929 Wg żydowskiej encyklopedii rtm. Pilecki był Niemcem… lub żydem


autor: Wikimedia Commons/screen jewishvirtuallibrary.org

Naród PL zdał egzamin w II WŚ
zazdroszczą nam bohaterów :))) My narodem (nie plemieniem 😀 ), my Naród Polski narodem BOHATERÓW!

głosuj na listę 4
Kolejny przykład że z żydami NIE MAMY ABSOLUTNIE NIC WSPÓLNEGO

dominik@dominik
Od wrzesnia 1939 roku do czerwca 1941 Polacy byli masowo mordowani przez Sowietow przy masowej wspolpracy lokalnych Zydow ( ktorzy robili listy do wywozek, masowo wstepowali do NKVD etc) z Polakow poddanych wtedy represjom zmarlo/zostalo zabitych ponad million. Od wrzesnia 1939 do lipca/sierpnia 1941 Zydzi bardzo czesto kolaborowali z NIemcami przeciwko Polakom. Jest notatka delegatury rzadu Polskiego z 23 Lipca 1941 o masowych aresztowania polaczonych z wysylka do Auschwitz etc Polakow w ktorych Niemcom pomogli lokalni Zydzi ktorzy w nagrode mieli przez Niemcow poprawione warunki mieszkaniowe.

A sam rotmistrz Pilecki-oskarzenie tylko prokuratorzy Zydowscy, kat ktory strzeli w tyl glowy tez Zyd ktory pojechal pozniej do Izraela. Tzw III RP jest hanba narodu polskiego poniewaz zafundowala muzeum Polin ale muzeum ofiar Polskich zafundowac juz nie zdolala.

ala
Deficyt Żydowskich bojowników zmusił ich do adopcji naszych bohaterów. Mają takich bohaterów jak bracia Bielscy. Kolejna potwarz dla nas.

Dziadek
Jesli chodzo Zydow, to nie zdziwi mnie juz NIC.Ich bezczelnosc przekracza wszelkie granice przyzwoitosci.

polski patriota
Ubecja-żydowska wyemigrowała do Izraela, teraz pluje na polskich bohaterów których tu w Polsce mordowali.

dz
za to Hitler i Stalin zostaną Polakami

https://wpolityce.pl/polityka/446533-rtm-pilecki-uznany-za-niemca-w-zydowskiej-encyklopedii

Skandal! Rtm. Pilecki w żydowskiej encyklopedii został uznany za Niemca. Po interwencji polskiej ambasady oznaczono go jako… Żyda

opublikowano: 14 maja · aktualizacja: 14 maja

W encyklopedii internetowej dotyczącej spraw żydowskich Jewish Virtual Library pojawiło się nazwisko rotmistrza Witolda Pileckiego. Problem w tym, że zaprezentowano go jako… niemieckiego żołnierza walczącego z nazizmem! W sprawie zainterweniowała ambasada Polski w USA.

CZYTAJ TAKŻE: 118. rocznica urodzin rotmistrza Pileckiego! W całej Polsce akcje upamiętniające polskiego bohatera. Pamiętali również internauci

Witold Pilecki był POLSKIM żołnierzem walczącym w ruchu oporu, który na ochotnika zgłosił się do niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz, aby zdać relację z popełnionych tam okrucieństw. Informacje na Waszej stronie wymagają natychmiastowej korekty

— napisano na Twitterze ambasady Polski w USA.

Po tym wpisie dokonano korekty i „przesunięto” rotmistrza Pileckiego do działu… żydowskich żołnierzy. Warto byłoby, aby administratorzy Jewish Virtual Library zorientowali się, że uwzględniając rotmistrza Pileckiego powinni utworzyć kategorię „polish fighters”. Mogliby w niej umieścić m.in. także Jana Karskiego.

as/Twitter

…..

https://kresy.pl/wydarzenia/w-zydowskiej-encyklopedii-rotmistrza-pileckiego-sklasyfikowano-najpierw-jako-niemca-a-potem-jako-zyda/

https://wpolityce.pl/polityka/454048-historyk-ocenzurowany-za-sprzeciw-wobec-ustawy-447-wideo

https://wpolityce.pl/polityka/454028-brunatna-przeszlosc-niemieckiej-prokuratury

https://wpolityce.pl/historia/453045-uhonorowano-polskie-bohaterki-zdjecia

Muzeum Auschwitz usuwa prawdę o polskich więźniach | Klistała Jerzy

Streamed live on Jun 3, 2019

Maja deLinde
SKANDAL! SKANDAL! SKANDAL! A ludzie nadal głosują na PiS!

