932 Katarzyna Treter-Sierpińska: Biznes na oszustwie globalnego ocieplenia, żydzi, gender, multikulti…

Katarzyna Treter-Sierpińska: Biznes na oszustwie globalnego ocieplenia, Żydzi, gender, multikulti…

Premiered Sep 26, 2019

plejadjanin
Czasami z przerażeniem słucham tych wywiadów. Co się odpier…dala na świecie i że szykuje się jeszcze większy odpier…dol. Strach się bać.

Elżbieta Scobie
Jeżeli ta dziewczynka wzbudza litość i ludzie myślą, że to dziecko rzeczywiście mówi to co czuje to współczuję idiotom i gratuluję korporacjom, które wyciągają pieniądze od ludzi za nic. Dziwię się tym naszym rządzącym, że nie widzą tego przekrętu.To się wyczuwa nawet nie znając tematu. Dlatego nie znoszę polityków, wielkich korporacji. Banda oszustów. Pozdrawiam

Adam W.
Bardzo jasny i treściwy wykład. „Ale bezczelne są te k…wy i złodzieje”.

Dana Marta
” Zabierz srebro i zloto od Goyim” to nakaz talmudu, pomysl na interes ktory odbierze pieniadze od niezydow to jest ich religia.

Barbara Bini
Rzeczywistosc, o ktorej mowi pani Treter jest przerazajaca, ale niestety prawdziwa. Swiat wkroczyĺ w zupeĺne szalenstwo.
Najgorsze jest to, źe ludzie poddaja siè temu. Tylko nieliczni, tak jak pani Treter , pròbujà ludziom otworzyç oczy. Obawiam siè jednak, źe sà to glosy woĺajace na puszczy. Mainstreamowe media zakrzycźa wszystkich trzeźwo myslacych a szare masy poĺkna wszystkie, najwièksze absurdy bez sprzeciwu.

Espe
53 nie polknelo bredni, bo tyle osob cie wlasnie zalajkowalo.

LeRoiLa Reine
dalej glosujcie na POPiSowa magdalenkowa sitwe ? !

Dana Marta
Te „wiatraki” powoduja VIBROACUSTIC DISEASE ( tzw. low pulse impact, co powoduje zgrubienie pedicardii z 0.05 do 2.3 mm). Objawy to napady epilepsji, depresja, choroby neurologiczne, zwyrodnienia paznokci i kopyt u zwierzat, ataki serca i pogrubienie scianek tkanek, tumors. Super wyklad na ten temat zrobila Dr Castello Granco z Portugalii.

xrey vlog 1234
Polecam kanał „BaldTV”

STOP2NWO
Wczoraj dotarło do mnie trochę gledzenia z TVN, było coś o „zmianach klimatu potwierdzonych naukowo. …” bełkot, aż uszy więdły. Strach pomyśleć co na TVPIS nadają. Od lat sam poszukuje faktów, TV out lata temu. Nasila się pranie mózgów, zabierają się za młode pokolenie juz od żłobka…. rodzice powinni rozje*ac całe to towarzystwo…

Ps.
Jest chorobą będzie lek i kaska płynie dla big pharma.

Ja Tess
Zmany klimatyczne są faktem ale przyczyny są bardzo niejednoznaczne .

tekagora1408
@Ja Tess https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aredniowieczne_optimum_klimatyczne

5 thoughts on “932 Katarzyna Treter-Sierpińska: Biznes na oszustwie globalnego ocieplenia, żydzi, gender, multikulti…

 1. https://kresy.pl/wydarzenia/minister-emiliewicz-sprawdzmy-co-w-ustawie-nalezaloby-zmienic-aby-partnerzy-tej-samej-plci-mogli-w-sposob-jednoznaczny-po-sobie-dziedziczyc/


  Jadwiga Emilewicz, mpit.gov.pl

  MINISTER EMILIEWICZ: SPRAWDŹMY, CO W USTAWIE NALEŻAŁOBY ZMIENIĆ, ABY PARTNERZY TEJ SAMEJ PŁCI MOGLI W SPOSÓB JEDNOZNACZNY PO SOBIE DZIEDZICZYĆ

  9 października 2019|1 Komentarz|w polityka, Polska, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

  Problemy z dziedziczeniem? Sprawdźmy, co w ustawie należałoby zmienić, aby partnerzy tej samej płci mogli w sposób jednoznaczny po sobie dziedziczyć – powiedziała w wywiadzie dla Onetu minister przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz. Jej słowa wywołały reakcję m.in. prezesa Instytutu Ordo Iuris.

