901 „Stop ACT 447” – Filmy z protestów przeciw rozbójniczym roszczeniom chazarskim 11.05.2019


https://skribh.wordpress.com/2019/04/17/888-stop447-ogolnopolski-protest-11-05-2019-w-warszawie-przeciw-rozbojniczym-roszczeniom-chazarskim/


Ostateczna grabież Polski? Relacja LIVE z marszu „Stop ACT 447” w Warszawie

eMisjaTv
Streamed live 6 hours ago

Po latach zniesławiania polskiego narodu, wmawiania nam winy i przerzucania odpowiedzialności za II wojnę światową, rewizji historii oraz nachalnej promocji przemysłu pogardy, na który składają się filmy fabularne, publikacje książkowe i ekspozycje muzealne przyszedł wreszcie czas na ostateczną grabież Polski, która ma się odbyć na oczach całego świata za przyzwoleniem Stanów Zjednoczonych. Mowa tu oczywiście o bezprecedensowej próbie wyłudzenia tzw. „mienia bezspadkowego”, które na terenie Rzeczypospolitej mieli pozostawić Żydzi. Obecnie kwota owego roszczenia sięga już 330 mld dolarów i wielokrotnie przekracza roczny budżet naszego kraju. W jaki sposób została ona wyliczona nikt nie wie, ale na przestrzeni ostatnich dwóch dekad suma ta urosła niemal sześciokrotnie! Jej spłata pogrążyłaby Polskę w totalnym chaosie, ponieważ nasza ojczyzna takich rezerw walutowych po prostu nie ma. Są jednak złoża mineralne, dobra naturalne oraz spółki skarbu państwa. Ich przejęcie uczyniłoby z naszego kraju kolonię, w której Polacy staliby się jedynie masami taniej siły roboczej. Dlatego też od kilku lat środowiska narodowe i patriotyczne podnoszą ten temat do rangi debaty publicznej. Mimo, że kolejne rządy unikają dyskusji o roszczeniach żydowskiego lobby, żaden z polityków obozu władzy nie złożył jeszcze deklaracji, że Polska nie będzie spłacać żądań, które nie tylko nie mają podstaw prawnych, ale są kierowane do kraju będącego przecież ofiarą, a nie sprawcą wojny, w której większość dóbr materialnych uległa całkowitemu zniszczeniu. Dość wspomnieć zrównaną z ziemią stolicę, odbudowywaną wielkim trudem przez cały naród polski. Pojawiają się jednak przesłanki, że rząd zamierza negocjować spłatę żydowskich roszczeń. Były prezydent Bronisław Komorowski prawdopodobnie w tym celu podjął próbę prywatyzacji lasów polskich. Z kolei Jarosław Kaczyński, niekwestionowany lider Prawa i Sprawiedliwości miał w 2009 r. zaproponować przed amerykańskim ambasadorem Victorem Ashem zmiany w prawie umożliwiające oddanie części majątku polskiego środowiskom żydowskim. W opublikowanej na portalu WikiLeaks notatce z tajnego spotkania z ambasadorem USA w Polsce Kaczyński stwierdza: „Prawo będzie przyjęte. Decyzja już zapadła. Nikt wpływowy w polskiej polityce nie będzie tego kwestionował. To jedynie kwestia czasu.” W obliczu tych faktów środowiska narodowe, popierane przez tzw. Konfederację zorganizowały akcję pod hasłem: „Nie dla roszczeń żydowskich. Stop ACT 447”. Dziś finał w postaci marszu w Warszawie. Czy nagłośnienie problemu przyczyni się do spadku poparcia obozu władzy? O tym zadecydują Polacy już w najbliższych wyborach 26 maja.

Pan misio
W tym stuleciu dla Polski nie było większego niebezpieczeństwa niż żydowskie złodziejstwo.

Tomasz Smołuch
Won z pasożydami , nie mamy z nimi nic i nic im nie jesteśmy winni . Won i jeszcze raz won z naszego kraju . Weźcie sobie PIS PO i innych oszustòw , pewnie wam się jeszcze przydadzą . Ale z Polski WON .

