900 Bezprawne chazarskie roszczenia majątkowe – Usrael i Partia Interesów Syjonistycznych ogłupiają Polaków 03


autor: PAP/Piotr Nowak

baptista@baptista
Próba demobilizacji przed 11 maja, jakby chcieli to zablokować to by przeszła ala. ustawa Michalkiewicza, wszystko inne to wciskanie kitu przed wyborami. Jak trzeba być naiwnym aby myśleć ze PIS się nie ugnie przed tak ważną sprawą, kiedy klękali w każdej innej. Ale jest jeden plus tego wszystkiego, to już pokazuje jak pozytywny wpływ na PIS i Polskę ma Konfederacja! Zgadzacie się z nimi czy nie, trzeba ich w sejmie aby pilnowali PISu.

Por. Dub
Zaprosic imc Pompeo do Polski, i niech Naczelnik mu to powie w twarz. A potem odstawic imc Pompeo na granice, razem z sierzantem Danielsem i z malowana Zorzeta. Wtedy uwierze.

krakus8@krakus8
Przeraza mnie to, ze oni kazdy kit potrafia wcisnac aby wygrac wybory, jakbyscie chcieli cos z tym zrobic, to byscie zrobili, a gdy przechodzila ustawa 447 nie tylko nic nie zrobiliscie, ale wyslaliscie swoich ludzi aby rozbijac i demotywowac Polonie co chcieli z tym walczyc, ZDRAJCY!

\/banzafaktyipogladyH
No to już teraz z spokojem mogę zagłosować na Konfederacje, dziękuję panie prezesie za potwierdzenie zasadności oddania mojego głosu na Konfederacje.

Tymczasowo@wPolin+4
Tak trzeba było stawiać sprawę już od dawna. Kraj który chce Polskę okraść nie jest sojusznikiem. Jednak co się stało z ustawą o IPN, ekshumacjami? Dlaczego tylko Polonia w USA próbowała bronić Polski? Dlaczego wobec żydowskiej hucpy pani Azari nie została wydalona, zamiast tego Gliński dał 100 mln na ich cmentarz, kolejne setki milionów na antypolskie muzeum Polin. Skąd taka zmiana w PiSie… czyżby wyborcom zaczęło zależeć na Polsce, a nie tylko 500+

marta
Takie bajeczki to w innym kibucu opowiadaj

radamesss
Ale czyich roszczeń? Nie padło słowo na „Ż” !! Jakiego państwa? Nie zostało wymienione państwo na „I’ Zatem Kaczyński nie powiedział NIC! Proszę przeprowadzić ustawę Michalkiewicza przez Sejm.
Advertisement

były wyborca PiS
T, że POLSKA nie jest nic winna żydom wcale nie oznacza, że PiS im nie zapłaci.

Dowiódł by mu nie wierzyć
To jest tyle warte co nic. Kaczyński przed wyborami zaklinał się, że PiS nie wpuści ani jednego imigranta, a obecnie sprowadzają najwięcej imigrantów w całej Unii Europejskiej.

geostrategiczny
Wybór między dżuma i cholerą. Pro pruskie PO i IV Rzesza w Europie lub PiS i pro amerykańsko-żydowskie Polin. I gdzieś tam na obrzeżach biedna, ale uzbrojona Rosja, czekająca na swoją szansę.

głosujący na PiS
Jeżeli jednak już po wyborach okazało by się, że jednak jesteśmy komuś coś winni. To byłby to bezwzględny KONIEC dla partii PiS! Są czerwone linie dla USA i Izraela!

Dziadek Borowik
Sierzant Daniels zatwierdzil wystapienie Jaroslawa? Kiedys robil to Kapral Walesa, vel TW Bolek, alias Sierzant Kobrzynski! Sierzant Daniels POlecial do USA z M.M. V-e Premierem, POwrocil z Premierem!

kit
Jesteś zdrajcą i już nic ci nie pomoże

https://wpolityce.pl/polityka/445178-prezes-pis-przecina-spekulacje-ws-roszczen-zydowskich

Prezes PiS przecina spekulacje ws. roszczeń żydowskich! „My nie jesteśmy nikomu nic winni. Są zobowiązania finansowe wobec Polski”

opublikowano: 4 maja

Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas swojego wystąpienia w Pułtusku jednoznacznie odniósł się do kwestii reparacji za II wojnę światową oraz kwestii roszczeń żydowskich dotyczących mienia bezspadkowego.

Przypisuje się nam niemieckie zbrodnie, rolę w trakcie II światowej dokładnie odwrotną od tej, którą odgrywaliśmy. Byliśmy pierwszymi, którzy stanęli do walki z bronią w ręku, a próbuje się z nas zrobić sojuszników Hitlera. Próbuje się stwierdzić, że Polska ma w związku z II wojną światową jakieś zobowiązania finansowe. Otóż proszę Państwa tak – są zobowiązania finansowe wobec Polski i wobec Polaków. Polska żadnych zobowiązań nie ma, zarówno z punktu widzenia prawa, jak i z punktu widzenia elementarnej moralności i przyzwoitości

— powiedział prezes PiS.

To nam należy zapłacić. To nam niektórzy na zachód od polskich granic są winni może nawet ponad bilion dolarów. My nie jesteśmy nikomu nic winni. Nasza polityka musi być w tych sprawach zdecydowana

— dodał.

CZYTAJ TAKŻE: Mocne wystąpienie prezesa PiS w Pułtusku! Kaczyński: „Kto podnosi rękę na Kościół, ten podnosi rękę na Polskę. Kościoła trzeba bronić”

Premier Morawiecki jednoznacznie: Byliśmy ofiarami wojny. Nigdy się nie zgodzimy na jakiekolwiek odszkodowania

Beata Szydło w Pułtusku: Rodzina jest symbolem Polski i jestem z tego dumna. Dzięki PiS rodzina stanęła w centrum zainteresowania państwa

as

…..

https://wpolityce.pl/polityka/445578-prezes-pis-dobra-zmiana-jest-mozliwa-dzieki-mojemu-bratu

Adam66@Adam66
“I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni“ Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

Czyli bez względu na wynik wyborów wybory będą wygrane tak brzmi testament L. Kaczyńskiego. Dla tego teraz rozumiemy przemilczenia albo ataki na Konfederację wobec nadmiernie filosemickiego duopolu POPIS-owego który miał trwać na wieki wieków raz my raz wy.

Vincent
To twój śp. brat podpisal traktat lisbonski, czym pozbawił nas suwerenności. To rowniez jego decyzja o eksuhamcjach w Jedwabnym doprowadziła do zaprzestania prac. Hańba mu na wieki!

Polak
Większych szkodników niż dwoje karłów nie miała Rzeczpospolita od średniowiecza

nohood
dobra zmiana nie żyje. niech pan nie zrzuca odpowiedzialności na błędy brata. miał pan swoją szansę i oddał ją masońskim judeofilom. dlaczego b’nai brit pluje na nas z polski?

…..

https://wpolityce.pl/polityka/445570-kaczynski-trzeba-wziac-udzial-w-wyborach-do-pe

LiskiFarbowane
447, brak rozliczeń, jakieś komisje nie prowadzące do niczego. Wycofanie ustawy o IPN. Uległość wobec zagranicznych antypolskich sił. jesteście spaleni.

Wyspiański
Miałeś chamie złoty róg!

gucio
A ja i tak zagłosuję na Konfederację!

piso prorok
Głosuj na PIS a będzie jeszcze gorzej

Maciej
Teraz też się dzieją…

PiS
A co, PO ściągnie 2 kolejne mln Uktraińców?

smok
gdybyście nie oszukali Polaków, to byście nie musieli trzęść portami przed wyborami.

…..


autor: PAP/Piotr Nowak

j23
I to mówi człowiek, który dokładnie rok temu wycofał się z ustawy o IPN pod dyktando Mossadu. Wcześniej też się zarzekał, że będzie twardo bronił dobrego imienia Polski.

matt88@matt88
Nie ma to jak ufać komuś, „patriocie”, co własne dzieci posłał do szkoły żydowskiej lauder-morasha a nie Polskiej, prawdziwy Polski patriota! On mógłby kłamać? Jak mówi że nie zapłacimy, to nie zapłacili! Dlatego z nimi cały czas negocjujemy a gdy przechodziła ustawa 447 sabotowaliśmy Polonie. Masz goju ufać i głosować!

brinkma@brinkma
Przed wyborami sie obudzili 😀 Jak wynika z notatki ktorej nie zdementowaliscie, macie teraz wiecej luzu i mozecie mowic co chcecie, wciskac kit pelikanom przed wyborami. Po wyborach macie negocjowac konkretne liczby. Tylko szkoda ze ludzie sa tak glupi ze nabieraja sie na te zydowskie gierki.


Puste słowa… Niecierpliwie na tą zapowiadaną przez Pana legislację czekam, tymczasem, utraciwszy do was zaufanie przerzucam swój głos na Konfererację…

PanJa@PanJa
To nie sa odszkodowania, tylko roszczenia! Ustawa Michalkiewicza albo ten kit przed wyborami to mozecie sobie wciskac waszym zydowskim kolegom!

Tak
@:-) – po wpadce z IPN, obecnie nic już nie dzieje się bez wiedzy i zgody ich najlepszych sojuszników.

Tak uważam
Tak czy siak, jeżeli chcemy godnie przeżyć, to musi się znaleźć w sejmie silna opozycja w sprawie roszczeń żydowskich. A ten obecny parlament gotów jest przekazać Żydom Polskę.

🙂
Jakoś w ogólnopolskiej TVP zagadkowa cisza o tym „odważnym manifeście” w Pułtusku :-). A nuż nasi „najważniejsi sojusznicy” mogliby jeszcze wywnioskować, że nie daj Boże rząd chce sprawę nagłośnić 🙂

Jasne
A jakże „Znajdziemy odpowiednie formuły prawne” – jeszcze nie znaleźli w tej kadencji, ale w następnej to mur beton.

xyz
Przeprowadzicie przez Sejm stosowną ustawę anty act 447 to uwierzę, inaczej to tylko gadanie, dzisiaj takie, a jutro inne.

