910 Zdrajcy z PiS po cichu sprzedają Polskę! Konfederacja wzywa polskojęzyczny rząd do ujawnienia rozmów ws. roszczeń chazarskich

Konfederacja wzywa rząd do ujawnienia rozmów ws. roszczeń | R. Winnicki, J. Kulesza

Media Narodowe
Premiered 78 minutes ago

DragonTV
Naparzajcie zdrajców tyle ile można sami sobie kręcą bata

magilson
Wszyscy na wybory !!!! Nie wystarczy dawać łapki w górę i pisać komentarze a trzeba iść zagłosować. Odpuścicie sobotę wieczór i w Niedzielę wszyscy #głosujemy #na #Konfederacje !!!

Jan Moniak
Szkoda, że wielu ludzi nie chce tego słychać, „bo Korwin”… Dobra robota Mediów Narodowych! Ta wasza akcję z propagowaniem sprzeciwu wobec 447 zapisze się w historii! Zapraszam do mnie po piosnkę, a nie żaden HYMN KONFEDERSCJI;)

Magic White
Ten żydowski rząd powinien być odsunięty i to natychmiast

Andrzej Jobczyk
Ludzie się budzą sam informuję kogo się da i gdzie się da. Mały pewny sukces pięć osób przekonałem by oddali na Konfederację głos. Część i Chwała Bohaterom 🇵🇱

Rafał Koperniak
STOP447! Polska nie polin! pozdrawiam. KONFEDERACJA jest wiarygodna. Magdalenka out

Jan Maria
Nie po to MSZ Bronisława Geremka ciężko nad tym tematem pracował, żeby teraz ujawniać gojom szczegóły negocjacji.

Imperium Polonarum
PIS oszukuje Polaków. Głosujcie na KONFEDERACJĘ bo sprzedadzą nas żydom!

strattuss44
Sluzalcza postawa Pis-u wobec zydow i amerykanow obdziera nas Polakow z poczucia wlasnej wartosci i godnosci!

Robespierre
Jakby powiedział Stonoga: to kurwy!

michele Padvini
PiS to sprzedawczyki!!!!! Jeśli jest prawdą potajemnie spotkania z Żydami!!!! Tylko Konfederacja!!!!

Grisza 67
Tam juź nie ma rozmow , kurdupel juź wszystko przyklepał

dzizaslofsas
Czy to możliwe zeby PiS był az tak podła marionetkowa struktura obcych państw? Obraz rzadu pejsów i szabesgojów w Polsce jest przerażajacy

bak elzbieta
Ten rzad powinien sie podac do dymisji natychmiast.

czeslaw dziuba
PiS to kurewska wydmuszka stworzona przez MOSAD i CIA. PiS, PO JEDNO ZLO, JEDNA KURW@$$$$A i ZLODZIEJ. TYLKO KONFEDERACJA. CHWALA WIELKIEJ POLSCE!!!!!

…..

SZOK! Spotkanie polsko-izraelskie w siedzibie ABW?! Sumliński i Rola o Konfederacji, PiS i wyborach!

wRealu24.pl
Started streaming 19 minutes ago

…..


Konfederacja składa interpelację ws. tajnego spotkania przedstawicieli rządów RP i Izraela. Fot. twitter

janusz123 @janusz123:
I wychodzi Szydlo z wora ?

AlexWolf @AlexWolf:
Przecież to było wiadome, że te judasze chcą nas sprzedać żydom i nic tego nie zmieni, dlatego KONIECZNIE potrzebna jest ustawa!!!

https://kresy.pl/wydarzenia/tajne-spotkanie-delegacji-izraelskiej-z-przedstawicielami-rzadu-pis-w-osrodku-abw-konfederacja-sklada-interpelacje-video/

Tajne spotkanie delegacji izraelskiej z przedstawicielami rządu PiS w ośrodku ABW? Konfederacja składa interpelację [+VIDEO]

24 maja 2019|2 komentarze|w bezpieczeństwo i obrona, polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

Konfederacja pyta, czy delegacja z Izraela jednak spotkała się potajemnie z przedstawicielami rządu PiS, rzekomo ws. roszczeń środowisk żydowskich, w ośrodku ABW i składa interpelację w tej sprawie.

W piątek podczas konferencji prasowej w Sejmie posłowie klubu Konfederacja Robert Winnicki i Jakub Kulesza poinformowali, że składają interpelację do rządu ws. rzekomego spotkania strony rządowej z delegacją izraelską, do którego miało dojść 12 maja br. w ośrodku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Emowie.

