883 Wolność słowa i badań naukowych wg chazarskich standardów Grabowskiego, Libionki, Naftali… i polskojęzycznego rządu 02

autor: fot.Youtube.pl/Rammstein Official wPolityce.pl

ciekawy 37.30.26.*29 marca
„Instrumentalizacja i trywializacja holokaustu jest nieodpowiedzialna.” Czyżby? A Holokaust Industry, to nie instrumentalizacja Zagłady?

O co te wrzaski 83.30.18.*29 marca
Świetny klip, profesjonalnie zrobiony dużym nakładem sił i środków. O II Wojnie i obozach jest tam pewnie ze 30%. Całość w ogóle nie dotyczy Żydów tylko agresywnej natury germańskiego plemienia.

realistic 89.74.108.*29 marca
Jaki skandaliczny ? Pokazuje, że obozy koncentracyjne ze wszystkimi ich okropnościami należały do Niemców, a nie były polskie. Rammstein zrobił kuku niemieckim cwaniaczkom od relatywizowania historii.

Max@Max30 marca
„Jeden z nich ma przypiętą do pasiaka żółtą gwiazdę, a tak oznaczani byli Żydzi w obozach koncentracyjnych” brawo za spostrzegawczość ale zapomniał ktoś tu dodać, prawdopodobnie z niewiedzy, że Polacy mieli przypięte trójkąty co jest ukazane w teledysku. Pozdrawiam

ziutek 89.64.15.*30 marca
cała awantura o to, że oprawcy nie byli w polskich mundurach, burzy to nieco aktualną narrację „byznesowom”

nohood 77.111.247.*30 marca
portalik już całkowicie tarza się pod ciśnieniem polityki żydowskiej zmierzającej do zniszczenia narodu polskiego i zawłaszczena tego, co po nas zostanie.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/440268-co-to-ma-byc-rammstein-w-pasiakach-w-nowym-teledysku

Co to ma być?! Skandaliczny teledysk Rammstein. Członkowie grupy występują w pasiakach, środowiska żydowskie protestują

opublikowano: 29 marca · aktualizacja: 29 marca

Nowy teledysk zespołu Rammstein spotkał się z licznymi protestami. Wygląda na to, że znany z szokowania zespół tym razem poszedł o krok za daleko. Środowiska żydowskie protestują przeciwko trywializacji Holocaustu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Niemcy oburzają się teledyskiem grupy Rammstein. Ale czy na pewno chodzi o szacunek do ofiar Holokaustu?

Piosenka „Deutschland” zapowiada kolejny album grupy „Rammstein”. Zespół skupił się na pokazaniu historii swojego kraju, oczywiście w swoim specyficznym stylu. Teledysk wywołał skandal. Widzimy na nim członków zespołu w obozowych pasiakach, czekają na wykonanie wyroku śmierci przez powieszenie. Jeden z nich ma przypiętą do pasiaka żółtą gwiazdę, a  tak oznaczani byli Żydzi w obozach koncentracyjnych.


autor: fot.Youtube.pl/Rammstein Official

Teledysk zespołu spotkał się z krytyką ze strony niektórych niemieckich polityków i przedstawicieli środowisk żydowskich.

W wywiadzie dla „Bild”, Charlotte Knobloch, była prezydent Centralnej Rady Żydów w Niemczech powiedziała:

Tym klipem zespół poszedł o krok za daleko. Instrumentalizacja i trywializacja holokaustu jest nieodpowiedzialna.

Oburzona Knobloch dodała:

Rammstein wykorzystuje w celach rozrywkowych cierpienie i mord milionów ludzi, co jest lekkomyślne i obrzydliwe.

Jeden z niemieckich polityków, Felix Klein podkreślił natomiast:

Taka inscenizacja pokazująca skazanych na śmierć więźniów obozu koncentracyjnego jest przekroczeniem czerwonej linii.