No tak
Cała Polska widziała w jakim tempie wycofali się z ustawy o IPN na żydowskie polecenie. Tylko głupek może takim wierzyć w te zapewnienia.

Na pohybel
Argument o ruskich agentach jest tak wytarty jak czoło Morawieckiego od pokłonów przed usraelem. Zmieńcie płytę trole. Od lat jak tylko ktoś wam nie pasuje to rusek. Grzechów pisu nie widzicie żadnych

https://wpolityce.pl/polityka/445174-morawiecki-nie-zgodzimy-sie-na-zadne-odszkodowania

Premier Morawiecki jednoznacznie: Byliśmy ofiarami wojny. Nigdy się nie zgodzimy na jakiekolwiek odszkodowania

opublikowano: 4 maja · aktualizacja: 4 maja

Nasza polityka historyczna musi być fundamentem prawdy i przyszłości. Na pewno będzie zawsze w interesie Polski, czyli w interesie prawdy historycznej. To znaczy, że my tu byliśmy najbardziej mordowanymi ofiarami w czasie II wojny światowej i nigdy się nie zgodzimy na jakiekolwiek wypłaty dla kogokolwiek z tego powodu, jakiekolwiek odszkodowania

CZYTAJ TAKŻE: Mocne wystąpienie prezesa PiS w Pułtusku! Kaczyński: „Kto podnosi rękę na Kościół, ten podnosi rękę na Polskę. Kościoła trzeba bronić”

Beata Szydło w Pułtusku: Rodzina jest symbolem Polski i jestem z tego dumna. Dzięki PiS rodzina stanęła w centrum zainteresowania państwa

Szef rządu mówił o ofercie Prawa i Sprawiedliwości dla społeczeństwa.

Jesteśmy w ½ drogi, której sobie wytyczyliśmy. W wyborach potrzebujemy zwycięstw, by zmieniać Polskę na lepsze. Nasza oferta dla Polski była samodzielna, oryginalna polityka gospodarcza, polityka patriotyczna, polityka, która miał do takich miast jak Pułtusk, jak miasto Mazowsza (…) przynieść pracę, lepsze zarobki, coraz wyższy poziom życia, przynieść rozwój

– stwierdził.

Nasza filozofia europeizacji, to europeizacja naszych zarobków, zasobów. (…) Nie europeizacja naszej kultury czy import nowinek obyczajowych czy rewolucji kulturowych\

– mówił.

Patriotyzm rozumiemy jako dbałość o polską kulturę. Jestem przekonany, że ten patriotyzm, który jest coraz bardziej widoczny, że będzie nas niósł na skrzydłach ku przyszłości

– stwierdził.

Patriotyzm zaczyna się od szacunku do flagi, do godła narodowego

– dodał.

Mówił też o europejskich, chrześcijańskich wartościach.

Nie chcemy, by Europa stała się skansenem, chcemy, by Europa była silna nowoczesna i silna swoja kulturą, wielką kulturą chrześcijańskiej Europy. I nie chcemy, by Polska była skansenem Europy, by rozpłynęła się wśród różnych ideologii

– powiedział.

Nasi konkurenci polityczni mówili o stu miliardach. Ich główny ekonomista mówił, że w 2018 roku zabraknie w budżecie 100 miliardów. I pomylił się… o 100 miliardów. Takich mają ekonomistów

– stwierdził.

”Ni ma i nie będzie” tak mówiono

– dodał.

Premier zapewnił, że Polska nie będzie nikomu wypłacać odszkodowań za drugą wojnę światową.

Nasza polityka historyczna musi być fundamentem prawdy i przyszłości. Na pewno będzie zawsze w interesie Polski, czyli w interesie prawdy historycznej. To znaczy, że my tu byliśmy najbardziej mordowanymi ofiarami w czasie II wojny światowej i nigdy się nie zgodzimy na jakiekolwiek wypłaty dla kogokolwiek z tego powodu, jakiekolwiek odszkodowania

– powiedział.

Znajdziemy odpowiednie formuły prawne i tak długo, jak będziemy odpowiadali za życie polityczne, to ta legislacja, którą wdrożymy będzie odpowiedzią na jakiekolwiek roszczenia z jakiejkolwiek strony. Nie pozwolimy na to!

– dodał.

mly/Twitter

https://wpolityce.pl/polityka/445015-zaplacimy-za-447-morawiecki-to-wykluczone

https://wpolityce.pl/polityka/445506-szybka-realizacja-obietnic-premiera

https://wpolityce.pl/polityka/445306-wiceszef-msz-447-sprawa-jest-zamknieta

https://kresy.pl/wydarzenia/rzad-zapowiada-rozwiazania-prawne-ws-odszkodowan-wojennych/

https://wpolityce.pl/polityka/445420-tylko-u-nas-szef-tskz-sprawa-roszczen-to-nie-nasza-gra

https://wpolityce.pl/polityka/445244-roszczenia-zydowskie-wobec-polski-minister-figa-z-makiem

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/445225-prof-zaryn-w-tygodniku-sieci-nie-dam-sie-zastraszyc

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/445485-mocna-rozmowa-z-prof-zarynem-w-nowym-numerze-sieci

https://wpolityce.pl/polityka/445351-sellin-polska-za-zbrodnie-niemieckie-placic-nie-bedzie

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/w-senacie-radzono-jak-naprawic-ustawe-o-ipn-ktorej-przepisy-dot-ukrainskich-nacjonalistow-zakwestionowal-tk/

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/445485-mocna-rozmowa-z-prof-zarynem-w-nowym-numerze-sieci

https://wpolityce.pl/swiat/445265-glinski-w-mauthausen-padl-wazny-apel-do-austriackiego-rzadu

https://wpolityce.pl/swiat/445294-tak-sie-walczy-o-prawde-historyczna-wymowne-zdjecie

https://wpolityce.pl/polityka/445431-glinski-stala-ekspozycja-w-auschwitz-zostanie-zmieniona

https://wpolityce.pl/polityka/445483-rzeplinski-zapytany-o-roszczenia-jest-pan-antysemita-wideo

https://wpolityce.pl/swiat/445024-haarec-przypomina-historie-polki-ukrywajacej-zydow

https://wpolityce.pl/polityka/444997-edward-mosberg-to-niemcy-sa-odpowiedzialne-za-holokaust

https://wpolityce.pl/polityka/445018-edward-mosberg-israel-katz-to-idiota

https://wpolityce.pl/polityka/445414-co-z-ustawa-447just-wyborcza-o-polskich-zobowiazaniach

…..


autor: Fratria/Andrzej Skwarczyński

aptista@baptista
Spokojnie? A może wstańcie z kolan i powiedzcie że nie będziecie ze złodziejami negocjować na ile mamy zostać obrabowani? Jak przejdzie ustawa zaproponowana przez Michalkiewicza to Wam uwierzę, na razie nie ma do tego powodów.

Dla tych co zarzucają wykorzystywanie tego tematu politycznie… mamy o nim nie mówić? Mamy wierzyć ze PIS klękał w sprawie durnych kukieł przez żydami a teraz się postawi?

Mamy wierzyć że obroni nas Morawiecki co posłał własne dzieci do szkoły Lauder Morasha gdzie uczą się „podtrzymywania tożsamości narodowej poprzez obowiązkowe zajęcia szkolne z kultury, tradycji i historii żydowskiej”?

I my mamy nie pytać, mamy się nie przejmować, gdy mamy gilotynę nad głową? Proszę przestać to rozpatrywać to w kwestiach politycznych, jednej czy innej partii, a zacząć w kwestiach przetrwania narodu Polskiego!

dominik@dominik
Pan Magierowski spokojnie podszedl do tematu roszczen Zydowskich, pojechal do USA, postraszyl protestujaca przeciwko 447 Polonie zablokowaniem funduszy i wiekszosc dzialaczy przestala protestowac przeciwko 447 a p.Magierowski zostal ambasadorem RP w Izraelu. Wypociny p.Mosbacher nikogo nie interesuja. A moze tak departament Stanu wyda oswiadczenie ze 447 to taki zart ktorego nikt w USA nie traktuje powaznie? A moze sejm uchwali w sprawie 447 ustawe np. taka jaka proponuje p.Michalkiewicz? Kazdy kraj ktory uchwala przeciwko Polsce ustawe taka jak 447 powinien byc uznany za wroga Polski a jego ambasador przy pierwszej okazji powinien dostac 24 godziny na opuszczenie kraju bo z bandytami sie nie rozmawia. Slowa p.Mazurek, p.Mosinskiego ze 447 to taka oznaka milosci USA i Izraela do Polski do mnie osobiscie nie przemawiaja

Robert.Edward-Lee@Robert.Edward-Lee
Narracja że ustawa 447 zagraża RP i wojska amerykańskie są do za gwarantowania roszczeń żydowskich – powstała na Kremlu. celem takiej narracji jest:

1. odwrócenie uwagi od faktycznego zagrożenia jakim jest ZSRR – które strategicznym (oficjalnym)celem jest Rosja od Tokio do Gibraltaru i faktyczna „utylizacja” takich państw jak Ukraina Państwa Nadbałtyckich czy Polska

2.zarządzanie nastrojami- dyskredytowanie RP na arenie międzynarodowej -jako państwa antysemickiego

3.wytworzenie w części społeczeństwa polskiego nastrojów przychylnych sowietom- w przypadku wkroczenia wojsk rosyjskich do Polski((jako „wyzwolicieli spod okupacji amerykańsko – żydowskiej)

P.S ilość wojsk USA czy szerzej NATO na terenie RP nie starcza do okupacji nawet miasta powiatowego a co dopiero do uiszczenia jakichkolwiek roszczeń

djura
„Dyskusja na ten temat trwa od wielu lat”, „Ta dyskusja powstała trochę na bazie tego, że zapowiedzieliśmy, że będziemy domagać się od Niemców reparacji.” Mydlenie oczu Polakom zażydzonego PiS

Yardis
Jak minister mówi, że trzeba spokojnie podejść to już po ptakach. Tę ustawę trzeba w całości odrzucić, bo to prawo ani nas nie dotyczy, ani nie ma tu jurysdykcji. I koniec tematu.