– Podczas tego spotkania dyskutowano ze stroną izraelską, a uczestnikami byli prominentni przedstawiciele rządu – powiedział lider Ruchu Narodowego.

Winnicki, powołując się na uzyskane informacje powiedział, że w rozmowach tych mieli brać udział wiceminister kultury Jarosław Sellin (PiS), wicemarszałek Senatu Adam Bielan (PiS), wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk, sekretarz premiera Mateusza Morawieckiego Andrzej Pawluszek, jak również Jonny Daniels, mieszkający w Polsce Izraelczyk z brytyjskim paszportem, szef Fundacji From The Depths.

Poseł Winnicki poinformował, że kieruje w tej sprawie interpelację do premiera Morawieckiego, szefa MSZ i ministra-koordynatora służb specjalnych. Zaznaczył, że jeśli do takiego spotkania rzeczywiście doszło, to podważa to wiarygodność polskiego rządu, który wcześniej twierdził, że spotkanie z delegacją z Izraela zostało odwołane. W interpelacji pyta o szereg kwestii.

– Po pierwsze, czy delegacja izraelska faktycznie, pomimo ogłoszenia odwołania [wizyty], przyleciała do Polski. Po drugie, czy doszło do spotkania z przedstawicielami polskiego rządu. Po trzecie, jeśli doszło, to dlaczego komunikat MSZ i rządu mówiły co innego – mówił lider Ruchu Narodowego.

Winnicki pyta też, czy faktycznie doszło do spotkania w ośrodku ABW w Emowie, jaka była agenda tych rozmów, które tam miały się odbywać i czy podnoszono tam kwestię roszczeń żydowskich ze strony obywateli USA, Izraela czy innych państw i jakie było w tej sprawie polskie stanowisko. Zadaje też pytania o skład delegacji izraelskiej, jakie są dalsze kroki i harmonogram takich spotkań. – Czy rząd zamierza przestawić kompleksową informację polskim obywatelom z tych rozmów? – pytał.

– Jeśli okazałoby się to prawdą, a informacje, które uzyskałem, wydają się wielce prawdopodobne, to by oznaczało, że rząd PiS prowadzi tajne negocjacje, utajnione przed polskimi obywatelami, z rządem Izraela; że one cały czas się toczą, na wysokim szczeblu – zaznaczył . Chciałby też wiedzieć, co w składzie delegacji polskiego rządu robił Jonny Daniels.

Przeczytaj: Michalkiewicz ujawnił notatkę dyplomatyczną z rozmów polsko-amerykańskich ws. roszczeń żydowskich

– To dotyczy bezpieczeństwa państwa polskiego – podkreślił Winnicki. – Konfederacja podkreśla: ani złotówki na żydowskie roszczenia majątkowe! Żadne negocjacje w tej sprawie nie powinny się toczyć. Polski rząd powinien jasno i twardo komunikować, że nie będzie prowadził na ten temat rozmów, bo są to roszczenia bezzasadne.

Poseł Kulesza, wiceprezes partii KORWiN powiedział, że pewne jest, iż „kiedy dochodzi do tajnych spotkań przedstawicieli rządu Benjamina Netanjahu a przedstawicielami rządu Mateusza Morawieckiego, to interes Polski zostaje sprzedany”. Przypomniał, że gdy ostatni raz prowadzono tego rodzaju tajne rozmowy, politycy PiS wycofali się z nowelizacji ustawy o IPN. – Teraz nie chodzi już o honor, tu chodzi o nasz majątek: 300 mld dolarów, w przeliczeniu 120 tys. zł na każdą polską rodzinę. Nas na to nie stać, żadne rozmowy nie powinny być prowadzone – powiedział Kulesza. Jego zdaniem prowadzenie takich rozmów w sposób tajnych jest działaniem przeciwko Polakom i polskiemu interesowi.

Zobacz: Bosak wręczył przedstawicielce PiS znaczek STOP447, ona nie chciała go wpiąć [+VIDEO]

– Domagamy się ze strony PiS jasnej deklaracji, ustawy lub uchwały, do jak najszybszego rozpoczęcia procedowania np. projektu autorstwa red. Stanisława Michalkiewicza i zabezpieczenia interesu Polski i zakończenia wszelkich rozmów z Izraelem ws. roszczeń – zaznaczył.