  W poniedziałek portal Onet.pl opublikował wywiad z Jadwigą Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii, z satelickiej względem PiS partii Porozumienie Jarosława Gowina. Podczas rozmowy minister podkreślała też, że od lat ma wśród znajomych także osoby homoseksualne, którzy w rozmowach z nią twierdzą, że nie nie popierają takich inicjatyw jak marsze równości i nie mają potrzeby manifestowania swojej seksualności. Prowadząca wywiad dziennikarka powiedziała, że marsze te nie są manifestacją seksualności, tylko zwróceniem uwagi „na to, że osobom LGBT odmawia się takich samych praw, jakie mają osoby heteroseksualne”. Minister odparła, że jeśli są problemy prawne, to jest gotowa o nich rozmawiać. (…)

  Czeslaw @Czeslaw:
  Dziwna kariera. Jadwiga Katarzyna Emilewicz z domu Szyler, politolog i menedżer kultury a została w latach 2015–2018 podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju, od 2018 minister przedsiębiorczości i technologii w rządzie Mateusza Morawieckiego. Jej wykształcenie nie ma nic wspólnego z technologią. Bardzo ściśle współpracuje w tej dziedzinie z Izraelem, przekazując nasze wrażliwe gałęzie gospodarki pod kontrolę przedsiębiorców z Izraela.

  Polubienie

 2. https://wpolityce.pl/polityka/470415-konfederacja-zglosi-ustawe-anty-lgbt-fogiel-odpowiada

  Konfederacja zgłosi projekt ustawy anty-LGBT? Fogiel: Można domyślać się, że będzie to w większości jakieś ideologiczne bicie piany

  opublikowano: za 16 minut


  autor: Fratria

  Można domyślać się, że będzie to w większości jakieś ideologiczne bicie piany, nakierowane na to, by sprowokować lewą stronę sceny politycznej

  — ocenił zapowiedź złożenia projektu ustawy anty-LGBT zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.

  (…)

  koronka@koronka
  Jak nie uda się Złotej Jedenastce zgłosić projektu Ustawy anty LGBT, to powstanie projekt społeczny podobny do STOP 447

  Polacy mają dość bezradności Rządu! Polacy z Konfederacji nie są przeciwnikami Rządu RP. Konfederaci wspierają Rząd, a jeśli ktoś mówi inaczej to znaczy, że jest zdrajcą, albo głupkiem!

  ex wyborca PiS
  Bicie piany to od 4 lat uskutecznia PiS. 4 lata już rządzi i tylko mówi, że jest przeciwko LGBT, ale nie potrafią do tej pory legislacyjnie tej ideologii zablokować. Cała nadzieja w Konfederacji.

  koronka@koronka
  KONFEDERACI popierają społeczny projekt Ustawy zabezpieczającej Polskę przed bezprawnymi/ bezdziedzicznymi uroszczeniami diaspory z Brooklynu. Polacy, pobierajcie i podpisujcie projekt Ustawy!

  http://stop447.info/

  były wyborca PiS
  Polacy! Czy już żałujecie, że nie głosowaliście na Konfederację ?😏

  były wyborca PiS
  Panie Figie l! To Pan na razie bije pianę nie znając treści projektu. Łyk zimnej wody i wiadro wody na głowę. Może ostygnie.

  Polubienie

 3. gini@gini
  Jak widac nasz rzad ulegl naciskom bo stworzyl ministerstwo klimatu z dwoma ministrami , a pan minister sie chwalil, ze zaprosil Grecie . A wiec po co nam te ministerstwo i ten minister ?

  nava
  zloty klimatyczne, bardziej interesuje czy polskie ministerstwo klimatu zlikwiduje pywatne wysypiska śmieci na które zwozi się śmieci z Niemiec i potem samoistnie spalają się

  Dinozaur@Dinozaur
  Do kolaż : Hmmm.. w krajach europejskiego Jasnogrodu wykształcenie raczej przeszkadza w karierze. Twórca potęgi partii Zielonych ( tzw. ekologicznych pacyfistów zwanych ekopaxami ), późniejszy wicekanclerz Niemiec Pan Joszka Fischer miał wykształcenie niepełne podstawowe – 4 klasy podstawówki . Jego największym osiągnięciem na arenie międzynardowej było zbombardowanie ambasady chińskiej w Belgradzie . Panna Greta ma w Jasnogrodzie dwie podstawowe pomagierki – Pannę Luisę Neubauer (po mamie Reemtsma ) , która przez kilka lat prowadziła w internecie reklamę wycieczek lotniczych do Malajzii, Indonezji , Australii itd.) oraz Pannę Carlę Reemtsma. Firma Reemtsma była głównym dostawcą papierosów dla SA, później dla Wehrmachtu , zamieszana była też w używanie robotników przymusowych na Krymie i na Ukrainie . Ostatni dziedzic tej firmy ( od ca. 1968 skrajnie lewicowy działacz polityczny) sprzedał większą część swoich udziałów. Była fabryka Reemtsmy z Berlina została przniesiona i znajduje się teraz w Tarnowie Podgórnym , pow. Poznań.

