965 Grabowski: Duda nie ma żadnej moralnej legitymacji do przemawiania w YV, to słowiańska hucpa


autor: YouTube

WK
Oczekuję od władz PAN dyscyplinarnego zwolnienia prof. J. Grabowskiego z PAN-owskiego instytutu za rasistowskie wypowiedzi na temat Polski i Polaków.

HEH
Grabowski… Nie dość że medyczny przypadek osobnika oszalałego z nienawiści do kraju pochodzenia to jeszcze jak w tym tekście pokazał – otwarty rasista. Czy Uniw. w Ottawie wie że zatrudnia rasistę?

pytam
i nie ma paragrafu na taką szzzmatę?

Rojsty
Kimże jest grabowski? Szalbierzem, nienawistnikiem i fałszerzem historii. Ponura postać, podobnie jak drugi macher historyczny, niejaki gross. Nieszczęścia chodzą parami.

anna-anna@anna-anna
Jak widać wg p.Grabowskiego w trakcie II wojny światowej obowiązkiem Polaków było skupić się na ratowaniu Żydów. II wojna światowa to śmierć ok. 6 mln polskich obywateli, w tym połowa to Polacy polskiej narodowości, ale jak widać powinniśmy w całości wyginąć, aby zadowolić takich jak Grabowski. Może to dlatego właśnie tak wielu Żydów zasiadało w sądach, prokuraturze, władzach państwowych i chętnie karało polskich Patriotów? A co do przeprosin za cokolwiek, to najpierw trzeba było zakończyć (a nie przerywać) ekshumację w Jedwabnem, a potem dopiero szukać winnych. Tymczasem strach przed prawdą kazał tę ekshumację przerwać wydumując jakieś religijne zakazy.

Piotr Wawa
Tego wstrętnego KŁAMCĘ i OSZUSTA jakim jest ten grabowski, należy postawic przed Trybunałem Narodowym i skazać za OBRAŻANIE Polaków, którzy ratowali Żydów podczas II WŚ na DŁUGOLETNIE więzienie !!!

Tytus
Może ten gość zacznie używać nazwiska swoich przodków będzie przejrzyściej i uczciwej

duduś reformator
Pisiaki, dlaczego to coś, głosi swoje kłamstwa za nasze podatki?

mikolaj
Coz .Nasi rzadzacy sami na to pozwalaja takim ludziom i z naszych podatkow te klamstwa sa oplacane.100 mln zl. na kirkut a nasze cmentarze w pokrzywach na Wschodzie.

annakrzywicka@annakrzywicka
Panie Grabowski – my wszyscy wiemy ,ze pana ojciec byl Zydem a matka Polka i ,ze go wlasnie twojej matki rodzina uratowala. Wyksztalciles sie za polskiego podatnika pieniadze, pojechales do Canady na stypendiun fundowane przez polski rzad a teraz plujesz na ten kraj a przede wszystkim zeszmacasz siebie i swoja Matke. Wstyd. Zyd nie bylby zyd jakby nie oszukal nawet sam siebie.

Lackstein
Poraża zło i nienawiść tego intelektualnego zboczeńca. Typowy przedstawiciel ideologii marksistowskiej.

T
Parszywe zero. Obrzydliwe jest to ze syjonistyczne lewaki z Krytyki Polit. wspolfinansowane z naszych podatkow publikują to moralne szambo. Przeciez to opluwanie pamieci ofiar, naszych przodkow

Mikos
Jakiej narodowości jest śmieć z tytułem profesora, opluwający w komuszym piśmie Polaków i polskiego prezydenta? Popełnił przestępstwo, obrażając w ten prostacki sposób głowę państwa i naród polski.

Marcopolo
Panie Gowin czy ten Pan Grabowski musi być finansowany przez Państwo Polskie ?

mk
“Moja mama mówiła: To nie jest przypadek, że Żydzi wymyślili słowo hucpa” – wyznał profesor Norman. Finkelstein. Bezczelność, fałsz, tupet, arogancja, oszczerstwo, matactwo, buta, obłuda, oszustwo, potwarz…

szpilka@szpilka
Ty Grabowski nie nazywaj mojego prezydenta per Duda bo kóz z tobą nie pasał. Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda to wspaniały prezydent a lepszego nie było i nie będzie. Już się martwię, że tylko dwie kadencje może być na urzędzie. Słowianie ci nie pasują to spadaj do Izraela tam będziesz między swymi i z Iranem za sąsiada. Niektórzy nigdy nie docenią co Polacy zrobili dla ratowania Żydów. Ale co innego nie rozumieć a co innego szkalować. Podły typie żyjesz w Polsce i plujesz? A won.

vox Free-EUro-booboo
Uuuu, wyskoczył nasz stały dyżurny konfabulant i czołowy partacz na niwie historycznej. Nikt tak nie przyda wiarygodności Naszemu Prezudentowi i sympatii, jak ów Filip z Konopi!

https://wpolityce.pl/polityka/481208-atak-grabowskiego-duda-nie-ma-legitymacji-do-przemawiania

Obrzydliwy atak Grabowskiego: „Duda nie ma żadnej moralnej legitymacji do przemawiania w YV”. Padły słowa o „słowiańskiej hucpie”

opublikowano: 8 stycznia · aktualizacja: 8 stycznia

22-23 stycznia w Jerozolimie odbędzie się Światowe Forum Holokaustu, na którym głos zabiorą przywódcy Izraela, Niemiec oraz czterech zwycięskich mocarstw. Choćby Andrzej Duda stanął na głowie, w Izraelu nikt Polsce głosu nie udzieli – z jednego prostego powodu

— twierdzi w swoim tekście opublikowanym na stronie „Krytyki Politycznej” prof. Jan Grabowski. Już sam tytuł dużo mówi o iście propagandowym charakterze artykułu: „Duda nie ma żadnej moralnej legitymacji do przemawiania w Yad Vashem”.

Rządzący Polską nacjonaliści kojarzeni są z haniebną „ustawą o Holokauście”, jak w świecie określa się nowelizację ustawy o IPN. Ilekroć polscy oficjele zabierają głos w sprawie historii Szoa, z oddali kłania się premier Morawiecki, mówiący o „żydowskich sprawcach Zagłady” czy też składający kwiaty na grobach żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej NSZ – jedynej jednostki polskiego ruchu oporu, która zimą 1945 r. wycofała się wraz z hitlerowcami na zachód

— grzmi Grabowski.

Niewiele lepiej wypada tu prezydent Duda, który w swojej pierwszej debacie prezydenckiej zaatakował ówczesnego konkurenta Bronisława Komorowskiego za przeprosiny złożone w Jedwabnem. Wedle Dudy, zabierając głos w sprawie Jedwabnego, urzędujący prezydent Komorowski wziął udział „w kłamliwych oskarżeniach Polaków o udział w Holocauście”

— podkreśla.