Przypomnijmy, że 12 maja w polskich i izraelskich mediach pojawiły się doniesienia o zaplanowanej na poniedziałek 13 maja wizycie delegacji izraelskiego ministerstwa ds. równości społecznej z dyrektorem generalnym Avi-Cohenem Scalą na czele. Media twierdziły, że izraelska delegacja ma odbyć szereg spotkań z przedstawicielami polskiego rządu w sprawie uzyskania płatności za mienie obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy zginęli podczas Holokaustu i nie pozostawili spadkobierców. W Polsce jako pierwszy o wizycie informował dziennikarz tygodnika „Do Rzeczy” oraz portalu Wirtualna Polska, Marcin Makowski.

Początkowo redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz usiłował przedstawiać informację o przyjeździe izraelskiej delegacji jako fałszywą pogłoskę, jednak w nocy swój komunikat opublikowało polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, w którym poinformowało, że „strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników”. Jednak Makowski twierdzi, że przedstawiciele Izraela i tak przylecieli do Warszawy. Napisał też, że Izraelczycy próbowali przechytrzyć polską dyplomację:

„Zmiana agendy delegacji izraelskiej na restytucję miała być trzymana w tajemnicy, a dopiero wieczorem zakomunikowana izraelskim mediom, tak, aby Polska nie mogła jej odwołać”.

Facebook.com / Kresy.pl

11 thoughts on “910 Zdrajcy z PiS po cichu sprzedają Polskę! Konfederacja wzywa polskojęzyczny rząd do ujawnienia rozmów ws. roszczeń chazarskich

 1. Ambasador Krzysztof Baliński o dialogu Żydów z Żydami, Mosadzie i loży B’nai B”rith.

  Media Narodowe
  Streamed live on May 23, 2019

  Krzykish
  Jest to najważniejszy wywiad dla całej Polski! To jest ostatni dzwonek budzika „OBUDŹ SIĘ POLSKO”!!! Pan Ambasador to nasz prawdziwy Skarb.

  Luc Bull
  Kaczynscy——-to najwieksza tragedia Polski!!!!!!!!!

  ronald reaggan
  Kdze jest Gadowski,slynny dzennikarz sledzcy i inni ? Wogule o tym niewiedzeli (:
  Niestety interesuje siem svojimi drugorzednymi tematami.
  Tematy tabu siem nierusza….first class./przyjaciele dobrej zmiany/

  topos19
  Słucham i własnym uszom nie wierzę! Niesamowity wywiad, wielkie podziękowanie dla p. ambasadora Balińskiego. Nareszcie ktoś zrozumiałym, ludzkim językiem wyjaśnił zawiłości i kulisy działania mafii żydowskiej. Włos się jeży na głowie. Teraz lepiej widać, czemu służą uspokajające komentarze PIS-u w sprawie JUST 447. Chcą uśpić naród!

  Luc Bull
  To proste–Kaczynski,Macierewicz et consortes—to zydowska agentura!!!!!!!!!!!!!!—to najtwardsze jadro zydokomuny!!!!!!!!!!!!!

  Stanislaw Chrzaszcz
  Najlepszy i najwierniejszy wywiad. jaki uslyszalem.i intuicyjnie czulem ze cala Polska polityka po 45 roku do. chwili obecnej nie jest polityka tworzona przez rodowitych Polakow.

  Агент Славянской Империи
  Pan Ambasador zaczął z sensem, ale później zaczął ściemniać na temat Trumpa. Żydowski multimiliarder Sheldon Adelson dał Trumpowi 100 mln USD na kampanię wyborczą. Byli i inni (bogaci Żydzi i finansjera żydowska, której to Trump wisi pieniądze lub przysługi za pomoc przy jego licznych bankructwach). Poza tym, wszystkie dzieci Trumpa ohajtały się z Żydami. Trump to najbardziej żydowski prezydent w historii USA. Jego ojciec podarował atrakcyjną działkę budowlaną nowojorskim Żydom pod budowę synagogi. Są pogłoski, że sam Trump (oryg. nazwisko Drumpf) może mieć pochodzenie żydowskie. Nadzieja polskich narodowców na pomoc Trumpa w sprawie ustawy 447 skazana jest na niepowodzenie.

