935 Wg PiS Partia Interesu Syjonistycznego istnieje, żeby nie powstała polska prawica narodowa

Powiązania Kaczyńskiego z masonerią | M. Ziętek-Wielomska

Streamed live on Oct 11, 2019

Media Narodowe

Adam Jankoqski
A skąd Polacy mają mieć rzetelną wiedzę historyczną z zakłamanej komunistycznej histori po drugiej wojnie. Elity wymordowali Niemcy I sowiecka Żydo- komuna i do dzisiaj tych bandziorów chronią np:Stefan Michnik.

Elzbieta Kwasnik
TYlko pomyslec 30 lat minelo od okraglego stolu i dalej przy korytach twardzi komunisci ,bolek im pomogl.Wstyd

papuciowy
Pan Grzegorz Braun kiedyś powiedział że jak wspomniał o masonerii, Macierewicz podszedł do niego i zasugerował iż o takich rzeczach głośno się nie mówi.

Mata Hari
Masoneria podszywa się pod różne fronty , to się nazywa ” Strategia Mimikry ”

Ewa primaaprilis
Masoneria opanowała już u nas kościół

Matt Formella
Gowin, były redaktor Tygodnika Powszechnego; Piotr Naimski, pełnomocnik Rządu do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej, na działalność tych osobników zwrócił bym uwagę, w nawiązaniu do tego wywiadu, ale nie tylko.

Wori Bori
Pani Ziętek-Wielomska jest niesamowita. Ogarnia umysłem trochę szerszy zakres niż przeciętny widz tfałenów i tefałpów.

Mark Sakowski
J.J Lipski byl dla Michnika najwiekszym „mistrzem’ i oboje sa bardzo silnie zwiazani trockizmem i z idea tolerowania stalinizmu i tzw. „poskiego” typu panstwa komunizmu a jednoczesnie zgodnie z teoria parti komunistycznej silnie pracowali nad „rozmyciem” idei narodowej i byli przeciwko powstania Polski jako niezaleznego i suwerrenego panstwa. Kaczynscy bardzo silnie staraja sie wdrozyc w zycie idee Lipskiego przeciwko panstwu narodowemu! Prosze nie mylic masoneri „francuskiej” z masoneria rytu szkockiego!

Softreck Softreck
bardzo istotne sa ostatnie slowa: „ludzie beda wierzyc ze sa katolikami” tak samo jak teraz , wierza ze sa patriotami

Ziętek-Wielomska: Powiązania Kaczyńskiego z masonerią

Ziętek-Wielomska: Powiązania Kaczyńskiego z masonerią

11 października 2019 Redakcja Konserwatyzm.pl

Masoneria do “zapomniany” temat, a właściwie starannie usunięty z debaty publicznej. Czy pamiętacie Państwo, że Jarosław Kaczyński był wychowankiem Jana Józefa Lipskiego – znanego polskiego wolnomularza, wroga endecji i tradycji narodowej? Nie wiecie? A to posłuchajcie.

…..


Adam Lipiński. Fot. flickr.com

Badyl @Badyl:
W kontekście wypowiedzi tego pisowca polecam wywiad z Panią Dr Ziętek-Wielomską pt. „Powiązania Kaczyńskiego z masonerią”.

WAŻNY POLITYK PIS UJAWNIŁ CEL TEJ PARTII – ŻEBY NIE POWSTAŁA PRAWICA NARODOWA

30 października 2019|1 Komentarz|w polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Karol Kaźmierczak

Jeden z najbliższych wieloletnich współpracowników politycznych Jarosława Kaczyńskiego, Adam Lipiński ujawnił, że jednym z głównych celów PiS było przez lata niedopuszczenie do powstanie w Polsce prawicy narodowej.

Lipiński będący bliskim współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego od lat 90, gdy tworzył wraz z nim Porozumienie Centrum, obecnie jest posłem PiS. We wtorek Lipiński wystąpił w programie telewizji Polsat „Gość Wydarzeń”. Poseł odpowiadał dziennikarce na pytania dotyczące sytuacji na scenie politycznej. Rozmowa zeszła między innymi na temat nowej siły na scenie parlamentarnej, Konfederacji Wolności i Niepodległość tworzonej przez narodowców i konserwatywnych liberałów.

