920 Słowiańszczyzna to „ubeckie rzygowiny” dla Michałkiewicza, Patlewicza i innych „watykańskich patriotów”


Ode Mię:

Stasiu i inne puste, bidne pustynne dziewczynki i chłopaczki,.. a co wy kułwa wiecie o Słowiańszczyźnie, skoro trzymacie wasze patriotyczne głowy w watykańskiej dupie, hm? 🙂

https://skrbh.wordpress.com/2017/10/01/64-walka-toczy-sie-dzis-bowiem-o-poczatek-i-koniec-o-najwazniejsze-o-panowanie-nad-slowem-czyli-cala-ta-wielka-lechia-to-ubeckie-rzygowiny-01/

https://skrbh.wordpress.com/2017/10/04/65-walka-toczy-sie-dzis-bowiem-o-poczatek-i-koniec-o-najwazniejsze-o-panowanie-nad-slowem-czyli-cala-ta-wielka-lechia-to-ubeckie-rzygowiny-02/

Podsumowanie na końcu zrobione przez „ruskiego agenta” w Londynie, Pola Lechickiego.

SKRiBHa


Vedamir CZY WIELKA LĘHIA TO UBECKIE RZYGOWINY? ( 687 )

CEZARY STAWSKI
Premiered 11 hours ago

Kazimiera Nowak
Byłam pewna, że redaktor, który wszystkich pomawia o bezmyślność, po zauważeniu reakcji Polaków na 1 wypowiedź, douczy się i PRZEPROSI za pierwszą wypowiedź…Tymczasem z satysfakcją znów WYPLUŁ z siebie jad tej samej treści.

CEZARY STAWSKI
Kazimiero… Powiedział to co powiedział o rzygowinach na początku roku. Napisałem wtedy pierwszych 5 zwrotek. Teraz po nagonce na Huberta i Bieszka dopisałem jeszcze cztery zwrotki, chociaż miałem ochotę na więcej i mocniej. Jest to bardzo bystry człowiek. Nic nie robi przypadkowo. Podejrzewam że zrobił to celowo. SŁAWIAŃSTWO staje się pomału ale systematycznie coraz bardziej popularne wśród PO-LAHÓW co niepokoi mocodawców redaktora. Niepokój pojawia się zwłaszcza TERAZ GDY ZDALI SOBIE SPRAWĘ ŻE TEGO RUCHU NIE DA SIĘ ANI WPROST… KONTROLOWAĆ… ANI POŚREDNIO… MANIPULOWAĆ NIM. Do Konfederacji nawsadzali sporo swoich ludzi i już rozsadzają ją od środka. Sławianie nie bawią się w PO-litykę. Wydawało się naszym zaborcom że jesteśmy luźną grupą słabo zorganizowanych osób. A to nie jest prawda. Mamy ogromny wpływna szeroko pojętą kulturę a to jest bardzo groźne dla interesów KK w Po-Lęhii… Zabiera im bowiem krok po kroku rząd dusz. Robimy swoje! SŁAWA!

https://www.youtube.com/results?search_query=ubeckie+%C5%BCygowiny+

CEZARY STAWSKI
Premiered 11 hours ago

Musisz to wiedzieć (517) Nazywają Nas Polaków „ubeckimi rzygowinami” !!! Dlaczego to robią?

CW24tv
Published on Jul 13, 2019

nuta ws
Tożsamość sławiańska została z premedytacją wyniszczona przez Watykan (zbrojne ramię Cesarstwa rzymskiego), który zaszczepił siła na naszych terenach katolicyzm. Teraz zaś nie podoba się turbo-katolom, że historia zaczyna się odkłamywać i okazuje się, że spuścizna cywilizacji lechickiej na naszych ziemiach sięga przynajmniej 10tys. lat. Watykańscy agenci i ich pieski dostają więc permanentnej sraczki.

Paweł Stępniewicz
Słowiaństwo przeszkadza tylko turbokatolikom! Powiązanie Polskości z kościołem i ani dudu inaczej. To ich śmieszna ideologia. W Częstochowie jest skansen archeologiczny w dzielnicy Raków. Cmentarzysko z przed 2500 lat!!! Czasy starożytnej Grecji!!!

Janusz Kłusek
Patlewicz to typowy żydo-katol wierzący w to że, Polacy wzięli się ze święconej wody 966 roku!

Maciek Wasilewski
Nie możemy być Słowianami bo jak to? Tak jak Ruskie? Aj waj jaki wstyd. Nasza kolebka to Jeruzalem przecie. I tysiąc lat temu desantem powietrznym Pan dał nam ziemię obiecaną – Polonię. 😂😂😂

Krystian Cewka
Pan Patlewicz jest dla mnie turboantypolakiem. Za PRL ja jako dzieciak miałem lepiej niż teraz za tej pseudo demokracji.

Want To Say AD REM
PS: Patlewicz, posłuchaj, Hitler też nienawidził Słowian (a już chyba szczególnie „turbo-Słowian” i chciał ich eksterminacji, a jednoczesnie chciał być Aryjczykiem. A genetyka pokazuje, że to my Polacy i Persowie jesteśmy Sarmatami/ARyjczykami o największej koncentracji haplogrupy r1a1. Her Murgrabia: https://www.gosc.pl/doc/1344224.Diabel-chcial-zadeptac-mi-podloge Mandrela zarzucająca ezoterykę p. Czerniakowi: https://twitter.com/AnnaMandrela sama była ezoteryczką, a na ezoterycznej ogólnie nTV pan Czerniak mówił wyłącznie o medycynie!

TF TF
„po drzewach biega” Kocham to hasło ! 🙂 świetne 🙂 Nasz genotyp, nasza mądrość, pracowitość, tolerancja i szacunek do rodziny to wynik kultury z conajmniej 10 tyś. lat a nie tysiąca 🙂 !