Krk
A co za problem przegłosować ustawę, że cwane złodzieje żydowskie z USA nie dostaną grosza z Polski ? Nie, wy będziecie nas kłamać i uspakajać wespół z Żorżetą do końca szabesgoje …

jacek
te regiony europejskie czy działania niektórych samorządowców jak Adamowicza czy RAŚ zmierzały do likwidacji państwa polskiego Likwidacja struktur państwa przemysłu energetyki armii itd

ciekawostka
Do:jacek 89.64.45.* Masz pojęcie, że Polska wypłaciła już roszczenia w 1960 r.? Rusz głową i powiedz, po co mają robić jakiś raport, gdy sprawa prawnie zakończyła się lata temu? Naiwny jesteś

jacek
@ciekawostka – bo to najlepsza strategia – to nas nie dotyczy Mosbaher już mówiła że ta ustawa to tylko jednorazowy raport – to wy to rozdmuchujecie – chcecie żeby walczyć z USA? Rosja nas obroni?

ciekawostka
Do:jacek 89.64.45.*4 Już ci pisałem, że PiS nie jest jedyną partią w Polsce. Straszenie PO na mnie nie działa więc daruj sobie.

sjrua
Lizanie d.obcym nie licząc sią ze zdaniem suwerena musi się źle skończyć. Uspokajanie jak jest pożar to sabotaż zdrajcy

Leon
Żydzi muszą kierować roszczenia wyłącznie do Berlina.

ciekawostka
Tak dla jasności, kto ma jakiś złudzenia. Co nie jest potępione, to jest zaakceptowane. PiS ani nie skrytykował tej ustawy, ani jej nie chwali. Jest to próba wyciszania sprawy.

hset
Zmiana rządu w połowie kadencji to nie był przypadek. Cel jest jeden. Przed wyborami dać kiełbasę wyborczą, a później to już i tak koniec Polski

Realista
Pani Beata Kępa mija się z prawdą, dyskusja nie trwa od wielu lat, ustawa 447 JUST została podpisana dnia 9 maja 2018r. Jest to konsekwencja podpisania Deklaracji Terezińskiej przez Polskę w 2009r

https://wpolityce.pl/polityka/444430-tylko-u-nas-kempa-sprawa-ustawy-447-na-wielu-spotkaniah

TYLKO U NAS. Minister Kempa: Na wielu spotkaniach pojawia się kwestia ustawy 447. Trzeba spokojnie podejść do tematu roszczeń

opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: godzinę temu

Powinniśmy spokojnie podejść do tematu roszczeń, chronić interesy Polaków i prawdziwych właścicieli

– mówi Beata Kempa w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sondaż pracowni Social Changes dla wPolityce.pl: Polacy obawiają się żydowskich roszczeń majątkowych. I to bardzo

Minister Kempa komentowała sondaż przeprowadzony przez Social Changes dla portalu wPolityce.pl. Wynika z niego, że Polacy obawiają się żydowskich roszczeń majątkowych.

Dyskusja na ten temat trwa od wielu lat. Na wielu moich spotkaniach z wyborcami pojawia się kwestia ustawy 447. Trzeba mocno ważyć racje. Po pierwsze, powinniśmy stanąć w prawdzie historycznej. Nagonka na Polaków i próba utrwalania narracji o rzekomej odpowiedzialności Polaków za Holocaust jest niedopuszczalna. Musimy przebić się z prawdą, że to Niemcy ponoszą odpowiedzialność za Holocaust i wymordowanie Żydów podczas II wojny światowej

– powiedziała Kempa.

Ta dyskusja powstała trochę na bazie tego, że zapowiedzieliśmy, że będziemy domagać się od Niemców reparacji. Myślę ,że w tym momencie nasiliło się oskarżanie nas o udział w Holocauście. Powinniśmy spokojnie podejść do tematu roszczeń, chronić interesy Polaków i prawdziwych właścicieli. Obrona prawdy historycznej jest fundamentem wszelkich innych działań

– dodała.

Odniosła się też do oskarżeń ze strony opozycji, która zarzuca Prawu i Sprawiedliwości chęć doprowadzenia do Polexitu.

Grzegorz Schetyna i cały ten zlepek partii nie byli w stanie stworzyć spójnego programu, do którego moglibyśmy się odnieść. Przez ostatnie lata straszą nas, że będziemy siedzieć za to, że sprawujemy władzę, a teraz zaczęli straszyć Polexitem. Mam wrażenie, że nie robią nic innego, tylko straszą. Chcą wywołać wśród Polaków efekt historii. W naszym programie w pierwszym zdanie mówimy, że Polska jest sercem Europy

– mówiła minister Beata Kempa.

Not. TK

…..


autor: Fratria wPolityce.pl

talerz sederowy
Prezydentem USA został potężny szabesgoj. Dla swojego pana zrobi wszystko. A wy tam w „wPolityce.pl” zaraz dostaniecie telefon z centrali, aby zbytnio się nie interesować sprawą, bo wicie rozumicie.

bos
Jednak nie ma WYRAŹNEGO STANOWISKA SEJMU ,PREZYDENTA I RZĄDU wszystko wskazuje ,że sprawa ustawy 447 jest po cichu załatwiana.ŻĄDAM UCHWALENIA USTAWY Michalkiewicza przed wyborami Żadnych odszkodowań

Aldi
Panie Mosiński, nie rób żesz pan z Polaków jakiś głupków. W tej sprawie stanowisko to powinien zająć rzad i Duda Juda, a nie jakiś ciapa Ciaputowicz.

MonX
Każde normalne państwo wydaliłoby izraelskiego ambasadora, najpóźniej po tym, co powiedział Katz i zabrałoby dotacje Grabowskiemu i Engelking zaraz po tym, jak wyszły na jaw kłamstwa w ich książce.

kasia
A czy ktoś z rządu polskiego proponuje ustawę w której wyraźnie będzie powiedziane że żydy złamanego grosza od nas nie zobaczą?

Keith Noon
Tego szamba z 447,tak zatykanego przez PiS nie udało się przemilczeć.Wywalilo!Uwaga,będą kręcić i mataczyc.

Guy Fawkes
PISowcy, mleko się rozlało. Wygralibyście te wszystkie wybory, ale jak dalej będziecie kręcić w tej sprawie, to nie wygracie. Nawet jak wygracie, to nie na tyle, żeby rządzić. Załatwicie siebie i nas.

Guy Fawkes
W tej fundamentalnej sprawie musi być wyraźne NON POSSUMUS. Inaczej PIS nie ma za grosz wiarygodności. I rzeczywiście może być tak, że pisowcy będą kiedyś wyskakiwać przez okna. Oby nie.

Guy Fawkes
PIS ma coś za uszami(…). W tak ważnej sprawie musi być jednoznaczne stanowisko najwyższych władz, łącznie z naczelnikiem, a nie jakiegoś ministra zderzaka, który i tak jest na granicy groteski.

Guy Fawkes
Pisowiec Mosiński już odleciał i myśli że jest po stronie nowej szlachty Polin. Gość chce się komunikować z Narodem przez ministra spraw zagranicznych. Chyba coś ma nie tak pod beretem.

gosc
Mosbacher mowi o raporcie a zaraz potem Kempa mowi, ze negocjacje w sprawie odszkodowan trwaja od wielu lat. Ty sie Mosinski lepiej dowiedz w ktora strone masz Polakow oklamywac.

Tymczasowo@wPolin+4
„powinniśmy podchodzić do tego bardzo spokojnie, nie ulegając takim sondażom” Ale zaraz… sondaż jest wśród społeczeństwa. Więc jacy „my”? Partia? Partia ma spokojnie robić z Polski Polin i olać społeczeństwo?

BHO
Nie wierzyć PISi0rskim aparatczykom jak wściekłym psom puki nie uchwala ustawy Michalkiewicza. Juz raz obiecali oddajnienie aneksu WSI…

sdf
MSZ już zajęło stanowisko: do wyborów tylko ustalenia ustne, po wyborach ustawa z harmonogramem spłat. Winnicki złożył wniosek o przeprowadzenie debaty sejmowej, Kuchciński odmówił.

df
obecne sondaże pokazują czas miniony. Zenit. Obecnie jesteśmy już po drugiej stronie, na początku trendu spadkowego. Masa krytyczna została przekroczona. Tak działają zjawiska społeczne. Jak BESSA

Tom
albo przyjmujecie i przegłosowujecie ustawę Michalkiewicza w niezmienionym brzmieniu albo jesteście zdrajcami i to wasz koniec

https://wpolityce.pl/polityka/444441-mosinski-komentuje-sondaz-dla-wpolitycepl-ws-roszczen

TYLKO U NAS. Mosiński: Sondaż dla wPolityce.pl odbieram jako być może potrzebę zajęcia stanowiska ws. ustawy 447 przez szefa MSZ

opublikowano: 7 godzin temu · aktualizacja: 7 godzin temu

Według sondażu pracowni Social Changes dla wPolityce.pl zdecydowana większość Polaków obawia się roszeń żydowskich wobec mienia bezspadkowego. Portal wPolityce.pl poprosił posła PiS Jana Mosińskiego o odniesienie się do tej sprawy.