Aleksander Wisniewski
banda pieprzonych niemieckich zwyrodnialcow! az slabo sie robi. a dzisiaj przekupione zarzady Polski dostosowuja sie do narracji czy to niemieckiej, czy zydowskiej

PiS PO żydokomuna
Niebywały skandal…

Kris
ZAKŁAMANI ŻYDZI CO ZA NACJA NIE ZNAM ŻADNEGO INNEGO NARODU COBY TAK BYŁ ZAKŁAMANY FAŁSZYWY PLEMIĘ ŻMIJOWE

LEO PL
To SKANDAL i SKURWYSYŃSTWO. Dyrektor powinien zostać wyjebany w trybie natychmiastowym i to na butach. Chyba ludzie sami będą musieli się tym zająć.

Jan M
I dzisiaj bękarty tych gadów udają przyjaciół Polaków.

Tarzan NIE bo NIE
za niedlugo wmówią że Polacy spali na hamakach i przebywali na urlopie obserwując jak mordowali – żydów – .. idiotyzm i zakłamanie trwa nadal

6 thoughts on “929 Wg żydowskiej encyklopedii rtm. Pilecki był Niemcem… lub żydem

 1. Tigermoth
  Tak zwana „Nowa szkoła badań nad Zagładą” spełnia kryteria naukowości podobne do alchemii , astrologii czy gender. Cel za to prosty jak cep: pomniejszyć winę Niemców i walić w Polaków na maxa. Znane.

  Gowin opłaca antypolską hucpę
  Centrum Badań nad Zagładą Żydów – jednostka naukowo-badawcza powołana w 2003 przy Instytucie Filozofii i Socjologii PAN. Antypolska instytucja finansowana z pieniędzy polskiego podatnika.

  wolak
  Ten osobnik nie ma prawa używać tak pięknego polskiego nazwiska. Ma odwagę kłamliwie atakować Polaków to trzeba robić to pod swym nazwiskiem z otwartą przyłbicą. No tak ale na to stać rycerzy a nie .

  nohood
  mam nadzieję, że doczekamy czasów, w których polska zacznie się szanować. nie ze względu na to jak małymi nas uczyniono, lecz ze względu na dokonania przodków. wtedy grabowski nie znajdzie spokoju

  https://wpolityce.pl/polityka/464597-ohydny-atak-prof-grabowskiego-na-instytut-pileckiego

  Ohydny atak prof. Grabowskiego na Instytut Pileckiego. Bolą go sukcesy polskiej instytucji? „Instytut narzędziem w rękach nacjonalistów”

  opublikowano: za minutę · aktualizacja: za godzinę


  autor: youtube/facebook

  Wielki sukces Instytutu im. Pileckiego w Niemczech wyjątkowo zabolał prof. Jana Grabowskiego z Centrum Badań nad Zagładą Żydów, który napisał szokujący komentarz pod wpisem znanego niemieckiego historyka, który z entuzjazmem podszedł do otwarcia Instytutu w Niemczech. Sfrustrowany polskim sukcesem Grabowski z ,furią zaatakował Instytut, stwierdzając m.in., że jest on „narzędziem w rękach nacjonalistów”.

  CZYTAJ TAKŻE:TYLKO U NAS. Bulwersująca wypowiedź! Prof. Grabowski poszedł dalej niż Gross: Polacy nic nie robili, żeby ratować Żydów

  Powstanie biura instytutu w sercu Berlina chwalił Jochen Boehler, niemiecki historyk. Boehler gratulował Polakom i chwalił uroczyste otwarcie biura. Wpis wywołał wściekłość prof. Grabowskiego, który od kilku lat zajmuje się zohydzaniem Polski na arenie międzynarodowej.