Pełnomocnik rządu ds. walki z antysemityzmem dodał:

Jeśli tego typu działania mają napędzić sprzedaż, to jest to niesmaczne wykorzystanie wolności artystycznej.


autor: fot.Youtube.pl/Rammstein Official

Członkowie grupy Rammstein twierdzą, że w teledysku nie ma żadnych bezpośrednich odniesień do Holocaustu.

Deutsche Welle/terazmuzyka.pl

Asdd 78.10.207.*29 marca
Muzycy jako jedynie mają jaja. Reszta trywializuje.

Antek 89.186.10.*29 marca
Co w tej scenie jest skandalicznego? Pokazuje kto był katem, kto ofiarą, a cały teledysk jest o „pięknej historii Rzeszy”….

Uber allen 89.64.23.*29 marca
Luzujcie kalesonki – to tylko reklama – WERBUNG

yoo 47.69.40.*29 marca
Jak żydzi protestują znaczy poszło w czuły punkt cieszy mnie to

Babulor 95.40.163.*29 marca
Teledysk trwa ponad 9 min. Sekwencja z egzekucją – 15 sek. a kwiku z tego powodu tyle, jakby cały teledysk był poświęcony zbrodniom w niemieckich obozach koncentracyjnych. Czyżby prawda zabolała?

wincal 178.43.176.*29 marca
Ci za zachodniej granicy mają to we krwi wyssali z mlekiem matki

gucio 176.221.123.*29 marca
Rozumiem że osoba która to pisała jest Żydem.

Robert 213.238.124.*29 marca
Bardzo dobrze zrobione, o co ten aj waj?

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/440287-szokujacy-klip-rammstein-nie-chodzi-raczej-o-holokaust

https://wpolityce.pl/polityka/440499-dziekuje-ci-rammstein

…..

Jonny Daniels i Edward Mosberg / autor: Fratria wPolityce.pl

goska 159.205.251.*godzinę temu
Obłuda żydowska w całej okazałości! Chcieli niczym nieskrępowanej wolności badań nad holokaustem…ale tylko dla swoich kłamliwych historyków- histeryków. Innych ta wolność już nie obejmować nie może.

Janek 83.31.5.*za 35 minut
Dlaczego PP Karnowscy nie zauważyli, że P. Daniels był nieobecny na obchodach Dnia Ratowania Żydów przez Polaków ?

Wędrowny Ptak 89.64.13.*25 marca
Chwileczkę, skoro pan socjolog Gross udający historyka i robiący z nas naród zbrodniarzy może wjechać do Polski, to czemu pan Irving miałby nie móc? Obywatel brytyjski.

Ludwik Sempoliński 93.105.184.*1 kwietnia
A gdzie prawo do nieskrępowanych badań.

Ku pamięci i przestrodze 193.106.100.*1 kwietnia
Warto przypomnieć historyka Dariusza Ratajczaka zaszczutego przez ,,Gazetę Wyborcza” i zwolnionego z pracy za badania o Holocauście. Został on zamordowany prawdopodobnie przez agenta Mossadu w 2010 r.

jesteśmy u siebie 37.8.231.*25 marca
dlaczego Daniels nie został jeszcze wydalony z Polski, po zmianie ustawy o IPN, ustawie 447 i ostatnich podłych atakach żydów na nas, należy ich uznać za nację wrogą Polsce i zerwać z nimi kontakty

wPolin.pl@wPolin.pl25 marca
Daniels „z głębin” niech się rządzi w Izraelu. Należy zakazać wjazdu do Polski antypolaków z Izraela. Unieważnić dziesiątki tysięcy paszportów wydanych im przez PiS.

https://wpolityce.pl/polityka/439630-daniels-chce-zablokowac-przyjazd-irvinga-do-polski

Daniels chce zablokować przyjazd Irvinga do Polski. Założyciel fundacji From The Depths złożył dokumenty w Prokuraturze Rejonowej

opublikowano: 25 marca · aktualizacja: 25 marca

W poniedziałek rano Jonny Daniels, założyciel fundacji From The Depths, fundacji zajmującej się pamięcią o Holocauście, jedynej takiej fundacji prowadzonej wyłącznie przez milenialsów, złożył dokumenty w Prokuraturze Rejonowej, wzywając do pełnego zakazu wstępu do Polski Dawida Irvinga, negata Holocaustu.

