866 Kukiz okrzyknięty tzw. antysemitą, bo powiedział prawdę o żydokomuchach, którzy zamordowali gen. Augusta Fieldorfa „Nila”


autor: Fratria/Twitter wPolityce.pl

dominik@dominikwczoraj
20 października 1945 r.// Wysłanie do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego pułkownika Mikołaja Steliwanowskiego, radzieckiego doradcy (przełożonego z Moskwy). W swoim raporcie do szefa NKWD Ławrientija Berii pisze ze w polskim Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego Zydzi stanowilyi 18,7% zatrudnionych i zajmował 50% stanowisk kierowniczych. W Departamencie pierwszym Zydzi zajmowali 100% stanowisk kierowniczych. W Departamencie Personalnym 23% pracowników było Żydami w zarządzie. Departament Oficerów (Policja Polityczna) – 33% Żydów, wszyscy zajmujący stanowiska kierownicze. W Departamencie Sanitarnym Żydzi stanowili 49%, w dziale finansowym 30%. (źródło: Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej, Biuletyn nr 11/58)

R
Nieźle , jak szmalcownik był Polakiem to znaczy że Polacy są winni ale jak Żyd był komunistą i mordował Polaków to już był tylko komunistą a nie żydem. My umiemy myśleć.

tyle na temat
Swoją drogą to ciekawe! Gdy chodzi o interpretację Holokaustu przez Żydów – to Polacy współpracowali z Niemcami „, ale już gdy chodzi o współpracę Żydów, w aparacie Hitlera lub STALINOWSKIM – to nie Żydzi!

444@44411 godzin temu
Czy nie jest zadziwiające to, że każdy udział Żyda w czymkolwiek, jeśli jest mu wytykane, jest antysemityzmem? Pod okupacją niemiecką Żydzi sporządzali listy na potrzeby ewidencji i wydawali swoich bliskich do obozów pracy / zagłady (np. Chaim Rumkowski, getto w Łodzi). Jeżeli wg Grabowskiego, Grossa i polskiego PAN, Polacy których okupant wykorzystał do „kopania dołów” są odpowiedzialni za Holokaust, to na pewno odpowiedzialni za Holokaust są również wszyscy Żydzi, którzy wypełniając nakazy okupanta, przyczynili się do śmierci swoich pobratymców. Ta udokumentowana (również przez nich samych) prawda o nich, znana głównie Polakom, gojom ich paraliżuje.

p
„Od żydowskości uciekali, odcinali się”, ale jak mają ponieść odpowiedzialność za swoje zbrodnie to są całą gębą Żydami. Każdy kto przypomni im co robili to antysemita, a Weiss nie zna takiego przypadka

ZZ
A w imię jakiej ideologii wypowiadają się Grabowski, Engelking i sp.?!

https://wpolityce.pl/historia/435805-zydzi-w-aparacie-prl-goraca-dyskusja-po-wpisie-kukiza

Nadreprezentacja Żydów w aparacie PRL. Ciekawa wymiana zdań między dziennikarzem TVN24 i polskim ambasadorem

opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj

Wpis lidera Kukiz‘15 wywołał gorącą dyskusję na temat reprezentacji osób pochodzenia żydowskiego w stalinowskim aparacie represji w czasach PRL. Głos zabierali m.in. politycy, czy publicyści. Do ciekawej wymiana zdań doszło między dziennikarzem TVN24 a polskim ambasadorem w Szwajcarii.

Przed kilkoma dniami Paweł Kukiz zapowiedział, że będzie przypominał działalność osób o pochodzeniu żydowskim, które działały w strukturach komunistycznych w czasie II wojny światowej i w okresie stalinowskim. W rocznicę zamordowania gen. Augusta Fieldorfa „Nila” wskazał właśnie na skład sędziowski.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wpisy Pawła Kukiza wywołują gorącą dyskusję! Oskarża się go nawet o antysemityzm. „Pokazuję fakty historyczne”

CZYTAJ TAKŻE: Paweł Kukiz w rocznicę zabicia gen. „Nila”: Na karę śmierci skazany został przez „sąd” pod przewodnictwem Żydówki

Wpis Pawła Kukiza wywołał wyjątkowo gorącą dyskusję, a momentami wręcz burzę! Część komentujących pochwaliło go za odważne głoszenie prawdy, ale druga grupa nazwała muzyka-polityka antysemitą. Głos wyraził m.in. dziennikarz TVN24 Konrad Piasecki.

Na chłodno. Nadreprezentacja osób pochodzenia żydowskiego w aparacie PRL jest faktem. Ale słabość wytykania tego polega na tym, że ci Żydzi robili to co robili, nie w imię swej żydowskości a wiary w komunizm. Od żydowskości uciekali, odcinali się. To apropos wpisu @pkukiz

— pisał w poniedziałek na Twitterze Piasecki.

Kwestia reprezentacji osób pochodzenia żydowskiego w aparacie PRL stała się wtedy osobnym tematem dyskusji i sporów. Swoje komentarze dodali m.in. Anna Maria Żukowska (rzeczniczka SLD), Sławomir Cenckiewicz (historyk i szef Wojskowego Biura Historycznego), czy Krzysztof Bosak (wiceprezes Ruchu Narodowego).

Piaseckiemu odpowiedział również Jakub Kumoch, ambasador RP w Szwajcarii. Zwrócił przy tym uwagę na kwestię kolaboracji… Polaków. A jak dobrze wiemy, argument ten jest chętnie przywoływany w antypolskiej narracji.

Jest to wielce prawdziwe. Ale również argument ten dotyczy polskich kolaborantów III Rzeszy. Współpraca z Niemcami nie wynikała u nich z polskości tylko wiary w konformizm i łajdactwa. Od polskości uciekali, odcinali się. Zgoda? @KonradPiasecki

— zwrócił się polski dyplomata do dziennikarza TVN24.

Z wyjątkiem paru zwolenników powstania rzadu a la Quisling – tak, zgoda

— odparł Piasecki.