Dla współautora kontrowersyjnej książki „Dalej jest noc” problemem są piękne karty w dziejach narodu polskiego, których prawdziwość Grabowski za wszelką cenę chce wykpić i podważyć.

Słuchając licznych przemówień polskiego prezydenta można by pomyśleć, że Polacy podczas wojny masowo („mowa o setkach tysięcy”) ratowali Żydów, a te nieliczne jednostki, które Żydom szkodziły, to zaprzańcy i zdrajcy, którzy tym samym wykluczali się ze wspólnoty narodowej

— czytamy w tekście opublikowanym na stronie krytykapolityczna.pl.

Polsko, masz prawo zachować milczenie

— podkreśla Grabowski.

Hołdowanie tego rodzaju szkodliwym głupstwom nazywa się po angielsku Holocaust distortion („zniekształcanie historii Zagłady”) i powoduje poważne konsekwencje. Polska płaci cenę już teraz i będzie płacić w przyszłości. Co gorsza, to właśnie formacja polityczna, z której wywodzi się (i za którą ponosi odpowiedzialność) Andrzej Duda, wyzwoliła siły radykalnej antysemickiej prawicy, których istnienie i zasięg szokują światową opinię publiczną

— grzmi.

Historyk szokuje również określeniami, jakimi się posługuje. Przywołują one najgorsze skojarzenia.

prezydent Duda zażądał już głosu jako rzecznik „trzech milionów polskich obywateli, którzy zginęli w Holokauście”. Doprecyzujmy to – Duda chciał zabrać głos w imieniu ludzi, którzy do polskiej wspólnoty narodowej nie należeli, których z tej wspólnoty – siłą narodowej prawicy – wykluczono i którzy ginęli w samotności i w opuszczeniu. Trzeba doprawdy wielkiej dozy typowo słowiańskiej hucpy, żeby z takim ciężarem, z jakim nieudolnie mierzy się tu prezydent Duda, w ogóle ważyć się zabierać głos w imieniu żydowskich ofiar Zagłady

— atakuje wykładowca Uniwersytetu w Ottawie.

I pomyśleć, że człowiek, który chce rzekomo piętnować uprzedzenia sam używa iście rasistowskich określeń typu „słowiańska hucpa”. Ten tekst to jeden wielki zbiór kłamliwych oskarżeń pod adresem nie tylko rządzących, ale całej historii narodu polskiego. Poziom zajadłości Grabowskiego jest wręcz  nieprawdopodobny!

Bogdan@Bogdan
Chciałbym porozmawiać z tym, który ukrywał toto przed Niemcami.

Erwo
To obleśny typ, który robi ‘kariere” na pluciu na Polskę i Polaków, na jawnym lgarstwie Nie taki suk.. N decyduje kto ma i do czego legitymacje Ruska Putana, Niemiec ja ma?

Woltor@Woltor
Niech ten Grabowski wraca na drzewo. Zresztą ten człowiek to zakłamana obrzydliwa antypolska łajza.

polack
Jakbym go spotkał na ulicy to bym pomyślał, że to „z twarzy podobny do nikogo” jakiś taki pan. A to przecież nie byle kto! To największy wróg narodu polskiego jest. Co?

radosny@radosny
Dlaczego ten typ nazywany jest profesorem, skoro nikt go profesorem nie mianował. Jeżeli „prof.” oznacza „profan”, to się zgodzę.

ebi
No tak, „moralną legitymację” mają: Putin – spadkobierca totalitarnego ZSRS oraz Macron przywódca „mocarstwa”, które „wygrało” II WŚ, po 5 latach rządu Vichy i wysyłania żydowskich obywateli do gazu.

trochę logiki
Żydzi myślą o posłużeniu się większym kontyngentem WP, to na razie zmieniają narrację, by nie było protestów w Polsce. Ale przecież mają takich Grabowskich – ta sfora kundli będzie szczekać za nich.

Q
Panie Grabowski jezeli tak to pan prezydent dobze zrobil ze olal ta impreze.

jonek
ależ rzeczywiście nam wywalił przemówienia, za to prezydent Niemiec i Francji maja moralne prawo, ot zydowski oszołom….. się odezwał.

kio
Lga jak goebels.

Eris44
Człowiek, który onegdaj przyczynił się do wypłynięcia Grabowskiego na uniw. w Ottawie bardzo tego żałuje. Wg Grabowskiego – nie ważne, czy coś jest prawdą, ważne jak zostanie przyjęte. To wiele mówi.

Yanco
Ciągle powtarza się liczbę 3 mln Żydów, którzy zginęli. Czy oni pochodzili z terenów obecnej Polski czy z Polski o granicach z 1939r.? Z czyich i jakich opracowań to wynika?Czy polski historyk coś wie?

grzeg
Dlaczego cytujecie tego rozszalałego osobnika?

Paula
Po wojnie w Polsce rzadzili Żydzi ze ZSSR, potem trwała komuna, KOR i okragły stół. Ale od powojennych lat działał ŻIH i PAN, w której pracowali Grosowie i Grabowscy. I teraz wychodzą takie tego skutki.

Marlis@Marlis
Zaden kraj Europy nie zostal w takim stopniu zbydlony, jak Polska PRLem.

ckm
Polacy zapamietajcie tego osobnika i gdzie tylko go spotkacie krzyczcie mu w twarz : klamca o bolszewickim rodowodzie

czas skonczyc zydowskie bajki
Ekshumacja w Jedwabnem? Obnazyc jego oszustwa i obrzydliwa role w trzepaniu kasy przez przemysl Holokaustu. Mam nadzieje, ze ktos nad tym pracuje.

hur vóyuff
Mamy wrażenie, że jakby tego antisemitismusa nie było, to by go trzeba było wymyślić! Bo jak tu bez niego, przynajmniej dla niektórych, żyć?

Grubo szyte, nie wiarygodne
Kto finansował antypolską konferencję PAN w Paryżu? Pamiętamy. Kto wspiera byłą panią Boni? Gdzie pracuje? Grosa? Nawet Polonię wyprosili z sali. Za PAD, za PIS. a finansujący ich ministrowie są nadal

Paula
Czy Polska to suwerenny kraj, jeżeli od IIWŚ dajemy wynagrodzenia osobnikom, którzy żyją z fałszowania naszej historii? A gdzie są polscy historycy, opróch kilku? Nie ma takich? Gdzie są prace naukowe?

Lucy
Dla ciebie Grabowski to Pan Prezydent Andrzej Duda. Widać przemysł „Holokaust” rozkręca się w najlepsze. To jest zmasowany atak na Polskę, która próbuje teraz walczyć o suwerenność.

ach wowa
To nic w porównaniu z tym, co zacznie się po konferencji w Yad Vashem, której główny cel to akceptacja różnych form walki z antysemityzmen. Tacy jak ten pan dążą, by mogli robić co chcą i być nietykalni.