Janek Kowalski
To nie chodzi o wstyd, istota sprawy jest poziom rozwoju duchowego z ktorego wynika etyka czlowieka. Ta cholota nienawidzi Slowian dlatego ze Slowianie wola pracowac na siebie , cos budowac i produkowac by zamienic to na cos czego nie umieja jeszcze zrobic z innymi. A cholota innych cywilizacji specjalizuje sie nie w nauce jak cos zrobic, ale jak cos ukrasc, jak kogos zniewolic, jak kogos do czegos zmusic, jak kogos zmanipulowac itd. Ta przewaga samowystarczalnosci Slowian, budzi w obcych cywilizacjach nienawisc, zazdrosc z powodu zwyklej bezsilnosci (brak rozumu i zdolnosci manualnych). Slowian stac na etyke, empatie, pomyslowosc i samowystrczalnosc a mongolow i innych cywilizacji pasterskich, ze stepow chazarskich ktorzy czepali swoj geniusz od zwierzat i na tym oparli swoja madrosc, sa dzis zdani na prace slowian umiejecych cos wyprodukowac, zbudowac dzieki czemu zyje pol swiata juz nie w grotach. A genetyka tylko to potwierdza. Najciekawsze , ze narody ktore osignely rozwoj cywilizacyjny ,na poziomie zwierzecym, jak np USA (200 wojen rabunkowych na 230 lat istnienia) czy Izrael jeszcze bardziej krwiozerczy. Uwazaja sie za cywilizacje przodujaca w rozwoju czlowieka, choc ich zachowanie sie,w stosunku do swiata, swiadczy o tym ze jest odwrotnie.Kazdy przestepca nienawidzi uczciwego czlowieka, a ta nienawisc nazywa sie antysemityzm.

Andrzej Wiśnieski
Patlewicz i te wszystkie inne gady to Chazarstwo! i ochroniarze PiS!

grazyna sarosiek
Ja też murem za DR CZERNIAKIEM Zdrówka Wam wszystkim Slowianom zyczę

Wieslawa Kostur
Dr Hubert Czerniak jest NASZYM SKARBEM NARODOWYM ❗ ❗ ❗ Pomógł wielu ludziom wyleczyć się z chorób uznawanych za niewyleczalne. Jedynie dr Hubert Czerniak i pan poseł Robert Majka wielokrotnie upominali się o prawa dzieci z domów dziecka, które są bezprawnie wywożone za granicę i wszelki ślad po nich ginie.

m j
Michalkiewicza wdepnal w Patlewicza, I roznosi na bicie, maski opadly kto jest kto, zastanawia mnie tylko jaka siila zmusila Michalkiewicza by paplac sie w takim lajnie, bo tak wytrawny gracz i polasil sie na takiego paszkwila

Henry Pear
Jak mantrę będę powtarzał Patlewicz urodził się na terenach Bieszczad które z woli Rosjan zostały nam sprezentowane w zamian za zabrane tereny węglodajne. Znaczna część tamtejszej ludności to Ukraińcy i Łemkowie. Z takiej to właśnie społeczności wywodzi się Pan Patlewicz który w genach ma zakodowaną nienawiść do polskości. Ale nasi jakoby narodowcy niczego nie kumają! Z poważaniem.

Martinus Quartus Maius
Pierwsi rolnicy pojawili się na terenie Kujaw już około 5400 lat p.n.e. Badania archeologiczne potwierdzają to znaleziskami – cedzaków, które datuje się, że mają około 7 tysięcy lat. Więc tu na naszych polskich ziemiach na ponad 5 tysięcy lat przed Chrystusem ( ! ) była cywilizacja, która wytwarzała żywność, którą można było dłużej przechowywać : sery i twarogi. Odsyłam do artykułu by sięgnąć odrobinę więcej wiedzy :
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C393305%2Cdawni-mieszkancy-kujaw-robili-sery-juz-ponad-7-tys-lat-temu.html

Urs S
Polacy sa na swojej ziemi od 6 tys lat; Duda i inni zydzi wciskaja belkot na temat judeo chrzescijanstwa i Polin i, ze istniejemy 1000 lat a to wlasnie chazarzy/ zydzi zaczeli sie osiedlac w Polsce od ok XI wieku po rozbiciu Chazari przez Jingis Hana i kniazia Rusi. Zobacz video na Porozmawiajmy TV-Starożytne Królestwo Lehii, kolejne dowody – Janusz Bieszk –

I tutaj mnostwo video na ten temat- Chazarzy – falszywi zydzi-

https://www.youtube.com/results?search_query=chazarzy+falszywi+zydzi

Prezydent Turcji Erdogan o Lechistanie i Duch naszych serc Adriana Skoczylas

Tom Podgorski
Michalkiewicz to watykańskie rzygowiny.

Służby, mafie i loże. Media Narodowe i dr Hubert Czerniak.

TAKT. TV
Published on Jul 12, 2019

Leszy
To są MENDIA NARODOWE. Ciekawe dlaczego Bąkiewicz już sie tak ostro nie angażuje po 11 listopada. Juz nie jest taki buńczuczny jak go rządowe wzięły w obroty przed Marszem Niepodległości.Zaraz potem wyglądał na ciężko przestraszonego.28 czerwca nie odważyli się zorganizować obchodów prawdziwego święta odzyskania niepodległości.Grzebiecie w tych życiorysach jak palcem w dupie.I wiecie co tym razem wygrzebaliście…to co w dupie się znajduje…Sama ideologia nie zapewni ciągłości egzystencji narodu jesli skasuje się go biologicznie.A na odcinku trwałości biologii działa własnie Hubert Czerniak i ma szczytne intencje oraz kompetencje pomimo błędów młodości.Ale tego jeszcze nie rozumiecie bo nic was nie boli…Tfu!!! Straciłem wiare…Nic nas nie uratuje…Jesteśmy Irokezami Europy.

paprica korps
I co to wszyscy przyyebali się tej Wielkiej Lechii? Nikt nie twierdzi, że to było światowe imperium. Ale były tradycje przedmieszkowe, jak i władcy przedmieszkowi. Historię przed Mieszkiem I zastąpiono watykańsko-żydowskimi rzygowinami. A w środku szubienixa.

