943 Polska najbardziej antysemickim krajem wg ADL? Jak mi kufa psikro!

https://skribh.wordpress.com/2019/11/23/942-kasa-nie-cuchnie-wiec-aryjscy-chazarzy-z-adl-tradycyjnie-oczerniaja-polske-tym-razem-za-pieniadze-od-nazistowskiego-volkswagena/

Piotrx @Piotrx:
Tzw. „antysemityzm” główne słowo-wytrych rodem z talmudycznej propagandy

Sam termin „antysemityzm” jest z gruntu fałszywy i powinien być unikany . Nie ma bowiem w istocie antysemityzmu , lecz może być co najwyżej antyjudaizm. Źródłem antyjudaizmu jest żydowski antygoizm. Gdyby go nie było, nie byłby znany antyjudaizm. Gdyby nawet wszyscy Żydzi byli Semitami (a tak przecież nie jest) to i tak stanowili by oni zaledwie około 10% populacji wszystkich ludów semickich takich jak np Arabowie, Chaldejczycy , Etiopczycy itd. A jak wiadomo Żydzi zawłaszczyli ten termin wyłącznie dla swoich celów propagandowych aby odwrócić uwagę od przyczyn owego „antysemityzmu”. A główną jego przyczyną nie jest wcale niechęć do Żydów z powodu ich rzekomego „semityzmu” (bo cóż by to miało znaczyć?) tylko z powodu ich niemoralnego postępowania (utajonego rasizmu) wobec gojów zgodnego z wytycznymi bezbożnego talmudu. W tej chwili wystarczy już sama nominacja na „antysemitę” bez podawania jakiegokolwiek uzasadnienia.

„Nazwa „antysemityzm” jest ulubionym określeniem w mowie żydów i oni to głównie przyczynili się do jej spopularyzowania. Autorowie żydowscy używają celowo wyrażenia „antysemityzm”, aby odwrócić uwagę od istotnych przyczyn owego „antysemityzmu”. Podłożem antyżydowskich wystąpień jest tak zwany „judaizm”, który wciela w życie zasady Talmudu. Byłoby słuszniej nazywać ruch, o którym mowa, antyjudaizmem. Wyraz ten brzmi bardzo niemile dla ucha żydowskiego, jako wymierzony wprost przeciwko żydom, związanym w jedną organizację, nazywaną judaizmem. Określenie natomiast „antysemityzm” posiada daleko szersze znaczenie, jako odnoszący się do rasy semickiej i nie dotyczy wprost żydostwa, jako społeczności odrębnej, posiadającej własne prawa, ustawy i zwyczaje częstokroć wrogie prawom i ustawom tych narodów, obok których żydzi mieszkają.” – ks.prof. Józef Kruszyński – „Antysemityzm, antyjudaizm, antygoizm” – Włocławek 1924 r.

Piotrx @Piotrx:
W roku 1879 hamburski anarchista Wilhelm Marr założył Ligę Antysemicką, wprowadzając do słownika politycznego termin „antysemityzm” . Choć brzmi to niemal jak paradoks, to miał on żydowskiego ojca Heinricha Marra, który był znanym artystą w Hamburgu. Warto jednak zauważyć, że termin „antysemityzm” w warunkach drugiej połowy XIX wieku (zgodnie z teorią o tzw. „rasach niższych”) wymierzony był przeciw wszystkim Semitom : tj. Arabom, Żydom, Aramejczykom, Chaldejczykom, Asyryjczykom, Etiopczykom itp. Obecnie zatracił swój pierwotny sens i został przywłaszczony przez środowiska żydowskie jako określenie jakiejkolwiek krytyki czy postawy skierowanej przeciwko ich mesjanistycznym dążeniom.

„Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym „gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako ? ANTYSEMITYZM !” – Louis Golding

Mieczysław Sylwester Kazimierzak @mieczyslaw-sylwester-kazimierzak:
Ocena krytyczna żydowskiej monolatrii to ANTYSEMITYZM?!

lp @lp:
Skoro w Polsce taki antysemityzm to po co się ty pchają? Co raz więcej Żydów stara się i otrzymuje polskie paszporty. Jakoś to nie koreluje z bredniami ADL, która jest jedną z agend „przedsiębiorstwa holokaust”.

gutek @gutek:
Izrael jest najbardziej polonofobicznym krajem na świecie i nawet żadnych sondaży nie trzeba przeprowadzać

wj51 @wj51:
Przecież to prawda. Wystarczy spojrzeć na komentarze.

Kojoto @Kojoto:
Prawdą jest, że coraz więcej żydów stara sie o Polskie obywatelstwo, prawdą jest, że w Izraelu naucza sie z gruntu antypolskich bredni o II WŚ (ujawniają to poszczególni uczciwi Żydzi), Prawdą jest, że żydowskie organizacje w USA i na Świecie, oraz państwo Izrael lobbują za okradzeniem Polski z naszej Polskiej własności – vide Act.447. To co w tych komentarzach jest antysemickiego?

pympyrymszym @pympyrymszym:
to wbrew pozorom bardzo propolski news

tagore @tagore:
Amerykańska ustawa 477 ,polityka Państwa Izrael oraz działania Żydowskich szowinistycznych i rasistowskich organizacji robią swoje.

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/adl-polska-najbardziej-antysemickim-krajem

ADL: POLSKA NAJBARDZIEJ ANTYSEMICKIM KRAJEM

21 listopada 2019|9 komentarzy|w polityka, Polska, społeczeństwo, Wydarzenia |Przez Krzysztof Janiga

Sondaż przeprowadzony w 18 państwach na zlecenie żydowskiej organizacji Liga Przeciw Zniesławieniu (Anti-Defamation League, ADL) wykazał, że co czwarty Europejczyk żywi „antysemickie uprzedzenia”. Według sondażu najbardziej „antysemickim” krajem okazała się Polska – podał w czwartek Times of Israel.

ADL zleca badanie antysemityzmu od 1964 roku prezentując respondentom 11 zdań zawierających „antysemickie stereotypy”. Badani odpowiadają, czy zgadzają się z takimi stwierdzeniami, jak „Żydzi mają za duży wpływ na sprawy na świecie” czy „Żydzi mają zbyt dużo wpływów w świecie biznesu” itp. Dodatkowo w „rankingu” ADL bierze się pod uwagę takie czynniki, jak antysemickie incydenty, opinie społeczności żydowskich z danych krajów oraz politykę rządów.

W tak skonstruowanym sondażu Polska okazała się najbardziej „antysemickim” krajem z 48 procentami osób, które prezentują „antysemickie przekonania”. Jak napisano, przekłada się to na około 15 mln dorosłych Polaków. Najwięcej, bo aż 74 proc. badanych w Polsce uznało, że „Żydzi wciąż zbyt dużo mówią o tym, co spotkało ich w czasie Holokaustu”. Polska znalazła się też wśród krajów, gdzie w porównaniu z poprzednim badaniem z 2015 roku stopień „antysemityzmu” wzrósł najbardziej. W naszym kraju odnotowano wzrost „postaw antysemickich” o 11 pkt. proc. Wyprzedziła nas jedynie Ukraina z wzrostem o 14 pkt. proc.. Na dalszych miejscach znalazły się Brazylia i RPA (+ 9 pkt. proc.) oraz Rosja (+ 8 pkt. proc.).

Inne najbardziej „antysemickie” kraje w rankingu ADL to RPA (47 proc.), Ukraina (46 proc.) i Węgry (42 proc.). Najmniej „antysemicki” kraj to Szwecja (4 proc.).

Według sondażu ADL w Zachodniej Europie postawy antysemickie w porównaniu z 2015 rokiem zmieniły się nieznacznie, w przeciwieństwie do Europy Środkowo-Wschodniej. Jak oceniono, średnio co czwarty Europejczyk „żywi silnie negatywny stosunek wobec Żydów”.

