale jest jedna rzecz, która może zepsuć te stosunki to zamach na wolne media. Ostrzegam, bo jestem szczera

— pisał również polityk PO Marcin Święcicki.

Mosbacher ostrzegła z całą stanowczością, że każdy zamach na wolne media w Polsce spotka się z ostrą reakcją Kongresu, który w tej materii jest zjednoczony. To tak ku przestrodze dla rządzących

— dodał z kolei Tomasz Grodzki, senator PO.

Wyrwane z kontekstu słowa mogą budzić pewien niepokój… Czy ambasador USA próbuje strofować? Mało tego, w niektórych mediach – opierających się wyłącznie na twitterowej relacji posłów PO – pojawiła się już nawet narracja, że temat ten może być przeszkodą dla zniesienia wiz!

Czy rzeczywiście Mosbacher wypowiedziała takie słowa? Nie sposób dotrzeć do nagrania wideo ze spotkania. Posiedzenia grup bilateralnych nie są bowiem transmitowane na stronie Sejmu. Można opierać się wyłącznie na relacjach uczestników spotkania.

Dlatego portal wPolityce.pl dopytał o to członków zespołu. Nasi rozmówcy kategorycznie zaprzeczyli, by wypowiedź ambasador USA miała tak mocny wydźwięk!

Jak zaznaczył Zbigniew Gryglas (klub PiS) Georgette Mosbacher miała jedynie podkreślić, że dla Stanów Zjednoczonych kwestia wolności mediów jest bardzo ważna. Jednocześnie poprosiła o informację, gdyby toczyły w tej sprawie się jakieś prace legislacyjne.

W tej wypowiedzi nie było oceny stanu wolności mediów w Polsce

— podkreślił polityk Porozumienia.

To była wypowiedź na wysokim stopniu ogólności. Określenie „zaniepokojenie” dotyczyło nie czegoś, co się już wydarzyło, tylko podkreślenia, jak ważne są media w demokratycznym państwie i jak w Stanach Zjednoczonych pilnowana jest wolność prasy. To nie tyle obawa, co nadzieja granicząca z pewnością, że te standardy niezależności mediów w Polsce zostaną zachowane

— opowiedział z kolei poseł Krzysztof Sitarski z Kukiz‘15.

Kongres USA patrzy na tradycję zachowania szacunku dla niezależności prasy i stąd kwestia, czy w Polsce też w ten sposób traktowane są media. Na ten moment przecież takich obaw nie ma

— dodał.

Tradycyjnie politycy PO chcą coś na tym ugrać…

— skwitował parlamentarzysta Kukiz‘15.

Sprawę wyjaśniła również poseł PiS Małgorzata Wypych, przewodnicząca Zespołu Parlamentarnego Polska-Stany Zjednoczone.

Pani ambasador zaczęła ten wątek od tego, że dobrem najważniejszym w USA jest wolność prasy. Powiedziała, że w związku z obawami ze strony Kongresu USA, o których wie, to w sytuacji, gdyby w Polsce były projekty, które by w tę wolność godziły, to ona nam nie pomoże. Jednak kontekst tej wypowiedzi był szerszy

— tłumaczyła poseł Wypych.

Przewodnicząca Zespołu zaznaczyła, że spotkanie z ambasador USA było bardzo dobre, a Georgette Mosbacher zaprezentowała się z ogromną otwartością.

Ta wypowiedź padła na kanwie tej właśnie otwartości. Pani ambasador otrzymała odpowiedź, że w Polsce nie ma prac nad takimi projektami. Pani poseł Joanna Lichocka przytoczyła również, jak z tą wolnością mediów było dawniej. To zostało wyjaśnione

— mówiła.

Politycy opozycji wykorzystali to. W mojej ocenie zupełnie niepotrzebnie

— dodała.

To był jedynie wątek. Naprawdę było wiele ciekawych i ważnych tematów

— podkreśliła Małgorzata Wypych.

Portal wPolityce.pl dowiedział się również ze strony innych parlamentarzystów, że posłanka PO Agnieszka Pomaska, której wpis został już przytoczony, nie była od początku na spotkaniu z ambasador.

Czy posłów PO zgubił więc pośpiech, ograniczone możliwości przy narzędziu, jakim jest Twitter? A może usłyszeli to, co po prostu chcieli?

kpc/wPolityce.pl/Twitter

Marek
Ambasador po prostu ostrzegła rząd. Dotkniecie wolne media – dostaniecie od Wuja Sama po łapach.

zawert
Zwyczajnie : Grodzki, Święcicki, Pomaska to zwykli kłamcy , manipulatorzy a nawet oszuści. Więcej jest takich w PO , wg. Irbis opłacanego przez TVN około 98%!

kkk
Dobra, dobra. A TVN to do kogo należy? Czyje interesy są tu ważne?

wazert

wiemy
the-wał-en prowadząca agenturalna antypolską goebbelsowska propagande to „przyjaciół” usraelitan!