„Nasz zamysł, który powstał przy tworzeniu Zjednoczonej Prawicy, żeby po prawej stronie nie powstał żaden podmiot, nie udał się” – przyznał Lipiński. Ocenił jednak, że Konfederacja Wolność i Niepodległość, która wyrosła na prawej flance PiS, „to słaba formacja”. Po chwili Lipiński jeszcze raz zaznaczył – „Myśmy przyjęli takie założenie, że dla dobra Polski jest to, żeby nie powstała narodowa, nacjonalistyczna prawica w Polsce. Dopóki istniało Prawo i Sprawiedliwość taka prawica nie powstała. Ku zadowoleniu wszystkich oceniających scenę polityczną”.

Komentując przyczyny niepowodzenia PiS w realizacji tego celu w czasie ostatnich wyborów parlamentarnych, Lipiński uznał, że przekroczenie przez Konfederację progu wyborczego jest zasługą wysokiej frekwencji. „W Polsce jakiś procent wyborców kontestuje scenę polityczną i głosuje tak, żeby popierać ludzi, którzy łamią pewne schematy tej sceny politycznej” – powiedział polityk współpracownik Jarosława Kaczyńskiego oceniając, że „Konfederacja to są głównie wyborcy antysystemowi”.

„W takich rzadkich chwilach szczerości wyborcy PiS mogą się dowiedzieć, gdzie szefostwo tej partii ma tak naprawdę ideę narodową” w ten sposób skomentował na Twitterze wypowiedź Lipińskiego Jacek Wilk, jeden z polityków Konfederacji.

Czytaj także: Ambasador Izraela kolejny raz oskarża Konfederację o antysemityzm

twitter.com/kresy.pl

7 thoughts on “935 Wg PiS Partia Interesu Syjonistycznego istnieje, żeby nie powstała polska prawica narodowa

 1. PIS: Przyjeliśmy założenie, żeby dla dobra Polski NIE POWSTAŁA narodowa prawica

  Streamed live 2 hours ago
  Media Narodowe

  Dawid Michalski
  3 hours ago
  PIS to nie jest ani lewica ani prawica TYLKO ŻYDOWSKA PARTIA AGENDA TALMUDYSTÖW !

  xxx yyy
  Dawid Michalski PRAWDA!

  Darek Cebula
  PIS to zwyczajny paser ,a jego wyborcy go tolerują wiec są śmierdzielami takimi samymi ,mam wiele pogardy do wyborców ze są zwyczajnymi złodziejami ,okradają ludzi w Polsce razem z tymi zdradliwym tworami .

  Polubienie

 2. USA Żąda Polskich Surowców i Nie Chce Płacić Podatków – Analiza Komentator Pieniądze Trump PIS PL

  KH KH
  Teraz wojska amerykańskie będą nas bronić przed naszymi surowcami …

  Radosław Maternowski
  USA z Izraelem traktują nas jak swoją kolonie w Europie.

  Wojciech M
  Surowcami się handluje a nie oddaje…

  Tau Theron
  Jak się zaprasza złodzieja do domu, to nie ma się co dziwić, że kradnie.

  Kacper Gawlik
  „Mając takich przyjaciół nie potrzeba już wrogów”

  Polubienie

 3. https://wpolityce.pl/polityka/475276-ruszyl-mlodziezowy-strajk-klimatyczny-wideo-zdjecia

  Młodzieżowy Strajk Klimatyczny na ulicach polskich miast. Wśród demonstrantów próbowali brylować politycy opozycji

  opublikowano: wczoraj


  autor: PAP/Marcin Obara

  Z Placu Bankowego po godz. 10 pod hasłem „Dosyć słów, teraz czyny!” ruszył Młodzieżowy Marsz Klimatyczny. „Data strajku zbiega się z dniem wielkich wyprzedaży w sklepach – Black Friday” – podali na swojej stronie internetowej organizatorzy. (…)

  LN11
  Wnuczęta „komuny” na ulicach polskich miast? Kto finansuje te ideologiczne kucypały?

  …..

  https://wpolityce.pl/polityka/475380-minister-emilewicz-na-mlodziezowym-strajku-klimatycznym

  Młodzieżowy Strajk Klimatycznych w Poznaniu. Wśród obecnych… minister Emilewicz. „Ważna jest praca nad świadomością”

  opublikowano: wczoraj


  Jadwiga Emilewicz po oficjalnej prezentacji lokomotywy PUTrain, 29 bm. na Politechnice Poznańskiej / autor: PAP/Jakub Kaczmarczyk

  Według policji ponad pół tysiąca, a zdaniem organizatorów ponad 1 tys. osób wzięło udział w piątkowej manifestacji Młodzieżowego Strajku Klimatycznego w Poznaniu. Protestujący przeszli z pl. Adama Mickiewicza i zakończyli marsz wiecem na ul. Półwiejskiej. Na demonstracji była m.in. minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. (…)

  jojo@marcinowjan
  wyglada na to ze pis a wlasciwie gowinowska sekta dziala w kierunku rozbujania Polskiej lodzi i rozwoju lewackiej katastrofy …. Czy pisowi zstalo jeszczetroche normalnosci?

