862 PiS i przyjaciele, czyli nie kraczę, oto bezradne kroczy w rozkroku rozerwane krocze, czyli godność i honor polskojęzycznych 02


Beata Mazurek, wseansie.tv

Aktualizacja 03.03.2019

Antysejsmita @Antysejsmita:
PO tak nie wyru…o Polaków jak wy….ł was PiS. Chazarskie, jeb… pachołki

UPAdlina @UPAdlina:
@Antysejsmita Niestety, ale POjeby to jeszcze większe pro-banderowskie gnidy, niż PISuar. Poczytaj o tym, co mówił rudy folksdojcz tusk i banderowiec schetyna na wystąpieniu w banderlandzie. Tfu! Jedne i drugie k***y śmierdzą banderowskim gównem, ale te z POjebowni czuć na wiele większą odległość. Gdyby POjeby rządziły dziś w Polsce, to pewnie już mielibyśmy pomniki ludobójczego pedała bandery na polskiej ziemi.

jwu @jwu:
@UPAdlina I to jest właśnie nieszczęście Polski ,że partie narodowe są marginalizowane ,a ludzie tam należący ,nazywani faszystami.Wszystko po to ,by przy korycie zawsze byli swoi.

zp @zp:
Hańba

SobiePan @SobiePan:
CAŁE TE WYDARZENIA ZE STRONY USA I IZRAELA POWODUJĄCE POHAŃBIENIE POLSKI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ JEST OKAZJĄ DO ZERWANIA STOSUNKÓW DYPLOMATYCZNYCH Z IZRAELEM. SPOWODUJE TO ZNISZCZENIE CALEJ NARRACJI ŻYDOWSKIEJ OD 50 LAT I DOMAGAĆ SIĘ PRZEPROSIN NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ JAKO WARUNEK PONOWNEGO NAWIĄZANIA STOSUNKÓW DYPLOMATYCZNCH. WARUNKIEM JEST NATYCHMIASTOWE USUNIĘCIE CIAPUTOWICZA ZE STANOWISKA MIN SPR ZAGRANICZNYCH

Gaetano @Gaetano:
@SobiePan Reasumując, wrócić na tym poziomie do tego status quo sprzed 1990r. Byłoby miło. Obawiam się, że usunięcie uw-ola, idioty w garniturze, to nie jedyny warunek.

jazmig @jazmig:
Jasne, że nie będzie żadnej uchwały, bo ta rzekoma awantura z Izraelem to uzgodniona wcześniej ustawka. Izrael i Polska ma wybory, więc rządzący chcą pokazać jacy to oni patrioci i jak twardzi są w stosunku do syjonistów. Nie uwierzę w szczerość PiS, dopóki oni nie przywrócą karalności za kłamstwa nt udziału narodu lub państwa polskiego w holokauscie.

jwu @jwu:
@jazmig Dokładnie. Mam podobne wrażenia, o czym wspominałem w innym komentarzu. Ustawka.

Kojoto @Kojoto:
@jazmig też sądzę, że to bardzo prawdopodobne. Problem w tym, że żydzi robią raban na cały świat, a PiSuar coś pomarudzi jedynie w polskojęzycznych mediach… Do tego, to żydowscy szowiniści atakują szerząc bezczelne kłamstwa, a PiS się niby „broni”. Co dotatkowo poniża Polskę.

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/pis-rezygnuje-z-uchwaly-dotyczacej-odpowiedzialnosci-za-holokaust/

PIS REZYGNUJE Z UCHWAŁY DOTYCZĄCEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA HOLOKAUST

20 lutego 2019|9 komentarzy|w polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Krzysztof Janiga

Prawo i Sprawiedliwość zrezygnowało z pomysłu przyjęcia uchwały mającej być reakcją na oskarżenia wobec Polski i Polaków, które padły przy okazji międzynarodowej konferencji nt. Bliskiego Wschodu w Warszawie.

Przypomnijmy, że przyjęcie uchwały w sprawie odpowiedzialności za Holokaust zapowiedziała 14. lutego br. wicemarszałek Sejmu i rzecznik prasowa PiS Beata Mazurek. „Na najbliższym posiedzeniu Sejmu PiS zaproponuje uchwałę ws. odpowiedzialności za holokaust wz. z niedopuszczalnymi wypowiedziami, które miały miejsce podczas konferencji bliskowschodniej” – napisała wówczas Mazurek na Twitterze.

Zapowiedź Mazurek padła po tym, jak opinię publiczną w Polsce zbulwersowały  wypowiedzi premiera Netanjahu o kolaboracji Polaków z nazistami oraz słowa dziennikarki MSNBC Andrei Mitchell o „polskim i nazistowskim reżimie” podczas II wojny światowej.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się radio RMF FM, PiS zrezygnował z pomysłu uchwały. Uznano, że uchwała nic by nie zmieniła, ponieważ nie ma mocy prawnej. Pomysł Beaty Mazurek miał wzbudzić krytykę w szeregach partii. „To zupełnie bez sensu” – cytuje RMF FM kuluarowe opinie posłów PiS. Jak ujawnił minister Łukasz Schreiber, sprawy ewentualnej uchwały nie omawiano na posiedzeniu klubu PiS.

Nieoficjalne doniesienia potwierdziła sama Mazurek w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Według niej PiS „odkłada w czasie” sprawę uchwały, ponieważ sprawa bulwersujących wypowiedzi została według niej w odpowiedni sposób skomentowana przez środowiska żydowskie i USA. Zdaniem rzeczniczki PiS stanęły one „po polskiej stronie”.

Kresy.pl / rmf24.pl / PAP

…..


autor: Fratria/Artur Ceyrowski wPolityce.pl

max
Dobra zdrada. Wychodzi szydło z worka. Hańba

!
to jest bez sensu. Obrażają nas a my czekamy na przeprosiny cieszymy się z każdej wypowiedzi nawet wymijającej (bo to nie są przeprosiny). Zachowujemy się jak byśmy naprawdę byli winni.

makaryn6@op.pl
Jak to niewiele trzeba, żeby znów podwinąć ogon, teraz władza skamle o przeprosiny, jak nastąpią będzie to niebywały sukces rządu i „geniusza strategii” prezesa Kaczyńskiego.

Mazurek znow klamie
Nie potrafia bronic Polski i Polakow wycofujac sie z podkulonym ogonem.WSTYD I HANBA

Jacek
Najpierw bohaterskie odszczekiwanie a za chwile ogon podwinięty i pędem do budy? Który to już raz wy mięczaki?

https://wpolityce.pl/polityka/434788-uchwala-nt-odpowiedzialnosci-za-holokaust-odlozona-w-czasie

Uchwała PiS odłożona w czasie. Mazurek: Niedopuszczalne wypowiedzi nt. Holokaustu zostały wielokrotnie pozytywnie dla nas skomentowane

opublikowano: 20 lutego · aktualizacja: 20 lutego

Niedopuszczalne wypowiedzi nt. odpowiedzialności za Holokaust zostały wielokrotnie pozytywnie dla nas skomentowane, dlatego przyjęcie zapowiadanej przez PiS uchwały ws. odpowiedzialności za Holokaust odkładamy w czasie – poinformowała w środę PAP rzeczniczka partii Beata Mazurek.