  Polubienie

 2. Czemu wielu pisze „narodu żydowskiego”?.
  Przecież to tak, jakby pisać „narodu chrześcijańskiego” albo „narodu buddyjskiego” czy też narodu jakiejkolwiek innej religii.
  Przecież żyd, to określenie osoby wyznania mojżeszowego. Naród, ród, plemię, szczep, to określenia dotyczace pochodzenia genetycznego. Obywatel, to określenie osoby przynależnej do konkretnej organizacji państwowej. Wobec żydowskiej zasady wskazywania rodu jedynie od strony matki (bo ojcostwo nigdy nie jest pewne) i wszechobecnych jasnych oczu u osób tego wyznania, o określeniu pochodzenia narodowego żydowskiego nie może być mowy.
  Oficjalnie nie ma państwa żydowskiego, jest państwo Izrael. Chyba, że uznać strukturę prawną tego państwa za religijną, wówczas na Bliskim Wschodzie byłyby dwa takie: muzułmańskie i żydowskie, ale to tylko takie sobie gdybanie.
  Reasumując. Uznanie „narodu żydowskiego” i na tej podstawie formulowanie polskiego prawa materialnego byłoby kontynuacją polskiej praktyki prawnej. Tym samym bowiem jest Konkordat, czyli uznanie podległości finansowej narodowego państwa polskiego wobec religijnego państwa katolickiego – Watykanu.
  Polska płaci Watykanowi za nic, bo działalność urzędnicza księży jest przecież znikoma. Tego samego chcą też organizacje żydowskie nie będące państwami oraz państwo Izrael, którego struktura religijna nie jest precyzyjna.
  U podłoża ich działań leży zwykła chciwość, to co stanowi istotę istnienia stanu kapłańskiego: wymuszona należność, danina, ofiara, wota (kwota), czyli coś za nic.
  Nie trzeba być geniuszem, by zauważyć jak Polska jest dojona datkami przez Watykan i strukturą gospodarczą przez Niemcy (a przy okazji inne bogate kraje, opierające swoją gospodarkę na zachodnioeuropejskiej giełdzie walutowej). Chciwcy to widzą i chcą mieć w tym udział. Oni też chcą doić, póki krowa spokojnie stoi.
  To od działań polskiego rządu zależy, czy Polska będzie nadal dojną krową, ewentualnie wołem roboczym.

  Polubienie

 3. https://wpolityce.pl/polityka/448289-prawo-i-sprawiedliwosc-wygrywa-wybory-do-pe

  Guy Fawkes 188.147.108.*
  Chyba mieliśmy cud nad urną, który wyrzucił Konfederację pod próg. Nieładnie.

  wrs 83.28.217.*
  Teraz PiS będzie dalej dopieszczał swój 500plusowy elektorat i dawał im kolejne piątki i plusy, a reszta społeczeństwa będzie w ciemnej d..ziurze. Czuję się powoli obywatelem drugiej kategorii…

  POLACY- OTWÓRZCIE OCZY !!! 5.172.239.*
  DLACZEGO TEN PAN SIĘ CIESZY? ON WYGRAŁ? JEGO AGENDA ? LICZY NA COŚ W ZWIĄZKU Z WYNIKIEM PIS? https://nczas.com/2019/05/27/jonny-daniels-cieszy-sie-z-wynikow-wybrow-its-a-very-very-good-morning/

  https://wpolityce.pl/polityka/448343-konfederacja-jednak-pod-progiem-wyborczym

  III 89.64.51.*
  Spadło w zasadzie tylko Konfederacji i o tyle wzrosło PIS. To bardzo ciekawe, że błąd pomiaru dotyczył tylko dwóch zmiennych, a nie wszystkich mniej więcej po równo.

  Konfederacja do roboty! 185.216.32.*
  4,5 % poparcia dla Konfederacji to jest moim zdaniem wielki sukces, jak sie wezmie pod uwage to, jak Konfederacja byla przemilczywana przez media glownego nurtu. Konfederacja do boju!.

  \/banzafaktyipogladyH 54.39.148.*
  Po prostu wiemy że PiS zapłaci 350 miliardów $ – oznaczać to będzie dla nas pewnie parę milionów zamordowanych Polaków – PiS będzie znany właśnie z tego – śpijcie z tym spokojnie zdrajcy – do czasu.