  Instytut Pileckiego stał się użytecznym narzędziem w rękach polskich nacjonalistów. Jeśli naprawdę interesuje cię ich działalność, uważnie przyjrzyj się organizowanym przez nich wydarzeniom (…). Jedno jest pewne: nie mamy tutaj do czynienia z organizacją zaangażowaną w niezależne badanie historii. Masz do czynienia z organizacją pracującą dla skrajnie prawicowego radykalnego rządu, którego zadaniem jest zaciemnianie i fałszowanie historii (…).Moim ulubionym wydarzeniem jest to, który za kilka dni zostanie zorganizowane w Bełżcu. Trzeba być cholernie bezczelnym, aby wziąć udział w konferencji organizowanej na terenie obozu zagłady, gdzie wykład inaugurujący będzie poświęcony temu, jak to w 1939 roku Żydzi zdradzili Polskę. I gdzie żaden wykład nie zostanie poświęcony żydowskim ofiarom! Biorą w niej udział pracownicy Instytutu Pileckiego.(…). Za kilka dni wygłaszam przemówienie na dużej konferencji w Stanach Zjednoczonych i zajmę się tym tematem

  – pisze Grabowski, który wymienia jeszcze kilka imprez organizowanych przez Instytut Pileckiego i doszukując się w nich rzekomego fałszowania historii.

  Szokujący i chamski wpis Grabowskiego doczekał się odpowiedzi. Ta nadeszła od Wojciecha Kozłowskiego, szefa Instytutu Pileckiego. Szybko złapał on Grabowskiego na kłamstwie.

  Drogi profesorze Grabowski, zwrócił pan moją uwagę, twierdząc, że naukowcy Instytutu Pileckiego rzekomo uczestniczyli lub będą uczestniczyć w konferencjach w Kielcach i Bełżcu. Oczywiście jesteśmy instytucją badawczą i jest to absolutnie normalne, że nasze badania są prezentowane na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Jednak nikt z nas nie pojawił się w Kielcach, ani w Bełżcu. Jako dyrektor Instytutu chciałbym dowiedzieć się więcej o szczegółach, gdyby zechciał pan uszczegółowić swoje uwagi na temat pracy wykonanej przez moich pracowników. Kogo ma pan myśli?

  – odpowiedział Kozłowski.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:Szokująca manipulacja Grabowskiego i innych autorów „Dalej jest noc”! Sugerują, że Polacy posiadali własną administrację pod niemiecką okupacją!

  Awantura, którą wywołał Grabowski to dowód na to, że Instytut Pileckiego jest skuteczną instytucją, której praca doceniana jest nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. To właśnie boli prof. Grabnowskiego i jemu podobnym.

  WB

  Polubienie

 2. https://wpolityce.pl/historia/464450-w-projekcie-rezolucji-pe-zapis-dotyczacy-rtm-pileckiego

  Dzień śmierci rtm. Pileckiego zostanie Świętem Bohaterów Walki z Totalitaryzmami? PE zajmie się symboliczną rezolucją

  opublikowano: przedwczoraj


  Inauguracja działalności pierwszego zagranicznego oddziału Instytutu Pileckiego w Berlinie. / autor: PAP/Rafał Guz

  W projekcie rezolucji dotyczącej znaczenia paktu Ribbentrop-Mołotow dla historii Europy znalazł się zapis wzywający do ustanowienia Międzynarodowego Dnia Bohaterów Walczących z Totalitaryzmem. Miałby on przypadać 25 maja, w dniu śmierci rtm. Witolda Pileckiego – informują służby PE.