  Stanislaw Reiter@Stanislaw Reiter
  Emilewicz Gowinowy mlotek na PIS Strajkuje jak opozycja

  ujmikm
  Ż,,dzi tak mają są za a nawet przeciw, razem z Gowinem do dymisji.

  Wera
  Walka ze zmianami klimatu to przede wszystkim korzyść dla Niemiec – bo to ich technologie OZE mają być kupowane w innych krajach UE.

  obserwator
  A co ona tam robila!!!!!!!!widac ze ma malo zajec w ministerstwie,panie premierze dodac troche roboty pani minister zeby sie nie nudzila.

  Wieliczka
  Gowina i Morawieckiego nie było? Oni lubią takie klimaty.

  św. NH
  Pani śni? Czy zwariowała? Może zaraz zamkną dla biednych Polskę bo ekologiczny jest gaz i prąd?

  Polubienie

 4. https://wpolityce.pl/swiat/475392-wegry-najwiekszym-obronca-religii-chrzescijanskiej-w-europie

  Dlaczego to Węgry a nie Polska uchodzą dziś za największego obrońcę religii chrześcijańskiej w Europie?

  opublikowano: 2 godziny temu


  autor: Fratria

  To Węgry – a nie Polska – uchodzą dziś za najważniejszego obrońcę religii chrześcijańskiej spośród wszystkich krajów europejskich. Dzierżą to pierwszeństwo, mimo że są krajem o wiele bardziej zsekularyzowanym niż my. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że Viktor Orbán podczas swych wystąpień (także przeznaczonych dla odbiorców zagranicznych) często odwołuje się do wartości chrześcijańskich. Wynika to również z konkretnych działań węgierskiego rządu.

  Przykładem może być największa międzynarodowa konferencja poświęcona prześladowaniom chrześcijan i wolności religijnej, jaka ma miejsce na naszym kontynencie. W tym tygodniu odbyła się ona w Budapeszcie po raz trzeci pod patronatem Viktora Orbána, przyciągając gości z 45 krajów świata.

  Zanim się rozpoczęła, węgierski premier wystąpił w nagraniu, które umieścił na swym profilu na Facebooku. Powiedział wówczas:

  245 milionów chrześcijan na całym świecie jest prześladowanych za wiarę. W 2018 roku każdego dnia z powodu wiary zabijano 11 chrześcijan. Dopóki okrzyki cierpiących będą słuchane na świecie z obojętnością, Węgry nie ustaną w pomocy.

  To nie tylko słowa. W kancelarii premiera w Budapeszcie istnieje specjalny urząd sekretarza stanu odpowiedzialnego za udzielanie pomocy prześladowanym chrześcijanom oraz za wdrażanie na świecie Węgierskiego Programu Pomocy. Dziś tę funkcję pełni minister Tristan Azbej, który podczas wspomnianej konferencji oświadczył, iż obecnie Budapeszt jest prawdziwą cytadelą wolności chrześcijańskiej oraz centrum pomocy dla prześladowanych chrześcijan.

  Dwa lata temu miałem okazję porozmawiać dłużej z poprzednikiem Tristana Azbeja na tym stanowisku – Péterem Heltaiem. Byłem pod wrażeniem programów pomocowych uruchamianych przez Węgrów w krajach Trzeciego Świata. W Erbilu, stolicy irackiego Kurdystanu, zakończyli budowę szkoły, gdzie odbywa się nauczanie uchodźców, zarówno muzułmanów, jak i chrześcijan, którzy musieli uciekać przed wojną ze swych domów. W Libanie odnowili ponad 30 kościołów. Odbudowują szkoły i szpitale w północno-wschodniej Nigerii. W Kenii i Tanzanii uruchomili programy rozwojowe i infrastrukturalne dotyczące edukacji, opieki zdrowotnej i zaopatrzenia w wodę.