CZYTAJ TAKŻE: Sondaż pracowni Social Changes dla wPolityce.pl: Polacy obawiają się żydowskich roszczeń majątkowych. I to bardzo

TYLKO U NAS. Minister Kempa: Na wielu spotkaniach pojawia się kwestia ustawy 447. Trzeba spokojnie podejść do tematu roszczeń

W wywiadzie, jakiego niedawno udzieliła Georgette Mosbacher, pani ambasador twierdzi, że intencją ustawy 447 jest tylko i wyłącznie stworzenie raportu na temat tego, co kraje zrobiły w sprawie restytucji mienia po wojnie. Tutaj o żadnych zwrotach finansowych przez jakiekolwiek państwa nie ma mowy. Przyjmując za dobrą monetę to oświadczenie przedstawiciela rządu USA w Polsce, można domniemywać, że temat ten nie powinien wywoływać u nas burzliwych debat. Należy do tego podchodzić spokojnie i raczej uspokajać opinię publiczną. Jednak sondaż dla wPolityce.pl pokazuje, że znaczna cześć opinii publicznej ma pewne obawy, co do intencji tej ustawy

— powiedział poseł PiS.

CZYTAJ TAKŻE: Mosbacher zapewnia: Ustawa 447 to raport, który nie wiąże się z żadnymi działaniami. Niczego nie dyktuje

Ustawę 447 Stany Zjednoczone przyjęły dla swoich celów wewnętrznych. Moim zdaniem powinniśmy podchodzić do tego bardzo spokojnie i w sposób wyważony, nie ulegając takim sondażom, z których wynika, że znaczna część Polaków ma obawy w tej sprawie. Trzeba po prostu uspokajać. Nie ma tematu zwrotu mienia bezspadkowego. Ono po okresie zawartym w przepisach prawa przechodzi na własność Skarbu Państwa. Tutaj tematu po prostu nie ma

— podkreślił Jan Mosiński.

Mimo wszystko, zdaniem posła PiS, sondaż Social Changes dla wPolityce.pl może rzeczywiście pokazywać, że jest potrzeba, aby szef polskiego MSZ zabrał stanowisko ws. ustawy 447 i zapewnił, że zwrotu mienia bezspadkowego nie będzie.

Oczywiście ten sondaż odbieram jako być może faktycznie potrzebę zajęcia stanowiska w tej sprawie przez szefa MSZ

— powiedział Jan Mosiński.

as

…..


wPolityce.pl

pablom@pablom
Są naciski ze strony organizacji żydowskich, jak i rządu USA, jeśli PIS, kapituluje w każdej sprawie, jak w tej durnej z kulami „żyda”, myślicie ze w tak ważnej sprawie dla żydów, wręcz najważniejszej, PIS się nie ugnie? On już to zrobił, tylko dowiemy się o tym po wyborach.

Michalkiewicz, Braun, Wilk i Winnicki opracowali sposób prawno-geopolityczny na unikniecie tej katastrofy, jeśli większość będzie mieć PIS albo PO bez Konfederacji, to już jest po Polsce, bądźmy szczerzy, to będzie przejęcie nie majątku, tylko POLSKI! Z tych pieniędzy powstanie bank większy niż NBP, taka siła majątkową natychmiast zmieni się w sile polityczną i będą nami rządzić żydzi, już oficjalnie, a Polacy (goje) będą na nich tyrać, taki jest plan, proszę poczytać Talmud.

Izrael nie może wiecznie toczyć wojen, w końcu przegrają z Islamem, tam już się nie mogą rozwijać, zaczyna brakować wody, teren Ukrainy i Polski, czyli „ich” tereny z których się wywodzą, zostały wyznaczone jako alternatywa dla Izraela, destabilizacja Ukrainy nie jest przypadkowa, teraz naciski z 447, tez nie są przypadkowe, ludzie otwórzcie oczy, ktoś nam chce wyrwać Polskę z rąk!

konfederatka@konfederatka
Zwykle przed wyborami wszystkie ugrupowania polityczne i telewizje przypominają sobie o wielomilionowej Polonii, o której głosy zabiegają.

Pytam się więc, gdzie byliście, kiedy Polonia Amerykańska protestowała przeciwko urojeniom plemiennym jeszcze przed podpisaniem Just S 447 przez Prezydenta USA?!

Gdyby nie było Internetu, nic byśmy o tym nie wiedzieli. Jesteście żałosnymi kłamcami i manipulatorami informacją!

konfederatka@konfederatkagodzinę temu
Zniecierpliwieni beneficjenci 447 wzmogli atak na polskie prawicowe media na YT takie, jak wRealu24.pl Kasują, banują, zagłuszają transmisje, oskarżają i zastraszają dziennikarzy, kłamią na temat polityków polskiej prawicy, prowokują na demonstracjach, wytaczają procesy artystom np. raperowi Stopa, kradną kamery ze studia, dokumenty z samochodu…

Do 11 maja może być coraz bardziej niebezpiecznie.

Konfederacja Polskich Narodowców rośnie z dnia na dzień, jest silna, będzie potężna i jeszcze tej jesieni stanie się trzecią siłą w polityce.

konfederatka@konfederatka
Nie zgadzam się na permanentny szantaż, potajemne naciski i szkalowanie Polski na arenie międzynarodowej dla zaspokojenia bezprawnych uroszczeń plemiennych!

Minister Waszczykowski powiedział: „słaby rząd, ugnie się przed żądaniami. Zrobi to po to, żeby odzyskać prestiż czy tak, jak Donald Tusk będzie chciał mieć święty spokój na arenie międzynarodowej i zacznie wszystko sprzedawać”

Nie wiem, czy obecny Rząd RP jest silny, czy słaby, dlatego pójdę 11 maja w Marszu STOP 447 JUST, aby w e s p r z e ć Rząd RP na wszelki wypadek.

Swój głos wyborczy oddaję KONFEDERACJI NARODOWCÓW.

Oluś
A ciemni Polacy około 50 procent żyją sobie w błogiej nieświadomości oglądając głupie seriale, nie interesując się polityką. Obudzą się z ręką w nocniku

https://wpolityce.pl/polityka/444385-sondaz-dla-wpolitycepl-polacy-mocno-obawiaja-sie-roszczen

Sondaż pracowni Social Changes dla wPolityce.pl: Polacy obawiają się żydowskich roszczeń majątkowych. I to bardzo

opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: 2 minuty temu

Sondaż zrealizowany przez pracownię Social Changes dla portalu wPolityce.pl pokazuje, że Polacy obawiają się żydowskich roszczeń majątkowych.

Na pytanie:

Czy roszczenia żydowskie wobec mienia bezspadkowego stanowią zagrożenie dla interesu Polski?

zdecydowana większość odpowiada twierdzącą. Przy odrzuceniu osób, które nie mają w tej sprawie zdanie, otrzymujemy następujący wynik:

Tak więc ponad trzy czwarte Polaków, którzy mają wyrobione zdanie w tej sprawie, wyraża obawę dotyczącą roszczeń.

Przy uwzględnieniu osób nie mających zdania, krajobraz wygląda następująco:

Warto zauważyć, że zaledwie 5 proc. badanych odpowiada na postawione pytanie „zdecydowanie nie”.

W sprawie roszczeń zabrała niedawno głos ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

Ustawa 447 o restytucji mienia pożydowskiego w krajach Europy po II wojnie światowej ma służyć jedynie przygotowaniu jednorazowego raportu w tej sprawie

podkreśliła pani ambasador.

W wywiadzie dla Polskiego Radia 24 zauważyła, że wokół tej podpisanej przez prezydenta USA Donalda Trumpa ustawy „jest pewne nieporozumienie”. Uspokajała, że ustawa 447 nie oznacza żadnych działań, „ma być tylko obrazem tego problemu i służy jedynie jednorazowemu gromadzeniu informacji”.

To raport, który ma służyć jedynie poinformowaniu o tym, co kraje zrobiły w sprawie restytucji mienia. Nie mówi o tym, co powinny zrobić ani czego nie zrobiły. Nie mówi też o pieniądzach

— mówiła ambasador USA.

CZYTAJ: Mosbacher zapewnia: Ustawa 447 to raport, który nie wiąże się z żadnymi działaniami. Niczego nie dyktuje

Wielu komentatorów zwraca jednak uwagę, że globalna nagonka na Polskę, z którą mamy do czynienia od kilku lat, a która obejmuje także oskarżenia dotyczący historii, może być powiązana ze sprawą roszczeń.

Badanie Social Changes dla wPolityce.pl zostało zrealizowane w dniach 19-24 kwietnia 2019 roku metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków. W badaniu wzięło udział N=1050.

Kleb

abc
To są pierwsze efekty istnienia i działania Konfederacji, bez niej wszystkie partie polityczne udawałyby, że nie ma problemu, rządzący i opozycja razem.

M..
Jakie odszkodowania, a co oni wnieśli gdy Polska po wojnie była odbudowywana ze zgliszczy i ruin? Wstydu nie mają?

i chłosta!
„cwaniaki’, które się sprzeniewierzają obietnicom z kampanii wyborczej muszą zostać surowo ukarani! Zdrada nie może ujść karze!

@i chłosta 89.64.38.*za 37 minut
chłosta za zdradę stanu ? chyba żarty… zdrada stanu to zbyt poważna sprawa na krotochwile tu ręce wprawnego kata są potrzebne

Przed każdymi wyborami żądajmy
ujawnienia pochodzenia każdego kandydata i jego stosunku do 447 oraz konsekwencji w przypadku oszustwa jak PiS po 2015. Weksel na konfiskatę samochodu,mieszkania, zajęcie konta, czy tp. i chłosta!

hureq vóyquff
@Mosbacher:’447 ma służyć jedynie przygotowaniu raportu w tej sprawie’

He, he, to tak gwoli uspokojenia PT polskiej publicznośći. Coś chyba jednak nie poszło całkiem po myśli tych shalom-grandziarzy?

konfederatka@konfederatka
„Coś chyba jednak nie poszło całkiem po myśli tych shalom-grandziarzy?”