Polak
MAM NADZIEJĘ ŻE GDY PRZYJEDZIE DO POLSKI , TO ZNAJDZIE SIĘ TAKI , CO POWIADOMI NAS POLAKÓW O JEGO OBECNOŚCI W POLSCE .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rzymianin
„żydowskie uprawianie historii to nie fakty. Wg ich KODU KULTUROWEGO grzechy Żydów winny być ukryte, m.in. rabin czyta o mordach popełnionych przez Żydów SZEPTEM”. „Ustalenia” żyd. historyków = biznes

Makoluch
Graboszczak – totalny wróg nas wszystkich, a już szczególnie nienawidzący Żydów, którzy zginęli z rąk Niemców, Francuzów i Rosjan. Każdy jego występ obraża zmarłych w Holokauście.

Warmiak
Niech ktoś mi powie! Ilu obywateli państwa Izrael, zginęło w Holokaustie ???

J.
Ja widzę tego faceta jako umysłowo nieprzytomnego—tacy ludzie czasem skaczą z mostu, a czasem zakładają nową sektę religijną—ten facet usadowił się na uniw, gdzie dziś można szerzyć głupstwa.

…..


autor: Fot. wPolityce.pl

kolejne muzeum
A w Warszawie przy ul. Siennej, jak gdyby nigdy nic, powstaje Muzeum Getta, na które Sellin dał 100 mln, wtedy kiedy blokowana była przez Izrael Ustawa o IPN.

masakra
Jana g.szlag trafia, ze nie jest Slowianinem, Polakiem. pozostaly im tylko pokradzione, piekne nazwiska!

No koments
Trzej Panowie Profesorowie Wielkie „G”! – Gross, Grabowski, a teraz i Grodzki(?) Problem tylko, od którego z tych wielkich „G” począwszy stopniować jego wagę i rozmiar? (żeby któregoś nie urazić:)

obrzydliwe
Hans Thomas Gross wystepuje pod wlasnym nazwiskiem .A ty kundlu ? Wstydzisz sie ? Maly nedzny mamzer .

Obywatel IV RP
Niestety, za dużo finansujemy podobnych badaczy i ich publikacje, granty na sprawy żydowskie i gender to główna kasa w tzw. humanistyce na spsiałych uniwersytetach i placówkach naukowych…

Maciej
Sformułowanie „słowiańska hucpa” to rasizm w czystej postaci. Ciekawe, że pan profesor tego nie dostrzega.

df
Hucpa jest tylko żydowska i to właśnie prezentuje Grabowski-bezczelność, tupet, oszczerstwo, kłamstwo, arogancja, buta, prostactwo, brednia, potwarz, łajdactwo.

de facto putinowskiej próby
Ja wierzę wPolityce. To ruskie knują przeciw Polsce, Żydzi są niewinni, bo co oni mogą w takim Izraelu? No i każdy wie, że oni nas szanują a nwet kochają. A ten Grabowski to też ruski, prawda?

Mnemoniuk@Mnemoniuk
Grabowski Grabowskim, ale warto się przyjrzeć jego „polskim pomagierom”, którzy za ciężkie rządowe granty produkują antypolskie kłamstwa. Mamy Żydowski Instytut Historyczny z nową szkołą holokaustu i centrum Polin. Na wszystko wykłada kasę rząd.

Tom
A kto ufundował Grabowskiemu i Engelking antypolską książkę „Dalej jest noc” a kto organizował im hucpę w Paryżu z pieniędzy PAN? To jest utrzymanek Gowina i Glińskiego. No tak, a wrogiem jest Braun

Prawdziwa hucpa to to, co robi
wPolityce. Oskarża o całą aferę Rosjan, nie zauważając, że to Żydzi przede wszystkim oskarżają Polaków o antysemityzm. Nawet to, że Grabowski jest z pochodzenia Żydem nie pojawia się tutaj. Dlaczego?

J.
„nie można jednocześnie odpowiadać myśleniem symetrycznym ani – broń Boże – podobnie toksycznymi emocjami. Zło mamy dobrem zwyciężać.” Boże, wy nie widzicie jak głęboko jesteście na dnie….

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/481509-prof-jan-grabowski-i-jego-prawdziwy-program-polityczny

Prof. Jan Grabowski i jego prawdziwy program polityczny. Słowa o „słowiańskiej hucpie” jasno wskazują, o co chodzi

opublikowano: 10 stycznia

Prof. Jan Grabowski nie zawiódł. W obliczu de facto putinowskiej próby uderzenia w Polskę na gruncie polityki historycznej (chodzi o Światowe Forum Holocaustu w Jerozolimie) zaatakował prezydenta Andrzeja Dudę:

Prezydent Duda zażądał już głosu jako rzecznik „trzech milionów polskich obywateli, którzy zginęli w Holokauście”. Doprecyzujmy to – Duda chciał zabrać głos w imieniu ludzi, którzy do polskiej wspólnoty narodowej nie należeli, których z tej wspólnoty – siłą narodowej prawicy – wykluczono i którzy ginęli w samotności i w opuszczeniu. Trzeba doprawdy wielkiej dozy typowo słowiańskiej hucpy, żeby z takim ciężarem, z jakim nieudolnie mierzy się tu prezydent Duda, w ogóle ważyć się zabierać głos w imieniu żydowskich ofiar Zagłady.

CZYTAJ: Obrzydliwy atak Grabowskiego: „Duda nie ma żadnej moralnej legitymacji do przemawiania w YV”. Padły słowa o „słowiańskiej hucpie”

Prof. Grabowski z pewnością nie widzi związku swoich prac „historycznych” z putinowską próbą najpierw wyizolowania Polski, a później złamania naszej niepodległości, jednak my ten związek widzieć nie tylko możemy, ale również musimy. Ale nie to w tej sprawie jest najważniejsze. Ważniejsze jest przekroczenie kolejnej bariery pogardy wobec Polski i Polaków przez owego naukowca. Uderzając w Polskę sięga już nie tylko po manipulacje czy jawne kłamstwa – jak to kilka razy wykazaliśmy na łamach „Sieci” – ale także po obelgi, i to o podtekście wręcz szowinistycznym, by nie użyć mocniejszego słowa. Taki przecież jest sens sformułowania „typowo słowiańska hucpa”.

Kolejne prowokacje w wydaniu tego człowieka każą poważnie postawić pytanie: czy jego celem nie jest po prostu wywołanie w Polsce fali realnego antysemityzmu? Czy człowiek, który rzekomo tyle wie o społecznych mechanizmach szczucia na siebie różnych grup narodowościowych, sięga po kuriozalne wyzwiska wyłącznie z głupoty lub złości? Czy nie chodzi mu o wykopanie takich rowów, których nie da się zasypać przez pokolenie lub dwa? Czy nie jest tak, że mamy do czynienia ze zwykłą prowokacją? Czy cele Putina nie mają tu znaczenia?