  Głośnym echem na Bliskim Wschodzie odbiło się odbudowanie przez Węgrów całej wioski Telskuf w Iraku, zamieszkanej głównie przez wyznawców Chrystusa. Dziś nazwa tej niewielkiej osady funkcjonuje w tamtejszej przestrzeni publicznej jako symbol najważniejszej pomocy Zachodu dla chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Pomocy kojarzonej oczywiście z Węgrami.

  Innym ważnym filarem madziarskiej aktywności są stypendia. Na Węgrzech istnieje ogólnokrajowy program Stipendium Hungaricum, w ramach którego 6000 studentów z ponad 100 krajów pobiera tam bezpłatnie naukę. Aż 50 proc. z nich pochodzi z obszarów objętych kryzysem humanitarnym, głównie z Afryki i Bliskiego Wschodu. Budapeszt posiada też drugi program stypendialny dla studentów chrześcijańskich żyjących w społecznościach najbardziej narażonych na prześladowania ze względu na swą wiarę.

  Angażując się w tego typu pomoc nasi bratankowie wytrącają argument z ręki eurobiurokratom, którzy oskarżają Węgry o torpedowanie unijnej polityki imigracyjnej, a więc o obojętność wobec ludzkiego cierpienia. Madziarzy pokazują, że nie są wcale obojętni, lecz kierują się w tych sprawach inną logiką niż Bruksela czy Berlin. Uważają mianowicie, że problem masowej imigracji można rozwiązać jedynie w miejscach konfliktów lub w ich pobliżu. Wspierają więc prawo ludzi do pozostania w swej ojczyźnie oraz prawo powrotu do niej: „right to stay and right to return”.

  Podczas tegorocznej konferencji Viktor Orbán pytał, czy jest sens, by jego naród, stanowiący zaledwie 0,2 proc. światowej populacji, dobrowolnie przyjmował na siebie obowiązek pomocy prześladowanym chrześcijanom oraz obrony wolności religijnej. I odpowiadał, że jest to moralna powinność Węgrów, którzy dzięki tej akcji mogą dodać innym odwagi oraz przywrócić wiarę w sens osobistego działania.

  Viktor Orbán powiedział też:

  My, europejscy chrześcijanie, mamy ogromny problem. Jestem przekonany, że największej pomocy w ratowaniu Europy udzielają nam obecnie ci, którym dziś pomagamy. Odpowiedzialność wobec cierpiących to sianie ziarna. Dajemy dziś prześladowanym chrześcijanom to, czego potrzebują: dom, szpital, szkołę, a dostajemy od nich w zamian to, czego najbardziej potrzeba Europie: chrześcijańską wiarę, miłość i wytrwałość.

  Węgierski premier dodał, że współczesna Europa niestety milczy wobec prześladowań chrześcijan, ponieważ „jakaś tajemnicza siła zamyka usta europejskim politykom i paraliżuje im ręce”. On jednak nie ma zamiaru milczeć.

  Dzięki swej aktywności na tym polu państwo węgierskie nie tylko przyczynia się do pomnażania realnego dobra w świecie, lecz także buduje swój kapitał moralny (a wraz z nim polityczny) w wielu rejonach naszego globu. Przez eurokratów w Brukseli może być ono piętnowane jako niepoprawne politycznie, ale dla rzeszy wyznawców Chrystusa pozostaje w Europie obrońcą nr 1 wolności religijnej prześladowanych chrześcijan. Takie zdanie wyrażali wielokrotnie nie tylko przywódcy duchowi Kościołów na Bliskim Wschodzie, lecz także czołowi politycy obozu rządzącego w USA. W ten sposób Viktor Orbán pozycjonuje się jako lider światowego formatu. To jeden z elementów, który sprawia, że Węgry odgrywają obecnie znacznie większą rolę w polityce międzynarodowej niż wynikałoby to z ich rzeczywistego potencjału.

  Wydawać by się mogło, że do takiej roli ze wszystkich państw w Europie najbardziej predysponowana jest Polska jako najbardziej chrześcijański kraj na naszym kontynencie. Z wielu osobistych rozmów wiem, jaką nadzieję wiążą z Polską katolicy na Zachodzie. Kiedy jednak Viktor Orbán uznaje pomoc prześladowanym chrześcijanom za jeden z priorytetów swej polityki zagranicznej, zwiększając fundusze na ten cel, polski rząd zmniejsza swe finansowe zaangażowanie w tym obszarze. Oddajemy więc Węgrom palmę pierwszeństwa tam, gdzie powinniśmy być europejskim liderem.

  autor: Grzegorz Górny

  I like Orban!
  Czy pan Orban sprzeciwiłby sie ekshumacji w Jedwabnem?!NIE!Czy taki SOROS z Grossem czy Michnikiem itd….pluliby na Węgrzech !NIE! itd……..Chorobliwy filosemityzm upokarza Polske.