Badanie przeprowadzono na grupie 9 tys. pełnoletnich osób w wybranych 18 państwach – głównie w Europie, a także w Kanadzie, RPA, Argentynie i Brazylii.

CZYTAJ TAKŻE: Raport ONZ nt. antysemityzmu – autor zwraca uwagę m.in. na Polskę

Kresy.pl / Times of Israel / global100.adl.org

https://wpolityce.pl/swiat/474042-adl-ukraincy-i-polacy-najwiekszymi-antysemitami

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/465715-antysemityzm-w-polsce-raport-wiecej-mowi-o-zachodzie

https://wpolityce.pl/polityka/473236-zdecydowana-deklaracja-mosberga-nie-wroce-do-izraela

https://wpolityce.pl/historia/474032-wyjatkowy-wywiad-z-edwardem-mosbergiem-w-sieci

https://wpolityce.pl/polityka/471152-ambasador-izraela-polska-nie-jest-krajem-antysemickim

http://wgospodarce.pl/informacje/70523-polska-to-kraj-antysemicki-to-absolutna-nieprawda

https://wpolityce.pl/polityka/470608-winnicki-odpowiada-ambasadorowi-izraela

https://www.tvp.info/45439640/polska-najbardziej-antysemickim-krajem-kontrowersyjna-interpretacja-ankiety

…..

81-letni Polak
…niech wyp…ja gdzie pieprz rosnie!!!,aby nie do Polski, bo mamy tego robactwa w brod!!!…

qwas
Postawić szlaban dla żydów ! Teraz pewnie będą chcieli Polskę spacyfikować !

qqq
I teraz pytanie czy chcemy powtórki tzn. uciekną do nas,tamci ich u nas zgładzą,ostatecznie odpowiedzialnymi będziemy my.Otóż odpowiadam-NIE!Niech jadą do siebie.To niewdzięcznicy.Uczmy się na błędach

http://wgospodarce.pl/informacje/71238-zapowiada-sie-exodus-zydow-z-niemiec

Zapowiada się exodus Żydów z Niemiec

Przedstawiciele gminy żydowskiej w Duesseldorfie z niepokojem obserwują wzrastającą wrogość wobec Żydów. Jak przyznali w rozmowie z WDR, rozważają opuszczenie Niemiec, informuje dw.com

Jak czytamy na portalu, Michael Szentei-Heise, dyrektor gminy żydowskiej w Duesseldorfie i jej przewodniczący Oded Horowitz przyznają, że tendencje, jakie obserwują obecnie zarówno w polityce jak i społeczeństwie, są bardzo niepokojące.

W gminie dyskutuje się o tym, kiedy nadejdzie czas, żeby opuścić Niemcy” – przyznaje Szentei-Heise w rozmowie z rozgłośnią WDR, informuje dw.com

Oded Horowitz podjął ten temat w przemówieniu podczas upamiętnienia tzw. Nocy Kryształowej. Z 9 na 10 listopada 1938 roku w Niemczech doszło do pogromu Żydów. Wspominając tamte wydarzenia Horowitz mówił, że słyszał porównania obecnej sytuacji do tej z okresu pomiędzy 1930 a 1933 rokiem.

Czytaj także:Bild: Berlin niemiecką stolicą nienawiści do Żydów

Na horyzoncie widać nadciagającą katastrofę, ale Żydzi wciąż – jak to było w tamtym czasie – mogą opuścić Niemcy.

Horowitz przekonywał, że punktem zwrotnym będą wybory powszechne w 2021 roku.

Czytaj także:Wzrost antysemityzmu w Niemczech. Interweniuje kanclerz

Nietrudno dziś przewidzieć, że AfD nadal będzie rosnąć w siłę, a demokratyczne partie centrowe będą marginalizowane – powiedział .