Mazurek w zeszłym tygodniu zapowiedziała złożenie uchwały ws. odpowiedzialności za Holokaust – w związku z niedopuszczalnymi wypowiedziami, które miały miejsce podczas konferencji bliskowschodniej.

Andrea Mitchell z telewizji MSNBC przeprowadziła wówczas wywiad z przebywającym w Warszawie wiceprezydentem USA Mike’iem Pence’em. W swojej relacji dziennikarka poinformowała, że w programie podróży Pence’a i jego żony jest m.in. wizyta w dawnym getcie warszawskim, gdzie w czasie powstania w 1943 r. Żydzi – jak powiedziała – „przez miesiąc walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. Po tej wypowiedzi zaprotestowali przedstawiciele polskich władz, przewodniczący Światowego Kongresu Żydów zażądał sprostowania. Dziennikarka przeprosiła za swoje słowa.

Z kolei dziennik „Jerusalem Post” poinformował, że podczas pobytu w Warszawie, gdzie odbywał się szczyt bliskowschodni, premier Izraela Benjamin Netanjahu powiedział, że Polacy kolaborowali z nazistami w Holokauście. Informację tę zdementowała później ambasador Izraela w Polsce Anna Azari oraz kancelaria premiera Izraela. Według przedstawionych przez stronę izraelską wyjaśnień, w rzeczywistości szef izraelskiego rządu podczas rozmowy z dziennikarzami mówił o Polakach, nie o polskim narodzie ani państwie i odnosił się jedynie do tych Polaków, którzy współpracowali z nazistami.

Mazurek podkreśliła w rozmowie z PAP, że „niedopuszczalne wypowiedzi nt. odpowiedzialności za Holokaust zostały wielokrotnie pozytywnie dla nas skomentowane m.in. przez środowiska żydowskie i naszych amerykańskich sojuszników, które zgodnie stanęły po polskiej stronie”.

Dlatego przyjęcie uchwały ws. Holokaustu odkładamy w czasie

— poinformowała rzeczniczka PiS.

W minioną niedzielę, Israel Katz, p.o. ministra spraw zagranicznych Izraela, odnosząc się do słów przypisanych przez media izraelskie premierowi Izraela Benjaminowi Netanjahu stwierdził: „Nasz premier wyraził się jasno. Sam jestem synem ocalonych z Holokaustu. Jak każdy Izraelczyk i Żyd mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy. Było wielu Polaków, którzy kolaborowali z nazistami i – tak jak powiedział Icchak Szamir (b. premier Izraela – PAP), któremu Polacy zamordowali ojca – +Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki+”.

Po tej wypowiedzi premier Mateusz Morawiecki odwołał wyjazd polskiej delegacji na szczyt V4 do Izraela. Wyjaśnił, że podjął taką decyzję, ponieważ sformułowania, które padły z ust Katza, „są absolutnie niedopuszczalne”.

Słowa Katza skomentowali m.in.: przewodnicząca Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce Monika Krawczyk i Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich. We wspólnym oświadczeniu podkreślili, że słowa byłego premiera Izraela Icchaka Shamira, które przytoczył Katz, „były niesprawiedliwe już wtedy, gdy zostały wypowiedziane pierwszy raz, w 1989 roku, w czasie, gdy stosunki polsko-izraelskie dopiero zaczęto odbudowywać, po długiej nocy komunizmu”.

Te słowa są jeszcze bardziej przykre dziś, w 30 lat później, gdy po obu stronach uczyniono już tak wiele dla wzajemnego zrozumienia naszych bardzo trudnych, lecz wspólnych dziejów. To, że niektórzy Polacy uczestniczyli (pośrednio lub bezpośrednio) podczas II WŚ w niemieckim mordowaniu Żydów jest historycznym faktem. Pamiętajmy też, że okupowana Polska nie utworzyła w czasie II WŚ reżimu, który współpracował z III Rzeszą Niemiecką

— napisano.

Polscy Żydzi przypomnieli, że Polacy „stanowią najliczniejszą grupę wśród Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata”.

Stawianie zarzutu antysemityzmu wszystkim Polakom, również tych Sprawiedliwych znieważa; znieważa też wszystkich, którzy chcą dziś w Sprawiedliwych widzieć prawdziwą reprezentację polskiego społeczeństwa. I znieważa też nas, polskich Żydów, którzy jesteśmy tego społeczeństwa częścią

— czytamy w oświadczeniu.

Pogorszenie relacji polsko-izraelskich skrytykował także przewodniczący Światowego Kongresu Żydów (WJC) Ronald Lauder.

To bardzo niefortunne, zarówno dla Żydów, jak i Polaków, że krążą wciąż niekorzystne i obraźliwe stereotypy

— napisał Lauder.

Taki język nie powinien mieć miejsca w cywilizowanej debacie. Jakie to smutne, że wyniki dekad współpracy i okazywania dobrej woli są teraz zagrożone. Podejmijmy wszyscy wysiłek, aby pokonać ten kryzys, który był zwycięstwem sił nietolerancji i umysłowej ciasnoty

— głosi apel Laudera.

Również dyrektor wykonawczy Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) David Harris wydał w poniedziałek oświadczenie dotyczące – jak napisał – „trudnego testu, jaki przechodzą relacje polsko-izraelskie”, które stanowią „partnerstwo strategiczne”. Jak podkreślił, Polska i Izrael zbudowały dobre relacje, trzeba jednak nadal uważać na słowa i nie pozwolić, by pojedyncze incydenty prowadziły do eskalacji napięć.

Harris przypomina, że „tysiąca lat żydowskiej obecności na polskiej ziemi nie można sprowadzić do pojedynczego nagłówka prasowego czy krótkiej wypowiedzi dla telewizji” oraz że Polska „była pierwszym celem ataku armii niemieckiej, który stał się początkiem II wojny światowej. Przez prawie sześć lat doświadczała brutalnej okupacji nazistowskiej (a przez pewien czas także sowieckiej)”.

Do sytuacji między Polską a Izraelem odniosła się we wtorek na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, która napisała:

Między bliskimi sojusznikami, takimi jak Polska i Izrael, nie ma miejsca na takie obraźliwe komentarze, jak wypowiedź izraelskiego ministra spraw zagranicznych Israela Katza.

W środę Mosbacher oceniła w rozmowie z dziennikarzami, że Katz powinien przeprosić za swoje słowa.

Informacyjna Agencja Radiowa podała w środę, że „Stany Zjednoczone wezwały Izrael i Polskę do podjęcia dialogu”.