  I like Orban!
  Wegrzy w przeciwienstwie do Polaków wiekszosci nie dali sie oglupic srodowiskom typu wyborcza &tvn. I dzisiaj to oni sa Chrystusem Narodów – jakkolwiek dziwacznie to brzmi. Polakom braklo wiary.

  leming
  Odpowiedż. Jakaś tajemnicza siła zamyka skutecznie polskim politykom i hierachom usta. Węgrzy są wolnym dumnym narodem, polacy to kukiełki.

  krotko węzłowato
  bo Episkopat i PiS jest zażydzony

  Mnemoniuk
  Węgrzy wymodlili to sobie na różańcu. A u nas? Agenci komunistyczni po kuriach i PiS, który ma to gdzieś i hoduje lewicę.

  Flex
  w „Budapeszcie istnieje specjalny urząd sekretarza stanu odpowiedzialnego za udzielanie pomocy prześladowanym chrześcijanom”gotowy pomysł dla

  ddx40
  Bo PiS to ściery klozetowe.

  Zo9
  „Nasze ” rządzące CIOTY to TCHÓRZE.

  zdzichu
  Proponuję,aby dokładnie przeczytali ten tekst tzw. (o)posły z Wiejskiej zresztą

  Gość
  Bo Orban ma cojones, a PiS tylko udaje, że ma!

  KASAN
  To dlatego, że Węgrzy nie pozwalają dowolnie funkcjonować organizacjom pozarządowym utrzymywanym ze środków lewicowych.

  czesiek900@czesiek900
  Jak mówią statystyki, aż 95 proc. Polaków identyfikuje się z Kościołem katolickim, ale tylko 66 procent z nich wierzy w Boga. Jeszcze mniejsza jest liczba osób wierzących w zmartwychwstanie oraz niebo i piekło – 30 proc., a 37 proc. wierzących uważa, że po śmierci „coś musi być, ale nie wiadomo co”. – wynika z badań z CBOS. http://openmagazyn.pl/tylko-66-poliskich-katolikow-wierzy-w-boga/?fbclid=IwAR2a2JNS7zNDu6aJz7zSo-INUdyTxjfAKE7q8WYm4lvCiuQPvuCqkBL6AEE

  zal
  Juz od dawna sie nad tym zastanawiam .Inny przekaz od rzadu dla Polakow a jalowy poza granicami .Przykre !Szacunek dla Orbana i podziw. PIS na ustawę i kolejnego ministra ze świtą i budżetem!

  https://wpolityce.pl/swiat/475215-wegry-wycofuja-sie-z-eurowizji-powodem-promocja-lgbt

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/472271-nie-znalazl-sie-zaden-rejtan-w-rzadzie-viktora-orbana

  Krk
  Jak sie okazało PiS i Kaczyński, którego popierałem od lat kłamia wrednie, co innego do wyborców przed głosowaniem, rodzina, aneks WSI, frankowicze, wstawanie z kolan a po wyborach … gender, aborcja

  Patriota
  Humaniści myśleli, że po wyborach uwolnią się z okowów ideologii neomarksistowskej. Nic bardziej mylnego: Gowin przypilnuje, by tak się nie stało. Tak PiS urządził polską humanistykę. A tyle mówili…

  jona
  Wielka szkoda, że mimo rekonstrukcji rządu Gowin i Gliński pozostali nietykalni. Kluczowe dziedziny, kulturę i uczelnie oddano dziwnym ludziom, których poglądy trudno nazwać prawicowymi. Czemu?

  jano
  Dobrze wiemy, kto na tym lepiej wyjdzie. Kim więc jest Gowin skoro nie bronił prof. Chazana, prof. Nalaskowskiego, ale chce bronić neomarksistów Sorosa, wrogów Polski, jak niepodległości?

  advocem
  „Tak Polska jakie młodzieży chowanie”. Oddając M. Szkolnictwa Wyższego p.Gowinowi PIS zezwala na infekowanie genderyzmem i ideologią LGTB młodzieży studenckiej i pracowników naukowych uczelni..