Alex Bajan
Notorycznie Żydzi kultywują mit, że zawsze są krzywdzeni przez gojów. Żydzi sami nienawidzą okazywania skruchy, za krzywdy wyrządzane przez Żydów innym. Faktycznie ofiary krzywd wyrządzonych przez Żydów, są nagminnie przez nich nienawidzone. Stąd pochodzi niesłychana nienawiść do chłopów polskich i ukraińskich w literaturze żydowskiej. Lata terroru Jakuba Bermana, w czasie dziesięcioletnich rządów żydowskich w Polsce z ramienia Sowietów, oraz działalność żydowskiego ruchu roszczeniowego, są obecnie powodem stałych napaści żydowskich na Polaków, w prasie kontrolowanej przez Żydów.

Profesor Kevin MacDonald opisuje w swojej książce o Żydach pod tytułem „Kultura Krytyki” jak w powojennych państwach satelickich, Żydzi kierowali sowieckim aparatem terroru. W Polsce, czynił to Jakub Berman, który mianował Żydów na kluczowe stanowiska w komunistycznym aparacie terroru. Starsi Polacy pamiętają lata terroru Jakuba Bermana. Podobnie w Rosji, po rewolucji, Żydzi pomagali stworzyć aparat terroru, w tradycji „tysiącletniego terroru rabinów,” który trwał do połowy 19go wieku i jest szczegółowo opisany przez profesora Izraela Shahak’a.

W Polsce, po 1944 roku, szalał przez 10 lat terror Jakuba Bermana, który mordował dziesiątki tysięcy patriotów polskich i przygotowywał na masowe zesłanie żołnierzy Armii Krajowej do Rosji. Jak pogodzić książki J. T. Grossa, z tymi faktami historycznymi i z perfidnym oczernianiem Polaków przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, za pomocą przeprosin i skruchy, podczas gdy w rzeczywistości Żydzi, którzy przeżyli wojnę masowo mordowali Polaków w ramach aparatu terroru Jakuba Bermana.

Taktyka ogłupiania społeczeństwa polskiego jest dobrze zilustrowana w sugestywnym tekście Kwaśniewskiego, który występując w jarmułce powiedział, że wraża przeprosiny i skruchę „w imieniu tych Polaków, którym sumienie nakazuje tak postąpić.” Był to tekst na użytek wewnątrz Polski. Inaczej pisano w Izraelu i w USA, gdzie media podały, że w imieniu państwa polskiego, prezydent Polski, wyraził wobec wszystkich Żydów na świecie przeprosiny i skruchę.

Ukryto fakt, że zbrodnie w Jedwabnem, były dokonane przez „sonder komando” z Ciechanowa, pod dowództwem Hauptsturmfuerer’a Hermann’a Schaper’a, który był skazany po wojnie w Niemczech, na sześć lat więzienia za tą zbrodnię, w dokonaniu której Niemcy użyli około 400 litrów benzyny, do podpalenia zarekwirowanej stodoły i zastrzelili Żydów, którzy nieśli części rozbitego betonowego pomnika Lenina. Jak wiadomo wówczas Polacy w Jedwabnem nie mieli ani benzyny ani broni palnej, których posiadanie było zabronione pod karą śmierci.

Istnieje fałszywa propaganda, krytykowana przez profesora Mac Donalda „że Żydzi bolszewicy nie identyfikowali się z Żydami.” Bogaci bankierzy żydowscy w Nowym Jorku finansowali rewolucję bolszewicką i byli dumni z nieproporcjonalnie wielkiej ilości Żydów w rosyjskim ruchu rewolucyjnym. Mówił o tym z dumą Jacob Schiff, któremu później rząd Lenina zwrócił wielokrotnie pieniądze otrzymane, na opłatę zorganizowanych band zbrodniarzy w celu dokonania puczu bolszewickiego w ST. Petersburgu.