  Jana
  Ci sponsorzy zniszczą to dziecko,a potem powiedzą zę to wina mięsożernych itd,itp.

  https://wpolityce.pl/swiat/476519-madrycki-dziennik-o-biznesie-stojacym-za-thunberg

  Zero zdziwienia! Madrycki dziennik: Za organizatorami strajków klimatycznych, zainicjowanych przez Thunberg, stoją duże koncerny

  opublikowano: wczoraj


  autor: EPA/PAP

  Za organizatorami strajków klimatycznych, zainicjowanych przez ekolożkę Gretę Thunberg, stoją duże koncerny, a także firmy inwestujące w sektorze energii – twierdzi w piątek “El Confidencial”. W Madrycie, gdzie wydawany jest dziennik, od poniedziałku trwa szczyt klimatyczny ONZ COP25.

  Według hiszpańskiej gazety Thunberg, nieformalna liderka młodzieżowych protestów klimatycznych w ramach ruchu Fridays for Future (Piątki dla Przyszłości), jest wspierana przez grupy finansowe lobbujące na rzecz własnych interesów.

  Na drugim planie, dyskretnie za szwedzką nastolatką, znajdującą się obecnie na czele walki klimatycznej, stoją duże fundusze finansowe oraz firmy zainteresowane eliminowaniem użycia węgla

  —napisał w piątek „El Confidencial”.

  Gazeta wskazuje, że grupy finansowe nie tylko wspierają strajki klimatyczne, ale “oddziałują też na opinię publiczną na świecie oraz próbują wpływać na poszczególne rządy”.

  “El Confidencial” wskazuje, że rodzina Thunbergów jest powiązana z zarejestrowaną w Brukseli organizacją European Climate Foundation (ECF) poprzez autora kampanii medialnych Grety, Daniela Donnera.

  To strateg odpowiedzialny za kontakty z mediami ze strony ECF

  —napisała gazeta.

  Stołeczny dziennik wskazuje, że w skład ECF wchodzą fundacje charytatywne i społeczne koncernów takich jak IKEA czy Hewlett Packard, a także fundusz TCI, który jest udziałowcem m.in. w działających w sektorze energii spółkach Red Electrica i Enagas.

  “El Confidencial” wskazuje, że ECF jest również wspierane finansowo przez fundusz rodziny Rockefellerów, a także przez Michaela Bloomberga. Gazeta przypomina, że ten amerykański miliarder, który może być kandydatem Partii Demokratycznej w prezydenckich wyborach w 2020 roku, wsparł organizację madryckiego szczytu COP25 kwotą 5 mln dolarów.

  W piątek w Madrycie odbywa się protest organizowany z okazji trwającego tam od poniedziałku szczytu klimatycznego ONZ.

  Hiszpańskie media prognozowały, że w piątkowej manifestacji pod przewodnictwem Thunberg wezmą udział tysiące ekologów z ponad 850 organizacji z całego świata oraz hiszpańska młodzież.

  Od piątkowej manifestacji i od Grety Thunberg dystansują się władze tegorocznego gospodarza konferencji COP25. Ze szwedzką nastolatką nie spotkają się w Madrycie ani burmistrz Jose Luis Almeida, ani nikt z wyższych rangą przedstawicieli stołecznego ratusza. Władze stolicy nie wyślą też nikogo na wieczorny protest.

  kk/PAP

  Polubienie

 4. emil
  naszym bogactwem jest węgiel i energetykę powinniśmy mieć opartą o polski węgiel, zamiast rozwijać jego ekologiczne wykorzystanie Gowin finansuje zboczenia na uczelniach

  ZbytSzczery@ZbytSzczery
  Znając PiS to będziemy malowali Ruski węgiel na zielono i pisali białe księgi do UE że to ekologiczne jest:)

  trzeba to powstrzymać
  to skok na nasze portfele!