Zarówno Izrael, jak i Polska są naszymi ważnymi sojusznikami i przyjaciółmi. Wzywamy naszych sojuszników i przyjaciół do znalezienia drogi do usłyszenia się nawzajem, pójścia naprzód oraz kontynuowania bliskiej współpracy i dbania o wspólne interesy

— oświadczył Departament Stanu w stanowisku cytowanym przez IAR.

mly/PAP

okupacja
żydy z ameryki dali rozkaz – płacić te 300mld $, i padać na kolana przed syjonistami… i przepraszać i nadstawiać pysk i dopę

Warszawiak
Niektórzy Żydzi uczestniczyli (pośrednio lub bezpośrednio) podczas i po II WŚ w sowieckim mordowaniu Polaków jest historycznym faktem.

kamyk
nie Rosjanie nie Francuzi nie Belgowie nie Niemcy nie Amerykanie ratowali Żydów Ratowali ich Polacy, widać komuś nieodpowiada ta prawda

Revo
Holcaust, czyli zagładę Zydów zapoczątkowały hitlerowskie Niemcy, a inne europejskie kraje im w tym mocno pomagały. Cała Europa oprócz Polski kolaborowała z Niemcami. Niech się wstydzą hipokryci.

…..

Polacy Oszukani – Rząd PIS Boi Się Izraela i Odwołuje Uchwałę Sejmu Analiza Komentator 447 Pieniądze

wideoprezentacje
Published on Feb 20, 2019

SYTU SYTOWY
PIS PO Jedno Zło
1. CETA I GMO przegłosowane
2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza
6. Włażenie Żydom w dupę, 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy
8. Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa
9. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł
10. Brak repolonizacji mediów
11. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
12. Brak opodatkowania obcych kapitałów
13. Podwyżki podatków
14. Ustawa prawo wodne to farsa i skandal
15. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
16. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3lata = jak za okupacji
17. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku
18. Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki VAT , zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków.
19. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
20. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
21. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
22. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy gazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo
23 roszczenia zydowkie
24 przyjmowanie imigrantow z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin i to bardzo duzo
25 brak reakcji na podpisanie aktu 447
26 zaklamywanie rzeczywistosci i bajdurzenie o samych sukcesach
27 caly czas odwlekanie ustawy w obronie najmlodszych
28 robienie wszystko z podkulonym ogonem co powie Usrael
29 zakup obligacji USA w sumie na kwotę 100 miliardów zł !! Co ciekawe , te obligacje są oprocentowane na 1.5% !! A Polska sprzedaje swoje obligacje na 5-6% !!! To naprawdę trzeba być idiota, żeby z całą premedytacją prowadzić politykę obligacji mając na starcie 3.5-4% starty !
30 sprawa aneksu do raportu o likwidacji WSI !
31 Ustawa „Mieszkanie na Start” która pozwala cudzoziemcom otrzymywać dopłaty do czynszu z polskiego budżetu przez okres 15 lat
32 Finansowanie obcokrajowcom studiów (dopłata z budżetu wynosi 13 tys. zł na zagranicznego studenta)
33 Trwają prace nad ustawą która zrefunduje pracodawcom część kosztów zatrudnienia obcokrajowca
34 Niektórzy cudzoziemcy mogą ubiegać się o emeryturę w Polsce po miesiącu pracy. Emerytura wyniesie 1000 zł.Jeżeli obcokrajowiec wypracował w swoim kraju 200 zł emerytury to Polska dopłaci mu 800 zł aby uzyskać minimalną emeryturę 1000 zł i wystarczy do tego miesiąc pracy w Polsce.
35 ponad 2 mln ukraincow w Polsce
36 za spawa kolejnych podatkow wyjazd polakow z Polski za chlebem
37 dziwne konszachty z ludzmi typu Jonny Daniels , Leib Fogelman, Stambler oraz sekta Chabad-Lubawicz
38 Podpisanie Traktau Lizbonskiego
39 Wzrost opłaty za przegląd techniczny samochodu z 99 zł do 126 zł
40 „Podatek od deszczu”
41 „Podatek denny”
42 wycofanie sie i kolejne kleczenie przed UE w sprawie Sadu Najwyzszego
43 Walka z Polonia
44 Afera KNF
45 Uleglosc wobec UE i wycofanie ze zmian SN
46 Rośnie liczba regulacji prawnych, które utrudniają prowadzenie działalności gospodarczej
47 Agenta Mossadu zatrudnia się w LOT za 15 tys. Euro miesięcznie i sponsoruje pieniędzmi podatników jego spotkania czyt Daniels z sekty Chabad
48 Wprowadza się szereg ustaw, które mają za zadanie inwigilować obywateli
49 zamiata się pod dywan sprawę ekshumacji w Jedwabnem
50 próbuje się zaostrzyć jedną z najbardziej restrykcyjnych ustaw o broni na świecie
51 wysylanie Polskie Wojska oraz mieszanie je w brudne gierki usraela
52 Proba przejecia Marszu Niepodleglosci
53 niszczenie polskiego łowiectwa
54 Przyjęcie wytycznych do realizacji Porozumienia paryskiego tzn chore wymysly na temat globalnego ocieplenia itp
itd itp?

…..

Rafał Ziemkiewicz: Mike Pompeo zrobił nam krwawe walentynki

wSensie.tv
Premiered Feb 19, 2019

Echa po szczycie dotyczącym Iranu i sytuacji na Bliskim Wschodzie nie milkną. Miały być owacje na stojąco i zacieśnianie współpracy z sojusznikami, a wyszło oskarżanie Polski o udział w eksterminacji Żydów.

Nowak Show – Mocno o PiS-ie Izraelu i Żydach

Media Narodowe
Streamed live on Feb 18, 2019

Profesor Nowak ze zwyczajową konsekwencją omawia długą historie niczym nie uzasadnionego antypolonizmu elit żydowskich, rozzuchwalonych brakiem skutecznej reakcji ze strony Polskiego rządu na kłamstwa o Polskim Narodzie.

Aleksander Jabłonowski, POLSKIE MATCZYNE MLEKO ANTYSEMICKIE

Aleksander Jabłonowski
Published on Feb 18, 2019

…..


Marek Sawicki (PSL) / autor: Fratria; Twitter wPolityce.pl

Pimput@Pimput
Daleko mi do tego, aby być fanem Sawickiego. Ale od razu antysemita ? A może brak sensownej odpowiedzi ?

Daiana
Dlaczego jak facet się pyta czy prezydent, premier i prezes parti rządzącej sa zydami od razu zostaje nazwany antysemitą? To juz pytać nie wolno o pochodzenie ? Polska to dziwny kraj

Daiana
Jak ktoś mnie zapyta czy jestem Polką mogę go od razu nazwać antypolakiem ?czy ci „prawicowi” dziennikarze w Polsce oszaleli ? Czy Polska jeszcze istnieje czy to juz polin ? Za samo pytanie atak …

Daiana
co jest @ naprawdę nie znasz odpowiedzi i nie wiesz na kogo głosujesz, czy Twoje pytanie jest retoryczne ? Tak jak pytanie Sawickiego było retoryczne, wszak kazdy zna odpowiedz.