Alex Bajan
Tymczasem fałszywa propaganda żydowskiego ruch roszczeniowego i jednoczesne ukrywanie masowych zbrodni żydowskich w ramach terroru komunistycznego, doprowadziło do takiego stanu rzeczy, że o ile zbrodniarzy hitlerowskich postawiono pod sąd, o tyle zbrodniarzy- komunistów przed żadnym sądem nie postawiono. Stało się tak z powodu wielkiego udziału Żydów, w kolosalnych zbrodniach epoki komunizmu. Ten stan rzeczy utrwala w Polsce, między innymi Gazeta Wyborcza i J.T. Gross’a.

Dziesięć lat przez zbrodniami Hitlera, w czasie narzucania kolektywizacji, Żydzi pod wodzą Lazara Kaganowicza, wymordowali głodem dwa razy więcej chłopów w Sowietach, niż Hitler wymordował Żydow dziesięć lat później. Wówczas Żydzi chwalili się w Kijowie, w czasie narzuconego „głodomoru,” że w stolicy Ukrainy, żaden Żyd nie był głodny.

Profesor Norma Finkelstein opisuje szczegółowo w swoich książkach, że sedno samo-zakłamania Żydów uformowane zostało w latach 1945-1967, kiedy skończył się okres żywej pamięci zbrodni, popełnianych przez Żydów, od 1939 roku współpracujących z sowieckim aparatem terroru na polskich terenach.

W 1967 roku zaczął się 40 letni okres skutecznego narzucania zakłamanej propagandy i ostrej cenzury, tak, że obecnie, mało kto, zdaje sobie sprawę, że w dwudziestym wieku, żydowskie ofiary stanowiły mniej niż 3% dwustu szesnastu milionów ofiar masowych mordów popełnionych w tym największym „wieku śmierci” w historii ludzkości. Nic dziwnego, że Żydom udaje się narzucać innym korzenie się i skruchę, a o własnych winach nie chcą wiedzieć i nikogo za te winy przepraszać jak też nikomu nie okazywać skruchy.

Iwo Cyprian Pogonowski
Born Sept. 3, 1921
Lwów, Poland

…..

TYSIĄCE na marszu! Wielki Marsz Stop447 – narodowa mobilizacja!

Media Narodowe
Streamed live 7 hours ago

Andrew S. Grabowski
Amerykańscy żydzi podczas II Wojny Światowej udawali że w Europie jest wszystko ok. Kiedy Jan Karski zawiózł do prezydenta USA wiadomość z dowodami o mordach na żydach przez Niemców też nie wierzyli i chowali głowę w piasek. A teraz chcą majątków tych, którzy podczas wojny ginęli w Polsce i w Europie. Wstyd i hańba dla tych żydów.

Krzysztof niewczas
Jak nie wierzyli? Przecież to wszystko sami wymyślili i realizowali. Karski im tylko przeszkadzał, trzeba o tym cały świat jakoś uświadomić. Prawda zwycięży,

Włodzimierz Ciechanowski
Najdziwniejsze jest to, że chcą majątków, które zrabowali sowieci, razem z Niemcami!….

zenon niniowski
Andrew S. Grabowski to nie żydzi to są Chazarowie i Tatarzy ( Tartaria.com) z Kazachstanu

Krzysztof niewczas
Cała prawda, albo jej znaczna część jest w Watykanie. Słowianie zawsze byli tępieni i wykorzystywani. Jest dużo sprzeczności między Herodotem a tym czego jesteśmy uczeni oficjalnie

3a wiedzma
amerykanie wyznania mojzeszowego nie chcieli zeby sie tymi mordami niemieckimi zajmowac (na Polakach wyznania mojzwszowego!); pewnie juz wtedy wymyslili jak to wykorzystac

…..

MORZE POLAKÓW! Wielki Marsz Stop447 – narodowa mobilizacja!

Media Narodowe
Streamed live 4 hours ago

Paweł Stępniewicz
Marsz shumana, targi żarcia, piknik naukowy i pisowski zlot w Bydgoszczy i okolicach. Ani słowa o Marszu „STOP 447″w pornoramie!!!

jędrek
czego wymagasz po mediach grających na nutę jerozolimską? Będą kiedyś w przyszłości główne POLSKIE media to będą mówić o ważnych sprawach polskich jak tutejszy protest przeciwko łajdactwu 447.