Hubert Czerniak – Człowiek z teczki | Michalkiewicz, Mandrela, Holocher, Stala

Fultpl
Mówcie sobie co chcecie. Porady dr Czerniaka bardzo mi pomogły dojść do siebie i za to będę mu zawsze wdzięczny. Wszystko co podaje można znaleźć w książkach medycznych, a wy tu robicie z niego jakiegoś szamana czy znachora. No cóż, jak widać nie ma już na kogo głosować, sami sobie wystawiliście świadectwo tą hucpą.

ben 58
Dzisiaj poznałem Wasze prawdziwe oblicze,kończę oglądanie.Jak zachował się KK w czasach kościuszkowskich,że naród wieszał biskupów po zdradzie targowickiej.KK wystraszył się Konstytucji 3 Maja,potępiał powstania narodowe,wspieral feudalizm ,służyl zawsze Rzymowi ,a ten milczał gdy nas rozbierano i napadano i utrzymywał stosunki dyplomatyczne z zaborcami, z Niemcami ,które stworzyły nowe granice diecezji po 1 września 1939 r. wbrew konkordatowi.To tylko kropla w morzu jeśli chodzi o „zasługi” Kościola dla Polski.To 5 kolumna.

Stachunator S
„Bo jak nie lubisz kościoła katolickiego, to nie możesz być prawicowcem” – Po prostu „żelazna” logika.

Hubert Czerniak TV
Szanowni Państwo, w najbliższych dniach pojawi się mój komentarz dotyczące tego niecodziennego materiału. Uczynię to, jak tylko będę miał techniczną możliwość. Jestem trochę zaskoczony postawą Kolegów, ale odniosę się spokojnie do poruszonych treści. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w komentarzach dobrym słowem. Włączamy myślenie.

Adam Wydmuch
Może byście najpierw prześwietlili patlewicza prawdziwego człowieka z nikad . Co do tzw wielkiej Lechii to odsyłam do wykładu proof. Samsonowicza na YouTube. Jestem zniesmaczony tym sądem kapturowym bez podsadnego. Wstyd mi za was

Jarema W
Właśnie odsubskrybowałem.

Adam P
Daliście dupy chłopcy narodowcy!!!! Tym filmem wstyd!!!!!

XYZ XYZ
hahahaha umieram ze śmiechu! Tak właśnie kończy się prawica! Byliśmy, jesteśmy i będziemy w dupie podczas gdy lewactwo chce zalewać nas swoją antykulturą! Polska była i będzie gówno warta bo prawicowe polactwo uparło sie na alternatywne metody leczenia, w zgodzie z natura! Przypomnę szanowna redakcjo, że wielu księży/ ojców stosowało ziołolecznictwo i co teraz? Nie jestem trolem, turbolechita, szamanem, energopierdem! Wierze w jednego Boga tak jak wy ale interesuje sie naturalnymi metodami bo ‚chcesz byc zdrowy? Trzymaj sie blisko natury’! Czerniak zomowiec…. to hańba ale mnie interesuje zdrowie !

Przecież H. Czerniak promuje minerały i witaminy, które dostarczane w odp ilościach leczą! Dodatkowo mówi o ziołach, czyli naturalne leczenie, takie które było kiedyś! czyli to zioła są złe, a czerniak to szaman? Guzik mn ie obchodzi co on sądzi o Lechii, Czerniak zgłębia i przekazuje info o tym jak naturalnie sie wyleczyć i pozostawać w dobrym zdrowiu bez koncernów farmaceutycznych ! Coraz dziwniej sie robi na prawicy… pewnie jest to celowe ale chusteczka mnie to juz interesuje, powtórze byliśmy, jesteśmy, bedziemy w dupie!

Andrzej
Twój post powinien być na pierwszym miejscu, powinien być skrupulatnie analizowany przez Media Narodowe, może dotarło by do nich dlaczego dostali tyle negatywnych komentarzy. Myślę dokładnie jak Ty i wszyscy zwolennicy Pana Czerniaka tak właśnie myślą. Pan Czerniak ma dobre owoce i wiedzę którą się dzieli. Absolutnie nie promuje żadnej szarlatanerii nie namawia na nic złego czy dziwnego jest skarbnicą wiedzy, chce nam pomagać. Rok 2018 rekordowy w umieralność od 2 wojny światowej w moim mieście brakuje miejsce na tablicach z nekrologami i TO KAŻDEGO DNIA! Pan Hubert przynajmniej uświadamia dlaczego i od czego umieramy, nie to co konowały w przychodniach. Zomo a xuj z tym zomem, Czerniak jest potrzebny. Tak jak napisałeś dzięki takim rozgrywkom była, jest i będzie ciemna dupa. Pozdrawiam

repe
Sorry, ale co w tym gronie szurów, miłośników PatoPatlewicza, robi szanowny pan Michalkiewicz?!!!

AaliaSSailaA
daje dupy

Ala
Dziwię się że Pan Michalkiewicz wziął udział w tej rozmowie i powiedział co powiedział. Nie przekonała mnie wasza audycja !!!

remczyslaw
Michalkiewicz dopiero ostatnio pokazuje jakim zakłamanym i manipulacyjnym człowiekiem jest i bardzo mi przykro z tego powodu bo go zawsze ceniłem. Od dziś odcinam dotacje dla mediów narodowych i pana michalkiewicza. Dzięki pogańskiej słowiańskiej tradycji macie piękne święta bożego narodzenia i wielkanocy a wsze ponure chrześcijaństwo to tylko cierpienia i przez wiele wieków mordy milionów niewinnych ludzi.

Błękit R1a
@remczyslaw Całkowicie się z tobą zgadzam ! Prędzej czy później ‚maski opadają a szambo wybija’ i to ma miejsce w przypadku tego filmu . Co to za narodowcy i patrioci którzy negują i odrzucają własną historię ? No chyba że są ‚farbowanymi lisami’ bez napletków wtedy sprawa jest jasna ! Więc powinniśmy ich podejrzliwie nasłuchiwać i analizować co mówią bo ‚szambo’ zawsze prędzej czy później ‚wybija’ a ‚maski opadają’ !!!