W tym kontekście postawiony przez Grabowskiego zarzut –

to właśnie formacja polityczna, z której wywodzi się (i za którą ponosi odpowiedzialność) Andrzej Duda, wyzwoliła siły radykalnej antysemickiej prawicy, których istnienie i zasięg szokują światową opinię publiczną –

— zdaje się być tak naprawdę nie opisem sytuacji, ale programem politycznym tego człowieka. Zwróćmy uwagę, z jaką pasją faktycznie odbiera on obywatelstwo II Rzeczypospolitej milionom polskich Żydów, przy okazji niesłychanie wulgaryzując bolesne i obiektywnie trudne relacje polsko-żydowskie w okresie przedwojennym. Trudne choćby ze względu na bezprecedensową liczebność tej grupy, mającą swoje źródła nie tyle w „typowo słowiańskiej hucpie”, co w tradycyjnej słowiańskiej gościnności i tolerancji.

Trzeba to wszystko widzieć, i trzeba też nazywać. Ale nie można jednocześnie odpowiadać myśleniem symetrycznym ani – broń Boże – podobnie toksycznymi emocjami. Zło mamy dobrem zwyciężać. Nienawiść – miłością, a rozbijanie wspólnych tradycji – ich pielęgnowaniem i wzmacnianiem. To zawsze była siła Polski, i niech tak pozostanie.

CZYTAJ: Szokująca manipulacja Grabowskiego i innych autorów „Dalej jest noc”! Sugerują, że Polacy posiadali własną administrację pod niemiecką okupacją!

autor: Jacek Karnowski

Wanda
To jest sabotaż, który objawił się u niego nie od dzisiaj. Przypomina takie same działania prof. Artymowicza w sprawie badań przyczyn katastrofy smoleńskiej. Czy nie mamy na to sposobu?

P
„..nie ma żadnej moralnej legitymacji do przemawiania w Yad Vashem” To samo można było dzisiaj przeczytać w Rassijskiej Gazietie. Ciekawy przypadek.

Stef
Grabowski to hycel Moskwy , na usługach towarzyszy i pytanie czy to jest jeszcze Polak czy już Rosjanin ?

chemik@chemik
Nie dam się sprowokować, ale smutno mi , że tak niewielu Żydów mogę podziwiać za odwagę, za przyzwoitość. Może ONI nie mają takiego przebicia medialnego ?

Dr
Grabowski-Ekshumacja w Jedwabnem. Slowianska hucpa zarzuca Grossowi 100 kłamstw. Troche odwagi i poznamy kawałek prawdy historycznej

Nica Vero
Wszystko jest po to aby wyrwac pieniadze Niemcy juz nie placa wiec jest atak na Polske ktos musi zawsze Zydom placic po to sa te wszystkie oskarzenia TRZYMAJ SIE POLSKO!!!

Olaw
A kiedy to Panie historyku rządziła w Polsce przed wojną narodowa prawica, bo może coś przeoczyłam w szkole.

HUCPA
Rolnicy, chłopki, chłopy czas się żegnać z dopłatami . Tzw zagranica już nie będzie dopłacać

Czesław
Jedynym problemem Grabowskiego jest brak możliwości oficjalnego podpisania folkslisty.

Zoltar
Facet wypisuje brednie na poziomie „Trybuny Ludu” z lat 50-tych. Po co piszecie o takich matołach ?

Lege artis
Tego rodzaju manipulacje antysemickie ze strony „naukowca” J. Grabowskiego każą deprecjonować jego stopień naukowości, który przeczy wiedzy obiektywnej na ten temat.

Andy.@Andy_
Armia Czerwona zajmując okupowaną przez hitlerowskie Niemcy Polskę w drodze na zachód, czyniła to na rozkaz Stalina w wielkim pośpiechu, żeby zdążyć zagarnąć jak najwięcej terenu, wszelkich dóbr i cennych technologii zanim przeszkodzą im inni alianci (pod Warszawą jednak celowo poczekali, aż się wykrwawi…) Oczywiste, że przy tej okazji oswobodzono jeńców Niemieckich obozów zagłady i nikt temu nie przeczy, tym niemniej równocześnie sami sowieci zostali brutalnymi okupantami okrojonej z terytorium i podwójnie obrabowanej Polski. „Nieprawomyślną” ludność wywożono do obozów w głąb Związku Radzieckiego, zabijano mężczyzn, gwałcono kobiety, rabowano i wywożono na wschód całe wyposażenie fabryk i wszystko co tylko się dało załadować do pociągów… Nie da się w kilku zdaniach opisać martyrologi Narodu Polskiego, w tym także obywateli Polskich pochodzenia Żydowskiego, Cyganów i z innych mniejszości, ale są historyczne źródła i jeszcze żyjący świadkowie tych strasznych czasów. Zachowajmy pamięć i walczmy o prawdę i godność w sytuacji tak ohydnej, obecnej kampanii oskarżania ofiar, a wybielania katów nasilonej w ostatnim okresie przez Putina i jego służby oraz wasali, a pomaganie w szkalowaniu Polski jest niewybaczalną zdradą i nie zostanie zapomniane…

Pusty śmiech
Karnowski ocknij się ręce opadają zło dobrem zwyciężaj czyli może ładujcie więcej kasy bezprawnie. Państwo opiera się na prawie, ten gość winien mieć wytaczane procesy inaczej mamy ale kamieni kupę

Kasia2511
czas odebraćv obywatelstwo temu czosnkowi i Grosowi też..czas dać przyklad dumy!

E.K
Czy ten grabowski ma nadal jeszcze polskie obywatelstwo?

…..


autor: Youtube/mcrjewishstudies/Telewizja wPolsce

Tigermoth
Dlaczego ze stwierdzeniem oczywistości trzeba było czekać aż tak długo? Bo IIIRP wręcz hołubiła podobnych „znawców”. Taka to była „Polska”.

Mn
Ale vce premier Gliński niejaki szczodrze go finansuje i co mu zrobicie?

Pytanie retoryczne
Jak długo państwo polskie będzie żywić (granty, dotację) tę hienę?

Tigermoth
Swoją drogą określenie ” słowiańska hucpa ” ma wydzwięk rasistowski no ale w kanonie politycznej poprawności już się widać nie mieści.

A dlaczego profesor, podobnie
jak wPolityce, analizując różne motywy Grabowskiego nie zauważyli słonia w menażeri, czyli że Grabowski ma żydowskie pochodzenie, co by wiele tłumaczyło? Dlaczego to ukrywają? W imię jakiej racji?