  Polubienie

 4. Oficjalnie Przyznali Się: Była Akcja która Rozbiła Kampanię Konfederację – Analiza Komentator Wybory

  wideoprezentacje
  Published on May 30, 2019

  Yaqub96
  Powiedziałeś rzecz oczywistą – każdy wie za kim albo za czym jest Gazeta Polska i TV Republika

  p p
  Nie rozumiem zdziwienia, przecież GP to praktycznie organ partyjny tak jak Trybuna Ludu albo Gazeta Wyborcza.

  Marcin Zieliński
  Ale przecież tvn robi „to” od zawsze i co gorsza na niektórych to działa. Publiczna nie lepsza. Dlatego nie ogladam tv.

  Mike z Lublina!
  Oczywiście, że roszczenia żydowskie nie mogły się tak po prostu wstrzymać! Syjonistyczne kukiełki i lewactwo są tak bezczelne że WPROST się do wszystkiego przyznaje i robi swoje! Już tej jesieni musimy ich rozliczyć!

  Polubienie

 5. Przypadkowo poznałem strategię PiS na jesień związaną z realizacją roszczeń żydowskich!

  Stanisław Michalkiewicz
  Published on May 30, 2019

  Stanisław Michalkiewicz opowiada o strategii, którą jesienią zamierza wdrożyć PIS, by mieć usprawiedliwienie, gdy zacznie realizować roszczenia żydowskie. Odnosi się także do komentarzy powyborczych polityków różnych frakcji – Janusza Korwin-Mikke, Konrada Berkowicz, Bronisława Komorowskiego, Grzegorza Schetyny, Joanny Scheuring-Wielgus i Jana Hartmana. Wypowiada się również na temat wyników wyborów do PE w innych krajach Europejskich.

  Check Mate
  PIS twierdzi, że delegacja z Izraela została zawrócona. Kłamstwo. Delegacja przyleciała i było tajne spotkanie w siedzibie ABW. Teraz PIS twierdzi, że list kongresmenów USA do Morawieckiego to fake news. Kłamstwo. List został już dawno wysłany.

  Lone Wolf
  No i co z tego? My się możemy rzucić Rejtanem, a lud pisowski wierzy swemu preziowi.

  Micha-el
  Anglojęzyczne massmedia w Izraelu znowu zdemaskują PIS. Delegacja przyleciała w ustalonym od początku składzie.

  Jan Kowalski
  Panie Stanisławie dzięki tym wyborom spadły mi klapki z oczu. Ludzi których kiedyś jako tako szanowałem teraz mam za totalnych skurwysynów: Sakiewicza, Targalskiego, Macierewicza (obejrzyjcie wywiad wRealu) i resztę menażerii chętnie widziałbym w Izraelu, w Morzu Martwym. Ale wcale nie na powierzchni.

  Polubienie

 6. O okłamywaniu narodu. Tomasz Gryguć (Pan Nikt)

  Tomasz Gryguć
  Premiered 23 hours ago

  SouthernSky
  Polecam obejrzeć wczorajsze wystąpienie Antoniego Macierewicza na wRealu24, który wszedł panu Szlachtowiczowi na głowę. W 41 minucie pan Antoni jest pytany o skandaliczne słowa Pompeo w Warszawie, na to ten odpowiada – POWINNIŚMY BYĆ WDZIĘCZNI PANU SEKRETARZOWI, BO DZIĘKI TEMU POTRAFILIŚMY SIĘ ODCIĄĆ OD TYCH ZARZUTÓW. Kto z komentatorów mówił, że to ustawka w celu uwiarygodnienia rządu warszawskiego? Tylko Michalkiewicz i Gryguć od samego początku trafnie zinterpretowali te ustawkowe „ataki”, reszta się tylko oburzała że jak to tak i w ogóle…

  Polubienie

 7. SZOK: TVP Powiązało Konfederację z Donaldem Tuskiem – W tle Wybory 2019 Analiza Komentator Polityka

  wideoprezentacje
  Published on May 30, 2019

  Check Mate
  Propagandą rządową kieruje Jacek Kurski, a propagandą antyrządową – jego brat. Siebie warci.