Daiana
Przykro to pisać, ale juz po Polsce. Sami jesteście sobie winni, to wy głosujecie na Żydów z magdalenki od 30 lat, zbliża się dzień zapłaty za głupotę Polaków. Nikt wam nie pomoże, sami tego chcieliście

Daiana
Stan @ nazwiska i narodowości piszemy z dużej litery ignorancie ! Sawicki nie pytał czy prezydent, premier i prezes sa Izraelitami …

korektor
Gmyz ma kłopoty z gramatyka. Czy chrześcijanin lub muzumałnin pisze się z dużej litery. Z dużej litery piszę Izraelczyk, Polak bo żyd to religia.

Emer
Z Google: ” Formy „Żydzi” gdy wspomnimy mieszkańców panstwa żydowskiego, Izraela. Pisząc o wyznawcach religii mojżeszowej (…) forma to: żydzi, podobnie jak: katolicy, muzułmanie, buddyści”

Toja@Toja
Nie wszyscy Zydzi sa zydami… Nie ma co sie czepiac, ani za co przepraszac, bardzo dobrze jest napisane nawet; ,,Jakie koligacje z polskimi żydami (wyznawcami, bo przeciez ukladaja sie nasi prominentni z Lubawiczerami) mają PAD, PMM, PJK.” – Sa zydzi i Zydzi, nie bedacy zydami. … Za wiki; ,,Zgodnie z zasadami języka polskiego, w którym nazwy narodowości zapisywane są wielką literą, a nazwy wyznawców poszczególnych religii – małą, członków narodu żydowskiego, niezależnie od ich wyznania, nazywa się Żydami, natomiast wyznawców judaizmu – żydami[7]. Istnieją zatem Żydzi niebędący żydami ze względów religijnych. „

CSIpoland
nie rozumiem dyskusji proszę podać fakty na temat żydowskich przodków i powiązań

https://wpolityce.pl/polityka/434696-przedziwny-wpis-sawickiego-pyta-o-koligacje-pis-z-zydami

„Powiało stylem z Marca ’68”. Sawicki popełnił przedziwny wpis: Jakie koligacje z polskimi żydami mają PAD, PMM, PJK?

opublikowano: 19 lutego · aktualizacja: 19 lutego

Marek Sawicki z PSL popełnił na Twitterze wpis, którego treść jest naprawdę szokująca. Polityk wkrótce go skasował, ale internauci zdążyli go uwiecznić. Były minister rolnictwa zapytał bowiem o koligacje prezydenta, premiera i prezesa PiS… z „polskimi Żydami”!

Jakie koligacje z polskimi żydami mają PAD, PMM, PJK i dlaczego ta awantura z pierwszą nowelizacją ustawy o IPN została wywołana, czy ktoś wreszcie nam Polakom wyjawi intencję tej awantury dyplomatycznej?

— napisał na Twitterze Marek Sawicki z PSL.

Na wpis zareagowali m.in. dziennikarze Wojciech Wybranowski i Cezary Gmyz.

(…) powiało właśnie stylem z Marca ‘68. Z całą sympatią, ale proponowałbym zostawić taką narrację poseł Katarasinskiej, ma w niej praktyczne doświadczenie.

W dodatku Żydzi pisani małą literą, też jak w 1968

Jest Pan antysemitą?

Sawicki długo musiał dochodzić do właściwej refleksji.

Przepraszam za małe ż ,polonista ze mnie słaby, a na to wszystko nakłada się moja podlaska gwara z tym moim grajo, śpiewajo, …

— odpowiadał.

Panie Cezary 68r. dobrze pamiętam, ojciec słuchał w nocy „wolnej europy” i z kolegami z NSZ burzliwie dyskutowali czekając na trzecia wojnę światową,  ja dziwiłem się dlaczego nie uznają Gomułki, którym dziś przemawia PJK

— pisał potem.

W końcu chyba zrozumiał i sam przyznał, że „daje nie pojedzie”. Choć i tak nie zabrakło w jego tweetach niskich lotów szyderstw.

Panie redaktorze PiSwładzy wolno wszystko nam nawet zapytać nie przystoi, może ma Pan rację, więc dalej nie pojadę.

kpc/Twitter

usia
Panie Sawicki wiele rzeczy ,które pan krytykuje u rządzących było zrobić jak rządziliście . Wtedy gdzie była historia itd… .

rety
jeden szefem tV a drugi zastepc MICHNIKA czy te n podział ról nie daje do myslenia

klonklona
Cenzura, zupełnie jak na lewackich portalach. A może nawet ich przewyższacie.

AAA
No cóż to za obraza?? Ja bym po prostu odpowiedział na tak zadane pytanie. Brak odpowiedzi, będzie rzutował na moje wybory.

kapo
to się żydki poruszyły!!!! hahahhahahahha. My dobrze wiemy kto jest kto. Dobrze wiemy Karnoskie.

ZUBER@ZUBER
Dobre pytanie! Kto jest kto? Też bym chciał wiedzieć

sortis
Formułujmy zdania tak, by pomijać w nich słowo ,,Żydzi”, bo będziemy antysemitami. Z wyrozumieniem przyjmujmy to co ,,oni” o nas mówią i uprzejmie błagajmy ,,ich” o przeproszenie jeżeli plują na nas.

as
panie Sawicki dlaczego wycofał pan swoje ważne pytanie ? Może należało od razu na nie udzielić prawdziwej odpowiedzi ! Naród powinien wiedzieć kto za kim stoi i czyje interesy reprezentuje .

…..


Israel Katz, szef MSZ Izraela / autor: PAP/EPA wPolityce.pl

To nie antysemityzm
To była świetna wypowiedź jak wszystkie wykłady i książki Ewy Kurek, niemal kazdy w Polsce juz wie, ze jej prace są oparte na źródłach w przeciwieństwie do klamst Grabowskiego czy jasnowidza Grossa

Kukiz-15
zydzi zamordowali mi dzadka

Konrad
Ideowi potomkowie wolinskiej, brystygierowej, michnika (stefana), radkiewicza, swiatly, minca itd zjada sie do Paryza, by oczerniac Polakow. Oni nienawisc do Polakow wyssali z mlekiem matki.

szkoda że Pani
Ewa Kurek tak rzadko gości na łamach gazet i portali wspierających dobra zmianę To chyba strach. Szkoda bo takich specjalistów mamy niewielu.