Najwyraźniej tak, może przez ujawnioną przez pana Michalkiewicza notatkę?

Dowiadujemy się z niej, że przed wyborami nie będą uchwalane żadne akty prawne, jakich oczekiwał pan Mike Pompeo. Czyżby strona polska „zyskała czas” na spłatę roszczeń żydowskich po wyborach? Thomas Yazdgerd, co wynika z notatki, oczekuje od MSZ negocjacji o charakterze finansowym mających na celu ustalenie konkretnych kwot możliwych rekompensat, które jego zdaniem mogą mieć częściowy charakter. Nie musimy się więc martwić, że „zarąbią nam” całą Polskę od razu, tylko na raty, po kawałku.

sjeyv
Talmud cytat: Bóg nakazał nam uprawiać lichwę wobec nie-Zyda w taki sposób, abyśmy mu nie udzielali pomocy, ale przeciwnie, byśmy mu wyrządzali szkodę.

dlitazu
Talmud cytat: Dobro chrześcijan jest dla Żyda jako majętność porzucona, jak piasek w morzu. Pierwszy, który je zajmie jest jej prawym właścicielem.

kckti
447? – Chazaka znaczny: prawo rozporządzalności. Szukajcie o tym, a dowiecie się więcej

yexvio 1
księga Choszen Hamiszpat w § 156 art. 5: Własność gojów jest rzeczą bez pana”

https://wpolityce.pl/polityka/444296-mosbacher-ustawa-447-niczego-nie-dyktuje

https://kresy.pl/wydarzenia/mosbacher-o-sprawie-ustawy-447-to-tylko-jednorazowy-raport-nie-ma-zadnych-liczb-ile-kto-komu-ma-oddac/

https://wpolityce.pl/polityka/444081-mosinskibrak-oswiadczenia-ws-447-bedzie-rodzic-watpliwosci

https://kresy.pl/wydarzenia/nowe-naciski-srodowisk-zydowskich-na-polske-ws-restytucji-mienia/

https://kresy.pl/wydarzenia/posel-jacek-wilk-zada-wyjasnien-od-rzadu-ws-rozmow-z-usa-nt-roszczen-zydowskich-video/

https://kresy.pl/wydarzenia/winnicki-zaapelowal-w-sejmie-o-wezwanie-szefa-msz-ws-notatki-dyplomatycznej-z-rozmow-rzadu-z-usa-nt-roszczen-zydowskich/

12 thoughts on “900 Bezprawne chazarskie roszczenia majątkowe – Usrael i Partia Interesów Syjonistycznych ogłupiają Polaków 03

 1. https://wpolityce.pl/polityka/446133-semka-prezydent-duda-powinien-podniesc-sprawe-ustawy-447

  Semka: Prezydent Duda w rozmowie z Trumpem powinien podnieść kwestię ustawy 447 i podkreślić, że Polska po wojnie była zrujnowana

  opublikowano: 14 minut temu


  Salon Dziennikarski / autor: screen TVP wPolityce.plSalon Dziennikarski / autor: screen TVP

  Tą ustawą gra Konfederacja, gra Kukiz’15. Reakcja premiera Morawieckiego i prezesa Prawa i Sprawiedliwości była reakcją na eskalację tematu. Deklaracja Terezińska stała się deklaracją martwą. W 2009 roku podjęto pewne zobowiązania To funkcjonuje od 10 lat. Jest jednak jakieś niebezpieczeństwo. Nikt nie zmuszał szwajcarskich banków do wypłaty odszkodowań za tzw, martwe konta żydowskie. Kiedy powołano komisję, okazało się, że jest na nich 30 mln dolarów. Banki zapłaciły ponad miliard dolarów odszkodowania

  – powiedział w „Salonie Dziennikarskim” Stanisław Janecki, odnosząc się do kwestii ustawy 447 dotyczącej roszczeń za mienie bezspadkowe. (…)

  cenne rady śpasionego wieprza
  Dzięki przejęciu WSW, USA zarządzają Polską niczym krajem kolonialnym, nie licząc się z marionetkowymi rządami. Plan Balcer*a(Sorosa), przepłacanie za sprzęt, udział w niesprawiedliwych wojnach

  MM
  SEMKA szkodniku: 1) porozumienie z USA z 1960 2) tych nieruchomości nie ma , ZOSTAŁY ZNISZCZONE PRZEZ NIEMCY. 3) Jak ktoś coś chce, niech idzie DO SĄDU. To są argumenty.

  cenne rady śpasionego wieprza
  Szwajcaria została zmuszona do wypłaty haraczu, wskutek jawnych publicznych gróźb ze strony USA, że zablokują szwajcarskim bankom możliwość operowania na amerykańskim rynku.

  Konfederat
  Co PAD podpisze to dowiemy sie po jesiennych wyborach, teraz idą w zaparte o negocjacjach w spr 447.

  chistor
  Polskę i Polaków należy chronić przed Żydami i jak się okazuje przed Jankesami. Nie robić powtórki przedrozbiorowej. Dość polskich nieszczęść.

  F.U
  Jasne… Duduś tupnie nogą, a Trump się przestraszy. Ile pan ma lat,panie Semka?

  Dare
  Panie Semka proszę przejrzeć na oczy. Dudus to popychadlo żydowskie.

  Polubienie

 2. abc 89.64.33.*
  A co tam słychać Panie Prezydencie w sprawie obywatelstwa dla ukraińskich braci z Podkarpacia, tych od domów uciech?

  Juz pana Polacy 83.4.33.*
  z entuzjazmem nie powitają. Wystawić rachunek żydom za zdrady ojczyzny , w której mieszkali przez 1000 lat poczynaj ąc od handlu niewolnikami :https://www.youtube.com/watch?v=jaHTbywl_4I

  suweren 83.6.165.*
  Zgodnie z zaleceniami nadzorcy nie używamy już określenia „fort Trump” buahahahahahahahahhahahaa

  https://wpolityce.pl/polityka/446478-szczerski-prezydent-trump-ma-propozycje-dla-polski

  Minister Szczerski: Prezydent Trump ma propozycję dla Polski ws. zwiększenia militarnej obecności amerykańskiej w naszym kraju

  opublikowano: godzinę temu


  autor: epa/pap

  Prezydent był wstrząśnięty filmem braci Sekielskich

  —przyznał na antenie RMF FM minister Krzysztof Szczerski.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Prezydent Duda obejrzał film Sekielskiego. „Jedno jest pewne. Z pedofilią musimy walczyć bezwzględnie i wszędzie”
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/446415-duda-obejrzal-film-sekielskiego-jedno-jest-pewne

  Prawo musi być zaostrzone, nie może być pobłażania dla przestępstw pedofilii

  —zaznaczył.

  Minister przyznał, że Kościół może się wzmocnić dzięki obecnej sytuacji.

  Kościół może wyjść silniejszy z tej sytuacji, ale musi udowodnić społeczeństwu, że potrafi się oczyścić. Wierzę, że to możliwe

  —podkreślił.

  W rozmowie poruszono wątek czerwcowej wizyty prezydenta Dudy w USA i spotkania z Donaldem Trumpem.

  Wizyta Andrzeja Dudy w USA odbędzie się w połowie czerwca. Prezydent Trump ma propozycję dla Polski ws. zwiększenia militarnej obecności amerykańskiej w naszym kraju

  —powiedział Szczerski.

  W audycji pojawił się również wątek żydowskich roszczeń wobec Polski.

  Prezydent Andrzej Duda nie zgodzi się na jakiekolwiek zmiany prawa, które dopuszczałyby zagraniczne roszczenia

  —zapewnił minister.

  Odnosząc się z kolei do prac zespołu Mularczyka, Szczerski powiedział:

  Oczekuję, że komisja ds. reparacji wojennych posła Mularczyka zakończy swoje prace raportem. Dalsze kroki będą zależały od tej publikacji. (…) Polskie MSZ miało wypracować podstawę prawną ws. reparacji wojennych. Do dziś tego nie zrobiło.

  kk/RMF FM

  shahbi
  Im więcej wpływów USA w Polsce tym pewniej czują się tutaj żydzi. Polin coraz bliżej. Zdrajców trzeba ujawniać i odsunąć od władzy, bo inaczej po nas

  moje zdanie
  Nie dla obcych wojsk w Polsce, które najprawdopodobniej realizują interesy swojego kraju.

  broszydlo@broszydlo
  Wiza i Fort Trump już wyparowały. 447 i wojna z Iranem czeka na Polskę Sukcesy Dudy

  Zzz 91.222.212.*
  Jedynie ustawa przeciw roszczeniom 447!!!!!! Ustawa!!!! Bo mataczą! Mówili co chcą!!! Od naszego biednego kraju !!

  ocena@ocena
  Jest to Dobra Nowina dla Polski. STALE BAZY WOJSK USA W POLSCE – GWARANTEM NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI. CZEKAMY I PRAGNIEMY.

  2 Temat; odszkodowania dla Żydów = 870 miliardów dolarów. Tak? za zniszczenia przez Niemców. 1 bilion dolarów od tych samych Niemiec – za zniszczenia Polski.Tak?

  Czyli Niemcy zniszczyli za 870 dolarów mienia żydowskiego a Polska w tym samym czasie =

  ocalała i 0 zniszczeń?

  Wniosek . Nalot Izraela , który się na razie nie odbył patrz Info obok…, TO CO TO W KOŃCU JEST?

  rzyt 83.17.134.*
  Przecież Polski już dobre kilkanaście lat nie ma. O co teraz ten strach? MSZ niech odpowie ile wydrukowali paszportów dla „Nie Polaków”?