  Gama
  To ile rzydki pisowe będzie podwyżka energii 70%? Oszuści

  nohood
  jesteście zbędnym balastem

  nohood
  karierowicze łykające jak foczki żydo-niemiecki chłam do kolonizacji polaków. zapłacicie za wszystko powszechną hańbą i upadkiem. korpoemilewicz do dymisji.

  ocknijcie się
  Czym sie r óżnicie od lewactwa ? Niczym. Niszczycie polska gospodarke zgodnie z wolą lewactwa i szydowstwa. Gowin do dymisji , kolaboranci z KO.

  nohood
  kasa do zwrotu. przykro się patrzy jak przerobiona urzędnik oszukuje ludzi we własnym kraju. gowin do dymisji.

  obywatel@bolek
  Jak już w tej Europie wszystko sobie ułożymy , będziemy żyli w czystej , bez smogowej Ojczyźnie to ci którzy rozwijają się ( Chiny , Indie , Rosja , USA ,niepatrzący na ułudę lewactwa przyjdą do nas i nas wypędzą z naszej Ojczyzny bo na tym świecie liczy się siła ,pieniądz .

  https://wpolityce.pl/gospodarka/476643-emilewicz-mamy-piec-scenariuszy-transformacji-energetycznej

  Rząd odpowiada na wyzwania klimatyczne. Emilewicz: Przygotowaliśmy pięć scenariuszy transformacji energetycznej

  opublikowano: 3 godziny temu


  autor: PAP/Paweł Supernak

  Przygotowaliśmy pięć scenariuszy transformacji energetycznej polskiej gospodarki – powiedziała PAP minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Dodała, że są one elementem Krajowej Strategii Niskoemisyjnej, którą resort przedstawi w grudniu na Komitecie do spraw Europejskich.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Spadło zużycie węgla, choć emisja dwutlenku węgla wciąż rosła. To wynik z roku 2019. Raport przedstawiono na COP25 w Madrycie
  https://wpolityce.pl/gospodarka/476123-spadlo-zuzycie-wegla-choc-emisja-dwutlenku-wegla-rosla

  Minister Emilewicz podkreśliła, że Polska jest dobrze przygotowana do dyskusji na temat neutralności klimatycznej. Jak wskazała będzie to tematem numer jeden na grudniowym szczycie Unii Europejskiej. Zaznaczyła jednak, że zanim podejmowane będą jakiekolwiek decyzje należałoby policzyć, ile realizacja Europejskiego Zielonego Ładu będzie kosztowała. Dodała, że jej zdaniem, „Europa nie jest do takiej dyskusji przygotowana”.

  Jak mówiła, nikt w tej chwili w UE nie odpowie na pytanie, czy, dążąc do osiągnięcia neutralności klimatycznej, jesteśmy gotowi wycofać z Europy np. przemysł ciężki, zrezygnować np. z produkcji stali, której nie da się wytwarzać bez węgla koksującego. Podkreśliła, że rezygnacja z przemysłu ciężkiego w UE nie oznacza globalnego ograniczenia emisji CO2, bo fabryki te zostaną „wypchnięte poza Stary Kontynent”.

  Poinformowała, że Ministerstwo Rozwoju kończy prace nad Krajową Strategią Niskoemisyjną, w której przygotowano pięć scenariuszy transformacji energetycznej polskiej gospodarki. Wskazała, że jeszcze w grudniu dokument ten zostanie przedstawiony na Komitecie do spraw Europejskich.

  Wtedy będziemy mogli go zaprezentować

  — powiedziała.

  Jak czytamy na stronach MR, „Krajowa Strategia Niskoemisyjna jest dokumentem strategicznym, który określi cele i podstawowe założenia transformacji polskiej gospodarki do gospodarki niskoemisyjnej do 2050 roku”.

  Komisja Europejska jesienią ubiegłego roku przedstawiła długoterminową wizję neutralnej dla klimatu gospodarki do 2050 r. Jej realizacja – jak zaznaczono – będzie wymagać wspólnych działań w siedmiu obszarach. Chodzi o efektywność energetyczną; energię ze źródeł odnawialnych; czystą, bezpieczną i opartą na sieci mobilność; konkurencyjny przemysł i gospodarkę o obiegu zamkniętym; infrastrukturę i połączenia międzysystemowe; biogospodarkę i naturalne pochłaniacze dwutlenku węgla, a także wychwytywanie i składowanie CO2 w celu rozwiązania problemu pozostałych emisji.

  kb/PAP

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.