Paweł Stępniewicz
@jędrek To tylko takie info. Bez żalu, za to z nadzieja, że gdy dociekliwsi skonfrontują ten fakt z rzeczywistością – może otworzą się im oczy. Może jestem naiwny, ale… Mam taka nadzieję.

fryga31
Przelecialem kanaly informacyjne o marszu przeciw 447 cisza jak na rybach…

Space Patriots
@fryga31 kurwy zydowskie boja sie i milcza

Paweł Stępniewicz
@fryga31 W polsacie było kilka słów w kontekście rolników. W tv1 na żywo wystąpił gościu ze znaczkiem „stop447” Był od Kukiza! I tyle w temacie gadzinowej tv

…..

Ostatnia szansa na ocalenie Polski! – Robert Bąkiewicz, Tomasz Kalinowski, Damian Kita

Media Narodowe
Streamed live 9 hours ago

Rafał Klammer
Przekonałem już 11 osób w tym moją mamę która była za PO i tych 11 przekonuje następnych… Rośniemy w siłę KONFEDERACJA !!!

Lucyna Kaczmarska
Budzimy się z tego nałożonego na nas letargu, głosujemy za konfederacją!

Wika
Idziemy na protest STOP 447 i glosujemy na KONFEDERACJE!

1257andre
Tak dlugo na to trzeba bylo czekac !

Berixist
Zciągnąć indian do polski, założyć organizację, uchwalić ustawę o odszkodowaniach dla indian i ciągnąć kasiorę od USA

…..

STOP ACT S.447 Washington DC

Media Narodowe
Streamed live 86 minutes ago

extrasupermorgen
STOP ACT S.447 – już za późno…

…..

Robią nas w konia: #Stop447 Roszczenia majątkowe wobec Polski – o co chodzi? #197

podziemnaTV
Published on May 10, 2019

Manipulacja, hipokryzja i obłuda są w mediach wszechobecne. Czas zacząć się przed tym bronić…

Krystyna Paczkowska
Odbudowywaliśmy kraj po wojnie,była bieda, było ciężko byliśmy przez Żydów przeszkolonych przez Stalina katowani, męczeni i mordowani i za to należą się Polakom odszkodowania od Żydów, a nie od nas!!!!! Kto doprowadził do II wojny światowej??????????

Joanna Sikora
Moja prababcia zmarła, bo Niemiec uciekający przed rosyjską armią przejechał ją i złamał jej nogę. Babcia przerzucała chleb swoim przyjaciółkom żydówkom do getta mając męża Halerczyka w wykopanej naprędce piwniczce pod podłogą. Po jej dwu synów przyszli Niemcy i zabrali na roboty do bauera. Moją mamę 9-latkę uratowała przed przymusową pracą na dwa lata tylko to, że babcia narysowała jej na ciele czerwone kropki i napisała na drzwiach domu , że panuje w domu dur brzuszny, którego Niemcy się panicznie się bali. Jeden wujek wylądował we Francji drugi na Pomorzu i ostatecznie Niemka wysłała go bo był „krnąbrny” do obozu w Sztutchofie. Połowa braci mojej babci trafiła do obozu koncentracyjnego dla Polaków w Dachau, którego nie przeżyli,,,,, I teraz ja oraz moje dzieci i wnuki mamy płacić Żydom , którzy nigdy nawet nie widzieli Polski? Przedsiębiorstwu holokaust mówmy NIE!!!!! Obudźmy się i nie dajmy się okraść!!!!!

J Y
I już dwóch żydów sie znalazło co dali kciuki w dół… Żygać się chce na nich…

RAF K
Moja prababcia była w obozie cała wojnę przeżyła ale nabawiła się choroby i zmarła po 2 latach. I ja mam teraz płacić amerykanom.

stary Gniewko
Jakim Amerykanom? Rotschildom i innym Chazarom, za to że zorganizowali Słowianom prawdziwy Holokaust w czasie 2 WŚ

…..

