932 Katarzyna Treter-Sierpińska: Biznes na oszustwie globalnego ocieplenia, żydzi, gender, multikulti…

Katarzyna Treter-Sierpińska: Biznes na oszustwie globalnego ocieplenia, Żydzi, gender, multikulti…

Premiered Sep 26, 2019

plejadjanin
Czasami z przerażeniem słucham tych wywiadów. Co się odpier…dala na świecie i że szykuje się jeszcze większy odpier…dol. Strach się bać.

Elżbieta Scobie
Jeżeli ta dziewczynka wzbudza litość i ludzie myślą, że to dziecko rzeczywiście mówi to co czuje to współczuję idiotom i gratuluję korporacjom, które wyciągają pieniądze od ludzi za nic. Dziwię się tym naszym rządzącym, że nie widzą tego przekrętu.To się wyczuwa nawet nie znając tematu. Dlatego nie znoszę polityków, wielkich korporacji. Banda oszustów. Pozdrawiam

Adam W.
Bardzo jasny i treściwy wykład. „Ale bezczelne są te k…wy i złodzieje”.

Dana Marta
” Zabierz srebro i zloto od Goyim” to nakaz talmudu, pomysl na interes ktory odbierze pieniadze od niezydow to jest ich religia.

Barbara Bini
Rzeczywistosc, o ktorej mowi pani Treter jest przerazajaca, ale niestety prawdziwa. Swiat wkroczyĺ w zupeĺne szalenstwo.
Najgorsze jest to, źe ludzie poddaja siè temu. Tylko nieliczni, tak jak pani Treter , pròbujà ludziom otworzyç oczy. Obawiam siè jednak, źe sà to glosy woĺajace na puszczy. Mainstreamowe media zakrzycźa wszystkich trzeźwo myslacych a szare masy poĺkna wszystkie, najwièksze absurdy bez sprzeciwu.

Espe
53 nie polknelo bredni, bo tyle osob cie wlasnie zalajkowalo.

LeRoiLa Reine
dalej glosujcie na POPiSowa magdalenkowa sitwe ? !

Dana Marta
Te „wiatraki” powoduja VIBROACUSTIC DISEASE ( tzw. low pulse impact, co powoduje zgrubienie pedicardii z 0.05 do 2.3 mm). Objawy to napady epilepsji, depresja, choroby neurologiczne, zwyrodnienia paznokci i kopyt u zwierzat, ataki serca i pogrubienie scianek tkanek, tumors. Super wyklad na ten temat zrobila Dr Castello Granco z Portugalii.

xrey vlog 1234
Polecam kanał „BaldTV”

STOP2NWO
Wczoraj dotarło do mnie trochę gledzenia z TVN, było coś o „zmianach klimatu potwierdzonych naukowo. …” bełkot, aż uszy więdły. Strach pomyśleć co na TVPIS nadają. Od lat sam poszukuje faktów, TV out lata temu. Nasila się pranie mózgów, zabierają się za młode pokolenie juz od żłobka…. rodzice powinni rozje*ac całe to towarzystwo…

Ps.
Jest chorobą będzie lek i kaska płynie dla big pharma.

Ja Tess
Zmany klimatyczne są faktem ale przyczyny są bardzo niejednoznaczne .

tekagora1408
@Ja Tess https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aredniowieczne_optimum_klimatyczne

2 thoughts on “932 Katarzyna Treter-Sierpińska: Biznes na oszustwie globalnego ocieplenia, żydzi, gender, multikulti…

 1. https://kresy.pl/wydarzenia/minister-emiliewicz-sprawdzmy-co-w-ustawie-nalezaloby-zmienic-aby-partnerzy-tej-samej-plci-mogli-w-sposob-jednoznaczny-po-sobie-dziedziczyc/


  Jadwiga Emilewicz, mpit.gov.pl

  MINISTER EMILIEWICZ: SPRAWDŹMY, CO W USTAWIE NALEŻAŁOBY ZMIENIĆ, ABY PARTNERZY TEJ SAMEJ PŁCI MOGLI W SPOSÓB JEDNOZNACZNY PO SOBIE DZIEDZICZYĆ

  9 października 2019|1 Komentarz|w polityka, Polska, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Marek Trojan

  Problemy z dziedziczeniem? Sprawdźmy, co w ustawie należałoby zmienić, aby partnerzy tej samej płci mogli w sposób jednoznaczny po sobie dziedziczyć – powiedziała w wywiadzie dla Onetu minister przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz. Jej słowa wywołały reakcję m.in. prezesa Instytutu Ordo Iuris.

  W poniedziałek portal Onet.pl opublikował wywiad z Jadwigą Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii, z satelickiej względem PiS partii Porozumienie Jarosława Gowina. Podczas rozmowy minister podkreślała też, że od lat ma wśród znajomych także osoby homoseksualne, którzy w rozmowach z nią twierdzą, że nie nie popierają takich inicjatyw jak marsze równości i nie mają potrzeby manifestowania swojej seksualności. Prowadząca wywiad dziennikarka powiedziała, że marsze te nie są manifestacją seksualności, tylko zwróceniem uwagi „na to, że osobom LGBT odmawia się takich samych praw, jakie mają osoby heteroseksualne”. Minister odparła, że jeśli są problemy prawne, to jest gotowa o nich rozmawiać. (…)

  Czeslaw @Czeslaw:
  Dziwna kariera. Jadwiga Katarzyna Emilewicz z domu Szyler, politolog i menedżer kultury a została w latach 2015–2018 podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju, od 2018 minister przedsiębiorczości i technologii w rządzie Mateusza Morawieckiego. Jej wykształcenie nie ma nic wspólnego z technologią. Bardzo ściśle współpracuje w tej dziedzinie z Izraelem, przekazując nasze wrażliwe gałęzie gospodarki pod kontrolę przedsiębiorców z Izraela.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.