św.NH
Piszecie cały czas o świrach z PRL KO i i innych jakby to byłą ich gazeta.

Bruno@bruno_j
Pani ambasador jest dyplomatką i przekazała co miała do przekazania w sposób dyplomatyczny. Jeśli ktoś tego nie zrozumiał, to pani Mosbacher znajdzie sposób by przekazać to bardziej dobitnie.

Pamiętacie sprawę nowelizacji ustawy o IPN i wypowiedzi amerykańskiej dyplomacji? Nie powiedzieli nic napastliwego. Za to cały czas wyrażali zaniepokojenie, podkreślali konieczność rozwagi i zapewniali o normalnych kontaktach z polskimi przyjaciółmi, a ustawa i tak została zmieniona.

Jan
Te wizy to nich sobie wsadzą w odpowiednie miejsce i tak nie zamierzam do nich jechać nawet za darmo. A media są zniemczone i trzeba je odzyskach niezależnie od tego co mówi ambasador Mosbacher.

PL
Polska to gorzej niz banana republic …DNO ! GDZIE TA NIEPODLEGLOSC ,GDZIE TA WOLNOSC ? TUTAJ NIE RZĄDZĄ POLACY TYLKO LUDZIE Z POLSKIM OBYWATELSTWEM !

Ula
Wygląda na to, że prawo w Polsce tworzy UE, Izrael, więc czemu nie USA? Duda przed wetami długo rozmawiał z Merkel. By by dobra zmiano, już nam nie po drodze.

Chwalba
Właścicielem TVN jest amerykańska firma Discovery . Hmm, póki co toczy się śledztwo w sprawie : urodzin Hitlera . Nie znam wyniku ale może być wyrok sądowy niekorzystny dla TVN

Guy Fawkes
A co dopiero będzie jak zbudują u ”dzikich” Fort Trump. Kaczyński, kończ waść, wstydu oszczędź. Wystarczy już tego szabesgojstwa.

RP
Tyle mamy NIEPODLEGŁOŚCI. Jak nie Izrael, i Bruksela to USA dyktują nam co możemy we własnym kraju zrobić a co nie. Rząd powie, że nie odda ani guzika ale później i tak grzecznie zrobi krok w tył.

wow
Moze wysoka komisja ds polsko-amerykanskich zwrocilaby sie do Pani ambasador o wyjasnienie roli TVN w prowokacji z Hitlerem. Najwyzsza pora zazadac zaprzestania anty-polonizmu przez amerykanski TVN.

eska
No i teraz kiedy oprócz Węgier (niezbyt lojalnych) jako sojusznik zostały nam tylko Stany, to trudno tak jawnie krytykować amerykański TVN. Niezbyt to wygodne 🙂

monika
Czyli, zgodnie z przewidywaniem, Azari wyjechała to jest druga do pilnowania polskiego Sejmu

pazdrowski@pazdrowski
Slabe to tlumaczenie. Mosbacher ewidentnie nie nadaje sie na ambasadora a ta wypowiedzia – byc moze celowo – pokazala Polsce miejsce w szeregu. Tego sie nie da zagadac ani odkrecic.

gosc 100
Nie trzeba likwidowac robic jak w USA dzieci w szkolach ucza juz od malego w jakich przypadkach naciskac pilot zeby nie ogladac cos co jest „niekorzystne” delikatnie mowiac Wtedy sami znikna!

bielik
zaczyna mnie to już wszystko wkurzać, jesteśmy kolonią nie tylko UE ale też i USA, wszyscy nas pouczają i grożą, Polska nie jest niepodległa, rząd choć ma rację wycofał się z ustawy o wieku sędziów, kpina

oko proroka
Z martwych powstał ambasador Riepin

Pol
Posłowie PO piszą i wygadują brednie jak zwykle a tym bardziej jeśli chodzi języki, żaden z nich nie zna angielskiego.

Adam
@arek 178.42.93.* TO OCZYWISTE POD KONIEC WYWIADU O WŁASNOŚCI TVN I GRATULACJE. https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ambasador-georgette-mosbacher-o-wizach-wywiad-dla-tvn24,880450.html

W Polsce nie ma wolnych mediów
W Polsce jest układ zamknięty-wszystkie bez wyjątku media, poza niszowymi, znajdują się w niemiecko-żydowskich rękach. Nie ma więc problemu ,,wolnych mediów”.