Jam@Jam
Chcą eskimosi odszkodowania za utracone kamienice ? Brawo ! Niech żmijowcy przysyłają masowce do naszych portów… Załadujemy 200 mln ton gruzu (bo tak wyglądały kamienice po II wś) i po sprawie ! Będziemy na 0

Kolo
Gdyby min. Gliński miał „jaja” to nowym dyrektorem muzeum Polin zostałby ktoś taki jak dr. Ewa Kurek. Zaczęła by się wtedy rzetelna oparta na faktach dyskusja o relacjach polsko-żydowskich.

Jan
Polityka uległości wobec żydów zakończy się katastrofą wyborczą.

fanPL
Zapamiętajmy wymienione nazwiska, które dziś w Paryżu będą pluć Polakom w twarz. ” Oni wyssali tę nienawiść do Polaków z mlekiem matki”.

https://wpolityce.pl/polityka/434744-dr-kurek-slowa-katza-przystaja-niezrownowazonym

W punkt! Dr Kurek: Zaskoczyło mnie, że słowa, które przystają niezrównoważonym Żydom, wypowiada szef MSZ Izraela. WIDEO

opublikowano: 20 lutego · aktualizacja: 20 lutego

Zaskoczyło mnie, że słowa, które przystają niezrównoważonym Żydom wypowiada minister spraw zagranicznych – tak dr Ewa Kurek komentuje słowa szefa MSZ Israela Katza.

Dr Kurek: Rząd wspiera kłamców–Engelking. Czy zależy nam, aby każdy Żyd Polską wycierał sobie gębę?

Izraelski dyplomata stwierdził, że część Polaków kolaborowała z nazistami. Dyplomata zacytował słowa premiera Izraela Icchaka Szamira, który powiedział, że „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Coś obrzydliwego! Katz nie tylko nie przeprasza, ale dorzuca kolejne łgarstwa: Antysemityzm był wrodzony u Polaków. Wielu kolaborowało

Szef rządu: Wypowiedź Israela Katza jest tak samo haniebna, jak antysemickie gazetki Leszka Bubla. Musieliśmy zareagować

To mnie wcale nie zdziwiło, zaskoczyło mnie natomiast to, że słowa, które przystają niezrównoważonym Żydom wypowiada minister spraw zagranicznych i to jest problem, pomimo że jest to zwykłe, ordynarne kłamstwo i myślę, że Katzowi przyjdzie za to zapłacić

— powiedziała dr Kurek w Radiu Wnet.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Times of Israel komentuje słowa Katza i międzynarodową reakcję: Stany Zjednoczone stają po stronie Polski

Oceniła, że Żydzi od dłuższego czasu prowadzą w stosunku do Polski kiepską politykę. Przekonywała, że Polska, aby się bronić przed kłamliwymi zarzutami powinna prowadzić konsekwentną politykę historyczną.

Albo zależy nam na tym, aby każdy Żyd wycierał sobie gębę Polską, albo wreszcie weźmiemy się za politykę historyczną i będziemy pokazywać światu, jak to naprawdę wyglądało

— stwierdziła.

CZYTAJ WIĘCEJ: NASZ WYWIAD. Dr Kurek: Spory w relacjach Polski z Izraelem, opartych na kłamstwie i uległości, musiały kiedyś wybuchnąć. Właśnie wybuchły

Wskazała, że ostatnie działanie Izraela zmierzają do tego, żeby postawić Polsce żądania finansowe.

CZYTAJ WIĘCEJ: NASZ WYWIAD. Działacz polonijny o ustawie 447: To próba przygotowania gruntu prawnego, żeby wyłudzić od Polski setki miliardów

Dopóki jesteśmy ofiarami, ustawa 447 nam nie grozi, jeśli zostaniemy przeniesieni z kategorii ofiar do kategorii sprawców to wtedy naszym dzieciom oraz wnukom, zostaną postawione żądania finansowe

— przekonywała.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: TYLKO U NAS. Dr Kurek o „Newsweeku”: „Skandaliczna okładka. To dalszy ciąg wmawiania Polakom, że byli mordercami”

Dr Ewa Kurek: „Powoli zmierza to wszystko do tego, że jedynymi ofiarami będą Żydzi i Niemcy, a my będziemy zapisani jako oprawcy”

Odniosła się do konferencji pt. „Nowa Polska Szkoła Historii Zagłady”, która odbędzie się w Paryżu w dniach 21-22 lutego. Wystąpią na niej m.in. Jan Grabowski, Jan Gross, Jacek Leociak, Agnieszka Haska, Barbara Engelking, Anna Bikont, Joanna Tokarska-Bakir, Agnieszka Grudzińska.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nigdy nie będzie zgody na kłamstwa i oczernianie Polski! Polonia protestuje przeciwko konferencji z udziałem Grossa

NASZ WYWIAD. Prof. Żaryn odpowiada prof. Grabowskiemu: Zdecydował się przenosić na polski grunt pseudoprawdę

Stwierdziła, że ta konferencja świadczy o zaniedbaniach państwa polskiego, które polegają na dofinansowaniu pseudo-naukowych badań historycznych naukowców, którzy próbują przypisać Polsce winy za zbrodnie na Żydach.

CZYTAJ WIĘCEJ: TYLKO U NAS. Skandaliczne słowa w POLIN na promocji książki „Dalej jest noc”. Prof. Engelking: Polacy współuczestniczyli w Holokauście

ems/Radio Wnet

https://wpolityce.pl/polityka/435101-katz-persona-non-grata-kukiz-apeluje-do-premiera

https://wpolityce.pl/polityka/434850-kukiz-ja-mam-placic-za-zbombardowane-kamienice-zydowskie

https://wpolityce.pl/polityka/434459-kukiz-popiera-decyzje-premiera-morawieckiego

7 thoughts on “862 PiS i przyjaciele, czyli nie kraczę, oto bezradne kroczy w rozkroku rozerwane krocze, czyli godność i honor polskojęzycznych 02

 1. GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 90) – IZRAEL NAS NIE PRZEPROSI. TA SYTUACJA JEST DLA NAS KORZYSTNA

  Telewizja Republika
  Published on Feb 22, 2019

  Darek
  Jak można uważać swoich słuchaczy za takich debili żeby im serwować teksty w stylu: „Trump podpisał ustawę 447 ale to nie jest oficjalne stanowisko jego rządu”. To podpisał coś z czym się nie zgadza czy jak? To Pani Mosbaher i Pan Pompeo z ekipy Trumpa bredzą o restytucji mienia bezspadkowego ale to nadal nie jest ich stanowisko. Naprawdę Pan to ma tupet.

  Mateo Yavorsky
  Kiedy ty Targalski przestaniesz zwodzić widzów i przyznasz że USA nie uważają Rosji za priorytetowe zagrożenie, więc żadnych baz tu stawiać nie będą. A Polaków nie mogą użyć do rozgrywki z Niemcami i rozbijania Unii, bo jesteśmy ekonomicznie i politycznie za słabi na Niemców a SZAP nie kwapią się do inwestycji w żadne Trójmorze. Amerykanie chcą tylko wyssać pieniądze z Polski poprzez żydowskie roszczenia, preferencyjne warunki działania amerykańskich firm, sprzedaż nam swojej broni, gazu i eleminowanie konkurencji rękami Polaków (Huawei).