PILNE! MEGA marsz przeciwko roszczeniom żydowskim Akt. 447 JUST w Warszawie! Transmisja LIVE!

wRealu24.pl
Streamed live 7 hours ago

Seweryn Książek
Panorama w TVP2 się nawet nie zajaknęła na temat Marszu. Jakby nie było.

MrNeuroMind
ALE BRAUN BEZ STRACHU: „NATANJAHU DO PIEKŁA”! Niesamowity czlowiek

Anna Aniela Flak
Zwyrodnialcy tego świata na czele z Żydami pragną kierować narodami za pomocą kłamstw i podpisanych nieludzkich ustaw, jak to np. zrobił polityczny szczur Trump podpisując nieludzką ustawę 447, który za nic też ma palestyński holokaust.

Imie Nazwisko 2
Brawo Konfederacja, Braun ,Narodowcy itp brawo Polska ,nie dla Uroszczen nie dla syjonizmu

Filutek Sklep
Brawo tak trzymać! Nie oddamy ojczyzny obcej wrogiej nacji !

Ireneusz Wołyniec
Marcin Rola szcun chwała wszystkim Wam którzy walczycie z okupantem

10 thoughts on “901 „Stop ACT 447” – Filmy z protestów przeciw rozbójniczym roszczeniom chazarskim 11.05.2019

 1. Pingback: 184 SKRiBH 901 „Stop ACT 447” – Filmy z protestów przeciw rozbójniczym roszczeniom chazarskim 11.05.2019 | SKRBH

 2. Kto poprze żydowskie roszczenia będzie podlegał karze za zdradę dyplomatyczną – S. Michalkiewicz

  asmeredakcja
  Published on May 10, 2019

  bejk tom
  W końcu wyjdzie kto jest prawdziwym Polakiem a kto szabesgojem! Brawo 👍

  AnnaB.
  W końcu dowiemy się kto wyssal antyPolonizm z mlekiem matki !

  Marcin G
  Jeśli ktoś sądzi że politycy będący przy korycie przez ostatnie 40 lat działają dla Polaków , to sam sobie szkodzi .

  Jaroch I Wielki
  Panie Michalkiewicz! Jak ten numer przejdzie, to polscy patrioci ogłoszą Pana największym Mężem Stanu od czasów Dmowskiego i Paderewskiego. Wielki szacunek!

  Polubienie

 3. Stanisław Michalkiewicz: Sakiewicz wszędzie widzi ruskich agentów i morderców Żołnierzy Wyklętych

  Stanisław Michalkiewicz
  Published on May 9, 2019

  Stanisław Michalkiewicz o amerykańskiej ustawia 672 o zwalczaniu antysemityzmu w Europie, wizycie Elana Carra, specjalnego przedstawiciela USA do spraw walki z antysemityzmem, w Warszawie, który zapewniał, że Polsce nic nie grozi w związku z ustawą 447. A także o działalności Tomasza Sakiewicza, medialnego giermka obozu dobrej zmiany i wypowiedzi Krystyny Jandy, która „nie czuje już potrzeby wymiany myśli z narodem”. Zaprasza również na spotkanie „Żydowskie roszczenia a sprawa Polska”, które odbędzie się w najbliższy piątek (10 maja) o godzinie 18:30 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.

  Podczas spotkania odbędą się premiery dwóch książek Wydawnictwa Capital:
  „Ministerstwo Spraw Obcych.” – Krzysztofa Balińskiego oraz „Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu” – Mariana Miszalskiego, przyjaciela Stanisława Michalkiewicza

  AntycznyWitek
  Genialne szyderstwa z Polskich mikrocefali.

  Maria Holda
  Nic tak nie poprawia mi humoru jak uświadamianie pana Michalkiewicza.

  Karol Szymański
  Dokładnie ja mam tak samo 😁 momentami miałem niezłą „bekę”, nie potrzebuje być „na czasie” i oglądać stand-up, p. Michalkiewicz lepszy 🤣

  Bielik
  Jak uświadamianie PRZEZ pana Michalkiewicza…

  Mateusz
  Tylko Pan Stanisław potrafi dobrze wykazać absurdalność polskiej polityki.

  rfg pilot
  Genialny geniusz blyskotliwych ujeć mysli.