Rim
Grabowski Abrahamer i Engelking tworzą narrację dla Putina. To dehumanizacja imienia polskiego, coś a la współczesna prowokacja gliwicka. Dlaczego Glinski to finansuje?

as
jemu i innym koszernym ,Gowin płaci krocie ,żeby pluli na Polskę

wkurwiony
Gliński , ten techniczny minister do dymisji , za marnowanie pieniędzy polskiego podatnika ,co świński pysku dalej bedziesz finansował antypolską działalność????

advocem
Jest członkiem PAN, Niewątpliwie część jego „badań” w tym szkalujących Polskę jest finansowana przez nasze Państwo.

rely
Teraz nastąpiło przebudzenie. Wy zakłamane tubki propagandowe Polin. Chodzi o pozory jak za pierwszą kadencją. Wy małe targowickie informatorki USAzraelskie.

https://wpolityce.pl/historia/481505-tylko-u-nas-prof-wysocki-grabowski-to-pseudohistoryk

TYLKO U NAS. Prof. Wysocki komentuje słowa o „słowiańskiej hucpie”: Grabowski to pseudohistoryk, propagandysta i fałszerz

opublikowano: 10 stycznia

Wiarygodność pseudohistoryka Grabowskiego jest żadna. To jest propagandysta, a nie historyk

— mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Wiesław Wysocki, historyk z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Obrzydliwy atak Grabowskiego: „Duda nie ma żadnej moralnej legitymacji do przemawiania w YV”. Padły słowa o „słowiańskiej hucpie

Rosyjska propaganda uderza w prezydenta Dudę! Powtórzono narrację Grabowskiego: „Nie ma moralnego prawa być w Yad Vashem”

Historyk odnosi się do wypowiedzi Grabowskiego o tym, że prezydent Duda nie ma moralnej legitymacji do przemawiania w Yad Vashem i słowach o „słowiańskiej hucpie”.

To nie nadaje się do mowy parlamentarnej. Trzeba byłoby to powiedzieć językiem pana Grabowskiego. Jest pseudonaukowcem, propagandystą. Nie wart jest poświęcania mu większej uwagi. Jego publikacje są tak mocno krytykowane, ponieważ są taką propagandą. Nie warto się tym zajmować

— mówi prof. Wysocki

Takie teksty wieszano kiedyś na gwoździach w pewnych miejscach ze specjalnym komentarzem

— dodaje.

Wykładowca UKSW zaznacza, że dotychczasowa działalność prof. Grabowskiego wskazuje na to, że jego wiarygodność jest „żadna”.

Wiarygodność pseudohistoryka Grabowskiego jest żadna. To jest propagandysta, a nie historyk. Nie warto poświęcać mu uwagi. Chyba, że zejść do poziomu inwektyw, którymi on się posługuje

— podkreśla historyk.

O jakiej hucpie można mówić w przypadku prezydenta? Spokojnie wyłożył rację. To hucpy nie robi Kantor i Putin?

— pyta odnosząc się do słów Grabowskiego o „słowiańskiej hucpie”.

Prof. Wysocki stwierdza, że tego typu osoby należy ignorować i nie zapraszać do „porządnego towarzystwa”.

Jeżeli mamy do czynienia z fałszerzem, który interpretuje teksty bardzo jednostronnie i często wręcz kłamliwie, to jak można polemizować w spokoju, racjonalnie, na argumenty, skoro on argumentów nie przyjmuje

— mówi.

Są to słowa, które nigdy nie powinny się pojawić, a przynajmniej nie powinno się traktować Grabowskiego jako historyka, zapraszać go gdziekolwiek w porządne towarzystwo – traktować go po prostu jak każdego fałszerza

— dodaje.

Not. kb

westąd
grabowski to kukła propagandowa. jako człowiek nie istnieje. stracił honor- została pusta powłoka.

tukan
Grabowski to żydowski szowinista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dośćgłupocie
Za fałszerstwa powinna być odpowiedzialność karna.

PO
Było wielu żydów normalnych,przyjaznych ale ten antypolski łajdak wszystkiemu zaprzecza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Engel King Gragross
U. of Ottawa, gdzie pracuje Grabowski klasyfikowany jest na 13 miejscu w Kanadzie 289 na swiecie. Nie popadalbym w kompleksy zwlaszcza, ze na U. of Ottawa pole badan pana g ma charakter marginalny,

Bravo
Ależ prof. Wysocki, pan Grabowski pracuje na polskim uniwersytecie jako historyk i jest profesorem. Niech pan wytłumaczy, dlaczego?

analityk
..podzielam zdanie p. Wysockiego-p. Grabowski to łgasz, który przeczy faktom historycznym. W „tym wszystkim” poszkodowani są Słowianie. Obozy śmierci(nie koncentracyjne i getta)w Polsce utworzono, by

analityk
..zniszczyć Słowian, w tym Polaków. Rozwiązanie …kwestii żydowskiej było planowane łącznie z napaścią na ZSRR, aby na terenach”obiętych” 2 głodami a, które dotyczyły Słowian, umieścić żydów z gett

analityk
cd..okupant i żydzi dołożyli dużo starań, aby powszechna była w ówczesnej Polsce wersja, iż w Oświęcimiu giną masowo żydzi. Była ona tak silna, iż dla jej sprawdzenia potrzebna była misja rtm. Pileckiego.

Joj
A PiS Grabowskiego cały czas dofinansowuje 🙂

analityk
cd.to jak było naprawdę wiedziało USA,które do wyzwolenia obozu w Oświęcimiu(fundacja Rockefelera)prowadziła eksperymenty medyczne na więźniach.Karski z powszechnie znaną opinią nt.nie mógł przekonać

analityk
cd.sprawę” mechanizmu rozwiązania kwestii żydowskiej” podał więzień-Polak z transportu do obozu śmierci, który zadzwonił do programu TVPInfo.. podając, iż przejazd opisany był jako transport żydów

Tigermoth
Istnieją ludzie dla których atakowanie Polski jest racją bytu. Niektórzy zresztą nieżle z tego żyją.

PO
Brawo panie Wysocki, mówi pan prawdę o żydach tego Panu nie wybaczą, jest pan WIELKI , podziwiam pana BO MAŁO TAKICH POLKÓW WIĘKSZOŚĆ zastraszona SYJONIZMEM MILCZY, boi się mówić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIKITA
Nie mogę zrozumieć dlaczego ten zasymilowany Żyd tak bardzo nienawidzi Polaków. Czym prędzej trzeba ekshumację przeprowadzić w Jedwabnem.

Ja_Joy_Bruno@Tarantula
Grabowski nie musi zwracać uwagi na fakty i prawdę historyczną. Wystarczy że śpiewa w chórze Putina. I nie fałszuje według swego dyrygenta.

PO
17.09.1939 r. KAŻDA GMINA ŻYDOWSKA NA KRESACH witała Armię Czerwoną POWITALNYMI BRAMAMI, żydzi w czerwonych opaskach sporządzali jako NAJWIĘKSI SZMALCOWNICY ŚWIATA listy Polaków do wywózki na Sybir !!

oto wdzieczność plemienia żmii
https://warszawskagazeta.pl/swiat/item/6741-tylko-u-nas-antypolski-sondaz-zmanipulowany-na-zlecenie

Włodek
„to pseudohistoryk, propagandysta i fałszerz” – i jakoś nikt nie kwapi się odebrać mu tytułów „naukowych” Również na drodze prawnej nikt nie próbuje z nim powalczyć i udowodnić jego fałszerstwa

freeman
Żydzi zawsze byli kolaborantami nie mówię że wszyscy ale Grabowski to potwierdza czy to ze Szwedami Niemcami czy Ruskami w historii

klonklona
A czego można się spodziewać po góralu z góry Synaj?