KOMENTARZ TYGODNIA W. GADOWSKI
Wystrychnęli mnie na dudka! https://youtu.be/mk9UbzKUbJU

Patriotka
Byłam tzw. twardym elektoratem PiS-u. Ale już nie chcę być. Z takimi tchórzami jak Kaczyński i Duda nie chcę takiej tchórzliwej Polski. Wolę nie być za nikim. Tylko jestem za Macierewiczem.

Widz
Pani Ambasador powinna oglądać zrealizowane przez tvn urodziny Hitlera wraz ze zdjęciami dziennikarzy którzy brali udział w tej prowokacji..

charry
Czyli kolejna reforma mająca chronić interes narodowy „zagrozi naszym strategicznym interesom”. Ja cierpie dole, to już teraz we własnym kraju możemy tylko reformować rozkład jazdy PKP.

cc
Nawet to, co ta pani powiedziała mi sie nie podoba. Co ma piernik do wiatraka ? hm…

j23
Pani Prezydentowa Sejm wizytowała ! Prawdziwa Prezydentowa .

Widz
Na jej ręce powinien zostać złożony list otwarty do właścicieli tvn czyli Discovery z informacją co tu wyprawiają jego pracownicy.

Arek
W USA jest wolność mediów ale ograniczona tym, że jak media będą szkalować kogoś albo Państwo to zapłacą olbrzymie oszkodowania finansowe i albo wypłyną albo same padną.

dada
Pamiętam co wygadywała. Że da nam nauczkę. Ciągle kłamiecie a potem słuchacie jak brew skinie Izrael to się trzęsiecie z bojaźni. Czy Polska jeszcze jest? SPRZEDANA.

taa
A dlaczego mediów nie kontrolowac skoro sie wszystko kontroluje? nawet te banki, firmy samochodowe (co był ten temat z ilością spalin), no prawie wszystko po za mediami to jest dziwne

taa
media to też jest firma tylko inna branża, no to sie powinno kontrolowac tak samo. Tylko wlasnie oni są cwani bo zawsze sie powolują na wolnośc prasy ale firma to firma

taa
i jak w każdej firmie mogą być jakieś nieptrawidłowości, przewały więc też media trzeba kontrolować bo to jest normalna firma zatrudniająca pracowników tylko akurat taka branża

januszb
Mam nadzieję, że pani ambasador poinformuje nasz sejm gdyby toczyły się jakieś prace w Kongresie USA dotyczące wolności mediów w USA. Oni chcą wiedzieć, My też.

Chwalba
Zobaczymy jakie będą wypowiedzi ambasadorki, kiedy Kongres zmusi Dept Stanu do raportu w sprawie wykonania ustawy 447 ?

Tom
szabesgoje na wyścigi rozpalali w kominku pani ambasador, niektórzy dostąpili łaski przyniesienia wody ze studni. Zaprawdę jesteście warci swojego losu żeby wami byle lichwa pomiatała.

jon
podstawowe pytanie brzmi, czy Kaczyński z Dudą to tchórze i nieudacznicy, czy robią tylko krecią robotę, a zniesienie wiz do USA jest nam do niczego potrzebne, tylko wprowadzić wizy dla amerykanów

Mizantrop
Powinniśmy obie izby parlamentu rozwiązać, UE i USA radzą sobie z polskim ustawodawstwem koncertowo. Qwa mać to już farsa. PiS niech robi kroki w tył tylko na końcu jest przepaść

OkO
wypowiedzi pisowców 😉 lepiej ich nie cytujcie bo po co ?

jacek
czyli repolonizacji mediów nie będzie? to USA sobie tego nie życzą? ludzie, co za nieudaczny rząd żeście wybrali!! zagranica będzie nam ustawy może pisać?

alina
To takie napomnienie, uważąjcie , bo jak „skrzywdzicie” tvn to bedzie zle. Dlatego tvn nadal może tworzyć swoje fakty i spać spokojnie.

gambit
A co w takim razie z jawną cenzurą w takich mediach jak Wirtualna Polska, która systematycznie blokuje komentarze krytyczne wobec mainstreamu i total. opozycji? Wolne media = wolność dla kłamstwa?

lipa
Przecież ta kobieta łazi do TVN, imprezuje z totalnymi, pojęcia nie ma o Polsce.

Jarosław od Pomnika
spokojnie mamy za sobą mocarstwo Viktora Orbana

Tyle.w.temacie
Czyżby dała do zrozumienia, że wara wam od tvn?? A może nasza wielce „patriotyczna” opozycja tak to zrozumiała??