  Ewa Kowalska
  Dobrze mowi , wodki mu dac.

  krystyna smoła
  pani Janda przeszła samą siebie. poziom Kukuńka. to jest godny partner partner do wymiany myśli dla tej pani.

  Polubienie

 4. Protest Polonii w Chicago przeciwko ustawie S.447

  Media Narodowe
  Streamed live 20 hours ago

  Panta rhei
  Dalsza część zerwanej transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=96iwSN7clWg

  Elżbieta Piętka
  Podziękowali za uratowanie życia w czasie wojny!precz ze złodziejami z USA! Stop 447

  Mick USA
  Amerykany przystawili nam Polaka pistolet do glowy 350$$$$$$$$$$=Brawo Polacy w Chicago po mimo deszczu przyszli.Na protest Warszawie przeciwko ustawie 447 nie przyszli kurwy PiSowskie,kaczor,Morawiecki, Macerewicz,Glinski, Brudzinski Zydowskie Psy=Judasze

  Piotr Golba
  Bo pierdola to.Dziady

  Polubienie

 5. SZOK – Rosyjscy Agenci w TVP INFO? Według Standardów PIS TAK! A Jaka Jest Prawda? Analiza Komentator

  wideoprezentacje
  Published on May 12, 2019

  Szymon Grzegorczyk
  Kiedy w końcu Polacy zjednacza się przeciw wspólnemu wrogowi. Próbuję się nam zrobić wodę z mózgu, że Żydzi i USA to nasi przyjaciele, a w praktyce okupanci. Czy da się jeszcze wlać oleju do głowy w te popisowskie łby?????

  Tomasz Fyk
  TV POLSKA to tak naprawdę TV IZRAEL. Z Polską ma tyle wspólnego co zeszłoroczny śnieg.

  A M
  Jak pozwolimy na okupację żydoamerykanow nasze dzieci będą niewolnikami

  RobertoS
  Tylko Konfederacja mówi o roszczeniach z 447 i popiera sobotni marsz, więc TVPIS ich zamilcza, atakuje, manipuluje bo wiedzą że sprawa się rypła i mają pełno w gaciach. Niech się ludzie dowiadują o tej zdradzie i nie wybierają wciąż okupantów

  MrAmp44
  Sprawa jest prosta…politykierzy już tyle nakłamali że nawet nie pamiętają na jaki temat kłamali tydzień temu.Dlatego chcą ocenzurować internet bo ten nie zapomina…Najgorsze jest to że mając tak krótką pamięć sami wierzą we własne kłamstwa bo nie pamiętają że to ich słowa.

  Wojtek Bratek
  Kaczyński już 10 lat temu obiecywał ambasadorowi USA Ashowi że zapłaci żydowskie żądania. PiS jest do kasacji albo będzie 28 czerwca 1794

  Polubienie

 6. Ustawa 447 i demonstracja to robota spec- służb

  OpcjaSpoleczna – Videoblog
  Published on May 11, 2019

  Sayagin666
  Na obradach w magdalence zydowskie swieczniki na stolach – o czyms to swiadczy…

  Агент Славянской Империи
  12:58 O to, co warte są umowy z rządem amerykańskim, proszę się zapytać Indian amerykańskich…

  Da La
  czy słyszał Pan o żądaniu 300 mld $ od Czechów, Białorusinów lub Włochów? bo ja nie…

  Wladyslaw Hardek
  Liczenie na POLSKICH ZYDOW. TO… SLEPA ULICZKA…

  Simon Simon
  Jak by demonstracja była robota speec sluzb to trąbili by o tym w medjach zyydowsskich, niemieckich i rosyjskich a tymczasem przemilczano ten temat.