  Ping Pong Peng
  PiS rozpoczął kampanię wyborczą. Teraz buńczucznie będą bronić „honoru” Polski, grozić ” paluchem” w bucie niesfornym Gudlajom opluwających Polaków a po wyborach powrócą do ustalonej roli kundla do kopania. I tak to będzie mniej więcej wyglądało. Nie wiem czy to nie jest „ustawka”. Każdy szanujący się rząd w takiej sytuacji zawiesiłby lub zerwałby stosunki dyplomatyczne z tym obsranym państewkiem i czekałby na przeprosiny. Tak czy inaczej pilnujcie swoich portfeli.

  Mateo Yavorsky
  Schemat jest zawsze mniej więcej taki sam: partia polityczna w Polsce wygrywa wybory na fali jakiś rzeczywistych lub zaindukowanych potrzeb czy obaw społecznych, następnie sprzedaje obywateli jakimś możnym tego świata w zamian za dobrze opłacaną funkcję kapo. W międzyczasie w polityce wewnętrznej choć niby „walczy” przeciwko patologiom „wyśrednia się” i nie chce nikomu się narazić próbując potrzymać władzę, przed wyborami następują umizgi do swojej bazy elekcyjnej, wyłącznie werbalne oczywiście, sądząc że to wystarczy. Można też spodziewać się jakiś następnych obietnic.

  Moto
  Dramatem Polski jest to, że USA opowiada się po stronie żydów i Izraela w tej próbie wymuszenia rozbójniczego wobec Polski i Polaków. W Polsce natomiast rządzi stronnictwo żydowskie złożone z krypto żydów i szabesgojów. W Parlamencie jest nie lepiej. Ta mieszanka jest zabójcza dla naszego nieszczęśliwego Kraju.

  Mateo Yavorsky
  Polityka zagraniczna USA dziś to funkcja żydowskiej kultury, która w kontakcjie z nie-żydami jest rabunkowa z natury, polega na rozszabrowywaniu czego się da i przenoszeniu się na nowe żerowisko.

  Polubienie

 2. Rozpoczyna się bojkot izraelskich produktów. Oto popularne w Polsce marki należące do tropikalnych Ż

  PL NEWS
  Published on Feb 18, 2019
  Rozpoczyna się bojkot izraelskich produktów. Oto popularne w Polsce marki należące do tropikalnych Żydów | PL News

  Stało się. Bezczelne wypowiedzi Izraela połączone z miernością i uległością rządu w Warszawie wywołały w Polakach potrzebę wzięcia spraw we własne ręce. Rozpoczęto właśnie akcję bojkotu izraelskich marek. Lewactwo lada moment ogłosi, że jesteśmy jak III Rzesza. – Nie kupujemy MK Cafe, Pedros, Fort, Sahara, Syropy Fabbri, a także herbaty Teartis. Nie chodzimy do kina Cinema City i nie kupujemy leków w Super – Pharm. BOJKOT – zachęca na Twitterze Reti. Z kolei Darkopolo przypomina, że początek kodu kreskowego produktów z Izraela zaczyna się od cyfr 729. – Wszyscy możemy zrobić coś pożytecznego. Nie kupujmy produktów z tym kodem – apeluje. Na portalu wspieramrozwoj.pl pojawiają się ponadto informacje o wpływie żydowskiego przemysłu w Polsce. – W roku 2004 podpisała z izraelską firmą Rafael kontrakt warty 1,7 mld złotych, na dostawę pocisków przeciwpancernych Spike. Głośno było o innym ważnym kontrakcie, gdzie sprzęt dostarczyła nam izraelska firma. Informowały o nim media w październiku 2015 roku. Zakończony przez MON przetarg na 50 bezzałogowych robotów wygrał nie warszawski Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, który produkuje takie roboty już od 20 lat i z powodzeniem wyposaża w nie wiele armii na świecie, m.in. Korei Południowej i Hiszpanii, a izraelska firma Reago Group, która nie jest specjalnie znana w branży. Co ciekawe jej wygraną poprzedziła zmiana warunków przetargu, która dopuszczała sprzęt robiony w systemie calowych (u nas obowiązuje metryczny, także nawet wymiana śrubki może być kłopotliwa) – informują autorzy wpisu. Oprócz tego wymieniają firmę farmaceutyczną Teva (znana m.in. z Vibovita, Aviomarinu, czy Flegaminy) oraz Mobilis z branży transportowej, która należy „do największego przewoźnika autobusowego w Izraelu, firmy Egged Mobilis”. – Przede wszystkim firma ta obsługuje linie komunikacji miejskiej w Warszawie, Krakowie oraz Bartoszycach. Ponadto, do firmy należy 10 spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur – są to: PKS Ostrołęka, PKS Mrągowo, PKS Bartoszyce, PKS Ostróda, PKS Przasnysz, PKS Mława, PKS Ciechanów, PKS Mińsk Mazowiecki, PKS Płock i PKS Piotrków Trybunalski. Firma Mobilis wykonuje też przewozy okazjonalne i turystyczne – informuje wspieramrozwoj.pl. Źródła: twitter.com/wspieramrozwoj.pl/nczas.com

  Krystyna Dulka
  WRESZCIE OBUDZMY SIE Z TEGO MARAZMU NIE BEDZIE NAM ZYD PLUL W TWARZ !!!

  Jaro Kowalski
  TYLE NAM KRZYWD WYRZĄDZILI. ZATRZYMALI ROZWÓJ I POLSKĘ STACZAJĄ W PRZEPAŚĆ. Nasze dzieci szczepią trucizną, stąd kaleki. Nas trują żywnością.

  mayk Mayk
  No to mam nadzieję że w wyborach wiesz już jak głosować Winnicki .Korwin .Braun a nie Schetyna czy PiS nie dajemy się przekupić jakimś kolejnym plus 500 czy trzynastka dla emerytów stan się wolontariuszem i o swiecaj tych ktorych to nie interesuje a mają prawo głosu tylko pozbywajac sie żydów czy foksdojczy z naszego zadu staniemy się wreszcie niepodległych państwem . A tak się nie stanie dopóki my naród nie wesprzemy prawdziwych Polskich patriotów oni nie mają przyznawanych czasów antenowych w antypolskich czy reżimowych mediów nie są wspierani miliardami przez tajemnicze organizacje rodacy zawalczmy o miejsce dla naszych dzieci niech ruszy akcja sąsiad oświeca sąsiada pozdrawiam wszystkich Polakow

  Polubienie

 3. Ujawniam NAJWIĘKSZE Kłamstwo w Historii Świata 🔥 To KONIEC pewnej Ery 🔥 Witold Gadowski 🔥

  AntysystemTiVi
  Published on Feb 24, 2019

  Mark Sakowski
  Wszystkie POLSKIE MATKI zostaly zbeszczeszczone oskarzeniem ze poja dzieci zatrutym antysemickim mlekiem. Nie zapomnimy i nie wybaczymy!!!!!!!!!!!!