@
Każdy kraj prowadzi własną politykę, tylko Polska czeka na wytyczne z Niemiec, Izraela, USA , Francji… czy są jeszcze jakieś kraje w kolejce aby nam powiedzieć co mamy uczynić ??? PISie DOŚĆ !!!

Marta
kompromitacja za kompromitacją , ten rząd to dno !!!

prawyobywatel
A co tę babe quano obchodzą nasze media? Przecież one nie są nasze, tylko niemieckie. Co babie do tego? Nie podoba mi sie ta hetera. Juz pierwsze jej slowa były o antysemityxmie.

A jednak mam rację
Musimy zawsze słuchać pouczeń? Z Rosji, z Niemiec, od urzędasów Unijnych, z Izraela, z USA. Bo jak nie to w doopę. Zawsze uważałem, że tylko posiadanie własnej broni A uwolni nas od tych zależności.

hola
Przesłać do ambasady USA wyliczenia o tym ile niemieckich mediów jest w Polsce, a ile polskich jest w Niemczech. Przetłumaczyć na ich język jak nie potrafią tak ważnych informacji zebrać?

kaziu
Czy wolność mediów ma polegać na tym że mogą kłamać i wprowadzać w błąd przez co tracimy wolność wyborów.

mazut
coraz mniej udolnie maskujecie i fałszujecie rzeczywistość drogi xero portalu coraz bardziej piskliwie i histerycznie, tak tak już niedługo…

glejt
Kilka dni temu ten portal pisal o tym, ze TVN dostal od niej list zelazny. Jakim prawem? A z jakiego powodu Lichockiej ryj szczesliwy?

gosc
kolejne panstwo, ktore usiluje nas kontrolowac i narzucac swoje zasmarkane standardy, w usa taka wolnosc slowa jak w korei u kima

abc
możecie próbować interpretować tę wypowiedź na milion sposobów, co nie zmienia faktu, że jej wydźwięk jest prosty jak drut – spróbujcie grzebać przy mediach to wam łapy poucinamy

zybi
Kpia sobie z rzadu i tak bedzie cały czas fałszywe informacje nagłowki w mediach bo wieda ze motłoch tylko to potrafi czytac na wiecej go nie stać, fałsz bedzie gonil falsz zreszytą to chleb powszedni

zez
Uprzedziła fakty i dała do zrozumienia by nie ruszać mediów /zwłaszcza amerykańskich-TVN/, a reszta to interpretacje propagandystów. Nie chciała dopuścić do starcia jak z Żydami. Uczcie się dyplomacji

Kamil
a myśałem że autor tekstu podkreśli, że ambasador jest ruda, a jak ruda to wiadomo, ale nic niestety nie mozna podskoczyć pani ambasador

monika
Botoksowa dama zastąpiła Azari. Przyjechała dyktować ustawy.

Gosc
Zgadzam sie z B. Wildsteinem: „polonizacja” mediow, aczkolwiek pozadana, nie moze sie dokonac. Brak miliardow na zalozenie nowych mediow lub wykup starych.

Obserwator
Pytanie zasadnicze: czy tvn jest wolnym medium? Odnoszę wrażenie, że nie. Jednostronny przekaz świadczy, że działa na czyjeś zlecenie. Czyli nie ma w Polsce wolności mediów. Trzeba to rozwiązać.

v
Jeśli chcesz na kogoś liczyć, to licz na siebie. Trzeba przestać patrzeć na inne kraje, a myśleć o sobie, bo Polska dalej pozostanie pod czyimś butem.

ola
Nie mam calkowicie zaufania do tej baby .

p
Gdyby w Polsce był rząd reprezentujący interesy polskie, to poinformował by o tym, że ustawy w polskim sejmie tworzą Polacy. Ale tak by było, gdyby…

RRG
Obserwator – pisanie o jednostronnym przekazie akurat na portalu wPolityce jest naprawdę paradne :)))))

wknp303
Ten atak na media to chodzi o pozwanie do sądu Witolda Gadowskiego przez Axel Springer?

El Chupacabra
Czemu niby USA miałoby się martwić o niemieckie media w Polsce? Przecież szwaby chcą się bawić w piaskownicy z putinem a nie z nimi więc do diabła z ich gazetami wyborczymi i podobnym badziewiem

STOP dla zniesienia wiz !
Oby nigdy nie doszło do zniesienia wiz dla Polaków bo już starczy tego drenażu Polski ! W kraju 37 mln a na emigracji ponad 20 mln i to emigracji trwałej, z której już nigdy nie wrócą !