Dariusz N
No to podyskutujmy o „faktach”:

Niewątpliwie na terenach Polski rozwijała się dawno temu jakaś kultura – zaawansowana przynajmniej technologicznie – wystarczy przyjrzeć się badaniom dra Franca Zalewskiego … . – Czy są to pozostałości po Wielkiej Lechii pewnie nikt nie wie, ale jeśli jest się polskim patriotą, to chyba nie przynosi ujmy, żeby tak właśnie głośno domniemywać. – Czy aby na pewno propagowanie takich poglądów powinno dyskredytować, zaś podwieszenie jakubiaka pod prącie rezydenta judy predysponowało go do otwarcia mu wrót Konfederacji ?!!! – PRL-owski żołdak jakubiak zapewne fotografował się i z niejednym biskupupem i z kukizem i z każdym, pod którego można byłoby się podwiesić. a wy mu lizaliście odbyt, z którego teraz leci na was kupa śmierdzącego łajna. – Natomiast Czerniak rozpierany narodową dumą wspomniał parę razy o tym, że historia na naszych ziemiach nie zaczęła się od daty chrztu i to wystarczy, aby mu stawiać zarzuty ?!!!

Powinniście znać sentencję: „Po owocach ich poznacie”. – A Hubert Czerniak na przekór mordercom i zdrajcom z gisu oraz ministerstwa „zdrowia”, na przekór korporocyjno- farmaceutycznym mafiom „wylecza” skutecznie ludzi tanimi, na ogół powszechnie dostępnymi metodami oraz propaguje wiedzę o tym, narażając się na prawne, a właściwie bezprawne konsekwencje. Poza tym, zdaje się, Hubert Czerniak już nie raz wkraczał na ścieżkę polityki, czego naturalną konsekwencją byłoby prędzej czy później przejście procedury lustracyjnej, więc jaki byłby sens ukrywania takich rewelacji ?!- Jeśli już, to bardzo mizerny i niejasny w konwencji dywersji. – Za to wyjęcie z Konfederacji jednego z lepiej rokujących autorytetów, który cieszy się coraz większą popularnością i renomą wygląda na strzał w wasze tępe łepetyny. Pani Mandrela powinna wznieść się w powietrze jak gołębica, bo podobno głupota to potrafi, gdyż tylko debil bądź nasłany kala kałem środowiska alternatywne, które swoim antysystemowym powołaniem wpisują się w naturalny sojusz. – Za to jakubiak, patlewicz i im podobni to dla was sam cymes.

Poza tym wałęsa swego czasu przeszedł lustrację „cudownym” zrządzeniem losu, więc na tej samej zasadzie zapewne można i jej nie przejść podsuwając autystycznemu „badaczowi” teczki prosto z pisraelsko-kodomickiej drukarni. Ale się teraz w ministerstwie „zdrowia” i gisie cieszą – taki prezent od „narodowcuf” – A patlewicz w nagrodę zapewne dostanie darmowy przydział statyn.

Z drugiej strony może faktycznie Czerniak to „taki” karierowicz, jak powiadacie, bo zapisał się kiedyś do PSLu, ale coś tu nie gra, bo się wypisał w czasach koniunktury dla tych prostytutek. Może faktycznie jeszcze jako młody człowiek, chcąc studiować coś, co mu się marzyło, skorzystał z takiej studenckiej „przepustki”, bo nie miał ojca sekretarza i wcześniej nie pomyślał o wstąpieniu do ZSMP ? – Ale chyba wtedy nie pchałby się na afisz, bo by to przecież prędzej czy później wyszło, a jako człowiek inteligentny oraz dobrze sytuowany lekarz potrafiłby chyba taką perspektywę zidentyfikować, więc wiedziałby, że lepszą taktyką będzie dla niego: „tisze budiesz – dalsze jediesz”, m. in. dlatego coś tu się nie zgadza. – A zatem pozostaje tylko zarzut „turboosłowiaństwa” – wykpionego u Czerniaka jeszcze przed wyborami do eurokołchozu przez tvn’owskiego tancerza Bosaka, który po akcji Brauna w PKWN wybrał domowe bambosze zamiast okupacji urzędu. No i jest też zaśliniona przez paltlewicza teczka, którą patlewicz oczywiście zbadał metodą węgla C14. – Coś cienko to wygląda, jednak różnie w życiu bywa – Już widzę ten spadek przed- lub powyborczej popularności rankingów Konfederacji, bo konfederacyjny zamachowiec Czerniak, próbując ją skompromitować pokazał swoje prawdziwe ubeckie oblicze. – Ja jako wyborca, pomyślałbym raczej: „No cóż, zdarza się i zdarzać się będzie, ale swoich poglądów nie zmienię i głosował będę tak, jak mi sumienie nakazuje bez względu na to czy jakiś Czerniak był w zomo, czy nie.” – więc co to za kompromitacja – co to za dywersja ?

No ale dobrze – niech będzie: Zomowiec Czerniak, np. po objęciu stanowiska ministra zdrowia mógł przystąpić do właściwej fazy dywersji. – Tylko, czy ci, którzy mogliby mu przypomnieć skąd mu nogi wyrastają, nie potrafią liczyć ? – Bo te dziesiątki, a może już setki tysięcy uświadomionych przez niego ludzi w sferze dbałości o zdrowie i utrzymywania dystansu do żydowskiego zarządu powierniczego – czyli czy aby na pewno ta wartość zawarta w odmienionych umysłach mas ludzkich nastawionych antysystemowo i przeciw żydowskiej okupacji zrównoważy jakąś dywersję na ministerialnym stanowisku ? – Jakiemu żydowi czy volksdeutschowi by się to opłaciło … ? – Za to niewątpliwie opłaciłoby się uciszyć takiego Czerniaka ubeckiej mafii, chociażby dlatego, że zbyt głośno mówi o aferze SKOK. – A myślę, że stara ubecja ma jeszcze spory zapas arkuszy starego papieru i formularzy, które niejedno potrafią przyjąć i zaświadczyć o czyjejś winie lub niewinności. No właśnie Panie Michalkiewicz, Panie Bąkiewicz, panie Rola. panowie i panie – nadepnęliście na usta ludziom poszkodowanym w skoku na SKOK ? – Link: https://www.youtube.com/watch?v=VJBrwOdGDCE ??? !!!!!!!!!! – I tym bardziej, czy dr Czerniak wyskakiwałby z czymś takim, gdyby ktoś miał na niego taaakie haki ? – Ja na jego miejscu siedziałbym cicho i w spokoju kosił kasę pacjentów.