  Chryze
  Ojciec wiceminstra sprawiedliwosci w rzadzie PiS w 2007 skazal Pileckiego na smierc . Jego synalek skazywal opozycjonistow w stanie wojennym dobrzy kumple z Ziobro i Duda. PiS to prawdziwa postkomuna

  kpharck
  O fundacji Paradis Judaeorum, prawdziwym pomysłodawcy przed laty ustanowienia 25 maja Międzynarodowym Dniem Bohaterów Walczących z Totalitaryzmem, cisza ? Polecam książkę „To jest zawsze podejrzane”

  Polubienie

 3. https://kresy.pl/wydarzenia/irena-sendlerowa-przeciwstawila-sie-polskiej-nazistowskiej-okupacji-kolejne-klamliwe-sformulowanie-w-mediach/


  Irena Sendlerowa w 1942 r. Fot. wikimedia, kadrowane

  IRENA SENDLEROWA PRZECIWSTAWIŁA SIĘ „POLSKIEJ NAZISTOWSKIEJ OKUPACJI” – KOLEJNE KŁAMLIWE SFORMUŁOWANIE W MEDIACH

  12 października 2019|0 Komentarze|w Ameryka, Polska, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

  W informacji o tym, że powstanie film o Irenie Sendlerowej z Gal Gadot w roli głównej zamieszczono kłamliwe sformułowanie o „polskiej nazistowskiej okupacji”. Po pewnym czasie tekst, który poszedł w świat, poprawiono, choć wciąż bez informacji o tym, że Sendler była Polką.

  Serwis „Deadline” podał w piątek, że popularna izraelska aktorka i modelka Gal Gadot wraz ze swoim mężem, Jaronem Warsano, założyli firmę produkcyjną, której pierwszym przedsięwzięciem będzie thriller historyczny oparty na historii Ireny Sendlerowej. Gadot ma zagrać w nim główną rolę, a film powstanie dla wytwórni Warner Bros.

  W artykule na ten temat, już na samym początku zamieszczono kłamliwe twierdzenie o „polskiej nazistowskiej okupacji”.

  „<> opowiada wstrząsającą historię kobiety, która stawiła opór polskiej nazistowskiej okupacji i niesamowitej siatki, którą stworzyła, żeby zająć się i uratować 2500 żydowskich dzieci z warszawskiego getta” – napisano w tekście. Wkrótce za „Deadline” informację, wraz z nieprawdziwym sformułowaniem, zaczęły powielać inne zachodnie media, w tym Forbes.

  Na błąd zwrócił uwagę m.in. polski ambasador w Izraelu Marek Magierowski, który poprosił o korektę w tekście:

  „Mam nadzieję, że to tylko ignorancja pisarza, a nie część scenariusza. Drogi deadline.com, proszę popraw tę potworność”.

  Kłamliwe sformułowanie wywołało też reakcję Muzeum Auschwitz-Birkenau.

  „Nie było żadnej ‘polskiej nazistowskiej’ okupacji. Polska była okupowana przez nazistowskie Niemcy. Irena Sendler, która uratowała wiele żydowskich dzieci od zagłady jest jednym z symboli odważnego oporu przeciwko okupantom” – napisało muzeum na Twitterze, apelując o poprawienie pomyłki.

  Poprawki zostały wprowadzone, choć dopiero po kilku godzinach. Początkowo, kłamliwe sformułowanie zmieniono na „okupację Polski przez nazistów”. Dopiero po pewnym czasie napisano o „okupacji Polski przez niemieckich nazistów”. Takie brzmienie artykuł ma obecnie. Z kolei inne media, np. izraelski „Jerusalem Post” pisał o „nazistowskiej okupacji Polski”, bez sprecyzowania, że chodzi o Niemców. Komentatorzy zwracali też uwagę, że w tekście do teraz nie ma żadnej wzmianki o tym, że Irena Sendlerowa była Polką. Nie wspomniano też o tym, że działała na rzecz polskiej organizacji „Żegota”, czyli Rady Pomocy Żydom przy Delegaturze Rządu RP na Kraj.

  Zadowolenie z poprawki w tekście wyraziła na Twitterze Ambasada Izraela w Polsce:

  „Nakręcenie filmu o bohaterskich czynach Ireny Sendlerowej jest bardzo ważne, ale równie istotne jest dochowanie wierności faktom historycznym. „Okupacja Polski przez nazistowskie Niemcy” – cieszymy się, że Deadline dokonało koniecznej poprawki”.