Budżet wycieczki wynosi 3650 USD. Irving twierdzi, że obozy są „kontrowersyjne” a sam siebie nazywa „ekspertem Hitlera”

Irving, podczas swojej 9-dniowej wycieczki planuje zabrać grupę do obozów w Treblince, Sobiborze, Bełżcu i Majdanku, nazywając wyżej wymienione obozy „kontrowersyjnymi”. Zamierza także zabrać grupę do siedziby Adolfa Hitlera, znanej jako „Wilczy Szaniec”.

Irving twierdzi, że nie ma dowodów na istnienie komór gazowych w Auschwitz, a także, że Hitler nie był świadomy tego, co działo się podczas Holokaustu.

Już wcześniej pojawiały się sygnały, aby powstrzymać go przed wjazdem do Polski, jednak należy podjąć stanowcze działania, ponieważ jest to całkowicie niedopuszczalne, aby taka osoba mogła oprowadzać po niemieckich nazistowskich obozach koncentracyjnych

—powiedział Daniels.

Działania są wspierane przez honorowego Prezydenta From The Depths, 93-letniego ocalałego z Holokaustu Edwarda Mosberga, który powiedział:

to hańba dla pamięci wszystkich moich braci i sióstr, którzy zginęli brutalnie z rąk niemieckich nazistów, aby ktoś taki jak David Irving, negat Holocaustu, osoba z najniższych warstw społecznych mogła chodzić po terenach niemieckich, nazistowskich obozów koncentracyjnych.

Dlatego właśnie my, jako fundacja, zwróciliśmy się do polskich sądów, aby upewnić się, że tak jak antysemici i „hatemongerzy” mają zakaz wstępu do Wielkiej Brytanii, w celu szerzenia swojej nienawiści, tak też Polska powinna uniemożliwić wstęp tej nikczemnej jednostki

—powiedział Jonny Daniels.

kk

boruwa 5.173.211.*29 marca
Bardzo dobrze, że Irving wpadnie i się przekona, jaka była prawda… To dla niego może być punkt zwrotny w życiu i dalszej twórczości.

Syrena@Syrena26 marca
A minister od rasizmu i mleka Katz moze przyjezdzac?

lol 83.7.192.*26 marca
a co ten gosc z mosadu ma do gadania? wypad do israela

NC 50.45.48.*26 marca
„…przez milenialsów (…) zakazu wstępu do Polski negata Holocaustu.” A teraz proszę przepisać to po polsku. Co bedzie, jeśli Irwing do Polski nie wstąpi, tylko wjedzie lub przyleci?

…..

Yakuza 185.81.56.*za godzinę
Chyba już się domyślacie, jak na takie dictum zareagują władze Najjaśniejszej RP?

Varan 184.151.37.*za godzinę
Ktoś tu zadał odważne pytanie o to co zrobi polski rząd? Wiadomo co zrobi. Schowa głowę w piach i wystawi doopę. A co zrobił gdy nas obrażano podczas tej słynnej konferencji? Izrael nie przeprosił!

Varan 184.151.37.*za 40 minut
Jest wolność słowa i u nas nikomu nie grozi wiezienie za negowanie zagłady Żydów. Niech przyjedzie tak jak przyjeżdzają do nas Żydzi fałszujący historię. Jak Gross albo żydowski zbrodniarz Bauman.

https://wpolityce.pl/swiat/438889-izraelski-minister-apeluje-do-polskich-wladz-ws-irvinga

Izraelski minister apeluje do polskich władz o niewpuszczenie historyka Davida Irvinga. „Bez wątpienia urazi pamięć ofiar Holokaustu”

opublikowano: 20 marca · aktualizacja: 20 marca

Minister ds. diaspory i oświaty Izraela Naftali Bennett zaapelował w środę do władz Polski, by nie zezwoliły na przyjazd brytyjskiego negacjonisty Davida Irvinga. Kontrowersyjny historyk planuje na wrzesień dziewięciodniową podróż po Polsce.