Sayonara
P. Ambasador powiedziała dyplomatycznie, że od mediów PiSowi wara i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. No i jak żyć!? UE przeciw dobrej zmianie a tu taki nóż w plecy…

pamiętliwy
Przecież min. Sellin i p. Lichocka mówili w mediach ,że jest przygotowana ustawa o repolonizacji mediów ,ale NIE MA WOLI POLITYCZNEJ .MOŻE LEPIEJ JEST TAK JAK JEST , NIŻ MIAŁABY BYĆ SYTUACJA JAK Z IPN

mj23
El Chupacabra 91.223.175.* czemu? bo wygląda na to że amerykanie razem z Izraelem, Niemcami, Rosją przeciw Polsce

rabi
Wolność słowa Wszystko jasne.
http://www.youtube.com/watch?v=KwEP2nWyffy.

ra
Wobec powyższego kiedy ktoś lub może rząd wystąpi z pozwem przeciw mendiom w związku z reportażem Waffen. Czy jest już prowadzone śledztwo w tej sprawie?To poniżenie godności państwa.

ra
W sprawie repolonizacji mediów-zrobić identycznie jak to działa u Niemców czy Francji. Ludzie, zagraniczne media nie mogą trzymać za gardło naszych polityków, poniżać Polskę i Polaków. Wymyślmy sami coś.

olo
dzięki PISowi USA mają nas za kolonię !

wiiiktor
dobra, przecież chodzi o repolonizację tvnu po kompromitacji z opłaconymi wafelkami

andrzey
Nie oglądam polsatów tevanów wybiórczych więc co tam plecie którekolwiek babsko niewiele mnie wzrusza.

I.Ch.@I.Ch.
A czy jest coś takiego jak wolność odbiorcy jakiegokolwiek przekazu przed propagandą i działaniami podprogowymi. Czy możemy się uwolnić od ciągłych ataków na nasze kieszenie i mózgi?!

Realista
Disney Media jest wlascicielem TVNu wiec tzw zamach na wolnosc to wszystko co wiaze sie ze spadkami wplywow TVN. Ot taka to niespodzianka! Juz widze jak TVN dostaje kary lub odbierana jest koncesja!

Patriota
tej pani to juz powinnismy podziekowac za jej szczere slowa… i poslac ja juz tam skad przyszla… so long madame mosbacher, it kind of feels uncomfortable having you in my Country…

jurek
Jestem przerażony tymi ludźmi z PO i Nowoczesnej, jest w nich tyle pogardy i nienawiści do innych ludzi i zupełna obojętność na Polskę, opluwają ją bez skrupułów, walą w Polski Rząd każdym kroku!

bliźniaki i trzódka
Georgette Mosbacher chce wam zabrać 500+. Musicie z całych sił nienawidzić Georgette Mosbacher, jeśli nie chcecie stracić waszych 500 złotych.

DuDu
Ona mi wygląda na farbowaną Litwinkę.

RRG
Możecie to owijać w bawełnę, ale przekaz jest właśnie taki – ręce precz od mediów…

Hello
Czyli jak wejdzie ustawa repolonizacyjna (dekoncetracyjna) to możemy zapomnieć o braku wiz do USA.

poconamtobyło
To było proste ostrzeżenie: nie ruszajcie „naszego” TVNu bo to zamach na wolność amerykańskich mediów. Wszelkie wybryki powinny być zgłaszane wprost do Kongresu USA a tam nie ma problemu z faszyzmem.

SzuZen
Czy chodzi o cenzurę internetu czy, o ochronę mediów z kapitałem amerykańskim ?

nazgul
za komuny nie bylismy tak na kolanach przed ruskimi ,jak pis jest teraz przed usraelem!!!!

robaczek
dyplomatolki. taka prawda i tyle w temacie. PIS nie potrafi proadzic polityki zagranicznej. jak na razie to nie wstalismy z kolan tylko padlismy na twarz.

Anonim
W USA nie jest do pomyślenia tam taki TVN, który jest w rękach zagranicznego inwestora, zwłaszcza gdy atakuje, jak tutaj, rząd miejscowy i jego sojuszników, jak np. prezydenta Trumpa

????
A co innego mogli powiedzieć posłowie PiS i Kukiz15? O opinię trzeba była zapytać kogoś bezstronnego, o ile ktoś taki w ogóle jest.

krandkanion@krandkanion
prosze mamy okladanie z unii i z ameryki z kongresu, ot taka sytuacja, moze prezydent duda cos odpowie w tym temacie GDZIE JEST ON??? hanba i skandal jeszcze mu dawac deklaracje ze bedzie kandydowac, panie prezesie pan se moze dawac deklaracje pan moze wystawiac ALE TO POLACY ODDAJA DO URNY GLOS!!!