  Edward Kamński
  Witek dlaczego twoj PiS nie wydali z Polski po uprzednim aresztowaniu i postawieniu zarzutów za dziaania nierządne szkodliwe dla większości katolickiej Hartmanowi, Szczuce i innym żydom -satanistom tylko molestują prawdziwych Polaków , jak Rafał Mossakowski, a Juda rozdaje ordery orla białego wrogom Polski ?

  Alex Brown
  bo PIS tylko udaje polskich patriotów. PIS dąży do likwidacji państwa polskiego tak jak PO

  M G
  No wlasnie,Witek to taki wentylek bezpieczenstwa,marudzi,steka i dalej gowno sie dzieje.Armia musi zrobic przewrot i objac wladze na dlugi czas

  jacek
  Panie Witoldzie, Polacy rzeczywiscie powinni przyznac sie do winy.
  –Zamiast brac przyklad z Niemcow, Anglikow, Hiszpanow, Francuzow Polacy ratowali Zydow przez setki lat, od 1257 ukladow Kaliskich.
  –To w wyniku tej naszej zdrady Niemcow i Anglikow w Polsce bylo w XVII wieku 85% wszystkich Zydow na swiecie. Gdybysmy nie zdradzili Niemcow i Francuzow i Wlochow Zydzi rozplyneliby sie. A gdyby nie bylo Zydow biedne Niemcy nie musialaby przeprowadzac holokaustu. Przepraszamy rowniez hitlera, ze go tym samym do holokaustu zmusielismy rowniez poniewaz dlatego ze USA 8.12.1941 przystapily do wojny. Biedny hitler byl po prostu zmuszony 6 tygodni pozniej, 20.stycznia 1942 podjac w Wannsee decyzje o przeprowadzniu holokaustu a przeciez tak prosil o przyjecie zydow gdziekolwiek. A do tego czasu przeprowadzal holkaust tylka na Polakach, do tego sluzyl Auschwitz.
  — Tak samo musimy przepraszac Zydow za to, ze ich ratowalismy w czasie IIWS. Zmusilismy ich w ten sposob do siedzenia w kryjowkach. To bylo nieludzkie. Wszystkie Katze, Grossy i 90% im podobnych tych po prostu bez tego przestepstwa Polakow jakim bylo ratowanie Zydow by nie istnieli. Oczywiscie rowniez nie byloby Izraela. Dlatego musimy przeprosic rowniez Palestynczykow.

  Zbyszek Slawianin
  – Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta. – I to on z racji stanowiska mpodpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego. – Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie. – Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).
  – Drugim „drogim” Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą.
  – Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
  – Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.
  – Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
  – Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!! A teraz cuda:
  1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK
  wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od
  stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR.
  2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
  3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy.
  4) Kolejny Cud ! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary.
  5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !”
  6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989r. 7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista
  domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później).
  8) Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom.
  9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r.
  10) Kolejny Cud – śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r.
  z powodu przedawnienia. Inni obywatele przed Sądem musieli udowadniać swoją niewinność. 11) Cud jedenasty – były prezydent, zresztą dość kiepski, choć tragicznie zmarły, z praktycznie zerowym bagażem zasług dla Polski leży na Wawelu ! ! A w świetle prawa II Rzeczypospolitej powinien być skazany na śmierć za zdradę Stanu i Państwa! Na to ,,zasłużył” sobie składając podpis pod Traktatem Lizbońskim ,zrzekając się w imieniu milionów Polaków Suwerenności !
  12) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 – rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne – najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy..

  http://thefad.pl/aktualnosci/przemyslaw-adamczyk-cudowne-przypadki/

  Polubienie

 4. radca
  Z aferami, kłamstwami, obłudą, zdradą narodową to kojarzy się Jarosław Kaczyński, jego PIS i PC, Srebrna i srebrniki. Rozwala PL i doprowadzi do stanu z IX 1939 r. i upadku i utraty państwa (RP).

  Wywiad widmo
  Kto odpowiedzialny w PIS za wizerunek wpuścił do studia te kobietę . Jej wygląd i to co i jak mowiła przerażało prymitywizmem i brzydotą . CZY TO JEST NOWY WIZERUNEK PISU?

  arturro
  „Koń” kłamie a wyznawcy pieją z zachwytu!!! Pytanie ” Czy wszyscy wyznacy są tak mocno tępi?”

  Tejman
  Niech pani nie robi z siebie pajaca. Jest pani obrzydliwa na sam swój widok -. zygać się chce.

  ttt
  No wspaniała kobieta! Piękna i bardzo mądra! Typowa Polka. Niepotrzebna zaborców, ten głupi naród sam się załatwi…

  Magda
  z aferami kojarzy się ostatnio PIS

  gosc
  jakby na to nie patrzec, Urban byl jednak troche brzydszy

  https://wpolityce.pl/polityka/435368-mazurek-ke-kojarzy-sie-z-donoszeniem-na-polske

  Beata Mazurek ocenia Koalicję Europejską: Skompromitowane środowiska. Kojarzą się z aferami i donoszeniem na Polskę

  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: godzinę temu


  autor: screenshot/TVP wPolityce.pl

  Wszystkie propozycje są ważne. To jest nowa piątka PiS, nowa piątka Jarosława Kaczyńskiego, która jest sprawdzona i skierowana do wszystkich Polaków. Nie różnicujemy Polaków

  — powiedziała Beata Mazurek w programie „Gość Wiadomości”.

  Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości mówiła o potrzebie podniesienia poziomu życia polskich obywateli. Temu służyć mają nowe propozycje przedstawione podczas konwencji PiS.

  Chcemy wyrównywać poziom życia naszych obywateli. Chcemy doprowadzić do tego, by ten poziom był analogiczny jak poziom obywateli innych krajów UE

  — stwierdziła.

  Pytana o to, dlaczego PiS nie wprowadził programu 500+ na każde dziecko już w 2015 roku, odpowiedziała:

  My jesteśmy odpowiedzialni. W 2015 roku nie było możliwości finansowych. Była luka vatowska. Musieliśmy zdobyć pieniądze, by przedstawiać nasze dobre propozycje.

  Odniosła się też do ataków ze strony opozycji, która zarzuca PiS-owi kradzież programu.

  PO rządziła 8 lat. Kto mówił, że Polska jest zieloną wyspą? Mieli 8 lat na to, by realizować swoje pomysły. 500+ to był pomysł PiS. PO mówiła o tym, by dać 500 zł na pierwsze dziecko, ale mówiła też, że nie ma pieniędzy na ten program

  — powiedziała.

  Chciałabym usłyszeć jakie propozycje dla osób młodych ma opozycja. Na razie z ich strony jest tylko krytyka i ciągłe awanturnictwo

  — dodała.