Liczba przestępstw antysemickich w Nadrenii Północnej-Westfalii z roku na rok nieznacznie wrasta. W 2019 r. w landzie tym odnotowano 96 przestępstw antysemickich, gdy w pierwszej połowie 2018 r. było ich 89 – wynika z danych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

W kwietniu tego roku Centrum Badań i Informacji o Antysemityzmie (RIAS) z siedzibą w Berlinie prezentowało doroczny raport na ten temat. Jak mówił kierownik projektu Benjamin Steinitz, przejawy antysemityzmu przybierają coraz bardziej otwarty i brutalny charakter.

Czytaj więcej:Żydzi z Duesseldorfu zastanawiają się nad opuszczeniem Niemiec

https://wpolityce.pl/polityka/470548-prof-krasnodebski-problem-z-demokracja-spojrzmy-na-niemcy

https://wpolityce.pl/swiat/470530-zydzi-zaniepokojeni-dobrym-wynikiem-afd-w-turyngii

https://wpolityce.pl/swiat/470538-merkel-znow-apeluje-do-rodakow-o-walke-z-antysemityzmem

8 thoughts on “943 Polska najbardziej antysemickim krajem wg ADL? Jak mi kufa psikro!

 1. Polska Najbardziej Antysemickim Krajem Świata – BZDURA! – Dlaczego Nas Wrabiają – Analiza Komentator

  Nov 26, 2019
  wideoprezentacje

  Check Mate
  Bardzo wiarygodne badanie autorstwa żydów za kasę z niemieckiego koncernu samochodowego

  maciejl20
  prawde mówiac dość to tandetnie robione

  Paweł Luby
  Wiarygodne jak ich normy spalania. Ludzie szukają podobnych sobie i łączą się w grupy, w tym wypadku kłamca ciągnie do kłamcy.

  Piotr Kiesner
  Zniesławieni przez instytucję zwalczającą zniesławienie… witamy w XXI wieku.

  Donald von TüSSk
  Koncern Volkswagen został oficjalnie przyłapany na finansowaniu tego raportu ADL. Linka nie mogę dać bo YT blokuje komentarz, daje sam tytuł do artykułu: ADL oskarża Polskę o antysemityzm! „Raport” sfinansował koncern Volkswagen? Internauci: „Jeszcze brakuje Hugo Bossa”

  Polubienie

 2. Mocne! Rasizm i szowinizm immanentnymi cechami kultury żydowskiej! | M. Miszalski

  Streamed live 90 minutes ago
  Media Narodowe

  Polubienie

 3. ELO
  ZYDOW W EUROPIE LEJA, A MOWIA ZE W POLSCE ANTYSEMITYZM

  https://wgospodarce.pl/informacje/69565-kurz-coraz-wiecej-zydow-chce-opuscic-europe

  Kurz: coraz więcej Żydów chce opuścić Europę

  13 października 2019

  Szef austriackich chadeków i prawdopodobnie ponownie kanclerz Austrii Sebastian Kurz powiedział w wywiadzie dla niemieckiego „Bild am Sonntag”, że niektóre części Europy stały się mniej bezpieczne dla Żydów.

  „Trzeba to jasno powiedzieć: wiele miejsc Europy stało się mniej bezpiecznych dla Żydów. W rozmowach z przedstawicielami Żydów w poprzednich latach dowiedziałem się, że coraz więcej Żydów chce opuścić Europę. Nie wolno nam do tego dopuścić” – zaapelował Kurz w wywiadzie dla ukazującego się w niedzielę magazynowego wydania tabloidu „Bild”. Były i najprawdopodobniej przyszły szef austriackiego rządu odpowiadał na pytanie dotyczące środowego zamachu w niemieckim mieście Halle, gdzie 27-letni neonazista Stephan Balliet próbował wedrzeć się do synagogi i zabił dwie osoby.

  Kurz uważa, że potrzebne są zdecydowane działania przeciwko neonazistom, ale także przeciwko zaimportowanemu antysemityzmowi, który reprezentują islamiści. „Nie ma znaczenia skąd wychodzi zagrożenie: z prawa, lewa, czy ze strony islamizmu. Nie jesteśmy ślepi na żadne oko” – zapewnił lider Austriackiej Partii Ludowej (OeVP).