Może niemcy to wprowadzą
To nie o Polsce bo tu 90% to Media niemieckie i tam Decydują Niemcy a nie Polskie władze co widać i czuć

inaczej wolność niż Mosbacher
Wolność mediów w Polsce jest ograniczona! Doszło do tego że nie mogę znalezć lokalnego dziennika który by pisał prawdę o tym jak jest w Polsce bo wszystkie są w niemieckich rękach, czy to jest wolność?

hehehehe
A jednak cosik powiedziała czego nie powinna, gdyby USA były rzeczywiście naszym sojusznikiem i przyjacielem. Nie dadzą zrobić krzywdy TVN i inni takim kochasiom, np Agorze. Mamy cerbera wolności 😉

typ
A co mnie stanowisko Kongresu w tej kwestii obchodzi. Z całym szacunkiem to nie ich jurysdykcja.

Olaboga
Nie ma co walczyć z tvn, tokfm, polsat, fakt, itp tylko należ tworzyć swoje, silne, niezależne media. Gdyby PO/N/PSL/SLD doszło do władzy, to tvp pełniłaby taką rolę jak przed 2015 rokiem.

real
no to niech rząd USA zdyscyplinuje swoje agencje na okoliczność urządzania imienin Hitlera

z
czyżby amerykanie chcięli kupić niemieckie media w PL po jakiejś dekoncentracji? no to będzie FNN(CNN) Fake News Network znając życie, z deszczu POd rynnę

TVN to RT
TVN jest ręką wrogów Polski. kto jest głową. Po przejęciu rządów w 2007r. umorzono ponad dwadzieścia (toczących się) spraw przeciw TVN. Pierwszą ,po południu w dniu objęcia rządów przez PO.

manko1492
W Krakowie Dama z łasiczką da Vinci a w Warszawie antypolska Opluwaczka z pachołkami da pecunia non olet Vespeziana..

franio
najpierw jedna/na A/ teraz druga/na M/ prostują nam gojom drogę.co za troska i czisty altruizm.wygląda na to że ” ma być tak jak było” bo jak nie to nie będzie w ogóle

info
agenturalny tewał jest wlasnoscia naszych usraelitańskich „przyjaciół”!

Chwalba
Hmm, ” Kongres nie będzie tolerował ….” Kongres może nie tolerować czegoś co dotyczy terenu USA ale nie Polski . Ta pani przekroczyła granicę zasad dobrego sąsiedztwa ,Ona grozi jak wróg

UWAGA
Nalot na polskie media już trwa ! Sąd Okręgowy w Warszawie już niszczy GAZETĘ WARSZAWSKA !!! Prezes Kurski wywalił z pracy Rachonia. Redaktor Gadomski ma problemy z koncernem niemieckim Ringer Axel.

Chwalba
Pewien felietonista nazwał Głos Cadyka żydowską gazetą dla Polaków .I wiemy jaka jest wiarygodność tej gazety . Ale podobną wiarygodność mogą mieć i gazety w USA z tego środowiska .

Chwalba
Ale skoro ” to środowisko ” ma ” taką wiarygodność ” , to i inne instytucje w USA , gdzie pracują ludzie z ” tego środowiska ” też mogą mieć kiepską wiarygodność .

Chwalba
Kiedy w 2015 r wygrali politycy ” dobrej zmiany ” , to wyborcy liczyli , że MSZ zostanie wyczyszczony z ludzi Geremka . To nie nastąpiło . Kiedy wygrał Trump ,to w USA też to nie nastąpiło .

Chwalba
Niektóre gazety amerykańskie pisały bardzo brzydko o MN . Takie tam zatrudnione ” środowisko ” . Ale może podobne środowisko jest zatrudnione i w Dept Stanu .

 

3 thoughts on “820 „Przyjaciel Polski” AMBASADOR USA O PLANACH PIS WS. REPOLONIZACJI MEDIÓW: KONGRES NIE BĘDZIE TOLEROWAŁ TAKICH RZECZY,.. więc… PIS WSTRZYMAŁ PRACE NAD REPOLONIZACJĄ MEDIÓW

  • https://wpolityce.pl/polityka/422940-mosbacher-pisze-do-premiera-karnowski-pisze-do-mosbacher

   ???
   Totalny Odlot…..???