W liście do ambasadora RP w Izraelu Marka Magierowskiego Bennett utrzymuje, że przeszłość Irvinga wskazuje, iż celem jego wizyty jest dalsze fałszowanie historii na temat Holokaustu.

(…) Bez wątpienia (Irving) głęboko urazi pamięć ofiar Holokaustu i wszystkich Żydów, jak również podsyci szalejący już ogień nienawiści i antysemityzmu, którego doświadczamy obecnie na całym świecie

— zastrzegł minister w liście cytowanym przez izraelskie media. Bennett wezwał polski rząd do uniemożliwienia Irvingowi i jego grupie wjazdu do Polski, w szczególności na tereny byłych obozów koncentracyjnych.

Irving o wyjeździe do Polski informuje na swojej stronie internetowej. Udział w podróży z nim kosztuje 3650 USD. Brytyjczyk planuje odwiedzić m.in. dawne niemieckie nazistowskie obozy zagłady w Treblince, Sobiborze, Bełżcu oraz Majdanku.

Irving to negacjonista, który mówił, że komory gazowe w Auschwitz to kłamstwo. W przeszłości sądy w Wielkiej Brytanii i Austrii uznały go za winnego negowania Holokaustu; w Austrii spędził za to 13 miesięcy w więzieniu.

as/PAP

Na prawo od PIS 190.148.78.*9 minut temu
Czy tylko Zydzi moga pisac histrie.?? Jesli sie sprzeciwiaja, to znak, ze powinien przyjechac.

Konrad 95.90.224.*11 minut temu
A dlaczego ten izraelski minister nie reaguje, gdy falszuje sie prawde i oskarza sie Polakow o wspoludzial w Holokauscie, gdy uzywa sie klamstw typu polskie obozy zaglady itp, itd. Dlaczego ?

jj 89.230.201.*za 18 minut
Nie rozumiem tego zakazu. Jak facet nie wierzy w istnienie komór, to właśnie powinien przyjechać i je zobaczyć.

gosc 99.192.106.*za 18 minut
polskie wladze dla wlasnego dobra nie powinny wiecej wpuszczac izraelskich ministrow.

Olin 46.186.7.*za godzinę
Już zaczynają rzadzic i sugerować kogo mamy wpuści kogo nie .Do czego to dochodzi. A we Francji jak szkalowali Polaków to była cisza.

😎 31.6.49.*za godzinę
Ten facet przyjeżdża do Polski zobaczyć co jedzą kobiety karmiące i jaki to ma wpływ na zawartość antysemityzmu w mleku matki.takie to tam badania se robi.🤗

zenek2 188.146.51.*za godzinę
A ile dostanie Gross za fałszywe oskarżenie Polaków o zamordowanie 1600 Żydów ? Nadal nie wiemy, ilu zginęło w Jedwabnem, przerwana ekshumacja.

asd 83.4.133.*za godzinę
Po ostatnich wypowiedziach polityków izraelskich proponuję pokazać im gest Kozakiewicza

Gość 83.10.170.*za godzinę
Zacznijmy od niewpuszczania izraelskich ochroniarzy z bronią! Potem się zobaczy…

iti 89.64.50.*za 43 minuty
Pis Izraelowi zrobi nie jedną ,,łaskę ” więc sumiennie wykonają polecenie a raczej rozkaz kolegi Katza

https://wpolityce.pl/polityka/439186-rzad-moze-nie-wpuscic-brytyjskiego-negacjonisty-do-polski

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/czaputowicz-david-irving-prawdopodobnie-nie-zostanie-wpuszczony-do-polski/

…..