Właśnie to ‘paru’ robi różnicę. W Norwegii, Holandii, Belgii kolaborowały całe przedwojenne siły polityczne, we Francji legalny rząd. Tam nie było ich ‘paru’

— dodał Kumoch.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Prof. Żaryn obnaża kłamstwa wokół konferencji w Paryżu i apeluje: Natychmiast należy zmienić kierownictwo PAN we Francji

NASZ WYWIAD. Dr Piotr Gontarczyk o konferencji w Paryżu: przedstawienie żenujące, mające niewiele wspólnego z nauką, ale dla Polski niezwykle groźne

kpc/Twitter

Polski naprawdę nie ma
zastanówmy się nad tym fenomenem w skali świata, że wszystkie żony prezydentów są żydówkami. może i prezydent jest goim, ale jego dzieci już nie bezpieka, finanse, dyplomacja.. w czyich rękach?

miękka okupacja trwa nadal
Polska nie jest w polskich rękach od 1939 i czas przestać udawać, że to jest normalne. To jest nienormalne. gdyż Polacy są w Polsce obywatelami II kategorii. w 80 lat po wojnie…

w aparacie PRL ?
żarty sobie z nas robicie?
kim jest prezes NBP ?
kim jest szef spec-służb ?
kim jest premier rządu ?
kim były żony wszystkich prezydentów 3 UBeckiej (poza Wałęsową) ?
itd itp

arti
Pytanie. Czy Piasecki to tez eskimos?

Kella
W Polsce urzadzono Natanyahu fieste kosztem Narodu Polskiego, by uratowac go przed wiezieniem w razie przegranych wyborow !!oszust obciazony wyrokami lansowal sie w Polsce jako patriota Izraela !!

https://wpolityce.pl/polityka/435429-zdecydowana-reakcja-kukiza-na-oskarzenia-o-antysemityzm

https://wpolityce.pl/polityka/435858-pawel-kukiz-nigdy-nie-bylem-i-nie-jestem-antysemita

https://wpolityce.pl/polityka/435575-gazeta-wyborcza-zarzuca-kukizowi-antysemityzm

https://wpolityce.pl/polityka/435979-tylko-u-nas-kukiz-pozwie-kijowskiego

https://wpolityce.pl/polityka/435930-kijowski-atakuje-kukiza-posluguje-sie-antysemicka-retoryka

https://wpolityce.pl/polityka/435993-czuchnowski-obraza-korwina-brauna-liroya-i-narodowcow

https://wpolityce.pl/polityka/435634-kukiz-odpowiada-na-insynuacje-czuchnowskiego

https://wpolityce.pl/polityka/435596-czuchnowski-kontra-kukiz-co-jakis-czas-sie-zachlewasz

https://wpolityce.pl/polityka/435509-czuchnowski-do-kukiza-jestes-antysemita-i-swinia

…..


autor: Fratria/Twitter wPolityce.pl

XXXXX
Brawo Panie Pawle! Trzeba punktować ich konkretami i prawdą historyczną. Wytykać im to na każdym kroku. Przywołać ofiary Wolińskiej, Baumana, Michnika, krwawej Luny i wielu innych.

Londyn@Londyn
Nalezy zatem rozumiec ze jak bandziory dla okupu mordowaly gdzies zydow to mordowały nie z tytulu ze byli przestępcami karanymi kara śmierci przez podziemne państwo Polskie ale Polakami antysemitami mordującymi z pobudek narodowościowych – na czym opiera sie cala „nowa” szkola nauki o holokauscie pod dyrekcja Engelking i Grabowskiego. Tutaj zas przestępcy działający w machinie okupanta tracą narodowość, nie sa żydami tylko bolszewia, tak jak nazisci czy folksdojcze to nie Niemcy? A gdzie tu logika? to w tym drugim wypadku jest to haniebne bo z checi mordowania Żydzi bolszewicy zgłaszali sie do aparatu terroru bolszewickiego i mordowali przede wszystkim polskich patriotów a nie złodziei czy rabusiów bo ci juz służyli w MO. O ile wiec pierwsi byli zwykłymi bandytami o tyle drudzy potwornymi katami i mordercami z przekonania biorącymi odwet na Polakach za opór stawiany najeźdźcom. Logika Danielsa chowającego narodowość sprawców nie trzyma się kupy podczas gdy nie ma już zastrzeżeń zeby okrzyknąć kogoś antysemita.

Lech
Nie wolno mówić o zbrodniach żydowskich na Polakach bo to jest antysemityzm

bbgn54
Każdy ma prawo mówić prawdę. Chwała Bogu w demokracji nie jest to karalne.

Marcin
Izrael, szerzej Żydzi muszą brać pod uwagę, że wzajemne relacje, w tym bardzo złe zdarzenia z przeszłości obu narodów będą przez Polaków oceniane symetrycznie. Oni mogą mówić o nas a my o nich nie?

karol
Mordowali, nie jako żydzi, a jako komuniści. Jak przyszło do rozliczenia zbrodni-uciekli do Izraela. Po co ta gadka? Czuli się zawsze żydami i basta. W Polsce antysemitami są ci których wskażą filosemici

https://wpolityce.pl/polityka/435390-burza-po-wpisach-kukiza-fakty-historyczne-antysemityzm

Wpisy Pawła Kukiza wywołują gorącą dyskusję! Oskarża się go nawet o antysemityzm. „Pokazuję fakty historyczne”

opublikowano: 25 lutego · aktualizacja: 25 lutego

„Skoro minister Katz mówi o Polakach biorących udział w mordowaniu Żydów (a tacy niestety byli) pozwalam sobie przypominać o Żydach, którzy w służbie Sowietom mordowali Polaków” – ogłasza Paweł Kukiz. Jego wpis o zamordowaniu „Nila” wywołał gorącą dyskusję.

Przed kilkoma dniami Paweł Kukiz zapowiedział, że będzie przypominał działalność osób o pochodzeniu żydowskim, które działały w strukturach komunistycznych w czasie II wojny światowej i w okresie stalinowskim. Mówił o tym m.in. w telewizji wPolsce.pl. W rocznicę zamordowania gen. Augusta Fieldorfa „Nila” wskazał właśnie na skład  sędziowski.

ZOBACZ: Paweł Kukiz w rocznicę zabicia gen. „Nila”: Na karę śmierci skazany został przez „sąd” pod przewodnictwem Żydówki

Dziś 66 rocznica zamordowania Augusta Fieldorfa „Nila”.Na karę śmierci skazany został przez „sąd” pod przew. Żydówki Marii Gurowskiej,córki Moryca i Frajdy z Eisenmanów. W składzie „sędziowskim” było jeszcze dwóch Żydów – Emil Merz i Gustaw Auscaler

— napisał Paweł Kukiz, powracając aktywnie na Twittera.

Wpis Pawła Kukiza wywołał wyjątkowo gorącą dyskusję, a momentami wręcz burzę! Część komentujących pochwaliło go za odważne głoszenie prawdy, ale druga grupa nazwała muzyka-polityka antysemitą.

Kukiz,tym wpisem sięgnałeś dna….