  Tomasz Kowal
  To ten PAN od pogromu Eurowizji?:D

  Pankracy Bolt
  Polityka prorodzinna

  Degenerado MdS
  przetłumaczenie tego co Korwin zawarł w jednym zdaniu zajęło ci 7 minut…więc znowu bredzisz bo przekaz do wyborcy musi być prosty i przejrzysty, może też być kontrowersyjny, jak go ktoś nie rozumie… to głosuje na piss … niestety im dalej w las tym większe idiotyzmy… wyjaśnij mędrcze jak zachęcić studentów którzy akurat mają sesję a odebrano im możliwość glosowania korespondencyjnego

  Marek Kluz
  Co tu wiele gadać. Sośnierz mówił prawdę (o tych głupkach). A prawda, podobno, zawsze się obroni:)))) Na obronę tych „głupków” powiem, że wszystkie media robią od lat z ludzi głupków. Przestałem oglądać TV PiS, i inne żydowskie i od 2 lat mogę myśleć normalnie. Te pralnie są w stanie zrobić głupka z każdego. Sam to przećwiczyłem.

  Fosigen
  Stonoga nie obraził żadnego Polaka w tym problem po prostu powiedział prawdę ;D

  sda2131 sdae2132
  stonoga to prorok , wielki człowiek naszych czasów

  Paweł Marszał
  Ator, nie rozumiesz. Dobrze by było, gdyby Konfederacja poprawiła PR, ale to nie jest jak ze sklepem, który potrzebuje pieniędzy klientów aby się utrzymać przy jednoczesnej możliwości wyboru kilku podobnych towarów przez klienta. Sądze że większość ludzi z Konfederacji jest w stanie przeżyć bez pensji europosła/ posła. To naród polski potrzebuje tego, aby rządził ktoś o zdrowszych poglądach, bo inaczej w dłuższej perspektywie nasza sytuacja będzie nieciekawa. A wypowiedź Sośnierza to smutne stwierdzenie faktu. Prawie 40% głosuje na Po/sld/pzpr, a ponad 40% na pis. Ci ludzie mają swoje powody, ale są to głównie mało znaczące hasełka, typu „łamana konstytucja” przy czym prawie nic nie wiedzą ani o historii, ani o ekonomii, ani nawet o tym że pieniądze nie biorą się znikąd. Nie potrafią pomyśleć przez 5 sekund, że skoro życie na kredyt nie jest dobre, to być może funkcjonowanie państwa na kredyt też nie jest itd. Więc chyba wyborcy zasłużyli na takie miano

  Polubienie

 8. PIS Już Złamał Obietnicę Wyborczą – Ustawy Anty 447 Nie Będzie – Bo USA Kazało? – Analiza Komentator

  wideoprezentacje
  Published on May 31, 2019

  andrzej21111
  PiS zabezpieczy żydów aby dostali 300 mld. Jarek śmierdzi.

  Swarożyc Biały
  POJEBY I SKURWIELE !!! SPRZEDADZĄ CAŁY NASZ KRAJ!

  Myśliciel – Cosmic Continuum
  Nasz naród deewoluuje w stronę, zjebanego imbecylizmu !
  Prezes kalkstein, wraz ze swoim talmudycznym środowiskiem talmudycznej adoracji, świetnie się bawią!

  Xardas Nekromanta
  Za dużo Wiedźmina.

  Dziczku PL
  @Xardas Nekromanta Nie jest za dużo… 😛 To co sie w tym kraju dzieje się to przechodzi ludzkie pojęcia…

  Polubienie

 9. PIS Wspiera Niemcy? – Rolnik Miażdży Argumentami Rząd na Konferencji PIS Analiza Komentator Polityka

  wideoprezentacje
  Published on Jul 11, 2019

  mieczysław Ryń
  Na Ukrainie Polska nie dotuje Ukraińców. Tam nie ma ukraińskich gospodarzy, większość ziemi wykupili Niemcy, w związku z tym Polska dotuje Niemców

  Degenerado MdS
  na reszcie jakiś wyważony i normalny vlog… tylko na koniec jest źle postawione pytanie „Dlaczego polski rząd na to pozwala ?” … pytanie powinno być „dlaczego nie ma polskiego rządu?”

  kamerzystka
  Żeby Żydki mogli tą ziemię kupić za grosze i się tu osiedlić…prawdopodobnie,a resztę dostaną za 447..pozdrawiam.

  Wieczornepogawedki
  Ja panu powiem dlaczego polski rzad na to pozwala. Otoz pozwala,bo on nie jest polski. Geopolityka pieknie nasza sytuacje wyjasnia. My jestesmy twz kordonem sanitarnym.

  BIAŁYWYKOP
  JAK JURGIEL UCIEKA I TEN PAN MOWI DO JEGO ZNIKAJACYCH PLECOW TO SYMBOL TEJ WLADZY

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.