No i pozostaje jeszcze sprawa planów Czerniaka założenia partii: „Zdrowy Polak”. – Tworzy konkurencję, więc to na pewno agent ! – A może żal komuś niezagospodarowanej przestrzeni, bo w końcu ktoś kompetentny postanowił się ująć za nierzadko śmiertelnymi ofiarami systemu, za ludźmi którzy z powodu bólu i chorób nie mogli już dłużej czekać, aż taki Michalkiewicz, który zna się na tym jak wilk na gwiazdach, autorytatywnie przestanie opowiadać się za przymusem szczepień.

Wyglądacie mi na bandę kretynów zarządzanych przez śliniącego się patlewicza – oczywiście z ramienia jego mocodawców. Dla mnie jest jasne, że gdyby patlewicz był samodzielny, niewątpliwie zainteresowałby się postaciami, które są dużo bardziej kontrowersyjne, więc właśnie one powinny być poddane jego analizie w pierwszej kolejności, więc na razie tracicie tylko moją subskrypcję, chociaż na wyborach, mimo wszystko dam wam swój głos. – Bo niby komu innemu ? – Dobrze, że jeszcze tego Czerniaka nie powiesiliście, jak ziobro kiedyś swojego koalicjanta Leppera.

dragattka dragattka
@Dariusz N o i nawet już nie muszę komentować, dzięki..a Michalkiewicz przepadł w moich oczach po tych ubeckich rzygowinach a utwierdził w przekonaniu , że dobrze robię po tych hymnach szczepiennych.

jan jan
@Dariusz N W zasadzie Pana wpis wyjasnia wszystko, ale jest jeszcze sparawa wyborow Narodowcow, czy po tym ujawnieniu dr Czerniaka – ktory w zaden sposob nie zagrazal im w walce o mandaty poselskie i dziwne, ze nie atakuja tych z ktorymi niby walcza, jako antysytemowcy i narodowcy(?) – sami sie likwiduja, na pewno jako media. Nie pomoze im tez autorytet samego mistrza Michalkiewicza, ktory coraz bardziej zaczyna zmieniac oblicze. A glosujac na nich nalezy na powaznie potraktowac pokazanie wyborcom kwerende z IPN, tak, jak to zaleca posel Majka. Nie tylko za PRL-u byly sluzby, teraz tez sa, nawet nie polskie.

miroslaw kazmierczak
@Dariusz N Panie Dariuszu.Dziekuje za wypowiedz, poniewaz dokladnie sadze tak samo wraz z wszystkimi niuansami wyrazonymi przez Pana.Zal mi tylko pana Michalkiewicza, ktory prawdopodobnie z powodu swoich „zalet” zostal wlaczony do afery (tym razem zawiodl go instynkt), a ktorego jestem zwolennikiem.Probuje ratowac pana Michalkiewicza w sposob bezwzgledny na modle znana mu chociazby z egzegezy tworzenia partii-wydmuszek.Dostal rozkaz: W prawo zwrot! Odmaszerowac! Mam nadzieje, ze „rozkaz ” wykona poniewaz juz wiele razy umial przyznac sie do bledu i przeprosic.Pozdrowienia

Sara Fin
ale was chlopaki rozgrywaja, cofam subskrybcje

PILNE! Sprawa Huberta Czerniaka! 5G, Teczki, SKOKi, zdrowie i prawda!? Płk Wroński, Zagórski i Rola!

wRealu24.pl
Streamed live on Jul 12, 2019

Humen M
ludzie, ten cały atak, na Huberta Czerniaka, jest tak infantylny, że aż śmieszny. Najbardziej przeraża mnie rola Pana Stanisława Michalkiewicza, który , kto jak kto, powinien mieć wiedzę, jacy ludzie za tym stoją.

Błażej Pajda
Wrobili Michalkiewicza jak starego durnia.

Lutek N.
@Antek Policmajster Michalkiewicz może nie wybitne, ale jakieś tam zasługi w krzewieniu komunistycznej propagandy również miał. Sam przyznał przecież, że tłumaczył ruskie teksty ma potrzeby rodzimej komunistycznej prasy. Wspomnisz moje słowa, jeszcze rewelacje na jego temat wypłyną.

Mirosław Diabełek
Ujawnić raport WSI i zbiory zastrzeżone IPN, ukruci to możliwość szantarzu i nacisku na tzw elity i hierarchię kościelną, oraz ograniczy podsycanie polskigo pikieka i dzielenie narodu. Przez wywiady obcych nam państw. Oni te informacje już dawno posiadają i użyteczne wykorzystują dla swoich krajow

LXXII. Wielka Lechia czyli ubeckie rzygowiny (reupload)

Radosław Patlewicz
Published on Mar 12, 2019

MegaRenegate1
Kuźwa autor tego materiału to jakiś psychol, skoro uważa, że Żeromski był ubekiem i rzygał o Lechii haha 🙂 Z Zaciętości jaka reprezentuje i słownictwa wynika , że ocenia innych własna miarą 🙂 Pozdrawiam

Gondor92pl
A może Janusz Zagórski następny ?

Prawda w oczy kole – W obronie pana Stasia Michalkiewicza

Pol Lechicki
Published on Oct 2, 2017

Na kanale Magna Polonia 14 września 2017 pojawił się wywiad z Szanownym Panem Stanisławem Michalkiewiczem, pt „Michalkiewicz: Cała ta Wielka Lechia to ubeckie rzygowiny”.

Rozwścieczone stada TurboLechitów, nie pozostawiło na naszym bohaterze suchej nitki.
Stanowczo staje w obronie pana Stasia, pana Grzesia Brauna i nawet Wojtusia Cejrowskiego!
Zapraszam do komentarzy, subskrybcji oraz dzielenia się tym nagraniem.