  Pytany, czy słusznie oskarża się niemiecką prawicowo-populistyczną partię Alternatywa dla Niemiec (AfD) o tworzenie atmosfery, która sprzyja wzrostowi nastrojów antysemickich, Kurz odparł: „Należy zachować ostrożność przy przypisywaniu winy. Główną odpowiedzialność ponosi oczywiście sprawca. Ale polityka musi faktycznie zapobiegać powstawaniu ruchów ekstremistycznych. Za myślami i słowami podążają czyny„.

  Mówiąc o polityce migracyjnej, 33-letni austriacki polityk odciął się od działań podejmowanych przez ministra spraw wewnętrznych RFN Horsta Seehofera, który zobowiązał się do przyjmowania przez Niemcy 25 proc. migrantów przybywających do Włoch na statkach organizacji humanitarnych. „Stanowisko Austrii jest jednoznaczne: uchodźcy z Morza Śródziemnego muszą być odstawiani z powrotem do krajów pochodzenia, bądź krajów tranzytowych” – podkreślił Kurz.

  „Wciąż nalegam na utworzenie europejskiej straży granicznej, żebyśmy byli gotowi, gdyby znów nadeszła fala uchodźców. To, czy przyjdzie, zależy jednak od naszego zachowania: jeśli EU będzie pomagać na miejscu i jednocześnie nie akceptować nielegalnej imigracji, to kryzys (migracyjny) się nie powtórzy” – przekonywał.

  Z Berlina Artur Ciechanowicz (PAP), sek

  Polubienie

 4. https://wpolityce.pl/polityka/475297-bosak-wyniki-badania-adl-ws-antysemityzmu-to-zaszczyt

  Bosak: Wyniki badania ADL ws. antysemityzmu to zaszczyt dla Polaków. Jesteśmy asertywnym narodem

  opublikowano: wczoraj


  autor: Fratria

  Według raportu Ligi Przeciw Zniesławieniom (ADL) rzekomo prawie połowa Polaków to antysemici. Na antenie Polsat News do tego raportu odniósł się poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

  CZYTAJ TAKŻE: ADL oskarża Polskę o antysemityzm! „Raport” sfinansował koncern Volkswagen? Internauci: „Jeszcze brakuje Hugo Bossa”

  To badanie więcej mówi o Żydach, którzy je zorganizowali niż o Polakach; pokazuje, że Żydzi uważają za antysemitów tych, którzy się z nimi nie zgadzają. W tym rankingu Polacy powinni sobie poczytać za zaszczyt, że są wysoko. Są asertywnym narodem

  — podkreślił.

  tkwl/Twitter

  mixer
  była dobra ustawa o IPN to pis stchórzyło ! pozostała nam Polakom Konfederacja która walczy o dobre imię Polski i dobro przyszłych pokoleń. Kto tego nie rozumie to ten jest gapa !

  Adam
  Kazdy kto wymawia slowo Zyd jest antysemita!!! Nie dajmy sie ponizac Zydom. My Polscy mamy swoj HONOR!! Jestesmy NAJWSPANIALSZYM narodem swiata. W POLSCE Zydzi znalezli schronienie gdy ich wyrzucono z Europy!

  Polak opluwany przez Żydów
  A gdzie raport o antypolonizmie Żydów?

  Kazik
  Konfederacja jest bytem politycznym niezależnym od środowisk żydowskich i ma przede wszystkim na uwadze interes Polski. O PiSie już tego nie można powiedzieć. Mamy problem z prezydentem Dudą.

  ora
  Żydzi zabili więcej Polaków niż Niemcy! Mam w d…. ich rankingi antysemityzmu. W mojej rodzinie zawsze mówiło się, że żydostwo to najwięksi wrogowie Polski obok Niemiec i Rosji. ODŻYDZIĆ POLSKĘ!