Podkreślanie narodowości, a nie ideologicznych przekonań, ma na celu wywołać nienawiść rasową i rozgrzeszyć komunizm. Ten antysemicki tweet to nic innego jak jakiś niski polityk, który dociera do ludzi, próbując ponownie winić, za wszystko „Żydów”/

Dokładnie o to chodzi. Wpis Kukiza podkreślając żydowskość sprawców sugeruje, że zabójcy Nila zabili nie dlatego, że byli złymi ludźmi, stalinowskimi zbrodniarzami, ale dlatego, że byli Żydami

Ale musisz przyznać, że Izrael ma problem z brakiem rozliczenia się z chronienia katów totalitarnego reżimu, który panował na polskiej ziemi. Część z nich uciekła do Izraela i znalazła tam schronienie. Tym samym państwo żydowskie wzięło za nich odpowiedzialność na siebie.

Być może nie popełniali zbrodni jako Żydzi tylko jako komuniści (choć są i relacje od więźniów o wątku wyrównywania rachunków sprzed wojny), ale przez Izrael byli chronieni jako Żydzi, a nie jako komuniści. I ten fakt sprawia, że sytuacja jest bardziej nieoczywista

Kukiz sprawdza napletki.

Na chłodno. Ndreprezentacja osób pochodzenia żydowskiego w aparacie PRL jest faktem. Ale słabość wytykania tego polega na tym, że ci Żydzi robili to co robili, nie w imię swej żydowskości a wiary w komunizm. Od żydowskości uciekali, odcinali się. To apropos wpisu @pkukiz

Paweł Kukiz dodał potem kolejny wpis.

Skoro minister Katz mówi o Polakach biorących udział w mordowaniu Żydów (a tacy niestety byli) pozwalam sobie przypominać o Żydach, którzy w służbie Sowietom mordowali Polaków. Z tą różnicą, że wymieniam ich z nazwiska. Dziś kolejny: Józef Goldberg Różański

— czytamy.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy tłumaczył:

Czy widzi Pan w moich wpisach jakiekolwiek znamiona „mowy nienawiści”? Czy ja  „dookreślam” sprawców mordów epitetami? Po prostu pokazuję fakty historyczne, które z niewiadomych mi powodów są za wszelką cenę spychane w niepamięć.

 

kpc/Twitter

Hana
Brawo Panie Pawle! Trzeba punktować ich konkretami i prawdą historyczną. Wytykać im to na każdym kroku.

as
Przywołać ofiary Wolińskiej, Baumana, Michnika, krwawej Luny i wielu innych.

and
Brawo i jeszcze raz brawo, mówi Pan prawdę i tylko prawdę. Oby tak dalej.

TAKA JEST PRAWDA
prof Bartyzel: Termin „antysemityzm” służy do metafizycznej degradacji. Zwalnia z obowiązku podjęcia dyskusji z osobą, którą tym mianem określono.Dlatego tak zareagowali. Nie muszą dyskutować.

powiem wam
Paweł Kukiz mi zaimponował.

nie kłam
a szmalcownicy wydawali Żydów w imię swojej polskości? Szułdrzyński, stuknij sie w głowę

Antysemita
żydzi zamordowali więcej Polaków po wojnie niż niemcy.

…..


autor: wPolsce.pl

Waldek
Czy poseł Kukiz nie wie, że mówienie o mordowaniu Polaków przez Żydów to antysemityzm.

Panchuligan
Szacun Panie Pawle !!!!!!!!!!!!! Nadepnął Pan porządnie żmijom na ogony i dlatego syczą podłe Eskimosy z plemienia żmijowego !!!!!!!!!!!

https://wpolityce.pl/polityka/435372-kukiz-gen-nila-skazal-sad-pod-przewodnictwem-zydowki

Paweł Kukiz w rocznicę zabicia gen. „Nila”: Na karę śmierci skazany został przez „sąd” pod przewodnictwem Żydówki

opublikowano: 24 lutego · aktualizacja: 24 lutego

Przed kilkoma dniami Paweł Kukiz zapowiedział, że będzie przypominał działalność osób o pochodzeniu żydowskim, które działały w strukturach komunistycznych w czasie II wojny światowej i po niej. Niektóre sprawy przywołał już w rozmowie z telewizją wPolsce.pl. Tym razem przypomniał na swoim Facebooku sprawę zamordowania przez komunistów generała Augusta Fieldorfa „Nila”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 66. rocznica śmierci gen. Augusta Fieldorfa „Nila”. Nigdy nie podjął współpracy z komunistami – zapłacił za to najwyższą cenę. WIDEO

Dlaczego nie mówimy o tym co się działo od 44. roku do 56. roku? Gdy cała ubecja była opanowana przez Żydów. Nadreprezentacja to jest mało  powiedziane

— mówił Kukiz na antenie telewizji wPolsce.pl.

Na swoim Facebooku odniósł się do sprawy zamordowania przez komunistów generała „Nila”.

Dziś 66. rocznica zamordowania przez komunistów Augusta Fieldorfa „Nila”. Na karę śmierci skazany został przez „sąd” pod przewodnictwem Żydówki Marii Gurowskiej vel Genowefa Maria Danielak z domu Zand, córka Moryca (Mariana) i Frajdy (Franciszki) z Eisenmanów. W składzie sędziowskim (poza Gurowską) znalazło się jeszcze dwóch Żydów – Emil Merz oraz Gustaw Auscaler (zm.w 1965 r. w Izraelu). Czwartym „sędzią” był Igor Andrejew (pochodził z wileńskiej, spolszczonej rodziny rosyjskiej). August Fieldorf „Nil” mimo tortur nigdy nie podjął współpracy z władzami komunistycznymi. Zapłacił za to najwyższą cenę.

Cześć Jego Pamięci!

autor: Notujemy …

IRGA
Teraz lubię Ciebie, Paweł !

Xxx
Bravo. NKWD mówiło że żydzi robią dla nich bardzo dobra robotę….

StanTheMan
A zbrodnie Żydowskie 17.09.1939-21.06.41 – ok. miliona Polaków zostalo zamordowanych przez sovietów dzięki w dużej mierze współpracy SĄSIADÓW – Żydów.

mietas@mietas
P.Kukiz ma rację. Dlatego te zmiany w kraju idą tak opornie.

lubię go, ale to artysta
Kukiz tak ma. Wcześniej był filosemitą, ale jak Żydzi zaczęli nas twardo atakować, to przypomniały mu się wszystkie ich zbrodnie. Mam wątpliwości czy polityk powinien się tak (emocjonalnie) zachowywać

Ja
„Polski” sąd: udający Polaka rusek i trzech dyspozycyjnych przedstawicieli wiadomej nacji…

Dym
Mieszankę wybuchową z Izraela pogonić ,dać im wilczy bilet. Z polonizować Wyborcza żydowską machinę kłamstwa.

as
Brawo Panie Kukiz-wreszcie nie żałuję, że na Pana głosowałem – same fakty – tak trzymać i nagłaśniać – systematycznie i sukcesywnie.