KmK@KmK
Grabowski v Abrahamowicz z Canady. Taki z niego z historyk jak z T.Grosa i Engelking- Boni była żona zdrajcy Michała Korwin to udowodnił. i za to dostał w Gębę .Kłamstwo. czy Prawda… Wszyscy ci „HISTERYCY” to jedno dno/…. dwoje „Socjologów” jeden „Historyk”,,. Manipulator plagiator , i wycinacz frag. tekstu…właściwego.dla kontekstu sytuacji.. Im nie Chodzi o prawdę tylko przyszłościowe „Szekle”… Boże, strzeż mnie od przyjaciół, a z wrogami poradzę sobie sam – Armand Jean Richelieu.

2 thoughts on “965 Grabowski: Duda nie ma żadnej moralnej legitymacji do przemawiania w YV, to słowiańska hucpa

 1. https://wpolityce.pl/polityka/479983-wiceszef-msz-to-nie-czas-aby-wypowiadal-sie-prezydent

  Kryna
  To jest własnie czas aby prezydent zabrał głos. Kiedy ma się wypowiadać jak nie wtedy kiedy kraj jest oskarżany a jego obywatele ordynarnie obrazani. Na co jeszcze czeka, na fizyczny najazd.

  taktyka
  PAD jest pod przemożnym wpływem swoich teściów, za którymi stoją ruskie eskimosy z Palestyny.

  POL
  Taktyka ? Ubóstwiana tokarczuk agentka putnia z noblem za szkalowanie Polski ? Putin uznał że za szkalowanie Polski też dostanie nobla oraz jego wizerunek będzie wyświetlany na pałacu prezydenckim !

  https://wpolityce.pl/swiat/483365-prezydent-w-ft-slowa-putina-calkowitym-wypaczeniem-prawdy
  https://wpolityce.pl/polityka/480137-prezydent-duda-w-noworocznym-oredziu-slusznie-olal-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/480240-milczenie-prezydenta-elementem-szerszej-strategii
  https://wpolityce.pl/swiat/479833-najlepsza-odpowiedz-dla-putina-reelekcja-andrzeja-dudy
  https://wpolityce.pl/swiat/480394-gw-prezydent-nie-wezmie-udzialu-w-world-holocaust-forum
  https://wpolityce.pl/swiat/480405-kwestia-wyjazdu-prezydenta-do-izraela-pozostaje-otwarta
  https://wpolityce.pl/polityka/480196-szef-psl-o-slowach-putina-jako-prezydent-zebralbym-rbn
  https://wpolityce.pl/swiat/483339-doradca-wiceprezydenta-usa-staje-w-obronie-prezydenta-dudy
  https://wpolityce.pl/historia/483405-moorhouse-poparl-decyzje-dudy-o-bojkocie-obchodow-kantora
  https://wpolityce.pl/polityka/483340-stanowcze-slowa-prezydenta-dudy-w-izraelskiej-tv-wideo
  https://wpolityce.pl/swiat/483364-b-dyrektor-yad-vashem-krytykuje-decyzje-ws-andrzeja-dudy
  https://wpolityce.pl/swiat/481429-rosyjska-gazeta-uderza-w-prezydenta-dude-nie-ma-prawa
  https://wpolityce.pl/polityka/479742-kidawa-blonska-uderza-w-prezydenta-dude
  https://wpolityce.pl/swiat/480555-czlowiek-kremla-atakuje-polskiego-prezydenta
  https://wpolityce.pl/polityka/483303-prof-nowakprezydent-powinien-powiedziec-w-auschwitz-prawde
  https://wpolityce.pl/polityka/482798-nasz-wywiad-rzymkowski-slowa-prezydenta-sa-uzasadnione