   Kira13@Kira13
   Żenująca staruszka … czy ten Trump oszalał przysyłając ją do nas… Jeszcze tego nam trzeba, ingerencji USA w nasze prywatne sprawy….

   mieszko
   Cała nadzieja w Putinie

   Felek
   Do ew: „ciszej nad ta trumną”- to powiedz TVN. Mówisz o żelaznym dowodzie. TVN bez żelaznych dowodów, lasuje mózgi takim jak ty. Jesteś ograniczony w logice a przede wszystkim nie potrafisz myśleć .

   Kiks
   Jak w sprawie Jedwabnego, im szybciej PiS przestanie grzebać w sprawie TVN tym lepiej. Zresztą nie mam wątpliwości, że zaraz będzie umorzenie i „zwycięska” rejterada.

   Narodowa_Demokracja
   PiS – na kolanach przed USA, Izraelem i Brukselą. Cała Polska z was się śmieje przebierańcy i szabesgoje. POPiSowcy z okrągłego stołu mają w DNA zapisane służyć obcym – Dlatego GŁOSUJ na Narodowców!

   niuniek
   No, no, no! Bardzo ciekawe TO się rozwija😕 NIEWĄTPLIWIE ktoś tu walnął jak gołąb na parapet !😕 Pytanie: KTO? 😠PRAWDA czasu, prawda ekranu. PRAWDA😕😉😐

   tfr
   …dociekajacy prawdy gina na Malcie, Slowacji, i w Bulgarii… „dziennikarze” od ustawek sa brani pod szczegolna obrone, to znak czasow, neistety.

   sumer
   Język i styl działania tej wypomadowanej ciuciurupy, jako żywo przypomina niejaką Azari.

   JPK
   ONA WYGLĄDA JAK ZOMBI DWA ZĘBY NA PRZEDZIE I DARMOWY HORROR, TO NA DESER PEWNIE ZNÓW MNIE KUL ZABLOKUJE http://www.fronda.pl/a/kard-nycz-dziekujemy-bogu-za-rzady-hanny-gronkiewicz-waltz,118737.html

   marcinpiatkowski@marcinpiatkowski
   Taka wolność słowa – że żydowsko-amerykańskich mediów krytykować nikomu nie wolno… 🙂

   Juro1
   Jak potwierdzi to przyzna, że USA stosują cenzurę, i to zarówno u siebie jak i w krajach, gdzie prowadzą interesy. Ma zrozumieć, że to polityka nie przyjaźń, więc i ich interesy my musimy sprawdzać.

   Ga-Bi
   Brawo Panowie redaktorzy za odwagę. Sprawa wiz „wałkuje”się od dziesięcioleci, dlatego denerwuję się jak nasi politycy „zahłystują się” przyjaźnią z USA. W polityce nie ma przyjaźni są tylko interesy!

   toyoda
   Wiele można znieść … ale nie tego zbotokosowanego potwora z makijażem rodem z CCCP! Chyba się miarka przebrała, jeśli nie będzie ostrej reakcji na to guano to jć cały ten pis!

   stary Polak
   ta pani nie jest dyplomatą. zdaje się że w nagrodę za pomoc w wyborach dostała fuchę. tyle że nie zrozumiała i wyobraziła sobie że jest gubernatorem priwislanskiej strany.

   Konrad
   Ona chce ukryc afere „Urodzin Hitlera”. Nixon tez probowal ukryc afere Wattergate. Dziennikarze wowczas zwyciezyli – prezydent Nixon musial odejsc. A ona jest zaledwie ambasadorem.

   Mycha
   Nie wspomniał Pan o ciągle przywoływanej przez obcych wolności słowa. Wszak to natychmiastowa odpowiedź gotowa. No cóż, szkoda. A kij z dwoma końcami to najlepsza metoda.

   obiektywnie
   Kiedyś PZPR miała Wielkiego Brata w Moskwie i panicznie się go bała. Teraz PiS ma Wielkiego Brata w Waszyngtonie i też się go panicznie boi. TVNowi nic się nie stanie-chroni ich „nasz sojusznik” USA.

   V
   TAKIE LISTY DO MOSBACHER WYWOŁUJĄ TYLKO JEJ UŚMIECH POLITOWANIA. JEJ ZADAJE SIĘ JEDNO KRÓTKIE PYTANIE PRZEZ PREMIERA: ILE KOSZTUJE PAKIET WIĘKSZOŚCIOWY W TYM BIZNESIE? I KIEDY DEAL???