  Konserwa1
  Pan Gowin niszczy polskie szkolnictwo wyższe i naukę. Reformę jedynie rozumieją rektorzy jako władze absolutną. O rozwoju praktycznej wiedzy i nauki zapomnij. Polscy naukowcy uciekają a młodych brak.

  Konserwa1
  Na uniwersytetach, na których pracuję to gender naukowcy chcą zamknąć usta ludziom debatujacym naukowo. Ostatnio list konferencji rektorów chciał zamknąć nam usta.

  Polubienie

 5. https://wpolityce.pl/gospodarka/475673-minister-kurtyka-przekazal-prezydencje-cop-w-madrycie

  Kurtyka otworzył COP25 i przekazał prezydencję: Jesteśmy w Madrycie, żeby wypełnić ostatnie puste strony w Pakiecie Katowickim

  opublikowano: 4 godziny temu

  Michał Kurtyka i Carolina Schmidt / autor: PAP/EPA/JAVIER LIZON

  Zdołaliśmy przeskoczyć poprzeczkę oczekiwań i wprowadzić bardzo potrzebny Pakiet Katowicki – oświadczył w poniedziałek minister klimatu Michał Kurtyka, prezydent COP24, otwierając COP25 w Madrycie i przekazując Chile prezydencję na Szczycie Klimatycznym ONZ. (…)

  Tom
  Non stop grzanie michałków typu: Banaś, Hołownia, Czarzasty czy sądy a w sprawie wagi strategicznej dla Polski wysyła się człowieka który doprowadzi Państwo do katastrofy ekonomicznej

  Zbyszek
  Ale obleśny ten żydek

  Lennon
  Przepraszam Konfederację, że głosowałem na PiS.

  Tom
  Ten człowiek jest śmiertelnie niebezpieczny dla Polski, podpisze głupotę i zlikwiduje nam przemysł a Polaków zrujnuje finansowo. Natychmiast wycofać go z tego szczytu!!!

  ekos
  Ustalcie jeszcze kiedy i jakie wulkany mają i mogą wybuchać, by rachunki się zgadzały. Pytanie – czy Greta nie powinna być w szkole ?, czy ktoś sprawdza jej postępy w nauce?

  Rym
  Po co PiS-owi ta żenada z ministerstwem klimatu i tym gostkiem, co to wylansował Grecię Thunberg? Jeszcze się tym chwalił…

  Rym
  On naprawdę wierzy w te bzdury, które opowiada… Poważne kraje jak USA, Chiny, Brazylia, Rosja się nie wygłupiają, a np. Niemcy nam toto wpychają a sami jak kraje powyżej…

  świętochłowiczanin
  Minister Klimatu to zdecydowanie za mało! Jeszcze powołajcie Ministra ds Plam na Słońcu i Ministra ds Ciemnej Strony Księżyca. Do dzieła, żałośni „kabareciarze” z PiS-u!

  A tymczasem USA rozpoczęły…
  …proces wycofywania się z porozumienia klimatycznego. Bez największej gospodarki świata trudno mówić o porozumieniu klimatycznym a 10 innych krajów jej nie nawet ratyfikowało, w tym Turcja.

  abc
  Kurtyka (wraz ze swoimi przyjaciółmi) zatopi PiS. Oni mają poczucie jakiej nadzwyczajnej (nomen omen) misji. I dla niej, a nie dla realnych efektów, zrobią wszystko.

  Lulek
  Ten cały COP to zakładanie sobie pętli ograniczeń na szyję i wmawianie sobie że to dla naszego dobra.

  olo
  panie Kurtyka, może powie pan Polakom jak masakryczne będą ceny prądu w naszym kraju? niech pan powie prawdę, a nie robi pajaca!

  Polubienie

 6. Czerwona świnia
  To w takim razie hołota z LGBT powinna być za kratami za obrażanie uczuć religijnych katolików

  emer,
  Przede wszystkim konsekwencje służbowe powinien ponieść dowódca oddziału policji, która chroniła pedałów. Co to za policjant, który zgadza się na brewerie zboczeńców, chroniąc ich?