Oryginalne nagranie wywiadu z panem Stasiem https://youtu.be/_sCg5bZJ7cA

9 thoughts on “920 Słowiańszczyzna to „ubeckie rzygowiny” dla Michałkiewicza, Patlewicza i innych „watykańskich patriotów”

 1. 06:20 Mossakowski z Magna Polonia ssie, a następnie zjada wtedy własną kupę, łyka ją i nawet się nie krzywi ! 🙂 Hahahahaha… Samozaoranie w miszczoskim stylu!!! 🙂

  Ataki na Dr.Czerniaka i ujawniających aferę SKOK Wołomin – W. Dobrzyński, P. Jankowski, M. Karliński

  CEPowisle
  Premiered Jul 10, 2019

  Atak na dra Huberta Czerniaka i osoby ujawniające aferę SKOK Wołomin – Wojciech Dobrzyński (Narodowy Instytut Studiów Strategicznych), Piotr Jankowski (Narodowy Instytut Studiów Strategicznych), Marcin Karliński (Stowarzyszenie im. św. Michała Archanioła)

  Zyga
  Panie Mosakowski,dlaczego broni Pan Michalkiewicza?tak doswiadczony czlowiek jakim jest Michalkiewicz dal sie nieswiadomie wciagnac w ta hucpe?zachowal sie po swinsku i tyle.

  Krystyna Swiatek
  Na Panu Mossakowskim „zawsze można polegać”! Wielkie dzięki za naświetlenie spraw w szerszym kontekście!

  Lech N nowakowski
  Michalkiewicz to jest śmieć i kret. Dziwię się Panie Mosakowski, że zaprasza Pan tego „człowieka” do rozmów. On(michalkiewicz) działa na szkodę Polski.

  MrRessiter
  Mossakowski coś po wizycie ABW linia Ci się zmieniła, i goście podejrzani… Jablonowski itp. Zastraszyli?

  Stanisław Michalkiewicz: Czy dr Czerniak był milicjantem?, „genialne dzieci”, Z.P. „Grunwald”

  CEPowisle
  Premiered Jul 12, 2019

  Stanisław Michalkiewicz: genialne dzieci wybierają sobie płeć, Zjednoczenie Patriotyczne „Grunwald”, dr Hubert Czerniak – czy był milicjantem?

  MeloVix EDM
  co to za ubeckie rzygowiny z ust michalkiewicza? wszystkie kultury świata miały swoj panteon bogów ale nie my Słowianie?? my biegalismy z maczugami do 966 roku,nam musiał jakis Kadłubek wymyślic bogow, trzeba być niezłym debilem żeby słuchac tego ‚mistrza’ hehehee

  Aneta Tuła
  Jesteś tym przykładem antychrześcijanina których w zomo nie brakowało

  eugeniusz leciej
  a co pan panie Stanisłwie powie o kamiennych kregach, które sa pozostałoscią poprzedniej cywilizacji, które licza sobie około 10000 lat ? Pana tez oskarżono o współpracę z bezpieką, zapomniał pan o tym ?

  Irena Krakowska-Poczobut
  Michalkiewicz to część systemu i sługus Rydzyka. A kogo popiera Rydzyk, każdy wie.

  Pasztun1410
  Szanowny redaktor się skundlił atakując z UPAtlewiczami i Mediami Narodowymi i Magna Polonia dr Czerniaka. Żółć zalała Polskę. Redaktorze Mossakowski cieszę się, że wrócił pan do rozmów z Aleksanderm Jabłonowskim – zdemaskujcie Michalkiewicza dla kogo gra teraz i czy uzbierał już na mieszkanie za szczujnię?

  egalna Konstytucja
  Dlaczego w Grecji nie spotyka się Greków wstydzących się swoich bogów bogańskich, a w Polsce jest sobie taki Pan Stanisław Michalkiewicz, który publicznie twierdzi, że jego słowiańscy przodkowie żyli jak zwierzęta w bagnach Prypeci jedli pijawki i nie posiadali żadnych bogów?Takie samoobrywanie się jest chyba objawem jakiejś choroby ideologicznej?Z kolei krytykuje się Huberta Czerniaka, który twierdzi na podstawie kronik, że nasi przodkowie byli walecznymi Lechitami oddającym hołd bogom słowiańskim.Dlaczego inne narody mogą być dumni ze swoich pogańskich bogów, a Polacy nie mogą?

  Kama XY
  Nie moga, bo to nie na reke Kosciolowi

  M Gologo
  Bo on nie ma slowianskich przodkow…

  Tom Podgorski
  Syndrom wiecznego ministranta wykastrowanego intelektualnie przez watykan.

  M Gologo
  @Tom Podgorski 😁😁😁👍

  Michalkiewicz: Cała ta Wielka Lechia to ubeckie rzygowiny

  Magna Polonia
  Published on Sep 14, 2017

  Grzegorz Bitner
  1 year ago
  Czasem lubiłem posłuchać Pana Michalkiewicza… Ale to już czas przeszły. Czego się nie robi, aby tylko zrobić szum wokół siebie, a przy okazji lekko zagrać na dwa fronty i namieszać odrobinę. Szkoda. Panie Stanisławie, Panie Grzegorzu, – jeżeli chcecie się wypowiadać o historii Słowian, to zacznijcie choćby od artefaktu jakim jest waza z Bronocic. Itd… Jest tego mnóstwo. To łatwe… A jeżeli zainteresuje Was jeszcze odleglejsza historia, to wybierzcie się na spacerek choćby do parku Bednarskiego w Krakowie… Poszukajcie wiedzy, poza „gotowcami” z akademickich bibliotek.
  Pozdrawiam i życzę przyjemności z poznawania nowego 🙂

  Polubienie

 2. Hubert Czerniak ujawnia swoją teczkę i wyznaje – „Jestem agentem… zdrowia”

  Hubert Czerniak TV
  Premiered Jul 10, 2019

  Polubienie

 3. Aleksander Jabłonowski: Lęk przed Żydami powoduje autocenzurę, Wołyń, Grunwald, atak na Dr Czerniaka

  CEPowisle
  Premiered Jul 11, 2019

  Aleksander Jabłonowski (Wojciech Olszański):
  – Władze w Polsce nie panują nad polityką historyczna,
  – Zakłamany i nieelegancki atak na Dr Huberta Czerniaka to atak na Konfederację,
  – Strach przed Żydami powoduje w Polsce autocenzurę, Jedwabne, Wołyń, Grunwald, niesmaczny atak na Dr Huberta Czerniaka….