  Czytaj także: Zmarł Karol Tendera, który walczył z kłamliwym określeniem „polskie obozy koncentracyjne”

  Zobacz również: Kontrowersje podczas obchodów rocznicy pierwszej deportacji Polaków do Auschwitz. „Polskie flagi były zdzierane z drzewców”

  Deadline.com / wpolityce.pl / twitter.com / Kresy.pl

  Polubienie

 4. https://wpolityce.pl/polityka/467924-polskie-obozy-w-dwoch-holenderskich-artykulach

  „Polskie obozy” w dwóch holenderskich artykułach! Reduta Dobrego Imienia interweniuje i prosi o wsparcie

  opublikowano: przedwczoraj


  autor: screen fratria

  Mimo wezwań, nadal dwa holenderskie portale, gelderlander.nl i ad.nl w swoich artykułach podtrzymują oszczercze sformułowania o istnieniu „polskich obozów”.

  Artykuł z gelderlander.nl dotyczy upamiętnienia w miejscowości Alverna postaci Davida van der Reisa, Żyda, który trafił do niemieckiego obozu w Sobiborze. Wzmiankując o tym obozie zagłady, autor artykułu określił go jako „polski obóz koncentracyjny” („Poolse concentratiekamp”).

  Z kolei artykuł na portalu ad.nl dotyczy Petera Gobetsa, 72-letniego mieszkańca Hagi, którego przodkowie zostali zamordowani w obozie w Sobiborze. Na określenie tego obozu autor tekstu użył sformułowania „polski obóz zagłady” („Poolse vernietigingskamp”).

  Wystosowane wezwania pozostały bez odpowiedzi. W związku z tym prosimy o Państwa wsparcie.

  Poniżej wzory listów w języku angielskim oraz tłumaczenie na język polski. Prosimy użyć w korespondencji wersji w języku angielskim.

  Szanowni Państwo!

  Informuję że pomimo wcześniejszego apelu ze strony Polskiej Ligi Przeciw Zniesławieniom artykuł pod adresem ………………. wciąż zawiera nieprawdziwe i oszczercze sformułowanie „polski obóz koncentracyjny”.

  Jest to przykład języka nienawiści z wykorzystaniem kłamstwa oświęcimskiego skierowanego przeciwko Polakom z powodu rasistowskich uprzedzeń.

  Jedyne obozy, jakie kiedykolwiek istniały w okupowanej przez Niemców Polsce w latach 1939-1945, zostały utworzone przez III Rzeszę Niemiecką.

  Stąd prawidłowa nazwa niemieckich obozów może brzmieć:

  Niemieckie obozy w okupowanej przez Niemców Polsce
  Niemieckie nazistowskie obozy w okupowanej przez Niemców Polsce
  Niemieckie obozy w okupowanej przez nazistów Polsce
  W związku z powyższym przyłączam się do wezwania ze strony Polskiej Ligi Przeciw Zniesławieniom i wzywam do usunięcia oszczerczego sformułowania z administrowanej przez Państwa strony.

  Z poważaniem,

  DO WKLEJENIA DO WIADOMOŚCI – gelderlander.nl

  Odbiorca: redactie@gelderlander.nl p.jansen@gelderlander.nl

  Tytuł wiadomości:

  A request to remove defamatory content Historical error in your article I don’t agree! Request for correction on your website Please, delete the error There was no Polish camp in occupied Poland

  lub inny, stworzony przez Państwa

  Treść wiadomości:

  Dear Sir or Madam!

  I do inform you that despite a previous appeal by the Polish League Against Defamation regarding your gravely false and highly defamatory statement „Poolse concentratiekamp” is still being used as in the following article: https://www.gelderlander.nl/wijchen/joodse-verzetsheld-krijgt-een-gedenkplaat-in-alverna~aae663c7/

  This is an example of hate speech using the Holocaust denial against the Poles because of racist prejudice.

  The only camps that ever existed in German-occupied Poland in the period of 1939-1945, were established by the German Third Reich.