  Ziutek
  Dlatego nie dziwi, że potem nikt nie staje naprzeciw pedałom i podobnym chorym inicjatywom. Chętnie bym pomógł, ale nie jestem prawnikiem. Może Ordo Iuris? Czy w Płocku nie ma porządnych ludzi?

  mama
  Kubusiu jesteś Wielkim Człowiekiem! I pamiętaj, że większość społeczeństwa Cię popiera. Tylko decydenci stchórzyli. Moje wyrazy uznania za ODWAGĘ ! Przypominasz bohaterów „Cristiady” Deana Wrighta.

  nie dajmy się komuchom
  Bezbronnego chłopca można niszczyć fizycznie i psychicznie, chociaż bronił tylko swojej wiary. Natomiast Frasyniuka, który blokuje legalne marsze, obraża uczestników marszu, sądy go nie ruszą.

  wredna
  Dobrzy ludzie na co czekacie ,dzisiaj Baryłka jutro Wy!

  Obywatel
  Posłowie KOnfederacji!! Pośle Bosak, Winnicki i inni!!! Gdzie JESTESCIE?!!!! Czemu nie pomożecie temu chłopcu?? Został sam!!!

  Plusminus
  Czy to już koniec Polski i polskości. Narodzie, Co się z tobą dzieje. Obcy kawałkami eliminują naszą tożsamość, a MY co?…. NIC?. To oznacza, że nie zasługujesz na istnienie.

  https://wpolityce.pl/polityka/477158-tylko-u-nas-sprawa-jakuba-baryly-przed-plockim-sadem

  TYLKO U NAS. Sprawa Jakuba Baryły przed płockim sądem. Przyjaciel rodziny: Wszyscy lansowali się podczas wyborów, teraz rodzina została sama

  opublikowano: wczoraj


  Jakub Baryła / autor: screen Fb jakub Baryła

  W płockim sądzie odbyła się sprawa Jakuba Baryły, nastolatka, który z Krzyżem blokował paradę LGBT w Płocku oraz jego rodziców. Sprawa dotyczyła przydzielenia chłopcu kuratora, o co wniósł Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jak dowiedział się portal wPolityce.pl, sprawa nie została skutecznie rozpoznana z powodu błędów w dokumentach. Przyjaciel rodziny zwraca uwagę, że w sądzie nie pojawił nikt, kto podczas wyborów lansował się przy chłopcu.

  CZYTAJ TAKŻE: NASZ WYWIAD. OMZRiK „grilluje” 15-latka, który z Krzyżem w ręku chciał zatrzymać marsz LGBT. Baryła: „To zastraszanie mnie i mojej rodziny”

  Baryła odpowiada lewicowej organizacji: Nikt mnie nie wysłał na tę blokadę, a moi rodzice mają poglądy w większości raczej lewicowe

  Przypomnijmy, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wniósł o przyznanie Jakubowi Baryle i sześciu osobom, które obrażały wulgarnymi słowami manifestantów, stałego kuratora sądowego, co tłumaczono „potrzebą zajęcia się” nastolatkami.

  Jakub Baryła w rozmowie z portalem wPolityce.pl zwraca uwagę, że dzisiejsza sprawa nie dotyczyła przyznania mu kuratora, co wynikało z dokumentów.

  Z dokumentów, które nam przesłano wynikało, że będzie to sprawa o przydzielenie mi kuratora. Okazuje się, że pisma zawierały nieścisłość i sprawa o przyznanie kuratora być może będzie w innym terminie. Chodziło o kuratora, który ma reprezentować mnie przeciwko moim rodzicom w sprawie właściwej

  — mówi nastolatek.

  Cała sprawa przed płockim sądem trwała kilkanaście minut. Teraz kurator podejmie decyzję, czy sprawa o przydzielenie nastolatkowi kuratora na stałe będzie miała miejsce.

  Na razie chodziło o kuratora, który ma być moim reprezentantem w sądzie

  — dodaje Jakub Baryła.

  Przyznam, że nie wiem, czy może być to sprawa języka urzędowego, czy sprawa nieścisłości w dokumentach, które nam dostarczono i w ogóle wszystkich dokumentach w sprawie. Na razie była to sprawa o przyznanie kuratora jako reprezentanta na sprawie właściwej

  — podkreśla w rozmowie z  portalem wPolityce.pl nastolatek.

  Jakub Baryła zauważa również, że „nie wiadomo też, czy ta właściwa sprawa będzie miała miejsce. Wszystko rozstrzygnie się w nowym roku”.

  Portal wPolityce.pl skontaktował się także z przyjacielem rodziny, który był obecny w sądzie. Mężczyzna z żalem zauważa, że rodzina została ze sprawą sama.