  Polubienie

 4. ROTA-ENDECY – OŚWIADCZENIE W SPRAWIE „WYRZYGANEJ LECHI” PRZEZ MICHALKIEWICZA

  ROTA – ENDECY
  Published on Sep 28, 2017

  OŚWIADCZENIE ROTA – ENDECY
  w związku z nagraniem opublikowanym 14 września 2017 r. na kanale youtube Magna Polonia:
  „Michalkiewicz: Cała ta Wielka Lechia to ubeckie rzygowiny” (pisownia oryg.)

  Polubienie

 5. Oświadczenie: Telewizja CW24 kończy nadawanie dziś o północy

  CW24tv
  Published on Jul 12, 2019

  Walenty Bujnowski
  Ufff całe szczęście że jest jeszcze internet.CW24 MUSI ISTNIEĆ to moja ulubiona stacja.

  cezary kuczmaszewski
  Zdrajcy. Powinni wisieć za ten zamordyzm. Niech Pan się nie poddaje Panie Macieju. Trzymam za Pana kciuki i czekam na Pana programy. Pozdrawiam.

  stanislawa janusz
  Kidy Polacy bedą Polakami we własnej Ojczyznie?MIESZKAŃCY CO SIE Z WAMI DZIEJE?Dlaczego w wiekszości jesteście debilami itd.

  Henry Malee
  Żegnaj Maćku i do zobaczenia na You Tube gdzie tez kłody pod nogami przez popisorzydy

  Jan Qiraga
  Och jaka szkoda, tragedia dla naszej mlodej demokracji, Respekt dla p. Maciaka najbardziej rzetelnego dziennikarza…..

  Kadar Kalar
  Bardzo mi przykro 😢. Mam nadzieję, że program „Musisz to wiedzieć” będzie istniał i rósł w siłę. Pozdrawiam wszystkich wspaniałych dziennikarzy i dziękuję za Prawdę!

  Waldek Kaminski
  Wielkie dzięki za kawał wielkiej ROBOTY !!!!!!!

  Angelos
  Szkoda że nie doceniona jest NAJLEPSZA TV ever! Alee ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło..CIESZE SIE ZE BEDZIECIE NA YT nie będziecie mieć tyle cenzury. Pozdrawiam i dziękuję za 10 lat ciężkiej pracy i prawdy.

  Polubienie

 6. Obnażanie Matrixa – wprowadzenie – O co chodzi z Imperium Lechickim

  Pol Lechicki
  Published on Feb 7, 2018

  Tylko agentura wpływu okupanta nazwała by nasze korzenie „rzygowiny ubeckie”. Jesteśmy wielkim ludem na tej ziemi i tego nic nie zmieni.

  Ewa Jaroszynska
  1 year ago
  Pewnie niedlugo ludzie beda sie wstydzic z powodu przynaleznosci do korporacji watykanskiej. Gdy ta prawda zacznie docierac coraz wiecej I wiecej do nas , wowczas naturalnie zrezygnuje wiekszosc ludzi z uslug pseudoduchowych , ktorymi zajmuja sie zakonnice I ksieza. Jest czas coraz wiekszej prawdy I maski opadaja. Dziekuje Marcin. Pozdrawiam zyczac radosci w sercu I z najblizszymi.

  kikolandzik
  nacjonaliści/narodowcy [jakby ich nie nazwać] nigdy nie osiągną tego w Polsce czego chcą, bo wspierają watykańską agenturę. PiS udaje ,,katolicką partię”. Partie ,,lewicowe” chcący świeckości chcą zaostrzenia kar za krytykę m.in. islamu.

  lewica i prawica, to ściema. szlag mnie trafia jak czytam nie tylko na portalach ,,informacyjnych” ale i plotkarskich, muzycznych o tych ,,sztucznych” wojnach o każdą pierdołę.

  W Kanadzie, Ameryce dzień czarnych [ typu Africa day], na zachodzie ubierają hijab aby ,,wspierać” kobiety i walczyć z islamofobią. Gdzie w Iranie/Arabii Saudyjskiej jest przymus jego noszenia… nawet od 7 lat !

  Co do otwierania drzwi, najlepszym wyjściem jest człowiek ten otwiera drzwi, który ma bliżej, to tak jak z przywitaniem od najbliżej strony. Facet jest na równi z kobietą. nie ma czegoś takiego jak alimenty i ,,wizytacje” ojca zamienia się na metodę ,,wujka” [dwa razy w tygodniu]. nie ma czegoś takiego jak male masculinity [męski przywilej] czy też nie ma czegoś takiego jak feminizm, a tu w Polsce to narasta w zastraszającym tempie [oczywiście wzięte zza Ameryki]. jednym z ciekawych kobiet opowiadających o negatywnym zjawisku jest Caasie Jaye [ film ,,the red pill ], Karen Straughan, Christina Hoff Sommers, Janice Fiamengo, june lapine, a w Polsce nie znam takiej ;).

  Podjęcie nawet głupiej apostazji w mojej opinii da pozytywne nastawienie, że teatr religii do której współnależałem już mnie nie dotyczy. po prostu – jak ze szkołą, zawsze możesz się wypisać! i koniec, nie wpływa to na ciebie, nawet jak zalewa informacja co ksiądz/zakonnica [cokolwiek ona robi, bo nadal nie wiem czym one się zajmują?]…

  [edytowane] Ps. nie mówiąc o skandalicznym płaceniu na instytucje religijne. 18+ i specjalne z dokumentem tożsamości aby wejść [bez dzieci] + specjalne opłacanie dla zapisanych – ten kto nie zapisany ma zakaz wstępu.

  tak samo z obrzezaniem. niby kobiece obrzezanie jest szokujące, ale chłopców pozytywne – śmiech na sali. co za bzdury!