As
Jude vel żyd , oczy, uszy i ręce NKWD .Brawo p. Kukiz.

bielik
https://www.tysol.pl/a24773-Syn-Wieznia-Auschwitz-odpowiada-gorzko-Ministerstwu-Kultury-i-Dziedzictwa-Narodowego

Brawo Kukiz
I takich przykładów jest bardzo dużo, z nazwiskami tomy książek historycznych, akt, wywiadów z jeszcze żyjącymi.

bielik
http://www.fronda.pl/a/antysemickie-mleko-zydzi-poszli-za-daleko,122763.html

…..


autor: YouTube wPolityce.pl

MOLAS
Sąd uznał gen. Fieldorfa winnym zarzucanych mu czynów i skazał go na karę śmierci przez powieszenie. JAKI SĄD? tam są żydowskie nazwiska bandytów sądowych99

dominik@dominikwczoraj
Przy takiej okazji warto jeszcze zacytować jeden twit dotyczący wykonania 24 lI 1953 r. wyroku śmierci na generale Auguście Emilu Fieldorfie ps. „Nil”, dowódcy Kedywu Komendy Głównej AK po sfingowanym sfingowanym procesie. Aresztowanie : Żydówka Fajga Mindla Danielak Rozprawa : Żydówka Maria Sand I instancja : Żyd Benjamin Wajsblech Wyrok zatwierdzają : Żydzi Emil Merz, Gustaw Auscaler, Paulina Kern.

PAMIĘTAMY
sędziowie orzekający w Sądzie Najwyższym – Emil Merz, Gustaw Auscaler i Igor Andrejew

PAMIĘTAMY
sędzia Maria Gurowska Córka Moryca (Mariana) i Frajdy (Franciszki) z Eisenmanów. prokurator Helena Wolińska-Brus, pierwotnie Felicja Fajga Mindla; prok. Beniamin Wejsblech i Paulina Kern

wlodzimerzzielezinski@wlodzimerzzielezinski
W składzie SN zatwierdzającym wyrok śmierci na generała Nila był Igor Andrejew pochodzący z Wilna komunista i stalinowiec pochodzenia żydowskiego. Wieloletni profesor i szef instytutu Prawa Karnego Uniwersytetu Warszawskiego. Opływał w honory i zaszczyty. Był moim wykładowcą i autorem podręcznika Prawa Karnego. W latach moich studiów nikt nie znał jego haniebnej przeszłości. Wykładał na UW do 1985 roku!!!

https://wpolityce.pl/historia/435308-66-rocznica-smierci-gen-augusta-fieldorfa-nila-wideo

66. rocznica śmierci gen. Augusta Fieldorfa „Nila”. Nigdy nie podjął współpracy z komunistami – zapłacił za to najwyższą cenę. WIDEO

opublikowano: 24 lutego · aktualizacja: 24 lutego

24 lutego 1953 roku został zamordowany jeden z najwybitniejszych dowódców Polskiego Państwa Podziemnego. Choć szef Kedywu Komendy Głównej AK sprawiał, że Polacy stawiali czoła niemieckiemu najeźdźcy, nowa „ludowa” władza nie miała dla niego litości i skazała „Nila” na karę śmierci.

Przełomowym momentem w wieloletniej służbie gen. Fieldorfa (1895-1953) było objęcie przez niego sterów Kedywu – Kierownictwa Dywersji Komendy Głównej AK.

Dwa lata później żołnierz otrzymał zadanie stworzenia poza strukturami Armii Krajowej tajnej organizacji „Niepodległość” działającej pod kryptonimem „NIE”, która miała być przygotowana na wkroczenie do Polski Sowietów.

Po zsyłce do pracy na Uralu, do Polski powrócił w październiku 1947 r., ale nieustannie zmieniał miejsce zamieszkania. W lutym 1948 zdecydował się ujawnić w reakcji na  ogłoszoną amnestię. To jednak nie uchroniło jego życia. 9 listopada 1950 r. gen. Fieldorf został zatrzymany przez funkcjonariuszy Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w Łodzi i trafił do aresztu. Już do końca swoich dni oglądał świat zza krat.

16 kwietnia 1952 r. w gmachu Sądu Wojewódzkiego dla m. st. Warszawy rozpoczęła się „rozprawa główna” przy drzwiach zamkniętych. Sąd uznał gen. Fieldorfa winnym zarzucanych mu czynów i skazał go na karę śmierci przez powieszenie. Zasądno także utratę praw publicznych i obywatelskich, praw honorowych oraz przepadek mienia. Wyrok wydano na podstawie dekretu o wymiarze kary dla zbrodniarzy hitlerowskich i zdrajców narodu polskiego. 20 października 1952 r. wyrok na gen. Fieldorfa został zatwierdzony przez Sąd Najwyższy.

24 lutego 1953 r. gen. August Emil Fieldorf został powieszony w więzieniu mokotowskim w Warszawie przy ul. Rakowieckiej.

Dowódca nigdy nie podjął współpracy z władzami komunistycznymi. Zapłacił za to najwyższą cenę.

Cześć Jego Pamięci!

autor: DODATEK HISTORYCZNY

STOP CCCP
Bezwzględnie pokazywać zbrodnie żydowskie na narodzie polskim. Chronić dokumenty, bo wykradną np. z IPN i zrobią z nas bandytów. To lewactwo rozpętało „wojnę” polsko-polską.

45144043@pro.onet.pl
No cóż tak to jest. Trzech wrogów. Niemcy, Rosją, Zydzi. Dalej musimy walczyć!11! PAWEŁ jestesmy z tobą!!!

ile = takich samych zyciorysow
sam dobry Bog tylko to wie…A sprawiedliwosci nigdy nie bylo i nie ma!. Do dzis dobrze sie maja tacy sedziowie, prokuratorzy z Pl krwia na rekach! A nazwa PiS to wielki Pic!niestety

Sasza
Zyd który przeszedł na komunizm przestawał byc Żydem był nim tylko z urodzenia Polacy stawali sie Niemcami Rosjanami Amerykanami juz po 2 tyg pobytu za granica spotykam takich do dzis

Polka
Czesc i chwala Bohaterowi

6 thoughts on “866 Kukiz okrzyknięty tzw. antysemitą, bo powiedział prawdę o żydokomuchach, którzy zamordowali gen. Augusta Fieldorfa „Nila”

 1. https://wpolityce.pl/polityka/436009-maziarski-w-gw-zarzuca-mowe-nienawisci-braciom-karnowskim

  Maziarski w „GW” zarzuca mowę nienawiści braciom Karnowskim! Zapomniał jak straszył dziennikarzy i pisał, że prezes Kaczyński „po władzę jechał na trumnie brata”?

  opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj


  autor: youtube wPolityce.pl

  „Hańbą”, „szczucie rodem z marca 1968” i innymi inwektywami obrzucił dyżurny propagandysta z Czerskiej naszą ocenę obrzydliwego wywiadu z Janem Grabowskim, który ukazał się wczoraj „Gazecie Wyborczej”. Wojciechowi Maziarskiemu nie spodobała się nasza krytyka słów Grabowskiego więc zareagował jak umiał najlepiej – agresją, wściekłością i manipulacją.