RPO Adam Bodnar, Jacek Międlar / autor: Fratria; YouTube wPolityce.pl

leon
A gdzie wolnosc słowa ?????????????

tom
jacek m. powiedzial prawde, ateista-komunista org. zamachu a nie prawicowiec-chrzescijanin, false flag nie wyszlo a mialo byc tak pieknie, lewactwo to totalitaryzm, smierc i faszyzm

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/440152-bodnar-reaguje-klopoty-miedlara-po-kontrowersyjnym-nagraniu

Kłopoty Międlara po kontrowersyjnym nagraniu. YouTube usunął kanał, a Bodnar składa zawiadomienie

opublikowano: 42 minuty temu · aktualizacja: godzinę temu

Administracja serwisu YouTube zamknęła kanał byłego księdza Jacka Międlara. Wszystko przez kontrowersyjny film o zamachowcu z Nowej Zelandii. W sprawie reaguje policja, a także… Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Międlar usłyszy zarzuty za film o zamachowcu z Nowej Zelandii? Sprawą zajęli się policjanci z Wrocławia

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny bilans ataku na meczety w Nowej Zelandii. Do 50 wzrosła liczba zabitych

Niedawno serwis YouTube zablokował transmisję prowadzoną przez Jacka Międlara na jego kanale. Były ksiądz mówił o zamachowcu z Nowej Zelandii.

Zaledwie dwadzieścia minut trwała transmisja na żywo, podczas której tłumaczyłem widzom kim naprawdę jest zamachowiec z Nowej Zelandii. Wyjaśniłem, że 28-letni Brenton Tarrant to ateistyczny syjonista wyrosły na ideologii komunistycznej (co zaznacza w swoim manifeście). Po tym YT zablokowała transmisję. Administracja portalu, a wraz z nim zdegenerowane lewactwo, które zniesławianiem mojej osoby ściąga na siebie konsekwencje prawne, stwierdziło że… pochwalam zamach na losowo wybranych muzułmanach. Tymczasem tłumaczyłem kim jest zamachowiec oraz zaznaczyłem, że tak jak on nie postąpiłby żaden chrześcijanin

— tłumaczy na swojej stronie Międlar.

Kanał, który budowałem prawie cztery lata, został skasowany w jedną godzinę i nigdy nie zostanie przywrócony. Stałem się pierwszą ofiarą #ACTA2. To znak, by wynieść się z platform internetowych, które depczą po wolności słowa

— pisał na blogu.

Sprawę wypowiedzi Międlara zainteresowała się nie tylko wrocławska policja, ale również Rzecznik Praw Obywatelskich, który złożył zawiadomienie o możliwości popełnienie przestępstwa. Zdaniem Adama Bodnara mogło dojść do naruszenia Kodeksu karnego poprzez nawoływanie do nienawiści i pochwalanie zamachu oraz użycia przemocy wobec grupy ludzi.

Sprawca ataku w Christchurch w Nowej Zelandii zostawił manifest, odwołujący się do rasistowskich i supremacjonistycznych teorii. Miał go też odczytać Jacek Międlar na nagraniu na Youtube

— czytamy w komunikacie na stronie RPO.

Co na to Międlar?

Jak ten lewak Bodnar zaczął szczuć to wiem, że irracjonalny atak na mnie wynika z trzech rzeczy: 1. Wykazałem, że zamachowiec wyrósł na tej samej glebie co RPO i banda. 2. Trwa kampania w. 3. Powiedziałem prawdę. PS. Mam w poważaniu ewentualne zarzuty. Stoję po stronie prawdy

-– stwierdził.

W obronie Międlara stanął m.in. wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

kpc/wroclaw.wyborcza.pl/jacekmiedlar.pl/Twitter

wPolin.pl@wPolin.pl
Motywy tego zamachowca to wiedza zakazana? Za to Niemcy masowo kupują Mein-Kampf… To Międlar powinien pozwać Google o milion dolarów odszkodowania za usunięcie kanału i cenzurę prawicowych treści.

Paweł Obrycki @pawelob
Międlar powiedział prawdę. W czym problem ?