  Polubienie

 7. Maciej Maciak: prognozy polityczne dla Polski, co dalej z telewizją kablową CW’24

  CEPowisle
  Premiered Jul 14, 2019
  Maciej Maciak:
  – prognozy polityczne dla Polski,
  – co dalej z telewizją kablową CW’24…

  Darius Maximus
  gadowski robi to samo, nawoluje do glosowania na pis

  Mateusz Motyka
  Zrobil to dzisiaj w rozmowie z Marcinem Rola czym mnie rozczarowal wrecz wkurwil bo uwazalem go za kogos kto moze otworzyc oczy ludziom ktorzy nie widza, ze Polska musi uwolnic sie od tej POPIS owskiej bandy.

  Stan Orzechowski
  Ten system właśnie tak pracuje po cichu nieposłusznym odbiera możliwości egzystencji gospodarczej doprowadzając ich do plajty. Właśnie dlatego takie stacja TV jak Pana Maciaka CW24 powinny być subwencjonowane z piędzi podatnika, ponieważ najważniejszym elementem demokracji jest pluralizm poglądów, bez którego demokracja nie istnieje. Zgadzam się również z wypowiedzią Pana Maciaka dotyczącej politycznego teatru dla społeczeństwa. To wynika od również od stu lat znanej reguły badacza demokracji i socjolog Roberto Michels z którego empirycznych badań wynikło, że : „Najważniejszym celem „demokracji” jest utworzenie politycznej elity, która walczy ze sobą o głosy przeważnie z dezorientowanych wyborców.”

  Polubienie

 8. Maciej Maciak & Aleksander Jabłonowski: Hubert Czerniak w latach 80-tych XX wieku – brońmy prawdy

  CEPowisle
  Premiered 9 hours ago

  Maciej Maciak (CW24) & Aleksander Jabłonowski (Wojciech Olszański):
  – Hubert Czerniak w latach 80-tych XX wieku – brońmy prawdy,
  – Skąd wyszedł atak na Konfederację?

  Robert Green
  Co do Michalkiewicza to racja też miałem go za kogoś innego ,okazuje się że pan Maciak ma rację.

  Bielik
  Słuchy chodzą np. o tym, że pan Michalkiewicz ma rodzinę powiązaną z koncernami farmaceutycznymi, których interesy narusza dr Hubert Czerniak… A Patlewicz spadł z nieba i od razu zakręcił się przy Panu Grzegorzu Braunie… Te zagadki trzeba rozwikłać…

  Robert Green
  Pan Michalkiewicz nie chce nic tworzyć ,ale sprawia wrażenie ,że wszystko wie. Skąd? Tego nie wie nikt ,słucham go od pewnego czasu i chyba wiem kim jest Stanisław Michalkiewicz. Panu Michalkiewiczowi nie podoba się Konfederacja ,Wielka Lechia to dla niego ubeckie rzygowiny wszystko krytykuje z wyjątkiem przestępców w sutannach. Pedofilie w kościele marginalizuje ,dziewczynkę wykorzystywaną przez duchownego obrażał w domyśle ,że to jej wina. Nie szanuje tradycji ani Naszej historii przed chrześcijaństwem. Pan Michalkiewicz jest agentem wpływu sekty z Watykanu ,która uaktywniła się dostrzegając budzenie się świadomości w naszym regionie. Zębów już nie będą wybijać ani palić na stosie jak 2tys. lat temu więc wykorzystują ludzi z pozoru niezależnych. Kwestia roszczeń Żydowskich też spójrzmy od tej strony jeśli Żydzi będą tu szlachtą co z klerem? co z miliardowymi dochodami największymi w Europie ,które ściąga z biednych Polaków Watykan to jest walka o wpływy i pieniądze w tym kontekście jasne jest skąd Michalkiewicz miał notatkę i posiada pewne delikatne i wrażliwe informacje.

  Polubienie

 9. ROZBIJACZE PRAWICY. Prowokatorzy w środowiskach patriotycznych | R. Patlewicz, G. Wysok

  Media Narodowe

  Radosław Patlewicz
  Boom na Wielką Lechię zaczął się w 2015 roku gdy były agent komunistycznego wywiadu ps. Henryk, członek PZPR i absolwent WUML (Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu) Janusz Bieszk wydał książkę o królach lechickich. Książka ukazała się nakładem postkomunistycznego, prywatyzowanego przez WSI wydawnictwa Bellona. Z tego samego wydawnictwa wyszły książki innych turbosłowiańskich dezinformatorów Pawła Szydłowskiego i Tomasza Kosińskiego. W propagandę Wielkiej Lechii włączyło się wiele osób związanych z wojskiem i innymi służbami mundurowymi np. Sanjaya (syn pułkownika LWP i członka PZPR Janusza Jaraszka), Aleksander Berdowicz (emerytowany major wojska), Hubert Czerniak (ZOMO, PSL, PO), masa ludzików dziwnym trafem przebierających się akurat w mundurki jak Wojciech Olszański, Adolf Kudliński, pułkownik Wasiak, generał Grudniewski i wielu, wielu innych. Nawet Paweł Chojecki (syn agenta SB Sławomira Chojeckiego ps. Zygmunt) ciepło wypowiadał się o ruchach słowiańskich. Naczelną cechą turbosłowiaństwa jest nienawiść do Kościoła Katolickiego, cywilizacji łacińskiej i wyrosłych na nich tradycyjnych polskich wartości. Czasem ta nienawiść markowana jest walką z syjonizmem. Oprócz tego często przewijają się motywy New Age, różnych absurdalnych teorii spiskowych, poparcie dla hochsztaplerki medycznej, panslawizmu, prorosyjskości, sentymentalizmu wobec socjalizmu, PRL, czasów Gomułki. Według mnie celem ruchu turbosłowiańskiego jest zniszczenie Kościoła i ośmieszenie tradycyjnego polskiego patriotyzmu opartego o wartości takie jak prawda, dobro, piękno, Bóg, Honor, Ojczyzna. Ułatwi to zwycięstwo globalizmu, banksterów i wprowadzenie jednej, światowej religii.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.