  CZYTAJ TAKŻE:Kolejne antypolskie brednie! Grabowski w „Wyborczej”: „W każdej likwidacji getta Polacy brali udział. Zginęły wówczas dziesiątki tysięcy Żydów”
  https://wpolityce.pl/historia/435757-grabowski-w-gw-znow-obwinia-polakow-o-mord-na-zydach

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:Szokująca manipulacja Grabowskiego i innych autorów „Dalej jest noc”! Sugerują, że Polacy posiadali własną administrację pod niemiecką okupacją!
  https://wpolityce.pl/historia/435821-manipulacja-grabowskiego-i-innych-autorow-dalej-jest-noc

  Redaktor Maziarski dostał więc bojowe zadanie, by w „ostrym” komentarzu odpowiedzieć naszej analizie wywiadu z Grabowskim. Znów jednak zabrakło mu pomysłów i zagrał starą, znaną ze swoich utworów, melodię. Bezrefleksyjnie powtórzył więc słowa Grabowskiego o nagonce pachnącej marcem 1968. Co tak zdenerwowało redaktora z Czerskiej? Nasz wniosek, z którego wynika, że państwo polskie nie może nie reagować na kłamliwą propagandę i przeinaczanie prawdy historycznej.

  To wezwanie skierowane do aparatu propagandy i represji PiS-owskiego państwa do złudzenia przypomina marcowe szczucie antysemickich propagandystów z 1968 r., którzy domagali się, by awangarda klasy robotniczej wreszcie zrobiła porządek z antynarodowymi jajogłowymi inteligentami i „syjonistami”.

  – pisze w swoim komentarzu Maziarski.

  Media braci Karnowskich przyzwyczaiły nas już do swego niepowtarzalnego, gimnazjalnego stylu, który nakazuje redaktorom podkręcać emocje i obrzucać oponentów dość infantylnymi epitetami. „Kłamstwa i manipulacje”, „antynarodowy”, „antypolski seans nienawiści”, „polakożerca” – to stałe elementy, którymi inkrustują oni swe teksty(…).

  – czytamy w komentarzu. (…)

  dominik@dominik
  Panie Wojciechu Maziarski. Mam taka skromna prosbe do pana. A.Jezeli powiem ze wiekszosc oficerow NKWD strzelajacych w potylice 14 tysiecy oficerow polskich w potylice w Katyniu, Kozielsku byli Zydami.. To jest to: 1. Mowa nienawisci 2. Antysemityzm. 3.Prawda historyczna?

  Oczekuje instrukcji….

  Zwolennik prawdy
  I Karnowscy i Maziarski nadawali by sie na redaktorkow do Trybuny Ludu.Brak obiektywizmu z obu stron niestety.

  stoik@stoik
  można współczuć onemu, nikt przyzwoity go nie zatrudni, więc musi wykonywać POlecenia… W tej pustej przestrzeni między uszami i nosem błąka się wsPOmnienie PRL’owskiej propagandy, to „ma skojarzenia” i odnosi się do niej; a że to chybione… no cóż, taki POziom jacy idole: dno dnem dociska.

  mrao@mrao.one
  jak sie widzi takiego maziarskiego( a tatełe jak miał ma imię?) to powtórka z 68 r i opcja zerowa wydaje sie zwykłą koniecznością rzeczy. GW to juz nie jest dziennik tylko organ( !) prasowy V kolumny zydowskiej w Polsce

  nohood
  typowy dla notorycznych kłamców wytrzeszcz gał miziarskiego i inne deformacje facjaty

  Giedcb
  Wystarczy zdjęcie. No comments:-))

  milk
  Na twarz się pracuje latami. Powinien nosić czarczaf.

  Polubienie

 2. ZACZYNA SIĘ: Prawny Zakaz Krytyki Izraela – Cenzura Przed Acta2 Analiza Komentator Pieniądze Francja

  wideoprezentacje
  Published on Feb 28, 2019

  KotSphinx
  „Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź po prostu, kogo nie wolno Ci krytykować.” Voltaire

  Hans Knoedel
  No, fucktycznie 🙂 Spróbuj powiedzieć, że „rządzą nami żydzi”, to respondent spojrzy na Ciebie, jak na Płaskoziemcę 🙂 I popuka się w czoło 🙂

  Polubienie

 3. https://wpolityce.pl/polityka/436252-istny-obled-socjolog-twierdzi-ze-wykleci-to-wymysl-pis

  Istny obłęd! Prof. Krzemiński twierdzi, że Żołnierze Wyklęci to wymysł na użytek… PiS! „Oni mordowali Żydów. Ten kult jest zgubny”

  opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: 2 godziny temu


  Ireneusz Krzemiński / autor: screen wp.pl wPolityce.pl

  Do Włodzimierza Czarzastego i Joanny Senyszyn, którzy nie mieli oporów, by napluć na polskich bohaterów w dniu, kiedy Polacy oddawali hołd Żołnierzom Wyklętym, dołączył socjolog prof. Ireneusz Krzemiński, który w rozmowie z wp.pl stwierdził, że Wyklęci są wymysłem na użytek… Prawa i Sprawiedliwości. (…)

  WK
  Żyd-ubowiec mordujący polskich partyzantów to komunista (narodowość jest nieważna) ale gdy partyzanci go zabiją, to przestaje być komunistą tylko staje się Żydem zamordowanym przez Polaków.

  R
  Jest problem w Polsce ponieważ większość kadry profesorskiej w Polsce to rusofile i rodziny ubeckich funkcjonariuszy. To nie są Polacy z honorem. Oni nadal uczą nasze dzieci .

  szarak
  to nie wnuk ale syn pokolenia UB i NKWD, które torturowało i mordowało Bohaterów. Że taki nie boi się przyznawać do zbrodniczych sympatii z bestiami, które dokonały ludobójstwa !!! IPN działaj !!!