  MarcinFutrzakLeo
  szanowny autor chyba trochę się zagalopował. Jeśli żydzi polscy nie są w komitywie z amerykańskimi organizacjami żydowskimi, to jasne że pieniędzy nie powąchały. Bo to organizacje żydowskie (głównie w Stanach) mając wpływ na rząd USA, wywierają naciski. Ogromnie rozjaśnia sprawę przeczytanie książki ” „Przedsiębiorstwo Holocaust””, która napisał żyd. Proszę sobie zobaczyć debatę osób, które coś więcej wiedza na ten temat:

  Polubienie

 7. Holokaust Industry… 447… Wrocław..

  Jarek Bogusławski
  Published on May 11, 2019

  75witold
  Szacunek Panie Jarku. Trzeba obudzić społeczeństwo.
  Pozdrawiam

  Jarek Mazur
  Wrocławianie nie dajcie się oglupiac POPISOWI tak naprawdę jest to jedno i to samo antyPolski duopol mający na celu oglupiac podzielić zaszczuć i ograbić nasz kraj nie pozwólcie żeby nasze dzieci obecne przyszłe pokolenia nie żyły w podległym kraju

  75witold
  Dodam jeszcze, że moim zdaniem, wszystkie ostatnie – gratisy + właśnie usypiają i odwracają uwagę narodu.

  Janina Tomczyk
  Oczywiście, że tak ! „Gratisy” ( wszelkie +) mają nas uśpić i zrobić z nas posłusznych i bezmyślnych niewolników bo gdyby rzadzacym nami o dobro Polaków chodziło to wystarczyłoby pozwolić nam godnie zarabiać i żyć za własne pieniądze! No ale wtedy bylibyśmy wolnymi ludźmi!

  Jarek Mazur
  @Janina Tomczyk Oczywiście że tak lepiej obniżyć podatki i więcej pieniędzy zostaje w kieszeni

  Janina Tomczyk
  @Jarek Mazur zgadzam się! Obniżenie podatków to podstawa, a nie obniżanie składek na ZUS co od czasu do czasu proponują nam nasze rządy! ZUS to zło, ale póki nie mamy lepszego systemu emerytalnego jest to jedyna szansa na jakie takie życie dla większości seniorów. To podatki są tym elementem, który powoduje, że nasze dochody są tak mizerne. I nie mówię tylko o tym co odprowadzamy do US, ale o podatki ukryte w cenach wszelkich towarów i usług! To nie sztuka złupić obywateli a później z zabranych im pieniędzy łaskawie dać im „+” – niech znają „pana” i będą wdzięczni!

  Polubienie

 8. Pingback: 185 SKRiBH 901 „Stop ACT 447” – Protesty przeciw rozbójniczym roszczeniom chazarskim 11.05.2019 – artykuły z mediach głównego ścieku | SKRBH

 9. Manipulacja TVP. Morawiecki obecny na marszu #Stop447?!

  Media Narodowe
  Streamed live 6 hours ago
  #TVP #Morawiecki #Stop447

  kecaj9691
  Świetny spot. To tylko pokazuje za kogo oni sobie mają ludzi. Traktują społeczeństwo jak bandę idiotów.

  Aadam Kugla
  5 hours ago (edited)
  No i czy Morawiecki nie jest świnią i największym kłamcą RP ?? Nie dajcie się zwieść, bo to człowiek bez honoru i bez skrupułów !!!!!!

  Gosia Monna
  Morawiecki to litwacki zyd po matce litwackiej zydowce a jego dzieci uczeszczaly do szkol zydowskich a nie polskich to o czyms swiadczy
  17
  Grisza 67
  Jego zasady to ich brak

  Sławomir Grusiecki
  Pisiory propagandy kłamstwa w maskach żydowskich !?

  Slawomir Talarowski
  Gdzie dzisiaj znajsc czlowieka ktory ma wstyd i honor?

  Adam Potocki
  Od kiedy to żyd ma honor?

  Krecia P
  Żydzi są udawaczami, aktorami żadnej hańby się nie boją w rozumieniu gojów, śmieją się z tego. Oni mają specyficzną moralność podyktowaną talmudem, odwrotność chrześcijaństwa.
  Najgorsi są litwacy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.