  MIXER
  z judeo-powodów mam już dosyć PIS, ale nie ma w ogóle innej sensownej alternatywy.

  Zygmunt
  ADL stwierdza ,że największy antysemityzm panuje w Polsce i na Ukrainie. Nic dziwnego, bo na tych ziemiach chcą mieć swój Polin.

  cóż
  Żyd wierzy, że jest lepszy, bo tak został wychowany (to nie jego wina). Za to bez wątpienia można o to winić KK, bo uznał religie za właściwie równe i nie robi nic, żeby nawrócić Żydów na katolicyzm.

  cóż
  Żydom do pewnego stopnia nawet można by współczuć, że tworzą tak rasistowską, więc antyludzką cywilizację. O ile do ich elit można mieć o to pretensję, to ciężko winić o to prostego Żyda.

  Polubienie

 5. lp @lp:
  I tak Żydzi powiedzą, że największymi antysemitami w naszej galaktyce byli, są i będą Polacy.

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/swastyki-na-ponad-100-zydowskich-nagrobkach-w-miejscowosci-na-wschodzie-francji-foto/


  Zdjęcie ilustracyjne. Swastyka na nagrobku w Herrlisheim. Źr. Twitter/Préfet de la région Grand-Est

  SWASTYKI NA PONAD 100 ŻYDOWSKICH NAGROBKACH W MIEJSCOWOŚCI NA WSCHODZIE FRANCJI [+FOTO]

  4 grudnia 2019|1 Komentarz|w bezpieczeństwo i obrona, Europa Zachodnia, społeczeństwo,
  Wydarzenia |Przez Krzysztof Janiga

  Ponad 100 grobów na cmentarzu żydowskim w miejscowości Westhoffen we wschodniej Francji zostało we wtorek pokrytych swastykami i antysemickimi napisami.

  Miejscowe władze podały, że wszczęto śledztwo w sprawie uszkodzenia 107 grobów w Westhoffen, które leży około 25 k na zachód od Strasburga. Kilka godzin wcześniej podobne napisy znaleziono na cmentarzu żydowskim w odległej o 20 km wiosce Schaffhouse-sur-Zorn. Jak powiedział agencji AFP Maurice Dahan, przedstawiciel wspólnoty żydowskiej Dolnego Renu, większość graffiti na cmentarzu w Westhoffen to swastyki.

  Miejscowy prefekt potępił te akty antysemityzmu i wyraził współczucie dla wspólnoty żydowskiej. Media przypomniały, że w ostatnich miesiącach w Alzacji wzrosła liczba antyżydowskich wystąpień. W marcu w Strasburgu zniszczono pomnik stojący w miejscu zburzonej synagogi, a w lutym swastyki namalowane sprajem pojawiły się na prawie 100 żydowskich nagrobkach w wiosce Quatzenheim. W ubiegłym roku w całej Francji liczba aktów uznawanych za antysemickie wzrosła o 74 proc.

  Times of Israel zauważył, że napisy w Westhoffen i Schaffhouse-sur-Zorn pojawiły się w dniu, w którym niższa izba francuskiego parlamentu zatwierdziła projekt rezolucji, która uznaje „nienawiść wobec Izraela” za formę antysemityzmu.

  Przypomnijmy, że po incydencie w Quatzenheim do tej miejscowości wybrał się prezydent Francji Emmanuel Macron, obiecując walkę z mową nienawiści, w tym poprzez zwiększenie nacisku na edukację przeciwko rasizmowi w szkołach.