  Szewach Weiss powiedział…
  czytam nazwiska żydowskich sędziów prokuratorów czy ubeków którzy mordowali Polaków w czasach stalinowskich. Myślę wtedy: Czy ja mam prawo krytykować Polaków? A jak Żydzi zachowali się wobec nich?

  Tom
  z takimi profesorami nie dojdziemy do żadnej Polski; to są prl-owcy a nie Polacy

  kurzawa@kurzawa
  Można mieć tytuły,ale być aż takim kłamcom i fałszerzem w tych konkretnych sprawach.

  Xxx
  Problem w tym że Polscy pochodznia żydowskiegon to wyjątkowo gorliwi funkcjonariusze UB, sędziowie, działacze partyjne którzy mają krew wykletych i AK na rękach.

  gość
  Panie psorze … nie mordowali może czasami strzelali do jakiegoś Żyda ,co miał nagana za pazuchą , legitymację Śmierszu i krzyczał „ruki wierch” …

  ann
  Niech powie to w oczy ich rodzinom. Co za bydle

  Dx4
  Żydzi to naród wybrany i nie można ich nawet krytykować a co dopiero podnieść rękę za żydowskiego mordercę. Przecież to niedopuszczalne, oni są jak święte krowy. Im wolno wszystko a reszcie świata nic

  Polubienie

 4. https://wpolityce.pl/polityka/436239-ochojska-w-gw-o-uchodzcach-straszeniu-spoleczenstwa-i-lgbt

  Szefowa PAH kandydatką do PE? Ochojska w „GW” o uchodźcach, straszeniu społeczeństwa i LGBT: Małżeństwo to kwestia nomenklatury

  opublikowano: za 22 minuty · aktualizacja: 4 godziny temu


  Janina Ochojska / autor: screen YT wPolityce.pl

  Czy Janina Ochojska będzie jedną z twarzy Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego? Tego zapewne, jak sama mówi, niedługo się dowiemy. Szefowa PAH udzieliła wywiadu „Gazecie Wyborczej” i… czego tam nie ma! Od protestów w „obronie” sądów, po homozwiązki, LGBT , uchodźców i Parlament Europejski. (…)

  bardo
  Katoliczka? Wszystko się poplątało w tym chazarskim umyśle. Małżeństwo to nie jest „kwestia nomenklatury” Dla Polaka małżeństwo to jest sakrament.

  Będzie
  Czy ktoś ma złudzenia kim jest ta pani? Dołączy do Targowicy i będzie szkalować Polskę. Takich tylko rozbiór RP może zadowolić. Kto na nich głosuje, głosuje za niewolą.

  kso
  Jeszcze jedna co pomaga nie za swoje i dobrze na tym wychodzi. Ochojska katoliczką tak ale nowoczesną taką co przed mszą tańczy na rurze.

  Polubienie

 5. mocca
  Szkoda, że autor tekstu nie napisał, kim był ojciec Warszawskiego – Bolesław Gebert, sowiecki sługus i gorący zwolennik sowieckiej agresji na Polskę 17-09-1939

  JA
  Mam rozumieć,że to Niemcy byli i są sprawiedliwymi wśród narodów świata. Boże widzisz i nie grzmisz!

  dominik@dominik
  1.Przy takiej okazji warto jeszcze zacytować jeden twit dotyczący wykonania 24 lI 1953 r. wyroku śmierci na generale Auguście Emilu Fieldorfie ps. „Nil”, dowódcy Kedywu Komendy Głównej AK po sfingowanym sfingowanym procesie. Aresztowanie : Żydówka Fajga Mindla Danielak Rozprawa : Żydówka Maria Sand I instancja : Żyd Benjamin Wajsblech Wyrok zatwierdzają : Żydzi Emil Merz, Gustaw Auscaler, Paulina Kern.

  2.Hugo Steinhaus, żydowski profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, wielki matematyk, odnotował pod datą 18.03.1945 w swoim dzienniku: „Mam świadomość, że rola tego tak zwanego polskiego rządu polega na telegrafowaniu zleceń Moskwy do Krakowa i Łodzi. Żydzi mają 80% stanowisk w Prezydium Rady Ministrów. To samo dotyczy innych wyższych urzędów i instytucji „. 3.W 1949 r. Ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew napisał, że „w polskim Biurze Bezpieczeństwa Publicznego, począwszy od wiceministrów, przez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, tylko Żydów. Tylko Żydzi pracują w Wydziale Wywiadu „. 4.Pamietajmy jeszcze jedno o Gazecie Wyborczej. Nieco ponad rok temu politycy PiS oskarzali Polakow o Jedwabne a prezydent Andrzej Duda o pogrom Kielecki. Personalnie to w 2017 roku moj wpis nie mialby najmniejszych szans byc zamieszczony na tym portalu. Dobrze ze czasy sie troche zmieniaja.

  boluś
  Prawda boli Pana Dawida , Żydzi z UB mordowali Polaków . Izrael powinien zapłacić rodzinom pomordowanym odszkodowanie. czas się upomnieć.

  https://wpolityce.pl/polityka/436437-szwagrzyk-przeszkadza-gw-bo-mowi-o-zydach-stalinowcach

  Prof. Szwagrzyk przeszkadza „GW”, bo powiedział o udziale Żydów w stalinowskich represjach!

  opublikowano: 3 godziny temu · aktualizacja: 3 godziny temu


  autor: youtube/wPolityce.pl wPolityce.pl

  Dawid Warszawski z „Gazety Wyborczej” jak zwykle na pierwszej linii walki ideologicznej! Tym razem zaatakował wiceprezesa IPN prof. Krzysztofa Szwagrzyka. Co tak bardzo zdenerwowało „kustosza” pamięci polskich Żydów z Czerskiej? Wiceszef IPN przypomniał oczywistość historyczną, z której wynikało, że wierchuszkę stalinowskiego aparatu represji stanowili w dużym stopniu Żydzi. Dawid Warszawski natychmiast zarzucił mu prowadzenie badań rasistowskich.

  CZYTAJ TAKŻE:Seans nienawiści w Onecie! Tomasz Lis z Gebertem szkalują Polskę! „Moi krewni woleli wrócić do getta, bo tam nie było Polaków”

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:Konstanty Gebert brutalnie atakuje prof. Zdzisława Krasnodębskiego na podstawie… nieprawdziwych cytatów! Czy przeprosi równie mocno jak uderzył?