  Żal 91.229.22.*
  Czy wy wiecie, że ja głosowałem na PIS. Zaczynam jednak otwierać oczy. Jestem w szoku.

  belzebub 85.203.15.*
  felicjan głupio tu gadasz… Usa ma bazy w hitlerlandzie i co ? Wymusza na nich cokolwiek ? Po co opowiadasz takie głupoty… Nie usa są zagrożeniem tylko PiSowskie gamonie tchórze głupole

  Albert 91.229.22.*
  Ciekawy jestem czy te wojska będą bronić NAS przed Ruskimi, czy Żydów, ale przed kim? Czyżby rozpoczęli ekspansję naszych ziem jak w Palestynie? Ciekawe czy pozwolimy na to?

  Aynpartk 37.47.40.*
  Oj, jaka pianę toczą tu niektórzy z pysków ! To znaczy ,ze jest bardzo dobrze i będzie jeszcze lepiej 😉 Brawo PiS !

  „dymisja pisowskiej Targowicy 111.25.149.*
  i rozwiązanie SZEJMu WIELKIego„ Doprowadzisz Kaczyński do tego, że my, pisowcy, rozbierzemy te twoje pomniki gołymi rękoma i ukamienujemy ciebie, Morawera i JUDĘ! Zajeʙiemy was na miejscu!

  Felicjan 89.64.61.*
  Tramp wiąga Polskę w niebezpieczną dla nas pułapkę. Jeżeli oni zaleją Polskę swymi wojskami, to przepadliśmy. Duda i inne rządowe głowy zacznijcie myśleć, a nie padać NA KOLANA.

  USTAWA MICHALKIEWICZA I IPN 124.141.218.*
  SUBITO! W przypadku talmudyzowania i spiskowania dymisja pisowskiej Targowicy 2.0 i rozwiązanie SZEJMu WIELKIego! Rząd jest wrogim nam przestępcą! „Reprywatyzuje” na chama cały nasz kraj!

  E.K 77.255.55.*
  Ta zwiększona obecność wojsk USA ma zapewnić, że ustawa 447 będzie zrealizowana, bo jakby nie, to jest jeszcze polska ustawa 1066- niestety!

  Polubienie

 3. https://wpolityce.pl/polityka/446965-roszczenia-wobec-polski-waszczykowski-komentuje

  Roszczenia wobec Polski? Były szef MSZ: Nie może się tak zdarzyć, bo nie ma do tego podstaw prawnych. Tłumaczmy tę sprawę bez histerii

  opublikowano: 5 godzin temu


  Witold Waszczykowski / autor: Fratria/Julita Szewczyk

  Nie ma żadnych formalnych roszczeń ze strony Izraela, bo nie ma żadnych powodów. (…) Jest miękkie lobby, głównie ze strony diaspory żydowskiej – mówił w poranku rozgłośni katolickich „Siódma 9” Witold Waszczykowski, były szef MSZ, a obecnie poseł PiS i kandydat na eurodeputowanego. (…)

  W trakcie rozmowy poruszono temat ustawy 447 i kwestii restytucji mienia bezspadkowego. Witold Waszczykowski zwracał tutaj uwagę na silne lobby diaspory żydowskiej.

  CZYTAJ TAKŻE: Mosbacher ws. ustawy 447: Informacje przekazywane w kampanii Konfederacji są nieprawdziwe. Jakubiak: Zwrócimy się do MSZ i PKW

  Nie ma żadnych formalnych roszczeń ze strony Izraela, bo nie ma żadnych powodów. (…) Jest miękkie lobby, głównie ze strony diaspory żydowskiej, aby mienie bezspadkowe zamienić w jakiś fundusz, którym można by wzbogacić instytucje, które zajmują się pamięcią o Holokauście

  — mówił kandydat PiS na europosła.

  Nie może się tak zdarzyć, bo nie ma podstaw prawnych

  — podkreślał.

  Amerykanie, gdyby chcieli wymusić na nas jakieś zmiany, to mieli doskonałą okazję 20 lat temu, gdy wchodziliśmy do NATO. Tego warunki nie stawiano i nie stawia się teraz

  — mówił dalej.

  Były szef polskiej dyplomacji zaznaczał, że ze strony USA nie ma żadnych nacisków w tej sprawie, ale dodał, że apele ze strony lobby diaspory żydowskiej będą i należy się do tego przyzwyczaić oraz tłumaczyć te kwestie „bez histerii”.

  Polska była ofiarą II wojny światowej i to nam należą się reparacje, ale dochodzenie indywidualnych roszczeń jest możliwe w sądach

  — zakończył Witold Waszczykowski.

  kpc

  iwonaiwinska@iwonaiwinska
  Nie ma, ale żydzi właśnie naciskają żeby powstała podstawa prawna.

  aleksanderwsieci@aleksanderwsieci

  Wystarczy, że dasz 1 zł. Ogłoszą światu, że Polska ….. Potem będzie 2 zł. na końcu XXX ZŁ. ZERO ustępstw, ZERO wpłat na jakikolwiek fundusz.

  jan 88.73.156.*
  dlatego macie je stworzyc,ale teraz jest problem jak to zrobic po ciuchu,wszelkie prywatyzacje wodociagow,spolek panstwowych beda droga do ++grabiezy-UWAZAJCIE RODACY NA PRYWATYZACJE MIENIA NARODOWEGO

  jojo 178.175.143.*
  Nie słyszałeś co Pompeo wam kazał? kręćcie dalej Konfederacja ma już 10%

  tom132 37.47.42.*
  A jakie były podstawy prawne do ustalania polskiej ustawy w Izlaelu, panie Waszczykowski ?

  I tego skurwysyna i pożyteczne 181.166.162.*
  go żydowskiego idiοtę zastąpił o wiele większy sκurwysyn i żydowska gnida.No ale kto miałby zarządzać MSŻ jeśli nami wszystkimi rządzi żydowski kazirodczy bękart Kloaczyński, sκurwysyn koncertowy!

  Protest 79.191.108.*
  Protest przeciw Waszczykowskiemu! Źle mówi! Na 447 itd. nie wolno reagować nie dlatego, że „nie ma podstaw prawnych”, ale dlatego że nie ma podstaw w faktach. Bo inaczej Żydzi zmienią nam prawo!

  gosc 99.192.108.*
  Waszczykowski bezczelnie klamie w kazdym zdaniu.

  SERBIA już PŁACI 91.215.107.*
  1-09-1939 nie zdarzyło się bo nie było podstaw prawnych. Serbia już płaci za bezdziedzicznych :https://tiny.pl/t972t

  prosty 212.180.218.*
  Jeżeli naciski będą, będą nieformalne + naciski z całego świata. Polska na liście 5 państw. Teraz tworzy się podstawy do ataku. Proszę wyszukać WJRO, rozpoznanie prawne i materialne jak przed ofensywą

  sas 83.30.99.*
  amerykanista prof Wróblewski mówi że 447 jest pierwszym krokiem pewnej procedury i ustawa ta jest bardzo niebezpieczna

  dron 90.211.77.*
  Wszyscy wiedzą, że nie ma i być nie powinno. Wy jednak prawa antyroszczeniowego nie uchwalacie.To co uchwalicie? i czego chcą obywatele amerykańscy od obywateli polskich,teraz gdy mają swoje państwo?

  Lulek 193.102.79.*
  Podstawe prawną można stworzyć. Sejm ma wprawę w ekspersowym uchwalaniu prawa, jesli starsi i mądrzejs każą.

  Tadeusz 83.18.144.*
  Kaczyński kazał takiej wersji się trzymać – co chcecie od chłopa. Jeśli nie będzie DEKLARACJI że NIGDY nie stworzycie takiej podstawy prawnej i Polska nikomu nic nie wypłaci – wtedy wam uwierzę.

  J. 89.64.4.*
  PiS atakowany z prawej flanki, musi bronić swoich pozycji przed antysemicką retoryką. Dla osoby spoza PiS która widzi jak od zawsze unikacie konfrontacji z antysemityzmem, jest to bardzo śmieszne.

  \/banzafaktyipogladyH 192.34.80.*
  Podaję przykłady skąd PiS pozyska pieniądze na 447, po pierwsze przejęcie polskiego Lotosu przez nie-polski Orlen, prywatyzacja zasobów naturalnych Polski (powołanie Państwowej Agencji Geologicznej).

  aleksandraolenka@aleksandraolenka
  Halo, czy tu Polska jeszcze? Czy polin?

  Polubienie

 4. #KONFEDERACJA 89.64.8.*za 1 dzień
  Panie premierze, proszę doczytać ustawę 447. To chodzi o mienie bezspadkowe, a nie niemieckie zbrodnie.

  Marek 148.252.72.*za 1 dzień
  Przez gardło politykom PiS nie przejdą słowa żydowskie roszczenia. Nie dajmy się nabrać.

  gosc 99.192.108.*za 1 dzień
  jakie odszkodowania ? zydzi chca okupowac Polskie a nie odszkodowania. zablokowali ustawe Kukiz’15 i dalej z preziem wygaduja bzdury.

  NIe dajcie się nabrać! 37.248.157.*za 1 dzień
  Wypłacać nie bo skąd? Chcecie przenieść Izrael do Polski uwłaszczając na Polskim majątku narodowym na Polskiej ziemi i nieruchomościach wrogi Polsce naród. Chcecie zrobić z Polaków Palestyńczyków?