  CZYTAJ TAKŻE: ADL: Polska najbardziej antysemickim krajem

  Kresy.pl / France24 / Polskie Radio

  Polubienie

 6. https://wpolityce.pl/swiat/475549-fala-antysemityzmu-wzbiera-na-zachodzie-atak-na-rabina

  https://wpolityce.pl/swiat/475371-atak-nozownika-w-hadze-kilka-osob-zostalo-rannych-wideo

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/474618-wojna-gangow-szwecja-placi-wysoka-cene-za-masowa-imigracje

  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/zamachowiec-z-mostu-londynskiego-mowil-ze-nie-jest-terrorysta-przypinaja-nam-latki-video/

  https://wpolityce.pl/swiat/475832-bohaterski-polak-z-mostu-londynskiego-to-lukasz-koczocik

  https://wpolityce.pl/swiat/475736-wrobel-polak-ktory-walczyl-z-terrorysta-bohaterem-w-wb

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/475813-dlaczego-polak-broni-innych-a-anglik-dzwoni-po-policje

  https://wpolityce.pl/swiat/475782-jack-merritt-pierwszy-stawil-opor-napastnikowi-w-londynie

  https://wpolityce.pl/swiat/475668-wstrzasajaca-relacja-walki-polaka-z-terrorysta-w-londynie

  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/swiadek-zamachu-w-londynie-lukasz-pierwszy-rzucil-sie-do-walki-video/

  https://wpolityce.pl/swiat/475611-the-sunday-mirror-lukasz-wciaz-znajduje-sie-w-szpitalu

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/nowe-informacje-o-polaku-ktory-pomogl-obezwladnic-terroryste-na-moscie-londynskim/

  https://wgospodarce.pl/informacje/71875-polska-dumna-z-rodaka-ktory-powstrzymal-terroryste

  https://wpolityce.pl/swiat/475668-wstrzasajaca-relacja-walki-polaka-z-terrorysta-w-londynie

  https://wpolityce.pl/swiat/475386-szokujace-doniesienia-o-sprawcy-ataku-na-moscie-londynskim

  https://wpolityce.pl/swiat/475641-brytyjska-policja-aresztowala-podejrzanego-o-terroryzm

  https://wpolityce.pl/swiat/475320-atak-nozownika-w-sercu-londynu-dwie-osoby-nie-zyja-wideo

  https://wpolityce.pl/swiat/475475-panstwo-islamskie-przyznalo-sie-do-zamachu-w-londynie

  https://wpolityce.pl/swiat/475641-brytyjska-policja-aresztowala-podejrzanego-o-terroryzm

  https://wpolityce.pl/swiat/475694-upamietniono-zabitych-w-ataku-na-moscie-londynskim

  https://wpolityce.pl/polityka/475479-co-robil-sikorski-w-obliczu-zagrozenia-nagrywal

  Polubienie

 7. Why Are Blacks Attacking Jews in New York?
  32,888 views•Dec 29, 2019
  Akkad Daily
  188K subscribers
  There appears to be a deliberate pattern of attacks from New York’s black community against New York’s Jewish community.

  Real Life Neanderthal
  Who’s side does the media take when it’s minority vs minority

  Mazxj Stripes
  “And seems like no one cares” Because it doesn’t fit the narrative when it’s black people doing the attacking

  Libertys Son
  Sounds like they need some more diversity. Remember, it’s our greatest strength!

  Polubienie


 8. Jewish Leaders Call for State of Emergency in New York Following Wave of Antisemitic Hate Crimes
  42,730 views•Dec 29, 2019
  Acts17Apologetics
  408K subscribers
  Antisemitic attacks occur almost daily in New York. Following the most recent attack (multiple stabbings at a rabbi’s house during a Hanukkah celebration in the New York City suburb of Monsey), Jewish leaders are calling for a state of emergency. As anti-Semitism increases, so do hate crimes. Will NY Governor Andrew Cuomo find a solution, or is the Jewish community at the mercy of people like the murderous Grafton E. Thomas? David Wood (Acts 17 Apologetics) discusses the issue.

  Robert Lombardo
  In Ilhan Omar’s opinion, this is just another case of „Some people did something.”

  EyesInTheDark1
  Why don’t they just carry a gun? Oh that’s right you can’t in New York. A big city out to have constitutional carry as an experiment for 5 years. See how it works.

  Stephen Hogan
  There were over 500 people murdered in Chicago this past year. I’d like to know when a state of emergency is declared here.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.