  Polubienie

 2. https://wpolityce.pl/swiat/479942-absurdalna-propaganda-msz-rosji-uderza-w-usa
  https://kresy.pl/wydarzenia/msz-rosji-ambasador-usa-w-polsce-zle-uczyla-sie-historii-w-szkole/
  https://wpolityce.pl/swiat/479933-ambasador-izraela-polska-byla-pierwsza-ofiara-niemiec
  https://wpolityce.pl/polityka/479894-ambasador-niemiec-wypunktowal-klamstwa-putina
  https://wpolityce.pl/swiat/479942-absurdalna-propaganda-msz-rosji-uderza-w-usa
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ameryka/mosbacher-odpowiedziala-putinowi/
  https://wpolityce.pl/polityka/479834-mosbacher-reaguje-na-oskarzenia-putina-polska-byla-ofiara
  https://wpolityce.pl/polityka/480102-wiceszef-msz-oswiadczenie-zgwz-demaskuje-manipulacje
  https://wpolityce.pl/polityka/480054-zwiazek-gmin-wyznaniowych-zydowskich-potepia-slowa-putina
  https://wpolityce.pl/historia/479751-biograf-lipskiego-putinowi-chodzi-o-sklocenie-nas-z-zydami
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/polskie-msz-jestesmy-gotowi-na-bardzo-dluga-wojne-informacyjna-z-rosja/
  https://wpolityce.pl/swiat/479938-nerwowa-reakcja-ambasady-rosji-klamliwa-wersja-historii
  https://wpolityce.pl/polityka/479758-stanowcza-odpowiedz-premiera-putin-wielokrotnie-klamal
  https://wpolityce.pl/swiat/479762-stanowisko-premiera-ws-putina-rowniez-po-angielsku
  https://wpolityce.pl/polityka/479784-internauci-komentuja-oswiadczenie-morawieckiego
  https://wpolityce.pl/polityka/479690-horala-rozpaczliwa-i-bezczelna-prowokacja-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/479656-macierewicz-ostrzega-przed-putinem
  https://wpolityce.pl/polityka/479647-putin-wscieka-sie-na-polske-bo-musi-sie-z-nami-liczyc
  https://wpolityce.pl/polityka/479666-wiceszef-msz-gotowi-jestesmy-tlumaczyc-rosjanom-prawde
  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/wiceszef-polskiego-msz-odpowiada-na-slowa-rosyjskiego-ambasadora/
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/ambasador-rosji-pilnie-wezwany-do-polskiego-msz/
  https://kresy.pl/wydarzenia/rozmowa-byla-trudna-ale-poprawna-ambasador-rosji-komentuje-wizyte-w-polskim-msz/
  https://wpolityce.pl/polityka/479612-ambasador-rosji-w-polsce-komentuje-slowa-wiceszefa-msz
  https://wpolityce.pl/polityka/479587-ambasador-rosji-w-polsce-wezwany-pilnie-do-msz
  https://wpolityce.pl/swiat/479577-szef-ajc-slowa-putina-o-ii-ws-to-rewizjonizm-historyczny
  https://wpolityce.pl/polityka/479722-fogiel-putin-chce-wysadzic-wspolprace-polsko-amerykanska
  https://wpolityce.pl/swiat/479528-faz-obarczanie-polski-wina-przez-putina-nieprzyzwoite
  https://wpolityce.pl/polityka/479663-faz-staje-po-stronie-polski-po-klamstwach-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/479605-wiceszef-msz-nie-ma-zgody-na-stalinowska-narracje-dziejowa
  https://wpolityce.pl/polityka/479376-polskie-msz-odpowiada-rosji-to-propaganda
  https://wpolityce.pl/swiat/479239-putin-obraza-lipskiego-byl-bydlakiem-i-antysemicka-swinia
  https://wpolityce.pl/swiat/479272-kolejny-atak-rosyjskiej-propagandy-na-polske
  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/rzeczniczka-rosyjskiego-msz-oskarza-polske/
  https://kresy.pl/wydarzenia/msz-o-slowach-putina-nt-ii-wojny-swiatowej-sa-zaprzepaszczeniem-wspolnej-pracy-polskich-i-rosyjskich-ekspertow-oraz-dorobku-gorbaczowa-i-jelcyna/
  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/odpowiedz-ipn-na-slowa-putina-propaganda-rosyjska-powiela-najgorsze-wzorce-z-epoki-stalinizmu/
  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/putin-przyczyna-ii-wojny-swiatowej-byl-pakt-monachijski-a-nie-pakt-ribbentrop-molotow/
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/putin-o-1939-r-wojska-radzieckie-zajely-polske-po-tym-jak-polski-rzad-utracil-kontrole-nad-terytorium/
  https://wpolityce.pl/swiat/479296-rosyjski-polityk-atakuje-polske-popierala-hitlera-ws-zydow
  https://wpolityce.pl/polityka/478502-nie-ma-wstydu-putin-wspial-sie-na-wyzyny-manipulacji
  https://wpolityce.pl/polityka/479514-prof-musial-putin-jest-czekista-i-ma-mentalnosc-nkwdzisty
  https://wpolityce.pl/polityka/479642-spychalski-putin-reaguje-na-wzrost-pozycji-polski
  https://wpolityce.pl/polityka/479716-spychalski-reakcja-msz-na-slowa-putina-byla-wystarczajaca
  https://wpolityce.pl/polityka/479688-sowiecki-dysydent-komentuje-slowa-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/479706-internauci-odpowiadaja-na-manipulacje-putina-to-klamstwa
  https://wpolityce.pl/polityka/479724-absurdalny-wywod-czarzastego-zsrr-byl-jednym-z-aliantow
  https://wpolityce.pl/polityka/479698-naprawde-nie-warto-byc-pozytecznym-idiota-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/479647-putin-wscieka-sie-na-polske-bo-musi-sie-z-nami-liczyc
  https://wpolityce.pl/polityka/479706-internauci-odpowiadaja-na-manipulacje-putina-to-klamstwa
  https://wpolityce.pl/polityka/479763-putin-pluje-a-schetyna-i-sikorski-krytykuja-rzadzacych
  https://wpolityce.pl/polityka/479776-prof-krasnodebski-nie-powinnismy-reagowac-zbyt-nerwowo
  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczenstwo/dziennikarz-wyborczej-idiotyczne-draznienie-putina-premier-nie-jest-od-historycznych-pogadanek/
  https://wpolityce.pl/polityka/479786-szokujace-wronski-z-gw-nie-nalezalo-draznic-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/479883-putin-atakuje-polske-a-marszalek-grodzki-swietnie-sie-bawi
  https://wpolityce.pl/polityka/479756-chodzi-nie-tylko-o-historie-ale-i-o-nasze-bezpieczenstwo
  https://wpolityce.pl/polityka/479757-sawicki-putin-bredzi-to-polska-padla-ofiara-totalitaryzmow
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/rosyjski-senator-polska-pchala-sie-do-sojuszu-z-hitlerem/
  https://wpolityce.pl/polityka/479826-standardy-gw-putin-pokazal-jak-skarlala-nasza-pozycja
  https://wpolityce.pl/polityka/479820-werbalne-ataki-putina-musza-spotkac-sie-z-jednoscia-w-polsce
  https://wpolityce.pl/polityka/479866-juz-w-2009-r-putin-atakowal-polske-w-liscie-na-lamach-gw
  https://wpolityce.pl/polityka/479814-wiceszef-msz-pokazal-wycinek-stalin-dziekuje-hitlerowi
  https://wpolityce.pl/polityka/479838-szydlo-slowa-putina-to-oczywista-proba-prowokacji
  https://wpolityce.pl/polityka/479871-korwin-mikke-w-swoim-stylu-ze-slow-putina-nalezy-sie-smiac
  https://wpolityce.pl/polityka/479851-krzyk-rozpaczy-putina-uderzyl-w-polske-by-sie-ratowac
  https://wpolityce.pl/polityka/479896-szef-bbn-slowa-putina-to-czesc-szerszej-kampanii
  https://wpolityce.pl/polityka/479847-prof-zaryn-zachod-nie-jest-zainteresowany-konfrontacja
  https://wpolityce.pl/swiat/479937-swiatowe-media-pisza-o-oswiadczeniu-premiera-morawieckiego