  Sprawiedliwy@Sprawiedliwyza 1 dzień
  Nie tak dawno 13 do Polski przyjechała potajemnie delegacja z Izraela w sprawie 447. Morawiecki kłamie wszystko już mają z nimi ustalone

  Pis lista 447 89.64.49.*za 1 dzień
  Nie ma naszej zgody, dlatego właśnie znieśliśmy ustawę o IPN! Dlatego blokujemy Jedwabne, ustawę reprywatyzacyjną i ustawę anty 447! I dlatego utrzymujemy żydowskie ośrodki propagandy!

  https://wpolityce.pl/polityka/447233-stanowcze-slowa-premiera-nie-ma-zgody-na-odszkodowania

  Stanowcze słowa Morawieckiego: Nie ma naszej zgody, żeby Polska wypłacała odszkodowania za de facto niemieckie zbrodnie

  opublikowano: za 1 dzień · aktualizacja: za 1 dzień


  Konwencja PiS / autor: PAP/Łukasz Gągulski wPolityce.pl

  Nie ma naszej zgody, żeby Polska wypłacała jakiekolwiek odszkodowania za de facto niemieckie zbrodnie; Niemcy w czasie II wojny światowej mordowali, grabili, łupili polskie społeczeństwo – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas niedzielnej konwencji PiS w Krakowie. (…)

  Polubienie

 5. taa 194.71.109.*za 1 dzień
  no raczej gwarantujecie okupacje zydowska bo juz sciagacie tu te bazy USA a ten Trump but zydowski zrobi dla zydow wszystko

  Kss 79.188.29.*za 1 dzień
  Na pewno PiS i wszyscy Polacy nie chcą płacić za niemieckie zbrodnie!!! Ale problem polega na tym, że możemy być do tego zmuszeni!! I któregoś dnia usłyszymy o projekcie „447+ ”

  To może wreszcie, fiucie, 241.53.189.*za 1 dzień
  POWIEDZ NAM KTO ŻĄDA OD NAS ODSZKODOWAŃ ZA NIEMIECKIE ZBRODNIE!!! WRESZCIE TO WYDUKAJ, ŻYDOWSKI SΚURWYSYNU!

  #KONFEDERACJA 89.64.8.*za 1 dzień
  Panie prezesie, to nie chodzi o niemieckie zbrodnie tylko tzw. mienie bezspadkowe. Albo brak wiedzy prezesa, albo celowe okłamywanie wyborców.

  Kaczar jesteś już zdemaskowany 37.248.157.*za 1 dzień
  https://nczas.com/2019/05/19/ostry-atak-na-polske-w-usa-byly-prezydencki-urzednik-radzi-trumpowi-jak-przycisnac-nasz-kraj-ws-ustawy-447-i-rozbojniczych-roszczen/ -GDZIE USTAWA MICHALKIEWICZA ?

  Nie głosuje na udawaczy !!! 37.248.157.*za 1 dzień
  To najlepszy wyemitowany i szczery spot wyborczy Prezes Zapewnia-Zerknijcie koniecznie i podajcie dalej: Kwintesencja tej załganej kampaniji

  https://wpolityce.pl/polityka/447227-kaczynski-nie-zaplacimy-za-niemieckie-zbrodnie

  Ważne! Prezes Kaczyński zapewnia: Władza PiS gwarantuje, że Polska nie będzie płaciła za niemieckie zbrodnie II wojny światowej

  opublikowano: za 1 dzień · aktualizacja: za 1 dzień


  Jarosław Kaczyński / autor: PAP/Łukasz Gągulski wPolityce.pl

  Chcemy Europy, w której Polska nie będzie wykonywała niczyich poleceń, będzie krajem samodzielnym, nie będzie niczyim klientem i będzie mogła realizować własne interesy, oczywiście we współpracy z innymi – oświadczył w niedzielę prezes PiS Jarosław Kaczyński. (…)

  Polubienie

 6. https://wpolityce.pl/polityka/447269-mienie-pozydowskie-mularczyk-to-byli-obywatele-polski

  Tymczasowo@wPolin+4
  To jeszcze trzeba uświadomić sojusznika zza oceanu. Nadal nas obrzydliwie pomawiają

  STOP 447 Just Act@konfederatka
  Polska w latach 1948-1971 podpisała umowy indemnizacyjne z 14 państwami: 12 krajami Europy Zachodniej (Danią, Francją, Szwajcarią, Liechtensteinem, Szwecją, Wielką Brytanią, Norwegią, Belgią, Luksemburgiem, Grecją, Austrią, Holandią) oraz Kanadą i USA. W sumie wartość odszkodowań przekazanych przez Polskę, która była ofiarą II Wojny Światowej, nie sprawcą, 14 państwom upominającym się o spłatę przejętego przez skarb państwa majątku wyniosła ponad 250 mln dolarów. Żeby określić ich dzisiejszą wartość, trzeba pomnożyć tę kwotę przez pięć. Zapłacili za to, pod przymusem fiskalnym, polscy podatnicy ciężko pracujący na swój i obcy chleb. Teraz pazerna diaspora żydowska mieszkająca w dobrobycie USA oraz Izraela znowu wyciąga swoje łapy po coraz skromniejszy majątek narodowy Polaków. Na to zgody nie ma i nigdy nie będzie!

  Gdyby nie KONFEDERACI, nic byśmy nie wiedzieli o Just Act 447, bo Rząd i Prezydent milczał, a MSZ prowadziło rozmowy z organizacjami żydowskimi, wiele rozmów.

  26 maja wprowadzimy Konfederację Narodowców do PE, a jesienią do Polskiego Parlamentu. Niech Was Bóg prowadzi!

  STOP 447 Just Act@konfederatka
  Ustawa Indemnizacyjna z 1960 r.

  Art. III „Suma zapłacona Rządowi Stanów Zjednoczonych zostanie rozdzielona w sposób i zgodnie z metodą podziału, zastosowanymi wedle uznania Rządu Stanów Zjednoczonych”.

  Art. IV „Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu, ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu Polskiego (…). W przypadku gdyby takie roszczenia zostały bezpośrednio przedłożone przez obywateli Stanów Zjednoczonych Rządowi Polskiemu, Rząd Polski przekaże je Rządowi Stanów Zjednoczonych”.

  Art. V „W celu zabezpieczenia Rządu Polskiego przed możliwym dochodzeniem za pośrednictwem krajów trzecich (np. Izrael), lub w inny sposób, roszczeń uregulowanych niniejszym układem, Rząd Stanów Zjednoczonych dostarczy Rządowi Polskiemu kopii takich formalnych oświadczeń odnośnie roszczeń, jakie zostaną przedstawione przez wnoszących roszczenia oraz kopii decyzji dotyczących ważności i wysokości roszczeń”.

  Teraz więc po jakiekolwiek roszczenia to do Ameryki, nie do nas!!!

  https://wpolityce.pl/polityka/447283-szydlo-nie-zgodzimy-sie-na-to-by-polska-placila-roszczenia

  sprawdzam 217.96.226.*
  No to dlaczego boicie się przyjąć taką ustawę, która jasno o tym mówi.

  hahaha 88.156.129.*
  … i dlatego po opluciu ambasadora Polski w Izraelu, w ten sam dzień wycofaliśmy bardzo dobrą ustawę anty447 autorstwa Kukiz’15, która ostatecznie by tę sprawę zamykała. POPisowa logika mnie rozwala.

  Sprawiedliwy@Sprawiedliwy
  Pani Szydło zgodzić się, z czym a zrobić coś to dwie różne sprawy. Faktycznie możecie się z tymi roszczeniami nie zgadzać, ale w tej sprawie nie potrzeba zgody, tylko odważnych działań, które by zablokowały realizację tych roszczeń. PiS żadnych takich działań nie podjął a tylko mieli swym zakłamanym jęzorem…. Liczą się czyny, a nie słowa.

  zenek2 188.146.166.*
  Pani Premier, wystarczy powiedzieć żydowskie roszczenia, a nie jakieś.

  kamila 162.247.73.*
  Kłamstawa akceptowane przez Rydzyka bo przecież pieniadze ze spółek spółek skarbu państwa muszą się zgadzać

  Polubienie

 7. RobG56 @RobG56:
  Brudziński za dużo myśli o Izraelu, USA i Rosji a za mało o Polsce.

  janusz123 @janusz123:
  VERY GOOD 🙂 PIS zmienia pampersy, panika stopien czerwony. Tak trzymac KONFEDERACJA

  https://kresy.pl/wydarzenia/brudzinski-z-glosowania-na-konfederacje-uciesza-sie-ci-ktorzy-w-izraelu-i-rosji-zle-zycza-polsce/


  Joachim Brudziński. Fot. wikimedia.org

  Brudziński: z głosowania na Konfederację ucieszą się ci, którzy w Izraelu i Rosji źle życzą Polsce

  22 maja 2019|2 komentarze|w polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

  Według szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego, z oddania głosu na Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy ucieszą się ludzie, którzy źle Polsce życzą w Moskwie, a także w Izraelu. Twierdził też, że ugrupowanie to w dużej mierze składa się z „infantylnych, czasami głupiutkich i bardzo niemądrych ludzi”.

  We wtorek szef MSWiA Joachim Brudziński w rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 wypowiedział się m.in. na temat Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Wyraźnie przekonywał, żeby nie głosować na to ugrupowanie. Twierdził, że „w dużej mierze złożone jest z infantylnych, czasami głupiutkich i bardzo niemądrych ludzi, którzy pod płaszczykiem retoryki patriotycznej próbują stworzyć wrażenie, że są alternatywą dla PiS”.

  Minister Brudziński podkreślał też, że według niego Konfederacja to marginalne środowisko i przekonywał słuchaczy, że głosowanie na nie to marnowanie głosów:

  – Jeżeli komukolwiek z was, czy waszym znajomym chodziło po głowie, czy zastanawialiście się państwo, czy nie zdywersyfikować swojego poparcia dla prawicy, czy nie warto oddać głos na nich, bo oni tacy szczerzy ideowi… proszę państwa, będzie to zmarnowanie głosu.

  Następnie szef MSW powiedział, że głosowanie na Konfederację będzie cieszyć tych, „którzy źle myślą o Polsce”, wymieniając przy tym osoby w Moskwie i w… Izraelu.

  – Każdy głos oddany na ludzi Korwina, na ludzi Winnickiego będzie zmarnowaniem głosu i będą się z tego głosu cieszyć ci, którzy źle Polsce życzą w Moskwie, w Izraelu i wszędzie na świecie, gdzie skrajne ugrupowania, bazujące na pseudo patriotycznym nurcie. Jest to osłabianie szans na utrzymanie władzy przez Prawo i Sprawiedliwość – mówił szef MSWiA.