Prawda pierwszą ofiarą wojny
Zaczyna się prześladowanie prawdziwej prawicy przez łżeprawicę i tolerowane przez nią przybudówki.

kokos
Żydy plują na Polskie i Polaków a Pan Jacek nie może mówić prawdy o faszystach i lewakach.

olo
odwalcie się od Międlara, PISowskie pajace !

Łysy
Albo mamy wolność słowa albo jej nie mamy! Nie zawsze mi po drodze z Jackiem Międlarem jednak chętnie go słucham i słuchać będę!

obserwere
Niedługo sekowanych w internecie będą tysiące i wyjdą na ulice miast jak było z ACTA1 Wolny internet to prawo wolnego człowieka Czas na ogólny bojkot lewackich portali facebook-a itp

https://wpolityce.pl/polityka/439956-miedlar-odpowie-za-kontrowersyjny-film

3 thoughts on “883 Wolność słowa i badań naukowych wg chazarskich standardów Grabowskiego, Libionki, Naftali… i polskojęzycznego rządu 02

 1. Bogatko: Kto jest antysemitą w Niemczech? Okazuje się, że to nie tylko migranci…

  Radio WNET
  Published on Apr 6, 2019

  andrzej21111
  O tym kto jest antysemitą decydują żydy. Kto nie popiera polityki i bajek żydów ten jest antysemitom.

  greg greg
  Podobno wielu Zydow chetnie by sie przeprowadzilo do RP, nie ma mowy ! Polska to kraj antysemicki co wysysamy z mlekiem matki i mogloby sie im tu zdazyc ZIAZI. A poza tum to moze byc prowokacja! Niech sobie szczesliwie zyja w semickofilnych krajach jak Francja czy Niemcy — powodzenia! po co nam problemy?

  Wieslawa Szkafarak
  Absolutnie zgadzam się też wyssalam takie mleczko 🤗

  enigma
  Od kiedy to „nie lubić żydów” = „antysemityzm”? Czy jak ktoś nie lubi mleka to jest „antymlekowcem”? Czy jest jakiś obywatelski obowiązek aby ich lubić? Czy raczej nie jest tak że ludzie mają powody aby ich nie lubić? Po ostatnich perfidnych atakach żydowskich na Polskę, my Polacy wiemy jak to jest :-)🤫🍼😁😁😁🤣

  Polubienie

 2. Jest jeszcze szansa na ocalenie Polski? Zadne wybory tego nie zmienia. Jedni przebierancy sa podstawiani na drugich. Poza tym jakby ktos poza wygral to wybory bylyby odwolane. Jedna chyba dobra akcja sie nie udala 20-23 czerwca 2018 i kontynuowana kazdego miesiacanie – niekupowanie i nieplacenie rachunkow w ciagu 3 dni. Pozostalo zniszczenie systemu finansowego. Moze krypto jest droga. Warto zainwestowac pieniadze np poprzez minds.com. Polska musi kierowac jedna osoba

  Polubienie

 3. Rammstein Deutschland – Zespół Ukarany Za Prawdę o Historii Niemiec i Holocauście Analiza Komentator

  wideoprezentacje
  Published on Apr 4, 2019

  Abrah Cadabrah
  Bo tylko Żydzi mogą komercjalizować holokaust

  Rafal Wu
  Kurcze jak Polacy rzekomo „masowo mordowali Żydów” to spoko, ale jak Niemcy przypominają sobie że jednak oni to robili to już raban ah ten współczesny świat

  Aspi Frau
  Hahaha… Oni są oburzeni(organizacje) , bo Rammstein ukazał, że nie tylko pejsate byli ofiarami II WŚ. Lobby żydowskie uznaje, że tylko oni mają prawo być ofiarami.

  andrzej21111
  Kto najbardziej nie znosi prawdy. Komunista i żydokomunista. Ten zespół psuje żydom możliwość żerowania przez firmę holokaust na Polsce i Polakach. Teraz żydowskie szambo zabulgotało. Cyklon to wynalazek żyda. Tak dla informacji.
  Rammstein zrobił super produkcję jak zawsze.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.