  Dawid Warszawski to człowiek „logiczny”. W jednym z wywiadów przyznał, że jego krewni w czasie wojny woleli trafić do getta, gdyż Polaków bali się bardziej niż Niemców. Jaki był ich los? Niemal wszyscy zginęli! Dawid Warszawski w dzisiejszej polemice z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem zarzuca znanemu historykowi i wiceszefowi IPN…rasizm. Dlaczego? Szwagrzyk odważnie powiedział w publicznej debacie o tym, o czym wiemy wszyscy.

  Nie da się mówić o systemie komunistycznym i stalinizmie bez przywoływania pewnych nazwisk i bez wspominania chociażby o roli osób pochodzenia żydowskiego w strukturach komunistycznego aparatu represji.

  – powiedział wiceprezes IPN prof. Krzysztof Szwagrzyk w wywiadzie dla Polskiego Radia 24.

  Wiceszef Instytutu Pamięci Narodowej prowadzi badania historyczno-rasowe.

  – odpowiada Dawid Warszawski i rozpoczyna swój wywód.

  Tyle tylko, że powinno temu towarzyszyć analogiczne stwierdzenie o „roli osób pochodzenia polskiego” w stalinowskich represjach. Choć Żydzi byli istotnie „nadreprezentowani” wśród kadr kierowniczych MBP (według ustaleń samego Szwagrzyka stanowili 37,1 proc. kadr kierowniczych resortu), to większość stanowili tam przecież jednak Polacy. Nie da się badać stalinowskich represji bez zajmowania się, powiedzmy, działalnością Bolesława Bieruta, Grzegorza Korczyńskiego czy Jana Ptasińskiego.

  – przekonuje Dawid Warszawski.

  CZYTAJ TAKŻE:Obrzydliwa propaganda! Gebert w „Newsweeku”: Polacy uczestniczyli w Holokauście, a Kaczyński musi przytulić faszystów, bo to jego elektorat

  Publicysta „Wyborczej” przekonuje więc, że „Żydzi byli dla rozwoju komunistycznych represji absolutnie zbędni: w latach 40. krzepnięciu struktur MBP towarzyszyła masowa emigracja Żydów z Polski, wstrzymana w końcu, wbrew żydowskim protestom, przez samo ministerstwo.”

  Na koniec swojej „odkrywczej” polemiki, Warszawski bagatelizuje oczywiste wyliczenia Instytutu Pamięci Narodowej, które z rasizmem nie mają nic wspólnego. Dworuje sobie więc z ustaleń prof. Szwagrzyka.

  A jeśli tak, to dlaczego ograniczać się jedynie do badania struktur komunistycznego aparatu represji? A co z innymi działami życia politycznego czy społecznego? Czy nie należałoby rzucić kadr IPN na tak ciekawe odcinki jak badanie procentu Żydów wśród twórców kultury? Albo działaczy opozycji? Albo – bo ja wiem – szewców na Dolnym Śląsku?

  – „żartuje” sobie Dawid Warszawski.

  Pan Dawid Warszawski alergicznie reaguje na ustalenia historyków IPN. Prawda go uwiera, nie pasuje mu. Pan Warszawski czuje więc obowiązek, by „merytorycznie” odpowiedzieć spokojnej analizie prof. Szwagrzyka. Efekt? Żałosny. Żarciki, półsłówka, manipulacje i uogólnienia. Jak na profesjonalnego badacza to o wiele za mało.

  WB

  Komuchy muslimy i faszyści won
  Panie Warszawski taka była wasza historia i „rasizmem”, czy czym tam jej pan nie zmieni. Zachęcam do studiów życia chaima rumkowskiego, judenratów, UB, NKWD, czeka itd. By wiedziało się lepiej.

  Janusz
  Żyd Warszawski doskonale wie, że gros oprawców spod znaku UB to byli Żydzi, którzy z niespotykaną nienawiścią mordowali Polaków. Zamiast poważnej polemiki i oparcia się na dowodach – żarciki, kpina.

  Komuchy muslimy i faszyści won
  Jak ktoś słusznie radzi niech warszawski i inni mu POdobni wyjedzie do niemiec, szwecji, o franccji, anglii itd Tam żydzi są kochani, żyją w pokoju z ciapatymi, bogacą się i zero antysemityzmu 🙂

  emerytka
  W 1949 r. mój Ojciec wrócił z Anglii. Tak serdecznie go witali w gdańskim UB, że przez 6 m-cy schudł ponad 30 kg. Zawsze mówił, że 80% UB-owców to byli Żydzi.

  Lulek
  No i takich polskich renegatów typu Bierut i Korczyński likwidowali Wyklęci, których nienawidzi Dawid Warszawski (Konstanty Gebert) syn Bolesława Geberta, agenta sowieckiego wywiadu.

  R
  Przecież 17 września 1939 pi wkroczeniu sowietów do Polski listy inteligencji polskiej dali ruskim żydzi miejscowi. Listy były gotowe już przed wejściem sowietów. My to wiemy. I nie zapomnimy.

  abc
  Załgany bolszewicki politruk D. Warszawski, syn agenta zbrodniczego stalinowskiego NKWD Bolesława Geberta, musi rzygać nienawiśćią do polskiego patriotyzmu w postbolszewickim ‚GWnie’.

  HWdt
  tiaaa… Dawidek, bibny gostek a co on ma mówić skro w swojej chałupie ma szafy pełne szkieletów.

  KKo
  Większość ofiar II wojny światowej to nie byli żydzi. Dlaczego więc ciągle mówi się o tylko o żydach?

  \/banzafaktyipogladyH
  Ojciec Geberta prowadził antypolską działalność w USA, niszczył Polonie i był agentem sowieckim. Konstanty Gebert nigdy nie potępił zbrodni ojca…

  Książka
  Prof. Krzysztof Szwagrzyk opublikował w 2000 roku książkę „Zbrodnie w majestacie prawa 1944-1955” w wydawnictwie ABC Future spółka z.o.o. Ciekawa pozycja. Wiele dokumentów i zdjęć.

  precz z komuną
  Gdyby Polska była normaln krajem to ten gość siedziałbycicho mając takiego ojca; podobnieJaruzelska czy Cimoszewicz
  https://www.bankier.pl/forum/temat_czerwone-zyciorysy-dawid-warszawski,12572366.html

  Polubienie

 6. last
  Słyszałem tę wypowiedź w programie red. Jachowicza dziś w PR24 i w pełni popieram takie stanowisko. Prof. Szwagrzyk, to wzór polskiego naukowca i patrioty.., to nie żadne tam leociaki, grossy, senyszyny

  Jest wiele opracowań
  przez żydowskich triumfalistów, np niejaki Szac/Schatz. Warto je poznać i cytować: zawierają wiele faktów wręcz przez nich zaświadczonych. Zresztą ,,Kultura krytyki” MacDonalda to cenne źródło.