  Ataki ze strony Brudzińskiego skomentował na portalu społecznościowym jeden z liderów Konfederacji i wiceszef Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak:

  „PiS na finiszu kampanii ostro atakuje Konfederację. Dotychczas nas cenzurowali i posługiwali się dezinformacją w swoich mediach, teraz już otwarcie opluwają. Będziemy o tym pamiętać gdy przyjdzie koza do woza”.

  Przeczytaj także: Bosak: zwolnienie Piskorskiego z aresztu i wykorzystanie go politycznie przez media związane z PiS nie wygląda na przypadek

  PR24 / dorzeczy.pl / twitter.com / Kresy.pl

  Polubienie

 8. https://wpolityce.pl/polityka/447655-cymanski-zydzi-maja-wplywy-musimy-chodzic-na-paluszkach

  Cymański: To jest poważny problem. Żydzi, Izrael mają potężne wpływy na świecie. My jako Polska musimy nie na paluszkach chodzić


  autor: Fratria

  Jakub
  więc jak powiedział ? w temacie jest „na paluszkach” a w treści „nie na paluszkach”…

  brinkma@brinkma
  Przeciez wy nie chodzicie na paluszkach tylko na kolanach, w jarmulkach… Polecam https://twitter.com/RobertWinnicki/status/1131073068749733888

  macie tam jednego gramotnego? 83.27.211.*
  „My jako Polska musimy nie na paluszkach chodzić” – co za dureń to napisał ?

  Hanka 31.0.69.*
  Coś złego dzieje się z Cymańskim. Jego zachowanie bardzo odbiega od normalnego. Krzyczy, śmieje się nie wiadomo z czego, wymachuje rękami przed nosem rozmówcy… i gada od rzeczy. Strach go zapraszać.

  Maxymilian 62.87.147.*
  PIS przesadza z ta swoja uczciwoscia. Brudzinski nadgorliwy. Dajcie spokoj.Po nie ma takich problemow i goni PIS w sondazach.

  Włodek 176.221.121.*
  Panie Cymański błagam zamilcz pan już. Ciągle kompromituje pan całą Polską prawicę.

  Goj 83.26.110.*
  Za tę sumę pieniędzy o które upominają się żydzi przypuszczam,że można kupić całą armię rosyjską( łącznie z żołnierzami i uzbrojeniem). Mielibyśmy wtedy problem rozwiązany na wschodzie.

  Polubienie

 9. G. Braun: PIS wpadł w dygot! O rozkazach bezpieki Izraela, mafiach, reżimowej telewizji, ACTA 3.0 +

  Media Narodowe
  Premiered May 23, 2019

  Cyt. prof. Piotra Glińskiego: „W Polsce mamy sytuację taką, że te kraje zachodnie wciągnęły na górę drabinę, po której weszły, a my zostaliśmy na dole i my nie możemy tej dekoncentracji mediów przeprowadzić, więc jakiekolwiek próby w tym kierunku idące natykają się, i mówię to jako wicepremier polskiego rządu, na niesamowitą presję ośrodków naszych partnerów zagranicznych i to najbliższych, bo z Unii Europejskiej i z Ameryki na przykład”.

  Kamil Szydlik
  Albo KONFEDERACJA albo szambo… Ja tam wolę… 💪niż szambo 🤝😊

  reggino69 69
  Tylko Konfederacja!!! Okrągłostołowe szambo do utylizacji.

  Tomas
  Jazda z k****i z PO-PISu !

  zdzislaw sawicki
  TAK TO PRAWDA pis<polin OBECNIE WIDAC TOWSZYSTKO -golym okiem,CHCAC Z POLAKOW ROBIC DURNI!!!

  Paweł Tychin
  Tyylkoo zwyycieestwooo!!…. Poolaacyy tyyllkoooo ZWYYYCIEEESTWOOO!!!…. Jesienią. A teraz jak najwyższy wynik, żeby się zesrali i rozpękli.

  Polubienie

 10. https://wpolityce.pl/polityka/447997-premier-powstala-partia-jawnie-prorosyjska-przestrzegamy

  Premier: Powstała partia jawnie antyeuropejska, antyamerykańska i prorosyjska. To niebezpieczna opcja, przed którą przestrzegamy

  opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: 2 godziny temu


  autor: Fratria

  (…)

  Morawiecki zwrócił uwagę, że „nową sytuacją w polskiej polityce jest to, że powstała partia tak jawnie antyeuropejska, antyamerykańska i prorosyjska”.

  To jest opcja, przed którą przestrzegamy, bo jest to opcja niebezpieczna

  — powiedział. Jak ocenił, „ona służy Rosji”.

  gah/PAP

  Czesław@CzesławBuksiński
  A czy prorosyjskość lub proizraelskość jest karalne? A czy antyrosyjskość lub antyizraelskość jest karalne?

  brinkma@brinkma
  ProRosyjska? Nowa partia? Przecież oni działają od wielu lat, nawet Pan był na ich marszu który chcieliście przejąć! A teraz to prorosyjska bo wam glosy odbierają?

  Jedyne błędy Konfederacji to że upychali na nic nieznaczne miejsca niesprawdzone osoby, jest 6 różnych środowisk, nie mieli możliwości wszystkich sprawdzić, trzeba tutaj podziękować Sakiewiczowi za świetną robotę.

  W sprawie Konfederacji opierają sie właśnie na takich głupotach, ale jeśli chodzi o filosemityzm PISu to jest to fakt, MM to taki patriota ze nawet posłał własne dzieci do szkoły Żydowskiej, nie widzicie tego patrioci? Oni szykują nam alternatywę dla Izraela w Polsce, bo tam ich czas jest policzony, Kaczyński mówił ze Izrael to cud naszych czasów, Morawiecki na kolacjach w jarmułkach paradował, finansują żydowska anty-polska propagandę, kto kogo tu popiera?

  Proszę zobaczyć: https://www.youtube.com/watch?v=22Jcph2kYGc

  Albo co mówiły media z Izraela o Morawieckim: https://www.timesofisrael.com/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister/

  Konfederacja jest obiektywna w sprawie Rosji, w Polsce niestety to jest odbierane jako rusofilia, tylko jeśli nie będziemy obiektywni to będziemy podejmować złe decyzje, Konfederacja wg. mnie jest jedyna siła prawdziwie proPolską!

  ed 89.64.59.*
  Tylko KONFEDERACJA daje nadzieje na rozwalenie betonu jaki powstał po 1989 roku

  zennhorst 194.242.62.*
  pięknie Pan mówi … ale i tak już na Was nie zagłosuję!

  Gama 5.184.233.*
  Bankster się boi że już działki nie kupi. Oszust.

  a 83.26.239.*
  ‚Miałeś ch…. ZŁOTY RÓG, miałeś ch…. czapke z piór…’. No cóż, po waszych 4-letnich ekscesach tylko KONFEDERACJA…

  pati 199.249.230.*
  Ty służysz Rosji PiS kupuje wegiel od Putina

  Polubienie

 11. https://wpolityce.pl/polityka/447992-prezes-pis-zdecydowanie-wyklucza-koalicje-z-konfederacja

  Prezes PiS zdecydowanie wyklucza koalicję z Konfederacją: To formacja prorosyjska. Jej prorosyjskość jest ewidentna

  opublikowano: 4 godziny temu


  autor: Fb/Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wywiadu dla Programu I Polskiego Radia został zapytany o perspektywę ewentualnej koalicji z Konfederacją. Odpowiedź polityka nie pozostawiła żadnych złudzeń. (…)

  Mariusz 109.199.64.*
  Ale węgiel z Rosji za rządów PIS jest cacy!

  chorąży 185.25.120.*
  A kto dotuje Vladimira Vladimirovicza Putina, kupując węgiel? Czyżby dalej rządziło PO?!?!?! Oj, prawda boli, a poza tym, wasz tow. prezesie, strategiczny sojusznik Bibi to gdzie bywa na defiladach?

  kontrprezes 87.123.205.*
  PiS to formacja łagodnie mówiąc prożydowska

  JanekW 146.90.57.*
  A co sie stało z Grupa Wyszehradzką? Wszystko byle pelikanów nabrać lub kupić. I pomyśleć, że wielu pokładało w nich nadzieje. PiS jest partią pro-izraelską bo Polaków ma w d.pie

  śwo 93.105.177.*
  Ja się pytam dlaczego prezes z całym PISem chodzi na pasku sojuszników Putina z Izraela?

  Precz z cenzurą PiS 188.146.32.*
  Tak, tak panie Kaczyński, znamy my to – głosujcie na nas bo inaczej zmarnujecie głos: bla, bla,bla. DOSYĆ głosowania na mniejsze zło! 26 maja ja i moja rodzina wybierzemy KONFEDERACJE!!!

  szalom bracia 447 POLIN 88.156.133.*
  DOSTANIE KOPA I WON Z POMNIKAMI BRATA Z POLSKI

  silent 174.220.18.*
  Żydosław Kaczyński oszalał.

  bardo 83.23.14.*
  To słowa są kłamliwe, nierozważne i zabarwione strachem. Ujawniają prawdziwą twarz pisu i jego prezesa – wielkiego manipulanta faktami i historią. Polacy głosują na KONFEDERACJĘ!!

  Taka prawda 178.42.99.*
  Lepiej niech PIS z prezesem spojrzą w lustro i zobaczą kim sami są .Konfederacja jak ktoś mądrze zauważył to wielu porządnych ludzi i wiele plew wcale tu PiS nie jest w niczym lepszy

  PiS to dno 37.248.138.*
  Człowiek z najkrótszą teczką w czasach komuny, przy tym blisko związany z władzami Solidarności, prawdopodobnie przejęty przez Amerykanów TW SB, zarzuca oponentom związki z Rosją.;)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.