  Jestem zdegustowany. Nie było nikogo, kto by pomógł rodzicom i temu młodemu człowiekowi. Nikogo. Wszyscy lansowali się podczas wyborów, a dziś zostawili ich samych

  — mówi portalowi wPolityce.pl.

  Również Jacek Pawłowicz, dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL zwraca uwagę, że „w sądzie nie było nikogo, kto lansował się na tej sprawie”.

  Ani posłów, ani Rzecznika Praw Dziecka. Jakub został opuszczony, został kompletnie sam. Wszyscy się na nim lasują, ale jak trzeba realnie pomóc, to nikogo nie ma

  — podkreśla Pawłowicz.

  CZYTAJ TAKŻE: Jakub Baryła: Blokując z krzyżem w ręku Marsz Równości w Płocku chciałem przypomnieć gest ks. Skorupki z bitwy z bolszewikami

  Burza na Twitterze po wywiadzie Jakuba Baryły dla wPolityce.pl. Sadurski obraża chłopca, internauci zdecydowanie mu odpowiadają

  WKT

  Polubienie

 7. Ptasznik@Ptasznik
  Obrzydliwy wpis Wilka o śp. Lechu Kaczyńskim: „…a w nagrodę brat go wsadził na Wawel”. To smutna prawda. Co w tym obrzydliwego ? L.Kaczyński na Wawel nie zasłużył.

  Jagoda
  Przeciez to prawda! Poza tym sprawa przerwania exhumacji ktora dala poczatek nagonki i paliwo dla rezyserow bezpodstawnych (bo bezspadkowych) roszczen co wlasnie obserwujemy. Niewybaczalne!!!

  Joahim bez wstydu i honoru
  Brudziński szczeka bo usłyszał prawde o prezydencie z żydoPiSu. Szkoda ze nie szczekał gdy pod jego rządami wsadzano do wiezien patriotow i pałowano Polaków. Zamknij dziób Joahimie i do budy!!

  bronco bull
  brudzinski to rznie glupa?bo tak naprawde to jakie kaczynski ma zaslugi dla Polski?…zaslugi ma,ale dla polin!!!

  https://wpolityce.pl/polityka/477690-wilk-atakuje-sp-prezydenta-mocna-odpowiedz-brudzinskiego

  Obrzydliwy wpis Wilka o śp. Lechu Kaczyńskim: „…a w nagrodę brat go wsadził na Wawel”. Mocna odpowiedź Brudzińskiego!

  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: godzinę temu


  autor: Youtube/Telewizja wPolsce/Twitter/@JacekWilkPL/@jbrudzinski

  Jacek Wilk, polityk Konfederacji zaatakował śp. Lecha Kaczyńskiego na Twitterze. Na wpis polityka odpowiedział Joachim Brudziński, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.

  Polityk Konfederacji postanowił wykorzystać rocznicę podpisania przez śp. Lecha Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego do ataku na byłego prezydenta.

  …a w nagrodę brat go wsadził na Wawel

  — napisał Jacek Wilk, udostępniając video ze śp. Lechem Kaczyńskim podpisującym Traktat Lizboński. (…)

  …..

  https://wpolityce.pl/swiat/477652-mosbacher-dla-se-prezydenci-trump-i-duda-bardzo-sie-lubia

  Gama
  Tramp lubi Dude po nikt tak nisko przed nim nie kleka.

  w Polsce nie ma wolności polsk
  jest wolność totalniacka. Aresztowanie J. Międlara, kneblowanie red. S. Michalkiewicza,itd. https://prawy.pl/105609-totalniactwo-bezwiedne/

  Tytus
  Ta „dama” o stosunkach polsko-amerykańskich słowa prawdy nie powiedziała

  zobaczymy
  A co z odwołaną wizytą Trumpa w Polsce? tutaj i na tvpis toporna propaganda gorzej niż za komuny (wtedy robotę robili fachowcy a nie lizusy) Potrzebujemy inteligentnego prezydenta – może pan Bosak

  Ciemny Lud
  Kurdowie lubią to…

  MiraS
  Duda jest znany z lizusostwa i może robić różne przyjemności. Tylko co z tego mają obywatele? Kilka samolotów za miliardy,które zdziera się z pracujących? Którzy utrzymują państwo Bizancjum.

  Makutra
  Piszą tu same trolle czy głupole ? Nie mieliśmy tak sympatycznego i życzliwego Polsce ambasadora z USA jak Pani Mosbacher! Serdecznie życzę dalszej dobrej wspólpracy z Polską i Polakami

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.