  Oceniła też powstanie tzw. Koalicji Europejskiej.

  To akt skompromitowanych środowisk – ludzi, którzy kojarzą się z aferami, z donoszeniem na Polskę. Bronią swoich układów i wpływów

  — stwierdziła.

  To jest skupisko różnorodności, które nie ma wspólnego celu, wspólnego programu

  — dodała.

  Mazurek zapewniała, że kandydujący z list PiS politycy przyjmą mandaty europosłów.

  Jestem przekonana, że ten, kto zdobędzie mandat, to go obejmie

  — powiedziała Beata Mazurek.

  mly/tvp

  Polubienie

 5. MOCNE! Jakubiak: znamy przykłady Żydów, którzy denuncjowali swoich współbraci za pieniądze!

  The right side of the Internet
  Published on Apr 19, 2018

  lafemme nails
  Z pasożytami to niema co dyskutować bo to naród który nie przyjmuje żadnej prawdy historycznej żadnych argumentów są to zakłamane pełne nienawiści osobniki. To coś należy poprostu wypier…ć! Na pustynię tam gdzie jest ich miejsce wyznaczone już od tysięcy lat!

  Тадеуш Тадек
  lafemme nails to nie naród to grupa przestępcza szajka złodzieii i cwaniaków oszustów teraz wzieli się oficjalnie za bandyterkę wcześniej robili to rękoma Niemców Angoli Frankoli Turków Rosjan.

  Waldemar Klamut
  To nawet nie są semici więc o jakim antysemityzmie ciągle piepszą?to są chazarowie

  Polubienie

 6. jaro7 @jaro7:
  Czyli klasyka,to była zagrywka dla ciemnego pisowego luda że niby z kolan wstaja,problem jest taki żeby wstać z kolan trzeba najpierw wstać z pozycji leżącej.

  lp @lp:
  Istnieje uzasadniona obawa, że IPN nie zwleka z pozwem lecz sprawę odłożył ad acta. Pewnie dostali nowe wytyczne od braci starszych w wierze aby siedzieć cicho i nie rozrabiać, bo będzie powtórka z rozrywki a to pisiatej kamaryli nie ułatwi i tak już bardzo trudnego zadania zachowania twarzy przed tubylczym narodem gojów.


  Andrea Mitchell. Fot. Flickr.com, kadrowane

  IPN ZWLEKA Z POZWEM WS. SŁÓW O WALCE ŻYDÓW Z GETTA WARSZAWSKIEGO Z „POLSKIM REŻIMEM”

  16 marca 2019|2 komentarze|w Ameryka, Polska, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

  Minął miesiąc od skandalicznej wypowiedzi amerykańskiej dziennikarki, która mówiła na antenie MSNBC o walce Żydów z getta warszawskiego „przeciwko polskiemu reżimowi” oraz 2 tygodnie od zapowiedzi złożenia pozwu przez IPN przeciwko stacji. Mimo upływu czasu, nie ma ani sprostowania ze strony Amerykanów, ani pozwu.

  Z końcem lutego br. szef IPN Jarosław Szarek na łamach „Gościa Niedzielnego” poinformowal o przygotowaniu pozwu cywilnego przeciw czołowej amerykańskiej dziennikarce MSNBC i NBC News Andrei Mitchell, która w relacji z konferencji bliskowschodniej w Warszawie powiedziała, że powstańcy w warszawskim getcie „walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”.
  „Nie uznajemy jej sprostowania na Twitterze. Nieprawdziwą informację przekazała w relacji, którą śledziły miliony ludzi na całym świecie. Domagamy się sprostowania na wizji, a więc w miejscu, gdzie kłamliwa informacja została podana podkreślił” – powiedział Szarek w wywiadzie na łamach nowego numeru „GN”. Prezes IPN dodał, że „uległość jest drogą ku kapitulacji”.

  Wcześniej, w połowie lutego, po skandalicznej wypowiedzi Mitchell wiceprezes IPN Mateusz Szpytma mówił, że Instytut domaga się od MSNBC sprostowania słów dziennikarki. Zapowiadał, że jeśli stacja odmówi sprostowania, to IPN skieruje do sądu pozew cywilny „w ramach nowej ustawy sprzed roku o zmianie w Instytucie Pamięci Narodowej”.

  Przeczytaj: Ambasada RP i IPN reagują na słowa amerykańskiej dziennikarki o „polskim i nazistowskim reżimie”

  Tego samego dnia, gdy ukazał się wywiad z Szarkiem, stacja RMF FM zapytała go o termin złożenia pozwu. Szef IPN powiedział, że Instytut poczeka jeszcze kilka dni, a jeśli do tego czasu amerykańska stacja nie przeprosi i nie zamieści sprostowania, to wystąpi z pozwem.

  W piątek, gdy minęły dwa tygodnie od tej deklaracji, a ponad miesiąc od skandalicznej wypowiedzi amerykańskiej dziennikarki, radio RMF zauważyło, że żadnego pozwu nie było. Poinformowano za to, że „kontaktowanie się z urzędnikami IPN w tej sprawie stało się nadspodziewanie trudne”. W odpowiedzi na pytanie o pozew wysłane mailem, IPN odpowiedział, że „w związku z procedurami międzynarodowymi sprawa jest w toku”.

  Jak pisaliśmy, podczas swojej relacji na żywo, która w dużej części odnosiła się do kwestii polityki wewnętrznej Stanów Zjednoczonych, Mitchell mówiła o tym, że wiceprezydent Pence wraz z małżonką podczas swojej wizyty w Polsce odwiedzą miejsce pamięci poświęcone powstaniu Żydów w getcie warszawskim z 1943 roku, prawdopodobnie mając na myśli Pomnik Bohaterów Getta. Wyjaśniając widzom, czym było powstanie w getcie, Mitchell powiedziała, że było to „powstanie polskich Żydów w warszawskim getcie w 1943 roku przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi”. Słowa te nie zostały w żaden sposób sprostowane ani przez Mitchell, ani przez dziennikarkę w studio w USA. Jak wskazywał Paweł Burdzy, polski dziennikarz mieszkający w USA, Mitchell nie jest „zwykłą dziennikarką NBC News” , lecz szefową Działu Zagranicznego tej stacji, czołową dziennikarką USA.

  Dopiero po pewnym czasie Mitchell przeprosiła za „nieszczęśliwą niedokładność” ws. opisu powstania w getcie warszawskim i napisała, że „polski rząd nie był zaangażowany w te przerażające czyny”. Zaznaczmy, że nastąpiło to dopiero wówczas, gdy sprostowania od NBC i MSNBC zażądał Światowy Kongres Żydów. Dziennikarka jest Amerykanką pochodzenia żydowskiego, podobnie jak jej mąż, były szef FED Alan Greenspan.

  Rmf24.pl / Kresy.pl

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.