  https://wpolityce.pl/polityka/479923-to-tylko-przygrywka-przed-glownym-uderzeniem
  https://wpolityce.pl/polityka/479903-prof-legutko-czesciowo-sami-zapracowalismy-na-slowa-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/480062-prof-nowak-polska-nie-jest-w-izolacji-ws-klamstw-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/479923-to-tylko-przygrywka-przed-glownym-uderzeniem
  https://wpolityce.pl/polityka/480102-wiceszef-msz-oswiadczenie-zgwz-demaskuje-manipulacje
  https://wpolityce.pl/swiat/480090-ambasador-francji-iii-rzesza-i-zsrr-razem-podzielily-polske
  https://wpolityce.pl/media/479965-wielinski-w-gw-o-prowokacji-putina-polska-jest-sama
  https://wpolityce.pl/historia/479963-historyk-z-pan-odpowiada-na-propagande-putina-ws-lipskiego
  https://wpolityce.pl/polityka/480195-szeremietiew-ironizuje-ws-klamstw-rosji
  https://wpolityce.pl/swiat/480173-brytyjski-historyk-oskarzenia-wobec-polski-niedorzeczne
  https://wpolityce.pl/polityka/480071-dr-brzeski-bolszewicy-nakrecili-film-ze-zdobycia-warszawy
  https://wpolityce.pl/polityka/480153-w-jednosci-sila-sprawdza-sie-w-obliczu-ataku-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/480169-polak-rosja-nie-jest-racjonalna-wystapienie-putina-zemsta
  https://wpolityce.pl/polityka/480168-kuczynski-putin-chce-odciagnac-uwage-rosjan-od-problemow
  https://wpolityce.pl/historia/480130-nagorski-pakt-z-niemcami-pomogl-stalinowi-podzielic-polske
  https://wpolityce.pl/polityka/480228-fogiel-cele-rosyjskiej-gry-zostaly-zdemontowane
  https://wpolityce.pl/polityka/480270-lewica-chce-zakazu-importu-wegla-z-rosji
  https://wpolityce.pl/polityka/480242-zybertowicz-obrona-polski-jest-kluczem-dla-reputacji-usa
  https://wpolityce.pl/polityka/480418-polskie-wladze-z-pelnym-planem-na-ew-dzialania-kremla
  https://wpolityce.pl/historia/480382-premier-walka-polakow-z-iii-rzesza-i-zsrr-jest-dostrzegana
  https://wpolityce.pl/polityka/480303-celem-putina-jest-odebranie-polsce-wiarygodnosci
  https://wpolityce.pl/polityka/480257-czy-kreml-poddal-polske-zarzadzaniu-refleksyjnemu
  https://wpolityce.pl/polityka/480996-mocny-komentarz-forum-zydow-polskich
  https://wpolityce.pl/polityka/481231-nieudolne-tlumaczenia-dyrektora-yad-vashem-fzp-odpowiada
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/sejm-potepil-wypowiedzi-politykow-rosji-o-odpowiedzialnosci-polski-za-ii-wojne-swiatowa/
  https://kresy.pl/wydarzenia/msz-rosji-komentuje-uchwale-sejmu-nauke-uznano-za-herezje-czy-sejm-kwestionuje-decyzje-z-norymbergi/
  https://wpolityce.pl/polityka/481374-rzecznik-rosyjskiego-msz-skrytykowala-polska-uchwale
  https://wpolityce.pl/swiat/481489-ambasador-rp-reaguje-na-klamliwe-slowa-rosyjskiego-dyplomaty
  https://wpolityce.pl/polityka/481479-hofman-rosja-eskaluje-napieciezydzi-w-polsce-wspieraja-pad
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/ambasador-rosji-klamal-w-szwajcarskiej-gazecie-na-temat-polski/
  https://kresy.pl/wydarzenia/dlaczego-warszawa-wymyslila-polokaust-skandaliczny-artykul-w-rosyjskiej-gazecie/
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/bialorus/bialoruski-parlamentarzysta-oskarza-polske-o-znieksztalcanie-historii-i-klamstwo/
  https://wpolityce.pl/swiat/481765-wazna-analiza-dyplomaty-kantor-pierwszy-atakowal-polske
  https://kresy.pl/bez-kategorii/msz-rosji-oburzone-ze-warszawa-nie-bedzie-swietowac-rocznicy-wkroczenia-armii-czerwonej/
  https://wpolityce.pl/polityka/481991-czy-rzad-jest-gotowy-odeprzec-kolejne-ew-klamstwa-putina
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/przewodniczacy-rosyjskiej-dumy-wiaze-polityke-ii-rp-z-holokaustem
  https://kresy.pl/wydarzenia/rosja-chce-poruszyc-w-radzie-europy-kwestie-falszowania-historii-przez-polske/
  https://kresy.pl/wydarzenia/wiceszefowa-ke-ma-wesprzec-polske-w-debacie-ws-rosyjskich-manipulacji-historycznych/
  https://wpolityce.pl/polityka/483200-wronski-na-lamach-gw-to-byl-cios-w-godnosc-putina
  https://wpolityce.pl/polityka/482147-moskwa-atakuje-polske-i-polskie-wladze-co-zrobi-opozycja
  https://wpolityce.pl/polityka/482564-msz-rezim-stalina-przyniosl-polsce-terror-i-zbrodnie
  https://wpolityce.pl/polityka/482567-rosja-oskarza-ak-o-mordowanie-ukraincow-i-zydow
  https://wpolityce.pl/swiat/482563-rosja-nie-odpuszcza-lawrow-nie-bedzie-falszowana-historii
  https://wpolityce.pl/historia/482583-prof-nowak-armia-czerwona-wyzwolila-ale-ruiny-warszawy
  https://wpolityce.pl/historia/482545-75-lat-temu-do-zrujnowanej-warszawy-wkroczyla-armia-sowiecka
  https://kresy.pl/wydarzenia/ministerstwo-obrony-rosji-publikuje-dokumenty-dot-walk-o-warszawe-oskarza-ak-o-mordowanie-zydow-i-terroryzm/
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/msz-o-dokumentach-opublikowanych-przez-rosje-kolejna-proba-zaklamywania-historii/
  https://wpolityce.pl/swiat/482819-przywodca-rosji-odgraza-sie-ze-zamknie-ohydne-usta
  https://wpolityce.pl/historia/482687-ipn-rosyjskie-dokumenty-nie-wnosza-nowych-informacji
  https://wpolityce.pl/historia/482583-prof-nowak-armia-czerwona-wyzwolila-ale-ruiny-warszawy
  https://wpolityce.pl/historia/482868-gontarczyk-o-rosyjskich-archiwalnych-rewelacjach-chlam
  https://wpolityce.pl/polityka/482874-holokaust-i-polityka-polska
  https://wpolityce.pl/polityka/482767-zgorzelski-rosja-od-xviii-w-utrwala-falszywy-obraz-polski
  https://wpolityce.pl/polityka/482842-dosadny-wpis-premiera-oto-kilka-pytan-do-pana-putina
  https://wpolityce.pl/swiat/482819-przywodca-rosji-odgraza-sie-ze-zamknie-ohydne-usta
  https://wpolityce.pl/polityka/482813-premier-nie-zastrasza-nas-klamstwa-zza-wschodniej-granicy
  https://wpolityce.pl/historia/482787-nie-bylo-zadnego-wyzwolenia
  https://wpolityce.pl/polityka/483207-premier-dla-politico-sowieci-patrzyli-na-agonie-warszawy
  https://wpolityce.pl/swiat/483289-wazny-telegram-polskich-zydow-do-premiera-chamberlaina
  https://wpolityce.pl/polityka/483260-ambasador-rp-punktuje-tekst-gw-fejk-publicystyczny
  https://wpolityce.pl/polityka/483249-instynkt-antypisowski-opozycji-znow-zwycieza-nad-panstwowym
  https://wpolityce.pl/polityka/483207-premier-dla-politico-sowieci-patrzyli-na-agonie-warszawy
  https://kresy.pl/wydarzenia/rzeczniczka-msz-rosji-oskarza-morawieckiego-o-klamstwo-i-pisanie-na-nowo-historii-ii-ws/
  https://wpolityce.pl/polityka/483419-wronski-z-gw-porownuje-slowa-premiera-do-putina
  https://wpolityce.pl/historia/483399-domaga-sie-prawnego-zakazu-zrownywania-zsrr-i-iii-rzeszy
  https://wpolityce.pl/swiat/483327-rzeczniczka-msz-rosji-krytykuje-artykul-premiera
  https://kresy.pl/wydarzenia/ambasada-rosji-odpowiada-premierowi-rp-nie-godzimy-sie-na-narzucanie-nam-klamliwej-wersji-historii/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.