   Bogdan@Bogdan
   Ta pani tuż po desygnacji, nie będąc jeszcze ambasadorem, bardzo krytycznie i nieprzychylnie, publicznie wypowiadała się o Polsce i sytuacji politycznej w naszym Kraju, kierując jawnie swoją sympatię w stronę opozycji. Bardzo wtedy dziwiłem się że ktoś uprzedzony do Polski będzie u nas reprezentował USA. Szybko jednak doszedłem do wniosku że jest to osoba skierowana do nas z konkretnymi zadaniami. Ta pani, tak jak pani Ambasador Izraela, ma po prostu wyznaczoną rolę namiestnika. Obydwie panie, bezczelnie i arogancko, krzyżowo i wzajemnie, pilnują interesów krajów, które reprezentują.

   Konrad
   USA jest zamorska kolonia Izraela.

   Aka
   Co z Biedroniem? USrael zamknie go w Guantanamo.

   idi
   Doskonale panie Michale, tak trzymać. Ja przy okazji chciałbym zapytać panią gubernator, jak często mam włączać TVN, aby zasłużyć na wizę. Obecnie nie włączam wcale, a wakacje wolę w Chorwacji.

   HBO
   Tam, gdzie mają interesik, żydom nie przeszkadza nawet „hajlowanie”. Ale gdyby to chodziło o np. red. Lisiewicza z TV Republika, światowe oburzenie mielibyśmy w 10 minut.

   kordek
   Wiz i tak nie zniosą bo Żydzi za bardzo nas nienawidzą a rządzą w kongresie. Niech przestaną się mieszać do polskich spraw

   tede
   Za skomplikowany ten list to amerykanckiej cizi. Ona nie zrozumie sarkazmu.

   PL
   Mocniej trzeba było pojechać ale dobre i takie „skamlątko ” …

   U S A
   Redaktorze, ale chyba rozumiesz gdzie Pani Ambasador ma Pana wypociny i jak głęboko?

   Szila
   Co to za bełkot, on naprawdę wysłał taki list? A Biedroń powtarza to co zeznał naziol na komisariacie i to jest to wielkie odkrycie? LITOŚCI

   Basia
   Ale co wy się jej pytacie to ona rządzi w Polsce ??

   Stańczyk
   Babcia ma uderzenia gorąca po klimakterium sprzed 10 lat. Wywołuje piękność antysemityzm podobnie jak miss Azarii.

   zez
   Ciekawi mnie odpowiedź. Jeśli będzie.

   esta
   to jest koszmar, w sądach staliniątka, TVNazi szkaluje. Marsz niepodległości w zachodnich mediach-zlot faszystów, w ZDF Polskie obozy śmierci ,Merkel powinniście oddać suwerenność, Ambasador dozorca.

   Obatel
   Karnowski w histerycznym amoku. Skandaliczna wypowiedź, ileż nienawiści z pianą na ustach. Ależ ich to boli. Ileż można? Tego jeszcze nie grali. Kłamliwa histeria. Kabaret. Paradne. Czyżby obłęd?

   Globalistyczna
   wywłoka na usługach syjonistycznego New World Order. Rzyg!

   to się musi skończyć!
   Daremne żale-próżny trud… Cizi przy okazji lifting mózgu zrobili. Plastikowa kukła, karykatura człowieka śmie pouczać Premiera wolnego kraju?? Premierze! Lance do boku, szable w dłoń!!!

   USA schodzi na PSY
   I pomyśleć, że Polska ma tak beznadziejnych sojuszników, że nawet na porządnego ambasadora ich nie stać przysłać. Przecież ta baba wygląda wręcz wstrętnie, nie wspomnę o kompetencjach…

   MOHER
   Powinna być lawina listów, bojkot TVN. Trzepnieci po kieszeni szybciutko będą postawieni do pionu. Co jak co, ale do robienia kasy to oni żyłkę maja.

   esta
   Mosbacher wysłała list do Morawieckiego, określający co mogą mówić o TVN ministrowie polskiego rządu. A co na to konstytucja. Wolność słowa tylko w USA?

   SuperKarnowski
   Ale pracuja nad zwrotem za pozostawione mienie. Co za nacja. Muzulmanie maja wiecej szacunku mimo ze przeciw nim walczylismy niz zydzi ktorych chronilismy. Przykre.

   Hak
   A premier Morawicki miał służyć do zamknięcia wielu frontów boju. Ustąpił raz to kozy skaczą na pochyłe słabe drzewo.

   … taki pasztet
   Mocne. Inteligentne. Jeśli TV Nazi ma ochronę jakichś środowisk z Waszyngtonu czy NY to mamy większy skandal niż pierwotnie wyglądało. Myślę, że nietrudno się domyśliić jaki przemysł mógł zamówić …

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.