  The proper reference to the German camps therefore is as follows: – German camps in German-occupied Poland – German Nazi camps in German-occupied Poland – German camps in Nazi-occupied Poland

  I therefore wish to endorse the request by the Polish League Against Defamation and urge you to remove the defamatory expression from the Website under your administration.

  Faithfully,

  DO WKLEJENIA DO WIADOMOŚCI – ad.nl

  Odbiorca: internet@ad.nl

  Tytuł wiadomości: A request to remove defamatory content Historical error in your article I don’t agree! Request for correction on your website Please, delete the error There was no Polish camp in occupied Poland

  lub inny, stworzony przez Państwa

  Treść wiadomości:

  Dear Sir or Madam!

  I do inform you that despite a previous appeal by the Polish League Against Defamation regarding your gravely false and highly defamatory statement „Poolse vernietigingskamp” is still being used as in the following article: https://www.ad.nl/den-haag/vragen-over-vermoorde-grootouders-maar-joodse-familie-krijgt-geen-antwoord-van-ns~a973faab/

  This is an example of hate speech using the Holocaust denial against the Poles because of racist prejudice.

  The only camps that ever existed in German-occupied Poland in the period of 1939-1945, were established by the German Third Reich.

  The proper reference to the German camps therefore is as follows: – German camps in German-occupied Poland – German Nazi camps in German-occupied Poland – German camps in Nazi-occupied Poland

  I therefore wish to endorse the request by the Polish League Against Defamation and urge you to remove the defamatory expression from the Website under your administration.

  Faithfully,

  autor: Reduta Dobrego Imienia

  Polubienie


 5. SKANDAL! Pilecki „polskim żydem”?? Burmistrz Londynu atakuje Polskę! Przegląd Mediów wRealu24!
  13,715 views•Streamed live 10 hours ago
  wRealu24

  Sagorsin
  juz sie przyznaja „zmuszeni do wspolpracy”, mordowani byli eskimosi w polsce ale ci co wspolpracowali to juz sa polacy, i mowi to facet wyznania ktore jak nikt w siecie ich tepi, sa kraje na wschodzie gdzie eskimos nawet niema wstepu

  Christian Changer
  Największymi współpracownikami Hitlera na terenie okupowanej Polski były judenraty i policja ż y d o w ska. Żaden uczciwy i profesjonalny badacz II wojny światowej nie może twierdzić inaczej w świetle źródeł. To były wielotysięczne organizacje kolaboranckie świadomie uczestniczące w mechanizmie ludobójstwa, a o takiej granatowej policji powiedzieć tego nie sposób.

  Leszek Makowski
  Swego czasu podejrzewano że w naszym grobie Nieznanego Żołnierza leży żyd bo jako zołnierze nie byli znani.Stąd moze próba zawłaszczenia naszego bohatera,gdy swoich brak

  Gina Seka
  A jakich oni mogą mieć bohaterów skoro własne dzieci wydawali na śmierć,aby dwa dni pożyć dłużej.

  Mark Sakowski
  Doprowadzono Polske do takiego upodlenia ze kazde bydle moze Polske bezkarnie obrazac !!!!!!!

  Krzysztof Rodak
  Na marginesie córką bohatera powiedziała wyraźnie że to komuniści pochodzenia żydowskiego zamordowało pana rotmistrza Witolda Pileckiego.

  Marek Zadrożniak
  Sumienie świata – Rotmistrz Witold Pilecki obdarty przez żydów (przyjaciół PiS) ze skóry i godności, został przez tychże przyjaciół-żydów umęczony jak Chrystus i zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach. Zakopany po mordzie w jakimś bliżej nieokreślonym dole śmierci (dół śmierci – ulubione miejsce „pochówku” Polaków stosowane przez żydów jak np. w Katyniu i później w PRL). Taki jest los dobrego Polaka i Katolika w kontakcie z żydami.
  Rotmistrz Witold Pilecki to wzór.

  Lato
  Bohater Pilecki ma bardzo dużo wspólnego z Żydami, mianowicie zamordowali go w czasie pokoju

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.