  Gerard
  Nienawiść Żydów do Polaków jest z powodu zawiedzionej nadziei zagarnięcia Polski przy pomocy szkopów i kacapów, bo w 1. kolejności byli mordowani Polacy przez jednych i drugich. Jeszcze łudzą się.

  ojo
  Szkoda że pomioty komunizmu uczą naszą młodzież. Ale myślę tak jak my za rzadne skarby nie wstąpiliśmy do PZPR , tak oni dziś nie słuchają tych komunistów.

  p
  „na Uniwersytecie Warszawskim odbył się wykład pt. „Zbrodnie Żołnierzy Wyklętych” zawiadomienie do prokuratury i won z „uniwersytetu” a na dodatek lustracja i dekomunizacja

  https://wpolityce.pl/polityka/436230-wiceszef-ipn-sa-srodowiska-ktorym-wykleci-przeszkadzaja

  Wiceszef IPN: Nie da się mówić o stalinizmie bez wspominania roli osób pochodzenia żydowskiego w strukturach komunistycznego aparatu represji

  opublikowano: przedwczoraj · aktualizacja: przedwczoraj


  Prof. Krzysztof Szwagrzyk / autor: Fratria wPolityce.pl

  W Polsce są ludzie, media i środowiska, którym Żołnierze Wyklęci przeszkadzają. Szkoda, bo ci żołnierze stanowią ogromną wartość, wokół której gromadzi się bardzo wielu Polaków

  —powiedział na antenie Polskiego Radia 24 prof. Krzysztof Szwagrzyk, wiceprezes Instytutu Pamięci Narodowej.

  CZYTAJ WIĘCEJ: W całym kraju Polacy oddają hołd Wyklętym! Pamięć o bohaterach uczcili prezydent i przedstawiciele rządu. WIDEO i ZDJĘCIA

  Wiceprezes IPN podkreślił, że wciąż jest wiele do zrobienia w kwestii przypomnienia Polakom o historii Żołnierzy Wyklętych.

  Mamy niezliczoną liczba publikacji i opracowań naukowych dotyczących struktur centralnych, a także pojedynczych oddziałów. Jednak problem tutaj nie polega na braku rzetelnych źródeł wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. Są ludzie, media i środowiska, którym Żołnierze Wyklęci przeszkadzają. A stanowią oni ogromną wartość, wokół której gromadzi się bardzo wielu Polaków

  —zauważył historyk.

  Jako przykład opluwania Wyklętych Szwagrzyk podał jedną z ostatnich debat na Uniwersytecie Warszawskim.

  Kilka dni temu na Uniwersytecie Warszawskim odbył się wykład pt. „Zbrodnie Żołnierzy Wyklętych”. Podawano cyfry, liczby, daty i fakty wzięte z kosmosu. Tu więc nie chodzi o to, żeby brać udział w dyskusji merytorycznej. Tu chodzi o to, żeby opluć Żołnierzy Wyklętych. Ale to się nie uda

  —zaznaczył.

  Smutne jest to, że na polskich uczelniach pracują naukowcy, którzy nie mają podstawowej wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych

  —dodał.

  CZYTAJ TAKŻE:

  W co ona wierzy? Senyszyn pluje na Niezłomnych i zapowiada zniesienie ich święta. Internauci: „A zbrodniarza Michnika ogłosisz bohaterem”

  Czarzasty pluje na Niezłomnych. Internauci błyskawicznie odpowiadają: „Wstyd i hańba!”; „Precz z komuną!”

  W rozmowie padły również ważne słowa wiceszefa Instytutu Pamięci Narodowej nt zaangażowania osób pochodzenia żydowskiego w komunistycznym aparatu represji.

  Nie da się mówić o systemie komunistycznym i stalinizmie bez przywoływania pewnych nazwisk i bez wspominania chociażby o roli osób pochodzenia żydowskiego w strukturach komunistycznego aparatu represji

  —podkreślił.

  kk/Polskie Radio 24

  suwerenKa@suwerenKaprzed
  No właśnie, znowu zadam pytanie, na które nikt nie chce mi odpowiedzieć. Jedyne, co mnie spotyka, to blokada konta wPolityce.pl zamiast odpowiedzi. A ja pytam poważnie.

  Po co nam współpraca z państwem rasistowskich terrorystów mordujących Palestyńczyków w okupowanym przez siebie kraju? Po co nam współpraca z mordercami Chrześcijan w Iraku i Syrii? Po co nam współpraca z państwem uprawiającym kłamliwy rewizjonizm historyczny i agresywny antypolonizm? Gdzie jest zysk dla Polski z tego chorego układu podległości?

  TAKA PRAWDA
  polskie uczelnie powinny przejść dekomunizację

  Suwerenna Kasia_kowalska
  Izrael nie należy do UE i nie należy do NATO. Nie będzie nas bronił, nie chce i nie musi. A my dla nich skaczemy na Iran, który nam pomógł w przeszłości, kiedy inni mieli w D.pie.

  ns
  a jezeli zmieniali nazwiska ukrywali pochodzenie zydowskie tak jak i wspoprace z UB jaka lustracja czemu maja podwojna torzamosc jak taki czlowiek cale zycie sie ukrywa

  Aleksander
  Właśnie o żydowskim aspekcie naszej historii powinno się mówić jak najwięcej!!! I CAŁĄ prawdę na wierzch Panowie poproszę!!!

  white red

  grzeg
  Ma rację! Pod każdym względem!

  Cala prawda o Zydach i o
  Polakach kolaborujacych z sowiecka Rosja na stol! Imiona,nazwiska,czy zostali ukarani,gdzie teraz sa!Dosc przemilczania faktow!Nie wolno nam chronic zbrodniarzy,zdrajcow .kolaborantow!Prawda na stol!

  nick
  Prof. Szwagrzyk ma 100% rację. Jednak „dyskusja merytoryczna” nic nie da bez DEKOMUNIZACJI uniwersytetów. Czyli degradacja bezpośrednich utytułowanych KC-yków, ale też ich doktorantów itd. Wszyscy won!

  obserwere
  „Splątani z tą Polską pępowiną hańb ” jak mawiał klasyk nadal są bezkarni

  Rojsty
  Znowu Uniwersytet Warszawski! Centrum pseudo nauk historycznych. Ktoś powinien beknąć za uprawianie fantastyki naukowej, także Jego Magnificencja.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.